Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
12. kolo:
DTJ Hradec Králové C - Sokol Valdice -:-, Jiskra Nový Bydžov A - Jiskra Jaroměř A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 0:3, Vízek Martin 0:2, Jurička Stanislav st. 0:3, Ornst Jan 2:1, body hostů: Čenovský David 3:0, Divecký Filip 2:1, Hardubej Eduard ml. 2:1, Hrycík Radim 2:0), Tatran Hostinné C - Sokol PP Hradec Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorm Luboš ml. 2:2, Sixta Daniel 1:2, Voňka Karel ml. 0:3, Sixta Vít 2:2, body hostů: Hušek Adam 3:1, Hrunka Jakub 4:0, Řehounek Kristian 2:1, Čepelka Jan 0:3), TJ Nová Paka A - TJ Dvůr Králové nad Labem A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 1:1, Fejfar Jakub 3:0, Šmidrkal Jan 3:0, body hostů: Foff Miroslav st. 2:1, Krýza Luděk 0:3, Jež Rostislav 0:3, Šulc Petr 0:2), Sokol Stará Paka A - Baník Vamberk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krtička Luboš 0:2, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 3:0, Šajner Lubomír 3:0, body hostů: Jakubec Jan 1:2, Ducháč Radek 0:3, Valášek Milan 0:2, Kotyza Ondřej 1:1), TJ Jičín - TTC Kostelec nad Orlicí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Milan ml. 1:1, Vraštil Tomáš 2:0, Červenka Jan 3:0, Sebera Petr 2:0, body hostů: Petr Lukáš 1:2, Bolehovský Martin st. 0:2, Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 0:2),
13. kolo:
DTJ Hradec Králové C - Jiskra Jaroměř A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdanecký Jakub 2:2, Pugzík Antonín 0:4, Grešo Vojtěch 1:2, Klemperer Jan 4:0, body hostů: Čenovský David 3:1, Divecký Filip 2:2, Hardubej Eduard ml. 2:2, Hrycík Radim 1:2), Jiskra Nový Bydžov A - Sokol Valdice -:-, Tatran Hostinné C - TJ Dvůr Králové nad Labem A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahotský Tomáš 0:4, Sixta Daniel 0:4, Šorm Luboš ml. 2:1, Sixta Vít 3:1, body hostů: Foff Miroslav st. 4:0, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Šulc Petr 2:1), TJ Nová Paka A - Sokol PP Hradec Králové 2 D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 0:3, Kazda Vojtěch 0:2, Fejfar Jakub 0:3, Šmidrkal Jan 2:1, body hostů: Hušek Adam 3:0, Hrunka Jakub 3:0, Řehounek Kristian 2:1, Čepelka Jan 1:1), Sokol Stará Paka A - TTC Kostelec nad Orlicí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 3:0, Krtička Luboš 0:2, Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 3:0, body hostů: Petr Lukáš 1:2, Bolehovský Martin st. 1:2, Jakubec Martin 0:3, Malík Tomáš 0:2), TJ Jičín - Baník Vamberk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Milan ml. 2:1, Vraštil Tomáš 2:1, Sebera Petr 2:1, Červenka Jan 3:1, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Valášek Milan 0:3, Ducháč Radek 1:2, Kotyza Ondřej 1:2),
14. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Stará Paka A -:-, TJ Dvůr Králové nad Labem A - TJ Jičín -:-, Sokol Valdice - Tatran Hostinné C -:-, Jiskra Jaroměř A - TJ Nová Paka A -:-, TJ Slovan Broumov A - DTJ Hradec Králové C -:-, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A - Jiskra Nový Bydžov A -:-,
15. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - TJ Jičín -:-, TJ Dvůr Králové nad Labem A - Sokol Stará Paka A -:-, Sokol Valdice - TJ Nová Paka A -:-, Jiskra Jaroměř A - Tatran Hostinné C -:-, TJ Slovan Broumov A - Jiskra Nový Bydžov A -:-, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A - DTJ Hradec Králové C -:-,
Krajská soutěž 1. třídy
12. kolo:
DTJ Hradec Králové D - Tatran Hostinné D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záleský Martin 2:2, Pugzík Antonín 2:2, Skákal Dominik 1:2, Klemperer Jan 4:0, body hostů: Matuška Petr ml. 3:1, Voňka Karel ml. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3, Bartoš Petr st. 0:3), Sokol České Meziříčí - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Josef 1:3, Bláha Petr 0:3, Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Brázda Adam 4:0, Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 1:2, Studecký Ivan 1:2), Salamandr Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery C - KPST -:-, Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krulich Miloš 2:2, Havrlant Zdeněk 0:1, Nedomlel Lukáš 3:1, Joneš Patrik 1:3, Kadaník Martin 3:0, body hostů: Souček Martin 1:3, Kodym Tomáš 4:0, Hanzl Matěj 1:3, Šanc Přemysl 1:3), TJ Náchod - Sokol Chlumec n.C. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Pavel 1:0, Solovic Martin 0:2, Marx Jan 0:3, Trejtnar Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Cudlín Michael 2:1, Šedivý Roman 2:0, Kycelt Jakub 2:0, Kycelt Petr 1:0, WO 1:0), TJ Sparta Úpice A - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Antonín 1:2, Smékal Lubomír 2:1, Kocián Libor 3:0, Brát Marek 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:1, Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 1:2, Stránský Michal 0:3),
13. kolo:
DTJ Hradec Králové D - TTC KB Vrchlabí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Vojtěch 1:2, Píše Pavel 1:2, Trojan Luděk 0:3, Skákal Dominik 2:2, body hostů: Brázda Adam 4:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 1:2, Studecký Ivan 2:1), Sokol České Meziříčí - Tatran Hostinné D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Josef 0:2, Černohorský Jindřich 1:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, Bláha Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Voňka Karel ml. 2:1, Antoš Michal 0:3, Drahotský Tomáš 2:1, WO 0:4), Salamandr Hradec Králové - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 3:0, Kostelecký Jan 0:2, Běloušek Jiří 3:0, Hampl Michal 3:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:1, Hanzl Matěj 1:2, Bílek Luboš 0:3, Šanc Přemysl 0:2, 0:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Zdeněk 2:1, Joneš Patrik 2:0, Kadaník Martin 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1, body hostů: Loskot Václav 2:1, Cibor Pavel 1:2, Schlappl Jaroslav 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2), TJ Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Marx Jan 3:0, Solovic Martin 2:0, body hostů: Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 0:2, Stránský Michal 0:2, Macek David 0:2), TJ Sparta Úpice A - Sokol Chlumec n.C. 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Milan 0:3, Smékal Lubomír 0:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:1, body hostů: Šedivý Roman 2:1, Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Petr 3:0),
14. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Lázně Bělohrad -:-, TJ Sokol Stěžery C - KPST - TJ Náchod -:-, Sokol Stěžery B - TJ Sparta Úpice A -:-, Tatran Hostinné D - Salamandr Hradec Králové -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B -:-,
15. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TJ Lázně Bělohrad -:-, TJ Sokol Stěžery C - KPST - TJ Sparta Úpice A -:-, Sokol Stěžery B - TJ Náchod -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B -:-, TTC KB Vrchlabí - Salamandr Hradec Králové -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
12. kolo:
Baník Žacléř - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huňka Aleš 2:2, Albrechtová Renata 2:2, Vlasák Miroslav 2:2, Demuth Roman 2:2, body hostů: Herber Jan 3:1, Budina Martin 2:2, Kuzma Dominik 2:2, Pánek Tomáš 1:3), TJ Bernartice - TJ Trutnov - Poříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podivinský Michal 0:3, Szórád Adrian 1:1, Kroh Petr 1:2, Kruliš Tomáš 1:2, body hostů: Tuček Adam 3:0, Benko Jakub 0:3, Hladík Michal 3:0, Břeň Tomáš 2:0), Tatran Hostinné E - DTJ Hradec Králové E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvach Petr 0:2, Antoš Michal 0:2, Schwab Ráchel Magdaléna 1:2, Antošová Bára 0:2, body hostů: Skákal Martin 3:0, Píše Pavel 2:0, Kolman Ivo 1:1, Trojan Luděk 2:0), TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oravec Jakub 1:0, Luňák Michal 2:0, Grof Lukáš 2:0, Sochor Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Veselý František 0:2, Haltuf David 0:2, Štefan Martin 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
Baník Žacléř - TJ Trutnov - Poříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Miroslav 1:2, Demuth Roman 0:2, Albrechtová Renata 1:2, Huňka Aleš 1:2, body hostů: Tuček Adam 3:0, Benko Jakub 2:1, Hladík Michal 2:1, Břeň Tomáš 1:1), TJ Bernartice - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podivinský Michal 2:2, Szórád Adrian 2:2, Kroh Petr 3:1, Kruliš Tomáš 2:2, body hostů: Herber Jan 2:2, Budina Martin 2:2, Kuzma Dominik 2:2, Pánek Tomáš 1:3), Tatran Hostinné E - Jiskra Nový Bydžov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antošová Bára 1:3, Antoš Michal 3:1, Kalvach Petr 1:1, Schwab Ráchel Magdaléna 2:2, Bartoš Petr st. 1:0, WO 0:1, body hostů: Veselý František 2:1, Šmidrkal Dobroslav 3:1, Haltuf David 1:3, Štefan Martin 1:3, WO 1:0), TJ Nová Paka B - DTJ Hradec Králové E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Šimon 2:1, Grof Lukáš 2:1, Luňák Michal 2:1, Sochor Martin 2:1, body hostů: Skákal Martin 3:0, Píše Pavel 1:2, Kolman Ivo 0:3, Trojan Luděk 0:3),
14. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - Baník Žacléř -:-, Sokol Chomutice - TJ Bernartice -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Dvůr Králové nad Labem B -:-,
15. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - TJ Bernartice -:-, Sokol Chomutice - Baník Žacléř -:-, TJ Trutnov - Poříčí - TJ Dvůr Králové nad Labem B -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
12. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenčík Ladislav 0:3, Dušek Josef 0:3, Lipenský Jakub 2:1, Malínský Milan 2:2, body hostů: Dušek Jaroslav 3:1, Hlávka Jiří 1:2, Kábrt Vratislav 3:0, Brát Karel st. 2:1), TTC Lhoty u Potštejna - Sparta Úpice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávková Hana 2:0, Vavruška Jiří 2:0, Bečička Milan 2:0, Kovaříček Matěj 2:0, body hostů: Oláh Jan 0:2, Landsmannová Alena 0:2, Folc Martin 0:2, Míl Pavel 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 1:2, Pelikus Bronislav 2:1, Vítková Hana 2:1, Svoboda Jakub 3:0, body hostů: Řehounek Kristian 3:0, Tomášková Jana 0:3, Ciborová Natálie 0:3, Drábek Zbyněk 1:2), TTC Nové Město n.M. - Sokol Stěžery D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmátlo Jan 1:1, Bín Roman 1:1, Šrůtek Milan 3:0, Martinek Milan 3:0, body hostů: Krása Jakub 2:1, Hrbek Martin 0:3, Schlappl Jaroslav 0:2, Vykysalý Miroslav 0:2),
13. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí B - Sparta Úpice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Filip 1:1, Zavacký Vojtěch 1:1, Lipenský Jakub 3:0, Jenčík Ladislav 3:0, body hostů: Oláh Jan 0:3, Landsmannová Alena 1:2, Folc Martin 0:2, Míl Pavel 1:1), TTC Lhoty u Potštejna - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 3:0, Bečička Milan 1:1, Hlávková Hana 2:1, Kovaříček Matěj 2:1, body hostů: Dušek Jaroslav 2:1, Hlávka Jiří 0:3, Kábrt Vratislav 1:2, Brát Karel st. 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 C - Sokol Stěžery D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 3:0, Vávra Pavel 0:2, Svoboda Jakub 2:1, Krulich Miloš 2:1, Joneš Patrik 1:0, body hostů: Souček Martin 2:1, Krása Jakub 1:2, Rákosník Vladimír 1:2, Hrbek Martin 0:3), TTC Nové Město n.M. - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmátlo Jan 3:1, Bín Roman 2:1, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 2:2, body hostů: Řehounek Kristian 4:0, Ciborová Natálie 0:4, Tomášková Jana 0:3, Drábek Zbyněk 1:2),
14. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Slovan Broumov B -:-, Sokol Stěžery D - Lokomotiva Meziměstí -:-, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B - Jiskra Jaroměř B -:-,
15. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 E - Lokomotiva Meziměstí -:-, Sokol Stěžery D - TJ Slovan Broumov B -:-, Sparta Úpice B - Jiskra Jaroměř B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy