Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Klimkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamčík Jiří 3:1, Jurčík Lukáš 0:4, Kursa Jiří 2:2, Hejl Petr ml. 4:0, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Štelar Petr 1:3, Juchelka Miroslav 3:1, Bartoš Jiří 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov C - TJ Sokol Hrabůvka B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Filip 1:3, Válek Petr 1:3, Štůsek Dušan 1:3, Kolpak Tomáš 0:4, body hostů: Osvald David 3:1, Osvald Petr 4:0, Stempak Lukáš 3:1, Stempak Tomáš 3:1), Orel Stará Bělá - TJ B. Š. Mariánské Hory 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miloš 2:2, Fabián Miloš ml. 3:1, Fabián Tobiáš 0:4, Fabián Tomáš 4:0, body hostů: Teichmann Tomáš 3:1, Kočí David 2:2, Mikula David 1:3, Mikula Libor 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Muroň David 1:3, Topinka Bohumír 2:2, Kubín Jaromír 0:4, Pavlínek Zdeněk 3:1, body hostů: Chobot Pavel 2:2, Lodňan Josef 4:0, Kolenčiak Ivan 2:2, Hrbáček Josef 2:2), SK Vřesina LT - TJ Sokol Polanka 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bzonek Martin 4:0, Zajac Radek 3:1, Demek Jakub 4:0, Hájko Marian 4:0, body hostů: Venclík Lumír 1:3, Stibor David 0:4, Folvarčný Petr 0:4, Vylegala Tomáš 0:4), VSK VŠB-TU Ostrava - TTC ENFIREEX OSTRAVA B 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Karel 3:1, Staffin Petr 1:3, Reška Vladislav ml. 3:1, Mayrhofer Jindřich 1:3, body hostů: Korbel Richard 4:0, Korbel Karol 2:2, Cigánek Tomáš 2:2, Novák Miloš 0:4), SSVČ Don Bosco - SK - SVINOV E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bílý Michal 3:1, Pecha Pavel 3:1, Ščuka Rostislav 1:3, Zapletal Jiří 1:3, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Kus Ondřej 2:2, Oborný Dominik 3:1, Henžel Miroslav 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SK - SVINOV E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štelar Petr 0:4, Jankovič Jan 2:2, Bartoš Jiří 2:2, Merta Marek 1:3, body hostů: Barták Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Kus Ondřej 3:1, Oborný Dominik 3:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA B - SSVČ Don Bosco 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Karol 4:0, Novák Miloš 3:1, Bělík Petr 4:0, Korbel Richard 4:0, body hostů: Pecha Pavel 1:3, Bílý Michal 0:4, Grundza Martin 0:4, Ščuka Rostislav 0:4), TJ Sokol Polanka - VSK VŠB-TU Ostrava 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylegala Tomáš 0:2, Folvarčný Petr 1:3, Buroň Jiří 2:2, Venclík Lumír 1:3, Stibor David 1:1, body hostů: Reška Vladislav ml. 3:1, Kurial Patrik 2:2, Zeman Karel 4:0, Mayrhofer Jindřich 2:1, Zeman Tomáš 0:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SK Vřesina LT 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Josef 0:4, Kožušník Jiří 1:3, Lodňan Josef 3:1, Kolenčiak Ivan 4:0, body hostů: Plaček Lumír 2:2, Gronych Jiří 1:3, Bzonek Martin 3:1, Fabián Miroslav 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Libor 1:3, Rybář Václav 1:3, Mikula David 1:3, Teichmann Tomáš 1:3, body hostů: Rinka Alfred 4:0, Pavlínek Zdeněk 4:0, Neuvirth Jan 0:4, Topinka Bohumír 4:0), TJ Sokol Hrabůvka B - Orel Stará Bělá 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Radomír ml. 3:1, Osvald Petr 3:1, Stempak Lukáš 3:1, Osvald David 3:1, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Fabián Miloš 0:4, Fabián Miloš ml. 0:4, Kučera Radek 0:4), TJ Sokol Horní Lhota - TTC MG Odra GAS Vratimov C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčík Jiří 3:0, Kursa Jiří 3:0, Bedry Jakub 3:0, Hejl Petr ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Frančík Miroslav 0:4, Vlček Patrik 0:4, Konrád Marek 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Horní Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Fabián Miloš 2:2, Kučera Radek 1:3, Dostál Radim 2:2, body hostů: Hejl Petr ml. 3:1, Adamčík Jiří 3:1, Kursa Jiří 1:3, Černý Vojtěch 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Hrabůvka B 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Muroň David 3:1, Topinka Bohumír 3:1, Rinka Alfred 4:0, body hostů: Stempak Tomáš 1:3, Stempak Lukáš 2:2, Mončka Petr 0:2, Schneider Ondřej 1:3, Stempak Vasil 1:1), SK Vřesina LT - TJ B. Š. Mariánské Hory 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bzonek Martin 3:0, Demek Jakub 3:0, Cikryt Michal 1:2, Hájko Marian 3:0, WO 5:0, body hostů: Mikula Libor 1:3, Mikula David 1:3, Štolba Miroslav 0:4, WO 0:5), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 4:0, Kurial Patrik 2:2, Zeman Karel 3:0, Staffin Petr 4:0, Zeman Tomáš 0:1, body hostů: Kolenčiak Ivan 1:3, Hrbáček Josef 0:4, Lodňan Josef 1:3, Kožušník Jiří 1:3), SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Polanka 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílý Michal 4:0, Ščuka Rostislav 3:1, Pawlas Nikolas 2:1, Zapletal Jiří 3:1, Štec Alexander 1:0, body hostů: Venclík Lumír 0:4, Mihula Radim 3:1, Stibor David 0:4, Vylegala Tomáš 0:4), SK - SVINOV E - TTC ENFIREEX OSTRAVA B 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kus Ondřej 1:3, Oborný Dominik 2:2, Milkov Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 1:3, body hostů: Korbel Karol 4:0, Cigánek Tomáš 4:0, Bělík Petr 0:4, Novák Miloš 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TTC ENFIREEX OSTRAVA B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juchelka Miroslav 0:3, Merta Marek 0:3, Jankovič Jan 1:2, Bartoš Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Korbel Richard 4:0, Cigánek Tomáš 3:1, Korbel Karol 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Polanka - SK - SVINOV E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor David 3:1, Vylegala Tomáš 0:4, Mihula Radim 2:2, Buroň Jiří 1:3, body hostů: Milkov Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 2:2, Oborný Dominik 4:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SSVČ Don Bosco 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Rostislav 1:3, Lodňan Josef 2:2, Hrbáček Josef 3:1, Kožušník Jiří 1:3, body hostů: Pecha Pavel 4:0, Bílý Michal 3:1, Pawlas Nikolas 0:4, Štec Alexander 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory - VSK VŠB-TU Ostrava 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Libor 1:3, Kuchař Andrej 1:3, Mikula David 2:2, Teichmann Tomáš 2:2, body hostů: Zeman Karel 4:0, Vláha Jiří 1:3, Kurial Patrik 1:3, Reška Vladislav ml. 4:0), TJ Sokol Hrabůvka B - SK Vřesina LT 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavrečka Radomír ml. 2:2, Osvald Petr 2:2, Stempak Lukáš 2:2, Osvald David 3:1, body hostů: Fabián Miroslav 2:2, Demek Jakub 0:4, Hájko Marian 3:1, Zajac Radek 2:2), TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kursa Jiří 2:2, Adamčík Jiří 3:1, Hrbáč Roman 1:3, Hejl Petr ml. 4:0, body hostů: Rinka Alfred 3:1, Topinka Bohumír 1:3, Muroň David 0:4, Pavlínek Zdeněk 2:2),
5. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Klimkovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Fabián Miloš 2:2, Röder Jiří 1:3, Pavelek Ondřej 4:0, body hostů: Bartoš Jiří 1:3, Juchelka Miroslav 0:4, Štelar Petr 2:2, Jankovič Jan 2:2), SK Vřesina LT - TJ Sokol Horní Lhota 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 0:4, Bzonek Martin 2:2, Zajac Radek 1:3, Hájko Marian 4:0, body hostů: Hejl Petr ml. 3:1, Adamčík Jiří 3:1, Kursa Jiří 2:2, Hrbáč Roman 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Hrabůvka B 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Staffin Petr 1:3, Zeman Karel 4:0, Reška Vladislav ml. 2:2, Zíka Milan 0:4, body hostů: Osvald David 1:3, Stempak Lukáš 3:1, Osvald Petr 2:2, Vavrečka Radomír ml. 3:1), SSVČ Don Bosco - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, SK - SVINOV E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Oborný Dominik 4:0, Mička Jaroslav 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Milkov Tomáš 3:1, body hostů: Lodňan Josef 1:3, Vicher Roman 1:3, Kupec Rostislav 0:4, Chobot Pavel 2:2), TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Polanka 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Tomáš 3:1, Novák Miloš 4:0, Krupa Daniel 4:0, Korbel Karol 4:0, body hostů: Buroň Jiří 0:4, Venclík Lumír 0:4, Stibor David 1:3, Vylegala Tomáš 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Polanka -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - SK - SVINOV E -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - SSVČ Don Bosco -:-, TJ Sokol Horní Lhota - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, Orel Stará Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Klimkovice -:-, SK Vřesina LT - Orel Stará Bělá -:-, SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Horní Lhota -:-, SK - SVINOV E - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Polanka -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ Sokol Horní Lhota - SK - SVINOV E -:-, Orel Stará Bělá - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SK Vřesina LT -:-,
9. kolo:
SK Vřesina LT - TJ Sokol Klimkovice -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, SSVČ Don Bosco - Orel Stará Bělá -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Horní Lhota -:-, TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Polanka -:-, Orel Stará Bělá - SK - SVINOV E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SSVČ Don Bosco -:-, SK Vřesina LT - VSK VŠB-TU Ostrava -:-,
11. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Klimkovice -:-, SSVČ Don Bosco - SK Vřesina LT -:-, SK - SVINOV E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - Orel Stará Bělá -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Horní Lhota -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Hrabůvka B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, TJ Sokol Horní Lhota - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, Orel Stará Bělá - TJ Sokol Polanka -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, SK Vřesina LT - SK - SVINOV E -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - SSVČ Don Bosco -:-,
13. kolo:
SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Klimkovice -:-, SK - SVINOV E - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - SK Vřesina LT -:-, TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - Orel Stará Bělá -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Horní Lhota -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Horní Lhota -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - Orel Stará Bělá -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, TJ Sokol Polanka - SK Vřesina LT -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, SK - SVINOV E - SSVČ Don Bosco -:-,
15. kolo:
SK - SVINOV E - TJ Sokol Klimkovice -:-, SSVČ Don Bosco - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Polanka -:-, SK Vřesina LT - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, Orel Stará Bělá - TJ Sokol Hrabůvka B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota - Orel Stará Bělá -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - SK Vřesina LT -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, TJ Sokol Polanka - SSVČ Don Bosco -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - SK - SVINOV E -:-,
17. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Klimkovice -:-, SK - SVINOV E - TJ Sokol Polanka -:-, SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, SK Vřesina LT - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Horní Lhota -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - Orel Stará Bělá -:-, TJ Sokol Horní Lhota - SK Vřesina LT -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - SSVČ Don Bosco -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SK - SVINOV E -:-, TJ Sokol Polanka - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Klimkovice -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, SK - SVINOV E - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Horní Lhota -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - Orel Stará Bělá -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, Orel Stará Bělá - SK Vřesina LT -:-, TJ Sokol Horní Lhota - SSVČ Don Bosco -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - SK - SVINOV E -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Polanka -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Klimkovice -:-, TJ Sokol Polanka - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, SK - SVINOV E - TJ Sokol Horní Lhota -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - Orel Stará Bělá -:-, SK Vřesina LT - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SK Vřesina LT -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, Orel Stará Bělá - SSVČ Don Bosco -:-, TJ Sokol Horní Lhota - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Polanka -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-,
23. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Klimkovice -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Hrabůvka B -:-, TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Horní Lhota -:-, SK - SVINOV E - Orel Stará Bělá -:-, SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - SK Vřesina LT -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, SK Vřesina LT - SSVČ Don Bosco -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SK - SVINOV E -:-, Orel Stará Bělá - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, TJ Sokol Hrabůvka B - TJ B. Š. Mariánské Hory -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Klimkovice -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Horní Lhota -:-, TJ Sokol Polanka - Orel Stará Bělá -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B -:-, SK - SVINOV E - SK Vřesina LT -:-, SSVČ Don Bosco - VSK VŠB-TU Ostrava -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SSVČ Don Bosco -:-, VSK VŠB-TU Ostrava - SK - SVINOV E -:-, SK Vřesina LT - TTC ENFIREEX OSTRAVA B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Polanka -:-, Orel Stará Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C -:-, TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Hrabůvka B -:-,
Městský přebor 2.třídy
1. kolo:
SSVČ Don Bosco B - VSK VŠB-TU Ostrava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Caha Jiří 3:1, Zapletal Jiří 3:1, Grundza Martin 1:3, Miko David 2:2, body hostů: Kurial Patrik 1:3, Broskevič Jan 1:3, Dokoupil Jiří 3:1, Zíka Milan 2:2), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 1:3, Mončka Petr 2:2, Stempak Vasil 1:3, Dyba Daniel 2:2, body hostů: Plhák Ondřej 1:3, Marek Martin 4:0, Havrlant Tomáš 1:3, Bódiová Milena 4:0), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ B. Š. Mariánské Hory B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Petr 2:2, Zajíc Filip 3:1, Adamec Petr 0:4, Hrubý Lukáš 2:2, body hostů: Chodurek Jiří 2:2, Rybář Václav 2:2, Ryška Petr 2:2, Kočí David 3:1), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Výškovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sahaj Jaroslav 2:2, Vidlička Jan 0:1, Sojka Radim 2:2, Kunz Martin 3:1, Knop Jakub 0:3, body hostů: Hranická Jana 4:0, Hinšt František 3:1, Kreisinger Rostislav 1:3, Kokeš Martin 1:3), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Horní Lhota B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Jan 2:2, Merta Marek 4:0, Bala Jiří 0:4, Vilím Stanislav 2:2, body hostů: Velký Dalibor ml. 3:1, Jurčík Lukáš 3:1, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Klimkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 1:3, Hranická Jana 3:1, Hinšt František 1:3, Kreisinger Rostislav 2:2, body hostů: Merta Marek 2:2, Vilím Stanislav 3:1, Jankovič Jan 3:1, Jahoda Dušan 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Proskovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Václav 3:1, Chodurek Jiří 1:3, Kočí David 3:1, Ryška Petr 1:0, Pokojský Čestmír 1:2, body hostů: Frais René 1:1, Sojka Radim 2:2, Kunz Martin 2:2, Sahaj Jaroslav 2:2, Knop Jakub 0:2), TJ Sokol Krásné Pole - TTC MG Odra GAS Vratimov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bódiová Milena 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 3:1, Mojžíš Pavel 3:1, body hostů: Válek Petr 1:3, Hrubý Lukáš 1:3, Kolpak Tomáš 0:4, Zajíc Filip 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava B - Orel Stará Bělá B 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kurial Patrik 1:3, Dokoupil Jiří 2:2, Zíka Milan 1:3, Broskevič Jan 0:4, body hostů: Pavelek Ondřej 4:0, Fabián Miloš ml. 3:1, Kučera Radek 4:0, Hejneš Jan 1:3), SK - SVINOV F - SSVČ Don Bosco B 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Vereš Bohumil 2:2, Barták Tomáš 4:0, Mička Jaroslav 3:1, Lysek Tomáš 4:0, body hostů: Caha Jiří 1:3, Štec Alexander 0:4, Miko David 1:3, Pawlas Nikolas 1:3),
3. kolo:
Orel Stará Bělá B - SK - SVINOV F 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Pavelek Ondřej 3:0, Fabián Miloš ml. 3:0, Kučera Radek 3:0, Fabián Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Barták Tomáš 0:4, Polášek Petr 1:3, Henžel Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Hrabůvka C - VSK VŠB-TU Ostrava B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Tomáš 2:2, Mončka Petr 3:1, Stempak Vasil 2:2, Stempak Lukáš 3:1, body hostů: Dokoupil Jiří 1:3, Zíka Milan 1:3, Václavík Vojtěch 1:3, Mayrhofer Jindřich 3:1), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Krásné Pole 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frais René 1:3, Sahaj Jaroslav 0:4, Kunz Martin 4:0, Knop Jakub 0:4, body hostů: Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 2:2, Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 3:1), TJ Sokol Klimkovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Marek 4:0, Jankovič Jan 3:1, Vilím Stanislav 3:1, Havrlantová Klára 2:2, body hostů: Kožušník Milan 1:3, Ryška Petr 2:2, Rybář Václav 1:3, Chaleplis Christos 0:4), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Výškovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Petr 2:2, Jurčík Lukáš 3:1, Bedry Jakub 3:1, Velký Dalibor ml. 3:1, body hostů: Hranická Jana 2:2, Hinšt František 3:1, Kreisinger Rostislav 0:4, Benedík Jaroslav 0:4),
4. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Horní Lhota B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 1:3, Chodurek Jiří 1:3, Ryška Petr 3:1, Rybář Václav 1:3, body hostů: Velký Dalibor ml. 4:0, Jurčík Petr 1:3, Jurčík Lukáš 3:1, Bedry Jakub 2:2), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Klimkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mojžíš Pavel 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 1:3, Bódiová Milena 3:1, body hostů: Vilím Stanislav 1:3, Jankovič Jan 0:4, Merta Marek 4:0, Havrlantová Klára 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava B - TTC MG Odra GAS Vratimov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Vojtěch 2:2, Zíka Milan 1:3, Kurial Patrik 0:4, Dokoupil Jiří 4:0, body hostů: Zajíc Filip 3:1, Kolpak Tomáš 1:3, Válek Petr 3:1, Hrubý Lukáš 2:2), SK - SVINOV F - TJ Sokol Hrabůvka C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vereš Bohumil 2:2, Barták Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Mička Jaroslav 0:4, body hostů: Stempak Tomáš 1:3, Stempak Lukáš 3:1, Mončka Petr 3:1, Schneider Ondřej 2:2), SSVČ Don Bosco B - Orel Stará Bělá B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caha Jiří 2:2, Grundza Martin 1:3, Štec Alexander 0:4, Pawlas Nikolas 2:2, body hostů: Fabián Miloš 2:2, Fabián Miloš ml. 3:1, Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka C - SSVČ Don Bosco B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Tomáš 4:0, Stempak Lukáš 4:0, Mončka Petr 4:0, Dyba Daniel 3:1, body hostů: Grundza Martin 0:4, Štec Alexander 0:4, Pawlas Nikolas 1:3, Kotlár Robin 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov D - SK - SVINOV F 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Válek Petr 2:1, Zajíc Filip 2:1, Kalina František 3:0, Hrubý Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Vereš Bohumil 1:3, Barták Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Proskovice - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Lukáš 3:1, Jurčík Petr 2:2, Bedry Jakub 0:4, Velký Dalibor ml. 2:2, body hostů: Bódiová Milena 2:2, Mojžíš Pavel 2:2, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 2:2), TJ Sokol Výškovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedík Jaroslav 1:3, Hranická Jana 4:0, Hinšt František 3:0, Kreisinger Rostislav 2:2, Lébl Zdeněk 0:1, body hostů: Ryška Petr 1:3, Kočí David 2:2, Kuchař Andrej 0:4, Rybář Václav 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Výškovice -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Proskovice -:-, SSVČ Don Bosco B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-,
7. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Proskovice - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Krásné Pole -:-,
8. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Výškovice -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Klimkovice B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Výškovice - SK - SVINOV F -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-,
10. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, SK - SVINOV F - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Výškovice -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Proskovice -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Klimkovice B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Výškovice - Orel Stará Bělá B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - SK - SVINOV F -:-,
12. kolo:
SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, Orel Stará Bělá B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Výškovice -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Klimkovice B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Výškovice - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Krásné Pole - Orel Stará Bělá B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK - SVINOV F -:-,
14. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Klimkovice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Výškovice -:-, TJ Sokol Proskovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Krásné Pole -:-, Orel Stará Bělá B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, SSVČ Don Bosco B - SK - SVINOV F -:-,
16. kolo:
SK - SVINOV F - Orel Stará Bělá B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Horní Lhota B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - SK - SVINOV F -:-, Orel Stará Bělá B - SSVČ Don Bosco B -:-,
18. kolo:
SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, SK - SVINOV F - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Výškovice -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Krásné Pole -:-, TJ Sokol Klimkovice B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Proskovice - SK - SVINOV F -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - Orel Stará Bělá B -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Proskovice -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Klimkovice B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Výškovice - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Klimkovice B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Proskovice - Orel Stará Bělá B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Hrabůvka C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Proskovice -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Výškovice -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Výškovice - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Proskovice - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-,
24. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Výškovice -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Krásné Pole -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Proskovice -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Výškovice -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, SK - SVINOV F - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-,
Městský přebor 3.třídy
1. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Horní Lhota C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajurek Josef 2:2, Novák Václav 1:3, Kronberg Alfréd 0:2, Broskevič Lumír 2:2, Trojek Ondřej 0:2, body hostů: Černý Vojtěch 3:1, Folwarczny Jan 3:1, Černý Zdeněk 3:1, Peřina Jan 2:2), Orel Stará Bělá C - TTC MG Odra GAS Vratimov E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 4:0, Šimko Tomáš 4:0, Pražák Tomáš 3:1, body hostů: Konrád Marek 0:4, Pravda Adam 1:3, Vlček Patrik 0:4, Kolpak Tomáš 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Ostrava KST G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolba Miroslav 2:2, Pokojský Čestmír 2:2, Chaleplis Christos 2:2, Kožušník Milan 0:4, body hostů: Bajgerová Kristýna 4:0, Kubas Marcel 4:0, Havrlantová Klára 1:3, Levický Matěj 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK - SVINOV G 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Jaromír 3:1, Kožušník Jiří 1:3, Neuvirth Jan 2:2, Kolenčiak Ivan 4:0, body hostů: Volný Jakub 0:4, Henžel Miroslav 2:2, Beňuš Martin 1:3, Polášek Petr 3:1),
2. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubas Marcel 2:2, Vavřinová Petra 0:4, Koláček Dušan 0:4, Bajgerová Kristýna 4:0, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 2:2, Hrbáček Josef 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Krásné Pole B 9:9 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Konrád Marek 3:1, Kolpak Tomáš 2:2, Zajíc Filip 4:0, WO 0:5, body hostů: Seget Viktor 0:3, Kuchta Miroslav 0:3, Hlista Martin 1:2, Černý Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Stará Bělá C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peřina Jan 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Folwarczny Tobiáš 1:3, Černý Vojtěch 1:3, body hostů: Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 4:0, Hejneš Jan 3:1, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Třebovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Roman 3:1, Brumla David 3:1, Smieško Tomáš 0:1, Návrat Tomáš 3:1, Mališ Petr 2:1, body hostů: Lukša Zdeněk 2:2, Lochman Ondřej 1:3, Kronberg Alfréd 1:1, Broskevič Lumír 1:3, Dobřanský Václav ml. 0:2),
3. kolo:
Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Hrabůvka D 12:6 (online, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 3:1, Röder Jiří 3:1, Hejneš Jan 3:1, Režný Tomáš 2:2, body hostů: Návrat Tomáš 1:3, Brázdil Roman 0:4, Mališ Petr 4:0, Brumla David 0:4), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Horní Lhota C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Havrlant Tomáš 1:3, Plhák Ondřej 4:0, body hostů: Černý Vojtěch 3:1, Černý Zdeněk 2:2, Hrbáč Dominik 2:2, Peřina Jan 2:2), SK Vřesina LT B - TTC MG Odra GAS Vratimov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 3:1, Pleva Jiří 1:3, Lazar Jiří 0:4, Plaček Lumír 3:1, body hostů: Zajíc Filip 4:0, Grobař Ondřej 1:3, Konrád Marek 2:2, Kolpak Tomáš 2:2), SK - SVINOV G - TJ Ostrava KST G 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Jakub 0:4, Vereš Bohumil 1:1, Polášek Petr 1:3, Bartoš Václav 1:3, Henžel Miroslav 1:1, body hostů: Bajgerová Kristýna 4:0, Kubas Marcel 3:1, Herman Ondřej 4:0, Koláček Dušan 1:3),
4. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ B. Š. Mariánské Hory C 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kolpak Tomáš 0:4, Pravda Adam 0:4, Grobař Ondřej 0:3, Zajíc Filip 4:0, Konrád Marek 0:1, body hostů: Chaleplis Christos 3:1, Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Kožušník Milan 3:1), TJ Sokol Horní Lhota C - SK Vřesina LT B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folwarczny Jan 1:3, Peřina Jan 2:2, Černý Vojtěch 0:4, Černý Zdeněk 0:4, body hostů: Plaček Lumír 4:0, Fabián Miroslav 3:1, Břečka David 2:2, Lotrek Kryštof 4:0), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Krásné Pole B 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Roman 4:0, Dyba Daniel 4:0, Mališ Petr 4:0, Návrat Tomáš 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Hlista Martin 0:4, Seget Viktor 0:4, Černý Jiří 0:4), Orel Třebovice - Orel Stará Bělá C 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Broskevič Lumír 1:3, Lochman Ondřej 2:2, Kronberg Alfréd 0:2, Lukša Zdeněk 2:2, Pajurek Josef 1:1, body hostů: Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 2:2, Režný Tomáš 2:2, Pražák Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Třebovice 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Plhák Ondřej 2:2, Havrlant Tomáš 3:1, Černý Jiří 1:3, Hlista Martin 1:3, body hostů: Lukša Zdeněk 3:1, Broskevič Lumír 1:3, Kronberg Alfréd 0:1, Novák Václav 4:0, Dobřanský Václav ml. 1:2), SK Vřesina LT B - TJ Sokol Hrabůvka D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 4:0, Pleva Jiří 0:4, Břečka David 0:4, Plaček Lumír 2:2, body hostů: Brumla David 3:1, Brázdil Roman 2:2, Mališ Petr 3:1, Dyba Daniel 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Horní Lhota C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokojský Čestmír 3:0, Kožušník Milan 3:0, Chaleplis Christos 3:0, Štolba Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Folwarczny Jan 0:4, Černý Zdeněk 1:3, Černý Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TTC MG Odra GAS Vratimov E 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 3:1, Šustek Antonín 3:1, Hrbáček Josef 1:0, Hečko Jiří 1:2, body hostů: Frančík Miroslav 0:4, Zajíc Filip 4:0, Konrád Marek 1:3, Kolpak Tomáš 0:4),
6. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, Orel Třebovice - SK Vřesina LT B -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-,
7. kolo:
SK Vřesina LT B - Orel Stará Bělá C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ Ostrava KST G - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - SK - SVINOV G -:-, Orel Třebovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, Orel Stará Bělá C - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - SK Vřesina LT B -:-,
9. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Stará Bělá C -:-, SK - SVINOV G - Orel Třebovice -:-, TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
10. kolo:
Orel Třebovice - TJ Ostrava KST G -:-, Orel Stará Bělá C - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, SK Vřesina LT B - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK Vřesina LT B -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Ostrava KST G - Orel Stará Bělá C -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Horní Lhota C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Ostrava KST G -:-, SK Vřesina LT B - SK - SVINOV G -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
13. kolo:
SK - SVINOV G - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Ostrava KST G - SK Vřesina LT B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Třebovice -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Ostrava KST G - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, Orel Třebovice - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - SK Vřesina LT B -:-, TJ Ostrava KST G - SK - SVINOV G -:-,
17. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, SK Vřesina LT B - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, Orel Stará Bělá C - Orel Třebovice -:-,
18. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - SK Vřesina LT B -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
19. kolo:
SK - SVINOV G - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, SK Vřesina LT B - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Stará Bělá C -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá C - SK Vřesina LT B -:-, Orel Třebovice - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - SK - SVINOV G -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Ostrava KST G -:-,
21. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Třebovice -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Stará Bělá C -:-, SK Vřesina LT B - TJ Sokol Krásné Pole B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, Orel Třebovice - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Ostrava KST G -:-,
23. kolo:
TJ Ostrava KST G - Orel Třebovice -:-, SK - SVINOV G - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK Vřesina LT B -:-,
24. kolo:
SK Vřesina LT B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - SK - SVINOV G -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-,
25. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, SK - SVINOV G - SK Vřesina LT B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-,
26. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK - SVINOV G -:-, SK Vřesina LT B - TJ Ostrava KST G -:-, Orel Třebovice - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Horní Lhota C -:-,
Městský přebor 4.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ B. Š.Mariánské Hory D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, Mroz Jaroslav 2:2, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Chaleplis Christos 4:0, Pokojský Čestmír 3:1, Hejtmánek Adolf 0:4, Makovička Vladimír 0:4), Orel Stará Bělá D - SK Vřesina LT C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Hricenko Jan 2:2, Řepka Miroslav 1:3, Šustek Marek 2:2, Kobolka Dan 2:2, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 4:0), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Krásné Pole D 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 3:1, Kozelský Vladimír 2:2, Ulmann Roman 1:3, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Herman Petr 0:2, Vojkůvka Rostislav 2:2, Plhák Jiří 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - SSVČ Don Bosco C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Jiří 1:3, Hrbáč Dominik 0:4, Mrázek Zdeněk 1:3, Velký Dalibor 1:3, body hostů: Miko David 4:0, Štec Alexander 4:0, Pawlas Nikolas 3:1, Pawlas Leon 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Hrabůvka E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Patoraj Miroslav 3:1, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 1:3, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Brumla David 2:2, Zavřelová Miroslava 2:2, Moldřík Milan 2:2),
2. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TTC TJ Baník Rychvald 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miko David 2:2, Štec Alexander 4:0, Pawlas Nikolas 4:0, Pawlas Leon 3:1, body hostů: Jurdin Tomáš 0:4, Čáslava Petr 0:4, Patoraj Miroslav 2:2, Crha Břetislav 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - Ostrava Zábřeh 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Vojkůvka Rostislav 0:4, Herman Petr 0:2, Tomalová Jana 0:4, Plhák Jiří 0:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Štefek Martin 3:1, Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 3:1), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole C 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pleva Jiří 2:2, Břečka David 3:1, Cikryt Michal 3:1, Břečka Václav 1:3, body hostů: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 3:1, Kuchta Miroslav 0:4, Kozelský Vladimír 1:0, Ulmann Roman 0:3), TJ B. Š.Mariánské Hory D - Orel Stará Bělá D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Zdobinský Zdeněk 1:3, Chaleplis Christos 3:1, Kludka Jiří 4:0, body hostů: Kolačko Libor 1:3, Řepka Miroslav 0:4, Kobolka Dan 2:2, Pražák Tomáš 1:3), SK - SVINOV H - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Jakub 0:4, Volný Jakub 1:3, Martinko Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, body hostů: Kokeš Martin 3:1, Drozd Alan 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 4:0),
3. kolo:
Orel Stará Bělá D - SK - SVINOV H 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Kobolka Dan 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Kolačko Libor 4:0, Hricenko Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Volný Jakub 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Lysek Jakub 0:4, Cabiš Luděk 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ B. Š.Mariánské Hory D 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Radomír 2:2, Kozelský Vladimír 0:2, Ulmann Roman 1:3, Herold Jiří 0:4, Kuchta Miroslav 1:1, body hostů: Pokojský Čestmír 4:0, Chaleplis Christos 4:0, Kludka Jiří 3:1, Makovička Vladimír 1:3), Ostrava Zábřeh - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linka Vitězslav 2:2, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Lotrek Kryštof 3:1, Cikryt Michal 1:3, Břečka David 1:3, Břečka Václav 0:4), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velký Dalibor 4:0, Folwarczny Tobiáš 2:2, Mrázek Zdeněk 3:1, Kučera Jiří 3:1, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 0:4, Plhák Jiří 0:4, Vojkůvka Rostislav 1:3), TJ Sokol Hrabůvka E - SSVČ Don Bosco C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Janeček Roman 3:1, Bittalová Kateřina 3:1, Brumla David 3:1, body hostů: Štec Alexander 2:2, Pawlas Nikolas 2:2, Pawlas Leon 0:4, Srněnský Alan 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - TTC TJ Baník Rychvald 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlista Martin 4:0, Pandularis Jan 0:4, Herman Petr 2:2, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Patoraj Miroslav 3:1, Jurdin Tomáš 3:1, Čáslava Petr 2:2, Kaliničenko Roman 1:3), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duben Jiří 0:3, Gronych Jiří 3:0, Břečka David 1:2, Cikryt Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 2:2, Velký Dalibor 2:2, Kučera Jiří 2:2, WO 0:5), TJ B. Š.Mariánské Hory D - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jiří 0:4, Kludka Jiří 3:1, Chaleplis Christos 4:0, Pokojský Čestmír 2:2, body hostů: Linka Vitězslav 3:1, Levický Jakub 2:2, Štefek Martin 1:3, Vedmoch Michal 1:3), SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Výškovice B - Orel Stará Bělá D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:0, Mroz Jaroslav 3:1, Knápek Vladimír 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 0:1, body hostů: Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 3:1, Řepka Miroslav 0:4, Kratoš Adam 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Výškovice B 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Radomír 3:1, Herold Jiří 1:3, Ulmann Roman 1:3, Kozelský Vladimír 1:3, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, Mroz Jaroslav 3:1), Ostrava Zábřeh - SK - SVINOV H 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linka Vitězslav 4:0, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 2:2, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Kozar Petr 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Volný Jakub 2:2, Lysek Jakub 0:4), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TTC TJ Baník Rychvald - SK Vřesina LT C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Patoraj Miroslav 0:4, Crha Břetislav 0:2, Čáslava Petr 0:4, Kaliničenko Roman 0:2, body hostů: Gronych Jiří 4:0, Pleva Jiří 3:1, Lotrek Kryštof 4:0, Cikryt Michal 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavřelová Miroslava 3:1, Vavřač Petr 4:0, Brumla David 4:0, Polauf Jiří 0:4, body hostů: Hlista Martin 2:2, Pandularis Jan 1:3, Plhák Jiří 1:3, Herman Petr 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TTC TJ Baník Rychvald -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Výškovice B - Ostrava Zábřeh -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-,
7. kolo:
Ostrava Zábřeh - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Výškovice B -:-, TTC TJ Baník Rychvald - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, SSVČ Don Bosco C - SK Vřesina LT C -:-,
8. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Výškovice B - TTC TJ Baník Rychvald -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - Ostrava Zábřeh -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TTC TJ Baník Rychvald - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Výškovice B -:-, SSVČ Don Bosco C - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - SK Vřesina LT C -:-,
10. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SSVČ Don Bosco C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - TTC TJ Baník Rychvald -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Horní Lhota D -:-,
11. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SSVČ Don Bosco C - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - SK - SVINOV H -:-, SK Vřesina LT C - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-,
12. kolo:
SK - SVINOV H - SK Vřesina LT C -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SSVČ Don Bosco C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - TTC TJ Baník Rychvald -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SSVČ Don Bosco C - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - Orel Stará Bělá D -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - SK - SVINOV H -:-,
14. kolo:
TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Výškovice B -:-, SK Vřesina LT C - Orel Stará Bělá D -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - TTC TJ Baník Rychvald -:-,
15. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - SSVČ Don Bosco C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SK Vřesina LT C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SK - SVINOV H -:-,
16. kolo:
SK - SVINOV H - Orel Stará Bělá D -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SK Vřesina LT C - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-,
17. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - SK Vřesina LT C -:-, Ostrava Zábřeh - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - SK - SVINOV H -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Výškovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, SK - SVINOV H - Ostrava Zábřeh -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SK Vřesina LT C - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-,
19. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - SK Vřesina LT C -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - SK - SVINOV H -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - Orel Stará Bělá D -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá D - Ostrava Zábřeh -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, SK - SVINOV H - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, SK Vřesina LT C - SSVČ Don Bosco C -:-,
21. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - SK - SVINOV H -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - Orel Stará Bělá D -:-, Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Horní Lhota D -:-, Orel Stará Bělá D - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, SK - SVINOV H - SSVČ Don Bosco C -:-, SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole D -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Výškovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - Orel Stará Bělá D -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Horní Lhota D - Ostrava Zábřeh -:-,
24. kolo:
Ostrava Zábřeh - TTC TJ Baník Rychvald -:-, TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, Orel Stará Bělá D - SSVČ Don Bosco C -:-, SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ B. Š.Mariánské Hory D - SK Vřesina LT C -:-,
25. kolo:
SK Vřesina LT C - SK - SVINOV H -:-, TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Výškovice B -:-, SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole C -:-, TJ Sokol Hrabůvka E - Ostrava Zábřeh -:-, TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Horní Lhota D -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Hrabůvka E -:-, Ostrava Zábřeh - SSVČ Don Bosco C -:-, Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole D -:-, TJ Sokol Výškovice B - SK Vřesina LT C -:-, SK - SVINOV H - TJ B. Š.Mariánské Hory D -:-,
Městský přebor 5.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Horní Lhota E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlička Jan 3:1, Adámková Markéta 2:2, Knop Jakub 4:0, Adámek Vít 4:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Válek Pavel 1:3, Faruzel Matyáš 2:2, Hořín Viktor 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT E 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Krkoška Matyáš 3:1, Kučera Pavel 3:1, Hřivnová Anežka 1:1, Tanistra Martin 1:3, Gregor Dominik 0:2, body hostů: Dubnová Tereza 4:0, Skyba Radek 2:2, Heroldová Karolína 1:3, Duben Jiří 1:3), KST Zengrovka - TJ Sokol Hrabůvka F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrejko Jaroslav 3:1, Zbořil Zdeněk 0:4, Pelíšek Tomáš 1:3, Řežáb Tomáš 2:2, body hostů: Plachý Lukáš 4:0, Pilch Daniel 2:2, Vavrečka Jiří 3:1, Molin Tomáš 1:3), SSVČ Don Bosco D - Orel Stará Bělá E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlár Robin 3:1, Štefela Jakub 3:1, Štecová Miroslava 1:3, Štecová Andrea 0:4, body hostů: Szarowski Daniel 3:1, Pšenica Vladislav 3:1, Kožušník Jiří 2:2, Čajčík Michal 1:3), SK Vřesina LT D - Orel Třebovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Tomáš 1:3, Lazar Jiří 0:4, Mentznerová Beáta 0:4, Adámek Aleš 1:3, body hostů: Zavadinka Ludevít 4:0, Pajurek Josef 2:0, Sokol Jiří 2:2, Broskevič Lumír 4:0, Šimoňák Jindřich 2:0),
2. kolo:
Orel Stará Bělá E - SK Vřesina LT D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Szarowski Daniel 0:4, Pšenica Vladislav 2:2, Kratoš Adam 3:1, Čajčík Michal 1:3, body hostů: Řezníček Marcel 2:2, Mentznerová Beáta 2:2, Ševěček Jiří 2:2, Pleva Jiří 4:0), TJ Sokol Hrabůvka F - SSVČ Don Bosco D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Lukáš 3:1, Pilch Daniel 2:2, Vavrečka Jiří 2:2, Teufel Reinhold 3:1, body hostů: Czina Pavel 2:2, Kotlár Robin 2:2, Štefela Jakub 2:2, Štecová Miroslava 0:3, Štecová Andrea 0:1), SK Vřesina LT E - KST Zengrovka 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Radek 2:2, Skyba Petr 1:3, Duben Jiří 0:4, Kozelský Štěpán 0:4, body hostů: Pelíšek Tomáš 2:2, Zbořil Zdeněk 4:0, Andrejko Jaroslav 4:0, Řežáb Tomáš 3:1), TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupková Petra 0:4, Válek Pavel 4:0, Faruzel Matyáš 0:4, Hořín Viktor 0:4, body hostů: Kupec Rostislav 3:1, Menkina Bohuslav 3:1, Ogrodník Matěj 3:1, Krkoška Matyáš 3:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Proskovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Pápay Lukáš 2:2, Borik Jan 2:2, Chalupa Dominik 1:3, body hostů: Adámek Vít 4:0, Adámková Markéta 0:4, Knop Jakub 4:0, Kunz Lukáš 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Ivo 3:1, Hřivnová Anežka 1:3, Krkoška Matyáš 4:0, Ogrodník Matěj 3:1, body hostů: Chalupa Dominik 1:3, Richter Dominik 0:4, Václavík Jiří 3:1, Borik Jan 1:3), KST Zengrovka - TJ Sokol Horní Lhota E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řežáb Tomáš 2:1, Zbořil Zdeněk 2:1, Pelíšek Tomáš 2:1, Andrejko Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Faruzel Matyáš 1:3, Válek Pavel 3:1, WO 0:5), SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlár Robin 3:1, Štefela Jakub 3:1, Czina Pavel 4:0, Štecová Miroslava 1:1, Štecová Andrea 0:2, body hostů: Kozelský Martin 3:1, Skyba Radek 1:3, Skyba Petr 1:3, Kozelský Štěpán 0:4), SK Vřesina LT D - TJ Sokol Hrabůvka F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hora Antonín 1:3, Lazar Tomáš 3:1, Mentznerová Beáta 1:3, Adámek Aleš 1:3, body hostů: Plachý Lukáš 3:1, Vavrečka Jiří 2:2, Pilch Daniel 4:0, Molin Tomáš 1:3),
4. kolo:
SK Vřesina LT E - SK Vřesina LT D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břečka Václav 3:1, Lotrek Radomil 2:2, Duben Jiří 0:4, Kozelský Štěpán 1:3, body hostů: Řezníček Marcel 1:3, Lazar Jiří 3:1, Lazar Tomáš 3:1, Mentznerová Beáta 3:1), TJ Sokol Horní Lhota E - SSVČ Don Bosco D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papayova Pavla 1:3, Válek Pavel 2:2, Faruzel Matyáš 1:3, Kupková Petra 1:3, body hostů: Czina Pavel 4:0, Kotlár Robin 4:0, Štefela Jakub 2:2, Baláž Jakub 1:1, Štecová Miroslava 0:2), TTC ENFIREEX OSTRAVA C - KST Zengrovka 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Borik Jan 2:2, Krupa Daniel 4:0, Sikora Radim 2:2, body hostů: Andrejko Jaroslav 3:1, Zbořil Zdeněk 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, Řežáb Tomáš 1:3), TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knop Jakub 3:1, Vidlička Jan 1:3, Kunz Michal 0:4, Adámková Markéta 2:2, body hostů: Krkoška Matyáš 4:0, Ogrodník Matěj 1:3, Kučera Pavel 3:1, Hřivnová Anežka 2:2),
5. kolo:
KST Zengrovka - TJ Sokol Proskovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řežáb Tomáš 3:1, Zbořil Zdeněk 0:4, Andrejko Jaroslav 3:1, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Adámek Vít 4:0, Adámková Markéta 1:3, Kunz Lukáš 2:2, Knop Jakub 2:2), SSVČ Don Bosco D - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Horní Lhota E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mentznerová Beáta 2:2, Hora Antonín 2:2, Paleta Petr 3:1, Lazar Jiří 4:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Faruzel Matyáš 1:3, Papayova Pavla 3:1, Hořín Viktor 1:3), Orel Třebovice B - Orel Stará Bělá E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Josef 3:1, Štulík Michal 3:1, Zavadinka Ludevít 3:1, Šimoňák Jindřich 1:3, body hostů: Pšenica Vladislav 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 0:1, Darin Kyryl 4:0, Hricenko Jan 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - Orel Třebovice B -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SK Vřesina LT D -:-, TJ Sokol Proskovice B - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - KST Zengrovka -:-,
7. kolo:
SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Proskovice B -:-, Orel Třebovice B - SK Vřesina LT E -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-,
8. kolo:
SK Vřesina LT E - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT D -:-, KST Zengrovka - SSVČ Don Bosco D -:-,
9. kolo:
SK Vřesina LT D - KST Zengrovka -:-, Orel Třebovice B - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT E -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Proskovice B - Orel Třebovice B -:-, SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT D -:-,
11. kolo:
Orel Třebovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Proskovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-,
12. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SK Vřesina LT E -:-, TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - Orel Stará Bělá E -:-, KST Zengrovka - Orel Třebovice B -:-,
13. kolo:
Orel Třebovice B - SSVČ Don Bosco D -:-, Orel Stará Bělá E - KST Zengrovka -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Proskovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Proskovice B -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - KST Zengrovka -:-, Orel Stará Bělá E - SSVČ Don Bosco D -:-, Orel Třebovice B - SK Vřesina LT D -:-,
15. kolo:
SK Vřesina LT D - Orel Stará Bělá E -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, KST Zengrovka - SK Vřesina LT E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, TJ Sokol Proskovice B - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-,
16. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - KST Zengrovka -:-, SK Vřesina LT E - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT D -:-,
17. kolo:
SK Vřesina LT D - SK Vřesina LT E -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, KST Zengrovka - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Proskovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Proskovice B - KST Zengrovka -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - SK Vřesina LT D -:-, Orel Stará Bělá E - Orel Třebovice B -:-,
19. kolo:
Orel Třebovice B - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, SK Vřesina LT D - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Proskovice B -:-, KST Zengrovka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Proskovice B - SK Vřesina LT D -:-, SK Vřesina LT E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - Orel Stará Bělá E -:-,
21. kolo:
Orel Stará Bělá E - SK Vřesina LT E -:-, Orel Třebovice B - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SSVČ Don Bosco D - KST Zengrovka -:-,
22. kolo:
KST Zengrovka - SK Vřesina LT D -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - Orel Stará Bělá E -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, Orel Stará Bělá E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, Orel Třebovice B - TJ Sokol Proskovice B -:-, SK Vřesina LT D - SSVČ Don Bosco D -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Proskovice B - Orel Stará Bělá E -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - SK Vřesina LT E -:-,
25. kolo:
SK Vřesina LT E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Proskovice B -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, Orel Třebovice B - KST Zengrovka -:-,
26. kolo:
SSVČ Don Bosco D - Orel Třebovice B -:-, KST Zengrovka - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Proskovice B - SK Vřesina LT E -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Horní Lhota E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy