Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
12. kolo:
KST Orel ČB A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:1, Vlk Jan 1:3, Kvašnovský Petr 2:1, Doležal Josef 3:1, body hostů: Zegermacher Erik 2:2, Kropík Milan 1:3, Dvořák Josef ml. 1:3, Janda Karel 2:1), Velešín - Přídolí A - TTC Libín Prachatice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamera Josef 3:0, Vraspír Roman 0:2, Maňhal Daniel 3:0, Fesl Martin 2:1, body hostů: Kunz Jaroslav 1:2, Dvořáček Josef 2:1, Žák František 0:3, Halabrín Milan ml. 0:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - RUFA Bechyně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík Libor 3:0, Rychlík Josef 1:1, Škoda Petr 2:1, Švrčina Tomáš 2:1, body hostů: Syrovátka Jan 0:3, Alexa Jiří 3:0, Kovářík Tomáš 0:3, Soldát Tomáš 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav B - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Ondřej 1:0, Zeman Lukáš 2:0, Fiala Jakub 2:1, Vonášek Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Smolík Jan 0:3, Smolík Tomáš 1:1, Posel Adam 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Protivín A - TJ Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Ondřej 2:1, Cendelín Rostislav 0:3, Votava Štěpán 1:2, Dunovský Libor 1:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 3:0, Růžička Milan 3:0, Kuchta Kamil nejml. 1:1, Procházka Jaroslav 1:2, Janošťák Miroslav 0:1), TJ Sokol Vodňany B - TJ VS Tábor A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:2, David Jaroslav 4:0, Kuba Michal 2:1, David Jakub 1:3, body hostů: Jehně Richard 2:2, Děd Lukáš 1:3, Jehně Václav ml. 1:3, Losos Radek 2:1),
13. kolo:
Velešín - Přídolí A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:0, Vraspír Roman 0:2, Maňhal Daniel 3:0, Fesl Martin 3:0, body hostů: Janda Karel 1:2, Zegermacher Erik 1:2, Kropík Milan 0:2, Dvořák Josef ml. 0:2), KST Orel ČB A - TTC Libín Prachatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:0, Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 1:2, Doležal Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Kunz Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 1:2, Žák František 1:2, Halabrín Milan ml. 0:3, WO 0:1), ČZ Strakonice Elektrostav B - RUFA Bechyně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdira Patrik 1:2, Krejčí Ondřej 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Fiala Jakub 2:2, body hostů: Špeta Michal 0:4, Alexa Jiří 1:2, Pučégl Pavel 1:2, Syrovátka Jan 2:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Sokol Kardašova Řečice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 2:1, Rychlík Josef 2:0, Smažík Libor 3:0, Škoda Petr 0:1, body hostů: Smolík Jan 3:0, Hunal Martin 0:3, Smolík Tomáš 0:3, Posel Adam 0:3), TJ Sokol Vodňany B - TJ Spartak Kaplice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 2:2, David Jaroslav 1:0, Kuba Michal 1:2, David Jakub 1:3, WO 0:2, body hostů: Beneš Pavel ml. 1:0, Procházka Jaroslav 3:1, Růžička Milan 2:1, Janošťák Miroslav 1:1, Kuchta Kamil nejml. 0:2, WO 2:0), TJ Slavoj Protivín A - TJ VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Štěpán 3:0, Vařečka Ondřej 3:0, Cendelín Rostislav 1:2, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Jehně Richard 1:2, Děd Lukáš 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Losos Radek 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TTC Libín Prachatice A - TJ Sokol Vodňany B -:-, TJ Spartak Kaplice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, TJ VS Tábor A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-, RUFA Bechyně A - KST Orel ČB A -:-, TJ Sokol Kardašova Řečice A - Velešín - Přídolí A -:-,
15. kolo:
TTC Libín Prachatice A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Vodňany B -:-, TJ VS Tábor A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A -:-, TJ Spartak Kaplice A - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-, TJ Sokol Kardašova Řečice A - KST Orel ČB A -:-, RUFA Bechyně A - Velešín - Přídolí A -:-,
Krajský přebor
12. kolo:
KST Orel ČB C - TJ Šumavan Vimperk A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Pavel 1:3, Hornych Pavel 2:2, Šilhavý Petr 2:2, Sassmann Jakub 3:1, body hostů: Krahulec Jiří ml. 4:0, Martenek Vladimír 2:2, Jareš Oldřich 1:3, Pavlíček Luděk 1:3), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 1:3, Kamera Josef 2:2, body hostů: Duspiva Martin 1:3, Škoda Petr 4:0, Kureš Vlastislav 3:1, Jabůrek Jan 0:4), SKP Prachatice - DDM Soběslav B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 2:2, Novák Zdeněk 1:3, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 3:1, body hostů: Hložek Tomáš 4:0, Holub Martin 2:2, Losos Marek 2:2, Losos Lukáš 1:2), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Strakonice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cicko Tomáš 2:0, Jindra Zdeněk 2:0, Petrus Michal st. 1:2, Janda Jiří 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 1:1, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Protivín B - TJ Spartak Kaplice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Polanský Milan 0:2, Zoch Samuel 0:2, Klárner Jakub 0:2, body hostů: Janošťák Miroslav 1:0, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0, Beneš Pavel st. 2:0, Dvořák Jan 1:0), Staving Studená B - KST Orel ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:2, Maňhal Jan ml. 2:2, Schwarz Miloslav 2:2, Blažek Zdeněk 3:1, body hostů: Kvašnovský Petr 2:2, Brom Jan 2:2, Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 0:4),
13. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Šumavan Vimperk A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Betka Kamil 0:3, Blaženec Dušan 0:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Krahulec Jiří ml. 4:0, Martenek Vladimír 2:1, Jareš Oldřich 1:2, Pavlíček Luděk 1:2), KST Orel ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 3:0, Šilhavý Petr 1:1, Vrzal Pavel 2:1, Hornych Pavel 3:0, body hostů: Duspiva Martin 0:3, Škoda Petr 2:1, Jabůrek Jan 0:3, Soucha Jan 0:2), TJ Calofrig Borovany A - DDM Soběslav B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 1:3, Jindra Zdeněk 1:2, Petrus Michal st. 1:2, Janda Jiří 2:2, body hostů: Šindelář Radim 4:0, Hložek Tomáš 3:1, Holub Martin 0:3, Holub Josef 2:1), SKP Prachatice - TJ Sokol Strakonice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Jiří 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 1:2, body hostů: Chmel Petr I. 3:0, Hrach František ml. 3:0, Jungvirt Josef 1:1, Jungvirt Roman 2:0), Staving Studená B - TJ Spartak Kaplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:1, Maňhal Jan ml. 0:3, Schwarz Miloslav 0:3, Blažek Zdeněk 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 3:1, Kuchta Kamil nejml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Beneš Pavel st. 1:2), TJ Slavoj Protivín B - KST Orel ČB B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Soumar Milan 0:2, Polanský Milan 0:2, body hostů: Kvašnovský Petr 2:0, Brom Jan 2:0, Kahuda Stanislav 2:0, Kocourek Petr 2:0),
14. kolo:
TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - Staving Studená B -:-, TJ Spartak Kaplice B - SKP Prachatice -:-, KST Orel ČB B - TJ Calofrig Borovany A -:-, DDM Soběslav B - KST Orel ČB C -:-, TJ Sokol Strakonice A - Velešín - Přídolí B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Šumavan Vimperk A - Staving Studená B -:-, KST Orel ČB B - SKP Prachatice -:-, TJ Spartak Kaplice B - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Sokol Strakonice A - KST Orel ČB C -:-, DDM Soběslav B - Velešín - Přídolí B -:-,
Krajská soutěž A
12. kolo:
KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Rudolf 2:1, Blažek Bohumír 1:1, Pazderová Klára 2:1, Nečasová Natálie 3:0, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Fleischmannová Klára 0:2), TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navara Václav 2:1, Dvořák Jan 1:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dvořák Rudolf 3:0, body hostů: Kolář Otakar 2:1, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:2), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, SK Pedagog ČB B - SK Žimutice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Farník Jiří 1:1, Founě Jiří 2:1, Čelikovský Jakub 3:0, body hostů: Barták Kamil 2:1, Pražák Arnošt 0:3, Volek Petr 0:3, Šálený Miroslav 0:2),
13. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navara Václav 1:1, Dvořák Jan 2:0, Dvořák Rudolf 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, body hostů: Novák Václav 2:1, Laštovička Jan 0:3, Novák Martin 0:2, Vondrák Zdeněk st. 0:2), KST Orel ČB D - SK MARTYNA Malovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 1:2, Hořejší Rudolf 0:2, Blažek Bohumír 1:2, Nečasová Natálie 1:3, Vrzal Petr 1:0, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Krotký Marek 3:0, Milota Miroslav 2:1, Havel Tomáš 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikeš Dalibor 4:0, Dobrovodský Martin 2:2, Kudláček Zbyněk 1:2, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Lojka David 3:1, Malčák Karel 1:3, Paleček Vladimír 2:2, Hošna Jiří 0:3), SK Pedagog ČB B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SK Žimutice A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol České Budějovice B -:-, SK MARTYNA Malovice A - SK Pedagog ČB B -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slávia Prachatice A -:-, SK Žimutice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - KST Orel ČB D -:-,
15. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol České Budějovice B -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK Pedagog ČB B -:-, SK Žimutice A - TJ Slávia Prachatice A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Spartak Kaplice C -:-,
Krajská soutěž B
12. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - ČZ Strakonice Elektrostav C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Miroslav 3:0, Kubíček Petr 1:2, Charvát Karel 1:2, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Holík Bohuslav 2:1, Šťastný Michael st. 2:1, Poklop Kamil 0:3, Soukup Lukáš 0:3), TJ Osek A - TJ Sokol Písek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandýs František 2:0, Vejda Miroslav 1:1, Peterka Václav 2:1, Holman Libor 3:0, body hostů: Černohorský Martin 0:3, Hanus Michal 2:1, Ďurišová Kateřina 0:2, Bílý Marek 0:2), TJ Sokol Lhenice A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Strakonice B - TJ Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Otakar ml. 1:3, Mašek Petr 1:2, Matějka Jan 1:2, Hanuš Václav 3:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Soukup Miloslav ml. 3:1, Křivanec Josef 1:2, Šavrda Karel 0:3), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 2:1, David Jaroslav 2:0, Bílý Michal 2:1, Šottner Jiří 3:0, body hostů: Mácha Jakub 0:3, Kolář Tomáš 1:2, Mácha Luboš ml. 0:3, Švára Libor 1:1),
13. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Mirotice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekyra Zbyněk 0:4, Svoboda Petr 2:1, Pešl Miroslav 1:2, Charvát Karel 1:3, body hostů: Karas Jaroslav ml. 3:1, Břicháček Lukáš 1:3, Vašek Jan 3:0, Motejzik Zbyněk 3:0), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Písek A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubravcová Eliška 1:2, Fišerová Iveta 0:3, Halabrín Milan st. 0:3, Dubravcová Aneta 2:1, WO 5:0, body hostů: Bílý Marek 2:2, Koza Tobiáš 3:1, Černohorský Martin 4:0, WO 0:5), TJ Osek A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Třebohostice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimoník Vladimír 2:1, Bílý Michal 2:1, Turek Václav 2:1, David Jaroslav 3:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Soukup Miloslav ml. 0:3, Křivanec Josef 0:3, Šavrda Karel 0:3), TJ Sokol Strakonice B - TJ Sokol Milevsko A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Otakar ml. 1:2, Mašek Petr 0:3, Matějka Jan 2:1, Hanuš Václav 1:2, body hostů: Mácha Jakub 2:1, Kolář Tomáš 3:0, Mácha Luboš st. 1:2, Kolář Petr 2:1),
14. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Strakonice B -:-, TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Třebohostice A - TJ Osek A -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Lhenice A -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Mirotice A - TJ Sokol Strakonice B -:-, ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Osek A -:-, TJ Třebohostice A - TJ Sokol Lhenice A -:-, ST Svatá Maří A - TJ Slovan Černý Dub A -:-,
Krajská soutěž C
12. kolo:
TJ VS Tábor B - TJ Sokol Lodhéřov A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Petr 1:2, Novák Martin 3:0, Losos Marek 2:1, Lachout Jaroslav 1:2, WO 2:0, body hostů: Čejna Tomáš 2:2, Lehký Lukáš 1:2, Vejbora Jaroslav 2:1, Peč Ondřej 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Tomáš 2:1, Mikuláš Michal 2:1, Pudil Milan 2:1, Krieger Jakub 3:0, body hostů: Říha Luboš 1:2, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 0:3, Tkáč Rudolf 0:3), TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ SDH Nové Dvory A -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Jiskra Třeboň A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Jakub 2:2, Vytiska Jiří 0:3, Lahodný Kryštof 1:2, Fitl Radek 2:2, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Pašek Felix 3:1, Ruso Miroslav 2:1, Samec Jaroslav 1:2), Staving Studená C - Katolický dům Dačice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňhal Jan st. 1:1, Kameník Jaroslav 2:0, Brada Adam ml. 3:0, Mastný Tomáš ml. 2:0, body hostů: Havlík Martin 1:2, Lovětínský Tomáš 0:2, Havlík Zdeněk 0:2, Štěpánek Antonín 0:2),
13. kolo:
TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Lodhéřov A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Werner Zdeněk 2:0, Dvořák Karel 2:0, Král Ludvík ml. 3:0, Lhotský Ondřej 3:0, body hostů: Čejna Tomáš 0:3, Peč Ondřej 0:3, Lehký Lukáš 0:2, Škarda Tomáš 0:2), TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ SDH Nové Dvory A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jakub 3:0, Mikuláš Michal 1:2, Pudil Milan 1:2, Mrázek Tomáš 3:0, body hostů: Prokop Rostislav 2:1, Břicháček Miroslav 1:2, Alexa Jaroslav 1:2, Šimák Pavel 0:3), Staving Studená C - TJ Jiskra Třeboň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 2:2, Kameník Jaroslav 3:1, Brada Adam ml. 2:2, Mastný Tomáš ml. 2:2, body hostů: Petrásek Martin 4:0, Pašek Felix 2:2, Samec Jaroslav 0:4, Benda Miroslav 1:3), Jindřichův Hradec 1930 A - Katolický dům Dačice A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytiska Jiří 0:3, Valášek Jakub 1:2, Fitl Radek 0:3, Lahodný Kryštof 1:2, body hostů: Macků Tomáš 3:0, Havlík Martin 2:1, Lovětínský Tomáš 3:0, Havlík Zdeněk 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Lodhéřov A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, Katolický dům Dačice A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ VS Tábor B -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Lodhéřov A - Staving Studená C -:-, Katolický dům Dačice A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ VS Tábor B -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
Divize žen
4. kolo:
TTC Kovářov B - KST ZŠ Vyšší Brod B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohoutová Ema 0:3, Smetanová Aneta 2:1, Růžičková Lenka 3:0, body hostů: Jarošová Anna 1:2, Chaloupková Tereza 1:2, Petrů Andrea 2:1), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Lhenice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dofková Adéla 0:3, Uhrová Veronika 0:3, Lahodná Johana 0:3, body hostů: Březinová Jana 3:0, Březinová Simona 3:0, Fišerová Katka 3:0), TJ Sokol České Budějovice A - TJ VS Tábor A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volavková Kateřina 1:2, Tenglová Jaroslava 3:0, WO 0:3, body hostů: Krátká Pavla 0:2, Lemberková Martina 1:1, Stuchlíková Eva 1:1, WO 3:0),
6. kolo:
TTC Kovářov B - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, KST ZŠ Vyšší Brod B - TJ Sokol České Budějovice A 1:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Anna 0:2, Chaloupková Tereza 0:1, Petrů Andrea 1:2, Vaverová Vanesa 0:2, body hostů: Šauerová Adéla 3:0, Tenglová Jaroslava 2:0, Volavková Kateřina 2:1), TJ Sokol Lhenice B - TJ VS Tábor A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Simona 1:2, Fišerová Katka 1:2, Březinová Jana 1:2, body hostů: Krátká Pavla 0:3, Lemberková Martina 3:0, Stuchlíková Eva 3:0),
7. kolo:
TJ Sokol Lhenice B - TTC Kovářov B -:-, TJ VS Tábor A - KST ZŠ Vyšší Brod B -:-, TJ Sokol České Budějovice A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy