Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I, muži
1. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol České Budějovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Ondřej 3:1, Brož Tomáš 2:2, Fošum Rudolf 3:1, Zima Jiří 1:2, Vichérek Libor 0:1, body hostů: Kašparů Pavel 2:2, Volavková Kateřina 2:2, Suda Stanislav 0:4, Zdrha David 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - SK Dasný A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Stanislav 3:1, Troup Miroslav 3:1, Hošna Jiří 2:2, Blábolil Milan 3:1, body hostů: Bárta Vlastimil ml. 0:4, Kučera Vít 0:4, Bárta Vlastimil 1:3, Matouš Václav 4:0), TJ Calofrig Borovany B - KST Štěpánovice "A" 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Slovan Černý Dub B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Luboš ml. 3:1, Pavel Miloš 0:2, Tomek Zdeněk 2:2, Bulant Marek 3:1, Marek Luboš st. 1:0, WO 1:0, body hostů: Húska Radek 3:1, Pešl Miroslav 3:1, Valert Radomír 0:3, Varyš Milan 0:4, WO 0:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Sokol Kněžské Dvory A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Ondra 4:0, Hrůza Jan 4:0, Klein Kryštof 1:3, Herza Jiří 4:0, body hostů: Majer Josef 1:3, Fiedler Pavel 0:4, Kubů David 1:3, Hlávka Jiří 1:3), TJ Sokol Zliv A - SK Pedagog ČB C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 4:0, Ptáček Petr 3:1, Böhm Pavel 3:0, Štěpán Pavel 3:1, Michálek Jiří 1:0, body hostů: Zeman Tomáš 1:3, Founě Jiří 0:4, Bruckmüller Josef 1:3, Pešl Ladislav 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - SK Pedagog ČB C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparů Pavel 4:0, Volavková Kateřina 3:1, Suda Stanislav 3:1, Tunka Tomáš 3:1, body hostů: Zeman Tomáš 3:1, Petr Pavel 0:4, Pešl Ladislav 0:4, Kudrna Arnošt 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Zliv A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bonuš Petr 3:1, Mašek Rudolf 2:2, Dobíšek Martin 0:4, Hlávka Jiří 0:4, body hostů: Böhm František 4:0, Šimek Josef 3:1, Ptáček Petr 2:2, Štěpán Pavel 2:2), TJ Slovan Černý Dub B - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekyra Zbyněk 2:2, Húska Radek 3:1, Pešl Miroslav 3:1, Karas Lukáš 3:1, body hostů: Hrůza Jan 4:0, Klein Kryštof 0:4, Herza Jiří 1:3, Král Ondra 0:4), KST Štěpánovice "A" - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Víta Jan 3:1, Urbánek Dušan 4:0, Ondič Marian 2:2, Langr Radek 3:1, body hostů: Marek Luboš ml. 1:3, Bulant Marek 0:4, Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 2:2), SK Dasný A - TJ Calofrig Borovany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 0:2, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 1:2, Kučera Vít 1:3, Florián Antonín 0:2, WO 1:0, body hostů: Jindra Zdeněk 4:0, Havlíčková Helena 4:0, Frolíková Yvona 1:3, Mach Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec Zdeněk 2:2, Vichérek Libor 3:1, Burda Ondřej 2:2, Duchoň Miroslav 3:1, body hostů: Mašek Stanislav 2:2, Troup Miroslav 1:3, Hošna Jiří 3:1, Blábolil Milan 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Sokol České Budějovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Stanislav 2:2, Troup Miroslav 4:0, Hošna Jiří 2:2, Blábolil Milan 1:3, body hostů: Kašparů Pavel 1:3, Volavková Kateřina 1:3, Suda Stanislav 2:2, Zdrha David 3:1), TJ Calofrig Borovany B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vojtěch 2:2, Petrus Michal st. 4:0, Mach Petr 2:2, Hosnedl František 0:1, Bravenec Vojtěch 1:2, body hostů: Jabůrek Jan 3:1, Palivec Zdeněk 3:1, Vichérek Libor 0:4, Burda Ondřej 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - SK Dasný A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš ml. 2:2, Bulant Marek 3:1, Tomek Zdeněk 1:3, Pavel Miloš 1:3, body hostů: Pazderová Klára 4:0, Matouš Václav 0:2, Kučera Vít 2:2, Bárta Vlastimil 1:3, Bárta Vlastimil ml. 2:0), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - KST Štěpánovice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 4:0, Král Ondra 1:1, Herza Jiří 0:2, Klein Kryštof 1:3, Plaňanský Jiří 2:0, WO 0:2, body hostů: Němec Miroslav 0:4, Langr Radek 3:1, Urbánek Dušan 2:1, Víta Jan 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Zliv A - TJ Slovan Černý Dub B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Ladislav 0:4, Hovorka Zdeněk 0:4, Vobr Václav 0:4, Štěpán Pavel 1:3, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Húska Radek 4:0, Sekyra Zbyněk 4:0, Karas Lukáš 3:1), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 0:18wo,
4. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparů Pavel 2:2, Volavková Kateřina 3:1, Zdrha David 2:2, Suda Stanislav 1:3, body hostů: Bonuš Petr 3:1, Mašek Rudolf 3:1, Kubů David 1:3, Hlávka Jiří 1:3), TJ Slovan Černý Dub B - SK Pedagog ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Húska Radek 1:3, Sekyra Zbyněk 3:1, Karas Lukáš 1:3, Pešl Miroslav 3:1, body hostů: Zeman Tomáš 2:2, Naziri Masoud 3:1, Bruckmüller Josef 1:3, Founě Jiří 2:2), KST Štěpánovice "A" - TJ Sokol Zliv A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Dušan 2:2, Víta Jan 3:1, Langr Radek 2:2, Studený Michal 0:4, body hostů: Böhm Pavel 4:0, Šimek Josef 2:2, Ptáček Petr 1:3, Štěpán Pavel 2:2), SK Dasný A - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Vít 2:2, Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 2:1, Bárta Vlastimil ml. 3:1, Florián Antonín 0:1, body hostů: Hrůza Jan 4:0, Král Ondra 0:4, Klein Kryštof 0:4, Herza Jiří 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Ondřej 2:2, Brož Tomáš 1:3, Palivec Zdeněk 3:1, Zima Jiří 2:0, Vichérek Libor 1:1, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Pavel Miloš 0:4, Tomek Zdeněk 2:2, Marek Luboš ml. 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Calofrig Borovany B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Stanislav 2:2, Troup Miroslav 2:2, Hošna Jiří 0:4, Blábolil Milan 1:3, body hostů: Jindra Zdeněk 4:0, Petrus Michal st. 1:3, Mach Petr 2:2, Hosnedl František 1:0, Janda Vojtěch 3:0),
5. kolo:
TJ Calofrig Borovany B - TJ Sokol České Budějovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Zdeněk 3:1, Janda Vojtěch 1:3, Mach Petr 3:1, Turek František 2:2, body hostů: Volavková Kateřina 1:3, Suda Stanislav 1:3, Tenglová Jaroslava 1:3, Šauerová Adéla 4:0), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Miloš 2:2, Marek Luboš ml. 4:0, Marek Luboš st. 0:1, Tomek Zdeněk 1:3, Bulant Marek 1:2, body hostů: Hošna Jiří 2:2, Blábolil Milan 1:3, Návara Filip 2:2, Mašek Stanislav 3:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klein Kryštof 0:4, Moravec Stanislav 0:4, Bartoš Stanislav 0:4, Hrůza Jan 4:0, body hostů: Brož Tomáš 3:1, Škoda Zdeněk 3:1, Zima Jiří 3:1, Fošum Rudolf 3:1), TJ Sokol Zliv A - SK Dasný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 4:0, Böhm František 4:0, Štěpán Pavel 3:1, Ptáček Petr 0:2, Michálek Jiří 1:1, body hostů: Kučera Vít 1:3, Bárta Vlastimil ml. 0:2, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 1:3, Florián Antonín 0:2), SK Pedagog ČB C - KST Štěpánovice "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Tomáš 1:3, Founě Jiří 2:2, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 0:4, body hostů: Urbánek Dušan 2:2, Víta Jan 4:0, Langr Radek 3:1, Studený Michal 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Slovan Černý Dub B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Dobíšek Martin 0:4, Kubů David 0:4, Hlávka Jiří 1:3, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 3:1, Karas Lukáš 3:1, Kočer Jiří 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Slovan Černý Dub B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparů Pavel 1:3, Volavková Kateřina 0:4, Tenglová Jaroslava 1:3, Šauerová Adéla 1:3, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Húska Radek 3:1, Sekyra Zbyněk 4:0, Karas Lukáš 3:1), KST Štěpánovice "A" - TJ Sokol Kněžské Dvory A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Radek 2:2, Studený Michal 1:3, Víta Jan 1:3, Urbánek Dušan 3:1, body hostů: Bonuš Petr 4:0, Mašek Rudolf 2:2, Hlávka Jiří 1:3, Majer Josef 2:2), SK Dasný A - SK Pedagog ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Kučera Vít 1:1, Bárta Vlastimil 0:2, body hostů: Zeman Tomáš 2:2, Naziri Masoud 4:0, Founě Jiří 2:2, Nosek Jan 0:4), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Zliv A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 4:0, Zima Jiří 2:1, Fošum Rudolf 3:1, Palivec Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Šimek Josef 1:3, Ptáček Petr 2:1, Sýkora Václav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Troup Miroslav 3:1, Blábolil Milan 4:0, Hošna Jiří 1:3, Prokop Václav 1:3, body hostů: Klein Kryštof 2:2, Král Ondra 2:2, Volková Marcela 1:3, Buchtela Martin 2:2), TJ Calofrig Borovany B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vojtěch 3:1, Havlíčková Helena 3:1, Mach Petr 3:0, Jindra Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Marek Luboš ml. 2:2, Bulant Marek 0:4, Pavel Miloš 0:4, Tomek Zdeněk 0:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Sokol České Budějovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Miloš 1:3, Tomek Zdeněk 3:1, Marek Luboš ml. 3:1, Bulant Marek 1:3, body hostů: Kašparů Pavel 2:2, Volavková Kateřina 3:1, Tenglová Jaroslava 1:3, Šauerová Adéla 2:2), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Calofrig Borovany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herza Jiří 0:2, Plaňanský Jiří 4:0, Král Ondra 0:2, Hrůza Jan 4:0, Bečvář Václav 0:2, Klein Kryštof 0:2, body hostů: Jindra Zdeněk 2:2, Petrus Michal st. 2:2, Janda Vojtěch 2:2, Mach Petr 2:2), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 4:0, Štěpán Pavel 3:1, Sýkora Václav 3:1, Kučera Ladislav 2:0, Vobr Václav 0:2, body hostů: Hošna Jiří 3:1, Návara Filip 1:3, Jirák Radek 0:4, Vrábek Otto 0:4), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Founě Jiří 4:0, Zeman Tomáš 2:2, Naziri Masoud 4:0, Bruckmüller Josef 1:3, body hostů: Palivec Zdeněk 2:2, Fošum Rudolf 2:2, Duchoň Miroslav 0:4, Zima Jiří 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SK Dasný A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Josef 2:2, Stráský Marek 0:4, Mašek Rudolf 1:3, Hlávka Jiří 3:1, body hostů: Kučera Vít 2:2, Bárta Vlastimil 2:1, Pazderová Klára 3:1, Matouš Václav 3:1, Florián Antonín 0:1), TJ Slovan Černý Dub B - KST Štěpánovice "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešl Miroslav 4:0, Karas Lukáš 1:3, Streit Štefan 1:3, Bromová Jana 0:4, body hostů: Němec Miroslav 1:3, Langr Radek 3:1, Víta Jan 3:1, Urbánek Dušan 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - KST Štěpánovice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 3:1, Tenglová Jaroslava 1:3, Volavková Kateřina 3:1, Kašparů Pavel 3:1, body hostů: Urbánek Dušan 2:2, Víta Jan 1:3, Langr Radek 3:1, Studený Michal 0:4), SK Dasný A - TJ Slovan Černý Dub B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil ml. 0:2, Bárta Vlastimil 1:3, Kučera Vít 1:3, Florián Antonín 0:2, body hostů: Sekyra Zbyněk 1:3, Húska Radek 4:0, Pešl Miroslav 4:0, Karas Lukáš 3:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zima Jiří 4:0, Burda Ondřej 3:1, Palivec Zdeněk 2:0, Brož Tomáš 4:0, Duchoň Miroslav 0:2, body hostů: Karbulka Lukáš 1:3, Stráský Marek 0:4, Mašek Rudolf 1:3, Hlávka Jiří 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - SK Pedagog ČB C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blábolil Milan 2:2, Troup Miroslav 2:2, Hošna Jiří 1:3, Joun Luděk 1:3, body hostů: Zeman Tomáš 4:0, Founě Jiří 4:0, Bruckmüller Josef 2:2, Nosek Jan 0:4), TJ Calofrig Borovany B - TJ Sokol Zliv A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 2:2, Havlíčková Helena 2:2, Janda Vojtěch 2:2, Petrus Michal st. 2:2, body hostů: Böhm Pavel 4:0, Štěpán Pavel 0:4, Böhm František 4:0, Ptáček Petr 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 2:2, Pavel Miloš 2:2, body hostů: Hrůza Jan 4:0, Král Ondra 0:4, Klein Kryštof 0:4, Herza Jiří 2:2),
9. kolo:
SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Sokol České Budějovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Jan 2:2, Herza Jiří 1:1, Král Ondra 1:3, Klein Kryštof 0:4, WO 0:2, body hostů: Kašparů Pavel 4:0, Volavková Kateřina 1:3, Hronek Jiří 3:0, Zdrha David 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Zliv A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 2:1, Böhm František 2:0, Štěpán Pavel 3:1, Tamsa Petr 2:2, Souček Jiří 0:2, WO 1:0, body hostů: Marek Luboš ml. 1:3, Pavel Miloš 0:3, Bulant Marek 3:1, Tomek Zdeněk 2:2, WO 0:1), SK Pedagog ČB C - TJ Calofrig Borovany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Naziri Masoud 4:0, Founě Jiří 1:3, Zeman Tomáš 3:1, Bruckmüller Josef 1:3, body hostů: Jindra Zdeněk 1:3, Havlíčková Helena 3:1, Petrus Michal st. 1:3, Janda Vojtěch 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Mašek Rudolf 4:0, Kubů David 3:1, Hlávka Jiří 3:1, body hostů: Hošna Jiří 2:2, Joun Luděk 0:4, Blábolil Milan 0:4, Jirák Radek 0:4), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Lukáš 0:4, Pešl Miroslav 4:0, Sekyra Zbyněk 3:1, Streit Štefan 0:4, body hostů: Zima Jiří 2:2, Palivec Zdeněk 2:2, Škoda Zdeněk 3:1, Brož Tomáš 2:2), KST Štěpánovice "A" - SK Dasný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Dušan 4:0, Víta Jan 3:1, Langr Radek 2:2, Lang Václav 3:1, body hostů: Kučera Vít 0:4, Florián Antonín 0:4, Pazderová Klára 1:3, Matouš Václav 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - SK Dasný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparů Pavel 2:2, Tenglová Jaroslava 0:4, Volavková Kateřina 3:1, Zdrha David 4:0, body hostů: Kučera Vít 2:2, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 1:3), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - KST Štěpánovice "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Tomáš 1:3, Duchoň Miroslav 0:4, Burda Ondřej 2:2, Zima Jiří 0:2, Vichérek Libor 0:2, body hostů: Urbánek Dušan 3:1, Víta Jan 4:0, Langr Radek 3:1, Nyiri Filip 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Slovan Černý Dub B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blábolil Milan 2:2, Hošna Jiří 2:2, Troup Miroslav 2:2, Prokop Václav 0:4, body hostů: Húska Radek 3:1, Pešl Miroslav 4:0, Bromová Jana 2:2, Larisch Heinrich 1:3), TJ Calofrig Borovany B - TJ Sokol Kněžské Dvory A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíčková Helena 2:1, Hosnedl František 1:2, Mach Petr 2:1, Krýsl Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Bonuš Petr 4:0, Majer Josef 1:3, Hlávka Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - SK Pedagog ČB C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Zdeněk 1:3, Pavel Miloš 1:3, Bulant Marek 1:3, Plachý Dušan 1:3, body hostů: Founě Jiří 4:0, Naziri Masoud 4:0, Zeman Tomáš 4:0, Nosek Jan 0:4), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Sokol Zliv A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 2:2, Král Ondra 2:2, Herza Jiří 1:3, Klein Kryštof 0:4, body hostů: Tamsa Petr 1:3, Šimek Josef 4:0, Böhm František 4:0, Štěpán Pavel 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol České Budějovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 3:1, Böhm František 2:0, Štěpán Pavel 2:2, Böhm Pavel 4:0, Vobr Václav 0:2, body hostů: Volavková Kateřina 0:4, Tenglová Jaroslava 0:4, Hronek Jiří 3:1, Zdrha David 2:2), SK Pedagog ČB C - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naziri Masoud 4:0, Founě Jiří 4:0, Zeman Tomáš 4:0, Nosek Jan 1:1, Jaksch Daniel 1:1, body hostů: Herza Jiří 1:3, Klein Kryštof 0:4, Volková Marcela 0:4, Buchtela Martin 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bonuš Petr 3:1, Kubů David 2:2, Hlávka Jiří 2:1, Dobíšek Martin 0:1, Mašek Rudolf 3:0, WO 1:0, body hostů: Pavel Miloš 1:3, Marek Luboš ml. 1:3, Tomek Zdeněk 2:2, Plachý Dušan 1:2, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Calofrig Borovany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Zbyněk 1:3, Pešl Miroslav 3:1, Húska Radek 3:1, Bromová Jana 0:4, body hostů: Havlíčková Helena 1:3, Jindra Zdeněk 3:1, Petrus Michal st. 3:1, Hosnedl František 2:2), KST Štěpánovice "A" - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Dušan 2:0, Víta Jan 3:0, Langr Radek 3:0, Lang Václav 2:0, WO 0:6, body hostů: Jirák Radek 0:3, Návara Filip 0:2, Hošna Jiří 0:2, Troup Miroslav 0:3, WO 6:0), SK Dasný A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderová Klára 1:3, Bárta Vlastimil 1:1, Bárta Vlastimil ml. 1:3, Kučera Vít 0:2, Matouš Václav 2:0, Florián Antonín 0:2, body hostů: Zima Jiří 2:2, Palivec Zdeněk 1:1, Škoda Martin 4:0, Burda Ondřej 3:1, Škoda Zdeněk 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tenglová Jaroslava 0:3, Suda Stanislav 1:3, Šauerová Adéla 2:2, Zdrha David 3:1, WO 0:1, body hostů: Jabůrek Jan 3:1, Palivec Zdeněk 2:1, Zima Jiří 3:1, Škoda Zdeněk 1:3, WO 1:0), SK Dasný A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 2:2, Matouš Václav 3:0, Bárta Vlastimil 1:3, Bárta Vlastimil ml. 4:0, Kučera Vít 0:1, body hostů: Mašek Stanislav 2:2, Troup Miroslav 1:3, Hošna Jiří 2:2, Blábolil Milan 1:3), KST Štěpánovice "A" - TJ Calofrig Borovany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Víta Jan 2:1, Urbánek Dušan 1:2, Lang Václav 3:0, Langr Radek 3:0, WO 3:1, body hostů: Havlíčková Helena 0:3, Janda Vojtěch 2:2, Hosnedl František 0:2, Janoch Jiří 1:2, WO 1:3), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 2:2, Sekyra Zbyněk 2:2, Pešl Miroslav 4:0, Blahovec Milan 1:3, body hostů: Tomek Zdeněk 0:4, Pavel Miloš 1:3, Marek Luboš ml. 3:1, Bulant Marek 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Kubů David 3:1, Majer Josef 3:1, Hlávka Jiří 3:1, body hostů: Herza Jiří 2:2, Klein Kryštof 0:4, Volková Marcela 0:4, Buchtela Martin 1:3), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Zliv A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Tomáš 0:3, Founě Jiří 2:2, Bruckmüller Josef 0:3, Pešl Ladislav 0:3, WO 1:2, body hostů: Štěpán Pavel 2:1, Šimek Josef 2:1, Böhm Pavel 4:0, Böhm František 3:0, WO 2:1),
13. kolo:
SK Pedagog ČB C - TJ Sokol České Budějovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Tomáš 3:1, Founě Jiří 3:1, Bruckmüller Josef 0:4, Pešl Ladislav 0:4, body hostů: Kašparů Pavel 2:2, Volavková Kateřina 3:1, Suda Stanislav 2:2, Zdrha David 3:1), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 3:1, Tamsa Petr 2:2, Böhm František 3:0, Böhm Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Bonuš Petr 2:2, Kubů David 0:4, Fiedler Pavel 0:4, Hlávka Jiří 1:2, WO 1:0), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Slovan Černý Dub B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 0:4, Klein Kryštof 1:3, Herza Jiří 1:3, Hrůza Jan 3:1, body hostů: Sekyra Zbyněk 3:1, Pešl Miroslav 3:1, Karas Lukáš 2:2, Streit Štefan 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - KST Štěpánovice "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Zdeněk 1:3, Bašta Josef 1:3, Pavel Miloš 1:1, Marek Luboš ml. 4:0, Bulant Marek 1:1, body hostů: Víta Jan 2:2, Urbánek Dušan 2:2, Lang Václav 1:3, Langr Radek 3:1), TJ Calofrig Borovany B - SK Dasný A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 0:4, Mach Petr 0:2, Jindra Zdeněk 2:2, Janoch Jiří 2:0, body hostů: Kučera Vít 3:1, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil ml. 3:1, Bárta Vlastimil 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blábolil Milan 1:3, Troup Miroslav 0:4, Hošna Jiří 1:3, Mašek Stanislav 1:3, body hostů: Škoda Martin 4:0, Škoda Zdeněk 3:1, Zima Jiří 2:2, Palivec Zdeněk 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašparů Pavel 4:0, Volavková Kateřina 4:0, Šauerová Adéla 4:0, Doruch Jacek Tomasz 1:2, WO 0:1, body hostů: Joun Luděk 0:3, Blábolil Milan 0:4, Hošna Jiří 1:3, Mašek Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Calofrig Borovany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec Zdeněk 3:0, Zima Jiří 0:3, Škoda Martin 3:1, Fošum Rudolf 3:1, WO 2:0, body hostů: Jindra Zdeněk 2:2, Havlíčková Helena 1:2, Petrus Michal st. 0:3, Janda Vojtěch 2:2, WO 0:2), SK Dasný A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Bárta Vlastimil 2:1, Bárta Vlastimil ml. 1:2, Kučera Vít 2:2, Matouš Václav 1:0, WO 0:1, body hostů: Marek Luboš ml. 4:0, Bašta Josef 0:4, Marek Luboš st. 2:2, Pavel Miloš 0:3, WO 1:0), KST Štěpánovice "A" - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Dušan 4:0, Němec Miroslav 0:2, Langr Radek 4:0, Lang Václav 4:0, Nyiri Filip 1:1, body hostů: Buchtela Martin 1:3, Volková Marcela 1:3, Klein Kryštof 0:4, Herza Jiří 1:3), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Zliv A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švestka Pavel 2:2, Sekyra Zbyněk 2:2, Pešl Miroslav 3:1, Karas Lukáš 1:3, body hostů: Tamsa Petr 0:4, Böhm Pavel 3:1, Štěpán Pavel 1:3, Böhm František 4:0), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SK Pedagog ČB C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Rudolf 4:0, Kubů David 4:0, Dobíšek Martin 2:2, Hlávka Jiří 4:0, body hostů: Jaksch Daniel 1:3, Nosek Jan 0:4, Bartoš David 0:4, Petr Pavel 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol České Budějovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Mašek Rudolf 2:2, Majer Josef 0:4, Hlávka Jiří 2:2, body hostů: Kašparů Pavel 2:2, Volavková Kateřina 2:2, Tenglová Jaroslava 1:3, Zdrha David 3:1), SK Pedagog ČB C - TJ Slovan Černý Dub B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Tomáš 3:1, Founě Jiří 3:1, Bruckmüller Josef 0:4, Pešl Ladislav 1:3, body hostů: Pešl Miroslav 2:2, Sekyra Zbyněk 2:2, Švestka Pavel 2:2, Karas Lukáš 3:1), TJ Sokol Zliv A - KST Štěpánovice "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Böhm Pavel 2:0, Tamsa Petr 2:2, Štěpán Pavel 2:2, Böhm František 3:0, Vobr Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Němec Miroslav 0:3, Studený Michal 0:4, Urbánek Dušan 3:1, Langr Radek 2:2, WO 1:0), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - SK Dasný A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 4:0, Slepička Jan 1:3, Klein Kryštof 1:3, Herza Jiří 2:2, body hostů: Kučera Vít 1:3, Pazderová Klára 3:1, Bárta Vlastimil ml. 3:1, Bárta Vlastimil 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš ml. 3:1, Bašta Josef 2:2, Tomek Zdeněk 1:3, Marek Luboš st. 3:1, body hostů: Duspiva Martin 3:1, Duchoň Miroslav 1:3, Palivec Zdeněk 3:1, Vichérek Libor 0:4), TJ Calofrig Borovany B - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 4:0, Havlíčková Helena 4:0, Janda Vojtěch 3:1, Petrus Michal st. 2:2, body hostů: Blábolil Milan 1:3, Mašek Stanislav 2:2, Hošna Jiří 0:4, Jirák Radek 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Calofrig Borovany B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tenglová Jaroslava 1:3, Kašparů Pavel 0:4, Volavková Kateřina 0:4, Zdrha David 4:0, body hostů: Havlíčková Helena 3:1, Petrus Michal st. 3:1, Mach Petr 2:2, Janoch Jiří 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blábolil Milan 0:4, Hošna Jiří 2:2, Mašek Stanislav 3:1, Jirák Radek 1:3, body hostů: Marek Luboš ml. 3:1, Pavel Miloš 2:2, Bulant Marek 3:1, Bašta Josef 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Miroslav 0:1, Fošum Rudolf 2:1, Jabůrek Jan 3:0, Palivec Zdeněk 3:1, Škoda Zdeněk 3:0, WO 0:2, body hostů: Hrůza Jan 2:2, Bečvář Václav 0:4, Klein Kryštof 0:3, Herza Jiří 1:2, WO 2:0), SK Dasný A - TJ Sokol Zliv A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Vít 1:3, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 0:2, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Florián Antonín 0:2, body hostů: Tamsa Petr 1:3, Böhm Pavel 4:0, Štěpán Pavel 2:2, Böhm František 4:0), KST Štěpánovice "A" - SK Pedagog ČB C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Dušan 3:0, Němec Miroslav 1:3, Víta Jan 3:1, Langr Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Jaksch Daniel 1:3, Zeman Tomáš 2:1, Bartoš David 0:4, Nosek Jan 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Kněžské Dvory A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Húska Radek 3:1, Pešl Miroslav 4:0, Sekyra Zbyněk 3:1, Karas Lukáš 4:0, body hostů: Mašek Rudolf 0:4, Kubů David 0:4, Majer Josef 0:4, Hlávka Jiří 2:2),
17. kolo:
TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol České Budějovice C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Húska Radek 4:0, Pešl Miroslav 4:0, Sekyra Zbyněk 4:0, Karas Lukáš 4:0, body hostů: Volavková Kateřina 0:4, Kašparů Pavel 0:4, Suda Stanislav 0:4, Tenglová Jaroslava 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory A - KST Štěpánovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Mašek Rudolf 2:2, Kubů David 1:3, Hlávka Jiří 0:4, body hostů: Langr Radek 2:2, Lang Václav 2:2, Víta Jan 2:2, Urbánek Dušan 3:1), SK Pedagog ČB C - SK Dasný A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Founě Jiří 4:0, Petr Pavel 2:2, Zeman Tomáš 3:1, Bruckmüller Josef 2:2, body hostů: Florián Antonín 0:4, Kučera Vít 1:3, Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 1:3), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 0:4, Böhm Pavel 3:1, Štěpán Pavel 1:3, Böhm František 4:0, body hostů: Jabůrek Jan 1:3, Škoda Martin 3:1, Fošum Rudolf 2:2, Palivec Zdeněk 0:1, Duspiva Martin 2:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 4:0, Herza Jiří 3:1, Plaňanský Jiří 4:0, Klein Kryštof 1:3, body hostů: Jirák Radek 1:3, Blábolil Milan 0:4, Hošna Jiří 1:3, Mašek Stanislav 2:2), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Calofrig Borovany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš ml. 4:0, Pavel Miloš 3:1, Bašta Josef 3:1, Bulant Marek 3:0, WO 1:0, body hostů: Janoch Jiří 0:4, Jindra Zdeněk 1:3, Hosnedl František 1:3, Krýsl Jiří 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volavková Kateřina 3:1, Kašparů Pavel 3:1, Suda Stanislav 2:2, Zdrha David 3:1, body hostů: Pavel Miloš 0:4, Marek Luboš ml. 3:1, Bulant Marek 1:3, Bašta Josef 1:3), TJ Calofrig Borovany B - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Zdeněk 3:1, Havlíčková Helena 2:2, Mach Petr 2:2, Petrus Michal st. 3:0, WO 0:1, body hostů: Hrůza Jan 3:0, Klein Kryštof 0:4, Herza Jiří 2:2, Slepička Jan 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Sokol Zliv A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirák Radek 1:3, Hošna Jiří 1:3, Mašek Stanislav 1:3, Tripes Milan st. 0:4, body hostů: Michálek Jiří 0:2, Böhm Pavel 4:0, Böhm František 4:0, Štěpán Pavel 4:0, Tamsa Petr 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SK Pedagog ČB C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 2:2, Zima Jiří 3:1, Palivec Zdeněk 2:2, Škoda Zdeněk 2:2, body hostů: Zeman Tomáš 4:0, Founě Jiří 3:1, Petr Pavel 0:4, Bruckmüller Josef 0:4), SK Dasný A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 4:0, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 2:1, Kučera Vít 2:2, Florián Antonín 0:1, body hostů: Mašek Rudolf 3:1, Kubů David 1:3, Majer Josef 1:3, Hlávka Jiří 1:3), KST Štěpánovice "A" - TJ Slovan Černý Dub B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Víta Jan 3:1, Langr Radek 2:2, Urbánek Dušan 1:3, Lang Václav 1:3, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Húska Radek 3:1, Sekyra Zbyněk 1:3, Karas Lukáš 1:3),
19. kolo:
KST Štěpánovice "A" - TJ Sokol České Budějovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Radek 1:2, Urbánek Dušan 2:0, Víta Jan 3:0, Lang Václav 3:0, WO 4:1, body hostů: Volavková Kateřina 0:3, Kašparů Pavel 0:3, Suda Stanislav 1:2, Tenglová Jaroslava 1:1, WO 1:4), TJ Slovan Černý Dub B - SK Dasný A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Húska Radek 4:0, Pešl Miroslav 4:0, Sekyra Zbyněk 3:1, Karas Lukáš 3:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Matouš Václav 1:3, Bárta Vlastimil 0:4, Bárta Vlastimil ml. 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Stráský Marek 1:3, Kubů David 0:3, Majer Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Palivec Zdeněk 3:1, Zima Jiří 3:1, Škoda Zdeněk 1:3, Fošum Rudolf 2:1, WO 0:1), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckmüller Josef 1:3, Pešl Ladislav 2:2, Zeman Tomáš 4:0, Founě Jiří 4:0, body hostů: Jirák Radek 1:3, Návara Filip 0:4, Hošna Jiří 2:2, Mašek Stanislav 2:2), TJ Sokol Zliv A - TJ Calofrig Borovany B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Böhm František 3:0, Štěpán Pavel 3:0, Böhm Pavel 3:0, Tamsa Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Jindra Zdeněk 1:3, Janoch Jiří 1:3, Hosnedl František 1:3, WO 0:5), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 4:0, Klein Kryštof 0:4, Slepička Jan 0:4, Herza Jiří 2:2, body hostů: Bašta Josef 3:1, Bulant Marek 2:2, Pavel Miloš 2:2, Marek Luboš ml. 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašparů Pavel 3:1, Volavková Kateřina 2:2, Suda Stanislav 2:2, Zdrha David 4:0, body hostů: Hrůza Jan 3:1, Herza Jiří 1:3, Klein Kryštof 0:4, Bečvář Václav 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Sokol Zliv A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bašta Josef 0:4, Bulant Marek 2:2, Pavel Miloš 1:3, Tomek Zdeněk 0:4, body hostů: Štěpán Pavel 3:1, Böhm Pavel 4:0, Tamsa Petr 2:2, Böhm František 4:0), TJ Calofrig Borovany B - SK Pedagog ČB C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Zdeněk 3:1, Havlíčková Helena 4:0, Bravenec Vojtěch 4:0, Turek František 2:2, body hostů: Zeman Tomáš 2:2, Founě Jiří 1:3, Petr Pavel 0:4, Pešel Jan 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Sokol Kněžské Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirák Radek 0:4, Blábolil Milan 1:3, Mašek Stanislav 4:0, Hošna Jiří 3:1, body hostů: Bonuš Petr 2:2, Mašek Rudolf 2:2, Kubů David 2:2, Hlávka Jiří 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Slovan Černý Dub B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zima Jiří 3:1, Fošum Rudolf 2:1, Jabůrek Jan 2:0, Duspiva Martin 4:0, Škoda Zdeněk 1:1, WO 0:1, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Húska Radek 0:4, Sekyra Zbyněk 0:3, Blahovec Milan 0:4, WO 1:0), SK Dasný A - KST Štěpánovice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 4:0, Kučera Vít 0:4, Bárta Vlastimil 0:4, Florián Antonín 0:4, body hostů: Langr Radek 3:1, Lang Václav 3:1, Víta Jan 3:1, Urbánek Dušan 3:1),
21. kolo:
SK Dasný A - TJ Sokol České Budějovice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pazderová Klára 1:1, Kučera Vít 1:2, Bárta Vlastimil 1:1, Bárta Vlastimil ml. 3:0, Florián Antonín 0:1, Matouš Václav 0:1, WO 5:0, body hostů: Šauerová Adéla 1:3, Volavková Kateřina 3:1, Suda Stanislav 2:2, WO 0:5), KST Štěpánovice "A" - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nyiri Filip 1:3, Langr Radek 0:3, Víta Jan 2:2, Urbánek Dušan 1:3, WO 1:0, body hostů: Jabůrek Jan 4:0, Škoda Zdeněk 2:2, Fošum Rudolf 2:1, Palivec Zdeněk 1:0, Škoda Martin 2:1, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Nová Ves u ČB B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 2:0, Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 3:1, Karas Lukáš 2:2, Húska Radek 2:0, body hostů: Jirák Radek 0:4, Blábolil Milan 0:4, Hošna Jiří 1:3, Mašek Stanislav 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Calofrig Borovany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bonuš Petr 4:0, Mašek Rudolf 3:1, Fiedler Pavel 0:4, Hlávka Jiří 2:2, body hostů: Jindra Zdeněk 2:2, Petrus Michal st. 3:1, Turek František 1:3, Janoch Jiří 1:3), SK Pedagog ČB C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckmüller Josef 1:3, Founě Jiří 3:1, Zeman Tomáš 3:1, Petr Pavel 0:4, body hostů: Pavel Miloš 2:2, Bašta Josef 1:3, Marek Luboš ml. 4:0, Bulant Marek 2:2), TJ Sokol Zliv A - SKST Týn nad Vltavou o.s. B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 1:3, Böhm Pavel 3:1, Štěpán Pavel 2:2, Böhm František 4:0, body hostů: Hrůza Jan 3:1, Herza Jiří 2:2, Král Ondra 0:4, Bečvář Václav 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Zliv A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volavková Kateřina 2:2, Tenglová Jaroslava 3:1, Suda Stanislav 2:2, Zdrha David 2:2, body hostů: Štěpán Pavel 1:3, Böhm Pavel 4:0, Tamsa Petr 0:4, Böhm František 2:0, Michálek Jiří 0:2), SKST Týn nad Vltavou o.s. B - SK Pedagog ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herza Jiří 3:1, Král Ondra 0:4, Bečvář Václav 1:3, Hrůza Jan 4:0, body hostů: Zeman Tomáš 2:2, Bruckmüller Josef 2:2, Founě Jiří 1:3, Petr Pavel 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Luboš ml. 3:0, Pavel Miloš 1:2, Bulant Marek 3:0, Bašta Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Hlávka Jiří 2:2, Fiedler Pavel 1:3, Bonuš Karel 0:4, WO 0:5), TJ Calofrig Borovany B - TJ Slovan Černý Dub B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoch Jiří 1:3, Hosnedl František 0:3, Turek František 0:3, Jindra Zdeněk 3:1, WO 0:2, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Húska Radek 3:1, Sekyra Zbyněk 2:1, Karas Lukáš 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - KST Štěpánovice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blábolil Milan 1:3, Hošna Jiří 2:2, Mašek Stanislav 4:0, Jirák Radek 1:3, body hostů: Víta Jan 2:2, Langr Radek 2:2, Lang Václav 2:2, Urbánek Dušan 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SK Dasný A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jabůrek Jan 4:0, Zima Jiří 2:2, Vichérek Libor 1:3, Palivec Zdeněk 3:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Matouš Václav 1:3, Bárta Vlastimil 2:2, Bárta Vlastimil ml. 3:1),
Regionální přebor II, muži
1. kolo:
TJ Calofrig Borovany C - SK Žimutice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hosnedl František 3:1, Omar Josef 4:0, Mach Petr 4:0, Frolíková Yvona 3:0, WO 0:1, body hostů: Kučera Miroslav 0:3, Hajný Milan 0:4, Hajný Josef 1:3, Pavlásek Petr 0:4, WO 1:0), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol České Budějovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 3:1, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Petik David st. 0:4, Šauerová Adéla 0:4, Doruch Jacek Tomasz 3:1, Hučík Eduard 3:1), TJ Slovan Černý Dub C - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 2:2, Varyš Milan 4:0, Kočer Jiří 3:1, Blahovec Milan 1:1, Welser Jiří 1:1, body hostů: Bečvář Václav 0:4, Moravec Stanislav 2:2, Bartoš Stanislav 0:4, Melounek Pavel 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vik Daniel 2:1, Kubů David 2:1, Hrdina Karel 2:1, Zeman Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 1:3, Plachý Dušan 2:2, WO 0:5), KST Orel ČB E - TJ Sokol Lišov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška Alex 1:3, Vojta Michal 0:4, Škáva Filip 0:4, Vondrys Ondřej 1:3, body hostů: Bicková Lucie 3:1, Nekovář Michal 3:1, Šachl Jiří 4:0, Šibřina Zdeněk 4:0), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Ladislav 1:3, Tenglová Jaroslava 2:2, Truhlář Jiří 2:2, Zdrha David 3:1, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 3:1, Joun Luděk 1:3, Návara Karel 0:4), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Michal 1:3, Němec Miroslav 1:3, Klásek Miroslav 0:4, Čtvrtník Miroslav 2:2, body hostů: Brož Tomáš 3:1, Škoda Martin 4:0, Škoda Zdeněk 4:0, Duchoň Miroslav 0:3, Vichérek Libor 1:0),
2. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukášek Jiří 1:3, Hajný Milan 0:4, Hajný Josef 0:4, Hrůza Pavel 2:2, body hostů: Burda Ondřej 3:1, Palivec Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 3:0, Brož Tomáš 3:1, Vichérek Libor 1:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - KST Štěpánovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Vrábek Otto 2:1, Prokop Václav 0:4, Návara Filip 3:1, WO 1:0, body hostů: Studený Michal 1:3, Mráz Petr 1:3, Čtvrtník Miroslav 2:1, Nyiri Filip 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol České Budějovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Bicková Lucie 2:2, Nekovář Michal 3:1, Šachl Jiří 1:1, Šibřina Zdeněk 1:1, body hostů: Hronek Jiří 4:0, Truhlář Jiří 0:4, Tenglová Jaroslava 2:2, Havránek Ladislav 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - KST Orel ČB E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 4:0, Pavel František 3:0, Čajan Pavel 0:1, body hostů: Míka Filip 2:2, Novák Jan 0:4, Vojta Michal 0:4, Vondrys Ondřej 0:4), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Stanislav 3:1, Bečvář Václav 1:3, Melounek Pavel 4:0, Bartoš Stanislav 1:3, body hostů: Kubů David 3:1, Ziegelbauer Adam 1:3, Majer Josef 2:2, Stráský Marek 1:3), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Slovan Černý Dub C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petik David ml. 1:3, Hirsch Christian 0:4, Doruch Jacek Tomasz 1:2, Pazderová Klára 4:0, WO 1:0, body hostů: Varyš Milan 3:1, Welser Jiří 1:3, Blahovec Milan 3:1, Kočer Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany C - SK Eso Doubravice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hosnedl František 3:1, Frolíková Yvona 3:1, Mach Petr 3:0, Omar Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Šulda Petr 0:4, Diviš Roman 1:3, Prchal Jiří 0:4, Červený Filip 3:0, WO 1:0),
3. kolo:
SK Eso Doubravice A - SK Žimutice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 2:2, Červený Filip 4:0, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Lukášek Jiří 3:1, Kučera Miroslav 1:3, Hajný Josef 1:3, Hajný Milan 0:4), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Calofrig Borovany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varyš Milan 2:2, Welser Jiří 1:1, Kočer Jiří 1:3, Blahovec Milan 3:1, Streit Štefan 2:0, body hostů: Omar Josef 2:2, Frolíková Yvona 1:3, Hosnedl František 1:3, Bravenec Vojtěch 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol České Budějovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubů David 3:1, Vik Daniel 2:2, Ziegelbauer Adam 1:3, Bonuš Karel 1:3, body hostů: Petik David ml. 0:3, Hirsch Christian 2:2, Doruch Jacek Tomasz 3:1, Hučík Eduard 4:0, Petik David st. 0:1), KST Orel ČB E - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojta Michal 0:4, Vondrys Ondřej 2:0, Matuška Alex 3:1, Míka Filip 3:1, Tupý Vojtěch 1:1, body hostů: Bartoš Stanislav 1:3, Bečvář Václav 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Melounek Pavel 3:1), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tenglová Jaroslava 3:1, Truhlář Jiří 3:1, Havránek Ladislav 1:3, Pechočová Natálie 0:2, WO 0:2, body hostů: Marek Luboš st. 3:0, Tomek Zdeněk 1:2, Čajan Pavel 1:3, Plachý Dušan 2:2, WO 2:0), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol Lišov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Karel ml. 0:3, Němec Miroslav 1:3, Studený Michal 0:4, Nyiri Filip 1:2, WO 1:1, body hostů: Běhounek Petr 3:0, Nekovář Michal 3:0, Šachl Jiří 2:2, Šibřina Zdeněk 4:0, WO 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Tomáš 2:1, Škoda Martin 2:1, Fošum Rudolf 2:1, Škoda Zdeněk 3:1, WO 3:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 0:3, Vrábek Otto 0:3, Joun Luděk 0:3, WO 0:3),
4. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Pavel 1:1, Šálený Miroslav 0:2, Lukášek Jiří 1:2, Pavlásek Petr 0:4, WO 5:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 3:0, Návara Karel 1:1, Joun Luděk 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Nekovář Michal 2:2, Šibřina Zdeněk 3:1, Šachl Jiří 3:1, body hostů: Vichérek Libor 0:4, Duchoň Miroslav 0:4, Škoda Zdeněk 1:3, Škoda Martin 4:0), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - KST Štěpánovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Luboš st. 1:2, Plachý Dušan 1:2, Novák Jiří 1:2, Čajan Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Nyiri Filip 4:0, Studený Michal 4:0, Šícha Martin 0:4, WO 0:5), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol České Budějovice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Bečvář Václav 0:4, Melounek Pavel 2:2, Syrovátka Radek 1:3, body hostů: Truhlář Jiří 2:2, Tenglová Jaroslava 1:3, Zdrha David 4:0, Hronek Jiří 4:0), TJ Sokol České Budějovice E - KST Orel ČB E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Šauerová Adéla 4:0, Hučík Eduard 4:0, Doruch Jacek Tomasz 1:2, WO 0:1, body hostů: Tupý Vojtěch 0:3, Matuška Alex 2:2, Míka Filip 1:3, Vojta Michal 0:4, WO 1:0), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Omar Josef 2:0, Hosnedl František 1:1, Mach Petr 3:0, Frolíková Yvona 2:0, WO 0:7, body hostů: Kubů David 1:2, Vik Daniel 0:2, Hrdina Karel 0:2, Bonuš Karel 0:2, WO 7:0), SK Eso Doubravice A - TJ Slovan Černý Dub C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prchal Jiří 2:2, Diviš Roman 3:1, Červený Filip 3:1, WO 0:5, body hostů: Welser Jiří 1:2, Varyš Milan 1:2, Ludačka Josef 0:1, Kočer Jiří 2:1, Pileček Josef st. 0:2, WO 5:0),
5. kolo:
TJ Slovan Černý Dub C - SK Žimutice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varyš Milan 2:2, Blahovec Milan 2:2, Kočer Jiří 2:2, Welser Jiří 1:1, Pileček Josef st. 0:2, body hostů: Hrůza Pavel 4:0, Kučera Miroslav 2:2, Hajný Josef 2:2, Hajný Milan 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory B - SK Eso Doubravice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vik Daniel 2:2, Kubů David 3:1, Hrdina Karel 2:2, Fiedler Pavel 0:4, body hostů: Červený Filip 4:0, Červený Rudolf st. 1:3, Prchal Jiří 1:3, Diviš Roman 3:1), KST Orel ČB E - TJ Calofrig Borovany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škáva Filip 0:2, Vojta Michal 0:3, Tupý Vojtěch 0:3, Míka Filip 1:2, Novák Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Frolíková Yvona 3:0, Omar Josef 3:0, Hosnedl František 2:1, Mach Petr 3:0, WO 0:4), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol České Budějovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Ladislav 3:1, Tenglová Jaroslava 2:0, Tušl Mikuláš 0:4, Truhlář Jiří 4:0, Pechoč Šimon 0:2, body hostů: Bačiaková Adéla 1:3, Brandejs Michal 1:3, Petik David st. 2:2, Dobiáš Šimon 3:1), KST Štěpánovice "B" - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Michal 3:1, Nyiri Filip 4:0, Dvořák Karel ml. 3:1, Němec Miroslav 2:2, body hostů: Melounek Pavel 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Bartoš Stanislav 0:4, Syrovátka Radek 0:4), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fošum Rudolf 4:0, Palivec Zdeněk 1:1, Škoda Zdeněk 4:0, Brož Tomáš 3:1, Vichérek Libor 1:1, body hostů: Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 1:3, Plachý Dušan 1:3, Čajan Pavel 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Lišov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Joun Luděk 0:4, Návara Karel 1:3, Návara Filip 3:1, body hostů: Běhounek Petr 3:1, Bicková Lucie 2:1, Nekovář Michal 2:2, Šibřina Zdeněk 1:3, Šachl Jiří 0:1),
6. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol Lišov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukášek Jiří 1:2, Kučera Miroslav 0:3, Hajný Milan 0:4, Hajný Josef 1:3, WO 2:0, body hostů: Běhounek Petr 4:0, Nekovář Michal 3:1, Fanta Rudolf 2:0, Šibřina Zdeněk 3:1, WO 0:2), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 1:2, Plachý Dušan 2:2, Čajan Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 3:1, Návara Karel 1:2, Jirák Radek 1:3, WO 0:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Stanislav 1:1, Plaňanský Jiří 3:1, Melounek Pavel 1:3, Syrovátka Radek 1:3, Moravec Stanislav 0:2, body hostů: Fošum Rudolf 3:1, Palivec Zdeněk 3:1, Škoda Zdeněk 3:1, Duchoň Miroslav 1:3), TJ Sokol České Budějovice E - KST Štěpánovice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauerová Adéla 2:2, Doruch Jacek Tomasz 3:1, Petik David st. 0:4, Petik David ml. 0:4, body hostů: Studený Michal 3:1, Nyiri Filip 2:2, Mráz Petr 2:2, Němec Miroslav 4:0), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol České Budějovice D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoch Jiří 3:0, Mach Petr 0:2, Omar Josef 3:0, Hosnedl František 3:0, WO 5:1, body hostů: Truhlář Jiří 1:3, Tenglová Jaroslava 1:3, Havránek Ladislav 0:3, WO 1:5), SK Eso Doubravice A - KST Orel ČB E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Prchal Jiří 3:1, Vančura Stanislav 2:2, Honsa Petr 2:2, body hostů: Míka Filip 4:0, Vondrys Ondřej 0:4, Vojta Michal 2:2, Škáva Filip 0:4), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Kněžské Dvory B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Varyš Milan 2:1, Welser Jiří 1:1, Streit Štefan 2:1, Pileček Josef st. 2:1, Kočer Jiří 1:0, WO 5:0, body hostů: Hrdina Karel 1:3, Kubů David 3:1, Ziegelbauer Adam 0:4, WO 0:5),
7. kolo:
TJ Sokol Kněžské Dvory B - SK Žimutice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vik Daniel 3:1, Kubů David 2:1, Hrdina Karel 3:1, Majer Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Šálený Miroslav 2:2, Kučera Miroslav 0:4, Lukášek Jiří 0:3, Hajný Josef 2:2, WO 1:0), KST Orel ČB E - TJ Slovan Černý Dub C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škáva Filip 0:4, Bonuš Petr 0:4, Novák Jan 0:4, Žáček Martin 0:4, body hostů: Welser Jiří 1:0, Kočer Jiří 4:0, Blahovec Milan 4:0, Varyš Milan 4:0, Pileček Josef st. 3:0), TJ Sokol České Budějovice D - SK Eso Doubravice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truhlář Jiří 3:1, Havránek Ladislav 2:2, Tušl Mikuláš 0:4, Tenglová Jaroslava 3:1, body hostů: Červený Filip 2:2, Diviš Roman 2:2, Červený Rudolf st. 2:2, Prchal Jiří 2:2), KST Štěpánovice "B" - TJ Calofrig Borovany C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Petr 0:4, Dvořák Karel ml. 0:4, Němec Miroslav 0:4, Klásek Miroslav 4:0, body hostů: Frolíková Yvona 3:1, Omar Josef 3:1, Bravenec Vojtěch 3:1, Mach Petr 3:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol České Budějovice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Zdeněk 3:1, Duchoň Miroslav 0:2, Fošum Rudolf 4:0, Brož Tomáš 3:1, Vichérek Libor 1:1, body hostů: Pazderová Klára 3:1, Šauerová Adéla 1:3, Doruch Jacek Tomasz 1:3, Hučík Eduard 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joun Luděk 2:2, Prokop Václav 0:4, Návara Karel 1:3, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Melounek Pavel 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Bečvář Václav 2:2, Syrovátka Radek 3:1), TJ Sokol Lišov A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Nekovář Michal 2:2, Šibřina Zdeněk 1:2, Šachl Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 0:4, Pavel František 0:3, WO 0:1),
8. kolo:
SK Žimutice B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 3:1, Šálený Miroslav 4:0, Pavlásek Petr 1:3, Hajný Milan 2:2, body hostů: Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 3:1, Pavel František 2:2, Čajan Pavel 0:4), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol Lišov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaňanský Jiří 4:0, Bečvář Václav 1:3, Melounek Pavel 2:2, Moravec Stanislav 0:4, body hostů: Běhounek Petr 3:1, Bicková Lucie 2:2, Šachl Jiří 2:2, Šibřina Zdeněk 2:2), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doruch Jacek Tomasz 2:1, Hirsch Christian 0:3, Petik David ml. 0:3, Petik David st. 0:3, WO 4:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 3:0, Prokop Václav 2:1, Návara Karel 1:1, WO 0:4), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hosnedl František 0:4, Janoch Jiří 0:4, Mach Petr 0:2, Frolíková Yvona 0:3, WO 0:3, body hostů: Brož Tomáš 2:0, Škoda Zdeněk 4:0, Škoda Martin 4:0, Fošum Rudolf 3:0, WO 3:0), SK Eso Doubravice A - KST Štěpánovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 4:0, Červený Filip 4:0, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 1:3, body hostů: Němec Miroslav 2:2, Studený Michal 1:3, Mráz Petr 0:4, Dvořák Karel ml. 2:2), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol České Budějovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pileček Josef st. 1:3, Blahovec Milan 2:2, Kočer Jiří 3:1, Varyš Milan 2:2, body hostů: Hronek Jiří 4:0, Truhlář Jiří 1:3, Havránek Ladislav 0:4, Tenglová Jaroslava 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - KST Orel ČB E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubů David 4:0, Vik Daniel 3:1, Hrdina Karel 2:2, Majer Josef 3:1, body hostů: Vojta Michal 0:4, Vondrys Ondřej 0:4, Tupý Vojtěch 1:3, Míka Filip 3:1),
9. kolo:
KST Orel ČB E - SK Žimutice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Alex 2:2, Vondrys Ondřej 0:4, Vojta Michal 0:4, Tupý Vojtěch 2:2, body hostů: Hrůza Pavel 2:0, Šálený Miroslav 4:0, Lukášek Jiří 2:2, Hajný Josef 3:1, Hajný Milan 1:1), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Kněžské Dvory B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 4:0, Truhlář Jiří 2:2, Havránek Ladislav 0:4, Tenglová Jaroslava 1:3, body hostů: Vik Daniel 1:3, Kubů David 3:1, Hrdina Karel 3:1, Zeman Jan 2:2), KST Štěpánovice "B" - TJ Slovan Černý Dub C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čtvrtník Miroslav 3:1, Klásek Miroslav 1:3, Němec Miroslav 1:3, Nyiri Filip 3:1, body hostů: Blahovec Milan 1:3, Varyš Milan 3:1, Pileček Josef st. 1:3, Kočer Jiří 3:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SK Eso Doubravice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Martin 4:0, Škoda Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 3:1, Duchoň Miroslav 0:2, Vichérek Libor 0:2, body hostů: Prchal Jiří 1:3, Diviš Roman 1:3, Červený Filip 3:1, Šulda Petr 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Calofrig Borovany C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joun Luděk 1:2, Návara Karel 0:3, Prokop Václav 0:3, Nápravník Jakub 4:0, WO 0:3, body hostů: Turek František 2:2, Frolíková Yvona 2:1, Omar Josef 2:1, Mach Petr 2:1, WO 3:0), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol České Budějovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 4:0, Bašta Michal 1:3, body hostů: Doruch Jacek Tomasz 1:3, Šauerová Adéla 1:3, Hučík Eduard 1:3, Bačiaková Adéla 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel František 0:3, Plachý Dušan 3:0, WO 1:1, body hostů: Melounek Pavel 1:2, Moravec Stanislav 2:2, Skaláková Denisa 2:2, Bečvář Václav 0:3, WO 1:1),
10. kolo:
SK Žimutice B - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený Miroslav 4:0, Kučera Miroslav 2:2, Hajný Milan 2:1, Hajný Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Bartoš Stanislav 1:3, Moravec Stanislav 1:3, Melounek Pavel 3:1, Bečvář Václav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauerová Adéla 3:1, Dobiáš Šimon 0:4, Hirsch Christian 1:3, Doruch Jacek Tomasz 2:0, Hučík Eduard 1:1, body hostů: Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 3:1, Marek Luboš st. 2:2, Pavel František 1:3), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Lišov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Omar Josef 3:1, Hosnedl František 1:3, Mach Petr 2:2, Turek František 3:1, body hostů: Běhounek Petr 3:1, Bicková Lucie 1:3, Nekovář Michal 1:3, Šachl Jiří 0:2, Šibřina Zdeněk 2:0), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Filip 3:1, Šulda Petr 2:1, 0:1, WO 1:4, body hostů: Nápravník Jakub 3:0, Návara Filip 0:3, Joun Luděk 1:3, Návara Karel 0:2, WO 4:1), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Welser Jiří 0:4, Blahovec Milan 0:4, Varyš Milan 2:2, Pileček Josef st. 1:3, body hostů: Brož Tomáš 2:2, Fošum Rudolf 4:0, Škoda Zdeněk 3:1, Škoda Martin 4:0), TJ Sokol Kněžské Dvory B - KST Štěpánovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 3:1, Hrdina Karel 3:1, Kubů David 4:0, Zeman Jan 3:1, body hostů: Šícha Martin 0:4, Dvořák Karel ml. 2:2, Ingvort David 0:4, Mráz Petr 1:3), KST Orel ČB E - TJ Sokol České Budějovice D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Jan 0:3, Bonuš Petr 0:3, Matuška Alex 1:2, Vojta Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, Havránek Ladislav 2:2, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol České Budějovice D - SK Žimutice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hronek Jiří 4:0, Havránek Ladislav 0:3, Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 3:1, WO 0:1, body hostů: Šálený Miroslav 2:2, Kučera Miroslav 1:3, Lukášek Jiří 0:3, Pavlásek Petr 1:3, WO 1:0), KST Štěpánovice "B" - KST Orel ČB E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Miroslav 1:3, Studený Michal 3:1, Mráz Petr 3:1, Nyiri Filip 4:0, body hostů: Matuška Alex 3:1, Tupý Vojtěch 1:3, Vojta Michal 1:3, Novák Jan 0:4), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Kněžské Dvory B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Tomáš 4:0, Škoda Martin 4:0, Duchoň Miroslav 1:3, Fošum Rudolf 2:0, Škoda Zdeněk 1:1, body hostů: Stráský Marek 1:3, Majer Josef 1:3, Kubů David 1:3, Ziegelbauer Adam 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návara Karel 1:3, Prokop Václav 1:3, Návara Filip 3:1, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Welser Jiří 1:0, Varyš Milan 2:2, Kočer Jiří 1:3, Blahovec Milan 2:2, Pileček Josef st. 1:2), TJ Sokol Lišov A - SK Eso Doubravice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běhounek Petr 2:1, Nekovář Michal 1:2, Šibřina Zdeněk 1:2, Šachl Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Diviš Roman 2:2, Červený Filip 3:1, Šulda Petr 0:4, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Calofrig Borovany C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Zdeněk 1:3, Novák Jiří 0:4, Levý Roman 0:1, Plachý Dušan 0:4, WO 0:3, body hostů: Turek František 3:0, Hosnedl František 3:0, Omar Josef 4:0, Mach Petr 2:1, WO 3:0), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol České Budějovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Bečvář Václav 2:2, Melounek Pavel 2:2, Bartoš Stanislav 1:3, body hostů: Petik David st. 3:1, Doruch Jacek Tomasz 3:1, Šauerová Adéla 0:4, Hučík Eduard 3:1),
12. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol České Budějovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Šálený Miroslav 4:0, Lukášek Jiří 3:1, Pavlásek Petr 1:3, body hostů: Šauerová Adéla 1:3, Petik David st. 0:4, Doruch Jacek Tomasz 1:3, Hučík Eduard 2:2), TJ Calofrig Borovany C - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Omar Josef 0:4, Hosnedl František 2:1, Mach Petr 2:1, Turek František 1:3, WO 1:1, body hostů: Syrovátka Radek 2:2, Slepička Jan 1:3, Bečvář Václav 3:0, Melounek Pavel 3:0, WO 1:1), SK Eso Doubravice A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Filip 4:0, Červený Rudolf st. 2:2, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Plachý Dušan 1:3, Tomek Zdeněk 2:2, Marek Luboš st. 1:3, Pavel František 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Lišov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bromová Jana 0:4, Pileček Josef st. 0:4, Varyš Milan 2:2, Welser Jiří 0:4, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 3:1, Běhounek Petr 4:0, Nekovář Michal 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubů David 3:1, Vik Daniel 2:1, Zeman Jan 1:2, Ziegelbauer Adam 2:2, WO 2:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Prokop Václav 0:4, Návara Filip 1:2, Návara Karel 1:2, WO 0:2), KST Orel ČB E - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Alex 3:1, Vojta Michal 1:3, Míka Filip 1:3, Tupý Vojtěch 1:3, body hostů: Duchoň Miroslav 0:2, Brož Tomáš 3:1, Škoda Zdeněk 2:2, Fošum Rudolf 4:0, Vichérek Libor 1:1), TJ Sokol České Budějovice D - KST Štěpánovice "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zdrha David 4:0, Hronek Jiří 4:0, Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 2:2, WO 0:1, body hostů: Studený Michal 0:4, Nyiri Filip 0:4, Ondič Marian 1:3, Němec Miroslav 1:3, WO 1:0),
13. kolo:
KST Štěpánovice "B" - SK Žimutice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Michal 2:2, Němec Miroslav 1:3, Mráz Petr 1:3, Nyiri Filip 1:3, body hostů: Šálený Miroslav 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Pavlásek Petr 2:2, Hajný Josef 1:3), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol České Budějovice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škoda Martin 3:0, Fošum Rudolf 1:1, Škoda Zdeněk 2:1, Brož Tomáš 2:1, Vichérek Libor 0:1, WO 5:0, body hostů: Hronek Jiří 3:1, Truhlář Jiří 0:4, Tenglová Jaroslava 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - KST Orel ČB E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joun Luděk 3:1, Prokop Václav 3:1, Návara Karel 3:1, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Míka Filip 1:3, Žáček Martin 0:4, Matuška Alex 2:2, Bonuš Petr 0:4), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Kněžské Dvory B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 3:1, body hostů: Kubů David 1:3, Fiedler Pavel 0:4, Hrdina Karel 0:4, Ziegelbauer Adam 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Slovan Černý Dub C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 2:2, Pavel František 2:2, body hostů: Pileček Josef st. 1:3, Babouček František 0:4, Welser Jiří 2:2, Blahovec Milan 3:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - SK Eso Doubravice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Syrovátka Radek 1:1, Melounek Pavel 4:0, Slepička Jan 2:2, Bečvář Václav 1:0, WO 0:1, body hostů: Diviš Roman 3:1, Prchal Jiří 0:4, Červený Filip 2:1, Červený Rudolf st. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Calofrig Borovany C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petik David st. 0:4, Šauerová Adéla 0:3, Doruch Jacek Tomasz 2:1, Hučík Eduard 2:2, WO 2:0, body hostů: Frolíková Yvona 3:1, Ferda Zdeněk 2:2, Hosnedl František 2:1, Mach Petr 3:0, WO 0:2),
14. kolo:
SK Žimutice B - TJ Calofrig Borovany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hajný Milan 1:3, Hajný Josef 3:1, Pavlásek Petr 2:2, Šálený Miroslav 3:1, body hostů: Frolíková Yvona 2:2, Bravenec Vojtěch 0:4, Omar Josef 2:2, Mach Petr 3:1), TJ Sokol České Budějovice E - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauerová Adéla 4:0, Hirsch Christian 0:4, Doruch Jacek Tomasz 2:2, Hučík Eduard 2:2, body hostů: Diviš Roman 1:3, Červený Rudolf st. 2:2, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 3:1), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Stanislav 3:1, Bečvář Václav 0:4, Melounek Pavel 3:1, Slepička Jan 2:2, body hostů: Blahovec Milan 2:2, Varyš Milan 4:0, Tetenka Stanislav 1:3, Pileček Josef st. 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 1:3, Pavel František 0:3, Novák Jiří 0:1, body hostů: Kubů David 3:1, Stráský Marek 2:2, Hrdina Karel 4:0, Majer Josef 1:3), TJ Sokol Lišov A - KST Orel ČB E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 3:1, body hostů: Míka Filip 1:3, Vojta Michal 0:4, Tupý Vojtěch 0:4, Matuška Alex 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol České Budějovice D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Joun Luděk 0:4, Návara Karel 0:4, Návara Filip 3:1, WO 1:0, body hostů: Tenglová Jaroslava 3:1, Truhlář Jiří 2:2, Vazač Miloslav 2:2, Havránek Ladislav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - KST Štěpánovice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Miroslav 1:1, Škoda Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 4:0, Brož Tomáš 3:1, Vichérek Libor 1:1, body hostů: Němec Miroslav 1:3, Mráz Petr 0:4, Nyiri Filip 1:3, Čtvrtník Miroslav 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SK Žimutice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Tomáš 4:0, Škoda Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 4:0, Duchoň Miroslav 2:0, Vichérek Libor 1:1, body hostů: Lukášek Jiří 1:3, Kučera Miroslav 0:4, Hajný Josef 1:3, Hajný Milan 0:4), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Miroslav 1:2, Studený Michal 2:2, Nyiri Filip 1:2, Mráz Petr 1:3, WO 2:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 3:0, Joun Luděk 1:3, Návara Karel 1:2, WO 0:2), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Lišov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdrha David 0:1, Truhlář Jiří 2:2, Vazač Miloslav 0:4, Tenglová Jaroslava 2:2, Havránek Ladislav 0:3, body hostů: Bicková Lucie 2:2, Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 2:2, Běhounek Petr 4:0), KST Orel ČB E - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Alex 3:1, Bonuš Petr 1:3, Kučera Tomáš 0:4, Žáček Martin 0:4, body hostů: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 3:1, Levý Roman 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubů David 2:2, Vik Daniel 0:4, Zeman Jan 1:2, Hrdina Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Slepička Jan 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Melounek Pavel 4:0, Bečvář Václav 1:2, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol České Budějovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludačka Josef 1:3, Blahovec Milan 4:0, Varyš Milan 4:0, Pileček Josef st. 1:3, body hostů: Šauerová Adéla 2:2, Petik David st. 0:4, Doruch Jacek Tomasz 2:2, Hučík Eduard 2:2), SK Eso Doubravice A - TJ Calofrig Borovany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 2:2, Prchal Jiří 2:2, Červený Filip 4:0, Červený Rudolf st. 0:2, WO 0:2, body hostů: Hosnedl František 1:2, Bravenec Vojtěch 1:2, Frolíková Yvona 2:2, Mach Petr 2:2, WO 2:0),
16. kolo:
SK Žimutice B - SK Eso Doubravice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Miroslav 2:2, Pavlásek Petr 2:2, Hajný Josef 3:1, Hajný Milan 3:1, body hostů: Šulda Petr 1:3, Prchal Jiří 0:4, Červený Rudolf st. 2:2, Červený Filip 3:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Slovan Černý Dub C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hosnedl František 1:3, Bravenec Vojtěch 3:1, Mach Petr 0:4, Frolíková Yvona 2:2, body hostů: Varyš Milan 4:0, Blahovec Milan 3:1, Ludačka Josef 1:3, Pileček Josef st. 2:2), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauerová Adéla 4:0, Petik David st. 2:2, Petik David ml. 0:4, Hučík Eduard 3:1, body hostů: Zeman Jan 2:2, Pokorný Jiří 1:3, Kubů David 2:2, Hrdina Karel 2:2), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - KST Orel ČB E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Stanislav 4:0, Bečvář Václav 2:2, Melounek Pavel 3:1, Slepička Jan 1:0, Plaňanský Jiří 3:0, body hostů: Mejzlík Matěj 0:4, Míka Filip 2:2, Vojta Michal 1:3, Kučera Tomáš 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol České Budějovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 2:2, Čajan Pavel 2:2, Plachý Dušan 0:2, Novák Jiří 0:2, body hostů: Vazač Miloslav 1:3, Truhlář Jiří 2:2, Tenglová Jaroslava 2:2, Zdrha David 4:0), TJ Sokol Lišov A - KST Štěpánovice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Šibřina Zdeněk 3:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 4:0, WO 1:0, body hostů: Mráz Petr 0:4, Studený Michal 0:4, Nyiri Filip 0:3, Němec Miroslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Návara Karel 0:4, Joun Luděk 1:2, Návara Filip 1:3, WO 0:1, body hostů: Palivec Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 3:1, Škoda Martin 2:2, Vichérek Libor 1:2, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SK Žimutice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joun Luděk 2:2, Návara Karel 3:1, Čipera Jan 0:4, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Lukášek Jiří 2:2, Kučera Miroslav 1:3, Hajný Josef 2:2, Hajný Milan 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Lišov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Martin 4:0, Palivec Zdeněk 1:1, Fošum Rudolf 3:1, Burda Ondřej 2:2, Škoda Zdeněk 0:2, body hostů: Běhounek Petr 3:1, Šibřina Zdeněk 0:4, Šachl Jiří 2:2, Bicková Lucie 1:3), KST Štěpánovice "B" - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studený Michal 4:0, Mráz Petr 1:3, Nyiri Filip 0:3, Němec Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 2:2, Levý Roman 1:2, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice D - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tenglová Jaroslava 1:2, Truhlář Jiří 3:1, Zdrha David 3:0, Havránek Ladislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Bečvář Václav 1:1, Slepička Jan 0:3, Moravec Stanislav 0:4, Melounek Pavel 3:0, Syrovátka Radek 0:2, WO 0:2), KST Orel ČB E - TJ Sokol České Budějovice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrys Ondřej 2:2, Vojta Michal 2:2, Bonuš Petr 0:4, Kučera Tomáš 1:3, body hostů: Hučík Eduard 4:0, Petik David st. 2:2, Dobiáš Šimon 1:3, Šauerová Adéla 4:0), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Calofrig Borovany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Karel 3:1, Vik Daniel 2:2, Kubů David 3:1, Ziegelbauer Adam 1:3, body hostů: Hosnedl František 1:3, Omar Josef 2:2, Frolíková Yvona 2:2, Mach Petr 2:2), TJ Slovan Černý Dub C - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pileček Josef st. 3:1, Blahovec Milan 3:1, Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 1:3, body hostů: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 2:2, Šulda Petr 2:2, Jungwirth Jan st. 0:4),
18. kolo:
SK Žimutice B - TJ Slovan Černý Dub C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hajný Josef 3:1, Kučera Miroslav 3:1, Hajný Milan 2:2, Pavlásek Petr 2:2, body hostů: Pileček Josef st. 1:3, Ludačka Josef 0:4, Welser Jiří 2:2, Blahovec Milan 3:1), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Kněžské Dvory B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 3:1, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Kubů David 2:2, Zeman Jan 3:1, Ziegelbauer Adam 0:4, Bonuš Karel 0:4), TJ Calofrig Borovany C - KST Orel ČB E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoch Jiří 2:0, Hosnedl František 2:2, Mach Petr 4:0, Frolíková Yvona 3:0, Špilauer Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Matuška Alex 0:3, Vojta Michal 1:3, Tupý Vojtěch 1:3, Míka Filip 1:3, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol České Budějovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hučík Eduard 3:1, Šauerová Adéla 3:1, Petik David st. 1:3, Doruch Jacek Tomasz 2:2, body hostů: Vazač Miloslav 2:2, Truhlář Jiří 4:0, Havránek Ladislav 1:3, Tušl Mikuláš 0:4), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - KST Štěpánovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Stanislav 2:1, Syrovátka Radek 0:1, Melounek Pavel 1:2, Bečvář Václav 1:1, Slepička Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Nyiri Filip 1:3, Mráz Petr 4:0, Liška Václav 1:3, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Zdeněk 0:3, Marek Luboš st. 1:2, Novák Jiří 0:3, Plachý Dušan 0:3, WO 4:0, body hostů: Palivec Zdeněk 3:0, Burda Ondřej 3:0, Fošum Rudolf 3:0, Škoda Zdeněk 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 2:0, Šibřina Zdeněk 1:1, Šachl Jiří 2:0, Běhounek Petr 3:0, WO 7:0, body hostů: Nápravník Jakub 1:1, Návara Karel 0:3, Návara Filip 0:2, Joun Luděk 0:2, WO 0:7),
19. kolo:
TJ Sokol Lišov A - SK Žimutice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 4:0, Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 4:0, body hostů: Hajný Josef 0:4, Kučera Miroslav 0:4, Lukášek Jiří 0:4, Hajný Milan 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joun Luděk 1:3, Návara Karel 0:4, Návara Filip 0:3, Nápravník Jakub 4:0, WO 0:1, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 3:1, Plachý Dušan 2:2, Levý Roman 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec Zdeněk 3:1, Burda Ondřej 2:2, Brož Tomáš 3:0, Škoda Zdeněk 3:0, Vichérek Libor 1:0, WO 0:1, body hostů: Bečvář Václav 0:4, Slepička Jan 1:3, Moravec Stanislav 1:3, Melounek Pavel 1:2, WO 1:0), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol České Budějovice E 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Michal 4:0, Mráz Petr 4:0, Nyiri Filip 4:0, Němec Miroslav 4:0, body hostů: Bačiaková Adéla 0:4, Hirsch Christian 0:4, Brandejs Michal 0:4, Dobiáš Šimon 0:4), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Calofrig Borovany C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, Vazač Miloslav 3:1, Havránek Ladislav 2:2, body hostů: Mach Petr 1:3, Omar Josef 1:3, Hosnedl František 1:3, Pršín Karel 0:4), KST Orel ČB E - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 4:0, Míka Filip 3:1, Novák Jan 0:4, Vondrys Ondřej 2:2, body hostů: Diviš Roman 1:3, Červený Rudolf st. 2:2, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Slovan Černý Dub C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vik Daniel 3:1, Zeman Jan 2:1, Kubů David 3:1, Hrdina Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Blahovec Milan 1:3, Varyš Milan 3:1, Ludačka Josef 0:3, Pileček Josef st. 0:4, WO 0:1),
20. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Kučera Miroslav 0:4, Lukášek Jiří 1:3, Šálený Miroslav 4:0, body hostů: Majer Josef 2:2, Kubů David 2:2, Hrdina Karel 2:2, Vik Daniel 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - KST Orel ČB E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Welser Jiří 1:3, Blahovec Milan 3:1, Varyš Milan 3:1, Pileček Josef st. 3:1, body hostů: Vojta Michal 1:3, Novák Jan 0:4, Tupý Vojtěch 4:0, Vondrys Ondřej 1:3), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol České Budějovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 2:2, Šulda Petr 2:1, Prchal Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Truhlář Jiří 4:0, Vazač Miloslav 0:4, Tenglová Jaroslava 2:2, Havránek Ladislav 0:3, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany C - KST Štěpánovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek František 3:1, Frolíková Yvona 3:1, Mach Petr 0:2, Omar Josef 1:3, Janoch Jiří 0:2, body hostů: Studený Michal 3:1, Mráz Petr 3:1, Nyiri Filip 1:3, Němec Miroslav 2:2), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šauerová Adéla 2:1, Petik David st. 0:4, Petik David ml. 0:3, WO 2:5, body hostů: Brož Tomáš 2:0, Fošum Rudolf 2:0, Škoda Zdeněk 2:1, Duchoň Miroslav 2:1, WO 5:2), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Stanislav 2:1, Bečvář Václav 2:1, Melounek Pavel 2:1, Slepička Jan 3:1, WO 2:1, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 0:3, Joun Luděk 0:3, Prokop Václav 0:3, WO 1:2), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol Lišov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 1:3, Novák Jiří 0:2, Plachý Dušan 0:4, Čajan Pavel 0:2, body hostů: Šachl Jiří 4:0, Šibřina Zdeněk 3:1, Nekovář Michal 3:1, Vávra Václav 3:1),
21. kolo:
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - SK Žimutice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 4:0, Novák Jiří 1:1, Plachý Dušan 4:0, Čajan Pavel 1:1, body hostů: Lukášek Jiří 1:3, Kučera Miroslav 1:3, Pavlásek Petr 0:4, Pavlásek Michal 1:3), TJ Sokol Lišov A - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicková Lucie 4:0, Šachl Jiří 2:2, Vávra Václav 2:2, Běhounek Petr 4:0, body hostů: Bečvář Václav 1:3, Slepička Jan 1:3, Moravec Stanislav 0:4, Melounek Pavel 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol České Budějovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Návara Filip 4:0, Joun Luděk 3:1, Návara Karel 3:1, body hostů: Bačiaková Adéla 0:4, Hirsch Christian 1:3, Brandejs Michal 0:4, Dobiáš Šimon 1:3), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Calofrig Borovany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Martin 4:0, Palivec Zdeněk 2:0, Duchoň Miroslav 1:3, Fošum Rudolf 3:0, Škoda Zdeněk 2:0, WO 0:1, body hostů: Hosnedl František 1:2, Janoch Jiří 1:3, Bravenec Vojtěch 1:3, Pršín Karel 0:4, WO 1:0), KST Štěpánovice "B" - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studený Michal 3:1, Mráz Petr 2:2, Němec Miroslav 2:2, Nyiri Filip 3:1, body hostů: Diviš Roman 2:2, Červený Filip 4:0, Šulda Petr 0:4, Jungwirth Jan st. 0:4), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Slovan Černý Dub C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 3:1, Havránek Ladislav 0:3, Vazač Miloslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Varyš Milan 3:1, Blahovec Milan 1:3, Ludačka Josef 1:3, Pileček Josef st. 0:3, WO 1:0), KST Orel ČB E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta Michal 1:3, Vondrys Ondřej 2:2, Bonuš Petr 0:4, Míka Filip 3:1, body hostů: Majer Josef 3:1, Stráský Marek 2:2, Kubů David 2:2, Zeman Jan 3:1),
22. kolo:
SK Žimutice B - KST Orel ČB E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hajný Josef 1:3, Hajný Milan 2:2, Pavlásek Michal 1:3, Hrůza Pavel 3:1, body hostů: Míka Filip 4:0, Vojta Michal 1:3, Tupý Vojtěch 2:2, Matuška Alex 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol České Budějovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubů David 3:1, Vik Daniel 1:3, Zeman Jan 1:3, Hrdina Karel 2:2, body hostů: Truhlář Jiří 3:1, Vazač Miloslav 2:2, Tenglová Jaroslava 3:1, Havránek Ladislav 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - KST Štěpánovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pileček Josef st. 0:4, Blahovec Milan 2:2, Varyš Milan 3:1, Ludačka Josef 1:3, body hostů: Studený Michal 2:2, Mráz Petr 2:2, Němec Miroslav 2:2, Nyiri Filip 4:0), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Filip 3:1, Šulda Petr 1:3, Prchal Jiří 1:3, body hostů: Škoda Zdeněk 2:2, Škoda Martin 4:0, Brož Tomáš 1:3, Fošum Rudolf 1:0, Duchoň Miroslav 0:3), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoch Jiří 3:1, Frolíková Yvona 1:1, Hosnedl František 2:0, Turek František 4:0, Ferda Zdeněk 0:2, WO 0:2, body hostů: Nápravník Jakub 2:2, Prokop Václav 0:4, Návara Filip 1:2, Joun Luděk 1:2, WO 2:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Lišov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hirsch Christian 2:2, Dobiáš Šimon 2:2, Bačiaková Adéla 0:4, Brandejs Michal 0:4, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Uhrová Veronika 4:0, 2:2, Bašta Michal 2:2), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Stanislav 2:2, Syrovátka Radek 0:1, Melounek Pavel 2:1, Plaňanský Jiří 4:0, Bečvář Václav 1:2, WO 1:0, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 2:2, Plachý Dušan 1:3, Levý Roman 0:3, WO 0:1),
23. kolo:
SKST Týn nad Vltavou o.s. C - SK Žimutice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Stanislav 3:1, Bečvář Václav 0:2, Melounek Pavel 3:1, Bartoš Stanislav 2:2, WO 0:2, body hostů: Hajný Josef 1:3, Šálený Miroslav 2:2, Kučera Miroslav 1:2, Pavlásek Petr 2:1, WO 2:0), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - TJ Sokol České Budějovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 3:0, Tomek Zdeněk 4:0, Plachý Dušan 3:1, Levý Roman 2:0, Novák Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Bačiaková Adéla 0:4, Hirsch Christian 2:1, Brandejs Michal 0:4, Dobiáš Šimon 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Lišov A - TJ Calofrig Borovany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 1:2, Šachl Jiří 2:2, Šibřina Zdeněk 3:1, Běhounek Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Turek František 2:2, Frolíková Yvona 0:3, Hosnedl František 2:2, Janoch Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SK Eso Doubravice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nápravník Jakub 4:0, Prokop Václav 0:4, Návara Filip 3:1, Joun Luděk 1:3, body hostů: Diviš Roman 2:2, Červený Filip 3:1, Červený Rudolf st. 1:3, Prchal Jiří 2:2), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Slovan Černý Dub C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Zdeněk 3:0, Brož Tomáš 3:0, Fošum Rudolf 4:0, Duchoň Miroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Pileček Josef st. 0:4, Ludačka Josef 0:3, Varyš Milan 1:2, Blahovec Milan 0:4, WO 2:0), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol Kněžské Dvory B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Michal 1:3, Mráz Petr 1:3, Nyiri Filip 3:1, Němec Miroslav 1:3, body hostů: Kubů David 3:1, Ziegelbauer Adam 0:4, Hrdina Karel 3:1, Zeman Jan 4:0), TJ Sokol České Budějovice D - KST Orel ČB E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truhlář Jiří 4:0, Vazač Miloslav 1:3, Havránek Ladislav 2:2, Tenglová Jaroslava 4:0, body hostů: Míka Filip 2:2, Vojta Michal 1:3, Matuška Alex 1:3, Vondrys Ondřej 1:3),
24. kolo:
SK Žimutice B - TJ Sokol České Budějovice D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrůza Pavel 3:0, Kučera Miroslav 0:3, Lukášek Jiří 2:1, Šálený Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Truhlář Jiří 1:3, Tenglová Jaroslava 2:2, Havránek Ladislav 1:3, WO 0:5), KST Orel ČB E - KST Štěpánovice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrys Ondřej 3:1, Vojta Michal 2:2, Míka Filip 4:0, Pazderová Klára 4:0, body hostů: Studený Michal 1:3, Mráz Petr 0:4, Němec Miroslav 0:4, Nyiri Filip 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vik Daniel 1:3, Hrdina Karel 1:2, Majer Josef 1:3, Stráský Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Brož Tomáš 3:1, Škoda Zdeněk 4:0, Fošum Rudolf 3:0, Duchoň Miroslav 0:4, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pileček Josef st. 1:3, Blahovec Milan 3:1, Varyš Milan 3:1, Ludačka Josef 1:3, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Joun Luděk 2:2, Návara Filip 2:2, Prokop Václav 0:4), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Lišov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Roman 2:2, Červený Rudolf st. 1:2, Prchal Jiří 0:4, Jungwirth Jan st. 0:4, WO 1:0, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Šachl Jiří 2:2, Bicková Lucie 3:0, Nekovář Michal 3:1, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoch Jiří 4:0, Ferda Zdeněk 0:4, Hosnedl František 2:1, Turek František 4:0, WO 0:1, body hostů: Tomek Zdeněk 2:2, Plachý Dušan 1:3, Levý Roman 0:1, Novák Jiří 1:2, Čajan Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice E - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauerová Adéla 4:0, Petik David st. 1:3, Petik David ml. 0:4, Hučík Eduard 3:1, body hostů: Bečvář Václav 2:2, Slepička Jan 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Melounek Pavel 3:1),
25. kolo:
TJ Sokol České Budějovice E - SK Žimutice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauerová Adéla 4:0, Petik David st. 2:2, Petik David ml. 0:4, Hučík Eduard 2:2, body hostů: Lukášek Jiří 3:1, Kučera Miroslav 1:3, Hajný Josef 3:1, Hajný Milan 1:3), SKST Týn nad Vltavou o.s. C - TJ Calofrig Borovany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Stanislav 3:1, Bečvář Václav 1:1, Melounek Pavel 3:1, Slepička Jan 2:2, Syrovátka Radek 1:1, body hostů: Mach Petr 3:1, Krzywda Andrzej 2:2, Hosnedl František 1:3, Krýsl Jiří 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 2:2, Plachý Dušan 1:3, Levý Roman 1:3, body hostů: Diviš Roman 2:2, Šulda Petr 2:2, Červený Filip 3:1, Červený Rudolf st. 1:3), TJ Sokol Lišov A - TJ Slovan Černý Dub C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bicková Lucie 4:0, Šachl Jiří 4:0, Nekovář Michal 4:0, Běhounek Petr 4:0, body hostů: Pileček Josef st. 0:4, Ludačka Josef 0:4, Varyš Milan 0:4, Blahovec Milan 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návara Karel 1:3, Joun Luděk 1:2, Návara Filip 2:1, Nápravník Jakub 4:0, WO 0:2, body hostů: Kubů David 3:1, Hrdina Karel 2:2, Majer Josef 1:2, Stráský Marek 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - KST Orel ČB E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Tomáš 3:1, Škoda Zdeněk 3:1, Fošum Rudolf 2:1, Zima Jiří 4:0, Vichérek Libor 0:1, body hostů: Pazderová Klára 3:1, Vondrys Ondřej 0:4, Tupý Vojtěch 0:4, Vojta Michal 1:3), KST Štěpánovice "B" - TJ Sokol České Budějovice D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studený Michal 2:1, Nyiri Filip 2:1, Němec Miroslav 1:2, Mráz Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Truhlář Jiří 3:1, Tenglová Jaroslava 2:2, Havránek Ladislav 0:4, WO 0:5),
26. kolo:
SK Žimutice B - KST Štěpánovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hajný Milan 0:4, Šálený Miroslav 2:1, Pavlásek Petr 0:3, Hajný Josef 0:4, WO 2:0, body hostů: Studený Michal 4:0, Mráz Petr 3:1, Nyiri Filip 3:1, Čtvrtník Miroslav 2:0, WO 0:2), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Truhlář Jiří 3:1, Tenglová Jaroslava 3:1, Havránek Ladislav 1:3, Pechočová Natálie 1:3, body hostů: Škoda Zdeněk 3:1, Brož Tomáš 3:1, Duchoň Miroslav 1:3, Vichérek Libor 1:3), KST Orel ČB E - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Martin 0:4, Matuška Alex 1:2, Míka Filip 2:1, Novák Jan 0:4, WO 2:0, body hostů: Nápravník Jakub 4:0, Joun Luděk 2:2, Návara Filip 3:1, Návara Karel 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol Lišov A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubů David 0:3, Zeman Jan 0:3, Hrdina Karel 1:2, Vik Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Běhounek Petr 4:0, Šibřina Zdeněk 3:1, Šachl Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pileček Josef st. 1:2, Tetenka Stanislav 0:4, Varyš Milan 1:3, Blahovec Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:0, Plachý Dušan 3:1, Čajan Pavel 1:3, WO 1:0), SK Eso Doubravice A - SKST Týn nad Vltavou o.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 2:2, Červený Filip 4:0, Jungwirth Jan st. 0:4, body hostů: Bečvář Václav 1:3, Slepička Jan 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Melounek Pavel 3:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol České Budějovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferda Zdeněk 2:2, Pršín Karel 0:4, Mach Petr 1:3, Hosnedl František 3:1, body hostů: Šauerová Adéla 4:0, Petik David st. 2:2, Hirsch Christian 1:3, Hučík Eduard 3:1),
Regionální přebor III, muži
1. kolo:
SK Pedagog ČB D - TJ Sokol České Budějovice F 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckmüller Josef 4:0, Major Marián 4:0, Jaksch Daniel 4:0, Pešl Ladislav 4:0, body hostů: Petik David st. 0:4, Hirsch Christian 0:4, Dobiáš Šimon 0:4, Pechočová Natálie 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Sokol Zliv B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stráský Marek 1:3, Karbulka Lukáš 0:4, Majer Josef 1:3, Fiedler Pavel 0:4, body hostů: Tamsa Petr 4:0, Souček Jiří 2:2, Böhm František 4:0, Böhm Pavel 4:0), KST Štěpánovice "C" - TC Borek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Karel ml. 4:0, Mráz Petr 2:1, Bicek Matyáš 0:2, Ingvort David 0:4, Liška Václav 0:2, WO 1:0, body hostů: Tomáš Smrž 3:1, Luxa Josef 2:2, Fousek Pavel 2:1, Ondr Pavel 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Lišov B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fanta Rudolf 3:0, Vávra Václav 3:0, Bašta Michal 0:3, Uhrová Veronika 1:2, WO 5:0, body hostů: Čajan Pavel 2:2, Novák Jiří 2:2, Jindra Lubomír 1:3, WO 0:5), TJ Motor České Budějovice A - TJ Slovan Černý Dub D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalinics Michael 4:0, Pešel Jan 2:2, Škoda Miroslav 1:3, Klobušník Lubomír 0:4, body hostů: Streit Štefan 3:1, Bromová Jana 2:2, Welser Jiří 1:3, Karas Lukáš 3:1), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Calofrig Borovany D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Miroslav 3:1, Rosol Věroslav 1:3, Šulc Vladimír 1:1, Ostrý Karel 0:4, Larisch Heinrich 0:2, body hostů: Špilauer Jiří 3:1, Ferda Zdeněk 3:1, Pršín Karel 1:3, Krýsl Jiří 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Calofrig Borovany D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hirsch Christian 3:1, Pfützner Vilém 0:4, Petik David st. 1:3, Petik David ml. 1:3, body hostů: Špilauer Jiří 3:1, Ferda Zdeněk 2:2, Janoch Jiří 4:0, Pršín Karel 2:2), SK Eso Doubravice B - TJ Slovan Černý Dub E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulda Petr 3:1, Honsa Petr 4:0, Vančura Stanislav 4:0, Marek Josef 0:4, body hostů: Doležel Miroslav 1:3, Rosol Věroslav 2:2, Šulc Vladimír 1:3, Ostrý Karel 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Motor České Budějovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čajan Pavel 2:2, Novák Jiří 2:2, Jindra Lubomír 1:3, Lenz Jakub 0:4, body hostů: Kuliš Karel 3:1, Kalinics Michael 4:0, Pešel Jan 3:1, Škoda Miroslav 1:3), TC Borek A - TJ Sokol Lišov B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Josef Smrž 0:3, Fousek Pavel 0:3, Luxa Josef 1:2, Ondr Pavel 1:2, WO 0:4, body hostů: Šibřina Zdeněk 3:0, Fanta Rudolf 2:1, Pešel Martin st. 3:0, Pešel Martin 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Zliv B - KST Štěpánovice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 0:1, Böhm Pavel 4:0, Hovorka Zdeněk 3:1, Souček Jiří 4:0, Michálek Jiří 3:0, body hostů: Mráz Petr 2:2, Nyiri Filip 0:4, Liška Václav 0:4, Ingvort David 0:4), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Kněžské Dvory C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckmüller Josef 4:0, Nestroj Jan 1:3, Pešl Ladislav 4:0, Prskavec Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Stráský Marek 0:3, Karbulka Lukáš 1:3, Fiedler Pavel 1:3, Majer Josef 2:2, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Sokol České Budějovice F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stráský Marek 4:0, Karbulka Lukáš 0:4, Majer Josef 3:1, Ziegelbauer Adam 2:2, body hostů: Pfützner Vilém 1:3, Petik David ml. 2:2, Hirsch Christian 2:2, Dobiáš Šimon 2:2), KST Štěpánovice "C" - SK Pedagog ČB D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nyiri Filip 1:3, Šícha Martin 1:3, Bicek Matyáš 0:4, Liška Václav 0:4, body hostů: Bruckmüller Josef 4:0, Pešl Ladislav 4:0, Kaše Milan 4:0, Major Marián 2:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol Zliv B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šibřina Zdeněk 2:2, Uhrová Veronika 0:4, Vávra Václav 2:2, Fanta Rudolf 1:1, Bašta Michal 0:2, body hostů: Böhm Pavel 4:0, Böhm František 4:0, Michálek Jiří 2:2, Souček Jiří 1:3), TJ Motor České Budějovice A - TC Borek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalinics Michael 2:2, Pešel Jan 2:2, Škoda Miroslav 2:2, Kuliš Karel 2:2, body hostů: Josef Smrž 2:2, Tomáš Smrž 2:2, Fousek Pavel 2:2, Ondr Pavel 2:2), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Slovan Černý Dub D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 1:3, Ostrý Karel 0:4, Havel Milan 0:4, body hostů: Streit Štefan 4:0, Pileček Josef st. 4:0, Bromová Jana 4:0, Sedlák Pavel 2:2), TJ Calofrig Borovany D - SK Eso Doubravice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsl Jiří 2:2, Špilauer Jiří 2:2, Pršín Karel 3:1, Turek František 4:0, body hostů: Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 1:3, Honsa Petr 3:1, Erba Radek 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - SK Eso Doubravice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hirsch Christian 1:3, Dobiáš Šimon 3:1, Petik David ml. 1:3, Pfützner Vilém 2:2, body hostů: Marek Josef 1:3, Vančura Stanislav 4:0, Erba Radek 1:3, Honsa Petr 3:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Calofrig Borovany D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Lukáš 2:2, Bromová Jana 1:3, Streit Štefan 3:1, Sedlák Pavel 0:4, body hostů: Turek František 4:0, Špilauer Jiří 3:1, Krýsl Jiří 1:3, Ferda Zdeněk 2:2), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Slovan Černý Dub E 18:0wo (Hosté na zápas nedorazili z důvodu onemocnění nemocí COVID-19.), TJ Sokol Zliv B - TJ Motor České Budějovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Böhm Pavel 2:0, Böhm František 3:0, Michálek Jiří 2:2, Vobr Václav 2:2, Kučera Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Pešel Jan 2:2, Kalinics Michael 3:1, Škoda Miroslav 1:2, Kuliš Karel 0:4, WO 1:0), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Lišov B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckmüller Josef 1:3, Kaše Milan 1:3, Jaksch Daniel 0:4, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 3:1, Vávra Václav 4:0, Uhrová Veronika 0:3, Bašta Michal 1:0), TJ Sokol Kněžské Dvory C - KST Štěpánovice "C" 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),
5. kolo:
KST Štěpánovice "C" - TJ Sokol České Budějovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nyiri Filip 4:0, Šícha Martin 1:3, Liška Václav 0:4, Ingvort David 2:2, body hostů: Petik David ml. 1:3, Petik David st. 3:1, Pfützner Vilém 3:1, Hirsch Christian 2:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol Kněžské Dvory C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Martin st. 2:2, Pešel Martin 3:1, Fanta Rudolf 2:0, Šibřina Zdeněk 4:0, Bašta Michal 0:2, body hostů: Stráský Marek 2:2, Fiedler Pavel 0:4, Karbulka Lukáš 1:3, Majer Josef 2:2), TJ Motor České Budějovice A - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klobušník Lubomír 1:3, Škoda Miroslav 1:3, Pešel Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Bruckmüller Josef 3:0, Jaksch Daniel 0:2, Pešl Ladislav 2:1, Kaše Milan 2:1, Šulda Filip 0:1, WO 5:0), TJ Slovan Černý Dub E - TC Borek A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Vladimír 3:1, Larisch Heinrich 1:1, Ostrý Karel 0:3, WO 3:5, body hostů: Tomáš Smrž 2:1, Josef Smrž 2:1, Luxa Josef 1:1, Fousek Pavel 0:1, WO 5:3), TJ Calofrig Borovany D - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turek František 2:1, Špilauer Jiří 2:1, Janoch Jiří 3:0, WO 3:3, body hostů: Čajan Pavel 1:2, Novák Jiří 1:2, Jindra Lubomír 0:3, WO 3:3), SK Eso Doubravice B - TJ Slovan Černý Dub D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vančura Stanislav 2:2, Honsa Petr 0:4, Erba Radek 1:3, Marek Josef 0:4, body hostů: Bromová Jana 4:0, Karas Lukáš 4:0, Streit Štefan 3:1, Sedlák Pavel 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Slovan Černý Dub D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petik David ml. 0:4, Hirsch Christian 2:2, Petik David st. 2:2, WO 0:5, body hostů: Streit Štefan 2:1, Bromová Jana 3:0, Karas Lukáš 2:1, Welser Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - SK Eso Doubravice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 4:0, Čajan Pavel 2:2, Jindra Lubomír 3:1, ŠIMON Daniel 1:1, Lenz Jakub 1:1, body hostů: Vančura Stanislav 1:3, Marek Josef 0:4, Erba Radek 2:2, Honsa Petr 2:2), TC Borek A - TJ Calofrig Borovany D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Josef Smrž 1:0, Ondr Pavel 2:0, Fousek Pavel 2:1, Tomáš Smrž 1:1, WO 5:4, body hostů: Stodolovský František 0:3, Svoboda Josef 0:3, Janoch Jiří 2:0, WO 4:5), TJ Sokol Zliv B - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 3:1, Souček Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, Michálek Jiří 3:1, body hostů: Šulc Vladimír 2:2, Ostrý Karel 0:4, Rosol Věroslav 2:2, Havel Milan 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Motor České Budějovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stráský Marek 4:0, Karbulka Lukáš 2:2, Majer Josef 3:1, Fiedler Pavel 4:0, body hostů: Škoda Miroslav 1:3, Klobušník Lubomír 0:4, Kuliš Karel 0:4, Pešel Jan 2:2), KST Štěpánovice "C" - TJ Sokol Lišov B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nyiri Filip 1:3, Liška Václav 0:4, Ingvort David 0:4, WO 0:5, body hostů: Šibřina Zdeněk 3:0, Vávra Václav 3:0, Pešel Martin 3:0, Uhrová Veronika 2:1, WO 5:0),
7. kolo:
TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol České Budějovice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Rudolf 4:0, Vávra Václav 4:0, Pešel Martin st. 3:1, Uhrová Veronika 1:3, body hostů: Hirsch Christian 1:3, Dobiáš Šimon 2:2, Petik David st. 1:3, Petik David ml. 0:4), TJ Motor České Budějovice A - KST Štěpánovice "C" 18:0wo, TJ Slovan Černý Dub E - SK Pedagog ČB D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Vladimír 2:2, Larisch Heinrich 1:1, Ostrý Karel 0:4, WO 0:7, body hostů: Bruckmüller Josef 3:0, Pešl Ladislav 1:2, Kaše Milan 1:1, Major Marián 2:0, WO 7:0), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Zliv B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ferda Zdeněk 1:3, Pršín Karel 0:4, Janoch Jiří 2:2, Špilauer Jiří 1:3, body hostů: Böhm František 4:0, Souček Jiří 1:3, Michálek Jiří 4:0, Böhm Pavel 1:0, Tamsa Petr 2:1), SK Eso Doubravice B - TC Borek A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honsa Petr 2:2, Erba Radek 4:0, Šulda Petr 3:1, Marek Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Josef Smrž 2:2, Fousek Pavel 1:3, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Streit Štefan 3:0, Bromová Jana 3:0, Karas Lukáš 3:0, Sedlák Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Čajan Pavel 1:3, Novák Jiří 1:3, ŠIMON Daniel 0:4, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfützner Vilém 3:1, Dobiáš Šimon 4:0, Petik David ml. 4:0, Hirsch Christian 4:0, body hostů: Jindra Lubomír 1:3, ŠIMON Daniel 0:4, Salcer David 0:4, Salcer Jaroslav 0:4), TC Borek A - TJ Slovan Černý Dub D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Josef Smrž 1:2, Fousek Pavel 0:3, Luxa Josef 2:1, Ondr Pavel 1:2, WO 0:4, body hostů: Karas Lukáš 3:0, Ludačka Josef 2:1, Streit Štefan 2:1, Bromová Jana 0:2, Pileček Josef st. 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Zliv B - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Böhm Pavel 1:0, Kučera Ladislav 2:2, Michálek Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 2:2, Vobr Václav 1:2, body hostů: Erba Radek 1:3, Honsa Petr 3:1, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 3:1), SK Pedagog ČB D - TJ Calofrig Borovany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckmüller Josef 2:2, Kaše Milan 1:3, Major Marián 1:3, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Turek František 2:2, Ferda Zdeněk 2:2, Janoch Jiří 2:2, Bravenec Vojtěch 4:0), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Pavel 1:2, Karbulka Lukáš 4:0, Majer Josef 3:0, Stráský Marek 3:1, WO 2:0, body hostů: Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 0:3, Šulc Vladimír 2:2, Larisch Heinrich 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Motor České Budějovice A 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),
9. kolo:
TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol České Budějovice F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 3:1, Kuliš Karel 3:1, Škoda Miroslav 4:0, Klobušník Lubomír 3:1, body hostů: Petik David st. 2:2, Petik David ml. 1:3, Pfützner Vilém 0:4, Hirsch Christian 0:4), TJ Slovan Černý Dub E - KST Štěpánovice "C" 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Kněžské Dvory C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Jiří 3:1, Ferda Zdeněk 2:2, Špilauer Jiří 0:4, Turek František 3:1, body hostů: Karbulka Lukáš 3:1, Stráský Marek 2:2, Majer Josef 2:2, Fiedler Pavel 1:3), SK Eso Doubravice B - SK Pedagog ČB D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Stanislav 3:1, Marek Josef 2:2, Erba Radek 3:1, Honsa Petr 3:1, body hostů: Prskavec Petr 3:1, Stašek Rudolf 0:4, Jaksch Daniel 2:2, Nosek Jan 0:4), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Zliv B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludačka Josef 2:2, Karas Lukáš 2:2, Bromová Jana 1:3, Streit Štefan 2:2, body hostů: Böhm František 4:0, Böhm Pavel 4:0, Souček Jiří 0:4, Tamsa Petr 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TC Borek A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jindra Lubomír 1:2, Novák Jiří 3:1, ŠIMON Daniel 0:4, WO 1:5, body hostů: Josef Smrž 2:1, Fousek Pavel 1:1, Luxa Josef 3:0, Ondr Pavel 1:2, WO 5:1),
10. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TC Borek A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petik David st. 0:3, Petik David ml. 0:4, Dobiáš Šimon 0:4, Hirsch Christian 4:0, WO 0:1, body hostů: Tomáš Smrž 3:1, Josef Smrž 2:1, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Zliv B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), SK Pedagog ČB D - TJ Slovan Černý Dub D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaše Milan 1:3, Nestroj Jan 1:3, Major Marián 0:4, WO 0:5, body hostů: Karas Lukáš 3:0, Ludačka Josef 3:0, Streit Štefan 3:0, Bromová Jana 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Kněžské Dvory C - SK Eso Doubravice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stráský Marek 2:2, Karbulka Lukáš 2:2, Majer Josef 3:1, Fiedler Pavel 3:1, body hostů: Honsa Petr 2:2, Marek Josef 0:4, Erba Radek 0:4, Vančura Stanislav 4:0), KST Štěpánovice "C" - TJ Calofrig Borovany D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šícha Martin 1:2, Kopačka Tomáš 0:4, Ingvort David 1:2, Liška Václav 1:1, WO 4:0, body hostů: Janoch Jiří 2:0, Špilauer Jiří 2:0, Stodolovský František 3:1, Svoboda Josef 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Lišov B - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Rudolf 4:0, Pešel Martin st. 3:1, Pešel Martin 3:1, Bašta Michal 2:2, body hostů: Rosol Věroslav 2:2, Šulc Vladimír 2:2, Havel Milan 0:4, Ostrý Karel 0:4),
11. kolo:
TJ Slovan Černý Dub E - TJ Motor České Budějovice A 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Lišov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pršín Karel 1:3, Ferda Zdeněk 1:3, Janoch Jiří 2:2, Turek František 4:0, body hostů: Šibřina Zdeněk 3:1, Fanta Rudolf 3:1, Vávra Václav 0:2, Pešel Martin st. 2:2, Pešel Martin 0:2), SK Eso Doubravice B - KST Štěpánovice "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Stanislav 4:0, Marek Josef 2:2, Erba Radek 4:0, Honsa Petr 4:0, body hostů: Bicek Matyáš 0:4, Ingvort David 1:3, Liška Václav 0:4, Šícha Martin 1:3), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Kněžské Dvory C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Streit Štefan 4:0, Bromová Jana 1:3, Karas Lukáš 3:1, Ludačka Josef 2:2, body hostů: Stráský Marek 1:3, Fiedler Pavel 0:4, Majer Josef 2:2, Karbulka Lukáš 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 4:0, Jindra Lubomír 2:2, Salcer David 0:4, Fleischmann Martin 0:4, body hostů: Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 2:2, Major Marián 3:1, Prskavec Petr 2:2), TC Borek A - TJ Sokol Zliv B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Josef Smrž 2:2, Luxa Josef 2:0, Ondr Pavel 1:2, WO 0:7, body hostů: Böhm Pavel 1:0, Kučera Ladislav 1:2, Böhm František 2:0, Tamsa Petr 0:3, WO 7:0),
12. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Zliv B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfützner Vilém 1:3, Petik David st. 1:3, Petik David ml. 0:4, Hirsch Christian 1:3, body hostů: Böhm Pavel 4:0, Vobr Václav 4:0, Kučera Ladislav 2:2, Hovorka Zdeněk 3:1), SK Pedagog ČB D - TC Borek A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 3:1, Nestroj Jan 1:3, Major Marián 2:2, body hostů: Tomáš Smrž 4:0, Josef Smrž 1:3, Luxa Josef 2:2, Ondr Pavel 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stráský Marek 2:2, Majer Josef 3:1, Karbulka Lukáš 3:1, Fiedler Pavel 3:1, body hostů: Jindra Lubomír 2:2, Novák Jiří 2:2, Čajan Pavel 1:3, ŠIMON Daniel 0:4), KST Štěpánovice "C" - TJ Slovan Černý Dub D 0:18wo (Kontumace pro domácí, nedostatek hráčů, nařízena karanténa. 0:18 wo), TJ Sokol Lišov B - SK Eso Doubravice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Rudolf 3:1, Vávra Václav 4:0, Bašta Michal 1:3, Pešel Martin st. 4:0, body hostů: Honsa Petr 2:2, Cihlář Jan 0:4, Erba Radek 1:3, Vančura Stanislav 1:3), TJ Motor České Budějovice A - TJ Calofrig Borovany D 0:18 (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0),
13. kolo:
TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol České Budějovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Miroslav 1:3, Šulc Vladimír 3:1, Larisch Heinrich 0:4, Ostrý Karel 2:2, body hostů: Petik David st. 4:0, Dobiáš Šimon 2:2, Hirsch Christian 2:2, Pfützner Vilém 2:2), SK Eso Doubravice B - TJ Motor České Budějovice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vančura Stanislav 2:1, Honsa Petr 2:1, Marek Josef 0:3, Erba Radek 2:1, WO 5:0, body hostů: Škoda Miroslav 2:2, Klobušník Lubomír 1:3, Pešel Jan 3:1, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Lišov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Streit Štefan 2:1, Bromová Jana 0:3, Karas Lukáš 2:1, Bartuška Jiří 0:4, WO 3:0, body hostů: Šibřina Zdeněk 3:1, Fanta Rudolf 2:1, Vávra Václav 1:2, Pešel Martin st. 3:0, WO 0:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - KST Štěpánovice "C" 18:0wo (Hosté nedorazili.), TC Borek A - TJ Sokol Kněžské Dvory C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomáš Smrž 3:1, Josef Smrž 2:2, Luxa Josef 2:2, Ondr Pavel 1:3, body hostů: Stráský Marek 3:1, Karbulka Lukáš 1:3, Majer Josef 4:0, Fiedler Pavel 0:4), TJ Sokol Zliv B - SK Pedagog ČB D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Böhm Pavel 4:0, Tamsa Petr 2:2, Vobr Václav 1:3, Hovorka Zdeněk 0:2, Böhm František 2:0, body hostů: Bruckmüller Josef 2:2, Pešl Ladislav 1:3, Major Marián 1:3, Prskavec Petr 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Šimon 0:4, Petik David ml. 0:3, Hirsch Christian 4:0, Pfützner Vilém 1:3, WO 1:0, body hostů: Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 2:2, Nestroj Jan 2:1, Major Marián 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol Kněžské Dvory C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 2:2, Souček Jiří 1:3, Vobr Václav 1:3, Hovorka Zdeněk 2:0, Böhm František 2:0, body hostů: Stráský Marek 2:2, Majer Josef 3:1, Fiedler Pavel 1:3, Karbulka Lukáš 2:2), TC Borek A - KST Štěpánovice "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Josef Smrž 3:0, Fousek Pavel 3:0, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 4:0, WO 2:0, body hostů: Kopačka Tomáš 0:4, Liška Václav 0:4, Nyiri Filip 0:2, Bicek Matyáš 0:4, WO 0:2), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Sokol Lišov B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Lubomír 0:4, Novák Jiří 0:4, Salcer Jaroslav 0:3, Čajan Pavel 0:4, Salcer David 0:1, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 4:0, Vávra Václav 4:0, Pešel Martin 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Motor České Budějovice A 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Calofrig Borovany D - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ferda Zdeněk 3:1, Špilauer Jiří 2:2, Pršín Karel 1:1, Turek František 4:0, Janoch Jiří 2:0, body hostů: Doležel Miroslav 1:3, Rosol Věroslav 2:2, Ostrý Karel 0:4, Tetenka Stanislav 1:3),
15. kolo:
TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol České Budějovice F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bravenec Vojtěch 3:0, Pršín Karel 2:1, Svoboda Josef 0:3, Stodolovský František 0:3, WO 5:0, body hostů: Petik David st. 3:1, Petik David ml. 2:2, Pechočová Natálie 2:2, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub E - SK Eso Doubravice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosol Věroslav 3:1, Doležel Miroslav 3:1, Ostrý Karel 1:3, Tetenka Stanislav 1:3, body hostů: Honsa Petr 4:0, Marek Josef 0:4, Erba Radek 2:2, Cihlář Jan 2:2), TJ Motor České Budějovice A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 0:18wo, TJ Sokol Lišov B - TC Borek A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šibřina Zdeněk 2:0, Fanta Rudolf 2:0, Vávra Václav 2:0, Pešel Martin st. 3:0, Pešel Martin 0:1, WO 6:0, body hostů: Josef Smrž 1:2, Pumpr Petr 0:3, Luxa Josef 0:2, Ondr Pavel 0:2, WO 0:6), KST Štěpánovice "C" - TJ Sokol Zliv B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Václav 0:4, Nyiri Filip 0:2, Bicek Matyáš 0:4, Kopačka Tomáš 0:4, WO 0:2, body hostů: Tamsa Petr 4:0, Böhm Pavel 4:0, Kučera Ladislav 3:0, Vobr Václav 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Kněžské Dvory C - SK Pedagog ČB D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stráský Marek 1:3, Fiedler Pavel 0:4, Karbulka Lukáš 2:2, Majer Josef 4:0, body hostů: Pešel Jan 2:2, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 1:3, Major Marián 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Kněžské Dvory C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hirsch Christian 0:3, Pfützner Vilém 2:2, Petik David ml. 2:2, Dobiáš Šimon 2:2, WO 0:1, body hostů: Stráský Marek 3:1, Karbulka Lukáš 1:2, Fiedler Pavel 1:3, Majer Josef 4:0, WO 1:0), SK Pedagog ČB D - KST Štěpánovice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nestroj Jan 1:3, Bruckmüller Josef 3:1, Major Marián 1:3, Pešl Ladislav 1:3, body hostů: Studený Michal 4:0, Liška Václav 0:4, Mráz Petr 3:1, Nyiri Filip 3:1), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol Lišov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tamsa Petr 0:4, Böhm Pavel 4:0, Böhm František 4:0, Kučera Ladislav 0:1, Hovorka Zdeněk 0:3, body hostů: Šibřina Zdeněk 2:2, Vávra Václav 2:2, Fanta Rudolf 2:2, Pešel Martin 2:2), TC Borek A - TJ Motor České Budějovice A 18:0 (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Lukáš 4:0, Bartuška Jiří 3:1, Bromová Jana 1:3, Streit Štefan 4:0, body hostů: Šulc Vladimír 1:3, Tetenka Stanislav 1:3, Rosol Věroslav 1:3, Larisch Heinrich 1:3), SK Eso Doubravice B - TJ Calofrig Borovany D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Josef 0:4, Honsa Petr 2:2, Vančura Stanislav 2:2, Erba Radek 2:2, body hostů: Turek František 4:0, Krýsl Jiří 1:3, Janoch Jiří 4:0, Špilauer Jiří 1:3),
17. kolo:
SK Eso Doubravice B - TJ Sokol České Budějovice F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Stanislav 4:0, Marek Josef 4:0, Honsa Petr 4:0, Suchý Marcel ml. 1:3, body hostů: Hirsch Christian 1:3, Pfützner Vilém 1:3, Petik David ml. 0:4, Dobiáš Šimon 1:3), TJ Calofrig Borovany D - TJ Slovan Černý Dub D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krýsl Jiří 2:2, Ferda Zdeněk 2:2, Pršín Karel 0:2, Turek František 4:0, Špilauer Jiří 2:0, body hostů: Karas Lukáš 1:3, Bartuška Jiří 3:1, Streit Štefan 2:2, Bromová Jana 0:4), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Miroslav 3:0, Rosol Věroslav 3:0, Šulc Vladimír 2:1, Ostrý Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Čajan Pavel 2:2, Jindra Lubomír 0:4, Novák Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Zliv B 0:18wo, TJ Sokol Lišov B - SK Pedagog ČB D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šibřina Zdeněk 4:0, Vávra Václav 3:1, Fanta Rudolf 2:0, Pešel Martin st. 4:0, Pešel Martin 1:1, body hostů: Major Tadeáš 0:4, Pešel Jan 0:4, Bruckmüller Josef 1:3, Pešl Ladislav 1:3), KST Štěpánovice "C" - TJ Sokol Kněžské Dvory C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopačka Tomáš 0:3, Liška Václav 0:3, Bicek Matyáš 0:3, Nyiri Filip 0:3, WO 5:0, body hostů: Stráský Marek 4:0, Fiedler Pavel 4:0, Ziegelbauer Adam 4:0, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - KST Štěpánovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petik David ml. 3:1, Dobiáš Šimon 3:1, Hirsch Christian 4:0, Pechočová Natálie 2:1, WO 2:0, body hostů: Šícha Martin 0:4, Nyiri Filip 3:1, Liška Václav 0:4, 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Sokol Lišov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stráský Marek 2:1, Fiedler Pavel 1:3, Majer Josef 1:3, Ziegelbauer Adam 1:3, WO 1:0, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 3:0, Vávra Václav 0:4, Pešel Martin st. 3:1, WO 0:1), SK Pedagog ČB D - TJ Motor České Budějovice A 18:0wo, TC Borek A - TJ Slovan Černý Dub E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Josef Smrž 3:1, Pumpr Petr 3:1, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 0:4, body hostů: Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 3:1, Tetenka Stanislav 1:3, Šulc Vladimír 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Calofrig Borovany D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čajan Pavel 1:3, Novák Jiří 2:2, Jindra Lubomír 1:3, Salcer Jaroslav 0:4, body hostů: Turek František 4:0, Špilauer Jiří 2:2, Pršín Karel 2:2, Janoch Jiří 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - SK Eso Doubravice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Lukáš 4:0, Bartuška Jiří 4:0, Streit Štefan 3:1, Welser Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Honsa Petr 0:3, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 1:3, Cihlář Jan 0:4, WO 1:0),
19. kolo:
TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol České Budějovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Pavel 0:4, Welser Jiří 2:2, Bartuška Jiří 3:1, Bromová Jana 4:0, body hostů: Pfützner Vilém 2:2, Petik David ml. 1:3, Hirsch Christian 1:3, Petik David st. 3:1), SK Eso Doubravice B - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honsa Petr 4:0, Vančura Stanislav 3:1, Erba Radek 2:2, Cihlář Jan 1:3, body hostů: Čajan Pavel 3:1, Novák Jiří 2:2, Salcer Jaroslav 0:4, Jindra Lubomír 1:3), TJ Calofrig Borovany D - TC Borek A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špilauer Jiří 2:2, Ferda Zdeněk 1:3, Krýsl Jiří 2:1, Turek František 4:0, WO 1:0, body hostů: Josef Smrž 1:3, Pumpr Petr 1:3, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 1:2, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Zliv B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosol Věroslav 3:1, Šulc Vladimír 1:1, Ostrý Karel 0:4, Tetenka Stanislav 2:2, Larisch Heinrich 0:2, body hostů: Hovorka Zdeněk 0:2, Böhm Pavel 4:0, Michálek Jiří 2:2, Vobr Václav 2:2, Böhm František 2:0), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Kněžské Dvory C 0:18wo, TJ Sokol Lišov B - KST Štěpánovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šibřina Zdeněk 3:1, Fanta Rudolf 2:2, Vávra Václav 2:2, Pešel Martin st. 1:3, body hostů: Mráz Petr 3:1, Studený Michal 1:3, Nyiri Filip 4:0, Liška Václav 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Lišov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petik David ml. 0:4, Hirsch Christian 0:4, Petik David st. 0:4, Dobiáš Šimon 0:4, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 4:0, Vávra Václav 4:0, Pešel Martin st. 4:0), KST Štěpánovice "C" - TJ Motor České Budějovice A 18:0wo, SK Pedagog ČB D - TJ Slovan Černý Dub E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 3:1, Major Marián 0:2, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 1:3, Nestroj Jan 2:0, body hostů: Rosol Věroslav 3:1, Doležel Miroslav 3:1, Ostrý Karel 0:4, Larisch Heinrich 1:3), TJ Sokol Zliv B - TJ Calofrig Borovany D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Jiří 0:2, Böhm Pavel 4:0, Tamsa Petr 1:3, Böhm František 4:0, Kučera Ladislav 2:0, body hostů: Turek František 2:2, Krýsl Jiří 0:4, Špilauer Jiří 1:3, Janoch Jiří 2:2), TC Borek A - SK Eso Doubravice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Josef Smrž 1:2, Pumpr Petr 3:1, Luxa Josef 2:0, Tomáš Smrž 3:1, Ondr Pavel 1:0, WO 0:2, body hostů: Cihlář Jan 0:4, Erba Radek 0:3, Vančura Stanislav 2:2, Honsa Petr 2:1, WO 2:0), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Slovan Černý Dub D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráček Michal 1:2, Čajan Pavel 1:2, Novák Jiří 0:3, Salcer Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Bartuška Jiří 3:1, Streit Štefan 3:1, Karas Lukáš 4:0, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Sokol České Budějovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čajan Pavel 2:2, Novák Jiří 1:3, Lenz Jakub 1:1, Jindra Lubomír 2:2, Salcer Jaroslav 0:2, body hostů: Dobiáš Šimon 4:0, Petik David ml. 0:4, Pfützner Vilém 2:2, Petik David st. 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - TC Borek A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Pavel 0:4, Bartuška Jiří 4:0, Karas Lukáš 3:0, Streit Štefan 4:0, WO 1:0, body hostů: Josef Smrž 1:3, Pumpr Petr 1:3, Luxa Josef 1:3, Ondr Pavel 1:2, WO 0:1), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Zliv B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cihlář Jan 0:4, Marek Josef 0:4, Erba Radek 2:2, Vančura Stanislav 2:2, body hostů: Kučera Ladislav 4:0, Tamsa Petr 2:2, Michálek Jiří 2:2, Böhm František 4:0), TJ Calofrig Borovany D - SK Pedagog ČB D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stodolovský František 0:2, Ferda Zdeněk 3:1, Krýsl Jiří 1:3, Turek František 4:0, Pršín Karel 1:1, body hostů: Pešel Jan 2:2, Major Marián 0:4, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 2:2), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Kněžské Dvory C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Miroslav 2:1, Rosol Věroslav 2:1, Šulc Vladimír 0:1, Larisch Heinrich 1:1, Ostrý Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Fiedler Pavel 0:4, Majer Josef 2:2, Stráský Marek 4:0, WO 0:5), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Lišov B 0:18wo,
22. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Motor České Budějovice A 18:0wo, KST Štěpánovice "C" - TJ Slovan Černý Dub E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Václav 1:3, Kopačka Tomáš 0:4, Ingvort David 2:2, Šícha Martin 1:3, body hostů: Doležel Miroslav 4:0, Rosol Věroslav 4:0, Šulc Vladimír 3:1, Ostrý Karel 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Calofrig Borovany D 0:18wo, SK Pedagog ČB D - SK Eso Doubravice B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckmüller Josef 4:0, Pešl Ladislav 4:0, Nestroj Jan 1:1, Pešel Jan 3:1, Major Marián 1:1, body hostů: Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 1:3, Erba Radek 1:3, Honsa Petr 1:3), TJ Sokol Zliv B - TJ Slovan Černý Dub D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Ladislav 1:2, Böhm Pavel 3:0, Michálek Jiří 1:1, Böhm František 2:0, Hovorka Zdeněk 0:1, WO 6:0, body hostů: Streit Štefan 2:1, Karas Lukáš 2:2, Sedlák Pavel 0:4, WO 0:6), TC Borek A - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomáš Smrž 4:0, Pumpr Petr 2:2, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 1:3, body hostů: Vondráček Michal 1:3, Novák Jiří 1:3, Jindra Lubomír 1:3, Čajan Pavel 3:1),
23. kolo:
TC Borek A - TJ Sokol České Budějovice F 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Zdeněk 4:0, Pumpr Petr 4:0, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 4:0, body hostů: Petik David st. 0:4, Pechočová Natálie 0:4, Dobiáš Šimon 0:4, Hirsch Christian 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Sokol Zliv B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Michal 1:3, Jindra Lubomír 0:2, Novák Jiří 1:3, Čajan Pavel 0:4, Salcer Jaroslav 0:2, body hostů: Michálek Jiří 2:2, Tamsa Petr 4:0, Böhm František 4:0, Böhm Pavel 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - SK Pedagog ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karas Lukáš 4:0, Bartuška Jiří 1:3, Sedlák Pavel 2:2, Streit Štefan 3:1, body hostů: Pešel Jan 2:2, Major Marián 0:4, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 1:3), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Kněžské Dvory C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Stanislav 3:1, Honsa Petr 2:2, Erba Radek 2:2, Marek Josef 0:4, body hostů: Fiedler Pavel 1:3, Bonuš Karel 1:3, Stráský Marek 3:1, Majer Josef 4:0), TJ Calofrig Borovany D - KST Štěpánovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bravenec Vojtěch 3:0, Stodolovský František 0:3, Svoboda Josef 1:2, Turek František 3:0, WO 5:0, body hostů: Liška Václav 1:3, Nyiri Filip 2:2, Bicek Matyáš 2:2, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Lišov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Larisch Heinrich 1:3, Ostrý Karel 1:3, Tetenka Stanislav 1:3, Havel Milan 1:3, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 4:0, Vávra Václav 4:0, Pešel Martin 0:2, Šibřina Patrik 0:2),
24. kolo:
TJ Motor České Budějovice A - TJ Slovan Černý Dub E 0:18wo, TJ Sokol Lišov B - TJ Calofrig Borovany D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 3:1, Vávra Václav 3:1, Pešel Martin st. 3:1, body hostů: Turek František 3:1, Krýsl Jiří 0:4, Ferda Zdeněk 0:4, Špilauer Jiří 0:4), KST Štěpánovice "C" - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studený Michal 4:0, Mráz Petr 4:0, Nyiri Filip 3:1, Liška Václav 0:4, body hostů: Honsa Petr 2:2, Vančura Stanislav 1:3, Cihlář Jan 1:3, Marek Josef 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TJ Slovan Černý Dub D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stráský Marek 2:2, Majer Josef 3:1, Karbulka Lukáš 1:3, Fiedler Pavel 1:3, body hostů: Streit Štefan 2:2, Sedlák Pavel 0:4, Karas Lukáš 4:0, Bartuška Jiří 3:1), SK Pedagog ČB D - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 18:0wo, TJ Sokol Zliv B - TC Borek A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michálek Jiří 1:0, Kučera Ladislav 0:1, Böhm František 2:0, Tamsa Petr 1:1, Böhm Pavel 1:0, WO 8:2, body hostů: Pumpr Petr 0:3, Ondr Pavel 1:2, Luxa Josef 1:0, WO 2:8),
25. kolo:
TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol České Budějovice F 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TC Borek A - SK Pedagog ČB D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Josef Smrž 3:1, Pumpr Petr 3:1, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 1:3, body hostů: Major Marián 1:3, Pešel Jan 1:3, Pešl Ladislav 0:4, Bruckmüller Josef 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C - TJ Sokol Kněžské Dvory C 18:0wo, TJ Slovan Černý Dub D - KST Štěpánovice "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Streit Štefan 3:1, Bromová Jana 1:3, Karas Lukáš 4:0, Bartuška Jiří 4:0, body hostů: Nyiri Filip 1:3, Liška Václav 0:4, Mráz Petr 2:2, Šícha Martin 1:3), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Lišov B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honsa Petr 0:3, Šulda Petr 0:4, Vančura Stanislav 0:4, Cihlář Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Šibřina Zdeněk 4:0, Fanta Rudolf 3:0, Vávra Václav 4:0, Pešel Martin st. 4:0, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany D - TJ Motor České Budějovice A 18:0wo,
26. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Slovan Černý Dub E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petik David st. 3:1, Pfützner Vilém 3:1, Petik David ml. 1:3, WO 1:3, body hostů: Šulc Vladimír 2:1, Doležel Miroslav 2:1, Larisch Heinrich 0:3, Rosol Věroslav 1:2, WO 3:1), TJ Motor České Budějovice A - SK Eso Doubravice B 0:18wo, TJ Sokol Lišov B - TJ Slovan Černý Dub D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šibřina Zdeněk 2:2, Fanta Rudolf 2:2, Vávra Václav 2:2, Pešel Martin 1:3, body hostů: Streit Štefan 3:1, Bromová Jana 0:4, Karas Lukáš 3:1, Bartuška Jiří 3:1), KST Štěpánovice "C" - TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nyiri Filip 0:4, Šícha Martin 0:4, Kopačka Tomáš 0:4, Liška Václav 0:4, body hostů: Vondráček Michal 4:0, Novák Jiří 4:0, Jindra Lubomír 4:0, Čajan Pavel 4:0), TJ Sokol Kněžské Dvory C - TC Borek A 0:18wo (body domácích: body hostů), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Zliv B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešel Jan 1:3, Nestroj Jan 1:3, Bruckmüller Josef 2:2, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Böhm František 1:0, Tamsa Petr 3:1, Böhm Pavel 4:0, Kučera Ladislav 1:3, Michálek Jiří 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy