Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jan 1:0, Čáp Ladislav st. 2:0, Ďurža Karel 2:0, Teiner Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Heřman Jaroslav 0:2, Novotný Roman 0:2, Slaná Marika 0:2, WO 0:3), Tělovýchovná jednota Ostrov A - TTC Sokolov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jan st. 0:4, Landiga Michal 1:3, Zika Miroslav 2:1, Provazník Jiří 4:0, body hostů: Visinger Jakub 2:2, Drahokoupil Jakub 2:2, Paprštein Ladislav 2:2, Tomšík Jaroslav 2:1), TJ Loket nad Ohří - SKST Chodov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pumpr Jaroslav 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Kotlaba Josef 0:2, body hostů: Skokov Jaroslav 2:0, Malina Josef 2:0, Plaček Jaroslav 2:0, Vála Bohuslav 2:0), SK Toužim A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohanka Jaroslav 2:0, Daniel Pavel 2:0, Ženíšek Jiří 2:0, Kheil Jakub 2:0, body hostů: Fencl Karel 0:2, Beránek Henryk 0:2, Kouba Marek 0:2, Schön Štefan 0:2), Tělovýchovná jednota Ostrov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysocký Ivan 2:2, Vařečka Pavel 1:3, Novák Radek 1:3, Čonka Martin 4:0, body hostů: Tesař Vojtěch 3:1, Svěrák Boris 2:2, Völgyesi Zdeňek 2:2, Hynek Jiří 1:3),
2. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - SKST Cheb B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Vladimír 0:2, Teiner Martin 0:2, Čáp Ladislav st. 0:3, Švec Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 3:0, Černý Petr 2:1, WO 0:4), Tělovýchovná jednota Ostrov A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jakub 3:1, Kuchař Ondřej 0:4, Provazník Jan st. 2:2, Zika Miroslav 3:1, body hostů: Novák Radek 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Babor Václav 2:2, Vysocký Ivan 2:2), TTC Sokolov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Visinger Jakub 1:2, Tomšík Jaroslav 2:1, Paprštein Ladislav 2:1, Drahokoupil Jakub 3:1, body hostů: Tesař Vojtěch 0:4, Svěrák Boris 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:0, Hynek Jiří 2:1), SKST Chodov B - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vála Bohuslav 3:0, Malina Josef 1:1, Plaček Jaroslav 3:0, Skokov Jaroslav 0:3, Tonhauser Robert 1:0, body hostů: Daniel Pavel 0:3, Pohanka Jaroslav 2:1, Kheil Jakub 1:2, Kokeš Jan 1:2), TJ Loket nad Ohří - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Miloš 1:2, Laurinc Ludevít 0:3, Pumpr Jaroslav 2:1, Kotlaba Josef 1:2, body hostů: Minařík Jiří 3:0, Provazník Karel 2:1, Pock Václav 2:1, Urban Miroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary B - SKST Cheb B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Yahodka Maksym 2:1, Daněk Zdeněk 0:3, Kopárek Jiří 1:2, Čáp Ladislav ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 3:1, Černý Petr 1:3, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Ostrov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 1:3, Vyhlídka Daniel 2:2, Zika Miroslav 1:2, Provazník Jiří 2:2, body hostů: Tesař Vojtěch 2:2, Svěrák Boris 2:2, Völgyesi Zdeňek 4:0, Hynek Jiří 1:2), TTC Sokolov A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 1:1, Tomšík Jaroslav 2:0, Visinger Jakub 3:0, Drahokoupil Jakub 3:0, body hostů: Čonka Martin 1:2, Vysocký Ivan 0:3, Vařečka Pavel 0:2, Novák Radek 0:2), SKST Chodov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Josef 3:0, Vála Bohuslav 1:0, Plaček Jaroslav 3:0, Skokov Jaroslav 1:2, Tonhauser Robert 0:1, body hostů: Minařík Jiří 1:2, Provazník Karel 1:2, Pock Václav 1:2, Urban Miroslav 0:2), TJ Loket nad Ohří - SK Toužim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Miloš 1:2, Majer Vlastimil 0:3, Pumpr Jaroslav 2:1, Kotlaba Josef 1:3, body hostů: Pohanka Jaroslav 3:1, Kokeš Jan 3:0, Kheil Jakub 0:3, Daniel Pavel 3:0),
4. kolo:
SKST Cheb B - SK Toužim A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 3:0, Pažma Lukáš 2:1, Gavlas Petr 4:0, WO 0:3, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 0:2, Ženíšek Jiří 0:2, Daniel Pavel 0:3, WO 3:0), Tělovýchovná jednota Ostrov B - SKST Chodov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radek 1:3, Vařejčka Josef 0:4, Vysocký Ivan 2:1, Čonka Martin 3:1, body hostů: Tonhauser Robert 2:2, Malina Josef 2:2, Plaček Jaroslav 4:0, Hamata Petr 1:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Vojtěch 2:0, Svěrák Boris 1:1, Hynek Jiří 2:1, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Laurinc Ludevít 0:3, Hlaváček Miloš 0:2, Kotlaba Josef 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - Tělovýchovná jednota Ostrov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Ladislav st. 0:3, Teiner Martin 1:2, Růžička Vladimír 0:3, Švec Jan 3:1, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Zika Miroslav 1:2, Provazník Jan st. 2:1, Vyhlídka Daniel 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TTC Sokolov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Ladislav ml. 2:1, Kopárek Jiří 0:3, Kročák Roman 1:2, Yahodka Maksym 0:3, body hostů: Drahokoupil Jakub 2:1, Tomšík Jaroslav 3:0, Visinger Jakub 2:1, Lof Milan 2:1),
5. kolo:
SKST Cheb B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březovský Petr 3:0, Pažma Lukáš 2:1, Gavlas Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Hrnčiřík Karel 0:3, Provazník Karel 0:2, Pock Václav 0:2, Minařík Jiří 1:2, WO 4:0), Tělovýchovná jednota Ostrov B - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Radek 1:1, Vysocký Ivan 2:0, Babor Václav 2:1, Čonka Martin 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Laurinc Ludevít 1:2, Kotlaba Josef 0:2, Majer Vlastimil 0:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - SKST Chodov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 0:3, Svěrák Boris 1:2, Hynek Jiří 0:3, Völgyesi Zdeňek 2:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:1, Vála Bohuslav 3:0, Tonhauser Robert 2:1, Malina Josef 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - TTC Sokolov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Ladislav st. 2:1, Teiner Martin 0:3, Růžička Vladimír 0:3, Švec Jan 2:1, body hostů: Drahokoupil Jakub 2:1, Tomšík Jaroslav 3:0, Visinger Jakub 2:1, Lof Milan 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - Tělovýchovná jednota Ostrov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopárek Jiří 3:1, Čáp Ladislav ml. 2:1, Kročák Roman 0:3, Yahodka Maksym 0:4, body hostů: Provazník Jiří 3:1, Zika Miroslav 3:1, Provazník Jan st. 2:1, Vyhlídka Daniel 1:2),
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov A - SKST Cheb B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 1:2, Landiga Michal 0:2, Zika Miroslav 0:3, Vyhlídka Daniel 1:2, body hostů: Březovský Petr 3:0, Pažma Lukáš 3:0, Gavlas Petr 3:0, 0:2), SKST Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Josef 1:1, Vála Bohuslav 2:0, Skokov Jaroslav 3:0, Tonhauser Robert 2:0, body hostů: Švec Jan 1:2, Čáp Ladislav st. 0:2, Teiner Martin 0:2, Růžička Vladimír 0:2), TJ Loket nad Ohří - TJ Slovan Karlovy Vary B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlaba Miroslav 1:2, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 0:1, Pumpr Jaroslav 3:1, Majer Vlastimil 0:2, body hostů: Čáp Ladislav ml. 4:0, Yahodka Maksym 2:1, Kopárek Jiří 2:1, Novotný Roman 0:3), SK Toužim A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Pavel 2:1, Ženíšek Jiří 2:0, Kheil Jakub 1:2, Pohanka Jaroslav 3:0, body hostů: Čonka Martin 2:1, Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 0:3, Novák Radek 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Karel 3:1, Hrnčiřík Karel 1:3, Minařík Jiří 3:1, Urban Miroslav 0:1, WO 0:4, body hostů: Svěrák Boris 1:3, Kotál Jakub 2:1, Hynek Jiří 2:1, Völgyesi Zdeňek 1:2, WO 4:0),
7. kolo:
TTC Sokolov A - SKST Cheb B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Visinger Jakub 1:2, Drahokoupil Jakub 0:2, Lof Milan 0:3, Tomšík Jaroslav 1:2, body hostů: Březovský Petr 3:0, Pažma Lukáš 3:0, Gavlas Petr 3:0, 0:2), SKST Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Josef 2:0, Vála Bohuslav 2:0, Skokov Jaroslav 2:0, Tonhauser Robert 2:0, body hostů: Čáp Ladislav ml. 0:2, Yahodka Maksym 0:2, Kopárek Jiří 0:2, Novotný Roman 0:2), TJ Loket nad Ohří - TJ Slovan Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlaba Josef 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Laurinc Ludevít 0:3, Pumpr Jaroslav 2:1, body hostů: Švec Jan 3:0, Surma Radek 3:0, Čáp Ladislav st. 1:1, Teiner Martin 1:1), SK Toužim A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Pavel 3:1, Ženíšek Jiří 2:1, Kheil Jakub 0:3, Pohanka Jaroslav 3:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:1, Svěrák Boris 1:3, Kotál Jakub 2:1, Hynek Jiří 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Karel 2:1, Minařík Jiří 3:0, Hrnčiřík Karel 4:0, WO 0:4, body hostů: Vařečka Pavel 0:3, Novák Radek 0:2, Vařejčka Josef 0:2, Vysocký Ivan 1:2, WO 4:0),
8. kolo:
SKST Cheb B - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pažma Lukáš 1:0, Lošťáková Kristýna 0:2, Gavlas Petr 3:0, Březovský Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 1:2, Ježek Tomáš 0:2, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - SK Toužim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Ladislav st. 1:3, Teiner Martin 3:1, 0:4, Švec Jan 3:1, body hostů: Pohanka Jaroslav 3:1, Daniel Pavel 3:1, Ženíšek Jiří 1:3, Kheil Jakub 2:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Yahodka Maksym 1:3, Kopárek Jiří 4:0, Kročák Roman 1:2, Čáp Ladislav ml. 4:0, body hostů: Minařík Jiří 2:2, Provazník Karel 0:4, Pock Václav 2:2, Hrnčiřík Karel 1:2), Tělovýchovná jednota Ostrov A - SKST Chodov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 0:4, Vyhlídka Daniel 1:3, Zika Miroslav 1:2, Provazník Jiří 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Malina Josef 4:0, Tonhauser Robert 3:1, Skokov Jaroslav 1:2), TTC Sokolov A - TJ Loket nad Ohří 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomšík Jaroslav 2:0, Visinger Jakub 2:0, Černý Lukáš 3:0, Drahokoupil Jakub 1:1, body hostů: Pumpr Jaroslav 0:1, Laurinc Ludevít 0:2, Hlaváček Miloš 1:1, Kotlaba Josef 0:2, Majer Vlastimil 0:2),
9. kolo:
SKST Cheb B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pažma Lukáš 3:0, Gavlas Petr 3:0, Trgo Michael 0:3, Březovský Petr 3:0, body hostů: Tesař Vojtěch 1:2, Kotál Jakub 1:2, Hynek Jiří 1:2, Svěrák Boris 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 2:1, Teiner Martin 0:3, Čáp Ladislav st. 0:3, Švec Jan 2:2, body hostů: Minařík Jiří 3:1, Pock Václav 2:1, Hrnčiřík Karel 1:2, Provazník Karel 3:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yahodka Maksym 3:0, Kopárek Jiří 3:0, Kročák Roman 1:2, Čáp Ladislav ml. 2:1, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Daniel Pavel 2:1, Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 0:3), Tělovýchovná jednota Ostrov A - TJ Loket nad Ohří 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Jan st. 1:2, Vyhlídka Daniel 1:1, Zika Miroslav 3:0, Provazník Jiří 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Laurinc Ludevít 0:3, Hlaváček Miloš 0:3, Kotlaba Josef 1:1), TTC Sokolov A - SKST Chodov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahokoupil Jakub 0:2, Visinger Jakub 1:1, Černý Lukáš 0:3, Tomšík Jaroslav 0:3, body hostů: Vála Bohuslav 3:0, Skokov Jaroslav 2:1, Tonhauser Robert 2:0, Malina Josef 2:0),
10. kolo:
SKST Chodov B - SKST Cheb B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plaček Jaroslav 1:1, Tonhauser Robert 1:1, Malina Josef 2:1, Vála Bohuslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Březovský Petr 2:1, Gavlas Petr 2:1, Lošťáková Kristýna 0:3, WO 0:4), SK Toužim A - Tělovýchovná jednota Ostrov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Pavel 3:1, Kheil Jakub 1:3, Ženíšek Jiří 0:2, Pohanka Jaroslav 3:1, Jaša Jan 0:2, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Zika Miroslav 2:2, Vyhlídka Daniel 1:3, Provazník Jan st. 2:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TTC Sokolov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 2:1, Pock Václav 3:0, Hrnčiřík Karel 1:2, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Visinger Jakub 1:2, Drahokoupil Jakub 1:2, Lof Milan 1:2, Coma Josef 0:3), Tělovýchovná jednota Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Radek 0:2, Vysocký Ivan 0:2, Vařečka Pavel 2:1, Čonka Martin 0:3, body hostů: Švec Jan 3:0, Čáp Ladislav st. 2:1, Ďurža Karel 1:1, Teiner Martin 2:0), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Vojtěch 3:1, Kotál Jakub 2:2, Hynek Jiří 0:4, Völgyesi Zdeňek 4:0, body hostů: Čáp Ladislav ml. 2:2, Yahodka Maksym 3:1, Kopárek Jiří 1:3, Kročák Roman 1:3),
11. kolo:
TJ Loket nad Ohří - SKST Cheb B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 0:2, Laurinc Ludevít 1:2, Majer Vlastimil 0:3, WO 4:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, Lošťáková Kristýna 1:2, WO 0:4), SK Toužim A - TTC Sokolov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Pavel 3:1, Kheil Jakub 2:1, Ženíšek Jiří 1:2, Pohanka Jaroslav 3:1, body hostů: Visinger Jakub 3:1, Lof Milan 1:3, Drahokoupil Jakub 1:2, Coma Josef 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - Tělovýchovná jednota Ostrov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Karel 2:2, Pock Václav 1:2, Hrnčiřík Karel 2:1, Minařík Jiří 3:1, body hostů: Provazník Jiří 3:1, Zika Miroslav 1:3, Provazník Jan st. 0:3, Vyhlídka Daniel 2:1), Tělovýchovná jednota Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 0:2, Novák Radek 0:3, Čonka Martin 2:1, body hostů: Čáp Ladislav ml. 3:0, Yahodka Maksym 2:1, Kopárek Jiří 3:0, Kročák Roman 0:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 1:3, Kotál Jakub 2:2, Hynek Jiří 3:1, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Švec Jan 4:0, Čáp Ladislav st. 0:4, Ďurža Karel 2:2, Teiner Martin 1:3),
12. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nohýnek Jan 0:2, Bednáriková Marie 0:2, Heřman Jaroslav 1:1, WO 0:4, body hostů: Ďurža Karel 2:0, Čáp Ladislav st. 1:0, Matoušek Jiří 1:1, Teiner Martin 1:0, WO 4:0), TTC Sokolov A - Tělovýchovná jednota Ostrov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomšík Jaroslav 1:3, Drahokoupil Jakub 3:1, Lof Milan 2:1, Visinger Jakub 3:1, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Vyhlídka Daniel 1:3, Provazník Jan st. 1:3, Landiga Michal 0:3), SKST Chodov B - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vála Bohuslav 2:0, Plaček Jaroslav 2:0, Nykl Jiří 2:1, Tonhauser Robert 2:1, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Laurinc Ludevít 0:3, Hlaváček Miloš 1:1, Kotlaba Josef 0:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SK Toužim A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Karel 2:1, Hrnčiřík Karel 3:0, Urban Miroslav 0:3, Minařík Jiří 4:0, body hostů: Kheil Jakub 1:3, Daniel Pavel 1:2, Pohanka Jaroslav 1:2, Ženíšek Jiří 1:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesař Vojtěch 1:1, Kotál Jakub 0:2, Svěrák Boris 2:1, Völgyesi Zdeňek 2:0, WO 4:0, body hostů: Čonka Martin 3:0, Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 0:3, WO 0:4),
13. kolo:
SKST Cheb B - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťáková Kristýna 0:4, Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Ďurža Karel 1:2, Čáp Ladislav st. 1:2, Teiner Martin 1:2, Švec Jan 1:2, WO 5:0), Tělovýchovná jednota Ostrov B - Tělovýchovná jednota Ostrov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysocký Ivan 3:1, Novák Radek 1:3, Ježek Tomáš 0:3, Vařečka Pavel 2:2, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Provazník Jan st. 3:1, Vyhlídka Daniel 2:2, Kuchař Ondřej 0:3), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - TTC Sokolov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 2:2, Kotál Jakub 2:2, Hynek Jiří 2:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Visinger Jakub 2:2, Drahokoupil Jakub 2:2, Lof Milan 3:1, Coma Josef 0:4), SK Toužim A - SKST Chodov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 0:2, Daniel Pavel 2:1, Pohanka Jaroslav 1:2, body hostů: Tonhauser Robert 2:1, Skokov Jaroslav 1:2, Plaček Jaroslav 3:0, Vála Bohuslav 2:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Loket nad Ohří 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 2:0, Provazník Karel 1:1, Hrnčiřík Karel 3:0, Minařík Jiří 2:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Laurinc Ludevít 0:2, Hlaváček Miloš 0:2, Kotlaba Josef 0:2),
14. kolo:
SKST Cheb B - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťáková Kristýna 0:4, Gavlas Petr 4:0, Březovský Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Kopárek Jiří 1:2, Yahodka Maksym 1:2, Kročák Roman 1:2, Čáp Ladislav ml. 1:2, WO 5:0), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - Tělovýchovná jednota Ostrov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 3:1, Kotál Jakub 1:3, Hynek Jiří 2:2, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Zika Miroslav 2:2, Provazník Jan st. 0:4, Vyhlídka Daniel 1:3), Tělovýchovná jednota Ostrov B - TTC Sokolov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysocký Ivan 1:3, Čonka Martin 2:2, Dvořák Jindřich 0:3, Vařečka Pavel 2:2, body hostů: Visinger Jakub 3:1, Drahokoupil Jakub 3:1, Lof Milan 4:0, Coma Josef 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SKST Chodov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Karel 2:0, Pock Václav 1:1, Hrnčiřík Karel 3:0, Minařík Jiří 2:0, body hostů: Plaček Jaroslav 0:3, Vála Bohuslav 1:1, Skokov Jaroslav 0:2, Tonhauser Robert 0:2), SK Toužim A - TJ Loket nad Ohří 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Jakub 3:1, Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 1:2, Ženíšek Jiří 1:3, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:2, Laurinc Ludevít 0:4, Hlaváček Miloš 3:0, Kotlaba Josef 1:2),
15. kolo:
SK Toužim A - SKST Cheb B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daniel Pavel 1:2, Ženíšek Jiří 1:2, Kheil Jakub 1:2, Pohanka Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, Kytka Rudolf 0:4, WO 0:5), SKST Chodov B - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vála Bohuslav 4:0, Tonhauser Robert 2:1, Plaček Jaroslav 3:1, WO 0:4, body hostů: Čonka Martin 2:1, Vysocký Ivan 0:3, Novák Radek 0:3, Vařečka Pavel 0:2, WO 4:0), TJ Loket nad Ohří - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlaba Josef 0:2, Laurinc Ludevít 0:2, Pumpr Jaroslav 0:1, Hlaváček Miloš 0:2, Majer Vlastimil 0:2, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Tesař Vojtěch 2:0, Kotál Jakub 2:0, Svěrák Boris 2:0), Tělovýchovná jednota Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Jan st. 1:2, Vyhlídka Daniel 0:3, Zika Miroslav 0:3, Provazník Jiří 3:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Ďurža Karel 2:1, Surma Radek 2:1, Teiner Martin 2:1), TTC Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Visinger Jakub 2:1, Drahokoupil Jakub 2:1, Paprštein Ladislav 2:1, Lof Milan 3:0, body hostů: Čáp Ladislav ml. 3:0, Yahodka Maksym 0:3, Kopárek Jiří 0:3, Kročák Roman 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe A - SKST Cheb B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pock Václav 1:2, Provazník Karel 1:2, Hrnčiřík Karel 1:2, Minařík Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, Černý Petr 0:4, WO 0:5), TJ Loket nad Ohří - Tělovýchovná jednota Ostrov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laurinc Ludevít 1:2, Kotlaba Josef 0:3, Pumpr Jaroslav 0:1, Hlaváček Miloš 2:1, WO 0:2, body hostů: Čonka Martin 2:0, Vysocký Ivan 1:1, Vařečka Pavel 3:0, Novák Radek 1:2, WO 2:0), SKST Chodov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vála Bohuslav 2:2, Tonhauser Robert 2:2, Nykl Jiří 0:4, Plaček Jaroslav 4:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:1, Kotál Jakub 2:2, Svěrák Boris 1:3, Tesař Vojtěch 2:2), TTC Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahokoupil Jakub 2:1, Lof Milan 1:1, Paprštein Ladislav 2:1, Visinger Jakub 3:0, body hostů: Švec Jan 3:0, Ďurža Karel 0:3, Teiner Martin 0:3, Čáp Ladislav st. 0:2), Tělovýchovná jednota Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 1:3, Vyhlídka Daniel 2:2, Zika Miroslav 0:3, Provazník Jiří 3:1, body hostů: Čáp Ladislav ml. 3:1, Kopárek Jiří 2:2, Yahodka Maksym 4:0, Kročák Roman 0:3),
17. kolo:
SKST Cheb B - Tělovýchovná jednota Ostrov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Petr 0:2, Březovský Petr 2:0, Gavlas Petr 3:0, Gavlas Anton st. 0:2, WO 4:0, body hostů: Zika Miroslav 1:2, Vyhlídka Daniel 1:2, Provazník Jan st. 2:1, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - SKST Chodov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurža Karel 2:1, Teiner Martin 0:3, Čáp Ladislav st. 0:3, Švec Jan 1:2, body hostů: Plaček Jaroslav 2:1, Malina Josef 3:0, Tonhauser Robert 1:2, Vála Bohuslav 3:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Yahodka Maksym 1:1, Kopárek Jiří 2:0, Kročák Roman 2:1, Čáp Ladislav ml. 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 2:1, Kotlaba Josef 0:3, Hlaváček Miloš 0:2, Dostál Stanislav 0:2), Tělovýchovná jednota Ostrov B - SK Toužim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysocký Ivan 2:1, Čonka Martin 0:3, Dvořák Jindřich 0:3, Vařečka Pavel 2:2, body hostů: Daniel Pavel 4:0, Pohanka Jaroslav 2:1, Kheil Jakub 1:2, Ženíšek Jiří 2:1), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Vojtěch 3:1, Kotál Jakub 0:4, Hynek Jiří 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Minařík Jiří 2:2, Hrnčiřík Karel 2:2, Pock Václav 3:1, Provazník Karel 2:1),
18. kolo:
SKST Cheb B - TTC Sokolov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 4:0, Gavlas Anton st. 0:4, Černý Petr 1:3, Březovský Petr 4:0, body hostů: Visinger Jakub 2:2, Lof Milan 2:2, Drahokoupil Jakub 2:2, Černý Lukáš 1:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - SKST Chodov B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Yahodka Maksym 1:1, Kročák Roman 0:2, Daněk Zdeněk 1:2, WO 0:4, body hostů: Tišer Emil ml. 1:1, Plaček Jaroslav 2:0, Vála Bohuslav 2:0, Tonhauser Robert 0:1, WO 4:0), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Loket nad Ohří 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurža Karel 2:0, Teiner Martin 1:1, Čáp Ladislav st. 2:1, Švec Jan 3:0, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Kotlaba Josef 0:3, Hlaváček Miloš 1:1, Dostál Stanislav 0:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotál Jakub 3:0, Svěrák Boris 1:2, Hynek Jiří 1:2, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Daniel Pavel 2:1, Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 1:2, Ženíšek Jiří 0:3), Tělovýchovná jednota Ostrov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 1:2, Vařejčka Josef 0:3, Čonka Martin 2:2, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Hrnčiřík Karel 1:2, Pock Václav 3:0, Provazník Karel 1:2),
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov B - SKST Cheb B 5:10 (body domácích: Novák Radek 1:2, Dvořák Jindřich 0:2, Vysocký Ivan 1:2, WO 3:4, body hostů: Březovský Petr 3:0, Gavlas Petr 3:0, Černý Petr 0:2, WO 4:3), SK Toužim A - TJ Slovan Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Jan 0:4, Heinrich Petr 1:2, Ženíšek Jiří 1:2, Kheil Jakub 3:1, body hostů: Švec Jan 3:1, Ďurža Karel 4:0, Teiner Martin 1:2, Čáp Ladislav st. 1:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pock Václav 3:1, Provazník Karel 2:2, Hrnčiřík Karel 1:2, Minařík Jiří 2:2, body hostů: Čáp Ladislav ml. 3:1, Yahodka Maksym 2:2, Kopárek Jiří 2:2, Kročák Roman 0:3), SKST Chodov B - Tělovýchovná jednota Ostrov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Josef 2:0, Vála Bohuslav 2:0, Hamata Petr 2:1, Tonhauser Robert 2:0, body hostů: Provazník Jiří 0:3, Vyhlídka Daniel 1:1, Provazník Jan st. 0:2, Landiga Michal 0:2), TJ Loket nad Ohří - TTC Sokolov A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlaba Josef 0:4, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 1:2, Pumpr Jaroslav 2:2, body hostů: Coma Josef 1:3, Visinger Jakub 3:1, Lof Milan 3:0, Drahokoupil Jakub 3:0),
20. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary A - SKST Cheb B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotál Jakub 1:2, Svěrák Boris 1:2, Gerba Ondřej 1:2, Völgyesi Zdeňek 1:2, WO 5:0, body hostů: Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, Černý Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velká Hleďsebe A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pock Václav 2:0, Provazník Karel 0:2, Hrnčiřík Karel 1:2, Minařík Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Švec Jan 2:2, Ďurža Karel 3:0, Teiner Martin 0:3, WO 0:4), SK Toužim A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heinrich Petr 2:2, Kokeš Jan 1:3, Ženíšek Jiří 4:0, Kheil Jakub 3:1, body hostů: Čáp Ladislav ml. 1:3, Kopárek Jiří 2:2, Yahodka Maksym 3:1, Kročák Roman 0:4), TJ Loket nad Ohří - Tělovýchovná jednota Ostrov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Vlastimil 0:3, Laurinc Ludevít 1:2, Hlaváček Miloš 1:2, Pumpr Jaroslav 2:2, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Vyhlídka Daniel 1:2, Provazník Jan st. 3:0, Landiga Michal 1:2), SKST Chodov B - TTC Sokolov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Josef 3:0, Vála Bohuslav 0:2, Hamata Petr 2:1, Tonhauser Robert 3:0, body hostů: Lof Milan 1:2, Drahokoupil Jakub 2:1, Paprštein Ladislav 0:3, Visinger Jakub 0:2),
21. kolo:
SKST Chodov B - SKST Cheb B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malina Josef 1:1, Vála Bohuslav 1:1, Tonhauser Robert 2:1, Plaček Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Březovský Petr 2:1, Gavlas Petr 2:1, Lošťáková Kristýna 0:3, WO 0:4), Tělovýchovná jednota Ostrov A - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhlídka Daniel 3:0, Provazník Jan st. 3:0, Zika Miroslav 1:2, Landiga Michal 2:1, body hostů: Daniel Pavel 1:2, Ženíšek Jiří 0:3, Pohanka Jaroslav 2:1, 0:3), TTC Sokolov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bauer Václav 0:3, Koryťák Jan 0:2, Coma Josef 0:3, Visinger Jakub 2:1, WO 4:0, body hostů: Minařík Jiří 3:1, Pock Václav 4:0, Provazník Karel 2:1, WO 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary A - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Ďurža Karel 2:0, Teiner Martin 2:1, Švec Jan 2:0, body hostů: Vysocký Ivan 0:3, Vařečka Pavel 1:1, Novák Radek 0:2, Vařejčka Josef 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Yahodka Maksym 2:2, Kopárek Jiří 3:1, Čáp Ladislav ml. 2:2, WO 0:5, body hostů: Völgyesi Zdeňek 2:1, Tesař Vojtěch 2:1, Svěrák Boris 0:3, Kotál Jakub 1:2, WO 5:0),
22. kolo:
SKST Cheb B - TJ Loket nad Ohří 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťáková Kristýna 0:4, Březovský Petr 4:0, Gavlas Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Hlaváček Miloš 1:2, Laurinc Ludevít 1:2, Kotlaba Josef 1:2, Pumpr Jaroslav 1:2, WO 5:0), TTC Sokolov A - SK Toužim A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Coma Josef 0:2, Koryťák Jan 0:2, Bauer Václav 0:3, Visinger Jakub 1:2, WO 4:0, body hostů: Daniel Pavel 4:0, Pohanka Jaroslav 3:0, Ženíšek Jiří 2:1, WO 0:4), Tělovýchovná jednota Ostrov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Miroslav 2:2, Vyhlídka Daniel 3:1, Provazník Jan st. 2:2, Landiga Michal 1:3, body hostů: Minařík Jiří 1:3, Pock Václav 4:0, Provazník Karel 3:1, 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary B - Tělovýchovná jednota Ostrov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yahodka Maksym 3:0, Kopárek Jiří 2:0, Kročák Roman 1:2, Čáp Ladislav ml. 3:0, body hostů: Vysocký Ivan 1:2, Vařečka Pavel 1:2, Vařejčka Josef 0:3, Ježek Tomáš 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ďurža Karel 0:3, Teiner Martin 0:2, Švec Jan 3:0, WO 0:4, body hostů: Völgyesi Zdeňek 2:0, Tesař Vojtěch 1:1, Svěrák Boris 1:1, Kotál Jakub 1:1, WO 4:0),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janský Michal 0:3, Jánská Jana 0:3, Nguyen Huy Hac 1:2, Jánský Radek 3:1, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Ramsauer Tomáš 2:1, Kára Josef 1:2, Matoušek Petr 2:1), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TTC Sokolov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 2:2, Krejčí David 1:3, Kotál Jakub 1:2, Gerba Ondřej 2:2, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 4:0, Beníšek Karel 1:3, Černý Lukáš 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Alexandr 2:0, Volmůt Jindřich 1:1, Horník Evžen 3:0, Urban Miroslav 2:0, body hostů: Ježek Václav 1:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2), TJ Baník Bukovany A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bjalončík Boris 3:1, Lesák František 2:1, Niebauer Aleš 2:1, Holeček Martin 2:2, body hostů: Liška Jan 4:0, Kadavý Vladimír 0:4, Bárta Václav st. 1:2, Nováček Ladislav 0:3), SKST Chodov C - TJ Baník Vintířov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 2:0, Hamata Petr 1:1, Tišer Emil ml. 3:0, Tonhauser Robert 3:0, body hostů: Leňka Jiří 0:3, Jaroš Vladimír 1:2, Stellner Karel st. 0:2, Kožuškanič Jan 0:2),
2. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - SKST Chodov C 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dospíšil Ivan 1:3, Jánská Jana 0:3, Jánský Radek 4:0, WO 0:4, body hostů: Tonhauser Martin 2:1, Sankotová Klára 2:1, Mihok Dušan 0:2, Hamata Petr 2:1, WO 4:0), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TJ Baník Vintířov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ramsauer Tomáš 2:0, Matoušek Petr 0:2, Vu Nguyen Dang Khoi 0:3, Dinh Cuong Vu 0:3, body hostů: Leňka Jiří 2:1, Harušťák Milan 2:0, Kožuškanič Jan 2:0, Stellner Karel st. 1:1, Stellner Karel ml. 1:0), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TJ Baník Bukovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klůj Ivan 2:0, Řezáč Bohumil 2:0, Kotál Jakub 2:0, Gerba Ondřej 2:0, body hostů: Holeček Martin 0:2, Lesák František 0:2, Niebauer Aleš 0:2, Strýček Rudolf 0:2), TTC Sokolov B - TJ Slavoj Kynšperk A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truong Van Ba 1:3, Beníšek Karel 4:0, Choděra Miroslav 3:0, Bauer Václav 1:3, body hostů: Kadavý Vladimír 2:2, Bárta Václav st. 2:2, Liška David 2:2, 0:3),
3. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TJ Baník Vintířov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánská Jana 0:4, Dospíšil Ivan 3:1, Nguyen Huy Hac 1:3, Jánský Radek 4:0, body hostů: Leňka Jiří 3:1, Harušťák Milan 2:2, Kožuškanič Jan 1:3, Stellner Karel st. 2:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - SKST Chodov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hobl Lukáš 4:0, Ramsauer Tomáš 3:1, Matoušek Petr 0:4, Vu Nguyen Dang Khoi 0:2, Dinh Cuong Vu 0:2, body hostů: Tonhauser Robert 3:1, Tonhauser Martin 2:2, Sankotová Klára 2:2, Mihok Dušan 2:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotál Jakub 1:0, Klůj Ivan 2:0, Gerba Ondřej 2:0, Řezáč Bohumil 1:0, WO 3:0, body hostů: Kadavý Vladimír 0:2, Bárta Václav st. 0:2, Liška David 0:2, WO 0:3), TTC Sokolov B - TJ Baník Bukovany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 3:0, Beníšek Karel 3:0, Černý Lukáš 0:3, Choděra Miroslav 3:0, body hostů: Lesák František 1:2, Bjalončík Boris 1:2, Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 0:3),
4. kolo:
SKST Chodov C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:0wo, TJ Baník Vintířov A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševc Jozef 1:1, Leňka Jiří 2:0, Horvát Milan 3:0, Kožuškanič Jan 2:0, body hostů: Ježek Václav 1:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Huy Hac 1:3, Jánská Jana 0:4, Dospíšil Ivan 1:2, Jánský Radek 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 2:2, Klůj Ivan 3:1, Kotál Jakub 4:0, Řezáč Bohumil 1:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TTC Sokolov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Lukáš 2:0, Levora Vojtěch 2:0, Špalek Vít 2:0, Ramsauer Tomáš 2:0, body hostů: Paprštein Ladislav 0:2, Choděra Miroslav 0:2, Beníšek Karel 0:2, Černý Lukáš 0:2),
5. kolo:
SKST Chodov C - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mihok Dušan 1:1, Boči Lukáš 1:1, Tonhauser Martin 3:0, Nykl Jiří 3:0, body hostů: Ježek Václav 2:1, Harašta Ivan 0:3, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:0wo (WO), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TTC Sokolov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánská Jana 0:3, Nguyen Huy Hac 2:1, Dospíšil Ivan 1:2, Jánský Radek 2:2, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 2:1, Beníšek Karel 1:2, Černý Lukáš 1:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ramsauer Tomáš 3:1, Špalek Vít 2:1, Kára Josef 0:2, Matoušek Petr 0:4, Vu Nguyen Dang Khoi 0:1, body hostů: Gerba Ondřej 2:2, Klůj Ivan 4:0, Kotál Jakub 2:1, Řezáč Bohumil 1:2),
6. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - SKST Chodov C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klůj Ivan 2:0, Řezáč Bohumil 0:1, Krejčí David 2:0, Gerba Ondřej 2:0, WO 2:0, body hostů: Sankotová Klára 0:1, Svoboda Dominik 1:1, Hupfer Matyáš 0:2, Mihok Dušan 0:2, WO 0:2), TTC Sokolov B - TJ Baník Vintířov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:2, Beníšek Karel 1:3, Černý Lukáš 0:4, Choděra Miroslav 4:0, body hostů: Leňka Jiří 2:2, Stellner Karel st. 2:2, Kožuškanič Jan 3:1, Harušťák Milan 2:2), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Bukovany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Alexandr 0:4, Volmůt Jindřich 2:2, Horník Evžen 3:0, Urban Miroslav 2:2, body hostů: Bjalončík Boris 3:1, Lesák František 2:2, Holeček Martin 2:2, Niebauer Aleš 1:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slavoj Kynšperk A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krombholz Josef 0:3, Kurfúrst Oldřich 0:2, Harašta Ivan 0:3, Ježek Václav 3:0, body hostů: Liška Jan 3:0, Kadavý Vladimír 2:1, Bárta Václav st. 2:1, Liška David 1:1),
7. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TJ Baník Vintířov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klůj Ivan 0:3, Řezáč Bohumil 1:2, Krejčí David 1:2, Gerba Ondřej 2:1, body hostů: Leňka Jiří 2:1, Stellner Karel st. 1:2, Kožuškanič Jan 2:1, Harušťák Milan 3:0), TTC Sokolov B - SKST Chodov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paprštein Ladislav 1:0, Beníšek Karel 2:0, Černý Lukáš 2:0, Choděra Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Svoboda Dominik 0:2, Mihok Dušan 0:2, Hupfer Matyáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slavoj Kynšperk A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králík Pavel 0:4, Volmůt Jindřich 2:2, Horník Evžen 4:0, Urban Miroslav 3:1, body hostů: Liška Jan 3:1, Kadavý Vladimír 1:3, Bárta Václav st. 1:3, Liška David 2:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Bukovany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krombholz Josef 0:4, Kurfúrst Oldřich 2:2, Harašta Ivan 1:3, Ježek Václav 4:0, body hostů: Niebauer Aleš 2:2, Holeček Martin 2:2, Lesák František 2:2, Bjalončík Boris 3:1),
8. kolo:
SKST Chodov C - TJ Baník Bukovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamata Petr 2:0, Nykl Jiří 2:0, Boči Lukáš 2:0, Tonhauser Martin 2:0, body hostů: Bjalončík Boris 0:2, Lesák František 0:2, Holeček Martin 0:2, Strýček Rudolf 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harušťák Milan 2:2, Leňka Jiří 2:1, Kožuškanič Jan 3:0, Stellner Karel st. 1:3, body hostů: Liška Jan 3:1, Kadavý Vladimír 1:3, Bárta Václav st. 1:2, Liška David 1:2), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Ivan 2:0, Nguyen Huy Hac 2:0, Jánská Jana 1:2, Jánský Radek 3:0, body hostů: Urban Miroslav 1:2, Horník Evžen 0:3, Volmůt Jindřich 1:1, Králík Pavel 0:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Kuchař Jan 2:0, Ramsauer Tomáš 2:0, Kára Josef 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2),
9. kolo:
SKST Chodov C - TJ Slavoj Kynšperk A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Jiří 2:1, Hamata Petr 2:0, Boči Lukáš 2:1, Tonhauser Martin 3:0, body hostů: Liška Jan 2:1, Kadavý Vladimír 0:3, Bárta Václav st. 0:3, Liška David 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Bukovany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harušťák Milan 2:0, Leňka Jiří 1:1, Kožuškanič Jan 3:0, Stellner Karel st. 3:0, body hostů: Bjalončík Boris 1:2, Lesák František 0:3, Holeček Martin 0:2, Strýček Rudolf 0:2), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Ivan 3:0, Nguyen Huy Hac 1:1, Jánská Jana 1:2, Jánský Radek 3:0, body hostů: Harašta Ivan 2:1, Kurfúrst Oldřich 1:2, Krombholz Josef 0:3, Uhrin Juraj 0:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Ramsauer Tomáš 4:0, Levora Vojtěch st. 0:3, Kára Josef 1:3, body hostů: Urban Miroslav 2:2, Horník Evžen 2:2, Volmůt Jindřich 2:2, Králík Pavel 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Evžen 1:2, Volmůt Jindřich 1:2, Králík Pavel 0:3, Urban Miroslav 1:2, body hostů: Gerba Ondřej 3:0, Klůj Ivan 2:1, Krejčí David 3:0, Řezáč Bohumil 1:2), TJ Spartak Horní Slavkov A - TTC Sokolov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krombholz Josef 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Harašta Ivan 0:3, Ježek Václav 1:2, body hostů: Paprštein Ladislav 3:0, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 2:0, Černý Lukáš 1:1), TJ Baník Bukovany A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 2:2, Niebauer Aleš 2:2, Strýček Rudolf 1:3, Bjalončík Boris 2:2, body hostů: Jánský Radek 4:0, Dospíšil Ivan 4:0, Janský Michal 0:4, Jánská Jana 1:3), TJ Slavoj Kynšperk A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška David 0:2, Bárta Václav st. 0:2, Liška Jan 1:2, Kadavý Vladimír 1:2, body hostů: Levora Vojtěch 3:0, Kuchař Jan 3:0, Špalek Vít 1:1, Kára Jakub 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TTC Sokolov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Evžen 2:1, Volmůt Jindřich 1:2, Králík Pavel 0:3, Urban Miroslav 1:3, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 2:1, Černý Lukáš 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krombholz Josef 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Harašta Ivan 0:3, Ježek Václav 1:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:0, Klůj Ivan 2:0, Krejčí David 1:1, Řezáč Bohumil 2:0), TJ Baník Bukovany A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 3:1, Niebauer Aleš 2:2, Strýček Rudolf 1:2, Bjalončík Boris 3:1, body hostů: Špalek Vít 4:0, Kára Jakub 2:2, Andresík František 0:4, Kára Josef 0:3), TJ Slavoj Kynšperk A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Václav st. 2:1, Liška David 1:2, Kadavý Vladimír 2:1, Liška Jan 3:0, body hostů: Jánský Radek 3:0, Dospíšil Ivan 1:2, Janský Michal 0:3, Jánská Jana 0:3),
12. kolo:
TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Ramsauer Tomáš 3:1, Kára Josef 1:3, Levora Vojtěch st. 0:4, body hostů: Jánský Radek 3:1, Nguyen Huy Hac 2:2, Jánská Jana 2:2, Janský Michal 1:3), TTC Sokolov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 3:1, Beníšek Karel 2:2, Černý Lukáš 0:4, Choděra Miroslav 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 3:1, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 1:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krombholz Josef 1:3, Kurfúrst Oldřich 1:3, Harašta Ivan 3:1, Ježek Václav 3:1, body hostů: Urban Miroslav 2:2, Pock Václav 4:0, Volmůt Jindřich 2:2, Králík Pavel 0:4), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Bukovany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Václav st. 2:2, Liška David 0:3, Kadavý Vladimír 3:0, Liška Jan 4:0, body hostů: Holeček Martin 2:2, Lesák František 1:3, Niebauer Aleš 1:2, Nerad Václav 1:2), TJ Baník Vintířov A - SKST Chodov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožuškanič Jan 3:0, Jaroš Vladimír 1:1, Stellner Karel st. 2:1, Leňka Jiří 3:0, body hostů: Hamata Petr 2:1, Mihok Dušan 0:3, Boči Lukáš 0:3, Tonhauser Martin 0:2),
13. kolo:
SKST Chodov C - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tonhauser Martin 0:1, Mihok Dušan 1:1, Hamata Petr 3:0, Noveský Leon 2:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 2:1, Janský Michal 0:3, Svárovský Šimon 0:2, WO 0:3), TJ Baník Vintířov A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stellner Karel ml. 1:2, Leňka Jiří 2:1, Stellner Karel st. 2:1, Kožuškanič Jan 3:0, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:0, Kára Josef 0:2, Naske Daniel 1:2, Honzejk Jiří 0:3, Andresik Ondřej 0:1), TJ Baník Bukovany A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niebauer Aleš 1:2, Bjalončík Boris 1:2, Strýček Rudolf 2:1, Holeček Martin 0:3, body hostů: Gerba Ondřej 3:0, Klůj Ivan 1:2, Krejčí David 1:2, Řezáč Bohumil 3:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TTC Sokolov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 2:1, Bárta Václav st. 1:2, Liška David 1:3, Liška Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Choděra Miroslav 4:0, Paprštein Ladislav 3:1, Beníšek Karel 1:1, Bauer Václav 0:4, WO 0:2),
14. kolo:
TJ Baník Vintířov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stellner Karel ml. 0:1, Kožuškanič Jan 1:1, Stellner Karel st. 3:0, Leňka Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 2:1, Janský Michal 0:3, Svárovský Šimon 0:2, WO 0:3), SKST Chodov C - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 2:0, Hamata Petr 2:0, Tonhauser Martin 3:0, Mihok Dušan 2:1, body hostů: Ramsauer Tomáš 0:3, Kára Josef 0:1, Andresik Ondřej 0:2, Naske Daniel 1:1, Honzejk Jiří 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 2:2, Bárta Václav st. 1:3, Liška David 1:3, Liška Jan 4:0, body hostů: Gerba Ondřej 2:2, Klůj Ivan 3:1, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 2:2), TJ Baník Bukovany A - TTC Sokolov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nerad Václav 0:3, Niebauer Aleš 0:2, Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 1:2, body hostů: Choděra Miroslav 3:0, Paprštein Ladislav 3:0, Beníšek Karel 2:1, Bauer Václav 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - SKST Chodov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králík Pavel 0:2, Urban Miroslav 2:2, Horník Evžen 3:1, Pock Václav 4:0, Kocián Martin 1:1, body hostů: Mihok Dušan 2:2, Svoboda Dominik 0:4, Tonhauser Martin 3:1, Kořínková Nela 1:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Vintířov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurfúrst Oldřich 0:3, Harašta Ivan 0:2, Hejtmánek Tomáš 2:1, Ježek Václav 1:2, body hostů: Stellner Karel st. 2:1, Leňka Jiří 2:1, Horvát Milan 2:1, Kožuškanič Jan 2:0), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řezáč Bohumil 1:1, Krejčí David 1:1, Klůj Ivan 2:1, Gerba Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Jánský Radek 3:0, Janský Michal 0:3, Svárovský Šimon 0:3, WO 0:3), TTC Sokolov B - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Václav 2:2, Beníšek Karel 3:1, Černý Lukáš 2:2, Choděra Miroslav 2:2, body hostů: Ramsauer Tomáš 4:0, Špalek Vít 3:1, Dinh Cuong Vu 0:4, Vu Nguyen Dang Khoi 0:4),
16. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - SKST Chodov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurfúrst Oldřich 1:3, Harašta Ivan 2:2, Hejtmánek Tomáš 4:0, Ježek Václav 2:2, body hostů: Mihok Dušan 2:2, Svoboda Dominik 1:3, Tonhauser Martin 3:1, Kořínková Nela 1:3), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Vintířov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Alexandr 0:3, Kocián Martin 0:3, Horník Evžen 3:0, Urban Miroslav 1:2, body hostů: Stellner Karel st. 2:1, Leňka Jiří 2:1, Horvát Milan 1:2, Kožuškanič Jan 3:0), TTC Sokolov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bauer Václav 0:2, Černý Lukáš 1:1, Beníšek Karel 2:0, Choděra Miroslav 2:0, Truong Van Ba 0:1, WO 4:0, body hostů: Jánský Radek 3:0, Svárovský Šimon 0:3, Janský Michal 1:2, WO 0:4), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klůj Ivan 3:1, Řezáč Bohumil 2:2, Krejčí David 2:2, Gerba Ondřej 2:2, body hostů: Ramsauer Tomáš 3:1, Špalek Vít 4:0, Vu Nguyen Dang Khoi 0:4, Dinh Cuong Vu 0:4),
17. kolo:
SKST Chodov C - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boči Lukáš 1:3, Sankotová Klára 1:3, Svoboda Dominik 1:3, Noveský Leon 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 4:0, Řezáč Bohumil 0:4, Krejčí David 3:1), TJ Baník Vintířov A - TTC Sokolov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stellner Karel ml. 1:3, Kožuškanič Jan 1:2, Stellner Karel st. 1:2, Leňka Jiří 2:2, body hostů: Sankot Luděk 4:0, Choděra Miroslav 3:1, Paprštein Ladislav 2:1, Beníšek Karel 0:3), TJ Baník Bukovany A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niebauer Aleš 1:2, Holeček Martin 2:2, Lesák František 3:1, Strýček Rudolf 1:3, Bjalončík Boris 0:1, body hostů: Horník Evžen 4:0, Urban Miroslav 3:1, Volmůt Jindřich 2:2, Králík Pavel 0:4), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Spartak Horní Slavkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 1:3, Liška David 1:2, Bárta Václav st. 0:3, Liška Jan 3:1, body hostů: Ježek Václav 4:0, Hejtmánek Tomáš 3:1, Suchan Miroslav ml. 2:1, Krombholz Josef 0:3),
18. kolo:
TJ Baník Vintířov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stellner Karel st. 1:3, Kožuškanič Jan 2:2, Horvát Milan 3:1, Leňka Jiří 3:1, body hostů: Gerba Ondřej 3:1, Klůj Ivan 3:1, Krejčí David 1:3, Řezáč Bohumil 0:4), SKST Chodov C - TTC Sokolov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamata Petr 2:1, Tonhauser Martin 1:2, Svoboda Dominik 0:3, Noveský Leon 2:2, body hostů: Sankot Luděk 4:0, Paprštein Ladislav 3:0, Choděra Miroslav 1:2, Beníšek Karel 0:3), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Vladimír 2:2, Liška David 2:2, Bárta Václav st. 1:2, Liška Jan 3:1, body hostů: Horník Evžen 3:1, Urban Miroslav 2:2, Volmůt Jindřich 1:3, Králík Pavel 1:2), TJ Baník Bukovany A - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 2:1, Bjalončík Boris 3:0, Niebauer Aleš 2:1, Lesák František 2:2, body hostů: Ježek Václav 0:4, Hejtmánek Tomáš 1:2, Suchan Miroslav ml. 3:0, Krombholz Josef 0:3),
19. kolo:
TJ Baník Bukovany A - SKST Chodov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Martin 2:0, Lesák František 1:1, Niebauer Aleš 2:1, Bjalončík Boris 3:0, body hostů: Mihok Dušan 1:2, Boči Lukáš 0:3, Tonhauser Martin 1:1, Tonhauser Martin ml. 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Vintířov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Vladimír 0:4, Liška David 0:3, Bárta Václav st. 2:1, Liška Jan 4:0, body hostů: Leňka Jiří 3:1, Horvát Milan 2:2, Stellner Karel st. 1:2, Kožuškanič Jan 2:1), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 1:3, Volmůt Jindřich 1:3, Horník Evžen 2:1, Urban Miroslav 2:2, body hostů: Jánský Radek 4:0, Jánská Jana 0:4, Nguyen Huy Hac 3:1, Janský Michal 2:1), TJ Spartak Horní Slavkov A - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhrin Juraj 0:3, Krombholz Josef 0:2, Harašta Ivan 1:2, Ježek Václav 2:1, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Špalek Vít 3:0, Kára Josef 1:2, Dinh Cuong Vu 1:1),
20. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - SKST Chodov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Vladimír 2:2, Liška David 1:3, Bárta Václav st. 1:3, Liška Jan 4:0, body hostů: Mihok Dušan 3:1, Boči Lukáš 3:1, Tonhauser Martin 2:2, Tonhauser Martin ml. 0:4), TJ Baník Bukovany A - TJ Baník Vintířov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 0:2, Niebauer Aleš 0:2, Lesák František 0:2, Bjalončík Boris 0:2, body hostů: Leňka Jiří 2:0, Horvát Milan 2:0, Stellner Karel st. 2:0, Jaroš Vladimír 2:0), TJ Spartak Horní Slavkov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhrin Juraj 0:3, Krombholz Josef 0:3, Harašta Ivan 1:2, Ježek Václav 2:1, body hostů: Jánský Radek 3:0, Jánská Jana 1:2, Nguyen Huy Hac 2:1, Janský Michal 3:0), TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horník Alexandr 1:2, Kocián Martin 1:2, Volmůt Jindřich 1:2, Horník Evžen 2:2, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Špalek Vít 3:0, Kára Josef 0:3, Dinh Cuong Vu 1:2),
21. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezáč Bohumil 2:1, Strnad Pavel 0:3, Krejčí David 2:1, Klůj Ivan 4:0, body hostů: Urban Miroslav 2:2, Horník Evžen 2:1, Volmůt Jindřich 0:3, Králík Pavel 0:2, Kocián Martin 1:0), TTC Sokolov B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 2:1, Černý Lukáš 1:1, Beníšek Karel 2:1, Choděra Miroslav 3:0, body hostů: Ježek Václav 3:0, Harašta Ivan 0:3, Kurfúrst Oldřich 0:3, Krombholz Josef 0:2), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TJ Baník Bukovany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Radek 4:0, Nguyen Huy Hac 2:2, Janský Michal 1:3, Jánská Jana 0:4, body hostů: Bjalončík Boris 3:1, Lesák František 2:2, Holeček Martin 2:2, Niebauer Aleš 2:2), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TJ Slavoj Kynšperk A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dinh Cuong Vu 0:2, Vu Nguyen Dang Khoi 1:1, Naske Daniel 1:2, Andresik Ondřej 0:3, body hostů: Liška Jan 3:0, Kadavý Vladimír 1:2, Bárta Václav st. 2:0, Liška David 2:0),
22. kolo:
TTC Sokolov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 3:0, Černý Lukáš 1:2, Beníšek Karel 2:1, Choděra Miroslav 2:1, body hostů: Urban Miroslav 1:2, Horník Evžen 3:0, Volmůt Jindřich 0:1, Králík Pavel 0:3, Kocián Martin 0:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary B - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Bohumil 3:0, Strnad Pavel 1:2, Krejčí David 2:1, Klůj Ivan 3:0, body hostů: Ježek Václav 2:1, Harašta Ivan 1:2, Kurfúrst Oldřich 0:3, Krombholz Josef 0:3), TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B - TJ Baník Bukovany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vu Nguyen Dang Khoi 1:2, Dinh Cuong Vu 0:2, Naske Daniel 1:2, Andresik Ondřej 0:3, body hostů: Lesák František 2:1, Holeček Martin 3:0, Niebauer Aleš 2:1, Bjalončík Boris 2:0), Tělovýchovná jednota Jiskra Aš - TJ Slavoj Kynšperk A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janský Michal 0:3, Jánská Jana 0:2, Nguyen Huy Hac 0:3, Jánský Radek 2:1, body hostů: Liška Jan 3:0, Kadavý Vladimír 3:0, Bárta Václav st. 2:1, Liška David 1:1),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
SK Toužim B - NK BFB Bochov 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kokeš Jan 2:0, Jaša Jan 0:2, Mašek Marek 0:3, WO 0:4, body hostů: Chalupný Luboš 2:1, Egert Miroslav 2:0, Šťovíček Miroslav 1:0, Vonšovský Miroslav 0:1, WO 4:0), TJ Luby A - TJ Luby B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Čácha David 0:2, Nalezenec Jaroslav 0:3, Winkler Vladimír 1:3, Pěnkava Jan 1:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 4:0, Sucharda Jiří 2:1, Skála Tomáš st. 2:1, Kočárník Jaroslav 1:2), Tělovýchovná jednota Ostrov C - SK Děravý pálky Jenišov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařejčka Josef 2:2, Landiga Michal 1:3, Zika Petr 0:3, Dvořák Jindřich 3:1, body hostů: Holeček Petr 2:2, Pechman Vladimír 3:1, Malý Karel ml. 4:0, Šoupal Jan 0:2, Červenka Anatol 0:1), SKST Chodov D - TJ Baník Vintířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manoch Jan 0:3, Nykl Jiří 3:0, Boči Lukáš 2:1, Tonhauser Martin 2:0, Kořínek Jan 2:0, body hostů: Ludrovský Josef 1:3, Špecián Karel 1:2, Ševc Jozef 1:2, Malý Karel 0:1, Stellner Karel ml. 1:1),
2. kolo:
SK Toužim B - SKST Chodov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Marek 1:1, Blažek František 1:1, Vohryzka Jiří 3:0, Šindelář František 3:0, body hostů: Kořínková Nela 1:2, Manoch Jan 0:3, Hupfer Matyáš 0:2, Preložníková Adéla 1:1), NK BFB Bochov - TJ Baník Vintířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egert Miroslav 1:3, Šťovíček Miroslav 1:2, Vonšovský Miroslav 0:3, Chalupný Luboš 3:1, body hostů: Jaroš Vladimír 3:1, Horvát Milan 3:1, Ludrovský Josef 3:0, Špecián Karel 0:3), TJ Luby A - Tělovýchovná jednota Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 0:3, Pěnkava Jan 1:2, Nalezenec Jaroslav 0:3, Špryňar Milan 3:1, body hostů: Babor Václav 4:0, Vařejčka Josef 1:2, Zika Petr 2:1, Ježek Tomáš 2:1), TJ Luby B - SK Děravý pálky Jenišov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáchová Lucie 0:3, Sucharda Jiří 0:2, Skála Tomáš st. 0:2, Skála Tomáš ml. 3:0, Kočárník Jaroslav 0:1, body hostů: Malý Karel ml. 3:0, Pechman Vladimír 2:1, Černík Jaroslav 2:1, Červenka Anatol 1:1),
3. kolo:
SK Toužim B - TJ Baník Vintířov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Marek 0:3, Blažek František 1:2, Vohryzka Jiří 2:1, Šindelář František 0:3, body hostů: Horvát Milan 2:1, Ludrovský Josef 2:1, Špecián Karel 2:1, Jaroš Vladimír 3:0), NK BFB Bochov - SKST Chodov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egert Miroslav 2:0, Šťovíček Miroslav 2:0, Vonšovský Miroslav 2:0, Chalupný Luboš 2:0, body hostů: Kořínková Nela 0:2, Manoch Jan 0:2, Hupfer Matyáš 0:2, Preložníková Adéla 0:2), TJ Luby A - SK Děravý pálky Jenišov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Jan 0:2, Šabík Vladimír 0:2, Nalezenec Jaroslav 0:3, Špryňar Milan 1:1, body hostů: Malý Karel ml. 3:0, Pechman Vladimír 2:0, Černík Jaroslav 2:0, Červenka Anatol 1:1), TJ Luby B - Tělovýchovná jednota Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Tomáš ml. 2:1, Kočárník Jaroslav 0:2, Skála Tomáš st. 1:2, Čáchová Lucie 1:3, Sucharda Jiří 0:1, body hostů: Babor Václav 4:0, Vařejčka Josef 3:0, Zika Petr 1:2, Ježek Tomáš 1:2),
4. kolo:
SK Toužim B - TJ Luby A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Jan 3:0, Šindelář František 1:2, Vohryzka Jiří 3:0, Mašek Marek 1:2, body hostů: Špryňar Milan 1:2, Nalezenec Jaroslav 2:1, Čácha David 0:3, Pěnkava Jan 1:2), NK BFB Bochov - TJ Luby B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šťovíček Miroslav 1:2, Vonšovský Miroslav 0:3, Kajzar Robert 0:3, Chalupný Luboš 3:1, WO 0:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 4:0, Čáchová Lucie 2:1, Skála Tomáš st. 2:1, Sucharda Jiří 1:2, WO 1:0),
5. kolo:
SK Toužim B - TJ Luby B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Jan 4:0, Šindelář František 2:1, Vohryzka Jiří 1:2, Mašek Marek 2:2, body hostů: Čáchová Lucie 3:1, Kraus Václav nejml. 0:4, Sucharda Jiří 2:1, Hanačík Karel 0:3), NK BFB Bochov - TJ Luby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Miroslav 3:1, Vonšovský Miroslav 0:4, Kajzar Robert 0:4, Chalupný Luboš 4:0, body hostů: Špryňar Milan 2:2, Pěnkava Jan 2:2, Nalezenec Jaroslav 2:2, Čácha David 3:1),
6. kolo:
TJ Luby A - SKST Chodov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čácha David 0:2, Nalezenec Jaroslav 0:2, Pěnkava Jan 0:3, Špryňar Milan 1:1, body hostů: Nykl Jiří 3:0, Boči Lukáš 2:0, Tonhauser Martin 1:1, Kořínek Jan 2:0), TJ Luby B - TJ Baník Vintířov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jiří 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3, Skála Tomáš st. 2:1, Čáchová Lucie 1:2, body hostů: Jaroš Vladimír 2:1, Ludrovský Josef 3:0, Špecián Karel 0:3, Malý Karel 3:0),
7. kolo:
TJ Luby A - TJ Baník Vintířov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čácha David 0:3, Nalezenec Jaroslav 0:2, Pěnkava Jan 0:3, Špryňar Milan 2:1, body hostů: Ludrovský Josef 3:0, Špecián Karel 2:1, Jaroš Vladimír 3:0, Ševc Jozef 1:1), TJ Luby B - SKST Chodov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jiří 1:2, Kočárník Jaroslav 0:2, Skála Tomáš st. 1:2, Čáchová Lucie 1:2, body hostů: Boči Lukáš 1:2, Nykl Jiří 2:1, Kořínek Jan 3:0, Tonhauser Martin 2:0),
8. kolo:
SKST Chodov D - Tělovýchovná jednota Ostrov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Manoch Jan 0:2, Kořínková Nela 0:2, Svoboda Dominik 0:2, Hupfer Matyáš 0:2, body hostů: Babor Václav 2:0, Landiga Michal 2:0, Vařejčka Josef 2:0, Zika Petr 2:0), TJ Baník Vintířov B - SK Děravý pálky Jenišov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špecián Karel 0:3, Ludrovský Josef 1:1, Jaroš Vladimír 1:2, Horvát Milan 1:2, body hostů: Pechman Vladimír 2:1, Malý Karel ml. 3:0, Kostroun Jiří 2:1, Červenka Anatol 1:1),
9. kolo:
SKST Chodov D - SK Děravý pálky Jenišov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořínková Nela 0:2, Hupfer Matyáš 0:2, Manoch Jan 0:2, Svoboda Dominik 0:2, body hostů: Pechman Vladimír 2:0, Kostroun Jiří 2:0, Červenka Anatol 2:0, Záhorec Michael 2:0), TJ Baník Vintířov B - Tělovýchovná jednota Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludrovský Josef 0:3, Stellner Karel ml. 0:3, Jaroš Vladimír 2:1, Horvát Milan 2:2, body hostů: Babor Václav 3:1, Landiga Michal 1:2, Vařejčka Josef 3:0, Zika Petr 2:1),
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov C - SK Toužim B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landiga Michal 3:0, Vařejčka Josef 1:1, Zika Petr 2:1, Babor Václav 3:0, body hostů: Kokeš Jan 2:1, Šindelář František 0:3, Blažek František 0:3, Mašek Marek 0:2), SK Děravý pálky Jenišov - NK BFB Bochov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoupal Jan 2:0, Malý Karel ml. 2:0, Kostroun Jiří 2:0, Pechman Vladimír 2:0, body hostů: Chalupný Luboš 0:2, Egert Miroslav 0:2, Šťovíček Miroslav 0:2, Vonšovský Miroslav 0:2),
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov C - NK BFB Bochov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Tomáš 1:1, Vařejčka Josef 2:0, Babor Václav 3:0, Zika Petr 3:0, body hostů: Chalupný Luboš 1:2, Egert Miroslav 0:3, Šťovíček Miroslav 0:2, Vonšovský Miroslav 0:2), SK Děravý pálky Jenišov - SK Toužim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoupal Jan 1:1, Malý Karel ml. 2:0, Kostroun Jiří 2:1, Pechman Vladimír 3:0, body hostů: Kokeš Jan 2:1, Šindelář František 0:3, Blažek František 0:2, Mašek Marek 0:2),
12. kolo:
NK BFB Bochov - SK Toužim B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egert Miroslav 3:1, Šťovíček Miroslav 1:3, Vonšovský Miroslav 1:3, Chalupný Luboš 2:2, body hostů: Kokeš Jan 4:0, Šindelář František 1:3, Blažek František 3:1, Jaša Jan 1:3), TJ Luby B - TJ Luby A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočárník Jaroslav 3:1, Skála Tomáš st. 2:2, Kočárníková Snižana 0:4, Skála Tomáš ml. 3:0, Hanačík Karel 0:1, body hostů: Špryňar Milan 4:0, Pěnkava Jan 1:3, Nalezenec Jaroslav 2:2, Čácha David 1:3), SK Děravý pálky Jenišov - Tělovýchovná jednota Ostrov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 2:0, Malý Karel ml. 2:0, Pechman Vladimír 2:0, Kostroun Jiří 2:0, body hostů: Babor Václav 0:2, Vařejčka Josef 0:2, Zika Petr 0:2, Ježek Tomáš 0:2), TJ Baník Vintířov B - SKST Chodov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stellner Karel ml. 1:1, Horvát Milan 2:0, Malý Karel 2:1, Špecián Karel 3:0, body hostů: Svoboda Dominik 2:1, Kořínková Nela 0:3, Hupfer Matyáš 0:2, Manoch Jan 0:2),
13. kolo:
SKST Chodov D - SK Toužim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nykl Jiří 3:0, Boči Lukáš 1:1, Tonhauser Martin 1:2, Hamata Petr 3:0, body hostů: Kokeš Jan 1:2, Blažek František 2:1, Šindelář František 0:3, Mašek Marek 0:2), TJ Baník Vintířov B - NK BFB Bochov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševc Jozef 1:3, Jaroš Vladimír 1:0, Ludrovský Josef 0:3, Horvát Milan 3:1, Špecián Karel 0:3, body hostů: Chalupný Luboš 4:0, Egert Miroslav 1:3, Šťovíček Miroslav 3:1, Roštejnský Josef 2:1), Tělovýchovná jednota Ostrov C - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařejčka Josef 2:0, Dvořák Jindřich 1:1, Zika Petr 2:1, Babor Václav 3:0, body hostů: Špryňar Milan 1:2, Pěnkava Jan 1:2, Nalezenec Jaroslav 0:2, Maixner Milan 0:2), SK Děravý pálky Jenišov - TJ Luby B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 1:1, Malý Karel ml. 2:0, Pechman Vladimír 3:0, Kostroun Jiří 2:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 1:2, Čáchová Lucie 0:2, Kočárník Jaroslav 0:2, Kočárníková Snižana 0:2),
14. kolo:
TJ Baník Vintířov B - SK Toužim B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horvát Milan 3:0, Jaroš Vladimír 2:1, Ševc Jozef 0:3, Malý Karel 2:0, Špecián Karel 1:0, body hostů: Kokeš Jan 2:1, Blažek František 1:2, Šindelář František 1:2, Mašek Marek 0:3), SKST Chodov D - NK BFB Bochov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin 2:0, Hamata Petr 2:0, Kořínek Jan 2:0, Nykl Jiří 2:0, body hostů: Chalupný Luboš 0:2, Egert Miroslav 0:2, Šťovíček Miroslav 0:1, Vonšovský Miroslav 0:2, Roštejnský Josef 0:1), SK Děravý pálky Jenišov - TJ Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Karel ml. 2:0, Pechman Vladimír 2:0, Kostroun Jiří 3:0, Kraus Milan 1:2, body hostů: Maixner Milan 0:3, Pěnkava Jan 0:3, Špryňar Milan 1:1, Nalezenec Jaroslav 1:1), Tělovýchovná jednota Ostrov C - TJ Luby B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařejčka Josef 2:1, Dvořák Jindřich 2:1, Zika Petr 2:1, Babor Václav 2:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 1:2, Čáchová Lucie 3:0, Kočárník Jaroslav 0:3, Kočárníková Snižana 0:3),
15. kolo:
TJ Luby A - SK Toužim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nalezenec Jaroslav 2:2, Pěnkava Jan 1:3, Čácha David 2:2, Špryňar Milan 3:1, body hostů: Kokeš Jan 4:0, Šindelář František 3:1, Jaša Jan 0:4, Mašek Marek 1:3), TJ Luby B - NK BFB Bochov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čáchová Lucie 3:0, Kočárník Jaroslav 1:1, Skála Tomáš st. 0:3, Skála Tomáš ml. 4:0, Sucharda Jiří 0:1, body hostů: Chalupný Luboš 1:3, Egert Miroslav 2:1, Šťovíček Miroslav 1:2, Roštejnský Josef 1:2),
16. kolo:
TJ Luby B - SK Toužim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáchová Lucie 3:1, Kočárník Jaroslav 1:3, Skála Tomáš st. 0:1, Skála Tomáš ml. 3:1, Sucharda Jiří 1:2, body hostů: Kokeš Jan 4:0, Šindelář František 1:3, Jaša Jan 1:3, Mašek Marek 2:2), TJ Luby A - NK BFB Bochov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Jan 1:2, Nalezenec Jaroslav 0:3, Čácha David 1:2, Špryňar Milan 1:2, body hostů: Chalupný Luboš 3:0, Egert Miroslav 3:0, Šťovíček Miroslav 2:1, Roštejnský Josef 1:2),
17. kolo:
SKST Chodov D - TJ Luby A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Jan 2:0, Hamata Petr 2:0, Tonhauser Martin 2:0, Nykl Jiří 2:0, body hostů: Nalezenec Jaroslav 0:2, Čácha David 0:2, Pěnkava Jan 0:2, Maixner Milan 0:2), TJ Baník Vintířov B - TJ Luby B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševc Jozef 1:2, Horvát Milan 2:1, Jaroš Vladimír 2:0, Malý Karel 3:0, Ludrovský Josef 0:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 3:0, Čáchová Lucie 0:3, Skála Tomáš st. 0:3, Kočárník Jaroslav 1:1, Sucharda Jiří 0:1),
18. kolo:
TJ Baník Vintířov B - TJ Luby A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludrovský Josef 2:0, Jaroš Vladimír 2:0, Ševc Jozef 3:0, Malý Karel 1:0, Stellner Karel ml. 0:1, body hostů: Nalezenec Jaroslav 0:3, Čácha David 0:2, Pěnkava Jan 1:1, Maixner Milan 0:2), SKST Chodov D - TJ Luby B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boči Lukáš 2:1, Kořínek Jan 2:0, Sankotová Klára 2:1, Nykl Jiří 3:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 1:2, Čáchová Lucie 0:3, Kočárník Jaroslav 1:2, Sucharda Jiří 0:2),
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Ostrov C - SKST Chodov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Petr 1:1, Vařejčka Josef 2:0, Ježek Tomáš 2:1, Babor Václav 3:0, body hostů: Svoboda Dominik 2:1, Manoch Jan 0:3, Smutný Jakub 0:2, Preložníková Adéla 0:2), SK Děravý pálky Jenišov - TJ Baník Vintířov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 2:0, Malý Karel ml. 2:0, Pechman Vladimír 3:0, Kostroun Jiří 1:1, body hostů: Špecián Karel 0:3, Ludrovský Josef 0:2, Nesměrák Jiří st. 0:2, Ševc Jozef 1:1),
20. kolo:
SK Děravý pálky Jenišov - SKST Chodov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 2:0, Pechman Vladimír 2:0, Malý Karel ml. 2:0, Kostroun Jiří 2:0, body hostů: Svoboda Dominik 0:2, Manoch Jan 0:2, Smutný Jakub 0:2, Preložníková Adéla 0:2), Tělovýchovná jednota Ostrov C - TJ Baník Vintířov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Petr 2:1, Vařejčka Josef 2:0, Ježek Tomáš 1:2, Babor Václav 3:0, body hostů: Ludrovský Josef 2:1, Špecián Karel 1:2, Nesměrák Jiří st. 0:3, Ševc Jozef 0:2),
21. kolo:
SK Toužim B - Tělovýchovná jednota Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Jan 3:0, Šindelář František 0:3, Mašek Marek 0:3, Blažek František 1:3, body hostů: Zika Petr 3:1, Babor Václav 3:0, Dvořák Jindřich 2:1, Ježek Tomáš 1:2), NK BFB Bochov - SK Děravý pálky Jenišov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Miroslav 0:3, Vonšovský Miroslav 0:2, Roštejnský Josef 1:2, Chalupný Luboš 2:1, body hostů: Malý Karel ml. 3:0, Kostroun Jiří 1:2, Šoupal Jan 3:0, Záhorec Michael 1:1),
22. kolo:
NK BFB Bochov - Tělovýchovná jednota Ostrov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Egert Miroslav 0:2, Vonšovský Miroslav 0:2, Roštejnský Josef 1:2, Chalupný Luboš 0:2, body hostů: Babor Václav 3:0, Vařejčka Josef 1:1, Landiga Michal 2:0, Zika Petr 2:0), SK Toužim B - SK Děravý pálky Jenišov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokeš Jan 4:0, Blažek František 2:2, Šindelář František 0:3, Mašek Marek 0:4, body hostů: Kostroun Jiří 3:1, Černík Jaroslav 2:2, Záhorec Michael 3:1, Červenka Anatol 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy