Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Reginální soutěž I.třídy
11. kolo:
TTC Kladno "D" - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "E" - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TSM Kladno A. - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Jemníky A - KST Slatina A -:-, TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Unhošť B -:-,
12. kolo:
STC Slaný C - TTC Slovan Kladno B -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Jemníky A -:-, KST Slatina A - TSM Kladno A. -:-, TJ Sokol Dříň B - TTC Kladno "E" -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Kladno "D" -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad B - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "D" - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Kladno "E" - KST Slatina A -:-, TSM Kladno A. - TJ Sokol Unhošť B -:-, TTC Jemníky A - TTC Slovan Kladno B -:-,
14. kolo:
STC Slaný C - TTC Jemníky A -:-, TTC Slovan Kladno B - TSM Kladno A. -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Kladno "E" -:-, KST Slatina A - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Buštěhrad B -:-,
Reginální soutěž II.třídy
10. kolo:
Sokol Stochov-Honice B - TTC Kladno "F" -:-, TSM Kladno B - DTJ Sparta Kladno A -:-, TTC Slovan Kladno C - KST Slatina B -:-, STC Slaný E. - STC Slaný D -:-,
11. kolo:
STC Slaný E. - Sokol Stochov-Honice B -:-, STC Slaný D - TTC Slovan Kladno C -:-, TJ Sokol Dříň C - TSM Kladno B -:-, DTJ Sparta Kladno A - TTC Kladno "F" -:-,
12. kolo:
Sokol Stochov-Honice B - DTJ Sparta Kladno A -:-, TTC Kladno "F" - TJ Sokol Dříň C -:-, TSM Kladno B - KST Slatina B -:-, TTC Slovan Kladno C - STC Slaný E. -:-,
13. kolo:
TTC Slovan Kladno C - Sokol Stochov-Honice B -:-, STC Slaný D - TSM Kladno B -:-, KST Slatina B - TTC Kladno "F" -:-, TJ Sokol Dříň C - DTJ Sparta Kladno A -:-,
14. kolo:
Sokol Stochov-Honice B - TJ Sokol Dříň C -:-, DTJ Sparta Kladno A - KST Slatina B -:-, TTC Kladno "F" - STC Slaný D -:-, TSM Kladno B - STC Slaný E. -:-,
Reginální soutěž III.třídy
10. kolo:
KST Slatina C - TTC Kladno "G" -:-, TJ Sokol Dříň D - TJ Sokol Dříň E -:-, DTJ Sparta Kladno B - TJ Viktorie Černuc -:-, STK SK Družec - Sokol Stochov-Honice C -:-,
11. kolo:
Sokol Stochov-Honice C - DTJ Sparta Kladno B -:-, TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Dříň D -:-, TJ Sokol Dříň E - KST Slatina C -:-, TTC Kladno "G" - TTC Čechie Velká Dobrá -:-,
12. kolo:
TTC Čechie Velká Dobrá - TJ Sokol Dříň E -:-, KST Slatina C - TJ Viktorie Černuc -:-, TJ Sokol Dříň D - Sokol Stochov-Honice C -:-, DTJ Sparta Kladno B - STK SK Družec -:-,
13. kolo:
STK SK Družec - TJ Sokol Dříň D -:-, Sokol Stochov-Honice C - KST Slatina C -:-, TJ Viktorie Černuc - TTC Čechie Velká Dobrá -:-, TJ Sokol Dříň E - TTC Kladno "G" -:-,
14. kolo:
TTC Kladno "G" - TJ Viktorie Černuc -:-, TTC Čechie Velká Dobrá - Sokol Stochov-Honice C -:-, KST Slatina C - STK SK Družec -:-, TJ Sokol Dříň D - DTJ Sparta Kladno B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy