Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
RUFA Bechyně B - Sokol Mezno A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Tomáš 1:2, Děd Pavel 3:1, Mikolášek Milan 3:0, Soldát Tomáš 3:0, WO 1:2, body hostů: Mrázek Pavel 1:2, Zoul Martin 1:2, Němeček Radek 0:4, Novotný Milan 1:2, WO 2:1), MAS Sez. Ústí "B" - SDH Orlov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rous David 4:0, Nohejl Jaroslav 4:0, Tkáč Rudolf 2:2, Chalkovský Petr 0:4, body hostů: Svoboda Roman 2:2, Novák Jiří 1:3, Dušek Jaroslav st. 1:3, Říha Milan 2:2), TJ Dražice A - Zhořklokot A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šerý Jiří 3:1, Koza Zdeněk 4:0, Šrůma Radek 4:0, Vlček Milan 3:1, body hostů: Medek Pavel 1:3, Petr René 0:4, Richter Pavel 0:4, Bubník Radek 1:3), SK Choustník A - N. Dvory B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Radim 3:1, Tousek Miroslav 3:1, Paris Zdeněk 2:2, Kratochvíl Tomáš 3:1, body hostů: Bareš Vladimír 1:3, Stodola Radek 1:3, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 2:2), DDM Soběslav C - Sokol Tábor A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 4:0, Novotný Martin 1:2, Vondruška Oldřich 3:0, Holub Josef 1:2, WO 1:2, body hostů: Kamiš Milan 0:3, Mrázek Josef 2:2, Vašíček Jiří 1:2, Hirko Dušan 1:2, WO 2:1), VS Tábor C - TJ VS Tábor D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Lukáš 2:1, Lachout Ladislav 2:0, Kubů Denis 1:3, Tesař Václav 3:1, WO 0:3, body hostů: Vlášek Martin 1:3, Čada Jiří 1:2, Losos Marek 3:0, Samec František 0:3, WO 3:0),
2. kolo:
Sokol Mezno A - TJ VS Tábor D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Pavel 3:1, Zoul Martin 0:4, Němeček Radek 3:0, Novotný Milan 3:0, WO 2:0, body hostů: Stuchlíková Eva 1:2, Čada Jiří 2:2, Vlášek Martin 1:3, Faltus Oldřich 1:2, WO 0:2), Sokol Tábor A - VS Tábor C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Josef 2:2, Hirko Dušan 1:3, Kašpar Luboš 4:0, Vašíček Jiří 1:3, body hostů: Lachout Jaroslav 3:1, Losos Lukáš 3:1, Vaverová Hana 2:2, Lachout Ladislav 0:4), N. Dvory B - DDM Soběslav C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Radek 2:2, Vesecký Radek 0:4, Šimák Pavel 1:3, Slanina Arnošt 0:4, body hostů: Holub Josef 4:0, Klabík Vilém 4:0, Sedlický Jaroslav 3:1, Matějů Petr 2:2), Zhořklokot A - SK Choustník A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr René 0:2, Bubník Michal 3:1, Medek Pavel 3:1, Richter Pavel 0:4, Bubník Radek 1:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Jindra Radim 1:3, Tousek Miroslav 2:2, Paris Zdeněk 3:1), Sudo. u Bechyně A - SDH Orlov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Bohumil 3:1, Zatloukal Michal 3:1, Panský Ondřej 3:1, Stoklasa Vladislav 2:2, body hostů: Novák Jiří 1:3, Stočes Pavel 0:4, Svoboda Roman 3:1, Říha Milan 1:3), RUFA Bechyně B - MAS Sez. Ústí "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Děd Pavel 2:1, Kovářík Tomáš 2:1, Maštera Václav 1:2, Soldát Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kašpar František 0:4, Rous David 2:2, Chalkovský Petr 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
MAS Sez. Ústí "B" - Sokol Mezno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rous David 2:2, Nohejl Jaroslav 4:0, Tkáč Rudolf 2:2, Kašpar František 0:4, body hostů: Mrázek Pavel 2:2, Novotný Milan 1:3, Němeček Radek 3:1, Zoul Martin 2:2), Sudo. u Bechyně A - RUFA Bechyně B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmánek Radek 4:0, Kopřiva Bohumil 3:1, Panský Ondřej 3:1, Zatloukal Michal 1:3, body hostů: Soldát Tomáš 3:1, Maštera Václav 1:3, Brhel František 1:3, Kovářík Tomáš 0:4), TJ Dražice A - SDH Orlov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koza Zdeněk 2:2, Šerý Jiří 1:3, Šrůma Radek 3:1, Vlček Milan 2:2, body hostů: Dušek Jaroslav st. 1:3, Novák Jiří 1:3, Říha Milan 3:1, Lhotka Luděk 3:1), DDM Soběslav C - Zhořklokot A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 3:1, Novotný Martin 1:1, Vondruška Oldřich 3:0, Klabík Vilém 4:0, WO 0:3, body hostů: Bubník Michal 1:3, Petr René 0:2, Medek Pavel 1:2, Bubník Radek 0:2, Richter Pavel 0:2, WO 3:0), VS Tábor C - N. Dvory B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachout Jaroslav 4:0, Krátká Pavla 0:4, Lemberková Martina 2:2, Losos Lukáš 4:0, body hostů: Bareš Vladimír 1:3, Stodola Radek 2:2, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 2:2), TJ VS Tábor D - Sokol Tábor A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlášek Martin 1:2, Stuchlíková Eva 2:1, Čada Jiří 2:1, Faltus Oldřich 1:2, WO 5:0, body hostů: Hirko Dušan 0:4, Vašíček Jiří 2:2, Kašpar Luboš 4:0, WO 0:5),
4. kolo:
Sokol Mezno A - Sokol Tábor A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoul Martin 2:2, Mrázek Pavel 2:2, Němeček Radek 3:1, Novotný Milan 2:2, body hostů: Mrázek Josef 4:0, Kašpar Luboš 3:1, Janů Miloslav 0:4, Lešek Roman 0:4), N. Dvory B - TJ VS Tábor D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stodola Radek 4:0, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 1:2, Vesecký Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Čada Jiří 2:2, Losos Marek 3:1, Poduška Pavel 1:3, Vlášek Petr 2:1, WO 0:1), VS Tábor C - Zhořklokot A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lachout Jaroslav 4:0, Tesař Václav 4:0, Losos Lukáš 3:1, Vaverová Hana 1:1, Krátká Pavla 0:2, body hostů: Bubník Michal 1:3, Bubník Radek 1:3, Medek Pavel 1:3, Richter Pavel 1:3), SDH Orlov A - SK Choustník A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 1:3, Říha Milan 2:2, Lhotka Luděk 1:3, Svoboda Roman 1:3, body hostů: Tousek Miroslav 1:3, Kratochvíl Tomáš 3:1, Závorka Luboš 4:0, Paris Zdeněk 3:1), RUFA Bechyně B - TJ Dražice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 2:2, Děd Pavel 2:2, Brhel František 1:2, Mikolášek Milan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kott Pavel 1:3, Vlček Milan 3:1, Šerý Jiří 0:4, Šrůma Radek 2:1, WO 1:0), MAS Sez. Ústí "B" - Sudo. u Bechyně A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rous David 3:1, Chalkovský Petr 0:4, Tkáč Rudolf 2:1, Kašpar František 1:3, WO 1:0, body hostů: Stoklasa Vladislav 2:2, Heřmánek Radek 3:1, Panský Ondřej 1:3, Kopřiva Bohumil 3:0, WO 0:1),
5. kolo:
Sudo. u Bechyně A - Sokol Mezno A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatloukal Michal 4:0, Heřmánek Radek 2:2, Panský Ondřej 3:0, Stoklasa Vladislav 0:1, Kopřiva Bohumil 2:1, WO 0:1, body hostů: Mrázek Pavel 2:2, Marek Miroslav 0:4, Němeček Radek 0:4, Novotný Milan 2:1, WO 1:0), TJ Dražice A - MAS Sez. Ústí "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šerý Jiří 2:1, Koza Zdeněk 2:1, Šrůma Radek 2:1, Vlček Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Rous David 3:1, Tkáč Rudolf 0:4, Kašpar František 0:4, WO 0:5), SK Choustník A - RUFA Bechyně B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Radim 0:4, Tousek Miroslav 2:2, Závorka Luboš 2:2, Kratochvíl Tomáš 1:3, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Mikolášek Milan 4:0, Děd Pavel 1:3, Kovářík Tomáš 2:2), DDM Soběslav C - SDH Orlov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Oldřich 4:0, Holub Josef 3:1, Holub Martin 3:1, Klabík Vilém 4:0, body hostů: Dušek Jaroslav st. 0:4, Novák Jiří 0:4, Říha Milan 1:3, Lhotka Luděk 1:3), TJ VS Tábor D - Zhořklokot A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuchlíková Eva 3:1, Losos Marek 3:1, Vlášek Martin 2:1, Čada Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Bubník Michal 0:4, Bubník Radek 0:4, Medek Pavel 3:1, Richter Pavel 0:3, WO 1:0), Sokol Tábor A - N. Dvory B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janů Miloslav 2:2, Lešek Roman 1:3, Kašpar Luboš 4:0, Hirko Dušan 4:0, body hostů: Bareš Vladimír 2:2, Slanina Arnošt 1:3, Moronga David 0:4, Stodola Radek 2:2),
6. kolo:
Sokol Mezno A - N. Dvory B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Zoul Martin 3:1, Mrázek Pavel 4:0, Novotný Milan 4:0, body hostů: Stodola Radek 0:4, Bareš Vladimír 0:4, Slanina Arnošt 1:3, Moronga David 0:4), Zhořklokot A - Sokol Tábor A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petr René 0:3, Bubník Michal 1:2, Bubník Radek 1:2, Medek Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kašpar Luboš 4:0, Hirko Dušan 3:1, Janů Miloslav 1:3, WO 0:5), SDH Orlov A - VS Tábor C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Milan 2:2, Duriš Michal 0:2, Lhotka Luděk 0:4, Novák Jiří 1:3, WO 0:2, body hostů: Lachout Jaroslav 4:0, Losos Lukáš 4:0, Lemberková Martina 2:1, Lachout Ladislav 1:2, WO 2:0), RUFA Bechyně B - DDM Soběslav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Pavel 1:3, Kovářík Tomáš 2:2, Brhel František 0:3, Mikolášek Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Holub Martin 4:0, Holub Josef 3:1, Matějů Petr 1:3, Novotný Martin 1:2, WO 1:0), MAS Sez. Ústí "B" - SK Choustník A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rous David 2:2, Tkáč Rudolf 0:4, Kašpar František 0:4, Chalkovský Petr 0:4, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Tousek Miroslav 3:1, Paris Zdeněk 4:0, Závorka Luboš 4:0), Sudo. u Bechyně A - TJ Dražice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmánek Radek 4:0, Stoklasa Vladislav 2:0, Panský Ondřej 4:0, Kopřiva Bohumil 4:0, WO 0:2, body hostů: Kolář Michal 0:4, Vlček Milan 0:4, Koza Zdeněk 0:3, Šrůma Radek 0:3, WO 2:0),
7. kolo:
TJ Dražice A - Sokol Mezno A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 3:1, Vlček Milan 3:1, Koza Zdeněk 2:2, Šrůma Radek 4:0, body hostů: Mrázek Pavel 0:4, Zoul Martin 0:4, Němeček Radek 2:2, Novotný Milan 2:2), SK Choustník A - Sudo. u Bechyně A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tousek Miroslav 1:3, Závorka Luboš 4:0, Paris Zdeněk 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3, body hostů: Heřmánek Radek 2:2, Panský Ondřej 2:2, Kopřiva Bohumil 2:2, Stoklasa Vladislav 3:1), DDM Soběslav C - MAS Sez. Ústí "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlický Jaroslav 4:0, Vondruška Oldřich 2:0, Novotný Martin 2:1, Holub Josef 4:0, Matějů Petr 2:0, WO 0:1, body hostů: Tkáč Rudolf 0:4, Rous David 1:3, Kašpar František 0:4, Chalkovský Petr 0:3, WO 1:0), VS Tábor C - RUFA Bechyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverová Hana 2:2, Losos Lukáš 3:1, Lemberková Martina 1:3, Lachout Jaroslav 3:1, body hostů: Soldát Tomáš 3:1, Děd Pavel 0:4, Kovářík Tomáš 2:2, Brhel František 2:2), TJ VS Tábor D - SDH Orlov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Martin 2:2, Losos Marek 4:0, Poduška Pavel 2:2, Čada Jiří 4:0, body hostů: Novák Jiří 0:4, Lhotka Luděk 0:4, Říha Milan 2:2, Svoboda Roman 2:2), N. Dvory B - Zhořklokot A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 2:2, Šimák Pavel 2:2, Slanina Arnošt 1:3, body hostů: Petr René 0:4, Richter Pavel 1:3, Medek Pavel 3:1, Bubník Michal 4:0),
8. kolo:
Sokol Mezno A - Zhořklokot A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoul Martin 4:0, Mrázek Pavel 4:0, Němeček Radek 4:0, Novotný Milan 4:0, body hostů: Bubník Michal 0:4, Richter Pavel 0:4, Petr René 0:4, Bubník Radek 0:4), SDH Orlov A - Sokol Tábor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 2:2, Říha Milan 2:2, Dušek Jaroslav st. 2:2, body hostů: Mrázek Josef 2:2, Hirko Dušan 4:0, Janů Miloslav 1:3, Lešek Roman 0:4), RUFA Bechyně B - TJ VS Tábor D 12:6 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 4:0, Děd Pavel 2:2, Brhel František 1:2, Soldát Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Vlášek Martin 2:2, Vlášek Petr 2:2, Poduška Pavel 0:4, Čada Jiří 0:3, WO 1:0), MAS Sez. Ústí "B" - VS Tábor C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Michal 0:4, Kašpar František 0:3, Kortan Miloš 0:3, Tkáč Rudolf 1:3, WO 0:2, body hostů: Lemberková Martina 4:0, Losos Lukáš 4:0, Vaverová Hana 3:1, Lachout Jaroslav 2:0, WO 2:0), Sudo. u Bechyně A - DDM Soběslav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Zdeněk 0:2, Kopřiva Bohumil 1:2, Panský Ondřej 3:1, Stoklasa Vladislav 1:3, Frolíková Ivana 0:2, WO 1:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Holub Josef 3:1, Vondruška Oldřich 2:1, Novotný Martin 2:2, WO 0:1), TJ Dražice A - SK Choustník A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerý Jiří 3:1, Koza Zdeněk 3:1, Šrůma Radek 3:1, Vlček Milan 0:4, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Slanec Roman 1:3, Tousek Miroslav 1:3, Závorka Luboš 4:0),
9. kolo:
SK Choustník A - Sokol Mezno A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paris Zdeněk 4:0, Závorka Luboš 4:0, Tousek Miroslav 3:1, Kratochvíl Tomáš 4:0, body hostů: Babor Miroslav 0:4, Mrázek Pavel 0:4, Novotný Milan 1:3, Marek Miroslav 0:4), DDM Soběslav C - TJ Dražice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlický Jaroslav 3:1, Novotný Martin 3:1, Matějů Petr 0:4, Vondruška Oldřich 3:1, body hostů: Kott Pavel 1:3, Vlček Milan 1:3, Šerý Jiří 1:3, Šrůma Radek 4:0), VS Tábor C - Sudo. u Bechyně A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Lukáš 4:0, Lachout Ladislav 0:2, Lachout Jaroslav 3:1, Vaverová Hana 3:1, Lemberková Martina 1:1, body hostů: Panský Ondřej 1:3, Heřmánek Radek 3:1, Stoklasa Vladislav 0:4, Kopřiva Bohumil 1:3), TJ VS Tábor D - MAS Sez. Ústí "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlíková Eva 4:0, Šeda Radek 4:0, Vlášek Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Kašpar František 0:3, Tkáč Rudolf 1:2, Kortan Miloš 0:3, Tůma Michal 0:3, WO 5:0), Sokol Tábor A - RUFA Bechyně B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janů Miloslav 1:3, Hirko Dušan 1:3, Kašpar Luboš 3:1, Mrázek Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Mikolášek Milan 2:2, Brhel František 1:3, Kovářík Tomáš 1:2, WO 0:2), N. Dvory B - SDH Orlov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Radek 2:2, Bareš Vladimír 2:2, Šimák Pavel 2:2, Slanina Arnošt 1:3, body hostů: Svoboda Roman 4:0, Novák Jiří 1:3, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 1:3),
10. kolo:
SDH Orlov A - Zhořklokot A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Jaroslav st. 4:0, Svoboda Roman 2:1, Říha Milan 4:0, Novák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Bubník Michal 0:4, Richter Pavel 0:4, Petr René 0:3, Bubník Radek 2:2, WO 1:0), RUFA Bechyně B - N. Dvory B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Děd Pavel 3:1, Brhel František 2:2, Mikolášek Milan 4:0, Soldát Tomáš 4:0, body hostů: Stodola Radek 0:4, Bareš Vladimír 0:4, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 2:2), MAS Sez. Ústí "B" - Sokol Tábor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rous David 3:1, Kašpar František 1:3, Tůma Michal 2:2, Kortan Miloš 1:3, body hostů: Kašpar Luboš 4:0, Mrázek Josef 3:1, Janů Miloslav 2:2, Lešek Roman 0:4), Sudo. u Bechyně A - TJ VS Tábor D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklasa Vladislav 2:2, Kopřiva Bohumil 2:0, Panský Ondřej 2:2, Heřmánek Radek 4:0, Zatloukal Michal 1:1, body hostů: Faltus Oldřich 0:4, Poduška Pavel 0:4, Stuchlíková Eva 2:2, Čada Jiří 3:1), VS Tábor C - TJ Dražice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverová Hana 4:0, Lemberková Martina 3:1, Tesař Václav 2:0, Losos Lukáš 2:2, Lachout Jaroslav 2:0, body hostů: Vlček Milan 0:4, Šerý Jiří 1:3, Koza Zdeněk 0:4, Šrůma Radek 2:2), SK Choustník A - DDM Soběslav C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Závorka Luboš 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2, Tousek Miroslav 0:4, Paris Zdeněk 3:1, body hostů: Sedlický Jaroslav 2:2, Holub Josef 3:1, Novotný Martin 2:2, Matějů Petr 1:3),
11. kolo:
DDM Soběslav C - Sokol Mezno A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Josef 4:0, Novotný Martin 2:2, Vondruška Oldřich 3:0, Klabík Vilém 1:3, WO 0:1, body hostů: Mrázek Pavel 1:3, Zoul Martin 1:3, Marek Miroslav 1:3, Novotný Milan 2:1, WO 1:0), VS Tábor C - SK Choustník A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Lukáš 3:1, Vaverová Hana 4:0, Lemberková Martina 4:0, Lachout Jaroslav 2:0, Lachout Ladislav 1:1, body hostů: Bílek Václav 0:4, Horňáček Adam 1:3, Kratochvíl Tomáš 0:4, Tousek Miroslav 1:3), TJ VS Tábor D - TJ Dražice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlášek Martin 3:1, Stuchlíková Eva 1:3, Losos Marek 3:1, Čada Jiří 2:2, body hostů: Šrůma Radek 4:0, Šerý Jiří 1:3, Kott Pavel 1:3, Kolář Michal 1:3), Sokol Tábor A - Sudo. u Bechyně A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janů Miloslav 0:4, Lešek Roman 0:4, Kašpar Luboš 4:0, Mrázek Josef 0:4, body hostů: Kopřiva Bohumil 3:1, Panský Ondřej 3:1, Heřmánek Radek 3:1, Stoklasa Vladislav 3:1), N. Dvory B - MAS Sez. Ústí "B" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Radek 2:1, Bareš Vladimír 0:3, Šimák Pavel 1:2, Slanina Arnošt 1:2, WO 5:0, body hostů: Tůma Michal 1:3, Rous David 4:0, Kortan Miloš 3:1, WO 0:5), Zhořklokot A - RUFA Bechyně B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sidor Michal ml. 0:2, Richter Pavel 0:3, Bubník Michal 1:3, Bubník Radek 0:4, Petr René 0:2, WO 1:0, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Kovářík Tomáš 4:0, Brhel František 2:1, Mikolášek Milan 4:0, WO 0:1),
12. kolo:
Sokol Mezno A - SDH Orlov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Pavel 2:2, Němeček Radek 3:1, Zoul Martin 1:3, Novotný Milan 4:0, body hostů: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 0:4, Dušek Jaroslav st. 1:3, Říha Milan 2:2), MAS Sez. Ústí "B" - Zhořklokot A 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalkovský Petr 2:1, Rous David 1:2, Kortan Miloš 2:1, WO 3:3, body hostů: Bubník Michal 3:0, Richter Pavel 1:2, Petr René 0:3, WO 3:3), Sudo. u Bechyně A - N. Dvory B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmánek Radek 3:1, Zatloukal Michal 3:1, Panský Ondřej 4:0, Stoklasa Vladislav 3:1, body hostů: Stodola Radek 2:2, Bareš Vladimír 1:3, Moronga David 0:4, Slanina Arnošt 0:4), TJ Dražice A - Sokol Tábor A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrůma Radek 4:0, Kott Pavel 2:2, Šerý Jiří 1:3, Kolář Michal 3:1, body hostů: Kašpar Luboš 3:1, Mrázek Josef 2:2, Janů Miloslav 1:3, Lešek Roman 0:4), SK Choustník A - TJ VS Tábor D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paris Zdeněk 3:1, Závorka Luboš 4:0, Tousek Miroslav 1:3, Kratochvíl Tomáš 2:2, body hostů: Stuchlíková Eva 2:2, Vlášek Martin 2:2, Poduška Pavel 0:4, Faltus Oldřich 2:2), DDM Soběslav C - VS Tábor C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Martin 3:0, Matějů Petr 0:4, Sedlický Jaroslav 1:3, Vondruška Oldřich 0:1, Holub Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Losos Lukáš 1:3, Lachout Jaroslav 3:0, Tesař Václav 3:1, Lemberková Martina 3:1, WO 0:1),
13. kolo:
VS Tábor C - Sokol Mezno A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Losos Lukáš 3:1, Lemberková Martina 2:2, Lachout Jaroslav 4:0, Vaverová Hana 3:1, body hostů: Zoul Martin 0:4, Mrázek Pavel 1:3, Němeček Radek 1:3, Novotný Milan 2:2), TJ VS Tábor D - DDM Soběslav C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Marek 3:1, Čada Jiří 3:1, Vlášek Martin 3:1, WO 0:4, body hostů: Klabík Vilém 1:2, Holub Martin 0:3, Holub Josef 2:1, Novotný Martin 0:3, WO 4:0), Sokol Tábor A - SK Choustník A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janů Miloslav 0:4, Lešek Roman 0:4, Kašpar Luboš 4:0, Mrázek Josef 2:2, body hostů: Tousek Miroslav 2:2, Kratochvíl Tomáš 2:2, Paris Zdeněk 3:1, Závorka Luboš 3:1), N. Dvory B - TJ Dražice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stodola Radek 2:2, Vesecký Radek 0:4, Slanina Arnošt 0:4, Bareš Vladimír 1:3, body hostů: Vlček Milan 4:0, Šerý Jiří 2:2, Koza Zdeněk 4:0, Šrůma Radek 3:1), Zhořklokot A - Sudo. u Bechyně A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sidor Michal ml. 1:3, Bubník Michal 4:0, Richter Pavel 0:4, Bubník Radek 1:2, WO 0:1, body hostů: Heřmánek Radek 2:1, Panský Ondřej 3:1, Frolíková Ivana 1:3, Kopřiva Bohumil 3:1, WO 1:0), SDH Orlov A - RUFA Bechyně B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotka Luděk 1:3, Novák Jiří 1:3, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 0:4, body hostů: Děd Pavel 2:2, Soldát Tomáš 4:0, Brhel František 2:2, Kovářík Tomáš 3:1),
14. kolo:
Sokol Mezno A - RUFA Bechyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 3:1, Zoul Martin 2:2, Mrázek Pavel 1:3, Novotný Milan 3:1, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Děd Pavel 1:3, Brhel František 1:3, Kovářík Tomáš 1:3), SDH Orlov A - MAS Sez. Ústí "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 2:2, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 2:2, body hostů: Rous David 3:1, Tůma Michal 0:4, Kortan Miloš 1:3, Kašpar František 2:2), Zhořklokot A - TJ Dražice A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bubník Michal 3:1, Richter Pavel 1:3, Petr René 0:4, WO 0:5, body hostů: Šerý Jiří 2:1, Cibulka Václav 2:1, Leibl Ondřej 1:2, Šrůma Radek 3:0, WO 5:0), N. Dvory B - SK Choustník A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vesecký Radek 1:3, Bareš Vladimír 1:3, Šimák Pavel 3:1, Slanina Arnošt 0:4, body hostů: Závorka Luboš 4:0, Kratochvíl Tomáš 1:3, Tousek Miroslav 3:1, Paris Zdeněk 3:1), Sokol Tábor A - DDM Soběslav C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lešek Roman 0:4, Janů Miloslav 0:4, Kašpar Luboš 4:0, Mrázek Josef 2:2, body hostů: Novotný Martin 5:3, Holub Josef 3:1, Matějů Petr 2:2), TJ VS Tábor D - VS Tábor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Petr 2:1, Vlášek Martin 2:2, Šeda Radek ml. 0:4, Stuchlíková Eva 1:1, WO 3:0, body hostů: Vaverová Hana 2:1, Lachout Jaroslav 2:0, Tesař Václav 2:2, Losos Lukáš 2:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ VS Tábor D - Sokol Mezno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeda Radek ml. 1:3, Čada Jiří 3:1, Vlášek Martin 2:2, Stuchlíková Eva 2:2, body hostů: Mrázek Pavel 4:0, Zoul Martin 0:4, Němeček Radek 1:3, Novotný Milan 3:1), VS Tábor C - Sokol Tábor A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverová Hana 2:1, Lemberková Martina 3:1, Losos Lukáš 3:1, Lachout Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Kašpar Luboš 3:1, Mrázek Josef 0:3, Janů Miloslav 0:4, Lešek Roman 0:4, WO 1:0), DDM Soběslav C - N. Dvory B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 4:0, Novotný Martin 3:1, Vondruška Oldřich 4:0, Holub Josef 4:0, body hostů: Vesecký Radek 0:4, Moronga David 0:4, Šimák Pavel 1:3, Slanina Arnošt 0:4), SK Choustník A - Zhořklokot A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Radim 3:1, Paris Zdeněk 4:0, Kratochvíl Tomáš 4:0, Tousek Miroslav 3:1, body hostů: Richter Pavel 0:4, Bubník Radek 1:3, Sidor Michal ml. 0:4, Petr René 1:3), SDH Orlov A - Sudo. u Bechyně A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Roman 2:2, Novák Jiří 1:3, Dušek Jaroslav st. 0:4, Říha Milan 0:4, body hostů: Heřmánek Radek 4:0, Panský Ondřej 2:2, Stoklasa Vladislav 3:1, Kopřiva Bohumil 4:0), MAS Sez. Ústí "B" - RUFA Bechyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rous David 2:2, Tkáč Rudolf 3:1, Kortan Miloš 3:1, Kašpar František 0:4, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Děd Pavel 2:2, Kovářík Tomáš 1:3, Brhel František 1:3),
16. kolo:
Sokol Mezno A - MAS Sez. Ústí "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Mrázek Pavel 3:1, Zoul Martin 3:1, Novotný Milan 4:0, body hostů: Chalkovský Petr 0:4, Tůma Michal 0:4, Kašpar František 0:4, Tkáč Rudolf 2:2), RUFA Bechyně B - Sudo. u Bechyně A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Děd Pavel 0:2, Brhel František 0:3, Maštera Václav 0:4, Kovářík Tomáš 3:1, Polata Stanislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Heřmánek Radek 3:1, Stoklasa Vladislav 3:1, Panský Ondřej 4:0, Kopřiva Bohumil 2:1, WO 1:0), SDH Orlov A - TJ Dražice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 0:2, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 2:2, Lhotka Luděk 0:2, body hostů: Šerý Jiří 1:3, Vlček Milan 2:2, Leibl Ondřej 3:1, Šrůma Radek 2:2), Zhořklokot A - DDM Soběslav C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter Pavel 0:4, Sidor Michal ml. 1:3, Bubník Michal 2:1, Petr René 0:4, WO 0:1, body hostů: Sedlický Jaroslav 4:0, Cvach Jiří 2:2, Vondruška Oldřich 3:1, Holub Josef 3:0, WO 1:0), N. Dvory B - VS Tábor C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vesecký Radek 1:3, Bareš Vladimír 2:2, Šimák Pavel 1:3, Slanina Arnošt 1:3, body hostů: Vaverová Hana 3:1, Lemberková Martina 4:0, Krátká Pavla 0:4, Lachout Jaroslav 4:0), Sokol Tábor A - TJ VS Tábor D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šoukal Petr 0:1, Janů Miloslav 1:2, Kašpar Luboš 2:1, Mrázek Josef 2:0, Hirko Dušan 0:2, WO 6:0, body hostů: Vlášek Petr 2:1, Čada Jiří 3:1, Vlášek Martin 1:3, WO 0:6),
17. kolo:
Sokol Tábor A - Sokol Mezno A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lešek Roman 0:4, Janů Miloslav 1:3, Kašpar Luboš 3:1, Šoukal Petr 1:3, body hostů: Mrázek Pavel 3:1, Marek Miroslav 2:2, Němeček Radek 3:1, Novotný Milan 3:1), TJ VS Tábor D - N. Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuchlíková Eva 3:1, Šeda Radek ml. 2:2, Vlášek Martin 4:0, Filip Martin 0:4, body hostů: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 1:3, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 2:2), Zhořklokot A - VS Tábor C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petr René 0:4, Bubník Radek 1:2, Richter Pavel 0:4, Bubník Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Losos Lukáš 4:0, Vaverová Hana 3:1, Lachout Jaroslav 3:0, Lachout Ladislav 1:1, Krátká Pavla 1:1, WO 1:0), SK Choustník A - SDH Orlov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paris Zdeněk 4:0, Kratochvíl Tomáš 3:1, Tousek Miroslav 2:2, Závorka Luboš 3:1, body hostů: Svoboda Roman 1:3, Novák Jiří 0:4, Dušek Jaroslav st. 0:4, Říha Milan 3:1), TJ Dražice A - RUFA Bechyně B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerý Jiří 1:3, Leibl Ondřej 2:2, Šrůma Radek 0:4, Vlček Milan 0:4, body hostů: Kupilík Ondřej 4:0, Soldát Tomáš 4:0, Kovářík Tomáš 2:2, Brhel František 3:1), Sudo. u Bechyně A - MAS Sez. Ústí "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatloukal Michal 2:2, Heřmánek Radek 3:1, Panský Ondřej 3:1, Stoklasa Vladislav 4:0, body hostů: Chalkovský Petr 0:4, Kortan Miloš 1:3, Rous David 1:3, Tkáč Rudolf 2:2),
18. kolo:
Sokol Mezno A - Sudo. u Bechyně A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Pavel 3:1, Němeček Radek 1:3, Zoul Martin 1:3, Novotný Milan 4:0, body hostů: Heřmánek Radek 2:2, Panský Ondřej 2:2, Kopřiva Bohumil 1:3, Stoklasa Vladislav 2:2), MAS Sez. Ústí "B" - TJ Dražice A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kortan Miloš 0:4, Rous David 3:1, Tkáč Rudolf 1:3, WO 0:5, body hostů: Kott Pavel 1:2, Šerý Jiří 2:1, Leibl Ondřej 3:0, Šrůma Radek 2:1, WO 5:0), RUFA Bechyně B - SK Choustník A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 1:3, Mikolášková Martina 0:4, Mikolášková Monika 0:4, Soldát Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:0, Závorka Luboš 3:1, Tousek Miroslav 2:2, Paris Zdeněk 3:1, WO 0:1), SDH Orlov A - DDM Soběslav C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jaroslav st. 0:4, Lhotka Luděk 0:4, Svoboda Roman 2:2, Novák Jiří 1:3, body hostů: Holub Martin 3:1, Holub Josef 4:0, Sedlický Jaroslav 3:1, Matějů Petr 3:1), Zhořklokot A - TJ VS Tábor D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr René 2:2, Richter Pavel 2:2, Bubník Michal 4:0, Bubník Radek 3:1, body hostů: Vlášek Martin 3:1, Poduška Pavel 2:2, Filip Martin 0:4, Vlášek Jiří 0:4), N. Dvory B - Sokol Tábor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 1:3, Šimák Pavel 2:2, Slanina Arnošt 1:3, body hostů: Mrázek Josef 2:2, Kašpar Luboš 4:0, Hirko Dušan 3:1, Janů Miloslav 0:4),
19. kolo:
N. Dvory B - Sokol Mezno A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Radek 2:2, Bareš Vladimír 0:4, Šimák Pavel 1:3, Slanina Arnošt 0:4, body hostů: Mrázek Pavel 3:1, Němeček Radek 3:1, Marek Miroslav 3:1, Novotný Milan 4:0), Sokol Tábor A - Zhořklokot A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janů Miloslav 3:1, Hirko Dušan 2:2, Šoukal Petr 2:1, Mrázek Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Bubník Michal 4:0, Richter Pavel 1:3, Bubník Radek 0:4, Sidor Michal ml. 0:3, WO 1:0), VS Tábor C - SDH Orlov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Losos Lukáš 4:0, Lachout Jaroslav 2:0, Lemberková Martina 3:1, Vaverová Hana 3:1, Tesař Václav 0:2, body hostů: Svoboda Roman 0:4, Novák Jiří 0:4, Lhotka Luděk 2:2, Říha Milan 2:2), DDM Soběslav C - RUFA Bechyně B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Josef 4:0, Sedlický Jaroslav 3:1, Vondruška Oldřich 4:0, Holub Martin 4:0, body hostů: Kovářík Tomáš 0:4, Polata Stanislav 0:4, Panka Miroslav 0:4, Ursíny Pavel 1:3), SK Choustník A - MAS Sez. Ústí "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paris Zdeněk 3:1, Kratochvíl Tomáš 3:1, Tousek Miroslav 3:1, Závorka Luboš 4:0, body hostů: Kortan Miloš 0:4, Rous David 3:1, Tkáč Rudolf 0:4, Tůma Michal 0:4), TJ Dražice A - Sudo. u Bechyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leibl Ondřej 3:1, Šerý Jiří 1:3, Vlček Milan 2:2, Koza Zdeněk 2:2, body hostů: Panský Ondřej 2:2, Stoklasa Vladislav 1:3, Heřmánek Radek 4:0, Frolíková Ivana 1:3),
20. kolo:
Sokol Mezno A - TJ Dražice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoul Martin 1:1, Němeček Radek 2:0, Mrázek Pavel 3:0, Novotný Milan 4:0, WO 5:0, body hostů: Cibulka Václav 0:4, Šerý Jiří 1:3, Leibl Ondřej 0:2, Kott Pavel 0:1, WO 0:5), Sudo. u Bechyně A - SK Choustník A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmánek Radek 3:1, Zatloukal Michal 1:3, Panský Ondřej 2:2, Stoklasa Vladislav 1:1, Kopřiva Bohumil 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Paris Zdeněk 2:2, Tousek Miroslav 2:2, Závorka Luboš 3:1), MAS Sez. Ústí "B" - DDM Soběslav C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rous David 3:1, Kortan Miloš 0:4, Tůma Michal 0:4, Tkáč Rudolf 0:4, body hostů: Holub Martin 3:1, Sedlický Jaroslav 3:1, Vondruška Oldřich 4:0, Novotný Martin 3:1), RUFA Bechyně B - VS Tábor C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 2:2, Maštera Václav 0:4, Polata Stanislav 0:3, Mikolášková Monika 1:3, WO 1:0, body hostů: Losos Lukáš 4:0, Lachout Jaroslav 4:0, Lemberková Martina 2:2, Lachout Ladislav 2:1, WO 0:1), SDH Orlov A - TJ VS Tábor D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 2:2, Říha Milan 3:1, Lhotka Luděk 2:2, body hostů: Vlášek Petr 2:2, Stuchlíková Eva 2:2, Poduška Pavel 1:3, Faltus Oldřich 1:3), Zhořklokot A - N. Dvory B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 0:4, Petr René 0:4, Bubník Radek 0:4, Bubník Michal 4:0, body hostů: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 3:1, Slanina Arnošt 3:1, Šimák Pavel 3:1),
21. kolo:
Zhořklokot A - Sokol Mezno A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubník Radek 2:2, Richter Pavel 1:3, Bubník Michal 0:2, Petr René 1:3, WO 0:2, body hostů: Zoul Martin 0:3, Marek Miroslav 4:0, Mrázek Pavel 3:1, Němeček Radek 3:0, WO 2:0), Sokol Tábor A - SDH Orlov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lešek Roman 0:4, Janů Miloslav 1:3, Hirko Dušan 2:2, Mrázek Josef 3:1, body hostů: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 1:3, Dušek Jaroslav st. 2:2, Říha Milan 4:0), TJ VS Tábor D - RUFA Bechyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Martin 3:1, Šeda Radek ml. 1:3, Vlášek Petr 1:3, Stuchlíková Eva 3:1, body hostů: Děd Pavel 3:1, Brhel František 2:2, Kovářík Tomáš 3:1, Polata Stanislav 0:4), VS Tábor C - MAS Sez. Ústí "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverová Hana 4:0, Krátká Pavla 0:4, Lemberková Martina 2:2, Lachout Jaroslav 4:0, body hostů: Rous David 1:3, Tkáč Rudolf 2:2, Chalkovský Petr 2:2, Bednář Martin 1:3), DDM Soběslav C - Sudo. u Bechyně A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 4:0, Novotný Martin 1:3, Sedlický Jaroslav 2:2, Holub Josef 3:1, body hostů: Heřmánek Radek 2:2, Stoklasa Vladislav 0:4, Panský Ondřej 3:1, Kopřiva Bohumil 1:3), SK Choustník A - TJ Dražice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Jindra Radim 0:4, Závorka Luboš 4:0, Tousek Miroslav 2:2, body hostů: Cibulka Václav 3:1, Šerý Jiří 2:2, Leibl Ondřej 1:3, Vlček Milan 1:3),
22. kolo:
Sokol Mezno A - SK Choustník A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoul Martin 1:3, Němeček Radek 3:1, Mrázek Pavel 3:1, Babor Miroslav 0:4, body hostů: Závorka Luboš 4:0, Tousek Miroslav 2:2, Paris Zdeněk 2:2, Kratochvíl Tomáš 1:3), TJ Dražice A - DDM Soběslav C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Václav 0:4, Šerý Jiří 1:3, Kott Pavel 0:3, Kolář Michal 2:2, WO 1:0, body hostů: Holub Martin 4:0, Holub Josef 4:0, Matějů Petr 2:2, Novotný Martin 2:1, WO 0:1), Sudo. u Bechyně A - VS Tábor C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Bohumil 1:3, Stoklasa Vladislav 2:2, Panský Ondřej 3:1, Heřmánek Radek 4:0, body hostů: Losos Lukáš 2:2, Vaverová Hana 2:2, Lemberková Martina 1:3, Lachout Ladislav 1:3), MAS Sez. Ústí "B" - TJ VS Tábor D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rous David 4:0, Kortan Miloš 2:2, Tůma Michal 2:2, Tkáč Rudolf 3:0, WO 1:0, body hostů: Stuchlíková Eva 2:1, Vlášek Martin 2:2, Tomšů Tomáš 0:4, Vlášek Jiří 0:2, Filip Martin 0:2, WO 0:1), RUFA Bechyně B - Sokol Tábor A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 3:1, Děd Pavel 3:1, Brhel František 0:3, Soldát Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Kašpar Luboš 3:1, Janů Miloslav 1:3, Platil Jiří 1:3, Lešek Roman 0:3, WO 1:0), SDH Orlov A - N. Dvory B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Roman 4:0, Lhotka Luděk 0:2, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 2:2, Novák Jiří 0:2, body hostů: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 1:3, Slanina Arnošt 1:3, Šimák Pavel 2:2),
23. kolo:
Zhořklokot A - SDH Orlov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubník Radek 1:3, Bubník Michal 2:2, Richter Pavel 0:4, Sidor Michal ml. 1:3, body hostů: Dušek Jaroslav st. 2:2, Říha Milan 4:0, Novák Jiří 2:2, Lhotka Luděk 4:0), N. Dvory B - RUFA Bechyně B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stodola Radek 1:2, Hanták Martin 0:3, Šimák Pavel 1:2, Slanina Arnošt 0:3, WO 5:0, body hostů: Soldát Tomáš 4:0, Brhel František 4:0, Kovářík Tomáš 2:2, WO 0:5), Sokol Tábor A - MAS Sez. Ústí "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoukal Petr 3:1, Hirko Dušan 2:1, Kašpar Luboš 3:0, Mrázek Josef 4:0, WO 1:1, body hostů: Chalkovský Petr 0:4, Tkáč Rudolf 0:4, Kortan Miloš 0:3, Tůma Michal 2:1, WO 1:1), TJ VS Tábor D - Sudo. u Bechyně A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Adam 1:3, Stuchlíková Eva 2:2, Vlášek Martin 1:3, Vlášek Jiří 0:4, body hostů: Kopřiva Bohumil 3:1, Panský Ondřej 3:1, Stoklasa Vladislav 4:0, Heřmánek Radek 2:2), TJ Dražice A - VS Tábor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Milan 2:2, Šerý Jiří 2:2, Cibulka Václav 3:1, Kolář Michal 1:3, body hostů: Lachout Jaroslav 4:0, Losos Lukáš 1:3, Lemberková Martina 3:1, Krátká Pavla 0:4), DDM Soběslav C - SK Choustník A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 4:0, Sedlický Jaroslav 3:1, Matějů Petr 2:2, Holub Josef 4:0, body hostů: Závorka Luboš 2:2, Jindra Radim 0:4, Paris Zdeněk 0:4, Kratochvíl Tomáš 1:3),
24. kolo:
Sokol Mezno A - DDM Soběslav C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoul Martin 0:4, Mrázek Pavel 1:3, Marek Miroslav 1:3, Babor Miroslav 0:4, body hostů: Holub Martin 4:0, Holub Josef 3:1, Sedlický Jaroslav 3:1, Matějů Petr 4:0), SK Choustník A - VS Tábor C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závorka Luboš 4:0, Paris Zdeněk 2:2, Kratochvíl Tomáš 2:2, Tousek Miroslav 3:1, body hostů: Lachout Jaroslav 2:2, Lachout Ladislav 1:3, Lemberková Martina 2:2, Krátká Pavla 0:4), TJ Dražice A - TJ VS Tábor D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kott Pavel 2:2, Cibulka Václav 3:1, Šerý Jiří 1:3, Vlček Milan 3:1, body hostů: Filip Martin 0:4, Vlášek Petr 2:2, Vlášek Martin 2:2, Stuchlíková Eva 3:1), Sudo. u Bechyně A - Sokol Tábor A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Bohumil 3:1, Heřmánek Radek 2:2, Panský Ondřej 2:2, Stoklasa Vladislav 3:1, body hostů: Kašpar Luboš 4:0, Mrázek Josef 2:2, Janů Miloslav 0:4, Lešek Roman 0:4), MAS Sez. Ústí "B" - N. Dvory B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkáč Rudolf 3:1, Rous David 3:1, Kortan Miloš 2:2, Tůma Michal 2:2, body hostů: Stodola Radek 2:2, Bareš Vladimír 0:4, Slanina Arnošt 0:4, Šimák Pavel 4:0), RUFA Bechyně B - Zhořklokot A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Tomáš 3:1, Ursíny Pavel 0:4, Polata Stanislav 2:2, Vanýsek Vít 1:3, body hostů: Bubník Radek 3:1, Bubník Michal 4:0, Sidor Michal ml. 2:2, Richter Pavel 1:3),
25. kolo:
SDH Orlov A - Sokol Mezno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 1:3, Říha Milan 3:1, Dušek Jaroslav st. 2:2, body hostů: Mrázek Pavel 3:1, Němeček Radek 2:2, Zoul Martin 0:4, Novotný Milan 2:2), Zhořklokot A - MAS Sez. Ústí "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubník Radek 2:2, Sidor Michal ml. 0:4, Medek Pavel 3:1, Bubník Michal 4:0, body hostů: Tkáč Rudolf 2:2, Chalkovský Petr 1:3, Tůma Michal 1:3, Rous David 3:1), N. Dvory B - Sudo. u Bechyně A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Radek 3:1, Bareš Vladimír 0:4, Šimák Pavel 2:2, Slanina Arnošt 1:3, body hostů: Panský Ondřej 4:0, Stoklasa Vladislav 3:1, Kopřiva Bohumil 2:2, Heřmánek Radek 1:3), Sokol Tábor A - TJ Dražice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoukal Petr 3:1, Hirko Dušan 3:1, Kašpar Luboš 3:0, Mrázek Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Cibulka Václav 0:4, Vlček Milan 0:4, Kolář Michal 0:4, Šerý Jiří 3:0, WO 1:0), TJ VS Tábor D - SK Choustník A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuchlíková Eva 2:2, Vlášek Jiří 0:4, Vlášek Martin 1:3, Pluhař Adam 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Horňáček Adam 1:3, Závorka Luboš 4:0, Tousek Miroslav 4:0), VS Tábor C - DDM Soběslav C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverová Hana 1:3, Lachout Jaroslav 2:2, Losos Lukáš 4:0, Lemberková Martina 1:3, body hostů: Holub Martin 3:1, Holub Josef 3:1, Sedlický Jaroslav 0:4, Matějů Petr 2:2),
26. kolo:
Sokol Mezno A - VS Tábor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Pavel 3:1, Zoul Martin 0:1, Němeček Radek 2:2, Novotný Milan 2:2, Marek Miroslav 1:2, body hostů: Krátká Pavla 0:4, Lachout Jaroslav 4:0, Lemberková Martina 1:3, Vaverová Hana 3:1), DDM Soběslav C - TJ VS Tábor D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holub Martin 2:1, Matějů Petr 0:3, Vondruška Oldřich 2:0, Sedlický Jaroslav 2:1, WO 5:1, body hostů: Šeda Radek ml. 1:2, Stuchlíková Eva 1:3, Vlášek Martin 3:1, WO 1:5), SK Choustník A - Sokol Tábor A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závorka Luboš 4:0, Paris Zdeněk 2:0, Tousek Miroslav 0:3, Kratochvíl Tomáš 3:1, Horňáček Adam 0:2, WO 1:0, body hostů: Kašpar Luboš 2:2, Mrázek Josef 1:3, Hirko Dušan 2:2, Janů Miloslav 1:2, WO 0:1), TJ Dražice A - N. Dvory B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cibulka Václav 0:4, Kott Pavel 1:3, Šerý Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Stodola Radek 2:1, Bareš Vladimír 1:2, Šimák Pavel 2:1, Slanina Arnošt 2:1, WO 5:0), Sudo. u Bechyně A - Zhořklokot A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatloukal Michal 3:1, Stoklasa Vladislav 3:1, Panský Ondřej 1:3, Heřmánek Radek 4:0, body hostů: Richter Pavel 0:4, Bubník Michal 1:3, Bubník Radek 1:3, Medek Pavel 3:1), RUFA Bechyně B - SDH Orlov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Tomáš 0:4, Polata Stanislav 2:2, Brhel František 1:3, Mikolášek Milan 3:1, body hostů: Svoboda Roman 3:1, Novák Jiří 2:2, Dušek Jaroslav st. 1:3, Říha Milan 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy