Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor mužů I
1. kolo:
J. Hradec B - Lodhéřov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytiska Jiří 2:2, Lahodný Kryštof 1:3, Bartoš Michal 1:3, Pavelek Václav 2:2, body hostů: Vejbora Jaroslav 1:0, Škarda Tomáš 2:2, Hrubý Dalimil 3:1, Lehký Lukáš 4:0, Kozel Jiří 0:3), Rudolec A - Včelnice A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kryzan Lubomír 3:1, Mareš Martin 3:0, Kněžíček Jakub 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, Mareš Martin ml. 0:1, body hostů: Šuhájková Libuše 0:4, Šuhájek Martin 0:4, Šuhájek František 2:2, Němec Bohumír 0:4), Řečice B - Velenice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Zdeněk 1:2, Peterka Vladimír 3:1, Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 2:2, WO 1:0, body hostů: Kuruc Ladislav 1:3, Cepák Miloš 0:3, Kopecký Petr 3:1, Schandl Luděk 1:3, WO 0:1), Staving Studená D - Kunžak 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Pavel 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Stránský Stanislav 3:1, Podhrázský František 1:3, body hostů: Procházka Tomáš 0:4, Holcmann Václav 1:1, Psota Ctibor 4:0, Brabec Petr 2:2, Rokyta Pavel 2:0), Lomnice A - Suchdol B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špale Martin 2:2, Maleč Martin 1:3, Němec Martin 2:2, Baštýř Marek 1:3, body hostů: Trsek Josef 2:2, Kouba Jan 4:0, Janda František 4:0, Rageshofer Rafael 0:2, Krahulec Jan 0:2),
2. kolo:
Kunžak - Lomnice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holcmann Václav 3:1, Procházka Tomáš 1:3, Rokyta Pavel 4:0, Brabec Petr 4:0, body hostů: Němec Martin 1:3, Maleč Martin 1:3, Černohorský Viktor 0:4, Špale Martin 2:2), Velenice A - Staving Studená D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schandl Luděk 1:3, Kuruc Ladislav 4:0, Kopecký Petr 3:0, Cepák Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Stránský Stanislav 2:2, Podhrázský František 1:3, Novák Jaroslav 0:4, Kubín Pavel 1:2, WO 1:0), Včelnice A - Řečice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 1:3, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 1:3, Šuhájek Libor 2:2, body hostů: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 4:0, Smolík Zdeněk 2:2, Šustr Michal 1:3), Lodhéřov B - Rudolec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejbora Jaroslav 0:2, Hrubý Dalimil 3:1, Škarda Tomáš 2:2, Lehký Lukáš 3:1, Holakovský Jiří 0:2, body hostů: Kryzan Lubomír 1:3, Bártů Zbyněk 3:1, Mareš Martin 2:2, Kněžíček Jakub 2:2), Suchdol C - J. Hradec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 4:0, Matejová Jiřina 3:1, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 3:1, body hostů: Votava Libor 1:3, Vytiska Jiří 1:3, Petrů Richard 1:3, Lahodný Kryštof 1:3),
3. kolo:
Rudolec A - Suchdol C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý František 2:2, Mareš Martin 4:0, Kněžíček Jakub 3:1, Bártů Zbyněk 4:0, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 0:4, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 0:4), Řečice B - Lodhéřov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodáková Táňa 1:3, Peterka Vladimír 2:2, Smolík Zdeněk 3:1, Kozel Jaroslav 4:0, body hostů: Škarda Tomáš 2:2, Hrubý Dalimil 1:3, Vejbora Jaroslav 3:1, Holakovský Jiří 0:1, Hrubý Jiří 0:3), Staving Studená D - Včelnice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Stanislav 1:3, Podhrázský František 1:3, Kubín Pavel 0:4, Novák Jaroslav 1:3, body hostů: Kadlec Roman 4:0, Šuhájek Martin 4:0, Šuhájek Libor 3:1, Šuhájková Libuše 2:2), Lomnice A - Velenice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špale Martin 2:1, Maleč Martin 1:3, Němec Martin 0:4, Icha Vojtěch 0:4, WO 1:0, body hostů: Kuruc Ladislav 3:1, Cepák Miloš 3:0, Kopecký Petr 4:0, Schandl Luděk 1:1, Jabůrek Vojtěch 1:1, WO 0:1), Suchdol B - Kunžak 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 4:0, Janda František 4:0, Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 2:2, body hostů: Procházka Tomáš 1:3, Procházka Jaromír 0:4, Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 1:3),
4. kolo:
Velenice A - Suchdol B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schandl Luděk 2:1, Kuruc Ladislav 2:0, Kopecký Petr 0:1, Jabůrek Vojtěch 1:1, Cepák Miloš 3:0, WO 5:1, body hostů: Krahulec Jan 0:4, Trsek Josef 1:3, Janda František 2:1, WO 1:5), Včelnice A - Lomnice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 4:0, Šuhájek Martin 4:0, Šuhájková Libuše 3:1, Šuhájek Libor 4:0, body hostů: Špale Martin 1:3, Icha Vojtěch 0:4, Němec Martin 0:4, Maleč Martin 0:4), Lodhéřov B - Staving Studená D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Tomáš 4:0, Vejbora Jaroslav 4:0, Hrubý Dalimil 2:0, Kozel Jiří 4:0, Plass František 0:2, body hostů: Martinů Jaroslav 1:3, Lahoda Kamil 0:4, Bělík František 0:4, Kubín Adam 1:3), Suchdol C - Řečice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 2:1, Matejová Jiřina 1:2, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 1:3, WO 2:0, body hostů: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 3:0, Smolík Zdeněk 1:2, Vodáková Táňa 1:3, WO 0:2), J. Hradec B - Rudolec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrž Pavel 0:4, Tůma Michal 1:3, Vytiska Jiří 2:1, Lahodný Kryštof 1:3, Petrů Richard 0:1, body hostů: Kněžíček Jakub 3:1, Mareš Martin 3:1, Lojka Aleš 2:2, Plachý František 4:0),
5. kolo:
Řečice B - J. Hradec B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 4:0, Smolík Zdeněk 4:0, Vodáková Táňa 3:1, body hostů: Vytiska Jiří 1:3, Lahodný Kryštof 0:4, Votava Libor 0:4, Petrů Richard 0:4), Staving Studená D - Suchdol C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhrázský František 3:1, Kubín Pavel 4:0, Stránský Stanislav 2:2, Maňhal Jan st. 3:1, body hostů: Šubrt Josef ml. 0:4, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 1:3), Lomnice A - Lodhéřov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrásek Stanislav 1:3, Maleč Martin 2:2, Špale Martin 3:1, Němec Martin 1:3, body hostů: Škarda Tomáš 3:1, Hrubý Dalimil 0:2, Vejbora Jaroslav 4:0, Kozel Jiří 0:4, Holakovský Jiří 2:0), Suchdol B - Včelnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda František 4:0, Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 0:4, Rageshofer Rafael 2:2, body hostů: Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 3:1, Šuhájková Libuše 2:2, Kadlec Roman 1:3), Kunžak - Velenice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaromír 1:3, Paďouk Stanislav 1:3, Zabloudil František 1:3, Kopřiva David 1:3, body hostů: Kuruc Ladislav 4:0, Kopecký Petr 4:0, Cepák Miloš 4:0, Košumberský František 0:4),
6. kolo:
Včelnice A - Kunžak 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 2:2, Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 3:1, Šuhájek Libor 1:3, body hostů: Holcmann Václav 1:3, Procházka Tomáš 1:3, Rokyta Pavel 1:3, Psota Ctibor 4:0), Lodhéřov B - Suchdol B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Dalimil 2:2, Vejbora Jaroslav 3:1, Souček Jiří 0:2, Škarda Tomáš 2:2, Holakovský Jiří 1:1, body hostů: Kouba Jan 4:0, Janda František 2:2, Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 0:4), Suchdol C - Lomnice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 3:1, Průcha Karel 3:1, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Icha Vojtěch 2:2, Visčur Aleš 1:3, Němec Martin 1:3, Maleč Martin 1:3), Staving Studená D - J. Hradec B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Stanislav 4:0, Podhrázský František 4:0, Kubín Pavel 4:0, Maňhal Jan st. 4:0, body hostů: Petrů Richard 0:4, Lahodný Kryštof 0:4, Tůma Michal 0:4, Kinšt Otakar 0:4), Rudolec A - Řečice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Martin 2:2, Kněžíček Jakub 2:1, Kryzan Lubomír 2:2, Bártů Zbyněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 1:2, Posel Adam 3:0, Vodáková Táňa 1:3, Smolík Zdeněk 0:1, WO 0:1),
7. kolo:
Staving Studená D - Rudolec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhrázský František 2:2, Kubín Pavel 1:3, Stránský Stanislav 0:4, Maňhal Jan st. 4:0, body hostů: Mareš Martin 3:1, Kněžíček Jakub 2:2, Plachý František 2:2, Kryzan Lubomír 2:2), Lomnice A - J. Hradec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špale Martin 2:2, Maleč Martin 2:2, Němec Martin 0:4, Baštýř Marek 3:1, body hostů: Votava Libor 1:2, Lahodný Kryštof 3:1, Vytiska Jiří 3:1, Kinšt Otakar 2:2, Petrů Richard 0:1), Suchdol B - Suchdol C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trsek Josef 2:2, Rageshofer Rafael 2:2, Záruba Petr 2:2, Krahulec Jan 2:2, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2), Kunžak - Lodhéřov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 1:3, Holcmann Václav 0:4, Procházka Tomáš 0:4, Psota Ctibor 2:2, body hostů: Hrubý Dalimil 4:0, Vejbora Jaroslav 3:1, Škarda Tomáš 3:1, Lehký Lukáš 3:1), Velenice A - Včelnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schandl Luděk 1:3, Cepák Miloš 2:1, Kopecký Petr 3:1, Kuruc Ladislav 0:4, WO 0:1, body hostů: Šuhájková Libuše 2:2, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 3:0, Němec Bohumír 2:2, WO 1:0),
8. kolo:
Lodhéřov B - Velenice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Dalimil 1:3, Souček Jiří 2:2, Vejbora Jaroslav 1:2, Škarda Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Cepák Miloš 2:2, Schandl Luděk 4:0, Kopecký Petr 4:0, Kuruc Ladislav 0:3, WO 0:1), Kunžak - Suchdol C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rokyta Pavel 3:1, Procházka Tomáš 2:2, Holcmann Václav 1:3, Psota Ctibor 4:0, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 0:4), Suchdol B - J. Hradec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 3:0, Trsek Josef 3:1, Janda František 3:0, Krahulec Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Votava Libor 1:3, Petrů Richard 0:3, Lahodný Kryštof 1:3, Vytiska Jiří 1:2, WO 2:0), Rudolec A - Lomnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Martin 3:1, Plachý František 0:1, Kryzan Lubomír 3:1, Bártů Zbyněk 3:1, Mareš Martin ml. 1:2, body hostů: Němec Martin 1:3, Špale Martin 4:0, Baštýř Marek 0:4, Maleč Martin 1:3), Řečice B - Staving Studená D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 4:0, Šustr Michal 2:2, Smolík Zdeněk 3:1, body hostů: Maňhal Jan st. 0:4, Podhrázský František 2:2, Kubín Pavel 0:4, Stránský Stanislav 1:3),
9. kolo:
Lomnice A - Řečice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špale Martin 1:3, Baštýř Marek 1:1, Suchý Kristián 0:4, Maleč Martin 1:3, Černohorský Viktor 0:2, body hostů: Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 2:2, Smolík Zdeněk 4:0, Šustr Michal 3:1), Suchdol B - Rudolec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda František 2:1, Trsek Josef 0:3, Krahulec Jan 0:3, Rageshofer Rafael 1:2, WO 1:3, body hostů: Mareš Martin 2:1, Kněžíček Jakub 2:1, Bártů Zbyněk 3:0, Kryzan Lubomír 2:1, WO 3:1), J. Hradec B - Kunžak 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Libor 1:3, Vytiska Jiří 2:2, Petrů Richard 0:3, Kinšt Otakar 1:3, Tůma Michal 0:1, body hostů: Rokyta Pavel 4:0, Brabec Petr 3:1, Holcmann Václav 2:2, Procházka Tomáš 3:1), Velenice A - Suchdol C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cepák Miloš 2:1, Kuruc Ladislav 3:0, Kopecký Petr 4:0, Schandl Luděk 2:2, WO 1:1, body hostů: Šubrt Josef ml. 1:3, Matejová Jiřina 1:2, Průcha Karel 1:2, Šubrt Josef st. 0:4, WO 1:1), Včelnice A - Lodhéřov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 2:2, Šuhájek Libor 1:3, body hostů: Škarda Tomáš 3:1, Hrubý Dalimil 2:2, Vejbora Jaroslav 3:1, Holakovský Jiří 1:3),
10. kolo:
Suchdol C - Včelnice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šubrt Josef ml. 4:0, Průcha Karel 3:1, Šubrt Josef st. 3:1, WO 0:5, body hostů: Šruc Lubomír 1:2, Šindelář Richard 0:3, Šuhájek František 0:3, Němec Bohumír 1:2, WO 5:0), Velenice A - J. Hradec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuruc Ladislav 1:3, Schandl Luděk 3:1, Kopecký Petr 4:0, Cepák Miloš 3:0, WO 0:1, body hostů: Vytiska Jiří 1:2, Lahodný Kryštof 2:2, Kinšt Otakar 0:4, Votava Libor 1:1, Petrů Richard 0:2, WO 1:0), Rudolec A - Kunžak 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Martin ml. 2:2, Mareš Martin 3:1, Kryzan Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, body hostů: Rokyta Pavel 2:2, Brabec Petr 0:4, Holcmann Václav 0:4, Procházka Tomáš 1:3), Řečice B - Suchdol B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Smolík Zdeněk 4:0, Vodáková Táňa 4:0, Šustr Michal 3:1, body hostů: Janda František 1:3, Trsek Josef 0:4, Krahulec Jan 0:4, Rageshofer Rafael 0:4), Staving Studená D - Lomnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík František 0:4, Stránský Stanislav 4:0, Podhrázský František 3:1, Novák Jaroslav 1:3, body hostů: Špale Martin 2:2, Icha Vojtěch 2:2, Němec Martin 2:2, Maleč Martin 2:2),
11. kolo:
Suchdol B - Staving Studená D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda František 4:0, Krahulec Jan 2:2, Kouba Jan 4:0, Trsek Josef 2:2, body hostů: Stránský Stanislav 2:2, Maňhal Jan st. 1:3, Podhrázský František 1:3, Bělík František 0:4), Kunžak - Řečice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 1:3, Procházka Jaromír 0:3, Procházka Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Peterka Vladimír 2:2, Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 4:0, Smolík Zdeněk 0:3, WO 0:1), Velenice A - Rudolec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schandl Luděk 0:4, Kuruc Ladislav 3:1, Kopecký Petr 2:1, Cepák Miloš 2:2, WO 0:1, body hostů: Kněžíček Jakub 3:1, Mareš Martin 2:2, Kryzan Lubomír 2:2, Bártů Zbyněk 1:2, WO 1:0), Včelnice A - J. Hradec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 4:0, Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 4:0, Šuhájek Libor 2:1, WO 0:1, body hostů: Lahodný Kryštof 0:3, Vytiska Jiří 0:4, Kinšt Otakar 1:3, Votava Libor 1:3, WO 1:0), Lodhéřov B - Suchdol C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Tomáš 3:1, Lehký Lukáš 2:0, Hrubý Dalimil 3:1, Kozel Jiří 1:3, Vejbora Jaroslav 1:1, body hostů: Šubrt Josef ml. 1:3, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 3:1, Šubrt Josef st. 0:4),
12. kolo:
Lodhéřov B - J. Hradec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Tomáš 4:0, Vejbora Jaroslav 1:1, Kozel Jiří 0:4, Hrubý Dalimil 2:2, Holakovský Jiří 2:0, body hostů: Lahodný Kryštof 2:2, Vytiska Jiří 3:1, Kinšt Otakar 1:3, Votava Libor 1:3), Včelnice A - Rudolec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Martin 3:1, Němec Bohumír 1:3, Šuhájková Libuše 4:0, WO 0:1, body hostů: Měrtl Petr 1:3, Lojka Aleš 0:3, Mareš Martin 3:1, Bártů Zbyněk 1:3, WO 1:0), Velenice A - Řečice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schandl Luděk 3:1, Kuruc Ladislav 2:2, Kopecký Petr 1:2, Cepák Miloš 3:0, WO 1:1, body hostů: Posel Adam 2:1, Vodáková Táňa 1:3, Peterka Vladimír 2:2, Smolík Zdeněk 0:3, WO 1:1), Kunžak - Staving Studená D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rokyta Pavel 4:0, Procházka Jaromír 1:3, Holcmann Václav 2:2, Procházka Tomáš 4:0, body hostů: Stránský Stanislav 2:2, Podhrázský František 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Bělík František 0:4), Suchdol B - Lomnice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 3:0, Krahulec Jan 2:2, Janda František 4:0, Trsek Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Maleč Martin 2:2, Němec Martin 2:1, Petrásek Stanislav 0:3, Icha Vojtěch 1:3, Špale Martin 0:1, WO 1:0),
13. kolo:
Lomnice A - Kunžak 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maleč Martin 3:1, Němec Martin 1:3, Špale Martin 3:1, Icha Vojtěch 1:2, Petrásek Stanislav 0:1, body hostů: Rokyta Pavel 4:0, Procházka Jaromír 0:4, Holcmann Václav 2:2, Procházka Tomáš 2:2), Staving Studená D - Velenice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík František 1:3, Podhrázský František 3:0, Stránský Stanislav 3:0, Maňhal Jan st. 3:1, WO 2:0, body hostů: Cepák Miloš 1:3, Kuruc Ladislav 2:2, Kopecký Petr 1:2, Ševčík Petr 0:3, WO 0:2), Řečice B - Včelnice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 3:1, Smolík Zdeněk 2:2, Vodáková Táňa 2:2, body hostů: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 0:4, Šuhájková Libuše 0:4, Šuhájek Libor 2:2), Rudolec A - Lodhéřov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kněžíček Jakub 2:2, Mareš Martin 1:3, Kryzan Lubomír 3:1, Bártů Zbyněk 2:2, body hostů: Škarda Tomáš 1:3, Hrubý Dalimil 2:2, Holakovský Jiří 1:3, Vejbora Jaroslav 4:0), J. Hradec B - Suchdol C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytiska Jiří 3:1, Lahodný Kryštof 3:0, Votava Libor 1:3, Kinšt Otakar 2:2, WO 1:0, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 0:3, Šubrt Josef st. 2:2, WO 0:1),
14. kolo:
Suchdol C - Rudolec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Mareš Martin ml. 2:2, Plachý František 2:2, Havlík Jiří 2:2, Měrtl Petr 2:2), Lodhéřov B - Řečice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Dalimil 0:4, Vejbora Jaroslav 0:4, Holakovský Jiří 2:1, Škarda Tomáš 2:2, Kundrát Jan 0:1, body hostů: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 2:2, Vodáková Táňa 2:2, Mrázek Miroslav 3:0, Smolík Zdeněk 1:0), Včelnice A - Staving Studená D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Martin 2:1, Němec Bohumír 1:3, Šuhájek Libor 2:2, WO 2:0, body hostů: Stránský Stanislav 2:2, Maňhal Jan st. 4:0, Bělík František 0:2, Podhrázský František 1:3, WO 0:2), Velenice A - Lomnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrys Pavel 0:2, Cepák Miloš 3:1, Schandl Luděk 1:3, Kuruc Ladislav 4:0, Hauk Pavel 0:2, body hostů: Icha Vojtěch 1:3, Němec Martin 2:2, Maleč Martin 2:2, Špale Martin 3:1), Kunžak - Suchdol B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 4:0, Procházka Jaromír 1:3, Holcmann Václav 2:2, Procházka Tomáš 2:2, body hostů: Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 1:3, Rageshofer Rafael 2:2, Záruba Petr 2:2),
15. kolo:
Suchdol B - Velenice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda František 2:2, Trsek Josef 0:4, Krahulec Jan 0:1, Rageshofer Rafael 1:3, WO 0:3, body hostů: Cepák Miloš 3:0, Kuruc Ladislav 2:1, Schandl Luděk 3:1, Hruška Zdeněk 2:1, WO 3:0), Lomnice A - Včelnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrásek Stanislav 1:3, Maleč Martin 0:4, Špale Martin 1:3, Němec Martin 2:2, body hostů: Šuhájek Martin 4:0, Němec Bohumír 4:0, Šruc Lubomír 2:2, Gulikáš Libor 2:2), Staving Studená D - Lodhéřov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhrázský František 1:3, Novák Jaroslav 0:2, Stránský Stanislav 3:1, Maňhal Jan st. 3:1, Bělík František 0:2, body hostů: Vejbora Jaroslav 3:1, Holakovský Jiří 1:3, Škarda Tomáš 3:1, Hrubý Dalimil 2:2), Řečice B - Suchdol C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Peterka Vladimír 3:1, Smolík Zdeněk 2:2, Vobořil Petr 2:2, body hostů: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 0:4, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 1:3), Rudolec A - J. Hradec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Martin 3:1, Plachý František 0:2, Mareš Martin ml. 3:1, Lojka Aleš 2:2, Měrtl Petr 1:1, body hostů: Vytiska Jiří 4:0, Lahodný Kryštof 1:3, Petrů Richard 1:3, Kinšt Otakar 1:3),
16. kolo:
J. Hradec B - Řečice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Libor 0:4, Tůma Michal 1:3, Lahodný Kryštof 3:1, Vytiska Jiří 1:3, body hostů: Peterka Vladimír 3:1, Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 2:2, Smolík Zdeněk 2:2), Suchdol C - Staving Studená D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 3:1, Průcha Karel 3:1, Šubrt Josef st. 3:1, body hostů: Stránský Stanislav 2:2, Podhrázský František 2:2, Bělík František 0:4, Novák Jaroslav 0:4), Lodhéřov B - Lomnice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kundrát Jan 0:4, Holakovský Jiří 2:0, Hrubý Dalimil 3:1, Škarda Tomáš 4:0, Kozel Jiří 0:2, body hostů: Icha Vojtěch 1:3, Němec Martin 1:3, Maleč Martin 3:1, Špale Martin 2:2), Včelnice A - Suchdol B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Richard 2:2, Šuhájek Martin 3:1, Němec Bohumír 2:2, Šuhájková Libuše 3:1, body hostů: Záruba Petr 2:2, Trsek Josef 4:0, Krahulec Jan 0:4, Rageshofer Rafael 0:4), Velenice A - Kunžak 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Petr 2:2, Kuruc Ladislav 4:0, Cepák Miloš 4:0, Schandl Luděk 4:0, body hostů: Procházka Jaromír 1:3, Kopřiva David 0:4, Paďouk Stanislav 1:3, Zabloudil František 0:4),
17. kolo:
Kunžak - Včelnice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 2:2, Procházka Jaromír 0:4, Procházka Tomáš 3:1, body hostů: Šuhájková Libuše 2:2, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 2:2, Němec Bohumír 3:1), Suchdol B - Lodhéřov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba Petr 2:2, Trsek Josef 2:2, Rageshofer Rafael 2:2, Krahulec Jan 2:2, body hostů: Holakovský Jiří 0:4, Hrubý Dalimil 4:0, Kundrát Jan 1:3, Kozel Jiří 3:1), Lomnice A - Suchdol C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Icha Vojtěch 2:2, Maleč Martin 4:0, Špale Martin 3:1, Baštýř Marek 1:1, Němec Martin 0:2, body hostů: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 0:4, Šubrt Josef st. 1:3), J. Hradec B - Staving Studená D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytiska Jiří 2:2, Lahodný Kryštof 2:2, Votava Libor 2:2, Kinšt Otakar 2:2, body hostů: Podhrázský František 4:0, Stránský Stanislav 4:0, Kubín Pavel 0:4, Lahoda Kamil 0:4), Řečice B - Rudolec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Posel Adam 3:0, Kozel Jaroslav 4:0, Mrázek Miroslav 3:0, Peterka Vladimír 1:1, Vodáková Táňa 2:0, WO 1:1, body hostů: Mareš Martin ml. 0:4, Kněžíček Jakub 0:3, Lojka Aleš 0:4, Kryzan Lubomír 1:2, WO 1:1),
18. kolo:
Rudolec A - Staving Studená D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý František 1:2, Mareš Martin 2:2, Kryzan Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Podhrázský František 1:3, Kubín Pavel 0:3, Stránský Stanislav 3:1, Maňhal Jan st. 2:2, WO 0:1), J. Hradec B - Lomnice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytiska Jiří 3:1, Lahodný Kryštof 4:0, Kinšt Otakar 4:0, Votava Libor 0:2, Tůma Michal 2:0, body hostů: Baštýř Marek 0:3, Icha Vojtěch 0:4, Špale Martin 1:3, Maleč Martin 2:2, Němec Martin 0:1), Suchdol C - Suchdol B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 2:2, Záruba Petr 2:2, Rageshofer Rafael 2:2), Lodhéřov B - Kunžak 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holakovský Jiří 1:3, Vejbora Jaroslav 2:2, Hrubý Dalimil 2:2, Škarda Tomáš 3:1, body hostů: Holcmann Václav 1:3, Procházka Tomáš 0:4, Rokyta Pavel 4:0, Psota Ctibor 3:1), Včelnice A - Velenice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 3:1, Němec Bohumír 3:1, Šuhájek Libor 3:0, WO 0:1, body hostů: Schandl Luděk 0:3, Hruška Zdeněk 0:4, Cepák Miloš 3:1, Vondrys Pavel 0:4, WO 1:0),
19. kolo:
Velenice A - Lodhéřov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cepák Miloš 2:0, Kuruc Ladislav 4:0, Kopecký Petr 3:0, Schandl Luděk 3:1, Ševčík Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Škarda Tomáš 0:4, Hrubý Jiří 1:3, Vejbora Jaroslav 2:2, Holakovský Jiří 0:3, WO 1:0), Suchdol C - Kunžak 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubrt Josef ml. 3:1, Matejová Jiřina 4:0, Průcha Karel 2:2, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Rokyta Pavel 2:2, Holcmann Václav 1:3, Procházka Jaromír 0:4, Procházka Tomáš 2:2), J. Hradec B - Suchdol B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytiska Jiří 2:1, Lahodný Kryštof 3:1, Kinšt Otakar 1:3, Votava Libor 0:4, WO 1:0, body hostů: Kouba Jan 3:1, Janda František 3:0, Trsek Josef 2:2, Krahulec Jan 1:3, WO 0:1), Lomnice A - Rudolec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Icha Vojtěch 0:4, Maleč Martin 2:2, Špale Martin 3:1, Němec Martin 0:4, body hostů: Kryzan Lubomír 3:1, Plachý František 2:2, Bártů Zbyněk 4:0, Kněžíček Jakub 2:2), Staving Studená D - Řečice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podhrázský František 2:2, Bělík František 0:3, Stránský Stanislav 2:2, Maňhal Jan st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Vobořil Petr 1:3, Kozel Jaroslav 4:0, Mrázek Miroslav 3:0, Šustr Michal 1:3, WO 0:1),
20. kolo:
Řečice B - Lomnice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 4:0, Vodáková Táňa 4:0, Peterka Vladimír 3:1, Smolík Zdeněk 3:1, body hostů: Němec Martin 0:4, Baštýř Marek 0:4, Černohorský Viktor 0:4, Špale Martin 2:2), Rudolec A - Suchdol B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kryzan Lubomír 4:0, Bártů Zbyněk 4:0, Kněžíček Jakub 4:0, Mareš Martin 4:0, body hostů: Záruba Petr 0:4, Rageshofer Rafael 0:4, Trsek Josef 0:4, Krahulec Jan 0:4), Kunžak - J. Hradec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rokyta Pavel 3:1, Holcmann Václav 0:4, Procházka Tomáš 3:1, Procházka Jaromír 0:4, body hostů: Vytiska Jiří 2:2, Lahodný Kryštof 3:1, Tůma Michal 3:1, Kinšt Otakar 2:2), Suchdol C - Velenice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 1:3, Matejová Jiřina 2:2, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 2:2, body hostů: Kuruc Ladislav 2:2, Cepák Miloš 3:1, Kopecký Petr 3:1, Schandl Luděk 2:2), Lodhéřov B - Včelnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejbora Jaroslav 3:1, Holakovský Jiří 4:0, Škarda Tomáš 3:1, Hrubý Jiří 0:4, body hostů: Šuhájek Martin 1:3, Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Libor 1:3, Šuhájková Libuše 1:3),
21. kolo:
Včelnice A - Suchdol C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 4:0, Němec Bohumír 0:4, Šuhájková Libuše 4:0, body hostů: Šubrt Josef ml. 2:2, Matejová Jiřina 1:3, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 1:3), J. Hradec B - Velenice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytiska Jiří 4:0, Lahodný Kryštof 4:0, Kinšt Otakar 1:3, Votava Libor 1:3, body hostů: Kuruc Ladislav 2:2, Cepák Miloš 2:2, Kopecký Petr 2:2, Hruška Zdeněk 0:4), Kunžak - Rudolec A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paďouk Stanislav 0:4, Kopřiva David 0:4, Holcmann Václav 2:2, Procházka Jaromír 1:3, body hostů: Kryzan Lubomír 4:0, Rumplík Luděk 2:2, Mareš Martin 4:0, Plachý František 3:1), Suchdol B - Řečice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trsek Josef 1:3, Krahulec Jan 2:2, Rageshofer Rafael 2:2, WO 0:5, body hostů: Smolík Zdeněk 2:1, Vodáková Táňa 1:2, Posel Adam 3:0, Šustr Michal 1:2, WO 5:0), Lomnice A - Staving Studená D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Icha Vojtěch 2:2, Maleč Martin 2:2, Špale Martin 1:3, Němec Martin 1:3, body hostů: Stránský Stanislav 4:0, Maňhal Jan st. 3:1, Novák Jaroslav 0:4, Podhrázský František 3:1),
22. kolo:
Staving Studená D - Suchdol B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík František 1:3, Podhrázský František 1:2, Stránský Stanislav 3:1, Maňhal Jan st. 3:1, Novák Jaroslav 1:0, body hostů: Kouba Jan 4:0, Janda František 2:2, Trsek Josef 1:3, Krahulec Jan 0:4), Řečice B - Kunžak 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozel Jaroslav 3:0, Peterka Vladimír 3:0, Vodáková Táňa 3:0, Smolík Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Rokyta Pavel 0:4, Holcmann Václav 0:4, Procházka Jaromír 0:4, WO 0:5), Rudolec A - Velenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kryzan Lubomír 2:2, Mareš Martin 2:2, Kněžíček Jakub 3:1, Bártů Zbyněk 2:2, body hostů: Kuruc Ladislav 1:3, Cepák Miloš 1:3, Kopecký Petr 3:1, Schandl Luděk 2:2), J. Hradec B - Včelnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lahodný Kryštof 3:1, Vytiska Jiří 3:1, Kinšt Otakar 1:3, Votava Libor 1:3, body hostů: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 2:2, Šuhájek Libor 2:2), Suchdol C - Lodhéřov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubrt Josef ml. 1:3, Matejová Jiřina 3:1, Průcha Karel 1:3, Šubrt Josef st. 1:3, body hostů: Hrubý Dalimil 2:2, Vejbora Jaroslav 3:1, Škarda Tomáš 3:1, Kundrát Jan 2:2),
Okresní přebor mužů II
1. kolo:
J. Hradec C - Sloupárna Majdalena 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Richard 2:2, Smrž Pavel 2:2, Fantyš Lumír 2:2, Tůma Michal 2:2, body hostů: Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Kuta Jiří 1:3, Kopřiva Daniel 0:4), Novosedly A - Velenice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Miroslav 2:2, Havlová Veronika 0:4, Nalezený Antonín 1:1, Vlášek Jiří 1:3, WO 0:2, body hostů: Jabůrek Vojtěch 3:0, Schandl Luděk 4:0, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 2:1, WO 2:0), Rudolec B - Jitka J. Hradec 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buček Zdeněk 2:2, Měrtl Petr 3:0, Mareš Martin ml. 3:1, Lojka Aleš 4:0, Rumplík Luděk 0:1, body hostů: Reiter Jan 1:3, Nikodým Jiří 1:3, Hulík Ladislav 1:1, Knesl Václav 0:4, Jágr Filip 1:1), Dírná A - Lásenice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novobílský Robin 2:2, Voneš Roman 2:2, Čoudek Miroslav 2:2, Forejt Karel 4:0, body hostů: Sochna Vladislav 2:2, Tomeček Jan 0:4, Klíma Tomáš 1:3, Kožera Václav 3:1), Dačice B - Chlum A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Pavel 4:0, Lovětínský Tomáš ml. 2:2, Vitouš Věroslav 4:0, Štěpánek Antonín 2:0, Kounek Filip 0:2, body hostů: Dvořák Josef st. 1:3, Dlouhý Karel 2:2, Vlček Václav 1:3, Karpíšková Pavlína 0:4),
2. kolo:
Lásenice A - Dačice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochna Vladislav 3:1, Šebek Karel 3:1, Böhm Zbyněk 2:2, Zikmund Michal 2:2, body hostů: Bartoň Pavel 2:2, Lovětínský Tomáš ml. 1:3, Vitouš Věroslav 2:2, Kounek Filip 1:3), Jitka J. Hradec - Dírná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hulík Ladislav 1:3, Jágr Filip 1:3, Nikodým Jiří 3:1, Reiter Jan 2:2, body hostů: Spurný Jaromír 1:3, Novobílský Robin 2:2, Voneš Roman 2:2, Forejt Karel 4:0), Velenice B - Rudolec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauk Pavel 2:2, Jabůrek Vojtěch 3:1, Vondrys Pavel 2:1, Schandl Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Měrtl Petr 2:2, Mareš Martin ml. 1:3, Buček Zdeněk 1:3, Plachý František 2:1, WO 1:0), Sloupárna Majdalena - Novosedly A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Vrchota Rudolf 1:1, Kopřiva Marek 3:1, Kopřiva Daniel 1:1, body hostů: Havlová Veronika 0:4, Maryška Radek 2:2, Vlášek Jiří 0:4, Marek Miroslav 2:2), Lomnice B - J. Hradec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Kristián 3:1, Švec Tadeáš 0:4, Icha Vojtěch 3:1, Petrásek Stanislav 1:3, body hostů: Fantyš Lumír 1:3, Smrž Pavel 3:1, Petrů Richard 3:1, Pavelek Václav 2:2),
3. kolo:
Novosedly A - Lomnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maryška Radek 2:2, Vlášek Jiří 1:3, Havlová Veronika 3:1, Marek Miroslav 4:0, body hostů: Suchý Kristián 3:1, Černohorský Viktor 0:4, Petrásek Stanislav 1:3, Icha Vojtěch 2:2), Rudolec B - Sloupárna Majdalena 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka Aleš 4:0, Buček Zdeněk 3:1, Brychta Miroslav 3:1, Rumplík Luděk 0:4, body hostů: Kopřiva Ivo 3:1, Klestil Marek 1:3, Kuta Jiří 1:1, Kopřiva Marek 1:3, Kopřiva Daniel 0:2), Dírná A - Velenice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voneš Roman 0:4, Novobílský Robin 1:3, Čoudek Miroslav 1:2, Forejt Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Jabůrek Vojtěch 1:3, Hauk Pavel 3:1, Schandl Luděk 4:0, Vondrys Pavel 2:1, WO 0:1), Dačice B - Jitka J. Hradec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitouš Věroslav 0:4, Štěpánek Antonín 3:1, Kounek Filip 0:4, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Nikodým Jiří 3:1, Knesl Václav 2:2, Jágr Filip 2:2, Hulík Ladislav 2:2), Chlum A - Lásenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Josef st. 0:4, Flaška Martin 2:2, Poluk Alexandr 4:0, Dlouhý Karel 2:2, body hostů: Böhm Zbyněk 2:2, Sochna Vladislav 2:2, Šebek Karel 1:3, Kožera Václav 3:1),
4. kolo:
Jitka J. Hradec - Chlum A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reiter Jan 3:1, Nikodým Jiří 4:0, Hulík Ladislav 2:2, Jágr Filip 0:2, Knesl Václav 0:2, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Dvořák Josef st. 1:3, Dlouhý Karel 1:3, Flaška Josef 3:1), Velenice B - Dačice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Vojtěch 4:0, Hauk Pavel 4:0, Vondrys Pavel 4:0, Ševčík Petr 0:2, Čábelka Jaroslav 0:2, body hostů: Štěpánek Antonín 1:3, Kounek Filip 1:3, Lovětínský Tomáš ml. 1:3, Vitouš Věroslav 1:3), Sloupárna Majdalena - Dírná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 1:3, Kuta Jiří 1:3, Kopřiva Ivo 3:1, Kopřiva Marek 3:1, body hostů: Forejt Karel 4:0, Novobílský Robin 2:2, Voneš Roman 2:2, Dvořák Martin 0:4), Lomnice B - Rudolec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Icha Vojtěch 1:3, Visčur Aleš 4:0, Petrásek Stanislav 2:2, Černohorský Viktor 0:4, body hostů: Lojka Aleš 2:2, Buček Zdeněk 1:3, Měrtl Petr 3:1, Mareš Martin ml. 3:1), J. Hradec C - Novosedly A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 1:0, Petrů Richard 3:1, Fantyš Lumír 2:2, Bartoš Michal 2:2, Pavelek Václav 2:1, body hostů: Nalezený Antonín 1:3, Marek Miroslav 3:1, Havlová Veronika 1:3, Vlášek Jiří 1:3),
5. kolo:
J. Hradec C - Rudolec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrž Pavel 0:4, Fantyš Lumír 2:2, Petrů Richard 2:2, Bartoš Michal 0:4, body hostů: Měrtl Petr 4:0, Mareš Martin ml. 2:2, Buček Zdeněk 2:2, Lojka Aleš 4:0), Dírná A - Lomnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Karel 4:0, Novobílský Robin 3:1, Čoudek Miroslav 2:0, Voneš Roman 3:1, Dvořák Martin 1:1, body hostů: Visčur Aleš 1:3, Icha Vojtěch 1:3, Suchý Kristián 0:4, Petrásek Stanislav 1:3), Dačice B - Sloupárna Majdalena 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovětínský Jiří 4:0, Štěpánek Antonín 1:3, Vitouš Věroslav 0:4, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Kuta Jiří 1:3, Kopřiva Daniel 2:2, Klestil Marek 2:2, Kopřiva Marek 2:2), Chlum A - Velenice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poluk Alexandr 3:1, Flaška Martin 2:2, Flaška Josef 2:1, Dlouhý Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Hauk Pavel 2:2, Sedláček Jiří 0:4, Vondrys Pavel 1:3, Jabůrek Vojtěch 2:1, WO 0:1), Lásenice A - Jitka J. Hradec 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Böhm Zbyněk 1:2, Šebek Karel 0:4, Kožera Václav 2:2, Sochna Vladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Reiter Jan 2:2, Nikodým Jiří 3:0, Hulík Ladislav 4:0, Jágr Filip 1:3, WO 1:0),
6. kolo:
Velenice B - Lásenice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Vojtěch 4:0, Hauk Pavel 2:2, Vondrys Pavel 3:1, Schandl Luděk 4:0, body hostů: Kožera Václav 2:2, Šebek Karel 1:3, Klíma Tomáš 0:4, Tomeček Jan 0:4), Sloupárna Majdalena - Chlum A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Daniel 1:3, Klestil Marek 1:3, Kopřiva Marek 2:2, Kuta Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Josef st. 0:4, Poluk Alexandr 3:1, Dlouhý Karel 3:1, Flaška Martin 3:1), Lomnice B - Dačice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Viktor 1:3, Suchý Kristián 2:2, Petrásek Stanislav 2:2, Icha Vojtěch 3:1, body hostů: Havlík Zdeněk 4:0, Lovětínský Jiří 3:1, Vitouš Věroslav 1:3, Kounek Filip 0:4), J. Hradec C - Dírná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrž Pavel 2:2, Hloušek Karel 1:3, Tůma Michal 2:2, Petrů Richard 2:2, body hostů: Voneš Roman 4:0, Forejt Karel 4:0, Dvořák Martin 0:4, Čoudek Miroslav 1:3), Novosedly A - Rudolec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 2:2, Vlášek Jiří 1:3, Havlová Veronika 2:2, Kouba Karel 1:3, body hostů: Lojka Aleš 3:1, Rumplík Luděk 1:3, Buček Zdeněk 2:2, Mareš Martin ml. 4:0),
7. kolo:
Dírná A - Novosedly A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novobílský Robin 3:1, Voneš Roman 0:2, Forejt Karel 3:0, Spurný Jaromír 2:2, Adamec Libor 1:1, Čoudek Miroslav 1:0, body hostů: Vlášek Jiří 1:3, Marek Miroslav 3:1, Maryška Radek 2:2, Havlová Veronika 0:4), J. Hradec C - Dačice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrž Pavel 2:2, KUBEŠ Ondřej 2:2, Petrů Richard 2:2, Tůma Michal 2:2, body hostů: Havlík Zdeněk 4:0, Štěpánek Antonín 4:0, Vitouš Věroslav 0:4, Kounek Filip 0:4), Chlum A - Lomnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 2:2, Vlček Václav 3:1, Dlouhý Karel 2:2, Dvořák Josef st. 1:3, body hostů: Icha Vojtěch 3:1, Petrásek Stanislav 3:1, Suchý Kristián 2:2, Černohorský Viktor 0:4), Sloupárna Majdalena - Lásenice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 2:2, Kuta Jiří 2:2, Kopřiva Marek 3:1, Klestil Marek 4:0, body hostů: Šebek Karel 1:3, Kožera Václav 3:1, Sochna Vladislav 1:3, Tomeček Jan 0:4), Jitka J. Hradec - Velenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jágr Filip 0:4, Reiter Jan 2:2, Nikodým Jiří 3:0, Hulík Ladislav 0:2, Knesl Václav 0:2, WO 1:0, body hostů: Jabůrek Vojtěch 3:1, Schandl Luděk 2:2, Vondrys Pavel 3:1, Hauk Pavel 2:1, WO 0:1),
8. kolo:
Sloupárna Majdalena - Jitka J. Hradec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Daniel 2:2, Kuta Jiří 2:2, Kopřiva Marek 1:3, Klestil Marek 3:1, body hostů: Reiter Jan 2:2, Nikodým Jiří 4:0, Hulík Ladislav 2:2, Jágr Filip 0:4), Lomnice B - Lásenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Visčur Aleš 3:1, Icha Vojtěch 2:2, Suchý Kristián 2:2, Černohorský Viktor 0:4, body hostů: Kožera Václav 3:1, Sochna Vladislav 1:3, Klíma Tomáš 2:2, Šebek Karel 3:1), J. Hradec C - Chlum A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrž Pavel 2:2, Fantyš Lumír 3:1, KUBEŠ Ondřej 2:2, Tůma Michal 1:3, body hostů: Flaška Martin 3:1, Vlček Václav 3:1, Dlouhý Karel 2:2, Dvořák Josef st. 0:4), Novosedly A - Dačice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Jiří 2:2, Maryška Radek 1:3, Havlová Veronika 3:1, Marek Miroslav 2:2, body hostů: Havlík Zdeněk 4:0, Lovětínský Jiří 3:1, Vitouš Věroslav 1:3, Kounek Filip 0:4), Rudolec B - Dírná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka Aleš 3:1, Brychta Miroslav 2:2, Mareš Martin ml. 3:1, Měrtl Petr 2:2, body hostů: Novobílský Robin 2:2, Forejt Karel 4:0, Voneš Roman 0:4, Spurný Jaromír 0:4),
9. kolo:
Dačice B - Rudolec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovětínský Jiří 3:1, Štěpánek Antonín 2:2, Vitouš Věroslav 1:3, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Lojka Aleš 2:2, Brychta Miroslav 1:3, Měrtl Petr 2:2, Mareš Martin ml. 1:3), Chlum A - Novosedly A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flaška Josef 4:0, Vlček Václav 2:2, Dlouhý Karel 1:3, Dvořák Josef st. 2:2, body hostů: Vlášek Jiří 2:2, Havlová Veronika 2:2, Nalezený Antonín 1:3, Marek Miroslav 2:2), Lásenice A - J. Hradec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Jan 1:3, Kožera Václav 4:0, Šebek Karel 2:2, Klíma Tomáš 3:1, body hostů: Pavelek Václav 1:3, Smrž Pavel 1:3, Fantyš Lumír 2:2, Petrů Richard 2:2), Jitka J. Hradec - Lomnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikodým Jiří 4:0, Hulík Ladislav 3:1, Knesl Václav 1:3, Dvořák Miloš 1:3, body hostů: Nosek David 2:2, Černohorský Viktor 0:4, Icha Vojtěch 2:2, Suchý Kristián 3:1), Velenice B - Sloupárna Majdalena 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jabůrek Vojtěch 1:3, Hauk Pavel 2:2, Vondrys Pavel 4:0, Schandl Luděk 2:2, body hostů: Kopřiva Marek 2:2, Klestil Marek 2:2, Kuta Jiří 1:3, Kopřiva Daniel 2:2),
10. kolo:
Lomnice B - Velenice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Visčur Aleš 2:2, Icha Vojtěch 1:3, Černohorský Viktor 0:4, Suchý Kristián 3:1, body hostů: Jabůrek Vojtěch 1:3, Schandl Luděk 3:1, Vondrys Pavel 3:1, Hauk Pavel 3:1), J. Hradec C - Jitka J. Hradec 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrž Pavel 2:2, Pavelek Václav 2:2, Fantyš Lumír 0:3, Bartoš Michal 1:3, Petrů Richard 0:1, body hostů: Reiter Jan 4:0, Nikodým Jiří 4:0, Hulík Ladislav 2:0, Jágr Filip 1:3, Dvořák Miloš 0:2), Novosedly A - Lásenice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Miroslav 3:1, Havlová Veronika 0:4, Vlášek Jiří 1:3, Kotek Petr 3:1, body hostů: Sochna Vladislav 2:2, Šebek Karel 2:2, Kožera Václav 3:1, Klíma Filip 2:2), Rudolec B - Chlum A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka Aleš 2:0, Brychta Miroslav 4:0, Mareš Martin ml. 4:0, Buček Zdeněk 4:0, Rumplík Luděk 1:1, body hostů: Dlouhý Karel 0:4, Flaška Martin 1:3, Vlček Václav 0:4, Dvořák Josef st. 0:4), Dírná A - Dačice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Libor 3:1, Forejt Karel 2:0, Čoudek Miroslav 3:1, Novobílský Robin 3:1, Horáček David 0:2, body hostů: Havlík Zdeněk 2:2, Štěpánek Antonín 1:3, Vitouš Věroslav 1:3, Pokorný Michal 1:3),
11. kolo:
Chlum A - Dírná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 0:4, Dlouhý Karel 1:3, Pepich Pavol 1:3, Flaška Martin 2:2, body hostů: Adamec Libor 3:1, Novobílský Robin 2:2, Forejt Karel 4:0, Voneš Roman 3:1), Lásenice A - Rudolec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kožera Václav 2:2, Šebek Karel 2:2, Klíma Tomáš 0:4, Sochna Vladislav 1:3, body hostů: Měrtl Petr 3:1, Buček Zdeněk 2:2, Brychta Miroslav 2:2, Lojka Aleš 4:0), Jitka J. Hradec - Novosedly A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reiter Jan 4:0, Jágr Filip 3:1, Dvořák Miloš 2:2, Hulík Ladislav 4:0, body hostů: Kotek Petr 2:2, Vlášek Jiří 1:3, Kouba Karel 0:4, Pavlíček Michal 0:4), Velenice B - J. Hradec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauk Pavel 4:0, Jabůrek Vojtěch 1:3, Vondrys Pavel 4:0, Schandl Luděk 4:0, body hostů: Tůma Michal 1:3, Bartoš Michal 0:4, Smrž Pavel 1:3, KUBEŠ Ondřej 1:3), Sloupárna Majdalena - Lomnice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klestil Marek 2:1, Vrchota Rudolf 1:2, Kopřiva Daniel 0:3, body hostů: Icha Vojtěch 2:1, Černohorský Viktor 2:1, Suchý Kristián 2:1),
12. kolo:
Sloupárna Majdalena - J. Hradec C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Daniel 3:1, Vrchota Rudolf 2:2, Kopřiva Marek 2:2, Klestil Marek 4:0, body hostů: Smrž Pavel 0:4, Tůma Michal 1:3, Petrů Richard 2:2, Fantyš Lumír 2:2), Velenice B - Novosedly A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Petr 0:1, Hauk Pavel 4:0, Schandl Luděk 3:0, Vondrys Pavel 4:0, Jabůrek Vojtěch 3:0, WO 0:1, body hostů: Kotek Petr 1:3, Kouba Karel 0:4, Pavlíček Michal 0:4, Vlášek Jiří 0:3, WO 1:0), Jitka J. Hradec - Rudolec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reiter Jan 3:1, Nikodým Jiří 1:3, Hulík Ladislav 2:1, Jágr Filip 1:3, Dvořák Miloš 1:0, body hostů: Rumplík Luděk 0:4, Lojka Aleš 3:1, Mareš Martin ml. 3:1, Buček Zdeněk 1:1, Měrtl Petr 1:1), Lásenice A - Dírná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kožera Václav 1:3, Shejbal Robert 0:1, Šebek Karel 3:1, Sochna Vladislav 2:2, Tomeček Jan 1:2, body hostů: Forejt Karel 4:0, Novobílský Robin 1:3, Adamec Libor 3:1, Voneš Roman 1:3), Chlum A - Dačice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poluk Alexandr 3:1, Dlouhý Karel 3:0, Vlček Václav 4:0, Flaška Martin 3:1, Dvořák Josef st. 0:1, body hostů: Štěpánek Antonín 2:2, Vitouš Věroslav 0:4, Pokorný Michal 1:3, Beseda Josef 0:4),
13. kolo:
Dačice B - Lásenice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitouš Věroslav 2:2, Havlík Zdeněk 1:1, Beseda Josef 0:4, Štěpánek Antonín 3:1, WO 0:2, body hostů: Šebek Karel 3:1, Böhm Zbyněk 1:3, Kožera Václav 3:0, Tomeček Jan 1:2, WO 2:0), Dírná A - Jitka J. Hradec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 3:1, Forejt Karel 2:0, Adamec Libor 4:0, Voneš Roman 2:2, Horáček David 0:2, body hostů: Reiter Jan 1:3, Nikodým Jiří 1:3, Jágr Filip 1:3, Hulík Ladislav 2:2), Rudolec B - Velenice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lojka Aleš 4:0, Brychta Miroslav 2:2, Měrtl Petr 1:0, Buček Zdeněk 4:0, Rumplík Luděk 0:3, body hostů: Jabůrek Vojtěch 1:3, Schandl Luděk 2:2, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 1:3), Novosedly A - Sloupárna Majdalena 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 1:3, Havlová Veronika 1:3, Vlášek Jiří 1:3, Marek Miroslav 1:3, body hostů: Vrchota Rudolf 3:1, Kopřiva Marek 3:1, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Daniel 3:1), J. Hradec C - Lomnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:1, Petrů Richard 1:3, Fantyš Lumír 2:2, Smrž Pavel 2:2, body hostů: Suchý Kristián 3:1, Černohorský Viktor 0:4, Petrásek Stanislav 1:3, Icha Vojtěch 4:0),
14. kolo:
Lomnice B - Novosedly A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Icha Vojtěch 4:0, Suchý Kristián 4:0, Visčur Aleš 3:1, Švec Tadeáš 1:2, Černohorský Viktor 0:1, body hostů: Marek Miroslav 2:2, Vlášek Jiří 1:3, Havlová Veronika 0:4, Maryška Radek 1:3), Sloupárna Majdalena - Rudolec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrchota Rudolf 3:1, Kopřiva Daniel 2:2, Kopřiva Marek 2:2, Klestil Marek 2:2, body hostů: Měrtl Petr 2:2, Rumplík Luděk 0:4, Buček Zdeněk 1:3, Mareš Martin ml. 4:0), Velenice B - Dírná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čábelka Jaroslav 0:4, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 1:3, Schandl Luděk 3:1, body hostů: Novobílský Robin 2:2, Voneš Roman 3:1, Forejt Karel 4:0, Adamec Libor 2:2), Jitka J. Hradec - Dačice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reiter Jan 3:1, Nikodým Jiří 4:0, Hulík Ladislav 1:2, Dvořák Miloš 1:3, Jágr Filip 1:0, body hostů: Havlík Zdeněk 3:1, Štěpánek Antonín 2:2, Beseda Josef 0:4, Pokorný Michal 1:3), Lásenice A - Chlum A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožera Václav 3:1, Šebek Karel 3:1, Klíma Tomáš 2:2, Sochna Vladislav 3:1, body hostů: Flaška Martin 1:3, Vlček Václav 2:2, Dlouhý Karel 1:3, Dvořák Josef st. 1:3),
15. kolo:
Chlum A - Jitka J. Hradec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Václav 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Dvořák Josef st. 1:3, Poluk Alexandr 3:1, body hostů: Reiter Jan 3:1, Jágr Filip 1:3, Nikodým Jiří 4:0, Dvořák Miloš 0:4), Dačice B - Velenice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Antonín 1:3, Beseda Josef 0:4, Kounek Filip 0:4, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Jabůrek Vojtěch 3:1, Schandl Luděk 3:1, Hauk Pavel 2:2, Vondrys Pavel 3:1), Dírná A - Sloupárna Majdalena 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 4:0, Adamec Libor 2:2, Čoudek Miroslav 0:4, Voneš Roman 0:4, body hostů: Klestil Marek 3:1, Kopřiva Marek 2:2, Kuta Jiří 2:2, Kopřiva Daniel 3:1), Rudolec B - Lomnice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Měrtl Petr 2:0, Lojka Aleš 4:0, Mareš Martin ml. 4:0, Brychta Miroslav 4:0, Rumplík Luděk 0:2, body hostů: Černohorský Viktor 0:4, Visčur Aleš 1:3, Suchý Kristián 1:3, Icha Vojtěch 0:4), Novosedly A - J. Hradec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 4:0, Maryšková Michaela 0:4, Vlášek Jiří 2:2, Marek Miroslav 4:0, body hostů: KUBEŠ Ondřej 2:2, Smrž Pavel 2:2, Roubíček Šimon 1:3, Bartoš Michal 1:3),
16. kolo:
Rudolec B - J. Hradec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka Aleš 2:2, Brychta Miroslav 2:2, Měrtl Petr 4:0, Buček Zdeněk 3:1, body hostů: Smrž Pavel 1:3, Fantyš Lumír 1:3, Tůma Michal 1:3, Bartoš Michal 2:2), Lomnice B - Dírná A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Kristián 2:2, Švec Tadeáš 0:4, Černohorský Viktor 1:3, Nosek David 0:4, body hostů: Adamec Libor 3:1, Voneš Roman 3:1, Novobílský Robin 3:1, Forejt Karel 4:0), Sloupárna Majdalena - Dačice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrchota Rudolf 2:2, Klestil Marek 3:1, Kopřiva Marek 3:1, Kopřiva Daniel 2:2, body hostů: Kounek Filip 1:3, Vitouš Věroslav 2:2, Beseda Josef 1:3, Pokorný Michal 2:2), Velenice B - Chlum A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauk Pavel 4:0, Vondrys Pavel 4:0, Čábelka Jaroslav 0:3, Schandl Luděk 4:0, Jabůrek Vojtěch 1:0, body hostů: Flaška Josef 1:3, Dlouhý Karel 1:3, Dvořák Josef st. 1:3, Karpíšková Pavlína 0:4), Jitka J. Hradec - Lásenice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikodým Jiří 3:1, Reiter Jan 4:0, Hulík Ladislav 1:1, Jágr Filip 1:3, Dvořák Miloš 0:2, body hostů: Šebek Karel 2:2, Sochna Vladislav 2:2, Tomeček Jan 1:3, Klíma Tomáš 2:2),
17. kolo:
Lásenice A - Velenice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kožera Václav 4:0, Klíma Tomáš 1:3, Šebek Karel 2:1, Sochna Vladislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Jabůrek Vojtěch 1:3, Schandl Luděk 1:3, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 2:1, WO 0:1), Chlum A - Sloupárna Majdalena 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Václav 2:2, Poluk Alexandr 3:0, Dlouhý Karel 2:2, Flaška Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Daniel 0:4, Kuta Jiří 2:2, Klestil Marek 1:2, Kopřiva Marek 2:2, WO 1:0), Dačice B - Lomnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Antonín 4:0, Pokorný Michal 1:3, Beseda Josef 0:4, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Černohorský Viktor 1:3, Visčur Aleš 2:2, Suchý Kristián 2:2, Petrásek Stanislav 2:2), Dírná A - J. Hradec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 3:1, Horáček David 2:2, Adamec Libor 3:1, Voneš Roman 3:1, body hostů: Tůma Michal 4:0, Fantyš Lumír 1:3, Bartoš Michal 0:4, Pavelek Václav 0:4), Rudolec B - Novosedly A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 3:1, Rumplík Luděk 2:2, Mareš Martin ml. 4:0, Buček Zdeněk 2:2, body hostů: Maryška Radek 2:2, Havlová Veronika 2:2, Vlášek Jiří 0:4, Kouba Karel 1:3),
18. kolo:
Novosedly A - Dírná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 1:3, Maryšková Nikola 0:4, Marek Miroslav 2:1, Havlová Veronika 1:3, WO 0:1, body hostů: Novobílský Robin 3:1, Adamec Libor 3:1, Spurný Jaromír 2:2, Forejt Karel 3:0, WO 1:0), Dačice B - J. Hradec C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík Zdeněk 1:0, Pokorný Michal 2:2, Beseda Josef 0:4, Štěpánek Antonín 4:0, Kounek Filip 0:3, body hostů: Tůma Michal 2:2, Fantyš Lumír 2:2, Bartoš Michal 2:2, Petrů Richard 3:1), Lomnice B - Chlum A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosek David 0:4, Suchý Kristián 3:0, Petrásek Stanislav 2:2, Černohorský Viktor 2:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Václav 3:1, Dlouhý Karel 1:3, Dvořák Josef st. 1:2, Poluk Alexandr 3:1, WO 0:1), Lásenice A - Sloupárna Majdalena 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kožera Václav 4:0, Šebek Karel 3:1, Böhm Zbyněk 2:1, Sochna Vladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Daniel 1:3, Vrchota Rudolf 1:3, Kopřiva Marek 2:2, Klestil Marek 0:3, WO 1:0), Velenice B - Jitka J. Hradec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jabůrek Vojtěch 2:1, Hauk Pavel 4:1, Vondrys Pavel 2:1, Schandl Luděk 4:0, WO 0:3, body hostů: Nikodým Jiří 3:1, Dvořák Miloš 0:3, Hulík Ladislav 0:5, Jágr Filip 0:3, WO 3:0),
19. kolo:
Jitka J. Hradec - Sloupárna Majdalena 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikodým Jiří 4:0, Reiter Jan 4:0, Hulík Ladislav 2:1, Jágr Filip 2:2, Dvořák Miloš 1:0, body hostů: Kopřiva Marek 1:3, Vrchota Rudolf 0:4, Kopřiva Daniel 1:3, Kuta Jiří 1:3), Lásenice A - Lomnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Böhm Zbyněk 4:0, Šebek Karel 3:1, Kožera Václav 2:1, Sochna Vladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Černohorský Viktor 0:4, Visčur Aleš 2:2, Švec Tadeáš 0:4, Petrásek Stanislav 1:2, WO 1:0), Chlum A - J. Hradec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poluk Alexandr 2:2, Dlouhý Karel 1:3, Vlček Václav 4:0, Flaška Josef 3:1, body hostů: Petrů Richard 2:2, Tůma Michal 1:3, Smrž Pavel 0:4, Fantyš Lumír 3:1), Dačice B - Novosedly A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovětínský Jiří 4:0, Beseda Josef 2:2, Kounek Filip 0:4, Štěpánek Antonín 4:0, body hostů: Marek Miroslav 2:2, Vlášek Jiří 1:3, Havlová Veronika 1:3, Maryška Radek 2:2), Dírná A - Rudolec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Libor 3:1, Forejt Karel 4:0, Novobílský Robin 2:1, Spurný Jaromír 1:2, WO 2:0, body hostů: Měrtl Petr 0:2, Lojka Aleš 2:2, Mareš Martin ml. 2:2, Brychta Miroslav 0:4, WO 0:2),
20. kolo:
Rudolec B - Dačice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buček Zdeněk 1:1, Brychta Miroslav 4:0, Mareš Martin ml. 3:1, Lojka Aleš 3:1, Rumplík Luděk 1:1, body hostů: Havlík Zdeněk 3:1, Pokorný Michal 0:4, Beseda Josef 1:3, Kounek Filip 0:4), Novosedly A - Chlum A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Miroslav 3:1, Havlová Veronika 2:2, Nalezený Antonín 1:3, Vlášek Jiří 2:2, body hostů: Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 2:2, Vlček Václav 3:1, Dvořák Josef st. 0:4), J. Hradec C - Lásenice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrž Pavel 2:2, Fantyš Lumír 2:2, Petrů Richard 1:3, Bartoš Michal 1:3, body hostů: Böhm Zbyněk 3:1, Klíma Tomáš 1:3, Šebek Karel 2:2, Kožera Václav 4:0), Lomnice B - Jitka J. Hradec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Kristián 1:3, Petrásek Stanislav 2:2, Icha Vojtěch 3:1, Visčur Aleš 2:2, body hostů: Nikodým Jiří 4:0, Reiter Jan 3:1, Hulík Ladislav 0:2, Jágr Filip 1:3, Dvořák Miloš 0:2), Sloupárna Majdalena - Velenice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Daniel 2:2, Vrchota Rudolf 2:1, Kopřiva Marek 2:1, Klestil Marek 0:4, WO 1:1, body hostů: Schandl Luděk 3:1, Jabůrek Vojtěch 1:3, Hauk Pavel 1:2, Vondrys Pavel 3:0, WO 1:1),
21. kolo:
Velenice B - Lomnice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jabůrek Vojtěch 2:0, Hauk Pavel 3:0, Vondrys Pavel 3:0, Schandl Luděk 3:0, WO 6:0, body hostů: Petrásek Stanislav 0:4, Suchý Kristián 0:3, Švec Tadeáš 0:4, WO 0:6), Jitka J. Hradec - J. Hradec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikodým Jiří 3:1, Reiter Jan 3:1, Hulík Ladislav 0:1, Jágr Filip 3:1, Dvořák Miloš 1:2, body hostů: Bartoš Michal 0:4, Petrů Richard 1:1, Fantyš Lumír 1:3, Tůma Michal 4:0, Smrž Pavel 0:2), Lásenice A - Novosedly A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Robert 2:2, Kožera Václav 4:0, Šebek Karel 4:0, Sochna Vladislav 3:1, body hostů: Havlová Veronika 1:3, Vlášek Jiří 0:4, Maryška Radek 1:3, Marek Miroslav 1:3), Chlum A - Rudolec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Martin 1:3, Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 0:4, Vlček Václav 2:2, body hostů: Lojka Aleš 4:0, Brychta Miroslav 3:1, Buček Zdeněk 2:2, Mareš Martin ml. 1:3), Dačice B - Dírná A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Antonín 4:0, Pokorný Michal 1:3, Beseda Josef 1:3, Havlík Zdeněk 4:0, body hostů: Voneš Roman 2:2, Adamec Libor 2:2, Čoudek Miroslav 0:4, Forejt Karel 2:2),
22. kolo:
Dírná A - Chlum A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Libor 3:1, Horáček David 3:1, Spurný Jaromír 3:1, Novobílský Robin 3:1, body hostů: Flaška Martin 1:3, Flaška Josef 1:3, Dlouhý Karel 1:3, Poluk Alexandr 1:3), Rudolec B - Lásenice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 4:0, Měrtl Petr 4:0, Brychta Miroslav 3:1, Buček Zdeněk 2:2, body hostů: Böhm Zbyněk 1:3, Sochna Vladislav 0:4, Kožera Václav 1:3, Šebek Karel 1:3), Novosedly A - Jitka J. Hradec 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maryšková Michaela 0:4, Havlová Veronika 0:4, Vlášek Jiří 2:2, Marek Miroslav 3:1, body hostů: Reiter Jan 3:1, Nikodým Jiří 3:1, Hulík Ladislav 3:1, Dvořák Miloš 2:2), J. Hradec C - Velenice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrž Pavel 1:3, Lahodná Johana 0:4, KUBEŠ Ondřej 0:4, Horáček Matěj 0:4, body hostů: Jabůrek Vojtěch 4:0, Schandl Luděk 4:0, Hauk Pavel 3:1, Vondrys Pavel 4:0), Lomnice B - Sloupárna Majdalena 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Kristián 4:0, Petrásek Stanislav 4:0, Nosek David 0:2, Černohorský Viktor 0:4, Švec Tadeáš 0:2, body hostů: Kopřiva Daniel 2:2, Kuta Jiří 2:2, Klestil Marek 2:2, Vrchota Rudolf 2:2),
Okresní přebor mužů III
1. kolo:
Novosedly B - Bystřice - Plíšek 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 3:1, Maryšková Michaela 0:4, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 2:2, body hostů: Komárek Karel 2:2, Nováček Kačenka Jan 4:0, Richter Jiří 2:2, Makovický Jaroslav 3:1), Řečice C - Včelnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 2:2, Vobořil Karel 2:2, Budík Robert 1:3, Vobořil Petr 2:2, body hostů: Šindelář Richard 3:1, Němeček Jiří 0:3, Šruc Lubomír 2:2, Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 0:1), Dírná B - Staving Studená E 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Martin 2:1, Čoudek Miroslav 3:0, Matěcha Jaromír 2:1, Voneš Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Novák Jaroslav 3:1, Bělík František 0:4, Lahoda Kamil 0:4, WO 0:5), Chlum B - Chlum C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poluk Alexandr 4:0, Šimáček Miloš 4:0, Zimmel Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Komárek Zdeněk 0:3, Březovský Martin 0:3, Mikeš Radim 0:3, Karpíšková Pavlína 0:3, WO 5:0),
2. kolo:
Staving Studená E - Chlum B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík František 1:3, Šimandl Filip 0:4, Podhrázský František 0:4, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Poluk Alexandr 3:1, Šimáček Miloš 3:1, Outlý Rostislav 3:1, Pepich Pavol 0:2, Vondrka Adam 2:0), Včelnice B - Dírná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 1:3, Šruc Lubomír 4:0, Šindelář Richard 4:0, body hostů: Dvořák Martin 1:3, Horáček David 1:3, Čoudek Miroslav 1:3, Wratislav Evžen 0:4), Bystřice - Plíšek - Řečice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Kačenka Jan 2:2, Zvěřina Miroslav 3:1, Richter Jiří 1:3, Makovický Jaroslav 1:3, body hostů: Vobořil Karel 3:1, Vobořil Petr 3:1, Budík Robert 3:1, Tupý Petr 0:4), J. Hradec D - Lásenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Michal 4:0, Horáček Matěj 2:2, Hloušek Karel 4:0, URBAN Jáchym 1:3, body hostů: Klíma Tomáš 2:2, Ištvan Tomáš 2:2, Černý Jan 1:3, Dvořák Matěj 0:4),
3. kolo:
Novosedly B - J. Hradec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maryška Radek 4:0, Maryšková Michaela 3:1, Maryška Jan 2:2, Maryšková Nikola 4:0, body hostů: Lahodná Johana 1:3, Dofková Adéla 0:4, Koubková Violeta 0:4, Hloušek Karel 2:2), Dírná B - Bystřice - Plíšek 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 3:1, Dvořák Martin 1:3, Matěcha Jaromír 2:2, Wratislav Evžen 2:2, body hostů: Nováček Kačenka Jan 4:0, Zvěřina Miroslav 2:2, Makovický Jaroslav 1:3, Richter Jiří 1:3), Chlum B - Včelnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrka Adam 0:2, Outlý Rostislav 1:3, Šimáček Miloš 1:3, Poluk Alexandr 2:1, Pepich Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Šruc Lubomír 3:0, Gulikáš Libor 3:1, Šuhájek František 2:2, Němeček Jiří 2:2, WO 1:0), Chlum C - Staving Studená E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšková Pavlína 3:1, Potěšil Tomáš 3:1, Mikeš Radim 1:3, Komárek Zdeněk 0:4, body hostů: Novák Jaroslav 4:0, Šimandl Filip 2:2, Kohout Jakub 1:3, Podhrázský František 2:2),
4. kolo:
Včelnice B - Chlum C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šruc Lubomír 4:0, Šuhájek František 3:1, Němec Bohumír 4:0, Šindelář Richard 4:0, body hostů: Mikeš Radim 0:4, Karpíšková Pavlína 0:4, Komárek Zdeněk 0:4, Karpíšek Martin 1:3), Bystřice - Plíšek - Chlum B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Kačenka Jan 3:1, Zvěřina Miroslav 2:2, Makovický Jaroslav 2:2, Richter Jiří 2:2, body hostů: Poluk Alexandr 4:0, Outlý Rostislav 0:4, Šimáček Miloš 3:1, Pepich Pavol 0:2, Vondrka Adam 0:2), J. Hradec D - Řečice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Matěj 2:2, Lahodná Johana 0:4, Dofková Adéla 0:4, Koubková Violeta 0:4, body hostů: Vobořil Karel 4:0, Budík Robert 4:0, Slanina Oldřich 3:1, Tupý Petr 3:1), Lásenice B - Novosedly B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jan 1:3, Klíma Filip 2:2, Klíma Tomáš 3:1, Ištvan Tomáš 3:1, body hostů: Maryška Radek 3:1, Maryšková Michaela 0:4, Maryška Jan 1:3, Maryšková Nikola 3:1),
5. kolo:
Řečice C - Lásenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Michal 3:1, Vobořil Karel 2:2, Tupý Petr 2:2, Vobořil Petr 4:0, body hostů: Klíma Filip 0:4, Ištvan Tomáš 2:2, Klíma Tomáš 3:1, Dvořák Matěj 0:4), Dírná B - J. Hradec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 4:0, Dvořák Martin 3:1, Matěcha Jaromír 3:1, Wratislav Evžen 3:1, body hostů: Horáček Matěj 0:4, Bartoš Michal 3:1, Lahodná Johana 0:4, Dofková Adéla 0:4), Chlum C - Bystřice - Plíšek 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Radim 0:4, Karpíšková Pavlína 1:3, Potěšil Tomáš 0:4, Vondrka Jiří 0:4, body hostů: Nováček Kačenka Jan 4:0, Zvěřina Miroslav 4:0, Makovický Jaroslav 4:0, Richter Jiří 3:1), Staving Studená E - Včelnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělík František 1:1, Šimandl Filip 0:4, Podhrázský František 0:4, Novák Jaroslav 3:1, Lahoda Kamil 0:2, body hostů: Němec Bohumír 4:0, Šruc Lubomír 3:1, Šuhájek František 3:1, Němeček Jiří 2:2),
6. kolo:
Bystřice - Plíšek - Staving Studená E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Kačenka Jan 2:2, Zvěřina Miroslav 2:2, Richter Jiří 1:3, Makovický Jaroslav 3:1, body hostů: Podhrázský František 4:0, Podhrázský František 0:4, Lahoda Kamil 1:3, Novák Jaroslav 3:1), Chlum B - J. Hradec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Outlý Rostislav 4:0, Šimáček Miloš 4:0, Zimmel Vojtěch 1:1, Pepich Pavol 3:1, Vondrka Adam 1:1, body hostů: Horáček Matěj 1:3, Roubíček Šimon 1:3, Dofková Adéla 0:4, Lahodná Johana 1:3), Lásenice B - Dírná B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Matěj 0:4, Klíma Filip 0:4, Klíma Tomáš 3:1, Černý Jan 0:4, body hostů: Čoudek Miroslav 3:1, Voneš Roman 3:1, Dvořák Martin 4:0, Matěcha Jaromír 3:1), Novosedly B - Řečice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 3:1, Maryšková Michaela 0:4, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 0:4, body hostů: Budík Robert 3:1, Vobořil Karel 3:1, Tupý Petr 3:1, Šustr Michal 4:0),
7. kolo:
Dírná B - Novosedly B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matěcha Jaromír 1:3, Košner Petr 1:3, Voneš Roman 2:1, Wratislav Evžen 2:2, Čoudek Miroslav 0:1, body hostů: Maryška Radek 4:0, Maryšková Michaela 2:2, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 4:0), Chlum B - Lásenice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Miloš 2:2, Zimmel Vojtěch 2:2, Vondrka Adam 3:1, Outlý Rostislav 2:2, body hostů: Klíma Tomáš 4:0, Tomeček Jan 3:1, Klíma Filip 0:4, Mokan Michal 0:4), Chlum C - J. Hradec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Radim 2:2, Karpíšková Pavlína 3:1, Březovský Martin 2:2, Komárek Zdeněk 1:3, body hostů: Dofková Adéla 1:3, Hloušek Karel 4:0, Koubková Violeta 0:4, Lahodná Johana 3:1), Včelnice B - Bystřice - Plíšek 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Richard 4:0, Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 2:2, Němeček Jiří 2:2, body hostů: Makovický Jaroslav 2:2, Pelikán Ladislav 0:4, Richter Jiří 2:2, Komárek Karel 0:4),
8. kolo:
Staving Studená E - J. Hradec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podhrázský František 1:3, Lahoda Kamil 2:2, Kohout Jakub 0:4, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Hloušek Karel 3:1, Lahodná Johana 3:1, Dofková Adéla 1:3, URBAN Jáchym 2:2), Lásenice B - Chlum C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Jan 4:0, Mokan Michal 4:0, Klíma Filip 1:3, Dvořák Matěj 1:3, body hostů: Karpíšková Pavlína 2:2, Mikeš Radim 2:2, Karpíšek Martin 1:3, Březovský Martin 1:3), Novosedly B - Chlum B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 4:0, Maryšková Michaela 1:3, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 1:3, body hostů: Outlý Rostislav 3:1, Pepich Pavol 3:1, Šimáček Miloš 3:1, Vondrka Adam 1:3), Řečice C - Dírná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vobořil Karel 3:1, Budík Robert 2:2, Šustr Michal 4:0, Vobořil Petr 3:1, body hostů: Voneš Roman 3:1, Čoudek Miroslav 0:4, Matěcha Jaromír 1:3, Dvořák Martin 0:4),
9. kolo:
Chlum B - Řečice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Miloš 2:2, Poluk Alexandr 2:2, Pepich Pavol 2:1, Outlý Rostislav 1:3, Vondrka Adam 0:1, body hostů: Vobořil Karel 3:1, Budík Robert 2:2, Tupý Petr 0:4, Vobořil Petr 4:0), Chlum C - Novosedly B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Zdeněk 1:3, Mikeš Radim 3:1, Karpíšek Martin 1:3, Karpíšková Pavlína 1:3, body hostů: Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 3:1, Kouba Karel 3:1, Maryška Radek 4:0), Lásenice B - Staving Studená E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Tomáš 4:0, Klíma Filip 3:1, Hofbauer Michal 0:4, Dvořák Matěj 1:3, body hostů: Bělík František 3:1, Podhrázský František 2:2, Lahoda Kamil 2:2, Kohout Jakub 1:3), J. Hradec D - Včelnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Matěj 0:4, Bartoš Michal 2:2, Dofková Adéla 0:4, KUBEŠ Ondřej 1:3, body hostů: Gulikáš Libor 3:1, Šuhájek František 2:2, Němec Bohumír 4:0, Šindelář Richard 4:0),
10. kolo:
Bystřice - Plíšek - J. Hradec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvěřina Miroslav 3:1, Nováček Kačenka Jan 4:0, Makovický Jaroslav 4:0, Komárek Karel 2:2, body hostů: Hloušek Karel 2:2, URBAN Jáchym 0:4, Lahodná Johana 1:3, Dofková Adéla 0:4), Lásenice B - Včelnice B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Tomáš 2:2, Klíma Filip 0:4, Dvořák Matěj 0:4, WO 0:5, body hostů: Němec Bohumír 3:0, Šruc Lubomír 2:1, Šuhájek František 2:1, Šindelář Richard 3:0, WO 5:0), Novosedly B - Staving Studená E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 3:1, Maryšková Michaela 3:1, Maryšková Nikola 3:1, Maryška Jan 0:4, body hostů: Podhrázský František 1:3, Šimandl Filip 1:3, Podhrázský František 4:0, Kohout Jakub 1:3), Řečice C - Chlum C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vobořil Petr 4:0, Vobořil Karel 4:0, Slanina Oldřich 4:0, Budík Robert 4:0, body hostů: Vondrka Jiří 0:4, Mikeš Radim 0:4, Karpíšek Martin 0:4, Březovský Martin 0:4), Dírná B - Chlum B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voneš Roman 3:1, Horáček David 3:1, Košner Petr 0:4, Sekyra Jiří 1:3, body hostů: Poluk Alexandr 3:1, Šimáček Miloš 2:2, Pepich Pavol 2:2, Outlý Rostislav 2:2),
11. kolo:
Chlum C - Dírná B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Radim 0:4, Komárek Zdeněk 0:4, Březovský Martin 0:4, Matlas Pavel 0:4, body hostů: Wratislav Evžen 4:0, Čoudek Miroslav 4:0, Matěcha Jaromír 4:0, Horáček David 4:0), Staving Studená E - Řečice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lahoda Kamil 0:4, Podhrázský František 0:4, Šimandl Filip 0:4, Novák Jaroslav 1:3, body hostů: Vobořil Petr 4:0, Vobořil Karel 4:0, Budík Robert 4:0, Šustr Michal 3:1), Včelnice B - Novosedly B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 2:2, Němeček Jiří 1:3, Šruc Lubomír 4:0, body hostů: Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 1:3, Maryška Radek 2:2, Kouba Karel 2:2), Bystřice - Plíšek - Lásenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Miroslav 3:1, Nováček Kačenka Jan 2:2, Makovický Jaroslav 3:1, Richter Jiří 2:2, body hostů: Klíma Tomáš 2:2, Tomeček Jan 4:0, Klíma Filip 0:4, Dvořák Matěj 0:4),
12. kolo:
Bystřice - Plíšek - Novosedly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvěřina Miroslav 3:1, Nováček Kačenka Jan 3:1, Makovický Jaroslav 4:0, Richter Jiří 3:1, body hostů: Maryška Radek 2:2, Maryšková Michaela 0:4, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 1:3), Včelnice B - Řečice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šruc Lubomír 2:2, Gulikáš Libor 4:0, Němec Bohumír 3:1, Šindelář Richard 2:2, body hostů: Vobořil Petr 1:3, Smolík Zdeněk 3:1, Vobořil Karel 0:4, Šustr Michal 1:3), Staving Studená E - Dírná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhrázský František 0:4, Bělík František 3:1, Šimandl Filip 0:4, Novák Jaroslav 3:1, body hostů: Wratislav Evžen 2:2, Voneš Roman 4:0, Matěcha Jaromír 2:2, Horáček David 2:2), Chlum C - Chlum B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karpíšková Pavlína 0:4, Březovský Martin 0:4, Komárek Zdeněk 0:4, Matlas Pavel 0:4, body hostů: Šimáček Miloš 4:0, Pepich Pavol 4:0, Outlý Rostislav 5:0, Vondrka Adam 3:0),
13. kolo:
Chlum B - Staving Studená E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáček Miloš 2:2, Poluk Alexandr 2:2, Vondrka Adam 2:2, Outlý Rostislav 2:2, body hostů: Novák Jaroslav 4:0, Bělík František 2:2, Šimandl Filip 1:3, Podhrázský František 1:3), Dírná B - Včelnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček David 1:3, Matěcha Jaromír 0:4, Wratislav Evžen 1:3, Čoudek Miroslav 1:3, body hostů: Němec Bohumír 2:0, Šruc Lubomír 4:0, Šindelář Richard 3:1, Gulikáš Libor 4:0, Šuhájek František 0:2), Řečice C - Bystřice - Plíšek 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 4:0, Tupý Petr 0:4, Budík Robert 2:2, Vobořil Petr 4:0, body hostů: Zvěřina Miroslav 1:3, Nováček Kačenka Jan 2:2, Makovický Jaroslav 2:2, Komárek Karel 1:3), Lásenice B - J. Hradec D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klíma Tomáš 3:0, Klíma Filip 1:2, Duchoň Karel 2:1, Hofbauer Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Horáček Matěj 1:3, KUBEŠ Ondřej 3:1, Lahodná Johana 2:2, WO 0:5),
14. kolo:
J. Hradec D - Novosedly B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roubíček Šimon 3:1, Horáček Matěj 1:3, Lahodná Johana 2:2, Kovář David 1:3, body hostů: Maryška Jan 1:3, Maryšková Nikola 2:2, Maryška Radek 4:0, Kouba Karel 2:2), Bystřice - Plíšek - Dírná B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvěřina Miroslav 2:2, Nováček Kačenka Jan 3:1, Makovický Jaroslav 3:1, Komárek Karel 0:4, body hostů: Voneš Roman 4:0, Wratislav Evžen 1:3, Matěcha Jaromír 1:3, Horáček David 2:2), Včelnice B - Chlum B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Bohumír 3:0, Šindelář Richard 3:0, Němeček Jiří 2:1, Šruc Lubomír 3:0, WO 5:0, body hostů: Pepich Pavol 1:3, Pepich Petr 0:4, Zimmel Vojtěch 0:4, WO 0:5), Staving Studená E - Chlum C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimandl Filip 3:1, Bělík František 4:0, Podhrázský František 3:1, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Komárek Zdeněk 0:4, Matlas Pavel 0:4, Mikeš Radim 2:2, Březovský Martin 0:4),
15. kolo:
Chlum C - Včelnice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komárek Zdeněk 0:4, Karpíšková Pavlína 0:4, Matlas Pavel 0:4, Mikeš Radim 0:4, body hostů: Němec Bohumír 4:0, Šindelář Richard 4:0, Šuhájek František 4:0, Němeček Jiří 4:0), Chlum B - Bystřice - Plíšek 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Vojtěch 2:2, Pepich Petr 3:1, Pepich Pavol 4:0, Vondrka Adam 1:1, Outlý Rostislav 1:1, body hostů: Komárek Karel 0:4, Makovický Jaroslav 3:1, Richter Jiří 2:2, Pelikán Ladislav 0:4), Řečice C - J. Hradec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tupý Petr 4:0, Novotná Iva 2:2, Vobořil Patrik 4:0, Novotná Aneta 0:4, body hostů: Lahodná Johana 1:3, Dofková Adéla 2:2, Bartoš Michal 2:2, Homolková Nikol 1:3), Novosedly B - Lásenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 4:0, Maryšková Michaela 1:3, Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 2:2, body hostů: Klíma Tomáš 3:1, Dvořák Matěj 1:3, Hofbauer Michal 2:2, Duchoň Karel 3:1),
16. kolo:
Lásenice B - Řečice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Tomáš 4:0, Klíma Filip 0:4, Duchoň Karel 1:3, Dvořák Matěj 0:4, body hostů: Šustr Michal 3:1, Vobořil Karel 3:1, Tupý Petr 2:2, Budík Robert 3:1), J. Hradec D - Dírná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Matěj 1:1, Roubíček Šimon 2:2, KUBEŠ Ondřej 3:1, Bartoš Michal 4:0, Dofková Adéla 1:1, body hostů: Čoudek Miroslav 1:3, Košner Petr 0:4, Matěcha Jaromír 1:3, Horáček David 3:1), Bystřice - Plíšek - Chlum C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Miroslav 4:0, Nováček Kačenka Jan 4:0, Pelikán Ladislav 1:3, Komárek Karel 4:0, body hostů: Matlas Pavel 0:4, Karpíšek Martin 1:3, Komárek Zdeněk 1:3, Březovský Martin 1:3), Včelnice B - Staving Studená E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Bohumír 4:0, Šuhájek František 2:2, Šruc Lubomír 4:0, Šindelář Richard 4:0, body hostů: Bělík František 1:3, Novák Jaroslav 1:3, Šimandl Filip 0:4, Podhrázský František 0:4),
17. kolo:
Staving Studená E - Bystřice - Plíšek 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimandl Filip 0:2, Podhrázský František 0:4, Bělík František 3:1, Novák Jaroslav 4:0, Kohout Jakub 0:2, body hostů: Nováček Kačenka Jan 2:2, Makovický Jaroslav 2:2, Zvěřina Miroslav 3:1, Richter Jiří 2:2), J. Hradec D - Chlum B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roubíček Šimon 1:3, Horáček Matěj 0:4, Lahodná Johana 2:2, Kovář David 2:2, body hostů: Šimáček Miloš 4:0, Pepich Pavol 3:1, Outlý Rostislav 2:2, Vondrka Adam 2:2), Dírná B - Lásenice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáček David 3:1, Matěcha Jaromír 3:1, Čoudek Miroslav 3:1, Voneš Roman 4:0, WO 1:0, body hostů: Klíma Tomáš 3:1, Klíma Filip 0:4, Hofbauer Michal 0:4, 0:4, WO 0:1), Řečice C - Novosedly B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Michal 4:0, Vobořil Petr 4:0, Vobořil Karel 3:1, Budík Robert 3:1, body hostů: Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 0:4, Maryška Radek 2:2, Maryšková Michaela 0:4),
18. kolo:
Novosedly B - Dírná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maryška Radek 3:1, Maryšková Nikola 1:3, Kouba Karel 1:3, Maryšková Michaela 1:3, body hostů: Matěcha Jaromír 2:2, Horáček David 3:1, Čoudek Miroslav 4:0, Sekyra Jiří 1:3), Lásenice B - Chlum B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Tomáš 2:2, Klíma Filip 0:4, Dvořák Matěj 0:4, Duchoň Karel 2:2, body hostů: Šimáček Miloš 3:1, Vondrka Adam 3:1, Outlý Rostislav 3:1, Pepich Pavol 3:1), J. Hradec D - Chlum C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: KUBEŠ Ondřej 4:0, Lahodná Johana 4:0, Dofková Adéla 3:1, SOUKUP Richard 0:4, body hostů: Mikeš Radim 1:3, Komárek Zdeněk 2:2, Matlas Pavel 1:3, Karpíšek Martin 1:3), Bystřice - Plíšek - Včelnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvěřina Miroslav 2:2, Nováček Kačenka Jan 2:2, Makovický Jaroslav 1:3, Komárek Karel 0:4, body hostů: Němec Bohumír 6:2, Šruc Lubomír 4:0, Šuhájek František 1:3),
19. kolo:
J. Hradec D - Staving Studená E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: KUBEŠ Ondřej 3:1, Horáček Matěj 1:3, Roubíček Šimon 3:1, Dofková Adéla 1:0, Lahodná Johana 2:1, body hostů: Novák Jaroslav 2:2, Bělík František 3:1, Podhrázský František 0:4, Šimandl Filip 1:3), Chlum C - Lásenice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Radim 3:1, Komárek Zdeněk 0:4, Matlas Pavel 0:4, Březovský Martin 0:4, body hostů: Tomeček Jan 4:0, Klíma Filip 3:1, Dvořák Matěj 3:1, Hofbauer Michal 3:1), Chlum B - Novosedly B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Outlý Rostislav 2:2, Zimmel Vojtěch 1:3, Pepich Pavol 3:0, Pepich Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Maryšková Nikola 2:2, Maryšková Michaela 1:3, Maryška Jan 0:4, Maryška Radek 3:0, WO 1:0), Dírná B - Řečice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wratislav Evžen 0:4, Čoudek Miroslav 1:3, Horáček David 1:3, Voneš Roman 3:1, body hostů: Vobořil Petr 3:1, Vobořil Karel 4:0, Budík Robert 1:3, Šustr Michal 3:1),
20. kolo:
Řečice C - Chlum B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Michal 4:0, Vobořil Petr 4:0, Vobořil Karel 2:2, Budík Robert 1:3, body hostů: Poluk Alexandr 2:2, Šimáček Miloš 2:2, Pepich Pavol 0:4, Outlý Rostislav 1:3), Novosedly B - Chlum C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryšková Nikola 4:0, Maryška Jan 1:3, Pavlíček Michal 0:4, Maryšková Michaela 3:1, body hostů: Mikeš Radim 2:2, Karpíšková Pavlína 3:1, Komárek Zdeněk 1:3, Březovský Martin 2:2), Staving Studená E - Lásenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimandl Filip 2:2, Podhrázský František 2:2, Kohout Jakub 0:4, Novák Jaroslav 4:0, body hostů: Tomeček Jan 3:1, Klíma Filip 2:2, Hofbauer Michal 2:2, Dvořák Matěj 1:3), Včelnice B - J. Hradec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šruc Lubomír 4:0, Šindelář Richard 4:0, Šuhájek František 1:3, Němec Bohumír 4:0, body hostů: Bartoš Michal 1:3, Horáček Matěj 0:4, KUBEŠ Ondřej 1:3, Lahodná Johana 1:3),
21. kolo:
J. Hradec D - Bystřice - Plíšek 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofková Adéla 2:2, Lahodná Johana 4:0, Roubíček Šimon 3:1, Horáček Matěj 2:2, body hostů: Komárek Karel 0:4, Richter Jiří 2:2, Makovický Jaroslav 3:1, Pelikán Ladislav 0:4), Včelnice B - Lásenice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Bohumír 3:0, Šuhájek František 2:1, Šruc Lubomír 3:0, Šindelář Richard 3:0, WO 5:0, body hostů: Klíma Tomáš 1:3, Černý Jan 0:4, Ištvan Tomáš 0:4, WO 0:5), Staving Studená E - Novosedly B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podhrázský František 2:2, Podhrázský František 4:0, Lahoda Kamil 3:1, Novák Jaroslav 3:1, body hostů: Maryška Jan 0:4, Maryšková Nikola 1:3, Maryška Radek 3:1, Maryšková Michaela 0:4), Chlum C - Řečice C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Radim 0:4, Březovský Martin 0:4, Vondrka Martin 0:4, Karpíšek Martin 0:4, body hostů: Šustr Michal 4:0, Vobořil Petr 4:0, Vobořil Karel 4:0, Budík Robert 4:0), Chlum B - Dírná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poluk Alexandr 4:0, Pepich Pavol 1:3, Šimáček Miloš 2:2, Outlý Rostislav 2:2, body hostů: Wratislav Evžen 0:4, Matěcha Jaromír 1:3, Voneš Roman 3:1, Čoudek Miroslav 3:1),
22. kolo:
Dírná B - Chlum C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čoudek Miroslav 4:0, Košner Petr 3:1, Voneš Roman 4:0, Wratislav Evžen 3:1, body hostů: Mikeš Radim 0:4, Potěšil Tomáš 2:2, Karpíšek Martin 0:4, Komárek Zdeněk 0:4), Řečice C - Staving Studená E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vobořil Karel 3:1, Budík Robert 2:2, Šustr Michal 4:0, Vobořil Petr 3:1, body hostů: Novák Jaroslav 3:1, Bělík František 1:3, Podhrázský František 0:4, Šimandl Filip 0:4), Novosedly B - Včelnice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maryška Radek 1:3, Maryšková Nikola 1:3, Maryška Jan 0:4, Maryšková Michaela 0:4, body hostů: Šindelář Richard 4:0, Šuhájek František 2:2, Němec Bohumír 4:0, Šruc Lubomír 4:0), Lásenice B - Bystřice - Plíšek 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klíma Filip 2:2, Černý Jan 0:4, Ištvan Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Zvěřina Miroslav 3:0, Makovický Jaroslav 3:0, Pelikán Ladislav 1:2, Komárek Karel 1:2, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy