Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
13. kolo:
SK Zomka Nymburk A - TJ Sadská D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Vít 1:3, Vejvoda Miroslav 3:1, Feller Marek 2:2, Hradecký Petr 3:1, body hostů: Švarc Ivo 3:1, Počarovský Pavel 2:2, Trejdl Dušan 0:4, Dědek Martin 2:2), TJ Sadská E - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Spartak Pečky - TJ Lokomotiva Nbk B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Tomáš 3:1, Zach Tomáš 2:2, Kozák Karel 0:4, Staněk Milan 0:4, body hostů: Šimek Jiří 3:1, Dudla Ladislav 3:1, Kokojan Tomáš 3:1, Plachý Pavel 2:2), TJ Sokol Krchleby B - TJ Lokomotiva Nbk C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 3:1, Janda Martin 1:2, Špitálský Ladislav 2:1, Sádlo Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Eliška Roman 3:1, Eliška Radek 0:4, Sobotka Jiří 0:3, Hendrych Roman 1:2, WO 0:2), TTC Poděbrady A - TJ Sokol Lysá n/L A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoha Libor 4:0, Janišš Pavel 4:0, Vojtíšek Miroslav 3:0, Bašta Marek 4:0, WO 1:0, body hostů: Vlček Martin 0:4, Leistner Jan ml. 0:4, Zelenka Pavel 0:4, Blažek František 0:3, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Sadská D - TTC Poděbrady A -:- (odloženo), TJ Sokol Lysá n/L A - TJ Sokol Krchleby B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leistner Jan ml. 2:2, Blažek František 2:2, Picek Petr 3:1, Zelenka Pavel 2:2, body hostů: Havel Martin 2:2, Miškovský Josef 1:3, Janda Martin 2:2, Paclt Milan 2:2), TJ Lokomotiva Nbk C - TJ Spartak Pečky 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eliška Radek 4:0, Sobotka Jiří 3:1, Štujber Martin 1:3, Eliška Roman 4:0, body hostů: Zach Tomáš 2:2, Staněk Milan 1:3, Kozák Karel 1:3, Březina Jaroslav 0:4), TJ Lokomotiva Nbk B - TJ Sokol Písková Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudla Ladislav 3:1, Kořínek Karel 1:2, Plachý Pavel 2:2, Šimek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Šimek Adam 3:1, Mráz Petr 1:3, Hakl Roman 1:2, Křepela Miroslav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Sokoleč - SK Zomka Nymburk A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Sadská D -:-, TJ Sadská E - TJ Lokomotiva Nbk B -:-, TJ Sokol Písková Lhota - TJ Lokomotiva Nbk C -:-, TJ Spartak Pečky - TJ Sokol Lysá n/L A -:-, TJ Sokol Krchleby B - TTC Poděbrady A -:-,
16. kolo:
TJ Sadská D - TJ Sokol Krchleby B -:-, TTC Poděbrady A - TJ Spartak Pečky -:-, TJ Sokol Lysá n/L A - TJ Sokol Písková Lhota -:-, TJ Lokomotiva Nbk C - TJ Sadská E -:-, TJ Lokomotiva Nbk B - SK Zomka Nymburk A -:-,
Regionální přebor 2. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - SK Sokol Opočnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koch Jiří 0:4, Prisčák Petr 4:0, Řezníček Petr 2:2, Dufek Lukáš 0:4, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Suchánek Ondřej 2:2, Ešner Zbyněk 2:2, Hotovec Vlastimil 3:1), TJ Dvory A - TTC Žehuň B -:-, TJ Seletice A - TJ Lokomotiva Nbk D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juvčenko Igor 2:1, Lokša Petr 0:4, Řídký Miloslav 0:3, Hrouda Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Heršálek Jakub 3:1, Hendrych Roman 3:0, Rufer David 3:1, Kořínek Karel 3:0, WO 0:2), SK Zomka Nymburk B - TJ Lokomotiva Nbk E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krumpholc Antonín 4:0, Sláčalová Kateřina 4:0, Novotný Petr 2:0, Červinka Vít 4:0, Sláčal Jan 2:0, body hostů: Rieger František 0:4, Matějovský Patrik 0:4, Nejedlý Jiří 0:4, Boubín Miloš 0:4), TJ Sokol Lysá n/L B - TJ Předhradí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mudra Oldřich 3:1, Baladrán František 3:1, Zelenka Pavel 3:1, Pech Jaroslav 3:1, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Horák Petr 0:4, Němečková Michaela 0:4, Pych Josef 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Lysá n/L B - TJ Sokol Loučeň A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mudra Oldřich 1:3, Baladrán František 3:1, Zelenka Pavel 1:3, Pech Jaroslav 3:1, body hostů: Řezníček Petr 2:2, Martínek Jaroslav 0:4, Vosátka Michal 2:2, Prisčák Petr 4:0), TJ Předhradí A - SK Zomka Nymburk B -:- (odloženo), TJ Lokomotiva Nbk E - TJ Seletice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Patrik 1:3, Rieger František 3:1, Boubín Miloš 3:1, Strnad Jaroslav 1:3, body hostů: Juvčenko Igor 4:0, Lokša Petr 2:2, Řídký Miloslav 2:2, Hrouda Jaroslav 0:4), TJ Sokol Poříčany A - TJ Dvory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 2:2, Král Jaroslav 2:2, Melichová Barbora 3:1, body hostů: Miškovský Jaroslav 1:3, Červinka František 0:4, Soukal Pavel 1:3, Baščan Pavel 4:0), TTC Žehuň B - SK Sokol Opočnice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salavec Lubomír 3:1, Pivný Aleš 1:3, Kvasnička Daniel st. 1:3, Košnerová Alena 0:4, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Regimon Tomáš 3:1, Hotovec Vlastimil 1:3, Suchánek Ondřej 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - TTC Žehuň B -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Poříčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Regimon Tomáš 2:2, Hotovec Vlastimil 1:3, Suchánek Ondřej 3:1, Musil Tomáš 4:0, body hostů: Trpálek Vlastimil 1:3, Chocholáč Jan 2:2, Král Jaroslav 0:4, Melichová Barbora 3:1), TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nbk D -:- (odloženo), TJ Seletice A - TJ Předhradí A -:- (odloženo), SK Zomka Nymburk B - TJ Sokol Lysá n/L B -:-,
15. kolo:
SK Zomka Nymburk B - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Sokol Lysá n/L B - TJ Seletice A -:-, TJ Lokomotiva Nbk E - TJ Dvory A -:-, TJ Lokomotiva Nbk D - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Poříčany A - TTC Žehuň B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nbk D -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Lokomotiva Nbk E -:-, TJ Dvory A - TJ Předhradí A -:-, TJ Seletice A - SK Zomka Nymburk B -:-,
Regionální přebor 3. třídy
13. kolo:
SK Sokol Opočnice B - TJ Sadská F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvalina Miloš 1:3, Procházka Šimon 0:4, Najbrt Jaroslav 1:3, Ešner Zbyněk 1:3, body hostů: Žežule Pavel 2:2, Klokočníková Helena 4:0, Kuřátko David 3:1, Trejdl Dušan 4:0), TJ Sokol Kostomlaty n/L - TTC Poděbrady B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kastner Luděk 2:2, Ludvíček Luboš 0:2, Vítek Pavel 1:2, Matoušek Milan 0:4, Kyncl Jan 1:0, WO 2:0, body hostů: Snížek Michal 4:0, Kleibl Michal 4:0, Kolenčík Lukáš 1:3, Vršovský Petr 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Hořátev - TJ Sokol Poříčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jech Josef 3:1, Richter Martin 3:1, Kotek Josef 0:4, Hrdlička Jiří 3:1, body hostů: Melichová Barbora 4:0, Vlček Jan 1:3, Hingar Vladimír 1:3, Vosecký Petr 1:3), TTC Žehuň C - TJ Lokomotiva Nbk F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Roman st. 3:1, Konvalina Zdeněk 3:1, Kvasnička Daniel st. 4:0, Vondruška Libor 4:0, body hostů: Vejtruba Václav 2:2, Kokeš František 0:4, Novotný Pavel 0:4, Houfek Josef 0:4), SK Zomka Nymburk C - TJ Sokol Lysá n/L C 15:3,
14. kolo:
TJ Sadská F - SK Zomka Nymburk C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klokočníková Helena 3:1, Kuřátko David 0:4, Velechovský Luboš 3:1, Žežule Pavel 0:2, Bartošík Radoslav 0:2, body hostů: Novotný Petr 2:2, Kubálek Josef st. 4:0, Krumpholc Antonín 2:2, Červinka Martin 2:2), TJ Dvory B - TTC Žehuň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Apjar Marek 2:2, Červinka František 2:2, Krejčík Josef 0:4, Schovanec Emil 3:1, body hostů: Kvasnička Daniel st. 4:0, Konvalina Tomáš 1:3, Konvalina Zdeněk 1:3, Král Roman st. 3:1), TJ Lokomotiva Nbk F - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somr Luboš 0:2, Vlček Jan 4:0, Novotný Pavel 1:3, Vosecký Petr 1:3, Hingar Vladimír 1:1, body hostů: Vítek Pavel 3:1, Petráček Marek 2:2, Ludvíček Luboš 2:1, Matoušek Milan 2:2, Kyncl Jan 0:1), TTC Poděbrady B - SK Sokol Opočnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snížek Michal 3:1, Pekárek František 2:2, Vršovský Petr 1:3, Žoha Libor 3:1, body hostů: Konvalina Miloš 2:2, Procházka Šimon 1:3, Najbrt Jaroslav 4:0, Bartošík Jiří 0:4),
15. kolo:
TTC Poděbrady B - TJ Sadská F -:-, SK Sokol Opočnice B - TJ Sokol Poříčany B -:-, TJ Sokol Kostomlaty n/L - TJ Lokomotiva Nbk F -:-, TJ Sokol Hořátev - TJ Dvory B -:-, TTC Žehuň C - TJ Sokol Lysá n/L C -:-,
16. kolo:
SK Zomka Nymburk C - TTC Žehuň C -:-, TJ Sokol Lysá n/L C - TJ Sokol Hořátev -:-, TJ Dvory B - TJ Sokol Kostomlaty n/L -:-, TJ Lokomotiva Nbk F - SK Sokol Opočnice B -:-, TJ Sokol Poříčany B - TTC Poděbrady B -:-,
Regionální přebor 4. třídy
13. kolo:
TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koch Jiří 2:2, Špoutil Roman 4:0, Dufek Lukáš 3:1, Mäsiarik Miroslav 1:3, body hostů: Král Roman st. 3:1, Soukup Radek 1:3, Maleček Václav 0:4, Zapletal Miroslav 2:2), ACS Přední Lhota - TJ Seletice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babický Karel 2:2, Chlad Jan 3:1, Polnický Tomáš 1:3, Novotný Miroslav 2:2, body hostů: Řídký Miloslav 4:0, Rychetský David 2:2, Pavlíček Jiří 0:4, Hrouda Jaroslav 2:2), TTC Poděbrady C - SK Zomka Nymburk D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Michal 2:2, Soóky Štefan 2:2, Douba Ondřej 2:2, Paroulek Karel 2:2, body hostů: Havelková Elena 0:4, Král Vojtěch 0:4, Kubiš Vítězslav 4:0, Přibyl Marek 4:0),
14. kolo:
TJ Předhradí B - TTC Poděbrady C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav ml. 1:3, Horák Petr 2:2, Pych Josef 1:3, Němečková Michaela 2:2, body hostů: Kašpar Michal 2:2, Mareš Jan 1:3, Vršovský Petr 4:0, Douba Ondřej 3:1), TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nbk G -:-, TJ Seletice B - TJ Sokol Loučeň B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlíček Jiří 1:3, Řídký Miloslav 3:1, Hrouda Jaroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Nosek Michal 3:0, Špoutil Roman 2:1, Koch Jiří 1:2, Mann Jiří 1:2, WO 5:0),
15. kolo:
TTC Žehuň D - TJ Předhradí B -:-, ACS Přední Lhota - TJ Dvory C -:-, TJ Lokomotiva Nbk G - SK Zomka Nymburk D -:-,
16. kolo:
TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nbk G -:-, SK Zomka Nymburk D - ACS Přední Lhota -:-, TJ Dvory C - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Seletice B - TTC Žehuň D -:-,
Regionální přebor žactva
6. kolo:
ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady -:- (odloženo), SK Zomka Nymburk A - SK Zomka Nymburk B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přibyl Marek 3:0, Kubiš Vítězslav 3:0, Král Vojtěch 3:0, body hostů: Bechtle Elena 0:3, Kubišová Marie 0:3, Kubišová Terezie 0:3), TJ Sadská - TJ Spartak Čelákovice -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sadská - ACS Přední Lhota -:-, TJ Spartak Čelákovice - SK Zomka Nymburk A -:-, SK Zomka Nymburk B - TTC Poděbrady -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy