Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
11. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Bor B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 1:0, Soukup Miloš 2:0, Mandík Petr 2:0, Peckert Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 0:2, Učík Rudolf 0:2, WO 0:3), KOC Sušice A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Patrik 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Mazura David 0:3, Láriš Petr 2:2, body hostů: Roubíček Jan 4:0, Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:1, Vohradský Marek 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Roch Tomáš 1:1, Čech Roman 3:0, Ulbrich Ondřej 2:0, body hostů: Jánský Marek 1:2, Vyleta Michal ml. 0:2, Kuncl Denis 0:2, Tran Duc Martin Lam 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 1:3, Boura Lukáš 1:3, Vyskočil Marek 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Vycudilík Jan 4:0, Auterský Václav 0:3, Hofman Petr 1:3, Havlíček Stanislav 1:0), TJ Sokol Horní Bělá A - Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Petr st. 4:0, Janda Pavel 0:4, Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 1:3, body hostů: Pachner Jan 2:2, Macháček Radek 3:1, Duchoň Antonín 2:2, Mezera Petr 1:3), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Somolík Miloš 0:3, Bělohlávek Luděk 2:1, Jícha Pavel 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 1:3, Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav ml. 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Domažlice A - SK Jiskra Domažlice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Ulman Miroslav 2:2, Kašper Petr 2:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Baštář Ondřej 3:1, Horák Libor 3:1, Mareš Daniel 2:2, Nguyen Libor 0:4),
12. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Dobřany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Petr 0:3, Soukup Miloš 0:2, Mandík Petr 0:3, Peckert Daniel 2:1, body hostů: Roubíček Jan 3:0, Vladyka Jakub 3:0, Šperl Jakub 2:1, Vohradský Marek 1:1), KOC Sušice A - TJ Sokol Bor B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazura David 1:0, Holý Pavel ml. 2:0, Sommer Patrik 2:0, Láriš Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Krieger Ladislav 0:2, Noha Miroslav 0:2, Učík Rudolf 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Lukáš 2:0, Ulbrich Ondřej 1:0, Čech Roman 2:1, Roch Tomáš 3:0, Protiva Jan 0:1, body hostů: Mašek Petr 1:2, Vycudilík Jan 1:2, Hofman Petr 0:2, Havlíček Stanislav 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:1, Lev Marek 0:3, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Marek 4:0, Babický Josef 1:0, body hostů: Vyleta Michal ml. 2:2, Jánský Marek 2:2, Kuncl Denis 0:4, Tran Duc Martin Lam 2:1), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechutný Petr st. 1:3, Janda Pavel 0:3, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 2:2, body hostů: Kunst Petr 3:1, Čákora Ladislav ml. 3:1, Čákora Ladislav 1:2, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Břasy A - Union Plzeň C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha Pavel 1:0, Lehner Vladimír 2:0, Pták Luboš 2:0, Bělohlávek Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Uhlíř Marek 0:2, Duchoň Antonín 0:2, Trnka Josef 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
Union Plzeň C - SKUŘ Plzeň B -:-, SKUŘ Plzeň C - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Lhůta A -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Horní Bělá A -:-,
14. kolo:
Union Plzeň C - KOC Sušice A -:-, SKUŘ Plzeň C - SKUŘ Plzeň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Čákorová Tereza 2:2, Čákora Ladislav ml. 0:3, Kysela Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Korbel Petr 4:0, Soukup Miloš 2:1, Městka Petr 1:3, Mandík Petr 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Lhůta A -:-,
Krajský přebor 1.tř.sk.A
11. kolo:
KOC Sušice B - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:0, Vítovec Miroslav 1:2, Baierl Tomáš 2:1, Jarab Josef 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 1:3, Brant František 3:0, Sedláček Štěpán 0:3, Dolejš Pavel 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:3, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 3:0, Křesák Vojtěch 1:3, body hostů: Šmíd Martin 2:0, Jehlík Miroslav 3:1, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 2:1, Sazama Adam 0:2), TJ Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:0, Šimek Adam 2:0, Čermák Michal 2:1, Niedermayer Michal 2:0, body hostů: Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 0:2, Škrleta Luboš 1:1, Súkeník Zdeněk 0:2), TJ Dioss Nýřany B - TJ Zdemyslice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 2:2, Šlajch Stanislav 0:3, Kabát Martin 1:2, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 4:0, Švarc Václav 0:3, Hýsek Tomáš 0:2, Švarc Pavel 1:0), Union Plzeň D - KST Klatovy B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kylián Zdeněk 3:0, Anetta Jan 1:1, Korecký Filip 3:0, Kříž Michal 3:0, body hostů: Koval Jan 1:2, Kollros Roman 0:3, Reiser Miroslav 0:3, Sladký Antonín 0:2),
12. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:1, Vítovec Miroslav 2:2, Baierl Tomáš 1:3, Jarab Josef 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 1:3, Chromek Miroslav 2:2, Sazama Adam 3:1, Sazama Luboš 0:1, Šmíd Martin 2:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Trefný Jan 1:2, Křesák Vojtěch 1:0, Rojík Marek 4:0, WO 0:2, body hostů: Dienstbier Pavel 2:1, Brant František 0:2, Sedláček Štěpán 0:3, Dolejš Pavel 1:2, WO 2:0), TJ Dioss Nýřany A - TJ Zdemyslice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Šimek Adam 2:1, Čermák Michal 2:1, Niedermayer Michal 2:1, body hostů: Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 2:1, Švarc Pavel 0:3, Švarc Václav 0:3), TJ Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 2:1, Alexa Vlastimil 0:3, Šlajch Stanislav 0:3, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 2:1, Čada Vladimír 2:1),
13. kolo:
Union Plzeň D - KOC Sušice B -:-, KST Klatovy B - TJ Sokol Horažďovice A -:-, TJ Slavoj Stod B - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Dobřany B - TJ Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dioss Nýřany B -:-,
14. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Horažďovice A -:-, KST Klatovy B - KOC Sušice B -:-, TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Zdemyslice A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Dobřany B - TJ Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dioss Nýřany A -:-,
Krajský přebor 1.tř.sk.B
11. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:2, WO 0:1, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Kalavský Marcel 1:2, Kubovský Jiří 1:3, Chalupecký Zdeněk 0:3, WO 1:0), SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pezlar Roman 0:4, Nálevka Jaroslav 3:1, Šiška Petr 2:2, Matějka Martin 2:2, body hostů: Toman Josef 1:3, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 3:1), TJ Hrádek A - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 2:2, Soukup Lukáš 0:1, Janík Ladislav 1:3, Hobl Pavel 2:2, Krákora Tomáš 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 2:2, Hach Václav 4:0, Hodek Martin 1:3, Zoubele Slavomír ml. 2:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Těně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Šmíd Josef 2:0, Hofman Martin 3:0, Hofman Petr ml. 1:1, WO 0:1, body hostů: Lysák Stanislav 0:3, Poch Pavel 0:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Ungr Jan II. 0:2, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:1, Kotva Pavel 1:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 1:1, WO 4:0, body hostů: Krejčí Antonín 0:3, Haišman Jaroslav 2:1, Vasilečko Michal 1:2, WO 0:4), SK Nevid A - TJ Sokol Nezvěstice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pezlar Roman 0:3, Nálevka Jaroslav 2:1, Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 2:1, Hodek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 0:4, Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 2:2, Hobl Pavel 3:1, body hostů: Hájek Milan 3:1, Kubík Libor 1:3, Vild Jan 1:3, Šauer David 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Nevid A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Hrádek A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Kralovice A -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod A -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Hrádek A -:-, ST DDM Stříbro A - SK Nevid A -:-,
Krajský přebor 2.tř.sk.A
11. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimanovský Marek 3:0, Šimanovský Robert 1:1, Mandák Lukáš 3:0, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Šmíd Martin 1:2, Jehlíková Petra 1:2, Jung Milan 0:3, Dobiáš Jan 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Blížejov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Petr 2:1, Balek Jan 1:2, Stach Petr 1:2, Stach Jiří 1:3, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Ševčík Jiří 3:0, Nový Radek 2:1, Strakoš Milan 0:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 2:2, Hromádko Pavel 2:2, Beneš Jaroslav 2:2, Kočka Pavel 3:1, body hostů: Mráz Václav 3:1, Šteffel Radek 4:0, Písařík Zdeněk 0:4, Plachý Pavel 0:4), TJ Slavoj Stod C - SK Poběžovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:1, Šleis Petr 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:3, Konrady Vladimír 0:3, body hostů: Syrový Václav 2:1, Glatz Karel 3:0, Kuneš Václav 3:0, Stróž Vladimír 1:1), TJ Dobřany C - KOC Sušice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:1, Hrubý Petr 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Umner Filip 3:0, body hostů: Leipelt Lukáš 2:1, Vítek Petr 0:3, Milfort Jiří st. 0:3, Mirvald Jan 0:2), TJ Sokol Staňkov A - KST Klatovy C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Karel 1:2, Oliva Petr 0:3, Bauer Pavel 2:1, Hes Vladimír 1:2, body hostů: Nedoma Lukáš 3:0, Belfín Karel ml. 2:1, Koval Lukáš 0:3, Kesman Karel 3:0), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Kdyně B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kociánová Dana 0:2, Jandečka Jindřich 0:2, Jandečka Jiří 0:2, Tochor Jiří 0:2, body hostů: Stanček Martin 2:0, Jankulík Martin 2:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Blížejov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Robert 0:1, Mandák Lukáš 1:1, Šimanovský Marek 2:0, Šimanovský Filip 0:1, WO 2:0, body hostů: Strakoš Miroslav 2:1, Ševčík Jiří 1:0, Nový Radek 0:3, Strakoš Milan 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Pocinovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 1:2, Stach Petr 1:2, Balek Jan 1:2, Bohdan Petr 1:3, body hostů: Šmíd Martin 4:0, Jung Milan 1:2, Jehlíková Petra 3:0, Dobiáš Jan 1:2), TJ Sokol Domažlice B - SK Poběžovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 1:3, Hromádko Pavel 4:0, Beneš Jaroslav 2:1, Kočka Pavel 2:0, Strnad Miloslav 0:2, body hostů: Syrový Václav 2:2, Glatz Karel 2:2, Kuneš Václav 1:3, Stróž Vladimír 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:1, Konrady Vladimír 0:3, Islomov Mukhammadjon 0:3, Šleis Petr 1:2, body hostů: Mráz Václav 2:1, Šteffel Radek 3:0, Písařík Zdeněk 2:1, Herzer Jan 2:1), TJ Dobřany C - KST Klatovy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:2, Hrubý Petr 2:2, Vohradský Jiří 2:2, Umner Filip 2:2, body hostů: Nedoma Lukáš 2:2, Belfín Karel ml. 3:1, Kesman Karel 1:3, Koval Lukáš 2:2), TJ Sokol Staňkov A - KOC Sušice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hes Vladimír 1:3, Oliva Petr 1:3, Mandík Karel 3:0, Bauer Pavel 1:3, body hostů: Leipelt Lukáš 3:1, Vítek Petr 3:1, Milfort Jiří st. 3:1, Mirvald Jan 0:3),
13. kolo:
KOC Sušice C - TJ Sokol Horažďovice B -:-, KST Klatovy C - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Dobřany C -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Domažlice B -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Blížejov A -:-,
14. kolo:
KOC Sušice C - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-, KST Klatovy C - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Staňkov A -:-, SK Poběžovice A - TJ Dobřany C -:-, TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Domažlice B -:-,
Krajský přebor 2.tř.sk.B
11. kolo:
TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Bor C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palek Vladimír 2:2, Hofman Petr st. 2:2, Jeremiáš Pavel 0:4, Levora Karel 3:1, body hostů: Krivda František 3:1, Císler Václav 3:1, Dědíček Jaroslav 2:2, Bočan Miroslav 1:3), TJ Sokol Těně B - TJ Hraničář Částkov A -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - TJ Dioss Nýřany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:2, Duraj Vojtěch 1:3, Bednář Radomír 2:2, Šauer David 3:1, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 4:0, Janda Vladimír 2:2, Krš Richard 2:2, Benedikt Jiří 0:4), TJ Spartak Strašice A - TJ Baník Líně A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krátký Petr 1:0, Janečková Jaroslava 2:0, Janeček Jaroslav 2:0, Havel Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolesa David 0:2, Olšák David 0:2, Housar Ivo 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bělá B - SKUŘ Plzeň D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 1:3, Plic Bohumil 2:2, Šípek Filip 3:1, Šípek Josef 3:1, body hostů: Městka Petr 4:0, Wimmer Jan 0:4, Gábor Filip 1:3, Horek Daniel 2:2), SDH Hadačka A - Union Plzeň E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horyna Luboš 2:1, Pícl Martin 3:0, Šimandl Václav 3:0, Soukup Pavel 1:2, body hostů: Sýkora David 1:2, Vintr Josef 1:2, Sýkorová Lucie 1:2, Boháč Jaroslav 0:3), TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Komanec Pavel 0:1, Kallmünzer Luboš 1:2, Glazar František 3:0, Protiva Jan 2:0, body hostů: Šperl Jan 1:2, Zoubele Slavomír 2:1, Dudl Šimon 1:2, Razák Petr 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Skomelno B - TJ Hraničář Částkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vimpel Jan 3:0, Palek Vladimír 2:0, Jeremiáš Pavel 1:2, Levora Karel 3:0, body hostů: Venclík Martin 1:2, Mikuláš Karel 1:2, Matejovič Lukáš 0:3, Matejovič Petr 0:2), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Bor C -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - TJ Baník Líně A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 1:0, Bednář Radomír 2:0, Bradna Zdeněk 2:0, Duraj Vojtěch 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolesa David 0:2, Olšák David 0:2, Housar Ivo 0:2, WO 0:3), TJ Spartak Strašice A - TJ Dioss Nýřany C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečková Jaroslava 2:2, Krátký Petr 2:2, Havel Miroslav 3:1, Janeček Jaroslav 3:1, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 4:0, Janda Vladimír 2:2, Krš Richard 0:4, Benedikt Jiří 0:4), TJ Sokol Horní Bělá B - Union Plzeň E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cach Jaroslav 2:2, Plic Bohumil 4:0, Šípek Filip 1:2, Šípek Josef 1:3, body hostů: Vintr Josef 3:1, Sýkora David 3:1, Sýkorová Lucie 1:3, Boháč Jaroslav 0:3), SDH Hadačka A - SKUŘ Plzeň D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejkovský Jiří 0:3, Pícl Martin 1:1, Šimandl Václav 1:2, Kadavý Václav ml. 1:2, body hostů: Městka Petr 3:0, Gábor Filip 2:1, Wimmer Jan 2:1, Horek Martin 1:1),
13. kolo:
SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Skomelno B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Baník Líně A - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Klabava B -:-,
14. kolo:
SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Těně B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Skomelno B -:-, TJ Dioss Nýřany C - SDH Hadačka A -:-, TJ Baník Líně A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Lhůta B -:-,
Český pohár
5. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Mirošov A -:-,
45. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Klabava A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Čákora Ladislav ml. 3:0, Čákorová Tereza 3:0, body hostů: Toman Josef 1:2, Hájek Milan 0:3, Vild Jan 0:3),
51. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Dobřany A - TJ Sokol Horažďovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roubíček Jan 3:0, Umner Filip 1:2, Brant František 0:3, body hostů: Rojík Marek 2:1, Mandák Lukáš 1:2, Mandák Pavel 2:1), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Domažlice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Čákorová Tereza 2:1, Čákora Ladislav ml. 1:2, body hostů: Látka Jan 1:2, Michal Jan st. 0:3, Kašper Petr 3:0),
52. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horažďovice B - SKUŘ Plzeň B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy