Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
12. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušková Jitka 2:0, Sedláček Jan st. 0:2, Kargl Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 3:0, WO 2:5, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 1:2, Košťál Marek 1:1, Matějů Václav 0:2, Trávnický Luboš 0:2, WO 5:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kosmonosy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Filip 2:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 2:1, Vtelenský Luděk 2:1, WO 1:3, body hostů: Bernát Jan 2:1, Horsák Oldřich 0:3, Čuban Jiří 0:3, Veselý Martin 1:2, WO 3:1), TJ Plazy A - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hodboď Martin 1:2, Ort Marek 1:2, Běloubek Roman 1:2, Štolovský Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 3:1, Vovčák Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Čistá A - TTC Josefův Důl A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 2:2, Řehořek Josef 2:2, Holub Vladimír 0:4, body hostů: Bříška Jan 3:1, Šlambor Oldřich 2:2, Petrus Libor 1:3, Veselý Jaroslav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Balcar Jaromír 2:0, Krucký Milan 2:1, Postelt Vladimír 4:0, WO 0:3, body hostů: Vedral Jan 0:4, Drahota Václav 1:3, Klíma Miroslav 0:3, Novotný Miroslav 1:1, WO 3:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Odstrčilík Tadeáš 2:2, Doubek Miroslav 0:4, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1),
13. kolo:
ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štolovský Miloslav 1:1, Vlasáková Martina 2:1, Odstrčilík Tadeáš 2:0, Doubek Miroslav 0:2, WO 8:0, body hostů: Janoušková Jitka 0:2, Sedláček Jan st. 2:1, Školník Luboš 2:2, WO 0:8), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 2:2, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 2:2, Dlask Ladislav st. 0:4, body hostů: Postelt Vladimír 3:1, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 1:3, Balcar Jaromír 3:1), Sokol Březno ST A - TJ Slavoj Čistá A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fadrhonc Petr 1:3, Drahota Václav 2:1, Novotný Miroslav 2:1, Klíma Miroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Řehořek Josef 2:1, WO 0:2), TTC Josefův Důl A - TJ Plazy A -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Takács Petr 1:3, Vovčák Adam 0:4, Vovčák Michal 2:2, body hostů: Vtelenský Luděk 3:1, Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 1:3, Čermák Vladimír 2:2), TJ Sokol Kosmonosy B - SK Dolní Stakory A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 3:1, Soumar Vladimír 3:0, Horsák Oldřich 2:1, Bernát Jan 4:0, Veselý Michal 1:0, WO 1:0, body hostů: Košťál Marek 0:4, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 0:3, Strouhal Jiří 0:4, WO 0:1),
14. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Kosmonosy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 2:1, Kargl Tomáš 2:2, Sedláček Jan st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Bernát Jan 2:2, Soumar Vladimír 2:2, Horsák Oldřich 1:2, Veselý Martin 0:4, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Březovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 2:2, Strouhal Jiří 1:3, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 3:1, Volák Martin 0:4, Takács Petr 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TTC Josefův Důl A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 2:2, Musil Filip 2:1, Čermák Vladimír 1:2, Zahrádka Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 1:3, Bříška Jan 3:0, Petrus Libor 0:3, WO 0:2), TJ Plazy A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3, Smutný Vratislav 1:2, Brůžek Peter 1:3, WO 0:1, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 2:1, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - ST Dolní Bousov A -:-,
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav C -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Plazy A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TTC Josefův Důl A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Kosmonosy B -:-,
Regionální soutěž 2. třídy
10. kolo:
TJ Sokol Březno A - ST Dolní Bousov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 4:0, Duška Jan 3:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:2, WO 0:2, body hostů: Vilhan Martin 1:3, Kohout Jaroslav 0:4, Ungr Milan 1:2, Doubek Miroslav 0:3, WO 2:0), TJ Plazy B - TJ Sokol Otradovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuban Zdeněk 2:2, Ort Marek 2:2, Magušin Petr 0:4, Trlida Hubert 4:0, body hostů: May Pavel 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Fidrant Radek 2:2), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kněžmost A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 3:1, Volf Petr ml. 2:2, Chuvan Quy 1:3, Rampas František 2:2, body hostů: Hybner Martin 1:3, Březina Pavel 1:3, Macek Jaroslav 2:2, Šlapáček Martin 4:0), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Chotětov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudrnáč Jaroslav 0:4, Kudrnáč Jiří 0:4, Grundman Pavel st. 0:4, Blecha Lubomír 1:3, body hostů: Čeřovský Petr 4:0, Janoušek Vladimír 4:0, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 4:0), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Podlázky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr st. 2:2, Jonáš Martin 3:1, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Kříž Jakub 3:1, Kučera Michal st. 1:3, Marján Marcel 2:2, Muras David 1:3),
11. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Březno A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejta Petr st. 0:4, Kopal Miroslav 1:3, Jonáš Martin 1:2, Strouhal Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Šálený Petr 3:1, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - TTC Bělá pod Bezdězem D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 4:0, Kříž Jakub 4:0, Marján Marcel 2:2, body hostů: Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jaroslav 2:2, Balog Lukáš 0:4, Kudrnáč Jiří 1:3), TJ Sokol Chotětov A - TJ Slavoj Čistá B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 3:1, Novotný Josef 4:0, body hostů: Volf Petr ml. 2:2, Veselý Luděk 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Rampas František 0:4), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Plazy B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Jaroslav 2:2, Sajdl Radek 2:2, Hybner Martin 3:1, Šlapáček Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Čuban Zdeněk 2:1, Vaňousek Miroslav 1:3, Trlida Hubert 1:3, Ort Marek 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmuhař Daniel 3:1, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 0:4, Vaňousek Zdeněk 1:3, body hostů: Vilhan Martin 3:1, Kohout Jaroslav 1:3, Ungr Milan 4:0, Doubek Miroslav 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Otradovice B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Chotětov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Zdeněk 2:2, Čuban Zdeněk 1:3, Magušin Petr 1:3, Trlida Hubert 1:3, body hostů: Čeřovský Petr 2:0, Novotný Josef 3:1, Tahal Jiří 2:2, Janoušek Vladimír 4:0, Sekelský Jan st. 0:2), TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - SK Dolní Stakory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Lubomír 2:2, Grundman Pavel st. 2:2, Kudrnáč Jiří 2:2, Kudrnáč Jaroslav 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Miroslav 2:2, Strouhal Jiří 2:2),
13. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Březno A -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Chotětov A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Otradovice B -:-,
Regionální soutěž 3. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - SK Dolní Stakory C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 3:0, Kučera Josef 2:2, Kasal Jan 2:2, Švasta Jindřich 2:2, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 0:3, Šaněk Pavel 3:1, Kopal Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Otradovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 3:1, Michal Jaroslav 3:1, Gavura Jan 0:3, Mlčoch Petr 1:3, Živný Josef 1:0, body hostů: Macura Zdeněk 3:1, May Pavel 2:2, Skála Jiří 3:1, Mareš Pavel 0:4), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Slavoj Čistá C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Mareček Bohuslav 1:3, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 0:4, body hostů: Holub Vladimír 4:0, Veselý Luděk 4:0, Martinec Jaroslav 1:1, Chuvan Quy 4:0, Doubek Miroslav 1:1), TJ Březovice B - TJ Plazy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 2:2, Klaus Tomáš 1:3, Takács Petr 3:1, Trlida Michal 3:1, body hostů: Trlida Hubert 4:0, Vaňousek Miroslav 1:3, Vyrtych Martin 2:2, Vyrtych Jiří 0:4), TJ Sokol Kosmonosy C - Sokol Březno ST B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Michal 4:0, Černý Jaroslav 3:1, Veselý Martin 4:0, Čuban Jiří 4:0, body hostů: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 1:3, Šnajdr Josef 0:4, Myška Jiří 0:4), ST Dolní Bousov C - TJ AŠ Mladá Boleslav D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 3:1, Novotný Karel 2:2, Pavlišta Jaroslav 3:1, body hostů: Kargl Tomáš 4:0, Čapek Adam 1:3, Čapek Tomáš 0:4, Volf Jonáš 1:3),
13. kolo:
ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nitray Jozef 1:3, Novotný Karel 0:2, Kužel Jiří 1:3, Hanč Martin 1:3, Jihlavec Jan 1:1, body hostů: Janatka Aleš 4:0, Kučera Josef 4:0, Kasal Jan 0:4, Mareš Jan 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kosmonosy C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 1:3, Čapek Adam 0:3, Čapek Tomáš 0:4, WO 1:4, body hostů: Čuban Jiří 3:0, Reiter Jiří 3:0, Černý Jaroslav 1:1, Veselý Michal 3:0, WO 4:1), Sokol Březno ST B - TJ Březovice B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dutý Radek 0:4, Vedral Jan 2:2, Just Miloslav 0:2, WO 0:7, body hostů: Růžička Tomáš 2:0, Trlida Michal 1:1, Takács Petr 3:0, Novotný David 2:1, WO 7:0), TJ Plazy C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Podlázky C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuvan Quy 0:4, Veselý Luděk 1:3, Holub Vladimír 0:2, Martinec Jaroslav 0:4, Doubek Miroslav 0:2, body hostů: Živný Josef 2:0, Mlčoch Petr 4:0, Röckel Sascha 3:1, Gavura Jan 4:0, Žďánský Karel 2:0), TJ Sokol Otradovice C - SK Dolní Stakory C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Jiří 1:3, May Pavel 2:2, Mareš Pavel 3:0, Doležalová Daniela 1:3, WO 1:0, body hostů: Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 3:1, Šaněk Pavel 2:2, Kopal Jaroslav 0:3, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Otradovice C -:-, SK Dolní Stakory C - TJ Slavoj Čistá C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drapák Jaroslav st. 4:0, Šádek Jaroslav st. 1:3, Šaněk Pavel 3:1, Šámal Vladimír 3:1, body hostů: Holub Vladimír 2:2, Veselý Luděk 2:0, Martinec Jaroslav 1:3, Chuvan Quy 0:4, Doubek Miroslav 0:2), TJ Sokol Podlázky C - TJ Plazy C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - Sokol Březno ST B -:-, TJ Březovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Tomáš 1:3, Vovčák Adam 3:1, Takács Petr 4:0, Novotný David 3:1, body hostů: Veselý Adam 3:1, Čapek Adam 1:3, Dlouhý Martin ml. 1:3, Čapek Tomáš 0:2, Dlouhý Martin st. 0:2), TJ Sokol Kosmonosy C - ST Dolní Bousov C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Březovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC HESO Nepřevázka A -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Plazy C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Otradovice C -:-,
Regionální soutěž 4. třídy
10. kolo:
TTC Josefův Důl B - TTC Bělá pod Bezdězem E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Jaroslav 2:1, Blažek Lubomír 1:2, Šlambor Oldřich st. 0:3, Najman Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 4:0, Balog Lukáš 3:1, Smékal Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kněžmost B - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 2:2, Rašín Rastislav 3:1, Sajdl Radek 2:2, Kalina Jaroslav 4:0, body hostů: Bien Lukáš 3:1, Novotný David 2:2, Vovčák Zdeněk 0:4, Martinková Erika 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Podlázky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlambor Zdeněk 1:3, Hercík Jiří ml. 0:4, David Petr 1:3, Jonáš Marek ml. 1:3, body hostů: Hladký Petr 4:0, Šindelář Petr 1:3, Soumar Miroslav 4:0, Röckel Sascha 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Otradovice D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Březovice C - TTC Josefův Důl B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bien Lukáš 1:3, Novotný David 1:3, Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 2:2, body hostů: Fanta Petr 3:1, Blažek Lubomír 1:3, Najman Jiří 3:1, Šlambor Oldřich st. 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem E - ST Dolní Bousov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stachová Simona 4:0, Balog Lukáš 4:0, Samlerová Kateřina 2:2, Kudrnáč Jaroslav 4:0, body hostů: Kužel Jiří 1:3, Hanč Martin 1:3, Hlaváčková Jarmila 0:4, Malucha Roman 0:4),
12. kolo:
ST Dolní Bousov D - TJ Březovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváčková Eliška 1:3, Hlaváčková Jarmila 0:4, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 1:3, body hostů: Novotný David 4:0, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Zdeněk 1:3, Vovčák Adam 4:0), TTC Josefův Důl B - TTC HESO Nepřevázka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Lubomír 4:0, Šlambor Oldřich st. 4:0, Najman Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Pulda Radek 0:3, Poklemba Josef 0:3, Jaček Pavel 0:3, Boháček Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory D -:-,
13. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Sokol Podlázky D - TTC Josefův Důl B -:-, TTC HESO Nepřevázka B - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Březovice C - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy