Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
8. kolo:
TTC Brandýs n.L B - TTC Slovan Kladno 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Ladislav 0:3, Blažek Martin 2:0, Balák Kryštof 1:2, Strnad Richard 1:2, Nekola Tomáš st. 0:1, body hostů: Špalek Jiří 2:1, Pavlíček Ondřej 2:1, Špalek Miroslav 2:1, Řáha Vladimír 2:1), Spartak Čelákovice A - TTC Kladno A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:1, Iglo Leypold Matěj 2:0, Mlejnek Jiří 3:0, Dvořák Petr 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Prágr Lukáš 0:3, Gábriš Michal 0:2, Strejc Václav 0:2), Sokol Hudlice A - Neratovice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajs Karel 2:0, Dřevěný Petr 2:0, Hrabár Jiří 2:1, Lev Daniel 0:2, WO 3:0, body hostů: Hampejs Tomáš 0:3, Čuba Milan 1:2, Ehl Ladislav 2:1, WO 0:3), Sokol Lány A - Sokol Čáslav A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr ml. 2:1, Moravec Ladislav ml. 2:1, Moravec Petr st. 1:2, Brožek Michal 3:0, body hostů: Beran Tomáš 2:1, Koždoň Roman 0:3, Lövl Jan 2:1, Mucha Ondřej 0:3), KST Rakovník A - Sadská B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan 2:2, Rezek Jan 1:2, Chaloupka Mikuláš 0:3, Štepka Vladimír 3:1, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Špinar Rostislav 2:2, Beran Martin 1:2, Suchomel Tomáš 2:1), TTC Říčany A - STC Slaný B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Martin 1:0, Pokorný Roman 2:0, Rek Dominik Lukáš 2:0, Váňa Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Makara Michal 0:2, Krček Adam 0:2, Kasner Vítek 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
TTC Brandýs n.L B - TTC Kladno A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hendrych Ladislav 1:1, Sysel Vojtěch 1:1, Strnad Richard 2:1, Blažek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 2:1, Prágr Lukáš 1:2, Strejc Václav 0:3, WO 0:3), Spartak Čelákovice A - TTC Slovan Kladno 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přichystal Jiří 0:2, Iglo Leypold Matěj 1:1, Mlejnek Jiří 0:1, Dvořák Petr 0:2, Kurel David 0:2, body hostů: Špalek Jiří 2:1, Pavlíček Ondřej 2:0, Špalek Miroslav 2:0, Řáha Vladimír 2:0), Sokol Hudlice A - Sokol Čáslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 3:1, Landa Miloslav 0:4, Dřevěný Petr 3:1, body hostů: Lövl Jan 1:3, Beran Tomáš 2:2, Koždoň Roman 4:0, Mucha Ondřej 1:3), Sokol Lány A - Neratovice A 10:0wo, KST Rakovník A - STC Slaný B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Milan 2:0, Štepka Vladimír 1:1, Přibík Jan 3:0, Rezek Jan 2:0, body hostů: Pánek Jan 0:3, Makara Michal 1:1, Krček Adam 0:2, Chadima Ondřej 0:2), TTC Říčany A - Sadská B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Martin 2:2, Pokorný Roman 0:2, Bříza Josef ml. 1:3, Jícha David 3:1, Váňa Martin 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav st. 3:1, Špinar Rostislav 2:2, Beran Martin 1:3, Suchomel Tomáš 2:2),
10. kolo:
Sadská B - TTC Brandýs n.L B -:-, STC Slaný B - Spartak Čelákovice A -:-, Neratovice A - KST Rakovník A -:-, Sokol Čáslav A - TTC Říčany A -:-, TTC Slovan Kladno - Sokol Hudlice A -:-, TTC Kladno A - Sokol Lány A -:-,
11. kolo:
Sadská B - Spartak Čelákovice A -:-, STC Slaný B - TTC Brandýs n.L B -:-, Neratovice A - TTC Říčany A -:-, Sokol Čáslav A - KST Rakovník A -:-, TTC Slovan Kladno - Sokol Lány A -:-, TTC Kladno A - Sokol Hudlice A -:-,
Divize
3. kolo:
SKST Vlašim C - Sokol Všetaty 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíčková Laura 2:1, Budilová Ella 1:2, Müllerová Sofie 1:2, body hostů: Bartoníčková Lucie 2:1, Feriová Marie Rozálie 3:0, Trnková Soňa 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr Queens B - SKC Zruč nad Sázavou GIRLS 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosová Magdalena 2:1, Hubingerová Natálie 2:1, WO 0:3, body hostů: Fuchsová Adéla 1:1, Uhrová Tereza 0:2, Fuchsová Kateřina 1:1, WO 3:0),
Krajská soutěž 1.třídy A
11. kolo:
SK Březnice A - KK Rakovník 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 0:2, Drábek Martin 0:2, Čížek Marek 0:3, Soused Zbyněk 1:2, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Kolovratník Martin 3:0, Lédl Jiří 2:0, Štengl Jan 1:1), Lokomotiva Zdice A - Sokol Hředle 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jaroslav ml. 2:2, Bláha Hynek 2:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Gregor Martin 2:2, body hostů: Šerák Miloš 3:1, Vojna Daniel 0:4, Fencl Petr 0:3, Mrázek Jindřich st. 2:1), Sokol Mníšek pod Brdy A - Tatran Sedlčany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drbohlav Marek 1:3, Taller Filip 0:3, Urban Jan 1:3, Fiala Jan 4:0, Kilian Vít 0:1, body hostů: Janda Jaromír 3:1, Kocura Jiří 3:1, Lískovec Jindřich 1:3, Linhart František ml. 3:1), SLAVOJ Obecnice A - Sokol Příbram A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukeš Tomáš 0:4, Srch Radek 3:1, Herink Jan 1:3, Dlouhý Jiří 3:1, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Sýkora Josef 2:2, Jaroš Antonín 4:0, Mráz Roman 1:3), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Králův Dvůr A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Zajíček Michal 0:2, Zvelebil Miloš ml. 0:3, Bauer Horst 2:1, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Sobková Martina 2:1, Tůma Pavel 3:0, Řejha Pavel 0:2),
12. kolo:
SK Březnice A - TTC Kladno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 0:2, Drábek Martin 0:2, Čížek Marek 1:2, Soused Zbyněk 1:2, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:0, Hrubý Vlastimil 1:1), Lokomotiva Zdice A - Tatran Sedlčany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šín Jaroslav ml. 1:2, Bláha Hynek 1:1, Stehlík Jan ml. 3:0, Gregor Martin 3:0, body hostů: Linhart František ml. 2:1, Šíp Martin 0:3, Černý Pavel 0:3, Poslední Pavel 1:1), Sokol Mníšek pod Brdy A - Sokol Hředle 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 0:1, Urban Jan 1:3, Fiala Ondřej 2:2, Fiala Jan 3:1, Drbohlav Marek 1:2, body hostů: Chaloupka Mikuláš 3:1, Vojna Daniel 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:3, Šerák Miloš 2:2), SLAVOJ Obecnice A - Sokol Králův Dvůr A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacura Josef ml. 0:3, Herink Jan 0:2, Lukeš Tomáš 0:2, Srch Radek 1:2, WO 0:1, body hostů: Kotrbatý Petr 2:0, Sobková Martina 3:0, Tůma Pavel 3:0, Řejha Pavel 1:1, WO 1:0), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Příbram A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 1:3, Zvelebil Miloš ml. 1:3, Bauer Horst 4:0, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Sýkora Josef 2:2, Mráz Roman 0:4),
13. kolo:
Sokol Příbram A - KST Rakovník B -:-, Sokol Králův Dvůr A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Hředle - SLAVOJ Obecnice A -:-, Tatran Sedlčany B - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, TTC Kladno B - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-,
14. kolo:
Sokol Příbram A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Králův Dvůr A - KST Rakovník B -:-, Sokol Hředle - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, Tatran Sedlčany B - SLAVOJ Obecnice A -:-, TTC Kladno B - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, KK Rakovník - Lokomotiva Zdice A -:-,
15. kolo:
Lokomotiva Zdice A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, SLAVOJ Obecnice A - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, KST Rakovník B - Sokol Nižbor 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cír Radek 1:2, Mikeš Milan 3:0, Brabec Stanislav 2:1, Macek Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 0:3, Rákosník Petr 1:2, Hakl Petr 1:2), Sokol Příbram A - Sokol Králův Dvůr A -:-, Sokol Hředle - Tatran Sedlčany B -:-, TTC Kladno B - KK Rakovník -:-,
Krajská soutěž 2.třídy A
8. kolo:
Sokol Mníšek pod Brdy B - Viktoria Vestec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 0:1, Pospíšil Antonín 0:4, Horák Ondřej 4:0, Taller Filip 2:2, Stacho Libor 3:0, body hostů: Sedláček Luděk 3:1, Přáda Jaroslav 1:3, Jungvirt Tomáš 1:3, Ráb Václav 2:2), SLAVOJ Obecnice B - Sokol Hořovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:1, Hála Pavel 0:2, Petráň Zdeněk 0:3, Steiner František 0:3, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 2:1, Jirouch Tomáš 3:0, Drož Jan 2:0, Růžička Josef 2:0), TTC Příbram A - Tatran Sedlčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Radko 1:3, Hykl Václav 1:3, Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, body hostů: Šíp Martin 2:2, Procházka Michal 2:2, Poslední Pavel 2:2, Málek Miloš 1:3), Slovan Lochovice B - Sokol Příbram B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Jiří 1:3, Jirkovský Antonín st. 2:2, Němec Tomáš 2:2, Jirkovský Antonín ml. 3:1, body hostů: Císař Jan 4:0, Hlaváček Jaromír 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Müller Patrik 1:3), Sokol Žebrák - Sokol Voznice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 3:1, Spousta David 0:3, Müller Jiří 1:2, Koros Zdeněk 4:0, body hostů: Hušek Antonín 3:1, Chmelař Miroslav 1:3, Pilecký Jiří 1:2, Selucký David 1:2),
9. kolo:
SK Březnice B - Viktoria Vestec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 2:1, Michal Radek 1:2, Čížek Pavel 2:1, Petrovic Pavel 3:0, body hostů: Přáda Jaroslav 1:2, Sedláček Luděk 2:1, Jungvirt Tomáš 1:2, Kurková Marie 0:3), SLAVOJ Obecnice B - Tatran Sedlčany C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:1, Hála Pavel 3:0, Steiner František 2:1, Petráň Zdeněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Poslední Pavel 1:2, Bárta Radek 0:3, Šíp Martin 0:2, Černý Pavel 1:2, WO 1:0), TTC Příbram A - Sokol Hořovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Radko 0:3, Hykl Václav 1:2, Silavecký Ladislav 0:3, Křivánek Aleš 2:1, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 3:0, Jirouch Tomáš 1:2, Drož Jan 2:1, Růžička Josef 3:0), Slovan Lochovice B - Sokol Voznice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Jiří 3:0, Jirkovský Antonín st. 1:2, Němec Tomáš 2:1, Jirkovský Antonín ml. 3:0, body hostů: Selucký David 1:2, Pilecký Jiří 1:2, Chmelař Miroslav 1:2, Šimek Josef 0:3), Sokol Žebrák - Sokol Příbram B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spousta David 0:1, Koros Zdeněk 2:1, Svoboda Jaromír 0:3, Müller Jiří 2:2, Kuška Miroslav 2:1, body hostů: Císař Jan 4:0, Hlaváček Jaromír 3:1, Váňa Miroslav 1:2, Šprysl Josef 0:3),
10. kolo:
Sokol Příbram B - SK Březnice B -:-, Sokol Voznice - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, Sokol Hořovice B - Slovan Lochovice B -:-, Tatran Sedlčany C - Sokol Žebrák -:-, Viktoria Vestec A - TTC Příbram A -:-,
11. kolo:
Sokol Příbram B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, Sokol Voznice - SK Březnice B -:-, Sokol Hořovice B - Sokol Žebrák -:-, Tatran Sedlčany C - Slovan Lochovice B -:-, Viktoria Vestec A - SLAVOJ Obecnice B -:-,
Krajská soutěž 1.třídy B
11. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - Neratovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha David 1:3, Slobodzian Jakub 1:2, Postelt Vladimír 2:1, Sucharda Jan 2:2, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Němeček Jakub 2:2, Sauer Ondřej 1:2, Michal Jiří 3:0), Sokol Krchleby - Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Sádlo Josef 2:2, Bittner Miloslav 1:2, Doležal Martin 3:1, body hostů: Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 2:2, Topol Martin 2:2, Schmelz Richard 0:3), Sokol Rudná A - Sokol Libice nad Cidlinou 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hluchý Marek 2:0, Frýdl Miloš 2:0, Barcal Petr 1:2, Cacek Tomáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Matějka Martin 1:2, Paroulek Milan 1:2, Procházka Roman 1:2, WO 0:4), Sokol Libčice nad Vltavou A - ST EUROMASTER Kolín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Vojtěch 2:1, Špiegel Jan 0:3, Richter Jaroslav ml. 1:2, Slaměník Richard 1:2, body hostů: Šembera Karel 1:2, Pilner Jaroslav 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Zaplatílek Ctibor 2:1), ST Benešov A - TTC Brandýs n.L C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 1:3, Zrcek Miroslav 1:2, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 4:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 2:2, Mühlfeit Luboš 0:4, Ivan Milan 1:2, Zatřepálek Petr 2:1),
12. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - Aero Odolena Voda 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 0:2, Slobodzian Jakub 0:2, Stachová Simona 0:3, Postelt Vladimír 2:1, body hostů: Kulíšek Marek 3:0, Hendrych Jan 3:0, Topol Martin 1:1, Schmelz Richard 1:1), Sokol Krchleby - Neratovice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sádlo Josef 3:0, Bittner Miloslav 0:3, Doležal Martin 2:1, Randák Adam 3:1, body hostů: Michal Jiří 1:3, Dvořák Zdeněk 3:0, Němeček Jakub 0:3, Strnad Jiří 1:2), Sokol Rudná A - ST EUROMASTER Kolín 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hluchý Marek 3:1, Cacek Tomáš 3:1, Barcal Petr 1:2, Frýdl Miloš 3:1, body hostů: Pilner Jaroslav 4:0, Zaplatílek Ctibor 1:3, Šembera Karel 0:4, Lhoták Jakub 0:3), Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Libice nad Cidlinou 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špiegel Jan 0:2, Richter Jaroslav ml. 0:2, Slaměník Richard 2:1, Richter Vojtěch 2:0, WO 5:0, body hostů: Matějka Martin 3:0, Paroulek Milan 1:2, Procházka Roman 1:2, WO 0:5), Sokol Velké Popovice A - TTC Brandýs n.L C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lambert Zbyněk 1:3, Semrád Petr 2:2, Strnadová Karolína 2:1, Horut Daniel 2:2, body hostů: Zatřepálek Pavel 3:1, Mühlfeit Luboš 2:2, Zatřepálek Petr 2:2, Ivan Milan 1:2),
13. kolo:
Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Velké Popovice A -:-, ST EUROMASTER Kolín - ST Benešov A -:-, Neratovice B - Sokol Rudná A -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, AŠ Mladá Boleslav A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Krchleby -:-,
14. kolo:
Sokol Libice nad Cidlinou - ST Benešov A -:-, ST EUROMASTER Kolín - Sokol Velké Popovice A -:-, Neratovice B - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Rudná A -:-, AŠ Mladá Boleslav A - Sokol Krchleby -:-, Sokol Kosmonosy A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy B
8. kolo:
Úholičky - Sokol Rakovník 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Novosad Rostislav 2:1, Novák Martin 0:3, Vojtěch Dušan 3:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 1:2, Pitař Michal 0:3), Sokol Hudlice B - Sokol Lány B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář David 2:1, Lev Daniel 2:1, Vaculík Stanislav ml. 1:2, Hrabár Jiří 4:0, body hostů: Moravec Milan 2:2, Běloušek David 2:1, Chrt Lukáš 0:3, Chalupa Jan 0:3), Sokol Stochov-Honice A - Lokomotiva Zdice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:1, Žák Roman 1:2, Janoušek Zdeněk 2:1, Velc Tomáš 4:0, body hostů: Slezák Václav 2:2, Flodr Leoš 2:1, Praizler Roman 0:3, Argaláš František 0:3), TTC Kladno C - Sokol Unhošť 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pírka Josef 2:2, Jedlička Stanislav 1:3, Pachman Tomáš 0:3, Navrátil Tomáš 4:0, Tuček Miroslav 1:0, body hostů: Fryš Zdeněk 2:2, Mach Libor 3:1, Bucek Jindřich 3:1, Švejda Ondřej 0:4), Sokol Dříň A - Sokol Králův Dvůr B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočes Luděk 2:0, Šulc Jiří 1:1, Teiml Marek 1:2, Kasík Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Břížďala Miroslav ml. 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Mayer Lukáš 1:2, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:4, Seibert Karel 3:1, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 3:1, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 1:3, Cibulka Josef 1:3, Čermák Luboš 2:2), Sokol Hudlice B - Lokomotiva Zdice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář David 3:0, Lev Daniel 1:2, Vaculík Stanislav ml. 2:1, Hrabár Jiří 3:0, body hostů: Slezák Václav 2:1, Flodr Leoš 1:2, Argaláš František 0:1, Praizler Roman 0:3, Jelšina Lukáš 0:2), Sokol Stochov-Honice A - Sokol Lány B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:0, Žák Roman 2:0, Velc Tomáš 2:0, Janoušek Zdeněk 2:0, body hostů: Běloušek David 0:2, Moravec Milan 0:2, Chrt Lukáš 0:2, Szabo Jiří 0:2), TTC Kladno C - Sokol Králův Dvůr B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Miroslav 0:1, Coubal Václav 1:1, Pírka Josef 2:1, Jedlička Stanislav 2:0, WO 4:0, body hostů: Včelička Lubomír 2:1, Mayer Lukáš 1:2, Břížďala Miroslav ml. 0:2, WO 0:4), Sokol Dříň A - Sokol Unhošť 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stočes Luděk 3:0, Šulc Jiří 2:0, Teiml Marek 0:3, Kasík Martin 3:0, body hostů: Fryš Zdeněk 1:2, Mach Libor 1:2, Bucek Jindřich 1:2, Švejda Ondřej 0:2),
10. kolo:
Sokol Unhošť - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Králův Dvůr B - Úholičky -:-, Sokol Lány B - TTC Kladno C -:-, Lokomotiva Zdice B - Sokol Dříň A -:-, Sokol Rakovník - Sokol Stochov-Honice A -:-,
11. kolo:
Sokol Unhošť - Úholičky -:-, Sokol Králův Dvůr B - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Lány B - Sokol Dříň A -:-, Lokomotiva Zdice B - TTC Kladno C -:-, Sokol Rakovník - Sokol Hudlice B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy C
8. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - AŠ Mladá Boleslav B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 2:0, Hrdý Radek 2:0, Hrdý Miroslav 2:1, Danaj Tomáš 2:0, body hostů: Kargl Tomáš 0:3, Oplt Pavel 0:2, Niems Dušan 1:1, Oplt Miroslav 0:2), Sokol Všetaty A - Sokol Otradovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Karel 1:1, Primáč Vojtěch 2:1, Růžička Zdeněk 2:1, Rubín Pavel 2:1, Kulíšek Milan 1:0, body hostů: Fidrant Michal 1:2, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 2:1, Klimeš Drahomír 0:3), Sokol Přezletice - Neratovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 0:4, Hataš Martin 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Hrstka Tomáš 4:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Jelínek Pavel 3:1, Košatý Jan 3:1), Dynamo Nelahozeves A - Sokol Malín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 2:0, Gecašek Marek 2:0, Štipák Roman 2:1, Sirůček Jiří 2:0, body hostů: Sytař Dan 0:3, Křenovský Štěpán 1:1, Fryml Filip 0:2, Kepka Jaroslav ml. 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště B - Sadská C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Petr 3:1, Kroupa Milan 0:4, Ort Josef 3:0, Šálený Petr 0:4, body hostů: Motl Milan 2:2, Žežule Ondřej 2:2, Stejskal Tomáš 3:1, Vydra Milan 2:1),
9. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Otradovice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halama Jiří 0:1, Hrdý Radek 3:0, Papež Miloslav 2:1, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Tomáš 1:1, body hostů: Fidrant Michal 1:3, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 1:2, Klimeš Drahomír 0:3), Sokol Všetaty A - AŠ Mladá Boleslav B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Karel 3:1, Primáč Vojtěch 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Rubín Pavel 2:2, body hostů: Oplt Pavel 4:0, Botková Michaela 2:2, Oplt Miroslav 0:4, Botka Jan 1:3), Sokol Přezletice - Sokol Malín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:0, Weishaupt Robert 2:0, Slunéčko Radek 2:0, Hrstka Tomáš 2:0, body hostů: Sytař Dan 0:2, Kepka Jaroslav ml. 0:2, Křenovský Štěpán 0:2, Fryml Filip 0:2), Dynamo Nelahozeves A - Neratovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 1:3, Motlová Michaela 1:2, Gecašek Marek 1:2, Sirůček Jiří 2:2, body hostů: Vilhelm Oldřich 4:0, Weisser Petr 2:2, Jelínek Pavel 2:1, Šlechta Jaroslav 1:2), Sokol Mnichovo Hradiště B - Lokomotiva Nymburk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dusil Petr 2:1, Ort Josef 3:0, Kroupa Milan 2:1, Šálený Petr 1:2, body hostů: Třešňák Josef 0:3, Kokojan Tomáš 2:1, Kyncl Miloslav 0:3, Dudla Ladislav 2:1),
10. kolo:
Sadská C - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Lokomotiva Nymburk A - Sokol Všetaty A -:-, Neratovice C - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Přezletice -:-, Sokol Otradovice - Dynamo Nelahozeves A -:-,
11. kolo:
Sadská C - Sokol Všetaty A -:-, Lokomotiva Nymburk A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Malín B - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Dynamo Nelahozeves A -:-, Sokol Otradovice - Sokol Přezletice -:-,
Krajská soutěž 2.třídy D
8. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Velké Popovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 1:2, Bodlák Karel 0:3, Pych Luděk 1:2, Lupták Marián 2:2, body hostů: Steffl Jan 4:0, Lauko Ladislav 2:1, Durdil Ivo 1:2, Hozman Luděk 2:1), TTC Žehuň - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 0:4, Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Šturc Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Žydyk Roman 1:3), Sokol Čáslav B - Sokol Velký Osek 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petržílka Ondřej 0:2, Šorejs Jaroslav 0:2, Širák Daniel 0:3, Líska Filip 1:1, body hostů: Vendl Jakub 3:0, Buriánek Daniel 2:0, Cincibus Milan ml. 1:1, Jindra Josef 2:0), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Malín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 1:3, Šimek Jan 2:2, Švarc Ondřej 2:1, Zahrádka Zdeněk 2:2, body hostů: Kolman Leon 2:2, Dusil Filip 2:2, Štus Radek 3:1, Hladík Jan 1:2), TTC Říčany B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stárek Karel st. 0:1, Erlich Luboš 2:0, Pígl Tomáš 3:0, Stárek Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Rob Karel 0:2, Pokorný Jaroslav 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
SK Nová Ves I. A - ST Benešov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef ml. 0:2, Bodlák Karel 0:2, Pych Luděk 0:2, Lupták Marián 0:2, body hostů: Melíšek Martin 2:0, Dvořák Martin 2:0, Nádvorník Štěpán 2:0, Šturc Jiří 2:0), TTC Žehuň - Sokol Velké Popovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvářová Michaela 2:1, Plaček Jiří 1:1, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Kloz Daniel 3:0, body hostů: Steffl Jan 3:0, Šoltés Martin 0:3, Procházka Martin 0:3, Strnad Martin 0:2), Sokol Čáslav B - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorejs Jaroslav 0:2, Kořínek Zdeněk 0:2, Petržílka Ondřej 0:2, Líska Filip 0:2, body hostů: Dusil Filip 2:0, Kolman Leon 2:0, Štus Radek 2:0, Vala Martin 2:0), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Velký Osek 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 0:3, Šimek Jan 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Zahrádka Zdeněk 2:1, body hostů: Buriánek Daniel 3:0, Jetenský Marek 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1, Jindra Josef 1:1), Sokol Močovice A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Miroslav 0:1, Táborský Vladimír 1:1, Liška Josef 3:0, Janeček Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Rob Karel 0:3, Pokorný Jaroslav 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň -:-, Sokol Velký Osek - Sokol Močovice A -:-, Sokol Malín A - TTC Říčany B -:-, Sokol Velké Popovice B - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-,
11. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Velký Osek - TTC Říčany B -:-, Sokol Malín A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Velké Popovice B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, ST Benešov B - Sokol Čáslav B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy