Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třída
15. kolo:
TJ Úholičky B, z.s. - Sokol Roztoky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák František 1:3, Dalihod Jakub 1:3, Tesař Ondřej 1:3, Novák Martin 2:2, body hostů: Vodňanský Martin 4:0, Eibich Jan 4:0, Švarc Martin 3:1, Vágner Jonáš 0:4), SK Viktorie Ořech, "B" - TJ Sokol Unětice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváč Jan 3:0, Vávra Aleš 3:0, Soukup Vojtěch 2:1, Poncar Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Potužník Václav 1:3, Freisleben Robin 0:4, Kratochvíl Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - TJ Sokol Lety A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 3:1, Skoupil Lukáš 3:1, Zamazal Pavel 0:4, Bujárek Milan 4:0, body hostů: Urban Roman 2:2, Vodička Jiří 2:2, Květoň Jan 1:3, Dvořák Pavel 1:3), SK Viktorie Ořech "A" - Sokol Rudná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 0:4, Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Škoda Jiří 1:3, body hostů: Mühlhauser Zdeněk 3:1, Nágr Pavel 1:3, Plecitý Lukáš 4:0, Jelínek Vladimír 2:2), TJ Sokol Libčice nad Vltavou B - TJ Viktoria Vestec B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jaroslav ml. 4:0, Podrápský Jaroslav 4:0, Bartoň Milan 4:0, Manek Jakub 3:1, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Řízek Jiří 0:4, Rusová Barbora 0:4, Ihl Roman 0:4),
16. kolo:
Sokol Roztoky B - TJ Sokol Libčice nad Vltavou B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodňanský Martin 3:1, Eibich Jan 2:2, Antoš Vojtěch 1:3, Šturm Vojtěch 2:2, body hostů: Richter Jaroslav ml. 3:1, Bartoň Milan 3:1, Podrápský Jaroslav 2:2, Klinga Petr 0:4), TJ Viktoria Vestec B - SK Viktorie Ořech "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Bohumil 4:0, Ráb Václav 3:1, Lachout Miroslav 3:1, Kurková Marie 2:2, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Škoda Jiří 0:4, Bulín Zdeněk 1:3, Zacharda Aleš 0:4), Sokol Rudná B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:-, TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Unětice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kosek Jiří 2:2, Urban Roman 4:0, Nykl Václav 3:1, Vodička Jiří 3:1, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Freisleben Robin 0:4, Potužník Václav 1:3, Faltin Miloš 2:2), TJ Sokol Černošice A - TJ Úholičky B, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lágner Petr 4:0, Fischer Jiří 3:1, Zmatlík Lukáš 2:2, Cimler Lukáš 2:2, body hostů: Dalihod Jakub 1:3, Dvořák František 2:2, Tesař Ondřej 2:2, Dvořák Jiří 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Černošice A - Sokol Roztoky B -:-, TJ Úholičky B, z.s. - SK Viktorie Ořech, "B" -:-, TJ Sokol Unětice A - Sokol Rudná B -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy C - TJ Viktoria Vestec B -:-, SK Viktorie Ořech "A" - TJ Sokol Libčice nad Vltavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 1:3, Fürst Mirko 0:4, Zacharda Aleš 1:3, body hostů: Framberk Jan 3:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, Tkadlec Jaroslav 1:3, Bartoň Milan 3:1),
18. kolo:
Sokol Roztoky B - SK Viktorie Ořech "A" -:-, TJ Sokol Libčice nad Vltavou B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy C -:-, TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Unětice A -:-, TJ Sokol Lety A - TJ Úholičky B, z.s. -:-, SK Viktorie Ořech, "B" - TJ Sokol Černošice A -:-,
Okresní přebor 2.třída
11. kolo:
Sokol Roztoky C - Sokol Rudná C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 1:3, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Švarc Martin 4:0, body hostů: Křižka Václav 1:3, Wimmerová Lucie 1:3, Sedmík Zdeněk 2:2, Vraštil Petr 1:3), TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Lety B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tolar Petr 3:1, Tolar Jakub 4:0, Kačerovský Zdeněk 4:0, Brejcha Petr 1:3, body hostů: Nykl Václav 1:3, Knýbel Pavel 0:4, Holeček David 2:2, Kosek Jiří 1:3), TJ Sokol Libčice nad Vltavou C - TJ Sokol Černošice B 13:5 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Framberk Jan 1:2, Klinga Petr 1:2, Telipský Josef 3:0, Špiegel Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Zmatlík Petr 2:2, Suchý Michal 0:4, Zmatlík Lukáš 3:1, WO 0:5), SK Viktorie Ořech, "D" - TJ Úholičky C, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veverka Jan 3:1, Veverka Václav ml. 1:3, Bulín Zdeněk 3:0, Škoda Jiří 4:0, Veverka Václav st. 0:1, body hostů: Krásný Antonín 1:3, Matousch Šimon 1:3, Dvořák Jiří 0:4, Ducháčková Radka 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - SK Viktorie Ořech, "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Zdeněk 0:4, Freisleben Radek 1:3, Stržínek Jiří 1:3, Macháček Pavel st. 1:3, body hostů: Zacharda Aleš 3:1, Poncar Karel 3:1, Hruška Ondřej 3:1, Soukup Vojtěch 4:0),
16. kolo:
Sokol Rudná C - TJ Sokol Černošice B -:-, TJ Úholičky C, z.s. - SK Viktorie Ořech, "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Vilém 1:3, Dvořák Jiří 1:3, Ducháčková Radka 1:3, Otépka Radim 0:4, body hostů: Pavlín Jiří 3:1, Matoušek Michal 4:0, Kohlík Miroslav ml. 4:0, Matoušek Tomáš 2:2), SK Viktorie Ořech, "E" - TJ Sokol Lety B -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Roztoky C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 3:1, Doležal Tomáš 0:4, Tkáč Ivan 0:4, Freisleben Zdeněk 1:3, body hostů: Švarc Martin 3:1, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 3:1), SK Viktorie Ořech, "D" - TJ Sokol Středokluky A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Václav st. 0:4, Veverka Jan 0:4, Veverka Václav ml. 1:3, Blažek Jiří 0:4, body hostů: Tolar Petr 3:1, Kačerovský Zdeněk 4:0, Tolar Jakub 4:0, Brejcha Petr 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Libčice nad Vltavou C - Sokol Rudná C -:-, TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:-, Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech, "E" -:-, TJ Sokol Lety B - TJ Úholičky C, z.s. -:-, SK Viktorie Ořech, "C" - TJ Sokol Černošice B -:-,
18. kolo:
Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech, "C" -:-, TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Lety B -:-, TJ Úholičky C, z.s. - Sokol Roztoky C -:-, SK Viktorie Ořech, "E" - TJ Sokol Středokluky A -:-, SK Viktorie Ořech, "D" - TJ Sokol Libčice nad Vltavou C -:-,
Okresní přebor 3.třída
15. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Libčice nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Martin 2:2, Hurych Vlastislav 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Krupička Radim 2:2, body hostů: Framberk Jan 4:0, Votoček Jaroslav 2:2, Boháčová Simona 0:4, Tobolář Karel 1:3), SK Viktorie Ořech, "F" - TJ Sokol Černošice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřman Miroslav 1:3, Poncar Karel 4:0, Veverka Václav ml. 3:1, Blažek Jiří 3:1, body hostů: Veselý Petr 0:4, Suchý Michal 2:2, Tichý Jiří 1:3, Hrdina Pavel 2:2), Sokol Rudná D - TJ Sokol Středokluky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenbauer Jiří 2:2, Křižka Václav 2:2, Sloup Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 1:1, Charvát Vojtěch 2:0, body hostů: Vanson Patrick 1:3, Popelka Pavel 0:4, Pelant Jakub 2:2, Kamenszki Ivan 3:1), Sokol Roztoky D - TJ Viktoria Vestec C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrová Kristýna nejst. 0:4, Šimon Matyáš 0:4, Vágner Jonáš 0:4, Šturm Vojtěch 2:2, body hostů: Lachout Miroslav 4:0, Silovský Martin 3:1, Malínek Lukáš 4:0, Řízek Jiří 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech, "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polavka Zdeněk 4:0, Tkáč Ivan 3:1, Stržínek Jiří 4:0, Kalbáč Karel 3:1, body hostů: Fürst Mirko 0:4, Matoušek Zdeněk 1:3, Krejčová Barbora 1:3, Severa Martin 0:4), TJ. Slavoj Davle, z.s. - TJ Úholičky D, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovec Milan 3:1, Nágl Václav 3:1, Kruch Petr 4:0, Prudík Tomáš 1:3, body hostů: Dvořák Jiří 2:0, Kozel Petr 1:3, Otépka Radim 1:3, Horony Tibor 0:4, Dvořáková Martina 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ. Slavoj Davle, z.s. 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faltin Bohumil 0:4, Anderson Ben 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, WO 0:5, body hostů: Prudík Tomáš 1:2, Nágl Václav 1:2, Tománek František 2:1, Kruch Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Úholičky D, z.s. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dáňa Martin 3:1, Tkáč Ivan 3:1, Kalbáč Karel 4:0, Polavka Zdeněk 3:0, Kalousek Jindřich 0:1, body hostů: Matousch Šimon 1:3, Dvořáková Martina 0:4, Otépka Radim 2:2, Kozel Petr 0:4), SK Viktorie Ořech, "G" - Sokol Roztoky D -:-, TJ Viktoria Vestec C - Sokol Rudná D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínek Lukáš 4:0, Lachout Miroslav 4:0, Řízek Jiří 3:1, Šveňha Jiří 3:1, body hostů: Zelenka Jaromír 0:4, Wimmerová Lucie 0:4, Charvát Vojtěch 2:2, Cihelka Jaroslav 0:4), TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech, "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jakub 2:2, Hikl Josef 0:1, Kamenszki Ivan 1:3, Vanson Patrick 4:0, Tříska Luboš 0:3, body hostů: Heřman Miroslav 2:2, Blažek Jiří 3:1, Veverka Václav ml. 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 2:2), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Libčice nad Vltavou D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roztočilová Tereza 0:4, Hrdina Pavel 3:1, Tichý Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Tkadlec Jaroslav 2:1, Framberk Jan 3:0, Boháčová Simona 1:2, Konvalinka Michal 1:2, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Unětice B -:-, TJ Sokol Libčice nad Vltavou D - TJ Sokol Středokluky B -:-, SK Viktorie Ořech, "F" - TJ Viktoria Vestec C -:-, Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech, "G" -:-, Sokol Roztoky D - TJ Úholičky D, z.s. -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ. Slavoj Davle, z.s. -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:-, TJ. Slavoj Davle, z.s. - Sokol Roztoky D -:-, TJ Úholičky D, z.s. - Sokol Rudná D -:-, SK Viktorie Ořech, "G" - SK Viktorie Ořech, "F" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušek Zdeněk 2:1, Severa Martin 1:2, Novák Tomáš 0:3, WO 3:3, body hostů: Heřman Miroslav 3:0, Yaroslavtsev Vitaly 2:1, Veverka Václav st. 1:2, WO 3:3), TJ Viktoria Vestec C - TJ Sokol Libčice nad Vltavou D -:-, TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Černošice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy