Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize, muži
9. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 0:4, Švehla Michal 0:4, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Závada Adam 2:2, Klůj Bronislav 2:2, Krejčiřík David 2:2, Doležel Tomáš 2:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - ST AMON Kunovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 3:0, Adamec Michal 1:2, Vykoukal Martin 1:2, Vychodil Filip 4:0, body hostů: Šašinka Radek 0:4, Oharek Libor 2:1, Berger Miloš 1:2, Autrata Vít 1:2), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 2:2, Ježek Jan 1:3, Čaník Tomáš 1:3, Uher Antonín 4:0, body hostů: Janečka Tomáš 2:2, Janošík Pavel 3:1, Janečka Václav 2:2, Polanský Pavel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Zdeněk 1:3, Janečka Bronislav 4:0, Blaha Jan 0:4, Gazda Jiří 2:2, body hostů: Urbiš Jakub 3:1, Burda Milan 2:2, Nesvadba Vladan 3:1, Kvasnička Jiří 0:2, Vrbecký Tomáš 1:1), TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:2, Turzík Vlastimil 1:3, Žmolík Pavel 2:2, body hostů: Konečný Jiří 1:3, Jelínek Vojtěch 4:0, Pustějovský Stanislav 3:1, Drápela Marek 0:4), KST Zlín B - SK Slavičín 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Račák Filip 4:0, Dufek Filip 2:2, Laštovka Vojtěch 1:2, Oharek David 3:1, body hostů: Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, Malatinský Petr 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - ST AMON Kunovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 1:2, Švehla Michal 0:3, Orlovský Karel 3:1, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Oharek Libor 2:2, Berger Miloš 2:1, Juřena Ondřej 1:2), TJ Sokol Kostelec-Zlín - Orel Zlín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Res Jiří 4:0, Adamec Michal 1:3, Vykoukal Martin 1:2, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Závada Adam 3:1, Klůj Bronislav 1:3, Doležel Tomáš 1:3, Polák Petr 1:2), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolísek Josef 2:0, Ježek Jan 2:0, Čaník Tomáš 2:1, Uher Antonín 2:0, body hostů: Vrbecký Tomáš 0:3, Urbiš Jakub 1:1, Kvasnička Jiří 0:2, Nesvadba Vladan 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Jiskra Otrokovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hons Jakub 1:3, Piňko Roman 2:1, Janečka Zdeněk 1:2, Gazda Jiří 1:3, body hostů: Janošík Petr 0:4, Odstrčil Karel 4:0, Janošík Pavel 3:0, Janečka Václav 2:1), TJ Nivnice - KST Zlín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 2:0, Janča Tomáš 0:2, Žmolík Lukáš 3:0, Hladiš Libor 3:0, body hostů: Račák Filip 1:2, Ždánský Vojtěch 1:2, Laštovka Vojtěch 0:2, Novotný Antonín st. 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Slavičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlovský Pavel 2:1, Pustějovský Stanislav 2:1, Drápela Marek 2:1, Konečný Jiří 3:0, body hostů: Machara Jiří 2:1, Plášek Adam 1:2, Jančařík Zbyněk 0:3, Malatinský Petr 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Sokol Kostelec-Zlín -:-, KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice B -:-, TJ Nivnice - SK Slavičín -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín B -:-, TJ Jiskra Otrokovice A - TJ Bystřice pod Hostýnem -:-, Orel Zlín - ST AMON Kunovice -:-,
Krajská soutěž I.třídy, muži
7. kolo:
ST AMON Kunovice B - TJ SLAVIA Kroměříž 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Martin 4:0, Mořický Tomáš 1:1, Chvíla Pavel 4:0, Juřena Ondřej 3:1, WO 0:2, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Štěpán Radim 0:4, Majtner Jan 0:3, Daněk Filip 0:3, WO 2:0), TJ Fryšták - TJ Holešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Michal 3:1, Románek Ivo 2:2, Pekař Pavel 1:3, Hrdlička Martin 3:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 1:3, Doležel Radek st. 3:1, Posolda Karel 1:3), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - Sport centrum Bylnice -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Martin 0:4, Kovář Martin 2:2, Večeřa Stanislav 0:3, Střílka Jakub 0:4, WO 1:0, body hostů: Šenkeřík Martin 4:0, Zetocha Martin 2:0, Mužátko Pavel 3:1, Mikuláček Filip 2:1, Baroš Karel 2:0, WO 0:1), SK Slušovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chovanec Michal 0:4, Kresta Richard 0:4, Březík Bohumil 0:4, Lysoněk Marek 0:4, body hostů: Černota Pavel 4:0, Glac Michal 4:0, Pivovarčík Matouš 4:0, Míček Petr 4:0), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Milan 2:2, Černocký Radek 0:3, Vrbecký Tomáš 0:3, Kvasnička Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Mikoška Ivo 3:0, Konečný Martin 1:2, WO 1:1),
8. kolo:
ST AMON Kunovice B - TJ Holešov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Juřena Ondřej 2:2, Chvíla Pavel 2:2, Mořický Tomáš 1:3, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 1:3, Stoklásek David 2:2, Posolda Karel 3:1), TJ Fryšták - TJ SLAVIA Kroměříž 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař Pavel 4:0, Fišer Roman 4:0, Hrdlička Michal 4:0, Hrdlička Martin 4:0, body hostů: Fojtík Vojtěch 0:4, Majtner Jan 0:4, Daněk Filip 0:4, Štěpán Radim 0:4), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Sokol Horní Bečva -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - Sport centrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 2:2, Drápela Marek 4:0, Střílka Jakub 1:3, Kovář Martin 2:2, body hostů: Gonda Tomáš 3:1, Koseček Lukáš 1:3, Řepa Josef 3:1, Fojtík Jakub 0:4), SK Slušovice - Orel Ostrožská Nová Ves 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kresta Richard 0:4, Chovanec Michal 1:3, Březík Bohumil 2:2, Lysoněk Marek 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Mikoška Ivo 4:0, Rampáček Patrik 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moráček Jakub 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, Burda Milan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:1, Černocký Radek 0:2, body hostů: Černota Pavel 3:1, Glac Michal 3:1, Pivovarčík Matouš 1:3, Míček Petr 0:4),
9. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ SLAVIA Kroměříž 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glac Michal 4:0, Křenek Zdeněk 2:2, Honč Vladimír 2:1, Černota Pavel 4:0, Míček Petr 0:1, body hostů: Dohnal Matěj 2:2, Matula Jaroslav 0:4, Zuzaňák Jiří 1:3, Surýnek Tomáš 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Rampáček Patrik 0:4, Kolečkář Matyáš 4:0, Konečný Martin 1:3, body hostů: Posolda Karel 3:1, Stoklásek David 3:1, Doležel Radek st. 1:3, Vizner Marek 2:2), Sport centrum Bylnice - SK Slušovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gonda Tomáš 3:1, Řepa Josef 0:4, Koseček Lukáš 2:1, Blabla Tomáš 0:4, WO 0:1, body hostů: Vaněk Jan ml. 2:2, Lysoněk Marek 3:1, Kresta Richard 2:2, Březík Bohumil 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Bystřice pod Hostýnem B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mužátko Pavel 4:0, Mikuláček Filip 3:0, Šenkeřík Martin 4:0, Zetocha Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 0:4, Zajíc Patrik 0:4, Ostatek Filip ml. 0:3, Burda Martin 0:4, WO 1:0), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Martin 2:1, Mořický Tomáš 3:0, Chvíla Pavel 3:1, Juřena Ondřej 3:0, WO 3:0, body hostů: Šerý Ondřej 0:3, Karal Oldřich 1:3, Zahradnický Jiří 0:2, Dvořák Jakub 1:3, WO 0:3), TJ Fryšták - TJ DDM Valašské Meziříčí C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konečný David 2:1, Pekař Pavel 2:1, Hrdlička Michal 3:0, Hrdlička Martin 2:0, WO 6:0, body hostů: Střílka Jakub 0:3, Hladil Radek 2:2, Šíma Martin 0:4, WO 0:6),
10. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Holešov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glac Michal 2:2, Křenek Zdeněk 1:1, Ryl Ivan 0:3, Černota Pavel 3:1, Míček Petr 0:1, WO 2:0, body hostů: Posolda Karel 2:2, Stoklásek David 2:2, Doležel Radek st. 3:0, Vizner Marek 1:2, WO 0:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ SLAVIA Kroměříž 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Rampáček Patrik 0:4, Kolečkář Matyáš 4:0, Konečný Martin 2:1, WO 0:1, body hostů: Surýnek Tomáš 1:2, Matula Jaroslav 3:1, Štěpán Radim 1:3, Fojtík Vojtěch 1:3, WO 1:0), Sport centrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koseček Lukáš 0:3, Řepa Josef 1:2, Gonda Tomáš 3:0, Fojtík Jakub 0:4, WO 1:2, body hostů: Moráček Jakub 2:2, Vrbecký Tomáš 2:1, Burda Milan 2:1, Kvasnička Jiří 3:0, WO 2:1), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slušovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužátko Pavel 3:1, Mikuláček Filip 2:1, Šenkeřík Martin 3:1, Zetocha Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Vaněk Jan ml. 3:1, Lysoněk Marek 0:4, Březík Bohumil 1:2, Lysoněk Petr 0:4, WO 1:0), ST AMON Kunovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Mořický Tomáš 2:0, Chvíla Pavel 3:1, Velan Martin 3:1, Volák Marek 0:2, body hostů: Šíma Martin 0:4, Hladil Radek 3:1, Téglová Tatiana 1:3, Střílka Jakub 1:3), TJ Fryšták - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Roman 2:0, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 4:0, Hrdlička Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Dočkal Vojtěch 0:4, Šerý Ondřej 0:3, Svoboda David 1:2, Dvořák Jakub 1:3, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - Orel Ostrožská Nová Ves -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Horní Bečva -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Fryšták -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, SK Slušovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov -:-,
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
9. kolo:
KST Zlín C - Orel Zlín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlita Dominik 0:4, Dufek Aleš 1:3, Dufek Filip 3:1, Ždánský Vojtěch 2:2, body hostů: Zámečníková Iveta 3:1, Krejčiřík David 4:0, Novák Josef 1:3, Orság Erik 2:2), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Radek 4:0, Mokrý Filip 1:3, Ščepka Milan 1:3, Kalup Richard 0:4, body hostů: Liška Libor 2:2, Chvátal Petr st. 3:1, Rys Rudolf 2:2, Dědič Michal 3:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 2:2, Šopík Marek 2:2, Mahdal Václav 2:2, Kostka Matěj 3:1, body hostů: Horsák Radomír 1:3, Provázek David 1:3, Zgabaj Miroslav 3:1, Olšák Miroslav 2:2), T.J. Sokol Vsetín A - KST Dolní Němčí D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čevela Martin 4:0, Bártek Dušan 4:0, Kubík Josef 4:0, Kostka Jindřich 4:0, body hostů: Jurásek Robin 0:4, Bobčík Matyáš 0:4, Baroň Martin 0:4, Dufka Josef 0:4), ST AMON Kunovice C - TJ Vlčnov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištíková Dana 0:2, Nožička Jiří 0:4, Šimůnek Ondřej 0:4, WO 0:2, body hostů: Mlýnek Přemysl 4:0, Kubíček Martin 4:0, Kolaja Radomil 2:1, Kučera Josef 2:1, WO 2:0), TJ Vidče - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hráský Luděk 3:1, Kubját Petr 2:2, Vaculín Libor 4:0, Knébl Radovan 3:1, body hostů: Žemba Vít 2:2, Baroš Petr 0:4, Ručka Vladimír 0:4, Kokinopulos Miroslav 2:2),
10. kolo:
KST Zlín C - TJ Holešov B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popeláková Dana 1:3, Dufek Aleš 1:3, Dufek Filip 3:1, Veselý Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Liška Libor 2:2, Chvátal Petr st. 4:0, Rys Rudolf 2:2, Dědič Michal 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Mysločovice - Orel Zlín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 4:0, Mokrý Filip 1:3, Ščepka Milan 3:1, Gazda Zdeněk 0:4, body hostů: Zámečníková Iveta 1:3, Výmola Patrik 2:2, Novák Josef 2:2, Orság Erik 3:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stuppiello Claudia 4:0, Šopík Marek 4:0, Mahdal Václav 4:0, Kostka Matěj 4:0, body hostů: Bobčík Matyáš 0:4, Baroň Martin 0:4, Dufka Josef 0:4, Jurásek Robin 0:4), T.J. Sokol Vsetín A - T.J. Sokol Vsetín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čevela Martin 3:1, Bártek Dušan 0:2, Kostka Jindřich 1:3, Fojtík Tomáš 4:0, Kubík Josef 1:1, body hostů: Zgabaj Miroslav 2:2, Horsák Radomír 3:1, Provázek David 1:2, Adamec Josef 1:3, Olšák Miroslav 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Ondřej 3:1, Šimůnek Martin 3:1, Nožička Jiří 3:1, Smištíková Dana 3:1, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Žemba Vít 1:3, Baroš Petr 0:4), TJ Vidče - TJ Vlčnov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juráň Radek 0:4, Knébl Radovan 2:2, Vaculín Libor 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, body hostů: Mlýnek Přemysl 3:1, Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 2:2, Kučera Josef 3:1),
11. kolo:
KST Zlín C - TJ Sokol Mysločovice -:-, TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín A -:-, ST AMON Kunovice C - TJ Vidče -:-, TJ Vlčnov - TJ Rožnov pod Radhoštěm B -:-, T.J. Sokol Vsetín B - KST Dolní Němčí D -:-, Orel Zlín B - TJ Holešov B -:-,
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
9. kolo:
TJ Štítná nad Vláří - TJ Drslavice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinďák Miroslav 0:4, Ptáček Jaroslav 0:4, Šuráň Petr 0:4, Svoboda Vlastimil ml. 0:4, body hostů: Bičan Miroslav 4:0, Trtek Tomáš 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Orlovský Martin 4:0), TJ Spartak Hluk - TJ Bojkovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fanta Marek st. 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 3:1, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jan ml. 0:4, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jaroslav 1:3), ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holák David 0:4, Fibichr Petr 2:1, Zavadil Antonín 3:1, Polášek Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Silný Jakub 2:2, Černohous Jan 1:3, Plišťák Miroslav 2:1, Jelínek Petr 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zikmund Jiří 0:3, Janečka Bronislav 1:2, Vrzala Josef 2:1, WO 3:5, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:0, Čaník Tomáš 1:1, Borýsek Jiří 1:2, Salát Jan 2:0, WO 5:3), TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surý Jakub 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Janča Tomáš 3:1, Turzík Vlastimil 1:3, body hostů: Rychlík Ivan 2:2, Svoboda David 1:3, Chmelař David 2:2, Dočkal Vojtěch 0:4), SK Újezd - T.J. Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Lubomír 1:3, Filipiak Jan 1:2, Martinek Filip 2:2, Matejička Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Miklík Martin 1:3, Kocourek Tomáš 1:2, Mišurec Tomáš 2:2, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Drslavice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, Martinec Radek 3:0, Urbánek Jan ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Trtek Tomáš 0:4, Blažek Dominik 0:4, Orlovský Martin 3:1, Bičan Miroslav 3:0, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Štítná nad Vláří 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek st. 4:0, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Fojtík Petr 0:4, Svoboda Vlastimil ml. 0:4, Faldík František 0:4, Pinďák Miroslav 0:4), ST Bílovice - KST Dolní Němčí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 2:2, Fibichr Petr 2:2, Zavadil Antonín 3:0, Polášek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Čaník Tomáš 1:3, Salát Jan 2:2, Borýsek Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Jiskra Otrokovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Bronislav 2:2, Solař Martin 4:0, Zikmund Jiří 3:1, Vidlář Pavel 4:0, body hostů: Janečka Václav 2:2, Plišťák Miroslav 1:3, Hladil Jáchym 0:4, Mareš Lukáš 0:4), TJ Nivnice B - T.J. Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapsa Michal 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Janča Tomáš 1:3, Hladiš Libor 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, Miklík Martin 0:4, Mišurec Tomáš 1:3), SK Újezd - TJ Sokol Kostelec-Zlín C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Lubomír 0:4, Filipiak Jan 0:3, Martinek Filip 1:3, Matejička Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Rychlík Ivan 4:0, Zahradnický Jiří 3:1, Huňka Tomáš 2:1, Kopečný Zdeněk st. 2:2, WO 1:0),
11. kolo:
TJ Drslavice - TJ Spartak Hluk -:-, ST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice C -:-, TJ Nivnice B - SK Újezd -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín C - T.J. Sokol Morkovice -:-, TJ Jiskra Otrokovice D - KST Dolní Němčí C -:-, TJ Štítná nad Vláří - TJ Bojkovice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy