Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Opatovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Půr Martin 1:3, Pazdera Jaroslav ml. 0:4, Vojtašek Miroslav 3:1, Malec Jan 4:0, body hostů: Ovčáčík Zdeněk 2:2, Kádě Petr 2:2, Skříček Pavel 0:2, Zamazal Zdeněk 3:1, Frydrych Radomír 1:1), TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Dolní Újezd A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrastina Jiří 1:3, Zítka Tomáš 1:3, Horák Zdeněk 0:4, Dujava Peter 1:3, body hostů: Dorňák Radek 4:0, Mazal Petr 4:0, Hnilica Jaromír 1:3, Viliš Tomáš 4:0), TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Jezernice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandejs Lukáš 1:3, Křižan Jakub 2:2, Ocknecht Jiří 3:1, Konečný Radim 2:2, body hostů: Grygar Lukáš 3:1, Pešan Rudolf 1:3, Frankovič Jaroslav 0:4, Venclík Václav 4:0), KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sigma Cidemat Hranice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikl Michal 3:0, Mika Jiří 4:0, Beránek Petr 3:1, Šebesta Dušan 2:2, WO 0:1, body hostů: Paus Aleš 1:3, Němeček Ladislav 0:3, Březík Lukáš 2:2, Zobaník Jaroslav 0:4, WO 1:0), TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Loučka A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Patrik 1:2, Kuchař Zdeněk 1:1, Trčálek Karel 4:0, Dorazil Ondřej 3:1, Hadaš Zdeněk 2:0, Ličman Tomáš 0:1, body hostů: Hostášek Aleš 2:2, Král Pavel 2:2, Macháč Jaromír 1:3, Kuruc Michal 0:4), TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Buk B -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Buk B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frydrych Radomír 1:3, Kádě Petr 1:3, Zamazal Zdeněk 2:2, Ovčáčík Zdeněk 1:3, body hostů: Nevřiva Kamil 2:2, Koutný Pavel 4:0, Hejduková Martina 1:3, Vaculík Roman 4:0), TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Dřevohostice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuruc Dalibor 0:3, Macháč Jaromír 1:2, Hostášek Aleš 1:2, Králová Lucie 1:2, WO 5:0, body hostů: Vlach Jan 3:1, Vašina Jiří 2:2, Srovnal Josef 4:0, WO 0:5), TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Spartak Milotice nad Bečvou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paus Aleš 1:3, Kuchař Vlastimil 1:3, Zobaník Jaroslav 3:1, Březík Lukáš 3:1, body hostů: Hadaš Zdeněk 1:3, Kuchař Zdeněk 1:3, Dorazil Ondřej 4:0, Trčálek Karel 2:2), TJ Sokol Jezernice B - KST Hlinsko, z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jiří 0:4, Pešan Rudolf 4:0, Grygar Lukáš 4:0, Hubáček Vladimír 0:4, body hostů: Nikl Michal 2:2, Mika Jiří 2:2, Beránek Petr 2:2, Šebesta Dušan 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Chropyně "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Radek 2:2, Mazal Petr 3:1, Viliš Tomáš 3:1, Suchý Ondřej st. 1:3, body hostů: Konečný Radim 1:3, Křižan Jakub 3:1, Ocknecht Jiří 3:1, Brandejs Lukáš 0:4), TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Kojetín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolka Marek 2:2, Pazdera Jaroslav ml. 3:1, Vojtašek Miroslav 1:3, Malec Jan 2:2, body hostů: Zítka Tomáš 4:0, Chrastina Jiří 2:2, Horák Zdeněk 1:3, Zedníček Martin 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Tovačov C -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Loučka A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Tovačov C - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Chropyně "B" -:-,
5. kolo:
TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Opatovice A -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Chropyně "B" - KST Hlinsko, z.s. B -:-,
7. kolo:
KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Jezernice B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Dřevohostice -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-,
9. kolo:
TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Dřevohostice - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Loučka A -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Dřevohostice -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Loučka A - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Tovačov C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Dřevohostice -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Tovačov C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Buk B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Kojetín B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Kojetín B - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Loučka A -:-,
17. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Kojetín B -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Chropyně "B" -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - KST Hlinsko, z.s. B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Jezernice B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Tovačov C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice B - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sokol Loučka A - TJ Chropyně "B" -:-, TJ Sokol Buk B - KST Hlinsko, z.s. B -:-, TJ Sokol Dřevohostice - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Buk B -:-, KST Hlinsko, z.s. B - TJ Sokol Loučka A -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sigma Cidemat Hranice B -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-,
RSST Přerov 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Osek A - SDH Lhota A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olivík Martin 0:3, Bouchal Jaroslav 3:1, Hrabal Pavel 2:2, Kužílek Tomáš 4:0, Rozkošný Martin 0:1, body hostů: Zámorský Josef 1:3, Šandl Jaromír 1:3, Petřvalský Roman 3:1, Sehnal Zdeněk 2:2), SK Přerov D - TJ Sokol Čekyně A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvouletý Dan 4:0, Zachrla Radim 2:1, Cápík Antonín 3:1, Gerhát Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Cagášek Pavel 1:3, Kundrát Ladislav 0:4, Štengl Libor 1:2, Horák Vlastimil 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Opatovice B - Stolní tenis klub Komárno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradil Bedřich 3:1, Slezák Radek 3:1, Frydrych Radomír 3:1, Káďe Ladislav 0:4, body hostů: Šurin Jan 1:3, Šindelek Jiří st. 1:3, Šindelek Jiří ml. 1:3, Simandl Marek 4:0), TJ Sokol Jezernice C - TJ Sigma Cidemat Hranice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlán Miroslav 2:2, Frankovič Jaroslav 4:0, Zenáhla Petr 2:2, Hubáček Vladimír 1:3, body hostů: Kaspar Michal 3:1, Zavadil Dominik 3:1, Vitoul Pavel 0:4, Šeděnka Jaroslav 1:3), TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Kojetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Pavel 2:2, Suchý Ondřej st. 1:3, Kotlán Miroslav ml. 3:1, Anděl Pavel 3:1, body hostů: Florián Miroslav 3:1, Vrtěl Luděk 3:1, Zedníček Martin 0:4, Michálek Antonín 1:3), SDH Špičky A - ST Rajnochovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrš Jakub 3:1, Trousil Martin 2:2, Frkal Tomáš 0:4, Boháč Petr 0:4, body hostů: Gajdoš Vladan 4:0, Strapek Tomáš 2:2, Sedláček Jaroslav 3:1, Blabla Vojtěch 2:2),
2. kolo:
SDH Lhota A - ST Rajnochovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřvalský Roman 2:2, Zámorský Josef 0:4, Sehnal Zdeněk 3:1, Urbášek Petr 1:3, body hostů: Gajdoš Vladan 3:1, Strapek Tomáš 3:1, Sedláček Jaroslav 3:1, Blabla Vojtěch 1:3), TJ Sokol Kojetín C - SDH Špičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Florián Miroslav 2:2, Michálek Antonín 2:2, Zedníček Martin 3:1, Vrtěl Luděk 2:2, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Trousil Martin 4:0, Boháč Petr 0:4, Frkal Tomáš 0:4), TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Dolní Újezd B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Dominik 2:2, Kuchař Vlastimil 2:1, Kaspar Michal 1:3, Němeček Ladislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Anděl Pavel 1:3, Šeda Pavel 4:0, Suchý Ondřej st. 2:1, Kotlán Miroslav ml. 3:1, WO 0:1), Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Jezernice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelek Jiří st. 2:1, Šurin Jan 3:0, Simandl Marek 3:0, Šindelek Josef 0:3, WO 4:0, body hostů: Zenáhla Petr 0:3, Hubáček Vladimír 1:3, Frankovič Jaroslav 1:1, Kotlán Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Opatovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Libor 3:1, Cagášek Pavel 3:1, Horák Vlastimil 0:4, Kundrát Ladislav 1:3, body hostů: Káďe Ladislav 1:3, Hradil Bedřich 3:1, Slezák Radek 2:2, Frydrych Radomír 3:1), TJ Sokol Osek A - SK Přerov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkošný Martin 1:3, Olivík Martin 3:1, Hrabal Pavel 2:2, Rozkošný Filip 0:4, body hostů: Gerhát Michal 1:3, Dvouletý Dan 3:1, Cápík Antonín 3:1, Čada Hynek 3:1),
3. kolo:
SK Přerov D - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - Stolní tenis klub Komárno -:-, SDH Špičky A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Kojetín C -:-,
4. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - ST Rajnochovice A -:-, Stolní tenis klub Komárno - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Jezernice C -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Opatovice B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Opatovice B - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Jezernice C - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Osek A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Čekyně A -:-, ST Rajnochovice A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-,
6. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Čekyně A - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Osek A - SDH Špičky A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Jezernice C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Jezernice C - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Opatovice B -:-, SDH Špičky A - SK Přerov D -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - Stolní tenis klub Komárno -:-,
8. kolo:
SDH Lhota A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Kojetín C -:-, SK Přerov D - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Opatovice B - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd B - SDH Lhota A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Jezernice C -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Kojetín C - SK Přerov D -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Osek A -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Čekyně A -:-,
10. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Osek A - Stolní tenis klub Komárno -:-, SK Přerov D - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Jezernice C - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - SDH Špičky A -:-,
11. kolo:
SDH Špičky A - SDH Lhota A -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Opatovice B -:-, Stolní tenis klub Komárno - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Osek A -:-,
12. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Čekyně A - SK Přerov D -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, ST Rajnochovice A - SDH Špičky A -:-,
13. kolo:
ST Rajnochovice A - SDH Lhota A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Jezernice C - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Čekyně A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Osek A -:-,
14. kolo:
SDH Lhota A - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Jezernice C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Kojetín C - ST Rajnochovice A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kojetín C - SDH Lhota A -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, SDH Špičky A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Opatovice B - SK Přerov D -:-,
16. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Opatovice B -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Čekyně A - SDH Špičky A -:-, Stolní tenis klub Komárno - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Kojetín C -:-,
17. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice C - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Kojetín C - Stolní tenis klub Komárno -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Čekyně A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Opatovice B -:-,
18. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, SK Přerov D - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Osek A - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Kojetín C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-,
19. kolo:
Stolní tenis klub Komárno - SDH Lhota A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Osek A -:-, ST Rajnochovice A - SK Přerov D -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Jezernice C -:-,
20. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Jezernice C - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Opatovice B - ST Rajnochovice A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Čekyně A - Stolní tenis klub Komárno -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Čekyně A - SDH Lhota A -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Opatovice B -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Jezernice C -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-,
22. kolo:
SDH Lhota A - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, SK Přerov D - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Čekyně A -:-,
RSST Přerov 3. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Loučka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 1:3, Hynčica Petr 3:1, Nehyba Petr 2:2, Vašek Michal 0:4, body hostů: Sieklík Jaroslav 3:1, Kubica Peter 3:1, Pavlík Jiří 1:3, Bluma Jindřich 3:1), SK Přerov E - TJ Sokol Dolní Újezd C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerhát Michal 3:1, Čada Hynek 4:0, Dvořáková Eva 2:2, Kajnar Milan 2:2, body hostů: Viliš Libor 1:3, Suchý Ondřej ml. 2:2, Ház Martin 1:3, Ház Jaroslav 1:3), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Osek B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poštulka Ivo 0:4, Vitoul Pavel 1:3, Šuba Vojtěch st. 4:0, Stuchlík Pavel 2:2, body hostů: Olivík Martin 3:1, Rozkošný Filip 3:1, Rozkošný Martin 1:3, Fryštacký Miroslav 2:2), KST Hlinsko, z.s. C - TJ Chropyně "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Vladimír ml. 4:0, Přikryl Filip 2:2, Šromota Josef 4:0, Zlámal Adam 3:1, body hostů: Zawadski Michael 2:2, Ištvánek Dalibor 0:4, Doseděl František 0:4, Krejčíř Jiří 1:3), TJ Sokol Čekyně B - TJ Hustopeče nad Bečvou 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabica Zdeněk 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 3:1, Strnadel Viktor 2:2, body hostů: Kollár Ladislav 3:1, Dorazil Stanislav 1:3, Dorazil Jiří 3:1, Jurák Zdeněk 2:2), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Brodek u Přerova 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 0:2, Vašina Roman 4:0, Kratochvíl Tomáš 3:1, Zela Milan 0:2, body hostů: Kouřil Josef 3:1, Zelenka Václav 1:3, Přivřel Zdeněk 1:3, Vaculka Vratislav 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Brodek u Přerova 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubica Peter 4:0, Sieklík Jaroslav 4:0, Bluma Jindřich 3:1, Kuruc Michal 3:1, body hostů: Kouřil Josef 2:2, Přivřel Zdeněk 0:4, Vaculka Vratislav 0:4, Školoud Miroslav 0:4), TJ Hustopeče nad Bečvou - Stolní tenis Radkovy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlištík Arnošt 3:1, Kollár Ladislav 2:2, Kozelský Marek 3:1, Jurák Zdeněk 2:2, body hostů: Procházka Luděk 2:2, Vašina Roman 4:0, Šimák Jiří 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4), TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Čekyně B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zawadski Michael 1:3, Ištvánek Dalibor 1:3, Doseděl František 1:3, Krejčíř Jiří 0:4, body hostů: Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 4:0, Horák Vlastimil 4:0, Strnadel Viktor 4:0), TJ Sokol Osek B - KST Hlinsko, z.s. C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olivík Martin 3:1, Rozkošný Martin 1:3, Fryštacký Ondřej 3:1, Rozkošný Filip 3:1, body hostů: Zlámal Vladimír ml. 0:1, Zlámal Vladimír st. 1:3, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 2:2, Zlámal Adam 0:3), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sigma Cidemat Hranice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Holík Ctirad 2:2, Kolek Jan 3:0, Viliš Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Kořínek Lukáš 3:1, Poštulka Ivo 0:4, Stuchlík Pavel 0:4, Šeděnka Jaroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Černotín A - SK Přerov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Michal 2:1, Hynčica Petr 1:2, Nehyba Petr 0:3, Vašek Michal 0:4, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Eva 3:1, Vysloužil Jarmil 3:0, Šikl Richard 3:0, Červinka Lukáš 1:2, WO 0:3),
3. kolo:
SK Přerov E - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Černotín A -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Osek B -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Osek B - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Černotín A - KST Hlinsko, z.s. C -:-, SK Přerov E - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-,
5. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Loučka B -:-, KST Hlinsko, z.s. C - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Černotín A -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Chropyně "C" -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Černotín A - Stolní tenis Radkovy -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - KST Hlinsko, z.s. C -:-,
7. kolo:
KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, Stolní tenis Radkovy - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Osek B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - Stolní tenis Radkovy -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Čekyně B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Loučka B -:-, Stolní tenis Radkovy - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - SK Přerov E -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Osek B -:-, SK Přerov E - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Čekyně B - Stolní tenis Radkovy -:-,
11. kolo:
Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Osek B - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Černotín A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Chropyně "C" - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - Stolní tenis Radkovy -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Loučka B -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Chropyně "C" -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Černotín A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Loučka B - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Chropyně "C" - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-,
15. kolo:
TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Chropyně "C" -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - SK Přerov E -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, SK Přerov E - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-,
17. kolo:
TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Čekyně B - SK Přerov E -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Loučka B - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Čekyně B -:-, SK Přerov E - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Chropyně "C" -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - SK Přerov E -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Čekyně B - KST Hlinsko, z.s. C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Čekyně B -:-, KST Hlinsko, z.s. C - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, SK Přerov E - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Osek B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Chropyně "C" - SK Přerov E -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - KST Hlinsko, z.s. C -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Čekyně B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Loučka B - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Chropyně "C" -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-,
RSST Přerov 4. třídy
1. kolo:
ST Rajnochovice B - SDH Lhota B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frkal Miroslav 3:1, Chromčák Luboš 3:1, Švarc Jiří 3:1, Blažek Martin 4:0, body hostů: Hlaváč Jakub 0:4, Hlaváč František 0:4, Říha František 2:2, Stibořík Petr 1:3), Stolní tenis klub Komárno B - ST Hradčany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Jaromír 3:1, Šurin Tomáš 3:1, Šindelek Roman 2:2, Šindelek Jiří ml. 4:0, body hostů: Kyselák Tomáš 2:2, Kyselák Jan 1:3, Vaculík Břetislav 0:3, Němec Drahomír 0:4, Kovář Karel 1:0), TJ Sokol Černotín B - KST Hlinsko, z.s. D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sehnalíková Nikol 2:2, Hon Jiří 0:4, Novák Marek 2:2, Nedělka Aleš 0:4, body hostů: Machač Radek 4:0, Zlámal Vladimír st. 3:1, Skopalík Jan 2:2, Zlámal Adam 3:1), TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Tovačov D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Házová Tereza 0:4, Šebesta Tomáš 1:3, Házová Katarína 1:3, Turbek Ondřej 0:4, body hostů: Urbanec Radek 4:0, Frehar Jiří 3:1, Smolka Marek 3:1, Polčák Pavel 4:0), TJ Sokol Dolní Újezd D - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Jaromír 1:3, Ház Jaroslav 4:0, Ház Martin 4:0, Rýček Eduard 3:1, body hostů: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Kotas Jiří 1:3, Mašláň Vladimír 2:2), TJ Sokol Opatovice C - Střelecký klub Polom A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wroblowský Michal 3:1, Zamazal Lubomír 3:1, Tomek Lumír 2:2, Dornica Miroslav 3:1, body hostů: Koubek Miroslav 2:2, Šíra Miroslav 0:4, Kuchař Jiří 3:1, Dočkálek Antonín 0:4),
2. kolo:
SDH Lhota B - Střelecký klub Polom A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřík Pavel 3:1, Stibořík Petr 2:2, Říha František 1:3, Hradilík Miroslav 2:2, body hostů: Koubek Miroslav 3:1, Hanzelka Radim 0:4, Kuchař Jiří 4:0, Dočkálek Antonín 1:3), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Opatovice C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gába Jaromír 0:4, Kotas Jiří 0:4, Mašláň Vladimír 3:1, Řehák Jiří 1:3, body hostů: Zamazal Lubomír 2:2, Hostaša Jaroslav 1:0, Dornica Miroslav 3:1, Wroblowský Michal 4:0, Tomek Lumír 2:1), TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Dolní Újezd D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolka Marek 4:0, Urbanec Radek 2:1, Frehar Jiří 0:4, Pazdera Jaroslav ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Ház Martin 1:3, Ház Jaroslav 2:2, Rýček Eduard 1:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, WO 0:1), KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Adam 4:0, Přikryl Filip 3:1, Skopalík Jan 3:0, Skopalík Marek 0:2, Skopalík Jan ml. 0:2, WO 1:0, body hostů: Šebesta Tomáš 1:3, Pecha Radek 1:3, Házová Katarína 2:2, Turbek Ondřej 1:2, WO 0:1), ST Hradčany A - TJ Sokol Černotín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 2:2, Kyselák Jan 3:1, Vaculík Břetislav 3:1, Végh Jakub 4:0, body hostů: Hon Jiří 0:4, Jiříček Antonín 0:4, Sehnalíková Nikol 2:2, Novák Marek 2:2), ST Rajnochovice B - Stolní tenis klub Komárno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frkal Miroslav 0:4, Švarc Jiří 4:0, Chromčák Luboš 0:4, Blažek Martin 2:2, body hostů: Šurin Tomáš 2:2, Orság Jaromír 3:1, Šindelek Jiří ml. 3:1, Šindelek Roman 2:2),
3. kolo:
Stolní tenis klub Komárno B - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Černotín B - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Tovačov D -:-, Střelecký klub Polom A - Sportovní klub Rakov -:-,
4. kolo:
SDH Lhota B - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Tovačov D - Střelecký klub Polom A -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Opatovice C -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Černotín B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Černotín B - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Opatovice C - ST Hradčany A -:-, Střelecký klub Polom A - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Tovačov D -:-,
6. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Tovačov D -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Sportovní klub Rakov -:-, ST Hradčany A - Střelecký klub Polom A -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Opatovice C -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd E - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Opatovice C - Stolní tenis klub Komárno B -:-, Střelecký klub Polom A - ST Rajnochovice B -:-, Sportovní klub Rakov - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Tovačov D - KST Hlinsko, z.s. D -:-,
8. kolo:
SDH Lhota B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Tovačov D -:-, ST Rajnochovice B - Sportovní klub Rakov -:-, Stolní tenis klub Komárno B - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Dolní Újezd D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turbek Ondřej 0:4, Šebesta Tomáš 0:4, Házová Tereza 0:4, Pecha Radek 0:4, body hostů: Rýček Eduard 4:0, Ház Jaroslav 4:0, Ház Martin 4:0, Skopal Jaromír 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Černotín B -:-, Sportovní klub Rakov - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Tovačov D - ST Rajnochovice B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - ST Hradčany A -:-,
10. kolo:
SDH Lhota B - ST Hradčany A -:-, ST Rajnochovice B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Černotín B - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Opatovice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Opatovice C - SDH Lhota B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Černotín B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, ST Hradčany A - ST Rajnochovice B -:-,
12. kolo:
SDH Lhota B - ST Rajnochovice B -:-, ST Hradčany A - Stolní tenis klub Komárno B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Opatovice C -:-,
13. kolo:
Střelecký klub Polom A - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Opatovice C - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Černotín B - ST Hradčany A -:-, Stolní tenis klub Komárno B - ST Rajnochovice B -:-,
14. kolo:
SDH Lhota B - Stolní tenis klub Komárno B -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Černotín B -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Opatovice C -:-, Sportovní klub Rakov - Střelecký klub Polom A -:-,
15. kolo:
Sportovní klub Rakov - SDH Lhota B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Opatovice C - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Černotín B - Stolní tenis klub Komárno B -:-,
16. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Černotín B -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Opatovice C -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Tovačov D - Sportovní klub Rakov -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Tovačov D - SDH Lhota B -:-, Sportovní klub Rakov - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Střelecký klub Polom A - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Opatovice C - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Černotín B -:-,
18. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Opatovice C -:-, ST Rajnochovice B - Střelecký klub Polom A -:-, ST Hradčany A - Sportovní klub Rakov -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Tovačov D -:-,
19. kolo:
KST Hlinsko, z.s. D - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Tovačov D - ST Hradčany A -:-, Sportovní klub Rakov - ST Rajnochovice B -:-, Střelecký klub Polom A - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-,
20. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Černotín B - Střelecký klub Polom A -:-, Stolní tenis klub Komárno B - Sportovní klub Rakov -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Tovačov D -:-, ST Hradčany A - KST Hlinsko, z.s. D -:-,
21. kolo:
ST Hradčany A - SDH Lhota B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Tovačov D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Černotín B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-,
22. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Tovačov D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, ST Rajnochovice B - ST Hradčany A -:-,
RSST Přerov 5. třídy
1. kolo:
ST Hradčany B - SK Přerov F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Jaroslav 1:3, Žákovský Libor 0:4, Kovář Karel 0:4, Lehnfeld Miroslav 0:4, body hostů: Severa Milan nejml. 4:0, Doušek Tomáš 4:0, Severová Martina 3:1, Trunečka Milan 4:0), SDH Špičky B - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, Střelecký klub Polom B - SK Všechovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Martin 3:1, Pivoňka Martin 4:0, Hunka Richard 3:1, Malcher Jaroslav 2:1, Šrámek Roman 0:1, body hostů: Fryšák Roman 1:3, Ponížil Martin 3:1, Martin Tomáš 0:4, Zdražil David 0:4),
2. kolo:
Střelecký klub Polom C - SK Všechovice -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Střelecký klub Polom B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posinger Jiří 1:3, Dvořáček Jiří 1:3, Hlaváčová Kateřina 0:4, Říhošek Josef 2:2, body hostů: Pivoňka Martin 4:0, Malcher Jaroslav 2:1, Červený Martin 2:2, Hunka Richard 4:0, Šrámek Roman 0:1), SK Přerov F - SDH Špičky B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),
3. kolo:
ST Hradčany B - Střelecký klub Polom C -:-, Střelecký klub Polom B - SK Přerov F -:-, SK Všechovice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-,
4. kolo:
Střelecký klub Polom C - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, SK Přerov F - SK Všechovice -:-, ST Hradčany B - SDH Špičky B -:-,
5. kolo:
SDH Špičky B - Střelecký klub Polom C -:-, Střelecký klub Polom B - ST Hradčany B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Přerov F -:-,
6. kolo:
Střelecký klub Polom C - SK Přerov F -:-, ST Hradčany B - SK Všechovice -:-, SDH Špičky B - Střelecký klub Polom B -:-,
7. kolo:
Střelecký klub Polom B - Střelecký klub Polom C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hunka Richard 4:0, Šrámek Roman 1:3, Červený Martin 3:1, Pivoňka Martin 4:0, body hostů: Dostál Ivo 0:4, Man Kamil 2:2, Kolář Pavel 1:3, Hanzelka Radim 1:3), SK Všechovice - SDH Špičky B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - ST Hradčany B -:-,
8. kolo:
SK Přerov F - ST Hradčany B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SDH Špičky B -:-, SK Všechovice - Střelecký klub Polom B -:-,
9. kolo:
SK Všechovice - Střelecký klub Polom C -:-, Střelecký klub Polom B - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, SDH Špičky B - SK Přerov F -:-,
10. kolo:
Střelecký klub Polom C - ST Hradčany B -:-, SK Přerov F - Střelecký klub Polom B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Všechovice -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Střelecký klub Polom C -:-, SK Všechovice - SK Přerov F -:-, SDH Špičky B - ST Hradčany B -:-,
12. kolo:
Střelecký klub Polom C - SDH Špičky B -:-, ST Hradčany B - Střelecký klub Polom B -:-, SK Přerov F - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-,
13. kolo:
SK Přerov F - Střelecký klub Polom C -:-, SK Všechovice - ST Hradčany B -:-, Střelecký klub Polom B - SDH Špičky B -:-,
14. kolo:
Střelecký klub Polom C - Střelecký klub Polom B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Ivo 1:3, Hanzelka Radim 1:3, Kolář Pavel 1:3, Ungermann Zbyněk 0:4, body hostů: Červený Martin 4:0, Pivoňka Martin 4:0, Malcher Jaroslav 4:0, Šrámek Roman 1:3), SDH Špičky B - SK Všechovice -:-, ST Hradčany B - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-,
15. kolo:
ST Hradčany B - SK Přerov F -:-, SDH Špičky B - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, Střelecký klub Polom B - SK Všechovice -:-,
16. kolo:
Střelecký klub Polom C - SK Všechovice -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Střelecký klub Polom B -:-, SK Přerov F - SDH Špičky B -:-,
17. kolo:
ST Hradčany B - Střelecký klub Polom C -:-, Střelecký klub Polom B - SK Přerov F -:-, SK Všechovice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-,
18. kolo:
Střelecký klub Polom C - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, SK Přerov F - SK Všechovice -:-, ST Hradčany B - SDH Špičky B -:-,
19. kolo:
SDH Špičky B - Střelecký klub Polom C -:-, Střelecký klub Polom B - ST Hradčany B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Přerov F -:-,
20. kolo:
Střelecký klub Polom C - SK Přerov F -:-, ST Hradčany B - SK Všechovice -:-, SDH Špičky B - Střelecký klub Polom B -:-,
21. kolo:
Střelecký klub Polom B - Střelecký klub Polom C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červený Martin 3:0, Hunka Richard 3:0, Malcher Jaroslav 2:1, Pivoňka Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Dostál Ivo 0:4, Kolář Pavel 1:3, Ungermann Zbyněk 0:4, WO 0:5), SK Všechovice - SDH Špičky B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - ST Hradčany B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy