Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.tř
12. kolo:
TJ Tatran Sedlčany D - TTC Příbram B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunc Zdeněk 1:3, Jarolímek Miroslav 1:2, Málek Miloš 4:0, Strnad Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Mazanec Petr 1:3, Říha Vladislav 2:2, Pinkava Pavel 1:2, Thomas Jan 1:1, Zeman Lukáš 0:2, WO 1:0), SK Chraštice A - SK Klučenic A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Roman 2:2, Vopat Lubor 0:4, Macoun Jakub 1:2, Voska Lukáš 1:3, Mezek Josef 0:1, body hostů: Mošanský Jiří st. 1:3, Špác Jiří 3:1, Zelenka Jiří 4:0, Ženíšek Jakub 4:0), TJ Sokol Voznice B - TJ Sokol Hluboš-Paseky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Pavel 2:2, Hovorka Karel 2:2, Skopec Martin 3:1, Palan Josef 1:3, body hostů: Štverák Štěpán 2:2, Vlasák Jan 4:0, Kovalčík Vladimír 2:2, Krýsl Roman 0:4), TJ Sokol Drahlín A - TJ Spartak Čenkov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jan 3:1, Ondráček Oldřich 3:1, Šutek Josef 3:1, Samek Jaroslav 3:1, body hostů: Volek Václav 3:1, Kubát Jan 0:4, Kubát Vojtěch 0:4, Kosová Magdalena 1:3), SK Březnice D - SK Březnice C 10:8, TJ SLAVOJ Obecnice C - TJ Spartak Rožmitál B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 4:0, Steiner Petr 2:1, Brabenec Václav 2:1, Ječmen Jaroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Eisenreich Lukáš 3:1, Kadeřábek Ondřej 1:3, Hořejší Miroslav 0:3, Melichar Luboš 0:2, Eisenreich Jindřich st. 0:1, WO 2:0),
13. kolo:
TJ Spartak Rožmitál B - TTC Příbram B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice C - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Březnice C - SK Klučenic A -:-, SK Březnice D - SK Chraštice A -:-, TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hluboš-Paseky A -:-, TJ Sokol Drahlín A - TJ Sokol Voznice B -:-,
14. kolo:
TJ SLAVOJ Obecnice C - TTC Příbram B -:-, TJ Spartak Rožmitál B - TJ Tatran Sedlčany D -:-, SK Březnice D - SK Klučenic A -:-, SK Březnice C - SK Chraštice A -:-, TJ Sokol Drahlín A - TJ Sokol Hluboš-Paseky A -:-, TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Voznice B -:-,
Regionální přebor 2.tř
9. kolo:
SK Klučenic B - TJ Sokol Příbram C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květ Jakub 1:3, Stehlík Filip 0:4, Mošanský Jiří st. 4:0, Kulas Josef st. 3:1, body hostů: Müller Patrik 3:1, Drozd Aleš 2:2, Vobejda Ladislav 2:2, Lobodáš Michal 1:3), SK Chraštice B - TJ Spartak Rožmitál C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrkal Jindřich 3:1, Burian Josef 0:4, Mezek Josef 2:2, Hrkal Jan 0:4, body hostů: Dropa Miloš 3:1, Kříž Petr 3:1, Vlasák Zbyněk 3:1, Pour Milan 2:2), TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TJ Sokol Drahlín B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubeček Pavel 0:3, Koš Vít 0:3, Šimek Josef 0:3, Kalaš Miloslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Sláma Stanislav ml. 3:1, Müller Jan 4:0, Brynda Jaromír 4:0, WO 0:5), TJ SLAVOJ Obecnice D - TTC Příbram C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Jaroslav 2:2, Burian Václav 1:3, Samková Alena 1:3, Vinš Stanislav 3:1, body hostů: Kadeřábek Ondřej 4:0, Thomas Jan 3:1, Hejhal Tomáš 1:3, Zeman Lukáš 1:3),
10. kolo:
SK Chraštice B - TJ Sokol Příbram C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrkal Jindřich 2:2, Burian Josef 1:3, Mezek Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Müller Patrik 2:1, Drozd Aleš 3:0, Vobejda Ladislav 2:1, Lobodáš Michal 0:1, Leitner Josef 0:2, WO 5:0), SK Klučenic B - TJ Spartak Rožmitál C -:-, TJ SLAVOJ Obecnice D - TJ Sokol Drahlín B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podsedník Jaroslav 1:2, Samková Alena 0:3, Burian Václav 0:3, Vinš Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Sláma Stanislav ml. 4:0, Müller Jan 3:1, Brynda Jaromír 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - TTC Příbram C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koš Vít 2:2, Šimek Josef 0:4, Kalaš Miloslav 0:2, Kubeček Pavel 0:4, WO 0:2, body hostů: Kadeřábek Ondřej 3:0, Thomas Jan 4:0, Hejhal Tomáš 3:1, Zeman Lukáš 2:1, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - SK Klučenic B -:-, TJ SLAVOJ Obecnice D - SK Chraštice B -:-, TJ Sokol Drahlín B - TJ Sokol Příbram C -:-, TTC Příbram C - TJ Spartak Rožmitál C -:-,
12. kolo:
TJ SLAVOJ Obecnice D - SK Klučenic B -:-, TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C - SK Chraštice B -:-, TTC Příbram C - TJ Sokol Příbram C -:-, TJ Sokol Drahlín B - TJ Spartak Rožmitál C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy