Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
11. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - Orel jednota Ivančice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Aleš 2:1, Kamenický Tomáš 1:3, Weiser Daniel 3:1, Havel Vojtěch 3:1, Havránek Lukáš 0:1, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Císarík Pavel 2:2, Šlapanský Jan 1:3, Peška Ladislav 1:3), Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Hlubočany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert David 2:0, Cvrkal Rudolf 2:0, Paták Zdeněk 2:1, Novák Lukáš 2:0, body hostů: Sádlík Luděk 0:3, Navrátil Václav 1:1, Baričák Marek 0:2, Busta Stanislav 0:2), SK Baník Ratíškovice A - MK Řeznovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 1:3, Masařík Lukáš 2:2, Grufík Kamil 2:2, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Musil David 3:1, Horák Aleš 1:3, Šedová Eliška 4:0, Filák Tomáš 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST DRAGON Vyškov A -:- (ODKLAD-C), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Lubomír 0:3, Křepela Radim 0:2, Krása Petr ml. 0:3, Pačinek Jakub 1:2, body hostů: Lučko Martin 3:0, Fischer Karel 2:1, Černý Radek 3:0, Tůma Karel 2:0), SKST PLUS Hodonín C - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orel Eduard 2:0, Mikulec Ivo 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:1, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Skoupý Michal 0:3, Zukal Adam 2:1, Přikryl Vojtěch 0:2, Zukal Aleš 0:2), TJ Holásky B - TJ Sokol Brno I A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 3:1, Babáková Radka 0:3, Javůrek Martin 0:3, Babák Petr 3:1, body hostů: Poledňa Martin 2:2, Charitonov Vitalij 4:0, Laicman Petr 1:2, Prachař Marek 1:2),
12. kolo:
KST LVA A - Orel jednota Ivančice A -:- (ODKLAD-C), Orel jednota Silůvky A - MK Řeznovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert David 3:0, Novák Lukáš 1:1, Paták Zdeněk 2:1, Cvrkal Rudolf 3:0, body hostů: Musil David 2:1, Horák Aleš 0:3, Šedová Eliška 0:3, Bíla Jindřich 0:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 0:3, Masařík Lukáš 3:0, Grufík Kamil 3:0, Nikl Pavel 2:1, body hostů: Baričák Marek 1:2, Navrátil Václav 0:3, Busta Stanislav 2:1, Drápal Petr 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rebešovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huták Ondřej 0:2, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Studýnka František 2:1, Volek Pavel ml. 0:3, Kalivoda Petr 0:1, body hostů: Lučko Martin 1:2, Fischer Karel 2:1, Černý Radek 2:1, Tůma Karel 3:0), STK Zbraslavec A - KST DRAGON Vyškov A -:- (ODKLAD-C), SKST PLUS Hodonín C - TJ Sokol Brno I A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orel Eduard 2:2, Hromek Filip 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:2, Svoboda Petr 2:2, body hostů: Poledňa Martin 1:3, Charitonov Vitalij 1:3, Laicman Petr 2:2, Prachař Marek 2:1), TJ Holásky B - KST Blansko B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fábo Ján 2:1, Nespěšný Hynek 2:1, Javůrek Martin 1:2, Babák Petr 3:0, body hostů: Petr Michal 2:1, Polívka Martin ml. 0:3, Polívka Ondřej 2:1, Zukal Adam 0:3),
13. kolo:
KST Blansko B - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Brno I A - KST LVA A -:-, KST DRAGON Vyškov A - SKST PLUS Hodonín C -:-, TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky B -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, MK Řeznovice A - STK Zbraslavec A -:-, Orel jednota Ivančice A - Orel jednota Silůvky A -:-,
14. kolo:
KST Blansko B - KST LVA A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Brno-Bystrc A -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Holásky B -:-, TJ Sokol Rebešovice A - SKST PLUS Hodonín C -:-, TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A -:-, MK Řeznovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, Orel jednota Ivančice A - SK Baník Ratíškovice A -:-,
Krajská soutěž I. třídy A
9. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalamoun Lubomír 0:1, Adam Petr 3:1, Šalomoun Ivo 2:2, Andorko Pavel 2:2, Kovář Josef st. 1:2, body hostů: Havránek Lukáš 4:0, Trávníček Tomáš 3:1, Kobolka Luboš 1:3, Chlíbek David 0:4), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herník Miloslav 1:1, Prachař Marek 2:0, Musil Ondřej 3:0, Rakovický Milan 2:0, body hostů: Skoupý Michal 0:3, Voráč Pavel 0:2, Přikryl Jiří 0:2, Kaluža Tomáš 1:1), SK Kuřim A - MK Řeznovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sehnal Richard 0:2, Smolík Milan 0:2, Vermouzek František 0:3, Šípka Zdeněk 1:1, body hostů: Lehocký Vojtěch 3:0, Maštera Martin 2:0, Rotrekl Lukáš 1:1, Bíla Jindřich 2:0), Orel jednota Silůvky B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vališ Petr 3:0, Ertl Jakub 2:1, Pikula Radek 0:3, Železný Ladislav 4:0, body hostů: Tureček Petr 2:2, Novotný Petr 1:2, Střítežský Roman 1:2, Barč Andrej 0:3), TJ Mokrá-Horákov A - Kunštát A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:0, Paták Radek 2:0, Škorpík Jan 2:0, Vojtěch Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Macháček Filip 0:2, Polák Martin 0:2, Sojka Petr st. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Šošůvka A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 0:2, Šmetka Miroslav 0:2, Janík Michal ml. 0:3, Luska Petr 0:2, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Obalil Jiří 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Kapusta Ján 2:0),
10. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Blansko C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 2:1, Andorko Pavel 2:1, Nechvátal Petr 1:2, Adam Petr 4:0, body hostů: Skoupý Michal 0:4, Voráč Pavel 1:2, Přikryl Jiří 1:2, Kaluža Tomáš 2:1), TJ Sokol Brno I B - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 3:1, Musil Ondřej 2:1, Ryšavý Filip 0:3, Prachař Marek 4:0, body hostů: Havránek Lukáš 2:2, Trávníček Tomáš 2:2, Hanák Petr 1:2, Chlíbek David 0:3), SK Kuřim A - TTC Moravská Slavia Brno E 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Jiří 0:3, Smolík Milan 1:2, Vermouzek František 0:3, Šípka Zdeněk 2:2, body hostů: Střítežský Roman 4:0, Zemanová Simona 2:1, Novotný Petr 2:1, Barč Andrej 2:1), Orel jednota Silůvky B - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 1:3, Vališ Petr 0:2, Paták Zdeněk 2:2, Železný Ladislav 3:1, Pikula Radek 1:1, body hostů: Lehocký Vojtěch 2:2, Maštera Martin 2:2, Rotrekl Lukáš 1:3, Bíla Jindřich 4:0), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Šošůvka A -:- (ODLOŽENO), Kunštát A - TJ Sokol Hlubočany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sojka Petr st. 0:3, Macháček Filip 1:2, Pokorný Martin 0:3, Kvíčala Josef 3:0, body hostů: Janík Michal ml. 3:0, Luska Petr 1:2, Šmetka Miroslav 2:1, Pořízek Josef 2:1),
11. kolo:
Kunštát A - TJ Šošůvka A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Martin 0:2, Pokorný Martin 0:2, Macháček Filip 0:3, Sojka Petr st. 1:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Obalil Jiří 2:0, Cetkovský Martin 1:1, Kapusta Ján 2:0), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maštera Martin 2:1, Bíla Jindřich 2:1, Rotrekl Lukáš 2:1, Lehocký Vojtěch 3:0, body hostů: Tureček Petr 2:1, Novotný Petr 1:2, Chmelík Daniel 0:2, Barč Andrej 0:3, Střítežský Roman 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Brno I B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 2:2, Adam Petr 3:1, Šalomoun Ivo 0:2, Andorko Pavel 4:0, Nechvátal Petr 0:1, body hostů: Prachař Marek 2:2, Musil Ondřej 2:2, Rakovický Milan 2:2, Herník Miloslav 0:3), SK Kuřim A - Orel jednota Silůvky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vermouzek František 2:1, Smolík Milan 0:3, Fučík Petr 2:1, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Železný Ladislav 4:0, Pikula Radek 2:1, Ertl Jakub 1:2, Vališ Petr 1:2), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Sokol Hlubočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 2:0, Kvapil Zdeněk 2:0, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:1, body hostů: Luska Petr 1:2, Šmetka Miroslav 0:3, Pořízek Josef 1:1, Drápal Petr 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 1:3, Hanák Petr 3:1, Chlíbek David 1:2, Havránek Lukáš 4:0, body hostů: Mikula Stanislav 0:4, Voráč Pavel 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Kaluža Tomáš 2:1),
Krajská soutěž I. třídy B
11. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 0:3, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 0:4, body hostů: Himal Tomáš 3:1, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, Pešek Oldřich 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TTC Moravská Slavia Brno D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubík Jiří 1:2, Huták Ondřej 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2, Kalivoda Petr 1:2, body hostů: Herman Jaroslav 0:3, Drápal Metoděj 2:1, Pavelka Jakub 3:0, Ličbinský Roman 3:0), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Zdenek 0:2, Tomek Jan 0:2, Wirth Imrich 1:2, Podrazil David 1:2, body hostů: Tomeček Tomáš 2:1, Jamný Petr 3:0, Obrdlík Štěpán 1:1, Morávek Zdeněk 2:0), TJ Sokol Kobylí A - SK Baník Ratíškovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvychainyi Mykyta 2:1, Mosnák Milan 1:2, Šťavík Ondřej 3:0, Kubík Josef 3:1, body hostů: Hrubý Otto 1:3, Kouřil Přemysl 2:1, Kuchařič Jiří ml. 1:2, Hrbáček Milan 0:3), KST Oltec Brno A - SK Slatina B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 2:2, Dědek Zdeněk 1:3, Šmídek Roman 2:2, Pelikán Jan 3:1, body hostů: Tůma Pavel 2:2, Oleksík Václav 4:0, Konečný Rostislav 1:3, Tupec Pavel 0:1, Adam Vlastimil 1:2), SKST PLUS Hodonín D - KST LVA B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Jan 0:2, Pařízek Richard 2:0, Příkaský Libor 2:1, Buriánek Patrik 2:0, WO 4:0, body hostů: Bednařík Marcel 2:1, Zítka Patrik 0:3, Hladký Rostislav 1:2, WO 0:4),
Krajská soutěž II. třídy A
5. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Brno I C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Široký Pavel 1:1, Lehocký Vojtěch 2:1, Telitsyn Vladimir 1:2, WO 5:0, body hostů: Ryšavý Filip 3:1, Tomko Michal 1:3, Novak Adam 2:1, WO 0:5), TTC Komořany A - TJ Sokol Rousínovec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Marek 2:0, Daněk Zdeněk st. 0:2, Holec Ondřej 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Braun Karel 1:1, Odstrčil Martin 1:2, Polouček Josef st. 0:2, Flössler Miloslav 0:2, Malý Roman 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Rebešovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Housar Jiří 1:1, Tuhý Roman 0:2, Pop Daniel 0:3, Adam Tomáš 0:2, body hostů: Mišejka Luboš 3:0, Šenkýř Jiří 2:0, Sedláček Josef 2:0, Černý Libor 1:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Vážany nad Litavou A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Frýb Tomáš 3:1, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 0:4, Paseka Vladimír 1:2),
6. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Rousínovec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 2:1, Jedlička Jindřich 2:0, Telitsyn Vladimir 2:1, Lustig Adam 3:0, body hostů: Odstrčil Martin 1:2, Polouček Josef st. 1:2, Flössler Miloslav 0:3, Malý Roman 0:2), TTC Komořany A - TJ Sokol Brno I C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frimmer Ján 0:3, Daněk Zdeněk st. 1:2, Holec Ondřej 3:0, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: van den Berg Harmen 2:2, Krejčí Petr 1:2, Ryšavý Filip 1:2, Tomko Michal 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Vážany nad Litavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pop Miroslav 1:3, Housar Jiří 2:2, Šalomoun Ivo 3:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, body hostů: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Paseka Vladimír 1:3), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Rebešovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:0, Vojáček Jaromír 2:0, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 2:0, body hostů: Mišejka Luboš 0:3, Šenkýř Jiří 1:1, Sekanina Jiří 0:2, Němec Stanislav 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Velešovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novak Adam 1:2, Pavlíček Jan 0:2, Ryšavý Filip 1:2, Krejčí Petr 1:2, body hostů: Drápal Metoděj 2:1, Rulíšek Karel 3:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 1:1), TJ Sokol Rousínovec A - T.J. Sokol Svatobořice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef st. 0:2, Flössler Miloslav 0:2, Malý Roman 0:3, Braun Karel 2:1, body hostů: Synková Dagmar 3:0, Toman Zbyněk 3:0, Firtl Radim 1:1, Kovář Dušan 1:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice A 10:3 (ODLOŽENO, čtyřhry 1:0, body domácích: Lustig Adam 2:0, Dohnal František 2:0, Jedlička Jindřich 2:1, Lehocký Vojtěch 0:2, WO 3:0, body hostů: Šebeček Marek 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 2:1, WO 0:3), TTC Komořany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 2:1, Hrabal Marek 1:2, Holec Ondřej 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Ondrovčák Ladislav 1:2, Housar Jiří 1:2, Pop Miroslav 1:2, Adam Tomáš 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Rebešovice B - TJ Vážany nad Litavou A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkýř Jiří 3:1, Sekanina Jiří 2:2, Kulhánek Jaroslav 2:2, Mišejka Luboš 2:2, body hostů: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 0:4, Paseka Vladimír 0:4), MK Řeznovice C - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Jindřich 3:1, Dohnal František 3:1, Telitsyn Vladimir 0:3, Lustig Adam 2:2, Lehocký Vojtěch 0:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Holec Ondřej 2:2, Daněk Zdeněk st. 1:3, Frimmer Ján 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Otnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housar Jiří 1:3, Adam Tomáš 0:3, Valík Tomáš 1:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, body hostů: Šebeček Marek 1:3, Bubla Jaroslav st. 4:0, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 2:1), T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Velešovice A 10:0wo, TJ Sokol Brno I C - TJ Sokol Rousínovec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 0:2, Pavlíček Jan 2:0, Tomko Michal 2:0, Toufar Zdeněk 1:0, Ryšavý Filip 1:0, WO 2:0, body hostů: Polouček Josef ml. 1:1, Odstrčil Martin 0:2, Polouček Josef st. 0:2, Flössler Miloslav 1:1, WO 0:2),
Krajská soutěž II. třídy B
11. kolo:
KST DRAGON Vyškov B - SK Kuřim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luska Petr 1:1, Libánek Ondřej 2:0, Krejsa Jakub 2:1, Krais Boris 3:0, body hostů: Šťastný Pavel 2:1, Raus Jan 0:3, Sehnal Richard 0:2, Sehnal Aleš 0:2), Velké Opatovice A - STK Zbraslavec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Türk Petr ml. 2:2, Peterka David 3:1, Türk Petr st. 0:3, Lánský Jakub 4:0, body hostů: Suchý Petr 1:3, Těžký Pavel 3:1, Koudelka Petr 2:2, Třináctý Richard 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Vysočany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazdera Pavel 2:1, Kovář Josef st. 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, Hruška Petr 1:3, body hostů: Kellner Aleš 4:0, Pernička Pavel 3:0, Janáč Daniel 0:3, Zukal Filip 2:1), Triangl Rájec A - KST Prace A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sehnal Stanislav 2:0, Lužný Jiří 2:0, Zouhar Michal 2:1, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 1:2, Hofírek Dominik 0:3, Hofírek Filip 0:2, Kuklínek Miloš 0:2), TJ Mokrá-Horákov B - TJ Lažánky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnica Vítězslav 0:4, Eliáš Stanislav 0:3, Levardi Robert 2:1, Vojtěch Tomáš 3:1, body hostů: Brandštettr Tomáš 4:0, Galla Martin 2:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 2:1),
Krajská soutěž II. třídy C
11. kolo:
SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:0, Drábek Milan 2:0, Kolář David 2:1, Příkaský Libor 3:0, body hostů: Zvychainyi Mykyta 1:2, Charvát Vavřinec 0:3, Soukal Jiří st. 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2), STP Mikulov A - TJ Jiskra Strážnice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromík Martin 0:3, Gajan Pavel ml. 1:2, Bařina Leoš 1:2, Brozák Radomír 2:2, body hostů: Kamenský Petr 4:0, Bureš Martin 3:0, Lanová Renata 1:2, Černý Zdeněk 1:2), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Rakvice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 1:2, Kalod Radek ml. 0:2, Juras Pavel 0:3, Kůřil Radim 1:2, body hostů: Anth Zdeněk 3:0, Hanák Jiří 3:0, Suský Stanislav 3:0, Vala Vítězslav 0:2), Slovan Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 2:2, Hřebačka Michal 0:4, Salajka Milan 1:3, Mikeska Michal 4:0, body hostů: Horák Ondřej 2:2, Hušek Jan 2:2, Šafařík Jan 3:1, Kuchař Pavel 2:2), SKST PLUS Hodonín E - TJ Sokol Lanžhot C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubíček Matěj 1:3, Král Ondřej 3:1, Gallus Petr st. 2:2, Mikulecký Marek 3:1, body hostů: Koníček Marek 3:1, Kotásek Jan 2:2, Němeček Radek 1:3, Maněk Marek 1:3),
Divize ženy
3. kolo:
STP Mikulov - KST DRAGON VYŠKOV 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Damborská Iveta 3:0, Kalousová Sandra 3:0, Čevelíková Lea 0:3, body hostů: Začalová Kristýna 1:2, Sedláčková Amélie 1:2, Musilová Lucie 1:2), TTC MS Brno C - SKST PLUS Hodonín E 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palbuchtová Lucie 2:1, Brázdová Marie 3:0, Hubáčková Marta 2:1, body hostů: Herzánová Denisa 0:3, Kotásková Kristýna 2:1, Orlová Marta 0:3), TJ Sokol Brno I - MSK Břeclav C Blackstone 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plíšková Kateřina 2:1, Plíšková Kristýna 1:2, Rotreklová Jana 1:2, body hostů: Jungová Nicol 2:1, Daňková Sofie Karolína 0:3, Klepáčová Daniela 3:0),
4. kolo:
TT Moravský Krumlov D - KST DRAGON VYŠKOV 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lustigová Barbora 1:2, Šedová Natálie 2:1, Škůrková Marcela 2:1, body hostů: Začalová Kristýna 1:2, Grundová Žofie 0:3, Sedláčková Amélie 3:0), TTC MS Brno C - MSK Břeclav C Blackstone 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubáčková Marta 2:1, Blatná Alena 3:0, Brázdová Marie 3:0, body hostů: Klepáčová Daniela 1:2, Daňková Sofie Karolína 0:3, Jungová Nicol 0:3), TJ Sokol Brno I - SKST PLUS Hodonín E 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plíšková Kristýna 0:2, Rotreklová Jana 0:3, Oleksíková Lucie 0:3, Plíšková Kateřina 0:1, body hostů: Kotásková Kristýna 3:0, Baldrianová Pavla 3:0, Orlová Marta 3:0),
7. kolo:
SKST PLUS Hodonín E - MSK Břeclav C Blackstone 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orlová Marta 3:0, Kotásková Kristýna 3:0, Baldrianová Pavla 3:0, body hostů: Struhárová Jana 0:3, Daňková Sofie Karolína 0:3, Jungová Nicol 0:3), STP Mikulov - TT Moravský Krumlov D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Damborská Iveta 3:0, Kalousová Sandra 3:0, Kopřivová Jana 1:0, Machová Adélka 1:1, body hostů: Lustigová Barbora 1:2, Slaná Pavla 0:3, Škůrková Marcela 0:3), TTC MS Brno C - TJ Sokol Brno I 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubáčková Marta 3:0, Brázdová Marie 3:0, Blatná Alena 3:0, body hostů: Oleksíková Lucie 0:3, Bartakovičová Nicole 0:3, Rotreklová Jana 0:3),
8. kolo:
TTC MS Brno C - STP Mikulov -:-, TJ Sokol Brno I - TT Moravský Krumlov D -:-, SKST PLUS Hodonín E - KST DRAGON VYŠKOV -:-,
9. kolo:
TTC MS Brno C - TT Moravský Krumlov D -:-, TJ Sokol Brno I - STP Mikulov -:-, MSK Břeclav C Blackstone - KST DRAGON VYŠKOV -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy