Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE VYSOČINA
1. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - TJ Žďár nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:1, Svobodová Monika 1:1, Kříž Nikolas 0:3, Kříž Jaromír 0:3, WO 1:0, body hostů: Veselský Tomáš 3:0, Jírek Jan 2:1, Veselský Roman 2:0, Vaněk Josef 1:0, WO 0:1), SK Tenis Polesí A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Filip 3:0, Smeták Libor 1:2, Hanzálek Jiří 2:1, Hanzálek Václav 2:1, body hostů: Šoukal Slavomír 2:1, Kampas Jan 1:2, Klíma Petr 1:2, Kořínek Stanislav 0:3), SK Jihlava A - TJ Spartak Pelhřimov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jaroslav 0:3, Brom Vladan 0:2, Holub Matěj 1:2, Lengál Dominik 2:1, body hostů: Pavlík Michal 3:0, Jeníček Jakub 3:0, Nacházel Filip 1:2, Jírů Jakub 1:1), Slavoj Polná A - SK Telč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha František 2:0, Vaněk Radim 2:0, Hladík Jiří 1:2, Krčál Radek 3:0, body hostů: Švec Radomír 1:2, Havlík Vojtěch 1:2, Martinů Libor 0:2, Koubík Martin 0:2), SKST Třešť A - HB Ostrov E 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Páral Daniel 1:2, Nešpor Ladislav 1:2, Kocmánek Tomáš 2:1, Kozák Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 2:2, Růžička Jakub 0:4, WO 0:4), TJ Chmelná A - TJ CHS Chotěboř A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:2, Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Trefil Daniel 0:3, Fuk Viktor 2:2, body hostů: Ovčačík Tomáš 4:0, Joksch Jakub 3:1, Veselý Petr 2:2, Jakeš Michal 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 3:1, Svobodová Monika 2:1, Máca Jan 1:2, Kříž Jaromír 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 3:1, Kampas Jan 2:2, Klíma Petr 1:2, Kořínek Stanislav 0:3), SK Tenis Polesí A - TJ Žďár nad Sázavou A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korbel Filip 2:1, Smeták Libor 0:2, Hanzálek Jiří 0:3, Hanzálek Václav 1:2, body hostů: Veselský Tomáš 2:1, Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Vaněk Josef 0:2), SK Jihlava A - SK Telč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 1:1, Brom Vladan 1:1, Holub Matěj 3:0, Lengál Dominik 3:0, body hostů: Švec Radomír 0:3, Martinů Libor 1:2, Havlík Vojtěch 0:2, Koubík Martin 1:1), Slavoj Polná A - TJ Spartak Pelhřimov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 2:2, Vaněk Radim 1:3, Hladík Jiří 0:3, Krčál Radek 3:1, body hostů: Pavlík Michal 3:1, Jeníček Jakub 3:1, Nacházel Filip 3:1, Jírů Jakub 0:3), SKST Třešť A - TJ CHS Chotěboř A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páral Daniel 0:4, Nešpor Ladislav 1:3, Kocmánek Tomáš 2:2, Kozák Petr 3:1, body hostů: Ovčačík Tomáš 1:3, Joksch Jakub 3:1, Veselý Petr 3:1, Jakeš Michal 3:1), TJ Chmelná A - HB Ostrov E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubata Vacek Jaroslav 1:1, Marek Petr ml. 1:1, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 2:1, WO 5:0, body hostů: Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 0:3, Růžička Jakub 1:2, WO 0:5),
3. kolo:
HB Ostrov E - TJ Sokol Jemnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jinek Matyáš 2:2, Hejkal Filip 2:2, Malina Vítězslav 2:2, Bártík Tomáš 3:1, body hostů: Kříž Jaromír 3:1, Svoboda Zdeněk 1:3, Papoušek Jaroslav 1:3, Svobodová Monika 2:2), TJ CHS Chotěboř A - SK Tenis Polesí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joksch Jakub 3:0, Veselý Petr 2:0, Jakeš Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 3:0, body hostů: Korbel Alen 1:2, Hanzálek Václav 1:2, Hanzálek Jiří 1:2, Smeták Libor 0:2), TJ Spartak Pelhřimov A - SKST Třešť A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 1:2, Jeníček Jakub 3:0, Rosenkranz Egon 1:2, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Kozák Petr 2:1, Páral Daniel 0:3, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 1:2), SK Telč A - TJ Chmelná A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goliáš Stanislav 0:2, Švec Jaroslav st. 0:2, Martinů Libor 1:2, Koubík Martin 0:2, body hostů: Fuk Viktor 3:0, Marek Petr ml. 2:0, Trefil Daniel 1:1, Hubata Vacek Jaroslav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Tomáš 2:1, Vaněk Josef 1:1, Pros René 3:0, Veselský Roman 3:0, body hostů: Lengál Dominik 2:1, Holub Matěj 0:3, Brom Vladan 0:3, Urban Jaroslav 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - Slavoj Polná A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kampas Jan 2:2, Klíma Petr 2:2, Holub Šťěpán 2:1, Šoukal Slavomír 1:3, body hostů: Krčál Radek 4:0, Bláha František 1:3, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 1:2),
4. kolo:
HB Ostrov E - SK Tenis Polesí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jinek Matyáš 2:2, Malina Vítězslav 2:2, Hitzger Jakub 1:2, Bártík Tomáš 4:0, body hostů: Korbel Alen 2:2, Hanzálek Václav 2:2, Hanzálek Jiří 1:3, Smeták Libor 1:2), TJ CHS Chotěboř A - TJ Sokol Jemnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch Jakub 3:0, Veselý Petr 3:0, Jakeš Michal 2:1, Ovčačík Tomáš 1:2, body hostů: Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Zdeněk 2:1, Papoušek Jaroslav 0:3, Svobodová Monika 1:2), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Chmelná A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeníček Jakub 2:1, Zajíc Milan 1:2, Rosenkranz Egon 2:1, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Marek Petr ml. 2:1, Fuk Viktor 2:1, Hubata Vacek Jaroslav 0:3, Trefil Daniel 0:3), SK Telč A - SKST Třešť A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goliáš Stanislav 0:2, Švec Jaroslav st. 0:2, Martinů Libor 1:2, Koubík Martin 1:2, body hostů: Kozák Petr 3:0, Páral Daniel 3:0, Kocmánek Tomáš 1:1, Páral Jiří 1:1), TJ Žďár nad Sázavou A - Slavoj Polná A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pros René 2:0, Veselský Roman 1:1, Vaněk Josef 1:2, Veselský Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Krčál Radek 2:1, Bláha František 1:2, Hladík Jiří 0:3, WO 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Jihlava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 1:1, Klíma Petr 2:0, Holub Šťěpán 1:2, Šoukal Slavomír 3:0, WO 2:0, body hostů: Lengál Dominik 1:2, Holub Matěj 0:3, Brom Vladan 2:1, Urban Jaroslav 0:1, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - SK Jihlava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Svobodová Monika 2:2, Papoušek Jaroslav 1:3, Kříž Jaromír 3:1, body hostů: Lengál Dominik 3:1, Brom Vladan 3:1, Holub Matěj 2:2, Vondra Martin 1:3), SK Tenis Polesí A - Slavoj Polná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 4:0, Hanzálek Jiří 2:2, Pacner Michael 1:3, Korbel Filip 2:2, body hostů: Krčál Radek 3:1, Bláha František 2:2, Kučera Martin 2:2, Hladík Jiří 0:4), SKST Třešť A - TJ Žďár nad Sázavou A 10:0wo, TJ Chmelná A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 3:1, Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Trefil Daniel 2:2, Fuk Viktor 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 3:1, Kampas Jan 3:1, Klíma Petr 2:2, Vala Daniel 0:4), HB Ostrov E - TJ Spartak Pelhřimov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jinek Matyáš 0:3, Malina Vítězslav 1:3, Hitzger Jakub 3:0, Stehlík Oldřich 1:3, Sivera Adam 1:0, body hostů: Pavlík Michal 3:1, Zajíc Milan 2:2, Jeníček Jakub 3:1, Rosenkranz Egon 1:2), TJ CHS Chotěboř A - SK Telč A 10:0wo,
6. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - Slavoj Polná A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Svobodová Monika 2:1, Papoušek Jaroslav 0:2, Kříž Jaromír 1:3, Máca Jan 0:1, body hostů: Krčál Radek 3:1, Bláha František 4:0, Kučera Martin 2:1, Hladík Jiří 0:3), SK Tenis Polesí A - SK Jihlava A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzálek Václav 2:2, Smeták Libor 1:2, Hanzálek Jiří 0:3, Korbel Filip 3:1, body hostů: Lengál Dominik 4:0, Brom Vladan 3:1, Holub Matěj 1:2, Zdarsa Pavel 0:3), SKST Třešť A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 0:4, Nešpor Ladislav 2:2, Kozák Petr 4:0, body hostů: Šoukal Slavomír 1:3, Kampas Jan 3:1, Klíma Petr 2:2, Vala Daniel 2:2), TJ Chmelná A - TJ Žďár nad Sázavou A 10:0wo, HB Ostrov E - SK Telč A 10:0wo, TJ CHS Chotěboř A - TJ Spartak Pelhřimov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joksch Jakub 3:1, Veselý Petr 1:3, Kafka Stanislav 2:2, Ovčačík Tomáš 3:1, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 1:3, Jeníček Jakub 2:2, Rosenkranz Egon 0:4),
7. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Sokol Jemnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 0:3, Jeníček Jakub 3:0, Rosenkranz Egon 2:1, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Svobodová Monika 1:2, Papoušek Jaroslav 1:2), SK Telč A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinů Libor 3:1, Koubík Martin 1:3, Havlík Vojtěch 2:2, Švec Radomír 2:2, body hostů: Korbel Filip 4:0, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 1:3, Smeták Libor 0:4), TJ Žďár nad Sázavou A - HB Ostrov E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 3:0, Vaněk Josef 1:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Bártík Tomáš 2:2, Stehlík Oldřich 1:2, Malina Vítězslav 0:3, Růžička Jakub 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ CHS Chotěboř A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 0:3, Říkovský Aleš 0:3, Klíma Petr 1:2, Šoukal Slavomír 2:1, body hostů: Joksch Jakub 3:0, Ovčačík Tomáš 2:1, Veselý Petr 1:2, Jakeš Michal 3:0), SK Jihlava A - SKST Třešť A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brom Vladan 0:1, Zobač Michal 2:0, Holub Matěj 3:0, Lengál Dominik 1:0, WO 3:0, body hostů: Kozák Petr 1:2, Kocmánek Tomáš 0:2, Páral Jiří 0:2, WO 0:3), Slavoj Polná A - TJ Chmelná A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Martin 2:1, Vaněk Radim 2:1, Babínek Jiří 2:1, Krčál Radek 4:0, body hostů: Marek Petr ml. 1:3, Fuk Viktor 0:3, Trefil Daniel 0:3, Hubata Vacek Jaroslav 2:1),
8. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov A - SK Tenis Polesí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Jeníček Jakub 3:0, Rosenkranz Egon 0:3, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Korbel Filip 2:2, Hanzálek Václav 1:2, Hanzálek Jiří 1:2, Smeták Libor 0:3), SK Telč A - TJ Sokol Jemnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinů Libor 0:3, Havlík Vojtěch 1:2, Koubík Martin 1:2, Švec Radomír 3:1, WO 0:1, body hostů: Kříž Jaromír 3:1, Svoboda Zdeněk 2:1, Svobodová Monika 1:2, Papoušek Jaroslav 2:1, WO 1:0), TJ Žďár nad Sázavou A - TJ CHS Chotěboř A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Tomáš 3:0, Veselský Roman 2:1, Vaněk Josef 0:3, body hostů: Joksch Jakub 0:3, Ovčačík Tomáš 1:2, Veselý Petr 2:1, Jakeš Michal 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - HB Ostrov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říkovský Aleš 1:3, Klíma Petr 1:3, Holub Šťěpán 3:1, Šoukal Slavomír 3:1, body hostů: Bártík Tomáš 3:1, Stehlík Oldřich 3:1, Malina Vítězslav 1:3, Růžička Jakub 1:3), SK Jihlava A - TJ Chmelná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdarsa Pavel 0:4, Brom Vladan 3:1, Holub Matěj 2:2, Lengál Dominik 4:0, body hostů: Marek Petr ml. 1:3, Fuk Viktor 2:2, Trefil Daniel 3:1, Hubata Vacek Jaroslav 1:3), Slavoj Polná A - SKST Třešť A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 2:0, Vaněk Radim 1:1, Babínek Jiří 3:0, Krčál Radek 2:0, body hostů: Kozák Petr 0:3, Kocmánek Tomáš 1:1, Kocmánek Jaroslav 0:2, Páral Jiří 0:2),
9. kolo:
SKST Třešť A - TJ Sokol Jemnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 4:0, Kocmánek Tomáš 2:1, Nešpor Ladislav 0:3, Páral Daniel 3:1, body hostů: Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 1:3, Svobodová Monika 1:2, Papoušek Jaroslav 1:2), TJ Chmelná A - SK Tenis Polesí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 4:0, Hubata Vacek Jaroslav 3:1, Trefil Daniel 1:2, Fuk Viktor 1:3, body hostů: Korbel Filip 3:1, Hanzálek Václav 2:2, Hanzálek Jiří 1:3, Smeták Libor 0:3), HB Ostrov E - SK Jihlava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 2:2, Hejkal Filip 3:1, Malina Vítězslav 0:3, Bártík Tomáš 4:0, body hostů: Lengál Dominik 3:1, Brom Vladan 2:2, Holub Matěj 1:3, Zdarsa Pavel 0:3), TJ CHS Chotěboř A - Slavoj Polná A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joksch Jakub 4:0, Veselý Petr 2:2, Jakeš Michal 1:3, Ovčačík Tomáš 2:2, body hostů: Krčál Radek 3:1, Bláha František 2:2, Vaněk Radim 1:3, Hladík Jiří 1:3), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ Žďár nad Sázavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:2, Jeníček Jakub 2:2, Nacházel Filip 0:4, Pavlík Michal 4:0, body hostů: Veselský Roman 3:1, Jírek Jan 2:2, Veselský Tomáš 2:2, Fňukal Radek 1:3), SK Telč A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Vojtěch 0:4, Koubík Martin 3:1, Martinů Libor 2:2, Švec Radomír 2:2, body hostů: Šoukal Slavomír 3:1, Kampas Jan 2:2, Říkovský Aleš 2:2, Klíma Petr 2:2),
10. kolo:
SKST Třešť A - SK Tenis Polesí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 4:0, Páral Jiří 0:2, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Daniel 2:2, Nešpor Ladislav 1:0, body hostů: Korbel Filip 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 0:3, Smeták Libor 0:3), TJ Chmelná A - TJ Sokol Jemnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 2:0, Trefil Daniel 1:1, Fuk Viktor 2:1, Hubata Vacek Jaroslav 3:0, body hostů: Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Zdeněk 1:2, Svobodová Monika 1:1, Papoušek Jaroslav 0:2), HB Ostrov E - Slavoj Polná A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejkal Filip 2:1, Svoboda Lukáš 2:1, Bártík Tomáš 1:2, Vaigl Martin 3:0, body hostů: Krčál Radek 3:0, Bláha František 0:3, Vaněk Radim 1:2, Hladík Jiří 0:3), TJ CHS Chotěboř A - SK Jihlava A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovčačík Tomáš 3:1, Veselý Petr 3:0, Jakeš Michal 0:3, Joksch Jakub 3:1, body hostů: Lengál Dominik 3:1, Brom Vladan 1:3, Holub Matěj 1:2, Zdarsa Pavel 0:3), TJ Spartak Pelhřimov A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Jeníček Jakub 2:0, Nacházel Filip 1:2, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Šoukal Slavomír 1:2, Kampas Jan 1:2, Říkovský Aleš 0:3, Klíma Petr 0:2), SK Telč A - TJ Žďár nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Vojtěch 0:2, Koubík Martin 0:2, Martinů Libor 0:3, Švec Radomír 1:2, body hostů: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Veselský Tomáš 2:0, Fňukal Radek 1:1),
11. kolo:
SKST Třešť A - TJ Chmelná A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Petr 3:1, Páral Jiří 1:3, Palán Tomáš 3:1, Páral Daniel 2:2, body hostů: Marek Petr ml. 2:2, Zadražil Vojtěch 0:4, Fuk Viktor 2:2, Hubata Vacek Jaroslav 3:1), HB Ostrov E - TJ CHS Chotěboř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jakub 1:1, Hitzger Jakub 2:0, Vaigl Martin 3:0, Sivera Adam 2:1, body hostů: Joksch Jakub 1:2, Ovčačík Tomáš 0:3, Veselý Petr 1:1, Jakeš Michal 0:2), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Telč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Nacházel Filip 2:0, Jeníček Jakub 1:0, Pavlík Michal 3:0, Rosenkranz Egon 0:2, body hostů: Švec Radomír 1:2, Martinů Libor 1:2, Koubík Martin 0:2, Havlík Vojtěch 0:2), TJ Žďár nad Sázavou A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírek Jan 1:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:0, Vaněk Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Šoukal Slavomír 0:2, Holík Vratislav 0:2, Borůvka Vít 0:2, WO 0:3), SK Jihlava A - Slavoj Polná A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Vladan 3:0, Zobač Michal 2:0, Vondra Martin 1:1, Lengál Dominik 2:1, WO 0:1, body hostů: Krčál Radek 0:2, Kučera Martin 2:1, Vaněk Radim 0:3, Babínek Jiří 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Jemnice A - SK Tenis Polesí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:2, Svobodová Monika 1:2, Papoušek Jaroslav 0:3, Kříž Jaromír 2:1, body hostů: Korbel Filip 3:0, Korbel Alen 2:1, Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 1:2),
12. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Jemnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselský Tomáš 2:0, Jírek Jan 2:0, Vaněk Josef 1:2, Veselský Roman 3:0, body hostů: Kříž Jaromír 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Svobodová Monika 1:1, Papoušek Jaroslav 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Tenis Polesí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kampas Jan 1:2, Říkovský Aleš 0:3, Holub Šťěpán 3:0, Šoukal Slavomír 0:3, body hostů: Korbel Filip 2:1, Korbel Alen 2:1, Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 2:1), TJ Spartak Pelhřimov A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:1, Jeníček Jakub 2:0, Rosenkranz Egon 1:2, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Lengál Dominik 2:1, Brom Vladan 1:2, Holub Matěj 0:3, Zdarsa Pavel 0:2), SK Telč A - Slavoj Polná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 4:0, Havlík Vojtěch 2:2, Martinů Libor 2:2, Zdražil Zdeněk 1:3, body hostů: Krčál Radek 3:1, Bláha František 1:3, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 1:3), HB Ostrov E - SKST Třešť A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 3:1, Malina Vítězslav 1:3, Vaigl Martin 3:1, Bártík Tomáš 3:1, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 0:4, Kocmánek Tomáš 1:3, Páral Jiří 1:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Chmelná A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Petr 2:0, Ovčačík Tomáš 1:1, Jakeš Michal 2:1, Joksch Jakub 3:0, body hostů: Marek Petr ml. 1:2, Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Trefil Daniel 0:2, Zadražil Vojtěch 0:2),
13. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Sokol Jemnice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kampas Jan 0:2, Říkovský Aleš 0:2, Holub Šťěpán 0:3, Šoukal Slavomír 1:2, body hostů: Kříž Jaromír 3:0, Svoboda Zdeněk 3:0, Svobodová Monika 1:1, Papoušek Jaroslav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou A - SK Tenis Polesí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselský Roman 2:0, Jírek Jan 2:0, Veselský Tomáš 2:1, Vaněk Josef 2:0, body hostů: Korbel Alen 0:3, Hanzálek Václav 1:1, Hanzálek Jiří 0:2, Smeták Libor 0:2), SK Telč A - SK Jihlava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Radomír 2:1, Havlík Vojtěch 1:2, Koubík Martin 0:3, Zdražil Zdeněk 2:1, WO 0:1, body hostů: Lengál Dominik 3:0, Brom Vladan 3:0, Holub Matěj 1:2, Zdarsa Pavel 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Pelhřimov A - Slavoj Polná A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 3:0, Jeníček Jakub 2:1, Rosenkranz Egon 1:2, Pavlík Michal 3:0, body hostů: Krčál Radek 2:1, Vaněk Radim 0:3, Bláha František 1:2, Hladík Jiří 0:3), TJ CHS Chotěboř A - SKST Třešť A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 4:0, Jakeš Michal 1:2, Ovčačík Tomáš 1:2, Joksch Jakub 3:1, body hostů: Kozák Petr 2:2, Páral Daniel 0:4, Kocmánek Tomáš 2:1, Páral Jiří 1:2), HB Ostrov E - TJ Chmelná A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 3:1, Malina Vítězslav 0:3, Hitzger Jakub 3:0, Bártík Tomáš 3:1, body hostů: Marek Petr ml. 3:1, Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Trefil Daniel 0:3, Zadražil Vojtěch 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - HB Ostrov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Svobodová Monika 1:3, Papoušek Jaroslav 3:1, Kříž Jaromír 3:1, body hostů: Bártík Tomáš 4:0, Malina Vítězslav 1:3, Růžička Jakub 0:4, Jinek Matyáš 2:2), SK Tenis Polesí A - TJ CHS Chotěboř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 3:1, Smeták Libor 0:4, Korbel Alen 2:2, body hostů: Joksch Jakub 3:1, Ovčačík Tomáš 1:3, Jakeš Michal 2:2, Kafka Stanislav 2:2), SKST Třešť A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 1:0, Páral Jiří 1:1, Kocmánek Tomáš 1:1, Páral Daniel 1:1, WO 5:0, body hostů: Rosenkranz Egon 0:2, Jeníček Jakub 2:0, Jírů Jakub 1:1, Nacházel Filip 0:1, WO 0:5), TJ Chmelná A - SK Telč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 4:0, Přibyl Josef 0:4, Zadražil Vojtěch 2:2, Hubata Vacek Jaroslav 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:1, Švec Radomír 2:2, Martinů Libor 1:3, Koubík Martin 1:3), SK Jihlava A - TJ Žďár nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jaroslav 0:2, Holub Matěj 0:2, Brom Vladan 0:3, Lengál Dominik 2:1, body hostů: Vaněk Josef 3:0, Veselský Tomáš 3:0, Jírek Jan 1:1, Veselský Roman 1:1), Slavoj Polná A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babínek Jiří 2:0, Vaněk Radim 2:0, Hladík Jiří 1:2, Krčál Radek 3:0, body hostů: Říkovský Aleš 1:2, Klíma Petr 1:2, Bednář Ivan 0:2, Kořínek Stanislav 0:2),
15. kolo:
SK Tenis Polesí A - HB Ostrov E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 2:2, Hanzálek Jiří 2:1, Smeták Libor 1:2, Korbel Alen 4:0, body hostů: Bártík Tomáš 3:1, Malina Vítězslav 0:4, Jinek Matyáš 1:2, Růžička Jakub 1:2), TJ Sokol Jemnice A - TJ CHS Chotěboř A 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:2, Svobodová Monika 0:2, Papoušek Jaroslav 0:3, Kříž Jaromír 0:3, body hostů: Joksch Jakub 3:0, Ovčačík Tomáš 3:0, Jakeš Michal 2:0, Kafka Stanislav 2:0), TJ Chmelná A - TJ Spartak Pelhřimov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 3:1, Pisinger Václav 0:3, Klubal Jan 0:3, Hubata Vacek Jaroslav 2:2, body hostů: Klapp Miroslav 2:2, Jeníček Jakub 4:0, Jírů Jakub 2:1, Nacházel Filip 1:2), SKST Třešť A - SK Telč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Petr 4:0, Páral Jiří 1:3, Kocmánek Tomáš 3:1, Páral Daniel 1:3, body hostů: Švec Radomír 2:2, Zdražil Zdeněk 2:2, Koubík Martin 1:3, Martinů Libor 2:2), Slavoj Polná A - TJ Žďár nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 1:3, Vaněk Radim 2:2, Hladík Jiří 0:1, Krčál Radek 3:1, Babínek Jiří 1:2, body hostů: Vaněk Josef 0:4, Veselský Roman 3:1, Jírek Jan 4:0, Veselský Tomáš 2:2), SK Jihlava A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 1:1, Holub Matěj 1:1, Brom Vladan 2:0, Lengál Dominik 2:0, WO 2:0, body hostů: Říkovský Aleš 1:1, Klíma Petr 1:1, Bednář Ivan 0:2, Kořínek Stanislav 0:2, WO 0:2),
16. kolo:
SK Jihlava A - TJ Sokol Jemnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondra Martin 2:2, Urban Jaroslav 1:3, Brom Vladan 3:1, Lengál Dominik 3:1, body hostů: Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 1:3, Papoušek Jaroslav 3:1, Svobodová Monika 1:3), Slavoj Polná A - SK Tenis Polesí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 4:0, Babínek Jiří 1:3, Hladík Jiří 0:4, Krčál Radek 3:1, body hostů: Korbel Alen 2:2, Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Smeták Libor 1:3), TJ Žďár nad Sázavou A - SKST Třešť A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírek Jan 2:1, Fňukal Radek 0:3, Pros René 2:2, WO 0:4, body hostů: Kozák Petr 3:0, Páral Daniel 1:1, Peštál Jaroslav 1:2, Kocmánek Tomáš 1:1, WO 4:0), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Chmelná A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říkovský Aleš 2:1, Klíma Petr 1:2, Holík Vratislav 1:2, Šoukal Slavomír 2:1, WO 4:0, body hostů: Marek Petr ml. 4:0, Hubata Vacek Jaroslav 1:3, Fuk Viktor 1:3, WO 0:4), TJ Spartak Pelhřimov A - HB Ostrov E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Milan 2:2, Rosenkranz Egon 2:1, Nacházel Filip 2:1, Pavlík Michal 3:1, body hostů: Růžička Jakub 1:3, Gallerachová Iva 1:3, Stehlík Oldřich 3:0, Hejkal Filip 0:3), SK Telč A - TJ CHS Chotěboř A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 1:3, Koubík Martin 1:2, Goliáš Stanislav 0:3, Zdražil Zdeněk 3:1, body hostů: Joksch Jakub 4:0, Veselý Petr 2:2, Ovčačík Tomáš 1:2, Jakeš Michal 2:1),
17. kolo:
Slavoj Polná A - TJ Sokol Jemnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha František 3:0, Kučera Martin 2:1, Hladík Jiří 0:3, Krčál Radek 3:0, body hostů: Kříž Jaromír 2:1, Papoušek Jaroslav 1:2, Svobodová Monika 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3), SK Jihlava A - SK Tenis Polesí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav 2:2, Holub Matěj 2:2, Brom Vladan 2:1, Lengál Dominik 3:1, body hostů: Korbel Alen 2:2, Hanzálek Václav 4:0, Hanzálek Jiří 0:4, Smeták Libor 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SKST Třešť A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říkovský Aleš 2:2, Klíma Petr 0:4, Holík Vratislav 1:2, Šoukal Slavomír 3:1, body hostů: Kozák Petr 1:3, Páral Daniel 4:0, Kocmánek Tomáš 2:2, Peštál Jaroslav 2:1), TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Chmelná A 8:9 (body domácích: Jírek Jan 3:0, Fňukal Radek 0:3, Pros René 1:2, WO 4:4, body hostů: Marek Petr ml. 2:1, Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Fuk Viktor 2:1, WO 4:4), SK Telč A - HB Ostrov E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Radomír 0:2, Koubík Martin 0:2, Goliáš Stanislav 0:3, Zdražil Zdeněk 1:2, body hostů: Stehlík Oldřich 3:0, Růžička Jakub 3:0, Gallerachová Iva 1:1, Hejkal Filip 2:0), TJ Spartak Pelhřimov A - TJ CHS Chotěboř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Milan 2:0, Jeníček Jakub 2:0, Rosenkranz Egon 0:2, Pavlík Michal 2:0, WO 2:0, body hostů: Joksch Jakub 1:2, Veselý Petr 0:1, Ovčačík Tomáš 1:1, Jakeš Michal 0:2, WO 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - TJ Spartak Pelhřimov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papoušek Jaroslav 2:2, Svobodová Monika 1:3, Kříž Jaromír 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, body hostů: Jeníček Jakub 4:0, Zajíc Milan 0:4, Rosenkranz Egon 1:3, Jírů Jakub 4:0), SK Tenis Polesí A - SK Telč A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 3:0, Hanzálek Jiří 3:0, Smeták Libor 0:3, Korbel Alen 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:3, Koubík Martin 1:2, Švec Radomír 2:1, Martinů Libor 0:3), HB Ostrov E - TJ Žďár nad Sázavou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jinek Matyáš 0:3, Hitzger Jakub 2:1, Bártík Tomáš 3:0, Vaigl Martin 4:0, body hostů: Veselský Roman 1:3, Vaněk Josef 0:3, Jírek Jan 1:2, Veselský Tomáš 2:1), TJ CHS Chotěboř A - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Petr 1:3, Ovčačík Tomáš 2:2, Jakeš Michal 3:1, Joksch Jakub 4:0, body hostů: Šoukal Slavomír 2:2, Říkovský Aleš 0:2, Holub Šťěpán 3:1, Klíma Petr 0:4, Holík Vratislav 1:1), SKST Třešť A - SK Jihlava A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 1:2, Nešpor Ladislav 1:2, Kozák Petr 2:2, body hostů: Holub Matěj 2:2, Brom Vladan 4:0, Vondra Martin 1:2, Urban Jaroslav 1:2), TJ Chmelná A - Slavoj Polná A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Petr ml. 4:0, Fuk Viktor 1:3, Trefil Daniel 0:4, Hubata Vacek Jaroslav 2:2, body hostů: Krčál Radek 2:2, Bláha František 2:2, Kučera Martin 3:1, Babínek Jiří 2:2),
19. kolo:
SK Tenis Polesí A - TJ Spartak Pelhřimov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 1:3, Hanzálek Jiří 1:2, Smeták Libor 1:2, Korbel Alen 2:2, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Jeníček Jakub 3:1, Zajíc Milan 0:3, Rosenkranz Egon 2:1), TJ Sokol Jemnice A - SK Telč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papoušek Jaroslav 3:1, Svoboda Zdeněk 1:3, Svobodová Monika 2:2, Kříž Jaromír 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 3:1, Koubík Martin 3:1, Švec Radomír 0:4, Martinů Libor 1:3), TJ CHS Chotěboř A - TJ Žďár nad Sázavou A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakeš Michal 0:3, Ovčačík Tomáš 0:2, Veselý Petr 0:3, Joksch Jakub 1:2, body hostů: Veselský Tomáš 3:0, Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Vaněk Josef 1:1), HB Ostrov E - Stolní tenis Velké Meziříčí A 10:0wo, TJ Chmelná A - SK Jihlava A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 2:2, Fuk Viktor 2:1, Trefil Daniel 0:3, Hubata Vacek Jaroslav 1:3, body hostů: Zobač Michal 3:1, Brom Vladan 3:1, Holub Matěj 2:1, Urban Jaroslav 1:2), SKST Třešť A - Slavoj Polná A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocmánek Tomáš 0:2, Páral Jiří 0:2, Šalanda Vít 0:2, Kozák Petr 0:2, body hostů: Krčál Radek 2:0, Bláha František 2:0, Kučera Martin 2:0, Babínek Jiří 2:0),
20. kolo:
TJ Chmelná A - SKST Třešť A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Petr ml. 2:2, Fuk Viktor 2:2, Hubata Vacek Jaroslav 2:2, Trefil Daniel 1:3, body hostů: Kozák Petr 3:1, Páral Daniel 3:1, Kocmánek Tomáš 2:2, Páral Jiří 1:3), TJ CHS Chotěboř A - HB Ostrov E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovčačík Tomáš 1:2, Jakeš Michal 0:2, Veselý Petr 2:1, Joksch Jakub 0:3, body hostů: Vaigl Martin 3:0, Hitzger Jakub 2:1, Stehlík Oldřich 2:1, Růžička Jakub 1:1), SK Telč A - TJ Spartak Pelhřimov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koubík Martin 0:2, Goliáš Stanislav 0:2, Zdražil Zdeněk 0:2, WO 0:3, body hostů: Zajíc Milan 2:0, Nacházel Filip 2:0, Kubát Martin 1:0, Pavlík Michal 1:0, WO 3:0), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Žďár nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Daniel 0:2, Holík Vratislav 0:2, Bednář Ivan 0:3, Holub Šťěpán 1:2, body hostů: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Veselský Tomáš 2:0, Vaněk Josef 1:1), Slavoj Polná A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 3:0, Bláha František 2:0, Babínek Jiří 3:0, Krčál Radek 1:2, body hostů: Holub Matěj 0:3, Brom Vladan 1:2, Vondra Martin 1:2, Urban Jaroslav 0:2), SK Tenis Polesí A - TJ Sokol Jemnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Smeták Libor 0:4, Korbel Filip 3:1, body hostů: Kříž Jaromír 3:1, Papoušek Jaroslav 2:2, Svobodová Monika 1:3, Svoboda Zdeněk 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Jemnice A - SKST Třešť A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:2, Máca Jan 0:2, Chvátal Pavel 0:2, Kříž Jaromír 2:1, Kabelka Jan 0:1, body hostů: Kozák Petr 3:0, Páral Daniel 2:1, Kocmánek Tomáš 3:0, Páral Jiří 0:2), SK Tenis Polesí A - TJ Chmelná A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 3:1, Hanzálek Jiří 2:2, Smeták Libor 1:2, Korbel Alen 3:1, body hostů: Marek Petr ml. 2:2, Fuk Viktor 1:3, Hubata Vacek Jaroslav 2:2, Trefil Daniel 1:2), SK Jihlava A - HB Ostrov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav 2:2, Holub Matěj 0:4, Brom Vladan 4:0, Lengál Dominik 3:1, body hostů: Stehlík Oldřich 2:2, Malina Vítězslav 2:2, Jinek Matyáš 2:2, Sáblík Petr ml. 1:3), Slavoj Polná A - TJ CHS Chotěboř A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha František 2:0, Kučera Martin 2:0, Babínek Jiří 2:0, Krčál Radek 2:0, body hostů: Joksch Jakub 0:2, Veselý Petr 0:2, Ovčačík Tomáš 0:2, Jakeš Michal 0:2), TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Pelhřimov A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Josef 0:1, Jírek Jan 2:0, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Pavlík Michal 2:1, Jeníček Jakub 0:3, Rosenkranz Egon 0:2, WO 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - SK Telč A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Daniel 1:3, Holík Vratislav 2:2, Buk Martin 0:4, Holub Šťěpán 3:1, body hostů: Zdražil Zdeněk 4:0, Švec Radomír 3:1, Koubík Martin 2:2, Martinů Libor 1:3),
22. kolo:
SK Tenis Polesí A - SKST Třešť A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Václav 1:2, Hanzálek Jiří 0:3, Smeták Libor 0:3, Korbel Alen 3:1, body hostů: Kozák Petr 4:0, Páral Daniel 2:1, Kocmánek Tomáš 1:2, Páral Jiří 2:1), TJ Sokol Jemnice A - TJ Chmelná A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 3:1, Papoušek Jaroslav 2:1, Kříž Jaromír 3:0, Svobodová Monika 2:2, body hostů: Fuk Viktor 2:2, Trefil Daniel 0:4, Hubata Vacek Jaroslav 1:2, Klubal Jan 1:2), Slavoj Polná A - HB Ostrov E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha František 1:3, Kučera Martin 2:2, Babínek Jiří 2:1, Krčál Radek 4:0, body hostů: Stehlík Oldřich 2:2, Malina Vítězslav 1:3, Jinek Matyáš 1:3, Sáblík Petr ml. 2:1), SK Jihlava A - TJ CHS Chotěboř A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 1:2, Holub Matěj 2:1, Brom Vladan 2:1, Lengál Dominik 3:0, body hostů: Joksch Jakub 2:1, Ovčačík Tomáš 0:3, Veselý Petr 2:1, Jakeš Michal 0:3), Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Spartak Pelhřimov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vala Daniel 1:2, Holík Vratislav 1:2, Buk Martin 1:2, Klíma Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Pavlík Michal 4:0, Zajíc Milan 0:4, Jírů Jakub 4:0, WO 0:5), TJ Žďár nad Sázavou A - SK Telč A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 2:0, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 3:0, Vaněk Josef 2:0, body hostů: Zdražil Zdeněk 1:2, Švec Radomír 0:2, Koubík Martin 0:2, Martinů Libor 0:2),
KRAJSKÝ PŘEBOR I. třídy
1. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klapp Miroslav 3:1, Jelínek František 1:3, Kubát Martin 3:1, Král Vladimír 1:3, body hostů: Koutník Josef 2:2, Štrobl Marek 4:0, Vavřička Richard 1:3, Sedláček Václav 1:3), TJ CHS Chotěboř B - TJ Lukov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 3:0, Kafka Stanislav 1:1, Sokol Michal 2:1, Sokol Zdeněk 2:1, body hostů: Vidourek Jan ml. 2:1, Jonáš Roman 0:3, Vrzal Zdeněk 0:3, Konvalinka Ondřej 1:1), Slavoj Polná B - TJ Třebíč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 2:1, Manelyuk Dmytro 1:2, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Táborský Petr 2:1, Česnek Jiří 1:2, Poskočil Karel 0:3, Živný Petr 0:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Petr 2:1, Musil Milan 1:2, Večeřa Zdeněk 0:3, Vondrák Petr 1:3, body hostů: Vosyka Ladislav 4:0, Růžička Jan 3:0, Topič Erik 2:1, Kubíček Jan 0:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Jiskra Humpolec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošek Tomáš 0:2, Tomek David 0:2, Nováček Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Krčil Aleš 1:0, Pavlík Adam 2:0, Brukner Vít 2:0, Váňa Lubomír 1:0, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - SK Nové Dvory A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klapp Miroslav 2:0, Jelínek František 2:0, Kubát Martin 3:0, Král Vladimír 2:1, body hostů: Benc Jaroslav 0:3, Sáblík Petr 0:3, Sáblík Petr ml. 1:1, Pátek Miroslav 0:2), TJ CHS Chotěboř B - TJ Třebíč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 3:1, Kafka Stanislav 1:3, Sokol Michal 2:2, Sokol Zdeněk 2:2, body hostů: Táborský Petr 4:0, Česnek Jiří 1:3, Poskočil Karel 3:1, Živný Petr 0:4), Slavoj Polná B - TJ Lukov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 2:0, Manelyuk Dmytro 1:2, Babínek Jiří 2:1, body hostů: Vrzal Zdeněk 1:2, Konvalinka Ondřej 2:1, Vidourek Jan ml. 0:3, Jonáš Roman 0:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Humpolec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 2:1, Vondrák Petr 0:3, Večeřa Zdeněk 0:3, Křenek Petr 2:2, body hostů: Krčil Aleš 4:0, Váňa Lubomír 3:0, Pavlík Adam 1:2, Brukner Vít 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 6:10 (body domácích: Hošek Tomáš 1:2, Csicso Petr 0:3, Nováček Petr 2:1, WO 3:4, body hostů: Vosyka Ladislav 2:1, Topič Erik 2:1, Růžička Jan 2:1, WO 4:3),
3. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jakub 4:0, Růžička Jan 2:2, Vosyka Ladislav 3:1, Tecl Tomáš 0:1, WO 0:4, body hostů: Nacházel Filip 1:2, Jírů Jakub 2:1, Zápotočný Stanislav 1:3, Kubát Martin 0:3, WO 4:0), TJ Lukov A - SK Sokol Lhotky A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Zdeněk 1:3, Vidourek Jan ml. 1:3, Jonáš Roman 1:2, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Křenek Petr 2:2, Nevrtal Tomáš 3:1, Nevrtal Zdeněk 1:3, Večeřa Zdeněk 2:1), TJ Třebíč A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česnek Jiří 2:0, Živný Petr 1:1, Vomela Martin 3:0, Uhlíř Petr 2:0, body hostů: Strážnický Miloš 0:3, Nováček Petr 1:1, Veškrna Květoslav 0:2, Hošek Tomáš 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrobl Marek 3:1, Jirásek Martin 1:3, Vavřička Richard 3:1, Cáp Ladislav 2:2, body hostů: Sokol Zdeněk 3:1, Kafka Stanislav 2:2, Tůma Martin 2:2, Job Štefan 0:4), SK Nové Dvory A - Slavoj Polná B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pátek Miroslav 1:3, Smejkal Jiří 0:3, Sáblík Petr 2:1, Benc Jaroslav 1:3, body hostů: Kučera Martin 4:0, Babínek Jiří 3:1, Šejstal Adolf 2:1, Kunc Jan 1:2),
4. kolo:
TJ Jiskra Humpolec A - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pavlík Adam 2:2, Brukner Vít 2:2, Krčil Aleš 2:2, body hostů: Jírů Jakub 3:1, Nacházel Filip 3:1, Zápotočný Stanislav 0:4, Kubát Martin 1:3), TJ Lukov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Zdeněk 3:1, Vidourek Jan ml. 3:1, Václavek Jan 0:3, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Strážnický Miloš 2:2, Nováček Petr 2:2, Veškrna Květoslav 1:3, Hošek Tomáš 0:3), TJ Třebíč A - SK Sokol Lhotky A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Dominik 2:1, Živný Petr 2:1, Česnek Jiří 1:2, Táborský Petr 3:0, body hostů: Křenek Petr 2:1, Nevrtal Tomáš 2:1, Nevrtal Zdeněk 0:3, Večeřa Zdeněk 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - Slavoj Polná B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrobl Marek 1:1, Sedláček Václav 1:2, Vavřička Richard 1:2, Cáp Ladislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Kučera Martin 4:0, Babínek Jiří 2:1, Šejstal Adolf 2:0, Kunc Jan 0:3, WO 0:1), SK Nové Dvory A - TJ CHS Chotěboř B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benc Jaroslav 2:2, Smejkal Jiří 0:3, Pátek Miroslav 1:2, Sáblík Petr 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 2:2, Kafka Stanislav 2:2, Tůma Martin 2:1, Job Štefan 2:1),
5. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ CHS Chotěboř B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Jakub 3:1, Klapp Miroslav 1:3, Zápotočný Stanislav 2:2, Nacházel Filip 3:1, body hostů: Sokol Zdeněk 1:3, Kafka Stanislav 3:1, Tůma Martin 2:2, Sokol Michal 1:3), SK Sokol Lhotky A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrák Petr 0:4, Křenek Petr 3:0, Nevrtal Tomáš 2:1, Musil Milan 0:1, Nevrtal Zdeněk 0:3, body hostů: Štrobl Marek 3:1, Vavřička Richard 2:2, Bencová Bohdana 2:1, Jirásek Martin 2:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Nové Dvory A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strážnický Miloš 1:3, Veškrna Květoslav 2:2, Malý Vojtěch 0:4, Nováček Petr 3:1, body hostů: Sáblík Petr 4:0, Benc Jaroslav 2:2, Sáblík Petr ml. 3:1, Pátek Miroslav 1:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Lukov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jakub 2:1, Růžička Jan 2:1, Tecl Tomáš 1:2, Vosyka Ladislav 4:0, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 1:2, Vidourek Jan ml. 0:3, Švanda Ladislav 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Třebíč A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pavlík Adam 2:2, Krčil Aleš 2:2, Brukner Vít 1:3, body hostů: Táborský Petr 3:1, Živný Petr 1:3, Poskočil Karel 3:1, Hronek Jiří 2:2),
6. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - Slavoj Polná B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Jakub 2:1, Zápotočný Stanislav 1:2, Kubát Martin 3:0, Nacházel Filip 3:1, body hostů: Babínek Jiří 2:2, Šejstal Adolf 2:1, Manelyuk Dmytro 0:3, Kunc Jan 0:3), SK Sokol Lhotky A - SK Nové Dvory A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Zdeněk 1:2, Večeřa Zdeněk 3:0, Křenek Petr 2:1, Nevrtal Tomáš 3:0, body hostů: Benc Jaroslav 1:2, Pátek Miroslav 0:3, Smejkal Jiří 1:2, Stejskal Tomáš 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Vojtěch 1:2, Nováček Petr 2:1, Veškrna Květoslav 3:0, Strážnický Miloš 2:1, body hostů: Štrobl Marek 2:1, Vavřička Richard 0:3, Bencová Bohdana 1:2, Jirásek Martin 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Třebíč A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jakub 3:0, Růžička Jan 1:1, Kubíček Jan 0:3, Vosyka Ladislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Táborský Petr 2:2, Živný Petr 1:2, Poskočil Karel 1:2, Hronek Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Lukov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:0, Pavlík Adam 1:1, Brukner Vít 3:0, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Konvalinka Ondřej 0:3, Vrzal Zdeněk 1:2, Vidourek Jan ml. 0:2, Švanda Ladislav 0:2),
7. kolo:
TJ Lukov A - TJ Spartak Pelhřimov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Zdeněk 1:2, Vidourek Jan ml. 0:1, Jonáš Roman 0:3, Konvalinka Ondřej 2:1, Švanda Ladislav 0:2, body hostů: Jírů Jakub 3:0, Nacházel Filip 3:0, Klapp Miroslav 2:1, Zápotočný Stanislav 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřička Richard 1:3, Jirásek Martin 0:3, Koutník Josef 2:0, Štrobl Marek 2:2, Parkán Michal 0:1, body hostů: Vosyka Ladislav 4:0, Růžička Jan 3:1, Topič Erik 0:3, Tecl Tomáš 2:1), SK Nové Dvory A - TJ Jiskra Humpolec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benc Jaroslav 2:2, Pátek Miroslav 0:3, Smejkal Jiří 1:2, Sáblík Petr 2:2, body hostů: Krčil Aleš 1:3, Váňa Lubomír 4:0, Brukner Vít 3:0, Pavlík Adam 1:2), TJ CHS Chotěboř B - SK Sokol Lhotky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Zdeněk 3:1, Kafka Stanislav 1:3, Tůma Martin 3:1, Sokol Michal 2:2, body hostů: Křenek Petr 2:2, Nevrtal Tomáš 2:2, Musil Milan 1:3, Večeřa Zdeněk 2:2), Slavoj Polná B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babínek Jiří 2:0, Šejstal Adolf 2:0, Manelyuk Dmytro 2:0, Kučera Martin 2:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:2, Strážnický Miloš 0:2, Hošek Tomáš 0:2, Veškrna Květoslav 0:2),
8. kolo:
TJ Třebíč A - TJ Spartak Pelhřimov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živný Petr 1:3, Poskočil Karel 1:2, Hronek Jiří 0:3, Táborský Petr 4:0, body hostů: Jírů Jakub 3:1, Nacházel Filip 3:1, Klapp Miroslav 1:2, Zápotočný Stanislav 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Humpolec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřička Richard 1:2, Parkán Michal 0:3, Koutník Josef 0:1, Štrobl Marek 2:1, Jirásek Martin 0:2, body hostů: Krčil Aleš 3:0, Váňa Lubomír 2:1, Brukner Vít 3:0, Pavlík Adam 1:2), SK Nové Dvory A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benc Jaroslav 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Pátek Miroslav 1:2, Humlíček Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Vosyka Ladislav 4:0, Růžička Jan 4:0, Vosyka Radek 2:2, WO 0:4), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Zdeněk 2:0, Kafka Stanislav 2:0, Tůma Martin 2:0, Sokol Michal 2:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:2, Strážnický Miloš 0:2, Hošek Tomáš 0:2, Veškrna Květoslav 0:2), Slavoj Polná B - SK Sokol Lhotky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babínek Jiří 3:0, Šejstal Adolf 1:1, Manelyuk Dmytro 1:2, Kučera Martin 3:0, Kunc Jan 1:0, body hostů: Křenek Petr 1:2, Nevrtal Tomáš 2:1, Večeřa Zdeněk 0:3, Musil Milan 0:3),
9. kolo:
SK Sokol Lhotky A - TJ Spartak Pelhřimov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevrtal Zdeněk 0:1, Večeřa Zdeněk 1:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Křenek Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Zápotočný Stanislav 2:1, Klapp Miroslav 0:3, Kubát Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ CHS Chotěboř B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jakub 1:1, Růžička Jaroslav 0:2, Vosyka Ladislav 1:2, WO 0:4, body hostů: Sokol Zdeněk 2:0, Tůma Martin 2:0, Kafka Stanislav 1:1, Sokol Michal 0:1, WO 4:0), TJ Jiskra Humpolec A - Slavoj Polná B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pavlík Adam 3:1, Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 2:2, body hostů: Kučera Martin 2:2, Babínek Jiří 2:2, Šejstal Adolf 0:4, Manelyuk Dmytro 1:2), TJ Lukov A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Zdeněk 2:2, Vidourek Jan ml. 2:2, Jonáš Roman 0:4, Konvalinka Ondřej 3:1, body hostů: Koutník Josef 4:0, Štrobl Marek 3:1, Jirásek Martin 1:3, Sedláček Václav 1:3), TJ Třebíč A - SK Nové Dvory A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 2:0, Uhlíř Petr 2:0, Živný Petr 2:1, Táborský Petr 3:0, body hostů: Benc Jaroslav 0:3, Sáblík Petr 1:2, Smejkal Jiří 0:2, Humlíček Jan 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malý Vojtěch 0:3, Nováček Petr 1:2, Veškrna Květoslav 1:2, Strážnický Miloš 1:2, WO 5:0, body hostů: Klapp Miroslav 3:1, Zápotočný Stanislav 3:1, Kubát Martin 3:1, WO 0:5), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - Slavoj Polná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jakub 2:2, Vosyka Radek 1:3, Tecl Tomáš 1:3, Vosyka Ladislav 3:1, body hostů: Kučera Martin 3:1, Babínek Jiří 3:1, Šejstal Adolf 2:2, Manelyuk Dmytro 1:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Lubomír 3:1, Pavlík Adam 3:1, Brukner Vít 1:3, Krčil Aleš 2:2, body hostů: Kafka Stanislav 2:2, Sokol Zdeněk 1:3, Tůma Martin 1:3, Sokol Michal 3:1), TJ Lukov A - SK Nové Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Zdeněk 3:1, Vidourek Jan ml. 2:2, Švanda Radek 0:3, Konvalinka Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Pátek Miroslav 0:2, Sáblík Petr ml. 3:1, Sáblík Petr 2:2, Benc Jaroslav 1:2, Smejkal Jiří 1:1, WO 1:0), TJ Třebíč A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 3:0, Živný Petr 1:2, Česnek Jiří 1:2, Táborský Petr 4:0, body hostů: Koutník Josef 2:2, Štrobl Marek 2:1, Jirásek Martin 0:3, Sedláček Václav 0:3),
11. kolo:
SK Sokol Lhotky A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 2:1, Večeřa Zdeněk 1:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Konečný Petr 2:1, body hostů: Strážnický Miloš 1:2, Veškrna Květoslav 0:3, Nováček Petr 1:1, Malý Vojtěch 1:1, Zelený David 0:1), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Jiskra Humpolec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jan 3:0, Tecl Tomáš 2:1, Vídeňský Aleš 2:1, Vosyka Ladislav 2:1, body hostů: Krčil Aleš 0:3, Váňa Lubomír 3:0, Brukner Vít 0:3, Pavlík Adam 0:3), TJ Lukov A - TJ Třebíč A 6:9 (body domácích: Vidourek Jan ml. 0:2, Konvalinka Ondřej 2:1, Vrzal Zdeněk 0:2, WO 4:4, body hostů: Táborský Petr 2:1, Poskočil Karel 2:0, Vomela Martin 1:1, WO 4:4), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - SK Nové Dvory A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 3:0, Cáp Ladislav 0:3, Jirásek Martin 0:3, Koutník Josef 0:3, body hostů: Sáblík Petr 2:1, Benc Jaroslav 3:0, Smejkal Jiří 2:1, Pátek Miroslav 2:1), TJ CHS Chotěboř B - Slavoj Polná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Stanislav 3:1, Tůma Martin 2:2, Sokol Michal 2:2, Sokol Zdeněk 2:2, body hostů: Kučera Martin 3:1, Babínek Jiří 3:1, Šejstal Adolf 1:3, Cveček Martin 0:4),
12. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Spartak Pelhřimov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 4:0, Cáp Ladislav 1:3, Jirásek Martin 1:3, Koutník Josef 2:2, body hostů: Jírů Jakub 3:1, Jelínek František 1:3, Nacházel Filip 2:2, Klapp Miroslav 2:2), TJ Lukov A - TJ CHS Chotěboř B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Zdeněk 1:3, Vidourek Jan ml. 2:2, Švanda Ladislav 2:2, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Sokol Zdeněk 1:3, Kafka Stanislav 2:2, Job Štefan 1:3, Sokol Michal 3:1), TJ Třebíč A - Slavoj Polná B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Uhlíř Petr 2:1, Česnek Jiří 1:2, Táborský Petr 3:1, body hostů: Kučera Martin 3:1, Babínek Jiří 2:2, Šejstal Adolf 0:3, Manelyuk Dmytro 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Sokol Lhotky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosyka Radek 3:0, Růžička Jan 1:1, Růžička Jakub 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Nevrtal Tomáš 1:2, Večeřa Zdeněk 1:2, Musil Milan 0:3, Nevrtal Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:0, Pavlík Adam 2:0, Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Nováček Petr 0:3, Veškrna Květoslav 0:3, Strážnický Miloš 1:1, Zelený David 0:2),
13. kolo:
SK Nové Dvory A - TJ Spartak Pelhřimov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benc Jaroslav 0:3, Smejkal Jiří 0:2, Sáblík Petr 1:2, Pátek Miroslav 1:2, body hostů: Jírů Jakub 3:0, Nacházel Filip 2:1, Klapp Miroslav 3:0, Jelínek František 1:1), TJ Třebíč A - TJ CHS Chotěboř B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 2:2, Uhlíř Petr 1:2, Živný Petr 2:1, Táborský Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Job Štefan 0:3, Sokol Zdeněk 1:3, Kafka Stanislav 2:1, Sokol Michal 2:1, WO 0:1), TJ Lukov A - Slavoj Polná B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Zdeněk 1:3, Vidourek Jan ml. 2:1, Švanda Ladislav 1:2, Konvalinka Ondřej 2:2, body hostů: Kučera Martin 4:0, Babínek Jiří 2:2, Šejstal Adolf 0:2, Kunc Jan 1:2, Manelyuk Dmytro 1:0), TJ Jiskra Humpolec A - SK Sokol Lhotky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:1, Pavlík Adam 1:2, Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 4:0, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:1, Večeřa Zdeněk 1:2, Musil Milan 0:3, Nevrtal Zdeněk 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosyka Radek 2:0, Růžička Jan 2:0, Růžička Jakub 2:0, Vosyka Ladislav 2:0, body hostů: Nováček Petr 0:2, Veškrna Květoslav 0:2, Strážnický Miloš 0:2, Zelený David 0:2),
14. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klapp Miroslav 2:2, Talíř Pavel 0:3, Angelis Jiří 0:3, Zápotočný Stanislav 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 4:0, Vosyka Radek 3:1, Růžička Jan 1:2, Kubíček Jan 1:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Lukov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večeřa Zdeněk 2:1, Křenek Petr 3:0, Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 1:2, body hostů: Konvalinka Ondřej 1:2, Švanda Ladislav 1:2, Vrzal Zdeněk 1:2, Václavek Jan 0:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Třebíč A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Vojtěch 0:2, Veškrna Květoslav 0:2, Nováček Petr 1:2, Strážnický Miloš 1:2, body hostů: Táborský Petr 2:1, Uhlíř Petr 3:0, Poskočil Karel 2:0, Živný Petr 1:1), TJ CHS Chotěboř B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Michal 3:0, Tůma Martin 0:2, Zvolánek Zdeněk 1:2, Sokol Zdeněk 3:1, Pokorný Radim 1:0, body hostů: Štrobl Marek 2:2, Koutník Josef 3:0, Jirásek Martin 0:3, Parkán Michal 0:3), Slavoj Polná B - SK Nové Dvory A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 1:1, Kunc Jan 2:1, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Pátek Miroslav 0:3, Benc Jaroslav 2:1, Smejkal Jiří 0:3, Sáblík Petr 0:2),
15. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Jiskra Humpolec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotočný Stanislav 0:2, Jírů Libor 0:2, Duda Lukáš 1:2, Kubát Martin 1:2, body hostů: Krčil Aleš 3:0, Váňa Lubomír 3:0, Pavlík Adam 0:2, Brukner Vít 2:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ Lukov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Vojtěch 1:3, Nováček Petr 3:1, Veškrna Květoslav 1:3, Strážnický Miloš 3:1, body hostů: Konvalinka Ondřej 2:2, Vrzal Zdeněk 3:1, Vidourek Jan ml. 2:2, Švanda Ladislav 1:1, Švanda Radek 0:2), SK Sokol Lhotky A - TJ Třebíč A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 1:3, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Tomáš 3:0, Křenek Petr 2:2, body hostů: Táborský Petr 3:1, Uhlíř Petr 1:3, Poskočil Karel 1:2, Živný Petr 1:2), Slavoj Polná B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 0:2, Kunc Jan 3:0, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Štrobl Marek 1:2, Koutník Josef 1:2, Parkán Michal 0:3, Jirásek Martin 0:2), TJ CHS Chotěboř B - SK Nové Dvory A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Aleš 0:4, Sokol Michal 3:0, Sokol Zdeněk 3:0, WO 0:4, body hostů: Sáblík Petr 1:2, Benc Jaroslav 1:2, Pátek Miroslav 1:1, Smejkal Jiří 1:1, WO 4:0),
16. kolo:
TJ CHS Chotěboř B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Zdeněk 3:1, Sokol Michal 2:1, Tůma Martin 0:3, Kafka Stanislav 4:0, body hostů: Jírů Jakub 2:2, Zápotočný Stanislav 2:2, Klapp Miroslav 1:2, Jelínek František 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - SK Sokol Lhotky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 3:0, Vavřička Richard 3:0, Cáp Ladislav 1:2, Koutník Josef 2:1, body hostů: Nevrtal Tomáš 1:2, Křenek Petr 0:3, Večeřa Zdeněk 2:1, Nevrtal Zdeněk 0:3), SK Nové Dvory A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sáblík Petr ml. 2:0, Benc Jaroslav 2:0, Sáblík Petr 3:0, Humlíček Jan 3:0, body hostů: Malý Vojtěch 0:3, Nováček Petr 0:3, Strážnický Miloš 0:2, Veškrna Květoslav 0:2), TJ Lukov A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Radek 1:3, Švanda Ladislav 2:2, Jonáš Roman 0:4, Konvalinka Ondřej 4:0, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 2:2, Růžička Jan 2:2, Tecl Tomáš 2:2), TJ Třebíč A - TJ Jiskra Humpolec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Česnek Jiří 1:3, Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 3:1, Táborský Petr 4:0, body hostů: Brukner Vít 2:2, Váňa Lubomír 1:3, Pros Ondřej 1:3, Pavlík Adam 2:2),
17. kolo:
Slavoj Polná B - TJ Spartak Pelhřimov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 4:0, Šejstal Adolf 0:3, Kunc Jan 3:0, Babínek Jiří 2:2, body hostů: Zápotočný Stanislav 2:2, Jírů Jakub 2:2, Jelínek František 0:3, Klapp Miroslav 1:2), SK Nové Dvory A - SK Sokol Lhotky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sáblík Petr ml. 3:1, Smejkal Jiří 2:2, Benc Jaroslav 3:1, Sáblík Petr 1:3, body hostů: Nevrtal Tomáš 4:0, Křenek Petr 0:4, Večeřa Zdeněk 2:2, Nevrtal Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Marek 4:0, Vavřička Richard 3:0, Cáp Ladislav 0:3, Koutník Josef 1:3, body hostů: Malý Vojtěch 2:2, Nováček Petr 1:3, Strážnický Miloš 2:1, Veškrna Květoslav 1:2), TJ Třebíč A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Česnek Jiří 1:2, Uhlíř Petr 0:4, Živný Petr 0:4, Táborský Petr 3:0, WO 3:0, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 3:1, Růžička Jan 2:2, Tecl Tomáš 2:0, WO 0:3), TJ Lukov A - TJ Jiskra Humpolec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švanda Radek 0:2, Švanda Ladislav 0:2, Jonáš Roman 0:2, Konvalinka Ondřej 0:2, body hostů: Brukner Vít 2:0, Váňa Lubomír 2:0, Pros Ondřej 2:0, Pavlík Adam 2:0),
18. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Lukov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Filip 3:1, Zápotočný Stanislav 3:0, Jelínek František 0:3, Kubát Martin 3:1, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:1, Vrzal Zdeněk 1:3, Vidourek Jan ml. 1:2, Švanda Ladislav 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosyka Radek 1:1, Růžička Jan 1:1, Vídeňský Aleš 3:0, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Vavřička Richard 2:1, Jirásek Martin 0:3, Trtík Zdeněk 0:2, Sedláček Václav 0:2), TJ Jiskra Humpolec A - SK Nové Dvory A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:0, Pavlík Adam 2:0, Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 2:0, body hostů: Humlíček Jan 0:3, Benc Jaroslav 1:1, Pátek Miroslav 0:1, Sáblík Petr 0:2, Smejkal Jiří 0:1), SK Sokol Lhotky A - TJ CHS Chotěboř B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Milan 1:3, Křenek Petr 1:3, Večeřa Zdeněk 1:2, Nevrtal Tomáš 3:1, body hostů: Kafka Stanislav 3:1, Sokol Zdeněk 3:1, Sokol Michal 2:2, Tůma Martin 1:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - Slavoj Polná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelený David 2:1, Nováček Petr 2:1, Malý Vojtěch 2:1, Veškrna Květoslav 3:0, body hostů: Kunc Jan 2:1, Manelyuk Dmytro 0:3, Šejstal Adolf 1:2, Cveček Martin 0:3),
19. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Třebíč A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek František 3:1, Nacházel Filip 3:1, Klapp Miroslav 2:1, Zápotočný Stanislav 2:2, body hostů: Vomela Martin 1:3, Táborský Petr 1:3, Uhlíř Petr 1:3, Živný Petr 2:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Lubomír 2:0, Pavlík Adam 2:0, Brukner Vít 2:0, Krčil Aleš 2:0, body hostů: Vavřička Richard 0:2, Jirásek Martin 0:2, Trtík Zdeněk 0:2, Sedláček Václav 0:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A - SK Nové Dvory A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jakub 2:0, Jinek Matyáš 1:1, Růžička Jan 2:1, Vosyka Ladislav 3:0, body hostů: Pátek Miroslav 0:1, Benc Jaroslav 1:2, Smejkal Jiří 1:1, Sáblík Petr 0:2, Humlíček Jan 0:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - TJ CHS Chotěboř B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený David 0:3, Nováček Petr 1:1, Malý Vojtěch 1:2, Veškrna Květoslav 1:2, body hostů: Kafka Stanislav 3:0, Sokol Zdeněk 0:3, Sokol Michal 3:0, Tůma Martin 2:0), SK Sokol Lhotky A - Slavoj Polná B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večeřa Zdeněk 4:0, Vondrák Petr 0:3, Nevrtal Tomáš 3:0, Musil Milan 2:2, body hostů: Kunc Jan 1:3, Manelyuk Dmytro 2:2, Šejstal Adolf 0:3, Cveček Martin 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - SK Sokol Lhotky A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený David 2:1, Malý Vojtěch 2:1, Nováček Petr 0:3, Veškrna Květoslav 1:0, WO 0:3, body hostů: Nevrtal Tomáš 3:0, Křenek Petr 1:1, Musil Milan 1:1, Vondrák Petr 0:3, WO 3:0), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Lubomír 2:2, Pavlík Adam 3:1, Brukner Vít 1:2, Krčil Aleš 3:1, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Vosyka Radek 0:4, Jinek Matyáš 3:1, Růžička Jan 0:3), TJ Třebíč A - TJ Lukov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poskočil Karel 1:1, Táborský Petr 2:2, Česnek Jiří 2:2, Uhlíř Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Vidourek Jan ml. 1:3, Konvalinka Ondřej 2:1, Vrzal Zdeněk 1:2, Jonáš Roman 2:2, WO 2:0), SK Nové Dvory A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pátek Miroslav 2:2, Benc Jaroslav 4:0, Sáblík Petr 2:2, Sáblík Petr ml. 2:2, body hostů: Štrobl Marek 3:1, Vavřička Richard 0:4, Koutník Josef 3:1, Jirásek Martin 0:4), Slavoj Polná B - TJ CHS Chotěboř B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 3:0, Manelyuk Dmytro 0:3, Kunc Jan 2:1, Babínek Jiří 4:0, body hostů: Kafka Stanislav 2:2, Tůma Martin 1:2, Sokol Michal 0:3, Sokol Zdeněk 1:2),
21. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - SK Sokol Lhotky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotočný Stanislav 1:3, Klapp Miroslav 1:3, Nacházel Filip 3:1, Kubát Martin 3:1, body hostů: Nevrtal Tomáš 4:0, Křenek Petr 1:3, Večeřa Zdeněk 2:2, Musil Milan 1:3), TJ CHS Chotěboř B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Zdeněk 1:2, Tůma Martin 0:3, Sokol Michal 0:3, Kafka Stanislav 2:1, body hostů: Vosyka Ladislav 3:0, Růžička Jakub 2:1, Vosyka Radek 1:2, Růžička Jan 3:0), Slavoj Polná B - TJ Jiskra Humpolec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 3:0, Kunc Jan 2:0, Manelyuk Dmytro 0:3, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Krčil Aleš 1:2, Váňa Lubomír 1:2, Pavlík Adam 1:2, Brukner Vít 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Lukov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 3:1, Jirásek Martin 1:3, Vavřička Richard 2:2, Koutník Josef 2:2, body hostů: Konvalinka Ondřej 4:0, Vidourek Jan ml. 0:4, Vrzal Zdeněk 2:2, Švanda Ladislav 2:2), SK Nové Dvory A - TJ Třebíč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pátek Miroslav 0:1, Smejkal Jiří 0:2, Langpaul Petr 0:3, Sáblík Petr 1:1, Benc Jaroslav 0:1, body hostů: Táborský Petr 3:0, Poskočil Karel 2:0, Uhlíř Petr 1:1, Živný Petr 2:0),
22. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nacházel Filip 1:0, Klapp Miroslav 2:0, Kubát Martin 3:0, Zápotočný Stanislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Nováček Petr 0:3, Strážnický Miloš 0:2, Malý Vojtěch 0:2, WO 0:3), Slavoj Polná B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 4:0, Kunc Jan 2:2, Manelyuk Dmytro 1:2, Babínek Jiří 1:3, body hostů: Vosyka Ladislav 3:1, Růžička Jakub 0:4, Růžička Jan 2:2, Vosyka Radek 2:1), TJ CHS Chotěboř B - TJ Jiskra Humpolec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Michal 4:0, Sokol Zdeněk 1:2, Tůma Martin 0:3, Kafka Stanislav 3:1, body hostů: Krčil Aleš 1:3, Váňa Lubomír 3:1, Brukner Vít 1:2, Krčil Jiří 1:2), SK Nové Dvory A - TJ Lukov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benc Jaroslav 3:1, Pátek Miroslav 2:2, Smejkal Jiří 1:1, Sáblík Petr 2:2, Langpaul Petr 0:2, body hostů: Konvalinka Ondřej 2:2, Vrzal Zdeněk 2:2, Vidourek Jan ml. 2:2, Švanda Ladislav 2:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod A - TJ Třebíč A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Marek 4:0, Cáp Ladislav 0:4, Jirásek Martin 0:3, Vavřička Richard 2:2, body hostů: Táborský Petr 3:1, Poskočil Karel 2:2, Uhlíř Petr 2:2, Živný Petr 2:1),
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Chmelná B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 2:1, Palík Radek 1:1, Zelinková Dagmar 2:1, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Zadražil Vojtěch 2:1, Hadrava Josef ml. 0:3, Staněk Milan 1:2, Přibyl Josef 0:2), TJ Sokol Kamenice A - SKST Třešť B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wiederlechner Marek 1:2, Kaisler Vlastimil 0:3, Vondrák Radim 0:3, Holub Martin 2:1, body hostů: Macháč Jan 3:0, Palán Tomáš 2:1, Šalanda Vít 2:1, Peštál Jaroslav 2:1), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Job Štefan 2:0, Pokorný Radim 0:2, Přádová Blanka 3:0, Zvolánek Zdeněk 3:0, body hostů: Kos Zdeněk 1:2, Benáček Petr 1:2, Fiala Jiří 0:2, Živný František 0:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Třebíč B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr st. 1:0, Hájek Jaroslav 2:0, Kmoch Petr ml. 2:0, Trnka Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Poskočil Dominik 0:2, Novotný Vojtěch 0:2, Hronek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Nové Město na Moravě A - HB Ostrov F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Tomáš 2:1, Nečas František 2:1, Krontorád Vít 1:2, Mazel Dušan 4:0, body hostů: Jinek Matyáš 1:3, Hitzger Marek 0:3, Staněk Štěpán 1:2, Hitzger Pavel 2:1), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Slavoj Pacov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 3:1, Štola Miroslav 1:3, Kysilka Václav 1:3, Fňukal Radek 4:0, body hostů: Mička Lukáš 2:2, Smíšek František st. 3:1, Tůma Jan 2:2, Sovka Martin 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - SKST Třešť B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piálek Ivan 1:2, Palík Radek 0:2, Zelinková Dagmar 0:2, Nosek Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Macháč Jan 2:0, Palán Tomáš 2:1, Šalanda Vít 3:0, Peštál Jaroslav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Kamenice A - TJ Chmelná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaisler Vlastimil 2:2, Wiederlechner Marek 0:4, Vondrák Radim 2:2, Holub Martin 3:1, body hostů: Zadražil Vojtěch 3:1, Staněk Milan 2:2, Hadrava Josef ml. 3:1, Přibyl Josef 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Třebíč B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Job Štefan 1:1, Voldán Jiří 1:1, Pokorný Radim 2:1, Zvolánek Zdeněk 2:0, WO 4:0, body hostů: Poskočil Dominik 3:0, Novotný Vojtěch 0:3, Hronek Jiří 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Petr st. 2:0, Hájek Jaroslav 2:0, Kmoch Petr ml. 2:0, Trnka Tomáš 2:0, body hostů: Kos Zdeněk 0:2, Benáček Petr 0:2, Fiala Jiří 0:2, Živný František 0:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Slavoj Pacov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Tomáš 0:4, Nečas František 3:1, Krontorád Vít 0:4, Mazel Dušan 4:0, body hostů: Mička Lukáš 2:2, Smíšek František st. 3:1, Tůma Jan 2:2, Sovka Martin 2:2), TJ Žďár nad Sázavou B - HB Ostrov F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 3:1, Štola Miroslav 2:1, Kysilka Václav 0:3, Fňukal Radek 4:0, body hostů: Jinek Matyáš 2:2, Staněk Štěpán 1:3, Hitzger Pavel 2:1, Hitzger Marek 0:3),
3. kolo:
HB Ostrov F - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sáblík Petr ml. 4:0, Hitzger Marek 0:3, Hitzger Pavel 2:1, Koudelka Tomáš 3:1, body hostů: Nosek Pavel 2:2, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 0:3, Štork Vítězslav 1:2), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Kamenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Jan 0:3, Pešek Vítek 0:2, Lískovec Josef 0:3, Smíšek František st. 3:0, body hostů: Hovorka Zdeněk 2:0, Holub Martin 2:1, Vondrák Radim 2:1, Kaisler Vlastimil 1:1, Wiederlechner Marek 1:0), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Nové Město na Moravě A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 2:1, Plocek Jaroslav ml. 3:0, Svoboda Vítězslav 1:2, Fiala Jiří 3:0, body hostů: Mazel Dušan 1:2, Nečas Tomáš 1:2, Krontorád Vít 1:2, Kupka Petr 0:3), TJ Třebíč B - TJ Žďár nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poskočil Dominik 2:2, Havlová Zuzana 2:2, Hronek Jiří 2:2, Poskočil Karel 2:2, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Štola Miroslav 1:3, Kysilka Václav 2:2, Němeček František 2:2), TJ Chmelná B - TJ CHS Chotěboř C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 2:2, Přibyl Josef 2:1, Pisinger Václav 0:3, Staněk Milan 1:3, body hostů: Zvolánek Zdeněk 4:0, Pokorný Radim 3:1, Přádová Blanka 2:1, Voldán Jiří 0:3), SKST Třešť B - TJ Jiskra Humpolec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalanda Vít 4:0, Neuman Jiří 1:3, Havel Miloslav 1:3, Macháč Jan 1:3, body hostů: Trnka Tomáš 3:1, Kmoch Petr st. 0:4, Hájek Jaroslav 3:1, Kmoch Petr ml. 3:1),
4. kolo:
HB Ostrov F - TJ Sokol Kamenice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sáblík Petr ml. 1:2, Růžička Jakub 3:0, Hitzger Pavel 2:1, Koudelka Tomáš 2:1, body hostů: Kaisler Vlastimil 1:1, Holub Martin 2:1, Vondrák Radim 1:2, Wiederlechner Marek 0:3, Hovorka Zdeněk 0:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Jan 0:1, Pešek Vítek 1:2, Lískovec Josef 0:3, Smíšek František st. 3:0, WO 0:3, body hostů: Nosek Pavel 3:0, Piálek Ivan 2:1, Zelinková Dagmar 1:1, Štork Martin 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 3:0, Plocek Jaroslav ml. 2:0, Živný František 3:0, Fiala Jiří 1:2, body hostů: Fňukal Radek 0:3, Štola Miroslav 1:2, Kysilka Václav 1:2, Němeček František 0:2), TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Karel 3:1, Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 1:2, Hronek Jiří 2:2, Česnek Jiří 1:0, body hostů: Mazel Dušan 4:0, Nečas Tomáš 1:3, Krontorád Vít 2:2, Kupka Petr 1:3), TJ Chmelná B - TJ Jiskra Humpolec B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 1:1, Staněk Milan 1:2, WO 0:4, body hostů: Trnka Tomáš 2:0, Kmoch Petr st. 0:2, Kmoch Petr ml. 1:1, Hájek Jaroslav 2:0, WO 4:0), SKST Třešť B - TJ CHS Chotěboř C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalanda Vít 2:2, Havel Miloslav 1:3, Neuman Jiří 1:2, Macháč Jan 2:2, body hostů: Zvolánek Zdeněk 4:0, Pokorný Radim 2:2, Přádová Blanka 3:1, Voldán Jiří 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ CHS Chotěboř C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 2:2, Palík Radek 1:2, Štork Vítězslav 0:3, Nosek Pavel 2:2, body hostů: Zvolánek Zdeněk 2:2, Job Štefan 3:1, Přádová Blanka 3:0, Pokorný Radim 1:2), TJ Sokol Kamenice A - TJ Jiskra Humpolec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hovorka Zdeněk 2:2, Kaisler Vlastimil 1:3, Vondrák Radim 1:2, Holub Martin 3:1, body hostů: Trnka Tomáš 3:1, Hájek Jaroslav 2:2, Kmoch Petr ml. 3:1, Kmoch Petr st. 0:3), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Chmelná B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Dušan 4:0, Krontorád Vít 1:2, Kupka Petr 1:2, Nečas Tomáš 3:1, body hostů: Zadražil Vojtěch 1:3, Hadrava Josef ml. 2:2, Staněk Milan 1:2, Přibyl Josef 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - SKST Třešť B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Radek 0:4, Vavřík Lukáš 2:2, Němeček František 2:1, Vaněk Josef 4:0, body hostů: Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 1:3, Palán Tomáš 2:2, Peštál Jaroslav 2:1), HB Ostrov F - TJ Sokol Moravské Budějovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Pavel 3:1, Svoboda Lukáš 4:0, Staněk Štěpán 1:3, Hitzger Marek 1:3, body hostů: Kos Zdeněk 1:3, Benáček Petr 2:2, Fiala Jiří 3:1, Plocek Jaroslav ml. 1:3), TJ Slavoj Pacov A - TJ Třebíč B 10:0wo,
6. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Jiskra Humpolec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piálek Ivan 1:2, Palík Radek 0:3, Zerzánek Ivo 0:3, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Trnka Tomáš 3:0, Hájek Jaroslav 2:1, Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 1:2), TJ Sokol Kamenice A - TJ CHS Chotěboř C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Zdeněk 1:1, Wiederlechner Marek 1:2, Vondrák Radim 2:1, Holub Martin 3:0, Kaisler Vlastimil 0:1, WO 2:1, body hostů: Zvolánek Zdeněk 3:1, Job Štefan 1:2, Přádová Blanka 0:2, Pokorný Radim 1:2, WO 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - SKST Třešť B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Tomáš 2:1, Krontorád Vít 0:3, Kupka Petr 0:3, Mazel Dušan 3:1, body hostů: Macháč Jan 3:1, Palán Tomáš 2:1, Šalanda Vít 2:1, Peštál Jaroslav 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Chmelná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Radek 2:1, Vavřík Lukáš 2:1, Němeček František 2:1, Vaněk Josef 3:0, body hostů: Zadražil Vojtěch 0:3, Hadrava Josef ml. 2:1, Staněk Milan 1:2, Přibyl Josef 0:3), HB Ostrov F - TJ Třebíč B 10:0wo, TJ Slavoj Pacov A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšek František st. 3:0, Tůma Jan 1:1, Sovka Martin 1:2, Mička Lukáš 3:0, body hostů: Kos Zdeněk 1:2, Benáček Petr 2:1, Fiala Jiří 0:3, Plocek Jaroslav ml. 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 3:0, Šimeček Luboš 1:2, Svoboda Vítězslav 2:1, Kos Zdeněk 3:0, body hostů: Nosek Pavel 2:1, Piálek Ivan 1:2, Palík Radek 0:3, Dolák Jan 0:3), TJ Třebíč B - TJ Sokol Kamenice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlová Zuzana 1:1, Hronek Jiří 0:2, Formánek Miloslav 0:3, Poskočil Karel 1:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 2:1, Holub Martin 3:0, Vondrák Radim 1:1, Kaisler Vlastimil 2:0), TJ Chmelná B - HB Ostrov F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Josef ml. 1:3, Staněk Milan 1:2, Přibyl Josef 2:1, Zadražil Vojtěch 2:2, body hostů: Vaigl Martin 4:0, Sáblík Petr ml. 1:3, Hitzger Marek 0:3, Staněk Štěpán 3:0), SKST Třešť B - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešpor Ladislav 1:2, Palán Tomáš 2:1, Peštál Jaroslav 2:1, Macháč Jan 3:0, body hostů: Mička Lukáš 1:2, Smíšek František st. 2:1, Tůma Jan 1:2, Sovka Martin 0:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Nové Město na Moravě A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 2:2, Přádová Blanka 3:1, Pokorný Radim 1:3, Zvolánek Zdeněk 3:1, body hostů: Nečas František 4:0, Nečas Tomáš 1:3, Kupka Petr 2:2, Lempera Lukáš 0:2, Krontorád Vít 0:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Žďár nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 2:2, Pros Ondřej 1:3, Kmoch Petr st. 1:3, Hájek Jaroslav 2:2, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Vavřík Lukáš 1:3, Štola Miroslav 3:1, Kysilka Václav 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Kamenice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 1:2, Fiala Jiří 2:1, Živný František 3:0, Kos Zdeněk 3:1, body hostů: Hovorka Zdeněk 1:1, Holub Martin 1:2, Vondrák Radim 0:3, Kaisler Vlastimil 2:1, Kopečný Miroslav 0:2), TJ Třebíč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durda Pavel 2:2, Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 1:3, Poskočil Dominik 3:1, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Dolák Jan 2:2, Štork Vítězslav 2:2, Štork Martin 1:3), TJ Chmelná B - TJ Slavoj Pacov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 2:2, Hadrava Josef ml. 4:0, Přibyl Josef 0:3, Zadražil Vojtěch 3:1, body hostů: Mička Lukáš 3:1, Smíšek František st. 2:2, Tůma Jan 1:3, Sovka Martin 0:3), SKST Třešť B - HB Ostrov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštál Jaroslav 2:2, Palán Tomáš 3:1, Havel Miloslav 1:3, Macháč Jan 2:2, body hostů: Vaigl Martin 4:0, Staněk Štěpán 1:3, Sáblík Petr ml. 2:2, Hitzger Marek 1:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Žďár nad Sázavou B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Job Štefan 1:3, Přádová Blanka 1:0, Pokorný Radim 1:2, Zvolánek Zdeněk 4:0, Voldán Jiří 1:1, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Vavřík Lukáš 0:4, Štola Miroslav 2:1, Kysilka Václav 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Nové Město na Moravě A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Petr ml. 2:2, Pros Ondřej 3:1, Kmoch Petr st. 1:3, Hájek Jaroslav 3:1, body hostů: Nečas František 4:0, Nečas Tomáš 1:3, Krontorád Vít 2:2, Lempera Lukáš 0:2, Kupka Petr 0:2),
9. kolo:
TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Tomáš 2:2, Krontorád Vít 2:2, Kupka Petr 0:3, Nečas František 3:1, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 2:2, Štork Martin 0:3), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Kamenice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štola Miroslav 2:1, Kysilka Václav 1:2, Jírek Jan 1:2, Vaněk Josef 4:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Kaisler Vlastimil 1:2, Vondrák Radim 0:3, Wiederlechner Marek 1:2), HB Ostrov F - TJ CHS Chotěboř C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hitzger Pavel 2:1, Koudelka Tomáš 1:2, Staněk Štěpán 0:3, Gallerachová Iva 1:3, body hostů: Zvolánek Zdeněk 4:0, Přádová Blanka 3:0, Job Štefan 2:1, Pokorný Radim 0:2, Voldán Jiří 0:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Jiskra Humpolec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 1:2, Tůma Jan 0:3, Sovka Martin 0:3, Smíšek František st. 2:1, body hostů: Trnka Tomáš 3:0, Hájek Jaroslav 2:1, Kmoch Petr ml. 1:2, Kmoch Petr st. 3:0), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Chmelná B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benáček Petr 2:2, Fiala Jiří 1:3, Plocek Jaroslav ml. 3:1, Kos Zdeněk 4:0, body hostů: Zadražil Vojtěch 3:1, Hadrava Josef ml. 2:2, Staněk Milan 0:4, Přibyl Josef 1:3), TJ Třebíč B - SKST Třešť B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlová Zuzana 0:3, Hronek Jiří 0:2, Novotný Tomáš 0:3, Česnek Jiří 3:0, body hostů: Palán Tomáš 3:0, Peštál Jaroslav 2:1, Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 1:1),
10. kolo:
TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Kamenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Tomáš 2:2, Krontorád Vít 2:2, Kupka Petr 1:3, Nečas František 3:1, body hostů: Holub Martin 4:0, Kaisler Vlastimil 1:3, Wiederlechner Marek 3:1, Lély Jan 0:4), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Václav 3:1, Němeček František 1:2, Jírek Jan 1:2, Štola Miroslav 4:0, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 2:2, Štork Martin 0:3, Štork Vítězslav 0:3), HB Ostrov F - TJ Jiskra Humpolec B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Vítězslav 1:2, Hitzger Pavel 0:3, Hitzger Marek 0:3, Staněk Štěpán 1:2, body hostů: Trnka Tomáš 3:0, Hájek Jaroslav 3:0, Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 2:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ CHS Chotěboř C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Lukáš 1:3, Tůma Jan 3:1, Sovka Martin 1:3, Smíšek František st. 2:2, body hostů: Zvolánek Zdeněk 4:0, Job Štefan 2:2, Přádová Blanka 1:0, Pokorný Radim 1:3, Voldán Jiří 1:2), TJ Sokol Moravské Budějovice A - SKST Třešť B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 2:2, Fiala Jiří 2:2, Svoboda Vítězslav 1:2, Kos Zdeněk 4:0, body hostů: Palán Tomáš 3:1, Macháč Jan 2:2, Peštál Jaroslav 1:3, Šalanda Vít 0:3), TJ Třebíč B - TJ Chmelná B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hronek Jiří 0:2, Novotný Tomáš 0:2, Havlová Zuzana 0:2, WO 0:3, body hostů: Zadražil Vojtěch 2:0, Hadrava Josef ml. 2:0, Staněk Milan 1:0, Přibyl Josef 1:0, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Nové Město na Moravě A - TJ Žďár nad Sázavou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krontorád Vít 0:3, Kupka Petr 0:2, Lempera Lukáš 0:3, Nečas František 3:0, body hostů: Fňukal Radek 3:0, Vavřík Lukáš 2:1, Hertl Jiří 2:1, Jírek Jan 1:1), HB Ostrov F - TJ Slavoj Pacov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Vítězslav 2:1, Růžička Jakub 3:0, Hitzger Pavel 1:2, Koudelka Tomáš 2:1, body hostů: Smíšek František st. 1:2, Mička Lukáš 2:1, Tůma Jan 1:2, Sovka Martin 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Třebíč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benáček Petr 2:0, Fiala Jiří 2:0, Plocek Jaroslav ml. 2:0, Kos Zdeněk 2:0, body hostů: Hronek Jiří 0:2, Novotný Vojtěch 0:2, Novotný Tomáš 0:2, Horký Maxim 0:2), TJ Chmelná B - SKST Třešť B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 0:3, Staněk Milan 0:2, Přibyl Josef 1:2, Zadražil Vojtěch 1:2, body hostů: Palán Tomáš 3:0, Macháč Jan 2:1, Peštál Jaroslav 2:1, Nešpor Ladislav 2:0), TJ CHS Chotěboř C - TJ Jiskra Humpolec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Job Štefan 0:2, Pokorný Radim 0:2, Přádová Blanka 2:1, Zvolánek Zdeněk 0:2, Voldán Jiří 0:1, body hostů: Trnka Tomáš 2:1, Kmoch Petr ml. 3:0, Pros Ondřej 1:1, Kmoch Petr st. 2:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Kamenice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piálek Ivan 2:2, Zelinková Dagmar 2:2, Palík Radek 0:4, Nosek Pavel 3:1, body hostů: Holub Martin 4:0, Hovorka Zdeněk 3:1, Kaisler Vlastimil 1:3, Wiederlechner Marek 1:3),
12. kolo:
TJ Chmelná B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Josef 2:1, Zadražil Miloslav 1:2, Vodička Bohuslav 0:3, Hadrava Josef ml. 2:2, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 3:0, Zelinková Dagmar 1:2, Palík Radek 0:3), SKST Třešť B - TJ Sokol Kamenice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháč Jan 2:2, Šalanda Vít 1:2, Peštál Jaroslav 2:1, Palán Tomáš 4:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Hovorka Zdeněk 0:4, Wiederlechner Marek 0:3, Vondrák Radim 2:1), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ CHS Chotěboř C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 2:2, Fiala Jiří 3:1, Plocek Jaroslav ml. 1:3, Kos Zdeněk 3:1, body hostů: Zvolánek Zdeněk 3:1, Přádová Blanka 3:1, Pokorný Radim 1:3, Voldán Jiří 0:4), TJ Třebíč B - TJ Jiskra Humpolec B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronek Jiří 1:1, Novotný Vojtěch 0:2, Novotný Tomáš 0:3, Poskočil Dominik 0:2, body hostů: Trnka Tomáš 3:0, Hájek Jaroslav 2:0, Kmoch Petr ml. 2:0, Kmoch Petr st. 1:1), HB Ostrov F - TJ Nové Město na Moravě A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip 4:0, Hitzger Pavel 2:1, Sáblík Petr ml. 1:2, Hitzger Marek 2:2, body hostů: Nečas František 3:1, Mazel Dušan 2:2, Nečas Tomáš 0:3, Krontorád Vít 0:3), TJ Slavoj Pacov A - TJ Žďár nad Sázavou B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek František st. 3:1, Tůma Jan 1:2, Sovka Martin 1:2, Mička Lukáš 4:0, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Vavřík Lukáš 1:3, Štola Miroslav 0:3, Kysilka Václav 1:2),
13. kolo:
SKST Třešť B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 1:2, Peštál Jaroslav 3:0, Palán Tomáš 3:0, body hostů: Nosek Pavel 1:2, Piálek Ivan 1:2, Zelinková Dagmar 0:3, Palík Radek 1:2), TJ Chmelná B - TJ Sokol Kamenice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Josef 1:2, Zadražil Miloslav 0:3, Vodička Bohuslav 0:3, Hadrava Josef ml. 2:1, body hostů: Holub Martin 3:0, Vondrák Radim 3:0, Wiederlechner Marek 1:2, Hovorka Zdeněk 2:1), TJ Třebíč B - TJ CHS Chotěboř C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 0:3, Novotný Vojtěch 0:2, Novotný Tomáš 0:3, Poskočil Dominik 2:1, body hostů: Zvolánek Zdeněk 3:0, Pokorný Radim 3:0, Voldán Jiří 2:1, Přádová Blanka 1:1), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Jiskra Humpolec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 1:2, Fiala Jiří 0:3, Živný František 0:3, Kos Zdeněk 2:1, body hostů: Trnka Tomáš 3:0, Hájek Jaroslav 2:1, Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 2:1), TJ Slavoj Pacov A - TJ Nové Město na Moravě A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek František st. 2:2, Tůma Jan 2:2, Sovka Martin 1:3, Mička Lukáš 2:2, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 3:1, Nečas Tomáš 0:4, Krontorád Vít 2:2), HB Ostrov F - TJ Žďár nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jinek Matyáš 3:1, Sáblík Petr ml. 3:1, Staněk Štěpán 1:3, Hitzger Marek 1:3, body hostů: Fňukal Radek 2:2, Vavřík Lukáš 1:3, Štola Miroslav 4:0, Kysilka Václav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - HB Ostrov F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štork Martin 1:3, Zerzánek Ivo 2:2, Palík Radek 1:2, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Hitzger Pavel 3:1, Sáblík Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 0:4, Švec Petr 1:2), TJ Sokol Kamenice A - TJ Slavoj Pacov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Zdeněk 2:1, Kaisler Vlastimil 3:1, Vondrák Radim 1:2, Holub Martin 3:1, Wiederlechner Marek 0:1, body hostů: Mička Lukáš 4:0, Smíšek František st. 1:3, Sovka Martin 1:3, Tůma Jan 0:1, Pešek Vítek 0:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 2:0, Nečas Tomáš 2:0, Krontorád Vít 2:0, Mazel Dušan 2:0, body hostů: Kos Zdeněk 0:2, Benáček Petr 0:2, Plocek Jaroslav ml. 0:2, Živný František 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Třebíč B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřík Lukáš 2:2, Fňukal Radek 1:2, Kysilka Václav 0:3, Janáčková Lucie 3:1, body hostů: Hronek Jiří 3:1, Poskočil Dominik 4:0, Novotný Tomáš 1:2, Novotný Vojtěch 0:3), TJ CHS Chotěboř C - TJ Chmelná B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přádová Blanka 1:0, Pokorný Radim 2:0, Voldán Jiří 2:1, Zvolánek Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Vodička Bohuslav 0:3, Hadrava Josef ml. 1:1, Klubal Jan 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Humpolec B - SKST Třešť B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Jaroslav 0:3, Kmoch Petr ml. 2:1, Kmoch Petr st. 3:0, Trnka Tomáš 4:0, body hostů: Palán Tomáš 2:2, Nešpor Ladislav 0:3, Macháč Jan 1:2, Peštál Jaroslav 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Kamenice A - HB Ostrov F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wiederlechner Marek 0:1, Kaisler Vlastimil 2:2, Vondrák Radim 2:2, Holub Martin 4:0, Hovorka Zdeněk 1:2, body hostů: Hitzger Pavel 3:1, Sáblík Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 1:3, Švec Petr 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Slavoj Pacov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piálek Ivan 3:1, Zelinková Dagmar 1:2, Palík Radek 1:2, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Mička Lukáš 3:1, Smíšek František st. 2:2, Sovka Martin 0:3, Pešek Vítek 0:3), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřík Lukáš 0:3, Fňukal Radek 1:2, Kysilka Václav 2:1, Němeček František 2:2, body hostů: Kos Zdeněk 4:0, Benáček Petr 0:3, Plocek Jaroslav ml. 2:1, Živný František 2:1), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Třebíč B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 3:0, Nečas Tomáš 0:2, Krontorád Vít 2:1, Mazel Dušan 3:0, body hostů: Hronek Jiří 1:2, Poskočil Dominik 2:1, Novotný Tomáš 0:3, Novotný Vojtěch 0:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Chmelná B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Jaroslav 1:2, Pros Ondřej 2:1, Kmoch Petr ml. 1:2, Trnka Tomáš 4:0, body hostů: Zadražil Vojtěch 3:1, Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 1:2, Zadražil Miloslav 0:3), TJ CHS Chotěboř C - SKST Třešť B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 0:1, Přádová Blanka 2:2, Pokorný Radim 1:3, Zvolánek Zdeněk 4:0, Voldán Jiří 0:3, body hostů: Palán Tomáš 3:1, Macháč Jan 2:2, Nešpor Ladislav 1:3, Peštál Jaroslav 3:1),
16. kolo:
TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 3:1, Voldán Jiří 2:2, Přádová Blanka 2:2, Zvolánek Zdeněk 2:2, body hostů: Nosek Pavel 4:0, Piálek Ivan 3:1, Zerzánek Ivo 0:4, Palík Radek 0:4), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Kamenice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Jaroslav 2:0, Kmoch Petr ml. 1:1, Kmoch Petr st. 3:0, Trnka Tomáš 2:0, body hostů: Kaisler Vlastimil 1:2, Vondrák Radim 0:2, Muška Dominik 0:2, Wiederlechner Marek 0:2), TJ Chmelná B - TJ Nové Město na Moravě A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 2:2, Přibyl Josef 2:2, Zadražil Miloslav 1:3, Zadražil Vojtěch 2:2, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 4:0, Krontorád Vít 0:4, Lempera Lukáš 1:3), SKST Třešť B - TJ Žďár nad Sázavou B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 1:2, Havel Miloslav 1:2, Palán Tomáš 4:0, body hostů: Štola Miroslav 2:2, Vavřík Lukáš 2:1, Němeček František 1:2, Jírek Jan 0:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - HB Ostrov F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 2:1, Šimeček Luboš 2:0, Živný František 2:1, Plocek Jaroslav ml. 2:1, Kubík Rostislav 1:0, body hostů: Hitzger Marek 1:2, Lošťáková Tereza 0:3, Malina Vítězslav 2:1, Jinek Miroslav 0:3), TJ Třebíč B - TJ Slavoj Pacov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Dominik 4:0, Novotný Tomáš 1:2, Novotný Vojtěch 1:2, Žák Jiří 3:1, body hostů: Mička Lukáš 3:1, Smíšek František st. 2:2, Tůma Jan 0:3, Sovka Martin 0:3),
17. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Jaroslav 3:1, Kmoch Petr ml. 0:3, Kmoch Petr st. 2:1, Trnka Tomáš 3:1, body hostů: Nosek Pavel 3:1, Piálek Ivan 1:3, Zerzánek Ivo 0:3, Palík Radek 2:1), TJ CHS Chotěboř C - TJ Sokol Kamenice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Job Štefan 3:0, Voldán Jiří 3:0, Pokorný Radim 1:2, Zvolánek Zdeněk 2:2, body hostů: Muška Dominik 1:3, Kaisler Vlastimil 2:1, Vondrák Radim 1:2, Wiederlechner Marek 0:3), SKST Třešť B - TJ Nové Město na Moravě A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháč Jan 2:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Šalanda Vít 2:2, Palán Tomáš 3:1, Peštál Jaroslav 2:0, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 3:1, Krontorád Vít 0:4, Lempera Lukáš 0:4), TJ Chmelná B - TJ Žďár nad Sázavou B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Josef ml. 2:1, Přibyl Josef 3:0, Zadražil Miloslav 0:3, Zadražil Vojtěch 3:0, body hostů: Štola Miroslav 2:1, Vavřík Lukáš 1:2, Němeček František 1:2, Jírek Jan 0:3), TJ Třebíč B - HB Ostrov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Dominik 4:0, Novotný Tomáš 0:4, Novotný Vojtěch 2:2, Žák Jiří 2:2, body hostů: Malina Vítězslav 2:2, Lošťáková Tereza 3:1, Hitzger Marek 2:2, Jinek Miroslav 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Slavoj Pacov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benáček Petr 3:1, Plocek Jaroslav ml. 0:2, Kubík Rostislav 1:3, Šimeček Luboš 4:0, Živný František 1:1, body hostů: Mička Lukáš 2:2, Smíšek František st. 2:2, Tůma Jan 3:1, Sovka Martin 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinková Dagmar 2:2, Zerzánek Ivo 0:4, Piálek Ivan 3:1, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Kos Zdeněk 2:2, Benáček Petr 2:2, Fiala Jiří 2:2, Plocek Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Kamenice A - TJ Třebíč B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muška Dominik 2:1, Vondrák Radim 1:2, Kaisler Vlastimil 2:1, Holub Martin 3:0, body hostů: Česnek Jiří 2:1, Poskočil Dominik 2:1, Hronek Jiří 0:3, Novotný Vojtěch 0:3), HB Ostrov F - TJ Chmelná B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Vítězslav 3:0, Sáblík Petr ml. 2:0, Růžička Jakub 3:0, Koudelka Tomáš 1:2, body hostů: Zadražil Vojtěch 0:3, Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 1:2, Zadražil Miloslav 0:2), TJ Slavoj Pacov A - SKST Třešť B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek František st. 3:1, Tůma Jan 2:2, Sovka Martin 0:3, Mička Lukáš 4:0, body hostů: Palán Tomáš 3:1, Peštál Jaroslav 2:2, Macháč Jan 1:3, Havel Miloslav 0:3), TJ Nové Město na Moravě A - TJ CHS Chotěboř C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 4:0, Nečas Tomáš 1:2, Krontorád Vít 0:3, Mazel Dušan 3:1, body hostů: Zvolánek Zdeněk 2:2, Přádová Blanka 2:2, Job Štefan 1:2, Voldán Jiří 1:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Jiskra Humpolec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřík Lukáš 0:3, Štola Miroslav 1:1, Kysilka Václav 0:3, Fňukal Radek 1:2, body hostů: Trnka Tomáš 2:1, Hájek Jaroslav 3:0, Kmoch Petr ml. 3:0, Kmoch Petr st. 1:1),
19. kolo:
TJ Sokol Kamenice A - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muška Dominik 2:0, Vondrák Radim 2:0, Kaisler Vlastimil 2:1, Holub Martin 2:0, body hostů: Benáček Petr 0:3, Kos Zdeněk 0:2, Svoboda Vítězslav 1:1, Fiala Jiří 0:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Třebíč B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piálek Ivan 3:1, Štork Martin 1:3, Štork Vítězslav 0:4, Nosek Pavel 4:0, body hostů: Poskočil Dominik 3:1, Hronek Jiří 2:2, Novotný Tomáš 1:3, Novotný Vojtěch 2:2), TJ Slavoj Pacov A - TJ Chmelná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek František st. 3:0, Tůma Jan 3:0, Sovka Martin 0:3, Mička Lukáš 3:0, body hostů: Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef ml. 1:2, Přibyl Josef 1:2, Staněk Milan 0:3), HB Ostrov F - SKST Třešť B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejkal Filip 3:0, Sáblík Petr ml. 1:1, Hitzger Pavel 2:1, Hitzger Marek 2:1, body hostů: Palán Tomáš 2:1, Peštál Jaroslav 1:2, Macháč Jan 0:3, Havel Miloslav 0:2), TJ Žďár nad Sázavou B - TJ CHS Chotěboř C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřík Lukáš 1:2, Štola Miroslav 1:2, Kysilka Václav 3:0, Fňukal Radek 3:0, body hostů: Zvolánek Zdeněk 2:1, Job Štefan 1:2, Voldán Jiří 0:3, Přádová Blanka 1:2), TJ Nové Město na Moravě A - TJ Jiskra Humpolec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas František 2:2, Nečas Tomáš 1:3, Krontorád Vít 1:3, Mazel Dušan 3:1, body hostů: Trnka Tomáš 2:2, Hájek Jaroslav 4:0, Kmoch Petr ml. 2:2, Kmoch Petr st. 1:3),
20. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou B - TJ Nové Město na Moravě A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štola Miroslav 2:2, Vavřík Lukáš 2:2, Němeček František 2:2, Fňukal Radek 3:1, body hostů: Nečas František 4:0, Mazel Dušan 3:1, Nečas Tomáš 0:2, Krontorád Vít 0:4, Kupka Petr 0:2), TJ Slavoj Pacov A - HB Ostrov F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek František st. 1:2, Tůma Jan 0:2, Sovka Martin 0:3, Mička Lukáš 1:2, body hostů: Jinek Matyáš 2:1, Růžička Jakub 3:0, Sáblík Petr ml. 2:1, Lošťáková Tereza 2:0), TJ Třebíč B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poskočil Dominik 0:2, Novotný Tomáš 0:2, Novotný Vojtěch 0:3, Žák Jiří 0:2, body hostů: Kos Zdeněk 3:0, Benáček Petr 2:0, Svoboda Vítězslav 2:0, Živný František 2:0), SKST Třešť B - TJ Chmelná B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháč Jan 2:0, Šalanda Vít 2:0, Palán Tomáš 1:0, Peštál Jaroslav 3:0, Neuman Jiří 1:1, body hostů: Zadražil Vojtěch 1:2, Hadrava Josef ml. 0:3, Přibyl Josef 0:2, Staněk Milan 0:2), TJ Jiskra Humpolec B - TJ CHS Chotěboř C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Tomáš 4:0, Kmoch Petr ml. 2:2, Kmoch Petr st. 2:2, Hájek Jaroslav 1:3, body hostů: Job Štefan 2:2, Pokorný Radim 0:4, Zvolánek Zdeněk 3:1, Voldán Jiří 2:2), TJ Sokol Kamenice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Dominik 2:0, Kaisler Vlastimil 1:1, Vondrák Radim 3:0, Holub Martin 3:0, body hostů: Nosek Pavel 0:3, Piálek Ivan 1:2, Zelinková Dagmar 0:2, Štork Vítězslav 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Nové Město na Moravě A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palík Radek 2:0, Zelinková Dagmar 1:1, Piálek Ivan 2:1, Nosek Pavel 3:0, body hostů: Mazel Dušan 2:1, Nečas Tomáš 0:3, Krontorád Vít 0:2, Kupka Petr 0:2), TJ Sokol Kamenice A - TJ Žďár nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Miroslav 0:4, Vondrák Radim 2:2, Kaisler Vlastimil 2:2, Holub Martin 3:0, Wiederlechner Marek 0:1, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Štola Miroslav 3:1, Vavřík Lukáš 1:3, Kysilka Václav 2:2), TJ CHS Chotěboř C - HB Ostrov F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Ondřej 1:3, Job Štefan 2:2, Přádová Blanka 0:2, Zvolánek Zdeněk 4:0, Voldán Jiří 0:2, body hostů: Gallerachová Iva 2:2, Hitzger Marek 1:3, Hejkal Filip 3:1, Hitzger Pavel 3:1), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Slavoj Pacov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Jaroslav 2:0, Kmoch Petr ml. 1:1, Kmoch Petr st. 2:1, Trnka Tomáš 3:0, body hostů: Mička Lukáš 2:1, Smíšek František st. 0:3, Tůma Jan 0:2, Sovka Martin 0:2), TJ Chmelná B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Josef ml. 3:1, Přibyl Josef 3:1, Staněk Milan 1:1, Zadražil Vojtěch 3:1, Zadražil Miloslav 0:1, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Svoboda Vítězslav 3:1, Kos Zdeněk 0:4, Benáček Petr 1:2), SKST Třešť B - TJ Třebíč B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháč Jan 2:0, Šalanda Vít 1:1, Nešpor Ladislav 2:1, Palán Tomáš 3:0, body hostů: Novotný Vojtěch 0:3, Novotný Tomáš 2:1, Žák Jiří 0:2, Poskočil Dominik 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kamenice A - TJ Nové Město na Moravě A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wiederlechner Marek 0:1, Reiterman Jaroslav 2:2, Kopečný Pavel 1:3, Kaisler Vlastimil 3:1, Holub Martin 3:0, body hostů: Mazel Dušan 3:1, Nečas Tomáš 3:1, Krontorád Vít 1:3, Kupka Petr 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Žďár nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palík Radek 0:3, Zelinková Dagmar 2:1, Piálek Ivan 0:2, Nosek Pavel 3:1, Štork Martin 0:1, body hostů: Fňukal Radek 3:1, Štola Miroslav 2:1, Vavřík Lukáš 2:1, Kysilka Václav 1:2), TJ Jiskra Humpolec B - HB Ostrov F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Jaroslav 1:3, Kmoch Petr ml. 2:2, Kmoch Petr st. 1:3, Trnka Tomáš 2:2, body hostů: Staněk Štěpán 2:2, Gallerachová Iva 4:0, Hitzger Marek 0:4, Hitzger Pavel 2:0, Hejkal Filip 2:0), TJ CHS Chotěboř C - TJ Slavoj Pacov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voldán Jiří 0:3, Zvolánek Zdeněk 0:3, Job Štefan 1:2, Adam Ondřej 1:0, Pokorný Radim 2:1, body hostů: Mička Lukáš 4:0, Smíšek František st. 2:1, Tůma Jan 1:2, Sovka Martin 2:1), SKST Třešť B - TJ Sokol Moravské Budějovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháč Jan 2:1, Šalanda Vít 2:1, Havel Miloslav 1:2, Palán Tomáš 4:0, body hostů: Kos Zdeněk 2:2, Benáček Petr 0:3, Svoboda Vítězslav 2:1, Fiala Jiří 0:3), TJ Chmelná B - TJ Třebíč B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Josef ml. 3:0, Přibyl Josef 3:0, Zadražil Miloslav 0:3, Zadražil Vojtěch 3:1, body hostů: Novotný Tomáš 1:3, Žák Jiří 1:2, Poskočil Dominik 2:1, Novotný Vojtěch 0:3),
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Kříž Nikolas 1:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Pikolonová Šárka 4:0, Novotný Pavel 2:2, Stejskal Leoš 0:4, Kourek Pavel 2:2), TJ Třebenice A - SKST Třešť C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Michal 2:1, Chvátal František 0:2, Filipec Michal ml. 2:1, Kunce Radoslav 3:0, Vyletěl Petr 1:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:0, Sklenář Stanislav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Neuman Jiří 0:3), TJ Spartak Pelhřimov C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duda Lukáš 1:2, Talíř Pavel 0:2, Mach Radek 0:3, Zelenka Ondřej 2:1, body hostů: Holub Šťěpán 3:0, Vala Daniel 3:0, Holík Vratislav 2:1, Bednář Ivan 0:2), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Doskočilová Jana 2:0, Kadlec Ivo st. 2:1, Hrstka Milan ml. 3:0, body hostů: Vídeňský Aleš 1:2, Tecl Tomáš 1:2, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 0:2), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Přibyslav A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 2:2, Kreisler Tomáš 2:2, Minčev Ondřej 1:3, Hájek Miroslav 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 3:1, Slota Zdeněk 1:3, Matějů Václav 4:0, Kamarád Martin 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - SKST Třešť C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 2:0, Kříž Nikolas 1:1, Kabelka Jan 2:1, Máca Jan 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Neuman Jiří 0:2), TJ Třebenice A - TJ Sokol Brtnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Jiří 1:3, Bárta Josef 2:2, Ondráček Michal 4:0, Chvátal František 1:3, body hostů: Stejskal Leoš 2:2, Novotný Pavel 3:1, Kourek Pavel 3:1, 0:4), SK Horní Ves A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nepraš Jiří 0:2, Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, body hostů: Holub Šťěpán 2:0, Vala Daniel 2:0, Holík Vratislav 2:0, Bednář Ivan 2:0), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Přibyslav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doskočil Břetislav 2:2, Doskočilová Jana 3:1, Moravec Zdeněk 0:4, Hrstka Milan ml. 3:1, body hostů: Filip Bohuslav 2:2, Slota Zdeněk 1:3, Matějů Václav 4:0, Kamarád Martin 1:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 3:0, Klusáček Jiří 1:2, Minčev Ondřej 2:1, Hájek Miroslav 2:2, body hostů: Vídeňský Aleš 1:3, Tecl Tomáš 3:0, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 1:2),
3. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:1, Kruml Milan 1:3, Kubíček Jan 0:4, Tecl Tomáš 4:0, body hostů: Máca Jan 2:2, Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 3:1, Kříž Nikolas 1:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Třebenice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 2:0, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Kunce Radoslav 0:2, Filipec Michal ml. 0:2, Ondráček Michal 0:2, Chvátal František 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Žďár nad Sázavou C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 4:0, Bednář Ivan 1:3, Vala Daniel 2:2, WO 0:5, body hostů: Hájek Miroslav 2:1, Chytal Zdeněk 2:1, Kreisler Tomáš 1:2, Minčev Ondřej 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Brtnice A - SK Horní Ves A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 4:0, Trávníček Dušan 3:1, Kourek Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Fröhlich Václav 1:2, Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 2:1, Ištok Štefan 1:2, WO 5:0), SKST Třešť C - TJ Spartak Pelhřimov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuman Jiří 3:1, Kratochvíl Jiří 1:3, Sklenář Stanislav 0:4, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Duda Lukáš 2:2, Jírů Libor 3:1, Talíř Pavel 1:3, Jírů Miroslav 3:1),
4. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Třebenice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Milan 3:0, Kubíček Jan 2:1, Veselý Jakub 2:1, Vídeňský Aleš 2:1, body hostů: Chvátal František 2:1, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal 0:3, Kunce Radoslav 0:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Jemnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 3:0, Filip Bohuslav 2:0, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 2:1, body hostů: Máca Jan 1:2, Chvátal Pavel 0:3, Kabelka Jan 0:3, Kříž Nikolas 1:1), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rovečné A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 3:0, Bednář Ivan 2:1, Vala Daniel 4:0, WO 0:4, body hostů: Hrstka Milan ml. 1:2, Kadlec Ivo st. 0:2, Doskočil Břetislav 0:3, Doskočilová Jana 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Spartak Pelhřimov C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 3:0, Trávníček Dušan 0:3, Kourek Pavel 0:3, WO 0:4, body hostů: Jírů Libor 2:1, Duda Lukáš 2:0, Jírů Miroslav 1:1, Talíř Pavel 1:1, WO 4:0), SKST Třešť C - SK Horní Ves A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuman Jiří 2:2, Kratochvíl Jiří 2:1, Sklenář Stanislav 2:1, Kocmánek Jaroslav 4:0, body hostů: Ištok Štefan 1:3, Nepraš Jiří 2:2, Parkan Aleš 0:3, Dvořák Aleš 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - SK Horní Ves A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Nikolas 1:2, Kabelka Jan 1:1, Chvátal Pavel 3:0, Máca Jan 3:0, body hostů: Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 1:2, Fröhlich Václav 0:3, Nepraš Jiří 1:1), TJ Třebenice A - TJ Spartak Pelhřimov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Michal 2:1, Chvátal František 0:2, Kunce Radoslav 1:2, Filipec Michal ml. 1:2, Vyletěl Petr 0:1, body hostů: Jírů Libor 3:0, Jírů Miroslav 1:2, Talíř Pavel 2:1, Mach Radek 2:1), TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Žďár nad Sázavou C - SKST Třešť C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klusáček Jiří 1:0, Kreisler Tomáš 2:0, Hruška Jiří 2:0, Hájek Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Sklenář Stanislav 0:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Kozák Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Přibyslav A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 1:1, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 1:1, WO 3:0, body hostů: Holík Vratislav 2:1, Bednář Ivan 1:2, Kořínek Stanislav 0:3, WO 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 2:1, Kříž Nikolas 1:2, Máca Jan 2:1, body hostů: Jírů Libor 2:1, Jírů Miroslav 2:1, Talíř Pavel 0:3, Mach Radek 0:3), TJ Třebenice A - SK Horní Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Michal 2:0, Bárta Josef 0:2, Kunce Radoslav 3:0, Filipec Michal ml. 3:0, body hostů: Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 1:1, Nepraš Jiří 0:2, Fröhlich Václav 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Sokol Rovečné A - SKST Třešť C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Zdeněk 1:0, Doskočilová Jana 2:0, Hrstka Milan ml. 3:0, Kadlec Ivo st. 0:1, WO 3:0, body hostů: Kozák Zdeněk 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Sklenář Stanislav 1:1, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vídeňský Aleš 2:1, Kruml Milan 0:2, Veselý Jakub 1:2, Tecl Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Holík Vratislav 3:1, Bednář Ivan 1:3, Kořínek Stanislav 1:2, WO 0:4),
7. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Třebenice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Vratislav 3:0, Bednář Ivan 3:0, Holub Šťěpán 3:0, WO 0:4, body hostů: Ondráček Michal 0:2, Semotam Aleš 0:2, Bárta Josef 0:3, Filipec Michal ml. 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 0:10wo, SKST Třešť C - TJ Sokol Přibyslav A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rudolf Vincent 0:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Havel Miloslav 0:2, Kocmánek Jaroslav 0:2, body hostů: Filip Bohuslav 2:0, Matějů Václav 2:0, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0), SK Horní Ves A - TJ Sokol Rovečné A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nepraš Jiří 2:2, Parkan Aleš 0:3, Ištok Štefan 0:3, Dvořák Aleš 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Doskočilová Jana 4:0, Moravec Zdeněk 1:2, Doskočil Břetislav 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Žďár nad Sázavou C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Libor 0:2, Jelínek František 0:2, Talíř Pavel 0:3, Kubát Martin 2:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 3:0, Klusáček Jiří 1:1, Kreisler Tomáš 1:1),
8. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Jemnice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buk Martin 2:1, Bednář Ivan 3:0, Holík Vratislav 4:0, WO 0:4, body hostů: Máca Jan 1:2, Chvátal Pavel 0:2, Kříž Nikolas 0:3, Kabelka Jan 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Brtnice A - TJ Sokol Přibyslav A 0:10wo, SKST Třešť C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Jan 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2, Havel Miloslav 0:3, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Tecl Tomáš 3:0, Vídeňský Aleš 3:0, Kruml Milan 2:1, Kubíček Jan 1:1), SK Horní Ves A - TJ Žďár nad Sázavou C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jiří 2:1, Parkan Aleš 0:3, Ištok Štefan 1:2, Dvořák Aleš 0:3, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Chytal Zdeněk 2:1, Klusáček Jiří 2:1, Kreisler Tomáš 2:1), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Rovečné A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:1, Jelínek František 1:3, Talíř Pavel 1:3, Kubát Martin 4:0, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Doskočilová Jana 2:2, Moravec Zdeněk 2:2, Doskočil Břetislav 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Sokol Jemnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 2:2, Doskočilová Jana 1:3, Kadlec Ivo st. 1:2, Hrstka Milan ml. 2:2, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 4:0, Kabelka Jan 2:2, Kříž Nikolas 0:3), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Třebenice A 10:0wo, TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - SK Horní Ves A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:0, Kruml Milan 1:1, Kubíček Jan 2:1, Tecl Tomáš 3:0, body hostů: Nepraš Jiří 2:1, Dvořák Aleš 0:3, Ištok Štefan 0:3, Fröhlich Václav 0:2), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 1:1, Slota Zdeněk 3:0, Kamarád Prokop 2:1, body hostů: Jírů Libor 1:2, Duda Lukáš 0:3, Mach Radek 1:1, Záboj Petr 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - SKST Třešť C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Vratislav 4:0, Bednář Ivan 2:1, Kořínek Stanislav 0:3, Vala Daniel 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Sklenář Stanislav 1:3, Havel Miloslav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Třebenice A 10:0wo, TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Jemnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytal Zdeněk 3:1, Kreisler Tomáš 1:3, Klusáček Jiří 1:3, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Máca Jan 3:1, Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 2:2, Kříž Nikolas 0:4), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Spartak Pelhřimov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Milan 1:3, Veselý Jakub 1:3, Kubíček Jan 1:1, Vídeňský Aleš 4:0, WO 0:2, body hostů: Jírů Libor 2:1, Duda Lukáš 2:2, Mach Radek 2:2, Záboj Petr 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Přibyslav A - SK Horní Ves A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Martin 1:1, Filip Bohuslav 3:0, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Dvořák Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, Dvořák Adam 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Brtnice A 10:0wo,
11. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Břetislav 0:4, Doskočilová Jana 2:2, Moravec Zdeněk 0:3, Hrstka Milan ml. 4:0, body hostů: Chytal Zdeněk 3:1, Klusáček Jiří 2:2, Nekuža Roman 3:1, Kreisler Tomáš 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Přibyslav A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vídeňský Aleš 1:0, Kubíček Jan 1:2, Kruml Milan 1:2, Tecl Tomáš 1:2, WO 0:2, body hostů: Filip Bohuslav 0:2, Sobotka Jaroslav 1:2, Slota Zdeněk 2:0, Matějů Václav 2:0, Kamarád Prokop 1:0, WO 2:0), SK Horní Ves A - TJ Spartak Pelhřimov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 1:1, Nepraš Jiří 0:3, Ištok Štefan 0:2, body hostů: Kubát Martin 3:0, Jírů Libor 1:1, Duda Lukáš 2:0, Jírů Miroslav 2:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Třebenice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 1:1, Bouda Zdeněk 3:0, Máca Jan 2:0, body hostů: Filipec Michal ml. 0:3, Ondráček Michal 1:1, Bárta Josef 0:2, Bárta Jiří 0:2),
12. kolo:
SKST Třešť C - TJ Třebenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Miloslav 3:0, Sklenář Stanislav 1:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Kocmánek Jaroslav 3:0, body hostů: Ondráček Michal 1:2, Chvátal František 1:2, Bárta Jiří 1:2, Filipec Michal ml. 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 2:1, Buk Martin 1:2, Bednář Ivan 2:1, Vala Daniel 3:0, body hostů: Kubát Martin 3:0, Jírů Libor 1:2, Jírů Miroslav 0:3, Talíř Pavel 0:3), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Rovečné A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 2:2, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 1:2, Tecl Tomáš 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 2:2, Doskočilová Jana 3:1, Kadlec Ivo st. 1:2, Moravec Zdeněk 3:0), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Žďár nad Sázavou C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 2:0, Filip Bohuslav 2:1, Slota Zdeněk 2:1, Sobotka Jaroslav 2:1, Kamarád Prokop 0:1, body hostů: Hájek Miroslav 1:2, Chytal Zdeněk 2:1, Klusáček Jiří 1:2, Kreisler Tomáš 0:3),
13. kolo:
SKST Třešť C - TJ Sokol Jemnice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jiří 2:2, Sklenář Stanislav 0:4, Havel Miloslav 0:3, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Máca Jan 4:0, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 2:2, Bouda Zdeněk 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - SK Horní Ves A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 2:0, Buk Martin 2:0, Bednář Ivan 2:0, Vala Daniel 2:0, body hostů: Ištok Štefan 0:2, Parkan Aleš 0:2, Nepraš Jiří 0:2, Dvořák Aleš 0:2), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Rovečné A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slota Zdeněk 2:2, Kamarád Prokop 2:2, Sobotka Jaroslav 1:3, Filip Bohuslav 0:2, Matějů Václav 1:1, body hostů: Hrstka Milan ml. 4:0, Doskočilová Jana 1:3, Moravec Zdeněk 2:2, Doskočil Břetislav 3:1), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Žďár nad Sázavou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 3:1, Veselý Jakub 1:3, Kruml Milan 1:3, Tecl Tomáš 2:2, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Chytal Zdeněk 2:2, Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 1:1, Bouda Zdeněk 2:1, Máca Jan 3:0, body hostů: Tecl Tomáš 0:3, Vídeňský Aleš 2:1, Veselý Jakub 0:3, Kruml Milan 0:2), TJ Třebenice A - TJ Sokol Přibyslav A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filipec Michal ml. 0:2, Ondráček Michal 1:1, Bárta Josef 1:2, Vyletěl Petr 0:3, body hostů: Slota Zdeněk 3:0, Filip Bohuslav 2:1, Kamarád Prokop 1:1, Matějů Václav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minčev Ondřej 1:2, Kreisler Tomáš 0:2, Klusáček Jiří 0:3, Chytal Zdeněk 1:2, body hostů: Holub Šťěpán 3:0, Vala Daniel 2:1, Holík Vratislav 3:0, Buk Martin 1:1), TJ Spartak Pelhřimov C - SKST Třešť C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírů Libor 3:0, Jírů Miroslav 1:2, Duda Lukáš 1:2, Kubát Martin 4:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:2, Havel Miloslav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Kozák Zdeněk 1:2),
15. kolo:
TJ Třebenice A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Jiří 0:2, Ondráček Michal 0:2, Filipec Michal ml. 1:2, Bárta Josef 0:3, body hostů: Tecl Tomáš 3:0, Vídeňský Aleš 3:0, Veselý Jakub 1:1, Kruml Milan 2:0), TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Přibyslav A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 1:3, Kabelka Jan 2:2, Bouda Zdeněk 0:3, Máca Jan 3:1, body hostů: Slota Zdeněk 1:3, Filip Bohuslav 3:1, Matějů Václav 4:0, Kamarád Prokop 1:2), TJ Sokol Rovečné A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 1:2, Doskočilová Jana 2:1, Doskočil Břetislav 0:3, Hrstka Milan ml. 2:2, body hostů: Holub Šťěpán 4:0, Vala Daniel 1:2, Holík Vratislav 3:0, Buk Martin 0:3), SK Horní Ves A - SKST Třešť C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Adam 0:4, Fröhlich Václav 1:2, Nepraš Jiří 2:1, Dvořák Aleš 2:2, body hostů: Kocmánek Jaroslav 4:0, Havel Miloslav 1:3, Kratochvíl Jiří 2:1, Kozák Zdeněk 2:1),
16. kolo:
SK Horní Ves A - TJ Sokol Jemnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ištok Štefan 0:2, Dvořák Aleš 0:2, Nepraš Jiří 1:1, Fröhlich Václav 0:2, Dvořák Adam 0:1, body hostů: Máca Jan 3:0, Chvátal Pavel 2:0, Kabelka Jan 1:1, Kříž Nikolas 2:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Třebenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 2:1, Jírů Miroslav 1:1, Talíř Pavel 2:1, Jírů Libor 3:0, body hostů: Ondráček Michal 1:2, Chvátal František 1:2, Filipec Michal ml. 1:2, Bárta Jiří 0:2), SKST Třešť C - TJ Žďár nad Sázavou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 2:2, Kratochvíl Jiří 0:4, Havel Miloslav 1:2, Kocmánek Jaroslav 3:1, body hostů: Hájek Miroslav 4:0, Chytal Zdeněk 3:1, Minčev Ondřej 1:3, Kreisler Tomáš 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Přibyslav A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buk Martin 0:2, Bednář Ivan 0:2, Buk Radek 1:2, Vala Daniel 0:3, body hostů: Filip Bohuslav 3:0, Sobotka Jaroslav 2:1, Slota Zdeněk 2:0, Kamarád Prokop 2:0),
17. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Jemnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírů Miroslav 1:3, Talíř Pavel 1:3, Duda Lukáš 1:0, Jírů Libor 4:0, Mach Radek 2:1, body hostů: Máca Jan 2:2, Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Kříž Nikolas 1:3), SK Horní Ves A - TJ Třebenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ištok Štefan 2:2, Parkan Aleš 3:1, Nepraš Jiří 3:1, Dvořák Aleš 1:0, Fröhlich Václav 0:3, body hostů: Ondráček Michal 2:2, Chvátal František 2:2, Filipec Michal ml. 2:2, Bárta Jiří 1:3), SKST Třešť C - TJ Sokol Rovečné A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jiří 0:3, Havel Miloslav 1:2, Kocmánek Jaroslav 2:1, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:0, Doskočilová Jana 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 1:2), Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buk Martin 2:1, Bednář Ivan 0:3, Buk Radek 2:1, Vala Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Tecl Tomáš 3:1, Vídeňský Aleš 3:1, Kubíček Jan 1:3, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Třebenice A - Stolní tenis Velké Meziříčí B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyletěl Petr 0:2, Chvátal František 0:2, Filipec Michal ml. 0:2, Semotam Aleš 0:2, body hostů: Holub Šťěpán 2:0, Vala Daniel 2:0, Holík Vratislav 2:0, Buk Martin 2:0), TJ Sokol Přibyslav A - SKST Třešť C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 2:0, Filip Bohuslav 2:1, Sobotka Jaroslav 3:0, body hostů: Kocmánek Jaroslav 2:1, Kozák Zdeněk 0:3, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 0:2), TJ Sokol Rovečné A - SK Horní Ves A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 2:1, Hrstka Milan ml. 2:1, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 3:0, Ištok Štefan 0:3, Dvořák Aleš 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Spartak Pelhřimov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 3:0, Kreisler Tomáš 2:0, Minčev Ondřej 0:3, Hájek Miroslav 3:0, body hostů: Jírů Miroslav 1:2, Duda Lukáš 1:2, Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - Stolní tenis Velké Meziříčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 2:2, Kabelka Jan 0:4, Kříž Nikolas 2:1, Máca Jan 2:2, body hostů: Holub Šťěpán 4:0, Vala Daniel 3:1, Holík Vratislav 1:3, Buk Martin 1:2), TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B - SKST Třešť C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vídeňský Aleš 4:0, Kubíček Jan 0:3, Kruml Milan 2:1, Tecl Tomáš 3:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 1:3, Sklenář Stanislav 0:3, Kratochvíl Jiří 1:2), TJ Žďár nad Sázavou C - SK Horní Ves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Miroslav 2:0, Minčev Ondřej 0:2, Klusáček Jiří 3:0, Chytal Zdeněk 3:0, body hostů: Nepraš Jiří 1:2, Parkan Aleš 1:1, Ištok Štefan 0:2, Dvořák Aleš 0:2, Dvořák Adam 0:1), TJ Sokol Rovečné A - TJ Spartak Pelhřimov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Kadlec Ivo st. 2:1, Doskočil Břetislav 1:2, Hrstka Milan ml. 3:0, body hostů: Duda Lukáš 2:1, Jírů Miroslav 1:2, Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 0:3),
20. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Rovečné A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreisler Tomáš 2:2, Nekuža Roman 1:3, Klusáček Jiří 3:1, Hájek Miroslav 4:0, body hostů: Hrstka Milan ml. 2:2, Kadlec Ivo st. 0:4, Moravec Zdeněk 3:1, Doskočil Břetislav 1:3), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Prokop 2:2, Bednář Marek 0:2, Filip Bohuslav 3:0, Sobotka Jaroslav 2:2, Matějů Václav 2:0, body hostů: Vídeňský Aleš 3:1, Veselý Jakub 3:1, Kruml Milan 0:4, Kubíček Jan 0:3), TJ Spartak Pelhřimov C - SK Horní Ves A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 2:1, Jírů Libor 2:1, Talíř Pavel 1:2, Kubát Martin 3:1, body hostů: Nepraš Jiří 3:1, Ištok Štefan 2:1, Dvořák Adam 0:3, Dvořák Aleš 0:3), TJ Třebenice A - TJ Sokol Jemnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Jiří 0:2, Bárta Josef 0:2, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal ml. 0:2, body hostů: Chvátal Pavel 3:0, Kabelka Jan 2:0, Kříž Nikolas 1:1, Bouda Zdeněk 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Rovečné A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 0:3, Máca Jan 2:2, body hostů: Hrstka Milan ml. 4:0, Moravec Zdeněk 3:1, Doskočilová Jana 2:2, Doskočil Břetislav 0:3), TJ Třebenice A - TJ Žďár nad Sázavou C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Josef 1:1, Chvátal František 1:1, Ondráček Michal 0:3, Filipec Michal ml. 0:3, body hostů: Hájek Miroslav 3:0, Němeček František 2:1, Klusáček Jiří 2:0, Kreisler Tomáš 1:1), SK Horní Ves A - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fröhlich Václav 0:2, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:2, Nepraš Jiří 0:2, body hostů: Vídeňský Aleš 2:0, Tecl Tomáš 2:0, Kruml Milan 2:0, Kubíček Jan 2:0), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sokol Přibyslav A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Radek 1:2, Talíř Pavel 1:2, Záboj Petr 0:3, Jírů Libor 2:1, body hostů: Matějů Václav 2:0, Sobotka Jaroslav 2:1, Slota Zdeněk 2:1, Kamarád Prokop 1:2, Filip Bohuslav 1:0), SKST Třešť C - Stolní tenis Velké Meziříčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Stanislav 2:1, Kratochvíl Jiří 1:2, Havel Miloslav 2:1, Kocmánek Jaroslav 3:0, body hostů: Buk Radek 3:0, Kořínek Stanislav 1:2, Dvořák František 0:3, Hedvábný Lukáš 0:3),
22. kolo:
TJ Třebenice A - TJ Sokol Rovečné A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Josef 3:0, Chvátal František 0:3, Ondráček Michal 1:2, Filipec Michal ml. 1:3, body hostů: Hrstka Milan ml. 3:1, Moravec Zdeněk 3:0, Doskočilová Jana 0:2, Doskočil Břetislav 2:1, Hrstka Milan st. 0:1), TJ Sokol Jemnice B - TJ Žďár nad Sázavou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel 3:1, Kabelka Jan 1:3, Novák Miloš 1:3, Máca Jan 4:0, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Klusáček Jiří 1:3, Kreisler Tomáš 2:2, Němeček František 1:3), TJ Spartak Pelhřimov C - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duda Lukáš 1:2, Mach Radek 0:3, Talíř Pavel 1:2, Jírů Libor 2:2, body hostů: Vídeňský Aleš 4:0, Tecl Tomáš 2:1, Kruml Milan 1:2, Kubíček Jan 2:1), SK Horní Ves A - TJ Sokol Přibyslav A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Aleš 0:1, Parkan Aleš 0:2, Ištok Štefan 0:3, Nepraš Jiří 1:1, Dvořák Adam 0:1, body hostů: Kamarád Prokop 3:0, Slota Zdeněk 2:0, Sobotka Jaroslav 1:1, Filip Bohuslav 2:0),
ČESKÝ POHÁR VYSOČINA
1. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Humpolec A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kmoch Petr ml. 1:1, Hájek Jaroslav 2:1, Trnka Tomáš 3:0, Kmoch Petr st. 0:1, body hostů: Pros Ondřej 1:2, Krčil Aleš 2:1, Pavlík Adam 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ CHS Chotěboř 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 2:1, Vavřička Richard 1:2, Trtík Zdeněk 2:1, body hostů: Joksch Jakub 3:0, Málek Miroslav 0:3, Pokorný Radim 1:2), TJ Věžnice - Slavoj Polná 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 0:3, Tlačbaba Martin 0:3, Dočekal Milan 0:3, body hostů: Kučera Martin 3:0, Manelyuk Dmytro 3:0, Bláha František 3:0), TJ Sokol Kamenice - TJ Lukov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondrák Radim 2:1, Lély Jan 0:3, Kaisler Vlastimil 0:3, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:0, Vidourek Jan ml. 2:1, Vrzal Zdeněk 2:1),
2. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Kamenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Jaroslav 3:0, Trnka Tomáš 3:0, Kmoch Petr st. 3:0, body hostů: Kopečný Miroslav 0:3, Kaisler Vlastimil 0:3, Kopečný Pavel 0:3), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Lukov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčil Aleš 3:0, Krčil Tomáš 1:2, Pros Ondřej 2:1, body hostů: Václavek Jan 0:3, Vrzal Zdeněk 1:2, Konvalinka Ondřej 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Věžnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vavřička Richard 2:1, Trtík Zdeněk 2:1, Jirásek Martin 1:2, body hostů: Klimeš Martin 3:0, Tlačbaba Martin 1:2, Dočekal Milan 0:3), TJ CHS Chotěboř - Slavoj Polná 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joksch Jakub 1:1, Kafka Stanislav 1:2, Sokol Zdeněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Šejstal Adolf 0:2, Hladík Jiří 1:1, Krčál Radek 3:0, Babínek Jiří 0:1, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Humpolec B - TJ Lukov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 0:3, Trnka Tomáš 3:0, Kmoch Petr st. 1:2, body hostů: Vrzal Zdeněk 2:1, Konvalinka Ondřej 2:1, Václavek Jan 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Kamenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčil Aleš 3:0, Pros Ondřej 3:0, Pavlík Adam 3:0, body hostů: Kopečný Miroslav 0:3, Kaisler Vlastimil 0:3, Kopečný Pavel 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 0:3, Vavřička Richard 0:3, Sedláček Václav 0:3, body hostů: Krčál Radek 3:0, Šejstal Adolf 3:0, Babínek Jiří 3:0), TJ CHS Chotěboř - TJ Věžnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Joksch Jakub 3:0, Málek Miroslav 0:1, Pokorný Radim 1:2, Joksch David 0:2, body hostů: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 1:2, Dočekal Milan 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Kamenice - TJ Věžnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopečný Pavel 0:2, Reiterman Jaroslav 1:2, Kopečný Miroslav 0:3, Kopečná Adéla 0:1, body hostů: Klimeš Martin 3:0, Tlačbaba Martin 3:0, Dočekal Milan 2:1), TJ Lukov - Slavoj Polná 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidourek Jan ml. 0:3, Vrzal Zdeněk 1:2, Václavek Jan 0:1, Konvalinka Ondřej 0:2, body hostů: Kučera Martin 2:1, Manelyuk Dmytro 3:0, Babínek Jiří 3:0), TJ Jiskra Humpolec B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Jaroslav 2:1, Trnka Tomáš 3:0, Kmoch Petr ml. 3:0, body hostů: Staněk Vladimír 0:3, Jirásek Martin 0:3, Vavřička Richard 1:2), TJ Jiskra Humpolec A - TJ CHS Chotěboř 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlík Adam 2:1, Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 2:1, body hostů: Kafka Stanislav 1:2, Tůma Martin 1:2, Málek Miroslav 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kamenice - Slavoj Polná 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondrák Radim 0:3, Kaisler Vlastimil 0:3, Kopečný Miroslav 0:1, Reiterman Jaroslav 0:2, body hostů: Kučera Martin 3:0, Manelyuk Dmytro 3:0, Babínek Jiří 3:0), TJ Lukov - TJ Věžnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konvalinka Ondřej 3:0, Vidourek Jan ml. 2:1, Vrzal Zdeněk 2:1, body hostů: Klimeš Martin 2:1, Tlačbaba Martin 0:3, Dočekal Milan 0:3), TJ Jiskra Humpolec B - TJ CHS Chotěboř 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájek Jaroslav 2:1, Trnka Tomáš 3:0, Kmoch Petr ml. 2:1, body hostů: Joksch Jakub 1:2, Kafka Stanislav 1:2, Pokorný Radim 0:2, Joksch David 0:1), TJ Jiskra Humpolec A - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brukner Vít 3:0, Zadina Josef 0:3, Krčil Aleš 3:0, body hostů: Jirásek Martin 1:2, Sedláček Václav 1:2, Trtík Zdeněk 1:2),
6. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Kamenice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 0:3, Vavřička Richard 3:0, Sedláček Václav 1:2, body hostů: Holub Martin 2:1, Kaisler Vlastimil 2:1, Wiederlechner Marek 1:2), TJ CHS Chotěboř - TJ Lukov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Radim 1:2, Joksch Jakub 1:2, Málek Miroslav 1:2, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:0, Vrzal Zdeněk 3:0, Kertész Petr 0:3), TJ Věžnice - TJ Jiskra Humpolec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 2:1, Dočekal Milan 1:2, Szathmary Roman 0:3, body hostů: Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 2:1, Trnka Tomáš 3:0), Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladík Jiří 1:2, Kučera Martin 2:1, Babínek Jiří 2:1, body hostů: Krčil Tomáš 0:3, Pavlík Adam 1:2, Krčil Aleš 3:0),
7. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Lukov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásek Martin 1:2, Vavřička Richard 1:2, Sedláček Václav 1:2, body hostů: Vrzal Zdeněk 3:0, Konvalinka Ondřej 3:0, Kertész Petr 0:3), TJ CHS Chotěboř - TJ Sokol Kamenice 10:0wo, TJ Věžnice - TJ Jiskra Humpolec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Martin 2:1, Dočekal Milan 0:3, Szathmary Roman 0:3, body hostů: Pavlík Adam 2:1, Krčil Tomáš 2:1, Krčil Aleš 3:0), Slavoj Polná - TJ Jiskra Humpolec B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šejstal Adolf 1:2, Kučera Martin 3:0, Babínek Jiří 2:1, body hostů: Kmoch Petr st. 1:2, Kmoch Petr ml. 0:3, Trnka Tomáš 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy