Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TJ Ostrava KST E - TJ TŽ Třinec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Jonáš 1:2, Hýl Jakub 1:2, Lisztwan Jan 1:2, Chaloupka František 0:3, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Pilch Jakub 1:2, Szotkowski Jan 2:1, Martynek Krzysztof 3:0), SKST Baník Havířov D - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Martin 3:0, Mazůrek Matěj 2:1, Baroš Antonín 1:2, Macurák Michal 3:1, body hostů: Válek Filip 1:3, Skalický Jiří 2:1, Vojtek Lukáš 0:3, Uhlář Radim 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - SK - SVINOV B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Ondřej 1:2, Krajčí Josef 2:0, Lorenc Roman 2:1, Tichavský Filip 3:0, body hostů: Theodor Filip 1:2, Foldyna Radek 1:2, Przybyla Michal 0:3, Martinák Lukáš 1:1), TJ Slavoj Český Těšín - ASK Tatra Kopřivnice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanczyk Jakub 3:1, Rucki Sylwester 2:2, Zíka Tadeáš 1:2, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Pařil Ondřej 4:0, Rajnoch Tomáš 3:1, Merenda Ladislav 0:4, Hodaň Jiří 0:3), TTC Siko Orlová B - KST Slezan Opava B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 2:0, Sargánek David 2:0, Branný Tomáš 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, body hostů: Vícha Radomír 0:2, Dzida Lukáš 0:2, Bereiter Marek 0:2, Schwan Jaroslav 0:2), SK Slavia Orlová - TJ Sokol Kateřinky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Zářický Petr 1:1, Kleprlík Kamil 2:1, Gembala Jan 3:0, body hostů: Ribka Jakub 2:1, Kašpar Tomáš 0:3, Roleder Ondřej 0:3, Střílka Jakub 0:2), TTC Frýdlant B - TJ Sokol Brušperk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 0:1, Židek Jiří 3:0, Pavliska Martin 1:2, Vaňous Jiří 2:2, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Beneš Radek 3:1, Foldyna Lukáš 2:2, Herold Jan 0:3, Koloničný Petr 0:3),
2. kolo:
TJ Ostrava KST E - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Tomáš 2:0, Chaloupka František 2:0, Rak Jonáš 3:0, Lisztwan Jan 2:0, body hostů: Válek Filip 0:3, Uhlář Radim 0:2, Skalický Jiří 0:2, Guřan Jiří 0:2), SKST Baník Havířov D - TJ TŽ Třinec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Martin 1:3, Mazůrek Matěj 2:2, Baroš Antonín 2:1, Macurák Michal 4:0, body hostů: Szwarc Matěj 3:1, Pilch Jakub 0:4, Szotkowski Jan 1:3, Martynek Krzysztof 2:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajčí Josef 2:1, Mezera Ondřej 1:1, Lorenc Roman 2:1, Tichavský Filip 3:0, body hostů: Pařil Ondřej 1:2, Rajnoch Tomáš 2:1, Merenda Ladislav 0:3, Hodaň Jiří 0:2), TJ Slavoj Český Těšín - SK - SVINOV B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanczyk Jakub 2:1, Rucki Sylwester 0:3, Skácelík Richard 1:2, Zíka Tadeáš 1:3, body hostů: Przybyla Michal 3:1, Foldyna Radek 1:2, Theodor Filip 2:1, Martinák Lukáš 3:0), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Kateřinky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 2:0, Sargánek David 2:0, Sikora Radek 1:0, Wawrosz Pavel 2:0, Branný Tomáš 1:0, body hostů: Ribka Jakub 0:2, Kašpar Tomáš 0:2, Roleder Ondřej 0:2, Střílka Jakub 0:2), SK Slavia Orlová - KST Slezan Opava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 2:2, Zářický Petr 1:3, Kleprlík Kamil 2:2, Gembala Jan 4:0, body hostů: Vícha Radomír 0:4, Wallik Lukáš 3:1, Bereiter Marek 3:1, Schwan Jaroslav 1:3),
3. kolo:
TJ TŽ Třinec A - KST Slezan Opava B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Szwarc Matěj 1:1, Pilch Jakub 1:1, Szotkowski Jan 1:2, Martynek Krzysztof 2:1, WO 4:0, body hostů: Wallik Lukáš 3:1, Vícha Radomír 0:3, Bereiter Marek 2:1, WO 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Kateřinky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Lukáš 2:2, Válek Filip 2:2, Skalický Jiří 3:1, Uhlář Radim 2:2, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 0:4), SK - SVINOV B - TTC Frýdlant B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Theodor Filip 1:3, Foldyna Radek 1:3, Javůrek Martin 1:2, Przybyla Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Pavliska Martin 0:4, Vaňous Jiří 4:0, Gřunděl Matěj 4:0, Vévoda Ondřej 2:1, WO 0:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Brušperk 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajnoch Tomáš 1:2, Hodaň Jiří 0:3, Merenda Ladislav 1:2, Pařil Ondřej 2:1, body hostů: Bystřičan Josef 3:0, Beneš Radek 1:2, Foldyna Lukáš 2:1, Herold Jan 2:1), TJ Ostrava KST E - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 2:0, Vitásek Daniel 2:0, Křenek Tomáš 2:0, Lisztwan Jan 3:0, Jůza Jaroslav 0:1, body hostů: Tichavský Filip 1:2, Mezera Ondřej 0:3, Lorenc Roman 0:2, Krajčí Josef 0:2), SKST Baník Havířov D - TJ Slavoj Český Těšín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Martin 2:0, Mazůrek Matěj 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Baroš Antonín 2:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 0:2, Skácelík František 0:2, Rucki Sylwester 0:2, Zíka Tadeáš 0:2), TTC Siko Orlová B - SK Slavia Orlová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sargánek David 2:0, Sikora Ladislav 2:0, Wilk Adam 2:0, Wawrosz Pavel 2:0, Branný Tomáš 1:0, body hostů: Kupec Ladislav 0:3, Sikora Michal 0:2, Čempel Milan 0:2, Kleprlík Kamil 0:2),
4. kolo:
TJ TŽ Třinec A - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martynek Krzysztof 3:0, Lasota Laurent 1:1, Szotkowski Jan 1:2, Pilch Jakub 1:2, WO 4:0, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 0:4, Roleder Ondřej 2:1, WO 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov B - KST Slezan Opava B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uhlář Radim 1:2, Vojtek Lukáš 1:2, Guřan Jiří 1:2, Válek Filip 2:2, WO 0:1, body hostů: Kudela Petr 4:0, Wallik Lukáš 3:0, Vícha Radomír 0:3, Bereiter Marek 1:2, WO 1:0), SK - SVINOV B - TJ Sokol Brušperk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foldyna Radek 1:3, Javůrek Martin 2:1, Theodor Filip 0:3, Przybyla Michal 2:2, body hostů: Beneš Radek 4:0, Herold Jan 2:2, Foldyna Lukáš 1:2, Koloničný Petr 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Frýdlant B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajnoch Tomáš 2:2, Hodaň Jiří 0:4, Merenda Ladislav 0:3, Pařil Ondřej 4:0, body hostů: Židek Jiří 3:1, Vaňous Jiří 2:2, Vévoda Ondřej 3:1, Pavliska Martin 1:2), TJ Ostrava KST E - TJ Slavoj Český Těšín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka František 3:0, Vitásek Daniel 1:1, Křenek Tomáš 2:0, Jůza Jaroslav 3:0, Urbanczyk Tomáš 0:1, body hostů: Urbanczyk Jakub 2:1, Skácelík František 0:3, Rucki Sylwester 0:3, Zíka Tadeáš 0:2), SKST Baník Havířov D - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Martin 3:0, Mazůrek Matěj 2:1, Macurák Michal 0:1, Baroš Antonín 3:0, Balvar Oliver 1:1, body hostů: Tichavský Filip 2:1, Mezera Ondřej 0:3, Lorenc Roman 1:2, Krajčí Josef 0:3),
5. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ TŽ Třinec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Mezera Ondřej 0:3, Lorenc Roman 1:2, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Martynek Krzysztof 3:0, Pilch Jakub 2:0, Szotkowski Jan 1:1), TJ Slavoj Český Těšín - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanczyk Jakub 2:1, Rucki Sylwester 3:0, Niedoba Roman 2:1, Skácelík František 2:1, body hostů: Válek Filip 2:1, Uhlář Radim 1:2, Vojtek Lukáš 0:3, Guřan Jiří 0:3), TTC Frýdlant B - TJ Ostrava KST E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Jiří 2:2, Maršálek Patrik 1:3, Pavliska Martin 1:3, Gřunděl Matěj 3:1, body hostů: Jůza Jaroslav 1:3, Vitásek Daniel 4:0, Krupník Jan 2:2, Chaloupka František 2:2), TJ Sokol Brušperk - SKST Baník Havířov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Radek 1:1, Foldyna Lukáš 2:0, Koloničný Petr 2:1, Bystřičan Josef 3:0, body hostů: Slaný Martin 0:3, Mazůrek Matěj 1:2, Macurák Michal 0:2, Číž Rostislav 1:1), TTC Siko Orlová B - SK - SVINOV B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Milan 1:1, Sargánek David 2:0, Sikora Radek 3:0, Wawrosz Pavel 2:0, body hostů: Skulina David 1:2, Theodor Filip 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Foldyna Radek 0:2), SK Slavia Orlová - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Škerko Milan 1:2, Kleprlík Kamil 2:1, Gembala Jan 3:0, body hostů: Pařil Ondřej 2:1, Rajnoch Tomáš 1:2, Jiříček Dalibor 0:3, Merenda Ladislav 0:3), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Kateřinky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 4:0, Bereiter Marek 2:2, Vícha Radomír 1:2, Wallik Lukáš 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 1:3, Střílka Jakub 1:2),
6. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martiňák Vojtěch 1:0, Mezera Ondřej 2:0, Krajčí Josef 2:0, Lorenc Roman 1:0, WO 3:0, body hostů: Guřan Jiří 0:2, Válek Petr 0:2, Štůsek Dušan 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Český Těšín - TJ TŽ Třinec A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbanczyk Jakub 1:2, Rucki Sylwester 0:3, Zíka Tadeáš 1:2, Skácelík Richard 0:3, WO 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 3:1, Szotkowski Jan 3:1, WO 0:4), TTC Frýdlant B - SKST Baník Havířov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Patrik 0:4, Pavliska Martin 3:0, Vaňous Jiří 2:1, Židek Jiří 0:4, body hostů: Macurák Michal 3:1, Mazůrek Matěj 2:2, Slaný Martin 2:1, Číž Rostislav 2:1), TJ Sokol Brušperk - TJ Ostrava KST E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foldyna Lukáš 0:3, Koloničný Petr 0:2, Herold Jan 1:2, Beneš Radek 2:1, body hostů: Křenek Tomáš 2:1, Lisztwan Jan 3:0, Chaloupka František 2:1, Rak Jonáš 1:1), TTC Siko Orlová B - ASK Tatra Kopřivnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wawrosz Pavel 1:0, Bezdíček Milan 2:0, Sargánek David 2:0, Sikora Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Jiříček Dalibor 0:2, Schwarz Ota 0:2, Šmída Radek 0:2, WO 0:3), SK Slavia Orlová - SK - SVINOV B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Čempel Milan 0:3, Kleprlík Kamil 2:1, Gembala Jan 4:0, body hostů: Skulina David 1:3, Chovanec Pavel 1:2, Theodor Filip 1:2, Foldyna Radek 1:2),
7. kolo:
SK - SVINOV B - KST Slezan Opava B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Martin 1:2, Lysek Tomáš 0:3, Foldyna Radek 2:1, Theodor Filip 1:2, body hostů: Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 2:1, Bereiter Marek 1:2, Vícha Radomír 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařil Ondřej 3:1, Rajnoch Tomáš 2:1, Jiříček Dalibor 2:1, Merenda Ladislav 2:2, body hostů: Roleder Ondřej 0:4, Kašpar Tomáš 2:2, Střílka Jakub 2:1, Kanclíř Přemysl 1:2), TJ Ostrava KST E - TTC Siko Orlová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka František 2:2, Lisztwan Jan 3:1, Vitásek Daniel 1:3, Rak Jonáš 3:1, body hostů: Wawrosz Pavel 3:0, Sargánek David 2:2, Sikora Radek 1:3, Branný Tomáš 1:3, Bezdíček Milan 0:1), SKST Baník Havířov D - SK Slavia Orlová 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurák Michal 2:0, Mazůrek Matěj 2:0, Číž Rostislav 3:0, WO 2:2, body hostů: Valčák Petr 0:3, Sikora Michal 0:2, Kleprlík Kamil 0:2, WO 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TTC Frýdlant B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Ondřej 1:2, Lorenc Roman 1:2, Krajčí Josef 2:1, Tichavský Filip 4:0, body hostů: Židek Jiří 1:3, Vaňous Jiří 2:1, Maršálek Patrik 1:2, Pavliska Martin 1:2), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Brušperk 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skácelík František 0:2, Rucki Sylwester 0:2, Niedoba Roman 0:1, Urbanczyk Jakub 1:1, Zíka Tadeáš 0:2, body hostů: Bystřičan Josef 3:0, Beneš Radek 2:0, Koloničný Petr 2:0, Herold Jan 1:1), TJ TŽ Třinec A - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Szotkowski Jan 1:1, Pilch Jakub 2:0, Urbaniec Radim 1:1, WO 3:0, body hostů: Válek Filip 2:1, Štůsek Dušan 0:3, Válek Petr 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
SK - SVINOV B - TJ Sokol Kateřinky 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Theodor Filip 1:3, Oborný Dominik 1:2, Foldyna Radek 2:1, Przybyla Michal 2:2, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 2:2, Střílka Jakub 2:1, Roleder Ondřej 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - KST Slezan Opava B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajnoch Tomáš 1:1, Hodaň Jiří 0:2, Pařil Ondřej 1:2, Merenda Ladislav 0:3, body hostů: Wallik Lukáš 3:0, Vícha Radomír 3:0, Bereiter Marek 1:1, Schwan Jaroslav 1:1), TJ Ostrava KST E - SK Slavia Orlová 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kindl Tomáš 1:1, Chaloupka František 2:0, Vitásek Daniel 3:0, Jůza Jaroslav 3:0, body hostů: Sikora Michal 0:3, Čempel Milan 0:3, Valčák Petr 0:2, Kleprlík Kamil 1:1), SKST Baník Havířov D - TTC Siko Orlová B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slaný Vojtěch 3:0, Mazůrek Matěj 1:2, Macurák Michal 1:2, Janošec Jakub 0:2, WO 0:3, body hostů: Wawrosz Pavel 3:1, Pisarczyk Tomek 3:0, Sikora Radek 0:1, Branný Tomáš 0:2, Bezdíček Milan 0:1, WO 3:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Sokol Brušperk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 2:2, Mezera Ondřej 2:2, Krajčí Josef 3:1, Tichavský Filip 2:2, body hostů: Beneš Radek 4:0, Koloničný Petr 0:4, Herold Jan 2:2, Kocián Petr 1:3), TJ Slavoj Český Těšín - TTC Frýdlant B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanczyk Jakub 4:0, Niedoba Roman 0:1, Rucki Sylwester 0:3, Skácelík František 4:0, Zíka Tadeáš 1:1, body hostů: Vaňous Jiří 2:2, Židek Jiří 2:2, Maršálek Patrik 1:2, Pavliska Martin 0:3),
9. kolo:
TTC Frýdlant B - TJ TŽ Třinec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 2:1, Pavliska Martin 2:1, Vaňous Jiří 2:1, Židek Jiří 3:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Szwarc Matěj 0:3, Pilch Jakub 0:3, Szotkowski Jan 0:3), TJ Sokol Brušperk - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foldyna Lukáš 1:0, Herold Jan 2:0, Koloničný Petr 2:0, Beneš Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Válek Filip 0:2, Válek Petr 0:2, Štůsek Dušan 0:2, WO 0:3), TTC Siko Orlová B - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Radek 2:0, Cabák Josef 2:0, Branný Tomáš 2:0, Sargánek David 2:0, body hostů: Hazuka Pavel 0:2, Hüttl Adolf 0:2, Sobota Martin 0:2, Sedlář Dominik 0:2), SK Slavia Orlová - TJ Slavoj Český Těšín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 3:0, Kleprlík Kamil 2:1, Zářický Petr 0:2, Gembala Jan 4:0, Škerko Milan 0:1, body hostů: Skácelík František 1:3, Urbanczyk Jakub 2:1, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 0:3), KST Slezan Opava B - TJ Ostrava KST E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudela Petr 2:0, Schwan Jaroslav 0:2, Vícha Radomír 0:3, Wallik Lukáš 0:3, body hostů: Rak Jonáš 2:1, Lisztwan Jan 3:0, Chaloupka František 2:0, Jůza Jaroslav 1:1), TJ Sokol Kateřinky - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 1:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Slaný Vojtěch 3:1, Macurák Michal 3:1, Slaný Martin 3:1, Mazůrek Matěj 0:4), SK - SVINOV B - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Theodor Filip 2:1, Przybyla Michal 3:0, Skulina David 1:2, Foldyna Radek 4:0, body hostů: Rajnoch Tomáš 1:3, Pařil Ondřej 1:2, Jiříček Dalibor 1:2, Merenda Ladislav 0:3),
10. kolo:
TTC Frýdlant B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Jiří 2:2, Pavliska Martin 1:2, Židek Jiří 2:1, Gřunděl Matěj 4:0, body hostů: Válek Filip 2:2, Uhlář Radim 1:3, Vojtek Lukáš 0:3, Guřan Jiří 2:1), TJ Sokol Brušperk - TJ TŽ Třinec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Radek 2:2, Foldyna Lukáš 1:2, Herold Jan 0:3, Bystřičan Josef 3:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Szwarc Matěj 2:2, Pilch Jakub 1:2, Szotkowski Jan 2:1), TTC Siko Orlová B - TJ Slavoj Český Těšín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sargánek David 1:0, Wawrosz Pavel 2:0, Sikora Radek 2:0, Sikora Ladislav 2:0, WO 1:0, body hostů: Skácelík Richard 0:2, Rucki Sylwester 0:2, Zíka Tadeáš 0:2, Skácelík František 0:1, WO 0:1), SK Slavia Orlová - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heuman Ivan 1:0, Škerko Milan 2:0, Kleprlík Kamil 2:0, Gembala Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Juroška Radan 0:2, Hazuka Pavel 0:2, Sobota Martin 0:2, WO 0:3), KST Slezan Opava B - SKST Baník Havířov D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dzida Martin 0:2, Stania Jindřich 0:2, Vykydal Tomáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Janošec Jakub 2:0, Mazůrek Matěj 1:0, Slaný Martin 2:0, Macurák Michal 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Kateřinky - TJ Ostrava KST E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Roleder Ondřej 2:1, Kašpar Tomáš 1:2, Ribka Jakub 2:2, body hostů: Lisztwan Jan 4:0, Chaloupka František 1:3, Jůza Jaroslav 2:1, Hýl Jakub 2:1),
11. kolo:
TJ TŽ Třinec A - SK - SVINOV B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Pilch Jakub 2:0, Szotkowski Jan 2:0, Szwarc Matěj 2:0, body hostů: Przybyla Michal 0:2, Foldyna Radek 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Chovanec Pavel 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - ASK Tatra Kopřivnice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhlář Radim 1:2, Vojtek Lukáš 2:1, Guřan Jiří 0:3, Válek Filip 2:2, body hostů: Pařil Ondřej 4:0, Rajnoch Tomáš 1:2, Jiříček Dalibor 2:1, Merenda Ladislav 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - KST Slezan Opava B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kántor Lukáš 0:1, Lorenc Roman 1:2, Tichavský Filip 2:1, Krajčí Josef 0:3, Martiňák Vojtěch 0:2, WO 5:0, body hostů: Wallik Lukáš 3:1, Bereiter Marek 2:2, Vícha Radomír 4:0, WO 0:5), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Kateřinky 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedoba Roman 1:2, Zíka Tadeáš 1:2, Rucki Sylwester 0:1, Urbanczyk Jakub 3:1, Skácelík Richard 0:2, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Roleder Ondřej 1:2, Střílka Jakub 2:1, Kašpar Tomáš 1:2), TTC Frýdlant B - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gřunděl Matěj 2:2, Vaňous Jiří 1:3, Pavliska Martin 1:2, Pěnkava Pavel 3:1, body hostů: Wawrosz Pavel 4:0, Bezdíček Milan 3:1, Sargánek David 1:3, Branný Tomáš 0:3), TJ Sokol Brušperk - SK Slavia Orlová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Radek 2:2, Pajak Wojciech 1:2, Neuwirth Jaroslav 1:1, Koloničný Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Gembala Jan 4:0, Heuman Ivan 4:0, Kleprlík Kamil 0:3, Kupec Ladislav 1:2), TJ Ostrava KST E - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýl Jakub 1:2, Chaloupka František 0:2, Vitásek Daniel 0:3, Krupník Jan 1:2, body hostů: Bača Jaroslav ml. 3:0, Macurák Michal 2:1, Baroš Antonín 3:0, Mazůrek Matěj 1:1),
12. kolo:
TJ TŽ Třinec A - ASK Tatra Kopřivnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 1:3, Szotkowski Jan 2:2, Szwarc Matěj 1:3, body hostů: Pařil Ondřej 2:2, Rajnoch Tomáš 2:2, Jiříček Dalibor 3:1, Merenda Ladislav 1:3), TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK - SVINOV B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 3:1, Guřan Jiří 1:3, Vojtek Lukáš 2:2, Válek Filip 2:2, body hostů: Foldyna Radek 2:2, Przybyla Michal 4:0, Blatný Jaroslav 1:3, Lysek Tomáš 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Sokol Kateřinky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 2:2, Martiňák Vojtěch 1:3, Tichavský Filip 3:1, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Roleder Ondřej 1:3, Střílka Jakub 3:1, Kašpar Tomáš 0:4), TJ Slavoj Český Těšín - KST Slezan Opava B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanczyk Jakub 1:2, Rucki Sylwester 0:3, Zíka Tadeáš 1:2, Niedoba Roman 0:3, body hostů: Kudela Petr 3:0, Wallik Lukáš 3:0, Bereiter Marek 2:1, Vícha Radomír 2:1), TTC Frýdlant B - SK Slavia Orlová 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Pavel 2:1, Židek Jiří 1:2, Pavliska Martin 1:2, Gřunděl Matěj 4:0, WO 1:0, body hostů: Gembala Jan 3:1, Heuman Ivan 1:2, Kleprlík Kamil 0:3, Zářický Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Brušperk - TTC Siko Orlová B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Radek 0:1, Foldyna Lukáš 0:3, Koloničný Petr 0:2, WO 1:3, body hostů: Wawrosz Pavel 2:0, Branný Tomáš 2:0, Bezdíček Milan 1:0, Sargánek David 1:0, WO 3:1),
13. kolo:
TTC Siko Orlová B - TJ TŽ Třinec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sargánek David 2:1, Sikora Radek 0:3, Pisarczyk Tomek 3:0, Wawrosz Pavel 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Szwarc Matěj 1:2, Szotkowski Jan 0:3, Pilch Jakub 1:2), SK Slavia Orlová - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gembala Jan 2:0, Heuman Ivan 1:1, Kleprlík Kamil 3:0, Swaczyna Radek 2:0, body hostů: Uhlář Radim 0:3, Vojtek Lukáš 1:1, Zajíc Filip 0:2, Müller Dominik 0:2), KST Slezan Opava B - TTC Frýdlant B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wallik Lukáš 2:0, Vícha Radomír 2:0, Bereiter Marek 2:1, Kudela Petr 3:0, body hostů: Pavliska Martin 0:3, Židek Jiří 1:2, Maršálek Patrik 0:2, Horáková Libuše 0:2), TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Brušperk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 0:4, Kašpar Tomáš 1:2, Střílka Jakub 1:2, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Bystřičan Josef 3:1, Beneš Radek 4:0, Herold Jan 1:2, Koloničný Petr 1:2), SK - SVINOV B - TJ Ostrava KST E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Theodor Filip 0:4, Lysek Tomáš 1:3, Foldyna Radek 2:2, Przybyla Michal 4:0, body hostů: Vitásek Daniel 2:2, Jůza Jaroslav 2:2, Mesaroš Petr 3:1, Chaloupka František 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajnoch Tomáš 3:1, Pařil Ondřej 1:3, Jiříček Dalibor 3:1, Merenda Ladislav 1:3, body hostů: Macurák Michal 2:2, Mazůrek Matěj 4:0, Olejník Oliver 0:4, Balvar Oliver 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Slavoj Český Těšín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Roman 3:0, Krajčí Josef 2:1, Mezera Ondřej 0:3, Tichavský Filip 3:0, WO 1:0, body hostů: Skácelík František 1:2, Urbanczyk Jakub 2:1, Rucki Sylwester 1:2, Niedoba Roman 0:3, WO 0:1),
14. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sargánek David 0:1, Branný Tomáš 1:1, Wawrosz Pavel 3:0, Sikora Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Uhlář Radim 2:1, Zajíc Filip 0:3, Müller Dominik 0:2, WO 0:3), SK Slavia Orlová - TJ TŽ Třinec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleprlík Kamil 1:1, Valčák Petr 0:2, Sikora Michal 0:3, Čempel Milan 0:2, body hostů: Martynek Krzysztof 3:0, Szwarc Matěj 2:0, Szotkowski Jan 2:0, Pilch Jakub 1:1), KST Slezan Opava B - TJ Sokol Brušperk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 4:0, Vícha Radomír 1:2, Bereiter Marek 2:1, Wallik Lukáš 2:2, body hostů: Beneš Radek 2:2, Herold Jan 3:1, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, Neuwirth Jaroslav 0:3), TJ Sokol Kateřinky - TTC Frýdlant B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Kašpar Tomáš 1:2, Kanclíř Přemysl 0:3, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Gřunděl Matěj 3:1, Pěnkava Pavel 2:2, Židek Jiří 2:1, Pavliska Martin 1:2), SK - SVINOV B - SKST Baník Havířov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Filip 2:2, Blatný Jaroslav 2:2, Foldyna Radek 1:3, Przybyla Michal 4:0, body hostů: Macurák Michal 3:1, Mazůrek Matěj 3:1, Balvar Oliver 1:3, Olejník Oliver 0:4), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Ostrava KST E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařil Ondřej 2:1, Rajnoch Tomáš 1:2, Merenda Ladislav 0:3, Jiříček Dalibor 1:3, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Krupník Jan 3:0, Vitásek Daniel 1:2, Hýl Jakub 1:2),
15. kolo:
KST Slezan Opava B - TJ TŽ Třinec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 3:0, Bereiter Marek 1:2, Vícha Radomír 1:2, Wallik Lukáš 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Szwarc Matěj 0:3, Pilch Jakub 1:2, Urbaniec Radim 1:2), TJ Sokol Kateřinky - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Tomáš 1:1, Roleder Ondřej 1:1, Střílka Jakub 3:0, Ribka Jakub 3:0, body hostů: Válek Filip 2:1, Kaloč Bohuslav 0:3, Müller Dominik 0:2, Guřan Jiří 0:2), TTC Frýdlant B - SK - SVINOV B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gřunděl Matěj 2:0, Pavliska Martin 2:0, Vaňous Jiří 2:1, Pěnkava Pavel 2:0, body hostů: Foldyna Radek 0:3, Skulina David 0:2, Theodor Filip 1:1, Oborný Dominik 0:2), TJ Sokol Brušperk - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herold Jan 2:2, Foldyna Lukáš 1:2, Koloničný Petr 2:1, Beneš Radek 4:0, body hostů: Pařil Ondřej 3:1, Rajnoch Tomáš 1:3, Jiříček Dalibor 1:2, Merenda Ladislav 0:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TJ Ostrava KST E 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčí Josef 0:2, Mezera Ondřej 0:2, Kántor Lukáš 0:3, Lorenc Roman 0:2, body hostů: Mesaroš Petr 3:0, Jůza Jaroslav 2:0, Rak Jonáš 2:0, Chaloupka František 2:0), TJ Slavoj Český Těšín - SKST Baník Havířov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 4:0, Rusnáková Markéta 1:3, Rucki Sylwester 1:2, Skácelík František 1:3, body hostů: Macurák Michal 2:2, Slaný Martin 2:2, Mazůrek Matěj 2:2, Balvar Oliver 2:1), SK Slavia Orlová - TTC Siko Orlová B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čempel Milan 0:2, Kleprlík Kamil 0:2, Sikora Michal 0:2, Valčák Petr 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0, Sargánek David 2:0, Bezdíček Milan 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - TJ TŽ Třinec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 1:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 1:3, Szwarc Matěj 3:1, Jurga Filip ml. 1:3), KST Slezan Opava B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Vícha Radomír 1:1, Bereiter Marek 2:1, Wallik Lukáš 3:0, body hostů: Skalický Jiří 0:3, Válek Filip 1:2, Vojtek Lukáš 1:1, Guřan Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk - SK - SVINOV B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Radek 2:0, Foldyna Lukáš 1:1, Herold Jan 2:1, Bystřičan Josef 3:0, body hostů: Skulina David 0:3, Foldyna Radek 1:2, Theodor Filip 1:1, Oborný Dominik 0:2), TTC Frýdlant B - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 3:0, Pavliska Martin 0:2, Vaňous Jiří 3:0, Pěnkava Pavel 3:0, body hostů: Pařil Ondřej 1:2, Rajnoch Tomáš 1:2, Jiříček Dalibor 0:3, Merenda Ladislav 0:2), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Ostrava KST E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanczyk Jakub 2:2, Rusnáková Markéta 1:2, Zíka Tadeáš 1:2, Skácelík František 1:3, body hostů: Hýl Jakub 1:3, Chaloupka František 4:0, Mesaroš Petr 1:2, Jůza Jaroslav 3:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - SKST Baník Havířov D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 1:2, Mezera Ondřej 0:3, Lorenc Roman 0:3, Krajčí Josef 2:1, WO 4:0, body hostů: Slaný Martin 3:1, Mazůrek Matěj 2:2, Macurák Michal 4:0, WO 0:4),
17. kolo:
TJ TŽ Třinec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:1, Pilch Jakub 1:2, Szotek David 2:1, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Tichavský Filip 3:1, Krajčí Josef 0:3, Lorenc Roman 0:3, Mezera Ondřej 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Slavoj Český Těšín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Dominik 0:2, Guřan Jiří 2:0, Skalický Jiří 3:0, Válek Filip 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 1:2, Rucki Sylwester 0:3, Rusnáková Markéta 0:2, Skácelík František 1:1), TJ Ostrava KST E - TTC Frýdlant B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jaroslav 3:0, Vitásek Daniel 0:3, Mesaroš Petr 3:0, Bajger Jiří 2:2, body hostů: Maršálek Patrik 1:3, Pavliska Martin 1:2, Vaňous Jiří 1:2, Židek Jiří 2:1), SKST Baník Havířov D - TJ Sokol Brušperk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balvar Oliver 1:3, Číž Rostislav 2:2, Mazůrek Matěj 3:1, Slaný Martin 2:2, body hostů: Bystřičan Josef 3:1, Beneš Radek 2:2, Koloničný Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3), SK - SVINOV B - TTC Siko Orlová B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foldyna Radek 0:2, Jašek Milan 0:2, Theodor Filip 0:2, Lysek Tomáš 0:2, body hostů: Wawrosz Pavel 2:0, Bezdíček Milan 2:0, Sargánek David 2:0, Branný Tomáš 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - SK Slavia Orlová 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařil Ondřej 3:1, Merenda Ladislav 0:4, Jiříček Dalibor 3:1, WO 0:4, body hostů: Heuman Ivan 1:2, Kleprlík Kamil 3:0, Zářický Petr 1:2, Swaczyna Radek 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Kateřinky - KST Slezan Opava B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar Tomáš 2:0, Roleder Ondřej 1:1, Střílka Jakub 2:1, Ribka Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Wallik Lukáš 2:1, Schwan Jaroslav 0:3, Vícha Radomír st. 0:3, WO 0:3),
18. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhlář Radim 2:1, Müller Dominik 1:2, Olbricht Petr 0:3, Válek Filip 2:2, body hostů: Tichavský Filip 2:2, Krajčí Josef 2:1, Lorenc Roman 3:0, Mezera Ondřej 1:2), TJ TŽ Třinec A - TJ Slavoj Český Těšín 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbaniec Radim 3:0, Pilch Jakub 2:1, Szwarc Matěj 2:1, Martynek Krzysztof 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, Skácelík František 0:3, Rucki Sylwester 0:3), SKST Baník Havířov D - TTC Frýdlant B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Číž Rostislav 0:1, Slaný Martin 2:0, Baroš Antonín 3:0, Olejník Oliver 1:1, WO 3:0, body hostů: Pavliska Martin 1:2, Maršálek Patrik 0:3, Židek Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Brušperk 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vitásek Daniel 2:2, Mesaroš Petr 1:3, Bajger Jiří 3:1, Jůza Jaroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Beneš Radek 4:0, Koloničný Petr 2:2, Kocián Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, WO 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Siko Orlová B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Merenda Ladislav 0:2, Šmída Radek 0:2, Jiříček Dalibor 0:2, WO 0:3, body hostů: Sargánek David 2:0, Sikora Radek 1:0, Branný Tomáš 2:0, Sikora Ladislav 1:0, WO 3:0), SK - SVINOV B - SK Slavia Orlová 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 1:2, Chovanec Pavel 0:2, Foldyna Radek 2:1, Theodor Filip 2:2, Lysek Tomáš 0:1, body hostů: Heuman Ivan 4:0, Kleprlík Kamil 2:1, Swaczyna Radek 1:2, Škerko Milan 1:2),
19. kolo:
KST Slezan Opava B - SK - SVINOV B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Schwan Jaroslav 2:0, Vícha Radomír 2:1, Wallik Lukáš 2:0, body hostů: Foldyna Radek 0:3, Skulina David 0:2, Theodor Filip 1:1, Martinák Lukáš 0:2), TJ Sokol Kateřinky - ASK Tatra Kopřivnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar Tomáš 1:0, Roleder Ondřej 2:0, Střílka Jakub 2:0, Ribka Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Merenda Ladislav 0:2, Hodaň Jiří 0:2, Šmída Radek 0:2, WO 0:3), TTC Siko Orlová B - TJ Ostrava KST E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 3:0, Sargánek David 2:0, Branný Tomáš 1:2, Pisarczyk Tomek 3:0, body hostů: Mesaroš Petr 1:2, Hýl Jakub 1:2, Bajger Jiří 0:3, Kindl Tomáš 0:2), SK Slavia Orlová - SKST Baník Havířov D 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 1:2, Kleprlík Kamil 0:2, Škerko Milan 0:3, Gembala Jan 0:3, body hostů: Slaný Martin 3:0, Mazůrek Matěj 3:0, Číž Rostislav 3:0, Balvar Oliver 1:1), TTC Frýdlant B - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 3:0, Židek Jiří 2:1, Vaňous Jiří 1:2, Pěnkava Pavel 3:0, body hostů: Tichavský Filip 1:2, Lorenc Roman 1:2, Krajčí Josef 1:2, Mezera Ondřej 0:3), TJ Sokol Brušperk - TJ Slavoj Český Těšín 10:0wo, TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ TŽ Třinec A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Müller Dominik 1:2, Skalický Jiří 2:1, Válek Filip 1:2, WO 0:4, body hostů: Szotkowski Jan 0:3, Pilch Jakub 1:1, Martynek Krzysztof 2:0, Szwarc Matěj 2:0, WO 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - SK - SVINOV B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar Tomáš 1:1, Roleder Ondřej 1:1, Střílka Jakub 2:1, Ribka Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Foldyna Radek 2:1, Lysek Tomáš 1:2, Zapletal František 0:3, WO 0:3), KST Slezan Opava B - ASK Tatra Kopřivnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bereiter Marek 1:0, Vícha Radomír 2:0, Wallik Lukáš 2:0, Schwan Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Merenda Ladislav 0:2, Hodaň Jiří 0:2, Šmída Radek 0:2, WO 0:3), SK Slavia Orlová - TJ Ostrava KST E 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleprlík Kamil 1:2, Zářický Petr 0:2, Škerko Milan 0:3, Heuman Ivan 1:2, WO 4:0, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Mesaroš Petr 3:1, Vitásek Daniel 2:1, WO 0:4), TTC Siko Orlová B - SKST Baník Havířov D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 1:0, Sargánek David 2:0, Branný Tomáš 1:2, Wawrosz Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Slaný Martin 1:2, Mazůrek Matěj 0:3, Číž Rostislav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Brušperk - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herold Jan 2:1, Foldyna Lukáš 2:1, Koloničný Petr 2:1, Beneš Radek 3:0, body hostů: Tichavský Filip 3:0, Krajčí Josef 0:3, Lorenc Roman 0:3, Mezera Ondřej 0:3), TTC Frýdlant B - TJ Slavoj Český Těšín 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaloč Svatopluk 2:0, Pavliska Martin 1:1, Pěnkava Pavel 3:0, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 1:2, Skácelík František 0:3, Rusnáková Markéta 0:2, Siuda Tomáš 0:2),
21. kolo:
TJ TŽ Třinec A - TTC Frýdlant B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Pilch Jakub 2:2, Szotkowski Jan 0:3, Szwarc Matěj 3:1, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Kaloč Svatopluk 2:2, Židek Jiří 1:3, Pavliska Martin 0:3), TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Sokol Brušperk 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Lukáš 1:3, Müller Dominik 1:2, Guřan Jiří 1:2, Válek Filip 3:1, body hostů: Beneš Radek 4:0, Koloničný Petr 2:2, Foldyna Lukáš 1:2, Neuwirth Jaroslav 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - TTC Siko Orlová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Ondřej 1:3, Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 1:3, Tichavský Filip 4:0, body hostů: Sargánek David 3:1, Branný Tomáš 2:2, Sikora Ladislav 2:2, Musil Milan 1:3), TJ Slavoj Český Těšín - SK Slavia Orlová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rusnáková Markéta 1:3, Urbanczyk Jakub 2:2, Rucki Sylwester 1:2, Skácelík František 2:2, body hostů: Gembala Jan 4:0, Heuman Ivan 2:2, Kleprlík Kamil 2:2, Zářický Petr 1:2), TJ Ostrava KST E - KST Slezan Opava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Jonáš 4:0, Jůza Jaroslav 2:1, Kindl Tomáš 2:1, Mesaroš Petr 1:3, body hostů: Kudela Petr 3:1, Wallik Lukáš 1:3, Bereiter Marek 0:3, Schwan Jaroslav 1:2), SKST Baník Havířov D - TJ Sokol Kateřinky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeček Erik 2:1, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 1:2, Číž Rostislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Ribka Jakub 3:1, Střílka Jakub 2:1, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 0:3, WO 0:1), ASK Tatra Kopřivnice - SK - SVINOV B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařil Ondřej 4:0, Merenda Ladislav 1:3, Rajnoch Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Foldyna Radek 2:1, Theodor Filip 1:2, Blatný Jaroslav 1:2, Lysek Tomáš 0:3, WO 5:0),
22. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Frýdlant B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Dominik 3:1, Kaloč Bohuslav 0:4, Uhlář Radim 3:1, Válek Filip 3:1, body hostů: Pavliska Martin 3:1, Vaňous Jiří 1:3, Maršálek Patrik 1:3, Židek Jiří 2:2), TJ TŽ Třinec A - TJ Sokol Brušperk 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martynek Krzysztof 1:1, Pilch Jakub 0:2, Szotkowski Jan 2:1, Szwarc Matěj 2:0, WO 4:0, body hostů: Beneš Radek 3:0, Koloničný Petr 1:2, Rychlík Evžen 0:3, WO 0:4), TJ Slavoj Český Těšín - TTC Siko Orlová B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 0:3, Rucki Sylwester 2:1, Urbanczyk Jakub 2:1, Skácelík František 0:3, WO 5:0, body hostů: Sargánek David 4:0, Branný Tomáš 2:2, Cabák Josef 2:2, WO 0:5), TJ Frenštát pod Radhoštěm A - SK Slavia Orlová 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mezera Ondřej 1:1, Lorenc Roman 2:0, Tichavský Filip 1:0, Krajčí Josef 2:0, WO 3:0, body hostů: Miškolci Ivo 0:3, Čempel Milan 0:2, Kleprlík Kamil 1:1, WO 0:3), SKST Baník Havířov D - KST Slezan Opava B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přeček Erik 1:0, Mazůrek Matěj 0:2, Slaný Martin 3:0, Číž Rostislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Wallik Lukáš 1:2, Bereiter Marek 1:2, Schwan Jaroslav 0:2, WO 0:3), TJ Ostrava KST E - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýl Jakub 2:0, Jůza Jaroslav 2:0, Mesaroš Petr 2:1, Vitásek Daniel 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Roleder Ondřej 0:3, Kašpar Tomáš 0:2, Kurka Kamil 0:2),
23. kolo:
SK - SVINOV B - TJ TŽ Třinec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blatný Jaroslav 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Theodor Filip 1:2, Foldyna Radek 0:3, body hostů: Szwarc Matěj 3:0, Pilch Jakub 2:1, Szotkowski Jan 2:0, Martynek Krzysztof 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - TTC MG Odra GAS Vratimov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rajnoch Tomáš 3:1, Jiříček Dalibor 1:2, Merenda Ladislav 0:2, Pařil Ondřej 4:0, WO 0:1, body hostů: Válek Filip 1:2, Uhlář Radim 1:3, Müller Dominik 1:2, Guřan Jiří 2:1, WO 1:0), KST Slezan Opava B - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Radomír 2:2, Schwan Jaroslav 2:2, Bereiter Marek 2:2, Wallik Lukáš 3:1, body hostů: Tichavský Filip 3:1, Lorenc Roman 3:1, Krajčí Josef 1:3, Šindler Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kateřinky - TJ Slavoj Český Těšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 1:3, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Skácelík František 2:2, Urbanczyk Jakub 3:1, Zíka Tadeáš 1:3, Siuda Tomáš 2:2), TTC Siko Orlová B - TTC Frýdlant B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Pavel 4:0, Sargánek David 0:3, Branný Tomáš 2:1, Wilk Adam 0:1, Pisarczyk Tomek 2:1, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Gřunděl Matěj 2:2, Vévoda Ondřej 0:3, Židek Jiří 2:1), SK Slavia Orlová - TJ Sokol Brušperk 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škerko Milan 0:2, Kleprlík Kamil 0:2, Heuman Ivan 1:2, Zářický Petr 0:1, Miškolci Ivo 0:2, WO 1:0, body hostů: Herold Jan 2:1, Beneš Radek 3:0, Foldyna Lukáš 2:0, Koloničný Petr 2:0, WO 0:1), SKST Baník Havířov D - TJ Ostrava KST E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bača Jaroslav ml. 3:0, Mazůrek Matěj 1:1, Slaný Martin 3:0, Přeček Erik 1:2, body hostů: Jůza Jaroslav 0:3, Vitásek Daniel 2:1, Hýl Jakub 0:3, Kindl Tomáš 1:1),
24. kolo:
ASK Tatra Kopřivnice - TJ TŽ Třinec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajnoch Tomáš 1:1, Jiříček Dalibor 0:2, Merenda Ladislav 0:1, Pařil Ondřej 1:2, WO 0:2, body hostů: Martynek Krzysztof 2:0, Szwarc Matěj 2:0, Pilch Jakub 2:0, Szotkowski Jan 0:2, WO 2:0), SK - SVINOV B - TTC MG Odra GAS Vratimov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 0:2, Blatný Jaroslav 0:2, Theodor Filip 0:2, Foldyna Radek 0:2, body hostů: Válek Filip 2:0, Vojtek Lukáš 2:0, Skalický Jiří 2:0, Uhlář Radim 2:0), TJ Sokol Kateřinky - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Roleder Ondřej 1:3, Kašpar Tomáš 1:3, Ribka Jakub 3:1, body hostů: Tichavský Filip 4:0, Lorenc Roman 1:3, Krajčí Josef 2:2, Mezera Ondřej 2:2), KST Slezan Opava B - TJ Slavoj Český Těšín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Bereiter Marek 1:1, Wallik Lukáš 3:0, Vícha Radomír 2:0, body hostů: Urbanczyk Jakub 1:2, Skácelík František 0:2, Rusnáková Markéta 0:2, Zíka Tadeáš 0:2), SK Slavia Orlová - TTC Frýdlant B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škerko Milan 1:3, Miškolci Ivo 0:4, Heuman Ivan 3:0, Kleprlík Kamil 2:2, body hostů: Gřunděl Matěj 3:1, Pavliska Martin 3:1, Kaloč Svatopluk 2:2, Vévoda Ondřej 1:2), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Brušperk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisarczyk Tomek 2:0, Sargánek David 2:0, Branný Tomáš 2:1, Wawrosz Pavel 2:0, body hostů: Herold Jan 0:3, Bystřičan Josef 0:2, Beneš Radek 1:1, Koloničný Petr 0:2),
25. kolo:
TJ TŽ Třinec A - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilch Jakub 1:3, Szotkowski Jan 0:3, Szwarc Matěj 2:1, Martynek Krzysztof 1:2, WO 2:0, body hostů: Bezdíček Milan 1:3, Sargánek David 4:0, Branný Tomáš 2:1, Wawrosz Pavel 2:0, WO 0:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - SK Slavia Orlová 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhlář Radim 1:3, Skalický Jiří 4:0, Vojtek Lukáš 2:1, Válek Filip 1:3, body hostů: Gembala Jan 2:2, Heuman Ivan 2:2, Kleprlík Kamil 3:1, Zářický Petr 0:3), TTC Frýdlant B - KST Slezan Opava B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Patrik 1:3, Pavliska Martin 1:3, Vaňous Jiří 2:2, Gřunděl Matěj 4:0, body hostů: Wallik Lukáš 3:1, Vícha Radomír 2:2, Bereiter Marek 2:2, Vykydal Tomáš 1:3), TJ Sokol Brušperk - TJ Sokol Kateřinky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herold Jan 2:2, Koloničný Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Beneš Radek 3:1, body hostů: Ribka Jakub 4:0, Střílka Jakub 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Kašpar Tomáš 0:4), TJ Ostrava KST E - SK - SVINOV B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Daniel 2:1, Hýl Jakub 2:1, Křenek Tomáš 3:0, Mesaroš Petr 2:2, body hostů: Foldyna Radek 1:3, Theodor Filip 1:2, Blatný Jaroslav 0:3, Lysek Tomáš 2:1), SKST Baník Havířov D - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Rostislav 2:1, Mazůrek Matěj 1:2, Baroš Antonín 3:0, Slaný Martin 3:1, body hostů: Rajnoch Tomáš 2:2, Pařil Ondřej 1:2, Jiříček Dalibor 1:2, Merenda Ladislav 0:3), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanczyk Jakub 3:1, Rusnáková Markéta 0:2, Rucki Sylwester 1:3, Skácelík František 3:1, Zíka Tadeáš 2:0, body hostů: Tichavský Filip 4:0, Krajčí Josef 2:2, Lorenc Roman 1:3, Mezera Ondřej 0:4),
26. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Siko Orlová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 2:2, Müller Dominik 0:4, Vojtek Lukáš 2:1, Válek Filip 2:2, body hostů: Wawrosz Pavel 3:1, Sargánek David 3:1, Branný Tomáš 1:3, Sikora Radek 2:1), TJ TŽ Třinec A - SK Slavia Orlová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:1, Pilch Jakub 2:0, Szotkowski Jan 2:1, Szwarc Matěj 2:1, body hostů: Miškolci Ivo 0:3, Škerko Milan 1:2, Heuman Ivan 1:2, Kleprlík Kamil 1:1), TJ Sokol Brušperk - KST Slezan Opava B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 0:1, Herold Jan 1:1, Beneš Radek 3:0, Koloničný Petr 1:0, WO 4:0, body hostů: Bereiter Marek 1:2, Vícha Radomír 1:1, Vykydal Tomáš 0:2, WO 0:4), TTC Frýdlant B - TJ Sokol Kateřinky 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Židek Jiří 1:1, Kaloč Svatopluk 2:0, Pavliska Martin 3:0, Gřunděl Matěj 3:0, body hostů: Ribka Jakub 1:2, Střílka Jakub 0:3, Roleder Ondřej 0:2, Kašpar Tomáš 0:2), SKST Baník Havířov D - SK - SVINOV B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Rostislav 2:0, Mazůrek Matěj 2:0, Macurák Michal 3:0, Slaný Martin 2:1, body hostů: Lysek Tomáš 0:3, Theodor Filip 0:3, Foldyna Radek 1:1, Chovanec Pavel 0:2), TJ Ostrava KST E - ASK Tatra Kopřivnice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chaloupka František 1:1, Vitásek Daniel 2:0, Kindl Tomáš 2:1, Křenek Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Pařil Ondřej 2:1, Rajnoch Tomáš 0:3, Jiříček Dalibor 0:2, WO 0:3),
27. kolo:
TJ TŽ Třinec A - TJ Ostrava KST E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 0:3, Szotkowski Jan 1:2, Szwarc Matěj 4:0, body hostů: Rak Jonáš 3:1, Chaloupka František 2:2, Vitásek Daniel 0:3, Jůza Jaroslav 1:2), TTC MG Odra GAS Vratimov B - SKST Baník Havířov D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Dominik 2:2, Zajíc Filip 1:3, Vojtek Lukáš 2:2, Válek Filip 4:0, body hostů: Balvar Oliver 0:4, Janošec Jakub 1:3, Mazůrek Matěj 3:1, Číž Rostislav 3:1), SK - SVINOV B - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Tomáš 3:1, Oborný Dominik 2:2, Theodor Filip 2:2, Foldyna Radek 2:2, body hostů: Tichavský Filip 4:0, Lorenc Roman 2:2, Krajčí Josef 1:3, Mezera Ondřej 0:4), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Slavoj Český Těšín 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rajnoch Tomáš 3:1, Pařil Ondřej 2:1, Jiříček Dalibor 4:0, WO 0:4, body hostů: Skácelík František 2:1, Rucki Sylwester 0:3, Zíka Tadeáš 0:2, Skácelík Richard 0:3, WO 4:0), KST Slezan Opava B - TTC Siko Orlová B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vykydal Tomáš 0:3, Bereiter Marek 0:3, Wallik Lukáš 1:1, Vícha Radomír 2:1, WO 5:1, body hostů: Sargánek David 3:0, Branný Tomáš 3:1, Musil Milan 2:2, WO 1:5), TJ Sokol Kateřinky - SK Slavia Orlová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Tomáš 1:2, Roleder Ondřej 2:1, Střílka Jakub 2:1, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Kleprlík Kamil 2:2, Škerko Milan 0:3, Heuman Ivan 2:1, Čempel Milan 0:3), TJ Sokol Brušperk - TTC Frýdlant B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Radek 3:1, Koloničný Petr 1:3, Bystřičan Josef 1:3, Herold Jan 3:1, body hostů: Gřunděl Matěj 3:1, Kaloč Svatopluk 3:1, Vaňous Jiří 2:2, Novák Lukáš 0:4),
28. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov B - TJ Ostrava KST E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlář Radim 3:1, Skalický Jiří 3:1, Müller Dominik 0:3, Válek Filip 3:1, body hostů: Rak Jonáš 4:0, Vitásek Daniel 1:3, Chaloupka František 1:3, Jůza Jaroslav 0:3), TJ TŽ Třinec A - SKST Baník Havířov D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Pilch Jakub 1:1, Szotkowski Jan 2:0, Szwarc Matěj 3:0, WO 1:0, body hostů: Číž Rostislav 0:2, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 0:2, Macurák Michal 0:2, WO 0:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařil Ondřej 3:1, Rajnoch Tomáš 2:2, Jiříček Dalibor 3:1, WO 0:5, body hostů: Tichavský Filip 3:0, Krajčí Josef 1:2, Mezera Ondřej 0:3, Lorenc Roman 0:3, WO 5:0), SK - SVINOV B - TJ Slavoj Český Těšín 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chovanec Pavel 0:2, Oborný Dominik 2:2, Theodor Filip 2:1, Foldyna Radek 4:0, Lysek Tomáš 2:0, body hostů: Zíka Tadeáš 2:2, Rucki Sylwester 1:3, Niedoba Roman 0:4, Jokiel Patrik 2:1), TJ Sokol Kateřinky - TTC Siko Orlová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Tomáš 1:3, Roleder Ondřej 2:2, Střílka Jakub 2:2, Ribka Jakub 4:0, body hostů: Sargánek David 3:1, Bezdíček Milan 2:2, Branný Tomáš 2:2, Musil Milan 0:4), KST Slezan Opava B - SK Slavia Orlová 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Bereiter Marek 2:0, Vícha Radomír 3:0, Wallik Lukáš 1:1, body hostů: Miškolci Ivo 0:3, Valčák Petr 0:2, Sikora Michal 0:2, Kleprlík Kamil 1:1),
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
TTC Ostrava-Poruba B - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 2:1, Danko Petr 3:0, Chalupa Michal 0:3, Kolář Martin 4:0, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Jonáš Bartoloměj 1:2, Moravec Michal 2:1, Mohelník Radek 0:3), TJ Sokol Ropice - SK - SVINOV C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 0:2, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Volný Marek 1:2, body hostů: Lysek Tomáš 3:0, Blatný Jaroslav 3:0, Jašek Milan 1:1, Chovanec Pavel 2:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Nová Bělá 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:3, Jokiel Patrik 1:3, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 2:2, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 3:1, Vidlička Radomír 1:2), TJ ODRY B - SK Stolní tenis Pstruží 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Michal 0:2, Lakomý Roman 1:1, Král Michal 1:2, Gajdičiar Ondřej 0:2, Hendrych Vojtěch 0:1, WO 0:1, body hostů: Opřálka Roman 2:1, Babinec Zdeněk 2:0, Zajíc Josef 2:1, Neubauer Valdemar 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Příbor - ST Kozlovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 1:1, Poruba Jiří 2:1, Krček Kamil 4:0, Pešat Tomáš 1:0, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 0:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Filip 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Brušperk B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valošek Jakub 0:3, Chlad Petr 2:0, Vavrečka Radomír ml. 0:3, Filípek Ondřej 1:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:1, Kocián Petr 2:1, Pajak Wojciech 2:1, Koval Jakub 2:0),
2. kolo:
TTC Ostrava-Poruba B - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 2:2, Danko Petr 1:3, Kolář Martin 3:1, Cabiš Michal 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 3:1, Marosz Marian 0:4), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Nová Bělá 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:1, Schmiedl Hostimil 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Volný Marek 0:2, body hostů: Unzeitig Daniel 3:0, Balušek Zdeněk 2:0, Holaň Petr 2:0, Vidlička Radomír 1:1), TJ TTC Vendryně - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:2, Jokiel Patrik 2:1, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Chovanec Pavel 1:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 1:2, Kus Ondřej 0:3), TJ ODRY B - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomý Roman 1:1, Holemý Josef 2:0, Hendrych Vojtěch 2:1, Král Michal 3:0, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Jan 0:3, Mohyla Petr 1:1, Stempěn Svatoslav 1:1), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:2, Jakubec Ondřej 0:3, Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 3:0, Zajíc Josef 0:3, Neubauer Valdemar 2:1),
3. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK Stolní tenis Pstruží 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Roman 2:2, Marosz Marian 1:3, Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 3:1, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:2, Zajíc Josef 1:3, Neubauer Valdemar 0:4), KST Darkovice - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 3:0, Mohelník Radek 1:1, Chvojka Peter 2:1, Moravec Michal 3:0, body hostů: Pustka Matouš 2:1, Mohyla Petr 0:3, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), SK - SVINOV C - TJ Sokol Brušperk B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milkov Tomáš 0:2, Chovanec Pavel 1:1, Lysek Tomáš 0:3, Jašek Milan 0:3, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 2:1, Hudeczek Roman 2:0, Koloničný Petr 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Hrabůvka 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlička Radomír 1:1, Holaň Petr 2:0, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 2:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 0:2, Stempak Lukáš 0:2, Valošek Jakub 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ TTC Vendryně 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Michal 2:0, Danko Petr 1:1, Solanský Petr 3:0, Kolář Martin 3:0, body hostů: Berbr Aleš 1:2, Drozd Aleš 0:3, Berbr Marek 0:2, Stonavský Luděk 0:2), TJ Sokol Příbor - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 1:3, Pavlištík Břetislav 1:2, Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Lakomý Roman 2:2, Král Michal 3:1, Hendrych Vojtěch 3:0, Hrachovec Jakub 1:2),
4. kolo:
TJ TŽ Třinec B - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 3:0, Weber Milan 0:2, Szotek David 3:0, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Pustka Matouš 1:2, Mohyla Petr 1:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), KST Darkovice - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:4, Chvojka Peter 1:2, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Zajíc Josef 2:1, Ivánek Svatomír 1:2), SK - SVINOV C - TJ Sokol Hrabůvka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kus Ondřej 0:3, Oborný Dominik 1:2, Lysek Tomáš 2:1, Milkov Tomáš 1:2, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Stempak Lukáš 2:1), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Brušperk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlička Radomír 1:3, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 3:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:2, Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 1:3, Pajak Wojciech 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 3:0, Pařenica Vladimír 0:2, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 3:0, body hostů: Volný Marek 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2, Benesz Radomír 1:2, Krucina Vojtěch 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:3, Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Rusnáková Markéta 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 3:1, Weber Milan 0:4), TJ TTC Vendryně - KST Darkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:1, Stonavský Luděk 0:4, Drozd Aleš 2:2, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 2:2, Moravec Michal 4:0, Mohelník Radek 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - TTC Ostrava-Poruba B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Ondřej 4:0, Stempak Lukáš 2:2, Molin Vojtěch 1:3, Chlad Petr 2:2, body hostů: Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Danko Petr 2:2, Kolář Martin ml. 1:3), TJ ODRY B - SK - SVINOV C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Vojtěch 3:1, Barša Michal 3:0, Král Michal 1:2, Hrachovec Jakub 2:2, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Blatný Jaroslav 0:4, Chovanec Pavel 1:2, Jašek Milan 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Nová Bělá 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velička Lukáš 2:0, Pešat Tomáš 0:2, Poruba Jiří 0:3, Krček Kamil 0:1, Pavlištík Břetislav 0:2, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 3:0, Holaň Petr 2:0, Vidlička Radomír 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - ST Kozlovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 1:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, Ivánek Svatomír 0:1, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 0:4, Mohyla Jan 2:1, Pustka Mikuláš 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Ropice - KST Darkovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ogrocki Tomáš 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Benesz Radomír 1:2, Volný Marek 3:1, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 2:2, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 1:3, Stonavský Luděk 1:3, Drozd Aleš 4:0, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 3:1, Szotek David 2:2, Weber Milan 0:1, Marosz Marian 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TTC Ostrava-Poruba B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloničný Petr 2:1, Kocián Petr 0:3, Hudeczek Roman 1:2, Hýl Jakub 1:2, body hostů: Cabiš Michal 3:0, Kolář Martin 3:0, Danko Petr 1:2, Pařenica Vladimír 1:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holemý Josef 1:3, Král Michal 3:1, Fabík Vítězslav 0:4, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 1:3, Holaň Petr 2:2, Vidlička Radomír 2:2), TJ Sokol Příbor - SK - SVINOV C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Ondřej 0:2, Pavlištík Břetislav 1:1, Poruba Jiří 0:3, Velička Lukáš 0:3, body hostů: Lysek Tomáš 3:0, Bezděčíková Lenka 2:1, Jašek Milan 2:0, Blatný Jaroslav 2:0),
7. kolo:
SK - SVINOV C - SK Stolní tenis Pstruží 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 0:2, Blatný Jaroslav 0:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 1:2, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 3:0, Zajíc Josef 0:2, Neubauer Valdemar 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Tomáš 1:2, Balušek Zdeněk 1:3, Vidlička Radomír 3:1, Unzeitig Daniel 3:1, Holaň Petr 1:0, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Jan 1:3, Mohyla Petr 1:3, Pustka Mikuláš 2:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Příbor 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 2:0, Pařenica Vladimír 1:1, Solanský Petr 3:0, Kolář Martin 2:0, body hostů: Velička Lukáš 1:2, Krompolc Jiří 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Poruba Jiří 0:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Benesz Radomír 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2, body hostů: Hudeczek Roman 2:1, Kocián Petr 3:0, Koval Jakub 0:3, Pajak Wojciech 3:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Hrabůvka 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:1, Jokiel Patrik 2:2, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Chlad Petr 2:2, Stempak Lukáš 0:4, Vavrečka Radomír ml. 1:2), TJ TŽ Třinec B - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lasota Laurent 1:2, Marosz Marian 2:1, Szotek David 2:1, Urbaniec Radim 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 0:4, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 3:0, Chvojka Peter 2:1),
8. kolo:
SK - SVINOV C - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blatný Jaroslav 4:0, Fojtík Tomáš 3:1, Jašek Milan 1:3, Lysek Tomáš 1:3, body hostů: Mohyla Jan 2:2, Pustka Matouš 2:2, Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 2:2), TJ Sokol Nová Bělá - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 0:3, Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:1, Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ ODRY B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Michal 3:0, Pařenica Vladimír 0:2, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 2:1, Kolář Martin ml. 1:0, body hostů: Král Michal 1:2, Holemý Josef 2:1, Barša Michal 1:2, Hrachovec Jakub 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Hrabůvka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 0:2, Benesz Radomír 0:3, Przeczek Kamil 1:2, body hostů: Filípek Ondřej 3:0, Chlad Petr 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Stempak Lukáš 1:1), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berbr Marek 1:0, Stonavský Luděk 2:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 1:1, WO 3:0, body hostů: Hudeczek Roman 0:3, Rychlík Evžen 0:3, Mrowetz Bruno 1:1, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Kocián Petr 1:3, Koval Jakub 0:3, Koloničný Petr 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 3:1, Szotek David 3:1, Jurga Filip ml. 1:1, Drong Pavel 0:1), TJ Sokol Hrabůvka - KST Darkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 3:0, Vavrečka Radomír ml. 1:1, Stempak Lukáš 1:2, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Kalvar Pavel 1:2, Moravec Michal 1:2, Mohelník Radek 0:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Ropice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 4:0, Lakomý Roman 1:3, Gajdičiar Ondřej 1:1, Hendrych Vojtěch 3:1, Barša Milan 0:1, body hostů: Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Benesz Radomír 0:4, Krucina Vojtěch 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ TTC Vendryně 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Poruba Jiří 0:3, Jakubec Ondřej 0:2, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 2:0, Berbr Marek 2:0, Jokiel Patrik 2:0), ST Kozlovice - TTC Ostrava-Poruba B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 1:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Merta Marek 2:2, Solanský Petr 2:2, Cabiš Michal 3:1, Pařenica Vladimír 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Milan 3:1, Milkov Tomáš 1:2, Lysek Tomáš 0:3, Blatný Jaroslav 2:2, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 3:1, Balušek Zdeněk 2:1, Vidlička Radomír 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - KST Darkovice 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koloničný Petr 1:1, Kocián Petr 2:0, Hudeczek Roman 2:0, Koval Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 0:3, Mohelník Radek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 2:2, Stempak Lukáš 1:3, Kindl Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Urbaniec Radim 1:3, Lasota Laurent 2:2, Szotek David 4:0, Kliment Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ ODRY B - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Pavel 1:3, Lakomý Roman 1:3, Holemý Josef 2:2, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Berbr Marek 2:2, Zavřel Ivo 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Lukáš 0:3, Pavlištík Břetislav 3:0, Poruba Jiří 0:3, Krček Kamil 0:2, Jakubec Ondřej 0:2, body hostů: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0, Benesz Radomír 2:1), SK Stolní tenis Pstruží - TTC Ostrava-Poruba B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 2:2, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Kolář Martin 1:3, Solanský Petr 1:3, Chalupa Michal 2:2, Danko Petr 2:1),
11. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 2:1, Jurga Filip ml. 2:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Lysek Tomáš 2:1, Fojtík Tomáš 0:3, Blatný Jaroslav 1:2, Milkov Tomáš 0:3), KST Darkovice - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 2:2, Vavrečka Michal 2:2, Mohelník Radek 1:3, Moravec Michal 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 4:0, Balušek Zdeněk 1:3, Vidlička Radomír 1:3), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 0:2, Čellár Jaroslav 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Rusnáková Markéta 2:1, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 3:0, Neubauer Valdemar 1:1, Zajíc Josef 1:1), TJ TTC Vendryně - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berbr Marek 2:1, Jokiel Patrik 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ ODRY B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Kocián Petr 2:2, Hudeczek Roman 0:2, Neuwirth Jaroslav 3:1, Koloničný Petr 0:2, body hostů: Orság Pavel 3:1, Barša Michal 2:2, Holemý Josef 4:0, Lakomý Roman 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlad Petr 1:1, Trojek Ivo 1:1, Stempak Lukáš 3:0, Filípek Ondřej 1:1, WO 4:0, body hostů: Poruba Jiří 1:2, Krček Kamil 0:3, Pavlištík Břetislav 2:1, WO 0:4),
12. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Nová Bělá 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:0, WO 1:0, body hostů: Holaň Petr 2:1, Unzeitig Daniel 0:2, Balušek Zdeněk 0:3, Vidlička Radomír 0:2, WO 0:1), KST Darkovice - SK - SVINOV C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Radek 1:0, Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 3:1, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 0:3, body hostů: Fojtík Tomáš 0:4, Blatný Jaroslav 2:2, Lysek Tomáš 3:1, Chovanec Pavel 2:2), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Volný Marek 2:2, Rusnáková Markéta 3:1, body hostů: Mohyla Jan 2:2, Pustka Matouš 4:0, Mohyla Petr 1:3, Tofel Vojtěch 1:3), TJ TTC Vendryně - SK Stolní tenis Pstruží 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berbr Marek 1:3, Jokiel Patrik 0:3, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Neubauer Valdemar 0:3, Zajíc Josef 2:1), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajak Wojciech 2:0, Kocián Petr 1:1, Koval Jakub 2:1, Koloničný Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Poruba Jiří 1:2, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hrabůvka - TJ ODRY B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:0, Valošek Jakub 1:1, Stempak Lukáš 2:1, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Orság Pavel 1:2, Barša Michal 0:3, Holemý Josef 1:1, Lakomý Roman 0:2),
13. kolo:
TJ ODRY B - TJ TŽ Třinec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 3:1, Král Michal 1:3, Hrachovec Jakub 0:2, Hendrych Vojtěch 2:2, Lakomý Roman 2:0, body hostů: Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 2:2, Lasota Laurent 2:2, Mitrenga Josef 1:3), TJ Sokol Příbor - KST Darkovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Jiří 2:2, Krček Kamil 0:4, Pavlištík Břetislav 2:1, Velička Lukáš 2:2, body hostů: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 3:1, Moravec Michal 4:0, Vavrečka Michal 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 3:1, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3), ST Kozlovice - TJ Sokol Hrabůvka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 2:1, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 4:0, body hostů: Chlad Petr 1:3, Kindl Tomáš 2:2, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 1:2), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Ostrava-Poruba B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Petr 3:1, Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 3:1, Vidlička Radomír 1:3, body hostů: Kolář Martin 2:2, Solanský Petr 2:2, Chalupa Michal 1:3, Danko Petr 1:0, Pařenica Vladimír 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 1:3, Volný Marek 2:2, Rusnáková Markéta 3:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 4:0, Berbr Marek 1:3, Stonavský Luděk 0:4),
14. kolo:
TJ ODRY B - KST Darkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Michal 1:3, Holemý Josef 2:2, Hrachovec Jakub 0:3, Hendrych Vojtěch 3:1, Gajdičiar Ondřej 1:0, body hostů: Chvojka Peter 2:2, Jonáš Bartoloměj 3:1, Moravec Michal 4:0, Vavrečka Michal 0:4), TJ Sokol Příbor - TJ TŽ Třinec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poruba Jiří 0:2, Pešat Tomáš 0:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Velička Lukáš 1:2, body hostů: Szotek David 2:1, Lasota Laurent 3:0, Urbaniec Radim 2:0, Cieslar Radek 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:1, Zajíc Josef 0:2, Babinec Zdeněk 3:0, Opřálka Roman 3:0, body hostů: Chlad Petr 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Vavrečka Radomír ml. 0:3, Osvald Petr 0:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustka Mikuláš 0:4, Mohyla Petr 1:2, Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Hudeczek Roman 4:0, Pajak Wojciech 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 3:0), SK - SVINOV C - TTC Ostrava-Poruba B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 1:3, Chovanec Pavel 1:2, Lysek Tomáš 3:0, Jašek Milan 1:3, body hostů: Kolář Martin 3:1, Solanský Petr 3:1, Chalupa Michal 1:2, Pařenica Vladimír 1:2),
15. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 0:4, Zajíc Josef 1:3, Babinec Zdeněk 1:2, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Szotek David 3:1, Urbaniec Radim 1:3, Lasota Laurent 3:1, Jurga Filip ml. 2:1), ST Kozlovice - KST Darkovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jan 3:1, Pustka Mikuláš 1:2, Mohyla Petr 1:2, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 0:4, Chvojka Peter 2:2, Moravec Michal 3:0, Kalvar Milan 1:2), TJ Sokol Brušperk B - SK - SVINOV C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 2:0, Koloničný Petr 3:0, Hudeczek Roman 1:2, body hostů: Milkov Tomáš 0:3, Fojtík Tomáš 1:2, Blatný Jaroslav 0:3, Lysek Tomáš 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Nová Bělá 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlad Petr 4:0, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 2:1, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 2:2, Holaň Petr 2:2, Balušek Zdeněk 0:3, Vidlička Radomír 0:3), TJ TTC Vendryně - TTC Ostrava-Poruba B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Aleš 2:1, Stonavský Luděk 2:1, Berbr Marek 1:2, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Kolář Martin 2:2, Danko Petr 1:2, Pařenica Vladimír 1:2, Kolář Martin ml. 0:3), TJ ODRY B - TJ Sokol Příbor 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barša Michal 1:1, Orság Pavel 2:0, Lakomý Roman 3:0, Hendrych Vojtěch 2:0, body hostů: Pavlištík Břetislav 1:2, Poruba Jiří 0:2, Velička Lukáš 0:2, Krompolc Jiří 0:2),
16. kolo:
ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tofel Vojtěch 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Matouš 2:1, body hostů: Szotek David 3:0, Urbaniec Radim 2:1, Lasota Laurent 3:0, Cieslar Radek 1:1), SK Stolní tenis Pstruží - KST Darkovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 2:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 0:3, Moravec Michal 2:1, Vavrečka Michal 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - SK - SVINOV C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Milkov Tomáš 0:4, Lysek Tomáš 3:0, Fojtík Tomáš 1:2, Blatný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Nová Bělá 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 2:1, Kocián Petr 3:0, Koloničný Petr 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 0:3, Holaň Petr 1:2, Vidlička Radomír 0:3), TJ Sokol Ropice - TTC Ostrava-Poruba B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2, Przeczek Kamil 1:3, body hostů: Kolář Martin 4:0, Kolář Martin ml. 1:3, Pařenica Vladimír 1:3, Danko Petr 3:1),
17. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Ropice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurga Filip ml. 2:0, Szotek David 2:0, Kliment Miroslav 2:0, Urbaniec Radim 2:0, body hostů: Przeczek Kamil 0:2, Volný Marek 0:2, Przybyla Jan 0:2, Zvrtek Jan 0:2), KST Darkovice - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Milan 0:1, Kalvar Pavel 1:3, Chvojka Peter 3:0, Jonáš Bartoloměj 2:2, Mohelník Radek 1:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 2:2, Berbr Marek 2:2, Jokiel Patrik 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Hrabůvka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danko Petr 2:0, Chalupa Michal 1:1, Solanský Petr 2:1, Kolář Martin 3:0, body hostů: Chlad Petr 1:2, Stempak Lukáš 0:3, Trojek Ivo 1:1, Vavrečka Radomír ml. 0:2), SK - SVINOV C - TJ ODRY B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Milan 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Zapletal František 0:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:0, Orság Pavel 2:0, Holemý Josef 2:0, Král Michal 2:0), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Příbor 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidlička Radomír 2:1, Balušek Zdeněk 3:0, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:4, body hostů: Velička Lukáš 1:2, Poruba Jiří 0:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Jakubec Ondřej 0:3, WO 4:0), ST Kozlovice - SK Stolní tenis Pstruží 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohyla Jan 2:1, Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:3, Pustka Matouš 2:2, body hostů: Opřálka Roman 4:0, Babinec Zdeněk 2:1, Neubauer Valdemar 2:1, Zajíc Josef 0:3),
18. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Ropice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:3, Mohelník Radek 0:2, Kalvar Pavel 1:2, Chvojka Peter 1:2, body hostů: Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 2:0), TJ TŽ Třinec B - TJ TTC Vendryně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurga Filip ml. 1:3, Lasota Laurent 2:2, Kliment Miroslav 2:1, Szotek David 4:0, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 2:2, Stonavský Luděk 0:4, Berbr Marek 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Brušperk B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupa Michal 1:1, Solanský Petr 2:0, Kolář Martin 1:2, Danko Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Rychlík Evžen 1:2, Koval Jakub 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Nová Bělá - TJ ODRY B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Petr 2:1, Vidlička Radomír 0:3, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 1:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:1, Orság Pavel 3:0, Holemý Josef 1:2, Král Michal 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kus Ondřej 3:1, Milkov Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 3:0, Jašek Milan 2:2, body hostů: Jakubec Ondřej 3:1, Velička Lukáš 2:2, Poruba Jiří 0:4, Pavlištík Břetislav 1:2),
19. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží - SK - SVINOV C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajíc Josef 1:0, Neubauer Valdemar 2:0, Opřálka Roman 2:0, Spiel Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Blatný Jaroslav 0:2, Lysek Tomáš 0:2, Milkov Tomáš 0:2, WO 0:3), ST Kozlovice - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 3:1, WO 0:3, body hostů: Unzeitig Daniel 2:1, Balušek Zdeněk 1:2, Stempak Tomáš 0:3, Holaň Petr 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Příbor - TTC Ostrava-Poruba B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krompolc Jiří 0:2, Pešat Tomáš 0:2, Jakubec Ondřej 0:3, Poruba Jiří 0:2, body hostů: Kolář Martin 3:0, Solanský Petr 2:0, Danko Petr 2:0, Chalupa Michal 2:0), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeczek Roman 2:0, Koloničný Petr 1:1, Kocián Petr 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Neuwirth Jaroslav 1:0, body hostů: Volný Marek 1:2, Ogrocki Tomáš 0:2, Przybyla Jan 0:2, Zvrtek Jan 0:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TTC Vendryně 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 2:1, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 3:1, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Drozd Aleš 2:1, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 0:3), KST Darkovice - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 0:3, Mohelník Radek 0:2, Mentzik David 0:3, Chvojka Peter 2:1, body hostů: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 2:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:0),
20. kolo:
ST Kozlovice - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pustka Filip 1:1, Pustka Mikuláš 0:2, Mohyla Jan 3:0, Pustka Matouš 2:0, WO 4:0, body hostů: Blatný Jaroslav 2:1, Milkov Tomáš 1:2, Oborný Dominik 0:3, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Nová Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Svatomír 2:2, Zajíc Josef 2:2, Neubauer Valdemar 1:3, Opřálka Roman 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 3:1, Balušek Zdeněk 2:2, Holaň Petr 3:1, Stempak Tomáš 0:4), TJ ODRY B - TTC Ostrava-Poruba B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Pavel 2:1, Holemý Josef 1:1, Lakomý Roman 2:1, Hendrych Vojtěch 3:0, body hostů: Kolář Martin 1:2, Solanský Petr 1:2, Danko Petr 0:3, Chalupa Michal 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Ropice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 1:2, Filípek Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Brušperk B - TJ TTC Vendryně 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 1:0, Kocián Petr 1:1, Hudeczek Roman 3:0, Koloničný Petr 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Berbr Aleš 0:3, Drozd Aleš 1:2, Berbr Marek 0:2, Jokiel Patrik 1:1),
21. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:1, Jurga Filip ml. 2:2, Lasota Laurent 1:3, Urbaniec Radim 2:2, body hostů: Koloničný Petr 4:0, Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 0:4, Neuwirth Jaroslav 3:1), KST Darkovice - TJ Sokol Hrabůvka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Radek 2:2, Jonáš Bartoloměj 1:3, Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 3:1, body hostů: Filípek Ondřej 2:2, Chlad Petr 3:1, Stempak Lukáš 3:1, Osvald Petr 1:3), TJ Sokol Ropice - TJ ODRY B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 1:2, Przybyla Jan 0:3, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 3:0, body hostů: Hendrych Vojtěch 3:0, Orság Pavel 2:1, Král Michal 2:1, Lakomý Roman 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:0, Zavřel Ivo 1:0, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 3:0, Stonavský Luděk 1:0, body hostů: Jakubec Ondřej 1:2, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 0:3, Poruba Jiří 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - ST Kozlovice 10:0wo, TJ Sokol Nová Bělá - SK - SVINOV C 10:0wo,
22. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Brušperk B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Peter 0:2, Vavrečka Michal 0:2, Kalvar Milan 0:1, Mohelník Radek 0:2, WO 0:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Kocián Petr 1:0, Neuwirth Jaroslav 2:0, Hudeczek Roman 2:0, WO 2:0), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Hrabůvka 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Kliment Miroslav 2:1, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:2, Chlad Petr 1:2, Stempak Lukáš 0:3, Osvald Petr 0:2), TJ TTC Vendryně - TJ ODRY B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 2:2, Zavřel Ivo 0:1, Drozd Aleš 2:2, Berbr Aleš 3:1, Stonavský Luděk 1:2, body hostů: Hendrych Vojtěch 2:2, Orság Pavel 1:3, Král Michal 3:1, Gajdičiar Ondřej 2:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 2:1, Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 0:3, Poruba Jiří 1:2), TTC Ostrava-Poruba B - SK Stolní tenis Pstruží 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 1:3, Kolář Martin 2:2, Danko Petr 1:3, Pařenica Vladimír 1:1, Chalupa Michal 2:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 2:2, Neubauer Valdemar 3:1, Zajíc Josef 1:3),
23. kolo:
SK - SVINOV C - TJ TŽ Třinec B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blatný Jaroslav 0:2, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 1:2, Jašek Milan 0:3, WO 4:0, body hostů: Szotek David 4:0, Urbaniec Radim 3:0, Lasota Laurent 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Nová Bělá - KST Darkovice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holaň Petr 2:1, Balušek Zdeněk 2:1, Vidlička Radomír 0:3, Unzeitig Daniel 2:1, WO 4:0, body hostů: Moravec Michal 4:0, Chvojka Peter 1:3, Vavrečka Michal 1:3, WO 0:4), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Ropice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Josef 1:2, Neubauer Valdemar 1:2, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 1:2, Ogrocki Tomáš 1:2), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohyla Petr 1:2, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 2:1, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 1:2), TJ ODRY B - TJ Sokol Brušperk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lakomý Roman 2:2, Holemý Josef 1:3, Barša Michal 1:3, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Koloničný Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav 3:1, Hudeczek Roman 2:2, Rychlík Evžen 2:2), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Hrabůvka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlištík Břetislav 0:2, Velička Lukáš 0:2, Poruba Jiří 0:3, Jakubec Ondřej 1:1, body hostů: Filípek Ondřej 3:0, Chlad Petr 2:0, Stempak Lukáš 1:1, Molin Vojtěch 2:0),
24. kolo:
TJ Sokol Nová Bělá - TJ TŽ Třinec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Radomír 1:3, Holaň Petr 4:0, Balušek Zdeněk 2:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Lasota Laurent 3:1, Kliment Miroslav 0:4, Cieslar Radek 1:3), SK - SVINOV C - KST Darkovice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 0:3, Milkov Tomáš 1:1, Kus Ondřej 1:2, Lysek Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 2:2, Chvojka Peter 3:0, WO 0:4), ST Kozlovice - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 0:3, Tobola Daniel 0:3, Mohyla Jan 3:0, Pustka Matouš 0:3, body hostů: Volný Marek 2:1, Przybyla Jan 2:1, Przeczek Kamil 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:2, Zajíc Josef 2:2, Babinec Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Berbr Marek 1:2, Stonavský Luděk 1:2, Drozd Aleš 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Brušperk B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Lukáš 2:2, Pešat Tomáš 3:1, Poruba Jiří 1:3, Jakubec Ondřej 1:3, body hostů: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 3:1, Pajak Wojciech 0:4, Neuwirth Jaroslav 4:0), TJ ODRY B - TJ Sokol Hrabůvka 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 3:0, Hrachovec Jakub 1:2, Lakomý Roman 1:2, Hendrych Vojtěch 4:0, body hostů: Filípek Ondřej 1:3, Chlad Petr 2:1, Stempak Lukáš 1:2, Molin Vojtěch 0:3),
25. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TJ ODRY B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szotek David 3:0, Jurga Filip ml. 1:1, Lasota Laurent 2:1, Urbaniec Radim 2:1, body hostů: Hendrych Vojtěch 0:3, Král Michal 1:2, Orság Pavel 2:1, Holemý Josef 0:2), KST Darkovice - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Bartoloměj 2:1, Chvojka Peter 1:1, Vavrečka Michal 2:1, Moravec Michal 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Velička Lukáš 0:3, Poruba Jiří 1:2, Krompolc Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 3:1, Kocián Petr 1:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, Koloničný Petr 1:3, body hostů: Babinec Zdeněk 2:2, Opřálka Roman 3:1, Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 1:3), TJ Sokol Hrabůvka - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlad Petr 2:0, Kindl Tomáš 1:1, Stempak Lukáš 2:1, Filípek Ondřej 3:0, body hostů: Mohyla Jan 2:1, Pustka Matouš 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Pustka Filip 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Nová Bělá 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danko Petr 1:3, Solanský Petr 2:1, Chalupa Michal 2:1, Kolář Martin 3:1, body hostů: Holaň Petr 4:0, Unzeitig Daniel 0:4, Balušek Zdeněk 1:2, Vidlička Radomír 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berbr Marek 3:0, Stonavský Luděk 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Volný Marek 0:3, Przeczek Kamil 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Przybyla Jan 0:2),
26. kolo:
KST Darkovice - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvojka Peter 1:3, Jonáš Bartoloměj 1:2, Vavrečka Michal 0:3, Moravec Michal 4:0, body hostů: Orság Pavel 2:2, Gajdičiar Ondřej 2:2, Král Michal 2:1, Hendrych Vojtěch 2:1), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Příbor 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 1:1, Jurga Filip ml. 2:0, Kliment Miroslav 3:0, Urbaniec Radim 3:0, body hostů: Jakubec Ondřej 0:3, Pešat Tomáš 0:3, Poruba Jiří 0:2, Velička Lukáš 1:1), TJ Sokol Hrabůvka - SK Stolní tenis Pstruží 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 0:4, Chlad Petr 2:2, Filípek Ondřej 1:3, Kindl Tomáš 4:0, body hostů: Opřálka Roman 3:1, Babinec Zdeněk 3:1, Neubauer Valdemar 1:3, Zajíc Josef 2:2), TJ Sokol Brušperk B - ST Kozlovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeczek Roman 1:1, Kocián Petr 2:0, Koloničný Petr 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Mohyla Jan 1:2, Pustka Matouš 0:3, Pustka Mikuláš 0:2, Tobola Daniel 0:2), TTC Ostrava-Poruba B - SK - SVINOV C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Martin ml. 1:3, Pařenica Vladimír 0:4, Chalupa Michal 2:2, Kolář Martin 4:0, body hostů: Fojtík Tomáš 2:2, Bezděčíková Lenka 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Kus Ondřej 2:2),
27. kolo:
KST Darkovice - TTC Ostrava-Poruba B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 1:3, Chvojka Peter 1:2, Mohelník Radek 0:3, Moravec Michal 3:1, body hostů: Kolář Martin 4:0, Solanský Petr 2:2, Kolář Martin ml. 1:2, Chalupa Michal 2:1), SK - SVINOV C - TJ Sokol Ropice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blatný Jaroslav 3:0, Lysek Tomáš 2:0, Fojtík Tomáš 2:1, Zapletal František 2:1, body hostů: Przeczek Kamil 1:2, Benesz Radomír 0:3, Krucina Vojtěch 0:3, Przybyla Jan 1:1), TJ Sokol Nová Bělá - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 1:2, Vidlička Radomír 0:3, Holaň Petr 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Marek 1:2, Procházka Rudolf 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ ODRY B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 2:0, Zajíc Josef 1:1, Babinec Zdeněk 3:0, Opřálka Roman 2:0, body hostů: Lakomý Roman 1:2, Gajdičiar Ladislav 0:2, Jakubec Vladimír 0:2, Kubík Tomáš 0:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Příbor 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustka Filip 1:3, Stempěn Svatoslav 2:2, Tobola Daniel 2:2, Pustka Matouš 3:1, body hostů: Jakubec Ondřej 3:1, Pešat Tomáš 1:3, Poruba Jiří 4:0, Krompolc Jiří 0:4), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Hrabůvka 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koloničný Petr 1:0, Hudeczek Roman 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Chlad Petr 0:2, Trojek Ivo 0:2, Molin Vojtěch 0:1, WO 0:4),
28. kolo:
TJ TŽ Třinec B - TTC Ostrava-Poruba B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasota Laurent 3:1, Mitrega Roman 2:2, Jurga Filip ml. 2:1, Szotek David 2:2, body hostů: Kolář Martin 3:1, Pařenica Vladimír 2:2, Chalupa Michal 1:3, Kolář Martin ml. 0:3), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Ropice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holaň Petr 3:1, Vidlička Radomír 0:4, Balušek Zdeněk 1:2, Unzeitig Daniel 2:2, body hostů: Volný Marek 1:3, Przeczek Kamil 4:0, Przybyla Jan 3:1, Benesz Radomír 1:2), SK - SVINOV C - TJ TTC Vendryně 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 2:0, Milkov Tomáš 0:2, Lysek Tomáš 2:1, Kus Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Stonavský Luděk 1:2, Drozd Aleš 1:2, Berbr Aleš 1:2, WO 0:4), ST Kozlovice - TJ ODRY B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stempěn Svatoslav 0:2, Tofel Vojtěch 1:1, Tobola Daniel 0:3, Pustka Matouš 1:2, body hostů: Holemý Josef 2:1, Král Michal 3:0, Gajdičiar Ondřej 1:1, Orság Pavel 2:0), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Příbor 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiel Petr 1:2, Ivánek Svatomír 0:3, Neubauer Valdemar 0:3, Babinec Zdeněk 2:1, body hostů: Jakubec Ondřej 2:1, Poruba Jiří 3:0, Velička Lukáš 2:1, Pešat Tomáš 2:1),
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
TTC Frýdlant C - SK - SVINOV D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 2:1, Vaňous Jiří 3:0, body hostů: Chovanec Pavel 2:1, Oborný Dominik 1:2, Milkov Tomáš 0:3, Turay Tomáš 0:3), TJ Sokol Brušperk C - TJ Spartak Bílovec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pajak Wojciech 3:1, Koval Jakub 1:3, Mrowetz Bruno 1:3, Koloničný Petr 4:0, body hostů: Kletenský Lubomír 2:2, Langer Tomáš 2:2, Bosák Martin 2:2, Filko Daniel 1:3), Orel Paskov - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří ml. 1:1, Michna Viktor 0:2, Taichman Ivo 0:3, Němčík Pavel 0:2, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Kroupa Aleš 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Branny Daniel 1:1), TTC Frýdek-Místek - SK Návsí - Milíkov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelek Ondřej 3:0, Fabián Tobiáš 1:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Sikora Jan 3:1, Benek Vlastimil 3:0, Walek Adrian 2:1, Bojko Lukáš 0:3), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lišková Tereza 0:3, Kozák Alexandr 0:2, Knopová Natálie 0:3, Havrlant Jaromír 2:1, body hostů: Mezera Ondřej 3:0, Martiňák Vojtěch 2:1, Kántor Lukáš 3:0, Lorenc Martin 1:1),
2. kolo:
TTC Frýdlant C - TJ Spartak Bílovec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Patrik 3:1, Novák Lukáš 1:3, Kaloč Jan 0:4, Pavliska Martin 4:0, body hostů: Kletenský Lubomír 3:1, Langer Tomáš 2:2, Bosák Martin 1:3, Filko Daniel 2:2), TJ Sokol Brušperk C - SK - SVINOV D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrowetz Bruno 1:2, Koval Jakub 0:3, Koloničný Petr 1:2, Krupník Lukáš st. 0:3, WO 5:0, body hostů: Oborný Dominik 4:0, Kus Ondřej 4:0, Chovanec Pavel 2:2, WO 0:5), Orel Paskov - SK Návsí - Milíkov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němčík Pavel 3:0, Novák Michal 1:2, Taichman Ivo 0:3, Růža Jiří ml. 4:0, body hostů: Benek Vlastimil 2:2, Sikora Jan 2:1, Byrtus Samuel 1:2, Walek Adrian 0:3), TTC Frýdek-Místek - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Kamil 0:2, Svobodová Anna 0:2, Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 1:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Galuszka Weronika 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Branny Daniel 1:1), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Ropice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Roman 3:0, Loukota Dušan 1:1, Knopová Natálie 1:2, Havrlant Jaromír 3:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 2:1, Benesz Radomír 1:2, Krucina Vojtěch 0:3, Zelenický Vít 0:2),
3. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdlant C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:3, Hüttl Adolf 1:2, Mezera Ondřej 1:2, Martiňák Vojtěch 2:2, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Pavliska Martin 4:0, Novák Lukáš 2:1, Štefek Dominik 0:3), TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Brušperk C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ogrocki Tomáš 0:2, Zelenický Vít 0:2, Benesz Radomír 0:3, Chudík Jiří 1:2, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 2:0, Mrowetz Bruno 1:1), SSK Komorní Lhotka - KST NOVÝ JIČÍN C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galuszka Weronika 1:1, Kroupa Pavel 2:0, Branny Daniel 3:0, Přibyl Jan 2:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Bezděk Tomáš 0:2, Kozák Alexandr 0:2, Kelnar Miroslav 0:2), SK - SVINOV D - Orel Paskov 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oborný Dominik 3:0, Chovanec Pavel 2:1, Turay Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Novák Michal 1:2, Pělucha Petr 1:1, Taichman Ivo 1:1, Růža Jiří ml. 1:2, WO 5:0), TJ Spartak Bílovec - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 2:0, Návedla Matyáš 2:0, Langer Tomáš 2:0, Kletenský Lubomír 2:0, body hostů: Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, Svobodová Anna 0:2, Tobola Kamil 0:1, Novák Petr 0:1),
4. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Brušperk C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Lorenc Martin 0:3, Martiňák Vojtěch 1:2, Mezera Ondřej 2:1, body hostů: Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Mrowetz Bruno 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0), TJ Sokol Ropice B - TTC Frýdlant C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 2:1, Krucina Vojtěch 0:3, Chudík Jiří 1:0, Zelenický Vít 0:3, body hostů: Maršálek Patrik 3:1, Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 2:1, Šlachta Antonín Prokop 0:3), SK Návsí - Milíkov - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 1:1, Byrtek Zbigniew 2:1, Sikora Jan 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kelnar Miroslav 0:3, Kozák Alexandr 0:3, Jakubec Michal 0:2), SK - SVINOV D - TTC Frýdek-Místek 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turay Tomáš 3:1, Oborný Dominik 3:1, Chovanec Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Fabián Tobiáš 0:3, Novák Petr 0:3, Svobodová Anna 0:3, WO 5:0), TJ Spartak Bílovec - Orel Paskov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 3:0, Bosák Martin 2:0, Langer Tomáš 1:2, Kletenský Lubomír 2:1, body hostů: Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 0:2),
5. kolo:
TTC Frýdlant C - Orel Paskov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:0, Maršálek Patrik 2:0, Liberda Roman 2:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Růža Jiří ml. 0:2, Růža Jiří st. 0:2, Michna Ivo 0:2, Onderka Jiří 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pajak Wojciech 1:0, Koval Jakub 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Koloničný Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, Novák Petr 0:2, WO 0:3), KST NOVÝ JIČÍN C - SK - SVINOV D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beier David 1:3, Kratochvíl Roman 2:0, Knopová Natálie 0:3, Havrlant Jaromír 3:1, Jakubec Michal 0:1, body hostů: Oborný Dominik 3:1, Turay Tomáš 2:2, Barták Tomáš 2:1, Henžel Miroslav 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Radan 3:1, Kántor Lukáš 1:3, Martiňák Vojtěch 2:2, Mezera Ondřej 3:1, body hostů: Přibyl Jan 4:0, Kroupa Aleš 1:3, Branny Daniel 0:4, Machander Dalimil 2:2), TJ Sokol Ropice B - SK Návsí - Milíkov 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 4:0, Schmiedl Hostimil 0:2, Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 4:0, Krucina Vojtěch 0:1, body hostů: Sikora Jan 2:2, Heczko Marcel 1:3, Byrtek Zbigniew 0:3, Byrtus Samuel 1:2),
6. kolo:
TTC Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Židek Jiří 1:1, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Maršálek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Palkovská Ivana 3:0, Běčák Matěj 0:3, Novák Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Brušperk C - Orel Paskov 0:10wo, KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Loukota Dušan 0:2, Kratochvíl Roman 0:2, Havrlant Jaromír 0:3, Knopová Natálie 0:1, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 2:0, Bosák Martin 1:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Návsí - Milíkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Martiňák Vojtěch 3:1, Juroška Radan 1:2, Mezera Ondřej 4:0, Lorenc Martin 0:1, body hostů: Heczko Marcel 1:3, Sikora Jan 3:1, Byrtus Samuel 2:2, Walek Adrian 0:3), TJ Sokol Ropice B - SSK Komorní Lhotka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benesz Radomír 1:2, Zelenický Vít 0:2, Krucina Vojtěch 0:3, Ogrocki Tomáš 2:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Galuszka Weronika 3:0, Kroupa Aleš 2:1, Branny Daniel 0:2),
7. kolo:
SSK Komorní Lhotka - TTC Frýdlant C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Machander Dalimil 1:1, Galuszka Weronika 2:1, Přibyl Jan 3:0, body hostů: Maršálek Patrik 3:0, Novák Lukáš 0:3, Šlachta Antonín Prokop 0:3, Tkáč Richard 0:2), SK Návsí - Milíkov - TJ Sokol Brušperk C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Marcel 1:3, Benek Vlastimil 0:3, Sztwiertnia Andrzej 2:1, Sikora Jan 2:2, body hostů: Pajak Wojciech 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Mrowetz Bruno 3:0, Neuwirth Jaroslav 3:0), SK - SVINOV D - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milkov Tomáš 0:3, Turay Tomáš 3:0, Oborný Dominik 1:2, Barták Tomáš 0:4, body hostů: Mezera Ondřej 3:1, Martiňák Vojtěch 1:2, Kántor Lukáš 3:0, Macura Richard 2:1), TJ Spartak Bílovec - TJ Sokol Ropice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 2:0, Kletenský Lubomír 1:1, Návedla Matyáš 3:0, Langer Milan 2:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:2, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Zelenický Vít 0:2), Orel Paskov - KST NOVÝ JIČÍN C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taichman Ivo 3:1, Růža Jiří ml. 3:1, Novák Michal 3:1, Michna Viktor 0:4, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Beier David 1:3, Kozák Alexandr 1:3, Jakubec Michal 1:3),
8. kolo:
SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Brušperk C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:2, Branny Daniel 1:2, Galuszka Weronika 1:2, Kroupa Aleš 1:3, body hostů: Neuwirth Jaroslav 4:0, Pajak Wojciech 3:0, Mrowetz Bruno 0:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1), SK Návsí - Milíkov - TTC Frýdlant C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sztwiertnia Andrzej 0:3, Benek Vlastimil 1:2, Cieslar Ondřej 0:3, Sikora Jan 3:1, body hostů: Maršálek Patrik 4:0, Pavliska Martin 2:1, Novák Lukáš 2:1, Šlachta Antonín Prokop 1:2), SK - SVINOV D - TJ Sokol Ropice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal František 2:2, Milkov Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 1:2, Oborný Dominik 3:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 0:3), TJ Spartak Bílovec - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bosák Martin 1:3, Langer Tomáš 3:1, Návedla Matyáš 2:1, Langer Milan 1:1, Kletenský Lubomír 1:1, body hostů: Mezera Ondřej 2:2, Martiňák Vojtěch 1:3, Kántor Lukáš 2:2, Lorenc Martin 2:1), TTC Frýdek-Místek - KST NOVÝ JIČÍN C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svobodová Anna 1:2, Novák Petr 0:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:2, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Beier David 3:0, Kozák Alexandr 3:0, Lišková Tereza 0:2),
9. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN C - TTC Frýdlant C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beier David 0:1, Kozák Alexandr 0:3, Kratochvíl Roman 1:2, Havrlant Jaromír 2:1, Jakubec Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Novák Lukáš 3:1, Maršálek Patrik 4:0, Liberda Roman 2:2, WO 0:5), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - Orel Paskov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 2:1, Lorenc Martin 1:2, Hüttl Adolf 2:1, Martiňák Vojtěch 3:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 0:3, Růža Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Ropice B - TTC Frýdek-Místek 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SSK Komorní Lhotka - SK - SVINOV D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machander Dalimil 2:1, Kroupa Pavel 3:0, Galuszka Weronika 1:2, Branny Daniel 2:1, body hostů: Chovanec Pavel 1:2, Kus Ondřej 2:1, Turay Tomáš 1:2, Henžel Miroslav 0:3), SK Návsí - Milíkov - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 0:3, Byrtus Samuel 0:3, Sikora Jan 1:2, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Bosák Martin 1:2),
10. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Brušperk C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beier David 0:3, Kozák Alexandr 0:3, Kratochvíl Roman 1:1, Havrlant Jaromír 3:0, Jakubec Michal 0:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:0, Pajak Wojciech 1:2, Koval Jakub 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdek-Místek 10:0wo, TJ Sokol Ropice B - Orel Paskov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenický Vít 1:1, Literáková Taťána 0:2, Chodura Václav 0:3, Krucina Vojtěch 1:2, body hostů: Němčík Pavel 2:1, Růža Jiří ml. 3:0, Novák Michal 2:0, Taichman Ivo 1:1), SSK Komorní Lhotka - TJ Spartak Bílovec 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Jan 2:1, Machander Dalimil 0:2, Branny Daniel 0:3, Galuszka Weronika 0:3, body hostů: Návedla Matyáš 2:1, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Bosák Martin 1:1), SK Návsí - Milíkov - SK - SVINOV D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 3:1, Sztwiertnia Andrzej 2:2, Byrtus Samuel 0:4, Sikora Jan 2:2, body hostů: Chovanec Pavel 1:3, Kus Ondřej 4:0, Turay Tomáš 3:1, Milkov Tomáš 1:3),
11. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Ropice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 3:1, Hüttl Adolf 1:3, Kantor Julius ml. 1:3, Mezera Ondřej 2:2, body hostů: Ogrocki Tomáš 3:1, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 1:3), SSK Komorní Lhotka - SK Návsí - Milíkov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machander Dalimil 1:3, Branny Daniel 4:0, Galuszka Weronika 1:2, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Sikora Jan 1:3, Heczko Marcel 3:1, Sztwiertnia Andrzej 1:3, Byrtus Samuel 1:2), SK - SVINOV D - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milkov Tomáš 0:2, Oborný Dominik 0:2, Kus Ondřej 1:2, Turay Tomáš 1:2, body hostů: Návedla Matyáš 3:0, Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 1:1, Bosák Martin 1:1), Orel Paskov - TTC Frýdek-Místek 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růža Jiří ml. 1:1, Novák Michal 1:1, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 2:0, WO 4:0, body hostů: Štrbíková Renata 3:0, Běčák Matěj 0:3, Novák Petr 0:3, WO 0:4), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Brušperk C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Novák Lukáš 2:1, Vaňous Jiří 2:1, Maršálek Patrik 1:2, body hostů: Koloničný Petr 0:3, Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Vantuch Tomáš 0:3),
12. kolo:
SK - SVINOV D - TTC Frýdlant C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turay Tomáš 1:1, Milkov Tomáš 1:1, Zapletal František 0:3, WO 0:4, body hostů: Maršálek Patrik 2:1, Novák Lukáš 2:0, Šlachta Antonín Prokop 1:0, Štefek Dominik 0:1, WO 4:0), TJ Spartak Bílovec - TJ Sokol Brušperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kletenský Lubomír 1:2, Langer Milan 2:1, Langer Tomáš 3:0, Návedla Matyáš 3:1, body hostů: Koloničný Petr 1:3, Pajak Wojciech 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Vantuch Tomáš 0:3), SSK Komorní Lhotka - Orel Paskov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galuszka Weronika 1:1, Machander Dalimil 1:1, Kroupa Aleš 3:0, Branny Daniel 2:1, WO 1:0, body hostů: Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, Taichman Ivo 0:2, Němčík Pavel 1:1, WO 0:1), SK Návsí - Milíkov - TTC Frýdek-Místek 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heczko Marcel 1:0, Sikora Jan 2:0, Zvrtek Jan 3:0, Sztwiertnia Andrzej 1:0, WO 3:0, body hostů: Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 0:2, Tobola Kamil 0:2, WO 0:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KST NOVÝ JIČÍN C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kántor Lukáš 1:1, Lorenc Martin 2:0, Mezera Matěj 3:0, Mezera Ondřej 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Beier David 0:2, Jakubec Michal 0:2, Kozák Alexandr 0:2, Knopová Natálie 0:1),
13. kolo:
TJ Spartak Bílovec - TTC Frýdlant C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kletenský Lubomír 2:0, Langer Milan 2:0, Langer Tomáš 3:0, Návedla Matyáš 1:1, body hostů: Vaňous Jiří 0:3, Židek Jiří 0:2, Pavliska Martin 0:2, Maršálek Patrik 1:1), SK - SVINOV D - TJ Sokol Brušperk C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Tomáš 1:1, Turay Tomáš 0:2, Zapletal František 0:3, Henžel Miroslav 0:2, body hostů: Koval Jakub 3:0, Koloničný Petr 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Vantuch František 1:1), SK Návsí - Milíkov - Orel Paskov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Jan 3:0, Zvrtek Jan 2:1, Sztwiertnia Andrzej 1:2, Heczko Marcel 3:1, body hostů: Novák Michal 1:3, Němčík Pavel 2:1, Růža Jiří ml. 1:2, Michna Viktor 0:3), SSK Komorní Lhotka - TTC Frýdek-Místek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branny Daniel 1:0, Machander Dalimil 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Kroupa Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Fabián Tobiáš 0:2, Běčák Matěj 0:2, Tobola Kamil 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Ropice B - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benesz Radomír 3:0, Krucina Vojtěch 2:0, Zelenický Vít 0:3, Ogrocki Tomáš 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 1:2, Beier David 1:2, Kozák Alexandr 1:2, Kelnar Miroslav 0:2),
14. kolo:
TTC Frýdlant C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Šlachta Antonín Prokop 2:0, Novák Lukáš 3:0, Vaňous Jiří 2:0, body hostů: Mezera Ondřej 1:2, Mezera Matěj 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Ropice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Mrowetz Bruno 0:1, Krupník Lukáš st. 3:1, Koval Jakub 2:2, Vantuch František 2:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 4:0, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 1:3, Válek Petr 0:4), KST NOVÝ JIČÍN C - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beier David 1:3, Havrlant Jaromír 2:2, Vincek Martin 4:0, Kratochvíl Roman 1:1, Kozák Alexandr 0:2, body hostů: Branny Daniel 3:1, Machander Dalimil 1:3, Galuszka Weronika 3:1, Kroupa Aleš 1:3), Orel Paskov - SK - SVINOV D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Novák Michal 2:1, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 2:2, body hostů: Chovanec Pavel 2:2, Milkov Tomáš 2:2, Turay Tomáš 1:2, Oborný Dominik 0:3), TTC Frýdek-Místek - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 0:3, Tobola Kamil 0:3, Novák Petr 0:3, Palkovská Ivana 3:0, body hostů: Návedla Matyáš 3:0, Bosák Martin 2:1, Langer Milan 2:1, Filko Daniel 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, Vantuch František 2:1, Krupník Lukáš st. 0:3, Koloničný Petr 4:0, body hostů: Mezera Ondřej 1:3, Mezera Matěj 1:2, Kántor Lukáš 1:2, Macura Richard 1:2), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Ropice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:0, Štefek Dominik 1:2, Kaloč Jan 0:3, Vaňous Jiří 4:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 2:1, Krucina Vojtěch 1:2, Válek Petr 1:2), KST NOVÝ JIČÍN C - SK Návsí - Milíkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Alexandr 0:1, Loukota Dušan 3:0, Kopecký Stanislav st. 3:0, Havrlant Jaromír 2:2, Kratochvíl Roman 1:1, body hostů: Sikora Jan 1:3, Sztwiertnia Andrzej 0:3, Zvrtek Jan 2:1, Byrtek Zbigniew 1:2), TTC Frýdek-Místek - SK - SVINOV D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 2:2, Tobola Kamil 0:4, Novák Petr 1:2, Palkovská Ivana 4:0, body hostů: Chovanec Pavel 3:1, Oborný Dominik 2:2, Zapletal František 1:3, Milkov Tomáš 2:1), Orel Paskov - TJ Spartak Bílovec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taichman Ivo 0:3, Němčík Pavel 1:1, Růža Jiří ml. 0:3, Novák Michal 2:1, body hostů: Kletenský Lubomír 2:1, Návedla Matyáš 2:1, Langer Milan 3:0, Filko Daniel 1:1),
16. kolo:
Orel Paskov - TTC Frýdlant C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růža Jiří ml. 2:2, Němčík Pavel 2:2, Novák Michal 1:2, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Maršálek Patrik 4:0, Štefek Dominik 1:3, Liberda Roman 0:3), TTC Frýdek-Místek - TJ Sokol Brušperk C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 0:2, Běčák Matěj 0:2, Fabián Tobiáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Pajak Wojciech 2:0, Mrowetz Bruno 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:0, Humplík David 1:0, WO 3:0), SK - SVINOV D - KST NOVÝ JIČÍN C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oborný Dominik 3:1, Milkov Tomáš 2:1, Zapletal František 1:2, Turay Tomáš 3:1, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Jakubec Michal 0:4, Kratochvíl Roman 1:2, Kelnar Miroslav 0:3), SSK Komorní Lhotka - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:0, Návrat Lubomír 2:0, Přibyl Jan 2:0, Galuszka Weronika 2:0, body hostů: Kántor Lukáš 0:2, Martiňák Vojtěch 0:2, Lorenc Martin 0:2, Macura Richard 0:2), SK Návsí - Milíkov - TJ Sokol Ropice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvrtek Jan 3:1, Heczko Marcel 2:2, Byrtek Zbigniew 1:2, Sikora Jan 3:1, body hostů: Ogrocki Tomáš 3:1, Benesz Radomír 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, Válek Petr 0:3),
17. kolo:
TTC Frýdek-Místek - TTC Frýdlant C 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tobiáš 0:3, Běčák Matěj 1:1, Novák Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Pavliska Martin 3:0, Tkáč Richard 0:2, Novák Lukáš 2:0, Maršálek Patrik 1:0, WO 4:0), Orel Paskov - TJ Sokol Brušperk C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří ml. 1:2, Němčík Pavel 0:2, Novák Michal 0:3, Taichman Ivo 2:1, body hostů: Pajak Wojciech 3:0, Neuwirth Jaroslav ml. 3:0, Mrowetz Bruno 2:1, Vantuch Tomáš 0:2), TJ Spartak Bílovec - KST NOVÝ JIČÍN C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kletenský Lubomír 0:1, Langer Tomáš 2:0, Bosák Martin 1:2, Návedla Matyáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Havrlant Jaromír 2:1, Jakubec Michal 0:3, Kratochvíl Roman 1:1, WO 0:4), SK Návsí - Milíkov - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 2:1, Zvrtek Jan 1:1, Sztwiertnia Andrzej 2:1, Sikora Jan 3:0, body hostů: Hüttl Adolf 2:1, Hazuka Pavel 1:2, Kántor Lukáš 0:3, Lorenc Martin 0:2), SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Ropice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branny Daniel 2:0, Kroupa Pavel 2:0, Galuszka Weronika 3:0, Přibyl Jan 2:0, body hostů: Ogrocki Tomáš 0:3, Benesz Radomír 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Válek Petr 0:2),
18. kolo:
TTC Frýdlant C - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:1, Maršálek Patrik 2:2, Novák Lukáš 0:4, Vaňous Jiří 3:1, body hostů: Branny Daniel 2:2, Přibyl Jan 3:1, Galuszka Weronika 1:3, Machander Dalimil 2:2), TJ Sokol Brušperk C - SK Návsí - Milíkov 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 4:0, Vantuch Tomáš 1:2, Pajak Wojciech 4:0, WO 0:4, body hostů: Sikora Jan 1:2, Zvrtek Jan 1:2, Kluz Milan 0:3, Heczko Marcel 0:2, WO 4:0), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK - SVINOV D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 1:2, Lorenc Martin 0:4, Mezera Matěj 1:3, Mezera Ondřej 4:0, Hüttl Adolf 0:1, body hostů: Kus Ondřej 3:1, Turay Tomáš 3:1, Oborný Dominik 2:2, Milkov Tomáš 2:2), TJ Sokol Ropice B - TJ Spartak Bílovec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 0:3, Krucina Vojtěch 1:2, Chodura Václav 0:3, Ogrocki Tomáš 2:1, body hostů: Langer Tomáš 2:1, Bosák Martin 2:1, Langer Milan 3:0, Filko Daniel 2:1), KST NOVÝ JIČÍN C - Orel Paskov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 3:0, Jakubec Michal 0:3, Knopová Natálie 0:3, Kratochvíl Roman 1:3, body hostů: Novák Michal 3:1, Němčík Pavel 3:0, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - SSK Komorní Lhotka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrowetz Bruno 1:2, Vantuch František 1:2, Krupník Lukáš st. 1:2, Pajak Wojciech 1:2, body hostů: Galuszka Weronika 1:2, Přibyl Jan 3:0, Branny Daniel 2:1, Machander Dalimil 2:1), TTC Frýdlant C - SK Návsí - Milíkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:0, Pavliska Martin 2:0, Novák Lukáš 1:2, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Sikora Jan 1:2, Heczko Marcel 0:3, Zvrtek Jan 1:2, Sztwiertnia Andrzej 0:2), TJ Sokol Ropice B - SK - SVINOV D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 4:0, Chodura Václav 0:4, Krucina Vojtěch 1:2, Ogrocki Tomáš 1:3, body hostů: Kus Ondřej 3:1, Turay Tomáš 2:2, Oborný Dominik 3:1, Milkov Tomáš 1:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Spartak Bílovec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Martin 0:2, Kántor Lukáš 0:2, Mezera Matěj 0:3, Mezera Ondřej 1:2, body hostů: Langer Tomáš 3:0, Kletenský Lubomír 3:0, Langer Milan 1:1, Bosák Martin 2:0), KST NOVÝ JIČÍN C - TTC Frýdek-Místek 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Jakubec Michal 0:2, Knopová Natálie 1:2, Havrlant Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Fabián Tobiáš 2:2, Běčák Matěj 2:1, Novák Petr 0:3, WO 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Radomír 1:1, Zelenický Vít 0:2, Válek Petr 0:3, Krucina Vojtěch 0:3, body hostů: Mezera Ondřej 3:0, Mezera Matěj 3:0, Kántor Lukáš 2:0, Martiňák Vojtěch 1:1), SK Návsí - Milíkov - SSK Komorní Lhotka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvrtek Jan 0:2, Heczko Marcel 0:2, Benek Vlastimil 0:3, Sikora Jan 1:1, body hostů: Přibyl Jan 3:0, Branny Daniel 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Machander Dalimil 1:1), TJ Spartak Bílovec - SK - SVINOV D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filko Daniel 2:0, Bosák Martin 1:1, Kletenský Lubomír 2:1, Návedla Matyáš 3:0, body hostů: Oborný Dominik 1:2, Kus Ondřej 1:2, Milkov Tomáš 0:2, Zapletal František 0:2), TTC Frýdek-Místek - Orel Paskov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Petr 0:2, Běčák Matěj 0:2, Telecký Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Novák Michal 2:0, Růža Jiří ml. 2:0, Taichman Ivo 1:0, Michna Ivo 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdlant C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Mrowetz Bruno 2:1, Vantuch Tomáš 0:1, Pajak Wojciech 3:0, Krupník Lukáš st. 1:1, body hostů: Maršálek Patrik 3:0, Novák Lukáš 0:3, Štefek Dominik 1:2, Zahrádka Jiří 0:3),
21. kolo:
TTC Frýdlant C - KST NOVÝ JIČÍN C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefek Dominik 2:0, Šlachta Antonín Prokop 1:1, Pavliska Martin 2:1, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Havrlant Jaromír 2:1, Kozák Alexandr 0:3, Knopová Natálie 0:2, Lišková Tereza 0:2), Orel Paskov - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 3:1, Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 2:1, Růža Jiří ml. 2:2, body hostů: Kántor Lukáš 3:1, Mezera Matěj 1:3, Martiňák Vojtěch 1:2, Lorenc Martin 1:2), TTC Frýdek-Místek - TJ Sokol Ropice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Novák Petr 1:2, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Benesz Radomír 2:2, Krucina Vojtěch 2:2, Válek Petr 1:2, Zelenický Vít 0:2, Ogrocki Tomáš 0:1), SK - SVINOV D - SSK Komorní Lhotka 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal František 0:2, Oborný Dominik 0:2, Kus Ondřej 0:2, Turay Tomáš 0:1, Milkov Tomáš 0:1, body hostů: Přibyl Jan 2:0, Branny Daniel 2:0, Galuszka Weronika 2:0, Machander Dalimil 2:0), TJ Spartak Bílovec - SK Návsí - Milíkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filko Daniel 1:2, Pivka Patrik 3:0, Bosák Martin 1:2, Návedla Matyáš 3:0, body hostů: Sikora Jan 2:1, Zvrtek Jan 1:2, Heczko Marcel 1:2, Walek Adrian 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - KST NOVÝ JIČÍN C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vantuch František 3:1, Vantuch Tomáš 2:2, Mrowetz Bruno 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:0, WO 0:4, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kozák Alexandr 2:1, Lišková Tereza 0:4, Knopová Natálie 0:3, WO 4:0), TTC Frýdek-Místek - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Novák Petr 0:4, Tobola Kamil 0:3, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Kántor Lukáš 3:1, Mezera Matěj 3:1, Martiňák Vojtěch 2:2, Lorenc Martin 2:1), Orel Paskov - TJ Sokol Ropice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:0, Němčík Pavel 1:1, Růža Jiří ml. 2:1, Taichman Ivo 2:0, WO 1:0, body hostů: Benesz Radomír 2:1, Ogrocki Tomáš 0:2, Krucina Vojtěch 0:2, Válek Petr 0:2, WO 0:1), TJ Spartak Bílovec - SSK Komorní Lhotka 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivka Patrik 0:3, Langer Tomáš 2:1, Langer Milan 3:0, Návedla Matyáš 3:1, body hostů: Branny Daniel 1:3, Kroupa Aleš 1:2, Galuszka Weronika 1:2, Machander Dalimil 2:1), SK - SVINOV D - SK Návsí - Milíkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oborný Dominik 3:0, Milkov Tomáš 2:0, Turay Tomáš 2:1, Henžel Miroslav 2:1, body hostů: Sikora Jan 1:2, Zvrtek Jan 1:2, Dytko Zbigniew 0:3, Fojcik Adam 0:2),
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Ostrava KST F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:3, Janovský Aleš 3:1, Bajtek Pavel 1:3, Bednář Otakar 2:2, body hostů: Jůza Jaroslav 3:1, Ondračka Adam 0:4, Hýl Jakub 3:1, Kindl Tomáš 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Záblatí 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:0, Pastrňák Jan 2:0, Merta Tomáš 3:0, Debald Pavel 2:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 0:3, Jochym David 0:2, Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Slavoj Český Těšín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balvar Oliver 3:1, Janošec Jakub 1:2, Olejník Oliver 1:3, Přeček Erik 3:1, Mazůrek Matěj 1:0, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Szotek David 3:1, Jokiel Patrik 1:3, Daníšek Richard 0:3, Zíka Tadeáš 0:1), TTC Siko Orlová C - TTC Hať 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 4:0, Branný Tomáš 2:1, Adamczyk Jiří 0:3, Sikora Ladislav 3:1, body hostů: Plaček Tomáš 1:3, Vůjtek Ivo 3:1, Vařecha Pavel 1:2, Holeček Jiří 0:3),
2. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Záblatí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:2, Bajtek Pavel 2:0, Janovský Aleš 3:0, Bednář Otakar 3:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 1:2, Palička Jiří 0:3, Koch Petr 0:3, Mikulíček Vladimír 1:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Ostrava KST F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 1:2, Merta Tomáš 1:2, Debald Pavel 2:2, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Ondračka Adam 0:3, Hýl Jakub 3:0, Kindl Tomáš 2:1), SKST Baník Havířov E - TTC Hať 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janošec Jakub 1:1, Přeček Erik 0:2, Balvar Oliver 3:0, Olejník Oliver 2:0, WO 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 2:1, Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 0:3, WO 0:4), TTC Siko Orlová C - TJ Slavoj Český Těšín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cabák Josef 3:1, Adamczyk Jiří 1:2, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Skácelík Richard 3:1, Szotek David 2:2, Jokiel Patrik 0:3, Zíka Tadeáš 0:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 2:0, Jokiel Patrik 1:1, Zíka Tadeáš 3:0, Skácelík Richard 3:0, body hostů: Bednář Otakar 0:3, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TTC Hať - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, Libscher Petr 3:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Vicher Roman 1:2), TJ Sokol Děhylov - SKST Baník Havířov E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 1:1, Synek Petr 2:0, Mikeska Jiří 0:3, Slavík Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Janošec Jakub 2:1, Přeček Erik 1:2, Olejník Oliver 1:2, WO 0:4), TTC Bolatice B - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maier Zbyněk 1:3, Strak Martin 0:4, Vavřínek Hubert 1:2, Laburda František 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 4:0, Cabák Josef 3:1, Adamczyk Vladimír 1:3, Wilk Adam 2:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siuda Tomáš 0:4, Jokiel Patrik 1:3, Zíka Tadeáš 3:0, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Debald Pavel 3:0), TTC Hať - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Tomáš 2:0, Vařecha Pavel 1:1, Vůjtek Ivo 3:0, Libscher Petr 2:0, body hostů: Bednář Otakar 1:2, Janovský Aleš 0:2, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TJ Sokol Děhylov - TTC Siko Orlová C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Bára 0:4, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 3:1, body hostů: Sikora Ladislav 3:1, Cabák Josef 2:2, Musil Milan 2:1, Wilk Adam 1:2), TTC Bolatice B - SKST Baník Havířov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Zbyněk 2:2, Vavřínek Hubert 3:1, Schimetzek Tomáš 0:3, Laburda František 3:0, WO 1:0, body hostů: Balvar Oliver 1:2, Přeček Erik 3:1, Janošec Jakub 2:2, Olejník Oliver 0:3, WO 0:1),
5. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Ostrava KST F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baroš Antonín 4:0, Olejník Oliver 1:3, Janošec Jakub 3:1, Mazůrek Matěj 2:0, WO 0:3, body hostů: Jůza Jaroslav 1:3, Kindl Tomáš 1:3, Hýl Jakub 2:1, Ondračka Adam 0:3, WO 3:0), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Záblatí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 2:0, Branný Tomáš 1:0, Musil Milan 3:0, Sikora Ladislav 2:0, Wilk Adam 0:1, body hostů: Palička Jiří 1:2, Koch Petr 0:2, Táborská Eliška 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Děhylov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotek David 3:1, Jokiel Patrik 1:3, Zíka Tadeáš 2:2, Skácelík Richard 3:1, body hostů: Slavík Lukáš 2:2, Koblovská Dominika 3:1, Synek Petr 2:2, Slivka Tadeáš 0:4), TTC Hať - TTC Bolatice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 1:2, Vůjtek Ivo 2:1, Libscher Petr 1:3, body hostů: Laburda František 4:0, Maier Zbyněk 0:3, Vavřínek Hubert 2:1, Strak Martin 2:1),
6. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Záblatí 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Olejník Oliver 3:1, Janošec Jakub 4:0, Přeček Erik 0:4, WO 0:5, body hostů: Palička Jiří 1:2, Koch Petr 2:1, Táborská Eliška 1:2, Mikulíček Vladimír 1:2, WO 5:0), TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cabák Josef 3:0, Branný Tomáš 2:0, Musil Milan 1:2, Sikora Ladislav 2:1, body hostů: Hýl Jakub 0:3, Ondračka Adam 1:2, Bajger Jiří 2:1, Bajgerová Kristýna 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Bolatice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 2:2, Jokiel Patrik 2:2, Siuda Tomáš 1:3, Skácelík Richard 0:3, WO 1:0, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:1, Vavřínek Hubert 1:3, Strak Martin 3:1, WO 0:1), TTC Hať - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařecha Pavel 0:3, Plaček Tomáš 1:2, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 2:2, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 3:0, Slivka Tadeáš 1:2),
7. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Otakar 3:0, Janovský Aleš 1:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Budirský Roman 0:1, Motak Jiří 0:3, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Segetová Patricie 1:2), TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:1, Polák Jan 1:1, Strak Martin 3:0, Laburda František 3:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:2, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 0:3, Debald Pavel 0:2), TJ Ostrava KST F - TJ Slavoj Český Těšín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jaroslav 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajger Zbyněk 0:3, Hýl Jakub 4:0, body hostů: Zíka Tadeáš 2:2, Skácelík Richard 1:2, Jokiel Patrik 1:2, Daníšek Richard 0:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Hať 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palička Jiří 2:1, Frejvolt Lukáš 1:2, Koch Petr 1:2, Mikulíček Vladimír 1:3, body hostů: Vůjtek Ivo 4:0, Libscher Petr 2:1, Plaček Tomáš 2:1, Vařecha Pavel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Sokol Děhylov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 2:1, Debald Pavel 2:1, Pastrňák Jan 1:3, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 2:2, Synek Petr 0:3, Segetová Patricie 3:0), TTC Bolatice B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Hubert 2:2, Schimetzek Tomáš 0:2, Polák Jan 2:2, Laburda František 3:1, Strak Martin 0:2, body hostů: Bednář Otakar 4:0, Janovský Aleš 1:3, Bajtek Pavel 1:3, Chrzaszcz Mieczislav 3:1), TJ Ostrava KST F - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Adam 2:0, Hýl Jakub 2:0, Křenek Tomáš 2:1, Jůza Jaroslav 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Libscher Petr 0:3, Plaček Tomáš 0:2, Holeček Jiří 0:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Slavoj Český Těšín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palička Jiří 1:1, Frejvolt Lukáš 1:1, Jochym David 0:3, Mikulíček Vladimír 0:3, body hostů: Skácelík Richard 3:0, Zíka Tadeáš 2:1, Jokiel Patrik 2:0, Siuda Tomáš 1:1),
9. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošec Jakub 2:0, Balvar Oliver 2:0, Přeček Erik 2:1, Mazůrek Matěj 2:0, body hostů: Janovský Aleš 0:3, Fusek Radovan 1:1, Bajtek Pavel 0:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sionkala Eduard 1:3, Musil Milan 1:2, Wilk Adam 0:3, Cabák Josef 2:2, body hostů: Merta Tomáš 4:0, Pastrňák Jan 3:1, Vicher Roman 3:0, Lodňan Josef 0:3), TJ Sokol Děhylov - TJ Ostrava KST F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 2:1, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 4:0, body hostů: Kindl Tomáš 1:3, Hýl Jakub 2:1, Bajgerová Kristýna 0:3, Kubas Marcel 1:2), TTC Bolatice B - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ricka Jiří 1:0, Maier Zbyněk 2:0, Vavřínek Hubert 2:0, Schimetzek Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Palička Jiří 0:2, Jochym David 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 1:2, Balvar Oliver 2:1, Přeček Erik 3:0, Mazůrek Matěj 3:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 0:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2), TTC Siko Orlová C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamczyk Vladimír 2:1, Adamczyk Jiří 2:1, Cabák Josef 3:0, Wilk Adam 3:0, body hostů: Janovský Aleš 2:1, Bajtek Pavel 0:3, Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Fusek Radovan 0:3), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Segetová Patricie 1:0, Slivka Tadeáš 2:0, Synek Petr 2:0, Slavík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Táborská Eliška 0:2, WO 0:3), TTC Bolatice B - TJ Ostrava KST F 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strak Martin 0:3, Vavřínek Hubert 0:3, Schimetzek Tomáš 0:3, Laburda František 2:1, body hostů: Hýl Jakub 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajger Jiří 3:0, Bajgerová Kristýna 2:1),
11. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Siko Orlová C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Oliver 0:3, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 2:1, WO 0:3, body hostů: Branný Tomáš 3:0, Adamczyk Vladimír 0:2, Wilk Adam 1:1, Cabák Josef 2:0, WO 3:0), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lupinski Milan 0:3, Jokiel Patrik 2:1, Daníšek Richard 1:2, Skácelík Richard 3:0, WO 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Libscher Petr 1:3, Vařecha Pavel 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Děhylov - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 4:0, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 2:2, body hostů: Laburda František 2:2, Maier Zbyněk 0:4, Polák Jan 1:2, Rataj Jakub 2:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Záblatí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jaroslav 3:0, Urbanczyk Tomáš 1:1, Stramová Eliška 1:2, Hýl Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Frejvolt Lukáš 2:1, Jochym David 0:2, Palička Jiří 1:2, Mikulíček Vladimír 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 2:2, Bajtek Pavel 3:1, Janovský Aleš 2:1, Bednář Otakar 3:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 2:2, Pastrňák Jan 1:3, Vicher Roman 0:3),
12. kolo:
TJ Ostrava KST F - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jůza Jaroslav 3:1, Hýl Jakub 4:0, Kindl Tomáš 2:1, WO 0:5, body hostů: Bednář Otakar 0:3, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 1:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frejvolt Lukáš 0:2, Koch Petr 0:2, Palička Jiří 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:0, Merta Tomáš 2:0, Pastrňák Jan 2:0, Debald Pavel 2:0), TJ Slavoj Český Těšín B - SKST Baník Havířov E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 2:2, Niedoba Roman 1:3, Jokiel Patrik 2:2, Skácelík Richard 2:2, body hostů: Janošec Jakub 3:1, Přeček Erik 2:2, Olejník Oliver 1:3, Balvar Oliver 3:1), TTC Hať - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Tomáš 1:3, Vařecha Pavel 0:4, Libscher Petr 1:2, Vůjtek Ivo 4:0, body hostů: Sikora Radek 2:2, Branný Tomáš 3:1, Cabák Josef 2:2, Sikora Ladislav 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Záblatí - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frejvolt Lukáš 1:1, Táborská Eliška 0:2, Koch Petr 0:3, Mikulíček Vladimír 0:2, body hostů: Bednář Otakar 3:0, Janovský Aleš 2:0, Bajtek Pavel 2:0, Chrzaszcz Mieczislav 1:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýl Jakub 2:1, Jůza Jaroslav 3:0, Kindl Tomáš 2:1, Bajgerová Kristýna 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Merta Tomáš 1:2, Pastrňák Jan 1:2, Debald Pavel 1:2), TTC Hať - SKST Baník Havířov E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 2:0, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 3:0, body hostů: Janošec Jakub 1:2, Přeček Erik 0:3, Olejník Oliver 1:2, Balvar Oliver 1:1), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Siko Orlová C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zíka Tadeáš 1:3, Szotek David 2:2, Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:3, body hostů: Cabák Josef 4:0, Branný Tomáš 2:2, Sikora Ladislav 4:0, Adamczyk Vladimír 0:3),
14. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TJ Slavoj Český Těšín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Bajtek Pavel 0:2, Janovský Aleš 1:2, Bednář Otakar 1:2, body hostů: Skácelík Richard 3:0, Zíka Tadeáš 3:0, Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 2:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:0, Hrstka Pavel 1:1, Pastrňák Jan 2:1, Merta Tomáš 3:0, body hostů: Libscher Petr 2:1, Plaček Tomáš 0:3, Vařecha Pavel 0:2, Smetka Pavel 0:2), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Děhylov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 0:3, Přeček Erik 0:3, Balvar Oliver 1:2, Mazůrek Matěj 3:1, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Segetová Patricie 2:1, Synek Petr 1:2, Koblovská Dominika 2:1), TTC Siko Orlová C - TTC Bolatice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branný Tomáš 2:2, Cabák Josef 2:1, Wilk Adam 1:2, Sikora Ladislav 4:0, body hostů: Laburda František 3:1, Maier Zbyněk 0:4, Rataj Jakub 2:1, Polák Jan 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Slavoj Český Těšín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Debald Pavel 2:2, Pastrňák Jan 1:3, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Szotek David 3:1, Skácelík Richard 1:3, Jokiel Patrik 2:1, Zíka Tadeáš 2:2, Niedoba Roman 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Hať 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 3:1, Janovský Aleš 3:1, Bajtek Pavel 1:2, Bednář Otakar 3:1, body hostů: Vůjtek Ivo 1:3, Libscher Petr 2:2, Smetka Pavel 2:2, Plaček Tomáš 0:3), TTC Siko Orlová C - TJ Sokol Děhylov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branný Tomáš 3:0, Cabák Josef 2:1, Sikora Radek 2:1, Sikora Ladislav 2:1, body hostů: Slavík Lukáš 2:1, Segetová Patricie 0:3, Synek Petr 1:2, Straková Bára 0:3), SKST Baník Havířov E - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 0:2, Mazůrek Matěj 2:2, Přeček Erik 2:1, Balvar Oliver 3:1, Baroš Antonín 2:0, body hostů: Laburda František 4:0, Rataj Jakub 0:4, Vavřínek Hubert 0:4, Maier Zbyněk 2:1),
16. kolo:
TJ Ostrava KST F - SKST Baník Havířov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hýl Jakub 1:0, Jůza Jaroslav 2:0, Kindl Tomáš 2:0, Ondračka Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Balvar Oliver 0:2, Janošec Jakub 0:2, Olejník Oliver 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Záblatí - TTC Siko Orlová C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jochym David 0:1, Frejvolt Lukáš 2:0, Palička Jiří 0:3, Mikulíček Vladimír 1:2, Táborská Eliška 0:2, body hostů: Cabák Josef 2:1, Sikora Ladislav 2:1, Musil Milan 3:0, Hašek Jan 1:1), TJ Sokol Děhylov - TJ Slavoj Český Těšín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Segetová Patricie 3:1, Koblovská Dominika 1:2, Synek Petr 1:2, Slavík Lukáš 3:1, body hostů: Skácelík Richard 1:3, Zíka Tadeáš 2:2, Jokiel Patrik 1:2, Niedoba Roman 2:1), TTC Bolatice B - TTC Hať 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 1:3, Polák Jan 2:1, Maier Zbyněk 2:1, Laburda František 4:0, body hostů: Vůjtek Ivo 3:1, Smetka Pavel 0:4, Plaček Tomáš 1:2, Vařecha Pavel 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Záblatí - SKST Baník Havířov E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koch Petr 1:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Palička Jiří 1:2, Frejvolt Lukáš 2:1, body hostů: Mazůrek Matěj 3:0, Janošec Jakub 2:1, Olejník Oliver 0:3, Balvar Oliver 3:0), TJ Ostrava KST F - TTC Siko Orlová C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jaroslav 4:0, Bajgerová Kristýna 2:1, Kindl Tomáš 3:0, Bajger Zbyněk 0:4, body hostů: Branný Tomáš 1:3, Cabák Josef 1:3, Sikora Radek 1:2, Sikora Ladislav 2:1), TTC Bolatice B - TJ Slavoj Český Těšín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 0:3, Polák Jan 0:3, Maier Zbyněk 2:1, Laburda František 0:1, Strak Martin 2:1, body hostů: Szotek David 3:1, Skácelík Richard 2:1, Zíka Tadeáš 1:2, Niedoba Roman 3:0), TJ Sokol Děhylov - TTC Hať 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Segetová Patricie 2:0, Koblovská Dominika 1:1, Synek Petr 3:0, Slavík Lukáš 3:0, body hostů: Vůjtek Ivo 1:2, Smetka Pavel 0:3, Plaček Tomáš 0:2, Vařecha Pavel 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gasman Jakub 2:2, Slavík Lukáš 4:0, Synek Petr 3:0, Slivka Tadeáš 1:3, body hostů: Bednář Otakar 1:3, Janovský Aleš 2:2, Bajtek Pavel 2:2, Chrzaszcz Mieczislav 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Bolatice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastrňák Jan 3:1, Pavlínek Zdeněk 2:2, Hrstka Pavel 1:2, Merta Tomáš 3:1, body hostů: Laburda František 2:2, Maier Zbyněk 4:0, Rataj Jakub 0:4, Polák Jan 0:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Ostrava KST F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:2, Siuda Tomáš 1:2, Zíka Tadeáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Hýl Jakub 4:0, Kubas Marcel 0:4, WO 0:5), TTC Hať - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetka Pavel 2:0, Vařecha Pavel 2:0, Libscher Petr 2:0, Vůjtek Ivo 2:0, body hostů: Koch Petr 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Palička Jiří 0:2, Jochym David 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Radvanice-Bartovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Segetová Patricie 2:2, Gasman Jakub 0:2, Synek Petr 2:1, Slavík Lukáš 2:2, Slivka Tadeáš 1:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:1, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Muroň David 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Bolatice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Janovský Aleš 0:2, Bajtek Pavel 1:2, Bednář Otakar 2:1, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:0, Rataj Jakub 1:2, Polák Jan 1:1), TTC Hať - TJ Ostrava KST F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetka Pavel 0:1, Plaček Tomáš 1:2, Libscher Petr 0:3, Vůjtek Ivo 3:1, Vařecha Pavel 2:1, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Hýl Jakub 3:1, Stramová Eliška 1:2, Kubas Marcel 0:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Záblatí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Roman 2:0, Jokiel Patrik 2:0, Zíka Tadeáš 2:0, Skácelík Richard 2:0, body hostů: Cieslar Dominik 0:2, Frejvolt Lukáš 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Palička Jiří 0:2),
20. kolo:
TTC Siko Orlová C - SKST Baník Havířov E 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cabák Josef 1:2, Sikora Radek 3:0, Branný Tomáš 2:1, Sikora Ladislav 0:1, Musil Milan 0:2, WO 4:0, body hostů: Mazůrek Matěj 3:1, Janošec Jakub 1:3, Přeček Erik 2:2, WO 0:4), TTC Hať - TJ Slavoj Český Těšín B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 1:2, Libscher Petr 2:1, Vůjtek Ivo 2:2, WO 0:5, body hostů: Niedoba Roman 1:2, Jokiel Patrik 1:1, Szotek David 1:1, Skácelík Richard 2:1, WO 5:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Děhylov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 1:2, Polák Jan 0:3, Maier Zbyněk 0:3, Laburda František 2:0, Strak Martin 0:1, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Gasman Jakub 1:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Ostrava KST F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jochym David 1:2, Mikulíček Vladimír 0:3, Frejvolt Lukáš 2:1, Palička Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Stramová Eliška 3:1, Hýl Jakub 4:0, Herman Ondřej 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Debald Pavel 2:2, Hrstka Pavel 2:0, Merta Tomáš 3:1, Vicher Roman 0:2, body hostů: Chrzaszcz Mieczislav 1:3, Janovský Aleš 0:4, Bajtek Pavel 2:2, Bednář Otakar 4:0),
21. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - SKST Baník Havířov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 0:3, Bajtek Pavel 0:3, Janovský Aleš 0:2, Bednář Otakar 2:1, WO 3:0, body hostů: Přeček Erik 3:1, Balvar Oliver 4:0, Olejník Oliver 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice - TTC Siko Orlová C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:3, Pastrňák Jan 1:3, Debald Pavel 0:4, Merta Tomáš 4:0, body hostů: Cabák Josef 3:1, Musil Milan 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Adamczyk Jiří 3:1), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Děhylov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Tomáš 3:1, Bajgerová Kristýna 0:4, Bajger Jiří 2:1, Bajger Zbyněk 0:4, body hostů: Slavík Lukáš 4:0, Koblovská Dominika 2:2, Synek Petr 2:2, Straková Bára 2:1), TJ Sokol Záblatí - TTC Bolatice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym David 0:2, Mikulíček Vladimír 0:2, Koch Petr 0:3, Palička Jiří 1:2, body hostů: Laburda František 3:0, Maier Zbyněk 3:0, Rataj Jakub 1:1, Polák Jan 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SKST Baník Havířov E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 0:3, Pastrňák Jan 0:2, Debald Pavel 0:2, Merta Tomáš 2:1, Hrstka Pavel 0:1, body hostů: Mazůrek Matěj 3:0, Přeček Erik 3:0, Balvar Oliver 2:1, Olejník Oliver 1:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov - TTC Siko Orlová C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrzaszcz Mieczislav 1:2, Janovský Aleš 1:2, Bajtek Pavel 3:0, Bednář Otakar 4:0, body hostů: Cabák Josef 2:2, Branný Tomáš 1:2, Musil Milan 0:3, Sionkala Eduard 1:2), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Děhylov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frejvolt Lukáš 3:1, Mikulíček Vladimír 1:3, Koch Petr 0:3, Palička Jiří 2:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:1, Koblovská Dominika 4:0, Synek Petr 2:2, Slivka Tadeáš 0:3), TJ Ostrava KST F - TTC Bolatice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýl Jakub 4:0, Stramová Eliška 3:1, Bajger Zbyněk 1:3, Herman Ondřej 1:3, body hostů: Laburda František 3:1, Maier Zbyněk 2:2, Polák Jan 1:3, Rataj Jakub 1:3),
Český pohár MSSST I. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horní Lhota - TJ Spartak Bílovec A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomica Daniel 2:1, Hejl Petr ml. 2:0, Adamčík Jiří 0:3, Jurčík Lukáš 0:1, body hostů: Langer Tomáš 1:2, Kletenský Lubomír 2:1, Návedla Matyáš 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jokiel Patrik 1:1, Skácelík Richard 2:0, Zíka Tadeáš 2:0, body hostů: Mezera Ondřej 1:1, Lorenc Martin 0:2, Mezera Matěj 0:2), TJ Sokol Horní Lhota - TJ TTC Vendryně 6:0wo,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horní Lhota - TJ Slavoj Český Těšín B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejl Petr ml. 1:1, Tomica Daniel 2:0, Adamčík Jiří 2:0, body hostů: Skácelík Richard 1:1, Zíka Tadeáš 0:2, Niedoba Roman 0:1, Jokiel Patrik 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Bílovec B - TJ Sokol Děhylov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šenk Pavel 2:1, Bosák Martin 3:0, Filko Daniel 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 1:2, Slavík Lukáš 1:2, Synek Petr 2:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Darkovice - TJ Sokol Brušperk 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Milan 1:1, Mohelník Radek 0:3, Moravec Michal 1:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 2:0, Herold Jan 2:0, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2), TJ Spartak Bílovec B - TJ Slavoj Český Těšín A 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filko Daniel 1:1, Bosák Martin 1:1, Šenk Pavel 0:3, WO 1:0, body hostů: Rucki Sylwester 1:2, Urbanczyk Jakub 2:0, Skácelík František 2:0, WO 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Český Těšín A - TJ Sokol Brušperk 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rucki Sylwester 0:2, Urbanczyk Jakub 1:2, Skácelík František 1:1, body hostů: Beneš Radek 2:0, Herold Jan 1:1, Koloničný Petr 2:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Slavoj Český Těšín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zíka Tadeáš 1:1, Skácelík Richard 1:2, Jokiel Patrik 1:2, Niedoba Roman 0:1, body hostů: Urbanczyk Jakub 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, Buchta Andrzej 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy