Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
8. kolo:
Lokodepo Liberec B - SKST Cvikov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Minář Jiří 2:0, Smetana Josef 2:0, Louda Jiří 2:0, Batthyány Tibor 2:0, body hostů: Pavelka Josef 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Fišera Milan 0:2, Bárta Roman 0:2), Sokol Turnov A - Jiskra Nový Bor A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knob Michal 2:1, Csizmazia Michal 2:0, Urban Milan 1:2, Švácha Ondřej 3:1, Dědek Jiří 0:1, body hostů: Hofman Denis 1:3, Ivan Radek 2:1, Hekerle Tomáš 1:2, Oliverius Pavel 1:2), Jiskra Raspenava A - Loko Česká Lípa A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Leoš 2:1, Prosa Tomáš 2:1, Zahradník Tomáš 1:2, Suchánek Martin 0:4, body hostů: Jindrák Lukáš 4:0, Just František 2:1, Flanderka Miloš 1:2, Tomek Jaroslav ml. 1:2), SKST Liberec E - Sokol Jablonec n.J. A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlík Jaroslav ml. 1:0, Salomon Daniel 2:0, Obešlo Josef st. 1:1, Rose Radek 1:0, WO 4:0, body hostů: Šír Milan 0:2, Naděje Lukáš 0:2, Bělonožník Antonín 1:1, WO 0:4), SKST Liberec F - Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 1:3, Waldhauser Vojtěch 1:3, Vogel Matěj 2:2, Brožík Karel 4:0, body hostů: Ježek Michal 3:1, Bittner Martin 3:1, Líbal Jaromír 2:2, Pleštil Luděk 0:4),
9. kolo:
Lokodepo Liberec B - Spartak Chrastava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batthyány Tibor 2:0, Smetana Josef 2:0, Minář Jiří 1:2, Louda Jiří 3:0, body hostů: Žmuda Petr 1:2, Martenek Tomáš 0:3, Cinibulk Miroslav 1:1, Hanák Petr 0:2), Sokol Turnov A - Loko Česká Lípa A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Jiří 1:2, Csizmazia Michal 2:1, Urban Milan 3:0, Švácha Ondřej 3:1, body hostů: Jindrák Lukáš 2:2, Milata Vladimír st. 0:3, Flanderka Miloš 2:1, Bayer Aleš 0:3), Jiskra Raspenava A - Jiskra Nový Bor A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchánek Martin 2:0, Horák Leoš 2:0, Zahradník Tomáš 2:0, Prosa Tomáš 2:0, body hostů: Hofman Denis 0:2, Hekerle Tomáš 0:2, Ivan Radek 0:2, Oliverius Pavel 0:2), SKST Liberec E - Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Jaroslav ml. 3:0, Obešlo Josef st. 0:2, Rose Radek 3:0, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Ježek Michal 1:2, Bittner Martin 1:2, Líbal Jaromír 0:3, Pleštil Luděk 0:2), SKST Liberec F - Sokol Jablonec n.J. A -:-,
10. kolo:
Sokol Jablonec n.J. A - Lokodepo Liberec B -:-, Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec E -:-, Loko Česká Lípa A - SKST Liberec F -:-, SKST Cvikov A - Sokol Turnov A -:-, Spartak Chrastava A - Jiskra Raspenava A -:-,
11. kolo:
Sokol Vesec A - Lokodepo Liberec B -:-, Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec F -:-, Loko Česká Lípa A - SKST Liberec E -:-, SKST Cvikov A - Jiskra Raspenava A -:-, Spartak Chrastava A - Sokol Turnov A -:-,
Krajský přebor 1. třídy
11. kolo:
SKST Liberec I - Sokol Bratříkov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vogel Matěj 3:1, Žmuda Petr 3:1, Wolf Filip 3:0, Štolfa Jakub 0:4, body hostů: Zahradník Jan 1:3, Paldus Martin 1:3, Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 3:0), KST Victory Liberec A - Bižuterie Jablonec n.N. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jiří 0:4, Fáček Petr 2:2, Pecka Vlastimil 3:0, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Kovář Jaroslav 2:2, Vrabec Jakub 2:2, Sudek Petr 1:3, Vrabec Jan 1:2), Spartak Chrastava B - SK Jiřetín pod Bukovou A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Pavel 0:3, Hrníčko Karel 1:2, Šimon Miroslav 0:3, Žemlička Karel 3:0, body hostů: Sedlák Marek st. 2:1, Hradecký Jakub 2:1, Pavelka Radim 2:1, Bártl Rostislav 2:1), Sokol Semily A - Jiskra Raspenava B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Karel 0:3, Krejčí Richard 0:3, Bělovský Josef 3:0, Málek Lukáš 0:3, body hostů: Drechsler Jan 2:1, Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 2:1, Pikous Marcel 3:0), Sokol Turnov B - Jiskra Nový Bor B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Jiří 2:2, Vávra Jiří 2:2, Knob Michal 2:1, Šonský Jaroslav 3:1, body hostů: Svoboda Jan 2:2, Oliverius Pavel 3:1, Nešvera Miroslav 1:3, Nykodýmová Natálie 0:3), SKST Liberec G - TJ Doksy - Mimoň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:1, Svědík Miroslav 2:0, Marholt David 2:1, Novota Štefan 3:0, body hostů: Tamchyna Petr 2:1, Lazar Julius 0:3, Kalanyos Jiří 0:3, Bukovec Radek 0:2), SKST Liberec H - Loko Česká Lípa. B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jandák Jan 0:3, Absolonová Marie 0:3, Lieskovský Daniel 3:0, Berger Jan 1:2, body hostů: Gabriel Jan 2:1, Motlík Lukáš 2:1, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Milata Vladimír st. 2:1),
12. kolo:
KST Victory Liberec A - SK Jiřetín pod Bukovou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 2:1, Tauš René 2:1, Pecka Vlastimil 3:0, Vojtěch Jiří 2:1, body hostů: Pavelka Radim 1:2, Bártl Rostislav 0:3, Sedlák Marek st. 1:2, Hradecký Jakub 1:2), Spartak Chrastava B - Bižuterie Jablonec n.N. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 3:0, Průša Pavel 2:0, Šimon Miroslav 1:2, Žemlička Karel 3:0, body hostů: Kovář Jaroslav 1:2, Sudek Petr 0:2, Tonar Lukáš 1:2, Vrabec Jakub 0:2, Vrabec Jan 0:1), Sokol Turnov B - Jiskra Raspenava B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Jiří 2:1, Jiroš Adam 2:1, Knob Michal 3:0, Vávra Jiří 3:1, body hostů: Pikous Marcel 1:3, Drechsler Jan 2:1, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 0:3), Sokol Semily A - Jiskra Nový Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 0:3, Krejčí Richard 1:2, Bělovský Josef 3:0, Málek Lukáš 0:3, body hostů: Oliverius Pavel 1:2, Svoboda Jan 2:1, Horník Stanislav 2:1, Vojtěch Petr 3:0), SKST Liberec G - Loko Česká Lípa. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Požárský Jiří 3:0, Novota Štefan 2:1, Marholt David 0:3, Svědík Miroslav 3:1, body hostů: Tomek Jaroslav ml. 2:2, Motlík Lukáš 1:2, Milata Vladimír st. 2:1, Gabriel Jan 0:3), SKST Liberec H - TJ Doksy - Mimoň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 2:1, Vojkovič Karel st. 1:2, Berger Jan 2:1, Waldhauser Vojtěch 4:0, body hostů: Tamchyna Petr 2:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 0:3, Kalanyos Jiří 1:2),
13. kolo:
TJ Doksy - Mimoň A - Loko Česká Lípa. B -:-, Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec G -:-, Jiskra Raspenava B - SKST Liberec H -:-, Bižuterie Jablonec n.N. A - Sokol Turnov B -:-, SK Jiřetín pod Bukovou A - Sokol Semily A -:-, SKST Liberec I - KST Victory Liberec A -:-, Sokol Bratříkov A - Spartak Chrastava B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Zahradník Jan 2:2, Paldus Martin 1:2, Jareis Otakar ml. 2:2, body hostů: Žemlička Karel 4:0, Průša Pavel 2:2, Šimon Miroslav 0:4, Zahradník Petr 1:2),
14. kolo:
Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec H -:-, Jiskra Raspenava B - SKST Liberec G -:-, Bižuterie Jablonec n.N. A - Sokol Semily A -:-, SK Jiřetín pod Bukovou A - Sokol Turnov B -:-, SKST Liberec I - Spartak Chrastava B -:-, Sokol Bratříkov A - KST Victory Liberec A -:-,
Krajský přebor 2. třídy
8. kolo:
Sokol Železný Brod A - SKST Liberec J 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macoun Miroslav 1:2, Šonský Jaroslav 1:2, Kvapil Josef 2:1, Janoušek Ladislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Žid Čeněk 4:0, Absolonová Marie 1:3, Vogel Jakub 3:1, WO 0:5), Sokol Jablonec n. J. B - SKST Liberec K 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honců Michal 2:0, Pavlata Petr 1:1, Hrubý Jiří 3:0, Popek Ivo 2:0, body hostů: Wolf Filip 0:3, Harries Charlie 1:1, Kahan Ondřej 0:2, Fiřt Jan 0:2), Loko Česká Lípa C - Sokol Nová Ves n.P. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Václav st. 2:2, Čech Milan 1:3, Nolová Markéta 0:2, Motlík Lukáš 2:2, Jablonovský Jan 1:0, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:1, Hegar Michal 1:2), Jiskra Nový Bor C - Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepšík Jan 0:3, Nešvera Miroslav 2:1, Šákr Josef 3:0, Bartoš Jiří 3:0, body hostů: Longinová Ilona 2:1, Jiroš Adam 0:3, Longin Milan 1:2, Varcl Jan ml. 1:2), DDM Cvikováček Cvikov A - KST Victory Liberec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Madaraszová Klára 0:2, Štěpánek Zdeněk 1:1, Tomek Jaroslav st. 0:3, Fojt Pavel 1:2, body hostů: Fáček Petr 2:1, Provazník Tomáš 3:0, Anton Petr 2:0, Pažout Daniel 1:1), Jiskra Svor A - TTC Preciosa Jablonné v Podj. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 0:4, Andrla Vladimír ml. 2:1, Sucharda Jan 1:2, Rudinský Lukáš 2:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Čornyjová Adéla 3:1, Jarkovský Otto 1:2, Kučírek Ondřej 1:2),
9. kolo:
Sokol Železný Brod A - SKST Liberec K 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Šonský Jaroslav 2:2, Bareš Karel 1:2, Kvapil Josef 2:2, body hostů: Harries Charlie 3:1, Wolf Filip 4:0, Vejvoda Viktor 0:4, Kahan Ondřej 0:3), Sokol Jablonec n. J. B - SKST Liberec J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popek Ivo 1:1, Honců Michal 1:1, Hrubý Jiří 3:0, Pavlata Petr 3:0, body hostů: Lieskovský Daniel 1:2, Žid Čeněk 0:3, Absolonová Marie 0:2, Vogel Jakub 1:1), Loko Česká Lípa C - Sokol Turnov C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nolová Markéta 1:1, Čech Milan 2:0, Gabriel Václav st. 3:0, Motlík Lukáš 3:0, body hostů: Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 0:3, Jiroš Adam 0:2, Hlaváček Vladimír 0:2), Jiskra Nový Bor C - Sokol Nová Ves n.P. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepšík Jan 0:2, Šákr Josef 0:2, Nešvera Miroslav 0:2, Bartoš Jiří 0:2, body hostů: Otmar Petr 2:0, Otmar Michal 2:0, Hlubuček Tomáš 2:0, Hegar Michal 2:0), DDM Cvikováček Cvikov A - TTC Preciosa Jablonné v Podj. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Madaraszová Klára 1:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, Křížová Gabriela 0:3, Fojt Pavel 2:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Čornyjová Adéla 3:0, Jarkovský Otto 2:1, Kučírek Ondřej 0:3), Jiskra Svor A - KST Victory Liberec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 1:2, Andrla Vladimír ml. 0:3, Sucharda Jan 0:3, Rudinský Lukáš 2:1, body hostů: Anton Petr 3:0, Fáček Petr 3:0, Provazník Tomáš 1:2, Janoušek Milan 2:1),
10. kolo:
KST Victory Liberec B - Sokol Železný Brod A -:-, TTC Preciosa Jablonné v Podj. A - Sokol Jablonec n. J. B -:-, Sokol Nová Ves n.P. A - DDM Cvikováček Cvikov A -:-, Sokol Turnov C - Jiskra Svor A -:-, SKST Liberec J - Loko Česká Lípa C -:-, SKST Liberec K - Jiskra Nový Bor C -:-,
11. kolo:
KST Victory Liberec B - Sokol Jablonec n. J. B -:-, TTC Preciosa Jablonné v Podj. A - Sokol Železný Brod A -:-, Sokol Nová Ves n.P. A - Jiskra Svor A -:-, Sokol Turnov C - DDM Cvikováček Cvikov A -:-, SKST Liberec J - Jiskra Nový Bor C -:-, SKST Liberec K - Loko Česká Lípa C -:-,
Divize žen
6. kolo:
SKST Liberec C - SKST Liberec B -:-, AST Kam.Šenov B - Spartak Chrastava A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana st. 0:2, Korpová Tereza 0:2, body hostů: Skákalíková Lucie 2:0, Palušová Jana 2:0), Sokol Turnov A - SKST Liberec A 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červová Jitka 1:0, Vondráčková Lucie 2:0, Srnová Marcela 0:1, body hostů: Richterová Adéla 0:2, Sálová Anežka 1:1),
7. kolo:
Sokol Turnov A - SKST Liberec B -:-, AST Kam.Šenov B - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana st. 0:2, Korpová Tereza 0:2, body hostů: Sálová Anežka 2:0, Richterová Adéla 2:0), Spartak Chrastava A - SKST Liberec C -:-,
8. kolo:
SKST Liberec B - Spartak Chrastava A -:-, SKST Liberec C - SKST Liberec A -:-, AST Kam.Šenov B - Sokol Turnov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Korpová Romana st. 0:2, Korpová Tereza 0:2, body hostů: Vondráčková Lucie 2:0, Srnová Marcela 2:0),
9. kolo:
AST Kam.Šenov B - SKST Liberec B -:-, Sokol Turnov A - SKST Liberec C -:-, SKST Liberec A - Spartak Chrastava A 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 2:0, Sálová Anežka 1:1, body hostů: Skákalíková Lucie 0:2, Palušová Jana 1:1),
10. kolo:
SKST Liberec B - SKST Liberec A -:-, Spartak Chrastava A - Sokol Turnov A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palušová Jana 1:1, Skákalíková Lucie 0:2, body hostů: Vondráčková Lucie 2:0, Červová Jitka 1:0, Srnová Marcela 0:1), SKST Liberec C - AST Kam.Šenov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy