Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
1. kolo:
Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Luděk 2:2, Merenda Ladislav 4:0, Pařil Ondřej 2:2, Michálek Pavel 3:1, body hostů: Zaoral David 2:2, Stillner David 3:1, Hanyš Petr 0:4, Falhar Přemysl 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Mořkov "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 4:0, Bosák Martin 4:0, Filko Daniel 2:0, Kletenský Lubomír 4:0, Pivka Patrik 1:1, body hostů: Kyselý Radim 1:3, Černoch Petr 0:4, Pavlín Petr 0:4, Kyselý Ondřej 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skapka Jiří 2:2, Juroška Radan 2:2, Hazuka Pavel 3:1, Hüttl Marian 3:1, body hostů: Popadič Kamil 4:0, Bosák Vítězslav 1:3, Sedlák Milan 0:4, Lachký Petr st. 1:3), TJ ODRY C - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 4:0, Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 0:4, Bača Jaroslav 3:1, body hostů: Lorenc Martin 1:3, Milata Radek 1:3, Hüttl Adolf 2:0, Mezerová Andrea 1:3, Kántor Lukáš 0:2), TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselý Štěpán 3:1, Vilímek Zdeněk 3:1, Kudělka Tomáš 3:1, Kunc Patrik 4:0, body hostů: Langer Tomáš 3:1, Málek Martin 0:4, John Filip 0:4, Vavroš Štěpán 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - KST NOVÝ JIČÍN D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Peichel Stanislav 1:3, Jakubec Ondřej 1:3, Kypr Tomáš 3:1, body hostů: Kratochvíl Roman 4:0, Kopecký Stanislav st. 3:1, Loukota Dušan 2:2, Jakubec Michal 0:4),
2. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - KST NOVÝ JIČÍN D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stillner Petr 1:3, Zaoral David 4:0, Stillner David 3:1, Hanyš Petr 0:4, body hostů: Kratochvíl Roman 2:2, Kopecký Stanislav st. 3:1, Loukota Dušan 2:2, Beier David 1:3), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: John Filip 0:4, Málek Martin 1:3, Vavroš Štěpán 0:4, Sommer Jan 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Pešat Tomáš 4:0, Jakubec Ondřej 3:1, Peichel Stanislav 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Radek 3:1, Kántor Lukáš 2:2, Mezerová Andrea 0:4, Hüttl Adolf 2:2, body hostů: Kunc Patrik 3:1, Vilímek Zdeněk 2:2, Kudělka Tomáš 3:1, Kyselý Štěpán 1:3), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ ODRY C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoklasa Pavel 2:2, Takáč Roman 0:2, Bosák Vítězslav 2:2, Jurča Lubomír 0:4, Lachký Jan 0:2, body hostů: Lakomý Roman 4:0, Gajdičiar Ondřej 4:0, Hendrych Radek 2:2, Hendrych Pavel 2:2), TJ Mořkov "B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlín Petr 0:4, Kyselý Radim 4:0, Černoch Petr 4:0, Kyselý Tomáš 1:3, body hostů: Hazuka Pavel 2:2, Hüttl Marian 2:2, Sobota Martin 1:3, Skapka Jiří 2:2), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:- (Odloženo),
3. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 3:1, Bosák Martin 2:1, Filko Daniel 2:2, Kletenský Lubomír 3:1, Pivka Patrik 1:0, body hostů: Zaoral David 1:3, Stillner David 4:0, Hanyš Petr 0:4, Falhar Přemysl 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:- (Odloženo), TJ ODRY C - TJ Mořkov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bača Jaroslav 3:1, Lakomý Roman 4:0, Kubík Tomáš 1:3, Fabík Vítězslav 3:1, body hostů: Kyselý Radim 2:2, Černoch Petr 2:2, Pavlín Petr 0:2, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 0:2), TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:- (Odloženo), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešat Tomáš 1:3, Jakubec Ondřej 3:1, Peichel Stanislav 2:2, Fojtík Luděk 3:1, body hostů: Hüttl Adolf 3:1, Lorenc Martin 3:1, Milata Radek 0:2, Mezerová Andrea 0:4, Kántor Lukáš 1:1), KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beier David 3:1, Knopová Natálie 0:4, Kozák Alexandr 1:3, Kratochvíl Roman 4:0, body hostů: Langer Tomáš 3:1, Sommer Jan 2:2, Šimíčková Martina 1:3, Málek Martin 2:2),
4. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Mořkov "B" - TJ Mořkov "A" -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-,
5. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Mořkov "A" - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov "B" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-,
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Mořkov "B" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ ODRY C -:-,
7. kolo:
TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Mořkov "B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Mořkov "B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ ODRY C - TJ Mořkov "A" -:-,
9. kolo:
TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ ODRY C -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov "B" -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Mořkov "B" -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ ODRY C - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Mořkov "A" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov "A" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ ODRY C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Mořkov "B" - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Mořkov "A" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-,
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov "B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-,
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Mořkov "B" - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - KST NOVÝ JIČÍN D -:-,
15. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Mořkov "B" -:-, TJ ODRY C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-,
16. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ ODRY C -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Mořkov "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-,
17. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ ODRY C - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ ODRY C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov "A" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-,
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov "B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Mořkov "A" - TJ ODRY C -:-,
20. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Mořkov "A" -:-, TJ ODRY C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-,
21. kolo:
TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ ODRY C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov "A" -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Mořkov "A" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Mořkov "B" -:-,
Okresní přebor II. třídy
1. kolo:
TJ MSV STUDÉNKA B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěšek Martin 4:0, Žigmund Daniel 1:3, Vlk David 0:4, Vavřík Lukáš 0:4, body hostů: Pařil Zdeněk 3:1, Bajer Šimon 3:1, Studený Josef 3:1, Pařilová Marie 2:2), Orel Veřovice - TJ ODRY, z.s. E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Miroslav 1:3, Soušková Silvie 4:0, Kuboš Daniel 1:3, Štefánik Vladimír 4:0, body hostů: Gajdičiar Ladislav 2:2, Rozkopal Vojtěch 2:2, Jakubec Vladimír 2:2, Ronge Jiří 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ Mořkov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařák Luděk 4:0, Bilíčková Nora 0:4, Šimeček Jakub 4:0, Pivka Patrik 4:0, body hostů: Kyselý Ondřej 1:3, Volek Ondřej 1:3, Kudělka Adam 1:3, Macíček Jan 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ ODRY, z.s. D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 4:0, Sedlář Kryštof 1:3, Pargač Adam 1:3, Sedlář Dominik 4:0, body hostů: Tashev Michail 2:2, Hendrych Pavel 2:2, Hura Tomáš 2:2, Botek Jan 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - KST NOVÝ JIČÍN E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýl Jiří 3:1, Jachym Zdeněk 3:1, Krompolc Jiří 4:0, Peichel Stanislav 4:0, body hostů: Bilíček Dan 0:4, Jakubec Michal 0:4, Lišková Tereza 0:4, Knopová Natálie 2:2),
2. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - KST NOVÝ JIČÍN E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pařil Zdeněk 2:2, Bajer Šimon 2:2, Studený Josef 4:0, Pařilová Marie 0:4, body hostů: Knopová Natálie 2:2, Lišková Tereza 2:2, Jiřík Filip 1:3, Kozák Alexandr 3:1), TJ ODRY, z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tashev Michail 2:2, Hendrych Radek 1:0, Hura Tomáš 1:3, Botek Jan 0:4, Hendrych Pavel 0:3, body hostů: Peichel Stanislav 3:1, Krompolc Jiří 1:3, Jachym Zdeněk 4:0, Pařil Stanislav 4:0), TJ Mořkov "C" - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselý Ondřej 3:1, Kudělka Adam 1:3, Volek Ondřej 2:2, Macíček Jan 2:2, body hostů: Tichavský Vojtěch 3:1, Sedlář Dominik 4:0, Sedlář Kryštof 1:3, Pargač Adam 0:4), TJ ODRY, z.s. E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ladislav 0:4, Rozkopal Vojtěch 3:1, Krahulík Jaroslav 3:1, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Pivka Patrik 4:0, Šimeček Jakub 1:3, Pustowková Zuzana 2:2, Vařák Luděk 2:1, Bilíčková Nora 0:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Orel Veřovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michna Matyáš 0:4, Milata David 0:4, Mezerová Andrea 0:4, Milata Radek 3:1, body hostů: Soušková Silvie 3:1, Štefánik Vladimír 3:1, Kuboš Daniel 3:1, Tobiáš Jiří 4:0),
3. kolo:
Orel Veřovice - TJ MSV STUDÉNKA B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobiáš Jiří 1:0, Křivánek Bohumil 2:2, Janda Miroslav 2:2, Kuboš Daniel 3:1, Štefánik Vladimír 2:1, body hostů: Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4, Vojtěšek Martin 3:1, Vodný Stanislav 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: John Filip 1:3, Pivka Patrik 2:0, Šimeček Jakub 2:2, Pustowková Zuzana 2:2, Bilíčková Nora 0:2, body hostů: Milata Radek 3:1, Sobota Martin 2:2, Mezerová Andrea 3:1, Michna Matyáš 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ ODRY, z.s. E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 4:0, Sedlář Kryštof 3:1, Pargač Adam 1:3, Sedlář Dominik 4:0, body hostů: Jakubec Vladimír 0:4, Rozkopal Vojtěch 1:3, Krahulík Jaroslav 2:2, Mikoška Ivo 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Mořkov "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krompolc Jiří 3:1, Jachym Zdeněk 4:0, Peichel Stanislav 4:0, Polášek Bohuslav 2:0, Pařil Stanislav 2:0, body hostů: Kyselý Ondřej 1:3, Macíček Jan 0:4, Volek Ondřej 0:4, Kudělka Adam 0:4), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ ODRY, z.s. D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Michal 3:1, Bilíček Dan 1:3, Jiřík Filip 2:2, Tončík Oliver 1:1, Bilíček David 0:2, body hostů: Tashev Michail 2:2, Hendrych Pavel 4:0, Hura Tomáš 3:1, Botek Jan 0:4),
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ ODRY, z.s. D -:-, TJ Mořkov "C" - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ ODRY, z.s. E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-,
5. kolo:
Orel Veřovice - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - TJ ODRY, z.s. E -:-, TJ ODRY, z.s. D - TJ Mořkov "C" -:-,
6. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Mořkov "C" -:-, TJ ODRY, z.s. E - TJ ODRY, z.s. D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, Orel Veřovice - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - Orel Veřovice -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, TJ ODRY, z.s. D - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, TJ Mořkov "C" - TJ ODRY, z.s. E -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ ODRY, z.s. E -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ Mořkov "C" -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - TJ ODRY, z.s. D -:-, Orel Veřovice - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-,
9. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - Orel Veřovice -:-, TJ Mořkov "C" - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, TJ ODRY, z.s. E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-,
10. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - TJ ODRY, z.s. E -:-, Orel Veřovice - TJ ODRY, z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, TJ ODRY, z.s. D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, TJ Mořkov "C" - Orel Veřovice -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ MSV STUDÉNKA B -:-,
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, TJ ODRY, z.s. E - Orel Veřovice -:-, TJ Mořkov "C" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, TJ ODRY, z.s. D - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-,
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ ODRY, z.s. D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Mořkov "C" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ ODRY, z.s. E -:-, Orel Veřovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-,
14. kolo:
TJ MSV STUDÉNKA B - Orel Veřovice -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, TJ ODRY, z.s. E - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, TJ Mořkov "C" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, TJ ODRY, z.s. D - KST NOVÝ JIČÍN E -:-,
15. kolo:
TJ ODRY, z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Mořkov "C" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ ODRY, z.s. E -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ MSV STUDÉNKA B -:-,
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Orel Veřovice -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, TJ ODRY, z.s. E - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ Mořkov "C" - TJ ODRY, z.s. D -:-,
17. kolo:
TJ Mořkov "C" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, TJ ODRY, z.s. D - TJ ODRY, z.s. E -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - Orel Veřovice -:-,
18. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, Orel Veřovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ ODRY, z.s. D -:-, TJ ODRY, z.s. E - TJ Mořkov "C" -:-,
19. kolo:
TJ ODRY, z.s. E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, TJ Mořkov "C" - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-, TJ ODRY, z.s. D - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Orel Veřovice -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-,
20. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, Orel Veřovice - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - TJ Mořkov "C" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ ODRY, z.s. E -:-,
21. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C -:-, TJ ODRY, z.s. E - TJ MSV STUDÉNKA B -:-, TJ ODRY, z.s. D - Orel Veřovice -:-, KST NOVÝ JIČÍN E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Frenštát pod Radhoštěm E -:-,
22. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - KST NOVÝ JIČÍN E -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C - TJ ODRY, z.s. D -:-, Orel Veřovice - TJ Mořkov "C" -:-, TJ MSV STUDÉNKA B - TJ Frenštát pod Radhoštěm F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy