Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž I. třídy
13. kolo:
T.J. Sokol Hořovice C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Rudolf 1:3, Čepelák Vladimír st. 3:1, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Červenka Miroslav 3:1, body hostů: Nevolný Milan 4:0, Rácz Rudolf 1:3, Červený Tomáš 0:4, Plecitý Stanislav 1:3), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Praskolesy A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Kamil 2:2, Nový Oto 0:4, Sklenář Lukáš 3:1, Sklenář Tomáš 3:1, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Novák Aleš 2:2, Novák Petr 1:3, Tschunko Zdeněk 4:0), T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Záluží 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Jonáš 1:3, Hucek Filip 4:0, Kračmer Matěj 1:3, Hlaváček Jan 2:2, body hostů: Chlustina Jaroslav 2:2, Ptáček Václav 3:1, Hnízdil Tomáš 3:1, Foltýn David 0:4), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Olešná A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hakl Petr 1:3, Hazuka Jiří 0:4, Šmíd Miroslav 2:1, Šturc Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Švamberk Jan 3:1, Herman Miloš ml. 4:0, Vurm Radek 1:3, Kopp Jan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Žebrák B - TJ Chaloupky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koros Filip 3:1, Roztočil Jiří 4:0, Kunc Petr 4:0, Cajthaml Pavel 3:1, body hostů: Větrovský Petr 2:2, Kořínek František 0:4, Kindl David 0:4, Löffelmann Jan 0:4),
14. kolo:
T.J. Sokol Hudlice C - TJ Slovan Lochovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav ml. 3:0, Bartůněk David 3:1, Sklenář Lukáš 2:2, Sklenář Tomáš 3:0, Dvořák Kamil 0:1, WO 1:0, body hostů: Nevolný Milan 3:1, Jirkovský Antonín st. 0:3, Plecitý Stanislav 1:3, Kureš Milan 0:4, WO 0:1), TJ Chaloupky A - TJ Broumy A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mraček František 0:3, Löffelmann Jan 0:4, Větrovský Petr 1:3, Lysý Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Ulbrich Petr 2:2, Rosa Martin 3:0, Kuksa Zdeněk 4:0, Konopásek Miroslav 3:1, WO 0:1), T.J. Sokol Králův Dvůr C - TJ Praskolesy A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hucek Filip 1:3, Kračmer Matěj 1:3, Mayer Lukáš 3:0, Rada Jonáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Novák Aleš 2:2, Sedláček Petr 3:1, Novák Petr 0:4, Tschunko Zdeněk 3:0, WO 1:0), TJ Olešná A - TJ Sokol Žebrák B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberk Jan 2:0, Herman Miloš 3:1, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš ml. 2:2, Sviták Lukáš 0:2, body hostů: Roztočil Jiří 2:2, Kunc Petr 3:1, Cajthaml Pavel 1:3, Vokáč Jan 0:4), TJ Záluží - T.J. Sokol Nižbor B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlustina Jaroslav 3:1, Hnízdil Tomáš 0:4, Hnízdil Michal 0:4, Ptáček Václav 0:1, Foltýn David 0:3, body hostů: Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 3:1, Hazuka Jiří 3:1, Hakl Petr 4:0),
15. kolo:
TJ Broumy A - TJ Olešná A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulbrich Petr 3:1, Rosa Martin 2:1, Kuksa Zdeněk 3:0, Konopásek Miroslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Švamberk Jan 0:4, Herman Miloš ml. 2:2, Vurm Radek 1:2, Kopp Jan 1:2, WO 1:1), T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Králův Dvůr C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Sokol Žebrák B - TJ Záluží -:-,
Regionální soutěž II. třídy
13. kolo:
T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Praskolesy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Robert 2:2, Gürtner Pavel 3:1, Kotek Pavel 3:0, Holý Stanislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Sudík Jiří 0:4, Pokorný Jiří 2:1, Týbl Vojtěch 3:1, Hronza Rudolf 1:3, WO 1:0), TJ Srbsko B - TJ Srbsko A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Miroslav 3:1, Adamec Luboš 3:1, Lev Těšivoj 1:3, Morda Vratislav 1:3, body hostů: Slivenecký Petr 2:2, Vavřinec Jiří 0:4, Němec Filip 2:2, Šeršeň Miroslav 4:0), TJ Olešná B - T.J. Sokol Karlštejn A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalerta František 2:2, Švamberk Michal 2:2, Solar Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Vácha Vladimír st. 1:2, Holý Martin 3:0, Boudník Petr 2:1, Cajthaml Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 1:3, Pech Luděk 2:1, Hašek Zdeněk 3:0, Klaus Ladislav 4:0, WO 2:0, body hostů: Zíma Radek 2:2, Vokáč Jan 1:3, Dvořák Pavel 0:3, Kuška Miroslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Žebrák C - TJ Olešná C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimon Jaroslav 1:3, Koros Filip 1:3, Koros Zdeněk 4:0, WO 0:5, body hostů: Kroc František 2:1, Šmíd Tomáš 1:2, Vurm Radek 1:2, Sviták Lukáš 2:1, WO 5:0),
14. kolo:
T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Olešná B -:- (odloženo), TJ Srbsko A - T.J. Sokol Karlštejn A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ranzi Piero 4:0, Šeršeň Miroslav 4:0, Vavřinec Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Vácha Vladimír st. 1:2, Boudník Petr 1:2, Holý Martin 1:2, Cajthaml Miroslav 1:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Luděk 1:3, Hašek Zdeněk 3:1, Klaus Ladislav 3:1, Johan Oldřich 0:4, body hostů: Hatina Petr 3:1, Drsek Václav 3:1, Mencl Josef 1:3, Müller Michal 2:2), TJ Sokol Žebrák C - TJ Praskolesy B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Filip 0:4, Lorenc Ondřej 0:4, Roušal Robin 0:4, Koros Zdeněk 4:0, body hostů: Sudík Jiří 3:1, Hronza Rudolf 3:1, Pokorný Jiří 3:1, Týbl Vojtěch 3:1), TJ Olešná C - TJ Sokol Žebrák D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sviták Lukáš 2:2, Kroc František 3:1, Vurm Radek 2:2, Vurm Jiří 0:1, Velvarský Jiří 0:3, body hostů: Zíma Radek 1:3, Drahovzal Petr 2:2, Kuška Miroslav 4:0, Vokáč Jan 2:2),
15. kolo:
T.J. Sokol Karlštejn A - TJ Srbsko B -:-, T.J. Sokol Karlštejn B - TJ Srbsko A -:- (odloženo), TJ Olešná B - TJ Sokol Žebrák C -:- (odloženo), TJ Sokol Žebrák D - TJ Praskolesy B -:-, TJ Sokol Žebrák E - TJ Olešná C -:-,
Regionální soutěž III. třídy
13. kolo:
T.J. Sokol Hudlice D - TJ Slovan Lochovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jakub 2:2, Koudela Daniel 1:3, Sklenář Patrik 0:4, Lulák Matěj 2:2, body hostů: Janda Filip 3:1, Kulhavý Radek 2:2, Hrdlička Tomáš 4:0, Matia Martin 2:2), T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Praskolesy C -:- (odloženo), TJ Olešná D - TJ Sokol Žebrák F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Triner Miroslav 2:2, Plecitý Jakub 1:3, Velvarský Jiří 4:0, Sviták Lukáš 4:0, body hostů: Hřích Václav 2:2, Šlosarová Jana 2:2, Kára Martin 1:3, Kunc Dominik 0:4), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Chaloupky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Jan 4:0, Johan Hynek 4:0, Jelšina Lukáš 4:0, Šilhavý Petr 0:1, Prokop Břetislav Vít 2:1, body hostů: Vodňanský Petr 0:4, Pekárek Ondřej 0:4, Štochl Karel 1:3, Mraček František 1:3),
14. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Slovan Lochovice D -:- (odloženo), TJ Olešná D - TJ Broumy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Marek 2:2, Triner Miroslav 1:3, Sviták Lukáš 4:0, Velvarský Jiří 3:1, body hostů: Vais Vladimír 2:2, Rosa Mikuláš 3:1, Rosa Vojtěch 1:3, Kureš Štěpán 0:4), TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Litavan Libomyšl 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Jan 4:0, Johan Hynek 2:2, Jelšina Lukáš 4:0, Franko Petr 2:2, body hostů: Hlavín Petr 0:2, Závora Vlastimil 2:2, Janeček Václav 0:4, Janeček Tomáš 2:2, Hlavín Karel 0:2), TJ Sokol Žebrák F - TJ Praskolesy C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 3:1, Hřích Václav 0:2, Flieger Roman 2:2, Šlosarová Jana 4:0, Kunc Dominik 0:2, body hostů: Hronza Petr 3:1, Hofman Vít 2:2, Hartman Jakub 1:3, Kumst František 1:3),
15. kolo:
TJ Broumy B - TJ Praskolesy C -:-, T.J. Sokol Hudlice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Olešná D - TJ Chaloupky B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy