Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TTC Bolatice C - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TJ Sokol Dolní Životice - KST Slezan Opava C -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Vávrovice A -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky C -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TJ Sokol Vávrovice A - SK Kravaře A -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Kateřinky B -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TTC Bolatice C -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, SK Kravaře A - KST Slezan Opava C -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Vávrovice A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - SK Kravaře A -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Dolní Životice -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Kateřinky B -:-, SK Kravaře A - TTC Bolatice C -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TJ Sokol Vávrovice A - KST Slezan Opava C -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - KST Slezan Opava C -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TJ Sokol Kateřinky B - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Bobrovníky B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TTC Bolatice C -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Bobrovníky A -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TTC Bolatice C - KST Slezan Opava C -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - SK Kravaře A -:-,
9. kolo:
SK Kravaře A - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Dolní Životice -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TTC Bolatice C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TTC Bolatice C -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Kateřinky B -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Kateřinky C - SK Kravaře A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - KST Slezan Opava C -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TTC Bolatice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, KST Slezan Opava C - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Kateřinky C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Kateřinky C - KST Slezan Opava C -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TTC Bolatice C -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Kateřinky B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TTC Bolatice C - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Kateřinky C -:-, KST Slezan Opava C - TJ Sokol Vávrovice A -:-,
15. kolo:
KST Slezan Opava C - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TTC Bolatice C -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Dolní Životice -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Dolní Životice - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - KST Slezan Opava C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, KST Slezan Opava C - TTC Bolatice C -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Dolní Životice -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Bobrovníky B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Kateřinky C -:-, TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Kateřinky B - KST Slezan Opava C -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Bobrovníky A -:-,
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, TTC Hať B - KST Slezan Opava D -:-, KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov C -:-, KST Darkovice B - TJ Jiskra Jančí A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Jiskra Jančí A -:-, TJ Sokol Děhylov C - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Oldřišov -:-, KST Slezan Opava D - KST Darkovice C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - TTC Hať B -:-,
3. kolo:
TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, KST Oldřišov - KST Slezan Opava D -:-, KST Darkovice B - TJ Sokol Děhylov B -:-, TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov C -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov C -:-, TJ Sokol Děhylov B - TJ Jiskra Jančí A -:-, KST Slezan Opava D - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Oldřišov -:-, TTC Hať B - KST Darkovice C -:-,
5. kolo:
KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, KST Oldřišov - TTC Hať B -:-, KST Darkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, TJ Jiskra Jančí A - KST Slezan Opava D -:-, TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Děhylov B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Jiskra Jančí A -:-, TTC Hať B - KST Darkovice B -:-, KST Darkovice C - KST Oldřišov -:-,
7. kolo:
KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, KST Darkovice B - KST Darkovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohelník Radek 4:0, Kalvar Pavel 4:0, Vilč Jaroslav 3:1, Kalvar Milan 0:1, Šenkyřík Ondřej 2:1, body hostů: Olšar David 0:4, Folta Jindřich 0:4, Kozla Petr 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2), TJ Jiskra Jančí A - TTC Hať B -:-, TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Slezan Opava D -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Slezan Opava D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov B -:-, TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov C -:-, KST Darkovice C - TJ Jiskra Jančí A -:-, KST Oldřišov - KST Darkovice B -:-,
9. kolo:
KST Darkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, TJ Jiskra Jančí A - KST Oldřišov -:-, TJ Sokol Děhylov C - KST Darkovice C -:-, TJ Sokol Děhylov B - TTC Hať B -:-, KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, KST Slezan Opava D - TTC Hať B -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice C -:-, TJ Sokol Děhylov C - KST Oldřišov -:-, TJ Jiskra Jančí A - KST Darkovice B -:-,
11. kolo:
TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, KST Darkovice B - TJ Sokol Děhylov C -:-, KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Darkovice C - KST Slezan Opava D -:-, TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TTC Hať B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Darkovice C -:-, KST Slezan Opava D - KST Oldřišov -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Děhylov C - TJ Jiskra Jančí A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Darkovice B - KST Slezan Opava D -:-, KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, KST Darkovice C - TTC Hať B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Darkovice C -:-, TTC Hať B - KST Oldřišov -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Darkovice B -:-, KST Slezan Opava D - TJ Jiskra Jančí A -:-, TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Děhylov C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, TJ Sokol Děhylov C - KST Slezan Opava D -:-, TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, KST Darkovice B - TTC Hať B -:-, KST Oldřišov - KST Darkovice C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Oldřišov -:-, KST Darkovice C - KST Darkovice B -:-, TTC Hať B - TJ Jiskra Jančí A -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov C -:-, KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov B -:-,
17. kolo:
KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-, TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, TJ Sokol Děhylov C - TTC Hať B -:-, TJ Jiskra Jančí A - KST Darkovice C -:-, KST Darkovice B - KST Oldřišov -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Darkovice B -:-, KST Oldřišov - TJ Jiskra Jančí A -:-, KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov C -:-, TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Slezan Opava D -:-,
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 2:2, Olšovec Ivan 3:1, Žídek Čestmír 2:2, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 2:2, Beinhauer Milan 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice E - TTC Bolatice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balnar Milan 4:0, Raška Pavel 4:0, Rozsíval Petr 4:0, Hrbáč Jiří 4:0, body hostů: Křesťan Karel 0:4, Pavlík Jiří 0:4, Jurček Jakub 0:4, Pavlíková Magdaléna 0:4), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Miroslav 4:0, Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Aleš 1:3, body hostů: Černín Vítězslav 1:3, Hadámek Jiří 1:3, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr ml. 1:3), TJ Sokol Bobrovníky C - KST Slezan Opava E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraninger Tomáš 4:0, Valík František 3:0, Cigan Ivan 4:0, Koubík Pavel 2:2, Seidler Jiří 0:1, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 0:4, Müllerová Hana 2:2, Seemann Jan 0:4), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Lukáš 1:3, Zavadil Jiří 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Holuša Vít 1:3, body hostů: Černín Tomáš 4:0, Zips Rostislav 0:4, Matýsek Jaromír 4:0, Schreier Ivo 2:2), TJ Sokol Kateřinky D - SK Kravaře B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:2, Kurka Kamil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 2:2, body hostů: Maňas Ladislav 2:2, Žídek Karel 4:0, Mrkwa Martin 0:4, Nevřela Jiří st. 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Vávrovice B - KST Darkovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Jaromír 3:1, Černín Tomáš 3:1, Zips Rostislav 0:2, Hřebíček Miroslav 2:2, Beneš Martin 1:1, body hostů: Šenkyřík Ondřej 3:1, Folta Jindřich 2:2, Blejchař Marek 2:2, Mohelník Petr 0:4), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Děhylov D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Patrik 1:3, Müllerová Hana 0:4, Graca Šimon 1:3, Černý David 0:4, body hostů: Neuwirth Lukáš 4:0, Holuša Vít 2:2, Brežný Sebastian 4:0, Gasman Jakub 4:0), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Bobrovníky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadámek Jiří 2:2, Černín Tomáš 2:2, Matýsek Petr ml. 0:4, Hoták Adam 1:3, body hostů: Kraninger Tomáš 4:0, Valík František 4:0, Cigan Ivan 2:2, Koubík Pavel 1:3), TTC Bolatice D - TJ Jiskra Jančí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostřica Jan 0:1, Strak Jiří 1:3, Strak Teodor 0:4, Suchánek Michal 2:2, Výpala Dominik 0:3, body hostů: Vícha Aleš 4:0, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Jiří 2:2, Kvasnička Radim 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 3:1, Paláček René 0:4, Olšovec Ivan 4:0, body hostů: Rozsíval Miroslav 2:2, Rozsíval Petr 1:3, Hrbáč Jiří 3:1, Raška Pavel 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice F 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Miroslav 2:2, Rozsíval Petr 0:4, Raška Pavel 1:3, Balnar Milan 2:2, body hostů: Ausficír Pavel 2:2, Žurek Filip 4:0, Moša Robert 4:0, Beinhauer Milan 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Miroslav 4:0, Vícha Jiří 2:2, Vícha Aleš 1:1, Kvasnička Radim 1:3, Čech Miroslav 0:2, body hostů: Štěbra Zdeněk 3:1, Poledník Jan 2:2, Paláček René 0:4, Olšovec Ivan 3:1), TJ Sokol Bobrovníky C - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 4:0, Brežný Sebastian 4:0, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 2:2, body hostů: Černín Vítězslav 0:4, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 2:2, Matýsek Petr ml. 2:2), KST Slezan Opava E - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Kamil 2:2, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 2:2, Sýkora Vlastimil 3:1, body hostů: Beneš Martin 2:2, Schreier Ivo 0:4, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Jaromír 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - SK Kravaře B -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Vávrovice C - KST Darkovice D -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Děhylov D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Jiskra Jančí B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Jiskra Jančí B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, KST Darkovice D - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice C -:-, SK Kravaře B - KST Slezan Opava E -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Vávrovice C - SK Kravaře B -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Děhylov D -:-, TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Bobrovníky C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Jiskra Jančí B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, SK Kravaře B - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Vávrovice B - KST Slezan Opava E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Slezan Opava E -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Jiskra Jančí B - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Děhylov D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Jiskra Jančí B -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TTC Bolatice D -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TTC Bolatice D - KST Slezan Opava E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Jiskra Jančí B - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Děhylov D - KST Darkovice D -:-,
11. kolo:
KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Děhylov D -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TTC Bolatice D -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Slezan Opava E -:-, TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Děhylov D - SK Kravaře B -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Kateřinky D -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, SK Kravaře B - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, KST Slezan Opava E - TJ Jiskra Jančí B -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Jiskra Jančí B -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Děhylov D -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Kateřinky D -:-,
15. kolo:
SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Děhylov D - KST Slezan Opava E -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Jiskra Jančí B - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Jiskra Jančí B -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Děhylov D -:-, KST Slezan Opava E - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Kateřinky D -:-,
17. kolo:
SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Kateřinky D - KST Slezan Opava E -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Sokol Děhylov D - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Děhylov D -:-, TTC Bolatice D - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Kateřinky D -:-, KST Slezan Opava E - SK Kravaře B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TTC Bolatice D -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Jiskra Jančí B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Děhylov D -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TTC Bolatice D - SK Kravaře B -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice B -:-,
21. kolo:
KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Vávrovice C -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, KST Darkovice D - TJ Jiskra Jančí B -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Bobrovníky C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Děhylov D -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - KST Darkovice D -:-, TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - SK Kravaře B -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Vávrovice C - KST Slezan Opava E -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, KST Slezan Opava E - TTC Bolatice D -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, SK Kravaře B - TJ Jiskra Jančí B -:-, TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Děhylov D -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Slezan Opava E -:-, TTC Bolatice D - TJ Sokol Vávrovice C -:-,
25. kolo:
TTC Bolatice D - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice D -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí B -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Děhylov D -:-, TJ Sokol Kateřinky D - KST Darkovice D -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Kateřinky D -:-, KST Darkovice D - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TJ Jiskra Jančí B - KST Slezan Opava E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TTC Bolatice D -:-,
Okresní přebor 1. třídy dorost
1. kolo:
SK Kravaře A - KST Darkovice A -:-, TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Vávrovice A -:-, KST Slezan Opava - TJ Sokol Horní Lhota A -:-, TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Darkovice B - TJ Dubina Větřkovice -:-,
2. kolo:
KST Darkovice A - TJ Dubina Větřkovice -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota A - TJ Sokol Děhylov A -:-, TJ Sokol Vávrovice A - KST Slezan Opava -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - KST Darkovice A -:-, KST Slezan Opava - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, KST Darkovice B - TJ Sokol Horní Lhota A -:-, TJ Dubina Větřkovice - TJ Sokol Děhylov B -:-,
4. kolo:
KST Darkovice A - TJ Sokol Děhylov B -:-, TJ Sokol Horní Lhota A - TJ Dubina Větřkovice -:-, TJ Sokol Vávrovice A - KST Darkovice B -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Děhylov A -:-, TJ Sokol Kateřinky - KST Slezan Opava -:-,
5. kolo:
KST Slezan Opava - KST Darkovice A -:-, TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Kateřinky -:-, KST Darkovice B - SK Kravaře A -:-, TJ Dubina Větřkovice - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Horní Lhota A -:-,
6. kolo:
KST Darkovice A - TJ Sokol Horní Lhota A -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Děhylov B -:-, SK Kravaře A - TJ Dubina Větřkovice -:-, TJ Sokol Kateřinky - KST Darkovice B -:-, KST Slezan Opava - TJ Sokol Děhylov A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Děhylov A - KST Darkovice A -:-, KST Darkovice B - KST Slezan Opava -:-, TJ Dubina Větřkovice - TJ Sokol Kateřinky -:-, TJ Sokol Děhylov B - SK Kravaře A -:-, TJ Sokol Horní Lhota A - TJ Sokol Vávrovice A -:-,
8. kolo:
KST Darkovice A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Horní Lhota A -:-, TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Děhylov B -:-, KST Slezan Opava - TJ Dubina Větřkovice -:-, TJ Sokol Děhylov A - KST Darkovice B -:-,
9. kolo:
KST Darkovice B - KST Darkovice A -:-, TJ Dubina Větřkovice - TJ Sokol Děhylov A -:-, TJ Sokol Děhylov B - KST Slezan Opava -:-, TJ Sokol Horní Lhota A - TJ Sokol Kateřinky -:-, TJ Sokol Vávrovice A - SK Kravaře A -:-,
Okresní přebor 2. třídy dorost
1. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TTC Bolatice -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Jiskra Jančí -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky - SK Kravaře B -:-, TJ Jiskra Jančí - TJ Sokol Vávrovice B -:-, TTC Bolatice - TJ Sokol Horní Lhota B -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - FIT Sports Club -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TTC Bolatice -:-, SK Kravaře B - TJ Jiskra Jančí -:-,
4. kolo:
FIT Sports Club - TJ Sokol Bobrovníky -:-, TTC Bolatice - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Horní Lhota B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - FIT Sports Club -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Hrabůvka -:-, TJ Sokol Bobrovníky - TJ Jiskra Jančí -:-,
6. kolo:
FIT Sports Club - TJ Jiskra Jančí -:-, TTC Bolatice - TJ Sokol Bobrovníky -:-, TJ Sokol Hrabůvka - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Vávrovice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - FIT Sports Club -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Jiskra Jančí - TTC Bolatice -:-,
8. kolo:
FIT Sports Club - TTC Bolatice -:-, TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Bobrovníky -:-, TJ Sokol Vávrovice B - SK Kravaře B -:-,
9. kolo:
SK Kravaře B - FIT Sports Club -:-, TJ Sokol Bobrovníky - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Jiskra Jančí - TJ Sokol Hrabůvka -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy