Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Malín C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sosnovec Martin ml. 0:4, Smetana Filip 0:4, Širák Daniel 1:3, WO 0:5, body hostů: Kárník Jiří 3:0, Hladík Jan 3:0, Kolman Leon 3:0, Sytař Dan 2:1, WO 5:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Čáslav C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friš Miroslav 3:1, Fuchsová Kateřina 1:3, Jandejsek Zdeněk 0:3, Fuchsová Adéla 2:2, WO 1:0, body hostů: Petržílka Ondřej 4:0, Kořínek Zdeněk 1:3, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Zbraslavice A - Sokol Močovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Milan ml. 2:2, Hnízdo Petr 2:2, Fuchs Martin 2:2, Somberg Petr 3:1, body hostů: Hatala Peter 1:3, Stínil Václav 1:3, Kristek Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 1:3), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunášek Josef 1:3, Darius Stanislav 1:2, Vrána Miroslav 2:2, Zajíček Ivan 4:0, WO 1:0, body hostů: Čtveráček Martin 2:2, Váša Jan 2:2, Vlasák Ota 0:3, Švarc Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Karel 0:4, Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Milan ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Herout Václav 1:2, Babka Dominik 2:1, Förster Vojtěch 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, WO 5:0),
2. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babka Dominik 4:0, Förster Vojtěch 4:0, Herout Václav 4:0, Herout Tomáš 4:0, body hostů: Širák Daniel 0:4, Kotrba Jaroslav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Smetana Filip 0:4), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Starkoč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Petr 3:1, Král Jiří 1:3, Čtveráček Martin 2:1, Váša Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Michal 2:2, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Karel 0:3, WO 0:1), Sokol Močovice B - SKP Olympia Kutná Hora A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 2:2, Hatala Peter 2:2, Kristek Ondřej 2:2, Stínil Václav 0:2, Dejnožka Tomáš 0:2, body hostů: Zajíček Ivan 4:0, Darius Stanislav 1:3, Vrána Miroslav 2:2, Kunášek Josef 3:1), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Zbraslavice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorejs Jaroslav 3:1, Kořínek Zdeněk 3:1, Petržílka Ondřej 3:1, Líska David 0:4, body hostů: Hnízdo Petr 1:3, Fuchs Martin 2:2, Světlík Milan ml. 2:2, Břečka Josef 2:2), TJ Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sytař Dan 4:0, Křenovský Štěpán 4:0, Fryml Filip 2:2, Kárník Jiří 4:0, body hostů: Dolejš Ladislav 0:4, Fuchsová Kateřina 1:3, Fuchsová Adéla 1:3, Baloun Jan 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Jaroslav 2:2, Mundil Robert 1:3, Sosnovec Martin ml. 0:4, Širák Daniel 2:2, body hostů: Jandejsek Zdeněk 2:2, Friš Miroslav 2:2, Fuchsová Adéla 3:1, Fuchsová Kateřina 4:0), TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Malín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuchs Josef 1:3, Hnízdo Petr 2:2, Fuchs Martin 2:2, Světlík Milan ml. 3:1, body hostů: Křenovský Štěpán 0:4, Kárník Jiří 4:0, Sytař Dan 2:2, Fryml Filip 2:2), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 3:1, Chyba Jaroslav 1:3, Vrána Miroslav 3:1, Zajíček Ivan 1:3, body hostů: Petržílka Ondřej 2:2, Kořínek Zdeněk 3:1, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 1:3), TJ Sokol Starkoč - Sokol Močovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Pavel 0:4, Palát Dominik 3:1, Čakovský Milan ml. 1:3, Čakovský Karel 0:1, WO 0:3, body hostů: Hatala Peter 3:0, Hrčka Milan 2:1, Dejnožka Tomáš 3:1, Kristek Ondřej 1:2, WO 3:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babka Dominik 3:1, Nácovský Ondřej 0:2, Herout Václav 3:1, Jandejsek Pavel 4:0, WO 0:2, body hostů: Čtveráček Martin 3:1, Švarc Petr 1:3, Váša Jan 0:3, Vlasák Ota 0:3, WO 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlasák Ota 2:2, Váša Jan 4:0, Švarc Petr 4:0, Čtveráček Martin 4:0, body hostů: Širák Daniel 1:3, Kotrba Jaroslav 1:3, Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4), Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Ondřej 0:3, Stínil Václav 0:4, Kvaček Miloslav 0:4, Dejnožka Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Jandejsek Pavel 4:0, Herout Tomáš 2:1, Babka Dominik 4:0, Herout Václav 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Starkoč 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorejs Jaroslav 2:2, Kořínek Zdeněk 0:3, Líska David 0:3, Petržílka Ondřej 2:2, WO 2:0, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Michal 4:0, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Karel 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Malín C - SKP Olympia Kutná Hora A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolman Leon 4:0, Sytař Dan 2:2, Fryml Filip 2:2, Křenovský Štěpán 1:3, body hostů: Zajíček Ivan 3:1, Darius Stanislav 3:1, Vrána Miroslav 0:4, Kunášek Josef 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Zbraslavice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friš Miroslav 0:3, Fuchsová Adéla 1:2, Fuchsová Kateřina 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:4, WO 3:0, body hostů: Fuchs Martin 4:0, Somberg Petr 3:0, Hnízdo Petr 3:0, Světlík Milan ml. 2:1, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Zbraslavice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Jaroslav 1:3, Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Širák Daniel 2:2, body hostů: Fuchs Martin 4:0, Hnízdo Petr 3:1, Světlík Milan ml. 3:1, Břečka Josef 3:1), SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 4:0, Kunášek Josef 4:0, Vrána Miroslav 2:0, Zajíček Ivan 3:1, Kačírek David 0:2, body hostů: Friš Miroslav 1:3, Jandejsek Zdeněk 0:4, Fuchsová Adéla 1:3, Fuchsová Kateřina 1:3), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Malín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan st. 4:0, WO 0:4, body hostů: Sytař Dan 0:3, Křenovský Štěpán 1:2, Reimann Jakub 0:3, Kolman Leon 1:2, WO 4:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandejsek Pavel 4:0, Förster Vojtěch 2:2, Herout Tomáš 4:0, Babka Dominik 3:1, body hostů: Petržílka Ondřej 1:3, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 0:4, Uher Ondřej 0:4), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - Sokol Močovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Petr 3:1, Vlasák Ota 2:2, Váša Jan 3:1, Čtveráček Martin 4:0, body hostů: Novotný Ondřej 1:1, Hatala Peter 1:3, Kristek Ondřej 1:3, Dejnožka Tomáš 1:3, Stojanov Alexandr 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - SKP Olympia Kutná Hora A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Širák Daniel 1:2, WO 0:6, body hostů: Zajíček Ivan 2:0, Darius Stanislav 3:0, Chyba Jaroslav 2:1, Kačírek David 3:0, WO 6:0), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Zbraslavice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Milan ml. 1:2, Čakovský Milan st. 3:0, Palát Dominik 4:0, Čakovský Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Fuchs Martin 1:3, Hnízdo Petr 0:3, Somberg Petr 1:2, Světlík Milan ml. 1:3, WO 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babka Dominik 4:0, Herout Václav 3:1, Förster Vojtěch 2:2, Jandejsek Pavel 4:0, body hostů: Vacík Patrick 0:4, Jandejsek Zdeněk 2:0, Dolejš Ladislav 0:4, Friš Miroslav 1:3, Fuchsová Adéla 0:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Malín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešpor Miroslav 0:4, Vlasák Ota 2:2, Váša Jan 2:2, Švarc Petr 1:3, body hostů: Kolman Leon 4:0, Sytař Dan 2:2, Kvíz Martin 1:3, Hladík Jan 4:0), Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hatala Peter 2:2, Hrčka Milan 2:2, Kristek Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 1:3, body hostů: Petržílka Ondřej 1:3, Kořínek Zdeněk 3:1, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 1:3),
7. kolo:
Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 3:1, Hatala Peter 4:0, Kristek Ondřej 3:1, Dejnožka Tomáš 3:1, body hostů: Širák Daniel 2:2, Kotrba Jaroslav 1:3, Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska David 0:4, Petržílka Ondřej 2:2, Šorejs Jaroslav 2:2, Kořínek Zdeněk 4:0, body hostů: Čtveráček Martin 3:1, Váša Jan 3:1, Vlasák Ota 1:3, Švarc Petr 1:3), TJ Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sytař Dan 1:3, Kárník Jiří 3:1, Křenovský Štěpán 1:3, Kolman Leon 4:0, body hostů: Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 3:1, Babka Dominik 2:2, Förster Vojtěch 0:4), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Starkoč 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friš Miroslav 2:2, Fuchsová Adéla 0:4, Fuchsová Kateřina 1:2, Jandejsek Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Michal 4:0, Kozák Pavel 1:3, Čakovský Karel 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Zbraslavice A - SKP Olympia Kutná Hora A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Milan ml. 2:2, Hnízdo Petr 2:1, Somberg Petr 4:0, Fuchs Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Darius Stanislav 1:3, Kačírek David 0:4, Kunášek Josef 2:2, Chyba Jaroslav 0:3, WO 0:1),
8. kolo:
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Pavel 4:0, Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Michal 4:0, Čakovský Milan st. 3:0, WO 1:0, body hostů: Širák Daniel 0:3, Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Kotrba Jaroslav 1:3, WO 0:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - SKP Olympia Kutná Hora A 18:0wo, TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Milan ml. 1:3, Hnízdo Petr 2:2, Somberg Petr 3:1, Fuchs Martin 4:0, body hostů: Čtveráček Martin 2:2, Váša Jan 2:2, Vlasák Ota 1:3, Šimková Aneta 1:3), Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatala Peter 3:1, Hrčka Milan 3:1, Stínil Václav 3:1, Dejnožka Tomáš 3:1, body hostů: Friš Miroslav 1:3, Jandejsek Zdeněk 3:1, Förster Josef 0:4, Dolejš Ladislav 0:4), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržílka Ondřej 4:0, Šorejs Jaroslav 1:3, Líska David 2:2, Kořínek Zdeněk 2:2, body hostů: Křenovský Štěpán 1:3, Sytař Dan 2:2, Fryml Filip 1:3, Kolman Leon 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Čáslav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Zdeněk 4:0, Petržílka Ondřej 4:0, Šorejs Jaroslav 4:0, Líska David 4:0, body hostů: Mundil Robert 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Řezníček Jan 0:4, Svoboda Michal 0:4), TJ Sokol Malín C - Sokol Močovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reimann Jakub 1:3, Kárník Jiří 3:1, Fryml Filip 1:3, Kolman Leon 4:0, body hostů: Novotný Ondřej 3:1, Hatala Peter 0:4, Kristek Ondřej 2:2, Dejnožka Tomáš 2:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuchsová Adéla 1:3, Friš Miroslav 2:2, Dolejš Ladislav 0:4, Jandejsek Zdeněk 3:1, body hostů: Čtveráček Martin 4:0, Váša Jan 3:1, Švarc Petr 2:2, Vlasák Ota 1:3), TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Milan ml. 0:3, Hnízdo Petr 0:2, Somberg Petr 1:2, Fuchs Martin 1:2, WO 2:3, body hostů: Jandejsek Pavel 3:0, Babka Dominik 3:0, Herout Václav 2:1, Förster Vojtěch 1:1, WO 3:2), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Starkoč 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurt Jan 3:1, Kunášek Josef 1:3, Chyba Jaroslav 3:1, Darius Stanislav 3:1, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Milan ml. 1:3, Kozák Pavel 0:4, Tůma Pavel 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Jaroslav 1:3, Beran Stanislav 1:3, Sosnovec Martin ml. 1:3, Širák Daniel 1:2, WO 0:1, body hostů: Jandejsek Pavel 3:0, Babka Dominik 4:0, Herout Václav 4:0, Nácovský Ondřej 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Pavel 1:2, Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Michal 4:0, Čakovský Milan st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Švarc Petr 0:4, Čtveráček Martin 1:2, Váša Jan 1:3, Vlasák Ota 1:3, WO 1:0), SKP Olympia Kutná Hora A - Sokol Močovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darius Stanislav 2:2, Vrána Miroslav 1:3, Kunášek Josef 2:2, Zajíček Ivan 3:1, body hostů: Hatala Peter 3:1, Kristek Ondřej 3:1, Stínil Václav 2:2, Dejnožka Tomáš 0:4), TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břečka Josef 2:2, Hnízdo Petr 2:2, Somberg Petr 2:1, Fuchs Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Šorejs Jaroslav 0:4, Kořínek Zdeněk 2:2, Petržílka Ondřej 2:2, Líska David 1:2, WO 1:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Malín C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friš Miroslav 0:4, Förster Tomáš 0:4, Dolejš Ladislav 0:2, Jandejsek Zdeněk 1:1, Baloun Jan 0:2, WO 0:2, body hostů: Kolman Leon 3:0, Kárník Jiří 3:0, Křenovský Štěpán 3:1, Fryml Filip 4:0, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenovský Štěpán 2:1, Sytař Dan 4:0, Fryml Filip 3:1, Kolman Leon 3:0, WO 1:1, body hostů: Širák Daniel 2:1, Kotrba Jaroslav 0:3, Beran Stanislav 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šorejs Jaroslav 4:0, Petržílka Ondřej 3:1, Líska David 2:1, Kořínek Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Friš Miroslav 0:4, Vacík Patrick 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Jajčišin Martin 0:3, WO 1:0), Sokol Močovice B - TJ Sokol Zbraslavice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 3:1, Hatala Peter 0:2, Stínil Václav 1:3, Kristek Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 2:0, body hostů: Fuchs Martin 2:2, Somberg Petr 2:2, Hnízdo Petr 1:3, Břečka Josef 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKP Olympia Kutná Hora A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mulenková Eva 1:3, Váša Jan 3:1, Švarc Petr 3:1, Čtveráček Martin 4:0, body hostů: Zajíček Ivan 3:1, Darius Stanislav 1:3, Vrána Miroslav 1:3, Kunášek Josef 0:4), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Starkoč 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Pavel 3:1, Nácovský Ondřej 0:4, Herout Tomáš 2:2, Babka Dominik 2:2, body hostů: Čakovský Milan st. 3:1, Čakovský Michal 4:0, Čakovský Milan ml. 1:3, Kozák Pavel 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Jaroslav 1:3, Sosnovec Martin ml. 0:4, Smetana Filip 0:4, Širák Daniel 1:3, body hostů: Čtveráček Martin 4:0, Vlasák Ota 3:1, Šimková Aneta 3:1, Švarc Petr 4:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Močovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 1:3, Herout Václav 4:0, Nácovský Ondřej 1:3, Babka Dominik 3:1, body hostů: Novotný Ondřej 1:3, Hatala Peter 2:2, Kristek Ondřej 2:2, Stínil Václav 1:2, Dejnožka Tomáš 1:0), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Pavel 1:3, Tůma Pavel 1:3, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Milan st. 3:1, body hostů: Líska Filip 2:2, Kořínek Zdeněk 3:1, Šorejs Jaroslav 1:3, Petržílka Ondřej 3:1), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Malín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 2:2, Chyba Jaroslav 2:2, Darius Stanislav 2:2, Zajíček Ivan 2:2, body hostů: Kolman Leon 4:0, Křenovský Štěpán 0:4, Sytař Dan 4:0, Fryml Filip 0:4), TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Milan ml. 2:2, Hnízdo Petr 4:0, Somberg Petr 1:2, Fuchs Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Friš Miroslav 0:4, Fuchsová Adéla 2:2, Fuchsová Kateřina 2:2, Dolejš Ladislav 1:2, WO 1:0),
13. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Čáslav D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friš Miroslav 2:2, Fuchsová Kateřina 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Fuchsová Adéla 3:1, body hostů: Širák Daniel 4:0, Kotrba Jaroslav 2:2, Beran Stanislav 3:1, Sosnovec Martin ml. 0:4), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Zbraslavice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Jan 4:0, Křenovský Štěpán 0:4, Fryml Filip 2:2, Kolman Leon 4:0, body hostů: Fuchs Martin 2:2, Somberg Petr 1:3, Hnízdo Petr 2:2, Světlík Milan ml. 1:3), TJ Sokol Čáslav C - SKP Olympia Kutná Hora A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska David 1:3, Šorejs Jaroslav 2:2, Petržílka Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 3:1, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Hurt Jan 1:3, Kunášek Josef 2:2, Kačírek David 1:3), Sokol Močovice B - TJ Sokol Starkoč 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 2:2, Kristek Ondřej 3:1, Stínil Václav 2:2, Dejnožka Tomáš 2:0, Hatala Peter 1:1, body hostů: Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 2:2, Tůma Pavel 0:4, Kozák Pavel 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Petr 1:3, Vlasák Ota 0:4, Váša Jan 2:2, Čtveráček Martin 2:2, body hostů: Jandejsek Pavel 4:0, Babka Dominik 2:2, Herout Václav 2:2, Förster Vojtěch 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Světlík Milan ml. 1:2, Hnízdo Petr 3:0, Somberg Petr 3:0, Fuchs Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Širák Daniel 1:2, Kotrba Jaroslav 0:3, Beran Stanislav 1:2, Mundil Robert 0:3, WO 0:4), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKP Olympia Kutná Hora A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friš Miroslav 2:1, Dolejš Ladislav 0:3, Baloun Jan 1:3, Förster Tomáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Zajíček Ivan 3:1, Darius Stanislav 3:1, Chyba Jaroslav 1:1, Kunášek Josef 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Starkoč 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hladík Jan 3:0, Křenovský Štěpán 3:0, Fryml Filip 3:0, Kolman Leon 3:0, WO 5:0, body hostů: Čakovský Milan ml. 0:4, Kozák Pavel 0:4, Tůma Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šorejs Jaroslav 2:2, Petržílka Ondřej 2:2, Líska David 2:2, Kořínek Zdeněk 3:1, body hostů: Jandejsek Pavel 4:0, Babka Dominik 3:1, Herout Václav 0:4, Nácovský Ondřej 0:4), Sokol Močovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 1:3, Kristek Ondřej 4:0, Stínil Václav 1:3, Hatala Peter 2:2, body hostů: Čtveráček Martin 2:2, Váša Jan 3:1, Švarc Petr 3:1, Vlasák Ota 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - Sokol Močovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Stanislav 1:3, Kotrba Jaroslav 0:4, Smetana Filip 0:4, Širák Daniel 2:1, WO 0:1, body hostů: Novotný Ondřej 3:0, Kristek Ondřej 3:1, Stínil Václav 2:2, Dejnožka Tomáš 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Petr 2:2, Nešpor Miroslav 0:4, Váša Jan 2:1, Vlasák Ota 1:3, WO 1:0, body hostů: Petržílka Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 4:0, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 1:2, WO 0:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 3:0, Herout Václav 0:3, Babka Dominik 3:1, WO 3:0, body hostů: Hladík Jan 2:2, Kolman Leon 1:2, Kárník Jiří 1:2, Sytař Dan 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Karel 1:1, Kozák Pavel 3:0, Čakovský Milan ml. 3:0, Čakovský Milan st. 3:0, WO 5:1, body hostů: Friš Miroslav 1:3, Fuchsová Kateřina 0:3, Baloun Jan 0:4, WO 1:5), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Zbraslavice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 2:2, Chyba Jaroslav 0:4, Darius Stanislav 1:2, Zajíček Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Fuchs Martin 4:0, Somberg Petr 2:2, Hnízdo Petr 3:1, Světlík Milan ml. 1:2, WO 1:0),
16. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darius Stanislav 3:1, Chyba Jaroslav 1:2, Kunášek Josef 2:2, Zajíček Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Širák Daniel 3:1, Beran Stanislav 1:3, Kotrba Jaroslav 2:1, Sosnovec Martin ml. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Starkoč 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Světlík Milan ml. 2:1, Hnízdo Petr 2:1, Somberg Petr 2:1, Fuchs Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Čakovský Milan ml. 0:4, Tůma Pavel 0:4, WO 0:5), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friš Miroslav 3:1, Dolejš Ladislav 1:3, Jajčišin Martin 1:3, Fuchsová Adéla 2:2, body hostů: Herout Václav 3:1, Babka Dominik 4:0, Förster Vojtěch 1:3, Nácovský Ondřej 1:3), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenovský Štěpán 2:0, Sytař Dan 3:0, Fryml Filip 2:1, Kolman Leon 3:0, WO 0:5, body hostů: Čtveráček Martin 0:3, Váša Jan 0:3, Švarc Petr 1:2, Vlasák Ota 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Čáslav C - Sokol Močovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska David 2:1, Šorejs Jaroslav 0:4, Petržílka Ondřej 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Ondřej 2:2, Kristek Ondřej 1:2, Hatala Peter 1:3, Stínil Václav 1:3, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Starkoč 5:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Stanislav 0:3, Kotrba Jaroslav 0:3, Širák Daniel 2:1, WO 3:3, body hostů: Čakovský Milan st. 3:0, Čakovský Milan ml. 2:1, Čakovský Karel 2:1, WO 3:3), SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chyba Jaroslav 1:2, Darius Stanislav 1:2, Kunášek Josef 0:3, Zajíček Ivan 1:2, WO 1:3, body hostů: Jandejsek Pavel 3:0, Babka Dominik 2:1, Förster Vojtěch 3:0, Herout Václav 1:2, WO 3:1), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Zbraslavice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nešpor Miroslav 0:4, Vlasák Ota 2:1, Čtveráček Martin 2:1, WO 1:6, body hostů: Hnízdo Petr 1:2, Fuchs Martin 3:0, Somberg Petr 1:1, Světlík Milan ml. 1:1, WO 6:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Močovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friš Miroslav 2:2, Baloun Jan 0:4, Förster Tomáš 0:4, Förster Josef 0:4, body hostů: Novotný Ondřej 4:0, Kristek Ondřej 4:0, Hatala Peter 3:1, Stínil Václav 3:1), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sytař Dan 3:1, Křenovský Štěpán 1:3, Fryml Filip 2:1, Kolman Leon 4:0, WO 1:0, body hostů: Kořínek Zdeněk 2:2, Petržílka Ondřej 1:3, Šorejs Jaroslav 2:2, Líska David 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Čáslav C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosnovec Martin ml. 0:4, Smetana Filip 0:4, Řezníček Jan 0:4, Mundil Robert 0:4, body hostů: Kořínek Zdeněk 4:0, Šorejs Jaroslav 4:0, Petržílka Ondřej 4:0, Líska David 4:0), Sokol Močovice B - TJ Sokol Malín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 2:2, Kristek Ondřej 2:1, Hatala Peter 0:4, Stínil Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Reimann Jakub 3:1, Hladík Jan 4:0, Sytař Dan 2:1, Fryml Filip 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nešpor Miroslav 0:4, Vlasák Ota 4:0, Švarc Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Fuchsová Kateřina 1:2, Baloun Jan 1:2, Förster Tomáš 1:2, Friš Miroslav 1:2, WO 5:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Zbraslavice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nácovský Ondřej 0:4, Herout Václav 2:2, Förster Vojtěch 2:2, Babka Dominik 4:0, body hostů: Fuchs Martin 2:2, Somberg Petr 2:2, Hnízdo Petr 2:2, Světlík Milan ml. 2:2), TJ Sokol Starkoč - SKP Olympia Kutná Hora A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Pavel 1:3, Kozák Pavel 2:1, Čakovský Milan ml. 3:0, Čakovský Milan st. 3:0, WO 3:0, body hostů: Darius Stanislav 1:2, Kačírek David 1:3, Kunášek Josef 1:3, Chyba Jaroslav 1:1, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Světlík Milan ml. 0:3, Hnízdo Petr 1:2, Somberg Petr 1:2, Fuchs Martin 1:2, body hostů: Babka Dominik 3:0, Förster Vojtěch 0:3, Jandejsek Pavel 3:0, Herout Tomáš 3:0), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Jiří 2:0, Kolman Leon 2:0, Křenovský Štěpán 2:1, Sytař Dan 2:1, body hostů: Petržílka Ondřej 0:3, Kořínek Zdeněk 1:2, Šorejs Jaroslav 0:2, Líska David 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Zbraslavice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout Václav 2:1, Förster Vojtěch 1:1, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 3:0, body hostů: Fuchs Martin 3:0, Somberg Petr 0:3, Hnízdo Petr 0:3, Břečka Josef 0:2), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska David 1:2, Petržílka Ondřej 0:3, Šorejs Jaroslav 0:3, Kořínek Zdeněk 2:1, body hostů: Křenovský Štěpán 2:1, Sytař Dan 1:0, Kolman Leon 2:1, Kárník Jiří 3:0, Fryml Filip 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Zbraslavice A -:-, TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenovský Štěpán 1:3, Kárník Jiří 3:1, Sytař Dan 1:2, Kolman Leon 3:1, Fryml Filip 0:1, body hostů: Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 3:1, Herout Václav 0:4, Babka Dominik 2:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandejsek Pavel 3:1, Babka Dominik 1:3, Herout Tomáš 2:2, Förster Vojtěch 2:2, body hostů: Kolman Leon 2:2, Kárník Jiří 3:1, Fryml Filip 0:4, Sytař Dan 3:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín C 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandejsek Pavel 2:0, Herout Tomáš 2:0, Förster Vojtěch 1:0, Babka Dominik 2:0, WO 1:0, body hostů: Fryml Filip 0:2, Kárník Jiří 0:2, Kolman Leon 0:1, Sytař Dan 0:1, Křenovský Štěpán 0:1, WO 0:1),
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Kácov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhrová Tereza 0:2, Uher Petr 4:0, Líska Jakub 1:3, Lísková Kateřina 4:0, Uher Ondřej 0:2, body hostů: Lepič Jaroslav 2:2, Frajt František 2:2, Šmíd Jan 1:3, Husák Libor 2:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Chlístovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Förster Tomáš 0:4, Langer Josef 0:4, Baloun Jan 0:3, Jajčišin Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Král Miloslav 4:0, Podholová Soňa 3:1, Král Milan 4:0, Pokorná Zdenka 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Zbraslavice B - Sokol Močovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklasa Jan 1:3, Břečka Josef 3:1, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 3:1, body hostů: Kvaček Miloslav 2:2, Dejnožka Tomáš 1:3, Dastych Jiří 3:1, Rychetský Pavel 1:3), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 3:1, Vlach Luděk 3:1, Vaněk Jiří 3:0, Remsa Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Šimková Aneta 3:1, Skalický Tomáš 0:4, Procházka David 0:2, Nešpor Miroslav 0:3, Čermák Roman 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Malešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reimann Jakub 4:0, Svoboda Jiří 1:3, Sosnovec Bohumil 3:0, Fryml Filip 4:0, Veverková Kateřina 0:1, body hostů: Kapička Aleš 1:3, Douda Jiří 1:3, Mráz Zdeněk 1:3, Kamenář Jan 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Malešov - TJ Církvice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douda Jiří 2:2, Kapička Aleš 1:3, Melvald Lukáš 1:1, Mráz Zdeněk 3:1, Soldán Jaroslav 0:2, body hostů: Uher Petr 4:0, Líska Jakub 3:1, Uher Ondřej 0:3, Malimánek Matěj 1:3, Lísková Kateřina 1:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malín D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mulenková Eva 2:2, Šimková Aneta 2:2, Nešpor Miroslav 0:4, Procházka David 0:4, body hostů: Křenovský Štěpán 2:2, Reimann Jakub 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Sosnovec Bohumil 4:0), Sokol Močovice C - SKP Olympia Kutná Hora B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 4:0, Kvaček Miloslav 3:0, Dastych Jiří 4:0, Dejnožka Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Krupička Jaroslav 0:4, Vlach Luděk 0:4, Vaněk Jiří 0:3, Remsa Vladimír 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Zbraslavice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Miloslav 4:0, Král Milan 4:0, Podholová Soňa 3:1, Franc Lukáš 4:0, body hostů: Břečka Josef 1:3, Jandík Luboš 0:4, Fuchs Josef 0:4, Stoklasa Jan 0:4), TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frajt František 3:1, Husák Libor 1:3, Novotný Pavel 2:2, Lepič Jaroslav 1:1, Šmíd Jan 0:2, body hostů: Vacík Patrick 4:0, Förster Vojtěch 3:1, Fuchsová Adéla 2:2, Jajčišin Martin 0:3, Förster Josef 0:1),
3. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Církvice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jajčišin Martin 2:2, Baloun Jan 1:3, Förster Josef 1:2, Förster Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Uher Petr 4:0, Lísková Kateřina 4:0, Uhrová Tereza 0:4, Líska Jakub 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Kácov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklasa Jan 0:4, Malina Jaroslav 0:4, Jandík Luboš 3:1, Fuchs Josef 3:1, body hostů: Frajt František 2:1, Husák Libor 2:2, Novotný Pavel 2:2, Svoboda Milan 4:0, Svoboda Josef 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Chlístovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Luděk 2:2, Remsa Vladimír 3:1, Černý František 0:4, Vaněk Jiří 2:2, body hostů: Král Miloslav 4:0, Podholová Soňa 2:2, Novotný Luboš 2:2, Pokorná Zdenka 1:3), TJ Sokol Malín D - Sokol Močovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reimann Jakub 2:2, Svoboda Jiří 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1, Sytař Dan 4:0, body hostů: Dejnožka Tomáš 2:2, Kvaček Miloslav 2:2, Dastych Jiří 2:2, Rychetský Pavel 1:3), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Zdeněk 2:2, Douda Jiří 2:2, Růžička Martin 2:0, Kamenář Jan 1:3, Melvald Lukáš 1:1, body hostů: Král Jiří 2:2, Mulenková Eva 3:1, Pufler Václav 3:1, Skalický Tomáš 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Církvice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimková Aneta 2:2, Nešpor Miroslav 1:3, Skalický Tomáš 0:4, Pufler Václav 2:2, body hostů: Lísková Kateřina 4:0, Líska Jakub 2:2, Malimánek Matěj 1:3, Uher Petr 2:0, Uher Ondřej 2:0), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dastych Jiří 2:2, Kvaček Miloslav 3:1, Rychetský Pavel 2:1, Dejnožka Tomáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Růžička Martin 3:0, Mráz Zdeněk 0:4, Douda Jiří 0:4, Kapička Aleš 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malín D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zikmunda Petr 1:2, Novotný Luboš 1:2, Podholová Soňa 2:1, Král Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Reimann Jakub 3:1, Svoboda Jiří 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kácov - SKP Olympia Kutná Hora B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frajt František 2:1, Svoboda Milan 2:2, Novotný Pavel 3:1, Husák Libor 1:3, Křen Petr 0:1, body hostů: Remsa Vladimír 2:2, Kačírek David 4:0, Vlach Luděk 1:3, Vaněk Jiří 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Zbraslavice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacík Patrick 1:2, Jajčišin Martin 1:2, Baloun Jan 0:3, Förster Josef 2:2, WO 3:0, body hostů: Břečka Josef 4:0, Jandík Luboš 4:0, Fuchs Josef 1:3, Malina Jaroslav 0:1, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Zbraslavice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhrová Tereza 0:2, Uher Petr 4:0, Líska Jakub 1:3, Lísková Kateřina 4:0, Uher Ondřej 0:2, body hostů: Břečka Josef 2:2, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 2:2, Stoklasa Jan 1:1, Faltýn Karel 0:2), SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačírek David 4:0, Remsa Vladimír 4:0, Vaněk Jiří 1:0, Vlach Luděk 3:1, Freund Jiří 0:3, body hostů: Fuchsová Kateřina 2:2, Jajčišin Martin 1:3, Förster Josef 0:4, Förster Tomáš 1:3), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Kácov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reimann Jakub 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Fryml Filip 3:1, Sytař Dan 2:2, body hostů: Frajt František 2:2, Svoboda Milan 2:2, Novotný Pavel 2:2, Křen Petr 0:4), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Chlístovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Zdeněk 0:4, Kepka Jaroslav 1:2, Růžička Martin 3:0, Douda Jiří 1:3, WO 1:1, body hostů: Franc Lukáš 3:1, Podholová Soňa 3:1, Král Milan 2:1, Novotný Luboš 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - Sokol Močovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešpor Miroslav 1:3, Šimková Aneta 2:1, Pufler Václav 2:2, Král Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Dastych Jiří 3:1, Kvaček Miloslav 2:2, Rychetský Pavel 2:1, Stojanov Alexandr 0:2, Novotný Ondřej 1:1, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Církvice A - SKP Olympia Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhrová Tereza 0:4, Líska Jakub 1:1, Uher Ondřej 1:3, Uher Petr 4:0, Lísková Kateřina 1:1, body hostů: Kačírek David 3:1, Vlach Luděk 2:2, Vaněk Jiří 3:1, Freund Jiří 1:3), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Zbraslavice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:3, Sosnovec Bohumil 3:1, Křenovský Štěpán 3:0, Reimann Jakub 2:2, Veverková Kateřina 0:1, body hostů: Břečka Josef 1:3, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 3:1, Faltýn Karel 1:3), TJ Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapička Aleš 1:3, Melvald Lukáš 2:2, Růžička Martin 4:0, Kepka Jaroslav 1:1, Douda Jiří 1:1, body hostů: Fuchsová Adéla 2:2, Förster Vojtěch 3:1, Jajčišin Martin 2:2, Förster Josef 0:4), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kácov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Tomáš 0:4, Král Jiří 2:2, Pufler Václav 3:1, Šimková Aneta 3:1, body hostů: Frajt František 1:3, Novotný Pavel 4:0, Svoboda Milan 2:2, Křen Petr 1:2, Svoboda Josef 0:1), Sokol Močovice C - TJ Sokol Chlístovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 3:1, Kvaček Miloslav 1:3, Dastych Jiří 1:3, Dejnožka Tomáš 2:2, body hostů: Franc Lukáš 3:1, Král Miloslav 4:0, Novotný Luboš 0:4, Pokorná Zdenka 0:1, Král Milan 2:1),
7. kolo:
Sokol Močovice C - TJ Církvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 3:1, Kvaček Miloslav 1:2, Dastych Jiří 3:1, Dejnožka Tomáš 2:1, WO 1:1, body hostů: Lísková Kateřina 1:2, Líska Jakub 0:4, Uher Ondřej 0:3, Uher Petr 4:0, WO 1:1), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Milan 0:1, Král Miloslav 2:1, Novotný Luboš 2:1, Podholová Soňa 1:2, Pokorná Zdenka 1:1, WO 5:0, body hostů: Král Jiří 2:2, Šimková Aneta 4:0, Nešpor Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malešov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Libor 1:3, Frajt František 2:1, Křen Petr 0:3, Havelka Jiří 1:3, WO 1:1, body hostů: Růžička Martin 4:0, Douda Jiří 2:2, Mráz Zdeněk 2:1, Melvald Lukáš 2:1, WO 1:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jajčišin Martin 2:2, Förster Josef 2:2, Förster Tomáš 2:2, Baloun Jan 1:1, Förster Vojtěch 1:1, body hostů: Reimann Jakub 4:0, Svoboda Jiří 1:3, Veverková Kateřina 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1), TJ Sokol Zbraslavice B - SKP Olympia Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklasa Jan 0:2, Jandík Luboš 3:1, Břečka Josef 2:2, Fuchs Josef 1:3, Faltýn Karel 1:1, body hostů: Remsa Vladimír 2:2, Kačírek David 2:2, Vlach Luděk 1:3, Vaněk Jiří 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Malín D - TJ Církvice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Sosnovec Bohumil 4:0, Veverková Kateřina 1:3, Reimann Jakub 3:1, body hostů: Líska Jakub 3:1, Tvaroha Jan 0:4, Uher Ondřej 1:3, Malimánek Matěj 1:3), TJ Sokol Malešov - SKP Olympia Kutná Hora B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapička Aleš 1:3, Douda Jiří 0:2, Růžička Martin 3:0, Melvald Lukáš 1:3, Mráz Zdeněk 1:1, WO 0:1, body hostů: Vaněk Jiří 3:1, Kačírek David 3:1, Vlach Luděk 3:1, Freund Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuchs Josef 1:2, Faltýn Karel 2:2, Břečka Josef 3:1, Jandík Luboš 4:0, WO 1:0, body hostů: Šimková Aneta 2:2, Mulenková Eva 1:2, Král Jiří 2:2, Nešpor Miroslav 0:4, WO 0:1), Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dejnožka Tomáš 4:0, Stojanov Alexandr 0:4, Dastych Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Förster Tomáš 1:2, Fuchsová Adéla 2:1, Fuchsová Kateřina 1:2, Jajčišin Martin 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Kácov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Luboš 2:2, Král Milan 4:0, Pokorná Zdenka 0:1, Král Miloslav 4:0, Franc Lukáš 3:0, body hostů: Husák Libor 1:3, Havelka Jiří 0:4, Novotný Pavel 1:3, Frajt František 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Chlístovice - TJ Církvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podholová Soňa 1:3, Novotný Luboš 1:3, Král Miloslav 3:1, Pokorná Zdenka 1:3, body hostů: Lísková Kateřina 3:1, Líska Jakub 3:1, Uhrová Tereza 0:4, Uher Petr 4:0), TJ Sokol Kácov - Sokol Močovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 1:3, Husák Libor 1:1, Frajt František 1:2, Havelka Jiří 0:4, Křen Petr 0:1, WO 1:1, body hostů: Novotný Ondřej 3:1, Dastych Jiří 2:2, Dejnožka Tomáš 3:0, Kvaček Miloslav 3:0, WO 1:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jajčišin Martin 1:3, Fuchsová Kateřina 3:1, Förster Josef 1:3, Baloun Jan 1:3, body hostů: Šimková Aneta 4:0, Mulenková Eva 3:1, Král Jiří 3:1, Nešpor Miroslav 0:4), TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuchs Josef 3:1, Faltýn Karel 2:2, Jandík Luboš 4:0, Břečka Josef 3:0, Stoklasa Jan 0:1, body hostů: Kapička Aleš 1:3, Douda Jiří 1:3, Mráz Zdeněk 2:2, Balán Miloslav 0:4), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chyba Jaroslav 2:2, Vaněk Jiří 2:1, Kačírek David 2:0, Vlach Luděk 2:2, Freund Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Reimann Jakub 4:0, Veverková Kateřina 1:3, Svoboda Jiří 0:3, Sosnovec Bohumil 1:2, WO 2:0),
10. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Malešov 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Líska Jakub 2:1, Uhrová Tereza 1:2, Uher Ondřej 1:2, Lísková Kateřina 3:0, WO 5:0, body hostů: Douda Jiří 3:1, Mráz Zdeněk 2:2, Soldán Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Fryml Filip 2:2, Sosnovec Bohumil 2:2, Sytař Dan 4:0, body hostů: Šimková Aneta 3:1, Mulenková Eva 1:3, Král Jiří 2:2, Nešpor Miroslav 0:4), SKP Olympia Kutná Hora B - Sokol Močovice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Luděk 1:2, Kačírek David 1:1, Hurt Jan 2:1, Vaněk Jiří 2:1, Freund Jiří 0:1, WO 5:0, body hostů: Dastych Jiří 2:2, Kvaček Miloslav 0:4, Dejnožka Tomáš 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Chlístovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 3:1, Fuchs Josef 3:1, Břečka Josef 2:1, Jandík Luboš 1:2, WO 2:0, body hostů: Král Milan 0:2, Král Miloslav 4:0, Novotný Luboš 1:3, Pokorná Zdenka 0:4, WO 0:2), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Kácov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 4:0, Fuchsová Adéla 3:1, Jajčišin Martin 3:1, Nácovský Ondřej 1:3, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Svoboda Milan 0:4, Frajt František 2:2, Husák Libor 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Kácov - TJ Církvice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Milan 2:2, Novotný Pavel 1:3, Havelka Jiří 1:3, Křen Petr 1:3, body hostů: Uher Petr 4:0, Lísková Kateřina 4:0, Líska Jakub 3:1, Uher Ondřej 0:4), TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miloslav 1:0, Novotný Luboš 1:3, Podholová Soňa 2:1, Franc Lukáš 4:0, Král Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Baloun Jan 1:3, Förster Tomáš 0:4, Jajčišin Martin 2:2, Fuchsová Adéla 2:1, WO 1:0), Sokol Močovice C - TJ Sokol Zbraslavice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 4:0, Dastych Jiří 4:0, Kvaček Miloslav 2:2, Dejnožka Tomáš 2:2, body hostů: Břečka Josef 1:3, Jandík Luboš 1:3, Faltýn Karel 1:1, Fuchs Josef 1:3, Stoklasa Jan 0:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKP Olympia Kutná Hora B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 2:2, Mulenková Eva 4:0, Pufler Václav 2:2, Nešpor Miroslav 0:4, body hostů: Hurt Jan 2:2, Vlach Luděk 1:3, Vaněk Jiří 3:1, Kačírek David 2:2), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Malín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Martin 2:0, Zbořil Marek 3:0, Kapička Aleš 2:0, Melvald Lukáš 3:1, Kepka Jaroslav 1:1, WO 0:3, body hostů: Svoboda Jiří 0:4, Sosnovec Bohumil 0:3, Veverková Kateřina 0:2, Reimann Jakub 2:2, WO 3:0),
12. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malimánek Matěj 1:3, Uher Petr 4:0, Líska Jakub 0:2, Lísková Kateřina 3:1, Uhrová Tereza 0:2, body hostů: Šimková Aneta 3:1, Mulenková Eva 2:2, Král Jiří 2:2, Nešpor Miroslav 1:3), TJ Sokol Malešov - Sokol Močovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Martin 3:1, Zbořil Marek 4:0, Kepka Jaroslav 3:1, Melvald Lukáš 0:4, body hostů: Novotný Ondřej 3:1, Dejnožka Tomáš 1:3, Dastych Jiří 1:3, Kvaček Miloslav 1:3), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Chlístovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 1:2, Sytař Dan 2:0, Sosnovec Bohumil 3:1, Fryml Filip 4:0, Veverková Kateřina 0:2, WO 1:0, body hostů: Král Miloslav 2:2, Novotný Luboš 0:3, Pokorná Zdenka 1:3, Podholová Soňa 2:2, WO 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Kácov 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněk Jiří 4:0, Kačírek David 3:0, Freund Jiří 0:4, WO 0:6, body hostů: Novotný Pavel 1:2, Křen Petr 1:2, Frajt František 1:1, Husák Libor 1:2, WO 6:0), TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandík Luboš 2:2, Faltýn Karel 0:4, Břečka Josef 2:2, Fuchs Josef 3:1, body hostů: Baloun Jan 1:3, Nácovský Ondřej 1:3, Fuchsová Kateřina 3:1, Fuchsová Adéla 4:0),
13. kolo:
TJ Církvice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Jakub 3:1, Uher Petr 4:0, Uher Ondřej 2:2, Lísková Kateřina 4:0, body hostů: Förster Tomáš 0:4, Nácovský Ondřej 0:3, Jajčišin Martin 2:2, Fuchsová Adéla 1:3, Förster Josef 0:1), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Zbraslavice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Libor 3:1, Kohout Milan 2:2, Novotný Pavel 1:3, Frajt František 2:1, Havelka Jiří 0:1, body hostů: Břečka Josef 3:1, Jandík Luboš 1:3, Faltýn Karel 0:2, Fuchs Josef 4:0, Stoklasa Jan 0:2), TJ Sokol Chlístovice - SKP Olympia Kutná Hora B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Král Milan 3:0, Pokorná Zdenka 2:1, Krtil František 0:3, Franc Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Vaněk Jiří 2:2, Freund Jiří 1:3, Černý František 1:3, WO 0:5), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 2:2, Dastych Jiří 3:0, Kvaček Miloslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Reimann Jakub 1:3, Fryml Filip 2:2, Veverková Kateřina 0:4, Sosnovec Bohumil 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mulenková Eva 3:1, Šimková Aneta 3:1, Pufler Václav 3:1, Nešpor Miroslav 0:4, body hostů: Zbořil Marek 4:0, Kepka Jaroslav 1:3, Mráz Zdeněk 1:3, Kapička Aleš 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Církvice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faltýn Karel 1:3, Stoklasa Jan 0:3, Břečka Josef 0:3, Fuchs Josef 2:1, WO 3:0, body hostů: Uher Petr 3:0, Lísková Kateřina 4:0, Líska Jakub 2:1, Uher Ondřej 1:2, WO 0:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKP Olympia Kutná Hora B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nácovský Ondřej 2:2, Jajčišin Martin 2:2, Förster Tomáš 0:4, Fuchsová Kateřina 3:1, body hostů: Vlach Luděk 1:2, Hurt Jan 1:3, Vaněk Jiří 3:1, Kačírek David 4:0, Černý František 0:1), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malín D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frajt František 2:2, Novotný Pavel 1:3, Husák Libor 1:3, Havelka Jiří 1:3, body hostů: Sytař Dan 4:0, Veverková Kateřina 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1, Fryml Filip 4:0), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miloslav 3:1, Novotný Luboš 0:4, Král Milan 3:1, Franc Lukáš 3:1, body hostů: Zbořil Marek 4:0, Kepka Jaroslav 1:3, Douda Jiří 1:3, Kapička Aleš 1:3), Sokol Močovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 3:1, Kvaček Miloslav 1:3, Dejnožka Tomáš 3:1, Dastych Jiří 2:2, body hostů: Šimková Aneta 2:2, Mulenková Eva 3:1, Pufler Václav 2:2, Nešpor Miroslav 0:4),
15. kolo:
TJ Církvice A - Sokol Močovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Jakub 2:2, Lísková Kateřina 2:2, Uhrová Tereza 0:2, Uher Petr 4:0, Uher Ondřej 0:2, body hostů: Novotný Ondřej 3:1, Dejnožka Tomáš 3:1, Rychetský Pavel 1:3, Kvaček Miloslav 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Chlístovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimková Aneta 3:1, Mulenková Eva 2:1, Král Jiří 3:1, Pufler Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Král Miloslav 3:1, Franc Lukáš 2:2, Král Milan 0:3, Pokorná Zdenka 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Kácov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Martin 3:0, Douda Jiří 1:0, Kapička Aleš 2:2, Zbořil Marek 4:0, Mráz Zdeněk 1:1, WO 1:1, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Havelka Jiří 0:2, Kohout Milan 1:2, Husák Libor 2:2, Šmíd Jan 0:1, WO 1:1), TJ Sokol Malín D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Daniel 3:1, Svoboda Jiří 1:3, Fryml Filip 3:1, Veverková Kateřina 0:4, body hostů: Fuchsová Adéla 3:1, Fuchsová Kateřina 2:2, Baloun Jan 2:2, Jajčišin Martin 2:2), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Zbraslavice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Luděk 1:3, Kačírek David 4:0, Hurt Jan 3:1, Freund Jiří 0:4, body hostů: Břečka Josef 2:2, Fuchs Josef 2:2, Jandík Luboš 3:1, Faltýn Karel 1:3),
16. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Církvice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý František 0:4, Hurt Jan 1:3, Vlach Luděk 0:4, Vaněk Jiří 1:1, Freund Jiří 0:2, body hostů: Uher Petr 4:0, Lísková Kateřina 4:0, Líska Jakub 4:0, Uhrová Tereza 2:2), TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malina Jaroslav 1:3, Fuchs Josef 2:2, Břečka Josef 3:1, Jandík Luboš 2:2, body hostů: Sytař Dan 4:0, Svoboda Jiří 1:3, Veverková Kateřina 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jajčišin Martin 3:1, Förster Vojtěch 2:1, Fuchsová Adéla 3:1, Fuchsová Kateřina 3:1, WO 1:0, body hostů: Zbořil Marek 4:0, Douda Jiří 0:4, Kapička Aleš 0:3, Kamenář Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Husák Libor 2:2, Frajt František 3:1, Šmíd Jan 1:3, Novotný Pavel 2:2, body hostů: Šimková Aneta 0:4, Mulenková Eva 3:1, Král Jiří 1:3, Pufler Václav 4:0), TJ Sokol Chlístovice - Sokol Močovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Miloslav 4:0, Král Milan 1:1, Podholová Soňa 3:1, Franc Lukáš 4:0, Novotný Luboš 0:2, body hostů: Novotný Ondřej 0:4, Dejnožka Tomáš 1:3, Rychetský Pavel 1:3, Kvaček Miloslav 2:2),
17. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Malín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Jakub 4:0, Lísková Kateřina 2:0, Uher Ondřej 1:3, Uher Petr 4:0, Uhrová Tereza 0:2, body hostů: Reimann Jakub 1:3, Veverková Kateřina 0:4, Svoboda Jiří 2:2, Sosnovec Bohumil 2:2), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurt Jan 2:2, Remsa Vladimír 1:3, Vlach Luděk 2:2, Vaněk Jiří 2:0, Černý František 0:2, body hostů: Růžička Martin 4:0, Zbořil Marek 4:0, Melvald Lukáš 1:3, Kapička Aleš 0:2, Mráz Zdeněk 0:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Zbraslavice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pufler Václav 3:0, Mulenková Eva 4:0, Šimková Aneta 4:0, Král Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Jandík Luboš 1:3, Fuchs Josef 1:2, Faltýn Karel 0:4, Stoklasa Jan 0:4, WO 0:1), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jajčišin Martin 0:4, Förster Vojtěch 1:2, Fuchsová Adéla 2:1, Nácovský Ondřej 1:3, WO 2:0, body hostů: Novotný Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 2:2, Dastych Jiří 2:1, Kvaček Miloslav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Chlístovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Libor 2:2, Novotný Pavel 2:2, Šmíd Jan 1:3, Frajt František 2:2, body hostů: Král Miloslav 4:0, Král Milan 4:0, Novotný Luboš 1:3, Pokorná Zdenka 0:4),
18. kolo:
TJ Církvice A - TJ Sokol Chlístovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Jakub 3:1, Uher Petr 4:0, Malimánek Matěj 0:3, Lísková Kateřina 2:0, Uhrová Tereza 0:2, WO 1:0, body hostů: Král Miloslav 2:2, Král Milan 3:1, Novotný Luboš 1:3, Pokorná Zdenka 0:3, WO 0:1), Sokol Močovice C - TJ Sokol Kácov 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Ondřej 4:0, Dejnožka Tomáš 3:1, Dastych Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Frajt František 1:2, Kohout Milan 0:3, Havelka Jiří 0:1, Novotný Pavel 0:3, Šmíd Jan 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 1:3, Šimková Aneta 3:1, Pufler Václav 3:1, Mulenková Eva 2:2, body hostů: Nácovský Ondřej 0:4, Förster Vojtěch 4:0, Fuchsová Adéla 2:2, Jajčišin Martin 1:3), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Zbraslavice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepka Jaroslav 3:0, Douda Jiří 2:2, Melvald Lukáš 3:0, Mráz Zdeněk 3:1, Soldán Jaroslav 0:1, WO 0:1, body hostů: Břečka Josef 1:3, Jandík Luboš 2:1, Fuchs Josef 0:4, Malina Jaroslav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Malín D - SKP Olympia Kutná Hora B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Reimann Jakub 4:0, Sosnovec Bohumil 3:0, Veverková Kateřina 2:2, WO 1:0, body hostů: Kačírek David 1:3, Vlach Luděk 1:3, Černý František 0:4, Chyba Jaroslav 2:1, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Církvice A - TJ Sokol Malín D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Ondřej 1:3, Líska Jakub 2:2, Uher Petr 3:0, Lísková Kateřina 2:0, Uhrová Tereza 0:2, body hostů: Veverková Kateřina 1:3, Reimann Jakub 3:1, Svoboda Jiří 1:3, Sosnovec Bohumil 2:1), Sokol Močovice C - TJ Sokol Chlístovice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Ondřej 4:0, Dastych Jiří 3:1, Kvaček Miloslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Král Miloslav 2:1, Král Milan 1:2, Podholová Soňa 0:1, Franc Lukáš 1:2, Novotný Luboš 0:2, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Malín D - TJ Církvice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veverková Kateřina 1:3, Sosnovec Bohumil 1:1, Reimann Jakub 3:0, Svoboda Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Líska Jakub 2:2, Lísková Kateřina 1:1, Uher Ondřej 1:2, Uher Petr 2:0, Uhrová Tereza 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Chlístovice - Sokol Močovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miloslav 1:1, Franc Lukáš 3:1, Král Milan 3:1, Novotný Luboš 1:3, Podholová Soňa 1:1, body hostů: Novotný Ondřej 4:0, Dastych Jiří 0:4, Dejnožka Tomáš 2:2, Kvaček Miloslav 1:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Církvice A - TJ Sokol Malín D -:-, TJ Sokol Chlístovice - Sokol Močovice C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Církvice A - TJ Sokol Chlístovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhrová Tereza 0:2, Líska Jakub 2:1, Uher Petr 3:0, Lísková Kateřina 3:1, Uher Ondřej 0:1, body hostů: Král Milan 2:2, Král Miloslav 1:2, Novotný Luboš 1:2, Podholová Soňa 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Chlístovice - TJ Církvice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Miloslav 2:1, Franc Lukáš 1:2, Král Milan 1:2, Novotný Luboš 1:3, body hostů: Líska Jakub 3:1, Malimánek Matěj 0:2, Lísková Kateřina 2:1, Uher Petr 3:0, Uher Ondřej 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Církvice A - TJ Sokol Chlístovice -:-,
Regionální přebor 3. třídy
1. kolo:
SKK Hlízov A - TJ Církvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huka Petr 1:3, Kačerovský Martin 2:2, Dlabal Jan 3:1, Matička Milan 1:3, body hostů: Kučera Svatopluk 3:1, Kramář Jan 2:2, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 0:4), TJ Sokol Malín E - SKK Hlízov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baranec Ondřej 0:4, Cihlář Matěj 0:4, Veverková Karolína 0:4, Veverková Kateřina 3:1, body hostů: Kačerovský Josef st. 3:1, Novák Denis 3:1, Troubil Jiří 3:1, Kačerovský Josef 4:0),
2. kolo:
SKK Hlízov B - TJ Sokol Čáslav E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačerovský Josef 3:1, Troubil Jiří 3:1, Novák Dušan ml. 3:1, Kačerovský Josef st. 3:1, body hostů: Kratochvíl Martin 4:0, Kratochvíl Šimon 0:4, Svoboda Michal 0:4, Svoboda Jindřich 0:4), TJ Církvice B - TJ Sokol Malín E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramář Jan 4:0, Uher Ondřej 4:0, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 4:0, body hostů: Veverková Karolína 0:4, Cihlář Matěj 0:4, Procházka Albert 0:4, Baranec Ondřej 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Martin 1:3, Kratochvíl Šimon 0:4, Svoboda Michal 0:4, Svoboda Jindřich 0:4, body hostů: Matička Milan 3:1, Dlabal Jan 4:0, Marián Libor 4:0, Huka Petr 4:0), SKK Hlízov B - TJ Církvice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Denis 1:3, Novák Dušan ml. 0:4, Kačerovský Josef st. 0:4, Dytrych Vladimír 0:4, body hostů: Kramář Jan 4:0, Kučera Svatopluk 4:0, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 3:1),
4. kolo:
TJ Církvice B - TJ Sokol Čáslav E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramář Jan 4:0, Kučera Svatopluk 4:0, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 2:2, body hostů: Kratochvíl Martin 1:3, Smetana Filip 1:3, Kratochvíl Šimon 0:4, Svoboda Michal 0:4), SKK Hlízov A - TJ Sokol Malín E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačerovský Martin 3:1, Frinta Vladimír 3:1, Dlabal Jan 3:1, Kačírek Tomáš 3:1, body hostů: Procházka Albert 0:4, Cihlář Matěj 0:4, Baranec Ondřej 0:4, Cihlář Jan 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Šimon 0:4, Kratochvíl Martin 3:1, Smetana Filip 1:3, WO 0:5, body hostů: Kačerovský Josef 2:1, Novák Denis 2:1, Dytrych Vladimír 2:1, Kačerovský Josef st. 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Malín E - TJ Církvice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Cihlář Jan 4:0, Sosnovec Bohumil 3:1, Cihlář Matěj 0:2, WO 0:2, body hostů: Kramář Jan 1:2, Malimánek Matěj 0:3, Dolejší Pavel 2:2, Křížek Pavel 1:3, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Církvice B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smetana Filip 2:2, Kratochvíl Martin 1:3, Kratochvíl Šimon 1:3, WO 0:5, body hostů: Kramář Jan 3:0, Kučera Svatopluk 3:0, Křížek Pavel 0:3, Uhrová Tereza 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Malín E - SKK Hlízov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baranec Ondřej 0:4, Veverková Kateřina 2:2, Procházka Albert 0:4, Cihlář Matěj 0:4, body hostů: Kačírek Tomáš 3:1, Frinta Vladimír 3:1, Huka Petr 4:0, Marián Libor 4:0),
7. kolo:
TJ Církvice B - SKK Hlízov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramář Jan 3:1, Kučera Svatopluk 4:0, Křížek Pavel 1:3, Dolejší Pavel 3:1, body hostů: Kačerovský Martin 3:1, Matička Milan 1:3, Marián Libor 0:4, Dlabal Jan 1:3), SKK Hlízov B - TJ Sokol Malín E 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Dušan ml. 2:1, Novák Denis 2:1, Troubil Jiří 2:1, Marián Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Cihlář Matěj 0:4, Procházka Albert 0:4, Cihlář Jan 4:0, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Čáslav E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veverková Karolína 1:3, Veverková Kateřina 2:2, Procházka Albert 1:3, Cihlář Matěj 2:2, body hostů: Kratochvíl Martin 4:0, Smetana Filip 4:0, Svoboda Jindřich 2:2, Kotěra Petr 0:4), SKK Hlízov B - SKK Hlízov A 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Denis 0:4, Troubil Jiří 0:4, Marián Martin 0:2, Kačerovský Josef st. 0:4, Novák Dušan ml. 0:2, body hostů: Kačerovský Martin 4:0, Dlabal Jan 4:0, Frinta Vladimír 4:0, Marián Libor 4:0),
9. kolo:
SKK Hlízov A - TJ Sokol Čáslav E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matička Milan 4:0, Huka Petr 4:0, Kačírek Tomáš 1:3, Frinta Vladimír 2:2, body hostů: Kratochvíl Martin 2:2, Smetana Filip 1:3, Svoboda Michal 2:2, Kotěra Petr 0:4), TJ Církvice B - SKK Hlízov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kramář Jan 4:0, Uher Ondřej 2:2, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 2:2, body hostů: Novák Denis 1:3, Troubil Jiří 0:4, Marián Martin 1:3, Dytrych Vladimír 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Malín E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jindřich 2:2, Svoboda Michal 2:2, Smetana Filip 2:1, Kratochvíl Šimon 1:3, WO 1:0, body hostů: Reimann Jakub 4:0, Cihlář Matěj 0:4, Procházka Albert 1:3, Cihlář Jan 3:0, WO 0:1), SKK Hlízov A - SKK Hlízov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačerovský Martin 3:1, Huka Petr 4:0, Kačírek Tomáš 2:2, Matička Milan 4:0, body hostů: Troubil Jiří 0:4, Novák Dušan ml. 0:4, Dytrych Vladimír 1:3, Kačerovský Josef 2:2),
11. kolo:
TJ Církvice B - SKK Hlízov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kramář Jan 3:1, Malimánek Matěj 0:4, Křížek Pavel 0:4, Dolejší Pavel 3:1, body hostů: Frinta Vladimír 2:2, Huka Petr 2:2, Matička Milan 2:2, Dlabal Jan 4:0), SKK Hlízov B - TJ Sokol Malín E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Troubil Jiří 0:4, Novák Dušan ml. 1:3, Kačerovský Josef st. 1:3, Kačerovský Josef 1:3, body hostů: Svoboda Jiří 4:0, Reimann Jakub 4:0, Procházka Albert 1:3, Cihlář Jan 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Církvice B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotěra Petr 0:4, Svoboda Jindřich 0:4, Svoboda Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Dolejší Pavel 3:0, Křížek Pavel 3:0, Kramář Jan 3:0, Uher Ondřej 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Malín E - SKK Hlízov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Albert 1:3, Veverková Kateřina 0:2, Veverková Karolína 0:4, Baranec Ondřej 0:4, Cihlář Jan 2:0, body hostů: Kačerovský Martin 4:0, Matička Milan 4:0, Marián Libor 2:2, Huka Petr 3:1),
13. kolo:
SKK Hlízov A - TJ Sokol Čáslav E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matička Milan 4:0, Huka Petr 3:1, Marián Libor 3:1, Frinta Vladimír 3:1, body hostů: Kratochvíl Martin 2:2, Svoboda Michal 1:3, Svoboda Jindřich 0:4, Kotěra Petr 0:4), TJ Církvice B - SKK Hlízov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramář Jan 4:0, Uher Ondřej 4:0, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 1:3, body hostů: Marián Martin 0:4, Kačerovský Josef 1:3, Dytrych Vladimír 1:3, Novák Denis 1:3),
14. kolo:
SKK Hlízov B - TJ Sokol Čáslav E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Dušan ml. 2:2, Novák Denis 1:3, Kačerovský Josef st. 2:2, Troubil Jiří 0:4, body hostů: Kratochvíl Martin 4:0, Smetana Filip 3:1, Svoboda Michal 3:1, Kratochvíl Šimon 1:3), TJ Církvice B - TJ Sokol Malín E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kramář Jan 3:1, Uhrová Tereza 2:2, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 4:0, body hostů: Růžička Daniel 2:0, Cihlář Matěj 0:4, Veverková Karolína 0:4, Procházka Albert 1:3, Baranec Ondřej 0:2),
15. kolo:
SKK Hlízov A - TJ Církvice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačerovský Martin 2:2, Marián Libor 1:1, Dlabal Jan 4:0, Matička Milan 1:3, Huka Petr 1:1, body hostů: Kramář Jan 3:1, Uhrová Tereza 1:3, Dolejší Pavel 3:1, Křížek Pavel 0:4), TJ Sokol Malín E - SKK Hlízov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veverková Kateřina 2:2, Cihlář Matěj 0:4, Veverková Karolína 0:4, Reimann Jakub 4:0, body hostů: Novák Denis 2:2, Troubil Jiří 2:2, Marián Martin 3:1, Kačerovský Josef st. 3:1),
16. kolo:
TJ Církvice B - TJ Sokol Čáslav E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramář Jan 4:0, Uher Ondřej 2:2, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 2:2, body hostů: Kratochvíl Martin 2:2, Smetana Filip 2:2, Kratochvíl Šimon 0:4, Svoboda Jindřich 0:4), SKK Hlízov A - TJ Sokol Malín E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frinta Vladimír 2:1, Huka Petr 2:1, Dlabal Jan 2:1, Matička Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Veverková Karolína 0:4, Baranec Ondřej 0:4, Cihlář Jan 4:0, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Malín E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Martin 3:1, Smetana Filip 2:2, Svoboda Michal 3:1, Kratochvíl Šimon 2:2, body hostů: Procházka Albert 2:2, Cihlář Matěj 0:4, Baranec Ondřej 0:4, Cihlář Jan 4:0), SKK Hlízov A - SKK Hlízov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačerovský Martin 3:1, Kačírek Tomáš 3:1, Marián Libor 2:0, Frinta Vladimír 2:2, Dlabal Jan 1:0, WO 1:0, body hostů: Troubil Jiří 1:3, Dytrych Vladimír 0:4, Kačerovský Josef st. 1:3, Marián Martin 2:1, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Martin 3:1, Svoboda Michal 0:4, Svoboda Jindřich 0:4, Smetana Filip 2:2, body hostů: Kačerovský Martin 3:1, Frinta Vladimír 2:2, Huka Petr 1:1, Dlabal Jan 4:0, Matička Milan 1:1), SKK Hlízov B - TJ Církvice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačerovský Josef st. 0:4, Kačerovský Josef 1:3, Dytrych Vladimír 1:3, Novák Denis 0:4, body hostů: Kramář Jan 4:0, Kučera Svatopluk 4:0, Dolejší Pavel 4:0, Křížek Pavel 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Čáslav E 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veverková Karolína 1:3, Cihlář Matěj 0:4, Baranec Ondřej 0:4, WO 0:5, body hostů: Smetana Filip 3:0, Svoboda Michal 3:0, Svoboda Jindřich 3:0, Kotěra Petr 2:1, WO 5:0), SKK Hlízov B - SKK Hlízov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Denis 0:4, Dytrych Vladimír 0:4, Kačerovský Josef st. 0:4, Troubil Jiří 0:4, body hostů: Kačerovský Martin 4:0, Kačírek Tomáš 4:0, Matička Milan 4:0, Huka Petr 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Čáslav E - SKK Hlízov B 0:18wo, TJ Sokol Malín E - TJ Církvice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Albert 0:4, Veverková Kateřina 1:0, Baranec Ondřej 0:4, Veverková Karolína 0:4, Cihlář Matěj 0:3, body hostů: Křížek Pavel 4:0, Uhrová Tereza 3:1, Uher Ondřej 4:0, Malimánek Matěj 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy