Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - TJ DDM Valašské Meziříčí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 2:2, Holíková Kristýna 4:0, Juchelková Lucie 4:0, Greipel Jindřich 0:4, body hostů: Saksa Ladislav 1:3, Večeřa Stanislav st. 2:2, Večeřa Stanislav 2:2, Barvík Petr 1:3), Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Matěj 2:2, Románek Michal 4:0, Brzokoupil Jiří 1:0, Kubját Petr 4:0, Mikunda Stanislav 1:2, body hostů: Círek Daniel 2:2, Trampotová Lucie 1:3, Ručka Vladimír 1:3, Maléř Petr 0:1, Maléř Pavel 0:3), TJ Sokol Horní Bečva C - Stolní tenis Zubří B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobek Vojtěch 0:4, Gálik Radim 4:0, Fiurášek Jiří 4:0, Polášek Jiří 4:0, body hostů: Konůpka Petr 1:3, Kuchyňa Petr 1:3, Václavík Jan 1:3, Kedroň Vladimír 1:3), Stolní tenis Zubří A - TJ Sokol Horní Bečva B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupík Milan ml. 0:2, Pokuta Jan 1:3, Pupík Milan 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Pšenica David 1:1, body hostů: Mužátko Pavel 3:1, Vala Miroslav 4:0, Holzer Martin 1:3, Vala Jiří 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva B - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, Stolní tenis Zubří B - Stolní tenis Zubří A -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Horní Bečva C -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-,
3. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-, TJ Sokol Horní Bečva C - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - Stolní tenis Zubří A -:-, Stolní tenis Zubří B - TJ Sokol Horní Bečva B -:-,
4. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - Stolní tenis Zubří B -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - Stolní tenis Zubří A -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - TJ Sokol Horní Bečva C -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva C - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, Stolní tenis Zubří A - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - TJ Sokol Horní Bečva B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - Stolní tenis Zubří B -:-,
6. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - Stolní tenis Zubří B -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - TJ Sokol Horní Bečva B -:-, TJ Sokol Horní Bečva C - Stolní tenis Zubří A -:-,
7. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - Stolní tenis Zubří A -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - TJ Sokol Horní Bečva C -:-, Stolní tenis Zubří B - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-,
8. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-, Stolní tenis Zubří B - TJ Sokol Horní Bečva C -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - Stolní tenis Zubří A -:-,
9. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - TJ Sokol Horní Bečva B -:-, Stolní tenis Zubří A - Stolní tenis Zubří B -:-, TJ Sokol Horní Bečva C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - TJ Sokol Horní Bečva C -:-, Stolní tenis Zubří A - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - Stolní tenis Zubří B -:-,
11. kolo:
Stolní tenis Zubří B - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Horní Bečva B -:-, Stolní tenis Zubří A - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-, TJ Sokol Horní Bečva C - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-,
12. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí D - TJ Sokol Horní Bečva C -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - Stolní tenis Zubří A -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-, Stolní tenis Zubří B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-,
13. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, Stolní tenis Zubří B - Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C -:-, TJ Sokol Horní Bečva B - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, -:-, Stolní tenis Zubří A - TJ Sokol Horní Bečva C -:-,
14. kolo:
Stolní tenis Zubří A - TJ DDM Valašské Meziříčí D -:-, TJ Sokol Horní Bečva C - TJ Sokol Horní Bečva B -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.,,B,, - Stolní tenis Zubří B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-,
Okresní soutěž dorostu
1. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:- (odloženo),
2. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo),
3. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - TJ DDM Valašské Meziříčí -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Horní Bečva -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí -:-,
6. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy