Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (DV, čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Rudolf 1:3, Budinský Petr 2:2, Ajdini Tereza 3:1, Nechyba Zdeněk 1:0, WO 0:3, body hostů: Peterka Milan ml. 2:1, Nováková Martina 2:0, Zedník Josef 1:2, Luňák Radek 1:3, Barták Karel 0:1, WO 3:0), TTC Litoměřice C - SKST Baník Most C 10:5 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Dudek Jaroslav 2:1, Balcar František 3:0, Chrvala Radovan 2:1, Hervert Josef 3:1, body hostů: Hejč Antonín st. 1:3, Skružný Vratislav 0:3, Vaník Jiří ml. 0:3, Holovčák Jiří 2:1), TJ Krupka A - SKST Teplice A 10:3 (DV, čtyřhry 2:0, body domácích: Vítů Václav 1:2, Fiklík Michael 2:0, Pivoňka Jaromír 2:1, Vaniš Marek 3:0, body hostů: Rúža David 2:1, Růžička Jiří 0:3, Černý Tomáš 0:3, Černý Jaroslav 1:1), Baník Březenecká A - KST Jirkov A -:- (DV, 10:00!), TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - TJ Sever Žatec A 10:6 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Pavel 3:1, Koželuh Jindřich 3:0, Baláž Josef 1:1, Reichl Jaroslav ml. 2:2, Filín Jan 0:1, body hostů: Broum Pavel 3:1, Krejčí Karel 1:3, Hofreiter Zdeněk 1:2, Pejša Otto ml. 0:3), TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 9:9 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Milan 1:3, Bencs Ladislav 2:2, David Jaroslav 1:3, Beránek Miroslav 4:0, body hostů: Keller Filip 3:1, Macháček Jan 3:1, Záruba David 1:3, Žielinský Tomáš 1:3), SKST Děčín B - TJ Sokol Filipov A -:- (DV),
10. kolo:
Baník Březenecká A - TTC Litoměřice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 1:0, Malý Michal 1:1, Sučík Jan 2:1, Držálek Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Dudek Jaroslav 1:2, Balcar František 1:2, Chrvala Radovan 0:2, WO 0:3), KST Jirkov A - SKST Baník Most C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 1:3, Jelínek Šimon 2:2, Krejčí Ladislav 2:1, Šmucr Jiří 4:0, body hostů: Holovčák Jiří 1:3, Hejč Antonín st. 3:1, Schmoranz Pavel 0:4, Maxa Lukáš 2:1), TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - KST Apollo Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Pavel 2:2, Koželuh Jindřich 2:2, Baláž Josef 0:4, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Jedlička Karel 3:1, Ajdini Tereza 1:3, Nechyba Radim 4:0, Budinský Petr 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňák Radek 1:0, Nováková Martina 2:0, Barták Karel 1:2, Allertová Sára 2:0, WO 3:0, body hostů: Pejša Otto ml. 1:2, Krejčí Karel 1:2, Kopenec Václav 0:2, WO 0:3), SKST Baník Most B - SKST Děčín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 1:2, Macháček Jan 2:1, Rovner Antonín 1:2, Záruba David 0:4, body hostů: Grubr Vojtěch 1:3, Rambousek Jiří ml. 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 2:1), TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 2:2, Kastner Milan 2:2, Čmerda Ondřej 2:2, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Neumann Jan 2:1, Franěk Tomáš 4:0, Phanthe Dung 0:4, Žatečka Ladislav 2:2, Kopecký Karel 0:1),
11. kolo:
Baník Březenecká A - SKST Baník Most C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Držálek Jan 2:1, Kučera Lubomír 2:1, Malý Michal 3:1, body hostů: Hejč Antonín st. 1:3, Maxa Lukáš 0:3, Schmoranz Pavel 2:1, Holovčák Jiří 1:2), KST Jirkov A - TTC Litoměřice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Petr 1:3, Jelínek Šimon 0:3, Krejčí Ladislav 2:1, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Dudek Jaroslav 3:1, Balcar František 2:2, Chrvala Radovan 1:2, Steif Richard 2:1), TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - SKP Sever Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Pavel 4:0, Koželuh Jindřich 1:3, Baláž Josef 1:3, Reichl Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Luňák Radek 3:1, Nováková Martina 0:4, Štiková Martina 2:2), TJ Sever Žatec A - KST Apollo Ústí nad Labem B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtlová Sára 0:2, Průša Dominik 0:2, Pejša Otto ml. 0:3, Hofreiter Zdeněk 1:1, body hostů: Nechyba Radim 3:0, Jedlička Karel 2:0, Vršovský Tadeáš 2:0, Ajdini Tereza 1:1), SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba David 1:1, Macháček Jan 2:0, Rovner Antonín 2:1, Keller Filip 3:0, body hostů: Neumann Jan 0:1, Franěk Tomáš 1:2, Phanthe Dung 0:2, Žatečka Ladislav 1:1, Kopecký Karel 0:2), TTC Litvínov A - SKST Děčín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 1:1, Kastner Milan 0:3, Čmerda Ondřej 0:3, Beránek Miroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Rambousek Jiří ml. 3:0, Grubr Vojtěch 2:1, Svěchota Vojtěch 2:0, Hampejs Vladislav 1:2, WO 1:0),
12. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem B - SKST Baník Most B -:-, SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A -:-, TTC Litoměřice C - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A -:-, TJ Krupka A - Baník Březenecká A -:-, SKST Teplice A - KST Jirkov A -:-,
13. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem B - TTC Litvínov A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B -:-, TTC Litoměřice C - TJ Sever Žatec A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A -:-, TJ Krupka A - KST Jirkov A -:-, SKST Teplice A - Baník Březenecká A -:-,
Krajský přebor I. třídy
11. kolo:
KST Jirkov B - KST Jirkov C 10:8 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 1:3, Kotrba Luděk 2:2, Veselý Petr 3:1, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 2:2, Šimonek Milan 2:2, Pavlica Jan 2:2, Fürst Ladislav 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most D 4:10 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Pech Martin st. 1:2, Mikač Jiří 0:3, Röber Jakub 0:3, Macháček Jiří 3:0, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:0, Skružný Vratislav 2:1, Šťovíček Petr 1:2, Žielinský Tomáš 2:1), SK TTC Duchcov A - TTC Litvínov B 10:0 (DV, čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Luděk 2:0, Kövér Lubomír 2:0, Hanousek Josef 2:0, Vích Josef 2:0, body hostů: Čmerda Ondřej 0:2, Piskáček Ondřej 0:2, Čmerda Tomáš 0:2, Brožová Alena 0:2), SKST Teplice B - TJ Krupka B 7:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Jakub 3:1, Štika Jiří st. 0:4, Sýkora Martin 1:2, Stehlík Petr 2:2, body hostů: Boháč Dominik 4:0, Smolka Michael 3:1, Šich Jaroslav 1:3, Vlasák Radek 1:2), TJ Slavoj Krásné Březno A - TTC Litoměřice D 10:1 (DV, čtyřhry 2:0, body domácích: Weichart Martin 2:0, Schneider Lubor 1:1, Skopec Pavel 3:0, Mašek Lubomír 2:0, body hostů: Jančička Petr 1:2, Vytlačil Václav 0:2, Krupka Martin 0:2, Červenka Zdeněk 0:2), Baník Březenecká B - TJ Spartak Lubenec A 10:6 (DV, čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Kučera Lubomír 1:2, Kroc Tomáš 1:2, Sučík Jan 3:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk ml. 1:3, Görner Darin 3:1, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 1:2),
Krajský přebor II. tř. sk.A
8. kolo:
ST Kopisty A - Baník Březenecká C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opolský František 1:3, Soukup Rudolf 3:1, Růžička Josef 3:1, Kafka Milan 3:1, body hostů: Pail Jáchym 2:2, Kratochvíl Jiří 3:1, Tichý Jiří 1:3, Novotný Vlastimil 0:4), Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 3:1, Hlaváč Jiří 0:4, Větrovský Milan 3:1, Kraus Václav 3:1, body hostů: Ledvina Vilém 4:0, Zlatohlávek Jaroslav 1:3, Cibulka Vladimír 1:3, Beckert Zdeněk 1:3), KST Jirkov D - TJ Spartak Lubenec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šístek Pavel 3:0, Cipro Petr 3:1, Sýkora Libor 2:2, Kočvara Michal 1:3, Merxbauer Martin 0:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Vukliševič Tomáš 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Šašek Vladimír 1:3), KST Libědice A - TJ Sever Žatec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pálinkáš Robert 1:3, Lhotský Milan 4:0, Novobilský Jan 3:1, Soutner Václav ml. 3:1, body hostů: Plečinda Jiří 1:3, Šmidílek Pavel 1:3, Štěpnička Michal 3:1, Suško Michal 0:4), TJ Sokol Spořice A - SK Havran Kryry A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 3:1, Stareček Martin 3:1, Brand Roman st. 3:1, Rokyta Jan 2:2, body hostů: Lorenc František ml. 0:4, Skála Petr 0:4, Lorenc František st. 3:1, Kopřiva Aleš 2:2), SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maxa Lukáš 3:1, Lipiner Petr 2:2, Kadlec Daniel 3:1, Ruta Vladimír 2:2, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Čmerda Ondřej 1:3, Bláha Petr 1:3, Glajc Martin 1:3),
9. kolo:
TTC Litvínov C - ST Kopisty A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čmerda Tomáš 3:1, Váňa Hynek 2:0, Bláha Petr 4:0, Jankovič Štěpán 4:0, WO 0:2, body hostů: Opolský František 0:4, Soukup Rudolf 0:4, Kafka Milan 1:2, Růžička Josef 0:3, WO 2:0), SK Havran Kryry A - SKST Baník Most E -:-, TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Spořice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandtlová Sára 2:2, Štěpnička Michal 4:0, Plečinda Jiří 2:2, Pejša Otto ml. 3:1, body hostů: Gabriel Josef 0:4, Svoboda Zbyněk 0:4, Brand Roman st. 2:2, Stareček Martin 3:1), TJ Spartak Lubenec B - KST Libědice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Figa Norbert 1:3, Šašek Vladimír 3:1, Vukliševič Zdeněk st. 4:0, body hostů: Soutner Václav ml. 3:1, Novobilský Jan 0:4, Pálinkáš Robert 1:3, Blažek Jan 1:1, Stütz Rainer 1:1), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - KST Jirkov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlatohlávek Jaroslav 2:0, Cibulka Vladimír 4:0, Beckert Zdeněk 4:0, Ledvina Vilém 4:0, WO 0:2, body hostů: Cipro Petr 0:4, Šístek Pavel 0:3, Karlík Pavel 0:3, Merxbauer Martin 0:4, WO 2:0), Baník Březenecká C - Klášterec nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pail Jáchym 2:2, Tichý Jiří 2:2, Novotný Vlastimil 2:2, Kratochvíl Jiří 1:3, body hostů: Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Vít 1:3, Hlaváč Jiří 1:3),
10. kolo:
ST Kopisty A - Klášterec nad Ohří A -:-, KST Jirkov D - Baník Březenecká C -:-, KST Libědice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec B -:-, SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec B -:-, TTC Litvínov C - SK Havran Kryry A -:-,
11. kolo:
SK Havran Kryry A - ST Kopisty A -:-, TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov C -:-, TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sokol Spořice A -:-, Baník Březenecká C - KST Libědice A -:-, Klášterec nad Ohří A - KST Jirkov D -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.B
7. kolo:
TJ Krupka C - TJ Sokol Bořislav A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav ml. 1:3, Mach Dalibor 2:2, Šnajdr Antonín 3:1, Švarc Vojtěch 1:3, body hostů: Reininger Rostislav 1:3, Kir Martin 2:2, Kadlček Lubomír 2:2, Kročák Milan 4:0), TJ Smolnice A - SK TTC Duchcov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pidrman Petr 4:0, Petrlík Josef 2:2, Zapletal Bohumil 2:2, Martinovský Vít 4:0, body hostů: Pomej Tomáš 2:2, Sander Miroslav 2:2, Fürst Jiří 0:4, Mareš Jan 0:4), SKST Sokol Trnovany A - TJ Sokol Terezín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Petr 2:2, Mašek Martin 0:3, Mládek Petr 2:2, Slunéčko David 1:2, WO 2:0, body hostů: Brdlík František 3:0, Slavík Petr 3:1, Pizur Miroslav 2:1, Skrbek Zdeněk 1:3, WO 0:2), SK Cítoliby A - ST Brozany A -:-, SK Dubí A - TJ Lokomotiva Teplice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlbauer Tomáš 2:2, Hubáček Tomáš 2:2, Barták Luboš 3:1, Sochor Karel 4:0, body hostů: Mareš Vladimír 3:1, Musil Robert 1:3, Muláček Karel 0:4, Stejskal Jan 1:3), SKST Teplice C - Sokol Libochovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Jiří 1:3, Pospíšil Ondřej 1:3, Hrivňák Petr 3:1, Beran Jakub 4:0, body hostů: Pavlata Jan 2:2, Obr Ivan 0:4, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - Sokol Libochovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Lubomír 1:3, Kir Martin 4:0, Reininger Rostislav 3:0, Kročák Milan 2:1, WO 0:2, body hostů: Pavlata Jan 1:2, Obr Ivan 0:4, Šulc Milan 1:3, Turek Jaroslav 2:1, WO 2:0), TJ Lokomotiva Teplice A - SKST Teplice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 2:2, Musil Robert 0:4, Mareš Vladimír 1:3, Vorlíček Petr 0:4, body hostů: Hrivňák Petr 4:0, Soukup Karel 3:1, Boehm Přemysl 3:1, Štěpánek Jiří 3:1), ST Brozany A - SK Dubí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Barták Luboš 0:4, Hubáček Tomáš 1:3, Bayer Jiří 3:1, Sochor Karel 2:2), TJ Sokol Terezín A - SK Cítoliby A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 4:0, Pospíšil Petr 4:0, Pizur Miroslav 2:0, Brdlík František 3:0, Skrbek Zdeněk 1:1, WO 0:1, body hostů: Petržilka Jiří 1:2, Makarius Jaromír 0:4, Menčík Pavel 0:4, Rybák Milan 0:4, WO 1:0), SK TTC Duchcov B - SKST Sokol Trnovany A 10:8 (Pozdě hláš, čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Josef 0:4, Pomej Tomáš 3:1, Mareš Jan 2:2, Štika Jiří ml. 4:0, body hostů: Slunéčko David 1:3, Mašek Petr 3:1, Mašek Martin 1:3, Mládek Petr 2:2), TJ Krupka C - TJ Smolnice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokriš Jakub 2:2, Mach Dalibor 4:0, Šnajdr Antonín 3:1, Demeter Jan 2:2, body hostů: Petrlík Josef 1:3, Pidrman Petr 2:2, Pechal Roman 0:4, Zapletal Bohumil 2:2),
9. kolo:
TJ Smolnice A - TJ Sokol Bořislav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Vít 4:0, Petrlík Josef 1:3, Zapletal Bohumil 1:3, Pidrman Petr 2:2, body hostů: Reininger Rostislav 2:2, Kir Martin 3:1, Kadlček Lubomír 0:4, Kročák Milan 3:1), SKST Sokol Trnovany A - TJ Krupka C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Petr 3:1, Dražan Pavel 2:0, Mládek Petr 3:1, Mašek Martin 2:2, Slunéčko David 1:1, body hostů: Hromádka Martin 1:3, Švarc Vojtěch 1:3, Mach František 1:3, Mokriš Jakub 2:2), SK Cítoliby A - SK TTC Duchcov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makarius Jaromír 0:4, Růžek Jan 0:4, Krob Jan 1:3, Petržilka Jiří 3:1, body hostů: Pomej Tomáš 4:0, Štika Jiří ml. 3:1, Sander Miroslav 3:1, Mareš Jan 2:2), SK Dubí A - TJ Sokol Terezín A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Karel 3:1, Günther Emil 0:4, Barták Luboš 0:3, Hubáček Tomáš 0:3, WO 2:0, body hostů: Brdlík František 2:1, Pavelková Lenka 4:0, Skrbek Zdeněk 3:1, Pizur Miroslav 2:1, WO 0:2), SKST Teplice C - ST Brozany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Jiří 2:2, Boehm Přemysl 3:1, Pospíšil Ondřej 3:1, Soukup Karel 3:1, body hostů: Šild Vladimír 1:3, Vaníček Pavel 2:2, Vaníček Pavel ml. 1:3, Vaníček Jaroslav 1:3), Sokol Libochovice A - TJ Lokomotiva Teplice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obr Ivan 0:4, Pavlata Jan 4:0, Turek Jaroslav 4:0, Šulc Milan 4:0, body hostů: Mareš Vladimír 1:3, Musil Robert 1:3, Muláček Karel 1:3, Stejskal Jan 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - TJ Lokomotiva Teplice A -:-, ST Brozany A - Sokol Libochovice A -:-, TJ Sokol Terezín A - SKST Teplice C -:-, SK TTC Duchcov B - SK Dubí A -:-, TJ Krupka C - SK Cítoliby A -:-, TJ Smolnice A - SKST Sokol Trnovany A -:-,
11. kolo:
SKST Sokol Trnovany A - TJ Sokol Bořislav A -:-, SK Cítoliby A - TJ Smolnice A -:-, SK Dubí A - TJ Krupka C -:-, SKST Teplice C - SK TTC Duchcov B -:-, Sokol Libochovice A - TJ Sokol Terezín A -:-, TJ Lokomotiva Teplice A - ST Brozany A -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.C
8. kolo:
SK Štětí B - TTC Litoměřice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Vladislav 4:0, Dvořák Martin 1:3, Jurista Josef 2:2, Oliva Michal 3:1, body hostů: Petržílková Eliška 2:2, Drbohlav Michal 2:2, Jančička Petr 2:2, Krupka Martin 0:4), TTC Roudnice A - TJ Pikron A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanislav Pavel 4:0, Laube Robert 4:0, Vyskočil Tomáš 4:0, Horejsek Jakub 3:1, body hostů: Derfl Dušan 1:3, Mergl Milan 0:4, Brabec Vlastimil 0:4, Bechtold Roman 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno B - SK Štětí C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajgl Lukáš 4:0, Zach Vladimír 1:3, Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, body hostů: Cedrych Milan 2:2, Macek Jan 0:4, Cedrych Tomáš 2:2, Nedoma Jiří 2:2), SK Malá Veleň A - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Výborná Michala 1:2, Babička Lukáš 1:2, Hanuš Petr 1:2, Hanuš Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 0:4, WO 0:5), SKST Děčín C - TTC Roudnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:1, Povejšil Bohumil 0:2, Babička Michal st. 0:3, LAM TIEN TIEP 0:4, WO 4:0, body hostů: Kotrba Petr 3:1, Řezáč Josef 3:1, Cinibulk Miloš 2:0, Bláha Vlastimil 2:0, WO 0:4),
9. kolo:
TTC Roudnice B - SK Štětí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Josef 3:1, Cinibulk Miloš 3:1, Spurný Antonín ml. 1:2, Kotrba Petr 3:1, Bláha Vlastimil 1:0, body hostů: Oliva Michal 2:2, Líska Vladislav 2:2, Jurista Josef 1:3, Novotný Pavel 0:4), KST Kalich Litoměřice A - SKST Děčín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 1:2, Borecký Vlastimil 3:1, WO 0:1, body hostů: Babička Michal st. 2:2, Povejšil Bohumil 1:3, Maryško Jaroslav 0:4, Řízek Jiří 0:3, WO 1:0), SK Štětí C - SK Malá Veleň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cedrych Milan 4:0, Macek Jan 1:3, Nedoma Jiří 1:3, Cedrych Tomáš 1:3, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Výborná Michala 1:3, Babička Lukáš 3:1, Štípek Martin 2:2), TJ Pikron A - SKP Sever Ústí nad Labem B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Derfl Dušan 0:3, Bechtold Roman 2:2, Brabec Vlastimil 0:3, Urban Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Smíšková Martina 4:0, Kmoníček Martin st. 3:0, Pavlík Petr 3:1, Špička Zbyněk 2:1, WO 0:2), TTC Litoměřice E - TTC Roudnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančička Petr 0:4, Drbohlav Michal 1:3, Krupka Martin 1:3, Petržílková Eliška 2:2, body hostů: Horejsek Jakub 2:2, Sedláček Zdeněk 4:0, Laube Robert 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0),
10. kolo:
SK Štětí B - TTC Roudnice A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Litoměřice E -:-, TJ Slavoj Krásné Březno B - TJ Pikron A -:-, SKST Děčín C - SK Štětí C -:-, TTC Roudnice B - KST Kalich Litoměřice A -:-,
11. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí B -:-, SK Štětí C - TTC Roudnice B -:-, TJ Pikron A - SK Malá Veleň A -:-, TTC Litoměřice E - TJ Slavoj Krásné Březno B -:-, TTC Roudnice A - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy