Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I.
14. kolo:
Sokol Teplýšovice A - TJ Kavalier Sázava A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šramota Pavel 0:4, Sládek Jaroslav 1:3, Zeman Pavel 0:4, Bleha Lukáš 0:4, body hostů: Houdek Jakub 4:0, Linhart Pavel ml. 4:0, Trmal Jan 3:1, Žoha Michal 4:0), Sokol Divišov A - TJ Sokol Votice A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Veronika 4:0, Nožka Věslav 1:3, Kříž Lubomír st. 2:2, WO 0:5, body hostů: Dvořáková Lenka 2:1, Januš Filip 2:1, Písařík Tomáš 0:3, Novák Milan 1:2, WO 5:0), Sokol Netvořice A - SDH Petroupim A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ošmera Jan 3:1, Netolický Stanislav 2:2, Lebeda Lukáš 3:1, Ošmera Zdeněk 2:2, body hostů: Škvor David 2:2, Pohunek Petr 3:1, Svoboda Petr 1:3, Kysela Stanislav 0:4), Sokol Pyšely A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Sokol Neveklov A - Stolní tenis Benešov C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kačmar David 3:1, Valterová Markéta 2:2, Holý Pavel 2:2, WO 0:5, body hostů: Krejčí Milan 1:2, Nádvorník Štěpán 2:1, Mohr Tomáš 2:1, Srb Pavel 0:3, WO 5:0), KST Týnec nad Sázavou A - Stolní tenis Benešov D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balata Vladimír 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Kašpárek František 2:1, Hrušková Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Hrazdíra Jiří 2:2, Bidlo Tomáš 0:4, Povolný Aleš 0:4, WO 0:5),
15. kolo:
KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Teplýšovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balata Vladimír 4:0, Hrušková Hana 4:0, Kašpárek František 4:0, Šípek Jiří 2:2, body hostů: Lajdová Karolína 1:3, Šramota Pavel 0:4, Sládek Jaroslav 1:3, Zeman Pavel 0:4), Stolní tenis Benešov D - Sokol Neveklov A -:-, Stolní tenis Benešov C - Sokol Pyšely A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - Sokol Netvořice A -:-, SDH Petroupim A - Sokol Divišov A -:-, TJ Sokol Votice A - TJ Kavalier Sázava A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Januš Ivan 2:2, Januš Filip 1:3, Písařík Tomáš 0:4, Pařík Aleš 0:4, body hostů: Trmal Jan 4:0, Žoha Michal 4:0, Houdek Jakub 3:1, Linhart Pavel ml. 2:2),
16. kolo:
Sokol Teplýšovice A - TJ Sokol Votice A -:-, TJ Kavalier Sázava A - SDH Petroupim A -:-, Sokol Divišov A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A -:-, Sokol Netvořice A - Stolní tenis Benešov C -:-, Sokol Pyšely A - Stolní tenis Benešov D -:-, Sokol Neveklov A - KST Týnec nad Sázavou A -:-,
17. kolo:
Sokol Neveklov A - Sokol Teplýšovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Pyšely A -:-, Stolní tenis Benešov D - Sokol Netvořice A -:-, Stolní tenis Benešov C - Sokol Divišov A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem A - TJ Kavalier Sázava A -:-, SDH Petroupim A - TJ Sokol Votice A -:-,
Okresní přebor II.
13. kolo:
Sokol Divišov B - TJ Úročnice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Lukáš 2:2, Lehán Marko 2:2, Kuneš Luboš 3:1, Kříž Lubomír st. 2:0, Ševčík Vojta 1:1, body hostů: Hruška Vojtěch 1:3, Jindřich Václav 0:4, Šejstal Zdeněk 3:1, Klinger Vratislav 2:2), TJ Sokol Ostředek A - KST Týnec nad Sázavou B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budjač Libor 3:1, Šimáček Pavel 3:1, Žydyk Juraj 2:2, Janata Miroslav 3:1, body hostů: Balata Vladimír 4:0, Pospíšil Jiří 1:3, Šípek Jiří 0:4, Kastner Karel 0:4), Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fulín Jiří 1:1, Chocholoušek Martin 1:2, Jahoda Luděk 1:2, Jahoda Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Táborský Roman 4:0, Dykast Ladislav 0:3, Žádník Jiří 2:2, WO 0:6), SDH Petroupim B - SDH Olbramovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Petr 3:1, Škvor Josef 2:2, Kysela Stanislav 3:1, Lejček Roman 1:3, body hostů: Zimmerman Petr 1:3, Novák Václav 4:0, Bron Zdeněk 0:4, Pekárek Luboš 2:2), TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Pyšely B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomašovič Ivan 0:4, Dvořáček Adam 0:4, Kučera Jan 2:2, Matoušek Jakub 3:1, body hostů: Gončar Ivan 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Kovařík Jiří 3:1, Vejmelka Jaroslav 3:1), TJ Kavalier Sázava B - Stolní tenis Benešov E 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srb Miroslav 2:2, Šturc Jaroslav 1:2, Houdek Richard 0:4, WO 1:5, body hostů: Mrázek Miroslav 1:2, Plíšek Pavel 3:0, Plíšek Jan 2:0, Vlasák Vladimír 2:1, WO 5:1),
14. kolo:
TJ Úročnice - TJ Kavalier Sázava B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hruška Vojtěch 3:0, Klinger Vratislav 1:0, Balata Luboš 2:1, Vnouček Václav 0:2, Jindřich Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Šturc Jaroslav 3:1, Srb Miroslav 1:3, Houdek Richard 1:3, WO 0:5), Stolní tenis Benešov E - TJ Slavoj Čerčany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíšek Pavel 4:0, Plíšek Jan 3:1, Mrázek Miroslav 2:2, Vlasák Vladimír 3:1, body hostů: Jeníček Jiří 0:4, Kučera Jan 2:2, Tomašovič Ivo 0:4, Matoušek Jakub 2:2), Sokol Pyšely B - SDH Petroupim B -:-, SDH Olbramovice A - Krusičany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek Luboš 2:2, Novák Václav 3:1, Bron Zdeněk 3:1, Zimmerman Petr 0:4, body hostů: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - TJ Sokol Ostředek A -:-, KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Divišov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarolím Jakub 0:1, Šípek Jiří 0:4, Kastner Karel 2:2, Balata Vladimír 4:0, Cvaniga Jan 2:1, body hostů: Kříž Lubomír st. 3:1, Pekárek Milan st. 1:3, Svoboda Lukáš 1:3, Lehán Marko 3:1),
15. kolo:
KST Týnec nad Sázavou B - TJ Úročnice -:-, Sokol Divišov B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, TJ Sokol Ostředek A - SDH Olbramovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Dominik 3:1, Žydyk Juraj 1:3, Vosátka Martin 1:3, Šimáček Pavel 1:3, body hostů: Zimmerman Petr 0:4, Pekárek Luboš 3:1, Bron Zdeněk 4:0, Novák Václav 3:1), Krusičany A - Sokol Pyšely B -:-, SDH Petroupim B - Stolní tenis Benešov E -:-, TJ Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomašovič Ivan 1:3, Procházka Pavel 1:3, Matoušek Jakub 2:2, Kučera Jan 4:0, body hostů: Srb Miroslav 3:1, Šturc Jaroslav 3:1, Houdek Richard 1:3, Martin Gábor 1:3),
16. kolo:
TJ Úročnice - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Kavalier Sázava B - SDH Petroupim B -:-, Stolní tenis Benešov E - Krusičany A -:-, Sokol Pyšely B - TJ Sokol Ostředek A -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Divišov B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - KST Týnec nad Sázavou B -:-,
17. kolo:
TJ Slavoj Čerčany A - TJ Úročnice -:-, KST Týnec nad Sázavou B - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Divišov B - Sokol Pyšely B -:-, TJ Sokol Ostředek A - Stolní tenis Benešov E -:-, Krusičany A - TJ Kavalier Sázava B -:-, SDH Petroupim B - TJ Slavoj Čerčany B -:-,
Okresní přebor III.
14. kolo:
TJ Sokol Ostředek B - Sokol Netvořice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lemberk Josef 0:4, Císař Daniel 0:4, Styblík Šimon 0:2, Styblik Petr 0:4, Dodek Petr 0:2, body hostů: Bron Pavel 4:0, Čipera Miroslav 4:0, Kubásek Jiří 4:0, Novotný Aleš 4:0), TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Neveklov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Karel 2:2, Müller Tomáš 2:1, Kukla Jakub 3:1, Kováč Robert 2:2, WO 1:0, body hostů: Kačmar Michal 2:2, Matuška Zdeněk 0:4, Kříž Zdeněk 0:3, Muron Pavel 4:0, WO 0:1), Krusičany B - SDH Olbramovice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek Marcel 0:4, Heřman Karel st. 1:3, Vozár Ján 1:3, Chocholoušek Martin 2:2, body hostů: Rosol Jan 1:3, Matějovský Pavel 3:1, Chudlářský Jaroslav 4:0, Trázník Miroslav 4:0), SKST Vlašim - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupsa Tomáš 2:2, Kupsa Radim 1:3, Maršíčková Laura 3:1, Budilová Ella 0:1, Martínek Daniel 3:0, body hostů: Remiš Tomáš 1:3, Bébr Milan 3:1, Kakos Miroslav 2:2, Soukup Petr 1:3), TJ Sokol Votice B - SK Mrač 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíša Tomáš 3:1, Budka Miloslav 3:1, Žák Vladimír 1:3, Utínek Václav 0:4, body hostů: KALAŠ MARTIN 1:3, Platil Jaroslav 2:2, Škvor Vladimír 2:2, Pospíšil Tomáš 4:0), Sokol Heřmaničky - Sokol Divišov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Václav 0:4, Šplíchal Ladislav 1:3, Davídek Milan 1:3, Pištěk Jan 1:3, body hostů: Kuneš Luboš 4:0, Lehán Marko 4:0, Svoboda Lukáš 3:1, Ševčík Vojta 2:2),
15. kolo:
Sokol Heřmaničky - TJ Sokol Ostředek B -:-, Sokol Divišov C - TJ Sokol Votice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Petr 3:1, Kuneš Luboš 3:1, Lehán Marko 3:1, Svoboda Lukáš 2:2, body hostů: Lovíšek Lubomír 4:0, Budka Miloslav 0:4, Žák Vladimír 0:4, Žák Martin 1:3), SK Mrač - SKST Vlašim 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor Vladimír 4:0, Dlouhá Marie 2:0, Pospíšil Tomáš 4:0, Platil Jaroslav 3:1, KALAŠ MARTIN 0:2, body hostů: Maršíčková Laura 1:3, Martínek Daniel 0:4, Kriglová Denisa 1:3, Plešnerová Yveta 1:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Krusičany B -:-, SDH Olbramovice B - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Neveklov B - Sokol Netvořice B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Ostředek B - Sokol Neveklov B -:-, Sokol Netvořice B - SDH Olbramovice B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz A - Sokol Louňovice pod Blaníkem B -:-, Krusičany B - SK Mrač -:-, SKST Vlašim - Sokol Divišov C -:-, TJ Sokol Votice B - Sokol Heřmaničky -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Votice B - TJ Sokol Ostředek B -:-, Sokol Heřmaničky - SKST Vlašim -:-, Sokol Divišov C - Krusičany B -:-, SK Mrač - TATRAN Kamenný Přívoz A -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Netvořice B -:-, SDH Olbramovice B - Sokol Neveklov B -:-,
Okresní přebor IV.
12. kolo:
SK Bystřice B - Sokol Teplýšovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šach Jiří 1:3, Matoušková Zuzana 0:4, Barák Luboš 0:2, Randa David 2:2, Křivánek Matyáš 1:1, body hostů: Goby Vojtěch 1:3, Škvor Daniel 4:0, Grézl Dominik 3:1, Pessr Jiří 4:0), TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Louňovice pod Blaníkem C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svejkovský Milan 2:2, Lízner Stanislav 4:0, Burský Vít 4:0, Dolejší Jaroslav 3:1, body hostů: Kahoun Josef ml. 1:3, Kahoun Josef nejml. 2:2, Tichá Lenka 0:4, Milota Václav 0:4), SDH Petroupim C - Sokol Divišov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Petr 1:3, Zavaďák Pavel 2:2, Beňatinský Jiří 0:4, Fišer Michal 0:2, Muller Jan 0:2, body hostů: Hurdová Gabriela 3:1, Ševčík Vojta 4:0, Dedera Jan 4:0, Müller Petr st. 2:2), Slavoj Čerčany C - Sokol Netvořice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Síbrt Radek 2:2, Dvořáček Adam 3:1, Dvořáček Lukáš 1:3, Ševera Michal 0:1, Dvořáček Petr 3:0, body hostů: Svoboda Jan 1:3, Šmeral Karel 0:1, Šmeral Adam 2:2, Novotný Aleš 4:0, Vejmelka Tomáš 0:3), Sokol Pyšely C - TATRAN Kamenný Přívoz B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svašek Jan 1:2, Ptáček Pavel 3:1, Hrivnák Milan 0:4, Garay Lukáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Kukla Jakub 2:2, Kováč Robert 4:0, Koliha Antonín 2:1, Volek Radomír 3:1, WO 0:1), Sokol Netvořice C - SK Bystřice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Truhlář Ladislav 0:4, Havelka Richard st. 2:2, Fulín Ondřej 0:4, Bron Pavel 3:1, body hostů: Vilímek Miloš 2:2, Vrtiška Martin 2:2, Klápa Vladislav 4:0, Vrtiška David 3:1), SK Bystřice C - TJ Sokol Nesvačily A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Ondřej 1:3, Vala Jakub 1:3, Křivánek Dalibor 0:2, Nedvěd Karel 2:2, Hnátek Filip 1:1, body hostů: Stibůrek Pavel 4:0, Šticha Jakub 4:0, Dráb Lukáš 3:1, Dráb Martin 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - SK Bystřice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibůrek Pavel 3:1, Šticha Jakub 4:0, Dráb Lukáš 4:0, Sládeček Josef 2:1, Dráb Martin 0:1, body hostů: Randa David 1:3, Šach Jiří 2:2, Barák Luboš 0:4, Křivánek Matyáš 0:4), SK Bystřice A - SK Bystřice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klápa Vladislav 4:0, Vrtiška David 3:1, Vrtiška Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Nedvěd Karel 1:2, Hnátek Filip 0:3, Křivánek Dalibor 0:3, Vala Jakub 0:3, WO 5:0), TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Netvořice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koliha Antonín 2:2, Kukla Jakub 1:3, Volek Radomír 3:1, Kováč Robert 2:2, body hostů: Bron Pavel 3:1, Truhlář Ladislav 0:2, Havelka Richard st. 2:2, Fulín Ondřej 3:1, Ernestová Lucie 0:2), Sokol Pyšely C - Sokol Netvořice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Pavel 4:0, Hrivnák Milan 4:0, Kolár Robert 3:1, Sukup Robert 2:2, body hostů: Šmeral Adam 2:2, Šmeral Karel 0:4, Vejmelka Tomáš 1:3, Behr Michal 0:4), KST Týnec nad Sázavou C - SDH Petroupim C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyncl Jakub 0:4, Beránek Tomáš 2:2, Jarolím Jakub 4:0, WO 0:5, body hostů: Hruška Petr 2:1, Muller Jan 1:2, Svoboda Jiří 1:2, Beňatinský Jiří 2:1, WO 5:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem C - Sokol Divišov D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichá Lenka 0:3, Chatrný Vlastislav 0:3, Soukup Petr 0:3, Milota Václav 0:3, WO 5:0, body hostů: Müller Petr st. 4:0, Ševčík Vojta 4:0, Dedera Jan 4:0, WO 0:5), Sokol Teplýšovice B - TJ Sokol Nesvačily B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pessr Jiří 4:0, Grézl Dominik 4:0, Škvor Vladimír 2:2, Goby Vojtěch 3:1, body hostů: Dolejší Jaroslav 2:2, Vilímek Lukáš 0:4, Dráb Radomil 0:4, Klíma Josef 1:3),
14. kolo:
SK Bystřice B - TJ Sokol Nesvačily B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlan Jaroslav 4:0, Šach Jiří 2:2, Matoušková Zuzana 0:2, Randa David 2:2, Křivánek Matyáš 0:2, body hostů: Burský Vít 2:2, Dolejší Jaroslav 1:3, Dráb Radomil 2:2, Klíma Josef 3:1), Sokol Divišov D - Sokol Teplýšovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dedera Jan 2:2, Dedera Tomáš 1:3, Ševčík Vojta 3:1, Hurdová Gabriela 0:4, body hostů: Grézl Dominik 3:1, Pessr Jiří 4:0, Goby Vojtěch 1:3, Škvor Daniel 2:2), Sokol Louňovice pod Blaníkem C - KST Týnec nad Sázavou C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chatrný Vlastislav 0:3, Milota Václav 0:3, Kahoun Josef ml. 2:1, Tichá Lenka 2:1, WO 5:0, body hostů: Jarolím Jakub 4:0, Beránek Tomáš 2:2, Kyncl Jakub 2:2, WO 0:5), Slavoj Čerčany C - SDH Petroupim C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panenka Antonín 2:2, Ševera Michal 0:1, Síbrt Radek 2:2, Bauer Peter 4:0, Dvořáček Adam 2:1, body hostů: Zavaďák Pavel 2:2, Beňatinský Jiří 3:1, Hruška Petr 1:3, Muller Jan 0:4), Sokol Netvořice C - Sokol Netvořice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Richard st. 3:1, Fulín Ondřej 2:2, Ernestová Lucie 2:2, Truhlář Ladislav 2:2, body hostů: Šmeral Karel st. 4:0, Novotný Aleš 3:1, Svoboda Jan 0:4, Vejmelka Tomáš 0:4), SK Bystřice C - TATRAN Kamenný Přívoz B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnátek Filip 3:1, Křivánek Dalibor 3:1, Šefčík Marek 0:4, Hendrych Ondřej 2:1, WO 0:1, body hostů: Černý Miloslav 0:2, Renda Miroslav 1:3, Hruška Pavel 4:0, Zajíc Pavel 1:2, Horák František 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Nesvačily A - SK Bystřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibůrek Pavel 2:2, Dráb Lukáš 3:1, Šticha Jakub 2:2, Sládeček Josef 1:3, body hostů: Vilímek Miloš 3:1, Vrtiška Martin 0:2, Vrtiška David 1:3, Klápa Vladislav 4:0, Kozák Jiří 0:2),
15. kolo:
SK Bystřice A - SK Bystřice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klápa Vladislav 4:0, Vrtiška David 4:0, Kozák Jiří 4:0, Vrtiška Martin 4:0, body hostů: Randa David 0:4, Křivánek Matyáš 0:4, Matoušková Zuzana 0:4, Barák Luboš 0:4), TATRAN Kamenný Přívoz B - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Netvořice D - SK Bystřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmeral Karel st. 1:1, Šmeral Adam 1:3, Novotný Aleš 4:0, Svoboda Jan 2:2, Vejmelka Tomáš 0:2, body hostů: Hendrych Ondřej 0:4, Vala Jakub 3:1, Nedvěd Karel 2:2, Křivánek Dalibor 3:1), SDH Petroupim C - Sokol Pyšely C -:-, Slavoj Čerčany C - Sokol Louňovice pod Blaníkem C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Panenka Antonín 4:0, Síbrt Radek 4:0, Ševera Michal 4:0, Matoušek Matěj 2:2, body hostů: Kahoun Josef ml. 1:3, Tichá Lenka 1:3, Chatrný Vlastislav 0:4, Milota Václav 0:4), Sokol Teplýšovice B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Divišov D -:-,
Přebor žacstva
5. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - SK Bystřice D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dodek Petr 0:2, Styblík Šimon 2:1, Císař Daniel 2:1, Kovář Vojtěch 0:1, body hostů: Křivánek Dalibor 2:1, Vala Jakub 2:1, Hendrych Ondřej 1:2), Tatran Sedlčany E - SK Bystřice E 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - Tatran Sedlčany E 10:0wo (body domácích: body hostů), SK Bystřice D - SK Bystřice E 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křivánek Dalibor 3:0, Vala Jakub 3:0, Hendrych Ondřej 1:2, body hostů: Šefčík Marek 0:3, Hnátek Filip 1:2, Dvořák Tomáš 1:2), Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - SK Bystřice E 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dodek Petr 0:1, Styblík Šimon 3:0, Císař Daniel 3:0, Kovář Vojtěch 0:2, body hostů: Dvořák Tomáš 1:2, Křivánek Matyáš 1:2, Hnátek Filip 1:2), SK Bystřice D - Tatran Sedlčany E 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Sokol Netvořice E - Sokol Louňovice pod Blaníkem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Behr Michal 1:2, Bejček Petr 1:2, Svoboda Jan 2:0, Novotný Aleš 0:1, body hostů: Kahoun Josef nejml. 3:0, Krátká Alice 2:1, Burdová Karolína 0:3), SKST Vlašim - TJ Sokol Votice C 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Nela 2:0, Müllerová Sofie 3:0, Plešnerová Yveta 2:0, Jaroš Miroslav 2:0, body hostů: Kývalová Edina 0:3, Sloupová Magdalena 0:3, Loudová Andrea 0:3), Sokol Netvořice E - SKST Vlašim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Aleš 3:0, Svoboda Jan 3:0, Behr Michal 0:2, Bejček Petr 0:1, body hostů: Jaroš Miroslav 0:2, Sedláčková Nela 1:1, Plešnerová Yveta 1:2, Müllerová Sofie 1:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem - TJ Sokol Votice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burdová Karolína 1:2, Kahoun Josef nejml. 3:0, Krátká Alice 2:1, body hostů: Kývalová Edina 0:3, Sloupová Magdalena 1:2, Loudová Andrea 2:1), Sokol Netvořice E - TJ Sokol Votice C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bejček Petr 1:2, Svoboda Jan 2:0, Behr Michal 1:2, Novotný Aleš 1:0, body hostů: Kývalová Edina 0:3, Sloupová Magdalena 2:1, Loudová Andrea 2:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem - SKST Vlašim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krátká Alice 1:2, Burdová Karolína 1:2, Kahoun Josef nejml. 2:1, body hostů: Sedláčková Amálie 0:3, Plešnerová Yveta 1:1, Müllerová Sofie 2:0, Sedláčková Nela 1:0, Jaroš Miroslav 1:0),
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - SK Bystřice D -:-, SKST Vlašim - TJ Sokol Votice C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - SKST Vlašim -:-, SK Bystřice D - TJ Sokol Votice C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s. C - TJ Sokol Votice C -:-, SK Bystřice D - SKST Vlašim -:-, Sokol Netvořice E - Sokol Louňovice pod Blaníkem -:-, Tatran Sedlčany E - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - Tatran Sedlčany E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem - SK Bystřice E -:-, Sokol Netvořice E - SK Bystřice E -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem - Tatran Sedlčany E -:-,
Okresní přebor IV A
1. kolo:
SDH Petroupim C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SK Bystřice A - Sokol Netvořice C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Pyšely C -:-, Sokol Teplýšovice B - Sokol Divišov D -:-,
2. kolo:
TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Divišov D -:-, Sokol Pyšely C - Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Netvořice C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, SDH Petroupim C - SK Bystřice A -:-,
Okresní přebor IV B
1. kolo:
KST Týnec nad Sázavou C - Slavoj Čerčany C -:-, SK Bystřice C - TJ Sokol Nesvačily B -:-, Sokol Louňovice pod Blaníkem C - SK Bystřice B -:-,
2. kolo:
Sokol Netvořice D - Slavoj Čerčany C -:-, TJ Sokol Nesvačily B - Sokol Louňovice pod Blaníkem C -:-, SK Bystřice B - KST Týnec nad Sázavou C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy