Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
13. kolo:
TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Petr 2:2, Holan Josef 3:0, Holeček Jiří 3:1, Bulíček Michael 3:1, Babák Josef 1:0, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Kopecký Václav 0:4, Kubíček David 0:4, Kůsová Adéla 1:3), TJ Sokol Dřínov A - Sokol Mělník - Pšovka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 1:3, Fejks Michal 0:4, Dragounová Klára 0:1, Feriová Marie Rozálie 0:3, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Braunšveig Aleš 3:1, Hraba Milan 2:0, Švesták Petr 3:1, Štros Jan 0:2), TJ Sokol Horní Počaply,z.s - Sokol Dolní Beřkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 3:0, Němeček Vladimír 3:1, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Svárovský Luboš 0:1, body hostů: Hollein Martin 0:4, Šimon Vladimír 1:3, Vaněk Antonín 2:2, Papež Miloslav 3:1), TJ Neratovice D - TJ Neratovice F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Jiří 4:0, Kovařík Tomáš 3:1, Hurdálek Pavel 3:1, Košatý Jan 4:0, body hostů: Válek Zdeněk 2:2, Salmon Ivan 0:4, Klouček Milan 0:4, Šťastný Ondřej 0:4), TJ Neratovice E - SK Mšeno A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Čuba Milan 1:1, Čubová Jana 4:0, Hampejs Tomáš 3:1, Dvořák Zdeněk ml. 2:0, body hostů: Malý Petr 1:3, Bízek Zdeněk 1:3, Sedlák Tomáš 0:4, Kummer Václav 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štipák Roman 2:2, Novotný Josef 1:3, Motlová Michaela 1:3, Točík David 2:2, body hostů: Moulis Pavel 4:0, Bíba Jaroslav 2:2, Kovacs Václav 0:4, Urban Milan 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoníčková Lucie 1:3, Kůsová Adéla 2:2, Vyvialová Tereza 0:4, Kavala Jakub 0:4, body hostů: Motlová Michaela 4:0, Novotný Josef 3:1, Točík David 2:2, Kloda Jiří 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 3:1, Urban Milan 1:3, Kovacs Václav 0:4, Bíba Jaroslav 2:2, body hostů: Strnad Jiří 2:2, Čuba Milan 2:2, Dvořák Zdeněk ml. 3:1, Hampejs Tomáš 3:1), SK Mšeno A - TJ Neratovice D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Kummer Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Brodský Miroslav 0:3, Košatý Jan 1:2, Kovařík Tomáš 0:3, Kovařík Pavel 0:3, WO 5:0), TJ Neratovice F - TJ Sokol Horní Počaply,z.s 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Filip 4:0, Válek Zdeněk 3:1, Salmon Ivan 3:1, Hanák Jan 2:0, Šťastný Ondřej 0:2, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 0:4, Petera Jaroslav 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Dřínov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Vladimír 1:3, Hollein Martin 0:2, Vaněk Antonín 4:0, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 0:2, body hostů: Kruml Jan 2:2, Káš Pavel 2:2, Fejks Michal 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:2, Pleticha Robert 1:1), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 4:0, Zelenka Petr 1:3, Kasáček Martin 3:1, Švesták Petr 2:2, body hostů: Bulíček Michael 2:2, Procházka Stanislav 0:3, Růžička Petr 1:3, Holan Josef 3:1, Babák Josef 0:1),
15. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 4:0, Kasáček Martin 3:1, Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 3:1, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Kubíček David 0:2, Kopecký Václav 0:4, Vyvialová Tereza 0:4, Bartoníčková Lucie 0:2), TJ KRALUPY A - Sokol Dolní Beřkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Stanislav 1:0, Holan Josef 2:2, Růžička Petr 2:2, Bulíček Michael 2:2, Babák Josef 1:2, body hostů: Hollein Martin 0:4, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 4:0, Papež Miloslav 4:0), TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1, Polák Jiří 2:2, Dragounová Klára 1:2, Krumlová Lucie 0:1, body hostů: Janda Filip 2:2, Válek Zdeněk 3:1, Salmon Ivan 0:4, Klouček Milan 1:3), TJ Sokol Horní Počaply,z.s - SK Mšeno A -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříková Marcela 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, Košatý Jan 4:0, Kovařík Pavel 0:4, body hostů: Moulis Pavel 2:2, Urban Milan 2:2, Chalupa Josef 2:2, Bíba Jaroslav 3:1), TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice E -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Horní Počaply,z.s -:-, SK Mšeno A - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Neratovice F - TJ KRALUPY A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-,
Regionální přebor 2.třídy
11. kolo:
SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Byšice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miženko Milan 2:2, Frydrych Pavel 0:4, Kubek Theodor 0:4, Ryšavý Jiří 0:2, Vítová Johana 0:2, body hostů: Píša Martin 3:1, Žára Robert 3:1, Horák Milan 4:0, Vais Jindřich 4:0), SK Mšeno B - Sokol Mělník - Pšovka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájková Magdalena 2:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Vostruha Roman 0:4, Vaněk Jindřich 1:1, Lakomá Petra 0:2, body hostů: Carva Pavel 3:1, Zelenka Rostislav 0:1, Růně Milan 3:1, Prokeš Filip 2:2, Štros Jan 2:1), TJ Neratovice G - TJ Dynamo Nelahozeves C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krojidlo Jan 4:0, Klouček Milan 3:1, Guth Michael 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3, body hostů: Hamák Václav 0:4, Horkavý Zdeněk 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, Tobiášek Martin 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlavačka Tomáš 2:2, Kloda Jiří 3:1, Fikejs Michal 0:1, Motl Ludvík 2:2, Kebrle Jindřich 1:2, body hostů: Kovařík Pavel 3:1, Káš Pavel ml. 0:4, Šťastný Ondřej 2:2, Kovaříková Marcela 3:1), TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:4, Lhotský Miroslav 0:4, Zajbrlík Petr 2:2, Nikolov Kiril 0:2, Kostelecký Zdeněk 0:2, body hostů: Růžička Petr 3:1, Procházka Stanislav 4:0, Budák Vladimír 3:1, Borecká Světluška 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Martin 3:1, Vais Jindřich 2:2, Ducháček Milan 2:2, Horák Milan 2:2, body hostů: Nikolov Kiril 0:4, Pilinský Michal 0:4, Zajbrlík Petr 4:0, Novotný Petr 3:1), TJ KRALUPY B - TJ Dynamo Nelahozeves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 3:1, Holan Josef 3:1, Procházka Stanislav 3:1, Slapnička Karel 1:1, Borecká Světluška 0:2, body hostů: Kloda Jiří 1:3, Štipák Roman 4:0, Fikejs Michal 1:3, Štibinger Michal 0:4), TJ Neratovice H - TJ Neratovice G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 4:0, Šťastný Ondřej 2:2, Hanák Jan 3:1, Kovařík Pavel 3:1, body hostů: Guth Michael 2:2, Krojidlo Jan 2:2, Kratochvíl Ivo 0:4, Homola Ondřej 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves C - SK Mšeno B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Jiří 4:0, Točík David 3:1, Horkavý Zdeněk 0:2, Tobiášek Martin 4:0, Hamák Václav 1:1, body hostů: Stritzko Vojtěch 2:2, Hájková Magdalena 1:3, Vostruha Roman 1:3, Lakomá Petra 0:4), Sokol Mělník - Pšovka B - SK Liběchov, z.s. 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růně Milan 3:0, Štros Jan 3:0, Zelenka Rostislav 3:0, Carva Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Frydrych Pavel 0:4, Ryšavý Jiří 0:4, Kubek Theodor 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Byšice A -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, SK Mšeno B - TJ Neratovice H -:-, TJ Neratovice G - TJ KRALUPY B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guth Michael 1:3, Klouček Milan 1:3, Beneš Pavel 0:4, Kratochvíl Ivo 0:4, body hostů: Procházka Stanislav 3:1, Borecká Světluška 3:1, Holan Josef 4:0, Růžička Petr 4:0), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice G -:-, TJ KRALUPY B - SK Mšeno B -:-, TJ Neratovice H - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - Sokol Mělník - Pšovka B -:-,
Regionální přebor 3.třídy
11. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ KRALUPY C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feriová Marie Rozálie 4:0, Pleticha Robert 3:1, Poláková Lucie 3:0, Fejks Michal 2:2, Olmer Vladimír 0:1, body hostů: Budák Vladimír 2:2, Raček Jan 0:4, Bjalončík Emil 1:3, Borecká Světluška 1:3), TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy B-Zdravý Duch 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Martin 4:0, Pour Svatopluk 4:0, Šebek Eduard 2:2, Škaloud Martin 4:0, body hostů: Lhotský Miroslav 1:3, Štěpán Stanislav 0:4, Týnek Jan 1:0, Pelikán Luboš 0:2, Kundera Martin 0:3, Herain David 0:2),
12. kolo:
TJ Start Mlékojedy B-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhotský Miroslav 2:1, Pelikán Luboš 1:2, Kundera Martin 0:2, Týnek Jan 1:1, Herain David 1:0, Čáp Kamil 1:0, WO 5:0, body hostů: Hora Martin 0:4, Žára Robert 2:2, Píša Martin 4:0, WO 0:5), TJ KRALUPY C - TJ Sokol Libiš 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budák Vladimír 4:0, Raček Jan 3:1, Bjalončík Emil 3:1, Borecká Světluška 3:1, body hostů: Šebek Eduard 0:4, Škaloud Martin 3:1, Šebek Martin 0:4, Pour Svatopluk 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ KRALUPY C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháček Milan 0:4, Píša Martin 1:3, Žára Robert 1:3, Krejčí František 0:4, body hostů: Budák Vladimír 4:0, Raček Jan 2:2, Bjalončík Emil 4:0, Borecká Světluška 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy B-Zdravý Duch -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B -:-,
Regionální přebor žactva
11. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Všetaty A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůsová Adéla 3:0, Plešingr Martin 0:3, Judák Ondřej 1:2, body hostů: Kulíšek Matěj 2:1, Štich František 2:1, Kavala Jakub 1:2), TJ Neratovice - SK Liběchov, z.s. 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blecher Tobiáš 3:0, Spousta Ondřej 1:2, Homola Ondřej 3:0, body hostů: Vítová Johana 1:2, Ryšavý Jiří 1:2, Frydrych Pavel 0:3), TJ KRALUPY, z.s. - TJ Dynamo Nelahozeves 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melounová Tereza 1:0, Umlauf Petr 1:2, Langmaier Michal 2:1, Šlemr Ondřej 0:2, body hostů: Fikejs Kristián 0:3, Dvořák Vojtěch 2:1, Schäfer Erik 3:0),
12. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - TJ Dynamo Nelahozeves -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryšavý Jiří 3:0, Frydrych Pavel 1:2, Skala Tadeáš 0:3, body hostů: Šlemr Ondřej 2:1, Umlauf Petr 2:1, Langmaier Michal 1:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůsová Adéla 3:0, Vyvialová Tereza 0:3, Judák Ondřej 0:3, body hostů: Homola Ondřej 2:1, Blecher Tobiáš 2:1, Kovařík Adam 2:1),
13. kolo:
TJ Neratovice - TJ Sokol Všetaty A -:-, TJ KRALUPY, z.s. - TJ Sokol Všetaty B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděk Tomáš 1:2, Skala Ondřej 0:2, Skala Šimon 1:2, Hendrych Maxmilián 0:1, body hostů: Kůsová Adéla 3:0, Vyvialová Tereza 3:0, Pomrhonc Jan 1:2), TJ Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov, z.s. -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Všetaty A - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves -:-, TJ Neratovice - TJ KRALUPY, z.s. -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy