Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Marek 2:2, Strouhal Jiří 0:3, Matějů Václav 1:2, Šádek Jaroslav ml. 1:3, WO 2:0, body hostů: Oplt Pavel 4:0, Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 1:2, Sedláček Jan st. 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Sokol Podlázky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Jiří 0:3, Veselý Michal 1:3, Veselý Martin 0:4, Horsák Oldřich 2:1, WO 1:1, body hostů: Zahrádka Michal 3:0, Vtelenský Luděk 2:1, Musil Filip 3:1, Čermák Vladimír 3:1, WO 1:1), TJ Březovice A - TJ Plazy A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 4:0, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 4:0, body hostů: Ort Marek 1:3, Čuban Zdeněk 1:3, Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 2:2), TTC Josefův Důl A - TJ Slavoj Čistá A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříška Jan 3:0, Šlambor Oldřich 2:1, Petrus Libor 1:3, Veselý Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 2:1, Smutný Vratislav 1:2, Brůžek Peter 1:3, WO 0:2), Sokol Březno ST A - TTC Bělá pod Bezdězem C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahota Václav 2:1, Klíma Miroslav 0:4, Novotný Miroslav 1:3, Vedral Jan 0:3, WO 2:0, body hostů: Lapka Miroslav 3:0, Postelt Vladimír 3:0, Vokoun Petr 2:2, Krucký Milan 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - ST Dolní Bousov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 4:0, body hostů: Doubek Miroslav 2:2, Vlasáková Martina 1:3, Noha Jan 0:4, Kohout Jaroslav 1:3),
2. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kargl Tomáš 1:3, Janoušková Jitka 1:3, Sedláček Jan st. 2:2, Sedláček Jan ml. 4:0, body hostů: Doubek Miroslav 0:4, Vlasáková Martina 3:1, Noha Jan 3:1, Štolovský Miloslav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 2:2, Krucký Milan 1:3, Postelt Vladimír 3:1, Lapka Miroslav 4:0, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 2:2, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 1:3), TJ Slavoj Čistá A - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Smutný Vratislav 2:1, Řehořek Josef 2:2, Brůžek Peter 2:2, WO 0:1, body hostů: Klíma Miroslav 0:4, Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 2:1, Novotný Miroslav 3:1, WO 1:0), TJ Plazy A - TTC Josefův Důl A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Josef 3:1, Běloubek Roman 3:1, Ort Marek 2:1, Hodboď Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Šlambor Oldřich 1:3, Fanta Petr 0:4, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahrádka Michal 3:1, Musil Filip 1:3, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 1:3, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Ginzlová Eva 2:2, Pazderník Roman 0:1, Vovčák Michal 3:1, Takács Petr 1:2), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Kosmonosy B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Šaněk Pavel 0:4, Matějů Václav 3:1, body hostů: Horsák Oldřich 4:0, Čuban Jiří 1:3, Veselý Martin 1:3, Reiter Jiří 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy B - TJ AŠ Mladá Boleslav C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Petr 1:3, Čuban Jiří 2:2, Veselý Martin 2:2, Horsák Oldřich 3:1, body hostů: Sedláček Jan st. 3:1, Janoušková Jitka 3:1, Dlouhý Martin ml. 0:4, Sedláček Jan ml. 2:0, Valenta Zdeněk 0:2), TJ Březovice A - SK Dolní Stakory A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 1:3, Ginzlová Eva 3:1, body hostů: Matějů Václav 1:3, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Košťál Marek 4:0), TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Podlázky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlambor Oldřich 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Bříška Jan 3:1, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 3:1, Vtelenský Luděk 2:2, Kříž Jakub 2:2), Sokol Březno ST A - TJ Plazy A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vedral Jan 0:4, Klíma Miroslav 0:4, Novotný Miroslav 4:0, Drahota Václav 4:0, body hostů: Ort Marek 2:2, Štolovský Josef 2:2, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Slavoj Čistá A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 2:1, Kučera Josef 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Brůžek Peter 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Doubek Miroslav 0:4, WO 0:1), ST Dolní Bousov A - TTC Bělá pod Bezdězem C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jihlavec Jan 0:4, Štolovský Miloslav 0:4, Noha Jan 0:4, Odstrčilík Tadeáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Postelt Vladimír 4:0, Blecha David 3:1, Vokoun Petr 4:0, Krucký Milan 3:1, WO 1:0),
4. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TTC Bělá pod Bezdězem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušková Jitka 1:3, Sedláček Jan st. 2:2, Kargl Tomáš 1:3, Sedláček Jan ml. 4:0, body hostů: Lapka Miroslav 3:1, Postelt Vladimír 3:1, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 1:3), TJ Slavoj Čistá A - ST Dolní Bousov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Smutný Vratislav 2:2, Brůžek Peter 2:2, Rampas František 1:3, body hostů: Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 2:2), TJ Plazy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Josef 1:3, Běloubek Roman 1:2, Hodboď Martin 1:3, Ort Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 1:2, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky A - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 2:2, Vtelenský Luděk 3:1, body hostů: Klíma Miroslav 0:4, Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 2:2, Novotný Miroslav 3:1), SK Dolní Stakory A - TTC Josefův Důl A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 1:3, Trávnický Luboš 1:3, Košťál Marek 2:2, body hostů: Šlambor Oldřich 3:1, Veselý Jaroslav 0:4, Bříška Jan 4:0, Petrus Libor 4:0), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Březovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Martin 2:2, Čuban Jiří 1:1, Zajíček Petr 4:0, Horsák Oldřich 2:1, WO 0:3, body hostů: Pazderník Václav 1:2, Takács Petr 1:3, Vovčák Michal 2:1, Pazderník Roman 0:3, WO 3:0),
5. kolo:
TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 1:3, Takács Petr 2:2, Pazderník Roman 2:2, Vovčák Michal 2:2, body hostů: Sedláček Jan ml. 4:0, Sedláček Jan st. 4:0, Kargl Tomáš 1:3, Dlouhý Martin ml. 0:4), TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Kosmonosy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříška Jan 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 1:2, Šlambor Oldřich 4:0, WO 1:0, body hostů: Horsák Oldřich 1:3, Zajíček Petr 1:3, Veselý Martin 3:1, Reiter Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Březno ST A - SK Dolní Stakory A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Miroslav 0:4, Drahota Václav 3:1, Novotný Miroslav 3:1, Fadrhonc Petr 2:2, body hostů: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 1:3, Trávnický Luboš 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Podlázky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 0:4, Dlask Ladislav st. 3:1, Kracman Martin 3:1, body hostů: Vtelenský Luděk 1:3, Zahrádka Michal 3:1, Musil Filip 1:3, Čermák Vladimír 1:3), ST Dolní Bousov A - TJ Plazy A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Miloslav 2:2, Vlasáková Martina 3:1, Odstrčilík Tadeáš 4:0, Doubek Miroslav 1:3, body hostů: Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 2:2, Štolovský Josef 1:3, Ort Marek 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Slavoj Čistá A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha David 3:0, Lapka Miroslav 4:0, Blecha Lubomír 2:2, Krucký Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Brůžek Peter 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Doubek Miroslav 0:4, Holub Vladimír 0:4, WO 0:1),
6. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Slavoj Čistá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 3:1, Veselý Adam 0:4, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Brůžek Peter 1:3, Smutný Vratislav 1:3, Holub Vladimír 2:2), TJ Plazy A - TTC Bělá pod Bezdězem C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk 0:3, Běloubek Roman 0:3, Vyrtych Jiří 0:3, Štolovský Josef 0:3, WO 3:1, body hostů: Krucký Milan 3:0, Postelt Vladimír 3:0, Vokoun Petr 4:0, Balcar Jaromír 2:0, WO 1:3), TJ Sokol Podlázky A - ST Dolní Bousov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 2:1, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 3:1, WO 0:1, body hostů: Vilhan Martin 1:3, Noha Jan 0:4, Štolovský Miloslav 1:2, Odstrčilík Tadeáš 1:3, WO 1:0), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Trávnický Luboš 0:4, Košťál Marek 3:1, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 2:2, Dlask Ladislav st. 1:3), TJ Sokol Kosmonosy B - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Petr 4:0, Čuban Jiří 2:1, Veselý Martin 2:2, Horsák Oldřich 2:2, WO 0:1, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 3:1, Klíma Miroslav 0:3, Novotný Miroslav 2:2, WO 1:0), TJ Březovice A - TTC Josefův Důl A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 4:0, Takács Petr 1:3, Vovčák Adam 0:4, body hostů: Šlambor Oldřich 2:2, Bříška Jan 3:1, Veselý Jaroslav 3:1, Petrus Libor 3:1),
7. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříška Jan 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 2:2, Šlambor Oldřich 3:1, body hostů: Sedláček Jan ml. 4:0, Kargl Tomáš 1:3, Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 0:4), Sokol Březno ST A - TJ Březovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedral Jan 1:0, Drahota Václav 4:0, Novotný Miroslav 4:0, Klíma Miroslav 4:0, WO 0:3, body hostů: Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Jan 0:3, Vovčák Adam 0:3, Novotný David 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Kosmonosy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 1:1, Kracman Martin 3:0, Švasta Jindřich 0:3, Dlask Ladislav st. 3:1, WO 4:0, body hostů: Zajíček Petr 2:2, Čuban Jiří 1:2, Veselý Martin 2:2, Soumar Vladimír 0:1, WO 0:4), ST Dolní Bousov A - SK Dolní Stakory A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolovský Miloslav 1:2, Vlasáková Martina 2:1, Odstrčilík Tadeáš 2:1, Noha Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Košťál Marek 4:0, Trávnický Luboš 0:2, Matějů Václav 0:3, Drapák Jaroslav st. 1:2, WO 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Podlázky A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 3:1, Postelt Vladimír 3:1, Balcar Jaromír 2:1, Blecha David 4:0, WO 0:1, body hostů: Musil Filip 0:4, Zahrádka Michal 3:1, Vtelenský Luděk 0:4, Čermák Vladimír 0:3, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá A - TJ Plazy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Řehořek Josef 1:3, Smutný Vratislav 2:2, Brůžek Peter 2:2, body hostů: Vaňousek Miroslav 0:4, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 3:1, Ort Marek 2:2),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Plazy A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kargl Tomáš 3:1, Janoušková Jitka 1:1, Sedláček Jan st. 2:1, Sedláček Jan ml. 4:0, Dlouhý Martin ml. 0:1, WO 1:1, body hostů: Štolovský Josef 0:4, Běloubek Roman 1:3, Ort Marek 2:1, Hodboď Martin 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Podlázky A - TJ Slavoj Čistá A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Filip 3:1, Zahrádka Michal 3:1, Čermák Vladimír 0:3, Vtelenský Luděk 4:0, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Smutný Vratislav 1:3, Brůžek Peter 1:3, Řehořek Josef 0:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TTC Bělá pod Bezdězem C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Trávnický Luboš 0:4, Matějů Václav 0:3, Košťál Marek 3:1, WO 1:0, body hostů: Blecha David 3:1, Postelt Vladimír 3:1, Vokoun Petr 2:2, Krucký Milan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Kosmonosy B - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Jiří 1:3, Soumar Vladimír 2:2, Veselý Martin 2:2, Zajíček Petr 2:2, body hostů: Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 4:0, Vlasáková Martina 1:3, Odstrčilík Tadeáš 3:1), TJ Březovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Takács Petr 1:3, Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 4:0, Vovčák Jan 0:4, body hostů: Černovský Pavel 2:2, Kracman Martin 2:2, Kučera Josef 1:3, Dlask Ladislav st. 2:2), TTC Josefův Důl A - Sokol Březno ST A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 2:2, Fanta Petr 2:2, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 3:1, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 2:2, Klíma Miroslav 1:3, Novotný Miroslav 4:0),
9. kolo:
Sokol Březno ST A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedral Jan 0:4, Klíma Miroslav 1:3, Novotný Miroslav 4:0, Drahota Václav 4:0, body hostů: Kargl Tomáš 2:2, Janoušková Jitka 2:2, Dlouhý Martin ml. 1:3, Sedláček Jan st. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Josefův Důl A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 3:1, body hostů: Šlambor Oldřich 2:2, Bříška Jan 2:2, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 1:3), ST Dolní Bousov A - TJ Březovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 3:1, Štolovský Miloslav 3:1, Odstrčilík Tadeáš 4:0, Pavlišta Jaroslav 2:2, body hostů: Vovčák Michal 3:1, Takács Petr 1:3, Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Adam 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Kosmonosy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 0:4, Grill Josef 4:0, Balcar Jaromír 3:1, Postelt Vladimír 2:2, body hostů: Bernát Jan 2:2, Zajíček Petr 3:1, Veselý Martin 1:3, Čuban Jiří 1:3), TJ Slavoj Čistá A - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Smutný Vratislav 0:4, Řehořek Josef 2:2, Brůžek Peter 3:1, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 3:1, Košťál Marek 2:2, Trávnický Luboš 1:3, Matějů Václav 1:3), TJ Plazy A - TJ Sokol Podlázky A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Marek 1:2, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 1:3, Štolovský Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Vtelenský Luděk 4:0, Musil Filip 2:1, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 1:3, WO 1:0),
10. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Podlázky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Martin ml. 0:4, Veselý Adam 1:3, Janoušková Jitka 0:3, Oplt Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 3:1, Musil Filip 2:2, Čermák Vladimír 2:1, WO 1:0), SK Dolní Stakory A - TJ Plazy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Trávnický Luboš 1:3, Matějů Václav 2:2, Košťál Marek 3:1, body hostů: Ort Marek 1:3, Štolovský Josef 0:4, Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 3:1), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Slavoj Čistá A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 3:1, Horsák Oldřich 1:0, Veselý Martin 2:2, Bernát Jan 4:0, Soumar Vladimír 2:0, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 0:4, Holub Vladimír 0:4, Řehořek Josef 1:2, Rampas František 2:2, WO 0:1), TJ Březovice A - TTC Bělá pod Bezdězem C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 1:2, Vovčák Adam 0:3, Vovčák Zdeněk 0:4, WO 2:0, body hostů: Blecha Lubomír 2:2, Postelt Vladimír 3:1, Krucký Milan 2:1, Balcar Jaromír 2:1, WO 0:2), TTC Josefův Důl A - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříška Jan 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 2:2, Šlambor Oldřich 2:2, body hostů: Noha Jan 0:4, Štolovský Miloslav 3:1, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedral Jan 1:3, Drahota Václav 2:2, Novotný Miroslav 1:3, Klíma Miroslav 1:3, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ AŠ Mladá Boleslav C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:2, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Dlouhý Martin ml. 0:4, Kargl Tomáš 2:2, Sedláček Jan st. 4:0, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:1), ST Dolní Bousov A - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Miloslav 3:1, Vlasáková Martina 3:1, Odstrčilík Tadeáš 2:2, Noha Jan 2:2, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 3:1, Klíma Miroslav 0:4, Novotný Miroslav 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 0:2, Postelt Vladimír 3:1, Blecha David 4:0, Grill Josef 2:0, body hostů: Bříška Jan 2:2, Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Petrus Libor 0:4), TJ Slavoj Čistá A - TJ Březovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehořek Josef 2:2, Holub Vladimír 2:2, Chuvan Quy 1:3, Rampas František 1:2, Martinec Jaroslav 0:1, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 4:0, Takács Petr 2:2, Vovčák Jan 0:4), TJ Plazy A - TJ Sokol Kosmonosy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Ort Marek 1:2, Běloubek Roman 1:3, Štolovský Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Zajíček Petr 4:0, Bernát Jan 3:1, Veselý Martin 1:2, Soumar Vladimír 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky A - SK Dolní Stakory A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Filip 3:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 1:2, Vtelenský Luděk 2:2, WO 0:2, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Trávnický Luboš 0:4, Matějů Václav 1:2, Košťál Marek 2:1, WO 2:0),
12. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušková Jitka 2:0, Sedláček Jan st. 0:2, Kargl Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, WO 2:5, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 1:2, Košťál Marek 1:1, Matějů Václav 0:2, Trávnický Luboš 0:2, WO 5:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kosmonosy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Filip 2:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 2:1, Vtelenský Luděk 2:1, WO 1:3, body hostů: Bernát Jan 2:1, Horsák Oldřich 0:3, Čuban Jiří 0:3, Veselý Martin 1:2, WO 3:1), TJ Plazy A - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hodboď Martin 1:2, Ort Marek 1:2, Běloubek Roman 1:2, Štolovský Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 3:1, Vovčák Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Čistá A - TTC Josefův Důl A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 2:2, Řehořek Josef 2:2, Holub Vladimír 0:4, body hostů: Bříška Jan 3:1, Šlambor Oldřich 2:2, Petrus Libor 1:3, Veselý Jaroslav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Balcar Jaromír 2:0, Krucký Milan 2:1, Postelt Vladimír 4:0, WO 0:3, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 1:3, Klíma Miroslav 0:3, Novotný Miroslav 1:1, WO 3:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Odstrčilík Tadeáš 2:2, Doubek Miroslav 0:4, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1),
13. kolo:
ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štolovský Miloslav 1:1, Vlasáková Martina 2:1, Odstrčilík Tadeáš 2:0, Doubek Miroslav 0:2, WO 8:0, body hostů: Janoušková Jitka 0:2, Sedláček Jan st. 2:1, Školník Luboš 2:2, WO 0:8), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 2:2, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 2:2, Dlask Ladislav st. 0:4, body hostů: Postelt Vladimír 3:1, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 1:3, Balcar Jaromír 3:1), Sokol Březno ST A - TJ Slavoj Čistá A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fadrhonc Petr 1:3, Drahota Václav 2:1, Novotný Miroslav 2:1, Klíma Miroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Řehořek Josef 2:1, WO 0:2), TTC Josefův Důl A - TJ Plazy A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlambor Oldřich 4:0, Bříška Jan 2:0, Petrus Libor 3:0, Stehlík Radek 2:1, Veselý Jaroslav 2:0, WO 1:1, body hostů: Hodboď Martin 0:3, Štolovský Josef 0:4, Běloubek Roman 1:3, Ort Marek 0:3, WO 1:1), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Takács Petr 1:3, Vovčák Adam 0:4, Vovčák Michal 2:2, body hostů: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 1:3, Čermák Vladimír 2:2), TJ Sokol Kosmonosy B - SK Dolní Stakory A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 3:1, Soumar Vladimír 3:0, Horsák Oldřich 2:1, Bernát Jan 4:0, Veselý Michal 1:0, WO 1:0, body hostů: Košťál Marek 0:4, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 0:3, Strouhal Jiří 0:4, WO 0:1),
14. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Kosmonosy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 2:1, Kargl Tomáš 2:2, Sedláček Jan st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Bernát Jan 2:2, Soumar Vladimír 2:2, Horsák Oldřich 1:2, Veselý Martin 0:4, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Březovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 2:2, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 3:1, Volák Martin 0:4, Takács Petr 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TTC Josefův Důl A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 2:2, Musil Filip 2:1, Čermák Vladimír 1:2, Zahrádka Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 1:3, Bříška Jan 3:0, Petrus Libor 0:3, WO 0:2), TJ Plazy A - Sokol Březno ST A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 3:1, Vyrtych Jiří 0:4, Ort Marek 2:2, body hostů: Vedral Jan 1:3, Drahota Václav 3:1, Novotný Miroslav 4:0, Žďánský Milan 1:3), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Brůžek Peter 1:3, WO 0:1, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 2:1, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - ST Dolní Bousov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Lapka Miroslav 4:0, Krucký Milan 3:0, Balog Lukáš 0:3, Postelt Vladimír 1:0, WO 0:1, body hostů: Vilhan Martin 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Vlasáková Martina 1:3, Odstrčilík Tadeáš 2:1, WO 1:0),
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 4:0, Postelt Vladimír 4:0, Krucký Milan 3:1, Vokoun Petr 2:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:3, Sedláček Jan st. 2:2, Dlouhý Martin ml. 0:4, Žák Karel 0:4), ST Dolní Bousov A - TJ Slavoj Čistá A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolovský Miloslav 3:1, Vlasáková Martina 2:1, Odstrčilík Tadeáš 2:1, Ungr Milan 2:2, WO 2:0, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 0:4, Řehořek Josef 0:3, Smutný Vratislav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Plazy A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černovský Pavel 3:0, Kracman Martin 3:0, Švasta Jindřich 2:1, Dlask Ladislav st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 1:3, Ort Marek 0:4, WO 0:5), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Podlázky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Milan 0:4, Drahota Václav 3:1, Novotný Miroslav 2:2, Vedral Jan 0:4, body hostů: Kříž Jakub 2:2, Musil Filip 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:1), TTC Josefův Důl A - SK Dolní Stakory A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Lubomír 0:4, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 1:2, WO 0:1, body hostů: Košťál Marek 2:1, Šádek Jaroslav ml. 3:1, Matějů Václav 4:0, Strouhal Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Březovice A - TJ Sokol Kosmonosy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 2:2, Takács Petr 0:4, Vovčák Adam 0:4, body hostů: Zajíček Petr 3:1, Bernát Jan 2:1, Horsák Oldřich 3:1, Soumar Vladimír 2:2, Veselý Martin 0:1),
16. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Březovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Školník Luboš 3:1, Kargl Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 3:0, Sedláček Jan st. 2:0, Janoušková Jitka 1:1, WO 0:1, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 1:3, Vovčák Adam 0:4, Vovčák Zdeněk 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy B - TTC Josefův Důl A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Vladimír 2:2, Veselý Martin 2:2, Veselý Michal 1:3, Bernát Jan 4:0, body hostů: Stehlík Radek 2:2, Najman Jiří 0:4, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 3:1), SK Dolní Stakory A - Sokol Březno ST A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 3:0, Trávnický Luboš 3:1, Matějů Václav 3:1, WO 1:0, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 1:3, Klíma Miroslav 0:3, Žďánský Milan 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 2:2, Musil Filip 3:1, Kříž Jakub 3:1, Zahrádka Michal 3:0, WO 0:1, body hostů: Černovský Pavel 2:1, Kracman Martin 2:2, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 0:4, WO 1:0), TJ Plazy A - ST Dolní Bousov A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 1:3, Ort Marek 1:2, Štolovský Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Pavlišta Jaroslav 0:4, Štolovský Miloslav 4:0, Vlasáková Martina 4:0, Odstrčilík Tadeáš 3:0, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá A - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 1:2, Brůžek Peter 2:2, Smutný Vratislav 0:3, Holub Vladimír 1:3, WO 1:1, body hostů: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 2:1, Postelt Vladimír 4:0, Balcar Jaromír 1:2, WO 1:1),
17. kolo:
TJ Slavoj Čistá A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 2:1, Brůžek Peter 0:3, Smutný Vratislav 1:2, Řehořek Josef 1:3, WO 3:0, body hostů: Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 3:0, Školník Luboš 3:0, Kargl Tomáš 1:2, WO 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Plazy A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokoun Petr 3:0, Balog Lukáš 1:0, Lapka Miroslav 1:0, Postelt Vladimír 1:0, Krucký Milan 2:1, WO 6:2, body hostů: Štolovský Josef 0:3, Běloubek Roman 0:3, Ort Marek 1:2, WO 2:6), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Miloslav 1:3, Vlasáková Martina 1:3, Odstrčilík Tadeáš 0:4, Noha Jan 0:4, body hostů: Musil Filip 4:0, Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 4:0, Čermák Vladimír 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - SK Dolní Stakory A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 3:1, body hostů: Matějů Václav 1:3, Košťál Marek 2:2, Trávnický Luboš 1:3, Strouhal Jiří 1:3), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Kosmonosy B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Milan 1:3, Klíma Miroslav 1:3, Novotný Miroslav 2:2, Drahota Václav 3:1, body hostů: Zajíček Petr 1:3, Horsák Oldřich 3:1, Soumar Vladimír 3:1, Veselý Martin 2:2), TTC Josefův Důl A - TJ Březovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříška Jan 4:0, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 2:0, Fanta Petr 0:2, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 3:1, Takács Petr 0:4, Vovčák Adam 0:4),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TTC Josefův Důl A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kargl Tomáš 2:1, Janoušková Jitka 2:1, Sedláček Jan st. 2:0, Sedláček Jan ml. 2:0, WO 5:2, body hostů: Šlambor Oldřich 0:3, Veselý Jaroslav 2:1, Petrus Libor 0:4, WO 2:5), TJ Březovice A - Sokol Březno ST A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 3:1, Vovčák Adam 2:2, Takács Petr 2:2, body hostů: Žďánský Milan 0:4, Drahota Václav 4:0, Klíma Miroslav 0:4, Novotný Miroslav 3:1), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:2, Soumar Vladimír 1:3, Veselý Martin 1:3, Bernát Jan 4:0, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 2:2, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 3:1), SK Dolní Stakory A - ST Dolní Bousov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Trávnický Luboš 0:4, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Štolovský Miloslav 3:1, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TTC Bělá pod Bezdězem C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 2:2, Musil Filip 1:3, WO 1:0, body hostů: Postelt Vladimír 2:2, Lapka Miroslav 3:1, Vokoun Petr 0:3, Krucký Milan 1:3, WO 0:1), TJ Plazy A - TJ Slavoj Čistá A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 3:1, Ort Marek 2:1, Štolovský Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 1:3, Řehořek Josef 0:4, Smutný Vratislav 0:3, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Plazy A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodboď Martin 2:2, Běloubek Roman 2:2, Ort Marek 2:2, Štolovský Josef 2:2, body hostů: Janoušková Jitka 2:2, Dlouhý Martin ml. 0:4, Kargl Tomáš 3:1, Sedláček Jan st. 3:1), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Podlázky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 2:1, Řehořek Josef 0:2, Smutný Vratislav 0:3, Brůžek Peter 1:3, WO 3:1, body hostů: Vtelenský Luděk 4:0, Zahrádka Michal 3:0, Musil Filip 1:2, Čermák Vladimír 1:1, WO 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem C - SK Dolní Stakory A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 2:1, Postelt Vladimír 4:0, Lapka Miroslav 3:0, WO 1:1, body hostů: Košťál Marek 2:1, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Trávnický Luboš 0:3, Strouhal Jiří 0:4, WO 1:1), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kosmonosy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Miloslav 0:4, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1, Noha Jan 2:2, body hostů: Bernát Jan 4:0, Horsák Oldřich 2:2, Soumar Vladimír 2:2, Veselý Michal 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Březovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 2:2, Dlask Ladislav st. 3:1, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 2:2, Takács Petr 0:4, Vovčák Adam 0:4), Sokol Březno ST A - TTC Josefův Důl A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Milan 0:4, Klíma Miroslav 0:2, Novotný Miroslav 1:3, Drahota Václav 2:1, Vedral Jan 0:1, WO 2:0, body hostů: Stehlík Radek 2:1, Šlambor Oldřich 4:0, Bříška Jan 2:1, Petrus Libor 3:1, WO 0:2),
20. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kargl Tomáš 2:1, Dlouhý Martin ml. 0:3, Janoušková Jitka 2:1, Sedláček Jan ml. 1:1, WO 5:1, body hostů: Žďánský Milan 1:2, Drahota Václav 4:0, Klíma Miroslav 1:3, WO 1:5), TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 1:3, Bříška Jan 3:1, Petrus Libor 1:3, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 2:2), TJ Březovice A - ST Dolní Bousov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 3:1, Vovčák Adam 0:4, Ginzlová Eva 2:0, Takács Petr 2:0, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Vlasáková Martina 2:2), TJ Sokol Kosmonosy B - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Vladimír 2:2, Veselý Martin 0:4, Veselý Michal 1:2, Horsák Oldřich 1:3, WO 1:0, body hostů: Lapka Miroslav 3:1, Postelt Vladimír 4:0, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 3:0, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Slavoj Čistá A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 4:0, Trávnický Luboš 1:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, WO 0:1, body hostů: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 2:2, Holub Vladimír 0:4, Smutný Vratislav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky A - TJ Plazy A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vtelenský Luděk 2:1, Musil Filip 3:0, Čermák Vladimír 3:0, Zahrádka Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Běloubek Roman 0:4, Hodboď Martin 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vtelenský Luděk 3:0, Musil Filip 1:2, Čermák Vladimír 1:2, Zahrádka Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 0:4, Kargl Tomáš 2:2, WO 0:5), TJ Plazy A - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běloubek Roman 3:1, Hodboď Martin 2:2, Ort Marek 1:3, Štolovský Josef 2:2, body hostů: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Trávnický Luboš 1:3), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Kosmonosy B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Brůžek Peter 0:3, Smutný Vratislav 0:3, Řehořek Josef 0:3, WO 0:3, body hostů: Bernát Jan 3:0, Soumar Vladimír 3:1, Veselý Martin 2:1, Veselý Michal 2:1, WO 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Březovice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokoun Petr 1:2, Postelt Vladimír 3:0, Lapka Miroslav 3:0, Krucký Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Vovčák Michal 1:3, Ginzlová Eva 0:4, Vovčák Adam 1:3, WO 0:5), ST Dolní Bousov A - TTC Josefův Důl A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Miloslav 2:2, Vlasáková Martina 3:1, Odstrčilík Tadeáš 3:1, Noha Jan 3:1, body hostů: Šlambor Oldřich 3:1, Fanta Petr 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Petrus Libor 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Březno ST A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Žďánský Milan 0:4, Drahota Václav 2:2, Klíma Miroslav 1:3, Novotný Miroslav 2:2),
22. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kargl Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 2:2, Dlouhý Martin ml. 0:4, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 3:1, Kučera Josef 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3), Sokol Březno ST A - ST Dolní Bousov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Milan 0:4, Klíma Miroslav 1:2, Novotný Miroslav 1:2, Drahota Václav 3:1, WO 1:1, body hostů: Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 3:1, Vlasáková Martina 2:1, Odstrčilík Tadeáš 2:1, WO 1:1), TTC Josefův Důl A - TTC Bělá pod Bezdězem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 0:4, Bříška Jan 2:2, Petrus Libor 1:3, Šlambor Oldřich 2:1, WO 1:0, body hostů: Lapka Miroslav 3:0, Postelt Vladimír 4:0, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 2:2, WO 0:1), TJ Březovice A - TJ Slavoj Čistá A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vovčák Michal 3:1, Takács Petr 2:2, Vovčák Adam 3:1, Ginzlová Eva 2:2, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 0:4, Řehořek Josef 1:3, Smutný Vratislav 1:3), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Plazy A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:0, Soumar Vladimír 4:0, Veselý Martin 3:0, Bernát Jan 4:0, Veselý Michal 1:1, WO 1:0, body hostů: Jonáš Zdeněk 0:4, Běloubek Roman 0:4, Štolovský Josef 1:3, Vaňousek Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Podlázky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Marek 3:1, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Trávnický Luboš 2:2, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Musil Filip 0:4, Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 3:1, Čermák Vladimír 2:2),
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Březno A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhan Martin 1:3, Ungr Milan 2:2, Doubek Miroslav 2:2, Kohout Jaroslav 0:4, body hostů: Šálený Petr 4:0, Charvát Milan 1:3, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 2:2), TJ Sokol Otradovice B - TJ Plazy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Zdeněk 3:1, Klimeš Drahomír 2:2, Čmuhař Daniel 3:0, Fidrant Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Jonáš Zdeněk 2:2, Čuban Zdeněk 2:2, Magušin Petr 0:4, Ort Marek 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Slavoj Čistá B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Pavel 3:1, Hybner Martin 2:2, Macek Jaroslav 3:1, Šlapáček Martin 4:0, body hostů: Holub Vladimír 1:1, Sajdl Vladimír 1:3, Ráb Martin 1:3, Volf Petr ml. 0:4, Rampas František 1:1), TJ Sokol Chotětov A - TTC Bělá pod Bezdězem D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 2:2, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 2:1, Tahal Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 0:4, Blecha Lubomír 0:2, Postelt Vladimír 4:0, Balcar Jaromír 3:0, Kudrnáč Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - SK Dolní Stakory B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muras David 2:2, Kříž Jakub 4:0, Röckel Sascha 1:3, Marján Marcel 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Miroslav 2:2, Strouhal Jiří 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Březno A - SK Dolní Stakory B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 2:0, Duška Jan 2:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 1:1, WO 7:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 0:3, Pejta Petr st. 0:2, Kopal Miroslav 1:1, Šaněk Pavel 0:2, WO 0:7), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Podlázky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrnáč Jiří 1:3, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Balcar Jaromír 3:0, Postelt Vladimír 3:0, WO 0:2, body hostů: Michal Jaroslav 1:2, Röckel Sascha 1:3, Kříž Jakub 2:2, Muras David 1:2, WO 2:0), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Chotětov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Vladimír 1:3, Rampas František 1:1, Ráb Martin 0:4, Volf Petr ml. 0:4, Holub Vladimír 0:2, body hostů: Janoušek Vladimír 4:0, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 4:0, Tahal Jiří 3:1), TJ Plazy B - TJ Sokol Kněžmost A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Marek 2:2, Jonáš Zdeněk 3:1, Čuban Zdeněk 3:1, Magušin Petr 1:3, body hostů: Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 2:2, Macek Jaroslav 0:4, Sajdl Radek 1:3), ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Otradovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 0:4, Ungr Milan 4:0, Doubek Miroslav 3:1, Kohout Jaroslav 0:4, body hostů: Vaňousek Zdeněk 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Čmuhař Daniel 3:1, Fidrant Radek 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmuhař Daniel 2:1, Klimeš Drahomír 1:2, Fidrant Radek 1:3, May Pavel 0:4, WO 2:0, body hostů: Charvát Milan 1:3, Stejskal Zdeněk 3:0, Duška Jan 3:0, Šálený Petr 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Kněžmost A - ST Dolní Bousov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybner Martin 3:1, Březina Pavel 1:3, Macek Jaroslav 1:3, Šlapáček Martin 4:0, body hostů: Ungr Milan 2:2, Kohout Jaroslav 2:2, Vilhan Martin 1:3, Pavlišta Jaroslav 2:2), TJ Sokol Chotětov A - TJ Plazy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martiak Pavol 0:4, Sekelský Jan st. 3:0, Janoušek Vladimír 4:0, Novotný Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Vyrtych Jiří 1:3, Čuban Zdeněk 1:3, Ort Marek 1:2, Magušin Petr 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - TJ Slavoj Čistá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 3:0, Kučera Michal st. 2:2, Muras David 2:2, Marján Marcel 3:1, Žďánský Karel 0:1, body hostů: Ráb Martin 0:4, Sajdl Vladimír 2:2, Rampas František 3:1, Holub Vladimír 1:3), SK Dolní Stakory B - TTC Bělá pod Bezdězem D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Kopal Miroslav 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Jonáš Martin 2:2, body hostů: Blecha Lubomír 2:2, Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Kudrnáč Jiří 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Březno A - TTC Bělá pod Bezdězem D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 3:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, Charvát Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Postelt Vladimír 4:0, Kudrnáč Jaroslav 1:3, Grundman Pavel st. 0:4, Kudrnáč Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá B - SK Dolní Stakory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volf Petr ml. 3:1, Ráb Martin 0:4, Rampas František 2:1, Sajdl Vladimír 4:0, WO 1:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Miroslav 1:3, Strouhal Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Plazy B - TJ Sokol Podlázky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Zdeněk 3:1, Jonáš Zdeněk 1:3, Magušin Petr 1:3, Ort Marek 2:2, body hostů: Michal Jaroslav 2:2, Kříž Jakub 3:1, Muras David 2:2, Marján Marcel 2:2), ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Chotětov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Miroslav 2:2, Jihlavec Jan 0:4, Pavlišta Jaroslav 0:4, Ungr Milan 3:1, body hostů: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kněžmost A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fidrant Radek 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Čmuhař Daniel 3:1, Fiala Jan 1:3, body hostů: Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 0:4, Macek Jaroslav 1:3, Březina Pavel 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Jaroslav 0:4, Hybner Martin 0:4, Březina Pavel 1:2, Šlapáček Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Charvát Milan 2:1, Duška Jan 3:1, Šálený Petr 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Otradovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 0:3, Sekelský Jan st. 2:2, Novotný Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Klimeš Drahomír 2:2, Čmuhař Daniel 3:1, Fidrant Radek 0:3, Vaňousek Zdeněk 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - ST Dolní Bousov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Röckel Sascha 2:1, Kříž Jakub 2:1, Michal Jaroslav 0:3, Muras David 1:2, WO 5:0, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Doubek Miroslav 1:3, Ungr Milan 4:0, WO 0:5), SK Dolní Stakory B - TJ Plazy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:0, Pejta Petr st. 2:1, Kopal Miroslav 1:2, Strouhal Jiří 2:1, WO 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk 0:3, Ort Marek 3:0, Magušin Petr 1:2, Vaňousek Miroslav 0:3, WO 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Slavoj Čistá B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudrnáč Jaroslav 1:2, Kudrnáč Jiří 2:2, Balcar Jaromír 4:0, Stachová Simona 3:1, Postelt Vladimír 1:0, body hostů: Holub Vladimír 3:1, Sajdl Vladimír 1:3, Rampas František 1:3, Weber Quan Hai 0:2, Chuvan Quy 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Slavoj Čistá B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 2:1, Stejskal Zdeněk 2:1, Charvát Milan 1:1, WO 3:1, body hostů: Ráb Martin 0:3, Sajdl Vladimír 2:1, Volf Petr ml. 0:3, Rampas František 1:2, WO 1:3), TJ Plazy B - TTC Bělá pod Bezdězem D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňousek Miroslav 1:3, Jonáš Zdeněk 0:2, Magušin Petr 1:3, Ort Marek 1:2, WO 0:3, body hostů: Blecha Lubomír 3:0, Kudrnáč Jaroslav 3:1, Grundman Pavel st. 2:1, Kudrnáč Jiří 2:1, WO 3:0), ST Dolní Bousov B - SK Dolní Stakory B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Milan 2:2, Doubek Miroslav 4:0, Pavlišta Jaroslav 2:2, Vilhan Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 0:3, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Miroslav 1:3, Strouhal Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čmuhař Daniel 3:0, Klimeš Drahomír 4:0, Vaňousek Zdeněk 3:1, Fidrant Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Michal Jaroslav 1:3, Kučera Michal st. 1:2, Žďánský Karel 1:3, Röckel Sascha 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Chotětov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 1:3, Macek Jaroslav 0:4, Sajdl Radek 0:4, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 3:1, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Březno A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 2:1, Tahal Jiří 0:4, Sekelský Jan st. 0:3, Novotný Josef 1:2, WO 2:1, body hostů: Šálený Petr 3:0, Charvát Milan 2:1, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kněžmost A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 1:3, Röckel Sascha 1:3, Marján Marcel 2:2, body hostů: Šlapáček Martin 4:0, Kalina Jaroslav 0:4, Hybner Martin 3:1, Macek Jaroslav 3:1), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Otradovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr st. 0:4, Kopal Miroslav 3:1, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Klimeš Drahomír 2:2, Čmuhař Daniel 4:0, Vaňousek Zdeněk 1:3, Fidrant Radek 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem D - ST Dolní Bousov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrnáč Jaroslav 2:2, Kudrnáč Jiří 2:2, Grundman Pavel st. 1:3, Blecha Lubomír 2:1, WO 0:1, body hostů: Doubek Miroslav 2:1, Vilhan Martin 4:0, Novotný Karel 1:3, Pavlišta Jaroslav 1:3, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá B - TJ Plazy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volf Petr ml. 2:2, Sajdl Vladimír 2:2, Holub Vladimír 1:3, Rampas František 3:1, body hostů: Čuban Zdeněk 4:0, Ort Marek 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Vyrtych Martin 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Plazy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:0, Stejskal Zdeněk 2:0, Charvát Milan 3:1, WO 3:0, body hostů: Čuban Zdeněk 0:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Magušin Petr 1:3, Ort Marek 0:2, WO 0:3), ST Dolní Bousov B - TJ Slavoj Čistá B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Karel 3:1, Jihlavec Jan 1:2, Pavlišta Jaroslav 2:2, Doubek Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Ráb Martin 0:4, Sajdl Vladimír 2:2, Volf Petr ml. 1:2, Rampas František 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Otradovice B - TTC Bělá pod Bezdězem D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmuhař Daniel 3:1, Klimeš Drahomír 3:1, Vaňousek Zdeněk 1:3, Fidrant Radek 3:1, body hostů: Blecha Lubomír 2:2, Grundman Pavel st. 2:2, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Kudrnáč Jiří 0:4), TJ Sokol Kněžmost A - SK Dolní Stakory B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Jaroslav 1:3, Hybner Martin 0:4, Šlapáček Martin 4:0, Březina Pavel 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 3:1, Šaněk Pavel 1:3, Strouhal Jiří 3:1), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Podlázky B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 4:0, Novotný Josef 4:0, body hostů: Kříž Jakub 1:3, Žďánský Karel 0:4, Kučera Michal st. 0:4, Marján Marcel 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Březno A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal st. 0:4, Kučera Kryštof 0:3, Kříž Jakub 1:2, Marján Marcel 0:4, WO 2:0, body hostů: Šálený Petr 4:0, Charvát Milan 3:1, Duška Jan 3:0, Stejskal Zdeněk 3:0, WO 0:2), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Chotětov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Kopal Miroslav 0:4, Jonáš Martin 1:3, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Novotný Josef 4:0, Sekelský Jan st. 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kněžmost A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha Lubomír 3:1, Kudrnáč Jiří 3:1, Kudrnáč Jaroslav 3:1, Grundman Pavel st. 3:1, body hostů: Macek Jaroslav 1:3, Sajdl Radek 0:4, Březina Pavel 3:1, Hybner Martin 0:4), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Otradovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volf Petr ml. 0:4, Sajdl Vladimír 3:0, Chuvan Quy 0:4, Ráb Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Klimeš Drahomír 3:1, Čmuhař Daniel 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:0, Fidrant Radek 3:1, WO 1:0), TJ Plazy B - ST Dolní Bousov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Marek 3:1, Čuban Zdeněk 3:1, Magušin Petr 2:2, Trlida Hubert 2:2, body hostů: Hanč Martin 0:4, Pavlišta Jaroslav 3:1, Kužel Jiří 0:4, Doubek Miroslav 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Březno A - ST Dolní Bousov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:2, WO 0:2, body hostů: Vilhan Martin 1:3, Kohout Jaroslav 0:4, Ungr Milan 1:2, Doubek Miroslav 0:3, WO 2:0), TJ Plazy B - TJ Sokol Otradovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk 2:2, Ort Marek 2:2, Magušin Petr 0:4, Trlida Hubert 4:0, body hostů: May Pavel 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Fidrant Radek 2:2), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kněžmost A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 3:1, Volf Petr ml. 2:2, Chuvan Quy 1:3, Rampas František 2:2, body hostů: Hybner Martin 1:3, Březina Pavel 1:3, Macek Jaroslav 2:2, Šlapáček Martin 4:0), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Chotětov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudrnáč Jaroslav 0:4, Kudrnáč Jiří 0:4, Grundman Pavel st. 0:4, Blecha Lubomír 1:3, body hostů: Čeřovský Petr 4:0, Janoušek Vladimír 4:0, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 4:0), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Podlázky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Jonáš Martin 3:1, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Kříž Jakub 3:1, Kučera Michal st. 1:3, Marján Marcel 2:2, Muras David 1:3),
11. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Březno A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejta Petr st. 0:4, Kopal Miroslav 1:3, Jonáš Martin 1:2, Strouhal Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Šálený Petr 3:1, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - TTC Bělá pod Bezdězem D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 4:0, Kříž Jakub 4:0, Marján Marcel 2:2, body hostů: Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Balog Lukáš 0:4, Kudrnáč Jiří 1:3), TJ Sokol Chotětov A - TJ Slavoj Čistá B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 3:1, Novotný Josef 4:0, body hostů: Volf Petr ml. 2:2, Veselý Luděk 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Rampas František 0:4), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Plazy B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Jaroslav 2:2, Sajdl Radek 2:2, Hybner Martin 3:1, Šlapáček Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Čuban Zdeněk 2:1, Vaňousek Miroslav 1:3, Trlida Hubert 1:3, Ort Marek 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmuhař Daniel 3:1, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 0:4, Vaňousek Zdeněk 1:3, body hostů: Vilhan Martin 3:1, Kohout Jaroslav 1:3, Ungr Milan 4:0, Doubek Miroslav 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Otradovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 1:2, Charvát Milan 1:3, WO 0:1, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 1:3, Vaňousek Zdeněk 0:3, WO 1:0), ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kněžmost A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Milan 3:1, Vilhan Martin 3:1, Kohout Jaroslav 3:1, Pavlišta Jaroslav 1:3, body hostů: Hybner Martin 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Macek Jaroslav 1:3, Březina Pavel 0:4), TJ Plazy B - TJ Sokol Chotětov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Zdeněk 2:2, Čuban Zdeněk 1:3, Magušin Petr 1:3, Trlida Hubert 1:3, body hostů: Čeřovský Petr 2:0, Novotný Josef 3:1, Tahal Jiří 2:2, Janoušek Vladimír 4:0, Sekelský Jan st. 0:2), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Podlázky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volf Petr ml. 3:1, Sajdl Vladimír 1:3, Holub Vladimír 0:4, Rampas František 1:3, body hostů: Kučera Kryštof 2:2, Kučera Michal st. 2:0, Marján Marcel 3:1, Kříž Jakub 3:1, Mlčoch Petr 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - SK Dolní Stakory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Lubomír 2:2, Grundman Pavel st. 2:2, Kudrnáč Jiří 2:2, Kudrnáč Jaroslav 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Miroslav 2:2, Strouhal Jiří 2:2),
13. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Březno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 2:2, Balcar Jaromír 2:2, Blecha Lubomír 2:1, Postelt Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Šálený Petr 4:0, Charvát Milan 1:3, Duška Jan 0:4, Stejskal Zdeněk 1:2, WO 0:1), SK Dolní Stakory B - TJ Slavoj Čistá B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Miroslav 2:2, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Volf Petr ml. 1:3, Sajdl Vladimír 3:1, Rampas František 2:2, Holub Vladimír 1:3), TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 3:1, Kučera Michal st. 3:1, Marján Marcel 3:1, Kučera Kryštof 3:1, body hostů: Jonáš Zdeněk 1:3, Trlida Hubert 1:3, Ort Marek 1:3, Čuban Zdeněk 1:3), TJ Sokol Chotětov A - ST Dolní Bousov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Novotný Josef 2:2, Čeřovský Petr 4:0, Sekelský Jan st. 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Vilhan Martin 1:3, Ungr Milan 2:2, Pavlišta Jaroslav 1:3), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Otradovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybner Martin 1:3, Březina Pavel 3:1, Šlapáček Martin 3:0, Macek Jaroslav 3:1, Kalina Jaroslav 0:1, body hostů: Vaňousek Zdeněk 1:3, May Pavel 0:4, Čmuhař Daniel 3:1, Fidrant Radek 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kněžmost A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 3:1, WO 0:2, body hostů: Macek Jaroslav 0:4, Hybner Martin 0:4, Březina Pavel 1:2, Sajdl Radek 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Chotětov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmuhař Daniel 3:1, Vaňousek Zdeněk 3:1, Klimeš Drahomír 1:3, Fidrant Radek 0:4, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 2:2, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 2:2), ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Podlázky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhan Martin 3:1, Kohout Jaroslav 2:2, Ungr Milan 3:1, Doubek Miroslav 3:1, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Kučera Kryštof 0:4, Marján Marcel 2:2, Michal Jaroslav 3:1), TJ Plazy B - SK Dolní Stakory B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuban Zdeněk 1:3, Jonáš Zdeněk 4:0, Ort Marek 3:0, Trlida Hubert 1:1, Magušin Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Miroslav 1:3, Strouhal Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá B - TTC Bělá pod Bezdězem D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volf Petr ml. 1:3, Sajdl Vladimír 2:1, Rampas František 1:2, Weber Quan Hai 0:4, WO 1:1, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 2:2, Grundman Pavel st. 3:1, Kudrnáč Jiří 2:1, Balcar Jaromír 3:0, WO 1:1),
15. kolo:
TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Březno A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Jaroslav 0:4, Holub Vladimír 0:4, Rampas František 1:1, Chuvan Quy 0:4, WO 0:2, body hostů: Šálený Petr 3:0, Charvát Milan 4:0, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:0, WO 2:0), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Plazy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grundman Pavel st. 2:1, Kudrnáč Jaroslav 2:1, Balcar Jaromír 3:0, Kudrnáč Jiří 3:0, WO 2:2, body hostů: Čuban Zdeněk 0:3, Magušin Petr 0:3, Trlida Hubert 0:3, Jonáš Zdeněk 2:1, WO 2:2), SK Dolní Stakory B - ST Dolní Bousov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Miroslav 1:3, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Ungr Milan 2:2, Pavlišta Jaroslav 2:2, Vilhan Martin 1:3, Doubek Miroslav 2:2), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Otradovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďánský Karel 2:2, Kříž Jakub 3:1, Röckel Sascha 1:2, Marján Marcel 4:0, WO 1:0, body hostů: Čmuhař Daniel 3:1, Klimeš Drahomír 1:3, Vaňousek Zdeněk 1:3, May Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kněžmost A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 0:4, Sekelský Jan st. 0:4, Novotný Josef 3:1, body hostů: Macek Jaroslav 2:2, Březina Pavel 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Chotětov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:2, Charvát Milan 0:3, WO 0:1, body hostů: Čeřovský Petr 2:1, Sekelský Jan st. 1:3, Janoušek Vladimír 2:2, Novotný Josef 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Podlázky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Radek 0:4, Šlapáček Martin 2:0, Macek Jaroslav 0:4, Hybner Martin 2:2, Kalina Jaroslav 0:2, body hostů: Muras David 2:2, Kříž Jakub 3:1, Kučera Michal st. 3:0, Marján Marcel 3:1, Žďánský Karel 1:0), TJ Sokol Otradovice B - SK Dolní Stakory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Drahomír 4:0, Čmuhař Daniel 3:1, Vaňousek Zdeněk 2:2, Fidrant Radek 1:3, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr st. 2:2, Kopal Miroslav 0:4, Strouhal Jiří 1:3), ST Dolní Bousov B - TTC Bělá pod Bezdězem D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhan Martin 2:2, Doubek Miroslav 3:1, Ungr Milan 3:1, Kohout Jaroslav 2:2, body hostů: Postelt Vladimír 3:1, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jiří 0:4), TJ Plazy B - TJ Slavoj Čistá B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Zdeněk 3:0, Čuban Zdeněk 3:1, Ort Marek 2:1, Trlida Hubert 2:0, Magušin Petr 0:2, WO 1:1, body hostů: Weber Quan Hai 1:3, Sajdl Vladimír 3:0, Veselý Luděk 0:4, Martinec Jaroslav 0:3, WO 1:1),
17. kolo:
TJ Plazy B - TJ Sokol Březno A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ort Marek 0:2, Čuban Zdeněk 0:3, Trlida Hubert 0:3, Jonáš Zdeněk 0:2, WO 3:4, body hostů: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 1:0, Charvát Milan 1:0, WO 4:3), TJ Slavoj Čistá B - ST Dolní Bousov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weber Quan Hai 0:4, Martinec Jaroslav 0:4, Rampas František 0:2, Holub Vladimír 0:4, Doubek Miroslav 1:1, body hostů: Vilhan Martin 4:0, Ungr Milan 4:0, Kohout Jaroslav 4:0, Doubek Miroslav 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Otradovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Lubomír 3:1, Grundman Pavel st. 2:2, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Kudrnáč Jiří 1:3, body hostů: Čmuhař Daniel 4:0, Klimeš Drahomír 2:2, Vaňousek Zdeněk 1:3, Fidrant Radek 1:3), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kněžmost A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 4:0, Kopal Miroslav 2:2, Strouhal Jiří 4:0, body hostů: Macek Jaroslav 1:3, Hybner Martin 1:3, Březina Pavel 1:3, Sajdl Radek 1:3), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Chotětov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Kučera Michal st. 1:3, Muras David 1:3, Marján Marcel 2:2, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 2:2, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Podlázky B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Stejskal Zdeněk 2:1, Charvát Milan 3:0, WO 0:7, body hostů: Kříž Jakub 1:1, Muras David 0:3, Röckel Sascha 0:3, Marján Marcel 0:2, WO 7:0), TJ Sokol Chotětov A - SK Dolní Stakory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 1:2, Novotný Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Kopal Miroslav 1:3, Strouhal Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kněžmost A - TTC Bělá pod Bezdězem D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Radek 0:4, Macek Jaroslav 2:2, Hybner Martin 2:2, Šlapáček Martin 4:0, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 3:1, Kudrnáč Jiří 1:3, Grundman Pavel st. 1:3, Balcar Jaromír 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Slavoj Čistá B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čmuhař Daniel 4:0, Klimeš Drahomír 3:1, Vaňousek Zdeněk 4:0, Fidrant Radek 4:0, body hostů: Chuvan Quy 0:4, Veselý Luděk 0:4, Martinec Jaroslav 0:4, Holub Vladimír 1:3), ST Dolní Bousov B - TJ Plazy B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ungr Milan 3:0, Vilhan Martin 3:0, Doubek Miroslav 1:2, Kohout Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Čuban Zdeněk 1:3, Jonáš Zdeněk 2:2, Vaňousek Miroslav 1:3, WO 0:5),
Regionální soutěž 3. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Mareš Jan 3:1, Kučera Josef 4:0, Koťátko Matouš 0:4, Kasal Jan 2:2), TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Podlázky C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macura Zdeněk 2:2, May Pavel 1:3, Mareš Pavel 3:1, Skála Jiří 1:3, body hostů: Gavura Jan 1:3, Žďánský Karel 3:1, Röckel Sascha 1:3, Muras David 4:0), TJ Slavoj Čistá C - TTC HESO Nepřevázka A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chuvan Quy 3:1, Doubek Miroslav 1:0, Holub Vladimír 3:0, Veselý Luděk 4:0, Ďurfina Karel 1:1, WO 2:0, body hostů: Pulda Radek 0:4, Beran Antonín 0:4, Císařovský Petr 2:2, Škába Petr 0:2, WO 0:2), TJ Plazy C - TJ Březovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 1:3, Vyrtych Jiří 3:1, Vyrtych Martin 3:1, Trlida Hubert 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Trlida Michal 1:3, Klaus Tomáš 1:3, Takács Petr 4:0), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Kosmonosy C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tominec Aleš 1:3, Bišický Michal 0:4, Vedral Jan 3:1, Just Miloslav 1:1, Myška Jiří 0:2, body hostů: Reiter Jiří 3:1, Veselý Martin 4:0, Veselý Michal 3:1, Falta Michal 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav D - ST Dolní Bousov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Adam 1:2, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 0:4, Čapek Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Pavlišta Jaroslav 4:0, Nitray Jozef 1:2, Jihlavec Jan 4:0, Vitmajer Vladimír 3:1, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - ST Dolní Bousov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 4:0, Kučera Josef 3:1, Kasal Jan 3:1, Koťátko Matouš 2:2, body hostů: Nitray Jozef 0:4, Pavlišta Jaroslav 2:2, Jihlavec Jan 1:3, Novotný Karel 1:3), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 2:0, Veselý Martin 3:1, Veselý Michal 3:1, Reiter Jiří 4:0, Černý Jaroslav 0:2, body hostů: Veselý Adam 2:2, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 1:3, Čapek Tomáš 0:4), TJ Březovice B - Sokol Březno ST B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:2, Vovčák Adam 3:1, Takács Petr 4:0, Trlida Michal 2:2, body hostů: Bišický Michal 1:3, Tominec Aleš 2:2, Vedral Jan 2:2, Just Miloslav 0:2, Myška Jiří 0:2), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Plazy C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Antonín 0:4, Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 1:3, Škába Petr 1:3, body hostů: Marek Jiří 4:0, Vaňousek Miroslav 3:1, Trlida Hubert 4:0, Vyrtych Jiří 3:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ Slavoj Čistá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gavura Jan 2:2, Michal Jaroslav 4:0, Muras David 4:0, Žďánský Karel 4:0, body hostů: Doubek Miroslav 0:1, Veselý Luděk 1:3, Holub Vladimír 1:3, Chuvan Quy 0:4, Martinec Jaroslav 0:3), SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Otradovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 1:3, Doležalová Daniela 1:3, Mareš Pavel 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Zdeněk 2:2, May Pavel 1:3, Skála Jiří 2:2, Mareš Pavel 1:3, body hostů: Koťátko Matouš 0:4, Švasta Jindřich 3:1, Mareš Jan 4:0, Kučera Josef 3:1), TJ Slavoj Čistá C - SK Dolní Stakory C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Vladimír 2:2, Veselý Luděk 2:2, Doubek Miroslav 0:1, Chuvan Quy 0:4, Martinec Jaroslav 1:2, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 4:0, Kopal Jaroslav 1:3), TJ Plazy C - TJ Sokol Podlázky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 0:4, Trlida Hubert 4:0, body hostů: Živný Josef 3:1, Gavura Jan 1:3, Muras David 2:2, Röckel Sascha 2:2), Sokol Březno ST B - TTC HESO Nepřevázka A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tominec Aleš 4:0, Bišický Michal 3:1, Vedral Jan 2:2, Šnajdr Josef 1:3, body hostů: Vejvoda Roman 1:3, Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 3:1, Beran Antonín 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Březovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 4:0, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 3:1, Čapek Tomáš 0:3, Volf Jonáš 0:1, body hostů: Klaus Tomáš 3:1, Trlida Michal 2:2, Vovčák Adam 2:2, Takács Petr 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Kosmonosy C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlišta Jaroslav 1:2, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 0:3, Vitmajer Vladimír 0:4, WO 2:0, body hostů: Reiter Jiří 4:0, Veselý Martin 3:0, Veselý Michal 4:0, Černý Jaroslav 2:1, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Kosmonosy C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 3:1, Kučera Josef 1:3, Kasal Jan 1:2, Koťátko Matouš 0:4, WO 1:0, body hostů: Reiter Jiří 3:1, Veselý Michal 4:0, Falta Michal 1:3, Černý Jaroslav 2:1, WO 0:1), TJ Březovice B - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Takács Petr 4:0, Novotný David 2:2, Růžička Tomáš 1:3, Vovčák Zdeněk 0:4, body hostů: Novotný Karel 3:1, Kužel Jiří 1:3, Nitray Jozef 3:1, Pavlišta Jaroslav 2:2), TTC HESO Nepřevázka A - TJ AŠ Mladá Boleslav D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Antonín 1:3, Pulda Radek 1:3, Císařovský Petr 2:2, Škába Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Veselý Adam 3:0, Čapek Adam 3:1, Dlouhý Martin ml. 4:0, Čapek Tomáš 0:2, Volf Jonáš 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky C - Sokol Březno ST B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 3:1, Michal Jaroslav 3:1, Živný Josef 4:0, Žďánský Karel 4:0, body hostů: Šnajdr Josef 0:4, Bišický Michal 0:4, Vedral Jan 0:4, Tominec Aleš 2:2), SK Dolní Stakory C - TJ Plazy C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šámal Vladimír 1:3, Šaněk Pavel 2:2, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Vyrtych Martin 3:1, Trlida Hubert 4:0, Vyrtych Jiří 0:2, Marek Jiří 2:2, Mejsnar Jan 0:2), TJ Sokol Otradovice C - TJ Slavoj Čistá C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 3:0, Skála Jiří 4:0, Mareš Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Veselý Luděk 1:3, Holub Vladimír 1:3, Martinec Jaroslav 1:2, Doubek Miroslav 0:1, Chuvan Quy 1:2, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luděk 1:3, Chuvan Quy 1:3, Holub Vladimír 3:0, Martinec Jaroslav 1:3, Doubek Miroslav 0:1, body hostů: Šumera Matěj 2:2, Matějů Štěpán 1:3, Kučera Josef 3:1, Mareš Jan 4:0), TJ Plazy C - TJ Sokol Otradovice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyrtych Martin 1:3, Vaňousek Miroslav 1:3, Marek Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Mareš Pavel 2:1, Skála Jiří 2:1, Macura Zdeněk 3:0, May Pavel 3:0, WO 5:0), Sokol Březno ST B - SK Dolní Stakory C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bišický Michal 0:3, Šnajdr Josef 0:4, Tominec Aleš 0:3, Vedral Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:0, Šaněk Pavel 4:0, Kopal Jaroslav 2:1, WO 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Podlázky C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Adam 3:1, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 0:4, Čapek Tomáš 0:2, Volf Jonáš 0:2, body hostů: Živný Josef 4:0, Žďánský Karel 3:1, Gavura Jan 2:2, Muras David 3:1), ST Dolní Bousov C - TTC HESO Nepřevázka A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 4:0, Nitray Jozef 2:2, Novotný Karel 3:1, Hanč Martin 4:0, body hostů: Mareček Bohuslav 1:3, Boháček Miroslav 0:4, Císařovský Petr 1:3, Pulda Radek 1:3), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Březovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 2:0, Falta Michal 3:1, Reiter Jiří 3:0, Veselý Michal 4:0, Černý Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Novotný David 0:4, Trlida Michal 1:3, Vovčák Zdeněk 0:4, Růžička Tomáš 1:2, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Březovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 3:1, Kučera Josef 3:1, Koťátko Matouš 0:4, Kasal Jan 1:3, body hostů: Vovčák Zdeněk 1:3, Trlida Michal 2:2, Klaus Tomáš 2:2, Takács Petr 4:0), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Kosmonosy C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Pulda Tomáš 0:4, Císařovský Petr 3:1, Beran Antonín 1:3, body hostů: Reiter Jiří 4:0, Veselý Michal 3:1, Černý Jaroslav 2:2, Falta Michal 3:1), TJ Sokol Podlázky C - ST Dolní Bousov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 3:1, Michal Jaroslav 4:0, Živný Josef 4:0, Žďánský Karel 3:0, WO 1:0, body hostů: Jihlavec Jan 0:3, Pavlišta Jaroslav 0:4, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 1:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 3:1, Šámal Vladimír 1:3, body hostů: Veselý Adam 3:1, Čapek Adam 1:3, Volf Jonáš 0:4, Čapek Tomáš 1:3), TJ Sokol Otradovice C - Sokol Březno ST B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Zdeněk 4:0, May Pavel 3:1, Mareš Pavel 2:2, Doležalová Daniela 0:4, body hostů: Šnajdr Josef 1:3, Bišický Michal 2:2, Vedral Jan 1:3, Tominec Aleš 3:1), TJ Slavoj Čistá C - TJ Plazy C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luděk 0:4, Holub Vladimír 4:0, Doubek Miroslav 0:1, Chuvan Quy 2:2, Martinec Jaroslav 1:2, body hostů: Marek Jiří 2:2, Vaňousek Miroslav 1:3, Trlida Hubert 3:1, Vyrtych Martin 3:1),
7. kolo:
TJ Plazy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 1:2, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 0:3, Trlida Hubert 3:1, WO 1:1, body hostů: Šumera Matěj 2:2, Matějů Štěpán 1:2, Kučera Josef 3:1, Mareš Jan 3:0, WO 1:1), Sokol Březno ST B - TJ Slavoj Čistá C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myška Jiří 1:3, Šnajdr Josef 0:4, Vedral Jan 0:2, Just Miloslav 0:1, Dutý Radek 0:3, WO 0:2, body hostů: Veselý Luděk 3:0, Holub Vladimír 3:0, Martinec Jaroslav 3:1, Chuvan Quy 3:0, Doubek Miroslav 1:0, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Otradovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 3:0, Čapek Adam 0:4, Dlouhý Martin ml. 0:4, Čapek Tomáš 0:2, Volf Jonáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 3:0, Mareš Pavel 3:1, Skála Jiří 3:1, WO 0:1), ST Dolní Bousov C - SK Dolní Stakory C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 3:0, Nitray Jozef 1:2, Pavlišta Jaroslav 1:2, Kužel Jiří 3:1, WO 1:2, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 2:1, Šámal Vladimír 0:3, Kopal Jaroslav 0:3, WO 2:1), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Podlázky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Michal 0:3, Falta Michal 0:4, Reiter Jiří 3:1, Veselý Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Michal Jaroslav 3:1, Živný Josef 3:0, Žďánský Karel 2:2, Muras David 2:2, WO 0:1), TJ Březovice B - TTC HESO Nepřevázka A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:0, Klaus Tomáš 3:1, Takács Petr 4:0, Trlida Michal 4:0, Vovčák Adam 2:0, body hostů: Pulda Radek 0:4, Škába Petr 0:4, Císařovský Petr 1:3, Beran Antonín 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TTC HESO Nepřevázka A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frinta Petr 1:3, Kučera Josef 4:0, Mareš Jan 4:0, Janatka Aleš 4:0, body hostů: Pulda Radek 1:3, Pulda Tomáš 0:4, Císařovský Petr 1:3, Beran Antonín 1:3), TJ Sokol Podlázky C - TJ Březovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živný Josef 3:1, Michal Jaroslav 2:1, Mlčoch Petr 2:2, Muras David 3:1, Žďánský Karel 1:0, body hostů: Klaus Tomáš 0:4, Takács Petr 2:2, Volák Martin 2:2, Vovčák Adam 1:3), SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Kosmonosy C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 2:2, Šádek Jaroslav st. 1:3, Jonáš Martin 3:1, Šámal Vladimír 1:3, body hostů: Čuban Jiří 4:0, Reiter Jiří 3:1, Veselý Michal 2:2, Falta Michal 0:4), TJ Sokol Otradovice C - ST Dolní Bousov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 3:0, Skála Jiří 3:1, Mareš Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Nitray Jozef 0:4, Hanč Martin 0:4, Pavlišta Jaroslav 3:0, Jihlavec Jan 1:3, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuvan Quy 2:2, Holub Vladimír 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, Veselý Luděk 2:2, body hostů: Veselý Adam 4:0, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 2:2, Čapek Tomáš 0:4), TJ Plazy C - Sokol Březno ST B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 2:2, Trlida Hubert 4:0, Vaňousek Miroslav 1:1, Vyrtych Martin 2:2, Mejsnar Jan 0:2, body hostů: Šnajdr Josef 1:3, Vedral Jan 2:2, Tominec Aleš 2:2, Just Miloslav 1:1, Myška Jiří 1:1),
9. kolo:
Sokol Březno ST B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdr Josef 0:4, Vedral Jan 2:2, Bišický Michal 1:3, WO 0:5, body hostů: Koťátko Matouš 1:2, Mareš Jan 3:0, Kasal Jan 2:1, Kučera Josef 3:0, WO 5:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Plazy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 3:1, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin st. 1:3, Kargl Tomáš 4:0, body hostů: Marek Jiří 2:2, Trlida Hubert 3:1, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Slavoj Čistá C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 3:1, Nitray Jozef 0:2, Pavlišta Jaroslav 4:0, Kužel Jiří 1:3, Novotný Karel 1:1, body hostů: Chuvan Quy 2:2, Holub Vladimír 3:1, Veselý Luděk 2:2, Martinec Jaroslav 0:3, Doubek Miroslav 0:1), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Otradovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reiter Jiří 2:1, Čuban Jiří 3:0, Falta Michal 2:2, Veselý Michal 3:1, WO 0:2, body hostů: Macura Zdeněk 1:3, May Pavel 1:2, Mareš Pavel 1:2, Skála Jiří 1:3, WO 2:0), TJ Březovice B - SK Dolní Stakory C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volák Martin 2:2, Takács Petr 4:0, Vovčák Adam 1:3, Klaus Tomáš 2:2, body hostů: Drapák Jaroslav st. 2:2, Šádek Jaroslav st. 2:2, Jonáš Martin 3:1, Kopal Jaroslav 0:4), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Podlázky C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 0:4, Beran Antonín 0:4, Škába Petr 0:4, body hostů: Žďánský Karel 4:0, Živný Josef 4:0, Röckel Sascha 4:0, Mlčoch Petr 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Podlázky C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 0:2, Kučera Josef 1:3, Kasal Jan 1:3, Koťátko Matouš 0:4, WO 0:2, body hostů: Živný Josef 2:0, Michal Jaroslav 3:0, Muras David 3:0, Gavura Jan 2:2, Žďánský Karel 2:0, WO 2:0), SK Dolní Stakory C - TTC HESO Nepřevázka A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 3:1, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Pulda Tomáš 1:3, Mareček Bohuslav 1:3, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 1:3), TJ Sokol Otradovice C - TJ Březovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Zdeněk 2:2, May Pavel 2:2, Mareš Pavel 3:1, Doležalová Daniela 4:0, body hostů: Klaus Tomáš 2:2, Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Jan 0:4, Vovčák Adam 3:1), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Kosmonosy C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuvan Quy 0:4, Veselý Luděk 0:4, Holub Vladimír 1:2, Martinec Jaroslav 1:3, Doubek Miroslav 1:0, body hostů: Čuban Jiří 4:0, Reiter Jiří 3:1, Veselý Michal 4:0, Falta Michal 2:2), TJ Plazy C - ST Dolní Bousov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 1:3, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 1:3, Trlida Hubert 3:1, body hostů: Pavlišta Jaroslav 3:1, Nitray Jozef 2:2, Novotný Karel 2:2, Jihlavec Jan 3:1), Sokol Březno ST B - TJ AŠ Mladá Boleslav D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bišický Michal 1:3, Vedral Jan 2:2, Dutý Radek 0:4, WO 0:5, body hostů: Valenta Zdeněk 3:0, Dlouhý Martin ml. 2:1, Čapek Tomáš 1:2, Veselý Adam 3:0, WO 5:0),
11. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kargl Tomáš 1:3, Čapek Adam 2:2, Dlouhý Martin ml. 2:2, Čapek Tomáš 0:3, Dlouhý Martin st. 0:1, body hostů: Šumera Matěj 1:3, Kučera Josef 2:2, Mareš Jan 4:0, Janatka Aleš 4:0), ST Dolní Bousov C - Sokol Březno ST B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 3:0, Nitray Jozef 2:1, Jihlavec Jan 3:0, Kužel Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 2:2, Šnajdr Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Plazy C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reiter Jiří 2:2, Čuban Jiří 4:0, Falta Michal 0:3, Veselý Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 3:1, Trlida Hubert 3:1, Vyrtych Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Březovice B - TJ Slavoj Čistá C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 4:0, Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Adam 2:2, Vovčák Jan 1:3, body hostů: Chuvan Quy 2:2, Holub Vladimír 3:1, Veselý Luděk 2:2, Martinec Jaroslav 1:2, Doubek Miroslav 1:0), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Otradovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Tomáš 0:4, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 0:4, Škába Petr 1:3, body hostů: Macura Zdeněk 4:0, May Pavel 4:0, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 4:0), TJ Sokol Podlázky C - SK Dolní Stakory C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muras David 3:1, Michal Jaroslav 2:2, Gavura Jan 1:3, Živný Josef 4:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 1:3, Kopal Jaroslav 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - SK Dolní Stakory C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 3:0, Kučera Josef 2:2, Kasal Jan 2:2, Švasta Jindřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 0:3, Šaněk Pavel 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Otradovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 3:1, Michal Jaroslav 3:1, Gavura Jan 0:3, Mlčoch Petr 1:3, Živný Josef 1:0, body hostů: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 2:2, Skála Jiří 3:1, Mareš Pavel 0:4), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Slavoj Čistá C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Mareček Bohuslav 1:3, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 0:4, body hostů: Holub Vladimír 4:0, Veselý Luděk 4:0, Martinec Jaroslav 1:1, Chuvan Quy 4:0, Doubek Miroslav 1:1), TJ Březovice B - TJ Plazy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 2:2, Klaus Tomáš 1:3, Takács Petr 3:1, Trlida Michal 3:1, body hostů: Trlida Hubert 4:0, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 2:2, Vyrtych Jiří 0:4), TJ Sokol Kosmonosy C - Sokol Březno ST B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Michal 4:0, Černý Jaroslav 3:1, Veselý Martin 4:0, Čuban Jiří 4:0, body hostů: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 1:3, Šnajdr Josef 0:4, Myška Jiří 0:4), ST Dolní Bousov C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 3:1, Novotný Karel 2:2, Pavlišta Jaroslav 3:1, body hostů: Kargl Tomáš 4:0, Čapek Adam 1:3, Čapek Tomáš 0:4, Volf Jonáš 1:3),
13. kolo:
ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 0:2, Kužel Jiří 1:3, Hanč Martin 1:3, Jihlavec Jan 1:1, body hostů: Janatka Aleš 4:0, Kučera Josef 4:0, Kasal Jan 0:4, Mareš Jan 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kosmonosy C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 1:3, Čapek Adam 0:3, Čapek Tomáš 0:4, WO 1:4, body hostů: Čuban Jiří 3:0, Reiter Jiří 3:0, Černý Jaroslav 1:1, Veselý Michal 3:0, WO 4:1), Sokol Březno ST B - TJ Březovice B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 2:2, Just Miloslav 0:2, WO 0:7, body hostů: Růžička Tomáš 2:0, Trlida Michal 1:1, Takács Petr 3:0, Novotný David 2:1, WO 7:0), TJ Plazy C - TTC HESO Nepřevázka A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar Jan 2:2, Vaňousek Miroslav 4:0, Vyrtych Martin 4:0, Marek Jiří 4:0, body hostů: Beran Antonín 1:3, Škába Petr 1:3, Pulda Radek 0:4, Pulda Tomáš 0:4), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Podlázky C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuvan Quy 0:4, Veselý Luděk 1:3, Holub Vladimír 0:2, Martinec Jaroslav 0:4, Doubek Miroslav 0:2, body hostů: Živný Josef 2:0, Mlčoch Petr 4:0, Röckel Sascha 3:1, Gavura Jan 4:0, Žďánský Karel 2:0), TJ Sokol Otradovice C - SK Dolní Stakory C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Jiří 1:3, May Pavel 2:2, Mareš Pavel 3:0, Doležalová Daniela 1:3, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Kopal Jaroslav 0:3, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Otradovice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Josef 4:0, Mareš Jan 1:2, Kasal Jan 2:2, WO 0:6, body hostů: May Pavel 2:1, Mareš Pavel 0:3, Skála Jiří 1:1, Macura Zdeněk 1:2, WO 6:0), SK Dolní Stakory C - TJ Slavoj Čistá C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 3:1, Šámal Vladimír 3:1, body hostů: Holub Vladimír 2:2, Veselý Luděk 2:0, Martinec Jaroslav 1:3, Chuvan Quy 0:4, Doubek Miroslav 0:2), TJ Sokol Podlázky C - TJ Plazy C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlčoch Petr 4:0, Michal Jaroslav 4:0, Gavura Jan 2:2, Röckel Sascha 2:2, body hostů: Marek Jiří 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 0:4, Mejsnar Jan 0:4), TTC HESO Nepřevázka A - Sokol Březno ST B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Antonín 2:2, Ferkl Ladislav 1:3, Pulda Radek 1:3, Pulda Tomáš 1:3, body hostů: Vedral Jan 4:0, Tominec Aleš 3:1, Bišický Michal 2:2, Just Miloslav 1:1, Dutý Radek 1:1), TJ Březovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Tomáš 1:3, Vovčák Adam 3:1, Takács Petr 4:0, Novotný David 3:1, body hostů: Veselý Adam 3:1, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 1:3, Čapek Tomáš 0:2, Dlouhý Martin st. 0:2), TJ Sokol Kosmonosy C - ST Dolní Bousov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jaroslav 1:3, Reiter Jiří 4:0, Veselý Michal 4:0, Čuban Jiří 4:0, body hostů: Vitmajer Vladimír 0:4, Novotný Karel 1:3, Nitray Jozef 1:3, Pavlišta Jaroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Michal 4:0, Čuban Jiří 4:0, Falta Michal 1:3, Reiter Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Kasal Jan 0:3, Mareš Jan 1:3, Matějů Štěpán 1:3, Šumera Matěj 1:3, WO 1:0), ST Dolní Bousov C - TJ Březovice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlišta Jaroslav 2:0, Nitray Jozef 2:1, Novotný Karel 1:2, Kužel Jiří 1:2, WO 6:0, body hostů: Volák Martin 3:1, Trlida Michal 2:1, Vovčák Zdeněk 0:4, WO 0:6), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC HESO Nepřevázka A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Zdeněk 2:0, Čapek Adam 4:0, Dlouhý Martin ml. 3:1, Čapek Tomáš 2:2, WO 0:2, body hostů: Císařovský Petr 2:2, Pulda Radek 1:2, Boháček Miroslav 0:3, Mareček Bohuslav 0:4, WO 2:0), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Podlázky C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 1:3, Bišický Michal 0:4, Urban Jiří 0:4, body hostů: Žďánský Karel 1:1, Michal Jaroslav 4:0, Živný Josef 4:0, Muras David 4:0, Röckel Sascha 2:0), TJ Plazy C - SK Dolní Stakory C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 1:2, Vyrtych Jiří 1:3, Vyrtych Martin 2:2, Trlida Hubert 2:2, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 1:2, Šaněk Pavel 4:0, Kopal Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Otradovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Vladimír 3:1, Chuvan Quy 1:3, Doubek Miroslav 2:2, Martinec Jaroslav 3:1, body hostů: Macura Zdeněk 2:2, May Pavel 2:2, Mareš Pavel 0:4, Skála Jiří 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Slavoj Čistá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Josef 3:1, Dlask Ladislav ml. 3:1, Mareš Jan 4:0, Kasal Jan 2:2, body hostů: Chuvan Quy 1:3, Holub Vladimír 3:1, Doubek Miroslav 0:4, Martinec Jaroslav 0:4), TJ Sokol Otradovice C - TJ Plazy C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Jiří 1:3, May Pavel 2:2, Mareš Pavel 1:2, Doležalová Daniela 1:3, WO 1:0, body hostů: Trlida Hubert 3:1, Marek Jiří 3:1, Vyrtych Martin 4:0, Vyrtych Jiří 0:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory C - Sokol Březno ST B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 4:0, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 1:3, Urban Jiří 3:1, Tominec Aleš 1:3), TJ Sokol Podlázky C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žďánský Karel 4:0, Živný Josef 4:0, Röckel Sascha 3:1, Muras David 4:0, body hostů: Veselý Adam 0:4, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 0:4, Čapek Tomáš 0:4), TTC HESO Nepřevázka A - ST Dolní Bousov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Lukáš 0:4, Ferkl Ladislav 0:4, Beran Antonín 1:2, Pulda Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Nitray Jozef 3:1, Pavlišta Jaroslav 4:0, Kužel Jiří 4:0, Jihlavec Jan 3:0, WO 0:1), TJ Březovice B - TJ Sokol Kosmonosy C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 3:1, Klaus Tomáš 2:2, Takács Petr 2:2, Trlida Michal 1:3, body hostů: Čuban Jiří 3:1, Reiter Jiří 4:0, Veselý Michal 1:3, Falta Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Březovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 4:0, Novotný David 0:4, Vovčák Adam 3:1, Trlida Michal 1:3, body hostů: Šumera Matěj 2:2, Kučera Josef 2:2, Mareš Jan 2:2, Dlask Ladislav ml. 2:2), TJ Sokol Kosmonosy C - TTC HESO Nepřevázka A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Falta Michal 3:0, Veselý Michal 3:0, Reiter Jiří 3:0, Černý Jaroslav 0:1, Štolovský David 1:1, WO 5:0, body hostů: Pulda Radek 1:3, Pulda Tomáš 0:4, Císařovský Petr 1:3, WO 0:5), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Podlázky C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitmajer Vladimír 0:4, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 0:4, Pavlišta Jaroslav 3:1, body hostů: Mlčoch Petr 2:0, Živný Josef 4:0, Michal Jaroslav 3:1, Muras David 3:1, Žďánský Karel 1:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D - SK Dolní Stakory C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Adam 0:4, Čapek Adam 1:2, Dlouhý Martin ml. 2:2, Čapek Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šaněk Pavel 2:2, Šádek Jaroslav st. 2:1, Jonáš Martin 4:0, WO 0:1), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Otradovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bišický Michal 1:3, Vedral Jan 2:2, Urban Jiří 3:1, Tominec Aleš 2:2, body hostů: Mareš Pavel 0:4, Doležalová Daniela 1:3, Skála Jiří 4:0, May Pavel 3:1), TJ Plazy C - TJ Slavoj Čistá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 3:1, Vaňousek Miroslav 2:1, Vyrtych Martin 3:1, Trlida Hubert 3:0, WO 1:1, body hostů: Veselý Luděk 0:3, Chuvan Quy 2:2, Martinec Jaroslav 1:2, Doubek Miroslav 0:4, WO 1:1),
18. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Plazy C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Jan 2:0, Kučera Josef 3:0, Koťátko Matouš 1:2, Kasal Jan 1:2, WO 5:1, body hostů: Marek Jiří 2:2, Vaňousek Miroslav 2:1, Mejsnar Jan 0:4, WO 1:5), TJ Slavoj Čistá C - Sokol Březno ST B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Jaroslav 0:3, Chuvan Quy 2:2, Veselý Luděk 0:3, Holub Vladimír 3:1, Doubek Miroslav 1:0, WO 0:1, body hostů: Urban Jiří 4:0, Vedral Jan 1:3, Just Miloslav 1:1, Tominec Aleš 1:2, Bišický Michal 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Otradovice C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Jiří 4:0, May Pavel 3:1, Honzák Jakub 1:3, Mareš Pavel 0:4, body hostů: Veselý Adam 2:2, Kargl Tomáš 2:2, Čapek Adam 2:2, Dlouhý Martin ml. 2:2), SK Dolní Stakory C - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Pavlišta Jaroslav 2:2, Vitmajer Vladimír 1:3, Novotný Karel 2:2, Nitray Jozef 3:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Kosmonosy C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlčoch Petr 1:3, Michal Jaroslav 1:3, Živný Josef 3:1, Muras David 1:3, body hostů: Čuban Jiří 2:2, Reiter Jiří 4:0, Veselý Michal 1:3, Veselý Martin 3:1), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Březovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pulda Radek 2:2, Ferkl Ladislav 0:4, Beran Antonín 0:4, Císařovský Petr 2:2, body hostů: Volák Martin 4:0, Trlida Michal 3:1, Vovčák Zdeněk 2:2, Novotný David 3:1),
19. kolo:
TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boháček Miroslav 0:4, Císařovský Petr 1:3, Pulda Radek 1:3, Ferkl Ladislav 0:4, body hostů: Kučera Josef 4:0, Frinta Petr 2:2, Janatka Aleš 4:0, Mareš Jan 4:0), TJ Březovice B - TJ Sokol Podlázky C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:2, Novotný David 0:4, Takács Petr 1:3, Trlida Michal 1:3, body hostů: Živný Josef 4:0, Michal Jaroslav 4:0, Žďánský Karel 3:1, Mlčoch Petr 1:3), TJ Sokol Kosmonosy C - SK Dolní Stakory C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuban Jiří 3:1, Falta Michal 0:3, Veselý Michal 2:1, Reiter Jiří 3:1, Černý Jaroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 2:2, Kopal Jaroslav 1:2, WO 0:1), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Otradovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlišta Jaroslav 3:1, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 3:0, Vitmajer Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Mareš Pavel 1:3, Doležalová Daniela 1:3, May Pavel 3:1, Skála Jiří 1:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Slavoj Čistá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kargl Tomáš 4:0, Veselý Adam 4:0, Valenta Zdeněk 3:0, Sluka Čeněk 1:1, Dlouhý Martin ml. 2:0, WO 0:1, body hostů: Chuvan Quy 0:4, Holub Vladimír 0:4, Veselý Luděk 0:2, Martinec Jaroslav 1:2, Doubek Miroslav 0:2, WO 1:0), Sokol Březno ST B - TJ Plazy C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jiří 4:0, Vedral Jan 1:3, Tominec Aleš 3:1, Just Miloslav 0:2, Bišický Michal 2:0, body hostů: Marek Jiří 1:3, Vaňousek Miroslav 0:4, Trlida Hubert 3:1, Vyrtych Martin 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - Sokol Březno ST B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Jan 3:1, Kučera Josef 3:1, Janatka Aleš 4:0, WO 0:5, body hostů: Bišický Michal 0:3, Vedral Jan 0:3, Urban Jiří 1:2, Just Miloslav 1:1, Dutý Radek 0:1, WO 5:0), TJ Plazy C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Martin 0:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Jiří 0:3, Marek Jiří 0:3, Mejsnar Jan 0:3, WO 0:2, body hostů: Kargl Tomáš 3:0, Veselý Adam 4:0, Čapek Adam 3:1, Dlouhý Martin ml. 2:1, WO 2:0), TJ Slavoj Čistá C - ST Dolní Bousov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Jaroslav 0:4, Veselý Luděk 3:1, Doubek Miroslav 2:2, Holub Vladimír 2:2, body hostů: Nitray Jozef 1:3, Pavlišta Jaroslav 2:2, Novotný Karel 3:1, Vitmajer Vladimír 3:1), TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Kosmonosy C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Jiří 2:1, Honzák Miloš 1:3, Doležalová Daniela 1:3, Mareš Pavel 0:3, WO 2:0, body hostů: Reiter Jiří 4:0, Čuban Jiří 2:0, Veselý Michal 3:1, Falta Michal 1:3, WO 0:2), SK Dolní Stakory C - TJ Březovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 1:3, Kopal Jaroslav 1:3, body hostů: Volák Martin 2:2, Trlida Michal 2:2, Klaus Tomáš 2:2, Vovčák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Podlázky C - TTC HESO Nepřevázka A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavura Jan 3:0, Mlčoch Petr 3:0, Röckel Sascha 3:0, Živný Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 1:3, Ferkl Ladislav 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlčoch Petr 2:1, Michal Jaroslav 2:2, Živný Josef 3:0, Gavura Jan 3:1, Žďánský Karel 0:1, WO 1:0, body hostů: Mareš Jan 1:3, Koťátko Matouš 0:3, Kasal Jan 0:4, Dlask Ladislav ml. 4:0, WO 0:1), TTC HESO Nepřevázka A - SK Dolní Stakory C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 2:1, Pulda Radek 2:2, Ferkl Ladislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 3:1, Kopal Jaroslav 1:2, Šámal Vladimír 2:2, WO 0:1), TJ Březovice B - TJ Sokol Otradovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 4:0, Vovčák Jan 1:3, Vovčák Zdeněk 0:4, Trlida Michal 3:1, body hostů: Doležalová Daniela 1:3, Mareš Pavel 2:2, Honzák Jakub 3:1, Skála Jiří 2:2), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Slavoj Čistá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Michal 4:0, Veselý Martin 3:0, Falta Michal 0:2, Reiter Jiří 4:0, Štolovský David 1:1, WO 0:1, body hostů: Chuvan Quy 0:4, Veselý Luděk 1:1, Holub Vladimír 1:2, Martinec Jaroslav 1:3, Doubek Miroslav 0:2, WO 1:0), ST Dolní Bousov C - TJ Plazy C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Karel 1:3, Hlaváčková Eliška 0:4, Nitray Jozef 1:3, Kužel Jiří 2:2, body hostů: Marek Jiří 1:3, Vaňousek Miroslav 4:0, Vyrtych Jiří 3:1, Vyrtych Martin 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D - Sokol Březno ST B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 2:2, Dlouhý Martin ml. 3:1, Valenta Zdeněk 3:0, Sluka Čeněk 1:0, Čapek Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Bišický Michal 0:4, Vedral Jan 1:3, Urban Jiří 3:1, Tominec Aleš 1:2, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ AŠ Mladá Boleslav D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Josef 3:1, Kandráč Adam 0:3, Mareš Jan 2:0, Janatka Aleš 3:1, Koťátko Matouš 1:1, WO 0:1, body hostů: Čapek Adam 3:1, Dlouhý Martin ml. 2:2, Volf Jonáš 0:3, Dlouhý Martin st. 1:3, WO 1:0), Sokol Březno ST B - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tominec Aleš 3:1, Urban Jiří 4:0, Just Miloslav 0:1, Bišický Michal 1:3, Dutý Radek 0:3, body hostů: Novotný Karel 2:2, Kužel Jiří 1:3, Pavlišta Jaroslav 3:1, Vitmajer Vladimír 2:2), TJ Plazy C - TJ Sokol Kosmonosy C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 2:2, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Jiří 0:3, Marek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Reiter Jiří 4:0, Veselý Michal 4:0, Falta Michal 1:3, Černý Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Slavoj Čistá C - TJ Březovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuvan Quy 2:2, Martinec Jaroslav 1:3, Doubek Miroslav 1:3, Holub Vladimír 3:1, body hostů: Volák Martin 3:1, Trlida Michal 3:1, Vovčák Adam 2:2, Novotný David 1:3), TJ Sokol Otradovice C - TTC HESO Nepřevázka A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Jiří 4:0, Honzák Jakub 3:1, Doležalová Daniela 2:2, Mareš Pavel 3:1, body hostů: Škába Petr 1:3, Ferkl Ladislav 0:4, Císařovský Petr 2:2, Beran Antonín 1:3), SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Podlázky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drapák Jaroslav st. 2:2, Šádek Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 2:2, Kopal Jaroslav 0:4, body hostů: Živný Josef 4:0, Muras David 2:2, Žďánský Karel 1:1, Mlčoch Petr 3:1, Gavura Jan 0:2),
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC Josefův Důl B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Samlerová Kateřina 1:3, Balog Lukáš 2:2, Kudrnáč Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Fanta Petr 3:0, Blažek Lubomír 2:1, Najman Jiří 1:2, Šlambor Oldřich st. 1:2, WO 5:0), TJ Březovice C - TJ Sokol Kněžmost B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný David 1:2, Růžička Tomáš 1:2, Vovčák Adam 3:0, Vovčák Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Zita Mirek 0:4, Sajdl Radek 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, WO 0:5), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Otradovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareček Bohuslav 2:2, Pulda Radek 1:3, Boháček Miroslav 1:3, Jaček Pavel 0:4, body hostů: Hradecká Šárka 3:1, Kačírková Květa 1:3, Honzák Jakub 4:0, Honzák Miloš 4:0), TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soumar Miroslav 2:2, Hladký Petr 3:1, Röckel Sascha 3:1, WO 0:5, body hostů: Hercík Jiří ml. 0:1, Šámal Vladimír 1:2, Jonáš Martin 3:0, Šlambor Zdeněk 0:2, David Petr 0:3, WO 5:0),
2. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Podlázky D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Miloš 4:0, Honzák Jakub 2:2, Hradecká Šárka 3:1, Kačírková Květa 2:2, body hostů: Hladký Petr 1:3, Šindelář Petr 0:4, Soumar Miroslav 2:2, Röckel Sascha 2:2), TJ Sokol Kněžmost B - TTC HESO Nepřevázka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 4:0, Zita Mirek 2:2, Beran Josef 4:0, body hostů: Poklemba Josef 0:4, Kafluk Miloslav 0:4, Boháček Miroslav 1:3, Jaček Pavel 1:3), TTC Josefův Důl B - TJ Březovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Petr 3:1, Blažek Lubomír 2:2, Najman Jiří 2:2, Šlambor Oldřich st. 0:4, body hostů: Vovčák Adam 3:1, Novotný David 2:2, Vovčák Jan 1:3, Růžička Tomáš 3:1), ST Dolní Bousov D - TTC Bělá pod Bezdězem E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Jarmila 0:3, Matějčková Zuzana 0:3, Hlaváčková Eliška 1:2, Hanč Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Smékal Jiří 4:0, Balog Lukáš 3:1, Samlerová Kateřina 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Březovice C - ST Dolní Bousov D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bien Lukáš 3:1, Vovčák Jan 1:3, Novotný David 2:2, Vovčák Adam 3:1, body hostů: Vitmajer Vladimír 4:0, Hanč Martin 2:2, Hlaváčková Eliška 0:4, Kužel Jiří 1:3), TTC HESO Nepřevázka B - TTC Josefův Důl B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareček Bohuslav 1:3, Kafluk Miloslav 0:4, Poklemba Josef 0:3, Jaček Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Fanta Petr 3:0, Blažek Lubomír 4:0, Najman Jiří 4:0, Šlambor Oldřich st. 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Kněžmost B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Miroslav 3:1, Hladký Petr 2:2, Žďánský Karel 4:0, Röckel Sascha 3:1, body hostů: Sajdl Radek 2:2, Zita Mirek 0:4, Kalina Jaroslav 2:2, Maršálek Petr 0:4), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Otradovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hercík Jiří ml. 0:4, Jonáš Marek ml. 0:4, Jonáš Martin 4:0, Šámal Vladimír 0:4, body hostů: Kačírková Květa 3:1, Hradecká Šárka 3:1, Honzák Miloš 3:1, Honzák Jakub 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Kněžmost B - SK Dolní Stakory D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalina Jaroslav 2:1, Sajdl Radek 3:0, Rašín Rastislav 1:2, Zita Mirek 1:1, Beran Josef 0:1, WO 5:0, body hostů: Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 3:1, Hercík Jiří ml. 0:4, WO 0:5), TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Podlázky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 2:2, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Žďánský Karel 3:1, Hladký Petr 1:3, Röckel Sascha 2:2), ST Dolní Bousov D - TTC HESO Nepřevázka B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějčková Zuzana 3:1, Kužel Jiří 4:0, Vitmajer Vladimír 4:0, Hanč Martin 4:0, body hostů: Mareček Bohuslav 1:3, Poklemba Josef 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Jaček Pavel 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Březovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stachová Simona 4:0, Kudrnáč Jiří 4:0, Smékal Jiří 4:0, Kudrnáč Jaroslav 4:0, body hostů: Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Jan 0:4, Novotný David 0:4, Vovčák Adam 0:4),
5. kolo:
TTC HESO Nepřevázka B - TTC Bělá pod Bezdězem E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boháček Miroslav 0:4, Poklemba Josef 0:4, Kafluk Miloslav 0:4, Jaček Pavel 0:4, body hostů: Stachová Simona 4:0, Smékal Jiří 4:0, Balog Lukáš 4:0, Samlerová Kateřina 4:0), TJ Sokol Podlázky D - ST Dolní Bousov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Miroslav 4:0, Šindelář Petr 0:4, Hladký Petr 2:2, Röckel Sascha 4:0, body hostů: Matějčková Zuzana 1:3, Hlaváčková Eliška 1:3, Kužel Jiří 2:2, Hanč Martin 2:2), SK Dolní Stakory D - TTC Josefův Důl B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlambor Zdeněk 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4, Jonáš Martin 4:0, Šámal Vladimír 1:3, body hostů: Fanta Petr 3:1, Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 3:1, Najman Jiří 3:1), TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Kněžmost B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Miloš 2:2, Honzák Jakub 3:1, Hradecká Šárka 3:1, Kačírková Květa 3:1, body hostů: Maršálek Petr 0:4, Kalina Jaroslav 2:2, Rašín Rastislav 0:4, Sajdl Radek 3:1),
6. kolo:
TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 2:2, body hostů: Kačírková Květa 3:1, Hradecká Šárka 1:3, Honzák Miloš 0:4, Honzák Jakub 2:2), ST Dolní Bousov D - SK Dolní Stakory D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kužel Jiří 3:0, Matějčková Zuzana 3:0, Hlaváčková Jarmila 1:2, Hlaváčková Eliška 3:0, WO 5:0, body hostů: Jonáš Marek ml. 1:3, Hercík Jiří ml. 0:4, Šlambor Zdeněk 1:3, WO 0:5), TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Podlázky D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Lukáš 2:2, Kudrnáč Jiří 3:1, Stachová Simona 2:2, Kudrnáč Jaroslav 3:1, body hostů: Hladký Petr 1:3, Soumar Miroslav 0:4, Žďánský Karel 4:0, Röckel Sascha 1:3), TJ Březovice C - TTC HESO Nepřevázka B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bien Lukáš 4:0, Růžička Tomáš 4:0, Vovčák Adam 4:0, Vovčák Zdeněk 3:1, body hostů: Mareček Bohuslav 1:3, Jaček Pavel 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Poklemba Josef 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Březovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soumar Miroslav 3:1, Hladký Petr 2:2, Röckel Sascha 3:1, Žďánský Karel 4:0, body hostů: Růžička Tomáš 3:1, Novotný David 1:3, Martinková Erika 0:4, Vovčák Zdeněk 0:4), SK Dolní Stakory D - TTC Bělá pod Bezdězem E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Petr 0:4, Jonáš Marek ml. 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Jonáš Martin 4:0, body hostů: Stachová Simona 3:1, Smékal Jiří 3:1, Balog Lukáš 3:1, Samlerová Kateřina 3:1), TJ Sokol Otradovice D - ST Dolní Bousov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Miloš 3:1, Honzák Jakub 4:0, Richter Jan 3:1, Kačírková Květa 4:0, body hostů: Kužel Jiří 2:2, Hanč Martin 0:4, Hlaváčková Eliška 0:4, Hlaváčková Jarmila 0:4), TJ Sokol Kněžmost B - TTC Josefův Důl B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zita Mirek 1:3, Sajdl Radek 3:1, Kalina Jaroslav 1:3, Rašín Rastislav 1:3, body hostů: Fanta Petr 3:1, Veselý Jaroslav 3:1, Šlambor Oldřich st. 1:3, Najman Jiří 3:1),
8. kolo:
ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Kněžmost B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějčková Zuzana 1:3, Hlaváčková Eliška 0:4, Kužel Jiří 2:2, Hanč Martin 3:1, body hostů: Sajdl Radek 3:1, Kalina Jaroslav 4:0, Zita Mirek 1:3, Rašín Rastislav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Otradovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samlerová Kateřina 1:3, Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 1:3, Stachová Simona 3:1, body hostů: Kačírková Květa 2:2, Richter Jan 1:3, Honzák Miloš 1:3, Honzák Jakub 4:0), TJ Březovice C - SK Dolní Stakory D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bien Lukáš 3:1, Vovčák Zdeněk 2:2, Vovčák Adam 3:1, Vovčák Jan 2:2, body hostů: Šámal Vladimír 3:1, Jonáš Martin 3:1, David Petr 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Podlázky D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poklemba Josef 0:4, Kafluk Miloslav 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Jaček Pavel 0:4, body hostů: Hladký Petr 4:0, Žďánský Karel 4:0, Soumar Miroslav 4:0, Röckel Sascha 4:0),
9. kolo:
SK Dolní Stakory D - TTC HESO Nepřevázka B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šámal Vladimír 3:1, Jonáš Martin 4:0, Jonáš Marek st. 1:3, David Petr 2:2, body hostů: Jaček Pavel 1:3, Poklemba Josef 2:2, Mareček Bohuslav 3:1, Boháček Miroslav 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TJ Březovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Miloš 4:0, Honzák Jakub 3:1, Richter Jan 3:1, Kačírková Květa 4:0, body hostů: Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Jan 0:4, Martinková Erika 0:4, Vovčák Adam 2:2), TJ Sokol Kněžmost B - TTC Bělá pod Bezdězem E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalina Jaroslav 3:1, Sajdl Radek 1:3, Zita Mirek 0:4, Rašín Rastislav 1:3, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 4:0, Stachová Simona 3:1, Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 1:3), TTC Josefův Důl B - ST Dolní Bousov D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 4:0, Najman Jiří 4:0, Šlambor Oldřich st. 4:0, body hostů: Hlaváčková Jarmila 0:4, Hlaváčková Eliška 0:4, Kužel Jiří 0:4, Malucha Roman 0:4),
10. kolo:
TTC Josefův Důl B - TTC Bělá pod Bezdězem E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Jaroslav 2:1, Blažek Lubomír 1:2, Šlambor Oldřich st. 0:3, Najman Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 4:0, Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kněžmost B - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 2:2, Rašín Rastislav 3:1, Sajdl Radek 2:2, Kalina Jaroslav 4:0, body hostů: Bien Lukáš 3:1, Novotný David 2:2, Vovčák Zdeněk 0:4, Martinková Erika 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TTC HESO Nepřevázka B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honzák Miloš 3:0, Honzák Jakub 3:0, Richter Jan 3:0, Hradecká Šárka 2:1, WO 5:0, body hostů: Jaček Pavel 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Pulda Radek 1:3, WO 0:5), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Podlázky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlambor Zdeněk 1:3, Hercík Jiří ml. 0:4, David Petr 1:3, Jonáš Marek ml. 1:3, body hostů: Hladký Petr 4:0, Šindelář Petr 1:3, Soumar Miroslav 4:0, Röckel Sascha 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Otradovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Miroslav 3:1, Žďánský Karel 4:0, Hladký Petr 3:1, Röckel Sascha 4:0, body hostů: Tonar Josef 0:4, Richter Jan 0:4, Hradecká Šárka 1:3, Honzák Jakub 1:3), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Kněžmost B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poklemba Josef 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Pulda Radek 2:2, Jaček Pavel 1:3, body hostů: Rašín Rastislav 4:0, Kalina Jaroslav 3:1, Sajdl Radek 4:0, Zita Mirek 2:2), TJ Březovice C - TTC Josefův Důl B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bien Lukáš 1:3, Novotný David 1:3, Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 2:2, body hostů: Fanta Petr 3:1, Blažek Lubomír 1:3, Najman Jiří 3:1, Šlambor Oldřich st. 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem E - ST Dolní Bousov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stachová Simona 4:0, Balog Lukáš 4:0, Samlerová Kateřina 2:2, Kudrnáč Jaroslav 4:0, body hostů: Kužel Jiří 1:3, Hanč Martin 1:3, Hlaváčková Jarmila 0:4, Malucha Roman 0:4),
12. kolo:
ST Dolní Bousov D - TJ Březovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváčková Eliška 1:3, Hlaváčková Jarmila 0:4, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 1:3, body hostů: Novotný David 4:0, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Zdeněk 1:3, Vovčák Adam 4:0), TTC Josefův Důl B - TTC HESO Nepřevázka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Lubomír 4:0, Šlambor Oldřich st. 4:0, Najman Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Pulda Radek 0:3, Poklemba Josef 0:3, Jaček Pavel 0:3, Boháček Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Podlázky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Radek 3:1, Rašín Rastislav 2:2, Zita Mirek 1:3, Kalina Jaroslav 2:2, body hostů: Žďánský Karel 4:0, Šindelář Petr 0:4, Röckel Sascha 2:2, Soumar Miroslav 2:2), TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Miloš 3:1, Hradecká Šárka 4:0, Richter Jan 3:0, Tonar Josef 3:0, WO 1:1, body hostů: Šámal Vladimír 1:2, Šlambor Zdeněk 0:4, David Petr 0:4, Hercík Jiří ml. 0:3, WO 1:1),
13. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kněžmost B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Martin 4:0, Hercík Jiří ml. 0:2, Jonáš Marek st. 1:3, Šámal Vladimír 1:3, David Petr 1:1, body hostů: Kalina Jaroslav 3:1, Rašín Rastislav 3:1, Zita Mirek 0:4, Sajdl Radek 3:1), TJ Sokol Podlázky D - TTC Josefův Důl B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Petr 1:3, Soumar Miroslav 0:4, Röckel Sascha 2:2, Žďánský Karel 3:1, body hostů: Blažek Lubomír 3:1, Veselý Jaroslav 3:1, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 2:2), TTC HESO Nepřevázka B - ST Dolní Bousov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boháček Miroslav 1:3, Poklemba Josef 1:3, Kafluk Miloslav 0:4, Jaček Pavel 1:3, body hostů: Hlaváčková Jarmila 1:3, Hlaváčková Eliška 4:0, Kužel Jiří 4:0, Hanč Martin 4:0), TJ Březovice C - TTC Bělá pod Bezdězem E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný David 1:3, Vovčák Jan 0:4, Vovčák Adam 4:0, Bien Lukáš 2:2, body hostů: Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 2:2, Stachová Simona 3:1, Samlerová Kateřina 1:3),
14. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC HESO Nepřevázka B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Jiří 4:0, Balog Lukáš 4:0, Samlerová Kateřina 4:0, Kudrnáč Jaroslav 4:0, body hostů: Poklemba Josef 0:4, Franc Lukáš 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Jaček Pavel 0:4), ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Podlázky D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Jarmila 0:4, Kužel Jiří 0:4, Hanč Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Soumar Miroslav 2:1, Žďánský Karel 3:0, Röckel Sascha 3:0, Hladký Petr 2:1, WO 5:0), TTC Josefův Důl B - SK Dolní Stakory D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Lubomír 3:1, Fanta Petr 1:1, Šlambor Oldřich st. 2:1, Najman Jiří 2:1, WO 2:2, body hostů: Šámal Vladimír 0:2, Jonáš Martin 4:0, Jonáš Marek ml. 0:3, Hercík Jiří ml. 0:3, WO 2:2), TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina Jaroslav 4:0, Zita Mirek 0:4, Sajdl Radek 4:0, Rašín Rastislav 3:1, body hostů: Hradecká Šárka 2:2, Honzák Miloš 1:3, Richter Jan 1:3, Tonar Josef 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TTC Josefův Důl B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradecká Šárka 2:2, Richter Jan 0:4, Honzák Miloš 0:4, Honzák Jakub 1:3, body hostů: Fanta Petr 3:1, Blažek Lubomír 4:0, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 4:0), SK Dolní Stakory D - ST Dolní Bousov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Martin 4:0, Hercík Jiří ml. 0:4, Jonáš Marek ml. 0:4, David Petr 2:2, body hostů: Hlaváčková Eliška 3:1, Malucha Roman 2:2, Matějčková Zuzana 2:2, Vitmajer Vladimír 3:1), TJ Sokol Podlázky D - TTC Bělá pod Bezdězem E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röckel Sascha 2:2, Žďánský Karel 4:0, Soumar Miroslav 1:3, Hladký Petr 1:3, body hostů: Balog Lukáš 2:2, Samlerová Kateřina 0:4, Stachová Simona 3:1, Smékal Jiří 3:1), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Březovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 1:3, Poklemba Josef 0:4, Boháček Miroslav 0:4, Jaček Pavel 0:4, body hostů: Novotný David 4:0, Vovčák Jan 3:1, Vovčák Zdeněk 4:0, Růžička Tomáš 4:0),
16. kolo:
TJ Březovice C - TJ Sokol Podlázky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Tomáš 0:4, Vovčák Zdeněk 0:4, Vovčák Adam 3:1, Novotný David 1:3, body hostů: Hladký Petr 2:2, Soumar Miroslav 3:1, Žďánský Karel 4:0, Röckel Sascha 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem E - SK Dolní Stakory D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 3:1, Samlerová Kateřina 3:1, Stachová Simona 4:0, body hostů: David Petr 0:4, Šlambor Zdeněk 0:4, Jonáš Martin 3:1, Hercík Jiří ml. 0:4), ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Otradovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváčková Eliška 1:3, Malucha Roman 1:3, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 4:0, body hostů: Honzák Miloš 3:1, Honzák Jakub 3:1, Richter Jan 2:2, Tonar Josef 0:4), TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Kněžmost B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 3:1, Najman Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Rašín Rastislav 1:2, Kalina Jaroslav 2:1, Zita Mirek 0:3, Sajdl Radek 2:1, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kněžmost B - ST Dolní Bousov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 2:2, Rašín Rastislav 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, Sajdl Radek 3:1, body hostů: Hlaváčková Eliška 0:4, Matějčková Zuzana 1:3, Kužel Jiří 0:4, Vitmajer Vladimír 4:0), TJ Sokol Otradovice D - TTC Bělá pod Bezdězem E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honzák Miloš 2:2, Hradecká Šárka 1:3, Richter Jan 1:3, Tonar Josef 0:4, body hostů: Balog Lukáš 4:0, Stachová Simona 4:0, Smékal Jiří 3:1, Samlerová Kateřina 1:3), SK Dolní Stakory D - TJ Březovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Martin 4:0, Hercík Jiří ml. 0:4, Šámal Vladimír 3:1, Šlambor Zdeněk 1:3, body hostů: Vovčák Zdeněk 2:2, Gerhát Radek 1:3, Vovčák Adam 3:1, Vovčák Jan 2:2), TJ Sokol Podlázky D - TTC HESO Nepřevázka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Petr 4:0, Soumar Miroslav 3:1, Žďánský Karel 3:0, Röckel Sascha 4:0, Šindelář Petr 0:1, body hostů: Pulda Radek 0:4, Poklemba Josef 0:4, Jaček Pavel 0:4, Boháček Miroslav 2:2),
18. kolo:
TTC HESO Nepřevázka B - SK Dolní Stakory D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 1:3, Mareček Bohuslav 1:3, Poklemba Josef 2:2, Jaček Pavel 1:3, body hostů: Jonáš Marek ml. 4:0, Šlambor Zdeněk 0:4, Jonáš Martin 4:0, Šámal Vladimír 3:1), TJ Březovice C - TJ Sokol Otradovice D 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vovčák Zdeněk 1:3, Gerhát Radek 0:4, Martinková Erika 0:4, WO 0:5, body hostů: Honzák Jakub 3:0, Honzák Miloš 3:0, Hradecká Šárka 3:0, Richter Jan 2:1, WO 5:0), TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Kněžmost B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samlerová Kateřina 1:3, Kudrnáč Jiří 4:0, Smékal Jiří 3:1, Kudrnáč Jaroslav 3:1, body hostů: Zita Mirek 0:4, Kalina Jaroslav 3:1, Rašín Rastislav 1:3, Sajdl Radek 1:3), ST Dolní Bousov D - TTC Josefův Důl B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanč Martin 2:2, Matějčková Zuzana 0:4, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 2:2, body hostů: Blažek Lubomír 1:3, Fanta Petr 4:0, Šlambor Oldřich st. 3:1, Najman Jiří 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy