Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
12. kolo:
So. Janov A - So. Hředle B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Milan 0:4, Barsa Tomáš 1:1, Štindl Radek 0:3, Fric Jaroslav 0:4, WO 3:0, body hostů: Šerák Miloš 3:1, Fencl Petr 4:0, Vyskočil Jiří 3:0, Dvořáček Jaromír 2:0, WO 0:3), So. Hředle C - So. Nové Strašecí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Josef 3:1, Skoupý Jaroslav 0:4, Hájek Miroslav 1:3, Vitner Radim 1:3, body hostů: Vyskočil Zbyněk 3:1, Pittner Kamil 4:0, Libovický Vladimír 1:3, Libovický Petr 3:1), SK Pavlíkov A - Sokol Rakovník B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrzena Jindřich 0:4, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 1:3, Mika Martin 3:1, body hostů: Mladý Václav 2:2, Sosna Petr 2:2, Pitař Michal 4:0, Stibor Josef 3:1), TJ Čistá - So. Olešná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bedenk Pavel 0:4, Bezstarosti Václav 1:3, Lepka Martin ml. 3:0, Musil Miroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Kočovský Tomáš 2:2, Lédl Jan 3:1, Procházka Tomáš 3:1, Šebek Tomáš 3:0, WO 0:1), So. Nesuchyně A - R. Třtice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek David 3:1, Hranai Martin 2:1, Šebek Václav 0:3, Jílek Milan 0:4, WO 2:0, body hostů: Novotný Martin 2:2, Vidrich Ferdinand 2:2, Jirák Miroslav 2:1, Fabinger Vít 3:0, WO 0:2), RC Rakovník A - So. Lány C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Milan 0:4, Smitka Luboš 0:4, Hejda Leoš 2:2, Knor Radim 1:3, body hostů: Cibík Pavel 3:1, Trpák Radek 2:2, Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 4:0),
13. kolo:
RC Rakovník A - So. Hředle B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koleníková Dana 0:4, Froněk Petr 0:2, Knor Radim 1:2, Smitka Luboš 2:2, WO 2:1, body hostů: Šerák Miloš 4:0, Fencl Petr 4:0, Vyskočil Jiří 1:2, Dvořáček Jaromír 1:1, WO 1:2), So. Lány C - So. Nesuchyně A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrt Lukáš 3:0, Trpák Radek 2:2, Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 2:2, WO 0:1, body hostů: Chládek David 3:1, Hranai Martin 2:1, Šebek Václav 0:4, Jílek Milan 0:4, WO 1:0), R. Třtice A - TJ Čistá 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Martin 1:3, Jirák Miroslav 2:2, Fabinger Vít 3:1, Vidrich Ferdinand 0:4, body hostů: Bezstarosti Václav 2:2, Musil Miroslav 2:2, Bedenk Pavel 2:2, Lepka Martin ml. 4:0), So. Olešná A - SK Pavlíkov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočovský Tomáš 3:1, Lédl Jan 3:1, Šebek Tomáš 3:0, Procházka Tomáš 2:1, WO 0:2, body hostů: Mika Martin 2:1, Gebhart Luboš 1:3, Mika Libor 0:4, Mrzena Jindřich 0:3, WO 2:0), Sokol Rakovník B - So. Hředle C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mladý Václav 2:2, Sosna Petr 3:1, Stibor Josef 2:2, Pitař Michal 3:1, body hostů: Hájek Miroslav 4:0, Vitner Kamil 0:4, Vitner Radim 1:3, Beránek Josef 1:3), So. Nové Strašecí A - So. Janov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Zbyněk 1:3, Libovický Petr 2:2, Červený Zdeněk 1:3, Pittner Kamil 4:0, body hostů: Barsa Tomáš 3:1, Štindl Radek 0:4, Fric Jaroslav 3:1, Polák Tomáš 2:2),
14. kolo:
So. Hředle B - So. Nové Strašecí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jaromír 2:2, Vyskočil Jiří 1:3, Šerák Miloš 2:1, Fencl Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Vyskočil Zbyněk 1:3, Libovický Petr 0:4, Pittner Kamil 3:1, Libovický Vladimír 2:1, WO 0:1), So. Janov A - Sokol Rakovník B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fric Jaroslav 3:1, Štindl Radek 3:1, Polák Tomáš 2:2, Barsa Tomáš 4:0, body hostů: Sosna Petr 2:2, Folk Josef 1:3, Mladý Václav 0:4, Lukeš Zlatomír 1:3), So. Hředle C - So. Olešná A -:-, SK Pavlíkov A - R. Třtice A -:-, TJ Čistá - So. Lány C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bedenk Pavel 1:3, Musil Miroslav 0:3, Lepka Martin ml. 3:0, Bezstarosti Václav 2:2, WO 2:0, body hostů: Trpák Radek 2:2, Szabo Jiří 3:1, Chalupa Jan 0:3, Jirkovský Václav 3:0, WO 0:2), So. Nesuchyně A - RC Rakovník A -:-,
15. kolo:
So. Nesuchyně A - So. Hředle B -:-, RC Rakovník A - TJ Čistá -:-, So. Lány C - SK Pavlíkov A -:-, R. Třtice A - So. Hředle C -:-, So. Olešná A - So. Janov A -:-, So. Nové Strašecí A - Sokol Rakovník B -:-,
16. kolo:
So. Hředle B - Sokol Rakovník B -:-, So. Nové Strašecí A - So. Olešná A -:-, So. Janov A - R. Třtice A -:-, So. Hředle C - So. Lány C -:-, SK Pavlíkov A - RC Rakovník A -:-, TJ Čistá - So. Nesuchyně A -:-,
17. kolo:
TJ Čistá - So. Hředle B -:-, So. Nesuchyně A - SK Pavlíkov A -:-, RC Rakovník A - So. Hředle C -:-, So. Lány C - So. Janov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrt Lukáš 2:0, Szabo Jiří 2:1, Trpák Radek 1:0, Jirkovský Václav 6:0, WO 0:4, body hostů: Barsa Tomáš 1:2, Fric Jaroslav 0:3, Dráždil Milan 0:2, Polák Tomáš 0:4, WO 4:0), So. Nové Strašecí A - R. Třtice A -:-, So. Olešná A - Sokol Rakovník B -:-,
Okresní přebor II. třídy
14. kolo:
Žst. Rakovník - RC Rakovník B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Richard 2:2, Chovan Dušan 2:1, Chvojan Jiří 0:2, Franěk František 0:4, Knébl Petr 0:1, WO 2:0, body hostů: Knor Radim 4:0, Kurtovič Adam 2:2, Cír Josef 2:2, Froněk Petr 2:0, WO 0:2), So. Nové Strašecí B - Sokol Rakovník C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabinger František 3:1, Zíma Marek 3:1, Červený Zdeněk 3:0, Blín Viktor 3:1, WO 0:1, body hostů: Lukeš Zlatomír 2:2, Kratochvíl Martin 0:4, Jerhot Jaroslav 0:4, Folk Josef 1:2, WO 1:0), So. Janov B - SK Skryje A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Jiří 4:0, Polák Tomáš 3:1, Tomášek Martin 4:0, Amler Milan 3:0, Pacourek Roman 1:0, body hostů: Jedlička Miroslav 0:4, Barták Roman 0:4, Špaček Michal 1:3, Slepička Vladimír 0:4), So. Olešná B - ST Nouzov A -:-, KST Hracholusky A - FC Jesenice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Vladimír 2:2, Kopřiva Aleš 3:1, Tomášek Roman 2:2, Halíř Daniel 2:2, body hostů: Malich Pavel 0:4, Polák Martin 1:3, Novotný Alexandr 4:0, Kotek Petr 2:2), So. Nové Strašecí C - SK Pšovlky 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valchář Pavel 0:4, Ryss Jan 0:4, Pokorný Jan 2:2, Bünter Michal 1:3, body hostů: Kadeřábek David 3:1, Hospodářský Jonny 4:0, Švejkovský Zdeněk 2:2, Kadeřábek Milan 4:0), So. Křivoklát A - SK Přílepy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cibík Pavel 1:2, Dolejš Jiří 0:2, Jaroš Ladislav 2:1, Chalupa Jan 2:2, Hauner Milan 1:0, WO 2:1, body hostů: Jílek Jaromír 4:0, Jiříček Jan 1:2, Havel Václav 0:4, Adamczuk Janusz 2:0, WO 1:2),
15. kolo:
So. Křivoklát A - Žst. Rakovník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibík Pavel 3:1, Dolejš Jiří 2:2, Jaroš Ladislav 2:1, Chalupa Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Franěk František 0:4, Chvojan Jiří 0:4, Jílek Richard 4:0, Chovan Dušan 1:2, WO 1:0), SK Přílepy - So. Nové Strašecí C -:-, SK Pšovlky - KST Hracholusky A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadeřábek David 2:2, Hospodářský Jonny 3:1, Kadeřábek Milan 4:0, WO 0:5, body hostů: Kopřiva Aleš 2:1, Beneš Vladimír 1:2, Hejný Pavel 0:3, Halíř Daniel 0:3, WO 5:0), FC Jesenice - So. Olešná B -:-, ST Nouzov A - So. Janov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sušánka Libor 3:1, Franěk Martin 2:1, Devera Luděk 2:1, Koloc Miroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Tomášek Martin 4:0, Dušek Vladimír 0:4, Pacourek Matěj 0:3, Veselský Pavel 0:3, WO 2:0), SK Skryje A - Sokol Rakovník C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Zbyněk 2:2, Špaček Michal 1:3, Jedlička Miroslav 2:2, Barták Roman 3:1, body hostů: Pondělíček František 0:4, Kratochvíl Martin 3:1, Jerhot Jaroslav 1:3, Lukeš Zlatomír 4:0), So. Nové Strašecí B - RC Rakovník B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: 2:2, Fabinger František 0:4, Červený Zdeněk 1:2, Zíma Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Koutník Pavel 2:2, Knor Radim 4:0, Koleníková Dana 3:1, Froněk Petr 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
Žst. Rakovník - So. Nové Strašecí B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chovan Dušan 1:2, Knébl Petr 0:3, Jílek Richard 3:0, Franěk František 0:3, WO 5:0, body hostů: Fabinger František 3:1, Červený Zdeněk 3:1, Zíma Marek 2:2, WO 0:5), RC Rakovník B - SK Skryje A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurtovič Adam 2:2, Koleníková Dana 1:1, Knor Radim 4:0, Koutník Pavel 3:0, Cír Josef 1:1, WO 0:1, body hostů: Špaček Michal 2:1, Jedlička Miroslav 0:4, Pýcha Hynek 1:3, Slepička Vladimír 1:3, WO 1:0), Sokol Rakovník C - ST Nouzov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folk Josef 1:2, Lukeš Zlatomír 1:2, Jerhot Jaroslav 0:3, Kratochvíl Martin 0:3, WO 4:0, body hostů: Koloc Miroslav 4:0, Franěk Martin 2:0, Beneš Petr 3:1, Sušánka Libor 1:1, WO 0:4), So. Janov B - FC Jesenice -:-, So. Olešná B - SK Pšovlky -:-, KST Hracholusky A - SK Přílepy -:-, So. Nové Strašecí C - So. Křivoklát A -:-,
17. kolo:
So. Nové Strašecí C - Žst. Rakovník -:-, So. Křivoklát A - KST Hracholusky A -:-, SK Přílepy - So. Olešná B -:-, SK Pšovlky - So. Janov B -:-, FC Jesenice - Sokol Rakovník C -:-, ST Nouzov A - RC Rakovník B -:-, SK Skryje A - So. Nové Strašecí B -:-,
18. kolo:
Žst. Rakovník - SK Skryje A -:-, So. Nové Strašecí B - ST Nouzov A -:-, RC Rakovník B - FC Jesenice -:-, Sokol Rakovník C - SK Pšovlky -:-, So. Janov B - SK Přílepy -:-, So. Olešná B - So. Křivoklát A -:-, KST Hracholusky A - So. Nové Strašecí C -:-,
Okresní přebor III. třídy
12. kolo:
So. Hředle D - So. Křivoklát B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martínek Jaromír 4:0, Bečvář Miroslav 2:2, Polášek Milan 4:0, Vitner Kamil 2:2, body hostů: Jirouš Pavel 1:3, Štěpnička Jan 1:3, Šnídl Josef 1:3, Novák František 1:3), So. Všetaty B - Velká Buková A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Libor 1:3, Kalík Josef 4:0, Klekner Vladimír 2:1, Uhrin Petr 3:1, Začal Tomáš 0:1, body hostů: Matějovský Václav ml. 0:4, Matějovský Václav st. 1:3, Svoboda Pavel 2:2, Rezek Jiří 3:1), B. Lubná - So. Lány D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volevecký Miroslav 1:3, Králíček Petr 0:4, Zuda Antonín 2:2, Pokorný Michal 3:1, body hostů: Libovický Radek 2:2, Lážnovský Jan 2:2, Chalupa Jan 3:1, Cibík Pavel 3:1), So. Kroučová - So. Olešná C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejfar Václav 2:2, Kováčik Jan 3:0, Fejfar Tomáš 2:2, Staněk Vlastimil 1:2, WO 2:0, body hostů: Polák Milan 0:3, Vít Václav 3:1, Pavlíček Vladimír 0:3, Rada Jiří 3:1, WO 0:2), So. Nesuchyně B - R. Třtice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 2:2, Chládek David 4:0, Micura Dušan 1:3, Jílek Milan 2:2, body hostů: Eis Václav 0:4, Eis Jan 1:3, Jirák Miroslav 3:1, Vidrich Ferdinand 3:1),
13. kolo:
So. Všetaty A - So. Hředle D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Miloš 2:2, Pelc Petr 1:3, Herink Ondřej 0:4, Gebhart František 1:3, body hostů: Polášek Milan 4:0, Vyskočil Jiří st. 2:2, Martínek Jaromír 4:0, Vitner Kamil 2:2), R. Třtice B - So. Kroučová -:-, So. Olešná C - B. Lubná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Vladimír 2:2, Vít Václav 2:1, Rada Jiří 3:1, Polák Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Králíček Petr 0:4, Volevecký Miroslav 2:2, Zuda Antonín 0:3, Pokorný Michal 4:0, WO 0:1), So. Lány D - So. Všetaty B -:-, Velká Buková A - So. Křivoklát B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovský Václav ml. 2:2, Matějovský Václav st. 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Rezek Jiří 4:0, body hostů: Hošek Pavel 1:3, Novák František 2:2, Štěpnička Jan 1:3, Jirouš Pavel 1:3),
14. kolo:
So. Hředle D - Velká Buková A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvář Miroslav 3:1, Martínek Jaromír 4:0, Polášek Milan 4:0, Vyskočil Jiří st. 3:1, body hostů: Štefan Zdeněk 0:4, Matějovský Václav ml. 0:4, Matějovský Václav st. 0:4, Rezek Jiří 2:2), So. Křivoklát B - So. Lány D -:-, So. Všetaty B - So. Olešná C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Libor 0:4, Kalík Josef 2:2, Bureš Ladislav 1:3, Uhrin Petr 4:0, body hostů: Šebek Miloš 3:1, Pavlíček Vladimír 1:3, Polák Milan 2:2, Rada Jiří 3:1), B. Lubná - R. Třtice B -:-, So. Nesuchyně B - So. Všetaty A -:-,
15. kolo:
So. Nesuchyně B - So. Hředle D -:-, So. Všetaty A - So. Kroučová -:-, R. Třtice B - So. Všetaty B -:-, So. Křivoklát B - So. Olešná C -:-, So. Lány D - Velká Buková A -:-,
16. kolo:
So. Hředle D - So. Lány D -:-, Velká Buková A - So. Olešná C -:-, So. Křivoklát B - R. Třtice B -:-, B. Lubná - So. Všetaty A -:-, So. Kroučová - So. Nesuchyně B -:-,
Okresní přebor IV. třídy
12. kolo:
So. Hředle E - So. Křivoklát C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mauer Leoš 3:1, Kmuníček Miloš 0:4, Vyskočil Jiří st. 2:1, Skoupý Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Povolný Jan 1:3, Hošek Pavel 1:3, Durčiak Josef 3:1, Šíma Robert 1:2, WO 1:0), TTC Rynholec A - So. Nesuchyně C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bromský Vladimír 2:2, Kandler Zdeněk 2:2, Halenková Petra 1:3, Špička Miroslav 2:2, body hostů: Pátek Radek 1:3, Šebek Martin 4:0, Pátek Štěpán 1:3, Vopravil Miloslav 3:1), ST Nouzov B - So. Nové Strašecí E 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný David 4:0, Demchuk Mykola 4:0, Devera Luděk 4:0, Zeman Jaroslav 2:0, Polák Jiří 2:0, body hostů: Bujdák Adam 0:4, Dundr Jiří 0:4, Doubravský Petr 0:4, Vokoun Petr 0:4), Sokol Rakovník D - SK Pavlíkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pondělíček František 2:2, Folk Josef 4:0, Sosna Pavel 2:2, Zelenka Václav 0:1, Růžička Martin 0:3, body hostů: Mika Marcel 3:1, Mika Tomáš 1:3, Gebhart Jaroslav 2:2, Marek Petr 2:2), So. Nové Strašecí D - SKST Rynholec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dundrová Gabriela 2:2, Dundr Matěj 2:2, Ryss Jan 2:2, Valchář Pavel 2:2, body hostů: Tlustý Milan 4:0, Tlustý Miroslav 4:0, Šaroch Adam 0:4, Tlustá Beata 0:4), SK Skryje B - So. Janov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha Hynek 2:2, Barták Roman 3:1, Šmíd Zbyněk 3:1, Špaček Michal 2:2, body hostů: Dušek Vladimír 0:4, Amler Milan 4:0, Veselský Pavel 1:3, Pacourek Matěj 1:3),
13. kolo:
SK Skryje B - So. Hředle E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Zbyněk 3:1, Slepička Vladimír 0:2, Pýcha Hynek 2:2, Barták Roman 3:1, Mikušík Matouš 0:2, body hostů: Skoupý Jaroslav 1:3, Mauer Leoš 1:3, Vitner Tomáš 4:0, Vyskočil Jiří st. 2:2), So. Janov C - So. Nové Strašecí D -:-, SKST Rynholec - Sokol Rakovník D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlustý Miroslav 4:0, Tlustý František 0:4, Tlustý Milan 4:0, WO 0:5, body hostů: Růžička Martin 1:2, Pondělíček František 1:2, Folk Josef 1:2, Sosna Pavel 1:2, WO 5:0), SK Pavlíkov B - ST Nouzov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mika Marcel 4:0, Mašek Vladimír 3:1, Gebhart Jaroslav 3:1, Marek Petr 3:1, body hostů: Šťastný David 2:2, Polák Jiří 1:3, Zeman Jaroslav 0:4, Devera Luděk 0:4), So. Nové Strašecí E - TTC Rynholec A -:-, So. Nesuchyně C - So. Křivoklát C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Štěpán 2:2, Šebek Martin 4:0, Pátek Radek 1:3, Kafka Václav 0:4, body hostů: Povolný Jan 2:2, Hošek Pavel 3:1, Durčiak Josef 1:3, Šíma Robert 3:1),
14. kolo:
So. Hředle E - So. Nesuchyně C -:-, So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí E -:-, TTC Rynholec A - SK Pavlíkov B -:-, ST Nouzov B - SKST Rynholec -:-, Sokol Rakovník D - So. Janov C -:-, So. Nové Strašecí D - SK Skryje B -:-,
15. kolo:
So. Nové Strašecí D - So. Hředle E -:-, SK Skryje B - Sokol Rakovník D -:-, So. Janov C - ST Nouzov B -:-, SKST Rynholec - TTC Rynholec A -:-, SK Pavlíkov B - So. Křivoklát C -:-, So. Nové Strašecí E - So. Nesuchyně C -:-,
16. kolo:
So. Hředle E - So. Nové Strašecí E -:-, So. Nesuchyně C - SK Pavlíkov B -:-, So. Křivoklát C - SKST Rynholec -:-, TTC Rynholec A - So. Janov C -:-, ST Nouzov B - SK Skryje B -:-, Sokol Rakovník D - So. Nové Strašecí D -:-,
Okresní přebor V. třídy
12. kolo:
So. Branov - So. Všetaty C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Miroslav 1:3, Horn Josef 3:1, Pokorný Josef 4:0, Pergler Pavel 3:1, body hostů: Začal Tomáš 0:4, Klekner Vladimír 3:1, Hejda Josef 1:3, Kleknerová Martina 1:1, Začal Petr 0:2), TTC Rynholec B - Velká Buková B -:-, KST Hracholusky B - So. Lány E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazský Lukáš 4:0, Hlaváček Jaroslav 3:1, Čekal Václav 2:2, Tomášek Roman 1:1, Kašpar Tomáš 2:0, body hostů: Chalupa Petr 1:3, Chalupová Eva 0:4, Hrbek Daniel 3:1, Chalupa Šimon 0:4), KST Rakovník, C - R. Třtice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typolt Bastian 0:4, Engel Jakub 0:4, Jorda Matěj 0:4, Deverová Lucie 3:1, body hostů: Eis Jan 4:0, Eis Václav 3:1, Svobodová Lenka 3:1, Suchopárek Jaromír 3:1), So. Janov D - So. Hředle F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Karel 0:2, Mrázek Jindřich ml. 0:4, Amler Štěpán 2:1, Dušek Vladimír 2:2, Houdek Pavel st. 1:1, WO 1:0, body hostů: Vyskočil Jiří st. 2:2, Kmuníček Miloš 2:2, Vitner Tomáš 4:0, Hrbek Miloslav 2:1, WO 0:1),
13. kolo:
So. Janov D - So. Branov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 4:0, Mrázek Jindřich ml. 3:1, Kapoun Karel 1:3, Amler Štěpán 0:2, Houdek Pavel st. 0:2, body hostů: Horn Josef 3:1, Kruba Viktor 1:2, Pergler Pavel 2:2, Pokorný Josef 2:2, Šípek Miroslav 0:1), So. Hředle F - KST Rakovník, C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Miloslav 4:0, Verner Petr 4:0, Vyskočil Jiří st. 4:0, Kmuníček Miloš 4:0, body hostů: Deverová Lucie 0:4, Barilla Vojtěch 0:4, Typolt Bastian 0:4, Engel Jakub 0:4), So. Krupá - KST Hracholusky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubela Jan 0:4, Hromka Milan 1:3, Malý Dominik 2:2, Bureš Jiří 2:0, Endl Martin 0:2, body hostů: Podrazský Lukáš 4:0, Hlaváček Jaroslav 4:0, Vít Květoslav 0:2, Kašpar Tomáš 1:3, Tomášek Roman 2:0), So. Lány E - TTC Rynholec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Petr 2:2, Hrbek Daniel 2:1, Chalupová Eva 0:4, Chalupa Šimon 0:1, WO 1:3, body hostů: Hlad Pavel 3:0, Špička Adolf 1:2, Špička Miroslav 2:0, Veselý Stanislav 2:2, WO 3:1), Velká Buková B - So. Všetaty C -:-,
14. kolo:
So. Branov - Velká Buková B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horn Josef 4:0, Kruba Viktor 2:0, Pokorný Josef 2:2, Pergler Pavel 4:0, Šípek Miroslav 0:2, body hostů: Štefan Zdeněk 1:3, Šretr Miroslav 0:4, Kafka Ladislav 1:3, Matějovský Petr 2:2), So. Všetaty C - So. Lány E -:-, TTC Rynholec B - So. Krupá -:-, KST Hracholusky B - R. Třtice C -:-, So. Janov D - KST Rakovník, C -:-,
15. kolo:
KST Rakovník, C - So. Branov -:-, So. Hředle F - KST Hracholusky B -:-, R. Třtice C - TTC Rynholec B -:-, So. Krupá - So. Všetaty C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubela Jan 3:1, Hromka Milan 3:1, Malý Dominik 3:1, Endl Martin 1:3, body hostů: Klekner Vladimír 4:0, Začal Tomáš 0:4, Hejda Josef 1:3, Začalová Zdena 1:1, Začal Petr 0:2), So. Lány E - Velká Buková B -:-,
16. kolo:
So. Branov - So. Lány E -:-, Velká Buková B - So. Krupá -:-, So. Všetaty C - R. Třtice C -:-, TTC Rynholec B - So. Hředle F -:-, KST Hracholusky B - So. Janov D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy