Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Hlinsko A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 1:3, Hortlík Tomáš 1:3, Doležal Jan 1:2, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Dalecký Petr 3:1, Řezníček David 2:2, Polanský Jiří 3:1, Kosek Petr 1:2), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Skuteč A 10:0wo, TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Patrik 0:2, Kleiner Marek 0:2, Dokoupil Marek 0:3, Jányš Ondřej 1:1, body hostů: Wagner Robin Mark 3:0, Charvát Ondřej 2:0, Buchal Dušan 2:0, Charvát Jaroslav 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 2:2, Kalandra Miloslav ml. 1:3, Maděra Jaroslav 1:2, Mrva Milan 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 4:0, Netolický Tomáš 1:3, Šindelář Pavel 3:1, Dočekal Tomáš 0:3), TJ Jiskra Holice B - TJ Loko Pardubice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 0:2, Theodor Jiří 0:2, Klouček Jaroslav 0:2, Hendrych Jakub 0:2, body hostů: Bělohlav Karel 2:0, Voženílek Martin 2:0, Kadleček Radomír 2:0, Pytlík Jiří 2:0), Orel Vysoké Mýto A - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 4:0, Vojnar Jiří 2:1, Hýbl Jan 1:2, Dvořák Martin 1:1, Sychra Václav 0:2, body hostů: Marel David 3:1, Kudýn Petr 2:2, Novotný Luboš 1:2, Kudýn Vladimír 0:3),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Skuteč A 10:0wo (Tým Skutče nahlásil dopředu ře z důvodu nemoci nepřijede), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Hlinsko A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nastoupil Petr 4:0, Šedaj Jakub 1:3, Seďa Jakub 0:3, Kaplan Vojtěch 2:2, body hostů: Dalecký Petr 3:1, Řezníček David 3:1, Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 0:3), TJ Lanškroun A - KST Linea Chrudim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 1:2, Kristek Patrik 1:2, Dokoupil Marek 1:2, Jányš Ondřej 1:3, body hostů: Malinský Tomáš 4:0, Netolický Tomáš 2:1, Šindelář Pavel 1:2, Dočekal Tomáš 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrva Milan 2:1, Kalandra Miloslav ml. 2:1, Maděra Jaroslav 1:2, Hýbl Tomáš 3:0, body hostů: Charvát Ondřej 3:0, Buchal Dušan 1:2, Charvát Jaroslav 0:3, Kachlík Jan ml. 0:3), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 0:2, Theodor Jiří 0:2, Hendrych Jakub 0:2, Klouček Jaroslav 0:2, body hostů: Kudýn Petr 2:0, Marel David 2:0, Kudýn Vladimír 2:0, Novotný Luboš 2:0), Orel Vysoké Mýto A - TJ Loko Pardubice A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hýbl Jan 0:3, Stejskal Jan 0:3, Křepelka Tomáš 3:0, Dvořák Martin 0:2, WO 4:1, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Voženílek Martin 3:1, Kadleček Radomír 3:1, WO 1:4),
10. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 3:1, Murdych Tomáš 0:4, Koubek René 1:3, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Doležal Jan 1:3, Procházka Jiří 3:1, Hodas David 3:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Mistrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 1:3, Hýbl Jan 0:2, Fišer Lukáš 3:1, Křepelka Tomáš 3:1, Dvořák Martin 1:1, body hostů: Seďa Jakub 2:2, Nastoupil Petr 3:1, Šedaj Jakub 2:2, Krejčí Robin 1:3), TJ Loko Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ecler Michal 2:2, Kadleček Radomír 4:0, Špaňůr Josef 0:3, Bělohlav Karel 4:0, body hostů: Čopián Štefan 2:2, Janák Martin 2:2, Kantorek Jiří 1:3, Hájek Ladislav 0:3), TJ Tesla Pardubice B - Tělocvičná jednota Sokol Lukavice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubek David 1:1, Kudýn Vladimír 2:0, Isach Robert 2:1, Kudýn Petr 3:0, body hostů: Adamec Lukáš 1:2, Pavel Jan 1:2, Svoboda Miloš 0:2, Svoboda Leoš 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Hlinsko A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Robin Mark 1:2, Charvát Jaroslav 3:0, Buchal Dušan 1:2, Charvát Ondřej 4:0, body hostů: Řezníček David 1:3, Dalecký Petr 1:2, Polanský Jiří 1:2, Kosek Petr 1:2), KST Linea Chrudim A - TTC Skuteč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 2:0, Dočekal Tomáš 2:0, Šindelář Pavel 2:0, Netolický Tomáš 2:0, body hostů: Netolický Lukáš 0:2, Vanžura Jakub 0:2, Doležal Marek 0:2, Kaplan Zdeněk 0:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Mistrovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 2:1, Murdych Tomáš 0:3, Theodor Jiří 1:2, Koubek René 2:2, body hostů: Seďa Jakub 2:2, Krejčí Robin 2:1, Šedaj Jakub 1:2, Nastoupil Petr 3:0), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 1:3, Hýbl Jan 2:2, Dvořák Martin 2:1, Křepelka Tomáš 4:0, body hostů: Slavíček Martin 1:3, Doležal Jan 2:2, Procházka Jiří 1:3, Hodas David 2:1), TJ Loko Pardubice A - Tělocvičná jednota Sokol Lukavice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:2, Kadleček Radomír 2:1, Pytlík Jiří 3:0, Bělohlav Karel 3:0, body hostů: Adamec Lukáš 1:2, Svoboda Miloš 0:3, Pavel Jan 1:2, Svoboda Leoš 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek David 2:2, Kudýn Vladimír 1:3, Novotný Luboš 0:3, Kudýn Petr 3:1, body hostů: Čopián Štefan 4:0, Janák Martin 3:1, Kantorek Jiří 2:2, Hájek Ladislav 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Skuteč A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Robin Mark 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Buchal Dušan 2:0, Charvát Ondřej 2:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 0:2, Bezdíček Lukáš 0:2, Vanžura Jakub 0:2, Doležal Marek 0:2), KST Linea Chrudim A - TTC Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 1:2, Mandlík Miroslav 0:2, Šindelář Pavel 1:2, Netolický Tomáš 0:3, body hostů: Dalecký Petr 3:0, Řezníček David 3:0, Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 1:1),
12. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lukavice A - KST Linea Chrudim A -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Loko Pardubice A -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TJ Tesla Pardubice B -:-, TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Holice B -:-, TJ Slovan Moravská Třebová A - Orel Vysoké Mýto A -:-,
13. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - KST Linea Chrudim A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lukavice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Tesla Pardubice B -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TJ Loko Pardubice A -:-, TJ Lanškroun A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Holice B -:-,
Krajská soutěž A
8. kolo:
TJ Trojovice A - Orel jednota Vysoké Mýto B -:-, TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Borová-Korouhev B -:-, TJ Loko Pardubice B - TTC Hlinsko B -:-, TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B -:-, KST Linea Chrudim B - TJ Trojovice B -:-,
9. kolo:
TJ Trojovice A - TTC Skuteč B -:-, TJ Tesla Pardubice C - TTC Hlinsko B -:-, TJ Loko Pardubice B - TJ Sokol Borová-Korouhev B -:-, TJ Sokol Chrudim A - TJ Trojovice B -:-, KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Trojovice A -:-, TJ Sokol Borová-Korouhev B - TJ Sokol Chrudim A -:-, TTC Hlinsko B - KST Linea Chrudim B -:-, Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Tesla Pardubice C -:-, TTC Skuteč B - TJ Loko Pardubice B -:-,
11. kolo:
TJ Trojovice B - TJ Trojovice A -:-, TJ Sokol Borová-Korouhev B - KST Linea Chrudim B -:-, TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim A -:-, Orel jednota Vysoké Mýto B - TJ Loko Pardubice B -:-, TTC Skuteč B - TJ Tesla Pardubice C -:-,
Krajská soutěž B
6. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Václav 1:1, Flídr Adam 1:1, Absolon Martin 3:0, Mikulecký Jan 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, Vencl Filip 0:2, Krupa Michal 0:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 1:2, Syrový Vojtěch 3:0, body hostů: Plíva Roman 1:2, Doubrava Milan 1:2, Wávra Petr 0:3, Steinmetz Roman 1:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 4:0, Valdhans Rudolf 1:2, Svatoš Petr 0:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Kleiner Marek 2:2, Kristek Patrik 3:1, Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Hortlík Tomáš 2:0, Lamač Martin 2:1, Kantorek Jiří 2:0, body hostů: Krátký Ondřej 0:3, Bartošík Lubomír 1:1, Beneš Jiří 0:2, Štarman Karel 0:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - TJ Sokol Žamberk A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 1:2, Roušar Martin 2:1, Malý Jiří 1:3, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 1:2, Brökl Jan ml. 0:3, Sourada Milan 3:0), TJ Spartak Polička A - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Leoš 0:3, Baláš Josef 1:1, Trnka Jakub 1:2, Češka Roman 2:1, Kössler Pavel 0:1, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Miroslav ml. 2:1),
7. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Václav 2:2, Flídr Adam 3:1, Absolon Martin 4:0, Příhoda Tomáš 0:2, Mikulecký Jan 0:2, body hostů: Plíva Roman 3:1, Wávra Petr 2:2, Doubrava Milan 1:3, Steinmetz Roman 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Matěj 2:0, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Karel 1:2, Syrový Vojtěch 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 1:2, Hrdina Lukáš 1:2, Vencl Filip 0:2, Krupa Michal 0:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 2:2, Svatoš Petr 2:2, Syrová Lucie 2:2, body hostů: Bartošík Lubomír 3:1, Krátký Ondřej 2:2, Beneš Jiří 1:3, Štarman Karel 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Lanškroun B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Hortlík Tomáš 2:0, Lamač Martin 1:2, Kantorek Jiří 3:0, body hostů: Vybíral Jakub 1:2, Jančar Oliver 1:2, Kristek Patrik 0:2, Kleiner Marek 0:2), TJ Sokol Borová-Korouhev C - Orel Orlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 0:2, Roušar Martin 0:3, Malý Jiří 2:1, body hostů: Adamec Václav 3:0, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Miroslav ml. 2:1, Hubálek Zdeněk 1:1), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jakub 2:2, Baláš Josef 2:2, Ševčík Leoš 2:2, Češka Roman 2:2, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 0:4, Brökl Jan ml. 1:3, Sourada Milan 3:1),
8. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Michal 3:0, Doležal Tomáš 1:1, Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 2:1, body hostů: Puchmeltr Michal 0:3, Schreiber Michal 2:1, Brökl Jan ml. 0:3, Duben Josef 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - Orel Orlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybka Martin 0:3, Doubrava Milan 0:3, Plíva Roman 3:0, WO 0:2, body hostů: Adamec Václav 2:0, Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Miroslav ml. 1:1, Procházka Adam 1:1, WO 2:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančar Oliver 3:0, Chládek Pavel 1:1, Kleiner Marek 3:0, Vybíral Jakub 3:0, body hostů: Trnka Stanislav 1:2, Roušar Martin 0:3, Roušar Michal 0:3, Schwedler Josef 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Spartak Polička A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plch Miroslav 0:2, Bartošík Lubomír 0:2, Štarman Karel 0:2, Charous Jan 0:2, body hostů: Ulrich Ondřej 2:0, Češka Roman 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0), KST SK US Steinerová Choceň A - TJ Jiskra Litomyšl A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr Adam 1:3, Příhoda Tomáš 1:2, Oliva Vladimír 1:2, Mikulecký Jan 1:3, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 3:1, Svatoš Petr 1:2, Syrová Lucie 3:0), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 1:2, Valach Přemysl 0:3, Dostálek Jaroslav 4:0, body hostů: Hortlík Tomáš 2:2, Jedlička Richard 2:1, Lamač Martin 1:2, Doležalová Markéta 0:3),
9. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Michal 3:1, Doležal Tomáš 1:2, Novák Aleš 3:0, Hrdina Lukáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 1:3, Procházka Adam 1:3, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Žamberk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubrava Milan 2:2, Wávra Pavel 1:3, Rybka Martin 2:2, Plíva Roman 3:1, body hostů: Puchmeltr Michal 4:0, Schreiber Michal 3:1, Brökl Jan ml. 1:3, Duben Josef 0:4), TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančar Oliver 0:3, Vybíral Roman 0:2, Kleiner Marek 2:1, Vybíral Jakub 0:3, body hostů: Češka Roman 3:0, Ulrich Ondřej 2:1, Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 2:0), TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy - TJ Sokol Borová-Korouhev C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Bartošík Lubomír 4:0, Charous Jan 0:2, Plch Miroslav 4:0, Krátký Ondřej 0:1, body hostů: Trnka Stanislav 2:2, Roušar Martin 2:2, Roušar Michal 1:3, Schwedler Josef 1:2), KST SK US Steinerová Choceň A - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flídr Adam 1:1, Příhoda Tomáš 0:2, Oliva Vladimír 0:3, Mikulecký Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Hortlík Tomáš 3:0, Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 2:0, Doležalová Markéta 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 3:1, Syrový Vojtěch 4:0, Valach Přemysl 0:3, Dostálek Jaroslav 2:2, body hostů: Šesták Radek 3:1, Flodr Tomáš 1:3, Svatoš Petr 1:3, Syrová Lucie 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy