Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - Hraničář Malonty 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skypala Jan 2:2, Neckář Ladislav 1:3, Jakeš Jan 3:1, Hembera Vladimír 1:3, body hostů: Chadim David 3:1, Matuš Jaroslav 2:2, Mrenica Michal 4:0, Matuš František 0:2, Pešel Jan 0:2), TJ Sokol Křemže - Holubov C - TJ Dolní Třebonín 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Milan 0:4, Brouček Jakub 0:2, Chaloupka Pavel 0:4, Mandát Jiří 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:2, body hostů: Šítal Roman 4:0, Fleischmann Karel 4:0, Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 4:0), TJ Spartak Kaplice D - KST Český Krumlov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Josef 2:2, Wolowiec Jaroslav 4:0, Kratochvílová Mirka 4:0, Kuba Lukáš 0:4, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 1:3, Blažek David 1:3, Andrle Václav 2:2), TJ Sokol Benešov nad Černou - KST Vltavan Loučovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodym František 2:2, Tichý Václav 0:4, Kodym Michal 0:4, Kvasničák Miroslav 0:4, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Dibitanzl František 3:1, Schánělec Milan 3:1), TJ Sokol Soběnov - Velešín C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimon František 1:2, Rybár Pavel ml. 0:3, Rybár Michal 0:3, Rybár Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Blaženec Dušan 4:0, Ferenčík František 4:0, Peterka Vilém 2:2, WO 0:5), SK Holubov - Senior Club Český Krumlov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, PROCHÁZKA PETR 0:4, Sobol Daniel 2:2, Vítek Milan 0:4, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 4:0, Salon Jan 3:1), Senior Club Český Krumlov B - Velešín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík František 3:1, Ondra Tomáš 1:3, Socha František st. 1:3, Socha František ml. 3:1, body hostů: Krauskopf Pavel 3:1, Rychlý Pavel 3:1, Rolník Martin 1:3, Bendl Zbyněk 1:3),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - Senior Club Český Krumlov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hembera Vladimír 3:1, Jakeš Jan 4:0, Skypala Jan 4:0, Neckář Ladislav 4:0, body hostů: Hladík František 1:3, Ondra Tomáš 0:4, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 0:4), SK Holubov - Velešín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 1:3, Sobol Daniel 2:2, Vítek Milan 3:1, body hostů: Rychlý Pavel 4:0, Yakovenko Maksym 3:1, Krauskopf Pavel 2:2, Rolník Martin 1:3), Senior Club Český Krumlov A - TJ Sokol Soběnov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 4:0, Salon Jan 3:1, body hostů: Kůzl Stanislav 0:4, Rybár Pavel 1:3, Rybár Michal 1:3, Rybár Štefan 0:4), Velešín C - TJ Sokol Benešov nad Černou 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vraspír Martin 2:1, Peterka Vilém 1:1, Blaženec Dušan 3:0, Cipín Jan 3:0, Ferenčík František 0:1, WO 5:0, body hostů: Sviták Josef 2:2, Kodym František 0:4, Tichý Václav 1:3, WO 0:5), KST Vltavan Loučovice - TJ Spartak Kaplice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 1:3, Schánělec Milan 1:3, Vach René 2:2, body hostů: Kratochvílová Mirka 3:1, Mácha Karel 3:1, Kuba Lukáš 0:4, Wolowiec Jaroslav 2:2), TJ Dolní Třebonín - KST Český Krumlov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipín Vladimír 2:2, Fleischmann Karel 4:0, Šítal Roman 4:0, Bicek Kryštof 3:1, body hostů: Lepeška Antonín 0:4, Kočan Jan 1:3, Blažek David 2:2, Andrle Václav 0:4), Hraničář Malonty - TJ Sokol Křemže - Holubov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuš Jaroslav 4:0, Chadim David 4:0, Matuš František 3:1, Mrenica Michal 4:0, body hostů: Chaloupka Pavel 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Mandát Jiří 1:3, Richter Milan 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov C - TJ Spartak Kaplice E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richter Milan 1:2, Mandát Jiří 1:2, Chaloupka Pavel 1:2, Vondrák Zdeněk st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Skypala Jan 4:0, Jakeš Jan 4:0, Ptáček Jiří 0:4, WO 0:5), KST Český Krumlov - Hraničář Malonty 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepeška Antonín 0:4, Kočan Jan 1:3, Blažek David 4:0, Andrle Václav 1:3, body hostů: Chadim David 3:1, Matuš František 2:2, Pešel Jan 2:2, Mrenica Michal 3:1), TJ Dolní Třebonín - KST Vltavan Loučovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipín Vladimír 0:2, Fleischmann Karel 2:2, Šítal Roman 2:2, Bicek Kryštof 1:3, Soukup Pavel 1:1, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Dibitanzl František 0:4, Schánělec Milan 2:2), TJ Spartak Kaplice D - Velešín C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wolowiec Jaroslav 0:1, Kuba Lukáš 1:3, Kratochvílová Mirka 1:3, Sláma Luboš 3:1, Mašek Josef 0:3, body hostů: Cipín Jan 4:0, Blaženec Dušan 3:1, Vraspír Martin 2:2, Ferenčík František 2:2), TJ Sokol Benešov nad Černou - Senior Club Český Krumlov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym František 0:4, Tichý Václav 3:1, Kvasničák Miroslav 0:4, Sviták Josef 4:0, body hostů: Příchovský Karel 3:1, Grubmüller Václav 2:2, Neřold Luboš 2:2, Salon Jan 2:2), Velešín D - TJ Sokol Soběnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krauskopf Pavel 2:2, Yakovenko Maksym 0:4, Rychlý Pavel 2:2, Bendl Zbyněk 0:4, body hostů: Šimon František 4:0, Rybár Pavel 3:1, Rybár Michal 3:1, Rybár Pavel ml. 2:2), Senior Club Český Krumlov B - SK Holubov 0:18wo,
4. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - SK Holubov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Troják František st. 2:2, Neckář Ladislav 3:1, Jakeš Jan 3:1, Michalisko David 2:2, body hostů: Sobol Daniel 4:0, Vítek Milan 2:2, Vítek Viliam 0:4, Šváb Miroslav st. 0:4), TJ Sokol Soběnov - Senior Club Český Krumlov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Štefan 1:3, Rybár Michal 2:0, Rybár Pavel ml. 4:0, Šimon František 4:0, Kůzl Stanislav 0:2, body hostů: Ondra Tomáš 1:3, Štrob Otto 1:3, Socha František st. 2:2, Socha František ml. 1:3), TJ Sokol Benešov nad Černou - Velešín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym František 3:1, Tichý Václav 3:1, Kodym Michal 1:3, Kvasničák Miroslav 0:4, body hostů: Rychlý Pavel 4:0, Bendl Zbyněk 2:2, Krauskopf Pavel 2:2, Rolník Martin 1:3), Senior Club Český Krumlov A - TJ Spartak Kaplice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 2:2, Neřold Luboš 3:1, Salon Jan 2:2, body hostů: Kratochvílová Mirka 3:1, Mašek Josef 0:4, Kuba Lukáš 0:4, Wolowiec Jaroslav 2:2), Velešín C - TJ Dolní Třebonín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javořík Miroslav 1:3, Vraspír Martin 2:2, Blaženec Dušan 4:0, Cipín Jan 4:0, body hostů: Fleischmann Karel 1:3, Šítal Roman 2:2, Bicek Kryštof 2:2, Soukup Pavel 0:4), Hraničář Malonty - KST Vltavan Loučovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skala Petr 0:4, Chadim David 2:2, Matuš Jaroslav 2:2, Pešel Jan 0:4, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Dibitanzl František 2:2, Schánělec Milan 2:2), TJ Sokol Křemže - Holubov C - KST Český Krumlov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Milan 1:3, Mandát Jiří 2:2, Chaloupka Pavel 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, body hostů: Lepeška Antonín 4:0, Kočan Jan 2:2, Andrle Václav 3:1, Blažek David 4:0),
5. kolo:
KST Český Krumlov - TJ Spartak Kaplice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 2:2, Blažek David 3:1, Andrle Václav 4:0, body hostů: Troják František st. 0:4, Neckář Ladislav 1:3, Jakeš Jan 3:1, Hembera Vladimír 1:3), KST Vltavan Loučovice - TJ Sokol Křemže - Holubov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 4:0, Vach René 4:0, body hostů: Mandát Jiří 0:4, Richter Milan 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Kros Jindřich 0:4), Hraničář Malonty - Velešín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuš František 0:1, Chadim David 1:3, Matuš Jaroslav 2:2, Mrenica Michal 2:1, Pešel Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Ferenčík František 3:0, Blaženec Dušan 1:3, Cipín Jan 4:0, Peterka Vilém 2:2, WO 0:1), TJ Dolní Třebonín - Senior Club Český Krumlov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Jiří 4:0, Bicek Kryštof 2:2, Šítal Roman 3:1, Fleischmann Karel 3:1, body hostů: Příchovský Karel 2:2, Grubmüller Václav 0:4, Neřold Luboš 1:3, Salon Jan 1:3), Velešín D - TJ Spartak Kaplice D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krauskopf Pavel 1:3, Rychlý Pavel 1:3, Bendl Zbyněk 0:4, WO 0:5, body hostů: Kratochvílová Mirka 3:0, Mácha Karel 3:0, Kuba Lukáš 3:0, Wolowiec Jaroslav 1:2, WO 5:0), Senior Club Český Krumlov B - TJ Sokol Benešov nad Černou 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrob Otto 0:3, Socha František ml. 0:3, Hladík František 0:3, body hostů: Sviták Josef 3:0, Kodym František 3:0, Tichý Václav 3:0), SK Holubov - TJ Sokol Soběnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 1:3, PROCHÁZKA PETR 1:3, Vítek Milan 4:0, body hostů: Rybár Štefan 1:3, Rybár Pavel ml. 3:1, Rybár Pavel 3:1, Rybár Michal 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Soběnov - TJ Spartak Kaplice E 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybár Pavel ml. 1:2, Rybár Michal 1:2, Rybár Pavel 0:3, Šimon František 3:0, WO 5:0, body hostů: Jakeš Jan 3:1, Troják František st. 2:2, Neckář Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Benešov nad Černou - SK Holubov 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sviták Josef 3:0, Kodym František 2:1, Kodym Michal 0:3, Tichý Václav 3:0, WO 5:0, body hostů: Vítek Viliam 1:3, Vítek Milan 2:2, Šváb Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Spartak Kaplice D - Senior Club Český Krumlov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Lukáš 2:2, Wolowiec Jaroslav 4:0, Kratochvílová Mirka 4:0, Mácha Karel 4:0, body hostů: Hladík František 0:4, Štrob Otto 0:4, Socha František st. 1:3, Socha František ml. 1:3), Velešín D - TJ Dolní Třebonín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Yakovenko Maksym 1:3, Krauskopf Pavel 1:3, Rolník Martin 0:2, Bendl Zbyněk 0:3, WO 3:0, body hostů: Šítal Roman 2:0, Cipín Vladimír 2:2, Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 3:0, WO 0:3), Senior Club Český Krumlov A - Hraničář Malonty 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příchovský Karel 2:1, Grubmüller Václav 1:2, Neřold Luboš 1:2, Salon Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Pešel Jan 1:3, Chadim David 3:1, Mrenica Michal 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Křemže - Holubov C - Velešín C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richter Milan 0:3, Mandát Jiří 2:1, Vondrák Zdeněk st. 0:3, Kros Jindřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Javořík Miroslav 3:1, Vraspír Martin 4:0, Peterka Vilém 3:1, WO 0:5), KST Český Krumlov - KST Vltavan Loučovice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepeška Antonín 0:4, Kočan Jan 0:4, Andrle Václav 0:4, Blažek David 1:3, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Schánělec Milan 4:0, Dibitanzl František 3:1),
7. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - KST Vltavan Loučovice 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hembera Vladimír 1:3, Jakeš Jan 1:3, Neckář Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Jaroš Pavel 3:0, Vach René 3:0, Dibitanzl František 2:1, Schánělec Milan 1:2, WO 5:0), Velešín C - KST Český Krumlov 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Javořík Miroslav 1:2, Peterka Vilém 2:1, Vraspír Martin 2:1, Blaženec Dušan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 1:3, Andrle Václav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Křemže - Holubov C - Senior Club Český Krumlov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Milan 0:4, Kros Jindřich 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Mandát Jiří 2:2, body hostů: Neřold Luboš 4:0, Salon Jan 3:1, Příchovský Karel 3:1, Grubmüller Václav 4:0), Hraničář Malonty - Velešín D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 3:1, Matuš František 2:2, Matuš Jaroslav 3:1, Mrenica Michal 4:0, body hostů: Rolník Martin 0:4, Bendl Zbyněk 0:4, Rychlý Pavel 3:1, Yakovenko Maksym 1:3), Senior Club Český Krumlov B - TJ Dolní Třebonín 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štrob Otto 0:3, Hladík František 0:3, Socha František st. 0:3, Socha František ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 3:1, Bicek Kryštof 4:0, WO 0:5), SK Holubov - TJ Spartak Kaplice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 3:1, Vítek Milan 1:3, body hostů: Kuba Lukáš 2:2, Mácha Karel 3:1, Kratochvílová Mirka 4:0, Wolowiec Jaroslav 3:1), TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Benešov nad Černou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rybár Pavel 0:3, Rybár Michal 1:2, Rybár Pavel ml. 2:1, Šimon František 2:1, WO 5:0, body hostů: Sviták Josef 4:0, Kodym František 2:2, Tichý Václav 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Benešov nad Černou - TJ Spartak Kaplice E 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sviták Josef 3:1, Tichý Václav 3:1, Kodym František 4:0, WO 0:5, body hostů: Hembera Vladimír 0:3, Jakeš Jan 2:1, Skypala Jan 0:3, Neckář Ladislav 0:3, WO 5:0), TJ Spartak Kaplice D - TJ Sokol Soběnov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 4:0, Kuba Lukáš 2:2, Mašek Josef 3:1, Mácha Karel 3:1, body hostů: Rybár Pavel ml. 2:2, Kůzl Stanislav 0:4, Rybár Michal 1:3, Rybár Pavel 1:3), TJ Dolní Třebonín - SK Holubov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleischmann Karel 4:0, Soukup Pavel 3:1, Bicek Kryštof 4:0, Cipín Vladimír 3:1, body hostů: Vítek Milan 0:4, Sobol Daniel 2:2, Vítek Viliam 0:4, Šváb Miroslav st. 0:4), Senior Club Český Krumlov B - Hraničář Malonty 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Socha František st. 0:3, Socha František ml. 1:2, Hladík František 0:3, Štrob Otto 1:2, WO 5:0, body hostů: Chadim David 4:0, Mrenica Michal 4:0, Pešel Jan 2:2, WO 0:5), Velešín D - TJ Sokol Křemže - Holubov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Yakovenko Maksym 2:2, Rychlý Pavel 4:0, Krauskopf Pavel 3:1, Rolník Martin 2:2, body hostů: Kros Jindřich 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Chaloupka Pavel 2:2, Mandát Jiří 3:1), KST Český Krumlov - Senior Club Český Krumlov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 0:4, Kuthan Radek 0:4, Andrle Václav 2:2, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Musil Roman 3:1, Salon Jan 2:2), KST Vltavan Loučovice - Velešín C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 2:2, Schánělec Milan 1:3, Vach René 2:2, body hostů: Blaženec Dušan 2:2, Ferenčík František 2:2, Peterka Vilém 3:1, Javořík Miroslav 0:4),
9. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - Velešín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hembera Vladimír 1:3, Jakeš Jan 2:2, Skypala Jan 2:2, Neckář Ladislav 0:4, body hostů: Ferenčík František 4:0, Blaženec Dušan 3:1, Vraspír Martin 3:1, Peterka Vilém 1:3), Senior Club Český Krumlov A - KST Vltavan Loučovice 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Příchovský Karel 1:3, Grubmüller Václav 1:3, Salon Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Jaroš Pavel 3:0, Vach René 3:0, Dibitanzl František 2:1, Schánělec Milan 1:2, WO 5:0), Velešín D - KST Český Krumlov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yakovenko Maksym 0:4, Krauskopf Pavel 1:3, Rychlý Pavel 2:2, Rolník Martin 0:4, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 3:1, Andrle Václav 4:0, Blažek David 4:0), TJ Sokol Křemže - Holubov C - Senior Club Český Krumlov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrák Zdeněk st. 0:4, Mandát Jiří 3:1, Chaloupka Pavel 4:0, Kros Jindřich 0:4, body hostů: Socha František st. 2:2, Socha František ml. 2:2, Štrob Otto 3:1, Ondra Tomáš 2:2), SK Holubov - Hraničář Malonty 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 2:2, Vítek Milan 3:1, body hostů: Pešel Jan 2:2, Matuš Jaroslav 3:1, Chadim David 4:0, Matuš František 2:2), TJ Sokol Soběnov - TJ Dolní Třebonín 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel 0:4, Rybár Pavel ml. 0:4, Šimon František 0:4, body hostů: Šítal Roman 4:0, Fleischmann Karel 4:0, Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 4:0), TJ Sokol Benešov nad Černou - TJ Spartak Kaplice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Josef 2:0, Kodym František 3:1, Tichý Václav 3:1, Urazil Marek 3:1, Kodym Michal 2:0, body hostů: Špilauer Jaroslav 3:1, Kuba Lukáš 0:4, Zedník Miroslav 0:4, Netřeba Jakub 0:4),
10. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - TJ Spartak Kaplice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hembera Vladimír 2:2, Ptáček Jiří 1:2, Malá Barbora 0:3, Michalisko David 2:2, body hostů: Kratochvílová Mirka 4:0, Zedník Miroslav 3:1, Kuba Lukáš 2:1, Netřeba Jakub 0:3), TJ Dolní Třebonín - TJ Sokol Benešov nad Černou 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicek Kryštof 4:0, Soukup Pavel 4:0, Šítal Roman 2:0, Cipín Vladimír 4:0, Fleischmann Karel 2:0, body hostů: Tichý Václav 0:4, Kodym František 0:4, Kvasničák Miroslav 0:4, Kodym Michal 0:4), Hraničář Malonty - TJ Sokol Soběnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuš František 1:3, Chadim David 4:0, Matuš Jaroslav 3:1, Mrenica Michal 4:0, body hostů: Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel 1:3, Rybár Pavel ml. 1:3, Šimon František 2:2), TJ Sokol Křemže - Holubov C - SK Holubov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Milan 2:2, Mandát Jiří 4:0, Chaloupka Pavel 4:0, Vondrák Zdeněk st. 1:1, Kros Jindřich 0:2, body hostů: Sobol Daniel 2:2, Vítek Milan 2:2, Vítek Viliam 1:3, Šváb Miroslav st. 0:4), Senior Club Český Krumlov B - KST Český Krumlov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha František st. 0:4, Socha František ml. 1:3, Štrob Otto 0:4, Hladík František 1:3, body hostů: Lepeška Antonín 3:1, Kočan Jan 3:1, Andrle Václav 4:0, Blažek David 4:0), KST Vltavan Loučovice - Velešín D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Pavel 3:0, Dibitanzl František 3:0, Schánělec Milan 3:0, Vach René 3:0, WO 5:0, body hostů: Rychlý Pavel 0:4, Yakovenko Maksym 0:4, Rolník Martin 0:4, WO 0:5), Velešín C - Senior Club Český Krumlov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaženec Dušan 4:0, Peterka Vilém 2:2, Ferenčík František 4:0, Javořík Miroslav 4:0, body hostů: Příchovský Karel 1:3, Grubmüller Václav 0:4, Neřold Luboš 1:3, Salon Jan 0:4),
11. kolo:
Senior Club Český Krumlov A - TJ Spartak Kaplice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 3:1, Salon Jan 1:3, body hostů: Troják František st. 1:3, Hembera Vladimír 1:3, Jakeš Jan 2:2, Skypala Jan 1:3), Velešín D - Velešín C 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rychlý Pavel 0:3, Rolník Martin 0:3, Bendl Zbyněk 0:3, WO 3:3, body hostů: Vraspír Martin 3:0, Javořík Miroslav 3:0, Blaženec Dušan 3:0, WO 3:3), KST Vltavan Loučovice - Senior Club Český Krumlov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 4:0, Vach René 4:0, Schánělec Milan 4:0, body hostů: Štrob Otto 0:4, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 0:4, Hladík František 0:4), KST Český Krumlov - SK Holubov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepeška Antonín 4:0, Kočan Jan 3:1, Blažek David 4:0, Andrle Václav 4:0, body hostů: Vítek Viliam 0:4, Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Milan 0:4, Sobol Daniel 1:3), TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Křemže - Holubov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Michal 3:1, Rybár Pavel 3:1, Rybár Pavel ml. 4:0, Šimon František 4:0, body hostů: Chaloupka Pavel 2:2, Richter Milan 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Kros Jindřich 0:4), TJ Sokol Benešov nad Černou - Hraničář Malonty 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kodym František 2:2, Tichý Václav 1:3, Troják Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Mrenica Michal 3:0, Matuš Jaroslav 2:1, Pešel Jan 0:3, Chadim David 3:0, WO 5:0), TJ Spartak Kaplice D - TJ Dolní Třebonín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wolowiec Jaroslav 2:2, Kratochvílová Mirka 4:0, Kuba Lukáš 0:4, Mašek Josef 0:4, body hostů: Šítal Roman 2:2, Fleischmann Karel 2:2, Bicek Kryštof 3:1, Rytíř Jiří 3:1),
12. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - TJ Dolní Třebonín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hembera Vladimír 0:4, Troják František st. 0:4, Skypala Jan 2:2, Jakeš Jan 1:3, body hostů: Šítal Roman 4:0, Bicek Kryštof 4:0, Soukup Pavel 2:2, Cipín Vladimír 3:1), Hraničář Malonty - TJ Spartak Kaplice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešel Jan 0:4, Matuš František 0:4, Matuš Jaroslav 1:3, Mrenica Michal 3:1, body hostů: Kuba Lukáš 2:2, Mácha Karel 3:1, Kratochvílová Mirka 3:1, Wolowiec Jaroslav 4:0), TJ Sokol Křemže - Holubov C - TJ Sokol Benešov nad Černou 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kros Jindřich 0:3, Richter Milan 0:3, Vondrák Zdeněk st. 0:2, Valert Radomír 2:1, WO 6:0, body hostů: Sviták Josef 3:0, Kodym František 3:1, Tichý Václav 3:1, WO 0:6), KST Český Krumlov - TJ Sokol Soběnov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepeška Antonín 3:1, Kočan Jan 2:2, Blažek David 4:0, Andrle Václav 4:0, body hostů: Rybár Štefan 0:4, Rybár Pavel ml. 2:2, Rybár Michal 1:3, Rybár Pavel 0:4), SK Holubov - KST Vltavan Loučovice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 1:3, Vítek Milan 1:3, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Dibitanzl František 3:1, Schánělec Milan 3:1), Velešín C - Senior Club Český Krumlov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blaženec Dušan 4:0, Peterka Vilém 2:2, Javořík Miroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Socha František st. 0:3, Socha František ml. 1:2, Štrob Otto 0:3, Hladík František 1:2, WO 5:0), Senior Club Český Krumlov A - Velešín D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Příchovský Karel 3:0, Grubmüller Václav 2:1, Musil Roman 2:1, Salon Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Rychlý Pavel 3:1, Rolník Martin 0:4, Bendl Zbyněk 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - Velešín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hembera Vladimír 3:1, Jakeš Jan 3:1, Skypala Jan 4:0, Neckář Ladislav 3:1, body hostů: Yakovenko Maksym 2:2, Rychlý Pavel 0:4, Krauskopf Pavel 1:3, Rolník Martin 0:4), Senior Club Český Krumlov B - Senior Club Český Krumlov A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrob Otto 0:3, Hladík František 0:3, Socha František st. 0:3, Socha František ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 4:0, Neřold Luboš 4:0, WO 0:5), SK Holubov - Velešín C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 1:3, Vítek Milan 0:4, body hostů: Peterka Vilém 3:1, Cipín Jan 4:0, Javořík Miroslav 4:0, Blaženec Dušan 4:0), TJ Sokol Soběnov - KST Vltavan Loučovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybár Pavel 0:2, Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel ml. 1:3, Šimon František 2:2, Rybár Štefan 0:2, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 3:1, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 2:2), TJ Sokol Benešov nad Černou - KST Český Krumlov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Josef 4:0, Kodym František 1:3, Tichý Václav 2:2, Troják Karel 0:4, body hostů: Lepeška Antonín 3:1, Kočan Jan 1:3, Blažek David 2:2, Andrle Václav 3:1), TJ Spartak Kaplice D - TJ Sokol Křemže - Holubov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wolowiec Jaroslav 3:1, Mašek Josef 3:1, Kuba Lukáš 3:1, Kratochvílová Mirka 4:0, body hostů: Chaloupka Pavel 1:3, Valert Radomír 2:2, Richter Milan 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4), TJ Dolní Třebonín - Hraničář Malonty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Jiří 3:1, Bicek Kryštof 2:2, Šítal Roman 4:0, Cipín Vladimír 3:1, body hostů: Mrenica Michal 1:3, Matuš Jaroslav 0:4, Chadim David 2:2, Matuš František 1:3),
14. kolo:
Hraničář Malonty - TJ Spartak Kaplice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Matuš Jaroslav 4:0, Skala Petr 0:4, Matuš František 4:0, body hostů: Ptáček Jiří 1:3, Michalisko David 1:3, Troják František st. 1:3, Neckář Ladislav 1:3), TJ Dolní Třebonín - TJ Sokol Křemže - Holubov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 2:2, Fleischmann Karel 3:1, Cipín Vladimír 1:3, body hostů: Valert Radomír 3:1, Chaloupka Pavel 1:3, Mandát Jiří 1:3, Richter Milan 1:2, Vondrák Zdeněk st. 0:1), KST Český Krumlov - TJ Spartak Kaplice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepeška Antonín 1:3, Kočan Jan 0:4, Blažek David 0:2, Andrle Václav 1:3, WO 0:2, body hostů: Kratochvílová Mirka 3:0, Wolowiec Jaroslav 4:0, Mašek Josef 3:1, Kuba Lukáš 2:1, WO 2:0), KST Vltavan Loučovice - TJ Sokol Benešov nad Černou 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 4:0, body hostů: Kodym Michal 0:4, Kodym František 0:4, Troják Karel 0:4, Kvasničák Miroslav 0:4), Velešín C - TJ Sokol Soběnov 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaženec Dušan 4:0, Cipín Jan 4:0, Javořík Miroslav 4:0, Ferenčík František 4:0, body hostů: Kůzl Stanislav 0:4, Rybár Pavel ml. 0:4, Rybár Pavel 0:4, Rybár Michal 0:4), Senior Club Český Krumlov A - SK Holubov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 4:0, Neřold Luboš 3:1, Musil Roman 4:0, body hostů: Vítek Viliam 0:4, Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Milan 0:4, Sobol Daniel 1:3), Velešín D - Senior Club Český Krumlov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlý Pavel 3:1, Yakovenko Maksym 4:0, Krauskopf Pavel 3:1, Rolník Martin 2:2, body hostů: Štrob Otto 0:4, Hladík František 1:3, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 3:1),
15. kolo:
Senior Club Český Krumlov B - TJ Spartak Kaplice E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrob Otto 1:3, Hladík František 2:2, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 0:4, body hostů: Skypala Jan 3:1, Neckář Ladislav 3:1, Hembera Vladimír 3:1, Jakeš Jan 4:0), Velešín D - SK Holubov 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Soběnov - Senior Club Český Krumlov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Pavel 0:4, Rybár Michal 2:2, Rybár Pavel ml. 2:2, Šimon František 3:1, body hostů: Příchovský Karel 3:1, Grubmüller Václav 1:3, Neřold Luboš 4:0, Salon Jan 1:3), TJ Sokol Benešov nad Černou - Velešín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Josef 3:1, Kodym František 0:4, Tichý Václav 1:3, Troják Karel 0:4, body hostů: Javořík Miroslav 2:2, Ferenčík František 4:0, Vraspír Martin 3:1, Blaženec Dušan 3:1), TJ Spartak Kaplice D - KST Vltavan Loučovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Lukáš 1:3, Kratochvílová Mirka 4:0, Mašek Josef 2:2, Wolowiec Jaroslav 2:2, body hostů: Jaroš Pavel 3:1, Vach René 3:1, Dibitanzl František 1:3, Schánělec Milan 0:4), KST Český Krumlov - TJ Dolní Třebonín 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lepeška Antonín 0:4, Kočan Jan 1:3, Blažek David 0:4, Andrle Václav 0:1, Sitta Richard 0:3, body hostů: Fleischmann Karel 4:0, Šítal Roman 4:0, Cipín Vladimír 4:0, Bicek Kryštof 3:1), TJ Sokol Křemže - Holubov C - Hraničář Malonty 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kros Jindřich 0:4, Mandát Jiří 1:3, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Richter Milan 0:4, body hostů: Matuš Jaroslav 4:0, Mrenica Michal 4:0, Matuš František 3:1, Chadim David 4:0),
16. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - TJ Sokol Křemže - Holubov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hembera Vladimír 3:1, Jakeš Jan 3:1, Skypala Jan 4:0, Troják František st. 3:1, body hostů: Valert Radomír 3:1, Richter Milan 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Kros Jindřich 0:4), Hraničář Malonty - KST Český Krumlov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Matuš František 1:3, Matuš Jaroslav 2:2, Beran Pavel 0:1, Pešel Jan 1:2, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Kočan Jan 1:3, Andrle Václav 2:2, Blažek David 3:1), KST Vltavan Loučovice - TJ Dolní Třebonín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Pavel 3:1, Dibitanzl František 1:3, Čáp Josef 0:4, Vach René 2:2, body hostů: Cipín Vladimír 1:3, Šítal Roman 4:0, Bicek Kryštof 3:1, Rytíř Jiří 2:2), Velešín C - TJ Spartak Kaplice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaženec Dušan 4:0, Javořík Miroslav 3:1, Peterka Vilém 1:3, Ferenčík František 4:0, body hostů: Mašek Josef 2:2, Mácha Karel 1:3, Netřeba Jakub 0:4, Kuba Lukáš 1:3), Senior Club Český Krumlov A - TJ Sokol Benešov nad Černou 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příchovský Karel 3:0, Grubmüller Václav 2:1, Neřold Luboš 2:1, Salon Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Sviták Josef 3:1, Kodym František 1:3, Troják Karel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Soběnov - Velešín D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rybár Michal 2:1, Rybár Štefan 0:3, Rybár Pavel ml. 3:0, Šimon František 3:0, WO 5:0, body hostů: Rolník Martin 1:3, Krauskopf Pavel 2:2, Bendl Zbyněk 1:3, WO 0:5), SK Holubov - Senior Club Český Krumlov B 0:18 (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0),
17. kolo:
SK Holubov - TJ Spartak Kaplice E 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:3, Vítek Viliam 0:3, Sobol Daniel 0:3, Vítek Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Skypala Jan 4:0, Jakeš Jan 4:0, Hembera Vladimír 3:1, WO 0:5), Senior Club Český Krumlov B - TJ Sokol Soběnov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha František ml. 4:0, Ondra Tomáš 3:1, Socha František st. 0:4, Štrob Otto 0:2, Hladík František 1:1, body hostů: Rybár Štefan 1:3, Rybár Pavel ml. 3:1, Rybár Michal 2:2, Rybár Pavel 2:2), Velešín D - TJ Sokol Benešov nad Černou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlý Pavel 1:3, Yakovenko Maksym 2:2, Krauskopf Pavel 3:1, Sládek Jan 3:1, body hostů: Sviták Josef 3:1, Kodym František 2:2, Tichý Václav 2:2, Troják Karel 0:4), TJ Spartak Kaplice D - Senior Club Český Krumlov A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Karel 2:2, Mašek Josef 2:2, Kuba Lukáš 0:4, Netřeba Jakub 0:4, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 3:1, Salon Jan 2:2), TJ Dolní Třebonín - Velešín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Jiří 2:2, Bicek Kryštof 0:2, Šítal Roman 2:2, Fleischmann Karel 3:1, Soukup Pavel 0:2, body hostů: Vraspír Martin 2:2, Ferenčík František 2:2, Blaženec Dušan 4:0, Javořík Miroslav 1:3), KST Vltavan Loučovice - Hraničář Malonty 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 2:2, Schánělec Milan 2:2, Vach René 3:1, body hostů: Mrenica Michal 2:2, Matuš Jaroslav 0:4, Chadim David 3:1, Matuš František 0:4), KST Český Krumlov - TJ Sokol Křemže - Holubov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lepeška Antonín 4:0, Kočan Jan 2:2, Andrle Václav 1:3, Blažek David 2:1, Sitta Richard 0:1, body hostů: Valert Radomír 3:1, Chaloupka Pavel 2:2, Vondrák Zdeněk st. 0:4, Richter Milan 2:2),
18. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - KST Český Krumlov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hembera Vladimír 0:4, Jakeš Jan 3:1, Skypala Jan 3:1, Troják František st. 2:2, body hostů: Lepeška Antonín 1:3, Kočan Jan 2:2, Sitta Richard 0:2, Blažek David 4:0, Andrle Václav 1:1), TJ Sokol Křemže - Holubov C - KST Vltavan Loučovice 7:11 (body domácích: Vondrák Zdeněk st. 0:3, Kros Jindřich 0:3, Mandát Jiří 1:2, Valert Radomír 1:2, WO 5:1, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 2:2, WO 1:5), Velešín C - Hraničář Malonty 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javořík Miroslav 2:2, Stehlík Pavel 1:3, Blaženec Dušan 3:1, Vraspír Martin 2:2, body hostů: Mrenica Michal 3:1, Matuš Jaroslav 1:3, Pešel Jan 0:4, Chadim David 4:0), Senior Club Český Krumlov A - TJ Dolní Třebonín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příchovský Karel 3:1, Grubmüller Václav 1:3, Neřold Luboš 1:3, Salon Jan 0:4, body hostů: Fleischmann Karel 2:2, Šítal Roman 4:0, Bicek Kryštof 2:2, Soukup Pavel 3:1), TJ Spartak Kaplice D - Velešín D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Josef 2:2, Wolowiec Jaroslav 4:0, Kuba Lukáš 2:2, Kratochvílová Mirka 4:0, body hostů: Yakovenko Maksym 2:2, Rychlý Pavel 0:4, Sládek Jan 1:3, Krauskopf Pavel 1:3), TJ Sokol Benešov nad Černou - Senior Club Český Krumlov B 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sviták Josef 4:0, Kodym František 4:0, Tichý Václav 4:0, Troják Karel 4:0, body hostů: Hladík František 0:4, Štrob Otto 0:4, Socha František ml. 0:4, Socha František st. 0:4), TJ Sokol Soběnov - SK Holubov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Pavel 2:0, Rybár Michal 2:2, Rybár Pavel ml. 4:0, Šimon František 4:0, Rybár Štefan 1:1, body hostů: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Vítek Milan 2:2, Sobol Daniel 1:3),
19. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - TJ Sokol Soběnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalisko David 1:3, Jakeš Jan 4:0, Skypala Jan 3:1, Troják František st. 3:1, body hostů: Kůzl Stanislav 1:3, Rybár Michal 1:3, Rybár Pavel ml. 3:1, Rybár Pavel 0:4), SK Holubov - TJ Sokol Benešov nad Černou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šváb Miroslav st. 2:2, Vítek Viliam 2:2, Vítek Milan 2:2, Sobol Daniel 2:2, body hostů: Sviták Josef 4:0, Tichý Václav 1:3, Kodym František 1:3, Troják Karel 2:2), Senior Club Český Krumlov B - TJ Spartak Kaplice D 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík František 0:4, Štrob Otto 1:3, Ondra Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Mácha Karel 3:0, Kuba Lukáš 2:1, Wolowiec Jaroslav 3:0, Mašek Josef 2:1, WO 5:0), TJ Dolní Třebonín - Velešín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleischmann Karel 4:0, Bicek Kryštof 4:0, Šítal Roman 4:0, Soukup Pavel 4:0, body hostů: Yakovenko Maksym 0:4, Rychlý Pavel 0:4, Krauskopf Pavel 0:4, Rolník Martin 0:4), Hraničář Malonty - Senior Club Český Krumlov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Matuš František 0:4, Matuš Jaroslav 1:3, Chadim David 3:1, body hostů: Příchovský Karel 2:2, Grubmüller Václav 2:2, Neřold Luboš 3:1, Musil Roman 1:3), Velešín C - TJ Sokol Křemže - Holubov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javořík Miroslav 3:1, Stehlík Pavel 2:2, Blaženec Dušan 4:0, Vraspír Martin 4:0, body hostů: Vondrák Zdeněk st. 0:4, Valert Radomír 1:3, Mandát Jiří 2:2, Richter Milan 0:4), KST Vltavan Loučovice - KST Český Krumlov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 3:1, Vach René 4:0, body hostů: Lepeška Antonín 1:3, Kočan Jan 0:4, Slovák Marek 0:4, Sitta Richard 0:2, Andrle Václav 0:2),
20. kolo:
KST Vltavan Loučovice - TJ Spartak Kaplice E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Pavel 3:0, Dibitanzl František 2:1, Schánělec Milan 2:1, Vach René 3:0, WO 5:0, body hostů: Hembera Vladimír 0:4, Jakeš Jan 0:4, Skypala Jan 2:2, WO 0:5), KST Český Krumlov - Velešín C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lepeška Antonín 1:3, Sitta Richard 0:4, Blažek David 1:3, Andrle Václav 0:4, body hostů: Blaženec Dušan 4:0, Ferenčík František 4:0, Peterka Vilém 4:0, Javořík Miroslav 2:2), Senior Club Český Krumlov A - TJ Sokol Křemže - Holubov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 4:0, Musil Roman 4:0, Salon Jan 3:1, body hostů: Kros Jindřich 0:2, Richter Milan 0:4, Mandát Jiří 1:3, Chaloupka Pavel 0:4, Vondrák Zdeněk st. 0:2), Velešín D - Hraničář Malonty 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sládek Jan 3:1, Yakovenko Maksym 3:1, Rolník Martin 0:4, Bendl Zbyněk 0:4, body hostů: Pešel Jan 2:2, Chadim David 4:0, Matuš František 2:2, Matuš Jaroslav 2:2), TJ Dolní Třebonín - Senior Club Český Krumlov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Jiří 4:0, Soukup Pavel 4:0, Šítal Roman 4:0, Fleischmann Karel 4:0, body hostů: Hladík František 0:4, Štrob Otto 0:4, Ondra Tomáš 0:4, Socha František ml. 0:4), TJ Spartak Kaplice D - SK Holubov 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Josef 3:0, Kuba Lukáš 2:1, Wolowiec Jaroslav 3:0, Kratochvílová Mirka 3:0, WO 5:0, body hostů: Šváb Miroslav st. 0:4, Sobol Daniel 0:4, Vítek Milan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Benešov nad Černou - TJ Sokol Soběnov 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sviták Josef 3:1, Kodym František 2:2, Tichý Václav 1:3, WO 0:5, body hostů: Rybár Michal 2:1, Rybár Pavel 0:3, Rybár Pavel ml. 1:2, Šimon František 3:0, WO 5:0),
21. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - TJ Sokol Benešov nad Černou 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hembera Vladimír 2:2, Jakeš Jan 3:1, Skypala Jan 3:1, Troják František st. 2:2, body hostů: Tichý Václav 1:3, Troják Karel 0:4, Sviták Josef 4:0, Kodym František 1:3), TJ Sokol Soběnov - TJ Spartak Kaplice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybár Pavel 1:3, Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel ml. 1:3, Šimon František 3:1, body hostů: Kratochvílová Mirka 4:0, Wolowiec Jaroslav 3:1, Mašek Josef 2:2, Kuba Lukáš 2:2), SK Holubov - TJ Dolní Třebonín 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 0:4, Vítek Milan 0:4, body hostů: Rytíř Jiří 4:0, Šítal Roman 4:0, Fleischmann Karel 4:0, Bicek Kryštof 4:0), Hraničář Malonty - Senior Club Český Krumlov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Skala Petr 0:4, Matuš Jaroslav 4:0, Chadim David 4:0, body hostů: Socha František st. 1:3, Socha František ml. 1:3, Štrob Otto 1:3, Ondra Tomáš 1:3), TJ Sokol Křemže - Holubov C - Velešín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kros Jindřich 0:4, Mandát Jiří 3:1, Valert Radomír 4:0, Richter Milan 1:3, body hostů: Sládek Jan 2:2, Krauskopf Pavel 2:2, Rychlý Pavel 3:1, Rolník Martin 1:3), Senior Club Český Krumlov A - KST Český Krumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 2:2, Salon Jan 0:4, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Sitta Richard 0:2, Blažek David 3:1, Slovák Marek 1:3, Andrle Václav 1:1), Velešín C - KST Vltavan Loučovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Martin 2:2, Blaženec Dušan 3:1, Ferenčík František 2:2, Javořík Miroslav 2:2, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 1:3, Vach René 2:2, Schánělec Milan 0:4),
22. kolo:
Velešín C - TJ Spartak Kaplice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ferenčík František 4:0, Peterka Vilém 1:3, Blaženec Dušan 4:0, Mašek Jaroslav 2:2, body hostů: Hembera Vladimír 2:2, Jakeš Jan 2:2, Skypala Jan 1:3, Troják František st. 0:4), KST Vltavan Loučovice - Senior Club Český Krumlov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Dibitanzl František 1:2, Machoň Miroslav 2:0, Vach René 4:0, Schánělec Milan 1:1, WO 0:1, body hostů: Příchovský Karel 2:2, Grubmüller Václav 1:3, Neřold Luboš 0:3, Salon Jan 0:4, WO 1:0), KST Český Krumlov - Velešín D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lepeška Antonín 1:3, Kočan Jan 0:4, Sitta Richard 0:4, Blažek David 0:4, body hostů: Yakovenko Maksym 3:1, Rychlý Pavel 4:0, Sládek Jan 4:0, Krauskopf Pavel 4:0), Senior Club Český Krumlov B - TJ Sokol Křemže - Holubov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík František 1:3, Štrob Otto 0:4, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 4:0, body hostů: Mandát Jiří 3:1, Valert Radomír 3:1, Chaloupka Pavel 3:1, Richter Milan 2:2), Hraničář Malonty - SK Holubov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Matuš Jaroslav 4:0, Chadim David 4:0, Skala Petr 0:4, body hostů: Vítek Viliam 1:3, Vítek Milan 1:3, Šváb Miroslav st. 1:3, Sobol Daniel 1:3), TJ Dolní Třebonín - TJ Sokol Soběnov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Jiří 3:1, Soukup Pavel 3:1, Šítal Roman 4:0, Bicek Kryštof 4:0, body hostů: Šimon František 2:2, Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel 0:2, Rybár Štefan 0:4, Kůzl Stanislav 0:2), TJ Spartak Kaplice D - TJ Sokol Benešov nad Černou 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Josef 3:1, Kuba Lukáš 3:1, Netřeba Jakub 1:3, Zedník Miroslav 3:1, body hostů: Tichý Václav 3:1, Kodym František 2:2, Kvasničák Miroslav 0:4, Kodym Michal 1:3),
23. kolo:
TJ Spartak Kaplice D - TJ Spartak Kaplice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Josef 3:1, Špilauer Jaroslav 3:1, Kuba Lukáš 1:2, Netřeba Jakub 1:3, body hostů: Weber Tomáš 3:1, Malá Barbora 0:4, Neckář Ladislav 3:1, Michalisko David 1:2), TJ Sokol Benešov nad Černou - TJ Dolní Třebonín 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichý Václav 0:4, Kodym František 0:4, Troják Karel 0:4, WO 0:5, body hostů: Šítal Roman 3:0, Fleischmann Karel 3:0, Rytíř Jiří 3:0, Soukup Pavel 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Soběnov - Hraničář Malonty 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Štefan 0:4, Rybár Michal 3:1, Rybár Pavel 0:4, Rybár Pavel ml. 3:1, body hostů: Pešel Jan 1:1, Matuš František 2:2, Matuš Jaroslav 2:2, Mrenica Michal 4:0, Beran Pavel 1:1), SK Holubov - TJ Sokol Křemže - Holubov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 2:2, Sobol Daniel 2:2, Vítek Milan 0:4, body hostů: Kros Jindřich 1:1, Chaloupka Pavel 4:0, Valert Radomír 4:0, Richter Milan 2:2, Vondrák Zdeněk st. 1:1), KST Český Krumlov - Senior Club Český Krumlov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lepeška Antonín 3:1, Kočan Jan 2:2, Andrle Václav 4:0, Blažek David 3:1, body hostů: Štrob Otto 1:3, Hladík František 0:4, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 3:1), Velešín D - KST Vltavan Loučovice 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rychlý Pavel 1:2, Yakovenko Maksym 1:2, Rolník Martin 0:4, WO 2:5, body hostů: Jaroš Pavel 3:0, Vach René 3:0, Dibitanzl František 1:0, Machoň Miroslav 1:2, WO 5:2), Senior Club Český Krumlov A - Velešín C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příchovský Karel 2:2, Grubmüller Václav 1:3, Salon Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Ferenčík František 2:1, Blaženec Dušan 3:0, Javořík Miroslav 2:1, Vraspír Martin 2:1, WO 5:0),
24. kolo:
TJ Spartak Kaplice E - Senior Club Český Krumlov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Troják František st. 1:3, Skypala Jan 2:2, Jakeš Jan 2:2, Hembera Vladimír 1:3, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 3:1, Neřold Luboš 2:2, Salon Jan 1:3), Velešín C - Velešín D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ferenčík František 2:2, Blaženec Dušan 4:0, Javořík Miroslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Sládek Jan 1:2, Rychlý Pavel 2:1, Rolník Martin 0:3, Bendl Zbyněk 0:3, WO 5:0), Senior Club Český Krumlov B - KST Vltavan Loučovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha František st. 0:4, Socha František ml. 2:2, Štrob Otto 1:3, Hladík František 1:3, body hostů: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Schánělec Milan 1:3, Machoň Miroslav 3:1), SK Holubov - KST Český Krumlov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Viliam 0:4, Sobol Daniel 1:3, Vítek Milan 3:1, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Sitta Richard 3:1, Blažek David 4:0, Andrle Václav 3:1), TJ Sokol Křemže - Holubov C - TJ Sokol Soběnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Milan 0:3, Mandát Jiří 3:1, Chaloupka Pavel 1:3, Valert Radomír 4:0, Vondrák Zdeněk st. 0:1, body hostů: Rybár Pavel 2:2, Rybár Michal 1:3, Šimon František 2:2, Rybár Pavel ml. 3:1), Hraničář Malonty - TJ Sokol Benešov nad Černou 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrenica Michal 4:0, Chadim David 4:0, Matuš Jaroslav 4:0, Skala Petr 0:4, body hostů: Kodym František 1:3, Kodym Michal 1:3, Tichý Václav 1:3, Troják Karel 1:3), TJ Dolní Třebonín - TJ Spartak Kaplice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Jiří 2:2, Fleischmann Karel 3:1, Šítal Roman 3:1, Bicek Kryštof 1:3, body hostů: Sláma Luboš 4:0, Mácha Karel 1:3, Kuba Lukáš 0:4, Wolowiec Jaroslav 2:2),
25. kolo:
TJ Dolní Třebonín - TJ Spartak Kaplice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleischmann Karel 4:0, Bicek Kryštof 4:0, Šítal Roman 4:0, Soukup Pavel 4:0, body hostů: Skypala Jan 0:4, Ptáček Jiří 0:4, Jakeš Jan 0:4, Michalisko David 0:4), TJ Spartak Kaplice D - Hraničář Malonty 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Josef 2:2, Kuba Lukáš 1:3, Wolowiec Jaroslav 3:1, Mácha Karel 2:2, body hostů: Matuš Jaroslav 1:3, Pešel Jan 0:4, Chadim David 3:1, Mrenica Michal 4:0), TJ Sokol Benešov nad Černou - TJ Sokol Křemže - Holubov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Josef 4:0, Tichý Václav 2:2, Kodym František 1:3, Troják Karel 1:3, body hostů: Mandát Jiří 3:1, Richter Milan 0:3, Valert Radomír 3:1, Chaloupka Pavel 2:2, Vondrák Zdeněk st. 0:1), TJ Sokol Soběnov - KST Český Krumlov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Pavel 2:2, Rybár Michal 1:3, Rybár Pavel ml. 2:2, Šimon František 4:0, body hostů: Lepeška Antonín 2:2, Sitta Richard 0:4, Andrle Václav 2:2, Blažek David 3:1), KST Vltavan Loučovice - SK Holubov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vach René 4:0, Dibitanzl František 4:0, Schánělec Milan 3:1, Machoň Miroslav 2:2, body hostů: Vítek Viliam 0:4, Šváb Miroslav st. 0:4, Vítek Milan 1:3, Sobol Daniel 2:2), Senior Club Český Krumlov B - Velešín C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrob Otto 0:4, Hladík František 0:4, Socha František st. 0:4, Socha František ml. 1:3, body hostů: Blaženec Dušan 4:0, Ferenčík František 4:0, Vraspír Martin 4:0, Peterka Vilém 3:1), Velešín D - Senior Club Český Krumlov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychlý Pavel 2:2, Yakovenko Maksym 2:2, Krauskopf Pavel 0:4, Sládek Jan 3:1, body hostů: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 2:2, Musil Roman 2:2, Salon Jan 1:3),
26. kolo:
Velešín D - TJ Spartak Kaplice E 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rychlý Pavel 1:2, Yakovenko Maksym 1:2, Sládek Jan 3:0, Rolník Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Skypala Jan 3:1, Jakeš Jan 2:2, Troják František st. 2:2, WO 0:5), Senior Club Český Krumlov A - Senior Club Český Krumlov B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příchovský Karel 4:0, Grubmüller Václav 4:0, Neřold Luboš 3:1, Salon Jan 2:2, body hostů: Socha František ml. 0:4, Socha František st. 0:4, Štrob Otto 2:2, Hladík František 1:0, Ondra Tomáš 0:3), Velešín C - SK Holubov 18:0wo, KST Vltavan Loučovice - TJ Sokol Soběnov 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Pavel 4:0, Vach René 4:0, Schánělec Milan 3:1, Machoň Miroslav 4:0, body hostů: Rybár Pavel 0:4, Rybár Michal 0:4, Rybár Pavel ml. 0:4, Šimon František 1:3), KST Český Krumlov - TJ Sokol Benešov nad Černou 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepeška Antonín 4:0, Kuthan Radek 0:4, Andrle Václav 4:0, Blažek David 4:0, body hostů: Kodym František 1:3, Kodym Michal 1:3, Kvasničák Miroslav 1:3, Troják Karel 1:3), TJ Sokol Křemže - Holubov C - TJ Spartak Kaplice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Milan 0:4, Mandát Jiří 1:3, Chaloupka Pavel 2:2, Valert Radomír 2:2, body hostů: Kratochvílová Mirka 4:0, Wolowiec Jaroslav 4:0, Mašek Josef 2:2, Kuba Lukáš 1:3), Hraničář Malonty - TJ Dolní Třebonín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuš František 0:4, Chadim David 3:1, Matuš Jaroslav 1:3, Pešel Jan 0:4, body hostů: Rytíř Jiří 2:2, Soukup Pavel 3:1, Šítal Roman 4:0, Fleischmann Karel 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy