Výsledky do novin
Divize
9. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Miloslav 3:1, Maršík Richard 1:3, Milek Petr 1:3, Polcar Vojtěch 3:1, body hostů: Lamr Martin 3:1, Dušek Jan 2:2, Melichar Jiří 2:2, Juhasz Martin 1:3), TJ Sokol Stodůlky A - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tinkl Pavel 2:2, Hák Zdeněk 2:2, Roziňák Jan 1:3, Olejár Filip 4:0, body hostů: Pospíšil Milan 0:4, Srnka Jan 1:3, Krameš Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1), TJ Sokol Michle B - AC Sparta Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Jan 1:2, Ambrož Adam 0:2, Koděra Miloš 0:3, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Vaněk Petr 2:1, Duval Quentin 2:1, Vyskočil Michal 3:0, Šašinka Albert 1:1), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Orion Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 3:0, Jamrich Robert 1:1, Hoďák Václav 1:2, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Rucký Přemysl 2:1, Hyršl Ondřej 0:3, Handlová Natálie 1:2, Toman Vojtěch 0:2), SK Slavia Praha B - TJ AVIA Čakovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradníček Jakub 1:1, Černý Jiří 2:0, Pluhař Jan 3:0, Klouček Luboš 2:0, body hostů: Kuba Josef 1:2, Charamza Ondřej st. 0:2, Charamza Ondřej ml. 0:2, Vojáček Miloš 0:2), SF SKK El Niňo Praha F - TJ Střížkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháček Josef 0:2, Kopecký Michael 2:0, Kořének František 3:0, Filípek Martin 3:0, body hostů: Košacký Adam 1:2, Pour Tomáš 0:3, Fišar Martin 0:2, Krásl Libor 1:1), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Vojtěch 2:1, Ošmera Jan 0:3, Rochowanski Jan 1:2, Remunda Alexandros Matheos 1:2, WO 0:1, body hostů: Rek Martin Adam 3:0, Chlumský Petr 3:0, Jungwirthová Andrea 1:2, Skopec Daniel 1:2, WO 1:0),
10. kolo:
AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rek Martin Adam 1:3, Gaydoš Vít 1:2, Stano Peter 0:3, Chlumský Petr 2:2, body hostů: Polcar Vojtěch 4:0, Kuba Miloslav 4:0, Maršík Richard 1:2, Mirovský Ondřej 1:2), TJ Střížkov A - TTC Elizza Praha F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:2, Krásl Libor 0:3, Fišar Martin 2:1, Košacký Adam 0:3, body hostů: Kaňka Tomáš 1:2, Koutník Vojtěch 2:1, Rochowanski Jan 3:0, Remunda Alexandros Matheos 3:0), TJ AVIA Čakovice B - SF SKK El Niňo Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balák Pavel 0:2, Charamza Ondřej st. 0:2, Vojáček Miloš 0:3, Kuba Josef 1:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Filípek Martin 2:0, Kořének František 1:1, Ghariani Sebastian 2:0), TJ Orion Praha A - SK Slavia Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rucký Přemysl 0:3, Toman Vojtěch 1:2, Šmatlák Jiří 2:1, Hyršl Ondřej 1:2, body hostů: Zahradníček Jakub 2:1, Klouček Luboš 1:2, Pluhař Jan 2:1, Novotný Petr 3:0), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruk Martin 0:2, Šenk Jakub 0:2, Duval Quentin 0:3, Havazík Ondřej 1:1, body hostů: Hoďák Václav 3:0, Drechsler Petr 2:0, Tenglová Vendula 2:0, Jamrich Robert 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Michle B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan 3:0, Pospíšil Milan 1:2, Břicháček David 1:2, Jančiga Roman 4:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Černoch Jan 1:2, Votípka Emanuel 0:3, Pištora Josef 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Stodůlky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walker Clement Joe 3:0, Dušek Jan 2:1, Melichar Jiří 1:2, Lamr Martin 3:0, body hostů: Olejár Filip 2:1, Tinkl Pavel 1:2, Hák Zdeněk 0:3, Roziňák Jan 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Elizza Praha E -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, SK Slavia Praha B - AC Sparta Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Orion Praha A -:-, TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:-, AC Sparta Praha D - TJ Střížkov A -:-,
12. kolo:
TJ Střížkov A - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha D -:-, TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha F -:-, AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - SK Slavia Praha B -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Sokol Michle B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Michle B - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Stodůlky A -:-, SK Slavia Praha B - TTC Elizza Praha E -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha C -:-, AC Sparta Praha D - TJ Orion Praha A -:-, TJ Střížkov A - TJ AVIA Čakovice B -:-,
1. třída A
9. kolo:
AC Sparta Praha F - SF SKK El Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 1:3, Škopková Věra 2:2, Rulc Lukáš 1:3, Cousin Jean-Baptiste 3:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:1, Kaucký Filip 2:2, Mihalachi Marek 2:2, Ducháček Josef 2:2), Slovan KST Bohnice D - SK OAZA Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:1, Kolesnikov Nikita 1:1, Mirovský Ondřej 3:0, Cihlář Matěj 2:1, body hostů: Řepík Jaroslav 1:2, Mazánek Jiří 0:3, Kubera František 0:3, Liška Marek 2:0), TTC Elizza Praha G - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialas Filip 1:2, Kadlec Tomáš 2:1, Koutník Vojtěch 3:0, Lebeda Lukáš 3:1, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Rybář Martin 1:2, Weis Daniel 0:3, Botek Radomír 1:2), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 3:0, Prokš Vladimír 2:0, Fiklík Ondřej 3:0, Tichý Květoslav 0:3, body hostů: Pištora Josef 0:3, Votípka Emanuel 1:2, Kučala Viktor 1:2, Veselý Vojtěch 1:1), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křehnáč Milan 2:0, Vich Pavel 1:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Rejent Štěpán 2:0, WO 4:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Břicháček David 2:1, Pína Jan 0:3, WO 0:4), TJ Pankrác A - TJ Sokol Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Radek 4:0, Hargaš Martin 3:1, Zimčík Lukáš 0:3, Hondlík Josef 1:3, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Zubčák Patrik 3:1, Vidlák Miloš 2:2, Semrád Martin 0:3),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček David 1:3, Abrahám Petr 1:3, Marášek Dominik 2:1, Baier Miroslav 2:2, body hostů: Hondlík Josef 2:2, Navrátil Jiří 1:2, Paluš Matej 3:1, Hargaš Martin 2:1, Müller Radek 1:0), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Běchovice II A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 0:3, Kučala Viktor 1:2, Černoch Jan 2:2, body hostů: Rejent Štěpán 4:0, Křehnáč Milan 3:0, Charvát René 1:2, Vich Pavel 1:2), SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Kafuněk David 3:1, Němeček Jiří 3:1, Melíšek Martin 2:2, body hostů: Jamrich Robert 4:0, Tichý Květoslav 2:2, Fiklík Ondřej 1:3, Prokš Vladimír 0:4), SK OAZA Praha A - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazánek Jiří 1:2, Řepík Jaroslav 2:1, Kubera František 0:3, Liška Marek 0:3, body hostů: Lebeda Lukáš 2:1, Kadlec Tomáš 2:1, Kaňka Tomáš 2:1, Bialas Filip 3:0), SF SKK El Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokopenko Oleg 4:0, Mihalachi Marek 3:1, Remeš Zdeněk 0:3, Vyvadilová Jitka 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 2:2, Kouba Jan 1:3, Mirovský Ondřej 2:2, Kolesnikov Nikita 0:3), TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:1, Pfleger Michal 3:0, Bohumský Petr 1:2, Pospíšil David 3:0, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 1:2, Kubový Jan 1:2, Jirka Lukáš 1:2, Škopková Věra 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha B -:-, TTC Elizza Praha G - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - SK Start Praha A -:-, TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Stodůlky B -:-, SK Start Praha A - TJ Pankrác A -:-, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha G -:-, AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D -:-,
1. třída B
8. kolo:
TJ Malešice A - TJ ABC Braník A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 2:2, Ševčík Ivan 0:4, Švec Ondřej 2:2, body hostů: Fialka Zdeněk 3:1, Kremla Tomáš 3:1, Jiroušek Pavel 1:3, Nosál Martin 1:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Klánovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Hrbáček Milan 1:2, Zunt Zdeněk 0:3, Veselý Filip 3:1, WO 0:1, body hostů: Hudek Tomáš 3:1, Kárník Tomáš 1:3, Fexa Martin 2:1, Červeňák Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ AVIA Čakovice C 10:0wo, SK Slavia Praha C - AC Sparta Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš 2:1, Mačkal Tomáš 1:2, Klouček Pavel 2:1, Zahradníček Jakub 3:1, body hostů: Martiška Jan 1:3, Havazík Ondřej 1:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Abdullin Denis 1:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ako David 2:2, Stejskal Tomáš 1:3, Meline Jéróme 0:3, Bařina Jiří 3:1, body hostů: Šindelář Daniel 4:0, Šimůnek Ondřej 2:2, Šimůnková Veronika 3:1, Tvrdý Miroslav 0:3),
9. kolo:
AC Sparta Praha E - TJ Sokol Žižkov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 2:1, Havazík Ondřej 2:1, Martiška Jan 2:1, Abdullin Denis 3:0, body hostů: Bařina Jiří 3:0, Stejskal Tomáš 0:3, Meline Jéróme 0:3, Čermáková Anna 0:3), TJ AVIA Čakovice C - SK Slavia Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 0:2, Vojáček Miloš 0:2, Rousek Tomáš 0:3, Mach Jakub 1:1, body hostů: Zahradníček Jakub 3:0, Horák Dominik 2:0, Mačkal Tomáš 2:0, Klouček Pavel 1:1), TTC Klánovice A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laube Petr 1:1, Pecka Milan 0:2, Hanzal Petr 0:3, Matoušek Jan 1:2, body hostů: Veselý Filip 3:0, Kačaba Vojtěch 3:0, Hrbáček Milan 2:0, Blažek Jan 0:2), TJ ABC Braník A - Slovan KST Bohnice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroušek Pavel 0:2, Fialka Zdeněk 0:2, Nosál Martin 0:3, Kremla Tomáš 1:1, body hostů: Košacký Adam 3:0, Kadavý Ondřej 2:0, Polcarová Anežka 1:1, Vomlel Lukáš 2:0), TJ Slavoj Praha A - TJ Malešice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Dominik 2:0, Rek Dominik Lukáš 1:1, Rek Martin Adam 3:0, Vaněk Petr 2:0, body hostů: Švec Ondřej 1:2, Hofman Jaroslav 0:2, Vedral František 0:2, Ševčík Ivan 0:2),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 1:1, Polcarová Anežka 0:2, Vomlel Lukáš 0:3, Košacký Adam 0:2, body hostů: Vaněk Petr 2:1, Rek Dominik Lukáš 2:0, Pašek Dominik 2:0, Rek Martin Adam 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Braník A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zunt Zdeněk 2:2, Blažek Jan 2:2, Hrbáček Milan 4:0, WO 0:5, body hostů: Fialka Zdeněk 2:1, Nosál Martin 0:3, Kohout Radek 1:2, Černá Martina 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Petrovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radnicová Lenka 2:0, Hrabě Václav 2:0, Plch Jiří 1:0, Hron Jiří 2:0, Kocábek Pavel 1:1, body hostů: Matoušek Jan 0:3, Pecka Milan 1:1, Pecka Zdeněk 0:2, Pícha David 0:2), SK Slavia Praha C - TTC Klánovice A 10:0wo, TJ Sokol Žižkov A - TJ AVIA Čakovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ako David 3:1, Meline Jéróme 2:1, Stejskal Tomáš 1:2, Bařina Jiří 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 2:2, Peršl Martin 0:4, Pham Tung Duong 1:2, Mach Jakub 2:1), TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Ondřej 3:1, Šimůnková Veronika 3:1, Tvrdý Miroslav 0:3, Šindelář Daniel 3:1, body hostů: Abdullin Denis 1:3, Havazík Ondřej 3:1, Martiška Jan 2:2, Červenka Jan 0:3),
11. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - TJ Slavoj Praha C -:-, TTC Klánovice A - TJ Sokol Žižkov A -:-, TJ Sokol Petrovice A - SK Slavia Praha C -:-, TJ ABC Braník A - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, TJ Slavoj Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice C -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Malešice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha A -:-, SK Slavia Praha C - TJ ABC Braník A -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Slavoj Praha C - TTC Klánovice A -:-, AC Sparta Praha E - TJ AVIA Čakovice C -:-,
2. třída A
7. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoslav Petr 4:0, Flekač Tomáš 3:1, Kutil Jan 1:2, Černý Martin 2:2, body hostů: Veselý Filip 1:3, Baier Miroslav 3:1, Šobáň Radek 0:4, Blažek Jan 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Martin 2:0, Merkl Roman 2:0, Kočí Štěpán 2:0, Handlová Natálie 2:0, body hostů: Haralík Stanislav 0:2, Radil Milan 0:2, Motyčka Oldřich 0:2, Rattay Gustav 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Lucie 1:3, Toula Vladimír 2:2, Mach Jakub 1:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Tůma Ladislav 2:2, Fišer Petr 3:1, Král Lukáš 1:3, Lipták Milan 2:2), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 2:2, Kopřiva Radek 2:1, Tůma Michal 3:0, Rys Vilém 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 1:2, Cankař Radek 1:2), TJ Sokol Petrovice B - TJ Malešice B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laube Petr 3:0, Pecka Zdeněk 2:0, Marek Vladimír 2:1, Matoušek Jan 3:0, body hostů: Vorel Martin 0:3, Král Martin 1:2, Bednář Petr 0:3, Šimberský Jiří 0:1, Gao Yanming 0:1), TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha H 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 1:3, Hrubec Vladimír 1:2, Fialka Jindřich 4:0, body hostů: Šimeček Jan 3:1, Bialas Filip 2:2, Akopyan Artur 0:4, Vožický Bohumil 2:1),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:1, Šobáň Radek 0:2, Baier Miroslav 3:0, Veselý Filip 3:0, body hostů: Daníček Adam 2:1, Bialas Filip 1:2, Flídr Josef 0:3, Kalina Pavel 0:2), TJ Malešice B - TJ Orion Praha B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Martin 0:2, Vorel Martin 1:1, Vanka Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Dušek Zdeněk 2:1, Fialka Jindřich 2:0, Pfleger Michal 1:0, Huleš Jiří 1:0, WO 3:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 1:3, Schmidtmayer František 4:0, Pinkas Jan 1:2, Kolesnikov Nikita 2:2, body hostů: Matoušek Jan 3:1, Laube Petr 1:3, Pecka Zdeněk 1:3, Marek Vladimír 2:1), TJ Pankrác C - PSK Olymp Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Petr 2:2, Budík Bohuslav 3:1, Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 2:2, body hostů: Tůma Michal 3:1, Rys Vilém 3:1, Martynek Zbygniew 0:4, Ploc Marek 0:4), TJ Sokol Michle D - TJ AVIA Čakovice D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konfršt Lukáš 0:2, Motyčka Oldřich 0:2, Hrdlička Jakub 1:2, Radil Milan 0:3, body hostů: Dvořáková Lucie 3:0, Toula Vladimír 3:0, Peršl Martin 1:1, Mach Jakub 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:1, Kutil Jan 2:0, Černý Martin 2:1, Flekač Tomáš 3:0, body hostů: Bruk Martin 1:2, Handlová Natálie 1:2, Merkl Roman 0:3, Kočí Štěpán 0:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handlová Natálie 3:0, Kočí Štěpán 2:0, Nguyen Dominik 1:2, Bruk Martin 3:0, body hostů: Baier Miroslav 1:2, Železný Miroslav 1:2, Šobáň Radek 0:3, Blažek Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peršl Martin 2:0, Žydel Jan 0:2, Dvořáková Lucie 0:3, Toula Vladimír 0:3, body hostů: Flekač Tomáš 2:1, Černý Martin 3:0, Duchoslav Petr 2:0, Pešek Miroslav 1:1), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martynek Zbygniew 1:1, Ploc Marek 0:2, Tůma Michal 3:0, Rys Vilém 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrdlička Jakub 2:1, Veselý Vojtěch 1:2, Konfršt Lukáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice B - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Zdeněk 1:3, Marek Vladimír 1:2, Novotný Václav 0:3, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Budík Bohuslav 3:1, Fišer Petr 3:1, Tůma Ladislav 3:0, Král Lukáš 0:3), TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 1:2, Hrubec Vladimír 0:3, Fialka Jindřich 2:1, body hostů: Schmidtmayer František 2:1, Rychlý Tomáš 2:1, Bláha Milan 2:1, Kolesnikov Nikita 2:1), TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hučko Tomáš 0:1, Šimeček Jan 2:0, Bialas Filip 3:0, Vožický Bohumil 1:0, WO 3:0, body hostů: Vorel Martin 1:2, Král Martin 0:2, Vanka Petr 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B -:-, Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Pankrác C - TJ Orion Praha B -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - PSK Olymp Praha A -:-, AC Sparta Praha G - TJ AVIA Čakovice D -:-,
11. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha G -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle D -:-, TTC Elizza Praha H - TJ Pankrác C -:-, TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F -:-,
2. třída B
8. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Pankrác B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Lukáš 1:1, Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 1:2, Provazník Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Zimčík Lukáš 3:1, Satorie Michal 1:2, Paluš Matej 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlák Miloš 1:3, Dusilová Jana 0:2, Procházka Ondřej 0:3, Lazar Martin 3:1, Jírovec Martin 1:0, body hostů: Němec Marek 3:1, Procházka Ivan ml. 3:1, Kaděrka Rudolf 3:0, Nagy Ondrej 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 2:1, Vojta Martin 2:1, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Kára Petr 0:3, Chadt Jiří 1:2, Eberl Milan 0:2), SK OAZA Praha B - TTC Klánovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Karel 0:3, Dlouhý Karel 0:3, Ulrych Jiří 0:3, Liška Marek 3:0, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Kratochvíl Karel 2:1, Brothánek Jan 2:1, Raiser Dan 2:1), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meline Jéróme 3:1, Čermáková Anna 2:2, Čermák Jiří 2:1, WO 0:5, body hostů: Klouček Ondřej 3:0, Houška Jaroslav 0:3, Thomka Pavel 1:2, Domnosil Tomáš 0:2, WO 5:0), TTC Rebel A - SF SKK El Niňo Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajč Rudolf 2:1, Satrapa Jan 2:1, Marek Michal 2:1, Uhl Jiří 2:1, body hostů: Ducháček Josef 1:2, Mihalachi Marek 1:2, Remeš Zdeněk 2:1, Korchak Oleksandr 0:3),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha H - TJ Střížkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Sebastian 2:0, Ducháček Josef 1:1, Kaucký Filip 2:1, Remeš Zdeněk 1:1, WO 2:0, body hostů: Provazník Petr 1:2, Krásl Libor 1:1, Stehlík Martin 1:1, Kočvara Vlastimil 0:2, WO 0:2), Slovan KST Bohnice E - TTC Rebel A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:4, Thomka Pavel 2:1, Zerkal Sergey 1:2, Klouček Ondřej 2:2, body hostů: Uhl Jiří 4:0, Marek Michal 1:3, Krajč Rudolf 3:0, Šinákl Jan 1:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brothánek Jan 2:0, Raiser Dan 0:2, Verner Pavel 3:0, Branžovský Milan 3:0, body hostů: Čermáková Anna 1:2, Fišer Josef 1:2, Čermák Jiří 0:2, Pekárek Václav 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 4:0, Kára Petr 1:3, Eberl Milan 0:4, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Liška Marek 2:2, Ulrych Jiří 2:2, Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 1:3), TJ Sokol Běchovice II B - SK Dolní Měcholupy A 5:10, TJ Pankrác B - TJ Sokol Stodůlky C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimčík Lukáš 2:0, Veselý Luboš 1:1, Satorie Michal 2:1, Paluš Matej 2:0, WO 3:0, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Celler Jiří 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Stodůlky C -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác B -:-, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II B -:-, TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha D -:-, TTC Rebel A - TTC Klánovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha H - Slovan KST Bohnice E -:-,
11. kolo:
Slovan KST Bohnice E - TJ Střížkov B -:-, TTC Klánovice B - SF SKK El Niňo Praha H -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Rebel A -:-, TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov B -:-, TJ Pankrác B - SK OAZA Praha B -:-, TJ Sokol Stodůlky C - SK Dolní Měcholupy A -:-,
3. třída A
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - SK Dolní Měcholupy B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 1:2, Žydel Jan 0:3, Skříčková Ivana 0:3, Karpíšek Ondřej 2:2, body hostů: Látal Jan 4:0, Martinek Patrik 3:0, Čadil Petr 1:2, Palátka Daniel 2:1), TTC Rebel B - TJ Sokol Žižkov C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazský Tomáš 1:2, Satrapa Jan 2:0, Linhart Radek 1:1, Nosek David 1:1, WO 4:0, body hostů: Fišer Josef 2:1, Vláčil Jiří 2:1, Pekárek Václav 0:3, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha I 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 2:1, Turek Tomáš 0:3, Jirků Jaromír 0:3, Havel Jaroslav 2:1, body hostů: Merkl Roman 3:0, Sýs Alan 3:0, Nguyen Dominik 1:2, Košek Lukáš 1:2), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boštíková Věra 1:2, Bačík Jakub 2:1, Marko Jiří 0:3, Smrkovský Petr 1:3, body hostů: Thomka Pavel 4:0, Matuna Václav 2:1, Domnosil Tomáš 2:1, Pinkas Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Petrovice C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešek Miroslav 1:2, Stoilov Jonáš 0:2, Barbora Adam 2:1, WO 0:4, body hostů: Pecka Zdeněk 3:0, Pícha David 1:1, Matuška František 1:1, Novotný Václav 0:1, WO 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 2:2, Novotný Václav 0:4, Matuška František 3:1, Pecka Zdeněk 3:1, body hostů: Mach Jakub 2:2, Karpíšek Ondřej 1:3, Skříčková Ivana 3:1, Hájek Alexandr 2:2), Slovan KST Bohnice G - VSK MFF UK Praha A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 1:3, Thomka Pavel 2:2, Matuna Václav 2:1, Pinkas Jan 1:3, body hostů: Helisová Kateřina 1:3, Patho Róbert 1:3, Přiklopil Jan 4:0, Szekeres Ľudovít 3:0), AC Sparta Praha I - KK Konstruktiva Praha A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýs Alan 2:2, Košek Lukáš 1:3, Nguyen Dominik 1:2, Merkl Roman 3:1, body hostů: Bačík Jakub 2:2, Smrkovský Petr 2:2, Boštíková Věra 2:2, Marko Jiří 2:1), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Pekárek Václav 2:0, Slováček Jakub 3:0, Fišer Josef 2:1, body hostů: Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 0:3, Šindelář Michal 1:1, 0:2), SK Dolní Měcholupy B - TTC Rebel B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palátka Daniel 2:0, Vojta Libor 1:0, Čadil Petr 3:0, Martinek Patrik 2:0, Mára Karel 0:1, body hostů: Satrapa Jan 1:2, Nosek David 0:2, Podrazský Tomáš 0:2, Malina Vlastimil 0:2),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - TTC Rebel B -:-, PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy B -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Žižkov C -:-, VSK MFF UK Praha A - AC Sparta Praha I -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice G -:-,
11. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Petrovice C -:-, AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, TJ Sokol Žižkov C - VSK MFF UK Praha A -:-, SK Dolní Měcholupy B - KK Konstruktiva Praha A -:-, TTC Rebel B - PSK Olymp Praha B -:-,
3. třída B
8. kolo:
TTC Praha A - TJ ABC Braník B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mačkal František 0:4, Moravec Lukáš 1:2, Sedláček Tomáš 2:1, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 2:2, Čihák Josef ml. 1:3, Krenk Tomáš 3:0, Nosál Martin 3:0), TJ Sokol Michle E - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Milan 1:2, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 3:0, Haralík Stanislav 3:1, body hostů: Kuběna Tomáš 2:2, Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 2:1, Stočes Petr 0:3), SK Slivenec A - Sokol Nové Vysočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Arsenjev Petr 2:2, Kop František 1:2, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Kobras Ludvík 1:3, Kruchina Jiří 3:1, Dyršmíd Milan 3:1, Kartaš Zdeněk 1:2), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosková Adéla 2:2, Jankovec Jiří 2:1, Jetenský Marek 2:1, Kočí Štěpán 2:2, body hostů: Verner Pavel 4:0, Michálek David 0:4, Pospíšil Jan 2:1, Jiroš Martin 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 3:0, Maršíková Martina 1:2, Puk Jaroslav 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Celler Jiří 2:1, Stránský Zdeněk 0:3, Bielina Václav 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Stodůlky D - TTC Praha A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 0:4, Stránský Zdeněk 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Celler Jiří 3:1, body hostů: Sedláček Tomáš 4:0, Moravec Lukáš 3:1, Jelínek Tomáš 2:1, Mačkal František 1:2), TTC Klánovice C - TJ Střížkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 2:2, Jiroš Martin 3:1, Michálek David 0:3, Verner Pavel 4:0, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Lüder Jan 1:3, Obraz Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 1:2), Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 0:3, body hostů: Kočí Štěpán 2:1, Jetenský Marek 3:0, Nosková Adéla 2:1, Jankovec Jiří 2:0), SK OAZA Praha C - SK Slivenec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Petr 2:2, Fabian Jiří 0:3, Kuběna Tomáš 3:0, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 3:1, Schauer Patrik 1:3, Bratka Arnošt 0:3, Helcl Daniel 2:1), TJ ABC Braník B - TJ Sokol Michle E 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosál Martin 2:0, Čihák Josef ml. 0:2, Krenk Tomáš 2:1, Čihák Josef st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Radil Milan 1:2, Motyčka Oldřich 1:2, WO 0:3),
10. kolo:
TTC Praha A - TJ Sokol Michle E -:-, SK Slivenec A - TJ ABC Braník B -:-, AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha C -:-, TJ Střížkov C - Sokol Nové Vysočany A -:-, TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice C -:-,
11. kolo:
TTC Klánovice C - TJ Sokol Stodůlky D -:-, Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha I -:-, SK OAZA Praha C - TJ Střížkov C -:-, TJ ABC Braník B - AC Sparta Praha H -:-, TJ Sokol Michle E - SK Slivenec A -:-,
4. třída A
8. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ ABC Braník C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Ludvík 2:1, Hedervári Robert 1:2, Jirčík Stanislav 0:3, Hrabálek Petr 2:2, body hostů: Kirakovjan Milan 3:1, Ruml Jiří 3:0, Zimmel Václav 1:2, Espinoza Felix 1:2), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Michle F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 1:1, Jankovec Jiří 1:1, Jetenský Marek 3:0, Benák Daniel 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 1:2, Rattay Gustav 0:3, Konfršt Lukáš 0:2, Rattay Jan 1:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Rebel C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Jan 1:2, Němec Michal 1:2, Pour Lukáš 1:2, Pluska Oleh 1:3, body hostů: Podrazský Tomáš 4:0, Melcher Marek 0:3, Nosek David 3:0, Vrňák Jan 2:1), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Praha - Břevnov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáč Michal 0:2, Blaho Martin 0:2, Hájek Karel 0:3, Schützner Vladimír 1:1, body hostů: Dunder Jiří 3:0, Sabuka David 2:0, Popelka Antonín 2:0, Ptáček Jan 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Stodůlky E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůčková Marie 4:0, Chmelík David 0:3, Rejent Martin 0:3, Kaděrka Rudolf 4:0, body hostů: Šimáček Pavel 2:2, Litomiský Petr 2:2, Kalaš Vladislav 1:2, Hladík Ivo 1:2), TJ Sokol Kbely A - SF SKK El Niňo Praha I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Evžen 2:0, Hrdý Jiří 1:1, Svoboda Vladimír 3:0, Hanke Tomáš 2:0, body hostů: Svoboda Sebastian 1:2, Vícha Matěj 0:2, Bertho Tadeáš 0:2, Višňa Johan 0:2),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 2:0, Vícha Matěj 1:1, Bertho Tadeáš 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Lobo Manuel 1:2, Čech Ludvík 1:2, Bartoš Martin 0:2, Nosál Petr 0:2), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Kbely A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 0:3, Kalaš Vladislav 1:1, Litomiský Petr 0:3, Konopásek Luboš 1:2, body hostů: Ondráček Evžen 3:0, Hanke Tomáš 2:1, Svoboda Vladimír 3:0, Kučera Dušan 1:1), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Běchovice II C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jan 1:1, Sabuka David 2:0, Popelka Antonín 3:0, Dunder Jiří 3:0, body hostů: Pernikář Tomáš 1:2, Nagy Ondrej 0:3, Brůček František 0:2, Rezek Jan ml. 0:2), TTC Rebel C - TJ Sokol Petrovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosek David 2:0, Češka Petr 1:1, Vrňák Jan 3:0, Podrazský Tomáš 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 1:2, Lukáč Michal 0:3, Laube Martin 0:2, Hájek Karel 0:2), TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Nusle Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konfršt Lukáš 1:3, Rattay Jan 0:4, Štěpánek Petr 3:0, Rattay Gustav 2:2, body hostů: Pour Lukáš 1:3, Brettschneider Zdeněk 1:1, Prokeš Jan 3:1, Budík Bohuslav st. 3:0, Němec Michal 1:1), TJ ABC Braník C - AC Sparta Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 1:3, Espinoza Felix 1:3, Ruml Jiří 1:2, Kirakovjan Milan 3:1, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Bláha Tomáš 1:3, Benák Daniel 2:2, Hubač Martin 2:1),
10. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TTC Rebel C -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Stodůlky E -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TTC Rebel C - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Petrovice D -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E -:-,
4. třída B
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 4:0, Karpíšek Ondřej 3:0, Lomský Gustav 1:2, Kašpar Ladislav 1:3, body hostů: Hadrava Petr 2:2, Dalešický Josef 2:2, Vaněk Martin 1:2, Dalešický Tomáš 0:3), Slovan KST Bohnice H - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Robert 2:2, Cankař Radek 2:2, Handl Erich 1:2, Fridrich Miloslav 2:2, body hostů: Blažek Pavel 2:2, Doležal Karel 1:3, Pfister Pascal 3:1, Hejný Jakub 2:1), TTC Klánovice D - TJ Pankrác D -:- (Odloženo), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Zelená Liška A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Pravoslav 0:4, Hojovec Ondřej 3:1, Zúbrik Mário 3:1, Honek Jan 2:2, body hostů: Rathouský Jan 1:3, Huňa Vladimír 2:2, Holštein Jaroslav 1:3, Faistaver Patrik 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha J 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 3:1, Dušek Jiří 1:2, Pína Jan 3:1, body hostů: Puk Jaroslav 2:2, Petrtýl Šimon 1:3, Fausek Jiří 0:4, Kalina Pavel 2:1), SK Start Praha B - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronová Dagmar 2:0, Nacher Patrik 1:3, Weis Daniel 0:3, Adášek Jan 2:2, Bajtler Martin 0:2, body hostů: Čuda Jan 3:1, Hanšpach Daniel 2:2, Bednář Petr 4:0, Šimberský Jiří 1:2),
9. kolo:
TJ Malešice C - TJ AVIA Čakovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ibl Josef 0:1, Šimberský Jiří 2:1, Zseller Jiří 1:2, Čuda Jan 0:3, Hanšpach Daniel 1:1, WO 0:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 1:2, Zázvorka Jan 3:0, Petřík Filip 2:1, Hájek Alexandr 2:1, WO 1:0), TTC Elizza Praha J - SK Start Praha B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Lukáš 3:0, Podrazký Adam 1:2, Hučko Tomáš 2:1, Puk Jaroslav 4:0, body hostů: Botek Radomír 2:2, Weis Daniel 1:2, Bajtler Martin 0:3, Trnovský Ivo 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Petr 0:4, Faistaver Patrik 3:1, Levý Jiří 1:2, Smrčina Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Jaroš Petr 1:3, Pína Jan 3:1, Středa Martin 2:1, WO 1:0), TJ Pankrác D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (Odklad C19), TJ Střížkov D - TTC Klánovice D 10:6, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice H 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalešický Tomáš 0:4, Vaněk Martin 1:2, Stoilov Jonáš 0:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Fridrich Miloslav 3:1, Cankař Radek 3:1, Zerkal Sergey 2:1, Bednárik Martin 2:1),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice H -:-, TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Střížkov D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Pankrác D -:-, SK Start Praha B - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Malešice C - TTC Elizza Praha J -:-,
11. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Malešice C -:-, TJ Pankrác D - SK Start Praha B -:-, TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Klánovice D -:-,
5. třída A
7. kolo:
SK SANK Běchovice A - TJ Sokol Stodůlky F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 2:2, Urban Pavel 2:2, Jeřábek Michal 2:2, Rychtarik David 1:3, body hostů: Šimáček Pavel 3:1, Jágr Martin 1:3, Konopásek Luboš 3:1, Stejskal Radek 2:2), AC Sparta Praha K - TJ Sokol Žižkov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 0:3, Mészáros Bence 0:2, Zítek Martin 0:3, Šusta Petr 2:1, body hostů: Vřešťál Milan 3:0, Kanzelsberger Martin 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Treybal Václav 1:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - Slovan KST Bohnice I -:-, TJ Zelená Liška B - SK Start Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 0:3, Lhoták Petr 0:3, Pouč Roman 1:2, Vodal Petr 3:0, body hostů: Botek Radomír 3:0, Havel Jiří 2:1, Hrazdira Adam 1:2, Trnovský Ivo 2:1), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK El Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peller Marek 1:1, Tvrdík Petr 0:2, Černý Pavel 0:3, Horák Michal 0:3, WO 4:0, body hostů: Svoboda Sebastian 4:0, Bertho Tadeáš 3:0, Filip Jan 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Kbely B - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Miroslav 3:1, Klouček Martin 3:1, Bednář Jiří 0:3, Hrubý Jan 3:1, body hostů: Helcl Daniel 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, Kop František 2:2, Jamný Pavel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SK Slivenec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 0:3, Jágr Martin 1:2, Stejskal Radek 1:2, Litomiský Petr 4:0, WO 3:0, body hostů: Kop František 3:1, Třesohlavý Josef 3:1, Vobruba Aleš 1:3, Jůzek Karel 0:1, WO 0:3), SF SKK El Niňo Praha J - TJ Sokol Kbely B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tadeáš 3:0, Filip Jan 1:1, Marfinec Patrik 2:1, Svoboda Sebastian 3:0, body hostů: Benák Miroslav 2:1, Klouček Martin 0:3, Karal Vladimír 0:3, Bednář Jiří 0:2), SK Start Praha C - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Bajtler Martin 1:1, Hrazdira Adam 2:1, Havel Jiří 3:0, body hostů: Horák Michal 2:1, Staněk Matyáš 0:3, Bukovský Petr 0:2, Duchoň Čestmír 0:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Handl Erich 1:3, Čáha Jiří 2:2, Slavata Josef 4:0, body hostů: Pouč Roman 1:3, Vodal Petr 3:1, Lhoták Petr 1:3, Krieger Karel 1:3), TJ Sokol Žižkov D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 3:0, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Treybal Václav 1:2, Kanzelsberger Martin 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 1:2, Hedervári Robert 2:1, Jirčík Stanislav 0:3, Worsch Miloslav 0:3), SK SANK Běchovice A - AC Sparta Praha K 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořínek Pavel 1:1, Trnka Miloš 0:2, Jeřábek Michal 0:3, Rychtarik David 1:2, body hostů: Jetenský Marek 3:0, Hubač Martin 3:0, Benák Daniel 2:0, Šálek Pavel 0:2),
9. kolo:
AC Sparta Praha K - TJ Sokol Stodůlky F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:0, Mészáros Bence 1:2, Rukavička Tomáš 2:1, Marhol Jan 3:0, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Šimáček Pavel 1:2, Konopásek Luboš 0:3, Stejskal Radek 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - SK SANK Běchovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boloňský Andrej 3:1, Hedervári Robert 1:2, Jirčík Stanislav 1:2, Wavrečka Ronald 4:0, body hostů: Rychtarik David 2:2, Urban Pavel 1:3, Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 0:3), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Žižkov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodal Petr 1:2, Lhoták Petr 2:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 4:0, body hostů: Vřešťál Milan 1:3, Kanzelsberger Martin 2:1, Růžička Vojtěch 1:2, Treybal Václav 0:1, Slováček Jakub 1:1), KK Konstruktiva Praha B - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 2:1, Staněk Matyáš 0:3, Bukovský Petr 1:2, Horák Michal 1:3, body hostů: Slavata Josef 3:1, Chaloupek Petr 2:1, Juppa Jáchym 2:1, Čáha Jiří 2:1), TJ Sokol Kbely B - SK Start Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 0:2, Karal Vladimír 0:2, Bednář Jiří 1:2, Hrubý Jan 0:2, body hostů: Havel Jiří 3:0, Botek Radomír 2:0, Trnovský Ivo 1:1, Suková Helena 2:0), SK Slivenec B - SF SKK El Niňo Praha J 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helcl Daniel 1:2, Kop František 0:2, Svoboda Milan 0:3, Třesohlavý Josef 2:1, body hostů: Svoboda Sebastian 3:0, Kuboš Filip 2:1, Bertho Tadeáš 3:0, Višňa Johan 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Stodůlky F - SF SKK El Niňo Praha J -:-, SK Start Praha C - SK Slivenec B -:-, Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Kbely B -:-, TJ Sokol Žižkov D - KK Konstruktiva Praha B -:-, SK SANK Běchovice A - TJ Zelená Liška B -:-, AC Sparta Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-,
11. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Sokol Stodůlky F -:-, TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha K -:-, KK Konstruktiva Praha B - SK SANK Běchovice A -:-, TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Žižkov D -:-, SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice I -:-, SF SKK El Niňo Praha J - SK Start Praha C -:-,
5. třída B
8. kolo:
TTC Elizza Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Roman 3:0, Fausek Jiří 2:1, Rosová Kateřina 3:0, Podrazký Adam 2:1, body hostů: Krieger Jan 0:3, Baxa Karel 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Bezděk Metoděj 0:3), TJ Malešice D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zseller Jiří 3:0, Marek Jaroslav 1:2, Vanka Petr 0:1, Gao Yanming 4:0, WO 0:2, body hostů: Horká Nela 1:2, Dušek Jiří 1:1, Pestr Luděk 1:2, Dědek Jakub 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Sokol Petrovice E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skála Patrik 1:1, Mareš Petr 0:2, Vaněček Martin 3:0, Hach Miroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Zajíček Luděk 2:1, Blaho Martin 1:2, Kuttler Karel 0:3, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha K - TJ Sokol Nusle Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyvadil Jiří 2:1, Jirásek Pavel 0:3, Šrytr Petr 0:3, Holík Šimon 2:1, WO 1:0, body hostů: Pour Lukáš 3:1, Drahota Jiří 2:0, Němec Michal 2:1, Prokeš Jan 1:2, WO 0:1), SK OAZA Praha D - TTC Praha B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dusbaba Miroslav 0:3, Totzauer Karel 0:3, Stočes Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Písecký Luboš 2:0, Fiala Aleš 2:1, Smíšek Jaroslav 1:1, Brýna Karel 1:1, WO 3:0), TJ Slavoj Praha D - KST Vršovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfleger Michal 2:0, Gräf Adam 0:2, Sklenář Ondřej 3:0, Slavíček Jan 3:0, body hostů: Hnilička Jiří 1:2, Jantač Petr 1:2, Macek Lukáš 0:2, Pospíšil Marek 0:2),
9. kolo:
KST Vršovice A - TTC Elizza Praha K 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantač Petr 2:1, Pospíšil Marek 1:2, Macek Lukáš 3:0, Hnilička Jiří 3:1, body hostů: Petrtýl Šimon 2:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Vránová Helena 1:2, Rosová Kateřina 1:2), TTC Praha B - TJ Slavoj Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brýna Karel 4:0, Fiala Aleš 2:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Písecký Luboš 2:2, body hostů: Pfleger Michal 3:1, Slavíček Jan ml. 3:1, Michlík Michal 0:4, Sládek Ondřej 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - SK OAZA Praha D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Michal 2:0, Prokeš Jan 2:0, Drahota Jiří 1:0, Pour Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Totzauer Karel 0:2, Dusbaba Miroslav 0:2, Koubek Arnošt 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice E - SF SKK El Niňo Praha K 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blaho Martin 1:3, Kuttler Karel 0:3, Zajíček Luděk 4:0, WO 0:4, body hostů: Kotrč Michal 2:1, Bertho Tibor 2:1, Šrytr Petr 1:2, Vyvadil Jiří 1:1, WO 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Praha - Podolí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jakub 1:2, Pestr Luděk 1:1, Dědek Jakub 0:3, Dušek Jiří 1:2, body hostů: Mareš Petr 2:1, Skála Patrik 1:2, Hach Miroslav 3:0, Kolařík Ivan 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Malešice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 1:3, Baxa Karel 3:1, Krieger Jan 1:3, Stoilov Jonáš 2:2, body hostů: Gao Yanming 4:0, Zseller Jiří 3:1, Marek Jaroslav 1:3, Karpíšek Miloš 1:3),
10. kolo:
TTC Elizza Praha K - TJ Malešice D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, SK OAZA Praha D - TJ Sokol Petrovice E -:-, TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, KST Vršovice A - TTC Praha B -:-,
11. kolo:
TTC Praha B - TTC Elizza Praha K -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - KST Vršovice A -:-, TJ Sokol Petrovice E - TJ Slavoj Praha D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - SK OAZA Praha D -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK El Niňo Praha K -:-, TJ Malešice D - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-,
6. třída A
8. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SK SANK Běchovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herčík Lubomír 1:2, Říha Karel 1:2, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 2:1, WO 5:0, body hostů: Kára Jiří 2:2, REPKA Jozef 4:0, Trnka Miloš 2:2, WO 0:5), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Tibor 2:1, Šrytr Petr 2:1, Maděra Vojtěch 2:1, Filip Jan 3:0, body hostů: Pernikář Tomáš 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 1:2), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Samohejl Erich 3:1, Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 0:2, body hostů: Studničný Jaromír 0:4, Oppitz Karel 4:0, Klatovský Karel 2:2, Racek Jiří 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Nusle Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Vojtěch 0:1, Adamová Božena 2:2, Rabenseifnerová Zdeňka 1:3, Černý Jakub 2:2, Středa Martin 3:0, body hostů: Pour Lukáš 4:0, Němec Michal 3:1, Vaněk Matěj 1:3, Míšek Kryštof 0:4), TTC Praha D - TJ Sokol Stodůlky G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petránek Ivan 2:2, Kudláček František 2:2, Mutl David 3:0, Frýsová Lucie 2:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Boltík Martin 3:1, Traspaderme Benito Jorge 0:4, Gargulák František 0:3),
9. kolo:
AC Sparta Praha L - TJ AVIA Čakovice G 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Nedělka Petr 1:3, Martinek Lukáš 3:1, Šusta Petr 2:2, body hostů: Petřík Filip 3:1, Herčík Lubomír 0:4, Šrámek Daniel 2:2, Říha Karel 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Zdeněk 0:1, Rendl Josef 2:2, Němec Michal 4:0, Pour Lukáš 2:2, Míšek Kryštof 0:3, body hostů: Frýsová Lucie 2:2, Petránek Ivan 3:1, Mutl David 2:2, Buriánek Václav 1:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Karel 2:1, Racek Jiří 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Oppitz Karel 4:0, body hostů: Středa Martin 3:1, Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 1:2, Šebek Ondřej 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Zelená Liška C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farář Petr 3:0, Pernikář Tomáš 2:1, Procházka Ivan st. 0:3, Brůček František 3:1, body hostů: Rathouský Jan 1:3, Konopa Josef 1:2, Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 1:2), SK SANK Běchovice B - SF SKK El Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Miloš 2:2, Kára Jiří 1:3, Vyčichl Helmut Michal 0:4, REPKA Jozef 4:0, body hostů: Truchlík Maxim 3:1, Šrytr Petr 2:2, Filip Jan 3:1, Bertho Tibor 1:3),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Zelená Liška C - SK SANK Běchovice B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Praha D -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Stodůlky G -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky G - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Nusle Praha G - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha D -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Zelená Liška C -:-,
6. třída B
8. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - Sokol Nové Vysočany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lounek Jan 2:1, Worsch Miloslav 2:1, Hůla Jaromír 2:1, Čmil Marcel 2:1, body hostů: Černý Ondřej 3:0, Erben Michal 0:3, Nováček Vladimír 1:2, Černý Martin 0:3), KST Vršovice B - TTC Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Jan 1:3, Jantačová Zuzana 1:3, Macek Lukáš 3:1, Pospíšil Marek 3:1, body hostů: Jung René 3:1, Filip Miroslav 3:1, Bárta Vít 0:4, Haba Martin 2:2), TJ Sokol Praha - Břevnov B - Slovan KST Bohnice J 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ristovský Tom 0:3, Bertho Ronan 0:2, Zvolánek Václav 0:3, Zábranský Josef 2:1, body hostů: Novák Robert 3:0, Čáha Jiří 3:0, Juppa Jáchym 2:1, Jinoch Martin 1:1), VSK MFF UK Praha B - TJ Sokol Praha - Podolí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beňovič Marek 4:0, Patho Gabriel 1:3, Jareš Jakub 1:3, Erhart Jan 3:1, body hostů: Zikl Petr 1:3, Jirásek Pavel 2:2, Hach Miroslav 2:2, Záhorský Vladislav 0:2, Makal František 2:0), SK Slivenec C - TJ ABC Braník D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvrdý Adam 3:0, Čítek Roman 1:1, Vobruba Aleš 3:0, Baláš Rudolf 1:2, body hostů: Jirka Martin 1:2, Hájek Ondřej 0:3, Beneš Roman 1:2, Hájek Jan 1:1),
9. kolo:
TJ ABC Braník D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galík Ondřej 2:2, Jirka Martin 3:1, Laštovka Jiří 2:1, Čečil Jiří 0:4, body hostů: Lounek Jan 1:3, Čmil Marcel 1:3, Hůla Jaromír 4:0, Hůla Ondřej 2:1), TTC Elizza Praha L - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňová Zuzana 3:0, Procházka Šimon 1:1, Novák Roman 2:1, Martinec Ondřej 3:0, body hostů: Svoboda Milan 1:2, Čítek Roman 0:3, Tvrdý Adam 1:2, Baláš Rudolf 0:2), Slovan KST Bohnice J - VSK MFF UK Praha B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semotan Patrik 3:1, Novák Robert 3:1, Juppa Jáchym 2:2, WO 0:5, body hostů: Beňovič Marek 1:2, Erhart Jan 2:1, Engel Martin 0:3, Patho Gabriel 1:2, WO 5:0), TTC Praha C - TJ Sokol Praha - Břevnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuček Miloslav 1:3, Filip Miroslav 4:0, Jansa Jiří 0:3, Jung René 3:1, body hostů: Malina Dalibor 1:3, Nalezený Jan 3:1, Zábranský Josef 2:2, Bertho Ronan 1:2), Sokol Nové Vysočany B - KST Vršovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Vladimír 1:2, Adámek Jiří 0:3, Černý Martin 0:3, Černý Ondřej 3:0, body hostů: Macek Lukáš 3:0, Pospíšil Marek 2:1, Dvořák Jiří st. 1:2, Pocar Jan 2:1),
10. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - KST Vršovice B -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - Sokol Nové Vysočany B -:-, VSK MFF UK Praha B - TTC Praha C -:-, SK Slivenec C - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ ABC Braník D - TTC Elizza Praha L -:-,
11. kolo:
TTC Elizza Praha L - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ ABC Braník D -:-, Slovan KST Bohnice J - SK Slivenec C -:-, Sokol Nové Vysočany B - VSK MFF UK Praha B -:-, KST Vršovice B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-,
7. třída A
8. kolo:
TTC Elizza Praha M - TTC Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Ondřej 3:0, Nemčík Marek 2:0, Šedivý Ondřej 2:1, Hofman Jakub 1:2, body hostů: Vilchanskyi Oleksii 0:3, Hrneček Vojtěch 2:1, Vajda Michal 1:2, Hrneček Ondřej 0:2), AC Sparta Praha M - VSK MFF UK Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michal 2:1, Bartoň Aleš 1:2, Bachor Jan 0:3, Havlický Aleš 1:3, body hostů: Záleský Jan 4:0, Engel Martin 3:0, Hroch Michal 2:1, Pernicová Klára 0:3), TJ Sokol Nusle Praha H - SF SKK El Niňo Praha M 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karlík Matyáš 0:2, Šlosar Jáchym 0:2, Bláhová Adéla 0:3, Karlík Prokop 0:2, WO 3:0, body hostů: Přída Antonín 3:0, Mach Filip 3:0, Kaucký Vladimír 3:0, WO 0:3), TTC Praha F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuček Miloslav 1:1, Haba Martin 2:0, Bárta Vít 3:0, Jukl Tomáš 2:0, body hostů: Zapletal Radek 1:2, Heinz Petr 0:2, Pára Michal 0:2, Havlíček Petr 0:2),
9. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TJ ABC Braník E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinz Petr 3:1, Zapletal Radek 2:2, Pára Michal 1:2, Havlíček Petr 0:4, body hostů: Král Jakub 1:3, Kotek Miloš 4:0, Laštovka Jiří 3:1, Hájek Ondřej 1:2), SF SKK El Niňo Praha M - TJ Slavoj Praha E -:- (Odloženo), VSK MFF UK Praha C - TJ Sokol Nusle Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Jakub 2:1, Pernicová Klára 0:3, Engel Martin 3:0, Hroch Michal 3:1, body hostů: Máca Michal 1:3, Špicarová Veronika 1:2, Chládek Pavel 0:3, Hájková Anna 3:0), TTC Praha G - AC Sparta Praha M 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajda Michal 3:0, Čábela Filip 1:1, Hrneček Vojtěch 1:2, Novotný Robert 3:0, body hostů: Bachor Jan 2:1, Šlapák Radek 1:2, Zdeněk Jan 0:3, Havlický Aleš 0:2),
10. kolo:
TTC Elizza Praha M - AC Sparta Praha M -:-, TJ Sokol Nusle Praha H - TTC Praha G -:-, TJ Slavoj Praha E - VSK MFF UK Praha C -:-, TTC Praha F - SF SKK El Niňo Praha M -:-,
11. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D - TTC Elizza Praha M -:-, SF SKK El Niňo Praha M - TJ ABC Braník E -:-, VSK MFF UK Praha C - TTC Praha F -:-, TTC Praha G - TJ Slavoj Praha E -:-, AC Sparta Praha M - TJ Sokol Nusle Praha H -:-,
7. třída B
8. kolo:
SK Hamr A - SK Start Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Radim 3:0, Couf Alfréd 2:0, Smékal David 3:0, Smolík Pavel 1:2, body hostů: Pantoflíček Miroslav 0:3, Černý Dušan 1:2, Hadaš František 1:2, Černá Pavla 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice H 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafránek Milan 4:0, Modl Josef 0:4, Černý Pavel 2:1, 0:1, WO 0:4, body hostů: Chrastil Martin 1:2, Dufek Jakub 2:1, Chrastilová Dana 1:2, Lontoš Luboš 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Praha - Podolí C - SF SKK El Niňo Praha N 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusinov Sergei 1:2, Stejskal Pavel 2:1, Vaněček Martin 1:2, Šrajer Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Strouhal Vojtěch 4:0, Svoboda Kristian 1:3, Hůla Ondřej 2:2, WO 0:5), KST OBO Praha A - KST Vršovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teuchmann Petr 0:4, Staněk Václav 2:2, Hronský Vladimír 2:2, Cooke Stephen 4:0, body hostů: Outrata Matěj 3:1, Jantačová Zuzana 3:1, Mužík Martin 1:3, Kabát Adam 1:3),
9. kolo:
KST Vršovice C - SK Hamr A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Outrata Matěj 1:1, Jantačová Zuzana 0:2, Pocar Jan 0:3, Jedlička Karel 1:2, body hostů: Couf Alfréd 2:1, Trčka Lukáš 3:0, Smékal David 2:0, Korbel Matyáš 1:1), SF SKK El Niňo Praha N - KST OBO Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Kristian 1:3, Kodeš David 1:2, Niederle Jiří 0:3, Hůla Ondřej 3:1, body hostů: Hausmann Josef 4:0, Cooke Stephen 3:1, Hronský Vladimír 2:1, Teuchmann Petr 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice H - TJ Sokol Praha - Podolí C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jakub 3:0, Chrastilová Dana 0:3, Krutina Lukáš 0:3, Chrastil Martin 2:2, body hostů: Vaněček Martin 3:1, Stejskal Pavel 3:0, Dvořák Aleš 1:2, Novotná Anna 0:2, Šrajer Jiří 1:0), Slovan KST Bohnice K - KK Konstruktiva Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milek Vojtěch 0:3, Dobeš Tomáš ml. 1:1, Pojsl Jan 2:1, Janeček Pavel 0:3, body hostů: Modl Josef 2:1, Šafránek Milan 3:0, Nebeský Jiří 2:1, Hustoles Jan 1:1),
10. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha E -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - Slovan KST Bohnice K -:-, KST OBO Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, KST Vršovice C - SF SKK El Niňo Praha N -:-,
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha N - SK Hamr A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - KST Vršovice C -:-, Slovan KST Bohnice K - KST OBO Praha A -:-, TTC Praha E - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, SK Start Praha D - KK Konstruktiva Praha C -:-,
Divize
8. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - TJ AVIA Čakovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slatinská Nataša 2:1, Lösterová Anna 1:2, Nováková Ivana 0:3, body hostů: Spilková Ivana 2:1, Petříková Michaela 1:2, Dvořáková Anna 3:0), TTC Rebel A - TTC Elizza Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:1, Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Luňová Zuzana 2:1, Rosová Kateřina 1:2, Vránová Helena 1:2), TJ Slavoj Praha C - VSK MFF UK Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavíčková Eliška 2:0, Kodetová Hanka 2:0, Mikešová Adéla 2:0, WO 3:0, body hostů: Chýleová Eva 0:3, Pawlasová Kateřina 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ ABC Braník B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlčková Monika 2:1, Nesvačilová Petra 2:1, Vrzalová Jitka 2:1, body hostů: Adamčíková Dana 0:3, Plášková Sylva 0:3, Stočesová Silvie 3:0),
9. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Stodůlky B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 3:0, Hypšová Daniela 0:3, body hostů: Slatinská Nataša 2:1, Lösterová Anna 1:2, Klessinger Jana 1:2), VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pawlasová Kateřina 0:3, Chýleová Eva 3:0, WO 0:3, body hostů: Vrzalová Jitka 1:1, Nesvačilová Petra 1:1, Špicarová Ivana 1:1, WO 3:0), TTC Elizza Praha C - TJ Slavoj Praha C -:- (odloženo), TJ AVIA Čakovice B - TTC Rebel A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spilková Ivana 2:1, Strnadová Karolína 1:2, Dvořáková Anna 2:1, body hostů: Opravilová Scheubová Lucie 0:3, Scheubová Jana 2:1, Coubalová Martina 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - TTC Rebel A -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha C -:-, TJ ABC Braník B - VSK MFF UK Praha A -:-,
11. kolo:
VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TTC Elizza Praha C - TJ ABC Braník B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TTC Rebel A - TJ Slavoj Praha C -:-,
1. třída
8. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Bendová Amálie 1:2, Březáková Helena 1:2, body hostů: Šišková Gabriela 3:0, Najbertová Lucie 0:3, Spilková Ivana 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamová Božena 2:1, Bláhová Milena 2:1, Rabenseifnerová Zdeňka 2:1, body hostů: Schoberová Martina 3:0, Bartoňová Anna 0:3, Rivas Tarazona Gloria 0:3), TJ ABC Braník C - TJ Lokomotiva Vršovice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čekanová Jitka 0:3, Chalupová Ludmila 1:2, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Horká Nela 2:1, Zýková Renata 2:1, Závodská Katarína 1:2), TJ Zelená Liška A - TJ Košíře 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábková Dana 2:1, Veselíková Pavla 2:1, Kriegerová Helena 0:3, body hostů: Nováková Hana 2:1, Füllsacková Barbora 1:2, Čápová Kateřina 2:1),
9. kolo:
TJ Košíře - SF SKK El Niňo Praha C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Hana 1:2, Bulantová Pavla 1:2, Füllsacková Barbora 1:2, body hostů: Seidlová Monika 1:2, Březáková Helena 3:0, Bendová Amálie 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Zelená Liška A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 3:0, Závodská Katarína 1:2, Horká Nela 3:0, body hostů: Donovalová Dana 0:3, Jeřábková Dana 1:2, Kriegerová Helena 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Braník C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rivas Tarazona Gloria 3:0, Zuzáková Anežka 1:2, Matunová Alena 2:1, body hostů: Hypšová Daniela 0:3, Čekanová Jitka 2:1, Chalupová Ludmila 1:2), TJ AVIA Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Najbertová Lucie 1:2, Šišková Gabriela 3:0, Spilková Ivana 3:0, body hostů: Adamová Božena 1:2, Chrastilová Dana 0:3, Rabenseifnerová Zdeňka 1:2),
10. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ ABC Braník C - TJ AVIA Čakovice C -:-, TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice C -:-, TJ Košíře - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-,
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha C -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Košíře -:-, TJ AVIA Čakovice C - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Braník C -:-,
2. třída
7. kolo:
TTC Praha A - SF SKK El Niňo Praha D 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojítková Marie 2:0, Maláková Olga 1:1, Bláhová Romana 2:0, WO 3:0, body hostů: Rousková Anežka 0:3, Součková Kateřina 1:2, WO 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha D -:-, TTC Elizza Praha D - FC Přední Kopanina -:- (odloženo),
8. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TTC Elizza Praha D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Součková Kateřina 0:2, Lazukič Mirna 1:1, Rousková Anežka 1:1, WO 3:0, body hostů: Andraščíková Erika 1:2, Kemlinková Nela 3:0, WO 0:3), FC Přední Kopanina - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Opánska Iveta 0:3, Portešová Hana 1:2, Popelková Jana 2:1, body hostů: Zubíková Zdeňka 1:2, Filová Simona 3:0, Chrastilová Dana 2:1), TJ Slavoj Praha D - TTC Praha A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rousová Tereza 2:1, Slavíčková Eliška 3:0, Havlíčková Eva 3:0, body hostů: Svojítková Marie 0:3, Hanzlíčková Martina 0:3, Bláhová Romana 1:2),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Slavoj Praha D -:-, TTC Praha A - FC Přední Kopanina -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha D -:-,
10. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TTC Elizza Praha D - TTC Praha A -:-, FC Přední Kopanina - TJ Slavoj Praha D -:-,
1. třída
1. kolo:
TJ Slavoj Praha A - TJ Slavoj Praha B -:-, TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha C -:-, SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A -:-,
2. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A -:-, SK DDM Kotlářka Praha C - SK DDM Kotlářka Praha B -:-, TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha -:-,
3. kolo:
TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha B -:-, SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha A -:-, SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha C -:-,
4. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK DDM Kotlářka Praha C -:-, TJ Slavoj Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A -:-, TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha B -:-,
5. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha B -:-, SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha -:-, SK DDM Kotlářka Praha C - TJ Slavoj Praha A -:-,
1. třída
1. kolo:
AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A -:-, TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha -:-,
2. kolo:
AC Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha -:-, SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha B -:-,
3. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha -:-, TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha A -:-,
4. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha -:-, AC Sparta Praha B - TJ Slavoj Praha -:-,
5. kolo:
TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha B -:-, AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy