Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0 (body domácích: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Crha Jakub 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Klásek Marek 0:1), HB Ostrov H.Brod - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Blinka Michal 0:1, Shouman Mohamed 0:1, Seibert Jakub 0:1), SKST PLUS Hodonín - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Štěpánek David 0:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 1:0), TTC Ostrava 2016 - SKST Cheb 1:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 0:1, Korbel Petr 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:1, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), KT Praha - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Olejník Martin 0:2, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 1:0, Vráblík Jiří 2:0, Onderka František 0:1),
2. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - KT Praha 3:1 (body domácích: David Petr 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Čihák Marek 0:1, body hostů: Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 0:2, Koblížek Martin 1:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Cheb 3:1 (PPTV, body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 0:1, Onderka František 1:0, body hostů: Reitšpies David 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Kučera Stanislav 0:1), TJ Ostrava KST - TTC Ostrava 2016 0:3 (body domácích: Klos Patrik 0:1, Martinko Tomáš 0:1, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:0, Kleprlík Jakub 1:0, Korbel Petr 1:0), SKST Liberec - SKST PLUS Hodonín 3:2 (body domácích: Shouman Mohamed 2:0, Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:2, Štěpánek David 1:1, Brhel Štěpán 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové - HB Ostrov H.Brod 0:3 (body domácích: Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 1:0),
3. kolo:
HB Ostrov H.Brod - SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:1 (PPTV, body domácích: Obešlo Michal 1:1, Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 0:2, Rusnák Aleš 0:1), SKST PLUS Hodonín - TJ Sokol PP Hradec Králové 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Štěpánek David 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 1:0, Crha Jakub 1:0, Klásek Marek 1:0), TTC Ostrava 2016 - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Shouman Mohamed 1:1, Blinka Michal 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 0:1, Onderka František 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 0:1, Klos Patrik 1:1, Morávek Radim 0:1), KT Praha - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 2:0, Kučera Stanislav 0:1),
4. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - SKST Cheb 0:3 (PPTV, body domácích: Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1, Bělík Šimon 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 1:0, Kučera Stanislav 1:0), TJ Ostrava KST - KT Praha 3:2 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Olejník Martin 0:2, Koblížek Martin 1:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Vráblík Jiří 1:0, Zelinka Jakub 1:0, Onderka František 1:0, body hostů: Shouman Mohamed 0:1, Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 1:3 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Kleprlík Jakub 2:0, Korbel Petr 1:0), HB Ostrov H.Brod - SKST PLUS Hodonín 3:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Skála Radek 1:0, Květon Ondřej 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Štěpánek David 0:1, Brhel Štěpán 0:1),
5. kolo:
SKST PLUS Hodonín - SKST TESLA BATTERIES Havířov 0:3 (body domácích: Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0), TTC Ostrava 2016 - HB Ostrov H.Brod 3:2 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 1:1, Korbel Petr 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 0:2, Obešlo Michal 1:1, Tregler Tomáš 1:0), SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:1 (body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 1:0, Onderka František 0:1, body hostů: Lebeda Matyáš 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Crha Jakub 1:0), KT Praha - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Pavelka Tomáš 2:0, Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Shouman Mohamed 1:1, Blinka Michal 0:1), SKST Cheb - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 0:1, Kučera Stanislav 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 0:1, Klos Patrik 1:1, Štalzer Adam 0:1),
6. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: David Petr 1:1, Bajger Ondřej 1:1, Bělík Šimon 1:0, body hostů: Klos Patrik 0:2, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 0:1), SKST Liberec - SKST Cheb 1:3 (PPTV, body domácích: Blinka Michal 0:2, Shouman Mohamed 0:1, Seibert Jakub 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 1:0, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - KT Praha 1:3 (body domácích: Buben Vlastimil 0:2, Crha Jakub 0:1, Klásek Marek 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 2:0, Koblížek Martin 0:1), HB Ostrov H.Brod - SF SKK El Niňo Praha 3:2 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:1, Prokopcov Dmitrij 0:1, body hostů: Vráblík Jiří 0:2, Zelinka Jakub 1:1, Onderka František 1:0), SKST PLUS Hodonín - TTC Ostrava 2016 1:3 (body domácích: Štěpánek David 0:2, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:0, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0),
7. kolo:
TTC Ostrava 2016 - SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Martinez Livan 1:1, David Petr 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín 3:0 (body domácích: Vráblík Jiří 1:0, Onderka František 1:0, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Zajíc Miroslav 0:1), KT Praha - HB Ostrov H.Brod 2:3 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Slapnička Jakub 0:2, Olejník Martin 1:0, body hostů: Skála Radek 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 0:1), SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Reitšpies David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Liberec 3:1 (PPTV, body domácích: Klos Patrik 2:0, Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 0:1, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Shouman Mohamed 0:2, Blinka Michal 1:0),
8. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - SKST Liberec 1:3 (body domácích: David Petr 0:1, Bělík Šimon 0:1, Valenta Jan 1:0, Martinez Livan 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:0, Shouman Mohamed 2:0, Blinka Michal 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:1, Klos Patrik 1:1, Štalzer Adam 0:1), HB Ostrov H.Brod - SKST Cheb 1:3 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 0:1, Prokopcov Dmitrij 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:1, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), SKST PLUS Hodonín - KT Praha 1:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Štěpánek David 0:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 0:1, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0), TTC Ostrava 2016 - SF SKK El Niňo Praha 0:3wo,
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST TESLA BATTERIES Havířov 2:3 (body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 0:2, Onderka František 0:1, body hostů: Bělík Šimon 1:1, Valenta Jan 1:1, Martinez Livan 1:0), KT Praha - TTC Ostrava 2016 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Korbel Petr 0:1, Kleprlík Jakub 0:1, Moravec Borek 0:1), SKST Cheb - SKST PLUS Hodonín 3:0 (body domácích: Kučera Stanislav 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Kadlček Michal 0:1), TJ Ostrava KST - HB Ostrov H.Brod 3:2 (body domácích: Klos Patrik 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 0:2, Květon Ondřej 1:0), SKST Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:2 (PPTV, body domácích: Shouman Mohamed 2:0, Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové - SKST TESLA BATTERIES Havířov 1:3 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, David Petr 2:0, Valenta Jan 1:0), SKST Liberec - HB Ostrov H.Brod 0:3 (body domácích: Shouman Mohamed 0:1, Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 1:0), TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín 3:1 (PPTV, body domácích: Martinko Tomáš 2:0, Klos Patrik 1:0, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 1:0), SKST Cheb - TTC Ostrava 2016 3:2 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:1, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0), SF SKK El Niňo Praha - KT Praha 3:1 (body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 0:1, Onderka František 1:0, body hostů: Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1),
11. kolo:
KT Praha - SKST TESLA BATTERIES Havířov 2:3 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, David Petr 1:1, Valenta Jan 1:0, Bajger Ondřej 1:0), SKST Cheb - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Kučera Stanislav 1:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 0:1, Vráblík Jiří 0:1, Onderka František 0:1), TTC Ostrava 2016 - TJ Ostrava KST 2:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:2, Korbel Petr 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:1, Martinko Tomáš 1:1, Štalzer Adam 1:0), SKST PLUS Hodonín - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:2, Brhel Štěpán 0:1, Štěpánek David 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:0, Shouman Mohamed 2:0, Blinka Michal 0:1), HB Ostrov H.Brod - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:1, Květon Ondřej 1:0, body hostů: Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 0:1),
12. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - HB Ostrov H.Brod 1:3 (PPTV, body domácích: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 0:1, Bělík Šimon 1:0, body hostů: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 2:0, Skála Radek 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - SKST PLUS Hodonín 3:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Buben Vlastimil 0:1, Klásek Marek 1:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Štěpánek David 1:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1), SKST Liberec - TTC Ostrava 2016 3:2 (body domácích: Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:1, Stach Matěj 1:0, body hostů: Demek Tomáš 0:2, Kleprlík Jakub 2:0, Korbel Petr 0:1), TJ Ostrava KST - SF SKK El Niňo Praha 2:3 (body domácích: Klos Patrik 1:1, Martinko Tomáš 0:2, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Onderka František 1:1, Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 0:1), SKST Cheb - KT Praha 3:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Pavelka Tomáš 0:2, Olejník Martin 1:0),
13. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - SKST PLUS Hodonín 1:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, David Petr 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Štěpánek David 1:0, Brhel Štěpán 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0), HB Ostrov H.Brod - TTC Ostrava 2016 3:1 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:0, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Korbel Petr 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové - SF SKK El Niňo Praha 0:3 (body domácích: Klásek Marek 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Zelinka Jakub 1:0, Vráblík Jiří 1:0, Onderka František 1:0), SKST Liberec - KT Praha 3:0 (body domácích: Shouman Mohamed 1:0, Seibert Jakub 1:0, Blinka Michal 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 0:1, Panský Jindřich 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Martinko Tomáš 1:0, Morávek Radim 0:1, body hostů: Reitšpies David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:1, Kučera Stanislav 1:0),
14. kolo:
SKST Cheb - SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:1 (PPTV, body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Valenta Jan 0:1, Bajger Ondřej 0:2, David Petr 1:0), KT Praha - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: Pavelka Tomáš 0:2, Koblížek Martin 1:0, Olejník Martin 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:0, Klos Patrik 1:1, Štalzer Adam 1:0), SKST Liberec - SF SKK El Niňo Praha 0:3 (body domácích: Shouman Mohamed 0:1, Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1, body hostů: Vráblík Jiří 1:0, Onderka František 1:0, Zelinka Jakub 1:0), TTC Ostrava 2016 - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Delinčák Filip 1:0, Demek Tomáš 1:0, body hostů: Klásek Marek 0:1, Crha Jakub 0:1, Buben Vlastimil 0:1), SKST PLUS Hodonín - HB Ostrov H.Brod 1:3 (body domácích: Brhel Štěpán 0:2, Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0, body hostů: Skála Radek 1:0, Obešlo Michal 2:0, Květon Ondřej 0:1),
15. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - TTC Ostrava 2016 3:2 (PPTV, body domácích: David Petr 0:2, Valenta Jan 2:0, Bělík Šimon 1:0, body hostů: Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Demek Tomáš 0:1), SKST PLUS Hodonín - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Štěpánek David 0:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Onderka František 0:1, Zelinka Jakub 2:0, Vráblík Jiří 1:0), HB Ostrov H.Brod - KT Praha 3:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Olejník Martin 0:1, Koblížek Martin 0:1, Slapnička Jakub 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Klásek Marek 0:1, Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 1:0, Kučera Stanislav 1:0, Reitšpies David 1:0), SKST Liberec - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Seibert Jakub 2:0, Shouman Mohamed 1:0, Blinka Michal 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 0:1, Klos Patrik 0:2, Štalzer Adam 1:0),
16. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:1 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Klos Patrik 1:0, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Valenta Jan 1:0, Bělík Šimon 0:2, David Petr 0:1), SKST Cheb - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Reitšpies David 2:0, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:2, Shouman Mohamed 1:0), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 1:3 (body domácích: Olejník Martin 0:2, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:0, Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 0:1), SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov H.Brod 0:3 (PPTV, body domácích: Vráblík Jiří 0:1, Zelinka Jakub 0:1, Onderka František 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), TTC Ostrava 2016 - SKST PLUS Hodonín 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Štěpánek David 0:1, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Brhel Štěpán 0:1),
17. kolo:
SKST Liberec - SKST TESLA BATTERIES Havířov 2:3 (body domácích: Shouman Mohamed 1:1, Blinka Michal 1:1, Stach Matěj 0:1, body hostů: David Petr 2:0, Valenta Jan 0:2, Bělík Šimon 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 3:1 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Klásek Marek 0:2, Crha Jakub 1:0), SKST Cheb - HB Ostrov H.Brod 2:3 (PPTV, body domácích: Kučera Stanislav 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Reitšpies David 1:0, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:1, Květon Ondřej 0:1), KT Praha - SKST PLUS Hodonín 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Brhel Štěpán 0:1, Kadlček Michal 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 3:0 (body domácích: Vráblík Jiří 1:0, Zelinka Jakub 1:0, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Kleprlík Jakub 0:1, Korbel Petr 0:1),
18. kolo:
SKST TESLA BATTERIES Havířov - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (PPTV, body domácích: Valenta Jan 0:2, David Petr 1:0, Čihák Marek 0:1, body hostů: Vráblík Jiří 1:0, Onderka František 1:1, Šíp Martin 1:0), TTC Ostrava 2016 - KT Praha 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 0:1), SKST PLUS Hodonín - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Brhel Štěpán 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Morávek Jindřich 0:1, body hostů: Reitšpies David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kadlec Vít 1:0), HB Ostrov H.Brod - TJ Ostrava KST 3:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Klos Patrik 0:1, Martinko Tomáš 0:1, Morávek Radim 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Janovský Dan 0:2, Buben Vlastimil 1:0, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Shouman Mohamed 1:0, Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - KT Praha 3:0 (body domácích: Reitšpies David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Kučera Stanislav 1:0, body hostů: Olejník Martin 0:1, Koblížek Martin 0:1, Pavelka Tomáš 0:1), TJ Ostrava KST - SKST TESLA BATTERIES Havířov 2:3 (body domácích: Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 0:2, Klos Patrik 0:1, body hostů: Valenta Jan 1:1, David Petr 1:1, Bělík Šimon 1:0), SF SKK El Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 2:3 (body domácích: Vráblík Jiří 1:1, Zelinka Jakub 1:1, Onderka František 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:2, Korbel Petr 1:0), HB Ostrov H.Brod - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Obešlo Michal 2:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 0:1, body hostů: Blinka Michal 0:1, Shouman Mohamed 0:2, Seibert Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KT Praha - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 0:1, Reitšpies David 2:0, Kučera Stanislav 1:0), SKST TESLA BATTERIES Havířov - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: David Petr 0:2, Valenta Jan 1:0, Bělík Šimon 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:0, Martinko Tomáš 1:1, Štalzer Adam 1:0), TTC Ostrava 2016 - SF SKK El Niňo Praha 2:3 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Delinčák Filip 0:2, Korbel Petr 0:1, body hostů: Zelinka Jakub 1:1, Vráblík Jiří 1:1, Onderka František 1:0), SKST Liberec - HB Ostrov H.Brod 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 0:1, Shouman Mohamed 1:0, body hostů: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Cheb - KT Praha -:-, TJ Ostrava KST - SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:2 (body domácích: Martinko Tomáš 2:0, Klos Patrik 1:1, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Valenta Jan 0:2, Bělík Šimon 1:1, David Petr 1:0), SF SKK El Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 3:1 (body domácích: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 1:0, Onderka František 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Korbel Petr 1:0), HB Ostrov H.Brod - SKST Liberec -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:1, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:2, Martinko Tomáš 1:1, Štalzer Adam 1:0), HB Ostrov H.Brod - SF SKK El Niňo Praha 2:3 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Prokopcov Dmitrij 0:2, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 1:1, Onderka František 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Cheb 2:3 (PPTV, body domácích: Martinko Tomáš 0:2, Klos Patrik 1:1, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Reitšpies David 1:1, Kučera Stanislav 0:1), SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov H.Brod 1:3 (PPTV, body domácích: Zelinka Jakub 0:2, Vráblík Jiří 1:0, Onderka František 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 1:1, Prokopcov Dmitrij 1:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Cheb - TJ Ostrava KST -:- (PPTV), HB Ostrov H.Brod - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Vráblík Jiří 0:1, Zelinka Jakub 0:1, Onderka František 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - HB Ostrov H.Brod 2:3 (PPTV, body domácích: Reitšpies David 1:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Kučera Stanislav 0:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Tregler Tomáš 0:2, Prokopcov Dmitrij 1:0),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
HB Ostrov H.Brod - SKST Cheb 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Reitšpies David 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1, Kučera Stanislav 0:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Cheb - HB Ostrov H.Brod -:- (PPTV),
1.liga mužů
1. kolo:
TJ Ostrava KST B - SF SKK El Niňo Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 0:3, Morávek Radim 3:0, Kadlec Vít 3:0, Štalzer Adam 3:0, body hostů: Onderka František 1:2, Kaucký Jakub 0:3, Přída Kryštof 1:2, Šíp Martin 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Elizza Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Černocký Dominik 1:2, Beránek Pavel 0:3, Plachta Jakub 2:2, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Laboutka Luděk 4:0, Krameš Jan 1:2, Šedivý Zdeněk 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, Mesaroš Jakub 1:0, body hostů: Korbel Richard 0:2, Moravec Borek 0:2, Sedláček Michael 0:2, Szczurek Milan 0:2), TTC MS Brno A - SKST Havířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:2, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 0:3, Handl Petr 2:2, body hostů: Valenta Jan 4:0, Pavlica Martin 3:1, Čihák Marek 2:1, Harenčák Jakub 0:3), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 1:0, Liška Libor 2:0, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 1:1, body hostů: Mokrejš Jan 1:2, Lebeda Michal ml. 1:2, Janovský Dan 0:3, Šlapák Miloš 1:1), KST Zlín - DTJ Hradec Králové A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Průša David 2:0, Foff Lukáš 2:0, Šilhán Petr 2:0, Merta Jakub 2:0), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Martin 2:1, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Květon Ondřej 2:1, Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:2),
2. kolo:
TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Kadlec Vít 1:3, Štalzer Adam 4:0, Morávek Radim 2:2, body hostů: Fígeľ Jakub 3:1, Laboutka Luděk 1:3, Šedivý Zdeněk 1:3, Krameš Jan 2:2), TJ Ostrava KST C - SF SKK El Niňo Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, Plachta Jakub 0:2, body hostů: Onderka František 2:0, Kaucký Jakub 2:0, Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarzer Antonín 2:2, Kopányi Tomáš 3:1, Klimek Vojtěch 1:3, Štrof Vojtěch 2:2, body hostů: Valenta Jan 3:1, Pavlica Martin 1:3, Čihák Marek 3:1, Harenčák Jakub 1:3), TTC MS Brno A - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Gorecki Jan 2:0, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 2:0, body hostů: Korbel Richard 0:3, Sedláček Michael 1:1, Milkov Tomáš 0:2, Moravec Borek 0:2), KST NOVÝ JIČÍN A - DTJ Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 2:2, Liška Libor 2:2, Lapčík Ondřej 0:2, Sadílek Tomáš 2:2, Kratochvíl Michal 1:1, body hostů: Průša David 2:2, Foff Lukáš 3:1, Šilhán Petr 4:0, Merta Jakub 0:4), KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Mokrejš Jan 2:0, Lebeda Michal ml. 2:0, Šlapák Miloš 2:0, Janovský Dan 2:0),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 1:1, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:3, Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:2, Janovský Dan 1:1), TTC Elizza Praha A - DTJ Hradec Králové A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 0:3, Dvořák Petr 0:3, Laboutka Luděk 0:3, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Průša David 3:0, Foff Lukáš 2:1, Zavoral Roman 2:1, Šilhán Petr 2:1), HB Ostrov H. Brod B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vožický Bohumil 1:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0, Jadrný Šimon 1:0, WO 3:0, body hostů: Lapčík Ondřej 0:2, Liška Libor 0:2, Kratochvíl Michal 0:2, WO 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Martin 2:0, Košťál Radek 2:0, Kortus Filip 3:0, Kortus Pavel ml. 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:3, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Levora Vojtěch 0:2, Kadlec Vít 2:1, Přistál Tomáš 1:1, WO 0:5, body hostů: Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:1, Štrof Vojtěch 0:1, Kopányi Tomáš 1:1, WO 5:0), TJ Ostrava KST C - TTC MS Brno A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Chaloupka František 0:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Handl Petr 3:0, Šmerda Marek 0:3, Gorecki Jan 2:1), TTC Ostrava 2016 B - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Delinčák Filip 3:1, Moravec Borek 0:4, Skotnica Martin 1:3, Korbel Richard 2:2, body hostů: Pavlica Martin 2:2, Martinez Livan 4:0, Rusnák Aleš 2:2, Harenčák Jakub 2:2),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - DTJ Hradec Králové A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 2:1, Stach Matěj 1:2, Pisár Jan 2:1, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Průša David 3:1, Foff Lukáš 2:1, Šilhán Petr 0:3, Merta Jakub 0:3), TTC Elizza Praha A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:0, Laboutka Luděk 2:0, Dvořák Petr 2:1, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:2, Mokrejš Jan 0:3, Lebeda Michal ml. 0:2, Janovský Dan 0:2), HB Ostrov H. Brod B - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 3:0, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - KST NOVÝ JIČÍN A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Martin 3:1, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 4:0, body hostů: Sadílek Tomáš 3:1, Lapčík Ondřej 2:2, Liška Libor 2:2, Kratochvíl Michal 1:2), TJ Ostrava KST B - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levora Vojtěch 0:4, Kadlec Vít 3:1, Martinko Tomáš 4:0, Přistál Tomáš 3:1, body hostů: Handl Petr 1:3, Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 1:3, Šmerda Marek 2:2), TJ Ostrava KST C - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Chaloupka František 0:2, Plachta Jakub 2:1, Vybíral Filip 0:3, body hostů: Schwarzer Antonín 2:0, Klimek Vojtěch 3:0, Štrof Vojtěch 1:1, Kopányi Tomáš 2:0, Mesaroš Jakub 0:1),
5. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - SF SKK El Niňo Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopányi Tomáš 0:4, Štrof Vojtěch 4:0, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Stach Matěj 1:3, Kaucký Jakub 2:2, Šíp Martin 2:2, Pisár Jan 1:2), TTC MS Brno A - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Gorecki Jan 1:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 1:3, Laboutka Luděk 2:2, Dvořák Petr 1:3, Hlaváček Tomáš 2:1), KST NOVÝ JIČÍN A - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 2:0, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Skotnica Martin 0:2, Moravec Borek 0:2, Korbel Karol 0:2), KST Zlín - SKST Havířov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:3, Dufek Jan 1:2, body hostů: Martinez Livan 3:0, Valenta Jan 3:0, Pavlica Martin 2:0, Harenčák Jakub 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Janovský Dan 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, Mokrejš Jan 0:4, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:2, Jadrný Šimon 1:2), DTJ Hradec Králové A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 2:1, Jakubský Filip 0:3, Šilhán Petr 1:2, Foff Lukáš 1:3, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 3:0, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 2:1), TJ Ostrava KST B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Kadlec Vít 2:0, Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Plachta Jakub 0:2, Vybíral Filip 0:2, Karásek Karel 0:2, Beránek Pavel 0:2),
6. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Laboutka Luděk 2:2, Hlaváček Tomáš 1:3, Dvořák Petr 0:4), TTC MS Brno A - SF SKK El Niňo Praha B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Petr 3:0, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 2:1, Smýkal Tomáš 3:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:3, Šíp Martin 0:3, Stach Matěj 2:1, Pisár Jan 0:3), KST NOVÝ JIČÍN A - SKST Havířov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Liška Libor 1:2, Sadílek Tomáš 3:1, body hostů: Martinez Livan 3:1, Valenta Jan 2:1, Pavlica Martin 2:1, Harenčák Jakub 1:2), KST Zlín - TTC Ostrava 2016 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 3:1, Dufek Jakub 1:3, Kopečný Roman 2:2, Dufek Jan 3:1, body hostů: Korbel Richard 3:1, Skotnica Martin 3:1, Moravec Borek 1:3, Henžel Michal 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:2, Mokrejš Jan 3:1, Lebeda Michal ml. 1:2, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 2:2, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3), DTJ Hradec Králové A - HB Ostrov H. Brod B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 0:2, Jakubský Filip 0:3, Průša David 2:1, Foff Lukáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Skála Radek 2:1, Slapnička Jakub 0:2, Jadrný Šimon 2:1, WO 1:0),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - HB Ostrov H. Brod B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Jakub 1:3, Zelinka Jakub 2:1, Stach Matěj 1:2, Šíp Martin 0:3, Přída Kryštof 0:1, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 4:0, Slapnička Jakub 2:1, Jadrný Šimon 1:2), TTC Elizza Praha A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Dvořák Petr 1:2, Fígeľ Jakub 3:0, body hostů: Košťál Radek 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skotnica Martin 0:2, Moravec Borek 0:2, Korbel Richard 1:2, Demek Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Šlapák Miloš 3:0, Janovský Dan 2:1, Mokrejš Jan 1:1, Lebeda Michal ml. 2:0, WO 1:0), SKST Havířov B - DTJ Hradec Králové A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rusnák Aleš 2:2, Košťál Daniel 1:2, Pavlica Martin 2:1, Martinez Livan 3:1, body hostů: Průša David 4:0, Foff Lukáš 1:3, Šilhán Petr 1:2, Jakubský Filip 0:3), TJ Ostrava KST B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 1:1, Kadlec Vít 2:0, Štalzer Adam 2:1, Přistál Tomáš 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 0:3, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 0:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Vitásek Daniel 0:3, Černocký Dominik 2:1, Plachta Jakub 1:2, WO 0:1, body hostů: Dufek Jan 3:0, Nedbálek Michal 2:1, Kopečný Roman 1:2, Dufek Jakub 1:2, WO 1:0), TTC MS Brno A - TJ Agrotec Hustopeče 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Smýkal Tomáš 1:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Schwarzer Antonín 1:2, Štrof Vojtěch 2:1, Mesaroš Jakub 0:3, Hoferik Petr 0:3),
8. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 2:2, Šíp Martin 2:2, Přída Kryštof 1:2, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 3:1, Kortus Pavel ml. 0:4, Kortus Filip 0:3), TTC Elizza Praha A - HB Ostrov H. Brod B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 1:2, Hlaváček Tomáš 0:3, Krameš Jan 0:3, Fígeľ Jakub 2:1, body hostů: Skála Radek 2:1, Květon Ondřej 2:1, Slapnička Jakub 2:1, Vožický Bohumil 3:0), TTC Ostrava 2016 B - DTJ Hradec Králové A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demek Tomáš 2:1, Břeský Jaroslav 0:3, Moravec Borek 1:2, Korbel Richard 1:2, body hostů: Foff Lukáš 2:1, Průša David 3:0, Jakubský Filip 0:3, Šilhán Petr 3:0), SKST Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 2:2, Košťál Daniel 2:2, Tomaniec Jiří 0:4, Martinez Livan 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Janovský Dan 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Lebeda Michal ml. 3:1), TJ Ostrava KST B - KST Zlín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štalzer Adam 2:0, Morávek Radim 2:0, Kadlec Vít 2:0, Přistál Tomáš 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2), TJ Ostrava KST C - KST NOVÝ JIČÍN A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 2:0, Vybíral Filip 0:2, Morávek Jindřich 0:3, Krupník Jan 0:3, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 1:1),
9. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Agrotec Hustopeče 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 1:1, Kratochvíl Michal 1:1, Krčil František 3:0, Sadílek Tomáš 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:1, Klimek Vojtěch 0:3, Schwarzer Antonín 0:2, Kopányi Tomáš 0:2), KST Zlín - TTC MS Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 2:1, Vranka Ondřej 0:3, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 0:3, Mokrejš Jan 0:2, Lebeda Matyáš 0:3, Šlapák Miloš 2:1, body hostů: Morávek Radim 3:0, Kadlec Vít 2:1, Přistál Tomáš 2:1, Štalzer Adam 2:0), DTJ Hradec Králové A - TJ Ostrava KST C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Jakubský Filip 2:1, Šilhán Petr 3:0, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Černocký Dominik 1:2, Krupník Jan 0:3, Vitásek Daniel 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 0:1, WO 3:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Moravec Borek 0:2, Demek Tomáš 0:2, WO 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Havířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Čihák Marek 3:1, Rusnák Aleš 1:2, Košťál Daniel 0:3, Harenčák Jakub 0:3), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Elizza Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Jakub 1:2, Stach Matěj 1:1, Šíp Martin 1:2, Pisár Jan 1:1, Beran Matěj 0:2, WO 0:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 3:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Krameš Jan 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TTC MS Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Liška Libor 2:1, Krčil František 2:1, Sadílek Tomáš 3:0, body hostů: Handl Petr 3:0, Smýkal Tomáš 0:3, Gorecki Jan 0:3, Šmerda Marek 0:3), KST Zlín - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 1:0, Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Mesaroš Jakub 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Ostrava KST C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:0, Mokrejš Jan 2:0, Lebeda Michal ml. 3:0, Šlapák Miloš 2:0, body hostů: Vybíral Filip 0:3, Černocký Dominik 0:2, Krupník Jan 0:2, Vitásek Daniel 0:2), DTJ Hradec Králové A - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesolin Riccardo 0:2, Šilhán Petr 0:2, Jakubský Filip 0:2, Průša David 0:2, body hostů: Morávek Radim 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 2:0), HB Ostrov H. Brod B - SKST Havířov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 1:0, Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:1, Vožický Bohumil 1:0, WO 2:0, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Rusnák Aleš 1:1, Košťál Daniel 0:2, WO 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Martin 2:0, Košťál Radek 2:0, Kortus Filip 2:0, Kortus Pavel ml. 2:0, body hostů: Moravec Borek 0:2, Henžel Michal 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 0:2),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíp Martin 1:1, Kaucký Jakub 2:0, Stach Matěj 2:0, Zelinka Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Moravec Borek 0:2, Demek Tomáš 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha A - SKST Havířov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Hlaváček Tomáš 1:3, Krameš Jan 1:3, Fígeľ Jakub 3:1, body hostů: Martinez Livan 4:0, Pavlica Martin 2:2, Rusnák Aleš 2:2, Harenčák Jakub 1:3), TJ Ostrava KST B - HB Ostrov H. Brod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 0:4, Morávek Radim 3:1, Martinko Tomáš 3:1, Štalzer Adam 3:1, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Jadrný Šimon 1:3), TJ Ostrava KST C - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 0:3, Karczmarczyk Michal 0:1, Vybíral Filip 1:2, WO 0:2, body hostů: Košťál Radek 2:0, Hanák Martin 2:0, Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 2:1, WO 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Vojtěch 3:0, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Lebeda Matyáš 0:4, Šlapák Miloš 0:1, Lebeda Michal ml. 1:2, Janovský Dan 2:1, Mokrejš Jan 1:1), TTC MS Brno A - DTJ Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 4:0, Gorecki Jan 0:4, body hostů: Průša David 3:1, Šilhán Petr 2:2, Foff Lukáš 3:1, Tesolin Riccardo 1:3), KST Zlín - KST NOVÝ JIČÍN A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:2, Nedbálek Michal 1:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Liška Libor 3:0, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 2:0),
12. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 2:1, Šíp Martin 3:0, Kaucký Jakub 1:2, Zelinka Jakub 3:0, body hostů: Martinez Livan 2:1, Pavlica Martin 1:2, Rusnák Aleš 0:3, Harenčák Jakub 0:3), TTC Elizza Praha A - TTC Ostrava 2016 B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 1:2, Fígeľ Jakub 2:0, Laboutka Luděk 2:0, Komenda Karel 0:1, WO 4:0, body hostů: Delinčák Filip 2:1, Moravec Borek 0:3, Demek Tomáš 1:1, WO 0:4), TJ Ostrava KST B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 3:0, body hostů: Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ Ostrava KST C - HB Ostrov H. Brod B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Beránek Pavel 0:2, Karczmarczyk Michal 0:2, Vybíral Filip 0:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 4:0, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 0:3, Schwarzer Antonín 2:2, body hostů: Průša David 2:2, Šilhán Petr 2:2, Foff Lukáš 2:1, Tesolin Riccardo 0:3), TTC MS Brno A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 4:0, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 2:2, body hostů: Lebeda Matyáš 1:3, Šlapák Miloš 3:1, Mokrejš Jan 1:3, Janovský Dan 1:2),
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - SF SKK El Niňo Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčil František 1:0, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 4:0, Polášek Radovan 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 1:3, Stach Matěj 1:2, Šíp Martin 1:2, Přída Kryštof 2:1), KST Zlín - TTC Elizza Praha A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 0:3, Dufek Jakub 0:2, Kopečný Roman 0:3, Dufek Jan 2:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 2:1, Hlaváček Tomáš 3:0, Knobloch Miroslav 1:1), HB Ostrov H. Brod B - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:2, Květon Ondřej 3:0, Skála Radek 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Klimek Vojtěch 0:3, Kopányi Tomáš 0:3, Schwarzer Antonín 2:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC MS Brno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 4:0, body hostů: Handl Petr 2:2, Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Ostrava 2016 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Delinčák Filip 1:2, Korbel Richard 0:2, Demek Tomáš 0:2, Moravec Borek 0:2), SKST Havířov B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlica Martin 1:0, Rusnák Aleš 2:0, Košťál Daniel 2:0, Čihák Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Hýl Jakub 0:2, Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, WO 0:3), DTJ Hradec Králové A - TJ Sokol PP Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 3:1, Jakubský Filip 1:3, Foff Lukáš 2:2, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Lebeda Matyáš 2:2, Janovský Dan 1:3, Mokrejš Jan 3:1),
14. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN A - TTC Elizza Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 2:0, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Sadílek Tomáš 4:0, Polášek Radovan 0:1, body hostů: Fígeľ Jakub 1:3, Hlaváček Tomáš 1:2, Laboutka Luděk 2:1, Knobloch Miroslav 0:3), KST Zlín - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otáhal Bořek 0:2, Nedbálek Michal 1:1, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 1:1, Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0), HB Ostrov H. Brod B - TTC MS Brno A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 1:2, Slapnička Jakub 1:1, Skála Radek 3:0, Květon Ondřej 3:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 0:3, Smýkal Tomáš 1:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Agrotec Hustopeče 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:2, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Klimek Vojtěch 0:4, Štrof Vojtěch 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Schwarzer Antonín 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Ostrava 2016 B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:3, Beránek Pavel 0:3, Morávek Jindřich 2:1, Vybíral Filip 3:1, body hostů: Delinčák Filip 2:2, Korbel Richard 3:1, Demek Tomáš 1:2, Moravec Borek 2:1), SKST Havířov B - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 0:2, Pavlica Martin 2:1, Košťál Daniel 0:3, Rusnák Aleš 0:3, WO 0:1, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Morávek Radim 2:1, Martinko Tomáš 2:0, Přistál Tomáš 3:0, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové B - SF SKK El Niňo Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:2, Šlapák Miloš 0:3, Mokrejš Jan 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, body hostů: Stach Matěj 3:0, Kaucký Jakub 1:2, Šíp Martin 2:1, Přída Kryštof 2:1), DTJ Hradec Králové A - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Jakubský Filip 2:2, Foff Lukáš 3:0, Průša David 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:1, Laboutka Luděk 2:2, Knobloch Miroslav 0:4, Šedivý Zdeněk 1:2), KST NOVÝ JIČÍN A - HB Ostrov H. Brod B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 1:2, Liška Libor 0:2, Lapčík Ondřej 1:2, Sadílek Tomáš 0:2, Kratochvíl Michal 0:1, body hostů: Skála Radek 2:1, Brhel Štěpán 2:1, Slapnička Jakub 3:0, Vožický Bohumil 2:0), KST Zlín - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Vranka Ondřej 0:2, Dufek Jakub 0:3, Dufek Jan 1:1, body hostů: Hanák Martin 3:0, Kortus Pavel ml. 2:0, Kortus Filip 1:1, Košťál Radek 2:0), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 1:2, Kopányi Tomáš 1:1, Klimek Vojtěch 1:2, Schwarzer Antonín 0:3, body hostů: Štalzer Adam 1:2, Morávek Radim 2:1, Kadlec Vít 3:0, Martinko Tomáš 2:0), TTC MS Brno A - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Šmerda Marek 1:1, Smýkal Tomáš 2:1, Handl Petr 2:1, body hostů: Vybíral Filip 0:3, Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 1:2, Krupník Jan 0:2), SKST Havířov B - TTC Ostrava 2016 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 2:0, Bělík Šimon 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Pavlica Martin 2:0, body hostů: Sedláček Michael 0:2, Korbel Richard 0:2, Henžel Michal 0:2, Moravec Borek 0:2),
16. kolo:
DTJ Hradec Králové A - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 1:1, Tesolin Riccardo 0:2, Jakubský Filip 0:3, Foff Lukáš 0:2, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 2:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC Elizza Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 4:0, Šlapák Miloš 2:1, Lebeda Matyáš 0:3, Mokrejš Jan 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 2:2, Laboutka Luděk 2:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Knobloch Miroslav 0:3), KST Zlín - HB Ostrov H. Brod B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Vranka Ondřej 0:3, Dufek Jan 1:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Vožický Bohumil 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 1:1), KST NOVÝ JIČÍN A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil František 2:1, Liška Libor 1:2, Lapčík Ondřej 2:1, Sadílek Tomáš 4:0, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC MS Brno A - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Kadlec Vít 3:1, Morávek Radim 3:1, Štalzer Adam 2:2, Přistál Tomáš 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Štrof Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Beránek Pavel 0:2, Černocký Dominik 0:2, Vybíral Filip 0:2, Krupník Jan 0:2),
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 1:3, Zelinka Jakub 4:0, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 2:2, Štrof Vojtěch 3:1, Klimek Vojtěch 0:4, Kopányi Tomáš 1:2), TTC Elizza Praha A - TTC MS Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, Dvořák Petr 0:3, Laboutka Luděk 2:1, body hostů: Handl Petr 3:0, Gorecki Jan 2:1, Smýkal Tomáš 3:0, Šmerda Marek 1:1), TTC Ostrava 2016 B - KST NOVÝ JIČÍN A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Richard 0:2, Bendl Jaroslav 0:2, Moravec Borek 0:2, Delinčák Filip 0:2, body hostů: Krčil František 2:0, Liška Libor 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), SKST Havířov B - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Marek 2:0, Harenčák Jakub 0:2, Rusnák Aleš 3:0, Pavlica Martin 3:0, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), HB Ostrov H. Brod B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 2:1, Skála Radek 2:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:3, Janovský Dan 0:2, Šlapák Miloš 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - DTJ Hradec Králové A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:4, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 1:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Průša David 3:1, Foff Lukáš 3:1, Tesolin Riccardo 1:3, Šilhán Petr 2:2), TJ Ostrava KST C - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Vybíral Filip 0:2, Plachta Jakub 0:2, Černocký Dominik 0:2, body hostů: Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Přistál Tomáš 2:0),
18. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Tomáš 3:1, Dvořák Petr 0:4, Thang Do Trong 1:3, Laboutka Luděk 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Kopányi Tomáš 1:3, Klimek Vojtěch 2:2), SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 1:2, Zelinka Jakub 3:0, Stach Matěj 2:1, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Handl Petr 2:1, Smýkal Tomáš 0:3, Gorecki Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2), SKST Havířov B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Marek 3:0, Valenta Jan 2:1, Rusnák Aleš 1:2, Pavlica Martin 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 2:1, Liška Libor 0:3, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 0:3, Kratochvíl Michal 0:1), TTC Ostrava 2016 B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Borek 0:4, Delinčák Filip 4:0, Bendl Jaroslav 0:2, Korbel Richard 4:0, Henžel Michal 0:2, body hostů: Dufek Jan 2:2, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Otáhal Bořek 2:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:2, Hanák Martin 2:2, Kortus Filip 1:2, Košťál Radek 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 1:3, Mokrejš Jan 2:2, Lebeda Matyáš 2:2, Janovský Dan 1:2), HB Ostrov H. Brod B - DTJ Hradec Králové A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 3:0, Slapnička Jakub 2:0, body hostů: Průša David 0:3, Foff Lukáš 0:2, Tesolin Riccardo 0:2, Šilhán Petr 0:2),
19. kolo:
HB Ostrov H. Brod B - SF SKK El Niňo Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 2:1, Květon Ondřej 2:1, Vožický Bohumil 3:0, Skála Radek 2:1, body hostů: Zelinka Jakub 2:1, Kaucký Jakub 0:3, Stach Matěj 1:2, Pisár Jan 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Elizza Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 2:1, Košťál Radek 3:0, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:3, Stibor Michal 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC Ostrava 2016 B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Michal ml. 2:1, Šlapák Miloš 2:1, Mokrejš Jan 2:1, Lebeda Matyáš 2:0, Janovský Dan 1:0, body hostů: Delinčák Filip 3:0, Moravec Borek 0:3, Korbel Richard 0:3, Bendl Jaroslav 0:3), DTJ Hradec Králové A - SKST Havířov B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Průša David 3:0, Bohdanecký Jakub 0:2, Šilhán Petr 0:3, Foff Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Pavlica Martin 2:2, Rusnák Aleš 2:2, Čihák Marek 2:1, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Ostrava KST B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Libor 2:0, Polášek Radovan 0:2, Vincek Martin 0:3, Kratochvíl Michal 0:3, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Přistál Tomáš 3:0, Morávek Radim 2:0, Kadlec Vít 1:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Dufek Jan 1:1, Vybíral Marek 2:1, Nedbálek Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Černocký Dominik 2:1, Plachta Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 4:0, Klimek Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 1:3, body hostů: Gorecki Jan 1:3, Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 0:4),
20. kolo:
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SF SKK El Niňo Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:3, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Košťál Radek 3:1, body hostů: Zelinka Jakub 4:0, Kaucký Jakub 2:2, Stach Matěj 2:1, Pisár Jan 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TTC Elizza Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 1:1, Skála Radek 1:1, Květon Ondřej 3:0, Vožický Bohumil 3:0, body hostů: Fígeľ Jakub 2:1, Hlaváček Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, Stibor Michal 0:2), DTJ Hradec Králové A - TTC Ostrava 2016 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Jakubský Filip 1:1, Průša David 2:1, Foff Lukáš 3:0, body hostů: Delinčák Filip 2:1, Bendl Jaroslav 0:3, Korbel Richard 0:2, Moravec Borek 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové B - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:1, Lebeda Michal ml. 2:1, Šlapák Miloš 3:0, Mokrejš Jan 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 0:3, Pavlica Martin 1:2, Čihák Marek 2:1, 0:3), KST Zlín - TJ Ostrava KST B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 1:1, Nedbálek Michal 0:2, Otáhal Bořek 0:3, Dufek Jan 0:3, body hostů: Kadlec Vít 2:1, Morávek Radim 3:0, Přistál Tomáš 2:0, Štalzer Adam 2:0), KST NOVÝ JIČÍN A - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:1, Polášek Radovan 1:1, Lapčík Ondřej 3:0, Liška Libor 2:1, WO 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Krupník Jan 0:3, Černocký Dominik 1:2, Plachta Jakub 0:1, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - KST NOVÝ JIČÍN A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 3:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 1:2, Štrof Vojtěch 3:0, body hostů: Sadílek Tomáš 1:2, Liška Libor 0:3, Krčil František 1:1, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 0:1), TTC MS Brno A - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Gorecki Jan 2:0, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Vybíral Marek 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 2:0, Přistál Tomáš 2:0, body hostů: Janovský Dan 0:2, Lebeda Matyáš 0:2, Mokrejš Jan 0:2, Šlapák Miloš 0:2), TJ Ostrava KST C - DTJ Hradec Králové A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:1, Vybíral Filip 0:2, Beránek Pavel 0:3, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šilhán Petr 3:0, Průša David 2:0, Tesolin Riccardo 0:2), TTC Ostrava 2016 B - HB Ostrov H. Brod B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Borek 0:2, Sedláček Michael 0:2, Korbel Richard 1:2, Bendl Jaroslav 0:2, body hostů: Skála Radek 3:0, Květon Ondřej 1:1, Slapnička Jakub 2:0, Jadrný Šimon 2:0), SKST Havířov B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harenčák Jakub 3:1, Čihák Marek 3:1, Rusnák Aleš 1:2, Pavlica Martin 2:2, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 0:4, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC Elizza Praha A - SF SKK El Niňo Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Thang Do Trong 2:2, Hlaváček Tomáš 0:2, Fígeľ Jakub 4:0, Píša Radovan 1:0, WO 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:2, Šíp Martin 2:2, Stach Matěj 2:2, Přída Kryštof 1:3, WO 1:0),
22. kolo:
TTC MS Brno A - KST NOVÝ JIČÍN A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 0:3, Šmerda Marek 1:2, Gorecki Jan 0:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Sadílek Tomáš 4:0, Lapčík Ondřej 2:1, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Kopányi Tomáš 2:0, Klimek Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Dufek Jan 0:2, Vybíral Marek 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2), TJ Ostrava KST C - TJ Sokol PP Hradec Králové B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 0:2, Plachta Jakub 0:2, Beránek Pavel 0:3, Vybíral Filip 1:2, body hostů: Lebeda Michal ml. 3:0, Šlapák Miloš 3:0, Lebeda Matyáš 1:1, Mokrejš Jan 2:0), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štalzer Adam 2:1, Kadlec Vít 2:0, Martinko Tomáš 3:0, Morávek Radim 2:1, body hostů: Průša David 0:3, Foff Lukáš 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Šilhán Petr 2:0), SKST Havířov B - HB Ostrov H. Brod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Martin 1:3, Valenta Jan 3:1, Rusnák Aleš 1:3, Bělík Šimon 2:2, body hostů: Skála Radek 3:1, Květon Ondřej 0:4, Vožický Bohumil 4:0, Slapnička Jakub 2:2), TTC Ostrava 2016 B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Michael 0:4, Bendl Jaroslav 0:3, Korbel Richard 1:2, Delinčák Filip 4:0, body hostů: Košťál Radek 3:1, Hanák Martin 3:1, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel ml. 2:1),
23. kolo:
TTC Ostrava 2016 B - SF SKK El Niňo Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Borek 0:2, Skotnica Martin 0:2, Henžel Michal 0:3, Korbel Richard 1:1, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Stach Matěj 2:0, Šíp Martin 1:1, Přída Kryštof 2:0), SKST Havířov B - TTC Elizza Praha A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Pavlica Martin 4:0, Košťál Daniel 2:1, WO 0:5, body hostů: Fígeľ Jakub 2:1, Laboutka Luděk 0:3, Komenda Karel 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, WO 5:0), HB Ostrov H. Brod B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vožický Bohumil 4:0, Skála Radek 1:3, Slapnička Jakub 0:2, Květon Ondřej 2:2, Jadrný Šimon 1:1, body hostů: Štalzer Adam 2:2, Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 2:2, Přistál Tomáš 1:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST C 10:0wo, TJ Sokol PP Hradec Králové B - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrejš Jan 3:1, Šlapák Miloš 3:1, Janovský Dan 2:2, Lebeda Matyáš 1:3, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Kopányi Tomáš 0:4, Klimek Vojtěch 2:2), DTJ Hradec Králové A - TTC MS Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 4:0, Bohdanecký Jakub 0:4, Průša David 3:1, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Handl Petr 3:1, Smýkal Tomáš 1:3, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 1:3), KST NOVÝ JIČÍN A - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 1:1, Liška Libor 2:0, Lapčík Ondřej 3:0, Sadílek Tomáš 2:0, body hostů: Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jakub 0:2, Vranka Ondřej 0:2),
24. kolo:
SKST Havířov B - SF SKK El Niňo Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 1:3, Čihák Marek 3:1, Pavlica Martin 2:2, Bělík Šimon 3:1, body hostů: Kaucký Jakub 3:1, Stach Matěj 0:4, Šíp Martin 3:1, Přída Kryštof 1:3), TTC Ostrava 2016 B - TTC Elizza Praha A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korbel Richard 1:1, Moravec Borek 0:2, Bendl Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 2:0, Komenda Karel 1:0, Knobloch Miroslav 0:1, WO 3:0), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:2, Sivera Adam 0:2, Kortus Filip 0:3, Hanák Martin 1:1, body hostů: Štalzer Adam 3:0, Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 1:1, Přistál Tomáš 2:0), HB Ostrov H. Brod B - TJ Ostrava KST C 10:0wo, DTJ Hradec Králové A - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 1:2, Tesolin Riccardo 0:3, Jakubský Filip 1:2, Šilhán Petr 1:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Schwarzer Antonín 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové B - TTC MS Brno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Dan 2:2, Šlapák Miloš 1:2, Lebeda Matyáš 3:0, Mokrejš Jan 3:1, body hostů: Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 2:2, Gorecki Jan 0:3, Smýkal Tomáš 2:1),
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - KST NOVÝ JIČÍN A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaucký Jakub 2:2, Šíp Martin 3:1, Stach Matěj 3:1, Přída Kryštof 2:0, WO 0:2, body hostů: Sadílek Tomáš 2:2, Liška Libor 1:3, Kratochvíl Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, WO 2:0), TTC Elizza Praha A - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knobloch Miroslav 1:3, Krameš Jan 1:3, Dvořák Petr 3:1, Fígeľ Jakub 4:0, body hostů: Dufek Jan 3:1, Otáhal Bořek 1:3, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - HB Ostrov H. Brod B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 1:2, Kopányi Tomáš 1:2, Klimek Vojtěch 0:3, Štrof Vojtěch 1:3, body hostů: Květon Ondřej 4:0, Skála Radek 3:0, Slapnička Jakub 3:0, Jadrný Šimon 0:3), TTC MS Brno A - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:2, Gorecki Jan 2:2, Šmerda Marek 0:4, Handl Petr 3:1, body hostů: Košťál Radek 4:0, Hanák Martin 2:2, Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel ml. 1:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Ostrava KST B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Karol 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Henžel Michal 0:2, Krupa Daniel 0:2, body hostů: Kadlec Vít 2:0, Morávek Radim 2:0, Štalzer Adam 2:0, Přistál Tomáš 2:0), TJ Ostrava KST C - SKST Havířov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Dominik 1:1, Plachta Jakub 0:2, Beránek Pavel 0:3, Vybíral Filip 0:2, body hostů: Harenčák Jakub 2:1, Košťál Daniel 2:0, Čihák Marek 2:0, Pavlica Martin 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové B - DTJ Hradec Králové A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Matyáš 2:1, Mokrejš Jan 1:1, Janovský Dan 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Průša David 3:0, Jakubský Filip 0:3, Bohdanecký Jakub 0:3, Tesolin Riccardo 0:2),
26. kolo:
TTC Elizza Praha A - KST NOVÝ JIČÍN A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 2:2, Komenda Karel 0:4, Krameš Jan 0:3, Fígeľ Jakub 4:0, body hostů: Lapčík Ondřej 2:2, Krčil František 2:0, Sadílek Tomáš 3:1, Liška Libor 2:1, Kratochvíl Michal 0:2), SF SKK El Niňo Praha B - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 3:0, Šíp Martin 2:1, Kaucký Jakub 4:0, WO 0:3, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Otáhal Bořek 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:2, Dufek Jakub 0:1, WO 3:0), TTC MS Brno A - HB Ostrov H. Brod B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 1:3, Smýkal Tomáš 2:2, Šmerda Marek 0:4, Handl Petr 4:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 3:1, Brhel Štěpán 2:2, Jadrný Šimon 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:1, Kopányi Tomáš 2:1, Klimek Vojtěch 2:1, Schwarzer Antonín 2:1, body hostů: Košťál Radek 2:1, Hanák Martin 2:1, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Ostrava KST C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 1:1, Krupa Daniel 0:3, Korbel Karol 0:2, body hostů: Černocký Dominik 2:1, Beránek Pavel 2:0, Plachta Jakub 2:0, Vybíral Filip 2:0), TJ Ostrava KST B - SKST Havířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Kadlec Vít 2:1, Štalzer Adam 3:0, Morávek Radim 2:2, body hostů: Harenčák Jakub 1:3, Košťál Daniel 1:2, Čihák Marek 1:2, Pavlica Martin 1:2),
27. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 2:2, Šíp Martin 1:3, Přída Kryštof 2:2, Kaucký Jakub 2:2, body hostů: Morávek Radim 2:2, Kadlec Vít 2:2, Štalzer Adam 0:2, Martinko Tomáš 4:0, Přistál Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha A - TJ Ostrava KST C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:0, Komenda Karel 1:1, Fígeľ Jakub 3:0, Laboutka Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Beránek Pavel 0:3, Černocký Dominik 1:2, Vybíral Filip 0:1, WO 0:3), TTC Ostrava 2016 B - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Michael 0:2, Henžel Michal 0:2, Moravec Borek 0:2, WO 0:3, body hostů: Štrof Vojtěch 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, Kopányi Tomáš 1:0, Klimek Vojtěch 1:0, WO 3:0), SKST Havířov B - TTC MS Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Daniel 2:1, Harenčák Jakub 2:1, Čihák Marek 3:0, Rusnák Aleš 2:2, body hostů: Handl Petr 1:3, Smýkal Tomáš 1:2, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové B - KST NOVÝ JIČÍN A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 0:2, Lebeda Matyáš 0:2, Kačer Radek 0:3, Šlapák Miloš 1:2, WO 4:0, body hostů: Liška Libor 4:0, Krčil František 3:0, Kratochvíl Michal 2:1, WO 0:4), DTJ Hradec Králové A - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Lučan Martin 1:2, Průša David 3:0, Foff Lukáš 2:1, body hostů: Dufek Jan 1:2, Vybíral Marek 2:1, Nedbálek Michal 0:3, Dufek Jakub 0:3), HB Ostrov H. Brod B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slapnička Jakub 1:1, Květon Ondřej 2:0, Skála Radek 3:0, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Hanák Martin 1:2, Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel ml. 0:2, Sivera Adam 0:2),
28. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Ostrava KST B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laboutka Luděk 0:3, Krameš Jan 0:2, Thang Do Trong 0:3, Fígeľ Jakub 3:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Vít 4:0, Morávek Radim 2:1, Přistál Tomáš 2:1, Martinko Tomáš 1:1, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stach Matěj 1:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 2:0, Kaucký Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Filip 0:2, Černocký Dominik 0:2, Beránek Pavel 0:2, WO 0:3), SKST Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Daniel 1:3, Harenčák Jakub 1:3, Čihák Marek 4:0, Rusnák Aleš 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Kopányi Tomáš 2:2, Schwarzer Antonín 3:1, Klimek Vojtěch 0:4), TTC Ostrava 2016 B - TTC MS Brno A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Moravec Borek 2:1, WO 0:4, body hostů: Gorecki Jan 3:0, Šmerda Marek 1:1, Smýkal Tomáš 0:1, Handl Petr 1:0, WO 4:0), DTJ Hradec Králové A - KST NOVÝ JIČÍN A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lučan Martin 0:2, Šilhán Petr 1:1, Průša David 3:0, Foff Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 2:1, Liška Libor 0:3, Sadílek Tomáš 2:1, WO 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové B - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:3, Lebeda Matyáš 4:0, Hrunka Jakub 1:3, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Dufek Jan 3:1, Vybíral Marek 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Kopečný Roman 0:4),
2.liga mužů sk.A
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice - SF SKK El Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 1:3, De Filippo Martin 1:3, Vaňásek Jiří 1:1, Belopotočan Roman 3:1, Kočvara Martin 0:1, body hostů: Ezr Václav 3:1, Pisár Jan 4:0, Podrazil Václav 2:2, Gajda Jonáš 0:3), AC Sparta Praha A - Union Plzeň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 3:0, Havlíček Tomáš 2:1, Sochor David 1:2, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Důra Matouš 1:2, Copák František 1:2, Kirchman Ondřej 1:2, Pachner Jan 0:3), TTC Litoměřice A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 1:3, Hruška Václav ml. 2:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Žák Jan 2:2, Levora Vojtěch 1:3, Hobl Lukáš 3:1, Žaloudík Jan 3:0), SKST Baník Most - TJ Sokol Bor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 1:3, Bořík Milan 1:3, Fencl Jakub 3:0, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Obertík Milan 2:2, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 0:4, Kříž Dominik 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ Sokol Vodňany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculovič Libor 3:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Koubek Vojtěch 1:2, Voňka Jakub 2:2, body hostů: Hubáček Filip 2:2, Calta David 2:2, Heinzl Lukáš 0:3, Borovka Tomáš 1:2), SKST Warmnis Liberec B - TJ TATRAN SEDLČANY 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gireth Pavel 3:0, Zikmund Adam 2:1, Kaněra Jan 2:1, Medek Josef 3:0, body hostů: Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 1:2, Drechsler Dušan 0:3, Kocura Jiří 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sadská 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav 2:0, Dvořák Petr 2:0, Benák Vít 2:0, Zacharda Jáchym 2:0, body hostů: Pych Luděk ml. 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Trajhan Miroslav 0:2, Kyncl Jiří 0:2), TJ Sokol Michle - SK Slavia Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoštík Petr 1:1, Bucifal Aleš 0:2, Ambrož Adam 0:3, Nejedlý Petr 0:2, body hostů: Peko Štefan 3:0, Maruniak Dominik 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Novotný Petr 1:1),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice - Union Plzeň A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 0:3, Kočvara Martin 0:3, De Filippo Martin 1:2, Belopotočan Roman 2:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Copák František 3:0, Legát Petr 1:2, Důra Matouš 2:1), AC Sparta Praha A - SF SKK El Niňo Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 4:0, Havlíček Tomáš 0:4, Sochor David 1:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Ezr Václav 2:2, Pisár Jan 2:2, Podrazil Václav 2:2, Beran Matěj 0:2, Beran Tomáš 1:1), TTC Litoměřice A - TJ Sokol Bor 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 2:2, Hervert Josef 1:3, Pinka Jan 4:0, body hostů: Obertík Milan 3:1, Dráždil Roman 2:2, Kříž Dominik 1:3, Pour Pavel ml. 0:4), SKST Baník Most - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Keller Filip 1:3, Bořík Milan 1:3, Fencl Jakub 3:0, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Kuchař Jan 0:4, Levora Vojtěch 2:2, Hobl Lukáš 3:1, Žaloudík Jan 3:0), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ TATRAN SEDLČANY 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculovič Libor 3:1, Rýgl Vojtěch 3:1, Koubek Vojtěch 0:3, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:2, Drechsler Dušan 1:3, Kocura Jiří 0:3), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:0, Zikmund Adam 1:1, Kaněra Jan 3:0, Medek Josef 3:0, body hostů: Hubáček Filip 0:2, Calta David 1:2, Borovka Tomáš 0:2, Hach Martin 0:2, Heinzl Lukáš 0:1), TTC Elizza Praha B - SK Slavia Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knobloch Miroslav 1:2, Dvořák Petr 0:3, Komenda Karel 1:2, Benák Vít 2:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Peko Štefan 2:1, Šálený David 0:3, Maruniak Dominik 3:0), TJ Sokol Michle - TJ Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoštík Petr 1:3, Bucifal Aleš 2:2, Benák Jan 2:2, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 4:0, Kyncl Jiří 1:3),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sadská 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 2:0, Podrazil Václav 2:0, Beran Tomáš 2:0, Pisár Jan 2:0, body hostů: Pych Luděk ml. 0:2, Trajhan Miroslav 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Kyncl Jiří 0:2), Union Plzeň A - SK Slavia Praha 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Důra Matouš 1:1, Kirchman Ondřej 1:1, Copák František 0:3, Legát Petr 0:3, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Maruniak Dominik 2:1, Peko Štefan 2:0, Novotný Petr 1:1), TJ Sokol Vodňany - TTC Elizza Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 2:2, Heinzl Lukáš 1:2, Borovka Tomáš 2:1, Calta David 3:1, body hostů: Thang Do Trong 1:3, Benák Vít 1:3, Šedivý Zdeněk 3:0, Zacharda Jáchym 1:2), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ Sokol Michle 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 4:0, Kocura Jiří 1:3, Janda Jaromír 0:3, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Janoštík Petr 2:2, Nejedlý Petr 2:2, Bucifal Aleš 1:3, Hořejší Radim 1:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 0:3, Hobl Lukáš 3:0, Žák Jan 2:1, Žaloudík Jan 4:0, body hostů: Vaculovič Libor 1:3, Voňka Jakub 1:2, Rýgl Vojtěch 1:2, Koubek Vojtěch 1:2), TJ Sokol Bor - SKST Warmnis Liberec B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Dominik 3:1, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 1:2, Obertík Milan 0:4, body hostů: Medek Josef 4:0, Gireth Pavel 1:3, Kaněra Jan 3:1, Zikmund Adam 2:1), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 0:3, Vaňásek Jiří 0:3, Kočvara Martin 1:2, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Hruška Václav ml. 2:1, Hervert Josef 1:2, Hrnčíř Jan 2:1), AC Sparta Praha A - SKST Baník Most 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čamr František 2:0, Havlíček Tomáš 1:1, Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:0, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Fencl Jakub 0:2, Bořík Milan 0:2, Schmoranz Pavel 0:2),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - SK Slavia Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:2, Podrazil Václav 1:3, Přída Kryštof 3:1, Ezr Václav 2:2, body hostů: Maruniak Dominik 1:3, Peko Štefan 3:1, Šálený David 0:3, Rozínek Vojtěch 4:0, Novotný Petr 0:1), Union Plzeň A - TJ Sadská 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 2:0, Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 3:0, Copák František 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 0:3, Kyncl Jiří 0:2, Pych Luděk ml. 0:2, Trajhan Miroslav 0:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Michle 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 1:1, Heinzl Lukáš 2:0, Borovka Tomáš 3:0, Calta David 2:0, body hostů: Janoštík Petr 1:2, Nejedlý Petr 0:2, Bucifal Aleš 0:2, Hořejší Radim 0:2), TJ TATRAN SEDLČANY - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 1:2, Kocura Jiří 0:2, Janda Jaromír 0:3, Pejša Karel ml. 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav 2:1, Komenda Karel 3:0, Šedivý Zdeněk 3:0, Zacharda Jáchym 1:1), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - SKST Warmnis Liberec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Jan 1:1, Hobl Lukáš 2:0, Žák Jan 3:0, Žaloudík Jan 2:0, body hostů: Medek Josef 0:3, Kaněra Jan 0:2, Zikmund Adam 0:2, Gireth Pavel 1:1), TJ Sokol Bor - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Dominik 2:2, Obertík Milan 3:0, Pour Pavel ml. 2:1, Dráždil Roman 2:2, body hostů: Voňka Jakub 0:4, Koubek Vojtěch 0:4, Vaculovič Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 2:1), TJ AVIA Čakovice - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:2, Belopotočan Roman 4:0, Kuba Josef 1:2, Kočvara Martin 3:1, De Filippo Martin 1:1, body hostů: Fencl Jakub 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 0:4, Keller Filip 1:2), AC Sparta Praha A - TTC Litoměřice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 4:0, Čamr František 1:2, Havlíček Tomáš 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Pinka Jan 2:2, Hruška Václav ml. 1:3, Tschakert Tomáš 1:2, Lev Lukáš 1:2),
5. kolo:
TTC Litoměřice A - SF SKK El Niňo Praha C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 2:2, Hervert Josef 1:3, Pinka Jan 2:2, body hostů: Ezr Václav 2:2, Přída Kryštof 3:1, Beran Tomáš 1:3, Podrazil Václav 2:2), SKST Baník Most - Union Plzeň A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 2:2, Bořík Milan 2:2, Keller Filip 2:2, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Copák František 3:1, Legát Petr 0:4, Důra Matouš 3:1, Kirchman Ondřej 1:3), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ AVIA Čakovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 1:2, Koubek Vojtěch 2:1, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Kuba Josef 1:3, De Filippo Martin 1:2, Kočvara Martin 0:3, Belopotočan Roman 2:1), SKST Warmnis Liberec B - AC Sparta Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 1:2, Zikmund Adam 0:3, Medek Josef 2:1, Gireth Pavel 0:3, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Havlíček Tomáš 2:1, Strejc Filip 2:1, Čamr František 2:1), TTC Elizza Praha B - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:3, Thang Do Trong 3:1, Krameš Jan 2:2, Benák Vít 2:1, Knobloch Miroslav 0:1, body hostů: Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 2:2, Hobl Lukáš 2:2, Levora Vojtěch 1:3), TJ Sokol Michle - TJ Sokol Bor 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Janoštík Petr 0:2, Bucifal Aleš 0:2, Nejedlý Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Obertík Milan 3:0, Dráždil Roman 2:0, Kříž Dominik 3:0, Pour Pavel ml. 1:1, WO 1:0), TJ Sadská - TJ Sokol Vodňany 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Jiří 1:3, Dolejší Stanislav 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Kříž Lubomír ml. 4:0, body hostů: Calta David 3:1, Hubáček Filip 1:3, Heinzl Lukáš 2:2, Borovka Tomáš 1:3), SK Slavia Praha - TJ TATRAN SEDLČANY 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Rozínek Vojtěch 2:0, Šálený David 2:1, Peko Štefan 3:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Faktor Radovan 0:3, Kocura Jiří 0:3, Drechsler Dušan 0:2),
6. kolo:
TTC Litoměřice A - Union Plzeň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 1:1, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 3:0, body hostů: Důra Matouš 2:1, Legát Petr 0:3, Copák František 1:2, Kirchman Ondřej 0:2), SKST Baník Most - SF SKK El Niňo Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 2:1, Bořík Milan 0:3, Keller Filip 0:3, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Přída Kryštof 4:0, Ezr Václav 2:1, Podrazil Václav 1:2, Beran Tomáš 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné A - AC Sparta Praha A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Libor 1:1, Rýgl Vojtěch 0:2, Voňka Karel ml. 0:3, Voňka Jakub 0:3, body hostů: Čamr František 2:1, Strejc Filip 3:0, Havlíček Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 2:0), SKST Warmnis Liberec B - TJ AVIA Čakovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 2:1, Zikmund Adam 2:1, Gireth Pavel 2:1, Medek Josef 3:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, De Filippo Martin 0:3, Kočvara Martin 0:3, Kuba Josef 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zacharda Jáchym 3:0, Knobloch Miroslav 1:2, Krameš Jan 1:2, Komenda Karel 3:0, body hostů: Obertík Milan 1:2, Dráždil Roman 2:1, Kříž Dominik 1:2, Pour Pavel ml. 0:3), TJ Sokol Michle - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 1:1, Ambrož Adam 0:2, Hořejší Radim 1:2, Janoštík Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Žaloudík Jan 3:0, Hobl Lukáš 2:1, Levora Vojtěch 2:0, Kuchař Jan 0:2, WO 1:0), TJ Sadská - TJ TATRAN SEDLČANY 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Jiří 0:3, Dolejší Stanislav 1:1, Pych Luděk ml. 0:3, Kříž Lubomír ml. 2:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:1), SK Slavia Praha - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:0, Novotný Petr 1:1, Šálený David 2:1, Peko Štefan 3:0, body hostů: Calta David 2:1, Hubáček Filip 0:3, Heinzl Lukáš 0:2, Borovka Tomáš 0:2),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Vodňany 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Václav 0:1, Přída Kryštof 3:0, Beran Tomáš 1:2, Pisár Jan 3:0, Ezr Václav 2:0, body hostů: Calta David 2:1, Hubáček Filip 1:2, Heinzl Lukáš 0:3, Borovka Tomáš 0:3), Union Plzeň A - TJ TATRAN SEDLČANY 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Copák František 1:1, Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 2:0, body hostů: Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 0:2, Kocura Jiří 0:2, Drechsler Dušan 0:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ Sadská 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levora Vojtěch 1:1, Hobl Lukáš 2:0, Žák Jan 3:0, Žaloudík Jan 2:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 1:2, Trajhan Miroslav 0:2, Pych Luděk ml. 0:2, Dolejší Stanislav 0:2), TJ Sokol Bor - SK Slavia Praha 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Dominik 0:3, Dráždil Roman 1:1, Pour Pavel ml. 0:3, Obertík Milan 1:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Maruniak Dominik 2:1, Peko Štefan 3:0, Šálený David 1:1), TJ AVIA Čakovice - TTC Elizza Praha B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:2, Kočvara Martin 2:2, Vaňásek Jiří 1:3, Belopotočan Roman 4:0, De Filippo Martin 1:1, body hostů: Knobloch Miroslav 1:3, Benák Vít 3:1, Zacharda Jáchym 1:3, Šedivý Zdeněk 3:1), AC Sparta Praha A - TJ Sokol Michle 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čamr František 2:0, Strejc Filip 1:0, Zlámal Jaromír 2:0, Havlíček Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Hořejší Radim 0:2, Ambrož Adam 0:2, Janoštík Petr 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice A - TJ Tatran KRPA Hostinné A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 2:2, Hervert Josef 0:4, Pinka Jan 3:1, body hostů: Matýsek Libor 4:0, Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 2:2, Koubek Vojtěch 1:3), SKST Baník Most - SKST Warmnis Liberec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 1:3, Bořík Milan 1:3, Fencl Jakub 2:2, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Medek Josef 4:0, Kaněra Jan 3:1, Gireth Pavel 2:2, Zikmund Adam 0:4),
8. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ TATRAN SEDLČANY 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 2:0, Podrazil Václav 1:1, Ezr Václav 3:0, Pisár Jan 2:0, body hostů: Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 0:2, Drechsler Dušan 0:2, Kocura Jiří 0:2), Union Plzeň A - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Legát Petr 3:0, Důra Matouš 2:0, body hostů: Calta David 0:3, Hubáček Filip 0:2, Borovka Tomáš 0:2, Heinzl Lukáš 0:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - SK Slavia Praha 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Vojtěch 0:4, Hobl Lukáš 2:1, Žák Jan 1:2, Žaloudík Jan 2:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 4:0, Peko Štefan 3:1, Maruniak Dominik 1:2, Šálený David 1:2), TJ Sokol Bor - TJ Sadská 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Dominik 3:0, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 0:3, Obertík Milan 4:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 2:2, Trajhan Miroslav 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, Dolejší Stanislav 0:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Michle 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, De Filippo Martin 2:0, Kuba Josef 1:2, Belopotočan Roman 2:0, WO 1:0, body hostů: Nejedlý Petr 0:3, Janoštík Petr 1:1, Hořejší Radim 1:1, Kučala Viktor 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čamr František 1:1, Havlíček Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:1, body hostů: Benák Vít 0:3, Komenda Karel 0:3, Thang Do Trong 0:2, Dvořák Petr 2:0), TTC Litoměřice A - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tschakert Tomáš 1:1, Hruška Václav ml. 1:1, Pinka Jan 3:0, Skokan Viktor 1:1, WO 3:0, body hostů: Medek Josef 2:1, Kaněra Jan 0:3, Gireth Pavel 1:2, WO 0:3), SKST Baník Most - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Jakub 2:2, Bořík Milan 2:2, Keller Filip 0:3, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Matýsek Libor 2:2, Rýgl Vojtěch 3:1, Voňka Jakub 2:2, Koubek Vojtěch 0:3),
9. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné A - SF SKK El Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 1:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Koubek Vojtěch 0:3, Matýsek Libor 3:1, body hostů: Přída Kryštof 4:0, Pisár Jan 2:2, Ezr Václav 1:2, Beran Tomáš 2:1), SKST Warmnis Liberec B - Union Plzeň A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 1:3, Gireth Pavel 1:3, Zikmund Adam 0:3, Medek Josef 4:0, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Legát Petr 1:3, Copák František 3:1, Důra Matouš 2:1), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:1, Komenda Karel 1:1, Benák Vít 3:0, Knobloch Miroslav 0:2, WO 4:0, body hostů: Pinka Jan 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, Hervert Josef 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Michle - SKST Baník Most 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Aleš 3:1, Černoch Jan 1:2, Nejedlý Petr 2:1, Janoštík Petr 3:1, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Keller Filip 1:3, Bořík Milan 0:3, Holovčák Jiří 0:3), TJ Sadská - TJ AVIA Čakovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 1:3, Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Kříž Lubomír ml. 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Kočvara Martin 2:2, Kabelka Jakub 1:3, Kuba Josef 1:3), SK Slavia Praha - AC Sparta Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:1, Maruniak Dominik 2:2, Šálený David 1:3, Peko Štefan 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Strejc Filip 2:2, Čamr František 1:3, Havlíček Tomáš 0:4), TJ Sokol Vodňany - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Filip 1:3, Borovka Tomáš 2:2, Calta David 3:1, Heinzl Lukáš 3:1, body hostů: Žaloudík Jan 3:1, Hobl Lukáš 2:2, Levora Vojtěch 2:2, Kuchař Jan 0:4), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ Sokol Bor 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 3:1, Pejša Karel ml. 1:3, body hostů: Obertík Milan 2:2, Dráždil Roman 1:3, Kříž Dominik 3:1, Pour Pavel ml. 2:2),
10. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné A - Union Plzeň A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 1:2, Koubek Vojtěch 0:3, Matýsek Libor 4:0, body hostů: Důra Matouš 2:2, Copák František 2:2, Legát Petr 1:2, Kirchman Ondřej 1:2), SKST Warmnis Liberec B - SF SKK El Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaněra Jan 1:2, Gireth Pavel 0:3, Zikmund Adam 1:2, Medek Josef 2:1, body hostů: Pisár Jan 2:1, Ezr Václav 1:2, Přída Kryštof 3:0, Beran Tomáš 2:1), TTC Elizza Praha B - SKST Baník Most 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knobloch Miroslav 2:1, Šedivý Zdeněk 2:0, Benák Vít 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Keller Filip 0:3, Bořík Milan 0:3, Holovčák Jiří 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Michle - TTC Litoměřice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Petr 1:2, Ambrož Adam 1:2, Bucifal Aleš 0:3, Janoštík Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 2:1, Hervert Josef 0:3, WO 1:0), TJ Sadská - AC Sparta Praha A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 1:1, Pych Luděk ml. 0:3, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 1:2, WO 1:0, body hostů: Čamr František 2:1, Havlíček Tomáš 2:1, Strejc Filip 1:1, Zlámal Jaromír 3:0, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice - SK Slavia Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíček Jan 0:2, Kuba Josef 0:2, Kočvara Martin 0:3, Belopotočan Roman 1:1, body hostů: Maruniak Dominik 3:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Šálený David 2:0, Novotný Petr 1:1), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Bor 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinzl Lukáš 2:1, Hubáček Filip 0:3, Borovka Tomáš 1:2, Calta David 1:2, body hostů: Obertík Milan 2:1, Dráždil Roman 3:0, Kříž Dominik 1:2, Pour Pavel ml. 2:1), TJ TATRAN SEDLČANY - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 0:3, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:2, Kuchař Jan 1:2, Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisár Jan 2:1, Beran Tomáš 1:2, Ezr Václav 1:2, Přída Kryštof 1:3, body hostů: Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 3:0, Hobl Lukáš 2:1, Levora Vojtěch 0:3), Union Plzeň A - TJ Sokol Bor 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 2:1, Copák František 2:1, Důra Matouš 3:0, Kirchman Ondřej 2:1, body hostů: Obertík Milan 1:2, Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 1:2, Pour Pavel ml. 1:2), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Vodňany 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 1:2, Kočvara Martin 0:3, De Filippo Martin 1:2, Belopotočan Roman 1:1, Slavíček Jan ml. 0:1, body hostů: Heinzl Lukáš 2:1, Borovka Tomáš 3:0, Hubáček Filip 1:2, Calta David 3:0), AC Sparta Praha A - TJ TATRAN SEDLČANY 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čamr František 2:0, Sochor David 1:1, Havlíček Tomáš 1:0, Strejc Filip 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, body hostů: Černý Pavel 0:3, Faktor Radovan 1:1, Pejša Karel ml. 0:2, 0:2), TTC Litoměřice A - TJ Sadská 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Hruška Václav ml. 3:0, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 4:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 2:2, Pych Luděk ml. 1:2, Dolejší Stanislav 1:2, Kyncl Jiří 0:3), SKST Baník Most - SK Slavia Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Keller Filip 2:1, Bartes Petr 0:3, Fencl Jakub 1:2, Bíma Miroslav 1:2, body hostů: Klouček Luboš 0:1, Maruniak Dominik 1:2, Novotný Petr 2:1, Rozínek Vojtěch 3:0, Peko Štefan 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TTC Elizza Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Rýgl Vojtěch 1:3, Drahotský Tomáš 0:2, Matýsek Libor 4:0, Voňka Karel ml. 0:2, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Benák Vít 1:3, Šedivý Zdeněk 3:1, Walker Clement Joe 2:2), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sokol Michle 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gireth Pavel 1:0, Zikmund Adam 2:0, Medek Josef 2:0, Kaněra Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Janoštík Petr 0:2, Bucifal Aleš 0:2, Kučala Viktor 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Bor 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Přída Kryštof 3:0, Ezr Václav 1:2, Pisár Jan 3:0, body hostů: Obertík Milan 0:3, Dráždil Roman 1:2, Kříž Dominik 1:2, Pour Pavel ml. 1:2), Union Plzeň A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 4:0, Důra Matouš 2:2, Legát Petr 0:2, Kirchman Ondřej 1:3, Vaněček Petr 0:2, body hostů: Žaloudík Jan 3:1, Žák Jan 2:2, Hobl Lukáš 3:1, Levora Vojtěch 1:3), TJ AVIA Čakovice - TJ TATRAN SEDLČANY 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belopotočan Roman 4:0, Kuba Josef 1:2, De Filippo Martin 2:2, Vaňásek Jiří 1:3, Kočvara Martin 1:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 2:2, Janda Jaromír 0:4), AC Sparta Praha A - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strejc Filip 1:0, Sochor David 1:1, Čamr František 3:0, Zlámal Jaromír 1:0, WO 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 0:3, Hubáček Filip 1:1, Calta David 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice A - SK Slavia Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Hruška Václav ml. 0:3, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 1:2, body hostů: Peko Štefan 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Maruniak Dominik 1:2, Novotný Petr 2:1), SKST Baník Most - TJ Sadská 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 3:0, Bořík Milan 1:2, Keller Filip 1:2, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 1:3, Pych Luděk ml. 1:2, Dolejší Stanislav 1:2, Kyncl Jiří 1:2), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ Sokol Michle 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, Matýsek Libor 3:0, body hostů: Janoštík Petr 1:2, Bucifal Aleš 2:1, Černoch Jan 1:2, Kučala Viktor 0:3), SKST Warmnis Liberec B - TTC Elizza Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Zikmund Adam 2:1, Kaněra Jan 2:1, Medek Josef 3:0, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Benák Vít 0:3, Šedivý Zdeněk 1:2, Walker Clement Joe 0:3),
13. kolo:
TTC Elizza Praha B - SF SKK El Niňo Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Zdeněk 3:1, Dvořák Petr 1:3, Thang Do Trong 3:1, Benák Vít 1:3, body hostů: Ezr Václav 3:1, Beran Tomáš 2:2, Pisár Jan 2:2, Škalda Jan 1:3), TJ Sokol Michle - Union Plzeň A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 0:2, Kadavý Ondřej 0:2, Kučala Viktor 0:3, Janoštík Petr 0:2, body hostů: Copák František 3:0, Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Legát Petr 2:0), TJ Sadská - TJ Tatran KRPA Hostinné A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Luděk ml. 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Špinar Rostislav 0:3, Kříž Lubomír ml. 0:2, body hostů: Matýsek Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Voňka Jakub 2:0, Koubek Vojtěch 2:0), SK Slavia Praha - SKST Warmnis Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Peko Štefan 2:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Maruniak Dominik 2:1, body hostů: Medek Josef 0:3, Kaněra Jan 0:3, Zikmund Adam 0:3, Gireth Pavel 2:0), TJ Sokol Vodňany - TTC Litoměřice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinzl Lukáš 1:0, Calta David 2:0, Borovka Tomáš 2:0, Hubáček Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 0:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2, Woznicki Patrik 0:1, WO 0:1), TJ TATRAN SEDLČANY - SKST Baník Most 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Fencl Jakub 1:3, Keller Filip 0:3, Bořík Milan 0:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ AVIA Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žaloudík Jan 1:0, Hobl Lukáš 2:0, Levora Vojtěch 2:1, Kuchař Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: De Filippo Martin 0:3, Kuba Josef 0:3, Kočvara Martin 1:1, Belopotočan Roman 1:0, WO 0:1), TJ Sokol Bor - AC Sparta Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Dominik 2:1, Dráždil Roman 1:2, Pour Pavel ml. 0:3, Obertík Milan 0:3, body hostů: Strejc Filip 3:0, Havlíček Tomáš 2:1, Čamr František 2:1, Sochor David 2:1),
14. kolo:
TTC Elizza Praha B - Union Plzeň A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Vít 2:2, Komenda Karel 2:2, Alka Rostislav 1:3, Šedivý Zdeněk 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 2:2, Důra Matouš 2:2, Copák František 3:1, Legát Petr 1:3), TJ Sokol Michle - SF SKK El Niňo Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 1:1, Kadavý Ondřej 0:2, Hořejší Radim 0:3, Janoštík Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Ezr Václav 3:0, Pisár Jan 2:0, Beran Tomáš 2:0, Kopecký Michael 0:1, Khalaila Adam 0:1, WO 1:0), TJ Sadská - SKST Warmnis Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 1:2, Suchomel Tomáš 0:3, Pych Luděk ml. 1:2, Trajhan Miroslav 2:2, body hostů: Gireth Pavel 4:0, Medek Josef 3:0, Kaněra Jan 1:2, Zikmund Adam 1:2), SK Slavia Praha - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peko Štefan 1:0, Šálený David 1:1, Maruniak Dominik 2:0, Novotný Petr 1:0, WO 4:0, body hostů: Matýsek Libor 1:1, Koubek Vojtěch 0:2, Rýgl Vojtěch 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Vodňany - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Calta David 3:0, Heinzl Lukáš 2:1, Hubáček Filip 2:1, Borovka Tomáš 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 1:2, Keller Filip 0:3, Fencl Jakub 0:3), TJ TATRAN SEDLČANY - TTC Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 0:4, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Pinka Jan 2:2, Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Hervert Josef 2:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - AC Sparta Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Vojtěch 1:3, Hobl Lukáš 2:1, Žák Jan 0:3, Žaloudík Jan 2:2, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Strejc Filip 3:1, Čamr František 2:1, Havlíček Tomáš 0:2, Sochor David 0:1), TJ Sokol Bor - TJ AVIA Čakovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Dominik 1:2, Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 2:1, Obertík Milan 2:1, body hostů: Kuba Josef 1:2, De Filippo Martin 0:3, Belopotočan Roman 2:1, Kočvara Martin 1:2),
15. kolo:
AC Sparta Praha A - TJ AVIA Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor David 1:0, Havlíček Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, Strejc Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Slavíček Jan ml. 0:2, Kuba Josef 0:2, De Filippo Martin 0:2, Vaňásek Jiří 0:1, WO 0:1), TTC Litoměřice A - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav ml. 3:1, Lev Lukáš 2:2, Hervert Josef 0:3, Tschakert Tomáš 4:0, body hostů: Bíma Miroslav 3:1, Fencl Jakub 2:2, Keller Filip 1:3, Bořík Milan 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné A - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Koubek Vojtěch 2:1, Matýsek Libor 3:1, body hostů: Gireth Pavel 3:1, Medek Josef 1:2, Kaněra Jan 0:3, Zikmund Adam 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Michle 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knobloch Miroslav 2:0, Dvořák Petr 2:0, Krameš Jan 3:0, Benák Vít 1:1, body hostů: Bucifal Aleš 0:3, Janoštík Petr 0:2, Kadavý Ondřej 0:2, Hořejší Radim 1:1), TJ Sadská - SK Slavia Praha 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 0:2, Kříž Lubomír ml. 0:2, Pych Luděk ml. 0:3, Trajhan Miroslav 1:2, body hostů: Peko Štefan 3:0, Maruniak Dominik 3:0, Černý Jiří 1:1, Rozínek Vojtěch 2:0), TJ Sokol Vodňany - TJ TATRAN SEDLČANY 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinzl Lukáš 0:4, Hubáček Filip 1:3, Borovka Tomáš 2:2, Calta David 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 1:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ Sokol Bor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Vít 0:3, Levora Vojtěch 3:1, Žaloudík Jan 3:0, Hobl Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Dráždil Roman 1:3, Kříž Dominik 0:3, Obertík Milan 1:3, Pour Pavel ml. 3:0, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha C - Union Plzeň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 3:0, Podrazil Václav 1:2, Beran Tomáš 3:0, Ezr Václav 2:2, body hostů: Důra Matouš 1:3, Kirchman Ondřej 1:2, Vaněček Petr 0:3, Copák František 2:1),
16. kolo:
TJ Sadská - SF SKK El Niňo Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Lubomír ml. 1:1, Dolejší Stanislav 0:2, Pych Luděk ml. 0:3, Trajhan Miroslav 1:2, body hostů: Ezr Václav 3:0, Pisár Jan 3:0, Beran Tomáš 2:0, Podrazil Václav 0:2), SK Slavia Praha - Union Plzeň A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Maruniak Dominik 3:0, Peko Štefan 1:1, body hostů: Vaněček Petr 0:3, Legát Petr 0:2, Kirchman Ondřej 1:1, Důra Matouš 0:2), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Vít 2:1, Dvořák Petr 2:0, Krameš Jan 1:2, Komenda Karel 3:0, body hostů: Calta David 0:3, Borovka Tomáš 1:2, Hubáček Filip 1:2, Heinzl Lukáš 1:1), TJ Sokol Michle - TJ TATRAN SEDLČANY 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Kadavý Ondřej 2:2, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 2:2, Kocura Jiří 0:4), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voňka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 2:1, Matýsek Libor 1:2, WO 0:5, body hostů: Žaloudík Jan 2:0, Hobl Lukáš 1:1, Špalek Vít 0:3, Levora Vojtěch 1:1, WO 5:0), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sokol Bor 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Medek Josef 3:1, Zikmund Adam 2:2, Kaněra Jan 2:1, Gireth Pavel 3:1, body hostů: Dráždil Roman 3:1, Obertík Milan 2:2, Kříž Dominik 0:4, Pour Pavel ml. 0:3), TTC Litoměřice A - TJ AVIA Čakovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschakert Tomáš 0:2, Woznicki Patrik 0:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 2:1, body hostů: Belopotočan Roman 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Kočvara Martin 1:1, Kuba Josef 1:1), SKST Baník Most - AC Sparta Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 0:2, Bořík Milan 1:1, Keller Filip 0:3, Bíma Miroslav 0:2, body hostů: Strejc Filip 3:0, Sochor David 1:1, Zlámal Jaromír 2:0, Čamr František 2:0),
17. kolo:
SK Slavia Praha - SF SKK El Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peko Štefan 2:2, Maruniak Dominik 2:1, Novotný Petr 1:2, Rozínek Vojtěch 4:0, body hostů: Ezr Václav 1:3, Pisár Jan 1:3, Podrazil Václav 1:2, Beran Tomáš 2:1), TJ Sadská - Union Plzeň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Jiří 1:1, Pych Luděk ml. 0:2, Trajhan Miroslav 0:3, Kříž Lubomír ml. 0:2, body hostů: Copák František 3:0, Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Legát Petr 1:1), TJ Sokol Michle - TJ Sokol Vodňany 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucifal Aleš 1:1, Kadavý Ondřej 0:2, Hořejší Radim 0:3, Nejedlý Petr 1:2, body hostů: Hubáček Filip 3:0, Heinzl Lukáš 3:0, Calta David 2:0, Borovka Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha B - TJ TATRAN SEDLČANY 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rochowanski Pavel 1:1, Alka Rostislav 2:0, Benák Vít 3:0, Dvořák Petr 2:0, body hostů: Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 0:2, Drechsler Dušan 0:2, Kocura Jiří 0:2), SKST Warmnis Liberec B - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:3, Zikmund Adam 1:2, Kaněra Jan 0:3, Medek Josef 3:1, body hostů: Žaloudík Jan 4:0, Hobl Lukáš 3:1, Levora Vojtěch 2:1, Špalek Vít 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ Sokol Bor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Koubek Vojtěch 3:1, Voňka Karel ml. 0:4, Matýsek Libor 3:1, body hostů: Dráždil Roman 1:3, Obertík Milan 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Kříž Dominik 2:2), SKST Baník Most - TJ AVIA Čakovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Jakub 3:1, Bořík Milan 1:2, Keller Filip 0:3, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Kuba Josef 1:3, Kočvara Martin 1:2, De Filippo Martin 1:2), TTC Litoměřice A - AC Sparta Praha A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Woznicki Patrik 0:3, Pinka Jan 1:1, Dudek Jaroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Sochor David 1:2, Strejc Filip 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, Čamr František 1:0, WO 4:0),
18. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TTC Litoměřice A 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 1:2, Pisár Jan 3:0, WO 3:3, body hostů: Hruška Václav ml. 2:1, Dudek Jaroslav 1:2, Pinka Jan 2:1, WO 3:3), Union Plzeň A - SKST Baník Most 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říšský Pavel 2:1, Legát Petr 0:2, Kirchman Ondřej 3:0, Důra Matouš 3:0, body hostů: Bíma Miroslav 2:1, Fencl Jakub 1:2, Bořík Milan 0:3, Holovčák Jiří 0:2), TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňásek Jiří 0:2, Hrnčiřík Jan 2:0, Kuba Josef 0:3, Belopotočan Roman 3:0, WO 4:0, body hostů: Matýsek Libor 2:2, Rýgl Vojtěch 1:2, Koubek Vojtěch 2:1, WO 0:4), AC Sparta Praha A - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čamr František 1:2, Strejc Filip 3:0, Sochor David 0:3, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Medek Josef 1:3, Zikmund Adam 1:2, Kaněra Jan 2:1, Gireth Pavel 1:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TTC Elizza Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Vít 0:4, Levora Vojtěch 2:2, Hobl Lukáš 4:0, Žaloudík Jan 3:1, body hostů: Zacharda Jáchym 2:2, Knobloch Miroslav 1:3, Šedivý Zdeněk 3:1, Dvořák Petr 1:3), TJ Sokol Bor - TJ Sokol Michle 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 4:0, Kříž Dominik 2:1, Noha Miroslav 0:3, Obertík Milan 2:2, body hostů: Nejedlý Petr 2:2, Hořejší Radim 1:3, Bucifal Aleš 2:1, Ambrož Adam 1:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Sadská 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 1:1, Heinzl Lukáš 2:0, Calta David 1:2, Borovka Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 2:1, Trajhan Miroslav 1:2, Kyncl Jiří 0:3, Suchomel Tomáš 0:1, WO 0:1), TJ TATRAN SEDLČANY - SK Slavia Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faktor Radovan 0:2, Kocura Jiří 0:2, Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 1:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Maruniak Dominik 2:0, Peko Štefan 2:0, Šálený David 1:1),
19. kolo:
Union Plzeň A - TTC Litoměřice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:2, Copák František 2:2, Důra Matouš 3:0, Legát Petr 2:2, body hostů: Pinka Jan 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Woznicki Patrik 0:4, Fojtík Jan 1:2), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 3:0, Pisár Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Fencl Jakub 0:3, Bořík Milan 0:2, Holovčák Jiří 0:2, Bíma Miroslav 0:2, WO 4:0), AC Sparta Praha A - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čamr František 1:0, Sochor David 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, Strejc Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 0:2, Koubek Vojtěch 0:2, Matýsek Libor 0:2, WO 0:3), TJ AVIA Čakovice - SKST Warmnis Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Vaňásek Jiří 0:3, Kuba Josef 2:1, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Medek Josef 4:0, Kaněra Jan 2:2, Zikmund Adam 1:2, Gireth Pavel 2:1), TJ Sokol Bor - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 1:3, Dráždil Roman 3:1, Kříž Dominik 2:2, Obertík Milan 2:2, body hostů: Zacharda Jáchym 2:2, Benák Vít 2:2, Knobloch Miroslav 1:3, Šedivý Zdeněk 3:1), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ Sokol Michle 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 0:3, Levora Vojtěch 2:1, Žák Jan 3:0, Hobl Lukáš 4:0, body hostů: Ambrož Adam 1:3, Hořejší Radim 0:3, Bucifal Aleš 1:2, Nejedlý Petr 2:1), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ Sadská 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Drechsler Dušan 1:1, Kocura Jiří 2:1, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Kříž Lubomír ml. 2:1, Trajhan Miroslav 0:3, Kyncl Jiří 0:2, Nádvorník Václav 0:2), TJ Sokol Vodňany - SK Slavia Praha 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Calta David 0:2, Heinzl Lukáš 0:2, Hubáček Filip 0:3, Borovka Tomáš 0:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Peko Štefan 2:0, Maruniak Dominik 2:0, Šálený David 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Vodňany - SF SKK El Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 2:2, Borovka Tomáš 1:3, Hubáček Filip 1:2, Calta David 2:2, body hostů: Přída Kryštof 4:0, Ezr Václav 3:1, Beran Tomáš 2:2, Podrazil Václav 0:3), TJ TATRAN SEDLČANY - Union Plzeň A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 0:4, Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:1, Copák František 2:2, Důra Matouš 3:1, Legát Petr 1:2), TJ Sadská - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 1:2, Kříž Lubomír ml. 1:2, Pych Luděk ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Žaloudík Jan 4:0, Hobl Lukáš 3:1, Levora Vojtěch 0:4, WO 0:5), SK Slavia Praha - TJ Sokol Bor 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 1:1, Šálený David 2:0, Peko Štefan 3:0, Rozínek Vojtěch 2:0, body hostů: Obertík Milan 1:2, Dráždil Roman 0:2, Pour Pavel ml. 0:2, Noha Miroslav 0:2), TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knobloch Miroslav 2:2, Stibor Michal 0:4, Alka Rostislav 3:0, Benák Vít 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Hrnčiřík Jan 3:1, Kuba Josef 1:3, Vaňásek Jiří 0:2, Kočvara Martin 1:0), TJ Sokol Michle - AC Sparta Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Radim 1:1, Bucifal Aleš 0:2, Kadavý Ondřej 0:3, Nejedlý Petr 0:2, body hostů: Sochor David 2:1, Čamr František 2:0, Strejc Filip 2:0, Zlámal Jaromír 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TTC Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 1:3, Rýgl Vojtěch 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Matýsek Libor 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 1:3, Hervert Josef 0:4), SKST Warmnis Liberec B - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:1, Zikmund Adam 2:1, Kaněra Jan 2:1, Medek Josef 3:0, body hostů: Bíma Miroslav 2:1, Fencl Jakub 0:3, Bořík Milan 0:3, Keller Filip 1:2),
21. kolo:
TJ TATRAN SEDLČANY - SF SKK El Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Drechsler Dušan 0:3, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 1:2, body hostů: Ezr Václav 2:1, Přída Kryštof 3:0, Gajda Jonáš 1:2, Beran Tomáš 3:0), TJ Sokol Vodňany - Union Plzeň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Filip 1:3, Calta David 4:0, Borovka Tomáš 3:1, Heinzl Lukáš 1:3, body hostů: Důra Matouš 3:1, Copák František 2:2, Legát Petr 1:3, Kirchman Ondřej 1:3), SK Slavia Praha - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Petr 0:1, Rozínek Vojtěch 2:0, Peko Štefan 3:0, Šálený David 0:2, WO 5:0, body hostů: Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2, Žák Jan 1:1, WO 0:5), TJ Sadská - TJ Sokol Bor 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 1:3, Pych Luděk ml. 1:3, Trajhan Miroslav 2:1, Kříž Lubomír ml. 3:1, body hostů: Obertík Milan 3:1, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Noha Miroslav 0:3), TJ Sokol Michle - TJ AVIA Čakovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Kadavý Ondřej 1:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Kočvara Martin 1:2, Kuba Josef 0:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Walker Clement Joe 0:2, Komenda Karel 1:1, Benák Vít 0:3, Knobloch Miroslav 1:2, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 1:1, Sochor David 2:0), SKST Warmnis Liberec B - TTC Litoměřice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Kaněra Jan 2:1, Zikmund Adam 2:1, Medek Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 2:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hruška Václav ml. 1:2, Hervert Josef 0:3, WO 0:1), TJ Tatran KRPA Hostinné A - SKST Baník Most 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 1:3, Rýgl Vojtěch 3:1, Koubek Vojtěch 1:3, Matýsek Libor 4:0, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Fencl Jakub 1:3, Bořík Milan 2:2, Keller Filip 2:2),
22. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Tomáš 2:0, Khalaila Adam 0:2, Ezr Václav 2:1, Pisár Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Matýsek Libor 2:1, Koubek Vojtěch 1:2, Rýgl Vojtěch 0:3, WO 0:4), Union Plzeň A - SKST Warmnis Liberec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:3, Důra Matouš 3:1, Copák František 3:1, Legát Petr 2:2, body hostů: Gireth Pavel 1:3, Medek Josef 4:0, Zikmund Adam 1:3, Kaněra Jan 1:3), TTC Litoměřice A - TTC Elizza Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 2:2, Pinka Jan 3:1, Hervert Josef 0:2, WO 0:2, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Benák Vít 1:3, Šedivý Zdeněk 1:2, Komenda Karel 2:1, WO 2:0), SKST Baník Most - TJ Sokol Michle 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 1:2, Bořík Milan 1:2, Fencl Jakub 2:1, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Kadavý Ondřej 0:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Sadská 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Josef 0:4, Belopotočan Roman 4:0, Vaňásek Jiří 2:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Kočvara Martin 0:2, body hostů: Kříž Lubomír ml. 2:2, Pych Luděk ml. 3:1, Trajhan Miroslav 0:2, Dolejší Stanislav 1:2, Nádvorník Václav 1:1), AC Sparta Praha A - SK Slavia Praha 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 4:0, Čamr František 2:2, Sochor David 0:4, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:1, Peko Štefan 2:2, Maruniak Dominik 1:3, Šálený David 1:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Jan 1:1, Levora Vojtěch 2:0, Hobl Lukáš 3:0, Žaloudík Jan 2:0, body hostů: Heinzl Lukáš 1:2, Calta David 0:2, Borovka Tomáš 0:2, Hubáček Filip 0:2), TJ Sokol Bor - TJ TATRAN SEDLČANY 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Kříž Dominik 1:1, Pour Pavel ml. 2:1, Obertík Milan 2:1, body hostů: Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 1:2, Drechsler Dušan 0:3, Kocura Jiří 1:1),
23. kolo:
Union Plzeň A - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Důra Matouš 2:2, Copák František 3:0, Legát Petr 1:2, Kirchman Ondřej 3:1, body hostů: Matýsek Libor 3:1, Rýgl Vojtěch 0:4, Voňka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 0:3), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Warmnis Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisár Jan 3:0, Přída Kryštof 3:0, Ezr Václav 1:2, Beran Tomáš 2:1, body hostů: Kaněra Jan 0:3, Medek Josef 2:1, Zikmund Adam 1:2, Gireth Pavel 0:3), SKST Baník Most - TTC Elizza Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 0:3, Bořík Milan 0:3, Fencl Jakub 0:3, Bíma Miroslav 3:0, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Benák Vít 2:1, Knobloch Miroslav 2:1, Šedivý Zdeněk 2:1), TTC Litoměřice A - TJ Sokol Michle 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 1:1, Hruška Václav ml. 2:0, Pinka Jan 3:0, Hervert Josef 2:0, body hostů: Nejedlý Petr 1:2, Hořejší Radim 0:2, Kadavý Ondřej 0:2, Černoch Jan 0:2), AC Sparta Praha A - TJ Sadská 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čamr František 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, Sochor David 1:2, Strejc Filip 3:0, body hostů: Pych Luděk ml. 0:3, Trajhan Miroslav 1:2, Kyncl Jiří 1:1, Nádvorník Václav 0:2), SK Slavia Praha - TJ AVIA Čakovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:0, Šálený David 1:0, Novotný Petr 1:1, Maruniak Dominik 2:0, WO 2:0, body hostů: Belopotočan Roman 0:1, Kuba Josef 1:1, Charamza Ondřej st. 0:2, Slavíček Jan ml. 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Bor - TJ Sokol Vodňany 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Kříž Dominik 3:1, Pour Pavel ml. 0:3, Obertík Milan 2:2, body hostů: Heinzl Lukáš 3:1, Calta David 2:2, Borovka Tomáš 2:2, Hubáček Filip 0:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TJ TATRAN SEDLČANY 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Kuchař Jan 1:1, Hobl Lukáš 3:0, Žaloudík Jan 3:0, body hostů: Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 1:2, Faktor Radovan 0:2, Kocura Jiří 0:2),
24. kolo:
TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Kuba Josef 0:3, Belopotočan Roman 2:1, Charamza Ondřej st. 0:3, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 2:1, Sochor David 2:1), SKST Baník Most - TTC Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 1:3, Bořík Milan 1:3, Fencl Jakub 3:1, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Hervert Josef 0:4), SKST Warmnis Liberec B - TJ Tatran KRPA Hostinné A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaněra Jan 3:1, Zikmund Adam 1:2, Gireth Pavel 2:1, Medek Josef 3:1, body hostů: Matýsek Libor 4:0, Rýgl Vojtěch 1:3, Voňka Jakub 0:3, Koubek Vojtěch 0:3), TJ Sokol Michle - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Ambrož Adam 0:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Zacharda Jáchym 2:1, Knobloch Miroslav 3:0, Píša Radovan 0:3), SK Slavia Praha - TJ Sadská 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peko Štefan 2:0, Novotný Petr 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Maruniak Dominik 2:0, body hostů: Trajhan Miroslav 0:2, Pych Luděk ml. 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Kyncl Jiří 0:2), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ Sokol Vodňany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Calta David 2:2, Heinzl Lukáš 0:4, Hubáček Filip 3:1, Borovka Tomáš 3:1), TJ Sokol Bor - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dráždil Roman 2:1, Kříž Dominik 0:3, Pour Pavel ml. 2:1, Obertík Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Žaloudík Jan 4:0, Hobl Lukáš 1:3, Levora Vojtěch 2:2, WO 0:5), Union Plzeň A - SF SKK El Niňo Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 0:2, Kirchman Ondřej 0:2, Copák František 0:3, Důra Matouš 1:1, body hostů: Pisár Jan 3:0, Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 1:1, Ezr Václav 2:0),
25. kolo:
TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - SF SKK El Niňo Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levora Vojtěch 1:2, Žák Jan 2:1, Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 3:0, body hostů: Pisár Jan 2:1, Beran Tomáš 1:2, Ezr Václav 1:2, Khalaila Adam 0:3), TJ Sokol Bor - Union Plzeň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 1:3, Kříž Dominik 2:2, Pour Pavel ml. 3:1, Obertík Milan 3:1, body hostů: Copák František 3:1, Důra Matouš 2:2, Legát Petr 0:4, Kirchman Ondřej 2:2), TJ Sokol Vodňany - TJ AVIA Čakovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 3:1, Heinzl Lukáš 2:1, Hubáček Filip 1:2, Calta David 3:1, body hostů: Kočvara Martin 1:3, Vaňásek Jiří 0:4, Kuba Josef 1:2, Belopotočan Roman 3:0), TJ TATRAN SEDLČANY - AC Sparta Praha A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pejša Karel ml. 2:1, Lískovec Jindřich 0:3, Janda Jaromír 0:3, Kocura Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Strejc Filip 4:0, Sochor David 2:2, Čamr František 3:1, WO 0:5), TJ Sadská - TTC Litoměřice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyncl Jiří 1:3, Pych Luděk ml. 1:2, Trajhan Miroslav 0:3, Kříž Lubomír ml. 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 2:1, Fojtík Jan 0:3), SK Slavia Praha - SKST Baník Most 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Maruniak Dominik 2:0, Peko Štefan 2:0, body hostů: Bíma Miroslav 0:2, Keller Filip 0:2, Bořík Milan 0:2, Fencl Jakub 0:2), TTC Elizza Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walker Clement Joe 2:2, Šedivý Zdeněk 3:1, Juhasz Martin 0:3, Dvořák Petr 3:1, Melichar Jiří 0:1, body hostů: Matýsek Libor 4:0, Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 1:3, Koubek Vojtěch 1:3), TJ Sokol Michle - SKST Warmnis Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Černoch Jan 1:2, Bucifal Aleš 1:2, Nejedlý Petr 1:3, body hostů: Medek Josef 4:0, Zikmund Adam 0:3, Kaněra Jan 2:1, Gireth Pavel 3:0),
26. kolo:
TJ Sokol Bor - SF SKK El Niňo Praha C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dráždil Roman 0:2, Kříž Dominik 0:2, Pour Pavel ml. 0:3, Obertík Milan 0:2, WO 3:0, body hostů: Beran Tomáš 3:0, Ezr Václav 3:0, Pisár Jan 3:0, WO 0:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - Union Plzeň A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Kuchař Jan 1:1, Žaloudík Jan 3:0, Hobl Lukáš 3:0, body hostů: Kirchman Ondřej 1:2, Říšský Pavel 0:3, Legát Petr 0:2, Důra Matouš 0:2), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ AVIA Čakovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocura Jiří 3:1, Drechsler Dušan 3:1, Procházka Michal 0:3, Pejša Karel ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kočvara Martin 1:3, Belopotočan Roman 4:0, Kuba Josef 1:3, Vaňásek Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vodňany - AC Sparta Praha A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Calta David 1:0, Heinzl Lukáš 1:1, Hubáček Filip 1:2, Borovka Tomáš 1:1, WO 5:0, body hostů: Sochor David 0:3, Strejc Filip 3:0, Čamr František 1:1, WO 0:5), SK Slavia Praha - TTC Litoměřice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:0, Peko Štefan 2:0, Maruniak Dominik 0:1, Novotný Petr 1:1, WO 4:2, body hostů: Fojtík Jan 0:2, Hruška Václav ml. 0:2, Pinka Jan 2:1, WO 2:4), TJ Sadská - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Lubomír ml. 2:2, Pych Luděk ml. 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Trajhan Miroslav 1:3, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Fencl Jakub 2:2, Bořík Milan 1:3, Keller Filip 1:3), TJ Sokol Michle - TJ Tatran KRPA Hostinné A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Radim 0:2, Ambrož Adam 0:2, Bucifal Aleš 0:3, Nejedlý Petr 2:1, body hostů: Matýsek Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, Voňka Jakub 1:1, Koubek Vojtěch 1:1), TTC Elizza Praha B - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zacharda Jáchym 1:1, Alka Rostislav 1:1, Dvořák Petr 3:0, Šedivý Zdeněk 3:0, body hostů: Medek Josef 2:1, Zikmund Adam 0:3, Gireth Pavel 0:2, Kaněra Jan 0:2),
27. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přída Kryštof 3:0, Ezr Václav 3:0, Beran Tomáš 3:0, WO 0:4, body hostů: Benák Vít 0:2, Stibor Michal 0:2, Šedivý Zdeněk 0:3, Šedivý Ondřej 0:2, WO 4:0), Union Plzeň A - TJ Sokol Michle 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:0, Říšský Pavel 2:0, Vaněček Petr 3:0, Důra Matouš 2:0, body hostů: Černoch Jan 0:3, Ambrož Adam 0:2, Hořejší Radim 0:2, Bucifal Aleš 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné A - TJ Sadská 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 0:3, Koubek Vojtěch 2:1, Matýsek Libor 4:0, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Dolejší Stanislav 2:2, Kyncl Jiří 0:3, Špinar Rostislav 1:2), SKST Warmnis Liberec B - SK Slavia Praha 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zikmund Adam 0:3, Gireth Pavel 1:1, Kaněra Jan 0:3, Medek Josef 2:1, body hostů: Peko Štefan 3:0, Novotný Petr 2:1, Šálený David 2:1, Černý Jiří 1:1), TTC Litoměřice A - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 2:0, Hruška Václav ml. 2:0, Fojtík Jan 1:2, Pinka Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Calta David 1:2, Hubáček Filip 0:2, Heinzl Lukáš 1:1, Borovka Tomáš 0:2, WO 0:1), SKST Baník Most - TJ TATRAN SEDLČANY 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 1:2, Bořík Milan 2:1, Fencl Jakub 2:1, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 0:3, Drechsler Dušan 2:1, Kocura Jiří 0:3), TJ AVIA Čakovice - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčiřík Jan 1:0, Kuba Josef 0:2, Belopotočan Roman 3:0, Kočvara Martin 1:1, Vaňásek Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Levora Vojtěch 1:2, Hobl Lukáš 2:1, Kuchař Jan 0:3, WO 0:3), AC Sparta Praha A - TJ Sokol Bor 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čamr František 2:0, Strejc Filip 2:0, Zlámal Jaromír 3:0, Havlíček Tomáš 2:1, body hostů: Obertík Milan 0:3, Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 0:2, Pour Pavel ml. 1:1),
28. kolo:
Union Plzeň A - TTC Elizza Praha B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:2, Důra Matouš 3:0, Pachner Jan 0:3, WO 0:4, body hostů: Knobloch Miroslav 1:2, Benák Libor 1:1, Šedivý Zdeněk 2:0, Benák Vít 1:1, WO 4:0), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Michle 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ezr Václav 2:1, Přída Kryštof 3:0, Khalaila Adam 1:2, Beran Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Černoch Jan 0:3, Kadavý Ondřej 1:2, Bucifal Aleš 2:1, Hořejší Radim 0:3, WO 1:0), SKST Warmnis Liberec B - TJ Sadská 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Medek Josef 2:0, Zikmund Adam 2:0, Gireth Pavel 3:0, Kaněra Jan 0:1, WO 3:1, body hostů: Žežule Ondřej 0:3, Pych Luděk ml. 0:2, Dolejší Stanislav 1:2, WO 1:3), TJ Tatran KRPA Hostinné A - SK Slavia Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 2:0, Rýgl Vojtěch 1:1, Koubek Vojtěch 2:1, Matýsek Libor 3:0, body hostů: Peko Štefan 1:2, Šálený David 0:3, Černý Jiří 1:1, Novotný Petr 0:2), SKST Baník Most - TJ Sokol Vodňany 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 0:4, Bořík Milan 1:3, Fencl Jakub 1:2, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Calta David 3:1, Borovka Tomáš 2:2, Heinzl Lukáš 3:1, Hubáček Filip 1:2), TTC Litoměřice A - TJ TATRAN SEDLČANY 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 1:2, Hruška Václav ml. 3:0, Fojtík Jan 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Drechsler Dušan 0:3, Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 0:3), AC Sparta Praha A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Tomáš 2:1, Strejc Filip 2:1, Čamr František 2:1, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Žaloudík Jan 2:1, Hobl Lukáš 1:2, Levora Vojtěch 0:3, Kuchař Jan 0:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Bor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčiřík Jan 4:0, Vaňásek Jiří 0:2, Kočvara Martin 0:4, Belopotočan Roman 4:0, Kuba Josef 1:1, body hostů: Obertík Milan 2:2, Dráždil Roman 2:2, Kříž Dominik 1:3, Pour Pavel ml. 2:2),
29. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 1:2, Makara Jakub 2:1, Ezr Václav 2:1, Beran Tomáš 3:0, body hostů: Belopotočan Roman 2:1, Kuba Josef 0:3, Kočvara Martin 1:2, Vaňásek Jiří 1:2), Union Plzeň A - AC Sparta Praha A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 0:2, Důra Matouš 0:2, Copák František 0:2, WO 0:3, body hostů: Strejc Filip 2:0, Zlámal Jaromír 2:0, Havlíček Tomáš 1:0, Sochor David 1:0, WO 3:0), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - TTC Litoměřice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Vít 0:3, Levora Vojtěch 3:0, Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 3:0, body hostů: Pinka Jan 2:1, Tschakert Tomáš 0:3, Hruška Václav ml. 1:2, Fojtík Jan 1:2), TJ Sokol Bor - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Kříž Dominik 2:1, Pour Pavel ml. 2:1, Obertík Milan 3:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Fencl Jakub 0:3, Keller Filip 0:3, Bořík Milan 1:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Tatran KRPA Hostinné A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Filip 0:2, Heinzl Lukáš 0:2, Calta David 2:1, Kuba Michal 0:3, body hostů: Matýsek Libor 2:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Voňka Jakub 2:0, Koubek Vojtěch 2:0), TJ TATRAN SEDLČANY - SKST Warmnis Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Drechsler Dušan 1:1, Kocura Jiří 2:1, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Medek Josef 2:1, Kaněra Jan 0:3, Zikmund Adam 0:2, Gireth Pavel 0:2), TJ Sadská - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyncl Jiří 1:3, Dolejší Stanislav 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Kříž Lubomír ml. 3:1, body hostů: Zacharda Jáchym 2:2, Benák Vít 1:3, Knobloch Miroslav 4:0, Benák Libor 1:3), SK Slavia Praha - TJ Sokol Michle 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 1:1, Rozínek Vojtěch 2:0, Peko Štefan 3:0, Zahradníček Jakub 2:1, body hostů: Hořejší Radim 1:2, Ambrož Adam 0:3, Nejedlý Petr 1:1, Kučala Viktor 0:2),
30. kolo:
Union Plzeň A - TJ AVIA Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnilica Vladimír 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Důra Matouš 2:0, Copák František 1:0, WO 1:0, body hostů: Vaňásek Jiří 0:2, Kočvara Martin 0:2, Belopotočan Roman 0:1, Kuba Josef 0:2, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha C - AC Sparta Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 1:3, Podrazil Václav 1:3, Ezr Václav 3:1, Beran Tomáš 3:1, body hostů: Havlíček Tomáš 0:4, Strejc Filip 2:2, Zlámal Jaromír 4:0, Čamr František 2:2), TJ Sokol Bor - TTC Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Kříž Dominik 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Obertík Milan 2:2, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 3:1, Fojtík Jan 0:4), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Vít 1:2, Levora Vojtěch 2:1, Hobl Lukáš 3:0, Žaloudík Jan 3:0, body hostů: Bíma Miroslav 1:2, Fencl Jakub 1:2, Keller Filip 0:3, Bořík Milan 1:2), TJ TATRAN SEDLČANY - TJ Tatran KRPA Hostinné A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Drechsler Dušan 1:3, Kocura Jiří 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Voňka Jakub 4:0, Rýgl Vojtěch 1:3, Matýsek Libor 2:2, Koubek Vojtěch 0:4), TJ Sokol Vodňany - SKST Warmnis Liberec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinzl Lukáš 2:1, Hubáček Filip 2:1, Borovka Tomáš 0:3, Calta David 4:0, body hostů: Medek Josef 3:1, Gireth Pavel 1:2, Kaněra Jan 1:2, Zikmund Adam 0:3), SK Slavia Praha - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 1:1, Šálený David 1:1, Peko Štefan 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, body hostů: Benák Vít 1:2, Zacharda Jáchym 0:3, Knobloch Miroslav 0:2, Šedivý Zdeněk 1:1), TJ Sadská - TJ Sokol Michle 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyncl Jiří 0:3, Dolejší Stanislav 2:1, Pych Luděk ml. 2:1, Kříž Lubomír ml. 4:0, body hostů: Nejedlý Petr 2:2, Bucifal Aleš 0:3, Hořejší Radim 2:1, Černoch Jan 1:2),
2.liga mužů sk.B
1. kolo:
SKST Havířov C - SK Přerov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Slaný Vojtěch 1:2, Košťál Daniel 3:0, Tomaniec Jiří 2:2, body hostů: Škvrna Jan 1:3, Skalský Ondřej 1:3, Soukup Adam 1:2, Otáhal Bořek 2:1), KST Slezan Opava - KST NOVÝ JIČÍN B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitásek Adam 0:3, Rybár Petr 1:2, Wallik Lukáš 0:3, Knybel Kamil 3:0, body hostů: Kratochvíl Michal 3:0, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, Vincek Martin 2:1), TJ Sokol Studená I. - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Čermák Marek 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 2:0, body hostů: Dostál Jan 0:3, Fausek Matěj 1:1, Hnik Ondřej 0:2, Vraštil Tomáš 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:0, Sivera Adam 2:0, Vondráček Filip 2:0, Kanta František 1:0, WO 3:0, body hostů: Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Kalenský Jaroslav 0:2, WO 0:3), SKST PLUS Hodonín B - TTC MS Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Hromek Filip 0:2, Kadlček Michal 3:1, Růžička Filip 0:1, body hostů: Bíza Petr 1:3, Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2), TJ Holásky - KST Blansko 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Palbuchta Jiří 0:3, Ságl Ondřej 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 4:0, Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Brát Karel ml. 0:1, Lebeda Matyáš 1:2, Hort Tomáš 0:2, Jirásek Martin ml. 0:2, Hušek Adam 0:2),
2. kolo:
SKST Havířov C - KST NOVÝ JIČÍN B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Vojtěch 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Košťál Daniel 2:0, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Polášek Radovan 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Vincek Martin 0:2, Havrlant Jaromír 0:2), KST Slezan Opava - SK Přerov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 1:3, Vitásek Adam 2:2, Dzida Jan 3:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 4:0, Skalský Ondřej 0:2, Palásek Michal 0:4, Škvrna Jan 1:1), TJ Sokol Studená I. - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 1:1, Čermák Marek 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 2:1, Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Sixta Daniel 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 3:0, Bártík Tomáš 1:1, Kanta František 3:0, Záboj Matěj 1:2, body hostů: Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, Fausek Matěj 1:2, Vraštil Tomáš 0:2), SKST PLUS Hodonín B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Morávek Jindřich 2:0, Hromek Filip 2:1, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Polívka Martin ml. 0:3, Veselý Lukáš 1:1, Přikryl Aleš 0:2), TJ Holásky - TTC MS Brno B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 1:1, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 0:2, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 2:0, Sigmund Ivo 2:0, Svoboda Libor 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Aleš 2:0, Ondrovčák Radek 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Dan 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Wagner Robin Mark 0:2),
3. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 2:2, Škvrna Jan 2:2, Skalský Ondřej 3:1, Otáhal Bořek 2:2, body hostů: Hort Tomáš 3:1, Lebeda Matyáš 4:0, Brát Karel ml. 0:4, Hušek Adam 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vincek Martin 1:1, Pařil Ondřej 1:1, Masnica Michal 3:0, Polášek Radovan 3:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2), TTC MS Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Svoboda Libor 0:4, Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 2:2, body hostů: Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 3:1, Forman Libor 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:2, Joneš Patrik 0:3, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Hromek Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:1, Valeš Jakub 2:1, Sixta Vít 2:1, Schwab Richard 3:1, body hostů: Chrást Roman 1:3, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 2:1, Palbuchta Jiří 1:2), SKST Havířov C - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomaniec Jiří 2:2, Bača Jaroslav ml. 2:2, Gráf Jiří 2:2, Košťál Daniel 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 0:4, Čermák Marek 1:3), KST Slezan Opava - HB Ostrov H. Brod C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 0:3, Vitásek Adam 0:3, Dzida Jan 2:1, body hostů: Kanta František 3:0, Slapnička Jakub 2:1, Bárta Daniel 3:0, Vondráček Filip 1:2),
4. kolo:
SK Přerov A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 2:0, Skalský Ondřej 2:0, Palásek Michal 1:2, Otáhal Bořek 3:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vincek Martin 2:1, Tichavský Filip 2:1, Masnica Michal 2:1, Polášek Radovan 2:1, body hostů: Brát Karel ml. 0:3, Lebeda Matyáš 3:0, Hort Tomáš 1:2, Hušek Adam 0:3), KST Blansko - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 2:2, Polívka Martin ml. 0:3, Veselý Lukáš 0:3, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Svoboda Aleš 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:3, Hnik Ondřej 0:4, Rochowanski Jan 1:2, Dostál Jan 4:0, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Chrást Roman 3:1, Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 1:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Vít 1:2, Valeš Jakub 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Morávek Jindřich 2:1, Hromek Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 3:0), SKST Havířov C - HB Ostrov H. Brod C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bača Jaroslav ml. 1:3, Slaný Vojtěch 2:2, Rusnák Aleš 1:2, Košťál Daniel 2:2, body hostů: Kanta František 4:0, Slapnička Jakub 3:1, Bárta Daniel 2:2, Vondráček Filip 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 3:1, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 0:4, Doležal Ondřej 1:3, Čermák Marek 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Studená I. - SK Přerov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:1, Ondráček Jan 1:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Soukup Adam 2:1, Škvrna Jan 1:2, Skalský Ondřej 1:2, Palásek Michal 0:3), HB Ostrov H. Brod C - KST NOVÝ JIČÍN B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 3:0, Sivera Adam 0:2, Vondráček Filip 3:0, Kanta František 3:0, body hostů: Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Vincek Martin 0:3, Pařil Ondřej 0:2), SKST PLUS Hodonín B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 2:2, Růžička Filip 1:3, Hromek Filip 1:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Rusnák Aleš 3:1, Tomaniec Jiří 2:2, Slaný Vojtěch 2:2, Baroš Antonín 1:3), TJ Holásky - KST Slezan Opava 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:2, Fábo Ján 0:2, Chrást Roman 1:2, Babák Petr 0:2, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 1:1, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Fausek Matěj 0:3, Dostál Jan 1:1, Hnik Ondřej 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TTC MS Brno B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brát Karel ml. 2:0, Jirásek Martin ml. 0:2, Hort Tomáš 2:1, Lebeda Matyáš 1:0, WO 4:0, body hostů: Bíza Petr 2:1, Šenkapoul Petr 1:1, Svoboda Libor 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Max Richard 2:2, Volhejn Jan 2:2, Wagner Robin Mark 0:4, Volhejn Dan 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:3, Veselý Lukáš 2:2, Petr Michal 4:0, Polívka Martin ml. 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Studená I. - KST NOVÝ JIČÍN B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 2:0, Ondráček Jan 1:1, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Polášek Radovan 1:2, Vincek Martin 0:3, Masnica Michal 0:2, Pařil Ondřej 0:2), HB Ostrov H. Brod C - SK Přerov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Daniel 4:0, Sivera Adam 1:2, Záboj Matěj 0:3, Kanta František 4:0, body hostů: Soukup Adam 2:2, Škvrna Jan 2:2, Skalský Ondřej 1:2, Palásek Michal 0:3), SKST PLUS Hodonín B - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:2, Morávek Jindřich 2:2, Růžička Filip 1:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Dzida Jan 2:2, Knybel Kamil 3:1, Rybár Petr 1:3, Vitásek Adam 1:3), TJ Holásky - SKST Havířov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:2, Fábo Ján 1:2, Javůrek Martin 0:3, Chrást Roman 2:2, body hostů: Rusnák Aleš 4:0, Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Marek 2:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 2:1, Hort Tomáš 2:0, Jirásek Martin ml. 1:1, Lebeda Matyáš 3:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 1:2, Petr Michal 0:3, Polívka Martin ml. 1:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Max Richard 0:2, Černík Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:3, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Sirbu Jakub 1:1, Svoboda Libor 1:1),
7. kolo:
SK Přerov A - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Bořek 0:2, Soukup Adam 0:2, Škvrna Jan 1:2, Skalský Ondřej 0:3, body hostů: Bíza Petr 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Svoboda Libor 1:1, Sigmund Ivo 2:0), KST NOVÝ JIČÍN B - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:2, Vincek Martin 0:3, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, WO 5:0, body hostů: Přikryl Aleš 1:3, Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 0:2, Vraštil Tomáš 0:2, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Hort Tomáš 3:0, Lebeda Matyáš 3:0, Jirásek Martin ml. 1:1, Truněček Martin 0:1, Hušek Adam 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:0, Schwab Richard 1:1, Šorm Luboš ml. 2:1, Sixta Vít 3:0, body hostů: Volhejn Dan 2:1, Černík Jan 0:3, Wagner Max Richard 0:2, Wagner Robin Mark 0:2), SKST Havířov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slaný Vojtěch 3:1, Baroš Antonín 2:1, Gráf Jiří 3:0, Tomaniec Jiří 2:2, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 0:4, Ondrovčák Miroslav 1:2, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Sokol Studená I. - SKST PLUS Hodonín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smola Igor 3:1, Ondráček Jan 0:4, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:2, Kadlček Michal 2:2, Morávek Jindřich 2:2, Hromek Filip 2:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záboj Matěj 0:1, Bárta Daniel 2:0, Vondráček Filip 2:1, Kanta František 2:0, WO 3:0, body hostů: Chrást Roman 2:1, Babák Petr 0:3, Zimola Ondřej 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
SK Přerov A - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 2:0, Palásek Michal 1:1, Soukup Adam 3:0, Skalský Ondřej 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 1:1, Petr Michal 0:2, Polívka Martin ml. 0:2), KST NOVÝ JIČÍN B - TTC MS Brno B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Masnica Michal 3:1, body hostů: Bíza Petr 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Sirbu Jakub 0:3, Svoboda Libor 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 2:1, Hnik Ondřej 0:2, Fausek Matěj 3:0, Dostál Jan 3:0, body hostů: Černík Jan 2:1, Volhejn Dan 1:2, Wagner Max Richard 0:3, Wagner Robin Mark 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Hort Tomáš 3:0, Hušek Adam 1:1, Truněček Martin 1:1), KST Slezan Opava - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 3:0, Vitásek Adam 1:2, Dzida Jan 3:0, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 1:2, Ondrovčák Miroslav 0:3, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Sokol Studená I. - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňhal Jan ml. 1:1, Ondráček Jan 1:1, Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Babák Petr 1:2, Chrást Roman 1:2, Zimola Ondřej 0:3, WO 0:3), HB Ostrov H. Brod C - SKST PLUS Hodonín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:1, Vondráček Filip 1:2, Bárta Daniel 1:2, Kanta František 4:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:3, Morávek Jindřich 2:2, Kadlček Michal 2:1, Hromek Filip 0:3),
9. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SK Přerov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 1:1, Růžička Filip 1:2, Morávek Jindřich 3:0, body hostů: Škvrna Jan 2:1, Skalský Ondřej 1:2, Soukup Adam 0:2, Palásek Michal 0:2, Otáhal Bořek 0:1), TJ Holásky - KST NOVÝ JIČÍN B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Palbuchta Jiří 2:2, Ságl Ondřej 0:4, Chrást Roman 4:0, body hostů: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 3:1, Vincek Martin 2:2, Tichavský Filip 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 1:3, Ondrovčák Miroslav 2:2, Vybíral Marek 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:1, Čermák Marek 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové C - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 0:1, Jirásek Martin ml. 0:2, Hušek Adam 0:3, Brát Karel ml. 1:2, Truněček Martin 1:1, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 3:0, Baroš Antonín 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černík Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Dzida Jan 2:0, Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), TTC MS Brno B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 2:1, Svoboda Libor 1:1, Šenkapoul Petr 3:0, Bíza Petr 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Kadaník Martin 0:3, Joneš Patrik 0:2), KST Blansko - TJ Tatran KRPA Hostinné B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 1:3, Petr Michal 1:3, Přikryl Aleš 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Schwab Richard 3:1, Sixta Vít 0:4, Kalenský Jaroslav 4:0, Šplíchal Jan 2:2),
10. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - KST NOVÝ JIČÍN B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 1:1, Morávek Jindřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Polášek Radovan 0:2, Masnica Michal 1:2, Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 0:3, WO 0:1), TJ Holásky - SK Přerov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 0:3, Chrást Roman 3:1, body hostů: Škvrna Jan 4:0, Otáhal Bořek 2:1, Soukup Adam 1:2, Skalský Ondřej 0:2, Palásek Michal 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - HB Ostrov H. Brod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:1, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 0:3, Vondráček Filip 0:3, Sivera Adam 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Slezan Opava 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hušek Adam 2:0, Hort Tomáš 2:1, Brát Karel ml. 1:2, Lebeda Matyáš 4:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Dzida Jan 1:3, Knybel Kamil 0:3, Rybár Petr 1:2, Vitásek Adam 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST Havířov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Jan 0:2, Wagner Robin Mark 0:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Tomaniec Jiří 2:0, Gráf Jiří 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Baroš Antonín 2:0), TTC MS Brno B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šenkapoul Petr 1:0, Toufar Jan 1:1, Bíza Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:0, WO 3:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šplíchal Jan 0:2, WO 0:3), KST Blansko - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:1, Petr Michal 2:1, Přikryl Aleš 3:0, Vaculík Miloslav 2:1, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Bohdanecký Jakub 1:2, Joneš Patrik 0:3, Nedomlel Lukáš 0:3),
11. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 2:0, Soukup Adam 2:0, Škvrna Jan 1:0, Skalský Ondřej 0:1, WO 4:0, body hostů: Dostál Jan 0:2, Fausek Matěj 1:1, Hnik Ondřej 0:2, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masnica Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:1, Pařil Ondřej 2:1, Polášek Radovan 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3, Šplíchal Jan 1:1), SKST Havířov C - TTC MS Brno B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baroš Antonín 2:1, Slaný Vojtěch 1:1, Tomaniec Jiří 2:1, Gráf Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 0:4, Svoboda Libor 1:2, WO 0:4), KST Slezan Opava - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Petr Michal 0:2, Polívka Ondřej 0:2), TJ Sokol Studená I. - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 0:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 2:1, Hušek Adam 0:3, Jirásek Martin ml. 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stehlík Oldřich 0:1, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 3:0, Novák Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Wagner Robin Mark 1:2, Volhejn Dan 0:2, Volhejn Jan 0:2, WO 0:3), SKST PLUS Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:1, Brhel Štěpán 2:1, Morávek Jindřich 1:2, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Ondrovčák Miroslav 0:3),
12. kolo:
SK Přerov A - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 3:0, Palásek Michal 1:2, Otáhal Bořek 3:0, Škvrna Jan 2:1, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Radovan 1:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:1, Masnica Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Dostál Jan 0:3, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:2, WO 0:3), SKST Havířov C - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 1:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 0:2, Přikryl Aleš 1:1, Polívka Ondřej 0:2), KST Slezan Opava - TTC MS Brno B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 0:3, Vitásek Adam 1:2, Dzida Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Bíza Petr 2:2, Šenkapoul Petr 3:1, Svoboda Libor 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Studená I. - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 1:0, Doležal Ondřej 2:0, Čermák Marek 2:0, Korbel Filip ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Wagner Robin Mark 0:2, Volhejn Dan 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Volhejn Jan 0:1, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 3:0, Záboj Matěj 0:2, Mádr Miloslav 1:2, Bárta Daniel 3:0, Slapnička Jakub 1:0, body hostů: Hušek Adam 2:1, Hort Tomáš 1:1, Truněček Martin 1:2, Jirásek Martin ml. 0:3, Kačer Radek 0:1), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 0:3, Fábo Ján 0:2, Javůrek Martin 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Svoboda Aleš 2:0),
13. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SK Přerov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 3:0, Svoboda Aleš 1:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Marek 2:2, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Soukup Adam 0:4, Otáhal Bořek 2:1, Škvrna Jan 2:1, Palásek Michal 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - SKST PLUS Hodonín B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Jirásek Martin ml. 0:3, Hort Tomáš 2:1, Truněček Martin 0:3, WO 0:1, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Kadlček Michal 3:0, Mikeska Jaroslav 1:2, Růžička Filip 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volhejn Dan 2:1, Wagner Mark 1:2, Wagner Richard 1:2, Černík Jan 0:3, body hostů: Chrást Roman 1:2, Palbuchta Jiří 3:0, Babák Petr 1:2, Fábo Ján 3:0), TTC MS Brno B - TJ Sokol Studená I. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Svoboda Libor 1:3, Bíza Petr 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Čermák Marek 3:1, Doležal Ondřej 0:4, Smola Igor 2:2), KST Blansko - HB Ostrov H. Brod C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 0:2, Přikryl Aleš 1:2, Veselý Lukáš 0:3, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 3:0, Sivera Adam 2:1, Záboj Matěj 1:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnik Ondřej 0:3, Joneš Patrik 0:2, Nedomlel Lukáš 1:2, Dostál Jan 2:1, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 3:0, Baroš Antonín 1:2, Bača Jaroslav ml. 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška Petr ml. 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Sixta Vít 1:2, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 1:2, Vitásek Adam 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST NOVÝ JIČÍN B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:0, Andorko Pavel 0:2, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 1:2, Masnica Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 2:1, Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 3:0, Lebeda Matyáš 3:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Palbuchta Jiří 1:2, Fábo Ján 1:2, Babák Petr 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - SKST PLUS Hodonín B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jan 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:3, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0, Růžička Filip 2:0), TTC MS Brno B - HB Ostrov H. Brod C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:3, Nespěšný Hynek 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Bíza Petr 2:2, body hostů: Kanta František 4:0, Bárta Daniel 4:0, Sivera Adam 0:3, Záboj Matěj 2:1), KST Blansko - TJ Sokol Studená I. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 0:3, Přikryl Aleš 1:2, Veselý Lukáš 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 3:0, Doležal Ondřej 0:3, Smola Igor 3:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Tomáš 0:3, Tisoňů Nikola 0:3, Nedomlel Lukáš 0:3, Dostál Jan 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Vitásek Adam 2:1, Rybár Petr 2:1, Knybel Kamil 3:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 2:1, Bača Jaroslav ml. 1:1),
15. kolo:
SKST Havířov C - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rusnák Aleš 3:1, Baroš Antonín 1:2, Bača Jaroslav ml. 1:2, Slaný Vojtěch 3:1, body hostů: Dzida Jan 3:1, Knybel Kamil 0:4, Vitásek Adam 2:1, Rybár Petr 1:2), TJ Sokol Studená I. - HB Ostrov H. Brod C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 1:3, Čermák Marek 0:3, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:1, body hostů: Kanta František 2:1, Slapnička Jakub 4:0, Bárta Daniel 2:1, Vondráček Filip 1:2, Mádr Miloslav 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Jindřich 3:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:2, Kadlček Michal 3:0, Brhel Štěpán 2:1, body hostů: Chrást Roman 1:2, Babák Petr 1:2, Fábo Ján 1:2, Javůrek Martin 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 1:0, Jirásek Martin ml. 2:0, Lebeda Matyáš 2:1, Brát Karel ml. 2:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Černík Jan 0:3, Volhejn Dan 1:1, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2), TTC MS Brno B - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 2:0, Bíza Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:1, body hostů: Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 0:2, Přikryl Aleš 1:1, Veselý Lukáš 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Tatran KRPA Hostinné B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 4:0, Rochowanski Jan 1:3, Bohdanecký Jakub 0:4, Dostál Jan 2:2, body hostů: Šorm Luboš ml. 2:2, Schwab Richard 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Sixta Vít 2:2), SK Přerov A - KST NOVÝ JIČÍN B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvrna Jan 3:0, Soukup Adam 3:0, Palásek Michal 0:3, Otáhal Bořek 2:1, body hostů: Pařil Ondřej 1:2, Vincek Martin 1:2, Tichavský Filip 1:2, Masnica Michal 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové C - SK Přerov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 1:3, Brát Karel ml. 1:0, Hort Tomáš 1:2, Truněček Martin 2:2, Hrunka Jakub 0:2, body hostů: Otáhal Bořek 4:0, Mynář Vojtěch 3:1, Soukup Adam 1:2, Palásek Michal 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST NOVÝ JIČÍN B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Mark 0:3, Wagner Richard 0:3, Volhejn Dan 3:0, Jirout Vojtěch 2:2, body hostů: Polášek Radovan 3:1, Vincek Martin 1:2, Masnica Michal 1:2, Tichavský Filip 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TTC MS Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 0:2, Andorko Pavel 0:3, Vybíral Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 3:1, Svoboda Libor 1:2, Sigmund Ivo 1:1, WO 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jindřich 2:0, Orel Eduard 0:2, Grabovský Jaroslav ml. 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Dostál Jan 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Hnik Ondřej 0:2, Vraštil Tomáš 0:2), TJ Holásky - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 0:4, Palbuchta Jiří 1:3, Babák Petr 3:1, Chrást Roman 4:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:1, Šplíchal Jan 2:2, Sixta Vít 2:2, Šorm Luboš ml. 1:3), TJ Sokol Studená I. - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 0:4, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 3:1, Košťál Daniel 3:1, Gráf Jiří 2:2, Baroš Antonín 1:3), HB Ostrov H. Brod C - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 3:1, Vaigl Martin 1:3, Novák Aleš 1:3, body hostů: Dzida Jan 1:3, Knybel Kamil 2:2, Vitásek Adam 3:1, Rybár Petr 1:3),
17. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Přerov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Richard 0:3, Wagner Mark 0:2, Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 2:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:0, Mynář Vojtěch 3:0, Palásek Michal 1:2, Galanda Tomáš 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST NOVÝ JIČÍN B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:0, Řehounek Kristian 0:3, Truněček Martin 2:2, WO 0:4, body hostů: Polášek Radovan 2:1, Vincek Martin 1:1, Tichavský Filip 2:1, Masnica Michal 0:2, WO 4:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Svoboda Aleš 2:0, Marek Jaroslav 2:0, Vybíral Lukáš 2:0, body hostů: Polívka Martin ml. 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Přikryl Aleš 0:2), TJ Holásky - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:1, Javůrek Martin 1:2, Babák Petr 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Fausek Matěj 3:1, Dostál Jan 3:1, Vraštil Tomáš 0:3, Hnik Ondřej 0:3), SKST PLUS Hodonín B - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Filip 1:0, Morávek Jindřich 2:0, Brhel Štěpán 2:1, Kadlček Michal 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Sixta Vít 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, Šorm Luboš ml. 0:2, Šplíchal Jan 0:2), HB Ostrov H. Brod C - SKST Havířov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 3:1, Záboj Matěj 1:3, Sivera Adam 1:3, Kanta František 4:0, body hostů: Košťál Daniel 3:1, Harenčák Jakub 2:2, Gráf Jiří 2:2, Baroš Antonín 0:4), TJ Sokol Studená I. - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:2, Čermák Marek 2:1, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Knybel Kamil 2:2, Vitásek Adam 1:3, Rybár Petr 2:1, Dzida Jan 1:2),
18. kolo:
SK Přerov A - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Bořek 3:1, Mynář Vojtěch 3:1, Palásek Michal 1:2, Skalský Ondřej 1:3, body hostů: Korbel Filip ml. 2:2, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 3:1, Ondráček Jan 0:3), KST NOVÝ JIČÍN B - HB Ostrov H. Brod C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 0:3, Vincek Martin 1:2, Pařil Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 3:1, Masnica Michal 0:1, body hostů: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 2:1, Sivera Adam 2:1, Záboj Matěj 1:2), SKST Havířov C - SKST PLUS Hodonín B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 0:2, Bača Jaroslav ml. 1:2, Gráf Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Morávek Jindřich 2:1, Růžička Filip 1:1, Kadlček Michal 1:0, Brhel Štěpán 2:0, WO 4:0), KST Slezan Opava - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knybel Kamil 1:0, Rybár Petr 1:1, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 1:2, Babák Petr 1:2, Zimola Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadaník Martin 0:3, Fausek Matěj 0:2, Dostál Jan 2:1, Hnik Ondřej 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, WO 0:4), TTC MS Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:2, Svoboda Libor 1:1, Šenkapoul Petr 1:1, Bíza Petr 0:3, WO 0:2, body hostů: Lebeda Matyáš 2:0, Truněček Martin 1:2, Hort Tomáš 2:0, Jirásek Martin ml. 2:0, WO 2:0), KST Blansko - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 2:0, Petr Michal 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Přikryl Aleš 2:0, body hostů: Volhejn Dan 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2),
19. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Sokol Studená I. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masnica Michal 2:1, Vincek Martin 1:2, Pařil Ondřej 0:3, Tichavský Filip 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 2:1, Smola Igor 2:1, Ondráček Jan 0:3), SK Přerov A - HB Ostrov H. Brod C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Palásek Michal 1:3, Soukup Adam 1:3, Otáhal Bořek 3:1, body hostů: Kanta František 4:0, Vondráček Filip 2:2, Novák Aleš 1:3, Sivera Adam 2:2), KST Slezan Opava - SKST PLUS Hodonín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 1:1, Rybár Petr 0:2, Vitásek Adam 0:3, Dzida Jan 1:2, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 1:1, Růžička Filip 1:1), SKST Havířov C - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 1:0, Bača Jaroslav ml. 2:0, Gráf Jiří 2:0, Harenčák Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:2, Zimola Ondřej 0:2, Babák Petr 0:2, WO 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:0, Matuška Petr ml. 0:3, Sixta Vít 0:3, Sixta Daniel 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, WO 0:4), KST Blansko - TJ Sokol PP Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Lukáš 1:1, Kaluža Tomáš 0:2, Polívka Ondřej 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Jirásek Martin ml. 2:1, Hort Tomáš 2:0, Truněček Martin 1:1), TTC MS Brno B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Sirbu Jakub 1:1, Šenkapoul Petr 3:0, Bíza Petr 2:0, body hostů: Wagner Mark 0:3, Wagner Richard 1:1, Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Dan 0:2),
20. kolo:
TTC MS Brno B - SK Přerov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 1:3, Tureček Petr 1:3, Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 0:4, Palásek Michal 2:2), KST Blansko - KST NOVÝ JIČÍN B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Michal 2:2, Polívka Martin ml. 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Pařil Ondřej 1:3, Kratochvíl Tomáš 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 2:1, Hušek Adam 1:2, Truněček Martin 2:1, Lebeda Matyáš 4:0, body hostů: Dostál Jan 3:1, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:3, Joneš Patrik 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tatran KRPA Hostinné B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirout Vojtěch 1:3, Wagner Richard 0:3, Černík Jan 1:0, Volhejn Dan 3:1, Wagner Mark 0:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 4:0, Šplíchal Jan 3:1, Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SKST Havířov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 3:1, Svoboda Aleš 2:1, Vybíral Lukáš 3:1, WO 0:3, body hostů: Tomaniec Jiří 3:0, Gráf Jiří 0:3, Macurák Michal 0:3, Baroš Antonín 0:2, WO 3:0), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Michal 4:0, Růžička Filip 2:1, Morávek Jindřich 2:1, Brhel Štěpán 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 0:4, Smola Igor 1:2, Ondráček Jan 0:3), TJ Holásky - HB Ostrov H. Brod C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 0:3, Zimola Ondřej 0:2, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 2:1, body hostů: Jadrný Šimon 3:0, Novák Aleš 2:1, Vaigl Martin 2:1, Záboj Matěj 2:0),
21. kolo:
KST Blansko - SK Přerov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 1:3, Polívka Martin ml. 1:2, Vaculík Miloslav 3:0, Petr Michal 0:4, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Otáhal Bořek 3:1, Soukup Adam 1:2, Palásek Michal 2:1), TTC MS Brno B - KST NOVÝ JIČÍN B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíza Petr 2:1, Svoboda Libor 2:2, Tureček Petr 2:2, Šenkapoul Petr 1:2, WO 2:0, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Pařil Ondřej 1:3, Kratochvíl Tomáš 0:2, WO 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Mark 0:3, Černík Jan 1:2, Volhejn Dan 2:2, body hostů: Dostál Jan 4:0, Vraštil Tomáš 1:2, Fausek Matěj 3:0, Hnik Ondřej 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 3:0, Jirásek Martin ml. 1:2, Hušek Adam 3:0, Brát Karel ml. 1:1, Truněček Martin 1:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 1:2, Sixta Vít 1:2, Matuška Petr ml. 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Lukáš 4:0, WO 0:3, body hostů: Dzida Jan 0:3, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 0:3, WO 3:0), TJ Holásky - TJ Sokol Studená I. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:2, Zimola Ondřej 0:2, Chrást Roman 2:1, Babák Petr 0:3, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:1, Smola Igor 1:1, Ondráček Jan 2:0), SKST PLUS Hodonín B - HB Ostrov H. Brod C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Růžička Filip 1:1, Morávek Jindřich 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Jadrný Šimon 1:2, Novák Aleš 0:3, Vaigl Martin 0:2, Záboj Matěj 0:2),
22. kolo:
SK Přerov A - SKST PLUS Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Bořek 1:3, Palásek Michal 0:3, Soukup Adam 1:2, Mynář Vojtěch 3:1, body hostů: Brhel Štěpán 4:0, Kadlček Michal 3:1, Svoboda Petr 0:3, Růžička Filip 2:1), KST NOVÝ JIČÍN B - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:0, Vincek Martin 2:0, Tichavský Filip 2:0, Masnica Michal 2:0, body hostů: Chrást Roman 0:2, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:2), TJ Sokol Studená I. - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Čermák Marek 1:1, Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 0:3, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, WO 0:3), SKST Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Daniel 3:0, Baroš Antonín 1:2, Gráf Jiří 0:3, Tomaniec Jiří 4:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 2:2, Hušek Adam 1:2, Hort Tomáš 1:2, Truněček Martin 1:2), KST Slezan Opava - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 1:1, Vitásek Adam 3:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Mark 0:2, Wagner Richard 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC MS Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Hnik Ondřej 0:4, Rochowanski Jan 0:3, Dostál Jan 3:1, body hostů: Bíza Petr 3:1, Šenkapoul Petr 2:2, Svoboda Libor 3:1, Nespěšný Hynek 1:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:0, Sixta Vít 1:2, Šorm Luboš ml. 1:2, Schwab Richard 4:0, body hostů: Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Petr Michal 0:3, Přikryl Aleš 0:3),
23. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - SKST PLUS Hodonín B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 0:2, Pařil Ondřej 0:2, Tichavský Filip 1:2, Vincek Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Kadlček Michal 2:0, Svoboda Petr 1:1, Růžička Filip 2:0, WO 1:0), SK Přerov A - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:0, Palásek Michal 2:0, Soukup Adam 1:2, Otáhal Bořek 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 1:2, Chrást Roman 1:2, Babák Petr 0:2, Ságl Ondřej 0:2), HB Ostrov H. Brod C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráček Filip 1:0, Vaigl Martin 1:1, Kanta František 3:0, Sivera Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 1:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Vybíral Lukáš 0:2, WO 0:3), KST Slezan Opava - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Vitásek Adam 2:0, Rybár Petr 2:1, Dzida Jan 2:1, body hostů: Truněček Martin 0:3, Hort Tomáš 1:2, Hušek Adam 0:2, Jirásek Martin ml. 1:1), SKST Havířov C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Harenčák Jakub 1:1, Gráf Jiří 3:0, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 0:2, Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TTC MS Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 2:1, Šorm Luboš ml. 0:3, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 2:0, Bohdanecký Jakub 1:1, Rochowanski Jan 2:1, Dostál Jan 3:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Petr Michal 0:3, Polívka Martin ml. 1:1, Přikryl Aleš 0:2),
24. kolo:
KST Slezan Opava - SKST Havířov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 2:2, Rybár Petr 4:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Košťál Daniel 1:2, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 0:4, Baroš Antonín 1:2, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 4:0, Novák Aleš 1:1, Vondráček Filip 1:2, Kanta František 3:1, Sivera Adam 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 0:4, Smola Igor 1:2, Čermák Marek 1:2), TJ Holásky - SKST PLUS Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 0:1, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 0:3, Chrást Roman 0:2, Hort Pavel 1:0, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Brhel Štěpán 2:0, Svoboda Petr 2:0, Růžička Filip 1:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol PP Hradec Králové C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Richard 0:2, Wagner Mark 0:2, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 0:2, body hostů: Lebeda Matyáš 3:0, Brát Karel ml. 1:1, Jirásek Martin ml. 2:0, Hušek Adam 2:0), KST Blansko - TTC MS Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Martin ml. 2:2, Veselý Lukáš 1:3, Petr Michal 1:3, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Bíza Petr 4:0, Šenkapoul Petr 3:1, Sirbu Jakub 0:4, Juroška Ivan 3:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorm Luboš ml. 1:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Sixta Vít 2:1, Schwab Richard 4:0, body hostů: Dostál Jan 3:1, Hnik Ondřej 0:3, Rochowanski Jan 0:3, Fausek Matěj 1:2), KST NOVÝ JIČÍN B - SK Přerov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 1:2, Tichavský Filip 1:2, Kratochvíl Michal 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Otáhal Bořek 3:0, Soukup Adam 0:3, Palásek Michal 0:3),
25. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SK Přerov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnik Ondřej 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2, Fausek Matěj 1:1, Dostál Jan 1:2, Joneš Patrik 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Otáhal Bořek 3:0, Soukup Adam 1:1, Palásek Michal 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST NOVÝ JIČÍN B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sixta Vít 0:3, Šorm Luboš ml. 1:1, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Vincek Martin 2:2, Masnica Michal 3:0, WO 0:4), TTC MS Brno B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Libor 0:3, Tureček Petr 0:3, Bíza Petr 1:2, Šenkapoul Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 2:2, WO 0:5), KST Blansko - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Martin ml. 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Přikryl Aleš 0:2, body hostů: Dzida Jan 2:0, Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové C - TJ Sokol Studená I. 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truněček Martin 1:1, Hort Tomáš 1:1, Brát Karel ml. 2:1, Hušek Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 2:1, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 1:2, WO 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - HB Ostrov H. Brod C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Mark 1:2, Wagner Richard 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Kanta František 3:0, Vondráček Filip 3:0, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - SKST PLUS Hodonín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Vybíral Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Brhel Štěpán 1:1, Růžička Filip 1:1, Kadlček Michal 1:1, WO 3:0),
26. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SK Přerov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:3, Schwab Richard 1:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Otáhal Bořek 3:1, Mynář Vojtěch 2:1, Soukup Adam 2:1, Palásek Michal 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - KST NOVÝ JIČÍN B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:1, Bohdanecký Jakub 0:2, Dostál Jan 1:2, Fausek Matěj 1:2, Hnik Ondřej 0:2, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 3:1, Masnica Michal 4:0, Vincek Martin 2:1, WO 0:4), KST Blansko - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 2:1, Polívka Martin ml. 0:3, Přikryl Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Tomaniec Jiří 3:1, Gráf Jiří 2:2, WO 0:5), TTC MS Brno B - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2, Tureček Petr 0:3, Bíza Petr 2:1, body hostů: Dzida Jan 2:1, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Studená I. 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Dan 0:2, Wagner Mark 0:2, Jirout Vojtěch 0:3, Wagner Richard 0:2, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 3:0, WO 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové C - HB Ostrov H. Brod C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truněček Martin 2:1, Jirásek Martin ml. 1:2, Hort Tomáš 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Kanta František 3:0, Vondráček Filip 1:2, Vaigl Martin 0:3, Novák Aleš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:3, Svoboda Aleš 2:1, Vybíral Lukáš 3:1, WO 0:4, body hostů: Chrást Roman 3:0, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 0:3, Ságl Ondřej 1:1, WO 4:0),
27. kolo:
SK Přerov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:0, Galanda Tomáš 0:2, Palásek Michal 3:0, Otáhal Bořek 3:0, WO 1:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Ondrovčák Radek 0:2, WO 0:1), SKST PLUS Hodonín B - TJ Sokol PP Hradec Králové C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jindřich 2:0, Růžička Filip 2:0, Kadlček Michal 2:0, Brhel Štěpán 2:0, body hostů: Hort Tomáš 0:2, Brát Karel ml. 0:2, Hušek Adam 0:2, Řehounek Kristian 0:2), TJ Holásky - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 2:0, Chrást Roman 2:0, Ságl Ondřej 3:0, Babák Petr 1:1, body hostů: Volhejn Dan 0:3, Černík Jan 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Jan 1:1), TJ Sokol Studená I. - TTC MS Brno B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 2:1, Ondráček Jan 0:3, Korbel Filip ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 1:2, Šenkapoul Petr 2:0, Svoboda Libor 1:2, Nespěšný Hynek 0:3, WO 0:1), HB Ostrov H. Brod C - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:0, Sivera Adam 2:0, Vaigl Martin 2:0, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Vaculík Miloslav 0:2), SKST Havířov C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baroš Antonín 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Gráf Jiří 2:1, Tomaniec Jiří 2:0, body hostů: Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 1:1, Fausek Matěj 0:2, Nedomlel Lukáš 0:2), KST Slezan Opava - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:0, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 1:2, Šplíchal Jan 0:3, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:2),
28. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Masnica Michal 1:1, Vincek Martin 1:1, Tichavský Filip 3:0, Polášek Radovan 1:1, WO 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 1:2, Ondrovčák Radek 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Holásky - TJ Sokol PP Hradec Králové C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palbuchta Jiří 1:3, Ságl Ondřej 1:3, Babák Petr 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Truněček Martin 3:1, Brát Karel ml. 2:2, Řehounek Kristian 0:2, Hušek Adam 2:1, Hort Tomáš 2:0), SKST PLUS Hodonín B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 2:0, Růžička Filip 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 2:1, Kadlček Michal 1:0, Orel Eduard 1:1, body hostů: Černík Jan 0:3, Jirout Vojtěch 1:2, Volhejn Dan 1:1, Volhejn Jan 0:2), HB Ostrov H. Brod C - TTC MS Brno B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaigl Martin 2:0, Sivera Adam 1:1, Novák Aleš 2:1, Vondráček Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Nespěšný Hynek 0:3, Bíza Petr 1:2, Svoboda Libor 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Studená I. - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 3:0, Čermák Marek 2:0, Ondráček Jan 1:2, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 0:3, Polívka Martin ml. 0:2), KST Slezan Opava - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wallik Lukáš 2:1, Rybár Petr 2:0, Vitásek Adam 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Dostál Jan 2:1, Hnik Ondřej 0:3, Fausek Matěj 0:3, Nedomlel Lukáš 0:2), SKST Havířov C - TJ Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomaniec Jiří 2:0, Rusnák Aleš 2:0, Baroš Antonín 2:1, Gráf Jiří 2:0, body hostů: Matuška Petr ml. 0:3, Schwab Richard 0:2, Kalenský Jaroslav 1:1, Šplíchal Jan 0:2),
29. kolo:
SK Přerov A - SKST Havířov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthal Otmar 0:3, Palásek Michal 0:3, Mynář Vojtěch 2:1, Galanda Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Tomaniec Jiří 4:0, Gráf Jiří 3:1, Baroš Antonín 2:2, WO 0:4), KST NOVÝ JIČÍN B - KST Slezan Opava 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pařil Ondřej 0:3, Vincek Martin 0:2, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 2:1, body hostů: Dzida Jan 3:0, Knybel Kamil 1:2, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 2:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol Studená I. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 1:1, Nedomlel Lukáš 0:2, Hnik Ondřej 0:3, Dostál Jan 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - HB Ostrov H. Brod C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šplíchal Jan 0:4, Kalenský Jaroslav 3:1, Šorm Luboš ml. 1:3, Schwab Richard 2:2, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Vaigl Martin 2:2, Novák Aleš 3:1, Sivera Adam 2:2), TTC MS Brno B - SKST PLUS Hodonín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 2:2, Nespěšný Hynek 2:2, Janošek Adam 0:4, Bíza Petr 4:0, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Orel Eduard 1:3, Svoboda Petr 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 1:3), KST Blansko - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 1:0, Petr Michal 2:2, Polívka Martin ml. 0:4, Veselý Lukáš 4:0, Vaculík Miloslav 0:3, body hostů: Palbuchta Jiří 1:3, Chrást Roman 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 3:1, Řehounek Kristian 2:2, Drábek Zbyněk 0:3, Truněček Martin 3:1, Jirásek Martin ml. 1:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Ondrovčák Radek 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:3),
30. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN B - SKST Havířov C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 3:1, Vincek Martin 0:3, WO 2:5, body hostů: Tomaniec Jiří 1:2, Gráf Jiří 0:1, Bača Jaroslav ml. 2:1, Baroš Antonín 1:2, WO 5:2), SK Přerov A - KST Slezan Opava 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthal Otmar 0:3, Galanda Tomáš 0:3, Mynář Vojtěch 3:0, Maděrka Svatopluk 0:1, WO 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:1, Rybár Petr 2:1, Vitásek Adam 1:1, Dzida Jan 2:0, WO 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Studená I. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 1:2, Šorm Luboš ml. 0:2, Matuška Petr ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Čermák Marek 2:1, Smola Igor 3:0, Doležal Ondřej 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - HB Ostrov H. Brod C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedomlel Lukáš 1:3, Fausek Matěj 0:4, Rochowanski Jan 3:1, Dostál Jan 3:1, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Vaigl Martin 2:2, Novák Aleš 1:3, Sivera Adam 2:2), KST Blansko - SKST PLUS Hodonín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petr Michal 1:3, Veselý Lukáš 4:0, Polívka Martin ml. 2:2, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Růžička Filip 2:2, Svoboda Petr 0:4, Orel Eduard 2:2), TTC MS Brno B - TJ Holásky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 3:1, Janošek Adam 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, Bíza Petr 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:1, Zimola Ondřej 0:4, Chrást Roman 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Richard 3:1, Volhejn Jan 1:3, Jirout Vojtěch 2:1, Volhejn Dan 0:2, WO 0:2, body hostů: Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Svoboda Aleš 2:1, Ondrovčák Radek 1:2, WO 2:0),
3.liga mužů sk.A
1. kolo:
Slovan KST Bohnice - SKUŘ Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:0, Kuba Miloslav 2:1, Milek Petr 0:3, Zábranský Josef 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kovářík Matěj 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:3), AC Sparta Praha B - Union Plzeň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 0:3, Sochor Adam 0:2, Kocáb Jan 1:2, Kubát Jan 1:2, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Říšský Pavel 3:0, Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 1:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítek Patrik 2:0, Jirkovský Antonín ml. 1:1, Zitta Přemysl 2:1, Černý Vít 3:0, body hostů: Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:1, Kruliš David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:3, Šmíd Jan 0:2, Homolka Pavel 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:1), KST Klatovy - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 0:2, Pergler Jakub 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Končal Adam 3:1, Javorský Daniel 0:2, body hostů: Janda Jan 3:1, Myler Matěj 3:1, Škopek Stanislav 1:3, Škoda Petr 1:3), ČZ Strakonice Elektrostav - DDM Soběslav-Studená 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 3:0, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Pešek Ondřej 1:2, Dobiáš Ladislav 0:3, Ondráček Jan 0:2, Šindelář Radim 0:2), TTC Elizza Praha C - SF SKK El Niňo Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 3:1, Melichar Jiří 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Benák Libor 3:1, Knobloch Miroslav 1:0, body hostů: Špaček Zbyněk 1:3, Plachý Jiří 3:1, Plachý Ladislav 2:2, Kubát Petr 1:3),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kézr Aleš 1:3, Bochňák David 2:2, Berger Miroslav 2:2, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Říšský Pavel 2:2, Vaněček Petr 3:1, Grus Matěj 0:4), AC Sparta Praha B - SKUŘ Plzeň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Hüttl Michal 2:2, Kocáb Jan 0:1, Kubát Jan 3:1, Šašinka Albert 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Chodounský Martin 4:0, Kubát Jan 1:3, Korbel Petr 2:2), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 2:1, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 2:1), TJ Sokol Hořovice - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 2:0, Šmíd Jan 2:0, Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 2:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Minář Marek 0:2, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2), KST Klatovy - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 0:1, Končal Adam 3:0, Javorský Daniel 0:2, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:1, Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 1:1, Dobiáš Ladislav 1:0), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol České Budějovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 2:0, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Havlík Tomáš 2:0, body hostů: Myler Matěj 0:2, Janda Jan 0:2, Škopek Stanislav 0:2, Kuchta Kamil nejml. 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Nedvěd Matyáš 1:2, Janda Jan 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav 2:1, Benák Jan 0:3, Remunda Alexandros Matheos 3:0, Benák Libor 3:0), DDM Soběslav-Studená - SF SKK El Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 0:2, Ondráček Jan 1:2, Pešek Ondřej 3:0, Šindelář Radim 1:0, body hostů: Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Gajda Jonáš 1:2, Kubát Petr 0:3), SKST Chodov - KST Klatovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 1:3, Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:2, Minář Marek 4:0, body hostů: Končal Adam 3:1, Zahradník Lukáš 3:1, Pergler Jakub 1:2, Kopřiva Pavel 1:2), TJ Šanov - ČZ Strakonice Elektrostav 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 0:3, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 0:3, Štepka Miroslav 3:1, body hostů: Havlík Tomáš 4:0, Hýža Daniel 1:2, Brožek Michal 2:1, Kowal René 2:1), Slovan KST Bohnice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 1:1, Kézr Aleš 1:1, Kuba Miloslav 3:0, Zábranský Josef 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2, Zitta Přemysl 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 3:0, Sochor Adam 1:1, Sochor David 2:1, Kubát Jan 3:0, body hostů: Chládek Luboš 1:2, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 0:3, Karda Martin 0:2), SKUŘ Plzeň - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Matěj 2:2, Kubát Jan 1:3, Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 3:1, Vaněček Petr 1:3, Pachner Jan 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - SF SKK El Niňo Praha E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jan 0:2, Škopek Stanislav 0:2, Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 0:3, body hostů: Plachý Jiří 3:0, Plachý Ladislav 3:0, Kubát Petr 1:1, Gajda Jonáš 2:0), DDM Soběslav-Studená - TTC Elizza Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 0:3, Ondráček Jan 1:3, Dobiáš Ladislav 2:1, Pešek Ondřej 2:2, Šindelář Radim 0:1, body hostů: Benák Jan 2:2, Benák Vít 3:1, Remunda Alexandros Matheos 3:1, Benák Libor 2:1), SKST Chodov - ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:2, Huleš Petr 0:2, Minář Marek 1:2, Kolář Pavel 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Zeman Lukáš 2:0), TJ Šanov - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 3:0, body hostů: Končal Adam 2:1, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 0:2, Kopřiva Pavel 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:0, Kézr Aleš 1:1, Kuba Miloslav 1:1, Zábranský Josef 3:0, Polcar Vojtěch 0:1, body hostů: Chládek Luboš 2:1, Homolka Pavel 0:3, Šmíd Jan 1:2, Karda Martin 0:2), AC Sparta Praha B - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 0:2, Sochor David 2:0, Sochor Adam 2:1, Kubát Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 0:2, Šmejkal Radek 1:2, Zitta Přemysl 0:1, WO 0:3),
5. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:3, Šmejkal Radek 4:0, Jirkovský Antonín ml. 1:2, Černý Vít 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Chodounský Martin 0:4, Kubát Jan 1:2), TJ Sokol Hořovice - Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 2:2, body hostů: Závora Adam 2:2, Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 1:2), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:4, Javorský Daniel 1:2, Kopřiva Pavel 0:3, Končal Adam 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 2:1, Polcar Vojtěch 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:1, Kowal René 2:1, body hostů: Šmíd Miroslav 0:3, Kroupa Tomáš 1:2, Chlumský Petr 1:2, Vyskočil Michal 1:1), TTC Elizza Praha C - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Libor 2:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0, Benák Jan 2:0, Knobloch Miroslav 2:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Šanov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajda Jonáš 2:1, Kubát Petr 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Štepka Miroslav 3:1, Hejda Václav 3:1, Koděra Filip 0:4, Cafourek Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice - DDM Soběslav-Studená 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:2, Bakalář Daniel 0:2, Škoda Petr 0:2, Myler Matěj 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Krahulec Petr 2:0, Šindelář Radim 2:0),
6. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - Union Plzeň B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 0:3, Šmejkal Radek 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Závora Adam 2:1, Vaněček Petr 2:1, Říšský Pavel 1:1), TJ Sokol Hořovice - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 1:3, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Chodounský Martin 1:3, Kubát Jan 3:0, Kysela Martin 1:2), KST Klatovy - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Javorský Daniel 1:3, Pergler Jakub 1:2, Končal Adam 4:0, Kopřiva Pavel 1:1, body hostů: Sochor David 3:1, Šmíd Miroslav 1:3, Kroupa Tomáš 3:1, Sochor Adam 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - Slovan KST Bohnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:1, Hýža Daniel 1:1, Zeman Lukáš 1:1, Havlík Tomáš 3:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Zábranský Josef 1:0, Bochňák David 1:2, Kézr Aleš 0:3, Kuba Miloslav 0:2, Polcar Vojtěch 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 2:0, Šedivý Zdeněk 2:1, Benák Libor 1:1, WO 5:0, body hostů: Štepka Miroslav 2:1, Hejda Václav 1:2, Koděra Filip 1:2, WO 0:5), SF SKK El Niňo Praha E - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Zbyněk 0:2, Gajda Jonáš 2:0, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 3:0, Kubát Petr 1:0, body hostů: Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 1:2, Kruliš David 0:3, Noveský Leon 1:1),
7. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Matěj 2:1, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, body hostů: Myler Matěj 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Janda Jan 0:3, Škopek Stanislav 0:3), Union Plzeň B - DDM Soběslav-Studená 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závora Adam 2:1, Pachner Jan 0:3, Vaněček Petr 1:2, Říšský Pavel 1:3, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Dobiáš Ladislav 3:0, Šindelář Radim 1:2, Hložek Tomáš 1:2), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 3:1, Bochňák David 2:1, Kadavý Ondřej 0:3, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Benák Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 1:3, Benák Libor 2:1, Dušek Jan 2:1), AC Sparta Praha B - SF SKK El Niňo Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Vít 2:1, Hüttl Michal 2:1, Duval Quentin 0:3, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Plachý Jiří 3:1, Gajda Jonáš 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Kubát Petr 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - KST Klatovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:3, Šmejkal Radek 1:0, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 4:0, Zitta Přemysl 0:1, WO 0:1, body hostů: Končal Adam 2:1, Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 2:1, Kopřiva Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice - ČZ Strakonice Elektrostav 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 0:2, Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:1, Hýža Daniel 0:2), SKST Chodov - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:3, Kolář Pavel 1:1, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, body hostů: Volák Martin 1:2, Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:0),
8. kolo:
SKUŘ Plzeň - DDM Soběslav-Studená 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 3:1, Kubát Jan 1:3, Kysela Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Krahulec Petr 3:1, Dobiáš Ladislav 2:2, Šindelář Radim 2:2, Hložek Tomáš 1:3), Union Plzeň B - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:0, Klier Jakub 0:1, Vaněček Petr 3:0, Závora Adam 0:1, Říšský Pavel 2:0, WO 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:2, WO 0:2), Slovan KST Bohnice - SF SKK El Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Kézr Aleš 2:1, Berger Miroslav 1:2, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Plachý Jiří 2:2, Plachý Ladislav 1:3, Gajda Jonáš 1:2, Kubát Petr 1:2), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Adam 2:2, Hüttl Michal 2:2, Karásek Vít 2:1, Kroupa Tomáš 2:2, Havlíček Tomáš 0:1, body hostů: Knobloch Miroslav 3:1, Benák Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Šedivý Zdeněk 4:0, Benák Libor 0:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - ČZ Strakonice Elektrostav 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 2:1, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:1, Hýža Daniel 1:2), TJ Sokol Hořovice - KST Klatovy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Růžička Josef 1:3, Šmíd Jan 1:3, Chládek Luboš 4:0, body hostů: Končal Adam 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 1:3, Kopřiva Pavel 2:2),
9. kolo:
KST Klatovy - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 1:3, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 1:2, Končal Adam 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 4:0, Kovářík Matěj 2:2, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - Union Plzeň B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:1, Hýža Daniel 1:2, Krejčí Ondřej 1:2, Brožek Michal 4:0, body hostů: Hnilica Vladimír 2:2, Říšský Pavel 1:3, Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 0:3), TTC Elizza Praha C - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Jiří 2:1, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 3:0, Benák Jan 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Šmejkal Radek 0:3, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 3:1, Gajda Jonáš 1:1, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 3:1, Kubát Petr 0:1, body hostů: Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 0:4, Homolka Pavel 2:1, Šmíd Jan 2:1), TJ Sokol České Budějovice - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:0, Bakalář Daniel 2:0, Myler Matěj 3:0, Škopek Stanislav 2:1, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kolář Pavel 0:3, Kruliš David 0:3, Huleš Petr 1:1), DDM Soběslav-Studená - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Pešek Ondřej 2:2, body hostů: Koděra Filip 2:2, Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 2:1),
10. kolo:
KST Klatovy - Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Pavel 1:3, Javorský Daniel 1:2, Zahradník Lukáš 1:2, Pergler Jakub 2:0, Končal Adam 1:1, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 2:2, Vaněček Petr 1:2, Grus Matěj 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Krejčí Ondřej 2:0, Hýža Daniel 3:0, Brožek Michal 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Chodounský Martin 0:2, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Jiří 1:1, Benák Libor 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 1:3, Benák Vít 2:0, body hostů: Chládek Luboš 3:1, Karda Martin 0:4, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 1:2), SF SKK El Niňo Praha E - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Špaček Zbyněk 1:1, Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, WO 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 1:1, Nedvěd Matyáš 0:2, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Koděra Filip 2:1, Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 1:1), DDM Soběslav-Studená - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, Krahulec Petr 3:0, Pešek Ondřej 2:1, body hostů: Kolář Pavel 0:3, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:2), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 4:0, Kuba Miloslav 1:2, Polcar Vojtěch 0:3, Zábranský Josef 4:0, body hostů: Hüttl Michal 1:3, Sochor David 2:2, Sochor Adam 1:2, Němec Filip 1:2),
11. kolo:
SKUŘ Plzeň - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Matěj 2:0, Kubát Jan 2:0, Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, body hostů: Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Kolář Pavel 0:2), Union Plzeň B - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grus Matěj 1:3, Vaněček Petr 2:1, Hnilica Vladimír 2:1, Závora Adam 0:4, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 2:2, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 1:1, Kuba Miloslav 2:0, Bochňák David 3:0, Zábranský Josef 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 0:2, Janda Jan 0:2, Škoda Petr 0:2), AC Sparta Praha B - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Tomáš 0:1, Hájek Michal 0:2, Karásek Vít 1:2, Hüttl Michal 0:3, Sochor David 1:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 1:1, Ondráček Jan 1:1), KST Klatovy - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 3:1, Kopřiva Pavel 2:2, Javorský Daniel 2:1, Pergler Jakub 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav 2:2, Benák Jan 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:4, Benák Libor 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - SF SKK El Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 2:1, Zeman Lukáš 1:1, Hýža Daniel 2:1, Havlík Tomáš 3:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Ladislav 0:3, Kubát Petr 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Vít 4:0, Vaculík Petr 1:2, Šmejkal Radek 1:2, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2),
12. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářík Matěj 2:1, Kubát Jan 1:2, Chodounský Martin 2:1, Šlehofer Stanislav ml. 0:4, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 1:2), Union Plzeň B - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pachner Jan 1:0, Klier Jakub 2:0, Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - DDM Soběslav-Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 0:4, Berger Miroslav 0:3, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Krahulec Petr 2:2, Pešek Ondřej 2:2, Dobiáš Ladislav 2:2, Ondráček Jan 3:0), AC Sparta Praha B - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 2:0, Hüttl Michal 2:0, Kroupa Tomáš 2:1, Karásek Vít 2:0, body hostů: Myler Matěj 0:3, Janda Jan 0:2, Bakalář Daniel 1:1, Škoda Petr 0:2), KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 1:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:1, Kopřiva Pavel 0:1, body hostů: Plachý Jiří 1:3, Gajda Jonáš 2:2, Kubát Petr 1:2, Plachý Ladislav 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Knobloch Miroslav 1:2, Benák Jan 1:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Benák Libor 0:2),
13. kolo:
TTC Elizza Praha C - SKUŘ Plzeň 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jan 3:0, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 2:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Peckert Daniel 1:2, Kubát Jan 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - Union Plzeň B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Zbyněk 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Jiří 3:0, Plachý Ladislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Vaněček Petr 2:2, Grus Matěj 2:2, WO 0:5), TJ Sokol České Budějovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:3, Bakalář Daniel 1:1, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Jirkovský Antonín ml. 1:1), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol Hořovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Ondřej 1:0, Šindelář Radim 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, Krahulec Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Chládek Luboš 0:2, Karda Martin 0:2, Šmíd Jan 0:2, WO 0:3), SKST Chodov - Slovan KST Bohnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Kolář Pavel 0:3, Malina Josef 0:3, Plaček František 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Kuba Miloslav 3:1, Milek Petr 1:2, Bochňák David 2:1), TJ Šanov - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:0, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:1, WO 1:0, body hostů: Němec Filip 0:3, Kocáb Jan 1:2, Kubát Jan 1:1, Šenk Jakub 0:1, WO 0:1), KST Klatovy - ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Kopřiva Pavel 0:2, Pergler Jakub 0:3, Končal Adam 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Hýža Daniel 2:0),
14. kolo:
TTC Elizza Praha C - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Jan 2:1, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Benák Libor 1:3, WO 0:4, body hostů: Pachner Jan 2:1, Vaněček Petr 2:0, Grus Matěj 0:2, Hnilica Vladimír 2:1, WO 4:0), SF SKK El Niňo Praha E - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:1, Špaček Zbyněk 1:2, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:3, Chodounský Martin 1:2, Peckert Daniel 0:3, Kubát Jan 2:1), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Hořovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makara Michal 0:3, Škoda Petr 0:3, Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 3:0, body hostů: Chládek Luboš 3:0, Homolka Pavel 2:1, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 2:1), DDM Soběslav-Studená - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 1:3, Šindelář Radim 1:3, Dobiáš Ladislav 3:0, Krahulec Petr 4:0, body hostů: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:3, Jirkovský Antonín ml. 1:2), SKST Chodov - AC Sparta Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Petr 0:2, Tonhauser Robert 0:2, Skokov Jaroslav 0:2, Kolář Pavel 0:2, body hostů: Kubát Jan 2:0, Kocáb Jan 2:0, Němec Filip 2:0, Chlumský Petr 2:0), TJ Šanov - Slovan KST Bohnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 3:0, body hostů: Zábranský Josef 1:2, Bochňák David 0:3, Kuba Miloslav 0:2, Berger Miroslav 0:2),
15. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Michal 2:1, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Benák Jan 4:0, body hostů: Bakalář Daniel 3:1, Janda Jan 1:2, Škoda Petr 0:3, Makara Michal 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - DDM Soběslav-Studená 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kopecký Michael 2:2, Kaucký Filip 0:3, Gajda Jonáš 3:1, Plachý Jiří 0:1, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Pešek Ondřej 2:2, Dobiáš Ladislav 1:3, Ondráček Jan 1:3), KST Klatovy - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:0, Javorský Daniel 1:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:0, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Šanov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 2:1, Kowal René 2:1, Krejčí Ondřej 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 0:3, Volák Martin 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - Slovan KST Bohnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:1, Zítek Patrik 2:2, Jirkovský Antonín ml. 0:4, Šmejkal Radek 2:2, body hostů: Zábranský Josef 2:2, Bochňák David 4:0, Kuba Miloslav 2:2, Polcar Vojtěch 1:3), TJ Sokol Hořovice - AC Sparta Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 3:1, Šmíd Jan 1:3, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Kocáb Jan 2:2, Karásek Vít 1:3, Kroupa Tomáš 4:0, Hüttl Michal 0:4), Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:0, Říšský Pavel 2:0, Hnilica Vladimír 2:0, Závora Adam 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Kovářík Matěj 0:2, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2),
16. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Kopecký Michael 3:0, Plachý Jiří 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Bakalář Daniel 0:2, Škoda Petr 0:2, Makara Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 0:1, Benák Libor 1:2, Stibor Michal 2:1, Benák Jan 0:3, Benák Vít 1:1, body hostů: Pešek Ondřej 1:2, Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 2:1, Ondráček Jan 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Havlík Tomáš 2:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2, Kruliš David 0:2), KST Klatovy - TJ Šanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 2:2, Pergler Jakub 0:4, Javorský Daniel 1:2, Končal Adam 3:1, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 4:0, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:2), TJ Sokol Hořovice - Slovan KST Bohnice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 3:0, Kuba Miloslav 1:2, Polcar Vojtěch 2:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 3:1, body hostů: Kocáb Jan 3:1, Karásek Vít 2:2, Kroupa Tomáš 2:2, Hüttl Michal 2:1),
17. kolo:
SKUŘ Plzeň - SportSpin TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářík Matěj 0:4, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:2, Jirkovský Antonín ml. 1:2), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klier Jakub 3:0, Závora Adam 2:1, Vaněček Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Chládek Luboš 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 0:2, Homolka Pavel 1:1, WO 4:0), Slovan KST Bohnice - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miroslav 1:0, Bochňák David 2:0, Polcar Vojtěch 2:1, Zábranský Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Pergler Jakub 0:3, Zahradník Lukáš 1:1, Kopřiva Pavel 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha B - ČZ Strakonice Elektrostav 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Michal 0:3, Novák Robert 1:1, Šašinka Albert 0:3, Kubát Jan 1:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Kowal René 2:1, Zeman Lukáš 2:1, Hýža Daniel 2:0), SKST Chodov - TTC Elizza Praha C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Benák Vít 2:0, Benák Jan 2:0, Stibor Michal 1:0, Benák Libor 1:0, WO 3:0), TJ Šanov - SF SKK El Niňo Praha E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volák Martin 1:0, Hejda Václav 2:0, Hejda Václav ml. 1:2, Cafourek Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachý Ladislav 1:2, Kaucký Filip 0:3, Kopecký Michael 1:1, WO 0:3), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:0, Šindelář Radim 2:0, Pešek Ondřej 1:2, Krahulec Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Janda Jan 1:2, Škopek Stanislav 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
Union Plzeň B - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:2, Závora Adam 2:1, Říšský Pavel 1:2, Vaněček Petr 4:0, body hostů: Černý Vít 3:1, Zítek Patrik 0:3, Šmejkal Radek 2:1, Jirkovský Antonín ml. 0:3), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol Hořovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodounský Martin 3:1, Kubát Jan 2:2, Peckert Daniel 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 4:0, body hostů: Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 1:3, Šmíd Jan 1:2), AC Sparta Praha B - KST Klatovy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Hüttl Michal 3:1, Novák Robert 1:2, Kubát Jan 3:1, body hostů: Končal Adam 4:0, Zahradník Lukáš 2:2, Kopřiva Pavel 0:4, Javorský Daniel 0:3), Slovan KST Bohnice - ČZ Strakonice Elektrostav 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Polcar Vojtěch 1:3, Berger Miroslav 2:1, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Brožek Michal 2:2, Zeman Lukáš 1:3, Kowal René 2:2, Hýža Daniel 1:2), TJ Šanov - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 0:3, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Jan 1:0, body hostů: Benák Libor 1:2, Stibor Michal 0:3, Benák Jan 1:2, Lamr Martin 1:2), SKST Chodov - SF SKK El Niňo Praha E 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:3, Noveský Leon 0:2, WO 0:3, body hostů: Kaucký Filip 1:1, Špaček Zbyněk 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Kopecký Michael 1:0, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škopek Stanislav 0:4, Bakalář Daniel 1:3, Janda Jan 2:1, Myler Matěj 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Chodounský Martin 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Kubát Jan 2:1), DDM Soběslav-Studená - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Hložek Tomáš 2:1, Pešek Ondřej 1:2, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Pachner Jan 0:3, Vaněček Petr 1:2, Závora Adam 0:3), TTC Elizza Praha C - Slovan KST Bohnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 2:2, Kadlec Tomáš 1:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Knobloch Miroslav 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Berger Miroslav 2:2, Polcar Vojtěch 1:3, Kouba Jan 1:3), SF SKK El Niňo Praha E - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 0:3, Kaucký Filip 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 1:2, body hostů: Kubát Jan 1:2, Němec Filip 3:0, Kroupa Tomáš 2:1, Karásek Vít 3:0), KST Klatovy - SportSpin TJ Slovan Lochovice 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 0:3, Kopřiva Pavel 0:3, Javorský Daniel 0:3, Končal Adam 2:1, body hostů: Černý Vít 3:0, Vaculík Petr 3:0, Šmejkal Radek 2:1, Zítek Patrik 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožek Michal 1:0, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Šmíd Jan 1:2, Růžička Josef 1:1, WO 0:3), TJ Šanov - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:1, Volák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 1:1, WO 0:3),
20. kolo:
DDM Soběslav-Studená - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Ondřej 2:0, Hložek Tomáš 0:2, Šindelář Radim 3:0, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kovářík Matěj 0:2, Kubát Jan 0:2), TJ Sokol České Budějovice - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 1:2, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 2:1, Myler Matěj 2:2, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Vaněček Petr 2:1, Závora Adam 0:3, Pachner Jan 2:1), SF SKK El Niňo Praha E - Slovan KST Bohnice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Špaček Zbyněk 1:3, Kořének František 1:3, Gajda Jonáš 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 4:0, Berger Miroslav 1:3, Kuba Miloslav 1:3), TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Vít 3:0, Benák Jan 0:3, Remunda Alexandros Matheos 0:3, WO 0:4, body hostů: Kroupa Tomáš 1:1, Kubát Jan 2:1, Sochor Adam 1:1, Novák Robert 2:0, WO 4:0), ČZ Strakonice Elektrostav - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 1:2, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 4:0, body hostů: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 1:2, Šmejkal Radek 2:1, Zitta Přemysl 0:3), KST Klatovy - TJ Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Javorský Daniel 1:3, Jehlík Miroslav 1:3, Končal Adam 4:0, Kopřiva Pavel 0:2, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 1:3, Chládek Luboš 3:1, Homolka Pavel 3:1, Šmíd Jan 3:1),
21. kolo:
SKUŘ Plzeň - KST Klatovy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 2:2, Kubát Jan 2:1, Kovářík Matěj 2:1, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Končal Adam 4:0, Jehlík Miroslav 0:4, Javorský Daniel 2:1, Zahradník Lukáš 0:3), Union Plzeň B - ČZ Strakonice Elektrostav 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Vaněček Petr 3:0, Hnilica Vladimír 3:1, WO 0:4, body hostů: Zeman Lukáš 0:3, Krejčí Ondřej 1:1, Soukup Zdeněk ml. 0:2, Brožek Michal 0:3, WO 4:0), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Petr 2:1, Zítek Patrik 2:0, Šmejkal Radek 1:2, Černý Vít 2:1, WO 1:0, body hostů: Knobloch Miroslav 1:2, Benák Jan 0:3, Stibor Michal 2:1, Benák Libor 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice - SF SKK El Niňo Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:1, Karda Martin 1:1, Šmíd Jan 3:0, Chládek Luboš 3:0, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Špaček Zbyněk 0:3, Kaucký Filip 0:3, Plachý Ladislav 0:2), SKST Chodov - TJ Sokol České Budějovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 2:2, Huleš Petr 3:0, Kruliš David 0:3, Minář Marek 1:3, body hostů: Myler Matěj 3:1, Bakalář Daniel 3:1, Janda Jan 1:2, Škopek Stanislav 1:2), TJ Šanov - DDM Soběslav-Studená 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 1:3, Hejda Václav 4:0, Cafourek Tomáš 3:1, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 1:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:2, Pešek Ondřej 2:2, Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 1:3), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 1:3, Hüttl Michal 3:1, Karásek Vít 2:2, Kubát Jan 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 0:4, Berger Miroslav 1:3),
22. kolo:
Union Plzeň B - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:1, Říšský Pavel 2:0, Vaněček Petr 3:0, Hnilica Vladimír 2:0, body hostů: Končal Adam 1:2, Kopřiva Pavel 0:2, Javorský Daniel 0:2, Zahradník Lukáš 0:2), SKUŘ Plzeň - ČZ Strakonice Elektrostav 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 2:1, Kovářík Matěj 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Zeman Lukáš 1:2, Krejčí Ondřej 3:0, Vonášek Jan 0:3), TJ Sokol Hořovice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 0:4, Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Stibor Michal 2:2, Benák Jan 1:3, Melichar Jiří 2:2, Benák Libor 3:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - SF SKK El Niňo Praha E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 2:0, Vaculík Petr 2:0, Šmejkal Radek 2:1, Černý Vít 3:0, body hostů: Gajda Jonáš 0:3, Kaucký Filip 1:2, Špaček Zbyněk 0:2, Plachý Ladislav 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 2:2, Volák Martin 2:2, Hejda Václav 4:0, Cafourek Tomáš 1:3, body hostů: Myler Matěj 3:1, Bakalář Daniel 2:2, Janda Jan 2:2, Škopek Stanislav 0:4), SKST Chodov - DDM Soběslav-Studená 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Minář Marek 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Ondráček Jan 2:0, Šindelář Radim 2:0),
23. kolo:
SKST Chodov - SKUŘ Plzeň 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:2, Huleš Petr 1:2, Minář Marek 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 2:0, Kovářík Matěj 2:0), TJ Šanov - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volák Martin 0:1, Cafourek Tomáš 1:1, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 2:0, Koděra Filip 0:1, WO 4:0, body hostů: Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 1:2, Hnilica Vladimír 1:2, WO 0:4), TJ Sokol České Budějovice - Slovan KST Bohnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:3, Nedvěd Matyáš 1:2, Myler Matěj 1:2, body hostů: Zábranský Josef 2:1, Bochňák David 3:0, Berger Miroslav 3:0, Košacký Adam 1:2), DDM Soběslav-Studená - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 3:1, Hložek Tomáš 0:3, Ondráček Jan 0:3, Dobiáš Ladislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Kroupa Tomáš 2:2, Kubát Jan 4:0, Němec Filip 2:2, Karásek Vít 0:2, WO 0:2), TTC Elizza Praha C - KST Klatovy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 2:1, Dušek Jan 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Melichar Jiří 2:1, body hostů: Pergler Jakub 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Javorský Daniel 2:1, Kopřiva Pavel 1:2), SF SKK El Niňo Praha E - ČZ Strakonice Elektrostav 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Počta Tomáš 0:3, Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 0:2, WO 1:4, body hostů: Kowal René 1:1, Krejčí Ondřej 1:1, Hýža Daniel 2:0, Brožek Michal 1:1, WO 4:1), TJ Sokol Hořovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 0:3, Hnízdil Tomáš ml. 0:2, Šmíd Jan 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Černý Vít 3:0, Vaculík Petr 3:0, Zítek Patrik 2:1, Šmejkal Radek 1:1),
24. kolo:
TJ Šanov - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 1:2), SKST Chodov - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:3, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Vaněček Petr 3:0, Pachner Jan 2:1, WO 0:4), DDM Soběslav-Studená - Slovan KST Bohnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 1:2, Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 1:2, Dobiáš Ladislav 4:0, body hostů: Zábranský Josef 2:2, Bochňák David 1:2, Berger Miroslav 1:2, Kouba Jan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škoda Petr 0:3, Škopek Stanislav 1:2, Janda Jan 1:2, Myler Matěj 0:3, WO 4:0, body hostů: Kubát Jan 3:1, Kroupa Tomáš 3:1, Němec Filip 4:0, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha E - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Filip 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Kořének František 2:1, Gajda Jonáš 3:0, body hostů: Javorský Daniel 0:3, Kopřiva Pavel 0:3, Zahradník Lukáš 1:1, Pergler Jakub 0:2), TTC Elizza Praha C - ČZ Strakonice Elektrostav 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 1:1, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Melichar Jiří 0:3, body hostů: Kowal René 3:0, Brožek Michal 2:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0),
25. kolo:
SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan 0:4, Korbel Petr 3:1, Peckert Daniel 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Benák Jan 3:1, Kadlec Tomáš 1:3, Benák Libor 2:2, Remunda Alexandros Matheos 1:2), Union Plzeň B - SF SKK El Niňo Praha E 9:8 (body domácích: Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 0:3, Hnilica Vladimír 3:0, WO 4:4, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Kaucký Filip 1:2, WO 4:4), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 1:1, Vaculík Petr 2:0, Černý Vít 3:0, Zítek Patrik 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Nedvěd Matyáš 0:2, Škoda Petr 0:2, Makara Michal 0:2), TJ Sokol Hořovice - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:2, Jirouch Tomáš 0:2, Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Chládek Luboš 1:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:0, Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:0, Šindelář Radim 1:1), Slovan KST Bohnice - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 1:1, Berger Miroslav 2:0, Bochňák David 3:0, Zábranský Josef 2:0, body hostů: Huleš Petr 1:2, Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 1:2, Hüttl Michal 0:3, Chlumský Petr 1:2, Kubát Jan 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Cafourek Tomáš 3:0, Volák Martin 0:3, Koděra Filip 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 3:0, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Končal Adam 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, Kopřiva Pavel 0:2),
26. kolo:
Union Plzeň B - TTC Elizza Praha C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 1:3, Říšský Pavel 4:0, Hnilica Vladimír 4:0, Pachner Jan 1:0, WO 0:3, body hostů: Stibor Michal 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Kadlec Tomáš 0:3, Benák Jan 1:2, Knobloch Miroslav 1:0, WO 3:0), SKUŘ Plzeň - SF SKK El Niňo Praha E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovářík Matěj 1:2, Kubát Jan 2:1, Čákora Ladislav ml. 0:3, Peckert Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Gajda Jonáš 4:0, Kaucký Filip 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 4:0, body hostů: Myler Matěj 3:1, Škoda Petr 1:2, Makara Michal 1:2, Nedvěd Matyáš 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Krahulec Petr 2:1, Šindelář Radim 1:2), AC Sparta Praha B - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:0, Sochor Adam 2:0, Chlumský Petr 2:0, Kubát Jan 2:0, body hostů: Noveský Leon 0:2, Kruliš David 0:2, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 0:3, Berger Miroslav 1:2, Kuba Miloslav 0:3, Zábranský Josef 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2),
27. kolo:
SKUŘ Plzeň - Slovan KST Bohnice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Jan 1:2, Kovářík Matěj 2:1, Korbel Petr 0:3, Chodounský Martin 1:2, body hostů: Zábranský Josef 2:1, Bochňák David 2:1, Berger Miroslav 2:1, Kuba Miloslav 2:1), Union Plzeň B - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Petr 0:3, Macháček Radek 2:1, Pachner Jan 2:1, Hnilica Vladimír 4:0, body hostů: Kubát Jan 3:1, Hüttl Michal 0:3, Chlumský Petr 1:2, Hájek Michal 1:2), SKST Chodov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 1:2, Kolář Pavel 1:2, Minář Marek 1:2, Kruliš David 1:2, WO 5:0, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Rácz Rudolf 0:4, WO 0:5), TJ Šanov - TJ Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:1, Štepka Miroslav 2:0, Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Homolka Pavel 1:2, Karda Martin 0:2, Šmíd Jan 1:1), TJ Sokol České Budějovice - KST Klatovy 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Petr 0:3, Škopek Stanislav 0:2, Janda Jan 1:2, Myler Matěj 2:1, body hostů: Končal Adam 3:0, Zahradník Lukáš 1:2, Javorský Daniel 3:0, Pergler Jakub 1:1), DDM Soběslav-Studená - ČZ Strakonice Elektrostav 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Ondřej 2:2, Hložek Tomáš 2:2, Šindelář Radim 2:2, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Brožek Michal 1:3, Hýža Daniel 1:3, Krejčí Ondřej 4:0, Zeman Lukáš 1:3), SF SKK El Niňo Praha E - TTC Elizza Praha C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Gajda Jonáš 4:0, Kaucký Filip 3:1, WO 0:5, body hostů: Stibor Michal 1:2, Melichar Jiří 1:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Lamr Martin 1:2, WO 5:0),
28. kolo:
Union Plzeň B - Slovan KST Bohnice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháček Radek 0:2, Gabriel Petr 0:2, Pachner Jan 1:1, WO 0:4, body hostů: Zábranský Josef 2:0, Bochňák David 1:0, Kuba Miloslav 2:0, Berger Miroslav 0:1, WO 4:0), SKUŘ Plzeň - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan 2:1, Peckert Daniel 2:1, Městka Petr 0:3, Chodounský Martin 4:0, body hostů: Kubát Jan 2:2, Hüttl Michal 1:2, Chlumský Petr 1:2, Hájek Michal 1:2), TJ Šanov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejda Václav 1:0, Štepka Miroslav 2:0, Cafourek Tomáš 2:0, Koděra Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Vít 0:2, Zitta Přemysl 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2, WO 0:3), SKST Chodov - TJ Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:1, Minář Marek 1:2, Kruliš David 0:3, WO 4:0, body hostů: Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 3:1, Šmíd Jan 3:0, WO 0:4), DDM Soběslav-Studená - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 2:0, Hložek Tomáš 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:0, body hostů: Kopřiva Pavel 1:2, Končal Adam 0:2, Javorský Daniel 0:2, Zahradník Lukáš 0:2), TJ Sokol České Budějovice - ČZ Strakonice Elektrostav 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 1:1, Škopek Stanislav 0:2, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, Hýža Daniel 2:0, Soukup Zdeněk ml. 0:2),
3.liga mužů sk.B
1. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Brandýs n.L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapras Karel 0:4, Glogar Jaroslav 2:2, Balog Roland 3:0, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:3, Blažek Martin 3:1, Sysel Vojtěch 1:3, Sysel Pavel 2:1), TJ Sokol Roztoky u Prahy - TTC Elizza Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 1:1, Špaček Michal 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Veselý Milan 0:3, body hostů: Alka Rostislav 3:0, Rochowanski Jan 2:1, Rochowanski Pavel 2:0, Koutník Vojtěch 1:1), KST Apollo Ústí nad Labem - SKST Liberec C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 0:3, Nechyba Radim 1:2, Kabelka Jakub 1:2, Kváš Pavel 2:2, body hostů: Mareš Erik 4:0, Kutifel Josef ml. 2:1, Mečl Jan ml. 1:2, Rose Radek 2:1), SKST Děčín - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matas Jan 1:3, Grubr Vojtěch 1:3, Beneš Jiří 2:2, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 3:1, Pusch František 3:1, Fabíni Marek 0:4, Mejsnar František 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SK Štětí 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovský Radek 2:0, Šimeček Jan 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, WO 1:0, body hostů: Líska Tomáš 0:2, Ullman Miloslav 0:2, Novák Libor 0:2, Dvořák Milan ml. 0:2, WO 0:1), Lokodepo Liberec - TTC Litoměřice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:0, Batthyány Tibor 1:1, Šilhán Josef 3:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Bartošek Vít 0:3, Hrnčíř Jan 1:1, Woznicki Patrik 0:2, Fojtík Jan 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - STC Slaný 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mihalachi Marek 0:3, Khalaila Adam 0:2, Filípek Martin 0:3, Beran Matěj 2:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Černý Martin 2:1, Makara Jakub 3:0, Vesecký David 1:1),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Elizza Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Pavel 2:2, Glogar Jaroslav 2:2, Balog Roland 4:0, WO 0:4, body hostů: Alka Rostislav 0:3, Zacharda Jáchym 2:1, Rochowanski Jan 1:2, Rochowanski Pavel 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Roztoky u Prahy - TTC Brandýs n.L 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Jiří 0:2, Veselý Milan 0:3, Špaček Michal 1:1, WO 0:3, body hostů: Šejvl Jakub 2:0, Chalupa Josef ml. 2:0, Sysel Vojtěch 1:1, Blažek Martin 1:0, WO 3:0), KST Apollo Ústí nad Labem - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kváš Pavel 2:1, Kabelka Jakub 2:0, Hybler Martin 1:1, Merker Martin 3:0, Nechyba Radim 1:0, body hostů: Mejsnar František 0:3, Obešlo Josef ml. 1:2, Fabíni Marek 0:3, Pusch František 1:1), SKST Děčín - SKST Liberec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matas Jan 2:2, Grubr Vojtěch 3:1, Tauš Jiří 0:3, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Mareš Erik 1:3, Kutifel Josef ml. 3:1, Mečl Jan ml. 1:3, Rose Radek 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Litoměřice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Michal 1:2, Antoš Petr 0:2, Košák Vojtěch 1:2, Kolář Vlastimil 3:1, Šimeček Jan 0:1, body hostů: Bartošek Vít 4:0, Hrnčíř Jan 1:2, Woznicki Patrik 1:2, Fojtík Jan 2:1), Lokodepo Liberec - SK Štětí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:0, Batthyány Tibor 2:0, Šilhán Josef 2:1, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Líska Tomáš 0:3, Ullman Miloslav 0:2, Novák Libor 1:1, Dvořák Milan ml. 0:2),
3. kolo:
SK Štětí - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Ullman Miloslav 0:4, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Černý Martin 1:3, Makara Jakub 3:1, Vorlíček Luboš 4:0, Řeháček Jiří 1:3), TTC Litoměřice B - SF SKK El Niňo Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Jan 0:4, Dudek Jaroslav 2:2, Balcar František 1:3, Bartošek Vít 4:0, body hostů: Beran Matěj 2:2, Khalaila Adam 2:2, Filípek Martin 2:2, Půlpán David 3:1), SKST Liberec C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 2:0, Mečl Jan ml. 2:1, Kutifel Josef ml. 3:0, Mareš Erik 2:2, Salomon Daniel 0:1, body hostů: Kolář Vlastimil 0:4, Košák Vojtěch 2:1, Šimeček Jan 2:1, Stránský Michal 0:3), SKST Liberec D - Lokodepo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 3:1, Fabíni Marek 2:2, Mejsnar František 1:2, Pusch František 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Šilhán Josef 2:2, Batthyány Tibor 0:4, Jindrák Lukáš 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - KST Apollo Ústí nad Labem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavák Pavel 0:2, Kaňka Luděk st. 2:0, Balog Roland 3:0, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Kabelka Jakub 1:2, Nechyba Radim 0:3, Jedlička Karel 0:2, Vršovský Tadeáš 1:1), TJ Sokol Roztoky u Prahy - SKST Děčín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 1:2, Eibich Jan 0:3, Zika Ondřej 0:3, Levenec Petr 3:0, body hostů: Tauš Jiří 2:1, Beneš Jiří 2:1, Grubr Vojtěch 2:1, Svěchota Vojtěch 2:1), TTC Elizza Praha D - TTC Brandýs n.L 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rochowanski Jan 2:1, Alka Rostislav 1:0, Zacharda Jáchym 3:0, Rochowanski Pavel 2:1, Píša Radovan 2:0, body hostů: Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2, Blažek Martin 0:2, Sysel Vojtěch 0:3, Sysel Pavel 0:1),
4. kolo:
SK Štětí - SF SKK El Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan ml. 2:1, Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Beran Matěj 2:1, Půlpán David 0:3, Filípek Martin 1:2, Khalaila Adam 1:2), TTC Litoměřice B - STC Slaný 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:1, Hervert Josef 3:0, Fojtík Jan 2:1, Bartošek Vít 1:2, body hostů: Černý Martin 0:3, Makara Jakub 2:1, Vorlíček Luboš 2:1, Řeháček Jiří 0:3), SKST Liberec C - Lokodepo Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 0:2, Mečl Jan ml. 1:2, Kutifel Josef ml. 3:0, Mareš Erik 3:1, Salomon Daniel 2:0, body hostů: Šilhán Josef 2:2, Smejkal Tomáš 1:3, Bradáč Petr 0:3, Jindrák Lukáš 2:1), SKST Liberec D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František 1:3, Fabíni Marek 3:1, Huk Martin 1:2, Pusch František 3:1, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Šimeček Jan 0:4, Kolář Vlastimil 2:2, Stránský Michal 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Děčín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavák Pavel 2:2, Kaňka Luděk st. 1:3, Balog Roland 3:1, Zajíček Pavel 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Beneš Jiří 1:3, Grubr Vojtěch 2:2, Svěchota Vojtěch 1:3), TJ Sokol Roztoky u Prahy - KST Apollo Ústí nad Labem 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Josef 0:2, Eibich Jan 0:2, Levenec Petr 2:1, Jirásek Jiří 0:3, body hostů: Merker Martin 3:0, Hybler Martin 2:1, Kabelka Jakub 1:1, Nechyba Radim 2:0),
5. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem - TTC Brandýs n.L 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kváš Pavel 3:0, Kabelka Jakub 2:0, Hybler Martin 1:2, Merker Martin 2:0, Nechyba Radim 0:1, body hostů: Šejvl Jakub 1:2, Blažek Martin 2:1, Chalupa Josef ml. 0:3, Sysel Vojtěch 0:2), SKST Děčín - TTC Elizza Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matas Jan 0:4, Grubr Vojtěch 2:2, Tauš Jiří 1:3, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Rochowanski Pavel 3:1, Rochowanski Jan 1:3, Píša Radovan 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antoš Petr 2:2, Šimeček Jan 2:2, Kolář Vlastimil 4:0, Košák Vojtěch 1:3, body hostů: Balog Roland 3:1, Zajíček Pavel 3:1, Glogar Jaroslav 1:3, Vavák Pavel 0:4), Lokodepo Liberec - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batthyány Tibor 2:1, Bradáč Petr 2:0, Šilhán Josef 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Veselý Milan 2:1, Špaček Michal 0:3, Smrček Michal 1:2, Žáček Josef 0:2), STC Slaný - SKST Liberec C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makara Jakub 1:3, Černý Martin 2:2, Vorlíček Luboš 2:2, Řeháček Jiří 4:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 2:2, Mečl Jan ml. 1:3, Salomon Daniel 2:2), SF SKK El Niňo Praha D - SKST Liberec D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 1:1, Khalaila Adam 2:0, Půlpán David 2:1, Ghariani Sebastian 3:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 0:1, Pusch František 0:3, Fabíni Marek 0:2, Mejsnar František 1:1, Huk Martin 1:1), SK Štětí - TTC Litoměřice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Bartošek Vít 2:1, Hrnčíř Jan 1:2, Balcar František 0:3, Pospíšil Václav 0:2),
6. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 0:2, Jedlička Karel 2:1, Nechyba Radim 1:2, Kabelka Jakub 3:1, Merker Martin 2:0, body hostů: Píša Radovan 2:2, Rochowanski Jan 1:3, Koutník Vojtěch 0:3, Rochowanski Pavel 3:0), SKST Děčín - TTC Brandýs n.L 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matas Jan 2:1, Grubr Vojtěch 2:0, Tauš Jiří 1:2, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Šejvl Jakub 2:1, Blažek Martin 1:2, Chalupa Josef ml. 0:3, Sysel Pavel 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:0, Antoš Petr 2:0, Kolář Vlastimil 2:1, Šimeček Jan 2:1, body hostů: Smrček Michal 0:3, Špaček Michal 0:3, Veselý Milan 2:0, Zika Ondřej 0:2), Lokodepo Liberec - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 2:2, Batthyány Tibor 3:1, Šilhán Josef 1:3, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Balog Roland 4:0, Zajíček Pavel 2:2, Glogar Jaroslav 1:3, Vavák Pavel 0:4), STC Slaný - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 2:1, Makara Jakub 1:2, Vorlíček Luboš 3:0, Řeháček Jiří 2:1, body hostů: Mejsnar František 2:1, Obešlo Josef ml. 1:2, Pusch František 1:2, Huk Martin 0:2, Fabíni Marek 0:1), SF SKK El Niňo Praha D - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ghariani Sebastian 0:3, Khalaila Adam 1:2, Půlpán David 1:2, Beran Matěj 2:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:1, Mareš Erik 2:1, Mečl Jan ml. 2:1, Salomon Daniel 2:1),
7. kolo:
TTC Brandýs n.L - SK Štětí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:0, Sysel Vojtěch 1:2, Blažek Martin 2:1, Šejvl Jakub 3:1, body hostů: Dvořák Milan ml. 0:4, Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 1:2, Ullman Miloslav 1:2), TTC Elizza Praha D - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zacharda Jáchym 1:0, Píša Radovan 1:2, Rochowanski Jan 2:1, Koutník Vojtěch 0:3, Rochowanski Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Bartošek Vít 3:1, Fojtík Jan 2:2, Dudek Jaroslav 1:3, WO 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem - STC Slaný 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Pavel 2:1, Balog Roland 3:0, Glogar Jaroslav 1:2, Vavák Pavel 2:1, body hostů: Vorlíček Luboš 2:1, Makara Jakub 2:1, Řeháček Jiří 0:3, Černý Martin 0:3), TJ Sokol Roztoky u Prahy - SF SKK El Niňo Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Michal 3:1, Levenec Petr 2:2, Smrček Michal 0:1, Veselý Milan 2:2, Žáček Josef 0:3, body hostů: Beran Matěj 4:0, Khalaila Adam 2:2, Ghariani Sebastian 1:2, Půlpán David 2:2, Filípek Martin 0:1), KST Apollo Ústí nad Labem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kváš Pavel 3:0, Nechyba Radim 0:2, Jedlička Karel 3:0, Merker Martin 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Košák Vojtěch 1:2, Antoš Petr 0:3, Šimeček Jan 0:2), SKST Děčín - Lokodepo Liberec 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěchota Vojtěch 1:2, Grubr Vojtěch 0:3, Hampejs Vladislav 0:3, Matas Jan 1:2, body hostů: Smejkal Tomáš 3:0, Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 3:0, Jindrák Lukáš 2:1), SKST Liberec C - SKST Liberec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodým Jiří 0:4, Waldhauser Vojtěch 1:3, Kutifel Josef ml. 4:0, Mareš Erik 4:0, body hostů: Fabíni Marek 1:3, Mejsnar František 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2, Pusch František 2:2),
8. kolo:
TTC Brandýs n.L - TTC Litoměřice B 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 0:2, Sysel Vojtěch 0:2, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 0:3, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Hervert Josef 3:0, Fojtík Jan 2:0, Hrnčíř Jan 2:0), TTC Elizza Praha D - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 0:2, Alka Rostislav 4:0, Zacharda Jáchym 3:0, Píša Radovan 0:4, Rochowanski Pavel 2:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 1:3, Novák Libor 1:3, Ullman Miloslav 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem - SF SKK El Niňo Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 2:0, Glogar Jaroslav 2:0, Vavák Pavel 1:2, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Beran Matěj 1:2, Filípek Martin 1:2, Khalaila Adam 0:2, Půlpán David 0:2), TJ Sokol Roztoky u Prahy - STC Slaný 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Milan 0:3, Smrček Michal 0:2, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 2:1, Makara Jakub 3:0, Černý Martin 3:0, Řeháček Jiří 2:0), KST Apollo Ústí nad Labem - Lokodepo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Karel 2:2, Kváš Pavel 1:1, Vršovský Tadeáš 1:3, Kabelka Jakub 2:2, Merker Martin 2:0, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 2:2, Jindrák Lukáš 1:3), SKST Děčín - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 1:3, Grubr Vojtěch 0:2, Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 3:1, Hampejs Vladislav 0:2, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Šimeček Jan 3:1, Antoš Petr 1:3, Košák Vojtěch 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Brandýs n.L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 3:0, Antoš Petr 0:2, Šimeček Jan 2:1, Košák Vojtěch 3:1, Bukovský Radek 1:0, body hostů: Šejvl Jakub 1:3, Blažek Martin 2:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Sysel Vojtěch 0:3), Lokodepo Liberec - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 1:2, Bradáč Petr 1:2, Šilhán Josef 3:0, Smejkal Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym 2:2, Rochowanski Pavel 0:3, Rochowanski Jan 0:3, Píša Radovan 3:0, WO 0:1), STC Slaný - KST Apollo Ústí nad Labem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řeháček Jiří 4:0, Vesecký David 1:3, Makara Jakub 2:1, Černý Martin 2:2, body hostů: Kváš Pavel 2:2, Nechyba Radim 1:3, Vršovský Tadeáš 1:3, Hybler Martin 2:1), SF SKK El Niňo Praha D - SKST Děčín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 2:1, Ghariani Sebastian 1:2, Půlpán David 1:2, Khalaila Adam 0:4, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Beneš Jiří 2:1, Tauš Jiří 1:2, Grubr Vojtěch 3:0), SK Štětí - SKST Liberec C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 0:3, Dvořák Milan ml. 0:2, Oliva Michal 0:3, Ullman Miloslav 1:2, body hostů: Mareš Erik 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Mečl Jan ml. 2:1, Salomon Daniel 2:0), TTC Litoměřice B - SKST Liberec D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčíř Jan 1:2, Fojtík Jan 0:3, Dudek Jaroslav 0:3, Bartošek Vít 3:0, body hostů: Fabíni Marek 3:0, Pusch František 2:1, Mejsnar František 1:2, Obešlo Josef ml. 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 4:0, Vavák Pavel 2:1, Grill Josef 0:3, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 1:3, Jirásek Jiří 2:1, Žáček Josef 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košák Vojtěch 3:1, Stránský Michal 1:3, Bukovský Radek 2:1, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Píša Radovan 2:2, Rochowanski Pavel 1:3, Walker Clement Joe 1:2), Lokodepo Liberec - TTC Brandýs n.L 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batthyány Tibor 2:0, Bradáč Petr 2:0, Šilhán Josef 2:1, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Šejvl Jakub 0:3, Blažek Martin 0:2, Chalupa Josef ml. 1:1, Sysel Vojtěch 0:2), STC Slaný - SKST Děčín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 2:2, Vesecký David 0:4, Makara Jakub 2:1, Řeháček Jiří 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 1:3, Čížek Jiří 4:0, Beneš Jiří 3:1, Tauš Jiří 1:2), SF SKK El Niňo Praha D - KST Apollo Ústí nad Labem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 3:1, Půlpán David 2:2, Khalaila Adam 1:3, Ghariani Sebastian 1:1, Filípek Martin 0:2, body hostů: Kváš Pavel 1:3, Merker Martin 4:0, Kabelka Jakub 3:1, Hybler Martin 0:2, Nechyba Radim 1:1), SK Štětí - SKST Liberec D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Cedrych Milan 0:3, Ullman Miloslav 3:1, body hostů: Fabíni Marek 2:2, Pusch František 2:2, Mejsnar František 2:2, Obešlo Josef ml. 1:2), TTC Litoměřice B - SKST Liberec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 0:2, Fojtík Jan 0:3, Bartošek Vít 3:1, Skokan Viktor 2:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 4:0, Mečl Jan ml. 1:3, Salomon Daniel 0:3),
11. kolo:
TTC Brandýs n.L - SKST Liberec C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 0:2, Chalupa Josef ml. 0:2, Šejvl Jakub 1:2, Sysel Vojtěch 0:3, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:0, Mareš Erik 3:0, Mečl Jan ml. 1:1, Salomon Daniel 2:0), TTC Elizza Praha D - SKST Liberec D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Lukáš 1:3, Alka Rostislav 4:0, Rochowanski Pavel 1:2, Píša Radovan 3:1, body hostů: Pusch František 3:1, Obešlo Josef ml. 1:3, Fabíni Marek 2:2, Řípa David 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - SK Štětí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 1:3, Vavák Pavel 2:2, Zajíček Pavel 2:2, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 2:2, Ullman Miloslav 2:2, Novák Libor 1:3), TJ Sokol Roztoky u Prahy - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Josef 0:3, Zika Ondřej 0:3, Jirásek Jiří 1:2, Veselý Milan 2:1, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Skokan Viktor 2:1, Fojtík Jan 2:1, Dudek Jaroslav 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:3, Kolář Vlastimil 3:1, Bukovský Radek 2:2, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Makara Jakub 2:2, Vorlíček Luboš 4:0, Černý Martin 2:2, Vesecký David 0:4), Lokodepo Liberec - SF SKK El Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 1:2, Klimenta Matouš 0:3, Jindrák Lukáš 1:2, Bradáč Petr 1:2, body hostů: Beran Matěj 2:1, Podrazil Václav 2:1, Ghariani Sebastian 3:0, Půlpán David 2:1), KST Apollo Ústí nad Labem - SKST Děčín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechyba Zdeněk 1:3, Hybler Martin 1:3, Budinský Petr 1:3, Nechyba Radim 4:0, body hostů: Grubr Vojtěch 1:3, Svěchota Vojtěch 2:2, Tauš Jiří 3:1, Hampejs Vladislav 3:1),
12. kolo:
TTC Brandýs n.L - SKST Liberec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Šejvl Jakub 4:0, Strnad Richard 0:3, Sysel Vojtěch 1:3, Blažek Martin 1:0, body hostů: Pusch František 2:2, Fabíni Marek 3:1, Obešlo Josef ml. 2:2, Řípa David 0:4), TTC Elizza Praha D - SKST Liberec C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alka Rostislav 3:0, Rochowanski Pavel 1:2, Lebeda Lukáš 1:2, Píša Radovan 3:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 2:1, Mečl Jan ml. 0:3, Salomon Daniel 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Litoměřice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:0, Glogar Jaroslav 0:2, Vavák Pavel 2:1, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Hrnčíř Jan 2:1, Dudek Jaroslav 1:2, Fojtík Jan 0:3, Woznicki Patrik 0:2), TJ Sokol Roztoky u Prahy - SK Štětí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Josef 0:2, Vodňanský Martin 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Veselý Milan 0:2, body hostů: Líska Tomáš 3:0, Dvořák Milan ml. 2:0, Ullman Miloslav 1:1, Novák Libor 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SF SKK El Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 0:3, Kolář Vlastimil 1:2, Stránský Michal 1:2, Šimeček Jan 2:1, body hostů: Beran Matěj 2:1, Ghariani Sebastian 3:0, Podrazil Václav 1:2, Půlpán David 2:1), Lokodepo Liberec - STC Slaný 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 2:2, Klimenta Matouš 0:4, Jindrák Lukáš 1:2, Bradáč Petr 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Makara Jakub 3:1, Černý Martin 1:3, Vesecký David 1:2),
13. kolo:
STC Slaný - TTC Brandýs n.L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 1:1, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 3:0, Řeháček Jiří 2:1, body hostů: Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 0:3, Sysel Vojtěch 0:2, Blažek Martin 1:1), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Elizza Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 2:1, Půlpán David 2:0, Ghariani Sebastian 2:1, Podrazil Václav 2:1, body hostů: Alka Rostislav 1:2, Lebeda Lukáš 0:3, Rochowanski Pavel 2:1, Píša Radovan 0:2), SK Štětí - KST Apollo Ústí nad Labem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan ml. 3:0, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Kváš Pavel 2:1, Jedlička Karel 0:3, Nechyba Radim 0:3, Hybler Martin 1:2), TTC Litoměřice B - SKST Děčín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 2:1, Skokan Viktor 2:1, Fojtík Jan 2:1, Bartošek Vít 3:0, body hostů: Čížek Jiří 3:0, Beneš Jiří 0:3, Grubr Vojtěch 0:3, Tauš Jiří 0:3), SKST Liberec C - TTC Bělá pod Bezdězem 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rose Radek 3:1, Salomon Daniel 0:3, Mareš Erik 2:1, Kutifel Josef ml. 3:1, body hostů: Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 1:3, Grill Josef 0:2, Zajíček Pavel 1:2, Vavák Pavel 0:1), SKST Liberec D - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabíni Marek 1:0, Pusch František 2:0, Obešlo Josef ml. 2:0, Huk Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Jirásek Jiří 0:2, Zika Ondřej 0:2, Žáček Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - Lokodepo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 1:3, Bukovský Radek 3:1, Kolář Vlastimil 3:1, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Bradáč Petr 3:1, Šilhán Josef 1:3, Batthyány Tibor 2:2, Louda Jiří 2:2),
14. kolo:
STC Slaný - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 3:1, Makara Jakub 3:1, Vorlíček Luboš 1:1, Řeháček Jiří 2:2, Vesecký David 0:1, body hostů: Walker Clement Joe 1:3, Píša Radovan 2:2, Lebeda Lukáš 0:4, Rochowanski Pavel 3:0), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Brandýs n.L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 3:0, Půlpán David 1:2, Ghariani Sebastian 1:2, Podrazil Václav 3:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:2, Šejvl Jakub 2:1, Papírník Pavel 1:2, Blažek Martin 0:3), SK Štětí - SKST Děčín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan ml. 2:0, Ullman Miloslav 0:3, Líska Tomáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Beneš Jiří 1:2, Grubr Vojtěch 1:2, Matas Jan 1:2, Tauš Jiří 0:1, WO 0:2), TTC Litoměřice B - KST Apollo Ústí nad Labem 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokan Viktor 3:1, Dudek Jaroslav 0:4, Hervert Josef 2:2, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Merker Martin 4:0, Nechyba Radim 1:3, Jedlička Karel 1:3, Hybler Martin 2:2), SKST Liberec C - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:0wo, SKST Liberec D - TTC Bělá pod Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabíni Marek 1:3, Mejsnar František 0:2, Pusch František 2:2, Obešlo Josef ml. 3:1, Huk Martin 1:1, body hostů: Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 2:2, Vavák Pavel 0:3, Zajíček Pavel 3:1, Grill Josef 0:1),
15. kolo:
STC Slaný - SK Štětí 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 2:2, Makara Jakub 2:1, Vorlíček Luboš 3:0, Řeháček Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Milan ml. 1:3, Líska Tomáš 1:3, Ullman Miloslav 0:3, Novák Libor 2:1), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 2:2, Filípek Martin 2:2, Ghariani Sebastian 2:2, Beran Matěj 3:1, body hostů: Bartošek Vít 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, Fojtík Jan 1:3, Dudek Jaroslav 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 3:1, Bukovský Radek 0:3, Jamrich Robert 1:2, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 4:0, Mečl Jan ml. 2:1, Rose Radek 1:2), Lokodepo Liberec - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Jindrák Lukáš 3:0, Šilhán Josef 3:0, Smejkal Tomáš 1:2, body hostů: Pusch František 0:3, Fabíni Marek 0:3, Obešlo Josef ml. 2:1, Mejsnar František 1:2), KST Apollo Ústí nad Labem - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechyba Radim 2:2, Vršovský Tadeáš 3:1, Jedlička Karel 2:2, Kabelka Jakub 3:1, body hostů: Balog Roland 4:0, Zajíček Pavel 2:2, Glogar Jaroslav 0:4, Vavák Pavel 0:4), SKST Děčín - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:0, Grubr Vojtěch 1:1, Beneš Jiří 3:0, Čížek Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Žáček Josef 0:2, Vodňanský Martin 0:2, WO 0:3), TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 3:0, body hostů: Alka Rostislav 2:1, Píša Radovan 0:3, Rochowanski Pavel 1:2, Lebeda Lukáš 0:3),
16. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - SK Štětí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 0:4, Filípek Martin 0:4, Ghariani Sebastian 3:0, Beran Matěj 3:1, body hostů: Dvořák Milan ml. 3:1, Líska Tomáš 2:2, Novák Libor 2:2, Ullman Miloslav 2:1), STC Slaný - TTC Litoměřice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Jakub 2:1, Řeháček Jiří 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Černý Martin 3:0, body hostů: Bartošek Vít 1:2, Hrnčíř Jan 1:2, Fojtík Jan 0:3, Hervert Josef 0:2), Lokodepo Liberec - SKST Liberec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Josef 1:3, Jindrák Lukáš 2:2, Bradáč Petr 2:2, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:1, Mareš Erik 3:1, Mečl Jan ml. 2:2, Rose Radek 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:1, Jamrich Robert 2:1, Antoš Petr 2:1, Košák Vojtěch 3:1, body hostů: Obešlo Josef ml. 0:4, Mejsnar František 1:2, Pusch František 1:2, Fabíni Marek 2:1), SKST Děčín - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rambousek Jiří ml. 0:2, Beneš Jiří 1:2, Grubr Vojtěch 3:0, Čížek Jiří 3:0, Matas Jan 1:0, body hostů: Zajíček Pavel 2:1, Balog Roland 1:2, Glogar Jaroslav 0:3, Vavák Pavel 1:2), KST Apollo Ústí nad Labem - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kváš Pavel 2:0, Merker Martin 2:0, Vršovský Tadeáš 2:0, Kabelka Jakub 2:0, body hostů: Levenec Petr 0:2, Jirásek Jiří 0:2, Žáček Josef 0:2, Vodňanský Martin 0:2),
17. kolo:
TTC Brandýs n.L - KST Apollo Ústí nad Labem 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Martin 2:2, Chalupa Josef ml. 1:3, Papírník Pavel 1:2, Šejvl Jakub 1:3, body hostů: Nechyba Radim 2:2, Kabelka Jakub 3:1, Jedlička Karel 4:0, Vršovský Tadeáš 1:2), TTC Elizza Praha D - SKST Děčín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Pavel 3:1, Píša Radovan 2:2, Zacharda Jáchym 3:1, Lebeda Lukáš 0:4, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, Beneš Jiří 2:2, Tauš Jiří 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 1:2, Vavák Pavel 1:2, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Bukovský Radek 3:1, Šimeček Jan 0:2, Jamrich Robert 0:3, Antoš Petr 0:1), TJ Sokol Roztoky u Prahy - Lokodepo Liberec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zika Ondřej 0:3, Žáček Josef 1:1, Jirásek Jiří 0:3, Veselý Milan 2:1, body hostů: Smejkal Tomáš 2:1, Šilhán Josef 3:0, Bradáč Petr 2:1, Batthyány Tibor 1:1), SKST Liberec C - STC Slaný 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mečl Jan ml. 0:4, Rose Radek 1:2, Brožík Karel 1:2, Mareš Erik 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Makara Jakub 3:1, Černý Martin 2:1, Řeháček Jiří 2:1), SKST Liberec D - SF SKK El Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 3:1, Mejsnar František 1:3, Pusch František 3:1, Obešlo Josef ml. 2:2, body hostů: Podrazil Václav 2:2, Ghariani Sebastian 1:3, Půlpán David 4:0, Filípek Martin 0:4), TTC Litoměřice B - SK Štětí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:1, Fojtík Jan 1:2, Bartošek Vít 3:1, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Novák Libor 0:3, Ullman Miloslav 0:3),
18. kolo:
TTC Elizza Praha D - KST Apollo Ústí nad Labem 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Radovan 0:2, Rochowanski Pavel 0:2, Koutník Vojtěch 0:3, Zacharda Jáchym 1:2, body hostů: Merker Martin 3:0, Nechyba Radim 3:0, Kabelka Jakub 2:0, Vršovský Tadeáš 1:1), TTC Brandýs n.L - SKST Děčín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Strnad Richard 1:3, Papírník Pavel 3:1, Šejvl Jakub 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Grubr Vojtěch 1:3, Beneš Jiří 2:2, Tauš Jiří 0:4), TJ Sokol Roztoky u Prahy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 0:2, Levenec Petr 0:2, Žáček Josef 0:3, Veselý Milan 1:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:0, Šimeček Jan 2:0, Antoš Petr 1:1, Jamrich Robert 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem - Lokodepo Liberec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 4:0, Vavák Pavel 0:4, Glogar Jaroslav 1:3, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Smejkal Tomáš 2:2, Šilhán Josef 3:1, Batthyány Tibor 1:3), SKST Liberec D - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František 3:1, Huk Martin 1:3, Pusch František 1:3, Obešlo Josef ml. 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Makara Jakub 2:2, Černý Martin 2:2, Řeháček Jiří 1:3), SKST Liberec C - SF SKK El Niňo Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:3, Rose Radek 2:1, Mečl Jan ml. 0:3, Mareš Erik 2:2, body hostů: Půlpán David 3:1, Ghariani Sebastian 4:0, Podrazil Václav 2:1, Filípek Martin 0:3),
19. kolo:
SK Štětí - TTC Brandýs n.L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 1:3, body hostů: Šejvl Jakub 4:0, Blažek Martin 2:2, Chalupa Josef ml. 0:4, Papírník Pavel 1:2), TTC Litoměřice B - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 3:0, Bartošek Vít 2:2, body hostů: Alka Rostislav 2:2, Rochowanski Jan 0:4, Rochowanski Pavel 2:2, Píša Radovan 3:0), STC Slaný - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 3:1, Černý Martin 0:4, Makara Jakub 4:0, Řeháček Jiří 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 3:1, Glogar Jaroslav 1:3, Vavák Pavel 1:3), SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:0, Půlpán David 1:1, Filípek Martin 2:1, Beran Matěj 3:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Špaček Michal 1:2, Žáček Josef 0:2, Vodňanský Martin 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - KST Apollo Ústí nad Labem 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 0:3, Kolář Vlastimil 0:2, Jamrich Robert 1:2, Bukovský Radek 1:2, body hostů: Merker Martin 3:0, Nechyba Radim 3:0, Kabelka Jakub 1:2, Jedlička Karel 2:0), Lokodepo Liberec - SKST Děčín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bradáč Petr 4:0, Jindrák Lukáš 2:2, Šilhán Josef 1:1, Smejkal Tomáš 2:2, WO 0:2, body hostů: Čížek Jiří 2:1, Grubr Vojtěch 2:2, Rambousek Jiří ml. 1:3, Matas Jan 0:3, WO 2:0), SKST Liberec D - SKST Liberec C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pusch František 0:3, Mejsnar František 0:2, Fabíni Marek 1:2, Obešlo Josef ml. 2:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:0, Mareš Erik 3:0, Mečl Jan ml. 1:2, Rose Radek 1:1),
20. kolo:
TTC Litoměřice B - TTC Brandýs n.L 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošek Vít 1:0, Woznicki Patrik 1:1, Skokan Viktor 2:1, Hrnčíř Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Blažek Martin 1:2, Chalupa Josef ml. 0:3, Papírník Pavel 1:1, WO 0:3), SK Štětí - TTC Elizza Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 1:3, body hostů: Píša Radovan 4:0, Rochowanski Pavel 3:0, Walker Clement Joe 0:3, Alka Rostislav 2:1), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Bělá pod Bezdězem 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Půlpán David 2:2, Beran Matěj 2:2, Podrazil Václav 1:2, Ghariani Sebastian 0:4, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Balog Roland 3:1, Glogar Jaroslav 2:2, Vavák Pavel 2:1), STC Slaný - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Martin 0:1, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 3:0, Vesecký David 1:1, WO 4:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Špaček Michal 1:2, Žáček Josef 0:2, WO 0:4), Lokodepo Liberec - KST Apollo Ústí nad Labem 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 1:3, Šilhán Josef 2:1, Bradáč Petr 1:2, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Merker Martin 3:1, Nechyba Radim 3:1, Jedlička Karel 2:1, Vršovský Tadeáš 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Děčín 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:2, Jamrich Robert 2:2, Antoš Petr 2:1, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Grubr Vojtěch 3:1, Rambousek Jiří ml. 0:4, Matas Jan 0:3),
21. kolo:
TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Blažek Martin 2:0, Papírník Pavel 2:1, Šejvl Jakub 3:0, body hostů: Košák Vojtěch 1:2, Šimeček Jan 0:3, Jamrich Robert 1:1, Antoš Petr 0:2), TTC Elizza Praha D - Lokodepo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Pavel 1:2, Píša Radovan 2:1, Zacharda Jáchym 2:1, Alka Rostislav 4:0, body hostů: Šilhán Josef 2:2, Smejkal Tomáš 0:3, Bradáč Petr 1:2, Batthyány Tibor 1:2), KST Apollo Ústí nad Labem - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabelka Jakub 1:3, Nechyba Radim 2:2, Vršovský Tadeáš 0:4, Merker Martin 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Makara Jakub 3:1, Černý Martin 2:2, Řeháček Jiří 1:3), SKST Děčín - SF SKK El Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:1, Rambousek Jiří ml. 2:0, Grubr Vojtěch 2:1, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Beran Matěj 2:1, Ghariani Sebastian 0:3, Půlpán David 0:3, Filípek Martin 0:2), SKST Liberec C - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Erik 2:1, Salomon Daniel 0:2, Rose Radek 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, body hostů: Líska Tomáš 1:2, Dvořák Milan ml. 1:2, Novák Libor 0:3, Ullman Miloslav 1:1), SKST Liberec D - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František 3:0, Huk Martin 1:2, Pusch František 2:1, Obešlo Josef ml. 4:0, body hostů: Bartošek Vít 1:3, Hrnčíř Jan 1:2, Woznicki Patrik 1:2, Fojtík Jan 0:3), TJ Sokol Roztoky u Prahy - TTC Bělá pod Bezdězem 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Josef 0:2, Levenec Petr 1:1, Smrček Michal 0:2, Jirásek Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Glogar Jaroslav 2:0, Vavák Pavel 1:1, Balog Roland 2:0, Zajíček Pavel 2:0, WO 1:0),
22. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rochowanski Pavel 2:0, Píša Radovan 2:0, Zacharda Jáchym 2:0, Alka Rostislav 2:0, body hostů: Kolář Vlastimil 0:2, Jamrich Robert 0:2, Antoš Petr 0:2, Šimeček Jan 0:2), TTC Brandýs n.L - Lokodepo Liberec 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 0:4, Blažek Martin 1:3, Papírník Pavel 2:1, Šejvl Jakub 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Šilhán Josef 3:1, Batthyány Tibor 2:2, Bradáč Petr 2:1), SKST Děčín - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:2, Tauš Jiří 0:1, Rambousek Jiří ml. 3:1, Čížek Jiří 3:1, Matas Jan 1:2, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Makara Jakub 2:2, Černý Martin 3:1, Řeháček Jiří 0:4), KST Apollo Ústí nad Labem - SF SKK El Niňo Praha D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechyba Radim 2:0, Jedlička Karel 2:0, Kabelka Jakub 2:0, Merker Martin 2:0, body hostů: Beran Matěj 0:2, Filípek Martin 0:2, Půlpán David 0:2, Ghariani Sebastian 0:2), SKST Liberec D - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:1, Mejsnar František 2:0, Pusch František 2:1, Obešlo Josef ml. 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Dvořák Milan ml. 0:3, Ullman Miloslav 0:3, Novák Libor 0:2), SKST Liberec C - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Erik 3:0, Salomon Daniel 1:2, Rose Radek 2:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Bartošek Vít 0:4, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 0:3, Fojtík Jan 1:2),
23. kolo:
SKST Liberec C - TTC Brandýs n.L 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rose Radek 3:1, Salomon Daniel 0:2, Mareš Erik 2:1, Kutifel Josef ml. 2:2, Mečl Jan ml. 0:2, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Blažek Martin 2:2, Chalupa Josef ml. 1:3, Papírník Pavel 2:1), SKST Liberec D - TTC Elizza Praha D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František 2:2, Fabíni Marek 2:2, Pusch František 2:2, Obešlo Josef ml. 2:1, Huk Martin 0:1, body hostů: Píša Radovan 1:3, Zacharda Jáchym 3:1, Alka Rostislav 2:2, Rochowanski Pavel 2:2), SK Štětí - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 3:1, Dvořák Milan ml. 2:2, Ullman Miloslav 2:2, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 0:4, Vavák Pavel 0:4), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčíř Jan 1:0, Woznicki Patrik 2:0, Hervert Josef 2:0, Bartošek Vít 1:0, WO 3:0, body hostů: Zika Ondřej 0:2, Smrček Michal 0:2, Veselý Milan 0:2, WO 0:3), STC Slaný - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Martin 1:1, Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 2:0, Řeháček Jiří 0:2, WO 4:0, body hostů: Košák Vojtěch 1:1, Jamrich Robert 1:2, Antoš Petr 1:2, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha D - Lokodepo Liberec 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 1:3, Půlpán David 2:2, Ghariani Sebastian 0:3, Podrazil Václav 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Šilhán Josef 2:2, Jindrák Lukáš 3:1, Bradáč Petr 2:1), SKST Děčín - KST Apollo Ústí nad Labem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Grubr Vojtěch 2:2, Matas Jan 0:2, Čížek Jiří 4:0, Svěchota Vojtěch 0:2, body hostů: Nechyba Radim 3:1, Kabelka Jakub 3:1, Jedlička Karel 1:3, Vršovský Tadeáš 2:2),
24. kolo:
SKST Liberec D - TTC Brandýs n.L 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabíni Marek 2:2, Mejsnar František 2:2, Pusch František 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Blažek Martin 2:2, Chalupa Josef ml. 1:3, Papírník Pavel 2:2), SKST Liberec C - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Salomon Daniel 0:3, Mareš Erik 3:0, Kutifel Josef ml. 3:1, body hostů: Lebeda Lukáš 1:3, Walker Clement Joe 1:3, Koutník Vojtěch 0:3, Píša Radovan 3:0), TTC Litoměřice B - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 2:2, Woznicki Patrik 2:2, Hervert Josef 1:3, Hrnčíř Jan 4:0, body hostů: Balog Roland 3:1, Zajíček Pavel 3:1, Glogar Jaroslav 1:3, Vavák Pavel 0:4), SK Štětí - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:0, Dvořák Milan ml. 2:0, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 2:1, body hostů: Smrček Michal 0:3, Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 0:2, Zika Ondřej 1:1), SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:2, Půlpán David 1:3, Beran Matěj 3:1, Podrazil Václav 2:2, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Šimeček Jan 1:3, Jamrich Robert 1:3, Košák Vojtěch 3:1), STC Slaný - Lokodepo Liberec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 1:3, Řeháček Jiří 2:2, Makara Jakub 3:1, Vorlíček Luboš 2:2, body hostů: Jindrák Lukáš 1:3, Smejkal Tomáš 1:3, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 4:0),
25. kolo:
TTC Brandýs n.L - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 3:1, Papírník Pavel 0:3, Šejvl Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Makara Jakub 3:1, Černý Martin 1:3, Vesecký David 0:3, WO 0:1), TTC Elizza Praha D - SF SKK El Niňo Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rochowanski Jan 0:3, Píša Radovan 1:1, Zacharda Jáchym 2:1, Lebeda Lukáš 0:3, body hostů: Půlpán David 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, Beran Matěj 3:0, Podrazil Václav 2:0), KST Apollo Ústí nad Labem - SK Štětí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 2:1, Kabelka Jakub 2:1, Jedlička Karel 1:2, Merker Martin 3:0, body hostů: Líska Tomáš 3:0, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 0:3, Novák Libor 0:3), SKST Děčín - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 1:3, Beneš Jiří 1:2, Rambousek Jiří ml. 0:3, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Bartošek Vít 3:1, Hervert Josef 2:1, Woznicki Patrik 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Liberec C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Roland 4:0, Glogar Jaroslav 1:3, Lauber Jakub 1:2, Zajíček Pavel 4:0, body hostů: Mareš Erik 2:2, Kutifel Josef ml. 2:2, Brožík Karel 0:4, Rose Radek 1:2), TJ Sokol Roztoky u Prahy - SKST Liberec D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Josef 0:2, Vodňanský Martin 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Veselý Milan 0:2, body hostů: Pusch František 3:0, Fabíni Marek 2:0, Mejsnar František 1:1, Obešlo Josef ml. 2:0), Lokodepo Liberec - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Tomáš 3:1, Bradáč Petr 3:1, Batthyány Tibor 1:3, Louda Jiří 0:4, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Bukovský Radek 3:1, Kolář Vlastimil 1:3, Antoš Petr 2:2),
26. kolo:
TTC Elizza Praha D - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rochowanski Jan 1:3, Lebeda Lukáš 2:2, Zacharda Jáchym 2:2, Píša Radovan 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Makara Jakub 3:1, Černý Martin 1:3, Vesecký David 0:4), TTC Brandýs n.L - SF SKK El Niňo Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 0:2, Papírník Pavel 0:2, Blažek Martin 2:1, Šejvl Jakub 0:3, body hostů: Půlpán David 3:0, Ghariani Sebastian 2:1, Beran Matěj 1:1, Podrazil Václav 2:0), SKST Děčín - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:0, Beneš Jiří 0:2, Rambousek Jiří ml. 3:0, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Líska Tomáš 1:2, Dvořák Milan ml. 1:2, Novák Libor 0:3, Ullman Miloslav 0:2), KST Apollo Ústí nad Labem - TTC Litoměřice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechyba Radim 3:0, Jedlička Karel 2:0, Vršovský Tadeáš 2:1, Kabelka Jakub 2:1, body hostů: Hrnčíř Jan 1:2, Bartošek Vít 1:2, Hervert Josef 0:3, Woznicki Patrik 0:2), TJ Sokol Roztoky u Prahy - SKST Liberec C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Milan 0:2, Jirásek Jiří 0:2, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 0:2, Žáček Josef 0:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:0, Mareš Erik 2:1, Rose Radek 2:0, Salomon Daniel 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 3:0, Glogar Jaroslav 2:0, Lauber Jakub 1:2, Zajíček Pavel 2:0, Lapka Miroslav 1:0, body hostů: Mejsnar František 0:3, Fabíni Marek 1:2, Pusch František 1:2, Obešlo Josef ml. 0:2),
27. kolo:
TTC Brandýs n.L - TTC Bělá pod Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 2:1, Papírník Pavel 1:3, Šejvl Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Lauber Jakub 2:2, Lapka Miroslav 1:3, Zajíček Pavel 2:2, Balog Roland 3:0, WO 1:0), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rochowanski Jan 2:0, Lebeda Lukáš 1:1, Koutník Vojtěch 2:0, Píša Radovan 2:0, WO 1:0, body hostů: Veselý Milan 0:2, Smrček Michal 1:1, Zika Ondřej 0:2, Jirásek Jiří 0:2, WO 0:1), SKST Liberec C - KST Apollo Ústí nad Labem 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mečl Jan ml. 0:1, Rose Radek 1:2, Mareš Erik 1:2, Kutifel Josef ml. 4:0, Salomon Daniel 0:3, body hostů: Merker Martin 3:1, Nechyba Radim 2:2, Kabelka Jakub 2:1, Jedlička Karel 1:2), SKST Liberec D - SKST Děčín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František 2:1, Fabíni Marek 1:2, Pusch František 0:3, Obešlo Josef ml. 1:3, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Rambousek Jiří ml. 3:0, Grubr Vojtěch 2:1, Svěchota Vojtěch 0:3), SK Štětí - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 1:3, Dvořák Milan ml. 3:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 2:2, body hostů: Košák Vojtěch 0:2, Bukovský Radek 3:1, Antoš Petr 3:1, Kolář Vlastimil 2:1, Šimeček Jan 0:2), TTC Litoměřice B - Lokodepo Liberec 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dudek Jaroslav 1:1, Woznicki Patrik 0:3, Bartošek Vít 3:0, Hrnčíř Jan 0:3, WO 5:1, body hostů: Šilhán Josef 3:1, Bradáč Petr 2:1, Batthyány Tibor 2:2, WO 1:5), STC Slaný - SF SKK El Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vesecký David 2:2, Černý Martin 4:0, Vorlíček Luboš 3:1, WO 0:5, body hostů: Půlpán David 2:1, Mihalachi Marek 0:3, Filípek Martin 1:2, Khalaila Adam 0:3, WO 5:0),
28. kolo:
TTC Elizza Praha D - TTC Bělá pod Bezdězem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Vojtěch 1:2, Píša Radovan 2:1, Zacharda Jáchym 2:1, Alka Rostislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Balog Roland 3:0, Lapka Miroslav 0:3, Zajíček Pavel 1:2, Vavák Pavel 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Roztoky u Prahy 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papírník Pavel 3:0, Chalupa Josef ml. 3:0, Šejvl Jakub 3:0, WO 0:4, body hostů: Levenec Petr 0:3, Žáček Josef 0:2, Zika Ondřej 0:2, Špaček Michal 0:2, WO 4:0), SKST Liberec D - KST Apollo Ústí nad Labem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František 3:1, Fabíni Marek 1:3, Pusch František 2:2, Obešlo Josef ml. 2:2, body hostů: Nechyba Radim 4:0, Jedlička Karel 3:1, Nechyba Zdeněk 1:3, Vršovský Rudolf 0:4), SKST Liberec C - SKST Děčín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rose Radek 2:1, Mečl Jan ml. 1:2, Mareš Erik 2:1, Kutifel Josef ml. 3:0, body hostů: Grubr Vojtěch 1:2, Rambousek Jiří ml. 2:1, Svěchota Vojtěch 0:3, Tauš Jiří 1:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 1:2, Hervert Josef 2:1, Bartošek Vít 3:0, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Kolář Vlastimil 1:2, Košák Vojtěch 0:3, Antoš Petr 0:3), SK Štětí - Lokodepo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Libor 1:1, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 0:2, Líska Tomáš 3:0, Líska Vladislav 0:1, WO 4:0, body hostů: Šilhán Josef 1:3, Bradáč Petr 2:1, Batthyány Tibor 2:1, WO 0:4),
3.liga mužů sk.C
1. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lučan Martin 3:1, Pozník David 2:2, Tesolin Riccardo 1:3, Jakubský Filip 3:1, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Palát Jiří ml. 0:4, Sedlář Jakub 1:3), TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:3, Slavík Jan 0:3, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 1:2, Stránský Matěj 1:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tesla Pardubice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Loudín Petr 1:3, Slavík Radek 2:2, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Šimonek Petr 3:1, Černík Jan 1:3, Marel David 0:4), HB Ostrov H. Brod D - TJ Jiskra Holice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hitzger Jakub 2:2, Karel Filip 0:2, Vaigl Martin 4:0, Novák Aleš 1:3, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:1, Táborský Jiří 0:4, Bako Adam 1:3), TJ Sokol Lanžhot - TTC MS Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 2:1, Flíbor Zbyněk 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Toufar Jan 1:2, Sirbu Jakub 1:2, Barč Andrej 0:3), TJ Mikulčice - SK Slatina 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 0:4, Hrdlička Petr 0:3, Lamač Petr 3:1, Novák David 4:0, Kurka Milan 1:0, body hostů: Traxler Jan 3:1, Vaculík Filip 2:2, Jeřábek Vladimír 1:3, Fila Martin 2:2),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lučan Martin 2:1, Klemperer Jan 0:3, Tesolin Riccardo 1:2, Jakubský Filip 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:1, Bezdíček Martin 1:1, Stránský Matěj 1:2, Viesner Vojtěch 0:1), TJ Sokol Stěžery A - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Kodym Tomáš 2:1, Slavík Jan 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:3, Palát Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 1:2, Sedlář Jakub 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Jiskra Holice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:3, Slavík Radek 3:0, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Mádlo Martin 1:3, Bako Adam 0:3, Táborský Jiří 2:1), HB Ostrov H. Brod D - TJ Tesla Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:1, Mádr Miloslav 1:2, Sivera Adam 2:1, Vondráček Filip 4:0, body hostů: Šimonek Petr 3:1, Černík Jan 1:2, Marel David 0:3, Isach Robert 0:3), TJ Sokol Lanžhot - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 2:1, Baláž Branislav 1:1, Flíbor Zbyněk 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Traxler Jan 3:0, Vaculík Filip 0:3, Fila Martin 0:3, Oleksík Václav 0:2), TJ Mikulčice - TTC MS Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, Lamač Petr 2:1, Novák David 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 1:2, Toufar Jan 1:2, Barč Andrej 0:3),
3. kolo:
TTC MS Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirbu Jakub 2:1, Tureček Petr 3:0, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, body hostů: Vybíral Matouš 2:1, Marek Jaroslav 1:2, Adam Petr 1:2, Šalomoun Ivo 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Lanžhot 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černík Jan 1:3, Kleprlík Michal 4:0, Marel David 2:1, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Flíbor Zbyněk 2:2, Koníček Michal 0:4, Darmovzal Zdeněk 3:1, Baláž Branislav 1:2), TJ Jiskra Holice A - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Bako Adam 1:3, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 0:4, Hrdlička Petr 1:2), DTJ Hradec Králové B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 1:0, Jakubský Filip 1:1, Ramírez Francisco 2:0, Lučan Martin 1:0, WO 4:0, body hostů: Nevřela Daniel 0:2, Slavík Radek 1:1, Škopek Pavel 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Stěžery A - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 1:3, Brož Petr 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 0:1, body hostů: Sivera Adam 3:1, Novák Aleš 3:1, Vaigl Martin 2:1, Mádr Miloslav 2:1), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 1:1, Viesner Vojtěch 1:2, Stránský Matěj 0:1),
4. kolo:
SK Slatina - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:3, Vaculík Filip 3:1, Fila Martin 2:2, Traxler Jan 1:3, body hostů: Svoboda Aleš 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 1:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Michal 4:0, Marel David 3:1, Lukeš Marek 0:3, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 1:3, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 1:2, Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 1:2, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Baláž Branislav 1:2), DTJ Hradec Králové B - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramírez Francisco 1:3, Lučan Martin 2:1, Pozník David 0:3, Jakubský Filip 1:3, body hostů: Sivera Adam 3:1, Novák Aleš 3:1, Vaigl Martin 3:0, Hitzger Jakub 1:2), TJ Sokol Stěžery A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Lukáš 0:1, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:1, Slavík Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Slavík Radek 1:2, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 0:2, WO 0:4),
5. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Koral Tišnov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 4:0, Herout František 3:0, Škopek Pavel 0:3, Nevřela Daniel 2:2, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 2:2, Palát Jiří ml. 1:2, Vitula Josef 0:3), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 1:2, Novák Aleš 0:3, Sivera Adam 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 4:0, Bezdíček Martin 1:2, Stránský Matěj 0:3), TJ Sokol Lanžhot - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Ramírez Francisco 2:2, Pozník David 3:1, Tesolin Riccardo 1:3, Klemperer Jan 1:3), TJ Mikulčice - TJ Sokol Stěžery A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:2, Lamač Petr 1:1, Kolařík Jan 0:3, Novák David 2:2, Hrdlička Petr 0:1, body hostů: Novotný Petr 4:0, Dufek Lukáš 2:2, Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Tesla Pardubice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Andorko Pavel 0:3, Adam Petr 2:1, Vybíral Matouš 1:2, body hostů: Kudýn Petr 1:2, Kleprlík Michal 3:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Merta Jakub 3:0), SK Slatina - TTC MS Brno C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Oleksík Václav 0:3, Kuča Jan 1:2, Vaculík Filip 3:1, body hostů: Nespěšný Hynek 1:3, Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 2:1, Tureček Petr 2:1),
6. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Radek 2:1, Herout František 0:3, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 1:3, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:1, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 0:1), HB Ostrov H. Brod D - TTC Koral Tišnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 0:1, Hitzger Jakub 2:2, Novák Aleš 2:1, Sivera Adam 2:2, Záboj Matěj 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Palát Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 1:3, Kodym Tomáš 2:2), TJ Mikulčice - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:1, Kolařík Jan 1:1, Novák David 3:0, Lamač Petr 3:0, body hostů: Ramírez Francisco 1:2, Pozník David 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Klemperer Jan 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Holice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 0:1, Marek Jaroslav 2:1, Ondrovčák Radek 2:1, Vybíral Matouš 2:2, Svoboda Aleš 3:0, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Bako Adam 0:4, Táborský Jiří 1:2, Svojanovský Radim 0:3),
7. kolo:
TTC Koral Tišnov - TTC MS Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 2:1, Dospíšil Jiří ml. 2:1, body hostů: Juroška Ivan 2:1, Sirbu Jakub 1:2, Nespěšný Hynek 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Borová-Korouhev - SK Slatina 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langr Lukáš 1:0, Viesner Vojtěch 1:1, Marek David 3:0, Stránský Matěj 0:2, Bezdíček Martin 0:1, WO 4:0, body hostů: Táborský Jindřich 0:3, Traxler Jan 2:1, Vaculík Filip 2:1, WO 0:4), DTJ Hradec Králové B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramírez Francisco 2:1, Pozník David 2:0, Tesolin Riccardo 2:1, Lučan Martin 2:1, body hostů: Vybíral Matouš 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Adam Petr 0:3, Andorko Pavel 0:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Lanžhot 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 0:4, Loudín Petr 3:1, Škopek Pavel 2:1, Herout František 4:0, body hostů: Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 2:2, Vašíček Jan 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:1), HB Ostrov H. Brod D - TJ Mikulčice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Novák Aleš 2:0, Vaigl Martin 3:0, Sivera Adam 2:0, body hostů: Novák David 0:3, Kolařík Jan 0:2, Mocek Jan 0:2, Kurka Milan 0:2), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marel David 1:2, Kleprlík Michal 3:0, Lukeš Marek 2:1, Merta Jakub 3:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Mádlo Martin 0:3, Táborský Jiří 1:2, Kuchta Pavel 0:3),
8. kolo:
TTC Koral Tišnov - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Vitula Josef 3:0, Palát Jiří ml. 2:1, Sedlář Jakub 1:0, body hostů: Traxler Jan 1:2, Vaculík Filip 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2, Kuča Jan 1:1), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 2:0, Stránský Matěj 1:1, Bezdíček Martin 1:0, Marek David 2:0, Štieber Břetislav 2:0, body hostů: Nespěšný Hynek 1:2, Juroška Ivan 0:2, Střítežský Roman 0:2, Ličbinský Roman 0:2), TJ Sokol Stěžery A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:1, Brož Petr 2:1, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 2:1, Marek Jaroslav 2:1, Andorko Pavel 0:3, Adam Petr 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 1:2, Herout František 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Kolařík Jan 0:3, Mocek Jan 1:2, Kurka Milan 0:2), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Lanžhot 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 3:1, Sivera Adam 2:2, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:1, Koníček Michal 0:4, Vašíček Jan 4:0, Darmovzal Zdeněk 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:3, Podrazil David 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Vašíček Jan 1:3, body hostů: Vitula Josef 2:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Sedlář Jakub 3:1, Dospíšil Pavel ml. 0:4), TJ Mikulčice - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 1:1, Mocek Jan 1:2, Kolařík Jan 1:2, Novák David 2:2, Kurka Milan 0:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 3:0, Bezdíček Martin 1:2, Stránský Matěj 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 0:3, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Loudín Petr 4:0, Babka Dominik 0:3), TTC MS Brno C - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Marek 0:4, Sirbu Jakub 2:1, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Merta Jakub 4:0, Lukeš Marek 1:2, Marel David 1:2), SK Slatina - TJ Jiskra Holice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:2, Kuča Jan 1:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, body hostů: Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:0, Bako Adam 1:2, Jelínek Michal 3:0), TJ Sokol Stěžery A - DTJ Hradec Králové B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Brož Petr 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 4:0, body hostů: Lučan Martin 3:1, Ramírez Francisco 1:3, Pozník David 2:1, Bittner Michal 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Marek David 4:0, Škalda Jan 2:2, Bezdíček Martin 2:1, Stránský Matěj 0:3), TJ Mikulčice - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Kurka Milan 1:2, Kolařík Jan 2:1, Novák David 3:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Sedlář Jakub 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - HB Ostrov H. Brod D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 0:2, Marek Jaroslav 4:0, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Radek 2:2, Svoboda Aleš 2:0, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Novák Aleš 1:2, Stehlík Oldřich 1:3, Bártík Tomáš 1:2, Vondráček Filip 0:1), TTC MS Brno C - TJ Jiskra Holice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 0:3, Tureček Petr 0:3, Svoboda Libor 2:1, Juroška Ivan 1:2, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 1:2, Mádlo Martin 3:0), SK Slatina - TJ Tesla Pardubice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:3, Vaculík Filip 0:2, Kuča Jan 0:3, Traxler Jan 2:1, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Lukeš Marek 2:1, Marel David 1:1),
11. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitula Josef 0:2, Dospíšil Jiří ml. 0:2, Sedlář Jakub 1:2, Palát Jiří ml. 1:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Lukeš Marek 0:2, Marel David 2:0), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Jiskra Holice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrba Jan 2:0, Bezdíček Martin 0:2, Škalda Jan 2:1, Marek David 3:0, Štieber Břetislav 1:0, body hostů: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Bako Adam 0:3, Zajíček Miroslav 0:2), DTJ Hradec Králové B - TTC MS Brno C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 2:0, Ramírez Francisco 1:1, Pozník David 2:1, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Juroška Ivan 2:1, Sirbu Jakub 0:3, Toufar Jan 0:2, Nespěšný Hynek 0:2), TJ Sokol Stěžery A - SK Slatina 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Dufek Lukáš 2:0, body hostů: Traxler Jan 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2, Smílek Zdeněk 0:2, Táborský Jindřich 0:2), TJ Sokol Lanžhot - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 1:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Andorko Pavel 0:2, Adam Petr 0:2), HB Ostrov H. Brod D - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Záboj Matěj 2:2, Vaigl Martin 3:1, body hostů: Slavík Radek 3:1, Herout František 2:2, Nevřela Daniel 1:3, Škopek Pavel 2:2),
12. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Holice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jakub 1:3, Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:0, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Vitula Josef 0:3, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:1, Socha Zdeněk 1:3, Bako Adam 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrba Jan 1:3, Bezdíček Martin 0:2, Škalda Jan 0:3, Marek David 4:0, Štieber Břetislav 1:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Kleprlík Michal 3:1, Merta Jakub 3:1, Marel David 0:3), DTJ Hradec Králové B - SK Slatina 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 1:1, Ramírez Francisco 1:1, Pozník David 3:0, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Traxler Jan 2:1, Smílek Zdeněk 0:3, Táborský Jindřich 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), TJ Sokol Stěžery A - TTC MS Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:0, Brož Petr 1:1, Novotný Petr 3:0, Dufek Lukáš 3:0, body hostů: Juroška Ivan 1:2, Sirbu Jakub 0:3, Toufar Jan 0:2, Nespěšný Hynek 0:2), TJ Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:0, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 2:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Andorko Pavel 0:2, Adam Petr 0:2),
13. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 3:1, Marek Jaroslav 3:1, Adam Petr 0:4, Ondrovčák Radek 1:1, Svoboda Aleš 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Palát Jiří ml. 2:2, Sedlář Jakub 2:2, Antoš Jiří 1:3), TTC MS Brno C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 1:2, Tureček Petr 1:2, Nespěšný Hynek 0:3, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Škopek Pavel 4:0, Slavík Radek 2:1, Herout František 3:0, Nevřela Daniel 0:3), SK Slatina - HB Ostrov H. Brod D 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Táborský Jindřich 0:2, Tupec Pavel 0:3, Vaculík Filip 0:3, body hostů: Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 3:0, Hitzger Jakub 2:0, Stehlík Oldřich 2:0), TJ Tesla Pardubice - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Kleprlík Michal 3:0, Lukeš Marek 1:2, Šimonek Petr 2:0, Marel David 0:1, body hostů: Ramírez Francisco 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Lučan Martin 1:2, Klemperer Jan 0:3), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Stěžery A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 1:3, Mádlo Martin 1:3, Táborský Jiří 4:0, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 1:3, Novotný Petr 3:1, Dufek Lukáš 1:3, Slavík Jan 2:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Mikulčice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Podrazil David 2:2, Vašíček Jan 4:0, Flíbor Zbyněk 2:2, body hostů: Lamač Petr 3:1, Kolařík Jan 3:1, Kurka Milan 0:2, Mocek Jan 1:3, Hrdlička Petr 0:2),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Borová-Korouhev 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:2, Svoboda Aleš 2:2, body hostů: Marek David 3:1, Škalda Jan 3:1, Bezdíček Martin 1:2, Viesner Vojtěch 2:1), TTC MS Brno C - HB Ostrov H. Brod D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tureček Petr 1:3, Sirbu Jakub 0:4, Svoboda Libor 3:0, Juroška Ivan 3:1, body hostů: Novák Aleš 2:2, Mádr Miloslav 3:1, Stehlík Oldřich 1:3, Bártík Tomáš 2:1), SK Slatina - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Filip 1:1, Smílek Zdeněk 0:2, Tupec Pavel 0:3, Jeřábek Vladimír 0:2, body hostů: Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 2:0, Slavík Radek 2:0, Herout František 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stěžery A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Kleprlík Michal 2:1, Lukeš Marek 0:3, Šimonek Petr 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 1:3, Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 1:2, Hanzl Matěj 0:3), TJ Jiskra Holice A - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádlo Martin 3:0, Bako Adam 1:2, Táborský Jiří 2:1, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Jakubský Filip 2:1, Ramírez Francisco 1:2, Lučan Martin 0:3, Bohdanecký Jakub 0:3),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC MS Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 3:1, Marek Jaroslav 2:1, Adam Petr 2:1, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Sirbu Jakub 1:3, Ličbinský Roman 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Tesla Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:3, Koníček Michal 1:3, Flíbor Zbyněk 2:1, Vašíček Jan 2:2, body hostů: Lukeš Marek 0:4, Marel David 2:2, Merta Jakub 4:0, Kleprlík Michal 3:0), TJ Mikulčice - TJ Jiskra Holice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 0:3, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 1:2, Novák David 1:3, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 3:0, Táborský Jiří 1:2, Bako Adam 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Slavík Radek 3:1, body hostů: Lučan Martin 2:2, Ramírez Francisco 2:1, Tesolin Riccardo 0:3, Klemperer Jan 1:2), HB Ostrov H. Brod D - TJ Sokol Stěžery A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Jakub 2:2, Mádr Miloslav 3:1, Sivera Adam 2:2, Záboj Matěj 3:1, body hostů: Slavík Jan 2:2, Dufek Lukáš 1:3, Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 0:4), TJ Sokol Borová-Korouhev - TTC Koral Tišnov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Stránský Matěj 0:2, Bezdíček Martin 3:0, Marek David 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 1:2, Sedlář David 0:2, Vitula Josef 0:2),
16. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SK Slatina 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:2, Adam Petr 1:3, Marek Jaroslav 2:1, Ondrovčák Radek 3:1, body hostů: Traxler Jan 3:1, Vaculík Filip 2:2, Fila Martin 1:3, Jeřábek Vladimír 1:2), TJ Mikulčice - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 1:1, Lamač Petr 0:2, Kolařík Jan 0:3, Novák David 1:2, body hostů: Kleprlík Michal 3:0, Merta Jakub 3:0, Marel David 2:0, Lukeš Marek 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Holice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Jelínek Michal 2:2, Táborský Jiří 3:1, Mádlo Martin 2:2, Bako Adam 0:4), HB Ostrov H. Brod D - DTJ Hradec Králové B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Oldřich 0:4, Hitzger Jakub 1:3, Mádr Miloslav 3:1, Vaigl Martin 4:0, body hostů: Ramírez Francisco 3:1, Lučan Martin 2:2, Bohdanecký Jakub 2:2, Klemperer Jan 1:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Stěžery A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:1, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 1:3, Dufek Lukáš 0:3, Kodym Tomáš 1:2),
17. kolo:
TTC Koral Tišnov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 1:3, Palát Jiří ml. 1:3, Sedlář Jakub 1:3, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Slavík Radek 3:1, Herout František 2:2, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - HB Ostrov H. Brod D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 3:0, Vrba Jan 1:1, Viesner Vojtěch 1:2, Marek David 3:0, body hostů: Vaigl Martin 1:2, Sivera Adam 1:2, Mádr Miloslav 1:2, Hitzger Jakub 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Lanžhot 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:2, Bohdanecký Jakub 1:3, Klemperer Jan 2:2, Jakubský Filip 4:0, body hostů: Koníček Michal 2:2, Flíbor Zbyněk 3:1, Vašíček Jan 2:2, Darmovzal Zdeněk 0:4), TJ Sokol Stěžery A - TJ Mikulčice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1, Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 2:2, body hostů: Lamač Petr 1:3, Kolařík Jan 0:3, Novák David 2:1, Mocek Jan 2:1), TJ Tesla Pardubice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Jakub 2:0, Lukeš Marek 0:2, Kudýn Petr 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Adam Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), TTC MS Brno C - SK Slatina 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 4:0, Ličbinský Roman 2:1, Toufar Jan 0:3, Juroška Ivan 4:0, body hostů: Traxler Jan 2:2, Vaculík Filip 1:3, Kuča Jan 1:2, Jeřábek Vladimír 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 3:0, Marek David 2:0, body hostů: Nevřela Daniel 0:3, Herout František 1:1, Slavík Radek 0:2, Škopek Pavel 0:2), TTC Koral Tišnov - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:4, Palát Jiří ml. 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Sivera Adam 2:2, Bártík Tomáš 3:0, Hitzger Jakub 1:2), TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 2:1, Slavík Jan 0:3, Novotný Petr 4:0, body hostů: Flíbor Zbyněk 2:2, Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Martin 2:1, Ramírez Francisco 2:0, Pozník David 3:0, Jakubský Filip 2:1, body hostů: Mocek Jan 1:2, Kolařík Jan 0:3, Novák David 0:3, Lamač Petr 1:1), TJ Jiskra Holice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 2:0, Táborský Jiří 2:0, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Ondrovčák Radek 0:3, Marek Jaroslav 0:2, Adam Petr 0:2, Vybíral Matouš 0:2),
19. kolo:
TTC MS Brno C - TTC Koral Tišnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 3:1, Ličbinský Roman 2:2, Střítežský Roman 0:4, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Palát Jiří ml. 3:1, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 1:3, Antoš Jiří 2:2), SK Slatina - TJ Sokol Borová-Korouhev 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Kuča Jan 0:2, Vaculík Filip 0:2, Traxler Jan 0:2, body hostů: Marek David 2:0, Škalda Jan 2:0, Bezdíček Martin 2:0, Viesner Vojtěch 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 3:0, Andorko Pavel 0:3, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:3, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Ramírez Francisco 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Lučan Martin 2:1), TJ Sokol Lanžhot - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Michal 1:1, Wirth Imrich 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Vašíček Jan 0:3, body hostů: Herout František 3:0, Slavík Radek 3:0, Nevřela Daniel 1:1, Škopek Pavel 1:1), TJ Mikulčice - HB Ostrov H. Brod D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 2:1, Novák David 2:2, body hostů: Vondráček Filip 4:0, Mádr Miloslav 1:3, Bártík Tomáš 1:2, Sivera Adam 2:1), TJ Jiskra Holice A - TJ Tesla Pardubice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 0:3, Bako Adam 1:1, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 1:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Marel David 1:2, Kleprlík Michal 2:1, Merta Jakub 2:0),
20. kolo:
SK Slatina - TTC Koral Tišnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Filip 0:2, Fila Martin 0:2, Kuča Jan 1:2, Traxler Jan 0:2, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:0, Palát Jiří ml. 2:0, Antoš Jiří 1:1, Vitula Josef 2:0), TTC MS Brno C - TJ Sokol Borová-Korouhev 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 0:2, Ličbinský Roman 1:1, Střítežský Roman 0:3, Juroška Ivan 0:2, body hostů: Škalda Jan 3:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 1:0, Marek David 2:0, Štieber Břetislav 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:2, Šalomoun Ivo 0:3, Andorko Pavel 1:3, Ondrovčák Radek 4:0, Marek Jaroslav 1:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 1:3, Slavík Jan 2:2, WO 1:0), TJ Mikulčice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Lamač Petr 4:0, Kolařík Jan 2:1, Novák David 4:0, body hostů: Slavík Radek 1:3, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 1:3, Herout František 1:2), TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov H. Brod D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:2, Flíbor Zbyněk 3:1, body hostů: Vondráček Filip 3:1, Sivera Adam 2:2, Bártík Tomáš 2:2, Mádr Miloslav 0:3),
21. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Lanžhot 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 2:2, Palát Jiří ml. 3:1, body hostů: Vašíček Jan 2:2, Flíbor Zbyněk 2:2, Koníček Michal 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:3), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek David 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Bezdíček Martin 1:1, Škalda Jan 2:0, WO 3:1, body hostů: Novák David 0:2, Mocek Jan 2:1, Nešpor Rostislav st. 0:3, WO 1:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 1:0, Loudín Petr 2:0, Slavík Radek 2:0, Škopek Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Matouš 0:2, Andorko Pavel 0:2, Marek Jaroslav 0:1, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Černík Jan 1:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Kleprlík Michal 2:0, body hostů: Tureček Petr 0:3, Sirbu Jakub 1:1, Ličbinský Roman 0:2, Střítežský Roman 0:2), TJ Jiskra Holice A - SK Slatina 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 2:0, Bako Adam 1:1, Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Kuča Jan 1:2, Traxler Jan 0:2, Vaculík Filip 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Stěžery A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ramírez Francisco 0:2, Lučan Martin 1:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Jakubský Filip 1:2, body hostů: Kodym Tomáš 2:1, Novotný Petr 3:0, Hanzl Matěj 1:1, Slavík Jan 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Sokol Lanžhot 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viesner Vojtěch 1:1, Škalda Jan 2:0, Bezdíček Martin 1:1, Rakov Valeriy 3:0, Marek David 1:0, body hostů: Koníček Michal 0:3, Vašíček Jan 1:2, Flíbor Zbyněk 0:2, Darmovzal Zdeněk 1:1), TTC Koral Tišnov - TJ Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Novák David 2:2, Kolařík Jan 2:2, Mocek Jan 1:3, Lamač Petr 1:2), HB Ostrov H. Brod D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch Jakub 2:1, Hitzger Jakub 1:1, Mádr Miloslav 3:0, Stehlík Oldřich 2:0, WO 1:0, body hostů: Ondrovčák Radek 2:1, Marek Jaroslav 0:2, Vybíral Matouš 0:3, Andorko Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Holice A - TTC MS Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 2:0, Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, body hostů: Ličbinský Roman 0:3, Sirbu Jakub 1:2, Střítežský Roman 2:1, Tureček Petr 0:2), TJ Tesla Pardubice - SK Slatina 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Černík Jan 1:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Kuča Jan 0:3, Vaculík Filip 1:1, Traxler Jan 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2),
23. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kudýn Petr 1:1, Merta Jakub 2:0, Marel David 1:2, Kleprlík Michal 2:0, WO 4:0, body hostů: Palát Jiří ml. 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Holice A - TJ Sokol Borová-Korouhev 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Táborský Jiří 0:3, Svojanovský Radim 1:3, body hostů: Marek David 3:1, Rakov Valeriy 3:0, Škalda Jan 3:0, Bezdíček Martin 0:2, Viesner Vojtěch 0:1), TTC MS Brno C - DTJ Hradec Králové B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 1:2, Střítežský Roman 0:3, Ličbinský Roman 0:3, Juroška Ivan 2:1, body hostů: Lučan Martin 2:1, Ramírez Francisco 2:1, Pozník David 2:1, Tesolin Riccardo 3:0), SK Slatina - TJ Sokol Stěžery A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:1, Fila Martin 1:1, Kuča Jan 0:3, Vaculík Filip 0:3, body hostů: Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 2:1, Novotný Petr 2:0, Kodym Tomáš 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Lanžhot 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 0:2, Kříž Bohumil 0:2, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Radek 1:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 1:1, Darmovzal Zdeněk 2:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - HB Ostrov H. Brod D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:2, Loudín Petr 0:4, Škopek Pavel 2:1, Slavík Radek 2:2, body hostů: Vaigl Martin 4:0, Sivera Adam 2:2, Hitzger Jakub 1:3, Mádr Miloslav 2:1),
24. kolo:
TJ Jiskra Holice A - TTC Koral Tišnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Radim 0:2, Jelínek Michal 3:1, Táborský Jiří 2:1, Mádlo Martin 3:1, Koubek René 1:1, body hostů: Palát Jiří ml. 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 0:4, Antoš Jiří 2:1), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Borová-Korouhev 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Jakub 3:1, Kudýn Petr 1:3, Kleprlík Michal 2:1, Marel David 0:4, body hostů: Marek David 0:1, Rakov Valeriy 3:1, Škalda Jan 3:1, Viesner Vojtěch 2:1, Vrba Jan 1:2), SK Slatina - DTJ Hradec Králové B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 0:2, Tupec Pavel 0:2, Fila Martin 1:2, Kuča Jan 0:2, body hostů: Ramírez Francisco 3:0, Tesolin Riccardo 2:0, Lučan Martin 1:1, Pozník David 2:0), TTC MS Brno C - TJ Sokol Stěžery A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirbu Jakub 2:2, Střítežský Roman 2:2, Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Hanzl Matěj 0:4, Dufek Lukáš 2:2, Novotný Petr 4:0, Kodym Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Marek Jaroslav 3:1, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Radek 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Mocek Jan 4:0, Hrdlička Petr 0:3),
25. kolo:
TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:0, Antoš Jiří 2:0, Sedlář Jakub 2:1, Dospíšil Jiří ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Ondrovčák Radek 0:2, WO 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC MS Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:0, Nevřela Daniel 1:1, Škopek Pavel 3:0, Slavík Radek 2:0, body hostů: Juroška Ivan 0:3, Sirbu Jakub 1:1, Střítežský Roman 0:2, Tureček Petr 0:2), HB Ostrov H. Brod D - SK Slatina 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joksch Jakub 1:2, Stehlík Oldřich 2:0, Mádr Miloslav 2:1, Bártík Tomáš 3:0, body hostů: Traxler Jan 2:1, Jeřábek Vladimír 0:3, Kuča Jan 0:3, Fila Martin 1:1), DTJ Hradec Králové B - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lučan Martin 3:0, Klemperer Jan 0:3, Ramírez Francisco 1:3, WO 0:4, body hostů: Kleprlík Michal 2:1, Marel David 2:1, Wagner Mark 0:2, Bělohlávek Dominik 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Stěžery A - TJ Jiskra Holice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:1, Slavík Jan 0:2, Kodym Tomáš 0:3, Novotný Petr 1:2, Brož Petr 0:1, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Mádlo Martin 3:0, Táborský Jiří 3:0, Bako Adam 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 1:2, Lamač Petr 3:0, Kolařík Jan 2:1, Novák David 3:0, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Koníček Michal 0:3, Flíbor Zbyněk 1:2, Hrubý Petr 0:3),
26. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 2:0, Vrba Jan 2:0, Rakov Valeriy 2:0, Bezdíček Martin 1:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Marek Jaroslav 0:2, Adam Petr 0:2, Šalamoun Lubomír 0:2), HB Ostrov H. Brod D - TTC MS Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch Jakub 2:2, Hejkal Filip 1:3, Hitzger Jakub 2:2, Bártík Tomáš 4:0, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Sirbu Jakub 3:1, Tureček Petr 2:2, Střítežský Roman 0:4), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SK Slatina 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevřela Daniel 3:1, Herout František 3:0, Škopek Pavel 3:0, Babka Dominik 0:4, body hostů: Traxler Jan 1:3, Jeřábek Vladimír 1:3, Tupec Pavel 1:2, Kuča Jan 2:1), TJ Sokol Stěžery A - TJ Tesla Pardubice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:1, Dufek Lukáš 0:3, Novotný Petr 1:2, Slavík Jan 3:1, Brož Petr 0:2, body hostů: Marel David 1:3, Bělohlávek Dominik 3:1, Kleprlík Michal 2:1, Merta Jakub 3:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Jiskra Holice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Martin 1:2, Ramírez Francisco 2:1, Bohdanecký Jakub 2:1, Jakubský Filip 3:0, body hostů: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 2:1, Svojanovský Radim 0:3, Bako Adam 1:2),
27. kolo:
TTC Koral Tišnov - DTJ Hradec Králové B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:3, Sedlář Jakub 3:1, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Jakubský Filip 4:0, Tesolin Riccardo 1:3, Klemperer Jan 0:4, Bohdanecký Jakub 2:2), TJ Sokol Borová-Korouhev - TJ Sokol Stěžery A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škalda Jan 2:0, Viesner Vojtěch 1:1, Vrba Jan 1:0, Rakov Valeriy 3:0, Bezdíček Martin 1:1, body hostů: Novotný Petr 2:1, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 0:2, Slavík Jan 0:2), TJ Tesla Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleprlík Michal 4:0, Marel David 1:3, Lukeš Marek 0:3, Merta Jakub 4:0, body hostů: Herout František 2:2, Slavík Radek 2:2, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 1:2), TJ Jiskra Holice A - HB Ostrov H. Brod D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 3:0, Táborský Jiří 1:2, Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Záboj Matěj 0:3, Malina Vítězslav 0:3), TTC MS Brno C - TJ Sokol Lanžhot 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ličbinský Roman 1:3, Střítežský Roman 0:3, Tureček Petr 0:3, Juroška Ivan 3:1, body hostů: Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 3:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:1), SK Slatina - TJ Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuča Jan 2:1, Fila Martin 1:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, body hostů: Lamač Petr 3:0, Novák David 2:1, Mocek Jan 2:1, Hrdlička Petr 1:2),
28. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Martin 3:0, Viesner Vojtěch 2:1, Langr Lukáš 0:3, Škalda Jan 3:0, body hostů: Jakubský Filip 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Bohdanecký Jakub 1:2, Klemperer Jan 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Stěžery A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:3, Sedlář Jakub 0:3, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Novotný Petr 4:0, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Hanzl Matěj 0:3), TJ Jiskra Holice A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Bako Adam 2:1, Táborský Jiří 1:2, Jelínek Michal 4:0, body hostů: Škopek Pavel 2:2, Nevřela Daniel 1:3, Slavík Radek 1:2, Herout František 0:2, Loudín Petr 0:1), TJ Tesla Pardubice - HB Ostrov H. Brod D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Petr 2:1, Kleprlík Michal 3:0, Novotný Luboš 0:3, Marel David 3:1, body hostů: Bártík Tomáš 2:2, Mádr Miloslav 2:1, Stehlík Oldřich 1:2, Hitzger Jakub 0:3), SK Slatina - TJ Sokol Lanžhot 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:1, Fila Martin 0:2, Vaculík Filip 0:3, Traxler Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Koníček Michal 3:0, Vašíček Jan 2:0, Darmovzal Zdeněk 0:1, WO 0:1), TTC MS Brno C - TJ Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:2, Tureček Petr 1:3, Sirbu Jakub 3:1, Juroška Ivan 2:2, body hostů: Novák David 4:0, Lamač Petr 1:3, Mocek Jan 3:1, Hrdlička Petr 0:4),
3.liga mužů sk.D
1. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - SK Přerov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlovský Pavel 2:1, Jelínek Vojtěch 1:1, Vlček Radim 2:1, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Valašík Lukáš 1:2, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 1:2, Maděrka Svatopluk 0:2), KST Vsetín - TJ ODRY 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 2:1, Černohorský Tomáš 2:1, Juřica Tomáš 1:2, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Bača Jaroslav ml. 2:1, Pajurek Zdeněk 1:2, Šustek Pavel 0:3, Randis Vilém 1:2), KST Dolní Němčí - SK - SVINOV 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Jiří 2:1, Kubeš Dušan 1:2, Jančář Luděk 2:1, Janča Miroslav 3:0, body hostů: Řežáb Jiří 2:1, Záškodný Marek 1:2, Henžel Michal 1:2, Skulina David 0:3), TJ Sokol Šarovy - TTC Bolatice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 3:0, Plhák Jan ml. 1:1, Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 2:1, body hostů: Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 1:2, Laburda František 0:3, Schimetzek Tomáš 0:2), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasilewski Damian 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0, Novotný Jiří 2:1, Wawrosz Pavel 2:1, body hostů: Lisztwan Jan 1:2, Chaloupka František 0:3, Krupník Jan 0:2, Rak Jonáš 1:1), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC FRÝDLANT 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Štůsek David 0:2, Cvečko Daniel 1:3, Vrtal Oldřich 3:1, Válek Filip 1:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 3:1, Kaloč Svatopluk 0:4, Gřunděl Matěj 2:2),
2. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ ODRY 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 3:0, Konečný Jiří 0:3, Došek Jaroslav 2:1, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Bača Jaroslav ml. 2:2, Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 0:3, Gajdičiar Ondřej 1:2), KST Vsetín - SK Přerov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 2:0, Černohorský Tomáš 2:0, Juřica Tomáš 1:2, Slováček Libor 3:0, body hostů: Galanda Tomáš 1:2, Valašík Lukáš 0:3, Plšek Josef 1:1, Maděrka Svatopluk 0:2), KST Dolní Němčí - TTC Bolatice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Jiří 2:0, Kubeš Dušan 0:2, Jančář Luděk 3:0, Janča Miroslav 3:0, body hostů: Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 1:2, Laburda František 0:2, Schimetzek Tomáš 0:2), TJ Sokol Šarovy - SK - SVINOV 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 2:1, Plhák Jan ml. 0:3, Račák Vítězslav 2:1, Bojko Karel 4:0, body hostů: Řežáb Jiří 2:2, Skulina David 1:2, Henžel Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1), TTC Siko Orlová - TTC Ostrava-Poruba 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 2:0, Novotný Jiří 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0, Wasilewski Damian 2:0, body hostů: Cabiš Michal 0:2, Velebil Lukáš 0:2, Chalupa Michal 0:2, Solanský Pavel 0:2),
3. kolo:
SK Přerov B - TJ Ostrava KST D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda Tomáš 1:2, Plšek Josef 1:2, Valašík Lukáš 2:1, Šoc Milan 0:4, body hostů: Lisztwan Jan 3:1, Rak Jonáš 2:1, Krupník Jan 1:2, Karczmarczyk Michal 3:0), TJ ODRY - TTC Ostrava-Poruba 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 2:2, Gajdičiar Ondřej 1:3, Hendrych Daniel 1:2, Randis Vilém 2:2, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Merta Marek 2:2, Cabiš Michal 3:1, Solanský Pavel 1:2), SK - SVINOV - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Petr 3:1, Záškodný Marek 2:1, Henžel Michal 0:3, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 3:1, Štůsek David 2:2, Skalický Jiří 1:2, Uhlář Radim 0:3), TTC Bolatice - TTC FRÝDLANT 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 2:2, Musiol Kamil 1:3, Burdík Vítězslav 3:1, body hostů: Tobola Petr 2:2, Pěnkava Pavel 1:3, Gřunděl Matěj 2:2, Kaloč Svatopluk 3:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Dolní Němčí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 4:0, Jelínek Vojtěch 1:2, Vlček Radim 1:2, Hladil David 3:1, body hostů: Janča Miroslav 3:1, Brázdil Jiří 2:2, Jančář Luděk 0:3, Kubeš Dušan 0:3), KST Vsetín - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 2:2, Černohorský Tomáš 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Vaculík Vladimír 2:2, body hostů: Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 2:2, Plhák Jan ml. 1:3, Jahůdka Petr 0:4),
4. kolo:
SK Přerov B - TTC Ostrava-Poruba 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Josef 0:2, Šoc Milan 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:3, Valašík Lukáš 1:1, body hostů: Velebil Lukáš 3:0, Merta Marek 2:0, Cabiš Michal 1:1, Solanský Pavel 2:0), TJ ODRY - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustek Pavel 2:2, Pajurek Zdeněk 2:2, Hendrych Daniel 2:2, Randis Vilém 1:3, body hostů: Lisztwan Jan 3:1, Rak Jonáš 3:1, Krupník Jan 0:4, Karczmarczyk Michal 3:1), SK - SVINOV - TTC FRÝDLANT 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 2:1, Palát Petr 0:3, Henžel Michal 0:3, Řežáb Jiří 1:2, body hostů: Tobola Petr 2:1, Pěnkava Pavel 3:0, Gřunděl Matěj 3:0, Kaloč Svatopluk 1:2), TTC Bolatice - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wollný Michal 3:1, Harazim Zdeněk 4:0, Musiol Kamil 0:3, Burdík Vítězslav 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Štůsek David 1:3, Skalický Jiří 2:2, Válek Filip 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 3:1, Vlček Radim 0:4, Došek Jaroslav 2:2, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Račák Vítězslav 2:2, Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 1:3, Jahůdka Petr 1:3), KST Vsetín - KST Dolní Němčí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jiří 2:1, Juřica Tomáš 1:2, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Janča Miroslav 2:1, Brázdil Jiří 0:3, Jančář Luděk 1:2, Kubeš Dušan 0:3),
5. kolo:
KST Dolní Němčí - SK Přerov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Jiří 2:1, Kubeš Dušan 0:2, Jančář Luděk 2:0, Janča Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Valašík Lukáš 1:1, Mergenthal Otmar 1:2, Maděrka Svatopluk 0:3, Prázdný Pavel ml. 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy - TJ ODRY 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 1:2, Křen Lubor 1:2, Račák Vítězslav 2:1, Bojko Karel 4:0, body hostů: Šustek Pavel 2:2, Hendrych Daniel 1:2, Randis Vilém 2:1, Gajdičiar Ondřej 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ DDM Valašské Meziříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štůsek David 1:2, Vojtek Lukáš 0:2, Válek Filip 1:2, Vrtal Oldřich 1:2, body hostů: Ondryáš Daniel 2:1, Hladil David 1:2, Vlček Radim 3:0, Orlovský Pavel 2:0), TTC FRÝDLANT - KST Vsetín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Kaloč Svatopluk 3:0, Gřunděl Matěj 1:2, Tobola Petr 1:2, body hostů: Slováček Libor 0:3, Černohorský Tomáš 2:1, Škrla Jiří 2:1, Juřica Tomáš 0:3), TTC Siko Orlová - SK - SVINOV 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 2:0, Sikora Filip 2:0, Revay Radomír 2:1, Wasilewski Damian 2:1, body hostů: Theodor Filip 0:3, Skulina David 0:3, Záškodný Marek 2:0, Henžel Michal 0:2), TJ Ostrava KST D - TTC Ostrava-Poruba 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rak Jonáš 2:0, Křenek Tomáš 2:0, Lisztwan Jan 2:1, Beránek Pavel 2:0, body hostů: Velebil Lukáš 0:3, Merta Marek 0:2, Cabiš Michal 1:1, Solanský Pavel 0:2),
6. kolo:
KST Dolní Němčí - TJ ODRY 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 2:1, Uher Antonín 2:1, Jančář Luděk 2:1, Janča Miroslav 3:0, body hostů: Hendrych Daniel 3:0, Randis Vilém 0:3, Gajdičiar Ondřej 0:3, Barša Michal 0:3), TJ Sokol Šarovy - SK Přerov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 2:0, Jahůdka Petr 1:1, Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 2:0, body hostů: Mergenthal Otmar 1:2, Maděrka Svatopluk 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - KST Vsetín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:1, Štůsek David 0:3, Válek Filip 0:3, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Černohorský Tomáš 3:1, Sagáčik Štefan 2:1, Škrla Jiří 2:1, Juřica Tomáš 2:1), TTC FRÝDLANT - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 3:1, Kaloč Svatopluk 0:4, Gřunděl Matěj 2:2, Tobola Petr 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Orlovský Pavel 2:2, Vlček Radim 1:3, Vlček Pavel 1:3), TTC Siko Orlová - TTC Bolatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:1, Novotný Jiří 2:0, Revay Radomír 3:0, Wasilewski Damian 2:0, body hostů: Harazim Zdeněk 0:3, Wollný Michal 0:2, Musiol Kamil 0:2, Burdík Vítězslav 1:1),
7. kolo:
SK - SVINOV - TJ Ostrava KST D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 1:3, Henžel Michal 2:2, Palát Petr 0:3, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Křenek Tomáš 2:2, Rak Jonáš 4:0, Lisztwan Jan 3:1, Krupník Jan 0:3), TTC Bolatice - TTC Ostrava-Poruba 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wollný Michal 2:2, Laburda František 0:2, Harazim Zdeněk 0:3, Burdík Vítězslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Merta Marek 2:2, Velebil Lukáš 3:1, Cabiš Michal 3:0, Solanský Petr 0:2, WO 1:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Siko Orlová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bazalka Michal 0:1, Vlček Radim 0:2, Orlovský Pavel 1:2, Ondryáš Daniel 0:2, Drápela Marek 0:1, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Sikora Filip 1:1, Revay Radomír 2:0, Wasilewski Damian 2:0), KST Dolní Němčí - TTC MG Odra GAS Vratimov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 1:3, Kubeš Dušan 0:1, Jančář Luděk 2:1, Janča Miroslav 3:1, Uher Antonín 0:3, body hostů: Vrtal Oldřich 3:1, Válek Filip 1:3, Uhlář Radim 2:2, Skalický Jiří 3:0), TJ Sokol Šarovy - TTC FRÝDLANT 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 2:1, Jahůdka Petr 1:2, Račák Vítězslav 3:0, Bojko Karel 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 1:2, Tobola Petr 1:2, Gřunděl Matěj 1:2, Kaloč Svatopluk 0:3), SK Přerov B - TJ ODRY 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mergenthal Otmar 1:1, Šoc Milan 0:2, Olejník Jakub 0:3, Palásek Michal 1:2, body hostů: Bača Jaroslav ml. 3:0, Hendrych Daniel 3:0, Randis Vilém 1:1, Šustek Pavel 1:1),
8. kolo:
SK - SVINOV - TTC Ostrava-Poruba 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Petr 3:1, Záškodný Marek 1:3, Henžel Michal 0:3, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Merta Marek 2:2, Velebil Lukáš 2:2, Cabiš Michal 4:0, Solanský Pavel 0:1, Chalupa Michal 0:2), TTC Bolatice - TJ Ostrava KST D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wollný Michal 0:2, Harazim Zdeněk 0:2, Musiol Kamil 1:2, Burdík Vítězslav 0:3, body hostů: Kadlec Vít 3:0, Lisztwan Jan 3:0, Rak Jonáš 1:1, Chaloupka František 2:0), KST Vsetín - TTC Siko Orlová 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 0:2, Sagáčik Štefan 0:2, Juřica Tomáš 0:2, Černohorský Tomáš 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 2:0, Sikora Filip 2:0, Revay Radomír 2:0, Wasilewski Damian 2:0), KST Dolní Němčí - TTC FRÝDLANT 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 3:1, Uher Antonín 2:2, Jančář Luděk 0:4, Janča Miroslav 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Gřunděl Matěj 1:3, Tobola Petr 1:3, Kaloč Svatopluk 2:2), TJ Sokol Šarovy - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křen Lubor 0:2, Jahůdka Petr 1:1, Bojko Karel 3:0, Plhák Jan ml. 1:1, WO 4:0, body hostů: Vrtal Oldřich 2:1, Válek Filip 0:3, Skalický Jiří 2:1, WO 0:4),
9. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - SK Přerov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 1:2, Štůsek David 2:1, Uhlář Radim 1:2, Vrtal Oldřich 4:0, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Šoc Milan 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Jarolím Tomáš 0:3), TTC FRÝDLANT - TJ ODRY 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Kaloč Svatopluk 0:2, Gřunděl Matěj 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Hendrych Daniel 2:1, Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 0:3, Holemý Josef 0:2), TTC Siko Orlová - KST Dolní Němčí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 1:1, Novotný Jiří 1:1, Wasilewski Damian 3:0, Wawrosz Pavel 3:0, body hostů: Janča Miroslav 2:1, Brázdil Jiří 0:3, Jančář Luděk 0:2, Fibichr Zdeněk 0:2), TJ Ostrava KST D - TJ DDM Valašské Meziříčí 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rak Jonáš 2:2, Křenek Tomáš 1:3, Lisztwan Jan 1:2, Chaloupka František 1:3, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Orlovský Pavel 3:1, Vlček Pavel 3:1, Vlček Radim 1:2), TTC Ostrava-Poruba - KST Vsetín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:2, Merta Marek 0:3, Cabiš Michal 1:2, Velebil Lukáš 2:2, body hostů: Černohorský Tomáš 4:0, Škrla Jiří 4:0, Slováček Libor 0:3, Juřica Tomáš 1:2), SK - SVINOV - TTC Bolatice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Petr 3:0, Henžel Michal 1:2, Záškodný Marek 3:0, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Harazim Zdeněk 1:3, Burdík Vítězslav 0:3, Wollný Michal 1:2, Musiol Kamil 1:2),
10. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ ODRY 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štůsek David 2:1, Skalický Jiří 2:1, Cvečko Daniel 2:1, Vrtal Oldřich 3:1, body hostů: Bača Jaroslav ml. 2:2, Hendrych Daniel 1:2, Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 0:3), TTC FRÝDLANT - SK Přerov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Kaloč Svatopluk 0:2, Gřunděl Matěj 3:0, Tobola Petr 3:0, body hostů: Valašík Lukáš 1:2, Šoc Milan 1:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Jarolím Tomáš 0:2), TTC Siko Orlová - TJ Sokol Šarovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 2:0, Novotný Jiří 1:0, Wasilewski Damian 3:0, Pisarczyk Tomek 1:1, Sikora Filip 1:0, body hostů: Úředníček Petr 0:3, Plhák Jan ml. 0:2, Bojko Karel 1:1, Jahůdka Petr 0:2), TJ Ostrava KST D - KST Vsetín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenek Tomáš 0:2, Rak Jonáš 2:0, Lisztwan Jan 3:0, Karczmarczyk Michal 3:0, body hostů: Černohorský Tomáš 1:2, Škrla Jiří 0:3, Juřica Tomáš 0:2, Sagáčik Štefan 1:1), TTC Ostrava-Poruba - TJ DDM Valašské Meziříčí 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solanský Pavel 2:1, Merta Marek 0:3, Cabiš Michal 1:2, Velebil Lukáš 1:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:0, Orlovský Pavel 2:1, Hladil David 2:1, Vlček Radim 1:2),
11. kolo:
SK Přerov B - SK - SVINOV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthal Otmar 3:1, Prázdný Pavel ml. 0:2, Plšek Josef 2:1, Valašík Lukáš 3:1, Palásek Michal 1:0, body hostů: Řežáb Jiří 1:3, Palát Petr 2:2, Záškodný Marek 2:1, Henžel Michal 0:3), TJ ODRY - TTC Bolatice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Daniel 0:3, Šustek Pavel 1:2, Randis Vilém 3:0, Bača Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Wollný Michal 2:2, Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 1:2, Laburda František 1:2), KST Dolní Němčí - TJ Ostrava KST D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančář Luděk 2:1, Kubeš Dušan 1:2, Uher Antonín 1:2, Janča Miroslav 4:0, body hostů: Krupník Jan 2:2, Vitásek Daniel 2:1, Křenek Tomáš 1:2, Bajger Jiří 0:3), TJ Sokol Šarovy - TTC Ostrava-Poruba 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 2:2, Jahůdka Petr 2:2, Úředníček Petr 0:4, Bojko Karel 4:0, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Cabiš Michal 2:2, Merta Marek 2:2, Chalupa Michal 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Siko Orlová 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Lukáš 0:2, Štůsek Jakub 0:2, Vrtal Oldřich 0:2, Štůsek David 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 2:0, Sikora Filip 2:0, Novotný Jiří 2:0, Revay Radomír 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Vsetín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladil David 0:3, Orlovský Pavel 0:2, Vlček Pavel 1:2, Ondryáš Daniel 2:1, body hostů: Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jiří 2:1, Juřica Tomáš 2:1, Sagáčik Štefan 1:1),
12. kolo:
SK Přerov B - TTC Bolatice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mergenthal Otmar 1:2, Prázdný Pavel ml. 0:1, Plšek Josef 0:3, Valašík Lukáš 2:2, Skalský Ondřej 1:1, body hostů: Wollný Michal 4:0, Musiol Kamil 3:0, Burdík Vítězslav 2:1, Maier Zbyněk 0:3), TJ ODRY - SK - SVINOV 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 1:3, Šustek Pavel 2:2, Randis Vilém 1:3, Bača Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Henžel Michal 0:4, Řežáb Jiří 3:1, Palát Petr 2:2, Záškodný Marek 4:0), KST Dolní Němčí - TTC Ostrava-Poruba 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančář Luděk 2:2, Kubeš Dušan 1:3, Uher Antonín 2:2, Janča Miroslav 3:1, body hostů: Velebil Lukáš 3:1, Merta Marek 1:3, Cabiš Michal 2:2, Solanský Pavel 1:1, Chalupa Michal 1:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 2:2, Jahůdka Petr 2:2, Plhák Jan ml. 0:4, Bojko Karel 4:0, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Krupník Jan 2:2, Vitásek Daniel 2:2, Křenek Tomáš 2:2), TTC FRÝDLANT - TTC Siko Orlová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 1:1, Hrabec Michal 0:2, Tobola Petr 0:3, Kaloč Svatopluk 0:2, body hostů: Sikora Filip 2:1, Pisarczyk Tomek 2:0, Novotný Jiří 2:0, Wasilewski Damian 2:0),
13. kolo:
TTC Siko Orlová - SK Přerov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasilewski Damian 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0, Revay Radomír 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, body hostů: Jarolím Tomáš 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:2, Olejník Petr ml. 0:2), TJ Ostrava KST D - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Tomáš 2:1, Krupník Jan 0:3, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 4:0, body hostů: Vrtal Oldřich 1:3, Cvečko Daniel 1:2, Štůsek David 1:2, Skalický Jiří 1:2), TTC Ostrava-Poruba - TTC FRÝDLANT 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 0:4, Merta Marek 2:2, Cabiš Michal 3:1, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Tobola Petr 3:1, Gřunděl Matěj 1:3, Kaloč Svatopluk 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - SK - SVINOV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil David 2:2, Orlovský Pavel 1:2, Vlček Radim 2:1, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Řežáb Jiří 3:1, Palát Petr 0:4, Henžel Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1), TTC Bolatice - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burdík Vítězslav 4:0, Harazim Zdeněk 1:3, Musiol Kamil 2:2, Wollný Michal 2:2, body hostů: Škrla Jiří 3:1, Juřica Tomáš 2:2, Vaculík Vladimír 1:3, Slováček Libor 1:3), KST Dolní Němčí - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 1:3, Uher Antonín 0:4, Jančář Luděk 3:1, Janča Miroslav 4:0, body hostů: Bojko Karel 3:1, Křen Lubor 2:2, Plhák Jan ml. 1:3, Jahůdka Petr 2:2),
14. kolo:
TTC Siko Orlová - TJ ODRY 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasilewski Damian 2:0, Revay Radomír 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, Sikora Filip 2:0, body hostů: Hendrych Daniel 0:2, Šustek Pavel 0:2, Randis Vilém 0:2, Gajdičiar Ondřej 0:2), TJ Ostrava KST D - TTC FRÝDLANT 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupka František 2:2, Beránek Pavel 3:1, Rak Jonáš 1:2, Lisztwan Jan 2:2, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Tobola Petr 4:0, Kaloč Svatopluk 0:4, Maršálek Patrik 0:3), TTC Ostrava-Poruba - TTC MG Odra GAS Vratimov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Marek 2:2, Chalupa Michal 0:4, Cabiš Michal 4:0, Velebil Lukáš 3:1, body hostů: Cvečko Daniel 2:2, Vrtal Oldřich 1:3, Štůsek David 1:3, Skalický Jiří 3:1), KST Vsetín - SK - SVINOV 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřica Tomáš 1:3, Škrla Jiří 1:2, Vaculík Vladimír 0:3, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Záškodný Marek 4:0, Řežáb Jiří 3:1, Henžel Michal 1:2, Palát Petr 2:1), TTC Bolatice - TJ DDM Valašské Meziříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harazim Zdeněk 2:1, Musiol Kamil 1:2, Wollný Michal 0:3, Burdík Vítězslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:0, Orlovský Pavel 2:0, Vlček Radim 2:1, Drápela Marek 0:3, WO 2:0),
15. kolo:
TJ Ostrava KST D - SK Přerov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitásek Daniel 2:0, Chaloupka František 2:0, Rak Jonáš 2:0, Lisztwan Jan 2:0, body hostů: Valašík Lukáš 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Plšek Josef 0:2, Šoc Milan 0:2), TTC Ostrava-Poruba - TJ ODRY 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Marek 2:1, Mikeska Jakub 1:2, Cabiš Michal 3:0, Velebil Lukáš 4:0, body hostů: Hendrych Daniel 1:3, Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 1:2, Král Michal 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - SK - SVINOV 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Lukáš 0:4, Skalický Jiří 2:1, Vrtal Oldřich 3:0, Štůsek David 1:3, body hostů: Sedláček Michael 2:2, Záškodný Marek 2:2, Henžel Michal 2:1, Palát Petr 2:1), TTC FRÝDLANT - TTC Bolatice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Gřunděl Matěj 1:2, Volný Karel 1:2, Tobola Petr 3:1, body hostů: Wollný Michal 2:2, Burdík Vítězslav 1:2, Harazim Zdeněk 2:1, Musiol Kamil 0:3), KST Dolní Němčí - TJ DDM Valašské Meziříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 2:2, Kubeš Dušan 0:2, Jančář Luděk 1:3, Janča Miroslav 4:0, Uher Antonín 1:1, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Orlovský Pavel 2:2, Vlček Radim 0:4, Hladil David 3:1), TJ Sokol Šarovy - KST Vsetín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jan ml. 0:3, Bojko Karel 2:0, Křen Lubor 0:3, Jahůdka Petr 0:3, body hostů: Černohorský Tomáš 2:1, Škrla Jiří 2:1, Juřica Tomáš 3:0, Slováček Libor 2:0),
16. kolo:
TTC Ostrava-Poruba - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:1, Mikeska Jakub 3:0, Cabiš Michal 1:2, Merta Marek 3:0, body hostů: Valašík Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 0:3, Plšek Josef 1:2, Šoc Milan 0:3), TJ Ostrava KST D - TJ ODRY 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitásek Daniel 0:2, Křenek Tomáš 3:0, Rak Jonáš 2:1, Lisztwan Jan 3:0, WO 0:1, body hostů: Hendrych Daniel 2:1, Šustek Pavel 0:3, Král Michal 0:2, Hendrych Vojtěch 1:2, WO 1:0), TTC FRÝDLANT - SK - SVINOV 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Volný Karel 1:1, Gřunděl Matěj 1:2, Tobola Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Záškodný Marek 1:2, Palát Petr 2:1, Henžel Michal 0:3, WO 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Bolatice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalický Jiří 3:1, Válek Filip 1:3, Štůsek David 1:2, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Harazim Zdeněk 2:2, Burdík Vítězslav 2:2, Wollný Michal 3:1, Musiol Kamil 0:2, Laburda František 1:0), TJ Sokol Šarovy - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhák Jan ml. 1:3, Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 0:3, Jahůdka Petr 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:3, Orlovský Pavel 3:1, Vlček Radim 2:2, Hladil David 1:2), KST Dolní Němčí - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 0:4, Uher Antonín 2:2, Jančář Luděk 3:1, Janča Miroslav 3:1, body hostů: Černohorský Tomáš 2:2, Škrla Jiří 2:2, Juřica Tomáš 2:2, Sagáčik Štefan 2:2),
17. kolo:
SK Přerov B - KST Dolní Němčí 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:2, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 1:3, Valašík Lukáš 2:2, body hostů: Janča Miroslav 4:0, Brázdil Jiří 2:2, Jančář Luděk 1:3, Uher Antonín 3:1), TJ ODRY - TJ Sokol Šarovy 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 0:3, Hrachovec Jakub 0:2, Orság Pavel 0:3, Hendrych Daniel 3:0, Král Michal 0:1, body hostů: Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 2:1, Plhák Jan ml. 2:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC MG Odra GAS Vratimov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 0:4, Hladil David 2:2, Orlovský Pavel 3:1, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 1:3, Štůsek David 3:1, Vojtek Lukáš 3:1, Skalický Jiří 1:3), KST Vsetín - TTC FRÝDLANT 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jiří 1:1, Sagáčik Štefan 2:1, Juřica Tomáš 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Volný Karel 0:3, Tobola Petr 0:3, Kaloč Svatopluk 0:2), SK - SVINOV - TTC Siko Orlová 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Michal 0:2, Theodor Filip 0:2, Záškodný Marek 1:2, Foldyna Radek 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Wasilewski Damian 1:1, Pisarczyk Tomek 2:0, Novotný Jiří 2:0), TTC Ostrava-Poruba - TJ Ostrava KST D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:1, Merta Marek 1:2, Cabiš Michal 2:1, Velebil Lukáš 4:0, body hostů: Lisztwan Jan 3:1, Mesaroš Petr 0:3, Krupník Jan 0:3, Vitásek Daniel 1:2),
18. kolo:
TJ ODRY - KST Dolní Němčí 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 0:3, Gajdičiar Ondřej 0:2, Hrachovec Jakub 1:2, Hendrych Daniel 1:2, body hostů: Janča Miroslav 3:0, Brázdil Jiří 3:0, Jančář Luděk 2:1, Uher Antonín 1:1), SK Přerov B - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda Tomáš 2:1, Plšek Josef 0:3, Mergenthal Otmar 3:0, Valašík Lukáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Křen Lubor 1:2, Jahůdka Petr 1:2, Plhák Jan ml. 0:3, Bojko Karel 3:0, WO 0:2), KST Vsetín - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřica Tomáš 3:0, Škrla Jiří 1:2, Slováček Libor 2:1, Černohorský Tomáš 3:1, body hostů: Vrtal Oldřich 2:2, Štůsek David 1:2, Vojtek Lukáš 0:3, Skalický Jiří 1:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC FRÝDLANT 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Vlček Pavel 3:1, Hladil David 3:1, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:3, Volný Karel 1:3, Pěnkava Pavel 1:3), TTC Bolatice - TTC Siko Orlová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harazim Zdeněk 1:1, Burdík Vítězslav 0:2, Musiol Kamil 0:3, Laburda František 1:0, WO 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Wasilewski Damian 2:0, Pisarczyk Tomek 1:0, Bezdíček Milan 0:2, WO 2:0),
19. kolo:
TJ Ostrava KST D - SK - SVINOV 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupník Jan 0:4, Chaloupka František 1:3, Rak Jonáš 2:1, Lisztwan Jan 3:1, body hostů: Záškodný Marek 3:1, Řežáb Jiří 3:1, Henžel Michal 2:2, Palát Petr 1:2), TTC Ostrava-Poruba - TTC Bolatice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Marek 3:0, Jůza Jaroslav 0:2, Cabiš Michal 3:0, Velebil Lukáš 3:0, body hostů: Burdík Vítězslav 1:2, Harazim Zdeněk 1:2, Wollný Michal 0:3, Musiol Kamil 0:2), TTC Siko Orlová - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:0, Sikora Filip 2:0, Wasilewski Damian 2:0, Wawrosz Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 0:2, Hladil David 0:2, Vlček Radim 0:2, WO 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - KST Dolní Němčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 1:3, Štůsek David 2:2, Uhlář Radim 2:2, Vrtal Oldřich 2:2, body hostů: Janča Miroslav 4:0, Brázdil Jiří 2:2, Jančář Luděk 1:3, Uher Antonín 2:2), TTC FRÝDLANT - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 2:1, Volný Karel 2:1, Gřunděl Matěj 1:2, Tobola Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 1:2, Plhák Jan ml. 0:3, Křen Lubor 0:3, WO 0:1), TJ ODRY - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Daniel 2:1, Šustek Pavel 2:1, Randis Vilém 2:1, Bača Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Galanda Tomáš 1:2, Mergenthal Otmar 0:3, Valašík Lukáš 3:0, Plšek Josef 0:3),
20. kolo:
TTC Ostrava-Poruba - SK - SVINOV 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solanský Pavel 2:2, Merta Marek 3:1, Cabiš Michal 3:0, Velebil Lukáš 2:2, body hostů: Henžel Michal 0:4, Palát Petr 3:1, Řežáb Jiří 0:4, Záškodný Marek 2:1), TJ Ostrava KST D - TTC Bolatice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupník Jan 2:0, Chaloupka František 2:0, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 2:0, body hostů: Burdík Vítězslav 0:3, Harazim Zdeněk 0:2, Wollný Michal 0:2, Musiol Kamil 0:2), TTC Siko Orlová - KST Vsetín 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wawrosz Pavel 1:0, Novotný Jiří 2:0, Wasilewski Damian 2:0, Sikora Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Juřica Tomáš 0:2, Škrla Jiří 0:2, Sagáčik Štefan 0:2, WO 0:3), TTC FRÝDLANT - KST Dolní Němčí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Volný Karel 2:1, Gřunděl Matěj 1:2, Tobola Petr 2:1, body hostů: Jančář Luděk 1:2, Janča Miroslav 3:0, Brázdil Jiří 0:3, Kubeš Dušan 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Sokol Šarovy 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 2:0, Štůsek David 1:1, Vojtek Lukáš 1:1, Vrtal Oldřich 2:0, WO 3:0, body hostů: Křen Lubor 0:2, Bojko Karel 2:0, Plhák Jan ml. 0:2, Batoušek Vladimír 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
SK Přerov B - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:7 (čtyřhry 1:8, body domácích: Plšek Josef 3:1, Mergenthal Otmar 4:0, Galanda Tomáš 0:3, Valašík Lukáš 2:2, body hostů: Skalický Jiří 2:2, Vrtal Oldřich 1:3, Štůsek David 2:2, Uhlář Radim 1:2), TJ ODRY - TTC FRÝDLANT 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Daniel 0:4, Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 1:2, Bača Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 3:1, Volný Karel 1:2, Gřunděl Matěj 1:2), KST Dolní Němčí - TTC Siko Orlová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uher Antonín 0:3, Kubeš Dušan 0:2, Janča Miroslav 2:1, Brázdil Jiří 1:2, body hostů: Wawrosz Pavel 2:1, Wasilewski Damian 3:0, Pisarczyk Tomek 1:2, Revay Radomír 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Orlovský Pavel 2:2, Vlček Radim 2:2, Vlček Pavel 1:2, Ondryáš Daniel 4:0, WO 0:1, body hostů: Rak Jonáš 3:1, Lisztwan Jan 2:2, Krupník Jan 1:3, Mesaroš Petr 0:3, WO 1:0), KST Vsetín - TTC Ostrava-Poruba 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jiří 1:1, Vaculík Vladimír 2:1, Juřica Tomáš 3:0, body hostů: Velebil Lukáš 2:1, Merta Marek 0:3, Cabiš Michal 0:3, Chalupa Michal 0:2), TTC Bolatice - SK - SVINOV 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burdík Vítězslav 1:2, Musiol Kamil 0:3, Harazim Zdeněk 0:3, Wollný Michal 2:2, body hostů: Řežáb Jiří 4:0, Palát Petr 3:0, Záškodný Marek 1:2, Henžel Michal 2:1),
22. kolo:
TJ ODRY - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Daniel 3:0, Randis Vilém 2:0, Šustek Pavel 2:1, Bača Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Skalický Jiří 1:2, Vrtal Oldřich 0:3, Štůsek David 0:3, Vojtek Lukáš 0:2), SK Přerov B - TTC FRÝDLANT 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Galanda Tomáš 0:3, Valašík Lukáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Maršálek Vladimír 3:0, Tobola Petr 2:1, Volný Karel 2:0, Gřunděl Matěj 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy - TTC Siko Orlová 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batoušek Vladimír 0:2, Úředníček Petr 0:2, Jahůdka Petr 1:2, Plhák Jan ml. 0:2, WO 0:1, body hostů: Sikora Filip 3:0, Wasilewski Damian 2:0, Pisarczyk Tomek 1:1, Revay Radomír 2:0, WO 1:0), KST Vsetín - TJ Ostrava KST D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 2:0, Juřica Tomáš 1:1, Škrla Jiří 3:0, Slováček Libor 3:0, body hostů: Rak Jonáš 0:3, Lisztwan Jan 1:2, Chaloupka František 0:2, Krupník Jan 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Ostrava-Poruba 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:1, Vlček Radim 2:1, Orlovský Pavel 2:1, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Velebil Lukáš 2:1, Merta Marek 1:2, Cabiš Michal 0:3, Chalupa Michal 0:3),
23. kolo:
SK - SVINOV - SK Přerov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Petr 3:0, Záškodný Marek 1:1, Henžel Michal 1:2, Řežáb Jiří 3:0, body hostů: Plšek Josef 1:2, Valašík Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 0:3, Šoc Milan 0:2), TTC Bolatice - TJ ODRY 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musiol Kamil 3:1, Harazim Zdeněk 2:2, Wollný Michal 2:1, Burdík Vítězslav 2:2, body hostů: Bača Jaroslav ml. 4:0, Hendrych Daniel 0:4, Randis Vilém 0:4, Šustek Pavel 2:1), TJ Ostrava KST D - KST Dolní Němčí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupník Jan 0:4, Vitásek Daniel 1:3, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Janča Miroslav 2:1, Jančář Luděk 2:2, Brázdil Jiří 1:3, Uher Antonín 2:1, WO 0:1), TTC Ostrava-Poruba - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Petr 0:2, Danko Petr 1:1, Chalupa Michal 2:1, Merta Marek 2:1, WO 3:0, body hostů: Křen Lubor 3:1, Batoušek Vladimír 0:3, Plhák Jan ml. 0:1, Bojko Karel 2:0, WO 0:3), TTC Siko Orlová - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 2:0, Revay Radomír 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, Sikora Filip 2:0, body hostů: Skalický Jiří 0:2, Vrtal Oldřich 0:2, Válek Filip 0:2, Uhlář Radim 0:2), KST Vsetín - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Tomáš 3:1, Juřica Tomáš 1:3, Vaculík Vladimír 1:3, Škrla Jiří 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Jelínek Vojtěch 2:2, Orlovský Pavel 2:2, Vlček Radim 1:3),
24. kolo:
TTC Bolatice - SK Přerov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wollný Michal 2:0, Harazim Zdeněk 2:0, Musiol Kamil 2:0, Burdík Vítězslav 2:0, body hostů: Valašík Lukáš 0:2, Plšek Josef 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Šoc Milan 0:2), SK - SVINOV - TJ ODRY 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 2:0, Palát Petr 1:1, Henžel Michal 3:0, Řežáb Jiří 3:0, body hostů: Randis Vilém 1:2, Šustek Pavel 0:3, Holemý Josef 0:2, Barša Michal 0:2), TTC Ostrava-Poruba - KST Dolní Němčí 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 1:1, Kolář Martin 0:2, Chalupa Michal 0:3, Merta Marek 0:2, WO 0:1, body hostů: Jančář Luděk 2:1, Janča Miroslav 2:0, Brázdil Jiří 2:0, Uher Antonín 2:0, WO 1:0), TJ Ostrava KST D - TJ Sokol Šarovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupka František 1:1, Mesaroš Petr 2:0, Rak Jonáš 2:0, Lisztwan Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Křen Lubor 0:3, Batoušek Vladimír 0:1, Plhák Jan ml. 0:2, Bojko Karel 1:1, WO 0:1), TTC Siko Orlová - TTC FRÝDLANT 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 1:1, Novotný Jiří 2:0, Pisarczyk Tomek 2:1, Wasilewski Damian 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Tobola Petr 0:3, Pěnkava Pavel 0:2, Maršálek Patrik 0:2),
25. kolo:
SK Přerov B - TTC Siko Orlová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mergenthal Otmar 0:2, Plšek Josef 0:2, Galanda Tomáš 0:3, Valašík Lukáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Pisarczyk Tomek 3:0, Wasilewski Damian 3:0, Novotný Jiří 2:1, Wawrosz Pavel 0:1, WO 0:1), TTC MG Odra GAS Vratimov - TJ Ostrava KST D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štůsek Jakub 0:2, Vojtek Lukáš 0:2, Válek Filip 0:2, Štůsek David 0:2, body hostů: Lisztwan Jan 2:0, Rak Jonáš 2:0, Chaloupka František 2:0, Vitásek Daniel 2:0), TTC FRÝDLANT - TTC Ostrava-Poruba 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gřunděl Matěj 2:2, Pavliska Martin 2:2, Volný Karel 2:1, Tobola Petr 2:2, body hostů: Merta Marek 2:2, Velebil Lukáš 3:1, Cabiš Michal 1:3, Solanský Pavel 1:2), SK - SVINOV - TJ DDM Valašské Meziříčí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záškodný Marek 2:1, Palát Petr 1:2, Theodor Filip 0:1, Řežáb Jiří 2:2, Henžel Michal 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Vlček Radim 2:1, Bazalka Michal 1:2, Hladil Radek 1:2), KST Vsetín - TTC Bolatice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Tomáš 2:0, Sagáčik Štefan 1:1, Juřica Tomáš 2:1, Škrla Jiří 3:0, body hostů: Wollný Michal 0:3, Burdík Vítězslav 2:1, Harazim Zdeněk 0:2, Musiol Kamil 0:2), TJ Sokol Šarovy - KST Dolní Němčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahůdka Petr 3:1, Batoušek Vladimír 0:4, Křen Lubor 0:4, Bojko Karel 4:0, body hostů: Uher Antonín 2:2, Brázdil Jiří 2:2, Jančář Luděk 2:2, Kubeš Dušan 3:1),
26. kolo:
TJ ODRY - TTC Siko Orlová 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrachovec Jakub 0:2, Šustek Pavel 0:2, Bača Jaroslav ml. 0:3, Hendrych Daniel 0:2, WO 2:0, body hostů: Wasilewski Damian 3:0, Pisarczyk Tomek 3:0, Novotný Jiří 3:0, WO 0:2), TTC FRÝDLANT - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 4:0, Tobola Petr 2:2, Maršálek Patrik 0:4, Gřunděl Matěj 2:2, body hostů: Lisztwan Jan 3:1, Rak Jonáš 2:2, Chaloupka František 1:3, Vitásek Daniel 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov - TTC Ostrava-Poruba 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štůsek David 2:1, Skalický Jiří 2:0, Uhlář Radim 3:0, Válek Filip 1:2, body hostů: Velebil Lukáš 1:2, Merta Marek 0:3, Solanský Pavel 1:2, Solanský Petr 1:1), SK - SVINOV - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 3:1, Palát Petr 2:2, Henžel Michal 2:2, Řežáb Jiří 1:3, body hostů: Černohorský Tomáš 3:1, Škrla Jiří 3:1, Slováček Libor 1:3, Juřica Tomáš 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TTC Bolatice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 2:2, Pustějovský Stanislav 1:3, Vlček Pavel 2:2, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Burdík Vítězslav 4:0, Harazim Zdeněk 3:1, Musiol Kamil 1:3, Wollný Michal 0:4),
27. kolo:
SK Přerov B - TJ DDM Valašské Meziříčí 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděrka Svatopluk 0:2, Prázdný Pavel ml. 0:2, Šoc Milan 0:2, Valašík Lukáš 0:1, Prázdný Pavel st. 0:1, body hostů: Ondryáš Daniel 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Vlček Radim 2:0, Konečný Jiří 2:0), TJ ODRY - KST Vsetín 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Pavel 0:2, Holemý Josef 0:1, Král Michal 0:3, Randis Vilém 1:2, Pajurek Zdeněk 0:1, body hostů: Černohorský Tomáš 3:0, Škrla Jiří 3:0, Vaculík Vladimír 2:0, Juřica Tomáš 1:1), SK - SVINOV - KST Dolní Němčí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henžel Michal 2:1, Palát Petr 2:1, Záškodný Marek 3:0, Řežáb Jiří 2:1, body hostů: Janča Miroslav 2:1, Jančář Luděk 1:2, Uher Antonín 0:3, Kubeš Dušan 0:3), TTC Bolatice - TJ Sokol Šarovy 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wollný Michal 1:1, Musiol Kamil 2:1, Burdík Vítězslav 1:0, Harazim Zdeněk 0:2, WO 5:0, body hostů: Jahůdka Petr 2:1, Bojko Karel 2:0, Úředníček Petr 0:3, WO 0:5), TJ Ostrava KST D - TTC Siko Orlová 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Daniel 1:3, Chaloupka František 0:4, Rak Jonáš 2:2, Lisztwan Jan 4:0, body hostů: Revay Radomír 3:1, Wasilewski Damian 2:2, Pisarczyk Tomek 2:2, Sargánek David 2:2), TTC FRÝDLANT - TTC MG Odra GAS Vratimov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Volný Karel 2:0, Gřunděl Matěj 2:0, Tobola Petr 2:0, body hostů: Štůsek Jakub 0:2, Vrtal Oldřich 0:2, Skalický Jiří 0:2, Uhlář Radim 0:2),
28. kolo:
TJ ODRY - TJ DDM Valašské Meziříčí 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randis Vilém 0:1, Barša Michal 0:2, Šustek Pavel 0:2, Lakomý Roman 0:2, Pajurek Zdeněk 0:1, body hostů: Ondryáš Daniel 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Bazalka Michal 2:0, Vlček Radim 2:0), SK Přerov B - KST Vsetín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdný Pavel st. 0:2, Maděrka Svatopluk 0:2, Šoc Milan 0:2, WO 0:3, body hostů: Škrla Jiří 2:0, Sagáčik Štefan 2:0, Juřica Tomáš 1:0, Černohorský Tomáš 1:0, WO 3:0), TTC Bolatice - KST Dolní Němčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wollný Michal 1:2, Musiol Kamil 0:3, Harazim Zdeněk 1:2, Burdík Vítězslav 2:2, body hostů: Janča Miroslav 4:0, Jančář Luděk 2:1, Uher Antonín 2:1, Kubeš Dušan 1:2), SK - SVINOV - TJ Sokol Šarovy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Henžel Michal 2:1, Záškodný Marek 2:0, Palát Petr 2:1, Řežáb Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Úředníček Petr 0:3, Jahůdka Petr 1:1, Zuzaník Marek 0:3, Bojko Karel 2:0, WO 0:1), TTC Ostrava-Poruba - TTC Siko Orlová 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Michal 0:2, Jůza Jaroslav 0:2, Solanský Petr 0:2, Solanský Pavel 0:2, body hostů: Wasilewski Damian 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0, Revay Radomír 2:0, Sargánek David 2:0),
Extraliga žen
1. kolo:
SKST PLUS Hodonín C - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:0), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šinkarová Daša 1:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 0:2, Masopustová Lucie 0:1, body hostů: Kmeťová Veronika 2:1, Žižkovská Rebeka 2:1, Klempererová Anna 1:2), TJ Ostrava KST - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Tomanová Tamara 1:2, Labošová Ema 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 3:0), SKST Vlašim A - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 2:1, Plachá Liliana 0:3), TT Moravský Krumlov A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 1:0, Bálint Bernadett 2:0, Šedová Eliška 1:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Kacálková Kristýna 0:2), SKST Charvát Havířov - SK Dobré A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefcová Kristýna 2:1, Štěpánová Gabriela 2:1, Hanáková Nela 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0),
2. kolo:
SKST PLUS Hodonín C - SKST PLUS Hodonín B 1:6 (body domácích: Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Žižkovská Rebeka 2:0, Kmeťová Veronika 1:1, Klempererová Anna 3:0), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín A 1:6 (body domácích: Šinkarová Daša 0:2, Masopustová Lucie 0:2, Volkava Vera 1:1, Širučková Aneta 0:1, body hostů: Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:1), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 0:3, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:1, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 3:0), SKST Vlašim A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 3:0, Keroušová Michaela 3:0, body hostů: Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 0:2, Kacálková Kristýna 1:2), TT Moravský Krumlov A - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 2:0, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 0:2, Lošťáková Tereza 0:2, Sommerová Helena 0:2), SKST Charvát Havířov - SVS Hradec Králové A 6:3 (body domácích: Hanáková Nela 1:2, Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 0:2, Němečková Monika 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Grofová Karin 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín B 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Kmeťová Veronika 2:0, Žižkovská Rebeka 2:0, Klempererová Anna 2:0), SK Dobré A - SKST Vlašim A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Blašková Zdena 3:0, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Poláková Veronika ml. 0:3, Keroušová Michaela 2:1, Matějovská Anna 2:1), SVS Hradec Králové A - TT Moravský Krumlov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 1:2, body hostů: Bálint Bernadett 0:3, Petrovová Nikita 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST PLUS Hodonín C - TJ Ostrava KST 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Blechová Barbora 0:2, body hostů: Vybíralová Monika 2:0, Pytlíková Tereza 2:0, Tomanová Tamara 2:0), MSK Břeclav A - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šinkarová Daša 1:2, Širučková Aneta 2:1, Volkava Vera 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 3:0, Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 2:1, Hanáková Nela 0:1), SKST PLUS Hodonín C - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 1:1, Štěpánová Gabriela 3:0),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Klempererová Anna 1:2, Pařízková Monika 1:2, Kmeťová Veronika 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0), SK Dobré A - TT Moravský Krumlov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 0:3, body hostů: Bálint Bernadett 2:1, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Šedová Eliška 0:1), SVS Hradec Králové A - SKST Vlašim A 6:1 (body domácích: Bártová Tereza 1:1, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 2:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Keroušová Michaela 0:1), SKST PLUS Hodonín C - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:1, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, WO 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, WO 1:0), MSK Břeclav A - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Šinkarová Daša 2:1, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 1:2, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Glücková Lenka 0:3, Tomanová Tamara 2:1), MSK Břeclav A - MH stolní tenis Ostrava 6:2 (body domácích: Šinkarová Daša 0:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 3:0, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2),
5. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - TJ Ostrava KST 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Labošová Ema 0:2, Tomanová Tamara 1:1, Glücková Lenka 0:3), SKST PLUS Hodonín B - MH stolní tenis Ostrava 6:1 (body domácích: Žižkovská Rebeka 2:0, Klempererová Anna 2:1, Kmeťová Veronika 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 0:3), SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Keroušová Michaela 2:0, Matějovská Anna 2:0, Poláková Veronika ml. 2:0, body hostů: Šíblová Sára 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2), TT Moravský Krumlov A - MSK Břeclav A 6:0 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, body hostů: Šinkarová Daša 0:2, Novohradská Karolína 0:2, Masopustová Lucie 0:2), SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré A 1:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Němečková Monika 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Sazimová Adéla 1:1, Blašková Zdena 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Štiková Martina 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Kubátová Hana 2:0, Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST PLUS Hodonín B - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Klempererová Anna 1:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 1:1, Hrabicová Klára 3:0),
6. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 1:1, Yang Qian 3:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 0:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2), SKST PLUS Hodonín B - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Klempererová Anna 1:2, body hostů: Tomanová Tamara 3:0, Pytlíková Tereza 0:2, Labošová Ema 3:0), SKST Vlašim A - MSK Břeclav A 1:6 (body domácích: Matějovská Anna 1:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Bošinová Aneta 0:2, body hostů: Volkava Vera 1:1, Šinkarová Daša 2:0, Širučková Aneta 3:0), TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Šedová Eliška 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:3), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 1:2, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 1:2, body hostů: Stakhova Olesia 3:0, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SK Dobré A 0:6 (body domácích: Nováková Martina 0:1, Vysocká Karolína 0:2, Smíšková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:1, body hostů: Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, Sazimová Adéla 2:0), SKST PLUS Hodonín A - SKST Charvát Havířov 6:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Yang Qian 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2),
7. kolo:
SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín A 1:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 1:2, Paridi Konstantina 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Yang Qian 1:1, Partyka Natalia 3:0), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:3, Pařízková Monika 3:0, Kmeťová Veronika 1:2), SKST PLUS Hodonín C - SF SKK El Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 3:0), MSK Břeclav A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:1 (body domácích: Širučková Aneta 1:0, Volkava Vera 3:0, Miklaszewska Maja 2:0, Novohradská Karolína 0:1, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 0:2, Vysocká Karolína 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Vlašim A 6:1 (body domácích: Glücková Lenka 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:3), MH stolní tenis Ostrava - TT Moravský Krumlov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Bálint Bernadett 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST Charvát Havířov - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Štěpánová Gabriela 3:0, Štefcová Kristýna 1:2, Hanáková Nela 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Bošinová Aneta 0:3, Matějovská Anna 1:2),
8. kolo:
SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Yang Qian 1:1, Ševčíková Markéta 2:1), SKST PLUS Hodonín C - SKP Sever Ústí nad Labem 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Nováková Martina 1:0, Štiková Martina 0:3, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Vysocká Karolína 1:1), MSK Břeclav A - SF SKK El Niňo Praha 6:3 (body domácích: Miklaszewska Maja 1:2, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 2:1, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 0:3, Sommerová Helena 2:1), TJ Ostrava KST - TT Moravský Krumlov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:3, Labošová Ema 2:1, Tomanová Tamara 3:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Petrovová Nikita 1:2, Bálint Bernadett 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 3:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2), SKST Charvát Havířov - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 1:2, Hanáková Nela 0:3, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 3:0),
9. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:1, Ševčíková Markéta 3:0, Yang Qian 3:0, WO 0:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Poláková Veronika ml. 0:2, Matějovská Anna 0:2, WO 1:0), SKST PLUS Hodonín B - TT Moravský Krumlov A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:1, Pařízková Monika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Kmeťová Veronika 0:1, body hostů: Andriyanova Liliya 2:0, Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 2:0), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Němečková Monika 1:2, body hostů: Labošová Ema 3:0, Strnadová Karolína 0:2, Tomanová Tamara 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - MH stolní tenis Ostrava 0:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Kapounová Barbora 2:0), SK Dobré A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Šichanová Vendula 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 0:2), SVS Hradec Králové A - MSK Břeclav A 6:2 (body domácích: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Miklaszewska Maja 1:1, Masopustová Lucie 0:2, Šinkarová Daša 1:2, Volkava Vera 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Charvát Havířov 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 0:3, WO 0:1, body hostů: Štefcová Kristýna 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 1:1, WO 1:0),
10. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A 6:2 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 1:2, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Bálint Bernadett 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Petrovová Nikita 0:3), SKST PLUS Hodonín B - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 3:0, Klempererová Anna 2:1, Žižkovská Rebeka 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika ml. 2:1, Matějovská Anna 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:1), SF SKK El Niňo Praha - MH stolní tenis Ostrava 2:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:1, Němečková Monika 0:2, WO 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 1:2, Nováková Martina 1:2, body hostů: Labošová Ema 3:0, Strnadová Karolína 0:2, Tomanová Tamara 3:0), SK Dobré A - MSK Břeclav A 6:2 (body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Volkava Vera 1:2, Miklaszewska Maja 1:1, Novohradská Karolína 0:3), SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín C 6:2 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 1:2, Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Charvát Havířov 1:6 (body domácích: Smíšková Martina 1:1, Vysocká Karolína 0:3, Štiková Martina 0:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 2:0, Štefcová Kristýna 3:0),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Ajdini Tereza 2:0, Sommerová Helena 2:0, Němečková Monika 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:2, Nováková Martina 0:1, Smíšková Martina 0:1), SK Dobré A - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 1:2, Kubátová Hana 2:1, Bártová Tereza 1:2), MSK Břeclav A - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Volkava Vera 2:0, Širučková Aneta 3:0, Miklaszewska Maja 1:1, body hostů: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Labošová Ema 3:0, Tomanová Tamara 2:1, body hostů: Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 1:2, Štěpánová Gabriela 1:2), SKST Vlašim A - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Poláková Veronika ml. 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Bošinová Aneta 0:2, WO 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Bálint Bernadett 3:0, WO 0:2), SKST PLUS Hodonín A - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2), MH stolní tenis Ostrava - TJ Ostrava KST 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Labošová Ema 0:3, Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1),
12. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Tomanová Tamara 1:2, Stramová Eliška 1:2, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Holubová Simona 0:2, Ševčíková Markéta 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SKST PLUS Hodonín C - SKST Vlašim A 0:6 (body domácích: Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:0, Pěnkavová Kristýna 2:0, Keroušová Michaela 2:0), MSK Břeclav A - TT Moravský Krumlov A 1:6 (body domácích: Miklaszewska Maja 0:1, Širučková Aneta 0:2, Šinkarová Daša 1:1, Puchovanová Nikoleta 0:1, WO 0:1, body hostů: Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, WO 1:0), SK Dobré A - SF SKK El Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Paridi Konstantina 2:1, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Němečková Monika 2:1, Plachá Liliana 0:3, Sommerová Helena 2:1), SVS Hradec Králové A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:1 (body domácích: Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:1, Stakhova Olesia 2:0, body hostů: Štiková Martina 1:1, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:3), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 1:0, WO 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:2, Klempererová Anna 0:1, Kmeťová Veronika 0:2, WO 0:1),
13. kolo:
MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Partyka Natalia 3:0, Holubová Simona 0:3, Ševčíková Markéta 2:1), TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín B 6:0 (body domácích: Vybíralová Monika 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), MSK Břeclav A - SKST Vlašim A 6:3 (body domácích: Miklaszewska Maja 0:1, Širučková Aneta 3:0, Volkava Vera 1:2, Puchovanová Nikoleta 2:0, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 1:2), SKST PLUS Hodonín C - TT Moravský Krumlov A 1:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Petrovová Nikita 1:1, Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 3:0), SVS Hradec Králové A - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Stakhova Olesia 1:1, Bártová Tereza 2:1, Kubátová Hana 3:0, body hostů: Ajdini Tereza 0:3, Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 2:1), SK Dobré A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Šichanová Vendula 1:1, Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Štiková Martina 0:3, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 2:1), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 0:2, Hrabicová Klára 1:2, Hanáková Nela 1:2, body hostů: Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0),
14. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SK Dobré A 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Sazimová Adéla 0:2, Paridi Konstantina 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:1, Kmeťová Veronika 0:2, Gallerachová Iva 0:2, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Plachá Liliana 2:0, Sommerová Helena 1:0, Němečková Monika 1:0, WO 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:1, Šíblová Sára 0:1, Ševčíková Klára 0:2, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem - MSK Břeclav A 1:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 1:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Volkava Vera 1:1, Puchovanová Nikoleta 1:0, Širučková Aneta 3:0, Šinkarová Daša 1:0), SKST Vlašim A - SKST Charvát Havířov 3:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:3, Matějovská Anna 1:2, Poláková Veronika ml. 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Ščibraniová Magdaléna 1:2, Hrabicová Klára 3:0), TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST 6:1 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Bálint Bernadett 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, Pytlíková Tereza 0:3), SKST Vlašim A - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0),
15. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Novotná Eliška 0:2, Kmeťová Veronika 2:1, Gallerachová Iva 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 2:1, Paridi Konstantina 1:1, Blašková Zdena 3:0), SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 0:3, Ševčíková Markéta 2:1, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Bártová Tereza 1:2, Stakhova Olesia 1:2, Kubátová Hana 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Nováková Martina 1:1, Meidlová Čečotka Iva 3:0, Vysocká Karolína 1:0, WO 1:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Šíblová Sára 0:1, Ševčíková Klára 1:2, WO 0:1), SF SKK El Niňo Praha - MSK Břeclav A 3:6 (body domácích: Plachá Liliana 0:3, Sommerová Helena 3:0, Němečková Monika 0:3, body hostů: Volkava Vera 2:1, Širučková Aneta 2:1, Šinkarová Daša 1:0, Puchovanová Nikoleta 1:1), TT Moravský Krumlov A - MH stolní tenis Ostrava 6:2 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 0:1, Bálint Bernadett 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:3, Šlehobrová Simona 1:1, Kapounová Barbora 1:2), SKST Vlašim A - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Matějovská Anna 2:1, body hostů: Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 1:1, Pytlíková Tereza 2:1), TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrovová Nikita 1:2, Yoshida Mitsuki 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Ščibraniová Magdaléna 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2),
16. kolo:
SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín A 2:6 (body domácích: Holejšovská Anna 0:2, Poláková Veronika ml. 1:2, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:2, Partyka Natalia 3:0), TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín B 6:1 (body domácích: Šedová Eliška 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 1:2), TJ Ostrava KST - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 2:1, Pytlíková Tereza 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Lošťáková Tereza 0:3, Sommerová Helena 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Vašendová Jana 2:0, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Štiková Martina 0:3, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 2:1), SKST PLUS Hodonín C - SK Dobré A 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Blechová Barbora 0:3, Šíblová Sára 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Sazimová Adéla 1:1, Paridi Konstantina 3:0), MSK Břeclav A - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Novohradská Karolína 0:2, Miklaszewska Maja 0:2, Masopustová Lucie 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST Charvát Havířov - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:1, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Mazalová Veronika 0:2, Sommerová Helena 2:1),
17. kolo:
TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Yoshida Mitsuki 0:1, Šedová Eliška 1:2, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, body hostů: Ševčíková Markéta 2:1, Holubová Simona 0:3, Partyka Natalia 3:0), SKST Vlašim A - SKST PLUS Hodonín B 6:3 (body domácích: Poláková Veronika ml. 3:0, Keroušová Michaela 1:2, Matějovská Anna 2:1, body hostů: Klempererová Anna 1:2, Žižkovská Rebeka 0:3, Kmeťová Veronika 2:1), MH stolní tenis Ostrava - SF SKK El Niňo Praha 6:3 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Vašendová Jana 1:1, Kapounová Barbora 1:1, WO 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Sommerová Helena 3:0, WO 0:3), TJ Ostrava KST - SKP Sever Ústí nad Labem 6:2 (body domácích: Stramová Eliška 0:2, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 3:0, body hostů: Nováková Martina 1:2, Štiková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 1:2), MSK Břeclav A - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Masopustová Lucie 0:2, Miklaszewska Maja 2:1, WO 0:3, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Koďousková Eliška 0:1, Blašková Zdena 1:1, WO 3:0), SKST PLUS Hodonín C - SVS Hradec Králové A 0:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Kubátová Hana 2:0, Bártová Tereza 2:0), SKST Charvát Havířov - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Ščibraniová Magdaléna 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Štiková Martina 0:2, Nováková Martina 0:2, Meidlová Čečotka Iva 0:2),
18. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2), SKST PLUS Hodonín B - MSK Břeclav A 0:6 (body domácích: Dohnálková Natálie 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Šinkarová Daša 2:0, Puchovanová Nikoleta 2:0, Širučková Aneta 2:0), SK Dobré A - TJ Ostrava KST 3:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 2:1, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Labošová Ema 2:1, Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0), SVS Hradec Králové A - MH stolní tenis Ostrava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 2:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Vlašim A 6:2 (body domácích: Plachá Liliana 0:2, Němečková Monika 3:0, Sommerová Helena 3:0, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:2, Čížová Tereza 0:2, Bošinová Aneta 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TT Moravský Krumlov A 2:6 (body domácích: Vysocká Karolína 1:1, Kacálková Kristýna 1:2, Smíšková Martina 0:3, body hostů: Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 2:1, Růžičková Daniela 1:1), SK Dobré A - SKST Charvát Havířov 3:6 (body domácích: Koďousková Eliška 0:3, Paridi Konstantina 1:2, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Hrabicová Klára 3:0),
19. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SKST PLUS Hodonín C 6:2 (body domácích: Klempererová Anna 2:0, Žižkovská Rebeka 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 0:3), SKST PLUS Hodonín A - MSK Břeclav A 3:6 (body domácích: Záděrová Linda 0:1, Ševčíková Markéta 3:0, Holubová Simona 0:3, WO 0:2, body hostů: Šinkarová Daša 2:1, Puchovanová Nikoleta 1:1, Širučková Aneta 1:1, WO 2:0), SVS Hradec Králové A - TJ Ostrava KST 1:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Stakhova Olesia 0:2, Kubátová Hana 1:1, Truněčková Anežka 0:1, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0), SK Dobré A - MH stolní tenis Ostrava 6:3 (body domácích: Sazimová Adéla 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Vašendová Jana 0:3, Kapounová Barbora 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysocká Karolína 2:1, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Smíšková Martina 1:2, body hostů: Poláková Veronika ml. 1:2, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 3:0), SF SKK El Niňo Praha - TT Moravský Krumlov A 0:6 (body domácích: Lošťáková Tereza 0:2, Plachá Liliana 0:2, Ajdini Tereza 0:2, body hostů: Yoshida Mitsuki 1:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 2:0, Šedová Eliška 1:0), SVS Hradec Králové A - SKST Charvát Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:1, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 1:2),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SF SKK El Niňo Praha 3:6 (body domácích: Smíšková Martina 0:3, Meidlová Čečotka Iva 2:1, Vysocká Karolína 1:2, body hostů: Němečková Monika 2:1, Ajdini Tereza 0:1, Sommerová Helena 3:0, Plachá Liliana 1:1), SVS Hradec Králové A - SK Dobré A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 0:3, Kubátová Hana 3:0, Stakhova Olesia 1:2, body hostů: Paridi Konstantina 1:0, Koďousková Eliška 2:1, Blašková Zdena 2:1, Sazimová Adéla 0:2), SKST PLUS Hodonín C - MSK Břeclav A 2:6 (body domácích: Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Blechová Barbora 1:2, body hostů: Šinkarová Daša 3:0, Novohradská Karolína 0:2, Puchovanová Nikoleta 3:0), TJ Ostrava KST - MH stolní tenis Ostrava 6:3 (body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Vašendová Jana 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1), TT Moravský Krumlov A - SKST Vlašim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Šedová Eliška 1:2, Yoshida Mitsuki 1:0, Růžičková Daniela 0:2, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Bošinová Aneta 1:2, Keroušová Michaela 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SKST PLUS Hodonín A 0:6 (body domácích: Novotná Eliška 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Grofová Karin 2:0), SKST Charvát Havířov - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 3:0, body hostů: Labošová Ema 1:2, Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 2:1), SKST Charvát Havířov - MH stolní tenis Ostrava 6:0 (body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Kapounová Barbora 0:2, Vašendová Jana 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2),
21. kolo:
SKST PLUS Hodonín A - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Holubová Simona 0:2, Ševčíková Markéta 3:0, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Sommerová Helena 1:2, Plachá Liliana 0:2, Němečková Monika 1:2), SKST PLUS Hodonín B - SKP Sever Ústí nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Kmeťová Veronika 3:0, Klempererová Anna 2:1, body hostů: Meidlová Čečotka Iva 2:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 0:1, Vysocká Karolína 1:1), SKST Vlašim A - SK Dobré A 3:6 (body domácích: Holejšovská Anna 0:3, Poláková Veronika ml. 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Paridi Konstantina 2:1, Koďousková Eliška 0:1, Blašková Zdena 3:0, Sazimová Adéla 1:1), TT Moravský Krumlov A - SVS Hradec Králové A 6:2 (body domácích: Petrovová Nikita 1:1, Yoshida Mitsuki 1:0, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Stakhova Olesia 0:3, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 2:1), TJ Ostrava KST - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Bajgerová Kristýna 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 1:2), MH stolní tenis Ostrava - MSK Břeclav A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Kapounová Barbora 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Šinkarová Daša 1:2, Puchovanová Nikoleta 2:1, Širučková Aneta 2:1),
22. kolo:
SKST PLUS Hodonín B - SF SKK El Niňo Praha 2:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Klempererová Anna 1:2, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Němečková Monika 3:0, Plachá Liliana 0:2, Sommerová Helena 3:0), SKST PLUS Hodonín A - SKP Sever Ústí nad Labem 6:0 (body domácích: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Nováková Martina 0:2, Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 0:2), TT Moravský Krumlov A - SK Dobré A 2:6 (body domácích: Bálint Bernadett 0:2, Yoshida Mitsuki 1:0, Petrovová Nikita 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 3:0, Koďousková Eliška 1:1, Blašková Zdena 2:1), SKST Vlašim A - SVS Hradec Králové A 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Poláková Veronika ml. 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 1:1, Kubátová Hana 3:0), MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín C 6:0 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:0, Vašendová Jana 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Ševčíková Klára 0:2), TJ Ostrava KST - MSK Břeclav A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:3, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 1:2, body hostů: Širučková Aneta 2:1, Puchovanová Nikoleta 2:1, Miklaszewska Maja 0:1, Šinkarová Daša 1:1), SKST Charvát Havířov - SKST PLUS Hodonín C 6:1 (body domácích: Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 2:1, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 0:2, Šprtová Karolína 0:3), SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefcová Kristýna 2:1, Hrabicová Klára 3:0, Hanáková Nela 0:2, WO 0:1, body hostů: Širučková Aneta 2:1, Puchovanová Nikoleta 0:1, Miklaszewska Maja 0:2, Šinkarová Daša 1:1, WO 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 5:1 (body domácích: Grofová Karin 1:1, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SK Dobré A - SVS Hradec Králové A 2:5 (body domácích: Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 1:2, Paridi Konstantina 1:1, body hostů: Stakhova Olesia 2:0, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0), SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A 5:0 (body domácích: Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Šinkarová Daša 0:2, Širučková Aneta 0:1, Volkava Vera 0:2), TJ Ostrava KST - TT Moravský Krumlov A 4:5 (body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Petrovová Nikita 1:2, Bálint Bernadett 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MH stolní tenis Ostrava - SKST PLUS Hodonín A 3:5 (body domácích: Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Vašendová Jana 0:3, body hostů: Grofová Karin 1:2, Partyka Natalia 1:1, Ševčíková Markéta 3:0), SVS Hradec Králové A - SK Dobré A 5:4 (body domácích: Bártová Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1, Stakhova Olesia 2:1, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Blašková Zdena 3:0), MSK Břeclav A - SKST Charvát Havířov 2:5 (body domácích: Volkava Vera 0:2, Šinkarová Daša 1:0, Širučková Aneta 0:1, Puchovanová Nikoleta 1:1, WO 0:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:1, Štěpánová Gabriela 0:1, Štefcová Kristýna 3:0, WO 1:0), TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST 5:1 (body domácích: Bálint Bernadett 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Labošová Ema 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Glücková Lenka 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava -:-, SK Dobré A - SVS Hradec Králové A -:-, SKST Charvát Havířov - MSK Břeclav A -:-, TT Moravský Krumlov A - TJ Ostrava KST -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SVS Hradec Králové A - SKST PLUS Hodonín A 1:5 (body domácích: Stakhova Olesia 0:2, Kubátová Hana 1:1, Bártová Tereza 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Grofová Karin 2:0), TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov 5:1 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Petrovová Nikita 1:1, Bálint Bernadett 2:0, body hostů: Hrabicová Klára 1:1, Štěpánová Gabriela 0:2, Štefcová Kristýna 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A 5:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Stakhova Olesia 0:2, Bártová Tereza 0:2, Kubátová Hana 1:1), SKST Charvát Havířov - TT Moravský Krumlov A 2:5 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:3, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Bálint Bernadett 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SVS Hradec Králové A -:-, TT Moravský Krumlov A - SKST Charvát Havířov -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A 5:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Grofová Karin 2:0, body hostů: Bálint Bernadett 1:1, Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Petrovová Nikita 0:2),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TT Moravský Krumlov A - SKST PLUS Hodonín A 4:5 (body domácích: Yoshida Mitsuki 2:0, Bálint Bernadett 2:1, Petrovová Nikita 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 0:1, body hostů: Partyka Natalia 1:2, Grofová Karin 3:0, Ševčíková Markéta 1:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - TT Moravský Krumlov A -:- (PPTV),
1.liga žen sk.A
1. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - AC Sparta Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 1:2, Dubravcová Aneta 2:1, Nečasová Natálie 2:1, body hostů: Handlová Natálie 3:0, Jungwirthová Andrea 1:2, Jaroňová Karolína 0:3), KST Klatovy - AC Sparta Praha A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 0:3, Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 1:1, WO 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:0, Škopková Věra 3:0, Tenglová Vendula 1:2, WO 0:1), Slovan KST Bohnice A - TJ AVIA Čakovice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veletová Ilona 2:1, Poláková Veronika ml. 3:0, Kaucká Olga 3:0, body hostů: Dvořáková Anna 0:3, Svobodová Helena 1:2, Strnadová Karolína 0:3), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 0:3, Polcarová Anežka 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Strnadová Karolína 3:0, Síbrtová Kateřina 1:2, Franeková Věra 2:1), TJ Slavoj Praha A - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 1:1, Pařízková Monika 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, Kodetová Hanka 1:0, body hostů: Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 2:1, Střihavková Zdeňka 2:1), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - KST Kalich Litoměřice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobková Martina 2:1, Hošková Denisa 2:1, Lupínková Lucie 1:2, body hostů: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 2:1),
2. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - AC Sparta Praha A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:1, Dubravcová Aneta 1:2, Nečasová Natálie 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Škopková Věra 0:3, Tenglová Vendula 3:0), KST Klatovy - AC Sparta Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:1, Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Handlová Natálie 2:1, Jungwirthová Andrea 0:3, Jaroňová Karolína 1:2), Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 3:0, Poláková Veronika ml. 2:0, Veletová Ilona 2:1, WO 1:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Franeková Věra 0:3, Síbrtová Kateřina 0:2, WO 0:1), Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 0:3, Polcarová Anežka 3:0, Bartoňová Jitka 3:0, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Svobodová Helena 0:1, Dvořáková Anna 1:2, Dvořáková Lucie 1:1), TJ Slavoj Praha A - KST Kalich Litoměřice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 1:1, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 2:0, WO 1:1, body hostů: Eisnerová Heda 0:2, Prášilová Petra 0:2, Pavelková Lenka 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sobková Martina 1:2, Hošková Denisa 2:1, Lupínková Lucie 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 1:2, Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 2:1),
3. kolo:
SKST Děčín A - KST ZŠ Vyšší Brod 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 3:0, Střihavková Zdeňka 2:1, body hostů: Dubravcová Aneta 0:3, Nečasová Natálie 0:3, Meškánová Andrea 1:2), KST Kalich Litoměřice - KST Klatovy 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 2:1, body hostů: Jehlíková Petra 0:3, Matoušová Aneta 3:0, Hnojská Andrea 2:1), TJ AVIA Čakovice - TJ Slavoj Praha A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 0:2, Dvořáková Anna 0:3, Dvořáková Lucie 0:3, WO 1:0, body hostů: Šimůnková Veronika 3:0, Kaba Radka 2:0, Pařízková Monika 3:0, WO 0:1), TTC Elizza Praha A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 2:1, Franeková Věra 1:2, Síbrtová Kateřina 1:2, body hostů: Sobková Martina 1:2, Lupínková Lucie 1:2, Hošková Denisa 3:0), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:2, Jaroňová Karolína 0:3, Nosková Adéla 0:3, body hostů: Kaucká Olga 3:0, Veletová Ilona 2:1, Poláková Veronika ml. 3:0), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Polcarová Anežka 1:2, Bartoňová Jitka 1:2, Schoberová Martina 0:3),
4. kolo:
SKST Děčín A - KST Klatovy 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střihavková Zdeňka 2:1, Nováková Eva 1:2, Čížková Jana 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 0:3, Matoušová Aneta 3:0, Hnojská Andrea 2:1), KST Kalich Litoměřice - KST ZŠ Vyšší Brod 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 2:1, Pavelková Lenka 0:3, body hostů: Nečasová Natálie 2:1, Dubravcová Aneta 2:1, Meškánová Andrea 2:1), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lucie 0:3, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 0:3, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Sobková Martina 3:0, Lupínková Lucie 3:0), TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 0:2, Franeková Věra 1:2, Síbrtová Kateřina 0:2, WO 1:1, body hostů: Šimůnková Veronika 2:0, Kaba Radka 1:1, Pařízková Monika 3:0, WO 1:1), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 1:1, Jungwirthová Andrea 2:0, Handlová Natálie 2:0, WO 3:0, body hostů: Polcarová Anežka 1:2, Schoberová Martina 0:3, WO 0:3), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:2, Vondráková Markéta 2:0, Tenglová Vendula 2:0, WO 3:0, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Veletová Ilona 1:2, WO 0:3),
5. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - Slovan KST Bohnice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nečasová Natálie 0:1, Dubravcová Aneta 2:0, Meškánová Andrea 1:0, Jarošová Anna 0:1, WO 4:0, body hostů: Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 0:2, WO 0:4), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jehlíková Petra 0:3, Matoušová Aneta 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2, body hostů: Bartoňová Jitka 2:1, Schoberová Martina 1:2, Polcarová Anežka 2:1), TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:0, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 2:1, WO 0:1, body hostů: Jungwirthová Andrea 0:3, Handlová Natálie 1:1, Jaroňová Karolína 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - AC Sparta Praha A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Sobková Martina 2:1, Lupínková Lucie 0:3, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Škopková Věra 1:2, Vondráková Markéta 2:1), SKST Děčín A - TJ AVIA Čakovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 3:0, Čížková Jana 2:1, body hostů: Dvořáková Lucie 1:2, Skříčková Ivana 0:3, Dvořáková Anna 0:3), KST Kalich Litoměřice - TTC Elizza Praha A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 2:1, Pavelková Lenka 2:1, Petržílková Eliška 2:1, body hostů: Strnadová Karolína 3:0, Franeková Věra 0:3, Maršíková Martina 0:3),
6. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nečasová Natálie 1:2, Dubravcová Aneta 2:1, Meškánová Andrea 2:0, WO 1:0, body hostů: Bartoňová Jitka 0:2, Schoberová Martina 1:2, Polcarová Anežka 2:1, WO 0:1), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 0:2, Matoušová Aneta 2:0, Marešová Zdeňka ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Hagino Petra 1:2, Hlaváčková Lenka 2:1, WO 0:3), TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:1, Pařízková Monika 2:1, Šimůnková Veronika 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:3, Škopková Věra 1:2, Vondráková Markéta 3:0), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - AC Sparta Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Sobková Martina 2:1, Lupínková Lucie 2:1, body hostů: Jungwirthová Andrea 2:1, Handlová Natálie 0:3, Nosková Adéla 0:3), SKST Děčín A - TTC Elizza Praha A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 3:0, Střihavková Zdeňka 2:1, body hostů: Franeková Věra 1:2, Alinčová Michaela 0:3, Maršíková Martina 0:3), KST Kalich Litoměřice - TJ AVIA Čakovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Pavelková Lenka 3:0, Brandtlová Sára 2:1, body hostů: Dvořáková Lucie 1:2, Skříčková Ivana 0:3, Dvořáková Anna 1:2),
7. kolo:
TJ AVIA Čakovice - KST ZŠ Vyšší Brod 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousková Růžena 0:3, Dvořáková Anna 1:2, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Nečasová Natálie 3:0, Petrů Andrea 2:1, Meškánová Andrea 2:1), TTC Elizza Praha A - KST Klatovy 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Síbrtová Kateřina 2:0, Franeková Věra 2:0, Strnadová Karolína 3:0, WO 1:1, body hostů: Čákorová Tereza 0:3, Hnojská Helena 0:2, Hnojská Andrea 0:2, WO 1:1), AC Sparta Praha B - SKST Děčín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 1:2, Jaroňová Karolína 0:3, Jungwirthová Andrea 2:1, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 3:0, Čížková Jana 1:2), AC Sparta Praha A - KST Kalich Litoměřice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Vondráková Markéta 1:2, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 2:1, Pavelková Lenka 0:3), Slovan KST Bohnice A - TJ Slavoj Praha A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veletová Ilona 1:2, Poláková Veronika ml. 3:0, Kaucká Olga 0:2, Hlaváčková Lenka 1:0, body hostů: Diblíková Klára 0:3, Šimůnková Veronika 2:1, Pařízková Monika 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 0:3, Polcarová Anežka 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Sobková Martina 3:0, Lupínková Lucie 2:1),
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice - KST Klatovy 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousková Růžena 1:2, Dvořáková Anna 1:2, Dvořáková Lucie 2:1, body hostů: Čákorová Tereza 3:0, Hnojská Helena 0:3, Hnojská Andrea 2:1), TTC Elizza Praha A - KST ZŠ Vyšší Brod 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Síbrtová Kateřina 0:2, Strnadová Karolína 3:0, Franeková Věra 3:0, Maršíková Martina 1:0, body hostů: Nečasová Natálie 1:2, Petrů Andrea 0:3, Meškánová Andrea 1:2), AC Sparta Praha B - KST Kalich Litoměřice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 2:1, Jaroňová Karolína 1:2, Nosková Adéla 0:3, body hostů: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Pavelková Lenka 2:1), AC Sparta Praha A - SKST Děčín A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 2:1, Tenglová Vendula 1:2, Vondráková Markéta 2:1, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 2:1, Čížková Jana 0:3), Slovan KST Bohnice A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 0:3, Poláková Veronika ml. 2:1, Hagino Petra 1:2, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Sobková Martina 3:0, Lupínková Lucie 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Slavoj Praha A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 0:3, Bartoňová Tereza 0:3, Polcarová Anežka 2:1, body hostů: Diblíková Klára 2:1, Šimůnková Veronika 2:1, Pařízková Monika 3:0),
9. kolo:
TJ Slavoj Praha A - KST ZŠ Vyšší Brod 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodetová Hanka 2:0, Pařízková Monika 2:0, Šimůnková Veronika 2:0, WO 3:0, body hostů: Meškánová Andrea 0:3, Nečasová Natálie 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - KST Klatovy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lupínková Lucie 0:2, Hošková Denisa 3:0, Sobková Martina 2:1, WO 1:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Hnojská Helena 0:2, Hnojská Andrea 1:2, WO 0:1), SKST Děčín A - Slovan KST Bohnice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 2:1, Čížková Jana 1:2, Střihavková Zdeňka 3:0, body hostů: Kaucká Olga 2:1, Hagino Petra 0:3, Veletová Ilona 1:2), KST Kalich Litoměřice - Slovan KST Bohnice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Pavelková Lenka 3:0, Prášilová Petra 1:0, Petržílková Eliška 2:0, body hostů: Polcarová Anežka 0:3, Bartoňová Jitka 0:3, Bartoňová Tereza 0:3), TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 0:3, Dvořáková Anna 1:2, Dvořáková Lucie 2:1, body hostů: Handlová Natálie 2:1, Jaroňová Karolína 2:1, Jungwirthová Andrea 2:1), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Síbrtová Kateřina 0:2, Franeková Věra 0:3, Strnadová Karolína 1:2, WO 0:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Škopková Věra 1:1, Vondráková Markéta 3:0, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha A - KST Klatovy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 0:2, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 3:0, WO 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 1:2, Hnojská Helena 0:2, Hnojská Andrea 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - KST ZŠ Vyšší Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sobková Martina 2:0, Hošková Denisa 2:1, Lupínková Lucie 2:1, WO 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:3, Meškánová Andrea 2:0, Dubravcová Aneta 0:3, WO 1:0), SKST Děčín A - Slovan KST Bohnice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 2:1, Střihavková Zdeňka 3:0, body hostů: Polcarová Anežka 1:2, Bartoňová Jitka 0:3, Bartoňová Tereza 0:3), KST Kalich Litoměřice - Slovan KST Bohnice A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisnerová Heda 2:0, Pavelková Lenka 2:1, Prášilová Petra 2:0, Petržílková Eliška 1:0, WO 1:0, body hostů: Kaucká Olga 0:2, Hlaváčková Lenka 0:3, Veletová Ilona 1:2, WO 0:1), TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skříčková Ivana 0:3, Dvořáková Anna 0:3, Dvořáková Lucie 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Škopková Věra 3:0, Vondráková Markéta 3:0), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 2:1, Strnadová Karolína 1:2, Síbrtová Kateřina 1:2, body hostů: Handlová Natálie 3:0, Jaroňová Karolína 0:3, Jungwirthová Andrea 2:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 2:1, WO 0:3, body hostů: Sobková Martina 0:2, Lupínková Lucie 0:2, Hošková Denisa 1:1, WO 3:0), SKST Děčín A - KST Kalich Litoměřice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 1:1, Kacálková Kristýna 3:0, Čížková Jana 1:2, Nesměráková Eliška 0:1, body hostů: Eisnerová Heda 1:2, Petržílková Eliška 1:2, Prášilová Petra 2:1), TJ AVIA Čakovice - TTC Elizza Praha A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 3:0, Dvořáková Lucie 2:1, Dvořáková Anna 0:3, body hostů: Franeková Věra 2:1, Maršíková Martina 1:2, Strnadová Karolína 1:2), AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosková Adéla 0:2, Handlová Natálie 2:1, Jaroňová Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Škopková Věra 1:1, Vondráková Markéta 3:0, WO 0:1), Slovan KST Bohnice A - Slovan KST Bohnice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:2, Kaucká Olga 3:0, Hagino Petra 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 2:1, Polcarová Anežka 2:1), KST ZŠ Vyšší Brod - KST Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meškánová Andrea 2:1, Dubravcová Aneta 1:2, Nečasová Natálie 0:3, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Čákorová Tereza 2:1, Hnojská Andrea 2:1),
12. kolo:
AC Sparta Praha B - KST ZŠ Vyšší Brod 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 3:0, Jungwirthová Andrea 3:0, Jaroňová Karolína 1:2, body hostů: Nečasová Natálie 1:2, Dubravcová Aneta 0:3, Meškánová Andrea 1:2), AC Sparta Praha A - KST Klatovy 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 3:0, Tenglová Vendula 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 0:3, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 1:2), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Anna 0:3, Rousková Růžena 0:3, WO 0:3, body hostů: Veletová Ilona 2:0, Hagino Petra 2:0, Kaucká Olga 2:0, WO 3:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 3:0, Franeková Věra 2:1, Síbrtová Kateřina 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 0:2, Polcarová Anežka 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, Schoberová Martina 0:1), SKST Děčín A - TJ Slavoj Praha A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 2:1, Nováková Eva 0:3, Střihavková Zdeňka 2:1, body hostů: Šimůnková Veronika 1:2, Kodetová Hanka 1:2, Pařízková Monika 3:0), KST Kalich Litoměřice - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 0:2, WO 1:0, body hostů: Sobková Martina 2:0, Lupínková Lucie 2:1, Hošková Denisa 2:1, WO 0:1),
13. kolo:
AC Sparta Praha A - KST ZŠ Vyšší Brod 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Dubravcová Aneta 0:3, Meškánová Andrea 0:3, Nečasová Natálie 1:2), AC Sparta Praha B - KST Klatovy 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 2:1, Handlová Natálie 1:2, Jungwirthová Andrea 0:3, body hostů: Jehlíková Petra 1:2, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 3:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Alinčová Michaela 0:2, Franeková Věra 1:2, Strnadová Karolína 3:0, Síbrtová Kateřina 0:1, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:1), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 2:1, Dvořáková Lucie 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Bartoňová Jitka 0:3, Polcarová Anežka 2:1), KST Kalich Litoměřice - TJ Slavoj Praha A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 1:2, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Kodetová Hanka 1:2, Pařízková Monika 3:0), SKST Děčín A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 2:1, Nováková Eva 2:1, Střihavková Zdeňka 1:2, body hostů: Sobková Martina 2:1, Lupínková Lucie 0:3, Hošková Denisa 2:1),
14. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nečasová Natálie 1:2, Dubravcová Aneta 1:2, Meškánová Andrea 2:1, body hostů: Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 2:1, Hampejsová Lucie 0:3), KST Klatovy - KST Kalich Litoměřice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Jehlíková Petra 1:2, Čákorová Tereza 1:2, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Pavelková Lenka 2:1, Brandtlová Sára 0:2, Petržílková Eliška 1:0), TJ Slavoj Praha A - TJ AVIA Čakovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodetová Hanka 3:0, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 3:0, body hostů: Rousková Růžena 0:3, Svobodová Helena 0:3, Skříčková Ivana 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TTC Elizza Praha A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lupínková Lucie 1:1, Hošková Denisa 3:0, Sobková Martina 3:0, WO 0:1, body hostů: Vydrová Lucie 0:3, Síbrtová Kateřina 0:2, Strnadová Karolína 1:2, WO 1:0), Slovan KST Bohnice A - AC Sparta Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 2:0, Kaucká Olga 0:2, Veletová Ilona 0:1, Hagino Petra 0:1, WO 3:0, body hostů: Jungwirthová Andrea 2:1, Handlová Natálie 2:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, body hostů: Škopková Věra 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Vondráková Markéta 3:0),
15. kolo:
KST Klatovy - SKST Děčín A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnojská Helena 1:2, Jehlíková Petra 3:0, Čákorová Tereza 2:1, body hostů: Hampejsová Lucie 0:3, Kacálková Kristýna 2:1, Střihavková Zdeňka 1:2), KST ZŠ Vyšší Brod - KST Kalich Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dubravcová Aneta 2:1, Meškánová Andrea 1:2, Nečasová Natálie 0:3, body hostů: Pavelková Lenka 3:0, Prášilová Petra 1:1, Petržílková Eliška 2:1, Brandtlová Sára 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TJ AVIA Čakovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lupínková Lucie 2:0, Sobková Martina 2:0, Hošková Denisa 2:0, WO 3:0, body hostů: Skříčková Ivana 0:3, Rousková Růžena 0:3, WO 0:3), TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodetová Hanka 1:1, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 3:0, WO 1:0, body hostů: Alinčová Michaela 0:3, Maršíková Martina 0:2, Strnadová Karolína 1:2, WO 0:1), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 0:2, Polcarová Anežka 0:2, Bartoňová Jitka 1:1, WO 3:0, body hostů: Handlová Natálie 3:0, Jungwirthová Andrea 2:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice A - AC Sparta Praha A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hagino Petra 1:2, Veletová Ilona 2:1, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Škopková Věra 1:2, Kohlmannová Aneta 0:3, Vondráková Markéta 3:0),
16. kolo:
Slovan KST Bohnice A - KST ZŠ Vyšší Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:1, Kaucká Olga 3:0, Hagino Petra 1:1, WO 0:1, body hostů: Petrů Andrea 0:2, Dubravcová Aneta 2:1, Nečasová Natálie 0:3, WO 1:0), Slovan KST Bohnice B - KST Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:2, Polcarová Anežka 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, Schoberová Martina 1:0, body hostů: Matoušová Aneta 3:0, Jehlíková Petra 1:2, Čákorová Tereza 2:1), AC Sparta Praha B - TJ Slavoj Praha A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 1:2, Jaroňová Karolína 0:3, Jungwirthová Andrea 0:2, WO 1:0, body hostů: Šimůnková Veronika 2:0, Kodetová Hanka 2:1, Pařízková Monika 3:0, WO 0:1), AC Sparta Praha A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:2, Škopková Věra 1:2, Vondráková Markéta 2:1, body hostů: Sobková Martina 2:1, Lupínková Lucie 0:3, Hošková Denisa 3:0), TJ AVIA Čakovice - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Dvořáková Anna 1:2, Dvořáková Lucie 2:1, body hostů: Nováková Eva 2:1, Kacálková Kristýna 3:0, Ramešová Magdaléna 0:3), TTC Elizza Praha A - KST Kalich Litoměřice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Síbrtová Kateřina 0:2, Strnadová Karolína 2:0, Franeková Věra 0:2, WO 3:0, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 2:1, WO 0:3),
17. kolo:
Slovan KST Bohnice B - KST ZŠ Vyšší Brod 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Polcarová Anežka 3:0, Bartoňová Tereza 0:2, Bartoňová Jitka 0:1, body hostů: Petrů Andrea 1:2, Dubravcová Aneta 2:1, Nečasová Natálie 2:1), Slovan KST Bohnice A - KST Klatovy 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 0:2, Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 0:3, WO 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 3:0, Jehlíková Petra 1:1, Čákorová Tereza 3:0, WO 1:0), AC Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Škopková Věra 2:1, Vondráková Markéta 2:1, body hostů: Šimůnková Veronika 1:2, Kodetová Hanka 1:2, Pařízková Monika 3:0), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:2, Jaroňová Karolína 1:1, Jungwirthová Andrea 1:1, WO 2:1, body hostů: Sobková Martina 2:0, Lupínková Lucie 0:2, Hošková Denisa 2:0, WO 1:2), TTC Elizza Praha A - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Síbrtová Kateřina 1:2, Franeková Věra 1:2, Strnadová Karolína 2:1, body hostů: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 2:1, Ramešová Magdaléna 0:3), TJ AVIA Čakovice - KST Kalich Litoměřice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousková Růžena 0:2, Dvořáková Anna 0:2, Dvořáková Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 3:0, WO 0:3),
18. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meškánová Andrea 3:0, Nečasová Natálie 2:1, Dubravcová Aneta 0:2, Petrů Andrea 0:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Dvořáková Lucie 2:1, Dvořáková Anna 1:2), KST Klatovy - TTC Elizza Praha A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Helena 0:3, Jehlíková Petra 2:1, Matoušová Aneta 2:1, body hostů: Vydrová Lucie 1:2, Strnadová Karolína 2:1, Franeková Věra 2:1), SKST Děčín A - AC Sparta Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 0:1, Střihavková Zdeňka 3:0, WO 0:2, body hostů: Jaroňová Karolína 0:2, Handlová Natálie 1:2, Jungwirthová Andrea 0:2, WO 2:0), KST Kalich Litoměřice - AC Sparta Praha A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 1:2, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Tenglová Vendula 3:0, Škopková Věra 2:1, Vondráková Markéta 1:2), TJ Slavoj Praha A - Slovan KST Bohnice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodetová Hanka 1:2, Pařízková Monika 2:1, Šimůnková Veronika 1:2, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Poláková Veronika ml. 3:0), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lupínková Lucie 3:0, Hošková Denisa 3:0, WO 0:3, body hostů: Schoberová Martina 0:2, Bartoňová Jitka 0:2, Polcarová Anežka 0:2, WO 3:0),
19. kolo:
KST Klatovy - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Helena 0:3, Jehlíková Petra 2:1, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Dvořáková Lucie 1:2, Dvořáková Anna 2:1), KST ZŠ Vyšší Brod - TTC Elizza Praha A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:1, Nečasová Natálie 1:2, Dubravcová Aneta 1:2, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Síbrtová Kateřina 2:1, Franeková Věra 2:1), KST Kalich Litoměřice - AC Sparta Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Pavelková Lenka 2:1, Brandtlová Sára 0:3, body hostů: Jaroňová Karolína 1:2, Handlová Natálie 3:0, Jungwirthová Andrea 1:2), SKST Děčín A - AC Sparta Praha A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 3:0, Nováková Eva 1:1, Střihavková Zdeňka 2:1, WO 1:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:2, Škopková Věra 0:3, Vondráková Markéta 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr Queens - Slovan KST Bohnice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lupínková Lucie 1:2, Hošková Denisa 3:0, Perlingerová Kateřina 0:3, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Hlaváčková Lenka 0:1, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:0), TJ Slavoj Praha A - Slovan KST Bohnice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kodetová Hanka 3:0, Pařízková Monika 3:0, Šimůnková Veronika 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 0:3, Polcarová Anežka 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Slavoj Praha A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubingerová Natálie 0:3, Hošková Denisa 1:2, Sobková Martina 1:2, body hostů: Šimůnková Veronika 1:2, Kodetová Hanka 3:0, Pařízková Monika 3:0), KST Kalich Litoměřice - SKST Děčín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 1:2, Pavelková Lenka 1:2, body hostů: Nováková Eva 3:0, Kacálková Kristýna 1:2, Střihavková Zdeňka 2:1), TTC Elizza Praha A - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 2:1, Síbrtová Kateřina 3:0, Vydrová Lucie 1:2, body hostů: Rousková Růžena 1:2, Svobodová Helena 1:2, Dvořáková Anna 1:2), AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škopková Věra 0:3, Vondráková Markéta 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Handlová Natálie 2:1, Jungwirthová Andrea 2:1, Jaroňová Karolína 2:1), Slovan KST Bohnice B - Slovan KST Bohnice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Jitka 0:2, Bartoňová Tereza 1:2, Polcarová Anežka 2:1, WO 1:0, body hostů: Kaucká Olga 3:0, Veletová Ilona 0:2, Hagino Petra 2:1, WO 0:1), KST Klatovy - KST ZŠ Vyšší Brod 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaramillo Věra 0:3, Jehlíková Petra 2:1, Čákorová Tereza 3:0, body hostů: Nečasová Natálie 1:2, Meškánová Andrea 2:1, Dubravcová Aneta 1:2),
21. kolo:
KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Slavoj Praha A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 0:2, Meškánová Andrea 1:2, Dubravcová Aneta 1:1, WO 2:0, body hostů: Šimůnková Veronika 2:0, Kaba Radka 0:2, Pařízková Monika 3:0, WO 0:2), KST Klatovy - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Helena 0:2, Marešová Zdeňka ml. 0:2, Hnojská Andrea 0:2, WO 3:0, body hostů: Sobková Martina 3:0, Hošková Denisa 3:0, WO 0:3), Slovan KST Bohnice A - SKST Děčín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 1:1, Hlaváčková Lenka 1:2, Veletová Ilona 1:2, WO 0:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kacálková Kristýna 2:0, Střihavková Zdeňka 3:0, WO 1:0), Slovan KST Bohnice B - KST Kalich Litoměřice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Jitka 0:3, Polcarová Anežka 0:3, Schoberová Martina 0:3, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 3:0, Pavelková Lenka 3:0), AC Sparta Praha B - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 2:1, Jaroňová Karolína 1:2, Botková Michaela 2:1, body hostů: Dvořáková Lucie 3:0, Svobodová Helena 0:3, Dvořáková Anna 1:2), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:2, Škopková Věra 1:1, Vondráková Markéta 2:0, WO 2:0, body hostů: Síbrtová Kateřina 1:0, Alinčová Michaela 0:3, Franeková Věra 2:1, WO 0:2),
22. kolo:
KST Klatovy - TJ Slavoj Praha A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnojská Helena 0:2, Hnojská Andrea 1:1, Marešová Zdeňka ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Kaba Radka 1:1, Šimůnková Veronika 2:0, Pařízková Monika 2:0, WO 0:3), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Králův Dvůr Queens 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 0:2, Dubravcová Aneta 0:2, Meškánová Andrea 1:1, WO 3:0, body hostů: Sobková Martina 2:1, Hošková Denisa 3:0, WO 0:3), Slovan KST Bohnice B - SKST Děčín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 1:2, Polcarová Anežka 1:2, Schoberová Martina 1:2, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kacálková Kristýna 3:0, Střihavková Zdeňka 3:0), Slovan KST Bohnice A - KST Kalich Litoměřice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 2:1, Hlaváčková Lenka 0:3, Veletová Ilona 2:1, body hostů: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Pavelková Lenka 1:2), AC Sparta Praha A - TJ AVIA Čakovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Škopková Věra 1:2, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Dvořáková Lucie 1:2, Dvořáková Anna 1:2), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 3:0, Jaroňová Karolína 2:1, Botková Michaela 2:1, body hostů: Franeková Věra 0:3, Síbrtová Kateřina 2:1, Maršíková Martina 0:3),
1.liga žen sk.B
1. kolo:
SK Svinov - SVS Hradec Králové B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 1:2, Bezděčíková Lenka 2:1, Bajgerová Kristýna 0:3, body hostů: Ducháčová Kateřina 3:0, Truněčková Anežka 1:2, Sazimová Terezie 2:1), SKST Havířov B - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubjatková Alica 0:2, Ščibraniová Magdaléna 1:2, Juchelková Lucie 1:2, WO 0:1, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:2, Sazimová Adéla 2:0, Šichanová Vendula 3:0, WO 1:0), TTC MS Brno A - KST A. Eberle Blansko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Simona 3:0, Viktorínová Michaela 3:0, Šebková Kristýna 1:2, body hostů: Mazalová Kristýna 0:3, Trávníčková Karla 1:2, Ševčíková Veronika 1:2), HB Ostrov H.Brod A - TT Moravský Krumlov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gallerachová Iva 1:2, Stránská Anna 0:3, Pytlíková Tereza 1:2, body hostů: Bálint Bernadett 3:0, Andriyanova Liliya 3:0, Šedová Eliška 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - KST Hluk A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Markéta 0:3, Svojanovská Jana 3:0, Syrová Lucie 1:2, body hostů: Vrzalová Štěpánka 2:1, Malíková Klára 1:2, Hnátková Kateřina 2:1), SK Dobré C - TTC Frýdek-Místek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařová Elena 1:2, Rozínková Kateřina 2:1, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Stramová Eliška 2:1, Svobodová Anna 0:3, Palkovská Ivana 3:0),
2. kolo:
SK Svinov - SK Dobré B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chovancová Marie 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2, Bajgerová Kristýna 1:2, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:2, Šichanová Vendula 3:0, Sazimová Adéla 3:0), SKST Havířov B - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubjatková Alica 0:3, Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 3:0, WO 1:0, body hostů: Truněčková Anežka 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Ducháčová Kateřina 1:1, WO 0:1), TTC MS Brno A - TT Moravský Krumlov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Simona 0:2, Viktorínová Michaela 0:2, Šebková Kristýna 0:2, WO 3:0, body hostů: Andriyanova Liliya 2:0, Bálint Bernadett 2:0, Šedová Eliška 2:0, WO 0:3), HB Ostrov H.Brod A - KST A. Eberle Blansko A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Stránská Anna 3:0, Gallerachová Iva 3:0, body hostů: Mazalová Kristýna 0:3, Trávníčková Karla 0:3, Ševčíková Veronika 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Frýdek-Místek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 2:1, Svojanovská Jana 2:1, Syrová Lucie 1:2, body hostů: Stramová Eliška 1:2, Svobodová Anna 0:3, Palkovská Ivana 3:0), SK Dobré C - KST Hluk A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchařová Elena 2:1, Rozínková Kateřina 3:0, Bačinová Pavla 2:1, body hostů: Malíková Klára 0:3, Vrzalová Štěpánka 1:2, Hnátková Kateřina 1:2),
3. kolo:
KST Hluk A - SK Svinov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Kateřina 1:1, Malíková Klára 0:3, Vrzalová Štěpánka 1:2, WO 0:1, body hostů: Hranická Jana 1:2, Glücková Lenka 2:0, Bezděčíková Lenka 3:0, WO 1:0), TTC Frýdek-Místek - SKST Havířov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 2:1, Štrbíková Renata 2:0, Palkovská Ivana 2:0, Svobodová Anna 0:1, WO 1:0, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 2:1, Kubjatková Alica 0:3, Juchelková Lucie 0:2, WO 0:1), KST A. Eberle Blansko A - TTC Ústí nad Orlicí A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Ševčíková Veronika 2:1, Mazalová Kristýna 0:3, body hostů: Svojanovská Jana 3:0, Doležalová Markéta 1:2, Syrová Lucie 1:2), TT Moravský Krumlov B - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andriyanova Liliya 3:0, Šedová Eliška 2:1, Šafaříková Sandra 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Čermáková Eliška 0:3, Rozínková Kateřina 2:1), SVS Hradec Králové B - TTC MS Brno A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Ducháčová Kateřina 0:1, Zoubková Adéla 3:0, Truněčková Anežka 0:2, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Mergenthalová Petra 2:1, Šebková Kristýna 1:2), SK Dobré B - HB Ostrov H.Brod A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítovcová Daniela 0:3, Sazimová Adéla 2:1, Šichanová Vendula 1:2, body hostů: Stránská Anna 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Gallerachová Iva 1:2),
4. kolo:
KST Hluk A - SKST Havířov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 1:2, Hnátková Kateřina 2:1, Vrzalová Štěpánka 1:2, body hostů: Juchelková Lucie 3:0, Kubjatková Alica 0:3, Ščibraniová Magdaléna 2:1), TTC Frýdek-Místek - SK Svinov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 1:2, Štrbíková Renata 3:0, Palkovská Ivana 2:0, Búlik Viktoria 0:1, body hostů: Glücková Lenka 2:1, Hranická Jana 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2), KST A. Eberle Blansko A - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, Mazalová Kristýna 0:3, body hostů: Bačinová Pavla 2:1, Čermáková Eliška 1:2, Rozínková Kateřina 3:0), TT Moravský Krumlov B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andriyanova Liliya 3:0, Šedová Eliška 3:0, Růžičková Daniela 3:0, body hostů: Svojanovská Jana 0:3, Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 0:3), SVS Hradec Králové B - HB Ostrov H.Brod A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 0:1, Ducháčová Kateřina 0:2, body hostů: Stránská Anna 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Gallerachová Iva 2:1), SK Dobré B - TTC MS Brno A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 3:0, Sazimová Adéla 2:1, WO 0:3, body hostů: Viktorínová Michaela 1:1, Mergenthalová Petra 0:1, Zemanová Simona 0:2, Šebková Kristýna 0:1, WO 3:0),
5. kolo:
SK Svinov - TTC MS Brno A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2, Glücková Lenka 1:2, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Zemanová Simona 3:0, Mergenthalová Petra 2:1), SKST Havířov B - HB Ostrov H.Brod A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juchelková Lucie 1:2, Ščibraniová Magdaléna 2:1, Kubjatková Alica 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Pytlíková Tereza 3:0, Holejšovská Anna 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Syrová Lucie 2:1, Svojanovská Jana 2:1, Doležalová Markéta 0:3, body hostů: Ducháčová Kateřina 2:1, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 2:1), SK Dobré C - SK Dobré B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Denisa 0:3, Čermáková Eliška 0:3, WO 0:3, body hostů: Kovaříčková Tereza 2:0, Šichanová Vendula 2:0, Antošová Bára 2:0, WO 3:0), KST Hluk A - KST A. Eberle Blansko A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Klára 1:2, Hnátková Kateřina 2:1, Vrzalová Štěpánka 3:0, body hostů: Trávníčková Karla 1:2, Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1), TTC Frýdek-Místek - TT Moravský Krumlov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 1:2, Štrbíková Renata 3:0, Palkovská Ivana 3:0, body hostů: Šedová Eliška 1:2, Andriyanova Liliya 1:2, Růžičková Daniela 0:3),
6. kolo:
SK Svinov - HB Ostrov H.Brod A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděčíková Lenka 1:2, Březinová Barbora 0:3, Glücková Lenka 1:2, body hostů: Stránská Anna 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Holejšovská Anna 1:2), SKST Havířov B - TTC MS Brno A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:2, Ščibraniová Magdaléna 2:1, Kubjatková Alica 0:3, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Zemanová Simona 2:1, Mergenthalová Petra 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 0:2, Syrová Lucie 0:2, Doležalová Markéta 0:2, WO 3:0, body hostů: Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 3:0, WO 0:3), SK Dobré C - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 1:1, Rozínková Kateřina 3:0, Bačinová Pavla 1:2, WO 1:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 0:2, Zoubková Adéla 1:1, Sazimová Terezie 2:1, Truněčková Anežka 0:1, WO 0:1), KST Hluk A - TT Moravský Krumlov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:2, Hnátková Kateřina 0:2, Vrzalová Štěpánka 1:1, WO 3:0, body hostů: Šedová Eliška 2:0, Andriyanova Liliya 2:0, Růžičková Daniela 1:1, WO 0:3), TTC Frýdek-Místek - KST A. Eberle Blansko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 2:1, Štrbíková Renata 2:0, Palkovská Ivana 3:0, Daková Aneta 0:1, body hostů: Trávníčková Karla 1:2, Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 1:2),
7. kolo:
KST A. Eberle Blansko A - SK Svinov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Ševčíková Veronika 0:3, Mazalová Kristýna 0:3, body hostů: Glücková Lenka 3:0, Bezděčíková Lenka 2:1, Bajgerová Kristýna 2:1), TT Moravský Krumlov B - SKST Havířov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bálint Bernadett 3:0, Šedová Eliška 1:2, Telecká Jana 0:3, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 2:1, Juchelková Lucie 1:2, Hanáková Nela 2:1), SVS Hradec Králové B - KST Hluk A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 1:0, Zoubková Adéla 2:0, Sazimová Terezie 2:0, Ducháčová Kateřina 1:0, WO 3:0, body hostů: Vrzalová Štěpánka 0:3, Popeláková Dana 0:3, WO 0:3), SK Dobré B - TTC Frýdek-Místek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:2, Sazimová Adéla 1:2, Šichanová Vendula 1:1, WO 1:0, body hostů: Palkovská Ivana 2:0, Stramová Eliška 0:3, Štrbíková Renata 3:0, WO 0:1), TTC MS Brno A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Viktorínová Michaela 3:0, Zemanová Simona 3:0, Mergenthalová Petra 3:0, body hostů: Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 0:3, Svojanovská Jana 0:3), HB Ostrov H.Brod A - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 1:0, Holejšovská Anna 3:0, Gallerachová Iva 3:0, Peštálová Klára 0:2, body hostů: Kuchařová Elena 0:3, Čermáková Eliška 1:2, Rozínková Kateřina 1:2),
8. kolo:
KST A. Eberle Blansko A - SKST Havířov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trávníčková Karla 0:3, Ševčíková Veronika 1:2, Mazalová Kristýna 0:3, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 3:0, Hanáková Nela 3:0, Juchelková Lucie 2:1), TT Moravský Krumlov B - SK Svinov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šedová Eliška 2:1, Růžičková Daniela 2:1, body hostů: Bajgerová Kristýna 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2, Glücková Lenka 3:0), SVS Hradec Králové B - TTC Frýdek-Místek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 3:0, Zoubková Adéla 2:1, Ducháčová Kateřina 1:2, body hostů: Stramová Eliška 1:2, Svobodová Anna 0:3, Palkovská Ivana 2:1), SK Dobré B - KST Hluk A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:1, Sazimová Adéla 2:0, Šichanová Vendula 1:1, WO 3:0, body hostů: Vrzalová Štěpánka 2:1, Popeláková Dana 0:3, WO 0:3), TTC MS Brno A - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Simona 2:1, Šebková Kristýna 2:1, Viktorínová Michaela 2:1, body hostů: Čermáková Eliška 0:3, Kuchařová Elena 0:3, Rozínková Kateřina 3:0), HB Ostrov H.Brod A - TTC Ústí nad Orlicí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peštálová Klára 0:3, Pytlíková Tereza 3:0, Gallerachová Iva 3:0, body hostů: Krupová Soňa 1:2, Syrová Lucie 1:2, Doležalová Markéta 1:2),
9. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - SK Svinov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 1:2, Syrová Lucie 1:2, Krupová Soňa 1:2, body hostů: Glücková Lenka 3:0, Bezděčíková Lenka 3:0, Březinová Barbora 0:3), SK Dobré C - SKST Havířov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:2, Kuchařová Elena 0:2, Rozínková Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 2:1, Hanáková Nela 3:0, WO 0:3), KST Hluk A - TTC MS Brno A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popeláková Dana 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Zemanová Simona 2:1, Mergenthalová Petra 3:0), TTC Frýdek-Místek - HB Ostrov H.Brod A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 0:3, Palkovská Ivana 2:1, Štrbíková Renata 2:1, body hostů: Stránská Anna 1:2, Holejšovská Anna 1:2, Pytlíková Tereza 3:0), KST A. Eberle Blansko A - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Ducháčová Kateřina 2:1, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 3:0), TT Moravský Krumlov B - SK Dobré B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bálint Bernadett 3:0, Šedová Eliška 2:1, Telecká Jana 0:2, Růžičková Daniela 1:0, body hostů: Šichanová Vendula 0:3, Kovaříčková Tereza 1:2, Sazimová Adéla 2:1),
10. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Havířov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupová Soňa 0:2, Syrová Lucie 0:2, Doležalová Markéta 0:2, WO 3:0, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 3:0, Hanáková Nela 3:0, WO 0:3), SK Dobré C - SK Svinov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařová Elena 1:2, Rozínková Kateřina 3:0, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Glücková Lenka 2:1, Bezděčíková Lenka 2:1, Březinová Barbora 0:3), KST Hluk A - HB Ostrov H.Brod A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, WO 0:3, body hostů: Stránská Anna 2:0, Holejšovská Anna 2:0, Pytlíková Tereza 2:0, WO 3:0), TTC Frýdek-Místek - TTC MS Brno A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 1:2, Palkovská Ivana 3:0, Štrbíková Renata 2:0, WO 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 0:2, Mergenthalová Petra 1:2, Zemanová Simona 1:2, WO 1:0), KST A. Eberle Blansko A - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Šichanová Vendula 2:1, Kovaříčková Tereza 1:2, Sazimová Adéla 3:0), TT Moravský Krumlov B - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 0:2, Šedová Eliška 3:0, Bálint Bernadett 3:0, Růžičková Daniela 0:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:2, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 1:2),
11. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupová Soňa 2:1, Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 2:1, body hostů: Doucková Aneta 1:2, Macurová Andrea 1:1, Rozínková Kateřina 3:0, Bačinová Pavla 0:1), KST Hluk A - TTC Frýdek-Místek 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 1:2, Malíková Klára 0:3, Vrzalová Štěpánka 1:2, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Stramová Eliška 1:2, Štrbíková Renata 3:0), KST A. Eberle Blansko A - TT Moravský Krumlov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novohradská Karolína 0:3, Ševčíková Veronika 1:2, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Telecká Jana 1:2, Bálint Bernadett 3:0, Šedová Eliška 3:0), SVS Hradec Králové B - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Truněčková Anežka 0:2, Ducháčová Kateřina 0:3, Sazimová Terezie 1:2, WO 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 3:0, Kovaříčková Tereza 1:1, Sazimová Adéla 3:0, WO 1:0), TTC MS Brno A - HB Ostrov H.Brod A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Simona 2:1, Viktorínová Michaela 1:2, Mergenthalová Petra 1:2, body hostů: Stránská Anna 3:0, Pytlíková Tereza 2:1, Peštálová Klára 0:3), SK Svinov - SKST Havířov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 0:3, Glücková Lenka 2:1, Bezděčíková Lenka 1:2, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 3:0, Juchelková Lucie 1:2, Hanáková Nela 2:1),
12. kolo:
SVS Hradec Králové B - SK Svinov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:2, Truněčková Anežka 2:1, Tomášková Jana 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Glücková Lenka 3:0, Bajgerová Kristýna 1:2), SK Dobré B - SKST Havířov B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:2, Šichanová Vendula 3:0, Sazimová Adéla 3:0, body hostů: Hanáková Nela 1:2, Juchelková Lucie 0:3, Ščibraniová Magdaléna 1:2), KST A. Eberle Blansko A - TTC MS Brno A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Viktorínová Michaela 1:2, Mergenthalová Petra 3:0, Zemanová Simona 2:1), TT Moravský Krumlov B - HB Ostrov H.Brod A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 0:3, Šedová Eliška 3:0, Yoshida Mitsuki 3:0, body hostů: Pytlíková Tereza 1:2, Stránská Anna 1:2, Gallerachová Iva 1:2), KST Hluk A - TTC Ústí nad Orlicí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 1:2, Pyskatá Denisa 2:1, Vrzalová Štěpánka 3:0, body hostů: Syrová Lucie 0:3, Doležalová Markéta 1:2, Svojanovská Jana 2:1), TTC Frýdek-Místek - SK Dobré C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 3:0, Štrbíková Renata 3:0, Palkovská Ivana 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Čermáková Eliška 0:3, Kuchařová Elena 0:3),
13. kolo:
SK Dobré B - SK Svinov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:2, Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 3:0, body hostů: Bajgerová Kristýna 0:3, Březinová Barbora 1:2, Glücková Lenka 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Havířov B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčová Kateřina 1:2, Truněčková Anežka 0:3, Tomášková Jana 0:1, Ciborová Natálie 0:2, body hostů: Juchelková Lucie 2:1, Hanáková Nela 3:0, Ščibraniová Magdaléna 3:0), TT Moravský Krumlov B - TTC MS Brno A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 0:3, Šedová Eliška 2:1, Yoshida Mitsuki 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Mergenthalová Petra 1:2, Zemanová Simona 1:2), KST A. Eberle Blansko A - HB Ostrov H.Brod A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 1:2, Trávníčková Karla 1:2, body hostů: Pytlíková Tereza 3:0, Gallerachová Iva 2:1, Stránská Anna 2:1), TTC Frýdek-Místek - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 2:1, Štrbíková Renata 3:0, Palkovská Ivana 3:0, body hostů: Syrová Lucie 0:3, Doležalová Markéta 0:3, Svojanovská Jana 1:2), KST Hluk A - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 3:0, Pyskatá Denisa 3:0, Vrzalová Štěpánka 0:3, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Čermáková Eliška 1:2, Kuchařová Elena 1:2),
14. kolo:
SK Svinov - KST Hluk A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajgerová Kristýna 2:1, Segetová Patricie 1:2, Glücková Lenka 3:0, body hostů: Pyskatá Denisa 1:2, Ďuláková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 0:3), SKST Havířov B - TTC Frýdek-Místek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 2:1, Masopustová Lucie 0:3, Juchelková Lucie 1:2, body hostů: Palkovská Ivana 1:1, Rusnáková Markéta 2:1, Štrbíková Renata 3:0, Stramová Eliška 0:1), TTC Ústí nad Orlicí A - KST A. Eberle Blansko A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupová Soňa 2:1, Syrová Lucie 1:2, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Trávníčková Karla 2:1, Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1), SK Dobré C - TT Moravský Krumlov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píčová Karolína 0:3, Bačinová Pavla 0:3, Vyskočilová Ester 0:3, body hostů: Růžičková Daniela 3:0, Telecká Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC MS Brno A - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobotíková Monika 1:2, Viktorínová Michaela 3:0, Mergenthalová Petra 1:2, body hostů: Zoubková Adéla 2:1, Tomášková Jana 0:3, Truněčková Anežka 2:1), HB Ostrov H.Brod A - SK Dobré B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 2:0, Stránská Anna 2:0, Holejšovská Anna 2:0, WO 3:0, body hostů: Grimmerová Diana 0:3, Kovaříčková Tereza 0:3, WO 0:3),
15. kolo:
SKST Havířov B - KST Hluk A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 3:0, Juchelková Lucie 2:0, Ščibraniová Magdaléna 2:1, Masopustová Lucie 1:0, body hostů: Pyskatá Denisa 1:2, Ďuláková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), SK Svinov - TTC Frýdek-Místek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hranická Jana 0:3, Březinová Barbora 0:3, Segetová Patricie 0:3, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Stramová Eliška 3:0, Štrbíková Renata 3:0), SK Dobré C - KST A. Eberle Blansko A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 2:1, Macurová Andrea 3:0, Kuchařová Elena 2:1, body hostů: Trávníčková Karla 2:1, Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TT Moravský Krumlov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 0:3, Svojanovská Jana 0:3, body hostů: Yoshida Mitsuki 3:0, Šedová Eliška 3:0, Růžičková Daniela 3:0), HB Ostrov H.Brod A - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 2:1, Pytlíková Tereza 3:0, Holejšovská Anna 3:0, body hostů: Zoubková Adéla 1:2, Tomášková Jana 0:3, Truněčková Anežka 0:3), TTC MS Brno A - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Viktorínová Michaela 2:1, Sobotíková Monika 0:1, WO 0:2, body hostů: Grimmerová Diana 1:2, Kovaříčková Tereza 0:2, Sazimová Adéla 2:0, WO 2:0),
16. kolo:
TTC MS Brno A - SK Svinov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 3:0, Zemanová Simona 2:1, Šebková Kristýna 3:0, body hostů: Bajgerová Kristýna 0:3, Václavíková Anežka 0:3, Březinová Barbora 1:2), HB Ostrov H.Brod A - SKST Havířov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Stránská Anna 2:1, Holejšovská Anna 2:1, body hostů: Hanáková Nela 0:3, Juchelková Lucie 0:3, Ščibraniová Magdaléna 2:1), SVS Hradec Králové B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 2:0, Zoubková Adéla 2:1, Sazimová Terezie 2:0, Ducháčová Kateřina 0:1, WO 0:1, body hostů: Syrová Lucie 1:1, Doležalová Markéta 1:2, Krupová Soňa 0:3, WO 1:0), SK Dobré B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 2:1, Šichanová Vendula 3:0, Bačinová Lucie 2:1, body hostů: Zemanová Michaela 2:1, Čermáková Eliška 0:3, Kuchařová Elena 0:3), KST A. Eberle Blansko A - KST Hluk A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Kristýna 1:2, Trávníčková Karla 2:1, WO 0:3, body hostů: Pyskatá Denisa 2:0, Hnátková Kateřina 1:1, Vrzalová Štěpánka 0:2, WO 3:0), TT Moravský Krumlov B - TTC Frýdek-Místek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Yoshida Mitsuki 1:1, Andriyanova Liliya 1:2, Šedová Eliška 1:2, WO 0:1, body hostů: Palkovská Ivana 1:2, Rusnáková Markéta 1:1, Štrbíková Renata 3:0, WO 1:0),
17. kolo:
HB Ostrov H.Brod A - SK Svinov 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Stránská Anna 3:0, Holejšovská Anna 3:0, body hostů: Březinová Barbora 0:3, Václavíková Anežka 0:3, Bajgerová Kristýna 0:3), TTC MS Brno A - SKST Havířov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Simona 0:3, Mergenthalová Petra 0:3, Šebková Kristýna 1:2, body hostů: Hanáková Nela 3:0, Juchelková Lucie 2:1, Ščibraniová Magdaléna 3:0), SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 3:0, WO 0:3, body hostů: Krupová Soňa 0:2, Doležalová Markéta 0:2, Syrová Lucie 0:2, WO 3:0), SVS Hradec Králové B - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 1:0, Zoubková Adéla 1:1, Sazimová Terezie 2:0, Truněčková Anežka 0:1, WO 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Čermáková Eliška 1:2, WO 0:3), TT Moravský Krumlov B - KST Hluk A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andriyanova Liliya 2:0, Yoshida Mitsuki 1:0, Šedová Eliška 2:0, WO 3:1, body hostů: Hnátková Kateřina 0:2, Vrzalová Štěpánka 0:3, WO 1:3), KST A. Eberle Blansko A - TTC Frýdek-Místek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazalová Kristýna 0:3, Trávníčková Karla 0:3, WO 0:3, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Rusnáková Markéta 2:0, Palkovská Ivana 2:0, WO 3:0),
18. kolo:
SK Svinov - KST A. Eberle Blansko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Březinová Barbora 1:1, Hranická Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Trávníčková Karla 2:1, Mazalová Kristýna 0:3, WO 0:3), SKST Havířov B - TT Moravský Krumlov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juchelková Lucie 1:1, Masopustová Lucie 1:2, Ščibraniová Magdaléna 1:2, WO 1:0, body hostů: Lustigová Barbora 0:3, Yoshida Mitsuki 2:0, Šedová Eliška 3:0, WO 0:1), KST Hluk A - SVS Hradec Králové B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Štěpánka 0:2, Pyskatá Denisa 1:2, Hnátková Kateřina 1:2, WO 0:1, body hostů: Jirásková Tereza 3:0, Ducháčová Kateřina 0:2, Sazimová Terezie 3:0, WO 1:0), TTC Frýdek-Místek - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palkovská Ivana 1:1, Štrbíková Renata 2:0, Stramová Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Šichanová Vendula 2:1, Kovaříčková Tereza 0:3, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC MS Brno A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 0:3, Svojanovská Jana 1:2, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Zemanová Simona 2:1, Mergenthalová Petra 3:0), SK Dobré C - HB Ostrov H.Brod A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Čermáková Eliška 0:3, Vyskočilová Ester 0:2, WO 1:0, body hostů: Pytlíková Tereza 2:0, Stránská Anna 3:0, Lošťáková Tereza 3:0, WO 0:1),
19. kolo:
SKST Havířov B - KST A. Eberle Blansko A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 0:2, Ščibraniová Magdaléna 2:0, Masopustová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Trávníčková Karla 2:1, Mazalová Kristýna 1:2, WO 0:3), SK Svinov - TT Moravský Krumlov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hranická Jana 1:1, Glücková Lenka 1:2, Březinová Barbora 1:2, WO 1:0, body hostů: Lustigová Barbora 0:3, Yoshida Mitsuki 2:0, Šedová Eliška 3:0, WO 0:1), TTC Frýdek-Místek - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 0:2, Štrbíková Renata 3:0, Palkovská Ivana 2:0, WO 1:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:1, Jirásková Tereza 0:1, Truněčková Anežka 1:2, Sazimová Terezie 0:1, WO 1:1), KST Hluk A - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Štěpánka 0:2, Pyskatá Denisa 1:1, Hnátková Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Šichanová Vendula 3:0, Kovaříčková Tereza 1:2, WO 0:3), SK Dobré C - TTC MS Brno A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 1:2, Bačinová Pavla 1:2, Čermáková Eliška 0:3, body hostů: Mergenthalová Petra 2:1, Zemanová Simona 2:1, Viktorínová Michaela 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - HB Ostrov H.Brod A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 0:3, Syrová Lucie 0:3, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Stránská Anna 3:0, Lošťáková Tereza 2:1, Pytlíková Tereza 2:1),
20. kolo:
SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 3:0, Macurová Andrea 3:0, Kuchařová Elena 1:1, Čermáková Eliška 1:0, body hostů: Krupová Soňa 0:3, Najmanová Markéta 0:3, Doležalová Markéta 1:2), TTC Frýdek-Místek - KST Hluk A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daková Aneta 0:1, Stramová Eliška 2:0, Palkovská Ivana 2:0, Búlik Viktoria 0:1, WO 3:0, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:2, Hnátková Kateřina 1:2, WO 0:3), TT Moravský Krumlov B - KST A. Eberle Blansko A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Eliška 3:0, Yoshida Mitsuki 3:0, Růžičková Daniela 2:1, body hostů: Mazalová Kristýna 0:3, Trávníčková Karla 1:2, Ševčíková Veronika 0:3), SK Dobré B - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:1, Sazimová Adéla 3:0, Šichanová Vendula 3:0, WO 1:0, body hostů: Tomášková Jana 0:3, Ducháčová Kateřina 0:2, Sazimová Terezie 1:2, WO 0:1), HB Ostrov H.Brod A - TTC MS Brno A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Stránská Anna 3:0, Lošťáková Tereza 2:1, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Zemanová Simona 0:3, Sobotíková Monika 0:3), SKST Havířov B - SK Svinov 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanáková Nela 3:0, Masopustová Lucie 2:1, Ščibraniová Magdaléna 3:0, body hostů: Hranická Jana 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2, Březinová Barbora 0:3),
21. kolo:
SK Svinov - TTC Ústí nad Orlicí A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 0:3, Glücková Lenka 2:1, Bezděčíková Lenka 3:0, body hostů: Krupová Soňa 1:2, Syrová Lucie 1:2, Svojanovská Jana 2:1), SKST Havířov B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 3:0, Hanáková Nela 3:0, WO 0:3, body hostů: Čermáková Eliška 0:2, Bačinová Pavla 0:2, Vyskočilová Ester 0:2, WO 3:0), TTC MS Brno A - KST Hluk A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorínová Michaela 2:0, Šebková Kristýna 0:2, Zemanová Simona 2:0, WO 3:0, body hostů: Pyskatá Denisa 1:2, Hnátková Kateřina 1:2, WO 0:3), HB Ostrov H.Brod A - TTC Frýdek-Místek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 2:1, Stránská Anna 2:1, Lošťáková Tereza 1:2, body hostů: Palkovská Ivana 1:2, Rusnáková Markéta 0:3, Štrbíková Renata 3:0), SVS Hradec Králové B - KST A. Eberle Blansko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásková Tereza 3:0, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 3:0, body hostů: Mazalová Kristýna 0:3, Trávníčková Karla 1:2, Ševčíková Veronika 1:2), SK Dobré B - TT Moravský Krumlov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 0:2, Šichanová Vendula 1:1, Sazimová Adéla 1:1, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Šedová Eliška 2:1, WO 0:3),
22. kolo:
SKST Havířov B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 3:0, Hanáková Nela 3:0, WO 0:3, body hostů: Krupová Soňa 0:2, Syrová Lucie 0:2, Svojanovská Jana 0:2, WO 3:0), SK Svinov - SK Dobré C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 3:0, Glücková Lenka 3:0, Bezděčíková Lenka 3:0, body hostů: Čermáková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 0:3, Vyskočilová Ester 0:3), HB Ostrov H.Brod A - KST Hluk A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 2:0, Stránská Anna 1:0, Lošťáková Tereza 0:1, Holejšovská Anna 2:0, WO 3:0, body hostů: Pyskatá Denisa 1:2, Hnátková Kateřina 0:3, WO 0:3), TTC MS Brno A - TTC Frýdek-Místek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorínová Michaela 2:1, Zemanová Simona 1:2, WO 0:3, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Palkovská Ivana 1:1, Rusnáková Markéta 0:2, WO 3:0), SK Dobré B - KST A. Eberle Blansko A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 1:2, Šichanová Vendula 3:0, WO 0:3, body hostů: Trávníčková Karla 1:1, Mazalová Kristýna 0:2, Ševčíková Veronika 1:1, WO 3:0), SVS Hradec Králové B - TT Moravský Krumlov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomášková Jana 0:2, Ciborová Natálie 0:2, Truněčková Anežka 0:2, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 3:0, Šedová Eliška 3:0, WO 0:3),
2.liga žen sk.A
1. kolo:
TJ Lomnice - SKST Vlašim B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 0:3, Vondrušková Nikola 0:3, Kárová Klára 2:1, body hostů: Pěnkavová Dagmar 2:1, Bošinová Veronika 2:1, Holejšovská Anna 3:0), TJ Sokol Plzeň V - TTC Elizza Praha B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákorová Tereza 3:0, Holubová Klaudie 2:0, Jaramillo Věra 2:1, WO 1:0, body hostů: Alinčová Michaela 0:3, Vránová Helena 1:2, Maršíková Martina 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha C - TTC Kovářov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 0:3, Tichá Vendula 1:2, Schwarzerová Tereza 2:1, body hostů: Kocourková Blanka 2:1, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 1:2), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Lhenice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makarová Tereza 0:2, Vyvadilová Jitka 3:0, Slaninová Lucie 2:1, Březáková Helena 0:1, body hostů: Novotná Tereza 1:2, Dubravcová Eliška 2:1, Fišerová Iveta 1:2), TJ Slavoj Praha B - TSM Kladno 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnková Veronika 3:0, Kodetová Hanka 2:1, Averina Sergeevna Aleksandra 1:1, Mikešová Adéla 0:1, body hostů: Maurerová Lucie 1:2, Hýžová Denisa 0:3, Slámová Andrea 2:1),
2. kolo:
TJ Lomnice - TTC Elizza Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 3:0, Vondrušková Andrea 3:0, Kárová Klára 2:0, WO 1:0, body hostů: Maršíková Martina 0:2, Alinčová Michaela 0:3, Vránová Helena 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V - SKST Vlašim B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákorová Tereza 1:2, Holubová Klaudie 0:3, Jaramillo Věra 1:1, WO 1:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 2:0, Bošinová Veronika 1:2, Holejšovská Anna 3:0, WO 0:1), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Lhenice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Tichá Vendula 1:2, Schwarzerová Tereza 1:2, body hostů: Novotná Tereza 2:1, Dubravcová Eliška 1:2, Fišerová Iveta 2:1), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Kovářov 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makarová Tereza 1:1, Vyvadilová Jitka 3:0, Slaninová Lucie 3:0, Březáková Helena 0:1, body hostů: Horká Nela 0:3, Ďurišová Kateřina 1:2, Kocourková Blanka 0:1, Horká Radka 1:1),
3. kolo:
SKST Vlašim B - AC Sparta Praha C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 3:0, Čížová Tereza 1:2, Holejšovská Anna 3:0, body hostů: Schwarzerová Tereza 1:2, Ježková Kateřina 0:3, Tichá Vendula 1:2), TTC Elizza Praha B - SF SKK El Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 2:1, Maršíková Martina 3:0, Kemlinková Nela 0:3, body hostů: Březáková Helena 1:2, Makarová Tereza 1:2, Slaninová Lucie 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Lomnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 3:0, Kodetová Hanka 3:0, Mikešová Adéla 1:2, body hostů: Janků Karolina 1:2, Kárová Klára 0:3, Vondrušková Andrea 1:0, Vondrušková Nikola 0:2), TSM Kladno - TJ Sokol Plzeň V 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubingerová Natálie 0:3, Slámová Andrea 3:0, Maurerová Lucie 3:0, body hostů: Čákorová Tereza 1:2, Bydžovská Hana 1:2, Jaramillo Věra 1:2), TTC Kovářov - TJ Sokol Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 1:2, Kocourková Blanka 3:0, body hostů: Dubravcová Eliška 0:3, Novotná Tereza 1:2, Fišerová Iveta 1:2),
4. kolo:
SKST Vlašim B - SF SKK El Niňo Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 3:0, Čížová Tereza 3:0, Holejšovská Anna 3:0, body hostů: Březáková Helena 0:3, Makarová Tereza 0:3, Slaninová Lucie 0:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Alinčová Michaela 0:3, Maršíková Martina 2:1, Vránová Helena 1:2, body hostů: Schwarzerová Tereza 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Nosková Adéla 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 0:3, Kodetová Hanka 3:0, Mikešová Adéla 2:1, body hostů: Čákorová Tereza 2:1, Bydžovská Hana 1:2, Jaramillo Věra 1:2), TSM Kladno - TJ Lomnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubingerová Natálie 0:3, Slámová Andrea 2:1, Maurerová Lucie 3:0, body hostů: Janků Karolina 2:1, Kárová Klára 1:2, Vondrušková Andrea 1:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha C - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 2:1, Nosková Adéla 1:2, Schwarzerová Tereza 2:1, body hostů: Kodetová Hanka 3:0, Lipovčanová Helena 0:3, Slavíčková Eliška 1:2), SF SKK El Niňo Praha B - TSM Kladno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Slaninová Lucie 1:2, Makarová Tereza 1:2, body hostů: Maurerová Lucie 3:0, Šafková Veronika 0:3, Slámová Andrea 3:0), TTC Kovářov - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 1:2, Kocourková Blanka 0:3, Ďurišová Kateřina 0:3, body hostů: Poláková Veronika ml. 3:0, Čížová Tereza 2:1, Pěnkavová Dagmar 3:0), TJ Sokol Lhenice - TTC Elizza Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Táňa 2:1, Dubravcová Eliška 2:1, Fišerová Iveta 2:1, body hostů: Bartoníčková Lucie 0:3, Vránová Helena 3:0, Kůsová Adéla 0:3), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 2:1, Vondrušková Andrea 2:1, Kárová Klára 1:2, body hostů: Bartošková Marta 2:1, Jaramillo Věra 0:3, Holubová Klaudie 2:1),
6. kolo:
AC Sparta Praha C - TSM Kladno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:2, Melíšková Tereza 0:3, Schwarzerová Tereza 2:1, body hostů: Maurerová Lucie 2:1, Šafková Veronika 1:2, Slámová Andrea 3:0), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Slavoj Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makarová Tereza 1:2, Slaninová Lucie 2:1, Seidlová Monika 0:3, body hostů: Kodetová Hanka 3:0, Lipovčanová Helena 2:1, Slavíčková Eliška 1:2), TTC Kovářov - TTC Elizza Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kocourková Blanka 3:0, Horká Nela 0:3, Ďurišová Kateřina 3:0, body hostů: Bartoníčková Lucie 1:2, Vránová Helena 1:2, Kůsová Adéla 1:2), TJ Sokol Lhenice - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodáková Táňa 0:3, Dubravcová Eliška 0:3, Novotná Tereza 0:3, body hostů: Poláková Veronika ml. 3:0, Čížová Tereza 3:0, Bošinová Veronika 3:0),
7. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TTC Kovářov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 1:2, Kodetová Hanka 3:0, Mikešová Adéla 2:1, body hostů: Horká Radka 1:2, Horká Nela 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2), TSM Kladno - TJ Sokol Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 3:0, Slámová Andrea 3:0, Hubingerová Natálie 1:2, body hostů: Novotná Tereza 1:2, Vodáková Táňa 0:3, Fišerová Iveta 1:2), TJ Lomnice - AC Sparta Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 1:1, Vondrušková Andrea 2:1, Kárová Klára 2:1, Vondrušková Nikola 0:1, body hostů: Schwarzerová Tereza 3:0, Ježková Kateřina 1:2, Tichá Vendula 0:3), TJ Sokol Plzeň V - SF SKK El Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Monika 3:0, Holubová Klaudie 2:1, Jaramillo Věra 1:2, body hostů: Slaninová Lucie 1:2, Březáková Helena 0:3, Vyvadilová Jitka 2:1), TTC Elizza Praha B - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Alinčová Michaela 0:3, Maršíková Martina 1:2, Vránová Helena 0:3, body hostů: Pěnkavová Dagmar 3:0, Čížová Tereza 2:1, Bošinová Veronika 3:0),
8. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Lhenice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 1:1, Kodetová Hanka 3:0, Averina Sergeevna Aleksandra 2:1, Mikešová Adéla 1:0, body hostů: Novotná Tereza 1:2, Vodáková Táňa 0:3, Fišerová Iveta 1:2), TSM Kladno - TTC Kovářov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maurerová Lucie 3:0, Slámová Andrea 3:0, Hubingerová Natálie 0:3, body hostů: Ďurišová Kateřina 1:2, Horká Radka 1:2, Horká Nela 1:2), TJ Lomnice - SF SKK El Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 2:1, Vondrušková Andrea 2:1, Vondrušková Nikola 1:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Slaninová Lucie 1:2, Bendová Amálie 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0), TJ Sokol Plzeň V - AC Sparta Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůzová Viktorie 0:3, Jaramillo Věra 2:1, Holubová Klaudie 2:1, body hostů: Schwarzerová Tereza 3:0, Ježková Kateřina 1:2, Tichá Vendula 1:2),
9. kolo:
TTC Kovářov - TJ Lomnice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocourková Blanka 2:1, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 2:1, body hostů: Janků Karolina 1:2, Kárová Klára 0:3, Vondrušková Andrea 1:2), TJ Sokol Lhenice - TJ Sokol Plzeň V 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišerová Iveta 0:3, Dubravcová Eliška 0:3, Novotná Tereza 1:2, body hostů: Jaramillo Věra 3:0, Holubová Klaudie 2:1, Čákorová Tereza 3:0), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 1:0, Čížová Tereza 1:2, Poláková Veronika ml. 3:0, Bošinová Veronika 1:1, body hostů: Mikešová Adéla 1:2, Slavíčková Eliška 0:3, Kodetová Hanka 2:1), TTC Elizza Praha B - TSM Kladno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 1:2, Maršíková Martina 1:2, Vydrová Lucie 0:1, WO 0:2, body hostů: Slámová Andrea 2:0, Krejčová Soňa 0:2, Maurerová Lucie 3:0, WO 2:0), AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Kateřina 1:2, Nosková Adéla 1:2, Schwarzerová Tereza 2:1, body hostů: Hrušková Lucie 2:1, Makarová Tereza 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0),
10. kolo:
TTC Kovářov - TJ Sokol Plzeň V 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kocourková Blanka 2:1, Horká Radka 1:2, Ďurišová Kateřina 2:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:3, Holubová Klaudie 1:2, Čákorová Tereza 3:0), TJ Sokol Lhenice - TJ Lomnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Iveta 2:1, Dubravcová Eliška 0:3, Novotná Tereza 1:2, body hostů: Janků Karolina 3:0, Vondrušková Nikola 1:2, Vondrušková Andrea 1:0, Kárová Klára 1:1), SKST Vlašim B - TSM Kladno 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 1:0, Čížová Tereza 2:1, Poláková Veronika ml. 3:0, Bošinová Veronika 2:0, body hostů: Slámová Andrea 1:2, Krejčová Soňa 0:3, Maurerová Lucie 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 1:0, Vránová Helena 2:1, Kemlinková Nela 0:2, body hostů: Mikešová Adéla 1:2, Slavíčková Eliška 0:3, Kodetová Hanka 3:0),
11. kolo:
SKST Vlašim B - TJ Lomnice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holejšovská Anna 3:0, Čížová Tereza 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Janků Karolina 0:3, Kárová Klára 0:3, Vondrušková Andrea 1:2), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Plzeň V 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 0:3, Maršíková Martina 1:2, Vydrová Lucie 1:2, body hostů: Bydžovská Hana 2:1, Čákorová Tereza 3:0, Jaramillo Věra 2:1), TTC Kovářov - AC Sparta Praha C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocourková Blanka 1:1, Smetanová Aneta 0:1, Růžičková Lenka 0:1, Ďurišová Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Schwarzerová Tereza 2:1, Ježková Kateřina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Lhenice - SF SKK El Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodáková Táňa 1:2, Dubravcová Eliška 1:2, Novotná Tereza 1:2, body hostů: Němečková Monika 3:0, Makarová Tereza 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0), TSM Kladno - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubingerová Natálie 0:2, Maurerová Lucie 2:1, Krejčová Soňa 1:2, Slámová Andrea 1:0, body hostů: Slavíčková Eliška 3:0, Rousová Tereza 0:3, Mikešová Adéla 2:1),
12. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Lomnice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 2:1, Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 2:1, body hostů: Janků Karolina 0:2, Vondrušková Andrea 2:1, Kárová Klára 1:2, Vondrušková Nikola 0:1), SKST Vlašim B - TJ Sokol Plzeň V 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holejšovská Anna 3:0, Čížová Tereza 1:1, Pěnkavová Dagmar 1:2, Bošinová Veronika 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:3, Čákorová Tereza 2:1, Bydžovská Hana 1:2), TJ Sokol Lhenice - AC Sparta Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubravcová Eliška 0:2, Vodáková Táňa 1:1, Novotná Tereza 0:2, WO 3:0, body hostů: Schwarzerová Tereza 3:0, Ježková Kateřina 2:1, WO 0:3), TTC Kovářov - SF SKK El Niňo Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocourková Blanka 0:2, Růžičková Lenka 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2, WO 0:1, body hostů: Němečková Monika 3:0, Makarová Tereza 0:2, Vyvadilová Jitka 3:0, WO 1:0),
13. kolo:
AC Sparta Praha C - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichá Vendula 0:3, Schwarzerová Tereza 0:2, Nosková Adéla 0:3, Melíšková Tereza 0:1, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Čížová Tereza 3:0, Pěnkavová Dagmar 3:0), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Elizza Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušková Lucie 0:2, Vyvadilová Jitka 3:0, Makarová Tereza 2:1, Seidlová Monika 0:1, body hostů: Vydrová Lucie 2:1, Vránová Helena 1:2, Maršíková Martina 1:2), TJ Lomnice - TJ Slavoj Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondrušková Nikola 0:2, Janků Karolina 2:0, Kárová Klára 0:2, WO 3:0, body hostů: Mikešová Adéla 2:1, Slavíčková Eliška 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V - TSM Kladno 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Monika 2:1, Jaramillo Věra 1:2, Čákorová Tereza 2:1, body hostů: Hubingerová Natálie 0:3, Slámová Andrea 2:1, Maurerová Lucie 2:1), TJ Sokol Lhenice - TTC Kovářov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Iveta 2:1, Novotná Tereza 1:2, Dubravcová Eliška 2:1, body hostů: Kocourková Blanka 0:1, Horká Radka 2:1, Ďurišová Kateřina 2:1, Růžičková Lenka 0:2),
14. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušková Lucie 0:3, Vyvadilová Jitka 1:2, Makarová Tereza 0:3, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Čížová Tereza 2:1, Pěnkavová Dagmar 3:0), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichá Vendula 0:3, Nosková Adéla 3:0, Schwarzerová Tereza 1:2, body hostů: Vydrová Lucie 1:2, Vránová Helena 2:1, Maršíková Martina 2:1), TJ Sokol Plzeň V - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:1, Jaramillo Věra 1:1, Čákorová Tereza 2:0, WO 3:0, body hostů: Mikešová Adéla 2:1, Slavíčková Eliška 0:3, WO 0:3), TJ Lomnice - TSM Kladno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 1:2, Vondrušková Nikola 0:3, Kárová Klára 1:2, body hostů: Hubingerová Natálie 1:2, Maurerová Lucie 3:0, Slámová Andrea 3:0),
15. kolo:
TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rousová Tereza 0:3, Mikešová Adéla 3:0, Slavíčková Eliška 3:0, body hostů: Schwarzerová Tereza 1:2, Ježková Kateřina 1:2, Tichá Vendula 1:2), TSM Kladno - SF SKK El Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slámová Andrea 2:1, Maurerová Lucie 3:0, WO 0:3, body hostů: Hrušková Lucie 0:2, Seidlová Monika 0:2, Vyvadilová Jitka 1:1, WO 3:0), SKST Vlašim B - TTC Kovářov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížová Tereza 3:0, Pěnkavová Dagmar 2:1, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Ďurišová Kateřina 0:3, Horká Nela 0:3, Horká Radka 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Lhenice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 2:1, Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 1:2, body hostů: Fišerová Iveta 1:2, Novotná Tereza 3:0, Dubravcová Eliška 0:3), TJ Sokol Plzeň V - TJ Lomnice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čákorová Tereza 3:0, Jaramillo Věra 3:0, WO 0:3, body hostů: Vondrušková Andrea 0:2, Janků Karolina 0:2, Kárová Klára 0:2, WO 3:0),
16. kolo:
TSM Kladno - AC Sparta Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slámová Andrea 3:0, Maurerová Lucie 3:0, WO 0:3, body hostů: Schwarzerová Tereza 0:2, Ježková Kateřina 0:2, Tichá Vendula 0:2, WO 3:0), TJ Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rousová Tereza 0:2, Mikešová Adéla 2:1, Slavíčková Eliška 2:1, Šimůnková Veronika 1:0, body hostů: Hrušková Lucie 1:2, Seidlová Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0), TTC Elizza Praha B - TTC Kovářov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 0:2, Maršíková Martina 1:2, Vydrová Lucie 1:1, WO 2:0, body hostů: Horká Radka 3:0, Kocourková Blanka 0:1, Ďurišová Kateřina 2:1, WO 0:2), SKST Vlašim B - TJ Sokol Lhenice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížová Tereza 3:0, Pěnkavová Dagmar 3:0, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Fišerová Iveta 0:3, Novotná Tereza 1:2, Dubravcová Eliška 0:3),
17. kolo:
TTC Kovářov - TJ Slavoj Praha B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2, Smetanová Aneta 0:3, body hostů: Mikešová Adéla 1:2, Slavíčková Eliška 3:0, Kodetová Hanka 3:0), TJ Sokol Lhenice - TSM Kladno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Iveta 1:2, Dubravcová Eliška 1:2, Novotná Tereza 1:2, body hostů: Maurerová Lucie 3:0, Krejčová Soňa 0:3, Slámová Andrea 3:0), AC Sparta Praha C - TJ Lomnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schwarzerová Tereza 2:1, Nosková Adéla 2:1, Tichá Vendula 1:2, body hostů: Janků Karolina 3:0, Kárová Klára 0:3, Vondrušková Andrea 1:2), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušková Lucie 1:2, Vyvadilová Jitka 3:0, Němečková Monika 3:0, body hostů: Bydžovská Hana 1:2, Čákorová Tereza 1:2, Jůzová Viktorie 0:3), SKST Vlašim B - TTC Elizza Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holejšovská Anna 3:0, Pěnkavová Dagmar 3:0, Čížová Tereza 3:0, body hostů: Alinčová Michaela 0:3, Kemlinková Nela 0:3, Kůsová Adéla 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Lhenice - TJ Slavoj Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Iveta 0:3, Dubravcová Eliška 0:3, Novotná Tereza 1:2, body hostů: Mikešová Adéla 3:0, Slavíčková Eliška 2:1, Kodetová Hanka 3:0), TTC Kovářov - TSM Kladno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horká Radka 1:2, Ďurišová Kateřina 1:2, Růžičková Lenka 0:3, body hostů: Maurerová Lucie 3:0, Hubingerová Natálie 1:2, Slámová Andrea 3:0), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Lomnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrušková Lucie 3:0, Vyvadilová Jitka 3:0, Němečková Monika 3:0, body hostů: Vondrušková Nikola 0:3, Janků Karolina 0:3, Kárová Klára 0:3), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Plzeň V 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schwarzerová Tereza 0:2, Nosková Adéla 0:3, Tichá Vendula 0:3, Melíšková Tereza 0:1, body hostů: Čákorová Tereza 3:0, Bydžovská Hana 2:0, Jaramillo Věra 3:0, Jůzová Viktorie 1:0),
19. kolo:
TJ Lomnice - TTC Kovářov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondrušková Andrea 1:2, Vondrušková Nikola 0:3, Janků Karolina 1:2, body hostů: Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, Kocourková Blanka 1:2), TJ Sokol Plzeň V - TJ Sokol Lhenice 5:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůzová Viktorie 1:1, Jaramillo Věra 1:1, WO 2:2, body hostů: Novotná Tereza 2:0, Dubravcová Eliška 0:2, WO 2:2), TJ Slavoj Praha B - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavíčková Eliška 1:2, Kodetová Hanka 3:0, Mikešová Adéla 1:2, body hostů: Poláková Veronika ml. 2:1, Bošinová Veronika 1:2, Čížová Tereza 1:2), TSM Kladno - TTC Elizza Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 2:1, Slámová Andrea 3:0, Krejčová Soňa 0:3, body hostů: Maršíková Martina 2:1, Vránová Helena 1:2, Vydrová Lucie 1:2), SF SKK El Niňo Praha B - AC Sparta Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 3:0, Makarová Tereza 0:3, body hostů: Tichá Vendula 2:1, Schwarzerová Tereza 2:1, Nosková Adéla 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V - TTC Kovářov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůzová Viktorie 0:3, Jaramillo Věra 3:0, WO 0:3, body hostů: Horká Radka 1:1, Kocourková Blanka 1:1, Ďurišová Kateřina 1:1, WO 3:0), TJ Lomnice - TJ Sokol Lhenice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondrušková Nikola 1:1, Kárová Klára 2:0, Vondrušková Andrea 1:0, Janků Karolina 1:0, WO 3:0, body hostů: Novotná Tereza 1:2, Dubravcová Eliška 0:3, WO 0:3), TSM Kladno - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčová Soňa 0:2, Slámová Andrea 0:2, Maurerová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Čížová Tereza 2:1, Bošinová Veronika 3:0, WO 0:3), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 1:2, Mikešová Adéla 3:0, Rousová Tereza 0:3, body hostů: Vydrová Lucie 1:2, Luňová Zuzana 2:1, Maršíková Martina 2:1),
2.liga žen sk.B
1. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 1:2, Výborná Michala 2:1, Korpová Romana ml. 1:2, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), SKST Děčín B - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesměráková Eliška 0:3, Ramešová Magdaléna 1:2, Hampejsová Lucie 0:3, body hostů: Zemková Barbora 3:0, Krupová Soňa 2:1, Najmanová Markéta 3:0), SK Dobré D - TJ Sokol Stodůlky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyskočilová Ester 0:3, Bačinová Lucie 1:1, Čermáková Eliška 0:3, WO 0:1, body hostů: Klempířová Jiřina 3:0, Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Česká Skalice - TJ ABC Braník 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1, Měšťanová Pavlína 0:3, body hostů: Černá Martina 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Lenka 1:2), TTC Brandýs n.L - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:1, Hudečková Hana 2:1, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Botková Michaela 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 0:3),
2. kolo:
AST Kamenický Šenov - TTC Ústí nad Orlicí B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 2:1, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Zemková Barbora 2:1, Najmanová Markéta 3:0, Krupová Soňa 2:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Chrudim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesměráková Eliška 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, body hostů: Nováková Kristýna 3:0, Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0), SK Dobré D - TJ ABC Braník 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Vyskočilová Ester 0:3, WO 0:3, body hostů: Ulihrachová Jitka 1:1, Černá Martina 2:0, Černá Lenka 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 0:3, Špreňarová Miroslava 0:2, Měšťanová Pavlína 0:2, WO 1:1, body hostů: Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 3:0, Dusilová Jana 2:0, WO 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 1:1, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1, body hostů: Tonarová Tereza 0:1, Korpová Romana ml. 0:2, Výborná Michala 1:2, Kolářová Linda 0:2, WO 1:0), TJ ABC Braník - SKST Děčín B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 2:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:3, Koutská Marie 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:0, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, Svatoňová Eliška 0:1, body hostů: Kovaříčková Tereza 0:3, Kuchařová Elena 1:2, Vyskočilová Ester 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Česká Skalice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:1, Čermáková Anna 1:2, Hudečková Hana 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 0:3), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Nováková Kristýna 0:3, body hostů: Částková Eliška 2:1, Najmanová Markéta 1:2, Krupová Soňa 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 1:1, Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:2, Koutská Marie 2:1, WO 1:0), TJ ABC Braník - AST Kamenický Šenov 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3, Černá Lenka 0:3, body hostů: Tonarová Tereza 3:0, Korpová Romana ml. 2:1, Výborná Michala 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 0:1, Janoušková Jitka 2:1, Botková Michaela 3:0, Svatoňová Eliška 0:2, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 1:2), TTC Brandýs n.L - SK Dobré D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Anna 1:2, Doležalová Pavlína 0:1, Hudečková Věra 2:1, Zatřepálková Lenka 2:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 2:1, Kuchařová Elena 2:1, Vyskočilová Ester 0:3),
5. kolo:
SK Dobré D - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Bačinová Pavla 1:2, Macurová Denisa 1:2, body hostů: Jílková Vanessa 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Česká Skalice - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Vítková Hana 3:0, WO 0:3, body hostů: Zemková Barbora 0:2, Najmanová Markéta 1:1, Částková Eliška 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 3:0, Žambokréthyová Milena 1:2, Klempířová Jiřina 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:2, Botková Michaela 2:1), TJ ABC Braník - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2, Černá Lenka 0:3, body hostů: Hudečková Věra 2:1, Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1), SKST Děčín B - AST Kamenický Šenov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížková Jana 0:2, Ramešová Magdaléna 0:3, Nesměráková Eliška 1:2, Hampejsová Lucie 0:1, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana ml. 3:0, Výborná Michala 3:0),
6. kolo:
SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchařová Elena 2:1, Bačinová Pavla 1:1, Macurová Denisa 2:1, Vyskočilová Ester 0:1, body hostů: Zemková Barbora 0:3, Najmanová Markéta 3:0, Částková Eliška 1:2), TJ Sokol Česká Skalice - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 1:2, body hostů: Jílková Vanessa 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TTC Brandýs n.L 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Žambokréthyová Milena 2:0, Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 0:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:3, Čermáková Anna 2:1, Hudečková Věra 1:2), TJ ABC Braník - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Botková Michaela 1:2),
7. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - AST Kamenický Šenov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Botková Michaela 3:0, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Kolářová Linda 2:1, Korpová Romana ml. 1:2), TTC Brandýs n.L - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 3:0, body hostů: Nesměráková Eliška 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Kuthanová Veronika 0:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Nováková Kristýna 0:3, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ ABC Braník 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 0:2, Krupová Soňa 0:2, Doležalová Markéta 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Martina 3:0, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ Sokol Česká Skalice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 3:0, Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 1:1, Kovaříčková Tereza 1:0, body hostů: Měšťanová Petra 0:3, Vítková Hana 1:2, Landsmannová Alena 0:3),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Děčín B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, body hostů: Nesměráková Eliška 1:2, Hampejsová Lucie 0:3, Kuthanová Veronika 0:3), TTC Brandýs n.L - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 3:0, Hudečková Hana 2:1, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana st. 0:2, Korpová Romana ml. 0:3, Korpová Tereza 0:1), TJ Sokol Chrudim - TJ ABC Braník 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:0, Sedláčková Tereza 2:0, Vohradníková Adéla 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Martina 1:2, Ulihrachová Jitka 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Jitka 0:2, Najmanová Markéta 1:2, Cyranyová Lucie 0:2, Kodytková Martina 0:1, WO 1:0, body hostů: Dusilová Jana 2:0, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
SK Dobré D - AST Kamenický Šenov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Grimmerová Diana 3:0, Macurová Denisa 3:0, Macurová Andrea 2:0, body hostů: Kolářová Linda 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - SKST Děčín B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Ramešová Magdaléna 1:2, Koutská Marie 0:2, Švihnosová Eliška 0:3, Martinová Amálie 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Gabriela 1:2, Janoušková Jitka 2:1, Botková Michaela 3:0, body hostů: Foltýnová Laubová Žaneta 0:3, Heřmánková Andrea 1:2, Sedláčková Tereza 2:1), TTC Brandýs n.L - TTC Ústí nad Orlicí B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Anna 3:0, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Částková Eliška 0:3, Najmanová Markéta 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TJ Sokol Stodůlky - TJ ABC Braník 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, body hostů: Černá Lenka 0:3, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 3:0),
10. kolo:
SK Dobré D - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 2:1, Grimmerová Diana 2:1, Macurová Denisa 2:1, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:3, Koutská Marie 2:0, Martinová Amálie 0:3, Švihnosová Eliška 1:0), TJ Sokol Česká Skalice - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Kolářová Linda 1:2, Tonarová Tereza 0:3, Korpová Romana ml. 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Ústí nad Orlicí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 3:0, Botková Michaela 3:0, body hostů: Částková Eliška 0:3, Najmanová Markéta 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Pavlína 1:2, Hudečková Věra 1:2, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Foltýnová Laubová Žaneta 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Chrudim - AST Kamenický Šenov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Foltýnová Laubová Žaneta 1:2, body hostů: Korpová Romana st. 0:3, Korpová Romana ml. 1:2, Tonarová Tereza 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Děčín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 3:0, Krupová Soňa 3:0, Najmanová Markéta 3:0, body hostů: Hampejsová Lucie 0:3, Ramešová Magdaléna 0:3, Kubánková Kateřina 0:2, Martinová Amálie 0:1), TJ Sokol Stodůlky - SK Dobré D 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 3:0, body hostů: Macurová Andrea 2:1, Vyskočilová Ester 0:3, Macurová Denisa 0:3), TJ ABC Braník - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 2:1, Landsmannová Alena 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs n.L 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 1:2, Botková Michaela 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:3, Čermáková Anna 3:0, Hudečková Věra 1:2),
12. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - AST Kamenický Šenov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 3:0, Krupová Soňa 3:0, Najmanová Markéta 3:0, body hostů: Korpová Romana st. 0:3, Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Děčín B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanessa 1:2, body hostů: Ramešová Magdaléna 0:2, Hampejsová Lucie 0:3, Martinová Amálie 1:2, Kubánková Kateřina 1:0), TJ ABC Braník - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Vyskočilová Ester 0:3, Macurová Denisa 1:2), TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, Landsmannová Alena 0:3),
13. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výborná Michala 0:2, Tonarová Tereza 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, WO 1:0, body hostů: Dusilová Jana 3:0, Žambokréthyová Milena 1:1, Klempířová Jiřina 3:0, WO 0:1), SKST Děčín B - TJ ABC Braník 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:2, Koutská Marie 1:1, Švihnosová Eliška 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Lenka 2:1, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ AŠ Mladá Boleslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 3:0, Macurová Andrea 3:0, Kuchařová Elena 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 0:3, Křížová Gabriela 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - TTC Brandýs n.L 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 0:3, Vítková Hana 3:0, body hostů: Čermáková Anna 2:1, Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klátová Zuzana 1:2, Částková Eliška 1:2, Najmanová Markéta 1:2, body hostů: Sedláčková Karla 0:3, Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0),
14. kolo:
SKST Děčín B - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 1:1, Koutská Marie 2:1, Švihnosová Eliška 0:3, WO 1:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 2:1, WO 0:1), AST Kamenický Šenov - TJ ABC Braník 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výborná Michala 1:1, Tonarová Tereza 0:2, Korpová Romana ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Černá Lenka 2:1, Ulihrachová Jitka 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Česká Skalice - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, Špreňarová Miroslava 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 2:1, Křížová Gabriela 0:3), SK Dobré D - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyskočilová Ester 0:3, Čermáková Eliška 2:1, Píčová Karolína 0:3, body hostů: Čermáková Anna 2:1, Zatřepálková Lenka 2:1, Hudečková Věra 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Nováková Kristýna 1:2, body hostů: Čermáková Eliška 0:3, Kovaříčková Tereza 1:2, Kuchařová Elena 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Skalice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klátová Zuzana 1:1, Najmanová Markéta 1:1, Šilarová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, WO 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Gabriela 0:3, Janoušková Jitka 0:3, Botková Michaela 3:0, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:1, Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1), TTC Brandýs n.L - TJ ABC Braník 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 1:2, Hudečková Hana 3:0, Čermáková Anna 2:1, body hostů: Černá Lenka 1:2, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), AST Kamenický Šenov - SKST Děčín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korpová Romana ml. 3:0, Tonarová Tereza 3:0, Korpová Romana st. 0:2, Korpová Tereza 0:1, body hostů: Martinová Amálie 1:2, Švihnosová Eliška 1:2, Kubánková Kateřina 1:2),
16. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klátová Zuzana 2:1, Najmanová Markéta 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Kovaříčková Tereza 3:0, Píčová Karolína 0:3, Vyskočilová Ester 1:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Česká Skalice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 1:1, Sedláčková Tereza 1:1, Borecká Karolína 0:2, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Měšťanová Petra 1:2, WO 0:3), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Stodůlky 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 1:2, Čermáková Anna 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, body hostů: Klempířová Jiřina 2:1, Žambokréthyová Milena 1:2, Dvořáková Lenka 3:0), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ ABC Braník 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:1, Janoušková Jitka 0:3, Botková Michaela 3:0, body hostů: Černá Lenka 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2),
17. kolo:
AST Kamenický Šenov - TJ AŠ Mladá Boleslav 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 2:1, Matoušková Stanislava 1:1, Botková Michaela 3:0, Křížová Gabriela 1:0), SKST Děčín B - TTC Brandýs n.L 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Švihnosová Eliška 0:3, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 1:2, Sedláčková Tereza 1:2), TJ ABC Braník - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0, Černá Lenka 0:3, body hostů: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 1:2, Krupová Soňa 2:1), TJ Sokol Česká Skalice - SK Dobré D 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 0:3, Špreňarová Miroslava 0:3, body hostů: Macurová Denisa 2:1, Kuchařová Elena 2:1, Macurová Andrea 3:0),
18. kolo:
SKST Děčín B - TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ramešová Magdaléna 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, Švihnosová Eliška 0:3, body hostů: Janoušková Jitka 3:0, Křížová Gabriela 3:0, Botková Michaela 3:0), AST Kamenický Šenov - TTC Brandýs n.L 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana ml. 0:3, Tonarová Tereza 0:3, Výborná Michala 1:2, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Hudečková Věra 2:1), TJ ABC Braník - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Černá Lenka 1:2, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Heřmánková Andrea 2:1, Sedláčková Tereza 3:0), TJ Sokol Stodůlky - TTC Ústí nad Orlicí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 3:0, Žambokréthyová Milena 3:0, body hostů: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 0:3, Krupová Soňa 0:3),
19. kolo:
AST Kamenický Šenov - SK Dobré D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana st. 0:3, Tonarová Tereza 2:1, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 2:1, Kuchařová Elena 2:1), SKST Děčín B - TJ Sokol Česká Skalice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinová Amálie 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, Hampejsová Lucie 0:2, WO 1:0, body hostů: Sedloňová Aneta 2:0, Vítková Hana 3:0, Měšťanová Petra 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Chrudim - TJ AŠ Mladá Boleslav 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřmánková Andrea 2:0, Sedláčková Tereza 3:0, Borecká Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:1, Křížová Gabriela 1:2, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Brandýs n.L 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 1:2, Klátová Zuzana 0:3, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Čermáková Anna 3:0, Hudečková Věra 1:2, Zatřepálková Lenka 3:0), TJ ABC Braník - TJ Sokol Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:2, Černá Martina 0:3, Černá Lenka 0:2, WO 2:0, body hostů: Dvořáková Lenka 3:0, Dusilová Jana 1:0, Žambokréthyová Milena 3:0, WO 0:2),
20. kolo:
SKST Děčín B - SK Dobré D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinová Amálie 0:3, Hlavacká Jana 0:3, Hampejsová Lucie 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Macurová Denisa 3:0, Kuchařová Elena 3:0), AST Kamenický Šenov - TJ Sokol Česká Skalice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Výborná Michala 0:3, Tonarová Tereza 1:2, Korpová Romana ml. 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Vítková Hana 2:1, Měšťanová Petra 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ AŠ Mladá Boleslav 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 3:0, Klátová Zuzana 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Křížová Gabriela 1:2), TJ Sokol Chrudim - TTC Brandýs n.L 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heřmánková Andrea 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Vohradníková Adéla 0:3, body hostů: Čermáková Anna 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 1:2),
2.liga žen sk.C
1. kolo:
MSK Břeclav B - SK Přerov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švestáková Sandra 0:3, Masopustová Lucie 1:2, Jungová Nicol 0:3, body hostů: Mazalová Veronika 3:0, Prázdná Tereza 2:1, Slavíková Kristýna 3:0), KST Blansko B - KST Hluk B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilitowská Lea 2:1, Novohradská Karolína 3:0, Fialová Markéta 3:0, body hostů: Hájíčková Darina 0:2, Obdržálková Lucie 1:2, Ježková Aneta 0:3, Konečná Kristýna 0:1), TTC MS Brno B - SKST PLUS Hodonín D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobotíková Monika 1:2, Hrdličková Tereza 0:3, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Ševčíková Markéta 1:0, Šprtová Karolína 3:0, Látalová Lucie 0:2), HB Ostrov H.Brod B - TT Moravský Krumlov C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peštálová Klára 2:1, Rohová Michaela 1:2, Lošťáková Tereza 2:1, body hostů: Janáčková Lucie 1:2, Šedová Natálie 0:3, Růžičková Daniela 3:0), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 1:2, Havrlantová Klára 2:1, Synková Markéta 2:1, body hostů: Holíková Kristýna 1:2, Bezděková Gábina 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3),
2. kolo:
MSK Břeclav B - KST Hluk B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švestáková Sandra 1:2, Masopustová Lucie 3:0, Luhanová Barbora 0:1, Šinkarová Daša 2:0, body hostů: Ježková Aneta 1:2, Hájíčková Darina 0:2, Obdržálková Lucie 2:1, Konečná Kristýna 0:1), KST Blansko B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilitowská Lea 0:3, Novohradská Karolína 2:1, Fialová Markéta 2:1, body hostů: Mazalová Veronika 3:0, Prázdná Tereza 1:2, Slavíková Kristýna 1:2), TTC MS Brno B - TT Moravský Krumlov C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobotíková Monika 2:1, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Janáčková Lucie 1:2, Šedová Natálie 0:3, Růžičková Daniela 3:0), HB Ostrov H.Brod B - SKST PLUS Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 2:1, Rohová Michaela 1:2, Peštálová Klára 1:2, body hostů: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Markéta 3:0, Dohnálková Natálie 0:2, Látalová Lucie 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Děhylov - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 3:0, Havrlantová Klára 3:0, Straková Bára 3:0, body hostů: Klepáčová Daniela 0:3, Jungová Nicol 0:3, Krňová Anna 0:3), TJ Sokol Vsetín - KST Blansko B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděková Gábina 2:1, Krčmářová Magdaléna 2:1, Bezděková Kristýna 2:1, body hostů: Fialová Markéta 1:2, Novohradská Karolína 2:1, Pilitowská Lea 0:3), SK Přerov - TTC MS Brno B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prázdná Tereza 0:3, Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 2:1, body hostů: Havlíčková Michaela 1:2, Hrdličková Tereza 1:2, Sobotíková Monika 2:1), KST Hluk B - HB Ostrov H.Brod B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konečná Kristýna 0:3, Hrabcová Helena 1:2, Obdržálková Lucie 0:3, body hostů: Lošťáková Tereza 3:0, Peštálová Klára 3:0, Feitová Nikola 2:1), SKST PLUS Hodonín D - TT Moravský Krumlov C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 2:1, Látalová Lucie 2:1, Dohnálková Natálie 2:1, body hostů: Šedová Natálie 0:3, Skrutková Petra 0:3, Růžičková Daniela 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Děhylov - KST Blansko B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havrlantová Klára 2:1, Straková Bára 2:1, Uvírová Nela 1:1, Koblovská Dominika 1:0, body hostů: Fialová Markéta 0:3, Pilitowská Lea 0:3, Novohradská Karolína 3:0), TJ Sokol Vsetín - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděková Gábina 3:0, Krčmářová Magdaléna 2:1, Bezděková Kristýna 3:0, body hostů: Krňová Anna 0:3, Jungová Nicol 0:3, Klepáčová Daniela 1:2), SK Přerov - HB Ostrov H.Brod B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prázdná Tereza 0:3, Mazalová Veronika 2:1, Ďuláková Kateřina 1:2, body hostů: Lošťáková Tereza 3:0, Peštálová Klára 2:1, Feitová Nikola 1:2), KST Hluk B - TTC MS Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štipčáková Zuzana 0:3, Obdržálková Lucie 0:3, Konečná Kristýna 0:3, body hostů: Hrdličková Tereza 3:0, Sobotíková Monika 3:0, Havlíčková Michaela 3:0),
5. kolo:
MSK Břeclav B - TTC MS Brno B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 1:2, Šinkarová Daša 3:0, Klepáčová Daniela 0:3, body hostů: Sobotíková Monika 1:2, Hrdličková Tereza 2:1, Havlíčková Michaela 2:1), KST Blansko B - HB Ostrov H.Brod B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fialová Markéta 1:2, Pilitowská Lea 0:3, Habáňová Michaela 0:3, body hostů: Lošťáková Tereza 3:0, Peštálová Klára 3:0, Feitová Nikola 2:1), TJ Sokol Děhylov - SKST PLUS Hodonín D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 3:0, Synková Markéta 1:2, Havrlantová Klára 1:2, body hostů: Dohnálková Natálie 1:2, Holubová Simona 1:2, Látalová Lucie 2:1), TJ Sokol Vsetín - TT Moravský Krumlov C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděková Gábina 2:0, Krčmářová Magdaléna 1:1, Bezděková Kristýna 2:0, WO 3:0, body hostů: Šedová Natálie 0:3, Skrutková Petra 1:2, WO 0:3), SK Přerov - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíková Kristýna 0:2, Mazalová Veronika 2:0, Ďuláková Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Obdržálková Lucie 1:2, Ježková Aneta 1:2, WO 0:3),
6. kolo:
MSK Břeclav B - HB Ostrov H.Brod B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 1:2, Šinkarová Daša 3:0, Klepáčová Daniela 0:2, Jungová Nicol 0:1, body hostů: Lošťáková Tereza 2:1, Peštálová Klára 2:1, Feitová Nikola 1:2), KST Blansko B - TTC MS Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilitowská Lea 0:3, Novohradská Karolína 1:2, Fialová Markéta 1:2, body hostů: Sobotíková Monika 3:0, Ulrychová Hana 3:0, Hrdličková Tereza 1:2), TJ Sokol Děhylov - TT Moravský Krumlov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 2:0, Synková Markéta 2:0, Havrlantová Klára 2:0, WO 3:0, body hostů: Šedová Natálie 0:3, Skrutková Petra 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Vsetín - SKST PLUS Hodonín D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíková Kristýna 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Bezděková Kristýna 1:2, body hostů: Dohnálková Natálie 2:1, Novotná Eliška 1:2, Látalová Lucie 2:1),
7. kolo:
SKST PLUS Hodonín D - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálková Natálie 1:1, Šprtová Karolína 2:0, Šíblová Sára 2:0, WO 3:0, body hostů: Masopustová Lucie 1:2, Klepáčová Daniela 0:3, WO 0:3), TT Moravský Krumlov C - KST Blansko B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Natálie 1:2, Janáčková Lucie 2:1, Vaňková Petra 1:2, body hostů: Novohradská Karolína 3:0, Pilitowská Lea 2:1, Habáňová Michaela 0:3), SK Přerov - TJ Sokol Děhylov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdná Tereza 0:3, Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 3:0, body hostů: Synková Markéta 1:2, Straková Bára 1:2, Havrlantová Klára 1:2), KST Hluk B - TJ Sokol Vsetín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Aneta 0:3, Malíková Klára 3:0, Obdržálková Lucie 3:0, body hostů: Tydlačková Simona 1:2, Holíková Kristýna 1:2, Krčmářová Magdaléna 1:2), TTC MS Brno B - HB Ostrov H.Brod B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdličková Tereza 3:0, Sobotíková Monika 3:0, Havlíčková Michaela 2:1, body hostů: Feitová Nikola 0:3, Vožická Eliška 1:2, Janů Veronika 0:3),
8. kolo:
SKST PLUS Hodonín D - KST Blansko B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Novotná Eliška 3:0, Holubová Simona 3:0, body hostů: Novohradská Karolína 1:2, Pilitowská Lea 0:3, Habáňová Michaela 0:3), TT Moravský Krumlov C - MSK Břeclav B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaňková Petra 0:2, Šedová Natálie 0:2, Janáčková Lucie 2:0, WO 3:0, body hostů: Klepáčová Daniela 2:1, Masopustová Lucie 2:1, WO 0:3), SK Přerov - TJ Sokol Vsetín 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prázdná Tereza 2:1, Mazalová Veronika 2:1, Ďuláková Kateřina 3:0, body hostů: Tydlačková Simona 1:2, Krčmářová Magdaléna 0:3, Holíková Kristýna 1:2), KST Hluk B - TJ Sokol Děhylov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Aneta 0:3, Malíková Klára 3:0, Obdržálková Lucie 0:3, body hostů: Synková Markéta 2:1, Straková Bára 2:1, Havrlantová Klára 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC MS Brno B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 2:1, Havrlantová Klára 1:2, Synková Markéta 1:2, body hostů: Zánová Martina 0:3, Sobotíková Monika 2:1, Havlíčková Michaela 3:0), TJ Sokol Vsetín - HB Ostrov H.Brod B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděková Gábina 2:1, Krčmářová Magdaléna 0:3, Bezděková Kristýna 2:1, body hostů: Lošťáková Tereza 3:0, Peštálová Klára 1:2, Vožická Eliška 1:2), SKST PLUS Hodonín D - SK Přerov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálková Natálie 1:2, Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Mazalová Veronika 1:2, Ďuláková Kateřina 2:1, Prázdná Tereza 0:3), TT Moravský Krumlov C - KST Hluk B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Daniela 3:0, Vaňková Petra 2:1, WO 0:3, body hostů: Obdržálková Lucie 1:1, Ježková Aneta 0:2, Konečná Kristýna 0:2, WO 3:0), MSK Břeclav B - KST Blansko B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 2:1, Šinkarová Daša 3:0, Klepáčová Daniela 1:2, body hostů: Fialová Markéta 1:2, Pilitowská Lea 0:3, Novohradská Karolína 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Děhylov - HB Ostrov H.Brod B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 3:0, Synková Markéta 2:1, Havrlantová Klára 1:2, body hostů: Lošťáková Tereza 2:1, Vožická Eliška 0:3, Peštálová Klára 1:2), TJ Sokol Vsetín - TTC MS Brno B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděková Gábina 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Bezděková Kristýna 2:1, body hostů: Sobotíková Monika 2:1, Zánová Martina 1:2, Havlíčková Michaela 1:2), SKST PLUS Hodonín D - KST Hluk B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálková Natálie 2:1, Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 3:0, body hostů: Konečná Kristýna 0:3, Obdržálková Lucie 0:3, Ježková Aneta 1:2), TT Moravský Krumlov C - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 3:0, Vaňková Petra 1:2, WO 0:3, body hostů: Ďuláková Kateřina 1:1, Prázdná Tereza 0:2, Mazalová Veronika 1:1, WO 3:0),
11. kolo:
SK Přerov - MSK Břeclav B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 1:2, Mazalová Veronika 1:2, Ďuláková Kateřina 2:1, body hostů: Šinkarová Daša 3:0, Krňová Anna 0:3, Masopustová Lucie 2:1), KST Hluk B - KST Blansko B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popeláková Dana 1:2, Obdržálková Lucie 2:1, Ježková Aneta 1:2, body hostů: Pilitowská Lea 0:3, Svobodová Anna 2:1, Novohradská Karolína 3:0), SKST PLUS Hodonín D - TTC MS Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Látalová Lucie 0:2, Novotná Eliška 2:1, Dohnálková Natálie 0:3, WO 0:1, body hostů: Zánová Martina 2:1, Sobotíková Monika 1:1, Hrdličková Tereza 3:0, WO 1:0), TT Moravský Krumlov C - HB Ostrov H.Brod B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Natálie 0:3, Janáčková Lucie 2:1, Vaňková Petra 0:3, body hostů: Lošťáková Tereza 3:0, Rohová Michaela 2:1, Peštálová Klára 2:1), TJ Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 2:1, WO 0:3, body hostů: Havrlantová Klára 0:2, Uvírová Nela 0:2, Synková Markéta 1:1, WO 3:0),
12. kolo:
KST Hluk B - MSK Břeclav B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konečná Kristýna 0:3, Obdržálková Lucie 2:1, Ježková Aneta 1:2, body hostů: Šinkarová Daša 3:0, Krňová Anna 1:2, Masopustová Lucie 2:1), SK Přerov - KST Blansko B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Králová Lucie 2:1, Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 3:0, body hostů: Pilitowská Lea 0:3, Svobodová Anna 0:3, Novohradská Karolína 1:2), TT Moravský Krumlov C - TTC MS Brno B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Natálie 0:1, Růžičková Daniela 3:0, Janáčková Lucie 1:2, Vaňková Petra 0:2, body hostů: Zánová Martina 2:1, Sobotíková Monika 1:2, Hrdličková Tereza 2:1), SKST PLUS Hodonín D - HB Ostrov H.Brod B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Látalová Lucie 0:3, Šíblová Sára 3:0, Dohnálková Natálie 1:2, body hostů: Lošťáková Tereza 2:1, Peštálová Klára 2:1, Rohová Michaela 1:2),
13. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Děhylov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švestáková Sandra 0:3, Masopustová Lucie 1:2, Struhárová Jana 0:2, Daňková Sofie Karolína 0:1, body hostů: Havrlantová Klára 2:1, Koblovská Dominika 3:0, Straková Bára 3:0), KST Blansko B - TJ Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novohradská Karolína 2:1, Habáňová Michaela 0:3, Pilitowská Lea 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 2:1, Bezděková Gábina 2:1), TTC MS Brno B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíčková Michaela 0:2, Hrdličková Tereza 1:1, Zánová Martina 1:1, WO 3:0, body hostů: Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 1:2, WO 0:3), HB Ostrov H.Brod B - KST Hluk B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janů Veronika 0:3, Feitová Nikola 0:2, Peštálová Klára 2:1, Vožická Eliška 1:0, body hostů: Hrabcová Helena 3:0, Obdržálková Lucie 2:1, Ježková Aneta 1:2), TT Moravský Krumlov C - SKST PLUS Hodonín D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lustigová Barbora 0:3, Růžičková Daniela 3:0, Janáčková Lucie 2:1, body hostů: Dohnálková Natálie 2:1, Novotná Eliška 1:2, Holubová Simona 1:2),
14. kolo:
KST Blansko B - TJ Sokol Děhylov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Habáňová Michaela 0:3, Novohradská Karolína 2:1, Pilitowská Lea 0:3, body hostů: Havrlantová Klára 2:1, Koblovská Dominika 2:1, Straková Bára 3:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ratajská Linda 0:3, Masopustová Lucie 2:1, Švestáková Sandra 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 1:2, Bezděková Gábina 2:1), HB Ostrov H.Brod B - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Feitová Nikola 0:2, Peštálová Klára 1:1, Vožická Eliška 0:2, WO 3:0, body hostů: Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 2:1, WO 0:3), TTC MS Brno B - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 1:2, Sobotíková Monika 2:0, Hrdličková Tereza 3:0, WO 0:1, body hostů: Hrabcová Helena 1:2, Obdržálková Lucie 1:2, Ježková Aneta 0:2, WO 1:0),
15. kolo:
TTC MS Brno B - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zánová Martina 3:0, Hrdličková Tereza 3:0, Sobotíková Monika 3:0, body hostů: Jungová Nicol 0:3, Krňová Anna 0:3, Klepáčová Daniela 0:3), HB Ostrov H.Brod B - KST Blansko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Feitová Nikola 0:2, Peštálová Klára 2:0, Rohová Michaela 2:0, WO 3:0, body hostů: Novohradská Karolína 1:2, Svobodová Anna 1:2, WO 0:3), SKST PLUS Hodonín D - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Eliška 2:1, Holubová Simona 2:1, Dohnálková Natálie 1:2, body hostů: Synková Markéta 1:2, Havrlantová Klára 0:3, Straková Bára 3:0), TT Moravský Krumlov C - TJ Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Natálie 0:3, Růžičková Daniela 2:1, Janáčková Lucie 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Holíková Kristýna 2:1, Bezděková Gábina 2:1), KST Hluk B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabcová Helena 3:0, Obdržálková Lucie 2:1, Konečná Kristýna 0:3, body hostů: Mazalová Veronika 2:1, Prázdná Tereza 1:2, Slavíková Kristýna 1:2),
16. kolo:
HB Ostrov H.Brod B - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vožická Eliška 3:0, Peštálová Klára 3:0, Rohová Michaela 3:0, body hostů: Jungová Nicol 0:3, Krňová Anna 0:3, Klepáčová Daniela 0:3), TTC MS Brno B - KST Blansko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zánová Martina 2:0, Ulrychová Hana 1:1, Sobotíková Monika 1:1, WO 3:0, body hostů: Svobodová Anna 0:3, Novohradská Karolína 2:1, WO 0:3), TT Moravský Krumlov C - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Natálie 0:3, Růžičková Daniela 2:1, Janáčková Lucie 3:0, body hostů: Synková Markéta 1:2, Havrlantová Klára 1:2, Straková Bára 2:1), SKST PLUS Hodonín D - TJ Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálková Natálie 1:2, Novotná Eliška 1:2, Látalová Lucie 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Holíková Kristýna 1:2, Bezděková Gábina 3:0),
17. kolo:
MSK Břeclav B - SKST PLUS Hodonín D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krňová Anna 1:2, Jungová Nicol 0:3, WO 0:3, body hostů: Dohnálková Natálie 2:0, Orlová Marta 2:0, Látalová Lucie 1:1, WO 3:0), KST Blansko B - TT Moravský Krumlov C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Anna 1:2, Pilitowská Lea 1:2, Novohradská Karolína 2:1, body hostů: Vaňková Petra 0:3, Růžičková Daniela 3:0, Janáčková Lucie 2:1), TJ Sokol Děhylov - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 2:1, Synková Markéta 1:2, Havrlantová Klára 1:2, body hostů: Ďuláková Kateřina 3:0, Mazalová Veronika 2:1, Prázdná Tereza 0:3), TJ Sokol Vsetín - KST Hluk B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Holíková Kristýna 1:2, WO 0:3, body hostů: Obdržálková Lucie 1:1, Ježková Aneta 0:2, Hrabcová Helena 1:1, WO 3:0), HB Ostrov H.Brod B - TTC MS Brno B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peštálová Klára 1:1, Rohová Michaela 2:0, Vožická Eliška 0:2, WO 3:0, body hostů: Havlíčková Michaela 2:1, Sobotíková Monika 1:2, WO 0:3),
18. kolo:
KST Blansko B - SKST PLUS Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Anna 0:3, Pilitowská Lea 1:2, Novohradská Karolína 3:0, body hostů: Dohnálková Natálie 2:1, Látalová Lucie 0:2, Holubová Simona 2:1, Orlová Marta 1:0), MSK Břeclav B - TT Moravský Krumlov C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ratajská Linda 0:3, Jungová Nicol 0:3, WO 0:3, body hostů: Janáčková Lucie 2:0, Vaňková Petra 2:0, Růžičková Daniela 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Vsetín - SK Přerov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Holíková Kristýna 2:1, Krčmářová Magdaléna 1:2, body hostů: Mazalová Veronika 1:2, Ďuláková Kateřina 2:1, Prázdná Tereza 0:3), TJ Sokol Děhylov - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Markéta 2:1, Straková Bára 2:1, Havrlantová Klára 3:0, body hostů: Obdržálková Lucie 0:3, Ježková Aneta 0:3, Hrabcová Helena 2:1),
19. kolo:
TTC MS Brno B - TJ Sokol Děhylov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 2:1, Hrdličková Tereza 3:0, Šebková Kristýna 1:1, WO 0:1, body hostů: Synková Markéta 1:2, Koblovská Dominika 1:2, Havrlantová Klára 0:2, WO 1:0), HB Ostrov H.Brod B - TJ Sokol Vsetín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peštálová Klára 2:1, Rohová Michaela 1:2, Janů Veronika 1:2, body hostů: Bezděková Gábina 3:0, Holíková Kristýna 2:1, Krčmářová Magdaléna 0:3), SK Přerov - SKST PLUS Hodonín D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prázdná Tereza 2:1, Mazalová Veronika 2:0, Ďuláková Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Orlová Marta 0:3, Holubová Simona 1:2, Dohnálková Natálie 0:2, WO 0:1), KST Hluk B - TT Moravský Krumlov C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popeláková Dana 1:2, Ježková Aneta 3:0, Hrabcová Helena 3:0, body hostů: Vaňková Petra 1:2, Šedová Natálie 0:3, Janáčková Lucie 1:2), KST Blansko B - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Anna 3:0, Pilitowská Lea 3:0, Novohradská Karolína 3:0, body hostů: Klepáčová Daniela 0:3, Daňková Sofie Karolína 0:3, Struhárová Jana 0:3),
20. kolo:
HB Ostrov H.Brod B - TJ Sokol Děhylov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peštálová Klára 1:0, Rohová Michaela 1:2, Feitová Nikola 1:2, Janů Veronika 0:2, body hostů: Synková Markéta 0:3, Koblovská Dominika 3:0, Havrlantová Klára 3:0), TTC MS Brno B - TJ Sokol Vsetín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebková Kristýna 3:0, Havlíčková Michaela 3:0, WO 0:3, body hostů: Bezděková Gábina 0:2, Krčmářová Magdaléna 0:2, Holíková Kristýna 0:2, WO 3:0), KST Hluk B - SKST PLUS Hodonín D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popeláková Dana 1:2, Ježková Aneta 1:2, Hrabcová Helena 2:0, WO 1:0, body hostů: Orlová Marta 0:2, Holubová Simona 2:1, Dohnálková Natálie 2:1, WO 0:1), SK Přerov - TT Moravský Krumlov C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prázdná Tereza 2:1, Mazalová Veronika 3:0, Ďuláková Kateřina 3:0, body hostů: Vaňková Petra 0:3, Šedová Natálie 0:3, Janáčková Lucie 1:2),
Český pohár II.st. muži
1. kolo:
TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha D 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Richard 1:1, Blažek Martin 1:2, Sysel Vojtěch 0:2, body hostů: Lamr Martin 0:2, Šedivý Zdeněk 2:0, Rochowanski Pavel 3:0), Stolní tenis club Slaný, z.s. - SF SKK El Niňo Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:1, Makara Jakub 2:1, Černý Martin 1:2, body hostů: Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Kubát Petr 1:2), Baník Březenecká B - SKST Děčín, z.s. 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Lubomír 1:1, Sučík Jan 0:2, Kroc Tomáš 0:2, body hostů: Grubr Vojtěch 2:0, Matas Jan 2:0, Čížek Jiří 1:1), TTC Elizza Praha C - Sokol Lány 2 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaňka Tomáš 1:2, Knobloch Miroslav 3:0, Koutník Vojtěch 1:2, body hostů: Moravec Petr ml. 2:1, Chrt Lukáš 0:3, Brožek Michal 2:1), SKUŘ Plzeň A - Union Plzeň B 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 0:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Kovářík Matěj 0:2, body hostů: Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 2:0, Závora Adam 2:0), TJ VS Tábor - TJ Spartak Kaplice 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Jehně Richard 1:1, Losos Radek 0:2, body hostů: Beneš Petr 1:1, Janošťák Miroslav 2:0, Růžička Milan 2:0), Orel jednota Vysoké Mýto - TJ Lanškroun, z.s. 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Lukáš 0:2, Křepelka Tomáš 2:1, Vojnar Jiří 1:2, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Vybíral Jakub 0:2, Jányš Ondřej 2:1), TJ Sokol Stěžery A - SK Dobré 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:0, body hostů: Kovaříček Matěj 0:2, Dušek Rostislav 1:1, Dušek Jakub 0:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. 6:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michal st. 2:0, Orság David 2:0, Beneš Jan ml. 2:0, body hostů: Dvořák Jakub 0:2, Šerý Ondřej 0:2, Svoboda David 0:2), TJ Sigma Hranice A - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:2, Sohr Radovan 1:1, Jemelka Libor 0:2, body hostů: Lysek Tomáš 1:1, Henžel Michal 2:0, Záškodný Marek 2:0),
2. kolo:
Slavoj Polná - TTC Brandýs n.L 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 0:3, Bláha František 1:2, Krčál Radek 3:0, body hostů: Strnad Richard 1:2, Sysel Vojtěch 2:1, Blažek Martin 2:1), Baník Březenecká A - Stolní tenis club Slaný, z.s. 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Držálek Jan 0:2, Hofmann Martin ml. 0:2, Malý Michal 0:1, body hostů: Makara Jakub 2:0, Vorlíček Luboš 1:0, Černý Martin 2:0), SKST Děčín, z.s. - Sokol Lány 2 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grubr Vojtěch 0:2, Čížek Jiří 3:0, Tauš Jiří 2:0, body hostů: Moravec Petr ml. 1:1, Chrt Lukáš 0:2, Brožek Michal 1:2), Baník Březenecká B - TTC Elizza Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Lubomír 1:2, Sučík Jan 2:1, Kroc Tomáš 1:2, body hostů: Koutník Vojtěch 1:2, Kaňka Tomáš 2:1, Knobloch Miroslav 2:1), Union Plzeň B - TJ Spartak Kaplice 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněček Petr 2:0, Říšský Pavel 2:0, Závora Adam 1:1, body hostů: Beneš Petr 0:2, Janošťák Miroslav 0:2, Beneš Pavel ml. 1:1), SKUŘ Plzeň A - TJ VS Tábor 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, Kovářík Matěj 1:0, body hostů: Jehně Richard 0:2, Losos Marek 0:1, Losos Radek 0:2), TJ Lanškroun, z.s. - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jakub 1:2, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 1:2, body hostů: Kovaříček Matěj 2:1, Dušek Rostislav 2:1, Dušek Jakub 1:2), Orel jednota Vysoké Mýto - TJ Sokol Stěžery A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Lukáš 0:2, Vojnar Jiří 0:2, Křepelka Tomáš 0:1, body hostů: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 1:0, Novotný Petr 2:0), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. - Orel jednota Šitbořice 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Jakub 0:2, Šerý Ondřej 3:0, Svoboda David 2:0, body hostů: Skála Richard 1:1, Slavík Jakub 0:2, Slavík Ondřej 1:2), TTC Mohelnice, z.s. - TJ Sigma Hranice A 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Ellner Martin 1:0, body hostů: Sohr Radovan 0:2, Jemelka Libor 0:1, Jemelka Ivan 0:2),
3. kolo:
TTC Elizza Praha D - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rochowanski Pavel 0:1, Šedivý Zdeněk 3:0, Daníček Adam 0:3, WO 0:1, body hostů: Kučera Martin 2:1, Bláha František 1:1, Krčál Radek 1:1, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha D - Baník Březenecká A 6:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Filípek Martin 3:0, Khalaila Adam 3:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 0:3, Držálek Jan 0:2, Malý Michal 1:2), TTC Elizza Praha C - SKST Děčín, z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaňka Tomáš 0:3, Knobloch Miroslav 2:1, Koutník Vojtěch 1:2, body hostů: Matas Jan 1:2, Tauš Jiří 2:1, Čížek Jiří 3:0), Sokol Lány 2 - Baník Březenecká B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chrt Lukáš 0:2, Brožek Michal 2:1, Moravec Petr ml. 3:0, body hostů: Kučera Lubomír 1:2, Kroc Tomáš 0:2, Sučík Jan 2:1), TJ VS Tábor - Union Plzeň B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Losos Marek 0:2, Jehně Richard 0:2, Losos Radek 0:1, body hostů: Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 1:0, Říšský Pavel 2:0), TJ Spartak Kaplice - SKUŘ Plzeň A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Milan 1:1, Beneš Pavel ml. 0:2, Beneš Petr 1:2, Janošťák Miroslav 0:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kovářík Matěj 1:1, Chodounský Martin 3:0), TJ Sokol Stěžery A - TJ Lanškroun, z.s. 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Novotný Petr 1:0, body hostů: Vybíral Jakub 0:2, Jányš Ondřej 0:1, Langr Lukáš 0:2), SK Dobré - Orel jednota Vysoké Mýto 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dušek Jakub 0:3, Kovaříček Matěj 2:1, Dušek Rostislav 1:2, body hostů: Synek Martin 1:2, Vojnar Jiří 2:1, Křepelka Tomáš 3:0), Orel jednota Šitbořice - TJ Sokol Ondratice A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skála Richard 0:2, Slavík Jakub 0:2, Slavík Ondřej 0:1, body hostů: Sedláček Radek 2:0, Janík Michal ml. 1:0, Orság David 2:0), TTC Mohelnice, z.s. - SK Svinov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojgr Jan 1:2, Stuchlý Rostislav 3:0, Ellner Martin 2:1, body hostů: Henžel Michal 1:2, Lysek Tomáš 0:3, Záškodný Marek 2:1),
4. kolo:
TTC Elizza Praha D - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 2:1, Benák Libor 0:2, body hostů: Hobl Lukáš 1:1, Žaloudík Jan 2:0, Levora Vojtěch 2:1), SK Slavia Praha - Slavoj Polná 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálený David 1:1, Pluhař Jan 1:2, Černý Jiří 0:3, body hostů: Bláha František 1:2, Kučera Martin 2:0, Krčál Radek 3:0), SK Svinov - TJ Sokol Ondratice A 6:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záškodný Marek 2:0, Řežáb Jiří 2:0, Henžel Michal 2:0, body hostů: Orság David 0:2, Janík Michal st. 0:2, Beneš Jan ml. 0:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. - TTC Mohelnice, z.s. 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šerý Ondřej 0:2, Svoboda David 1:1, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Hojgr Jan 2:0, Ellner Martin 1:1, Stuchlý Rostislav 2:0), TTC Elizza Praha C - SF SKK El Niňo Praha D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazký Adam 0:3, Knobloch Miroslav 3:0, Walker Clement Joe 1:2, body hostů: Filípek Martin 1:2, Khalaila Adam 2:1, Plachý Jiří 2:1), SF SKK El Niňo Praha C - Stolní tenis club Slaný, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Tomáš 1:1, Ezr Václav 2:0, Podrazil Václav 2:0, body hostů: Černý Martin 0:1, Vorlíček Luboš 0:2, Makara Jakub 1:1, Řeháček Jiří 0:1),
5. kolo:
TTC Karlovarsko 2020 Cheb - SKUŘ Plzeň A 10:0wo, Slavoj Polná - TJ Sokol Stěžery A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 1:2, Krčál Radek 2:1, Bláha František 1:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Kodym Tomáš 2:1, Schlappl Jaroslav 0:3), SK Svinov - TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záškodný Marek 2:0, Řežáb Jiří 2:1, Henžel Michal 1:2, body hostů: Černík Jan 1:2, Jirout Vojtěch 1:1, Volhejn Dan 1:2), TTC Mohelnice, z.s. - TJ Lanškroun, z.s. 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Ellner Martin 1:0, body hostů: Langr Lukáš 0:2, Vybíral Jakub 0:1, Jányš Ondřej 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - Union Plzeň B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Jiří 1:1, Khalaila Adam 2:1, Filípek Martin 2:1, body hostů: Vintr Josef 0:3, Sýkora David 0:2, Říšský Pavel 3:0), Stolní tenis club Slaný, z.s. - SKST Děčín, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makara Jakub 1:1, Černý Martin 2:0, Vorlíček Luboš 1:0, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Beneš Jiří 1:1, Hampejs Vladislav 0:2, Matas Jan 0:2),
6. kolo:
SKUŘ Plzeň A - TTC Elizza Praha D 0:10wo, TJ Sokol Stěžery A - SK Slavia Praha 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kodym Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:1, Schlappl Jaroslav 0:3, body hostů: Rozínek Vojtěch 3:0, Pluhař Jan 1:1, Černý Jiří 1:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Beneš Jan ml. 2:1, Janík Michal st. 2:1, body hostů: Jirout Vojtěch 1:2, Černík Jan 1:2, Volhejn Dan 2:1), TJ Lanškroun, z.s. - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Jakub 3:0, Langr Lukáš 2:1, Jányš Ondřej 1:2, body hostů: Dvořák Jakub 1:2, Svoboda David 1:2, Šerý Ondřej 1:2), Union Plzeň B - TTC Elizza Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Sýkora David 1:2, Vintr Josef 1:2, body hostů: Walker Clement Joe 2:1, Podrazký Adam 0:3, Knobloch Miroslav 2:1), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Děčín, z.s. 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazil Václav 1:1, Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 2:0, body hostů: Beneš Jiří 1:1, Tauš Jiří 0:2, Grubr Vojtěch 0:2),
111. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 0:3, Láriš Petr 3:0, Sommer Patrik 2:1, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Škoda Petr 1:2, Švrčina Tomáš 1:2),
112. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s. - KST Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazura Pavel 1:2, Láriš Petr 1:2, Mazura David 0:3, body hostů: Končal Adam 3:0, Zahradník Lukáš 3:0, Pergler Jakub 1:2),
121. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horažďovice - SKUŘ Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 0:3, Mandák Pavel 2:1, Křesák Vojtěch 0:3, body hostů: Čákora Ladislav ml. 2:1, Čákora Ladislav 3:0, Dietl Luboš 2:1),
122. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:3, Dietl Luboš 1:2, body hostů: Kuncl Denis 3:0, Jánský Marek 3:0, Vyleta Michal ml. 2:1),
131. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Horní Jiřetín - TTC Litvínov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jiří 3:0, Vondráček Josef 1:2, Pech Martin st. 1:2, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Bencs Ladislav 2:1, Beránek Miroslav 2:1),
132. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Horní Jiřetín - TJ Šanov, z.s. 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Röber Jakub 0:2, Macháček Jiří 2:1, Pech Martin st. 0:2, body hostů: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 1:1, Hejda Václav 3:0),
141. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK TTC Duchcov - TJ Lokomotiva Česká Lípa 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vích Luděk 1:2, Kövér Lubomír 2:1, Vích Josef 0:3, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Milata Vladimír st. 1:2, Jindrák Lukáš 3:0),
142. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lokomotiva Česká Lípa - SK Štětí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Just František 2:1, Jindrák Lukáš 0:3, Flanderka Miloš 0:1, Milata Vladimír st. 0:2, body hostů: Dvořák Milan ml. 2:1, Novák Libor 3:0, Ullman Miloslav 2:1),
151. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Kosmonosy A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Bílek Luboš 0:3, Hanzl Matěj 0:2, Krása Jakub 0:1, body hostů: Lauber Jakub 3:0, Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Martin 0:1),
152. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Pavel 2:1, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 1:2, body hostů: Antoš Petr 1:2, Ort Josef 0:3, Stránský Michal 2:1),
161. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Jestřebí, z.s. - TJ Sokol Štíty 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:2, Malý Jiří 2:1, Daniel Jan nejml. 0:3, WO 1:0, body hostů: Kobza Štěpán 2:1, Altman Petr 1:1, Hrdina Jan 3:0, WO 0:1),
162. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - TJ Tesla Pardubice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Altman Petr 0:2, Hrdina Pavel 0:3, Kobza Štěpán 0:2, WO 1:1, body hostů: Kleprlík Michal 2:0, Šimonek Petr 2:0, Lukeš Marek 3:0, WO 1:1),
171. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Ondratice B - ST AMON Kunovice z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jan 0:3, Cetkovský Martin 0:3, Hájek Svatopluk 0:3, body hostů: Oharek Libor 3:0, Šašinka Radek 3:0, Autrata Vít 3:0),
172. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice z.s. - MK Řeznovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 1:2, Autrata Vít 2:1, body hostů: Maštera Martin 1:2, Bíla Jindřich 3:0, Dohnal František 0:3),
181. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták - KST DRAGON Vyškov 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konečný David 3:0, Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 2:1, body hostů: Lužný Petr 0:3, Vincenec Oliver 0:3, Dofek David 1:2),
182. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták - TJ Sokol Lanžhot 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdlička Martin 2:1, Hrdlička Michal 0:3, Konečný David 0:3, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Hrubý Petr 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:1),
251. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Klatovy - Union Plzeň A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Končal Adam 2:0, Zahradník Lukáš 1:2, Kopřiva Pavel 0:3, WO 1:0, body hostů: Pachner Jan 2:1, Kirchman Ondřej 1:1, Copák František 2:1, WO 0:1),
261. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V - TJ Šanov, z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyleta Michal ml. 3:0, Kuncl Denis 0:3, Jánský Marek 2:1, body hostů: Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2, Hejda Václav 1:2),
271. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sadská A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 3:0, Kleprlík Michal 3:0, Šimonek Petr 2:0, Marel David 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Pych Luděk ml. 0:3),
281. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice z.s. - TJ Sokol Lanžhot 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juřena Ondřej 0:3, Oharek Libor 1:2, Autrata Vít 1:2, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Hrubý Petr 1:2, Flíbor Zbyněk 3:0),
291. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy A - SKST Liberec C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Pavel 1:2, Lauber Jakub 0:3, Čech Jiří 0:3, body hostů: Mareš Erik 3:0, Kaněra Jan 3:0, Kutifel Josef ml. 2:1),
301. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - SKST Liberec D 10:0wo,
311. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncl Denis 0:3, Vyleta Michal ml. 1:2, WO 0:3, body hostů: Žaloudík Jan 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Hobl Lukáš 1:1, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha D - Union Plzeň A 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ghariani Sebastian 1:1, Plachý Jiří 1:2, WO 0:3, body hostů: Důra Matouš 2:0, Kirchman Ondřej 1:0, Pachner Jan 0:2, WO 3:0),
312. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Union Plzeň A - TTC Karlovarsko 2020 Cheb 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:1, Důra Matouš 1:1, Legát Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Žaloudík Jan 3:0, WO 0:3),
313. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Union Plzeň A - SKST Liberec A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 0:2, Důra Matouš 0:2, Legát Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Seibert Jakub 3:0, Shouman Mohamed 3:0, WO 0:3),
321. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - SKST Liberec C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Libor 0:3, Ullman Miloslav 0:3, Líska Vladislav 0:3, body hostů: Mareš Erik 3:0, Kaněra Jan 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0),
322. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec C - SF SKK El Niňo Praha B 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Erik 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Kaněra Jan 0:2, body hostů: Přída Kryštof 2:0, Šíp Martin 2:0, Kaucký Jakub 2:0),
323. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK El Niňo Praha B - SKST Cheb 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stach Matěj 1:1, Kaucký Jakub 1:2, Přída Kryštof 0:1, Pisár Jan 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Reitšpies David 2:0, Gavlas Antonín ml. 3:0),
331. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - SF SKK El Niňo Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 2:0, Kleprlík Michal 2:0, Šimonek Petr 1:0, Lukeš Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Ezr Václav 0:2, Mihalachi Marek 0:2, Podrazil Václav 0:2, WO 0:3), Slavoj Polná - SK Svinov 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Martin 0:2, Krčál Radek 0:2, Bláha František 0:1, Babínek Jiří 0:1, body hostů: Záškodný Marek 2:0, Henžel Michal 2:0, Řežáb Jiří 2:0),
332. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Svinov - TJ Tesla Pardubice 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palát Petr 0:1, Záškodný Marek 1:2, Řežáb Jiří 1:1, Henžel Michal 0:1, body hostů: Merta Jakub 2:0, Lukeš Marek 0:2, Kleprlík Michal 3:0),
333. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice - HB Ostrov H.Brod A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimonek Petr 0:1, Merta Jakub 1:2, Kleprlík Michal 2:1, Lukeš Marek 0:2, body hostů: Prokopcov Dmitrij 3:0, Obešlo Michal 2:1, Sivera Adam 1:2),
341. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Mohelnice, z.s. - TJ Sokol Lanžhot 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ellner Martin 1:2, Stuchlý Rostislav 2:1, Jarmar Petr 0:2, Hojgr Jan 0:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:0, Wirth Imrich 1:2, Vašíček Jan 2:1),
342. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov H.Brod B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil David 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Vašíček Jan 0:3, Hrubý Petr 0:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1),
343. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H.Brod B - SF SKK El Niňo Praha 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slapnička Jakub 0:2, Skála Radek 0:2, Květon Ondřej 0:2, body hostů: Vráblík Jiří 2:0, Zelinka Jakub 2:0, Onderka František 2:0),
351. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec A - HB Ostrov H.Brod A 0:5 (body domácích: Blinka Michal 0:2, Shouman Mohamed 0:2, Seibert Jakub 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 2:0, Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Cheb 5:2 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Vráblík Jiří 3:0, Onderka František 1:1, body hostů: Reitšpies David 0:2, Kučera Stanislav 0:2, Gavlas Antonín ml. 2:1),
352. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov H.Brod A 2:5 (body domácích: Zelinka Jakub 0:2, Vráblík Jiří 1:2, Onderka František 1:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:2, Tregler Tomáš 3:0), SKST Cheb - SKST Liberec A 5:4 (body domácích: Kučera Stanislav 0:1, Kadlec Vít 0:3, Reitšpies David 3:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, body hostů: Seibert Jakub 2:1, Shouman Mohamed 1:2, Blinka Michal 1:2),
Český pohár II.st. ženy
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - AC Sparta Praha 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 2:0, Sommerová Helena 2:0, Plachá Liliana 1:0, body hostů: Škopková Věra 0:2, Jaroňová Karolína 0:1, Kohlmannová Aneta 0:2),
2. kolo:
AC Sparta Praha - SK Dobré 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škopková Věra 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, Jaroňová Karolína 0:1, body hostů: Koďousková Eliška 2:0, Paridi Konstantina 1:0, Blašková Zdena 2:0),
3. kolo:
SK Dobré - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paridi Konstantina 2:0, Blašková Zdena 2:0, Koďousková Eliška 1:0, body hostů: Plachá Liliana 0:2, Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Sokol Štíty 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Tereza 2:0, Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0, WO 1:0, body hostů: Kreuzigerová Lucie 0:2, Pospíšilová Pavla 0:2, WO 0:1), SK Kolšov, z.s - Klub stolního tenisu Olomouc z.s. 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zittová Radomíra 1:1, Švestáková Sandra 2:1, Solařová Květoslava 2:1, body hostů: Sovadinová Sára 0:3, Sovadinová Rút 0:1, Majorošová Kristína 3:0, Ratajská Linda 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - SK Kolšov, z.s 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šichanová Vendula 2:0, Sazimová Adéla 2:0, Kovaříčková Tereza 1:0, body hostů: Zittová Radomíra 0:2, Solařová Květoslava 0:1, Skokanová Lenka 0:2),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - MH stolní tenis Ostrava 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:2, Sazimová Adéla 1:1, Kovaříčková Tereza 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - Klub stolního tenisu Olomouc z.s. 6:0wo,
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - MSK Břeclav 5:4 (body domácích: Paridi Konstantina 3:0, Blašková Zdena 2:1, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Širučková Aneta 1:2, Šinkarová Daša 1:2, Miklaszewska Maja 2:1), SKST PLUS Hodonín A - MH stolní tenis Ostrava 5:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Yang Qian 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Šlehobrová Simona 0:1, Kapounová Barbora 0:2),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST PLUS Hodonín A - SK Dobré 5:4 (body domácích: Partyka Natalia 2:1, Yang Qian 1:2, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Blašková Zdena 3:0, Koďousková Eliška 0:3, Paridi Konstantina 1:2), MSK Břeclav - MH stolní tenis Ostrava 2:5 (body domácích: Širučková Aneta 2:0, Šinkarová Daša 0:3, Miklaszewska Maja 0:3, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 2:0, Kapounová Barbora 2:1),
Kvalifikace o II.ligu žen sk.A
1. kolo:
AC Sparta Praha C - TJ Sokol České Budějovice A 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichá Vendula 1:1, Nosková Adéla 2:0, Schwarzerová Tereza 2:0, body hostů: Tenglová Jaroslava 0:2, Šauerová Adéla 0:2, Volavková Kateřina 1:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Králův Dvůr Queens B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašinová Karina 0:2, Štiková Martina 3:0, Hanušová Monika 2:1, body hostů: Hubingerová Natálie 1:2, Kosová Magdalena 0:2, Sýkorová Lucie 2:1),
2. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol České Budějovice A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašinová Karina 0:2, Štiková Martina 3:0, Hanušová Monika 2:1, body hostů: Tenglová Jaroslava 1:2, Šauerová Adéla 1:1, Volavková Kateřina 1:2), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Králův Dvůr Queens B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichá Vendula 1:1, Schwarzerová Tereza 2:0, Nosková Adéla 2:0, body hostů: Sýkorová Lucie 1:1, Hubingerová Natálie 0:2, Kosová Magdalena 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol České Budějovice A - TJ Sokol Králův Dvůr Queens B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šauerová Adéla 2:1, Volavková Kateřina 2:1, Tenglová Jaroslava 2:1, body hostů: Hubingerová Natálie 0:3, Kosová Magdalena 0:3, Sýkorová Lucie 3:0), AC Sparta Praha C - SKP Sever Ústí nad Labem B 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melíšková Tereza 0:2, Nosková Adéla 2:1, Schwarzerová Tereza 0:1, Tichá Vendula 1:1, body hostů: Hanušová Monika 2:1, Vašinová Karina 0:2, Štiková Martina 3:0),
Kvalifikace o II.ligu žen sk.B
1. kolo:
Sokol Turnov A - TTC Ústí nad Orlicí B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráčková Lucie 0:2, Červová Jitka 0:2, Srnová Marcela 0:1, body hostů: Krupová Soňa 2:0, Najmanová Markéta 1:0, Klátová Zuzana 2:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Slavoj Praha C 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 1:1, Demartini Tereza 0:2, Loudová Eliška 0:2, body hostů: Slavíčková Eliška 2:0, Mikešová Adéla 2:0, Kodetová Hanka 1:0, Kurková Marie 0:1),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Slavoj Praha C 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 0:2, Klátová Zuzana 1:1, Krupová Soňa 0:2, body hostů: Mikešová Adéla 2:0, Kurková Marie 1:1, Kodetová Hanka 2:0), Sokol Turnov A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráčková Lucie 2:0, Červová Jitka 2:0, Srnová Marcela 1:0, body hostů: Kuhajdíková Pavlína 0:2, Demartini Tereza 0:1, Loudová Eliška 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Ústí nad Orlicí B 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 0:2, Demartini Tereza 0:2, Loudová Eliška 0:1, body hostů: Krupová Soňa 2:0, Najmanová Markéta 1:0, Klátová Zuzana 2:0), TJ Slavoj Praha C - Sokol Turnov A 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 2:0, Kodetová Hanka 1:0, Kurková Marie 1:0, Mikešová Adéla 1:0, body hostů: Červová Jitka 0:2, Vondráčková Lucie 0:1, Srnová Marcela 0:2),
Kvalifikace o II.ligu žen sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - MSK Břeclav B 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fronová Sabina 1:1, Synková Markéta 0:2, Harvánková Dana 0:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Masopustová Lucie 1:1, Kadlčáková Alena 2:0, Šinkarová Daša 2:0), TTC MS Brno C - SK Kolšov 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palbuchtová Lucie 0:2, Sobotíková Monika 1:1, Brázdová Marie 0:2, body hostů: Švestáková Sandra 1:1, Solařová Květoslava 2:0, Skokanová Lenka 2:0),
2. kolo:
MSK Břeclav B - SK Kolšov 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 2:0, Šinkarová Daša 2:0, Kadlčáková Alena 1:1, body hostů: Solařová Květoslava 0:1, Švestáková Sandra 0:2, Skokanová Lenka 1:1, Zittová Radomíra 0:1), TJ Sokol Děhylov B - TTC MS Brno C 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fronová Sabina 1:1, Synková Markéta 0:2, Harvánková Dana 0:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Sobotíková Monika 1:1, Blatná Alena 2:0, Brázdová Marie 2:0),
3. kolo:
TTC MS Brno C - MSK Břeclav B 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brázdová Marie 1:1, Sobotíková Monika 0:2, Palbuchtová Lucie 0:2, body hostů: Šinkarová Daša 2:0, Masopustová Lucie 2:0, Kadlčáková Alena 1:0, Krňová Anna 0:1), SK Kolšov - TJ Sokol Děhylov B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Solařová Květoslava 2:0, Skokanová Lenka 2:0, Švestáková Sandra 1:1, body hostů: Fronová Sabina 0:2, Harvánková Dana 0:1, Synková Markéta 1:1, Synková Justýna 0:1),
Kvalifikace o extraligu žen
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H.Brod A - SKP Sever Ústí nad Labem 5:4 (body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Pytlíková Tereza 2:1, Stránská Anna 2:1, Gallerachová Iva 1:1, body hostů: Nováková Martina 1:0, Vysocká Karolína 0:3, Meidlová Čečotka Iva 3:0, Smíšková Martina 0:2), SKST PLUS Hodonín C - TJ Slavoj Praha A 4:5 (body domácích: Šprtová Karolína 0:3, Ilčíková Anežka 1:2, Ševčíková Klára 3:0, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Kodetová Hanka 1:2, Pařízková Monika 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov H.Brod A - TJ Slavoj Praha A 5:3 (body domácích: Gallerachová Iva 1:1, Stránská Anna 1:2, Pytlíková Tereza 3:0, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Kodetová Hanka 1:1, Pařízková Monika 2:1), SKST PLUS Hodonín C - SKP Sever Ústí nad Labem 2:5 (body domácích: Ševčíková Klára 1:2, Ilčíková Anežka 1:1, WO 0:2, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Meidlová Čečotka Iva 2:0, Smíšková Martina 1:0, WO 2:0),
Extraliga mužů - Baráž
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST B - SKST PLUS Hodonín 3:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST PLUS Hodonín - TJ Ostrava KST B 0:3wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST PLUS Hodonín - TJ Ostrava KST B -:-,
MČR družstev M15 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC KARLOVARSKO - KST Apollo Ústí n. Labem 0:3 (body domácích: Honzejk Jiří 0:1, Andresik Ondřej 0:1, Králík Pavel 0:1, body hostů: Vršovský Tadeáš 1:0, Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Kaucký Filip 1:0, Procházka Michal 1:0, Svoboda Sebastian 1:0, body hostů: Feix Luboš 0:1, Dráždil Vojtěch 0:1, Srp Tomáš 0:1), KST Zlín - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Račák Filip 1:0, Vranka Ondřej 1:0, Dufek Filip 1:0, body hostů: Wolf Filip 0:1, Němec Štěpán 0:1, Žmuda Petr 0:1), Jiskra Heřmanův Městec - SKST Hodonín 0:3 (body domácích: Rulík Jiří ml. 0:1, Jirout Vojtěch 0:1, Wagner Mark 0:1, body hostů: Grabovský Jaroslav ml. 1:0, Pařízek Richard 1:0, Král Ondřej 1:0), HB Ostrov H.Brod - SK Svinov 3:0 (body domácích: Vaigl Martin 1:0, Růžička Jakub 1:0, Sáblík Petr ml. 1:0, body hostů: Gasman Jakub 0:1, Volný Jakub 0:1, Lysek Jakub 0:1), STC Slaný - Sokol České Budějovice 3:0 (body domácích: Řeháček Jiří 1:0, Elicer Lukáš 1:0, Kasner Vítek 1:0, body hostů: Petik David ml. 0:1, Zdrha David 0:1, Pícha Jan 0:1), SK Dobré - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Záleský Martin 1:1, Dušek Rostislav 1:0, Dušek Jakub 1:0, body hostů: Sochor David 1:0, Jandus Martin 0:2, Martinek Lukáš 0:1), SK Přerov - SKST Havířov 1:3 (body domácích: Doušek Tomáš 0:2, Skála Ondřej 0:1, Skřivánek Tomáš 1:0, body hostů: Přeček Erik 1:0, Slaný Martin 2:0, Janošec Jakub 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí n. Labem - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (body domácích: Nechyba Radim 1:0, Jedlička Karel 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Procházka Michal 0:1, Kaucký Filip 0:1, Truchlík Maxim 0:1), KST Zlín - SKST Hodonín 3:2 (body domácích: Vranka Ondřej 1:1, Račák Filip 1:1, Dufek Filip 1:0, body hostů: Pařízek Richard 0:2, Grabovský Jaroslav ml. 2:0, Král Ondřej 0:1), HB Ostrov H.Brod - STC Slaný 3:2 (body domácích: Vaigl Martin 1:1, Sáblík Petr ml. 1:1, Růžička Jakub 1:0, body hostů: Elicer Lukáš 0:2, Řeháček Jiří 2:0, Kasner Vítek 0:1), SKST Havířov - SK Dobré 3:2 (body domácích: Slaný Martin 2:0, Přeček Erik 1:1, Balvar Oliver 0:1, body hostů: Dušek Rostislav 0:2, Záleský Martin 1:1, Dušek Jakub 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí n. Labem - KST Zlín 3:2 (body domácích: Nechyba Radim 2:0, Jedlička Karel 1:1, Vršovský Tadeáš 0:1, body hostů: Račák Filip 0:2, Vranka Ondřej 1:1, Dufek Filip 1:0), HB Ostrov H.Brod - SKST Havířov 2:3 (body domácích: Vaigl Martin 1:1, Sáblík Petr ml. 0:2, Růžička Jakub 1:0, body hostů: Přeček Erik 1:1, Slaný Martin 2:0, Balvar Oliver 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí n. Labem - SKST Havířov 3:2 (body domácích: Nechyba Radim 1:1, Jedlička Karel 1:1, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Přeček Erik 0:2, Slaný Martin 2:0, Balvar Oliver 0:1), KST Zlín - HB Ostrov H.Brod 3:0 (body domácích: Vranka Ondřej 1:0, Račák Filip 1:0, Dufek Filip 1:0, body hostů: Vaigl Martin 0:1, Růžička Jakub 0:1, Sáblík Petr ml. 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most - TTC KARLOVARSKO 2:3 (body domácích: Dráždil Vojtěch 2:0, Feix Luboš 0:2, Srp Tomáš 0:1, body hostů: Andresik Ondřej 1:1, Honzejk Jiří 1:1, Králík Pavel 1:0), SKST Liberec - Jiskra Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Němec Štěpán 1:1, Wolf Filip 0:2, Žmuda Petr 1:0, body hostů: Wagner Mark 1:1, Jirout Vojtěch 2:0, Rulík Jiří ml. 0:1), SK Svinov - Sokol České Budějovice 3:0 (body domácích: Volný Jakub 1:0, Gasman Jakub 1:0, Lysek Jakub 1:0, body hostů: Petik David ml. 0:1, Zdrha David 0:1, Pícha Jan 0:1), AC Sparta Praha - SK Přerov 3:2 (body domácích: Sochor David 2:0, Jandus Martin 1:1, Martinek Lukáš 0:1, body hostů: Sléžka Štěpán 0:2, Doušek Tomáš 1:1, Skřivánek Tomáš 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC KARLOVARSKO - Jiskra Heřmanův Městec 1:3 (body domácích: Králík Pavel 0:2, Honzejk Jiří 0:1, Andresik Ondřej 1:0, body hostů: Wagner Mark 1:0, Jirout Vojtěch 2:0, Rulík Jiří ml. 0:1), SK Svinov - AC Sparta Praha 3:2 (body domácích: Volný Jakub 1:1, Gasman Jakub 2:0, Lysek Jakub 0:1, body hostů: Jandus Martin 1:1, Martinek Lukáš 0:2, Sochor David 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jiskra Heřmanův Městec - SK Svinov 3:1 (body domácích: Wagner Mark 2:0, Jirout Vojtěch 1:0, Rulík Jiří ml. 0:1, body hostů: Gasman Jakub 0:1, Volný Jakub 0:2, Lysek Jakub 1:0), TTC KARLOVARSKO - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Honzejk Jiří 0:1, Andresik Ondřej 0:1, Králík Pavel 0:1, body hostů: Martinek Lukáš 1:0, Jandus Martin 1:0, Sochor David 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Hodonín 0:3 (body domácích: Kaucký Filip 0:1, Procházka Michal 0:1, Svoboda Sebastian 0:1, body hostů: Pařízek Richard 1:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, Král Ondřej 1:0), STC Slaný - SK Dobré 1:3 (body domácích: Řeháček Jiří 1:1, Elicer Lukáš 0:1, Kasner Vítek 0:1, body hostů: Dušek Rostislav 0:1, Záleský Martin 2:0, Dušek Jakub 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SK Dobré 3:1 (body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 2:0, Král Ondřej 0:1, Pařízek Richard 1:0, body hostů: Dušek Rostislav 0:1, Záleský Martin 1:1, Dušek Jakub 0:1), STC Slaný - SK DDM Kotlářka Praha 2:3 (body domácích: Řeháček Jiří 2:0, Elicer Lukáš 0:2, Kasner Vítek 0:1, body hostů: Procházka Michal 1:1, Kaucký Filip 1:1, Truchlík Maxim 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most - SKST Liberec 0:3 (body domácích: Dráždil Vojtěch 0:1, Srp Tomáš 0:1, Feix Luboš 0:1, body hostů: Žmuda Petr 1:0, Němec Štěpán 1:0, Wolf Filip 1:0), SK Přerov - Sokol České Budějovice 3:1 (body domácích: Doušek Tomáš 2:0, Skřivánek Tomáš 0:1, Nadymáček František 1:0, body hostů: Pícha Jan 0:1, Zdrha David 1:1, Petik David ml. 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - SKST Liberec 2:3 (body domácích: Doušek Tomáš 1:1, Skřivánek Tomáš 1:1, Nadymáček František 0:1, body hostů: Němec Štěpán 2:0, Žmuda Petr 0:2, Wolf Filip 1:0), SKST Baník Most - Sokol České Budějovice 1:3 (body domácích: Dráždil Vojtěch 1:1, Feix Luboš 0:1, Srp Tomáš 0:1, body hostů: Petik David ml. 0:1, Zdrha David 2:0, Pícha Jan 1:0),
MČR družstev F15 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Štíty - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Haltmarová Martina 0:1, Fabiánková Tereza 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Plzeň V. 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 1:1, Slavíčková Eliška 1:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:2, Jaramillo Věra 2:0), AC Sparta Praha - Jindřichův Hradec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Jaroňová Karolína 1:0, body hostů: Dofková Adéla 0:1, Lahodná Johana 0:1), KST Hluk - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ježková Aneta 0:1, Obdržálková Lucie 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Čermáková Eliška 1:0), TSM Kladno - TJ Sokol Děhylov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 1:0, Slámová Andrea 1:0, body hostů: Slavíková Sára 0:1, Synková Justýna 0:1), SKST Hodonín A - TTC KARLOVARSKO 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 1:0, Novotná Eliška 1:0, body hostů: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1), SKST Liberec - TJ Jiskra Humpolec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1, body hostů: Janů Veronika 1:0, Rohová Michaela 1:0), SKST Havířov - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikešová Adéla 0:1, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), AC Sparta Praha - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaroňová Karolína 0:1, Nosková Adéla 0:1, body hostů: Čermáková Eliška 1:0, Šichanová Vendula 1:0), SKST Hodonín A - TSM Kladno 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 0:1, Novotná Eliška 0:1, body hostů: Slámová Andrea 1:0, Maurerová Lucie 1:0), SKST Havířov - TJ Jiskra Humpolec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šichanová Vendula 0:1, Čermáková Eliška 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), SKST Havířov - TSM Kladno 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Slámová Andrea 0:1, Maurerová Lucie 0:2),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - SKST Vlašim 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ščibraniová Magdaléna 2:0, Juchelková Lucie 0:2, body hostů: Holejšovská Anna 1:1, Poláková Veronika ml. 1:1), SK Dobré - TSM Kladno 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Šichanová Vendula 2:0, body hostů: Slámová Andrea 1:1, Maurerová Lucie 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol Štíty 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 1:1), Jindřichův Hradec - KST Hluk 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dofková Adéla 0:1, Lahodná Johana 0:1, body hostů: Obdržálková Lucie 1:0, Ježková Aneta 1:0), TTC KARLOVARSKO - TJ Sokol Děhylov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1, body hostů: Fenková Michaela 1:0, Slavíková Sára 1:0), SKST Liberec - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlounová Nikola 1:0, Ortová Pavlína 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Hluk - TJ Sokol Plzeň V. 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obdržálková Lucie 1:1, Ježková Aneta 0:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 2:0), TJ Sokol Děhylov - SKST Liberec 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Justýna 1:1, Fenková Michaela 1:1, body hostů: Pytlounová Nikola 0:2, Ortová Pavlína 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíková Sára 1:1, Fenková Michaela 0:2, body hostů: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 1:1), SKST Liberec - KST Hluk 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 1:0, WO 0:1, body hostů: Ježková Aneta 1:0, Obdržálková Lucie 0:1, WO 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikešová Adéla 0:2, Slavíčková Eliška 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 2:0), SKST Hodonín A - TJ Jiskra Humpolec 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Simona 1:1, Novotná Eliška 0:2, body hostů: Janů Veronika 1:1, Rohová Michaela 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha - TJ Jiskra Humpolec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroňová Karolína 1:0, Nosková Adéla 1:0, body hostů: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1), TJ Slavoj Praha - SKST Hodonín A 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 0:2, Mikešová Adéla 1:1, body hostů: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 1:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jindřichův Hradec - TJ Sokol Štíty 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lahodná Johana 2:0, Dofková Adéla 0:1, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Haltmarová Martina 1:1), TTC KARLOVARSKO - Sokol Chrudim 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harantová Eva 1:1, Postlová Kamila 1:1, body hostů: Hrubá Evelin 0:2, Borecká Karolína 2:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC KARLOVARSKO - Jindřichův Hradec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Harantová Eva 0:1, Postlová Kamila 0:1, body hostů: Lahodná Johana 1:0, Dofková Adéla 1:0), TJ Sokol Štíty - Sokol Chrudim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haltmarová Martina 1:0, Fabiánková Tereza 1:0, body hostů: Hrubá Evelin 0:1, Borecká Karolína 0:1),
MČR družstev M19 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Hodonín 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Rak Jonáš 1:0, body hostů: Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, Král Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Janovský Dan 1:0, Lebeda Matyáš 1:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Žmuda Petr 0:1, Wolf Filip 0:1, Němec Štěpán 0:1), STC Slaný - Jiskra Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Černý Martin 2:0, Řeháček Jiří 0:2, Vesecký David 0:1, body hostů: Jirout Vojtěch 1:1, Černík Jan 1:1, Wagner Mark 1:0), SKST Havířov A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Bělík Šimon 1:0, Košťál Daniel 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Vranka Ondřej 0:1, Sigmund Michael 0:1), HB Ostrov - TJ Slavoj Polná 3:0 (body domácích: Brhel Štěpán 1:0, Vondráček Filip 1:0, Sivera Adam 1:0, body hostů: Manelyuk Denys 0:1, Manelyuk Dmytro 0:1, Kunc Jan 0:1), TTC KARLOVARSKO - SK Přerov 3:1 (body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 1:0, Vu Nguyen Dang Khoi 0:1, body hostů: Doušek Tomáš 0:1, Skřivánek Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 1:0), Union Plzeň - TJ Ostrava KST B 0:3 (body domácích: Vintr Josef 0:1, Gabriel Petr 0:1, Sýkora David 0:1, body hostů: Jůza Jaroslav 1:0, Lisztwan Jan 1:0, Vitásek Daniel 1:0), KST Apollo Ústí nad Labem - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Jedlička Karel 0:1, Vršovský Tadeáš 0:1, Nechyba Radim 0:1, body hostů: Šíp Martin 1:0, Pisár Jan 1:0, Stach Matěj 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:1, Janovský Dan 0:1, Truněček Martin 0:1), Jiskra Heřmanův Městec - SKST Havířov A 0:3 (body domácích: Wagner Mark 0:1, Černík Jan 0:1, Jirout Vojtěch 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Bělík Šimon 1:0, Otáhal Bořek 1:0), HB Ostrov - TTC KARLOVARSKO 3:0 (body domácích: Slapnička Jakub 1:0, Vondráček Filip 1:0, Sivera Adam 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 0:1, Špalek Vít 0:1, Vu Nguyen Dang Khoi 0:1), TJ Ostrava KST B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Lisztwan Jan 0:1, Jůza Jaroslav 0:1, Vitásek Daniel 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, Stach Matěj 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Havířov A 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 0:1, Bělík Šimon 0:1, Košťál Daniel 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - HB Ostrov 3:1 (body domácích: Kaucký Jakub 1:1, Šíp Martin 1:0, Stach Matěj 1:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:0, Slapnička Jakub 0:2, Vondráček Filip 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SK DDM Kotlářka Praha 3:0 (body domácích: Štalzer Adam 1:0, Morávek Radim 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 0:1, Šíp Martin 0:1, Stach Matěj 0:1), SKST Havířov A - HB Ostrov 2:3 (body domácích: Bělík Šimon 1:1, Otáhal Bořek 0:2, Košťál Daniel 1:0, body hostů: Slapnička Jakub 1:1, Brhel Štěpán 2:0, Vondráček Filip 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Orel Eduard 1:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, Pařízek Richard 1:0, body hostů: Wolf Filip 0:1, Němec Štěpán 0:1, Žmuda Petr 0:1), STC Slaný - KST Zlín 2:3 (body domácích: Chadima Ondřej 0:2, Černý Martin 1:1, Vesecký David 1:0, body hostů: Dufek Jan 2:0, Vranka Ondřej 1:1, Sigmund Michael 0:1), SK Přerov - TJ Slavoj Polná 2:3 (body domácích: Doušek Tomáš 1:1, Skřivánek Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 1:1, Kunc Jan 2:0, Manelyuk Denys 0:1), KST Apollo Ústí nad Labem - Union Plzeň 3:0 (body domácích: Nechyba Radim 1:0, Jedlička Karel 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Vintr Josef 0:1, Sýkora David 0:1, Gabriel Petr 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - KST Zlín 2:3 (body domácích: Orel Eduard 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:2, Pařízek Richard 1:0, body hostů: Vranka Ondřej 1:1, Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 0:1), TJ Slavoj Polná - KST Apollo Ústí nad Labem 0:3 (body domácích: Manelyuk Dmytro 0:1, Manelyuk Denys 0:1, Kunc Jan 0:1, body hostů: Jedlička Karel 1:0, Nechyba Radim 1:0, Vršovský Tadeáš 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Apollo Ústí nad Labem - KST Zlín 1:3 (body domácích: Nechyba Radim 0:2, Jedlička Karel 0:1, Vršovský Tadeáš 1:0, body hostů: Vranka Ondřej 1:0, Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 0:1), TJ Slavoj Polná - SKST Hodonín 0:3 (body domácích: Kunc Jan 0:1, Manelyuk Dmytro 0:1, Manelyuk Denys 0:1, body hostů: Pařízek Richard 1:0, Orel Eduard 1:0, Král Ondřej 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - Jiskra Heřmanův Městec 3:0 (body domácích: Janovský Dan 1:0, Lebeda Matyáš 1:0, Truněček Martin 1:0, body hostů: Wagner Mark 0:1, Jirout Vojtěch 0:1, Černík Jan 0:1), TTC KARLOVARSKO - TJ Ostrava KST B 0:3 (body domácích: Levora Vojtěch 0:1, Špalek Vít 0:1, Vu Nguyen Dang Khoi 0:1, body hostů: Vitásek Daniel 1:0, Lisztwan Jan 1:0, Jůza Jaroslav 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST B 3:1 (body domácích: Lebeda Matyáš 1:0, Janovský Dan 2:0, Truněček Martin 0:1, body hostů: Lisztwan Jan 0:2, Vitásek Daniel 0:1, Jůza Jaroslav 1:0), Jiskra Heřmanův Městec - TTC KARLOVARSKO 3:2 (body domácích: Černík Jan 1:1, Jirout Vojtěch 1:1, Wagner Mark 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 0:2, Vu Nguyen Dang Khoi 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Chadima Ondřej 2:0, Černý Martin 1:0, Vesecký David 0:1, body hostů: Němec Štěpán 0:1, Žmuda Petr 0:2, Wolf Filip 1:0), SK Přerov - Union Plzeň 3:2 (body domácích: Doušek Tomáš 2:0, Skřivánek Tomáš 0:1, Sléžka Štěpán 0:1, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Gabriel Petr 0:2, Sýkora David 1:1, Vintr Josef 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec - Union Plzeň 1:3 (body domácích: Němec Štěpán 0:2, Wolf Filip 1:0, Žmuda Petr 0:1, body hostů: Gabriel Petr 1:0, Vintr Josef 1:1, Sýkora David 1:0), SK Přerov - STC Slaný 0:3 (body domácích: Doušek Tomáš 0:1, Hejduk Pavel 0:1, Sléžka Štěpán 0:1, body hostů: Řeháček Jiří 1:0, Černý Martin 1:0, Chadima Ondřej 1:0),
MČR družstev F19 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 0:1, Slavíková Sára 0:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Hrabicová Klára 1:0), TJ Lanškroun - TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 1:1, Kylarová Lucie 0:1, body hostů: Glücková Romana 0:1, Glücková Lenka 2:0), TJ Lomnice - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 1:0, Kárová Klára 1:0, body hostů: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1), SKST Hodonín B - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - AC Sparta Praha 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 2:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:2, Nosková Adéla 0:1), HB Ostrov H.Brod - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 2:0, Peštálová Klára 0:2, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 1:1, Holubová Klaudie 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stramová Eliška 0:1, Bajgerová Kristýna 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - TJ Granitol Moravský Beroun 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Glücková Lenka 0:1, Glücková Romana 0:1), TJ Lomnice - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Koďousková Eliška 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:0, Zoubková Adéla 1:0, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1), SKST Hodonín A - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 0:2, Pařízková Monika 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 2:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 0:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Hrabicová Klára 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:1, Zoubková Adéla 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - SKST Vlašim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 0:1), SK Dobré - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 2:0, body hostů: Bártová Tereza 1:1, Zoubková Adéla 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - TJ Lanškroun 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 1:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Šilarová Lucie 0:1, Najmanová Markéta 2:0), SKST Liberec - SKST Hodonín B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlounová Nikola 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Novotná Eliška 1:0, Holubová Simona 1:0), AC Sparta Praha - HB Ostrov H.Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:1, Jaroňová Karolína 1:1, body hostů: Peštálová Klára 0:2, Lošťáková Tereza 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Ostrava KST 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Bajgerová Kristýna 0:1, Stramová Eliška 2:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín B - TJ Lanškroun 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 0:2, body hostů: Šilarová Lucie 0:1, Kylarová Lucie 1:1, Najmanová Markéta 1:0), TJ Ostrava KST - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 1:0, Bajgerová Kristýna 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Nosková Adéla 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lanškroun - TJ Ostrava KST 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylarová Lucie 0:2, Najmanová Markéta 2:0, body hostů: Bajgerová Kristýna 1:1, Stramová Eliška 1:1), AC Sparta Praha - SKST Hodonín B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Jaroňová Karolína 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TJ Granitol Moravský Beroun 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Glücková Romana 1:0, Glücková Lenka 1:0), TJ Sokol Plzeň V. - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaramillo Věra 0:1, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Žižkovská Rebeka 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Granitol Moravský Beroun - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 0:1, Glücková Romana 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Žižkovská Rebeka 1:0), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V. 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 1:0, Kárová Klára 0:2, body hostů: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 1:0, Slavíková Sára 1:0, body hostů: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1), KST ZŠ Vyšší Brod - HB Ostrov H.Brod 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 0:1, body hostů: Peštálová Klára 1:0, Lošťáková Tereza 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - HB Ostrov H.Brod 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 1:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Peštálová Klára 0:1, Lošťáková Tereza 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:0, Jarošová Anna 1:0, body hostů: Pytlounová Nikola 0:1, Ortová Pavlína 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy