Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
11. kolo:
SK Křečhoř A - TJ Sokol Starý Kolín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr 2:1, Křivánek Luboš 2:1, Dej František 2:1, Valtr Petr 3:1, WO 0:3, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Salák Alois 0:3, Melichar Lukáš 0:3, Drbohlav Tomáš 0:3, WO 3:0), TJ Klučov B - TJ Sokol Český Brod A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Douša Ivan 1:2, Bossanyi Michal 0:3, Mukařovský Aleš 0:3, Cherednik Konstantin 0:4, WO 0:3, body hostů: Menz František 4:0, Kolářová Linda 3:0, Kolář Marek st. 3:0, Prchal Jiří 2:1, WO 3:0), KST Týnec nad Labem A - SK Nová Ves I. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Vladislav 1:0, Cincibus Milan 2:0, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 2:0, WO 0:8, body hostů: Řehák Josef ml. 0:3, Holeček Martin 0:2, Šíma Roman 0:2, Hladík Martin 0:1, WO 8:0), Stolní tenis Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvelebil Jan 3:0, Výborný Pavel 1:2, Svoboda Miloš 3:0, Dolejš Martin 4:0, WO 3:0, body hostů: Lichtenberg Petr 0:4, Vokounová Adéla 1:2, Bárta Jiří 0:3, Nekovář Petr 1:2, WO 0:3), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velim A -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Klučov A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 4:0, Lhoták Lubor 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Koubek Václav 4:0, body hostů: Lambert Zdeněk 0:4, Kaše Jakub 0:4, Práchenský Dominik 0:4, Štábla Peter 0:4),
13. kolo:
TJ Klučov B - TJ Sokol Starý Kolín A -:- (Odloženo), SK Křečhoř A - KST Týnec nad Labem A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valtr Petr 1:3, Křivánek Luboš 3:1, Dej František 2:2, Moravec Petr 3:1, body hostů: Cincibus Milan 2:2, Moravec Stanislav 4:0, Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Vladislav 1:3), TJ Sokol Český Brod A - Stolní tenis Kolín A -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. B - Sokol Zásmuky A -:- (Odloženo), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velký Osek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokounová Adéla 2:2, Popovich Yaroslav 0:4, Nekovář Petr 2:2, Mazurkiewicz Ivo 4:0, body hostů: Roudný Petr 2:2, Mokříž Bohuslav 2:2, Čebiš Luboš 2:2, Koubek Václav 2:2), TJ Sokol Velim A - TJ Klučov A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sixta Pavel 3:0, Jeřala Pavel 3:0, Petřík Petr 3:0, Svoboda Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lambert Zdeněk 0:4, Kaše Jakub 0:4, Práchenský Dominik 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyšata Pavel 0:2, Musil Jan 3:1, Kahoun Václav 4:0, Bajtler Luboš 1:3, Salák Alois 0:2, body hostů: Sixta Pavel 2:2, Jeřala Pavel 2:2, Petřík Petr 3:1, Vejtruba František 1:3), TJ Klučov A - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 1:2, Chlumský Petr 4:0, Práchenský Dominik 0:4, Cinegr Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 3:1, Vokounová Adéla 3:1, Bárta Jiří 1:2, Bártová Věra 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek B - SK Nová Ves I. B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokříž Bohuslav 4:0, Hanušová Blanka 2:1, Cincibus Milan ml. 3:0, Roudný Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Řehák Josef ml. 0:4, Holeček Martin 1:3, Šíma Roman 0:3, Ulman Radim 0:3, WO 2:0), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Český Brod A -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín A - SK Křečhoř A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Výborný Pavel 1:2, Svoboda Miloš 2:0, Havlíček Vladimír 3:0, Dolejš Martin 3:1, WO 3:1, body hostů: Moravec Petr 0:4, Valtr Petr 0:3, Křivánek Luboš 1:2, Dej František 2:0, WO 1:3), KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buriánek Vladislav 2:0, Cincibus Milan 2:0, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 2:0, WO 8:0, body hostů: Říha Samuel 0:3, Cherednik Konstantin 0:3, Dvořák Vladimír 0:3, WO 0:8),
15. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Klučov B - Stolní tenis Kolín A -:-, Sokol Zásmuky A - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Český Brod A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Klučov A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velim A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Velim A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Klučov A - TJ Sokol Český Brod A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - SK Křečhoř A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Klučov B -:-, Stolní tenis Kolín A - KST Týnec nad Labem A -:-,
Regionální soutěž 2.třídy
9. kolo:
Viktoria Radim - TJ Sokol Starý Kolín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verfl Milan 3:1, Thiel Pavel 1:2, Hovorka Marek 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Melichar Lukáš 3:1, Vyšata Pavel 2:2, Drbohlav Tomáš 0:3, Pánek Daniel 0:4, WO 0:1), Stolní tenis Dobřichov A - Stolní tenis Kolín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karafiát Tomáš 3:1, Horn Tomáš 1:3, Slabý Jaroslav 3:1, Mašín Pavel 2:2, body hostů: Zápotocký Milan 1:3, Gruml Tomáš 0:4, Zítka Jan 2:2, Zvelebil Jan 4:0), TJ Sokol Velim B - KST Týnec nad Labem B -:-, ST Býchory - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipka Roman 0:4, Vyhnánek Jakub 2:2, Fejfar Václav 0:3, Čížek Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Pokorný Jaroslav 3:1, Rob Karel 3:1, Syrový Jiří 2:2, Chvojka Antonín 1:2, WO 0:1), Sokol Zásmuky B - TJ Klučov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Milan 3:1, Švec Josef 3:1, Skývová Lenka 3:1, Cikán Miloslav 3:1, body hostů: Kaše Jakub 0:4, Práchenský Dominik 0:4, Nekolný Josef 3:1, Gurčík Jan 1:3),
10. kolo:
Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skývová Lenka 1:3, Cikán Miloslav 2:2, Suchý Ladislav 3:1, Švec Josef 2:2, body hostů: Rob Karel 3:1, Pokorný Jaroslav 4:0, Syrový Jiří 0:4, Chvojka Antonín 1:3), KST Týnec nad Labem B - ST Býchory 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlička Jan 0:4, Buriánek Vladislav 0:2, Kubelka Lukáš 1:3, Fousek Jiří 0:4, WO 0:2, body hostů: Vyhnánek Jakub 4:0, Čížek Martin 4:0, Fejfar Václav 3:0, Lipka Roman 2:1, WO 2:0), Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velim B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmámek Karel 0:4, Zítka Jan 1:3, Zvelebil Jan 2:2, Gruml Tomáš 0:4, body hostů: Škopek Martin 4:0, Opl Petr 3:1, Sahulka Radek 2:2, Vejtruba František 4:0), TJ Sokol Starý Kolín B - Stolní tenis Dobřichov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 3:1, Drbohlav Tomáš 2:2, Pánek Daniel 0:4, body hostů: Opl Miroslav 3:1, Karafiát Tomáš 1:3, Horn Tomáš 2:2, Mašín Pavel 1:3), TJ Sokol Velký Osek C - Viktoria Radim 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čebiš Patrik 0:3, Hanušová Blanka 2:2, Čebiš Luboš 3:1, Svoboda Karel 3:1, WO 0:1, body hostů: Hovorka Tomáš 2:2, Doskočil Václav 1:2, Prorok Jaroslav 1:3, Svojša Petr 3:1, WO 1:0),
11. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Velký Osek C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karafiát Tomáš 0:4, Ježek Jiří 0:2, Mašín Pavel 0:3, Opl Miroslav 1:3, WO 3:0, body hostů: Svoboda Karel 4:0, Mokříž Bohuslav 4:0, Hanušová Blanka 2:1, Čebiš Luboš 2:0, WO 0:3), TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Starý Kolín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sahulka Radek 2:2, Opl Petr 3:1, Vejtruba František 3:0, Škopek Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Melichar Lukáš 2:2, Vyšata Pavel 2:2, Drbohlav Tomáš 0:4, Pánek Daniel 0:3, WO 1:0), ST Býchory - Stolní tenis Kolín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipka Roman 3:1, Vyhnánek Jakub 4:0, Fejfar Václav 2:2, Čížek Martin 4:0, body hostů: Zápotocký Milan 1:3, Malenovský Aleš 1:3, Zítka Jan 1:3, Heřmámek Karel 0:4), Sokol Zásmuky B - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bossanyi Michal 2:1, Heřtus Michal 0:2, Gurčík Jan 0:4, Cinegr Jiří 0:4, Práchenský Dominik 0:2, WO 1:0, body hostů: Rob Karel 4:0, Pokorný Jaroslav 3:0, Syrový Jiří 3:1, Chvojka Antonín 3:1, WO 0:1),
13. kolo:
Viktoria Radim - TJ Sokol Velim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Tomáš 3:1, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 3:1, Prorok Jaroslav 2:2, body hostů: Škopek Martin 4:0, Opl Petr 0:4, Sahulka Radek 0:4, Vejtruba František 1:3), TJ Sokol Velký Osek C - ST Býchory 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanušová Blanka 1:3, Novotný Karel 1:3, Svoboda Karel 4:0, Čebiš Luboš 3:1, body hostů: Čížek Martin 3:1, Vyhnánek Jakub 2:2, Fejfar Václav 2:2, Lipka Roman 0:4), TJ Sokol Starý Kolín B - Sokol Zásmuky B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Lukáš 4:0, Vyšata Pavel 3:1, Drbohlav Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Cikán Miloslav 1:2, Skývová Lenka 1:2, Švec Josef 1:2, Keder Igor 1:2, WO 5:0), Stolní tenis Kolín B - TJ Klučov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výborný Pavel 4:0, Zvelebil Jan 2:2, Malenovský Aleš 2:1, Havlíček Kamil 1:3, WO 0:1, body hostů: Bossanyi Michal 3:1, Gurčík Jan 1:3, Cinegr Jiří 2:2, Práchenský Dominik 0:3, WO 1:0), KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Lukáš 3:1, Jehlička Jan 1:3, Buriánek Vladislav 2:1, Fousek Jiří 0:3, WO 1:1, body hostů: Pokorný Jaroslav 3:0, Herman Michal 1:3, Rob Karel 2:2, Chvojka Antonín 2:1, WO 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Kolín B -:- (Odloženo), TJ Klučov C - TJ Sokol Starý Kolín B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heřtus Michal 1:1, Cinegr Jiří 1:2, Práchenský Dominik 2:1, Bossanyi Michal 3:0, WO 5:1, body hostů: Vyšata Pavel 3:1, Pánek Daniel 0:3, Drbohlav Tomáš 1:3, WO 1:5), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velký Osek C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Josef 3:1, Skývová Lenka 3:1, Keder Igor 2:2, Cikán Miloslav 1:3, body hostů: Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 2:2, Jaroš Martin 0:4, Mokříž Bohuslav 4:0), ST Býchory - Viktoria Radim 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Jiří 2:2, Čížek Martin 3:1, Vyhnánek Jakub 3:1, Fejfar Václav 0:4, body hostů: Hovorka Marek 1:3, Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 1:3, Svojša Petr 3:1), TJ Sokol Velim B - Stolní tenis Dobřichov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejtruba František 3:0, Opl Petr 4:0, Dulík Roman 2:2, Škopek Martin 4:0, Sahulka Radek 0:1, body hostů: Karafiát Tomáš 1:3, Opl Miroslav 2:2, Meserod Václav 0:4, Mašín Pavel 0:4),
15. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - ST Býchory -:-, Viktoria Radim - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, Stolní tenis Kolín B - KST Týnec nad Labem B -:-,
16. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, TJ Klučov C - Viktoria Radim -:-, Sokol Zásmuky B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, ST Býchory - TJ Sokol Velim B -:-,
Regionální soutěž 3.třídy
9. kolo:
Stolní tenis Kolín C - Stolní tenis Dobřichov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holler Jan 2:0, Zvelebil Jan 4:0, Zítka Jan 3:1, Heřmámek Karel 1:3, Gruml Tomáš 0:2, body hostů: Karafiát Tomáš 2:2, Malec Jan 0:2, Ježek Jiří 2:2, Mašín Pavel 1:3, Malina Josef 1:1), SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Český Brod B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubišta Petr 0:1, Hladík Martin 3:1, Šafránek Jaroslav 2:2, Ulman Radim 2:2, Voslař Jiří 1:2, body hostů: Opršal Tomáš 3:1, Karban Tomáš 4:0, Bašta Radek 1:3, Opršal Dan 0:4),
10. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - ST EUROMASTER Kolín C -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Plaňany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flídr David 2:2, Ležal Milan 1:3, Kubín Miloslav 1:3, Hrodek David 3:1, body hostů: Koudelka Ivan 2:2, Ležal Jaromír 4:0, Kulhavý Roman 1:3, Pros Jaroslav ml. 0:2, Batelka Petr 2:0),
11. kolo:
SK Křečhoř B - TJ Sokol Velký Osek D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flídr David 2:2, Kubín Miloslav 4:0, Moravec Petr 4:0, Ležal Milan 4:0, body hostů: Čebiš Patrik 1:3, Čebišová Linda 0:4, Lain Lukáš 1:3, Chod Jakub 0:4), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Plaňany 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotocký Milan 1:3, Holler Jan 3:1, Zvelebil Jan 2:2, Heřmámek Karel 1:3, body hostů: Koudelka Ivan 3:1, Ležal Jaromír 3:1, Pros Jaroslav ml. 0:4, Batelka Petr 3:1), SK Nová Ves I. C - Stolní tenis Dobřichov B -:- (Odloženo),
12. kolo:
TJ Sokol Český Brod B - Stolní tenis Dobřichov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prchal Jiří 4:0, Opršal Tomáš 4:0, Opršal Dan 3:1, Kyba Ondřej 1:3, body hostů: Malec Jan 1:3, Karafiát Tomáš 2:2, Horn Tomáš 1:3, Ježek Jiří 0:4), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Plaňany 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártová Věra 3:1, Neprášek Jakub 1:3, Novák František 1:3, Fišera Miloš 0:4, body hostů: Bartoš Vladimír 4:0, Ležal Jaromír 2:2, Kulhavý Roman 2:2, Lakatoš Josef 3:1), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Velký Osek D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 3:1, Holler Jan 4:0, Zvelebil Jan 3:1, Gruml Tomáš 0:4, body hostů: Lain Lukáš 1:3, Čebišová Linda 1:3, Čebiš Patrik 3:1, Chod Jakub 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Velký Osek D - ST EUROMASTER Kolín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Patrik 4:0, Jaroš Martin 2:2, Chod Jakub 1:3, Čebišová Linda 2:2, body hostů: Fišera Miloš 2:2, Neprášek Jakub 1:3, Novák František 3:1, Nedvěd Tomáš 1:3), SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Plaňany 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 0:1, Kubišta Petr 1:3, Římal Lukáš 1:3, Ulman Radim 0:4, Voslař Jiří 1:2, body hostů: Koudelka Ivan 3:1, Ležal Jaromír 4:0, Bartoš Vladimír 4:0, Kulhavý Roman 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Český Brod B - TJ Sokol Plaňany -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Velký Osek D -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín C - SK Křečhoř B -:-,
15. kolo:
SK Křečhoř B - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Český Brod B -:-,
16. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Plaňany -:-, SK Nová Ves I. C - SK Křečhoř B -:-, ST EUROMASTER Kolín C - Stolní tenis Kolín C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy