Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
11. kolo:
SK Přerov C - TTC Šumperk B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 2:1, Jarolím Tomáš 2:1, Šoc Milan 3:0, Maděrka Svatopluk 1:2, body hostů: Müller Jiří 2:1, Janků Karel 1:2, Malý Jan 0:3, Müller Lukáš 1:2), TJ Sokol Čechovice - KST Jeseník B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Zdeněk 2:0, Vejmola Pavel 2:0, Jančík Jiří 2:1, Kalabis Petr 2:0, body hostů: Veiglová Jarmila 0:3, Fňukal Zdeněk 0:2, Petrek Tomáš 1:1, Kunc Radim 0:2), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:1, Orság David 1:2, Janík Michal st. 2:1, Beneš Jan ml. 3:0, Janík Michal ml. 0:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:1, Valošek Jan 2:2, Šuba Vojtěch ml. 0:3, Dočkal Tomáš 0:3), KST Jeseník A - TJ Sokol Štíty 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigl Lukáš 3:0, Honemann Vlastimil ml. 1:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 3:0, Kašník Sebastián 0:1, body hostů: Kobza Štěpán 1:2, Hrdina Jan 1:2, Altman Petr 0:3, Kreuzigerová Lucie 0:2), TTC Šumperk A - TTC Mohelnice -:- (ODL. COVID), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Jezernice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabica Marián 1:1, Bluma Jindřich 0:2, Divina Jiří 0:3, Koutný Pavel 1:2, body hostů: Venclů Lukáš 3:0, Šuba Bedřich 3:0, Raška Jiří 2:0, Rytíř Pavel 0:2),
12. kolo:
SK Přerov C - KST Jeseník B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 3:0, Jarolím Tomáš 0:2, Šoc Milan 3:0, Maděrka Svatopluk 2:1, body hostů: Petrek Tomáš 1:2, Veiglová Jarmila 1:2, Fňukal Zdeněk 1:2, Kunc Radim 0:2), TJ Sokol Čechovice - TTC Šumperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jaroslav 0:4, Kalabis Petr 4:0, Vejmola Pavel 3:1, Benek Jaromír 1:3, body hostů: Müller Jiří 3:1, Janků Karel 2:2, Malý Jan 1:3, Müller Lukáš 2:2), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Šternberk -:- (ODL. COVID), KST Jeseník A - TTC Mohelnice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veigl Lukáš 2:1, Kašník Sebastián 3:0, Schopf Karel 2:1, Vinkler Vladimír 3:0, body hostů: Stuchlý Rostislav 1:2, Hojgr Jan 1:2, Jarmar Petr 0:3, Ellner Martin 0:3), TTC Šumperk A - TJ Sokol Štíty 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vicenec Libor 1:1, Wiesner Petr 2:0, Šubčík Jiří 3:0, Žvátora Miroslav 2:0, body hostů: Kobza Štěpán 1:2, Hrdina Jan 0:2, Altman Petr 0:2, Kreuzigerová Lucie 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Štíty - SK Přerov C -:-, TTC Mohelnice - TJ Sokol Čechovice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Jeseník A -:-, T.J. Sokol Šternberk - TTC Šumperk A -:-, TJ Sokol Buk - TJ Sokol Ondratice -:-, TTC Šumperk B - KST Jeseník B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Čechovice -:-, TTC Mohelnice - SK Přerov C -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Šumperk A -:-, T.J. Sokol Šternberk - KST Jeseník A -:-, TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Ondratice -:-,
Krajská soutěž 1
11. kolo:
TJ Sigma Lutín - KST Město Albrechtice 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlach Miroslav 0:2, Zbořil Radek 0:3, Poprach Vojtěch 1:2, WO 0:3, body hostů: Machů Jaroslav 2:0, Kadlec Vítězslav 1:1, Vojtek Roman 2:0, Holubec Jiří 2:0, WO 3:0), SK Kolšov - KST Hlinsko 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 2:1, Zitta David 3:1, body hostů: Gorecki Pavel 1:3, Macháč Jan 4:0, Ludka Jaroslav 0:4, Šebesta Dušan 0:3), TJ Postřelmov - TJ Sokol Tovačov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 3:1, Smolík Michal 2:1, Čecháček Radek 1:2, Stryk Zdeněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Horák Milan 1:3, Palčík Zdeněk 0:3, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sport Mikulovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter David 1:2, Šteigl Šimon 2:2, Benek Tomáš 3:1, Lošťák Martin 2:2, Jančík Jiří 1:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Pokorný Josef 1:3, Vrána František ml. 1:3, Lužík Tomáš 1:3), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Bludov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 1:1, Hrůza Petr 0:2, Tovtin Ruszlan 0:3, Sedláček Jiří 0:3, body hostů: Blaťák Marek 3:0, Jelínek Jakub 3:0, Blaťák Vojtěch 2:0, Jílek Tomáš 1:1), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Nový Malín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grézl Martin 3:0, Zedníček Miloš 1:1, Hvězda Martin 2:1, Voříšek Tomáš 3:0, body hostů: Karger Jan 2:1, Snášel Jiří 0:3, Adámek Zdeněk 0:3, Drugda Aleš 0:2),
12. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Město Albrechtice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Tomáš 3:0, Dubský Pavel 0:3, Netesal Jiří 1:2, Šuba Vojtěch ml. 4:0, body hostů: Machů Jaroslav 2:2, Kadlec Vítězslav 2:1, Holubec Jiří 0:3, Vojtek Roman 1:2), SK Kolšov - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Švéda Marek 2:2, Zitta David 2:2, body hostů: Pazdera Jaroslav st. 4:0, Horák Milan 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 0:4), TJ Postřelmov - KST Hlinsko 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čecháček Radek 3:0, Smolík Michal 2:1, Blaháček Ivo 2:1, Stryk Zdeněk 3:0, body hostů: Macháč Jan 1:2, Gorecki Pavel 1:2, Ludka Jaroslav 0:3, Šebesta Dušan 0:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Bludov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:0, Lošťák Martin 0:3, Benek Tomáš 2:1, Jančík Jiří 4:0, body hostů: Blaťák Marek 1:3, Jelínek Jakub 2:1, Jílek Tomáš 0:3, Blaťák Vojtěch 1:2), TJ OP Prostějov - TJ Sport Mikulovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 1:2, Hrůza Petr 1:2, Tovtin Ruszlan 1:2, Sedláček Jiří 1:3, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Pokorný Josef 2:1, Vrána František ml. 1:2, Lužík Tomáš 2:1),
13. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TTC Mohelnice B -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Nový Malín -:-, KST Hlinsko - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ OP Prostějov -:-, KST Město Albrechtice - SK Kolšov -:-, TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-,
14. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Nový Malín -:-, TJ Sokol Bludov - TTC Mohelnice B -:-, KST Hlinsko - TJ OP Prostějov -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Čechovice B -:-, KST Město Albrechtice - TJ Postřelmov -:-,
Krajská soutěž 2A
11. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Šternberk B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Svatopluk 3:0, Sedlář Jan 2:0, Milar Martin 3:0, Beneš Jan ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Sedlář Michal 0:4, Gabrhel Vladimír 0:4, Janhuba Radomír 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufalík Jaroslav 0:3, Palásek Martin 0:2, Palásek Jaromír 1:2, Kadlík Vladimír 0:3, WO 3:2, body hostů: Vojtěch Bryks 3:0, Běhal Jeroným 2:1, Paděra Pavel 3:0, Chytil Miroslav 2:0, WO 2:3), TJ Sigma Hranice - SK Přerov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 0:4, Jemelka Libor 3:1, Kuchař Vlastimil 0:2, Klos Otto 0:2, body hostů: Doušek Tomáš 2:2, Severa Milan 4:0, Skřivánek Tomáš 2:2, Hejduk Pavel 2:2), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 2:0, Prokeš Lukáš 3:1, Bureš Miroslav 3:0, Konečný Vojtěch 3:1, Odehnal Jakub 2:0, WO 0:1, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Gerhát Michal 2:2, Krudenc Martin 0:4, Pospíšilová Carmen 0:3, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - Sportklub Štarnov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jan 3:1, Cetkovský Martin 1:2, Janík Michal ml. 2:1, Milar Martin 0:4, WO 0:2, body hostů: Běhal Jeroným 2:2, Paděra Pavel 3:1, Vojtěch Bryks 2:1, Chytil Miroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Šternberk B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Coufalík Jaroslav 1:2, Palásek Martin 1:1, Palásek Jaromír 3:0, Kadlík Vladimír 0:1, WO 6:2, body hostů: Sedlář Michal 2:1, Gabrhel Vladimír 1:3, Janhuba Radomír 1:1, WO 2:6), TJ Sigma Hranice - SK Přerov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 4:0, Klos Otto 2:0, Kuchař Vlastimil 1:1, body hostů: Gerhát Michal 0:4, Pospíšilová Carmen 1:3, Cápík Antonín 1:3, Dvouletý Dan 1:3), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Konečný Vojtěch 3:1, Prokeš Lukáš 3:1, Dvořák Vít 2:0, Bureš Miroslav 1:1, body hostů: Severa Milan 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Doušek Tomáš 2:2, Skřivánek Tomáš 0:4),
13. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Hranice -:-, Sportklub Štarnov - TJ Sokol Kojetín -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Tovačov B -:-, TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Olomouc Neředín C -:-,
14. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín -:-, Sportklub Štarnov - TJ Sigma Hranice -:-, Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - T.J. Sokol Olomouc Neředín C -:-, TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Tovačov B -:-,
Krajská soutěž 2B
7. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Vladimír 1:1, Bureš Adam 2:2, Novotný Eduard st. 2:1, Paraskevopulos Andreas 4:0, Vaněk Miloš 1:1, WO 0:1, body hostů: Pavela Ondřej 0:4, Fišr Petr 3:1, Slavík Ota 1:3, Slavík Petr 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Štíty B - KST Město Albrechtice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drlík Zdeněk 3:0, Drlík Matěj 0:4, Kudláček Pavel 0:3, Vicenec Rudolf 0:4, WO 0:2, body hostů: Kadlec Vítězslav 3:1, Santarius Gustav 3:0, Kozák Petr 3:1, Vyvial Jaromír 2:1, WO 2:0), TTC Šumperk C - TJ Olympia Bruntál 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wiesner Lukáš 0:3, Maixner Vladimír 1:3, Skokanová Lenka 2:1, Braun Norbert 3:0, WO 3:0, body hostů: Kolář Vojta 3:1, Hostěnský Robert 0:1, Jasinský Čestmír 2:2, Mlčoch František 2:2, WO 0:3), KST Jeseník C - SVČ Rýmařov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 3:0, Macík Petr 1:3, Dvořák Vítek 3:0, Macík Karel 1:3, WO 1:1, body hostů: Kalaš Miroslav ml. 2:2, Václavík Aleš 0:3, Polák Aleš 2:2, Žatecký Vladimír 2:1, WO 1:1), SK Kolšov B - TJ Sokol Dubicko 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 4:0, Honemann Pavel 3:0, Burian Jaroslav 0:3, Čermák Martin 2:2, WO 1:1, body hostů: Neoral Ondřej 2:2, Braný Milan ml. 2:2, Horák Luděk 1:2, Vidomus Michal 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Jestřebí - Základna Hnoyland Hnojice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:4, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 3:1, Malý Jiří 2:2, body hostů: Grmela Tomáš 4:0, Kolář Jakub 2:2, Kořenek Václav 2:2, Zuština Lukáš 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny - KST Město Albrechtice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Miloš 3:1, Novotný Eduard st. 2:2, Bureš Adam 1:3, Paraskevopulos Andreas 4:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 2:2, Santarius Gustav 1:3, Kozák Petr 1:3, Vyvial Jaromír 2:2), TJ Sokol Štíty B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drlík Zdeněk 1:1, Drlík Matěj 0:2, Kudláček Pavel 0:3, Vicenec Rudolf 0:2, WO 0:7, body hostů: Pavela Ondřej 2:1, Fišr Petr 2:0, Slavík Ota 2:0, Slavík Petr 2:0, WO 7:0), TTC Šumperk C - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wiesner Lukáš 0:4, Maixner Vladimír 2:2, Skokanová Lenka 2:2, Braun Norbert 3:1, body hostů: Rektořík Bronislav 2:2, Kalaš Miroslav ml. 1:3, Polák Aleš 2:2, Žatecký Vladimír 4:0), KST Jeseník C - TJ Olympia Bruntál 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Tomáš 2:2, Dvořák Vítek 4:0, Macík Petr 2:2, Macík Karel 3:1, body hostů: Kolář Vojta 3:1, Jasinský Čestmír 2:2, Mlčoch František 0:4, Sabol Miroslav 0:4), SK Kolšov B - Základna Hnoyland Hnojice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil 2:1, Honemann Pavel 3:1, Burian Jaroslav 2:1, Čermák Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Kořenek Václav 0:4, Kolář Jakub 0:3, Grmela Tomáš 4:0, Zuština Lukáš 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Dubicko 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Sedláček Bohumír 4:0, Král Pavel 2:2, Malý Jiří 3:1, body hostů: Neoral Ondřej 1:3, Braný Milan ml. 3:1, Horák Luděk 2:2, Vidomus Michal 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny - TTC Šumperk C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vladimír 3:0, Novotný Eduard st. 2:2, Bureš Adam 4:0, Paraskevopulos Andreas 3:0, WO 0:2, body hostů: Braun Norbert 1:2, Skokanová Lenka 1:2, Maixner Vladimír 0:4, Tomeš Vladimír 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Štíty B - KST Jeseník C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drlík Zdeněk 1:2, Jelínek Pavel 2:1, Drlík Matěj 1:3, Šula Radek 0:4, WO 2:0, body hostů: Macík Petr 2:2, Rak Tomáš 3:0, Dvořák Vítek 3:0, Matějíček Miloš 2:2, WO 0:2), SK Kolšov B - TJ Olympia Bruntál 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 4:0, Honemann Pavel 3:1, Solařová Květoslava 1:2, Čermák Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Jasinský Čestmír 2:2, Kolář Vojta 1:3, Krajča Rudolf 0:4, Kamák Zdenko 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Jestřebí - SVČ Rýmařov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 1:2, Sedláček Bohumír 2:0, Král Pavel 3:0, Malý Jiří 4:0, WO 4:0, body hostů: Kalaš Miroslav ml. 0:4, Rektořík Bronislav 0:3, Polák Aleš 1:2, Casciani Luděk 1:1, WO 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny - KST Jeseník C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Miloš 1:3, Novotný Eduard st. 0:4, Bureš Adam 2:2, Paraskevopulos Andreas 2:2, body hostů: Matějíček Martin 4:0, Dvořák Vítek 3:1, Rak Tomáš 1:3, Matějíček Miloš 3:0, Macík Petr 0:1), TJ Sokol Štíty B - TTC Šumperk C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hranička Libor 1:1, Drlík Zdeněk 1:2, Jelínek Pavel 0:4, Vicenec Rudolf 1:3, WO 0:3, body hostů: Braun Norbert 4:0, Skokanová Lenka 3:0, Maixner Vladimír 2:0, Tomeš Vladimír 1:3, WO 3:0), SK Kolšov B - SVČ Rýmařov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil 3:1, Honemann Pavel 2:1, Solařová Květoslava 1:3, Čermák Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Kalaš Miroslav ml. 0:4, Rektořík Bronislav 1:3, Polák Aleš 2:1, Casciani Luděk 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Olympia Bruntál 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 2:2, Malý Jiří 4:0, body hostů: Kamák Zdenko 2:2, Kolář Vojta 1:3, Jasinský Čestmír 2:2, Krajča Rudolf 1:3),
13. kolo:
TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Dubicko -:-, SVČ Rýmařov - Základna Hnoyland Hnojice -:-, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SK Kolšov B -:-, KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Jestřebí -:-,
14. kolo:
TJ Olympia Bruntál - Základna Hnoyland Hnojice -:-, SVČ Rýmařov - TJ Sokol Dubicko -:-, TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Jestřebí -:-, KST Město Albrechtice B - SK Kolšov B -:-,
Český pohár 1. stupeň 20/21
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Kolšov A - TJ Sokol Velké Losiny -:-, TJ Sokol Ondratice A - TJ Sokol Buk -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy