Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I třídy.
1. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Palonín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 3:1, Iša David 1:3, Hojgr Stanislav 3:1, Duchaň Stanislav 3:1, body hostů: Valouch Zdeněk 1:3, Mazánek Zdenek 1:3, Valouch Jaroslav 3:1, Škrabal Václav 1:3), TJ Sokol Bludov B - ST Šumvald-Břevenec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Marek 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Srb Pavel 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, body hostů: Sedláček Jaromír 0:4, Filip Otakar 2:2, Hrivnák Vladimír 1:3, Zvoneček Miroslav 1:3), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Štíty C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Haltmar Jan 2:2, Diviš Ondřej 0:2, Krňávek Zdenek ml. 3:1, Rýznar Jaromír 1:1, body hostů: Jelínek Jiří 2:2, Jandejsek Martin ml. 1:3, Vicenec Rudolf 2:2, Kudláček Pavel 2:2), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Jestřebí B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Jiří 1:1, Provazník Miroslav 3:0, Provazník Pavel 3:0, Hvožďara Vlastimil 3:0, Sieratowski Pavel 1:0, WO 5:0, body hostů: Straka Michal 1:3, Bzdyl Josef 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4, WO 0:5), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Bludov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Matějíček Josef 2:2, Honemann Pavel 4:0, Zapletal Lubomír 1:3, body hostů: Soural Stanislav 1:3, Pecháček Jiří 1:3, Landa Josef 3:1, Ondráček František 3:1), TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Vel. Losiny A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laščák Vladimír 1:2, Matýsová Emilie 0:4, Snášel Jiří 2:1, Mikeš Jan 2:2, Svrčina David 0:1, Zádrapa Stanislav 0:1, body hostů: Bureš Vladimír 2:0, Bureš Adam 3:1, Novotný Eduard st. 3:1, Berka Jiří 3:1, Cikryt Petr 0:2),
2. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Nový Malín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Májek Josef 2:2, Iša David 2:2, Hojgr Stanislav 4:0, Duchaň Stanislav 3:0, WO 0:1, body hostů: Snášel Jiří 2:1, Mikeš Jan 1:3, Svrčina David 0:4, Laščák Vladimír 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Vel. Losiny A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valouch Zdeněk 0:4, Škrabal Václav 1:2, Valouch Jaroslav 2:1, Mazánek Zdenek 1:3, WO 2:0, body hostů: Vaněk Miloš 3:1, Bureš Adam 1:3, Cikryt Petr 3:0, Berka Jiří 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Bludov B - TJ Postřelmov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Marek 0:3, Blaťák Vojtěch 1:3, Srb Pavel 2:2, Nejedlý Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Vláčel Miroslav 2:2, Matějíček Josef 2:1, Horký Roman 3:0, Honemann Pavel 4:0, Zapletal Lubomír 0:1, WO 1:0), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Bludov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvoneček Miroslav 2:2, Sedláček Jaromír 0:4, Filip Otakar 3:1, Berka Petr 3:1, body hostů: Soural Stanislav 2:2, Ondráček František 2:2, Pecháček Jiří 3:1, Huňat Miroslav 1:3), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Dol. Studénky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Rýznar Jaromír 1:3, Diviš Ondřej 0:4, Krňávek Zdenek ml. 2:2, body hostů: Provazník Miroslav 3:1, Hvožďara Vlastimil 3:1, Provazník Pavel 3:1, Klimeš Jiří 1:3), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Jestřebí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudláček Pavel 2:2, Kocián Pavel 1:3, Vicenec Rudolf 1:3, Kočnar Libor 0:2, Jandejsek Martin ml. 0:2, body hostů: Straka Michal 4:0, Zittová Radomíra 3:1, Kubalík Jiří 3:1, Bzdyl Josef 2:2),
3. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Vel. Losiny A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slamkova Petra 0:4, Hojgr Stanislav 2:2, Iša David 0:4, Májek Josef 0:4, body hostů: Vaněk Miloš 3:1, Bureš Adam 4:0, Bureš Vladimír 3:1, Cikryt Petr 2:0, Berka Jiří 2:0), TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Nový Malín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 2:2, Valouch Jaroslav 4:0, Mazánek Zdenek 1:3, body hostů: Laščák Vladimír 3:1, Svrčina David 1:3, Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 1:3), TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Bludov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaťák Adam 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 3:1, body hostů: Soural Stanislav 0:4, Landa Josef 0:4, Pecháček Jiří 1:3, Ondráček František 1:3), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Jestřebí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Rýznar Jaromír 1:3, Polách Petr 2:2, Krňávek Zdenek ml. 2:2, body hostů: Straka Michal 3:1, Kubalík Jiří 2:2, Zittová Radomíra 2:2, Bzdyl Josef 1:3), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Dol. Studénky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudláček Pavel 0:3, Kocián Pavel 1:3, Vicenec Rudolf 0:4, Kocián Jakub 0:4, WO 1:0, body hostů: Klimeš Jiří 1:0, Provazník Pavel 3:0, Provazník Miroslav 4:0, Hvožďara Vlastimil 4:0, Klimeš Petr 2:1, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Štíty C -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Palonín A - ST Šumvald-Břevenec A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Štíty C -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Jedlí B -:-, TTC Mohelnice C - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Bludov B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Nový Malín B -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Jedlí B - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Bludov C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Štíty C - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Bludov C -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Postřelmov B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Bludov C -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Jedlí B -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Štíty C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Bludov C -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Postřelmov B -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Štíty C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Jedlí B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Postřelmov B - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Palonín A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Bludov C - TTC Mohelnice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Palonín A - TTC Mohelnice C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Nový Malín B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Bludov C - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Štíty C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny A - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Bludov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Josef 1:2, Konečný Stanislav 1:2, Pecháček Jiří 3:1, Soural Stanislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Falhar Radek 2:2, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Marek 0:2, Sedláček Josef 0:1, Blaťák Adam 0:3, WO 0:2), TJ Postřelmov B - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Štíty C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Jedlí B - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Bludov C -:-, TJ Sokol Bludov B - TTC Mohelnice C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Palonín A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Bludov C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Palonín A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Štíty C -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Jestřebí B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Nový Malín B - ST Šumvald-Břevenec A -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Jedlí B -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Štíty C -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Jestřebí B -:-,
19. kolo:
TJ Postřelmov B - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Štíty C - ST Šumvald-Břevenec A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Bludov C - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Vel. Losiny A -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Palonín A -:-, TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Bludov B -:-, TJ Sokol Jedlí B - ST Šumvald-Břevenec A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Štíty C -:-, TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TTC Mohelnice C - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Sokol Bludov C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny A - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Štíty C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Dol. Studénky A -:-, TJ Sokol Bludov B - TJ Sokol Jestřebí B -:-, TJ Sokol Palonín A - TJ Postřelmov B -:-, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Bludov C -:-,
Regionální přebor II třídy.
1. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - TTC Úsov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Leopold 1:3, Surma Marek 2:2, Křístek Miroslav 1:3, Filip Tomáš 2:2, body hostů: Pospíšil Martin 3:1, Kondler Josef 2:2, Fialek Jan 3:1, Iša Radek 2:1, Kočka Filip 0:1), TJ Sokol Leština A - TJ Slavoj Loštice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcarek Jiri 1:1, Mrázek Petr 3:1, Bezděk Zdenek 2:0, Körner Jiří 3:0, Jedelský Luděk 1:1, Körnerová Monika 0:1, WO 2:0, body hostů: Navrátil Luděk 0:2, Grézl Luděk 0:4, Matějček Jan 1:3, Kacr Antonín 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Bludov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočnar Libor 0:4, Haltmar Dominik 1:3, Mareš Jan 0:4, Purkert Tomáš 0:4, body hostů: Konečný Stanislav 4:0, Huňat Miroslav 4:0, Krátký Dalibor 3:1, Šupina Pavel 4:0), TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Sokol Vel. Losiny B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 1:3, Dus Jakub 0:1, Zádrapa Stanislav 1:2, Dokoupil Ivan 0:4, Svrčina David 1:2, Drugda Aleš 0:1, body hostů: Berka Jiří 2:2, Bureš Ondřej 4:0, Novotný Eduard ml. 3:1, Vaněk Miloš 4:0), KST Linhartice A - KS Lišnice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 2:2, Coufal Jiří 3:1, Muselík Miroslav 4:0, body hostů: Mikula Dušan st. 0:4, Jelínek Martin 2:2, Mikula Dušan ml. 1:3, Michal Marek 0:4), SK Kolšov C - TJ Sokol Dubicko B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švesták Drahoslav 2:1, Žák Milan 0:3, Poisl Isidor 2:1, Solařová Květoslava 2:1, WO 5:0, body hostů: Sobotík Petr 2:2, Novotný Petr 1:3, Vidomus Michal 3:1, WO 0:5),
2. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - SK Kolšov C -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Leština A - KST Linhartice A -:-, TJ Slavoj Loštice A - KS Lišnice A -:-, TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Nov. Malín C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Dominik 0:4, Kocián Jakub 0:4, Purkert Tomáš 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, body hostů: Dus Jakub 4:0, Matýsová Emilie 4:0, Zádrapa Stanislav 4:0, Dokoupil Ivan 4:0), TJ Sokol Bludov D - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-,
3. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Dubicko B -:-, TTC Úsov A - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Leština A - KS Lišnice A -:-, TJ Slavoj Loštice A - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Vel. Losiny B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Dominik 0:4, Purkert Tomáš 0:4, Kocián Jakub 0:4, Kočnar Libor 0:4, body hostů: Novotný Eduard ml. 4:0, Berka Jiří 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Janda František 4:0), TJ Sokol Bludov D - TJ Sokol Nov. Malín C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Dalibor 4:0, Večeř Milan 1:3, Srb Marek 0:2, Huňat Miroslav 3:1, Hubáček Jaroslav 1:1, body hostů: Dus Jakub 1:3, Zádrapa Stanislav 1:3, Matýsová Emilie 2:2, Dokoupil Ivan 3:1),
4. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Štíty D -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Bludov D -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Leština A -:-, TTC Úsov A - TJ Slavoj Loštice A -:-,
5. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Bludov D -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Štíty D -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Slavoj Loštice A -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Leština A -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Leština A - SK Kolšov C -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Štíty D - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Bludov D - TTC Úsov A -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - KS Lišnice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Slavoj Loštice A - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Štíty D - TTC Úsov A -:-, TJ Sokol Bludov D - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - KS Lišnice A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - KST Linhartice A -:-,
8. kolo:
SK Kolšov C - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Dubicko B - KS Lišnice A -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Bludov D -:-,
9. kolo:
SK Kolšov C - KS Lišnice A -:-, TJ Sokol Dubicko B - KST Linhartice A -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Bludov D -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Štíty D -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Štíty D - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Bludov D - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Sokol Leština A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Slavoj Loštice A -:-, KST Linhartice A - ST Šumvald-Břevenec B -:-, KS Lišnice A - TTC Úsov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Bludov D - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Slavoj Loštice A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Sokol Leština A -:-, KST Linhartice A - TTC Úsov A -:-, KS Lišnice A - ST Šumvald-Břevenec B -:-,
12. kolo:
TTC Úsov A - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Leština A -:-, TJ Sokol Bludov D - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, KS Lišnice A - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Dubicko B - SK Kolšov C -:-,
13. kolo:
SK Kolšov C - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Dubicko B - TTC Úsov A -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Leština A -:-, KS Lišnice A - TJ Slavoj Loštice A -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Sokol Bludov D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - ST Šumvald-Břevenec B -:-, SK Kolšov C - TTC Úsov A -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Leština A -:-, KST Linhartice A - TJ Slavoj Loštice A -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Sokol Bludov D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Nov. Malín C - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Štíty D - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Bludov D - KS Lišnice A -:-, TJ Sokol Leština A - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Slavoj Loštice A - TTC Úsov A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny B - SK Kolšov C -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Bludov D - KST Linhartice A -:-, TJ Sokol Štíty D - KS Lišnice A -:-, TJ Slavoj Loštice A - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Leština A - TTC Úsov A -:-,
17. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Leština A -:-, TJ Sokol Dubicko B - TJ Slavoj Loštice A -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Štíty D -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Bludov D -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Leština A -:-, SK Kolšov C - TJ Slavoj Loštice A -:-, TTC Úsov A - TJ Sokol Štíty D -:-, ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Bludov D -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-,
19. kolo:
KST Linhartice A - SK Kolšov C -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - TTC Úsov A -:-, TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Leština A -:-, TJ Sokol Bludov D - TJ Slavoj Loštice A -:-,
20. kolo:
KS Lišnice A - SK Kolšov C -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Dubicko B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny B - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Nov. Malín C - TTC Úsov A -:-, TJ Sokol Bludov D - TJ Sokol Leština A -:-, TJ Sokol Štíty D - TJ Slavoj Loštice A -:-,
21. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Bludov D -:-, TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, ST Šumvald-Břevenec B - KST Linhartice A -:-, TTC Úsov A - KS Lišnice A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Štíty D -:-, SK Kolšov C - TJ Sokol Bludov D -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Nov. Malín C -:-, TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Vel. Losiny B -:-, TTC Úsov A - KST Linhartice A -:-, ST Šumvald-Břevenec B - KS Lišnice A -:-,
Regionální soutěž III třídy.
1. kolo:
TJ Libina A - SCB Petrov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hegr Ladislav 1:3, Štěpán Zdeněk 1:3, Hauser Miroslav 2:1, Langmann Pavel 2:2, Přecechtěl Jaroslav 0:1, body hostů: Šimek Jiří 2:2, Kymadze Roman 4:0, Kobza Zdenek 0:4, Šimek Pavel 4:0), TTC Úsov B - ST Šumvald-Břevenec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Iša Ivan 2:2, Kočka Filip 4:0, Pavlík František 1:3, Havlík Vlastimil 3:1, body hostů: Kunst Jaroslav 1:3, Valuch Pavel 2:2, Berka Jíří 2:2, Unzeitig Jiří 1:3), TJ Sokol Vel. Losiny C - TJ Sokol Nov. Malín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefraný Štěpán 1:3, Hejtmánek Lukáš 2:2, Berka Martin 3:0, Bureš Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Drugda Aleš 1:3, Dus Jaroslav 2:2, Schnaubeltová Dana 0:4, Dus Jakub 2:1, WO 0:1), KST Linhartice B - TJ Slavoj Loštice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubálek Radek 3:1, Špaček Jaromír 3:1, Pytlík Josef 3:0, Holešovský Bohumil 2:2, WO 0:1, body hostů: Kacr Antonín 0:4, Henner Jaroslav 0:4, Valenta Ivan 2:2, Zatloukal Bohumil 2:1, WO 1:0), SK Kolšov D - TJ Sokol Dol. Studénky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Milan 2:2, Los Alois 2:2, Klimeš Zdenek 1:3, Rabenseifner Pavel 0:4, body hostů: Klimeš Jiří 4:0, Vavruša František 0:1, Navrátil Kamil 2:2, Benda Hynek 2:2, Navrátil František 3:0), KS Lišnice B - TJ Sokol Jedlí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Josef 2:2, Linhart Josef 3:1, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 2:2, body hostů: Kubíček František 2:2, Haltmar Antonín ml. 2:2, Haltmar Antonín 2:2, Diviš Ondřej 1:3),
2. kolo:
TJ Libina A - KS Lišnice B -:-, SCB Petrov - TJ Sokol Jedlí C -:-, TTC Úsov B - SK Kolšov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík František 4:0, Král Robert 3:1, Kočka Filip 2:2, Iša Ivan 2:2, body hostů: Hatala Milan 1:3, Rabenseifner Pavel 1:3, Šíbl Martin 1:3, Balšánek František 2:2), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Dol. Studénky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunst Jaroslav 2:2, Struhár Radek 1:3, Berka Jíří 0:4, Šenk Zbyňek 1:3, body hostů: Vavruša František 1:3, Navrátil František 4:0, Navrátil Kamil 3:1, Benda Hynek 4:0), TJ Sokol Vel. Losiny C - KST Linhartice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda František 2:0, Hejtmánek Lukáš 0:4, Berka Martin 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Šefraný Štěpán 2:0, body hostů: Špaček Jaromír 1:3, Kubálek Radek 1:3, Štrauch Richard 1:3, Dolívka Jan 1:3), TJ Sokol Nov. Malín D - TJ Slavoj Loštice B -:-,
3. kolo:
TJ Libina A - TJ Sokol Jedlí C -:-, SCB Petrov - KS Lišnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel 2:2, Kymadze Roman 2:2, Kobza Zdenek 1:3, Šimek Jiří 2:2, body hostů: Linhart Josef 3:1, Havlíček Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 2:2), TTC Úsov B - TJ Sokol Dol. Studénky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík František 3:1, Král Robert 4:0, Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 1:3, body hostů: Vavruša František 1:3, Navrátil František 3:1, Navrátil Kamil 2:2, Benda Hynek 1:3), ST Šumvald-Břevenec C - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - TJ Slavoj Loštice B -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - KST Linhartice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhal David 0:3, Drugda Aleš 3:1, Dus Jaroslav 1:3, Schnaubeltová Dana 0:4, WO 1:0, body hostů: Špaček Jaromír 4:0, Kubálek Radek 2:1, Štrauch Richard 2:2, Pytlík Josef 3:1, WO 0:1),
4. kolo:
KS Lišnice B - KST Linhartice B -:-, TJ Sokol Jedlí C - TJ Slavoj Loštice B -:-, SK Kolšov D - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, TJ Libina A - TTC Úsov B -:-, SCB Petrov - ST Šumvald-Břevenec C -:-,
5. kolo:
KS Lišnice B - TJ Slavoj Loštice B -:-, TJ Sokol Jedlí C - KST Linhartice B -:-, SK Kolšov D - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Libina A - ST Šumvald-Břevenec C -:-, SCB Petrov - TTC Úsov B -:-,
6. kolo:
TTC Úsov B - KS Lišnice B -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Jedlí C -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - TJ Libina A -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - SCB Petrov -:-, KST Linhartice B - SK Kolšov D -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-,
7. kolo:
TTC Úsov B - TJ Sokol Jedlí C -:-, ST Šumvald-Břevenec C - KS Lišnice B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - SCB Petrov -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - TJ Libina A -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-, TJ Slavoj Loštice B - SK Kolšov D -:-,
8. kolo:
KS Lišnice B - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Jedlí C - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-, TJ Libina A - KST Linhartice B -:-, SCB Petrov - TJ Slavoj Loštice B -:-, TTC Úsov B - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Nov. Malín D -:-,
9. kolo:
KS Lišnice B - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-, TJ Sokol Jedlí C - SK Kolšov D -:-, TJ Libina A - TJ Slavoj Loštice B -:-, SCB Petrov - KST Linhartice B -:-, TTC Úsov B - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny C - KS Lišnice B -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - TJ Sokol Jedlí C -:-, KST Linhartice B - TTC Úsov B -:-, TJ Slavoj Loštice B - ST Šumvald-Břevenec C -:-, SK Kolšov D - TJ Libina A -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - SCB Petrov -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny C - TJ Sokol Jedlí C -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - KS Lišnice B -:-, KST Linhartice B - ST Šumvald-Břevenec C -:-, TJ Slavoj Loštice B - TTC Úsov B -:-, SK Kolšov D - SCB Petrov -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TJ Libina A -:-,
12. kolo:
SCB Petrov - TJ Libina A -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TTC Úsov B -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Slavoj Loštice B - KST Linhartice B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Jedlí C - KS Lišnice B -:-,
13. kolo:
KS Lišnice B - TJ Libina A -:-, TJ Sokol Jedlí C - SCB Petrov -:-, SK Kolšov D - TTC Úsov B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - ST Šumvald-Břevenec C -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Nov. Malín D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Jedlí C - TJ Libina A -:-, KS Lišnice B - SCB Petrov -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TTC Úsov B -:-, SK Kolšov D - ST Šumvald-Břevenec C -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Nov. Malín D -:-,
15. kolo:
KST Linhartice B - KS Lišnice B -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Jedlí C -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-, TTC Úsov B - TJ Libina A -:-, ST Šumvald-Břevenec C - SCB Petrov -:-,
16. kolo:
TJ Slavoj Loštice B - KS Lišnice B -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Jedlí C -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Libina A -:-, TTC Úsov B - SCB Petrov -:-,
17. kolo:
KS Lišnice B - TTC Úsov B -:-, TJ Sokol Jedlí C - ST Šumvald-Břevenec C -:-, TJ Libina A - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, SCB Petrov - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, SK Kolšov D - KST Linhartice B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TJ Slavoj Loštice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Jedlí C - TTC Úsov B -:-, KS Lišnice B - ST Šumvald-Břevenec C -:-, SCB Petrov - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Libina A - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - KST Linhartice B -:-, SK Kolšov D - TJ Slavoj Loštice B -:-,
19. kolo:
SK Kolšov D - KS Lišnice B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky B - TJ Sokol Jedlí C -:-, KST Linhartice B - TJ Libina A -:-, TJ Slavoj Loštice B - SCB Petrov -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - TTC Úsov B -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - ST Šumvald-Břevenec C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Dol. Studénky B - KS Lišnice B -:-, SK Kolšov D - TJ Sokol Jedlí C -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Libina A -:-, KST Linhartice B - SCB Petrov -:-, TJ Sokol Nov. Malín D - TTC Úsov B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny C - ST Šumvald-Břevenec C -:-,
21. kolo:
KS Lišnice B - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, TJ Sokol Jedlí C - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, TTC Úsov B - KST Linhartice B -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Slavoj Loštice B -:-, TJ Libina A - SK Kolšov D -:-, SCB Petrov - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Jedlí C - TJ Sokol Vel. Losiny C -:-, KS Lišnice B - TJ Sokol Nov. Malín D -:-, ST Šumvald-Břevenec C - KST Linhartice B -:-, TTC Úsov B - TJ Slavoj Loštice B -:-, SCB Petrov - SK Kolšov D -:-, TJ Libina A - TJ Sokol Dol. Studénky B -:-,
Regionální soutěž IV třídy.
1. kolo:
TJ Dlouhomilov - TJ Sokol Nov. Malín E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 4:0, Šafář Dan 3:1, Štelc Ondřej 0:4, body hostů: Bačevský Drahomír 1:3, Kašpar František 2:2, Stebnický Vladimír 1:3, Drugda Robert 1:3), KS Lišnice C - KST Boršov - Linhartice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masopust Aleš 1:2, Michal Karel 2:2, Novák Milan 0:4, Vykydal Jan st. 0:3, Vykydal Jan ml. 0:1, WO 1:0, body hostů: Štrauch Richard 3:1, Barták Vladimír 2:1, Chladil Otto ml. 3:1, Šimášek Miroslav 4:0, WO 0:1), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Leština B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Martin 1:3, Sedláčková Jana 1:1, Šípová Miroslava 0:4, Zapletal Lubomír 4:0, Stryková Iva 1:1, body hostů: Bezděk Tomaš 1:2, Koppa Tomáš 3:1, Valouch Miroslav 3:1, Bém Zdeněk 2:2, Körnerová Monika 0:1), TJ Sokol Lukavice - TTC Mohelnice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4, Velický Vladimír 3:1, Kratochvíl Václav 1:3, body hostů: Trenk Michal 3:1, Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 3:1, Bačevský Josef 2:2), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Nemile 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Ondřej 3:1, Poprach Tomáš 3:1, Trávníček Milan 3:1, Ščevík Martin 1:3, body hostů: Čapek Josef 0:4, Rattay Marek 1:3, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Skála Petr 1:3), SK Kolšov E - TTC Brníčko. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švestáková Sandra 4:0, Šmíd Tomáš 3:1, Švesták Adam 4:0, Dražný Alois 2:0, Šíbl Martin 1:0, Zavřel Michal 0:1, body hostů: Kouřil Petr 1:3, Falat Tomáš 1:3, Podhajský Radek 0:4, Soural Petr 0:4),
2. kolo:
TJ Dlouhomilov - SK Kolšov E -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TTC Brníčko. -:-, KS Lišnice C - TJ Tatran Ruda A -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Nemile -:-, TJ Postřelmov C - TJ Sokol Lukavice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Lubomír 4:0, Šípová Miroslava 3:1, Sedláčková Jana 3:1, Kechrtová Lenka 0:2, Stryková Iva 1:1, body hostů: Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 1:3, Velický Vladimír 3:1, Kratochvíl Václav 1:3), TJ Sokol Leština B - TTC Mohelnice D -:-,
3. kolo:
TJ Dlouhomilov - TTC Brníčko. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 4:0, Štelc Ondřej 1:3, Luňáček Libor 0:4, body hostů: Falat Tomáš 2:2, Dvořák Pavel 1:3, Soural Petr 2:2, Kouřil Petr 2:2), TJ Sokol Nov. Malín E - SK Kolšov E -:-, KS Lišnice C - TJ Sokol Nemile -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Postřelmov C - TTC Mohelnice D -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Lukavice -:-,
4. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Lukavice -:-, TTC Brníčko. - TTC Mohelnice D -:-, TJ Tatran Ruda A - TJ Postřelmov C -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Leština B -:-, TJ Dlouhomilov - KS Lišnice C -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - KST Boršov - Linhartice C -:-,
5. kolo:
SK Kolšov E - TTC Mohelnice D -:-, TTC Brníčko. - TJ Sokol Lukavice -:-, TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Leština B -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Postřelmov C -:-, TJ Dlouhomilov - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - KS Lišnice C -:-,
6. kolo:
KS Lišnice C - SK Kolšov E -:-, KST Boršov - Linhartice C - TTC Brníčko. -:-, TJ Postřelmov C - TJ Dlouhomilov -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Tatran Ruda A -:-, TTC Mohelnice D - TJ Sokol Nemile -:-,
7. kolo:
KS Lišnice C - TTC Brníčko. -:-, KST Boršov - Linhartice C - SK Kolšov E -:-, TJ Postřelmov C - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Dlouhomilov -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Nemile -:-, TTC Mohelnice D - TJ Tatran Ruda A -:-,
8. kolo:
SK Kolšov E - TJ Tatran Ruda A -:-, TTC Brníčko. - TJ Sokol Nemile -:-, TJ Dlouhomilov - TJ Sokol Lukavice -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TTC Mohelnice D -:-, KS Lišnice C - TJ Postřelmov C -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Leština B -:-,
9. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Nemile -:-, TTC Brníčko. - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Dlouhomilov - TTC Mohelnice D -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Sokol Lukavice -:-, KS Lišnice C - TJ Sokol Leština B -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Postřelmov C -:-,
10. kolo:
TJ Postřelmov C - SK Kolšov E -:-, TJ Sokol Leština B - TTC Brníčko. -:-, TJ Sokol Lukavice - KS Lišnice C -:-, TTC Mohelnice D - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Tatran Ruda A - TJ Dlouhomilov -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Nov. Malín E -:-,
11. kolo:
TJ Postřelmov C - TTC Brníčko. -:-, TJ Sokol Leština B - SK Kolšov E -:-, TJ Sokol Lukavice - KST Boršov - Linhartice C -:-, TTC Mohelnice D - KS Lišnice C -:-, TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Dlouhomilov -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Dlouhomilov -:-, KST Boršov - Linhartice C - KS Lišnice C -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Postřelmov C -:-, TTC Mohelnice D - TJ Sokol Lukavice -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Tatran Ruda A -:-, TTC Brníčko. - SK Kolšov E -:-,
13. kolo:
SK Kolšov E - TJ Dlouhomilov -:-, TTC Brníčko. - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Tatran Ruda A - KS Lišnice C -:-, TJ Sokol Nemile - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Postřelmov C -:-, TTC Mohelnice D - TJ Sokol Leština B -:-,
14. kolo:
TTC Brníčko. - TJ Dlouhomilov -:-, SK Kolšov E - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Sokol Nemile - KS Lišnice C -:-, TJ Tatran Ruda A - KST Boršov - Linhartice C -:-, TTC Mohelnice D - TJ Postřelmov C -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Leština B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Lukavice - SK Kolšov E -:-, TTC Mohelnice D - TTC Brníčko. -:-, TJ Postřelmov C - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Nemile -:-, KS Lišnice C - TJ Dlouhomilov -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Nov. Malín E -:-,
16. kolo:
TTC Mohelnice D - SK Kolšov E -:-, TJ Sokol Lukavice - TTC Brníčko. -:-, TJ Sokol Leština B - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Postřelmov C - TJ Sokol Nemile -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Dlouhomilov -:-, KS Lišnice C - TJ Sokol Nov. Malín E -:-,
17. kolo:
SK Kolšov E - KS Lišnice C -:-, TTC Brníčko. - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Dlouhomilov - TJ Postřelmov C -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Sokol Leština B -:-, TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Lukavice -:-, TJ Sokol Nemile - TTC Mohelnice D -:-,
18. kolo:
TTC Brníčko. - KS Lišnice C -:-, SK Kolšov E - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Postřelmov C -:-, TJ Dlouhomilov - TJ Sokol Leština B -:-, TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Lukavice -:-, TJ Tatran Ruda A - TTC Mohelnice D -:-,
19. kolo:
TJ Tatran Ruda A - SK Kolšov E -:-, TJ Sokol Nemile - TTC Brníčko. -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Dlouhomilov -:-, TTC Mohelnice D - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Postřelmov C - KS Lišnice C -:-, TJ Sokol Leština B - KST Boršov - Linhartice C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Nemile - SK Kolšov E -:-, TJ Tatran Ruda A - TTC Brníčko. -:-, TTC Mohelnice D - TJ Dlouhomilov -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Nov. Malín E -:-, TJ Sokol Leština B - KS Lišnice C -:-, TJ Postřelmov C - KST Boršov - Linhartice C -:-,
21. kolo:
SK Kolšov E - TJ Postřelmov C -:-, TTC Brníčko. - TJ Sokol Leština B -:-, KS Lišnice C - TJ Sokol Lukavice -:-, KST Boršov - Linhartice C - TTC Mohelnice D -:-, TJ Dlouhomilov - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Sokol Nemile -:-,
22. kolo:
TTC Brníčko. - TJ Postřelmov C -:-, SK Kolšov E - TJ Sokol Leština B -:-, KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Lukavice -:-, KS Lišnice C - TTC Mohelnice D -:-, TJ Sokol Nov. Malín E - TJ Tatran Ruda A -:-, TJ Dlouhomilov - TJ Sokol Nemile -:-,
Regionální soutěž V.
1. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Sokol Nový Malín F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefraný Lukáš 1:3, Žídek Marek 3:0, Vaněk Ondřej 3:1, Šefraný Štěpán 4:0, Vaněk Dominik 0:1, body hostů: Urban Libor 1:3, Žalio Marie 1:3, Kubíčková Pavlína 1:3, Drugda Robert 2:2), TJ Sokol Klopina - TJ Libina B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Josef 2:2, Král Ladislav 3:1, Skoumal Jaroslav 1:2, Fuchs Jan 0:4, Holinek Libor 0:1, body hostů: Kožoušek Karel 3:1, Krepl Zdeněk 2:2, Čikl Pavel 3:1, Mrlina Jiří 2:2), TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Štíty E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaj Petr 3:1, Pavelek Lukáš 4:0, Uherka Jaroslav 2:0, Jureček Zdeněk 4:0, Bielik Milan 2:0, body hostů: Siman Iurii 0:4, Benda František 1:3, Pospíšilová Pavla 0:4, Lédlová Hana 0:4), TTC Úsov C - TJ Sokol Palonín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Tomáš 0:4, Husárek Josef 1:3, Švihel Michal 1:3, Nedvěd Jakub 1:3, body hostů: Pobucký Vít 4:0, Hrubý Radek 4:0, Mazánek Zdenek 4:0, Haic Vladimír 1:3), KS Lišnice D - KST Boršov - Linhartice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Karel 3:1, Novák Milan 0:4, Vykydalová Adela 1:3, Linhart Josef ml. 1:3, body hostů: Barták Vladimír 1:1, Sekanina Antonín 3:1, Blažek David 3:1, Nárovec Petr 4:0, Péč Roman 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Tatran Ruda C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefraný Lukáš 0:4, Žídek Marek 2:2, Vaněk Ondřej 1:3, Šefraný Štěpán 3:1, body hostů: Kozák Ladislav 1:3, Klimeš Dominik 2:2, Diviš Petr 4:0, Kubíček Vlastimil 3:1), TJ Sokol Klopina - KS Lišnice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ladislav 3:1, Skoumal Jaroslav 2:2, Fuchs Jan 2:2, Holinek Libor 0:4, body hostů: Michal Karel 4:0, Linhart Josef ml. 2:2, Novák Milan 2:2, Kopačik Pavol 1:3), TJ Libina B - KST Boršov - Linhartice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrlina Jiří 1:3, Holoubek Jaromír 0:4, Straka Roman 0:4, Čikl Pavel 2:1, Kožoušek Karel 0:1, body hostů: Barták Vladimír 3:1, Nárovec Petr 4:0, Blažek David 3:1, Sekanina Antonín 3:1), TJ Tatran Ruda B - TTC Úsov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielik Milan 3:1, Jureček Zdeněk 2:0, Pavelek Lukáš 3:1, Šaj Petr 3:1, Uherka Jaroslav 2:0, body hostů: Hýbl Tomáš 0:4, Husárek Radim 2:2, Husárek Josef 1:3, Švihel Michal 0:4), TJ Sokol Štíty E - TJ Sokol Palonín 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 1:3, Siman Iurii 1:3, Pospíšilová Pavla 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Pobucký Vít 4:0, Nosek Miroslav 4:0, Hrubý Radek 4:0, Haic Vladimír 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nový Malín F - TJ Tatran Ruda C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíčková Pavlína 2:2, Žalio Marie 1:1, Bargelová Adrienne 0:4, Žalio Jana 0:4, Urban Libor 1:1, body hostů: Diviš Petr 4:0, Klimeš Dominik 2:2, Kozák Ladislav 2:2, Kubíček Vlastimil 4:0), TJ Sokol Klopina - KST Boršov - Linhartice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ladislav 3:1, Fuchs Jan 0:4, Holinek Libor 0:4, Skoumal Jaroslav 0:2, Urbášek Miloš 0:2, body hostů: Nárovec Petr 3:1, Blažek David 4:0, Péč Roman 3:1, Barták Vladimír 3:1), TJ Libina B - KS Lišnice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jaroslav 3:1, Kožoušek Karel 2:2, Holoubek Jaromír 2:2, Straka Roman 0:4, body hostů: Michal Karel 4:0, Vykydal Jan st. 1:3, Vykydalová Adela 3:1, Vykydal Jan ml. 1:3), TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Palonín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bielik Milan 2:2, Pavelek Lukáš 3:1, Šaj Petr 2:2, Jureček Zdeněk 3:1, body hostů: Pobucký Vít 4:0, Nosek Miroslav 0:4, Hrubý Radek 2:2, Haic Vladimír 0:4), TJ Sokol Štíty E - TTC Úsov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Siman Iurii 2:2, Pospíšilová Pavla 0:4, Benda František 1:3, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Husárek Radim 4:0, Husárek Josef 2:2, Švihel Michal 4:0, Hýbl Tomáš 3:1),
4. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TTC Úsov C -:-, KS Lišnice D - TJ Tatran Ruda B -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Štíty E -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TJ Libina B -:-,
5. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Palonín -:-, KS Lišnice D - TJ Sokol Štíty E -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Libina B -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TJ Sokol Klopina -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Klopina - TJ Tatran Ruda C -:-, TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TJ Sokol Štíty E - TJ Sokol Nový Malín F -:-, TTC Úsov C - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Palonín - KST Boršov - Linhartice D -:-,
7. kolo:
TJ Libina B - TJ Tatran Ruda C -:-, TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Nový Malín F -:-, TJ Sokol Štíty E - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TTC Úsov C - KST Boršov - Linhartice D -:-, TJ Sokol Palonín - KS Lišnice D -:-,
8. kolo:
TJ Tatran Ruda C - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TTC Úsov C -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TJ Sokol Palonín -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Libina B - TJ Sokol Štíty E -:-,
9. kolo:
TJ Tatran Ruda C - KST Boršov - Linhartice D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Sokol Palonín -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TTC Úsov C -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Štíty E -:-, TJ Libina B - TJ Tatran Ruda B -:-,
10. kolo:
TJ Tatran Ruda B - TJ Tatran Ruda C -:-, TTC Úsov C - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Libina B -:-, KS Lišnice D - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Nový Malín F -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Štíty E - TJ Tatran Ruda C -:-, TTC Úsov C - TJ Libina B -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Klopina -:-, KS Lišnice D - TJ Sokol Nový Malín F -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Nový Malín F - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TJ Libina B - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Sokol Štíty E - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Palonín - TTC Úsov C -:-, KST Boršov - Linhartice D - KS Lišnice D -:-,
13. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, KS Lišnice D - TJ Sokol Klopina -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Libina B -:-, TTC Úsov C - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Štíty E -:-,
14. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Nový Malín F -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Klopina -:-, KS Lišnice D - TJ Libina B -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Tatran Ruda B -:-, TTC Úsov C - TJ Sokol Štíty E -:-,
15. kolo:
TTC Úsov C - TJ Tatran Ruda C -:-, TJ Tatran Ruda B - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Štíty E - KST Boršov - Linhartice D -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TJ Libina B - TJ Sokol Nový Malín F -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Palonín - TJ Tatran Ruda C -:-, TJ Sokol Štíty E - KS Lišnice D -:-, TJ Tatran Ruda B - KST Boršov - Linhartice D -:-, TJ Libina B - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Nový Malín F -:-,
17. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TJ Sokol Štíty E -:-, KS Lišnice D - TTC Úsov C -:-, KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Palonín -:-,
18. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Libina B -:-, TJ Sokol Nový Malín F - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - TJ Sokol Štíty E -:-, KST Boršov - Linhartice D - TTC Úsov C -:-, KS Lišnice D - TJ Sokol Palonín -:-,
19. kolo:
KS Lišnice D - TJ Tatran Ruda C -:-, TTC Úsov C - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Nový Malín F -:-, TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Sokol Štíty E - TJ Libina B -:-,
20. kolo:
KST Boršov - Linhartice D - TJ Tatran Ruda C -:-, TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Vel. Losiny D -:-, TTC Úsov C - TJ Sokol Nový Malín F -:-, TJ Sokol Štíty E - TJ Sokol Klopina -:-, TJ Tatran Ruda B - TJ Libina B -:-,
21. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Tatran Ruda B -:-, TJ Sokol Klopina - TTC Úsov C -:-, TJ Libina B - TJ Sokol Palonín -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Nový Malín F - KST Boršov - Linhartice D -:-,
22. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Štíty E -:-, TJ Libina B - TTC Úsov C -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Palonín -:-, TJ Sokol Nový Malín F - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Vel. Losiny D - KST Boršov - Linhartice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy