Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Plzeň V. D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Matoušková Jolana 1:2, Protiva Pavel 1:2, Tětek Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Holubová Klaudie 4:0, Jaramillo Věra 3:1, Vyletová Helena 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Starý Plzenec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valdman Stanislav 2:2, Vostrý Pavel 1:3, Pašek Zdeněk 3:1, Lašťovka Michal 2:2, body hostů: Bouše Vladimír 0:4, Šafařík Zdeněk 2:2, Otto Milan 3:1, Farajzl Stanislav 3:1), SKUŘ Plzeň E - SKUŘ Plzeň F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Ladislav 1:3, Zeman Luboš 3:1, Chrástek Věroslav 2:2, Bauer Petr 2:2, body hostů: Wimmer Jan 3:1, Horek Martin 4:0, Wimmer Adam 1:3, Naxera Jan 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Nezvěstice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 3:1, Petrák Jaroslav 1:3, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Havlíček Václav 2:2, Hach Jaroslav 1:3, Hodek Jiří 0:4, Hejduk Zdeněk 2:2), Union Plzeň F - Union Plzeň G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Jaroslav 2:2, Kratochvílová Alena 2:2, Pachner Jaroslav 2:2, Kovářík Josef 3:1, body hostů: Sýkora David 4:0, Bohdan Michal 0:4, Kysela Filip 3:1, Matuška Ivo 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - Union Plzeň G 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobrovská Kateřina 0:3, Cibulka Radek 0:3, Klimeš Jakub 0:3, Klimeš Daniel 0:3, WO 5:0, body hostů: Vintr Josef 4:0, Sýkora David 4:0, Kysela Filip 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Nezvěstice B - Union Plzeň F 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor František 1:3, Hodek Jiří 0:4, Hejduk Zdeněk 0:4, Havlíček Václav 3:1, body hostů: Kovář Martin 3:1, Kovářík Josef 3:1, Kratochvílová Alena 3:1, Boháč Jaroslav 3:1), SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žižkovský Ivo 2:2, Horek Martin 2:2, Gábor Milan 2:2, Wimmer Jan 3:1, body hostů: Klíma Tomáš 3:1, Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 1:3, Petrák Jaroslav 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bouše Vladimír 0:4, Farajzl Stanislav 0:4, Sutnar Josef 0:4, Šafařík Zdeněk 0:4, body hostů: Hron Karel 4:0, Zimmermann Jaroslav 4:0, Beneš Václav 4:0, Chramosta Radek 4:0), TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Lhůta D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 4:0, Tětek Václav 1:3, Protiva Pavel 2:2, Čimera Josef 2:2, body hostů: Vostrý Pavel 0:4, Pašek Zdeněk 3:1, Valdman Stanislav 1:3, Lašťovka Michal 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Plzeň V. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valdman Stanislav 0:3, Kallmünzer Luboš 3:1, Pašek Zdeněk 3:1, Vostrý Pavel 1:2, WO 2:0, body hostů: Jaramillo Věra 2:2, Vyletová Helena 0:2, Holubová Klaudie 3:1, Klimeš Daniel 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Lhůta C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Václav 3:1, Bergl Petr 2:2, Hron Karel 2:2, Zimmermann Jaroslav 4:0, body hostů: Altmann Pavel 1:3, Protiva Pavel 0:4, Dvořák Petr 3:1, Čimera Josef 1:3), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Starý Plzenec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Luboš 3:1, Malý Ladislav 2:2, Kucendörfer Jan 1:3, Bauer Petr 3:1, body hostů: Bouše Vladimír 0:4, Šafařík Zdeněk 3:1, Sutnar Josef 2:2, Farajzl Stanislav 2:2), Union Plzeň F - SKUŘ Plzeň F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jaroslav 2:2, Boháč Jaroslav 4:0, Kovářík Josef 2:2, Kovář Martin 1:3, body hostů: Gábor Filip 3:1, Gábor Milan 0:4, Wimmer Adam 1:3, Wimmer Jan 3:1), Union Plzeň G - TJ Sokol Nezvěstice B 18:0wo,
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Nezvěstice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lang David 0:4, Jaramillo Věra 4:0, Klimeš Daniel 3:1, Klimeš Jakub 3:1, body hostů: Hejduk Zdeněk 1:3, Havlíček Václav 2:2, Hach Jaroslav 2:2, Kantor František 1:3), SKUŘ Plzeň F - Union Plzeň G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mařík Radek 2:2, Horek Martin 1:3, Žižkovský Ivo 2:2, Wimmer Jan 3:1, body hostů: Sýkora David 4:0, Sýkorová Lucie 2:2, Drnec Jiří 2:2, Bohdan Michal 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Starý Plzenec A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Zdeněk 2:1, Farajzl Stanislav 2:1, Sutnar Josef 2:1, Otto Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Frank Bohumil 3:1, Petrák Jaroslav 0:4, Výška Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta C - SKUŘ Plzeň E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čimera Josef 2:2, Altmann Pavel 4:0, Matoušková Jolana 2:2, Dvořák Petr 4:0, body hostů: Zeman Luboš 2:2, Bauer Petr 2:2, Chrástek Věroslav 0:2, Malý Ladislav 0:4, Kucendörfer Jan 0:2), TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Michal 0:4, Valdman Stanislav 1:3, Pašek Zdeněk 1:3, Lašťovka Michal 2:2, body hostů: Zimmermann Jaroslav 4:0, Hiršl Alois 1:3, Beneš Václav 3:1, Chramosta Radek 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Plzeň V. D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hron Karel 2:2, Chramosta Radek 3:1, Zimmermann Jaroslav 4:0, Beneš Václav 3:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:4, Lang David 0:4, Holubová Klaudie 3:1, Klimeš Daniel 1:3), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Lhůta D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Luboš 4:0, Bauer Petr 3:1, Chrástek Věroslav 3:1, Sýkora Hynek 4:0, body hostů: Vostrý Pavel 0:4, Lašťovka Michal 0:1, Valdman Stanislav 0:4, Pašek Zdeněk 2:2, Michálek Luboš 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Lhůta C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 0:4, Výška Jiří 0:4, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Altmann Pavel 2:2, Protiva Pavel 2:2, Dvořák Petr 3:1, Čimera Josef 2:2), Union Plzeň F - TJ Sokol Starý Plzenec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Josef 2:2, Boháč Jaroslav 3:1, Pachner Jaroslav 2:2, Kratochvílová Alena 2:2, body hostů: Otto Milan 4:0, Šafařík Zdeněk 0:4, Sutnar Josef 0:2, Farajzl Stanislav 3:1, Bouše Vladimír 0:2), TJ Sokol Nezvěstice B - SKUŘ Plzeň F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Zdeněk 3:1, Hach Jaroslav 2:2, Kantor František 2:2, Havlíček Václav 2:2, body hostů: Wimmer Jan 4:0, Mařík Radek 3:1, Žižkovský Ivo 0:4, Loskot Jan 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - SKUŘ Plzeň F 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubová Klaudie 2:2, Jaramillo Věra 3:1, Klimeš Daniel 0:4, Lang David 0:4, body hostů: Wimmer Jan 4:0, Mařík Radek 2:2, Gábor Filip 3:1, Horek Martin 2:2), TJ Sokol Starý Plzenec B - Union Plzeň G 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Zdeněk 1:3, Farajzl Stanislav 2:2, Otto Milan 3:1, Sutnar Josef 1:0, Bouše Vladimír 0:3, body hostů: Sýkora David 4:0, Vintr Josef 3:1, Kysela Filip 2:2, Matuška Ivo 0:4), TJ Sokol Lhůta C - Union Plzeň F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Pavel 2:0, Čimera Josef 1:3, Dvořák Petr 4:0, Matoušková Jolana 4:0, Civiš Radovan 0:2, body hostů: Pachner Jaroslav 1:3, Kovář Martin 2:2, Kratochvílová Alena 1:3, Kovářík Josef 1:3), TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Starý Plzenec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vostrý Pavel 1:3, Lašťovka Michal 2:2, Pašek Zdeněk 3:1, Kallmünzer Luboš 4:0, body hostů: Klíma Tomáš 3:1, Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 1:3, Výška Jiří 0:4), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malý Ladislav 0:4, Bauer Petr 1:3, Hána Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Beneš Václav 2:1, Chramosta Radek 3:0, Zimmermann Jaroslav 3:0, Hron Karel 3:0, WO 5:0),
7. kolo:
SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Plzeň V. D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Luboš 2:2, Bauer Petr 3:1, Chrástek Věroslav 2:1, Hána Jiří 2:2, Malý Ladislav 0:1, body hostů: Vyletová Helena ml. 0:4, Jaramillo Věra 4:0, Lang David 0:4, Klimeš Daniel 3:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 0:4, Petrák Jaroslav 1:3, Klíma Tomáš 2:2, body hostů: Zimmermann Jaroslav 4:0, Bergl Petr 1:3, Beneš Václav 2:2, Chramosta Radek 4:0), Union Plzeň F - TJ Sokol Lhůta D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Alena 2:2, Boháč Jaroslav 4:0, Kovářík Josef 4:0, Kovář Martin 3:1, body hostů: Michálek Luboš 0:4, Pašek Zdeněk 2:2, Vostrý Pavel 1:3, Valdman Stanislav 0:4), Union Plzeň G - TJ Sokol Lhůta C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kysela Filip 3:1, Sýkorová Lucie 1:3, Vintr Josef 3:1, Sýkora David 3:0, WO 1:0, body hostů: Altmann Pavel 2:1, Tětek Václav 0:4, Dvořák Petr 2:2, Protiva Pavel 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Starý Plzenec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Zdeněk 1:3, Hach Jaroslav 2:2, Kantor František 2:2, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Otto Milan 3:1, Šafařík Zdeněk 4:0, Sutnar Josef 0:2, Farajzl Stanislav 3:1, Bouše Vladimír 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - SKUŘ Plzeň F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otto Milan 1:3, Šafařík Zdeněk 0:4, Sutnar Josef 1:3, Farajzl Stanislav 2:2, body hostů: Wimmer Jan 4:0, Gábor Filip 4:0, Wimmer Adam 1:3, Žižkovský Ivo 3:1), TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Nezvěstice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Pavel 3:1, Čimera Josef 2:2, Dvořák Petr 3:1, Tětek Václav 3:1, body hostů: Hejduk Zdeněk 0:4, Havlíček Václav 2:2, Hach Jaroslav 2:2, Kantor František 1:3), TJ Sokol Lhůta D - Union Plzeň G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Zdeněk 2:2, Vostrý Pavel 1:3, Šindelář Michal 0:4, Michálek Luboš 1:3, body hostů: Vintr Josef 3:1, Sýkora David 4:0, Sýkorová Lucie 4:0, Matuška Ivo 1:3), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - Union Plzeň F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmermann Jaroslav 4:0, Beneš Václav 3:1, Bergl Petr 2:2, Hiršl Alois 0:4, body hostů: Kovář Martin 1:3, Boháč Jaroslav 2:2, Kovářík Josef 2:2, Kratochvílová Alena 2:2), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Luboš 2:2, Bauer Petr 3:1, Malý Ladislav 1:3, Chrástek Věroslav 2:2, body hostů: Klíma Tomáš 4:0, Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 2:2, Petrák Jaroslav 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Plzeň V. D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 1:3, Petrák Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Klimeš Daniel 1:3, Holubová Klaudie 3:1, Jaramillo Věra 2:2, Vyletová Helena 0:4), Union Plzeň F - SKUŘ Plzeň E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boháč Jaroslav 2:2, Kovářík Josef 3:1, Pachner Jaroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Chrástek Věroslav 1:2, Hána Jiří 0:3, Zeman Luboš 2:1, Bauer Petr 2:1, WO 5:0), Union Plzeň G - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora David 2:2, Vintr Josef 4:0, Kysela Filip 1:3, Drnec Jiří 0:4, body hostů: Chramosta Radek 3:1, Beneš Václav 2:2, Bergl Petr 1:3, Zimmermann Jaroslav 3:1), TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Lhůta D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Zdeněk 1:3, Hach Jaroslav 2:2, Hodek Jiří 1:3, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Kallmünzer Luboš 4:0, Pašek Zdeněk 3:1, Lašťovka Michal 4:0, Michálek Luboš 0:1, Vostrý Pavel 0:3), SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Lhůta C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábor Filip 4:0, Žižkovský Ivo 2:2, Wimmer Adam 1:3, Loskot Jan 0:4, body hostů: Altmann Pavel 3:1, Protiva Pavel 2:2, Dvořák Petr 3:1, Čimera Josef 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Starý Plzenec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Václav 4:0, Lang David 1:3, Klimeš Jakub 2:2, Klimeš Daniel 4:0, body hostů: Otto Milan 2:2, Šafařík Zdeněk 1:3, Sutnar Josef 1:1, Farajzl Stanislav 1:3, Bouše Vladimír 0:2), TJ Sokol Lhůta D - SKUŘ Plzeň F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Luboš 0:2, Kallmünzer Luboš 4:0, Pašek Zdeněk 1:3, Lašťovka Michal 2:2, Valdman Stanislav 0:2, body hostů: Gábor Filip 3:1, Wimmer Jan 2:2, Mařík Radek 2:2, Wimmer Adam 2:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Nezvěstice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimmermann Jaroslav 4:0, Hron Karel 4:0, Beneš Václav 4:0, WO 0:5, body hostů: Havlíček Václav 0:3, Hejduk Zdeněk 0:3, Kantor František 0:3, Hobl Václav 0:3, WO 5:0), SKUŘ Plzeň E - Union Plzeň G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Luboš 0:4, Chrástek Věroslav 3:0, Malý Ladislav 0:4, Sýkora Hynek 1:3, WO 0:1, body hostů: Sýkorová Lucie 3:1, Kysela Filip 3:1, Sýkora David 3:0, Bednář David 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - Union Plzeň F 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 2:2, Petrák Jaroslav 0:4, Klíma Tomáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Boháč Jaroslav 2:1, Kovářík Josef 2:1, Kratochvílová Alena 1:2, Pachner Jaroslav 1:2, WO 5:0),
11. kolo:
Union Plzeň F - TJ Sokol Plzeň V. D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Jaroslav 4:0, Kovářík Josef 3:1, Kratochvílová Alena 2:2, Pachner Jaroslav 3:1, body hostů: Jůzová Viktorie 2:2, Klimeš Daniel 1:3, Lang David 0:4, Vyletová Helena ml. 1:3), Union Plzeň G - TJ Sokol Starý Plzenec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Josef 4:0, Bohdan Michal 2:2, Sýkorová Lucie 4:0, Sýkora David 4:0, body hostů: Klíma Tomáš 1:3, Frank Bohumil 0:4, Petrák Jaroslav 1:3, Výška Jiří 0:4), TJ Sokol Nezvěstice B - SKUŘ Plzeň E 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejduk Zdeněk 2:2, Kantor František 2:2, Havlíček Václav 1:3, WO 0:5, body hostů: Zeman Luboš 2:1, Chrástek Věroslav 3:0, Malý Ladislav 0:3, Bauer Petr 2:1, WO 5:0), SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mařík Radek 2:2, Horek Martin 1:2, Gábor Filip 4:0, Wimmer Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Chramosta Radek 3:1, Beneš Václav 1:3, Hron Karel 2:1, Bergl Petr 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Lhůta C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otto Milan 3:1, Sutnar Josef 2:0, Farajzl Stanislav 1:3, Šafařík Zdeněk 1:3, Bouše Vladimír 0:2, body hostů: Matoušková Jolana 2:2, Protiva Pavel 0:2, Altmann Pavel 3:1, Dvořák Petr 4:0, Čimera Josef 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Lhůta C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyletová Helena 0:1, Lang David 0:4, Klimeš Daniel 2:2, Fencl Václav 3:1, Mózer Dominik 2:1, body hostů: Altmann Pavel 3:1, Protiva Pavel 1:3, Dvořák Petr 4:0, Tětek Václav 1:3), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Lhůta D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otto Milan 4:0, Farajzl Stanislav 2:2, Sutnar Josef 1:2, Šafařík Zdeněk 2:2, Bouše Vladimír 0:1, body hostů: Pašek Zdeněk 2:2, Valdman Stanislav 1:3, Lašťovka Michal 3:1, Michálek Luboš 1:3), SKUŘ Plzeň F - SKUŘ Plzeň E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimmer Jan 2:2, Wimmer Adam 3:1, Horek Martin 2:2, Naxera Jan 1:3, body hostů: Bauer Petr 2:2, Zeman Luboš 2:2, Chrástek Věroslav 2:2, Malý Ladislav 2:2), TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Zdeněk 2:2, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 2:2, Havlíček Václav 0:4, body hostů: Klíma Tomáš 4:0, Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 3:1, Petrák Jaroslav 2:2), Union Plzeň G - Union Plzeň F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkorová Lucie 2:2, Drnec Jiří 1:3, Sýkora David 4:0, Vintr Josef 4:0, body hostů: Kovářík Josef 2:2, Boháč Jaroslav 1:3, Kovář Martin 0:4, Kratochvílová Alena 2:2),
13. kolo:
Union Plzeň G - TJ Sokol Plzeň V. D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Josef 4:0, Sýkorová Lucie 2:2, Matuška Ivo 2:2, Sýkora David 4:0, body hostů: Jůzová Viktorie 0:4, Jaramillo Věra 2:2, Lang David 0:4, Klimeš Daniel 2:2), Union Plzeň F - TJ Sokol Nezvěstice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Alena 4:0, Kovařík Josef 4:0, Boháč Jaroslav 4:0, Kovář Martin 4:0, body hostů: Hejduk Zdeněk 0:4, Havlíček Václav 0:4, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec A - SKUŘ Plzeň F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 2:2, Petrák Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 3:1, body hostů: Wimmer Jan 3:1, Mařík Radek 2:2, Žižkovský Ivo 1:3, Wimmer Adam 0:4), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Starý Plzenec B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hron Karel 2:1, Chramosta Radek 4:0, Zimmermann Jaroslav 4:0, Beneš Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Otto Milan 1:3, Farajzl Stanislav 0:3, Sutnar Josef 0:4, Bouše Vladimír 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Lhůta C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pašek Zdeněk 3:0, Lašťovka Michal 2:1, Vostrý Pavel 1:2, Valdman Stanislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Protiva Pavel 2:2, Čimera Josef 3:1, Civiš Radovan 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Lhůta D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškovič Filip 0:4, Mózer Dominik 3:1, Klimeš Jakub 2:2, Fencl Václav 3:1, body hostů: Kallmünzer Luboš 2:2, Pašek Zdeněk 3:1, Lašťovka Michal 2:2, Michálek Luboš 1:3), TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čimera Josef 0:3, Matoušková Jolana 1:1, Altmann Pavel 2:1, Dvořák Petr 2:1, WO 6:0, body hostů: Beneš Václav 1:3, Zimmermann Jaroslav 4:0, Hron Karel 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Starý Plzenec B - SKUŘ Plzeň E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Zdeněk 2:2, Farajzl Stanislav 2:2, Otto Milan 2:2, Sutnar Josef 2:2, body hostů: Sýkora Hynek 2:2, Zeman Luboš 2:2, Bauer Petr 2:2, Chrástek Věroslav 2:2), SKUŘ Plzeň F - Union Plzeň F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimmer Jan 3:1, Wimmer Adam 2:2, Gábor Milan 0:4, Loskot Jan 0:4, body hostů: Kovářík Josef 3:1, Pachner Jaroslav 3:1, Boháč Jaroslav 2:2, Kratochvílová Alena 3:1), TJ Sokol Nezvěstice B - Union Plzeň G 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18),
15. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Plzeň V. D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Zdeněk 0:4, Hodek Jiří 1:3, Kantor František 1:3, Havlíček Václav 3:1, body hostů: Lang David 2:2, Jůzová Viktorie 3:1, Klimeš Daniel 3:1, Jaramillo Věra 3:1), Union Plzeň G - SKUŘ Plzeň F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Ivo 1:3, Drnec Jiří 1:3, Sýkora David 3:1, Sýkorová Lucie 2:2, body hostů: Wimmer Jan 3:1, Mařík Radek 4:0, Wimmer Adam 2:2, Loskot Jan 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Starý Plzenec B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klíma Jan 4:0, Frank Bohumil 3:1, Klíma Tomáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Otto Milan 1:2, Farajzl Stanislav 0:3, Bouše Vladimír 0:2, Šafařík Zdeněk 0:3, Sutnar Josef 0:1, WO 5:0), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Lhůta C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hána Jiří 2:2, Bauer Petr 3:1, Chrástek Věroslav 1:2, Malý Ladislav 0:4, Zeman Luboš 0:1, body hostů: Matoušková Jolana 3:1, Protiva Pavel 1:3, Dvořák Petr 4:0, Čimera Josef 2:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Lhůta D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naxera Jan 1:3, Hiršl Alois 2:2, Hron Karel 4:0, Zimmermann Jaroslav 4:0, body hostů: Pašek Zdeněk 2:2, Šindelář Michal 0:4, Lašťovka Michal 2:2, Michálek Luboš 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Daniel 3:1, Lang David 1:3, Jaramillo Věra 2:2, Klimeš Jakub 0:4, body hostů: Zimmermann Jaroslav 4:0, Hron Karel 2:2, Naxera Jan 1:3, Hiršl Alois 3:1), TJ Sokol Lhůta D - SKUŘ Plzeň E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Michal 0:4, Michálek Luboš 0:4, Pašek Zdeněk 2:2, Lašťovka Michal 1:3, body hostů: Zeman Luboš 2:1, Bauer Petr 3:1, Chrástek Věroslav 4:0, Hána Jiří 4:0, Malý Ladislav 0:1), TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Starý Plzenec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Altmann Pavel 4:0, Čimera Josef 2:2, Dvořák Petr 4:0, Protiva Pavel 1:3, body hostů: Klíma Tomáš 2:2, Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 1:3, Výška Jiří 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec B - Union Plzeň F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sutnar Josef 2:1, Farajzl Stanislav 1:2, Šafařík Zdeněk 2:2, Otto Milan 4:0, Bouše Vladimír 0:1, WO 0:1, body hostů: Boháč Jaroslav 3:1, Kovářík Josef 3:1, Pachner Jaroslav 0:3, Kratochvílová Alena 0:4, WO 1:0), SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Nezvěstice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mařík Radek 4:0, Wimmer Jan 4:0, Wimmer Adam 4:0, Žižkovský Ivo 3:1, body hostů: Hejduk Zdeněk 0:4, Havlíček Václav 1:3, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 0:4),
17. kolo:
SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Plzeň V. D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mařík Radek 3:0, Wimmer Adam 2:1, Loskot Jan 1:2, Wimmer Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Miškovič Filip 0:4, Jůzová Viktorie 1:3, Klimeš Daniel 2:2, WO 0:5), Union Plzeň G - TJ Sokol Starý Plzenec B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drnec Jiří 3:1, Matuška Ivo 2:2, Sýkora David 4:0, Vintr Josef 4:0, body hostů: Šafařík Zdeněk 0:4, Sutnar Josef 0:1, Otto Milan 1:3, Farajzl Stanislav 2:2, Bouše Vladimír 0:3), Union Plzeň F - TJ Sokol Lhůta C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Josef 1:3, Boháč Jaroslav 3:1, Pachner Jaroslav 2:2, Kratochvílová Alena 0:4, body hostů: Altmann Pavel 4:0, Čimera Josef 1:3, Dvořák Petr 3:1, Protiva Pavel 2:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Lhůta D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 3:1, Petrák Jaroslav 1:3, Klíma Tomáš 3:1, body hostů: Pašek Zdeněk 1:3, Kallmünzer Luboš 3:1, Lašťovka Michal 2:2, Michálek Luboš 0:2, Šindelář Michal 0:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - SKUŘ Plzeň E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hron Karel 3:1, Zimmermann Jaroslav 4:0, Hiršl Alois 1:3, Naxera Jan 0:4, body hostů: Sýkora Hynek 3:1, Zeman Luboš 2:2, Hána Jiří 2:2, Chrástek Věroslav 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - SKUŘ Plzeň E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mózer Dominik 4:0, Klimeš Jakub 1:3, Jaramillo Julie 0:4, Vyletová Helena ml. 2:2, body hostů: Chrástek Věroslav 2:2, Bauer Petr 2:2, Zeman Luboš 3:1, Hána Jiří 2:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - TJ Sokol Starý Plzenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hron Karel 2:2, Zimmermann Jaroslav 4:0, Hiršl Alois 2:2, Naxera Jan 0:4, body hostů: Klíma Tomáš 3:1, Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 2:2, Petrák Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lhůta D - Union Plzeň F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lašťovka Michal 3:1, Kallmünzer Luboš 2:2, Pašek Zdeněk 2:2, Michálek Luboš 0:2, Šindelář Michal 0:2, body hostů: Boháč Jaroslav 3:1, Kovář Martin 1:3, Pachner Jaroslav 1:3, Kovářík Josef 4:0), TJ Sokol Lhůta C - Union Plzeň G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Altmann Pavel 3:1, Čimera Josef 2:2, Matoušková Jolana 2:2, Protiva Pavel 0:3, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Bohdan Michal 0:4, Sýkora David 4:0, Vintr Josef 3:1, Matuška Ivo 1:3), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Nezvěstice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sutnar Josef 1:1, Otto Milan 4:0, Šafařík Zdeněk 4:0, Farajzl Stanislav 4:0, Bouše Vladimír 1:1, body hostů: Hejduk Zdeněk 0:4, Havlíček Václav 1:3, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 1:3),
19. kolo:
SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Starý Plzenec B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wimmer Jan 3:1, Mařík Radek 2:2, Wimmer Adam 3:1, Žižkovský Ivo 3:1, body hostů: Šafařík Zdeněk 0:4, Otto Milan 3:1, Farajzl Stanislav 2:2, Sutnar Josef 0:1, Bouše Vladimír 0:3), TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Lhůta C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Zdeněk 0:4, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 1:3, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Altmann Pavel 4:0, Matoušková Jolana 4:0, Dvořák Petr 4:0, Čimera Josef 2:2), Union Plzeň G - TJ Sokol Lhůta D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Josef 4:0, Sýkora David 4:0, Sýkorová Lucie 0:1, Matuška Ivo 3:1, Drnec Jiří 3:0, body hostů: Michálek Luboš 0:4, Sýkora Michal 0:4, Pašek Zdeněk 2:2, Šindelář Michal 0:4), Union Plzeň F - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jaroslav 1:3, Boháč Jaroslav 1:3, Kratochvílová Alena 1:3, Kovařík Josef 2:2, body hostů: Hron Karel 3:1, Zimmermann Jaroslav 4:0, Beneš Václav 4:0, Hiršl Alois 0:4), TJ Sokol Starý Plzenec A - SKUŘ Plzeň E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 2:1, Petrák Jaroslav 0:3, Výška Jiří 0:3, Klíma Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Bauer Petr 3:1, Chrástek Věroslav 3:1, Zeman Luboš 2:2, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Starý Plzenec A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Daniel 3:0, Lang David 1:2, Mózer Dominik 3:0, Jaramillo Věra 3:0, WO 5:0, body hostů: Klíma Jan 1:3, Frank Bohumil 1:3, Petrák Jaroslav 0:4, WO 0:5), SKUŘ Plzeň E - Union Plzeň F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrástek Věroslav 1:2, Bauer Petr 3:1, Zeman Luboš 2:1, Sýkora Hynek 4:0, WO 0:2, body hostů: Boháč Jaroslav 1:3, Kovařík Josef 2:1, Kovář Martin 0:4, Pachner Jaroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - Union Plzeň G 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hron Karel 0:3, Bergl Petr 0:3, Hiršl Alois 0:3, Zimmermann Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Vintr Josef 3:1, Kysela Filip 3:1, Matuška Ivo 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta D - TJ Sokol Nezvěstice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lašťovka Michal 2:0, Šindelář Michal 2:1, Pašek Zdeněk 3:0, Michálek Luboš 2:1, Valdman Stanislav 1:0, WO 5:0, body hostů: Havlíček Václav 2:2, Kantor František 0:4, Hodek Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lhůta C - SKUŘ Plzeň F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Altmann Pavel 4:0, Protiva Pavel 3:1, Dvořák Petr 4:0, Tětek Václav 0:4, body hostů: Mařík Radek 1:3, Wimmer Jan 1:3, Wimmer Adam 1:3, Žižkovský Ivo 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Plzeň V. D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sutnar Josef 1:3, Farajzl Stanislav 1:3, Otto Milan 3:1, Šafařík Zdeněk 1:3, body hostů: Klimeš Daniel 1:3, Lang David 2:2, Jaramillo Věra 4:0, Holubová Klaudie 3:1), SKUŘ Plzeň F - TJ Sokol Lhůta D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mařík Radek 2:2, Loskot Jan 1:3, Wimmer Jan 4:0, Wimmer Adam 3:1, body hostů: Lašťovka Michal 2:2, Pašek Zdeněk 3:1, Michálek Luboš 1:3, Sýkora Michal 0:4), TJ Sokol Nezvěstice B - TJ Sokol Plzeň III - Bory A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Zdeněk 2:2, Hodek Jiří 0:4, Kantor František 0:4, Havlíček Václav 0:4, body hostů: Beneš Václav 3:1, Hiršl Alois 3:1, Zimmermann Jaroslav 4:0, Hron Karel 4:0), Union Plzeň G - SKUŘ Plzeň E 0:18wo, Union Plzeň F - TJ Sokol Starý Plzenec A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovařík Josef 3:0, Pachner Jaroslav 1:2, Kratochvílová Alena 1:2, Kovář Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Klíma Jan 2:2, Frank Bohumil 1:3, Petrák Jaroslav 2:2, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - Union Plzeň F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 2:1, Lang David 0:3, Jaramillo Věra 3:0, Klimeš Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Kovář Martin 2:2, Kovařík Josef 3:1, Pachner Jaroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Starý Plzenec A - Union Plzeň G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jan 3:1, Frank Bohumil 2:2, Petrák Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 3:1, body hostů: Sýkora David 4:0, Matuška Ivo 2:2, Bednář David 0:4, Bohdan Michal 0:4), SKUŘ Plzeň E - TJ Sokol Nezvěstice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Ladislav 2:2, Bauer Petr 3:1, Zeman Luboš 3:0, Sýkora Hynek 4:0, Chrástek Věroslav 0:1, body hostů: Hejduk Zdeněk 1:3, Havlíček Václav 1:3, Hobl Václav 0:4, Kantor František 2:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory A - SKUŘ Plzeň F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hron Karel 2:2, Zimmermann Jaroslav 4:0, Hiršl Alois 1:3, Beneš Václav 3:1, body hostů: Wimmer Jan 2:2, Mařík Radek 2:2, Wimmer Adam 1:3, Žižkovský Ivo 1:3), TJ Sokol Lhůta C - TJ Sokol Starý Plzenec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Altmann Pavel 4:0, Matoušková Jolana 3:1, Dvořák Petr 4:0, Protiva Pavel 3:1, body hostů: Farajzl Stanislav 0:4, Šafařík Zdeněk 0:4, Sutnar Josef 2:2, Bouše Vladimír 0:4),
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Plzeň V. E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Daniel 2:1, Cibulka Radek 0:3, Miškovič Filip 0:3, Lang David 1:2, WO 5:0, body hostů: Le Thanh Tung 3:1, Nguyen Anh Hai 4:0, Nguyen Viet Huy 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Plzeň III - Bory B - SKUŘ Plzeň G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naxera Jan 3:1, Janoušek Tomáš 1:1, Hiršl Alois 4:0, Bergl Petr 4:0, Čada Vladimír 1:1, body hostů: Kucendörfer Jan 1:3, Chromý Václav 0:4, Naxera Jan 2:2, Loužil Vojtěch 0:4),
2. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň V. F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Josef 4:0, Pachner Jaroslav 3:1, Kratochvílová Alena 3:1, Břetenářová Vlastimila 2:2, body hostů: Klimeš Daniel 3:1, Jůzová Viktorie 1:3, Miškovič Filip 0:4, Jaramillo Julie 0:4), SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň V. E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Naxera Jan 0:4, Loskot Jan 0:4, Mach Jan 0:4, Loužil Vojtěch 0:4, body hostů: Le Thanh Tung 4:0, Nguyen Anh Hai 4:0, Nguyen Viet Huy 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - Union Plzeň H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 3:1, Hoang Viet Cuong 3:1, Le Thanh Tung 3:1, Nguyen Viet Huy 2:2, body hostů: Kratochvílová Alena 2:2, Pachner Jaroslav 1:3, Matuška Ivo 0:4, Kovářík Josef 2:2), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaramillo Julie 0:4, Klimeš Daniel 4:0, Vyletová Helena 0:4, Miškovič Filip 0:4, body hostů: Bergl Petr 3:1, Hiršl mladší Alois 2:1, Naxera Jan 3:1, Hiršl Alois 3:1, Čada Vladimír 1:0),
4. kolo:
Union Plzeň H - SKUŘ Plzeň G 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drnec Jiří 4:0, Pachner Jaroslav 4:0, Břetenářová Vlastimila 2:2, Matuška Ivo 4:0, body hostů: Loskot Jan 1:3, Loskotová Barbora 0:4, Naxera Jan 0:4, Puchta Tomáš 1:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nguyen Viet Huy 2:1, Le Thanh Tung 3:0, Hoang Viet Cuong 2:1, Nguyen Anh Hai 3:0, WO 5:0, body hostů: Hiršl Alois 1:3, Naxera Jan 1:3, Čada Vladimír 0:4, WO 0:5),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň III - Bory B - Union Plzeň H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naxera Jan 1:3, Janoušek Tomáš 0:4, Hiršl Alois 1:3, Bergl Petr 3:1, body hostů: Kovářík Josef 4:0, Drnec Jiří 2:2, Pachner Jaroslav 3:1, Břetenářová Vlastimila 2:2), TJ Sokol Plzeň V. F - SKUŘ Plzeň G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Daniel 4:0, Jůzová Viktorie 3:1, Lang David 4:0, Jaramillo Julie 2:2, body hostů: Puchta Tomáš 2:2, Loskotová Barbora 1:3, Loskot Jan 0:4, Loužil Vojtěch 0:4),
6. kolo:
SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gábor Milan 1:3, Loskot Jan 0:4, Naxera Jan 1:3, Mach Jan 0:4, body hostů: Bergl Petr 4:0, Hiršl mladší Alois 2:0, Hiršl Alois 4:0, Naxera Jan 3:1, Čada Vladimír 1:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Le Thanh Tung 3:1, Nguyen Viet Huy 2:1, WO 1:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Vyletová Helena ml. 0:4, Klimeš Daniel 1:3, Lang David 1:3, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - SKUŘ Plzeň G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Le Thanh Tung 4:0, Nguyen Viet Huy 3:1, body hostů: Gábor Milan 1:3, Loskot Jan 0:4, Loskotová Barbora 0:4, Loužil Vojtěch 0:4), TJ Sokol Plzeň V. F - Union Plzeň H 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůzová Viktorie 0:3, Jaramillo Julie 0:3, Dobrovská Kateřina 0:3, Klimeš Daniel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kovářík Josef 3:1, Kratochvílová Alena 3:1, Pachner Jaroslav 4:0, WO 0:5),
8. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň V. E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Josef 4:0, Pachner Jaroslav 2:2, Kratochvílová Alena 2:2, Břetenářová Vlastimila 0:4, body hostů: Nguyen Anh Hai 3:1, Nguyen Viet Huy 1:3, Hoang Viet Cuong 3:1, Le Thanh Tung 1:3), TJ Sokol Plzeň III - Bory B - TJ Sokol Plzeň V. F 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Naxera Jan 2:1, Hiršl mladší Alois 1:2, Hiršl Alois 3:0, Bergl Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Vyletová Helena 0:4, Klimeš Daniel 1:3, Lang David 2:2, WO 0:5),
9. kolo:
SKUŘ Plzeň G - Union Plzeň H 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gábor Milan 3:1, Loužil Vojtěch 0:4, Puchta Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Pachner Jaroslav 1:2, Břetenářová Vlastimila 1:2, Drnec Jiří 3:0, Matuška Ivo 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Plzeň III - Bory B - TJ Sokol Plzeň V. E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naxera Jan 0:4, Hiršl mladší Alois 0:4, Hiršl Alois 2:2, Bergl Petr 3:1, body hostů: Nguyen Anh Hai 3:1, Hoang Viet Cuong 4:0, Le Thanh Tung 2:2, Nguyen Viet Huy 2:2),
10. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Ivo 2:2, Kratochvílová Alena 3:1, Pachner Jaroslav 3:1, Břetenářová Vlastimila 2:2, body hostů: Bergl Petr 4:0, Hiršl Alois 2:2, Janoušek Tomáš 0:4, Čada Vladimír 0:4), SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň V. F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puchta Tomáš 3:1, Gábor Milan 2:2, Loskot Jan 1:3, Loužil Vojtěch 1:3, body hostů: Cíglerová Nela 1:3, Jaramillo Julie 1:3, Šlemendová Eva 4:0, Cíglerová Lena 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň III - Bory B - SKUŘ Plzeň G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bergl Petr 4:0, Naxera Jan 1:3, Hiršl Alois 3:0, Hiršl mladší Alois 2:2, Čada Vladimír 0:1, body hostů: Puchta Tomáš 2:2, Gábor Milan 1:3, Naxera Jan 2:2, Loskot Jan 1:3), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Plzeň V. E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Daniel 2:2, Lang David 0:4, Šlemendová Eva 3:1, Jůzová Viktorie 0:4, body hostů: Nguyen Anh Hai 2:2, Hoang Viet Cuong 4:0, Nguyen Viet Huy 2:2, Le Thanh Tung 3:1),
12. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň V. F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářík Josef 2:2, Kratochvílová Alena 2:2, Břetenářová Vlastimila 0:1, Drnec Jiří 2:2, Pachner Jaroslav 2:1, body hostů: Vyletová Helena ml. 0:4, Šlemendová Eva 4:0, Klimeš Daniel 4:0, Lang David 0:4), SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň V. E 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Puchta Tomáš 1:3, Loskotová Barbora 0:4, Loskot Jan 0:4, Loužil Vojtěch 0:4, body hostů: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 3:1, Le Thanh Tung 4:0, Nguyen Viet Huy 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - Union Plzeň H 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Nguyen Viet Huy 2:2, Le Thanh Tung 3:1, body hostů: Kovářík Josef 1:3, Matuška Ivo 0:4, Pachner Jaroslav 2:2, Břetenářová Vlastimila 0:4), TJ Sokol Plzeň V. F - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang David 2:2, Jůzová Viktorie 1:3, Šlemendová Eva 4:0, Klimeš Daniel 3:1, body hostů: Bergl Petr 2:2, Hiršl Alois 2:2, Naxera Jan 2:2, Janoušek Tomáš 0:4),
14. kolo:
Union Plzeň H - SKUŘ Plzeň G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvílová Alena 4:0, Drnec Jiří 4:0, Matuška Ivo 3:1, Břetenářová Vlastimila 2:0, Pachner Jaroslav 2:0, body hostů: Puchta Tomáš 1:3, Naxera Jan 0:4, Loskotová Barbora 0:4, Loskot Jan 0:4), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Nguyen Viet Huy 2:2, Le Thanh Tung 4:0, body hostů: Hiršl Alois 1:3, Hiršl mladší Alois 0:4, Naxera Jan 0:4, Janoušek Tomáš 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň III - Bory B - Union Plzeň H 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Naxera Jan 2:2, Hiršl mladší Alois 0:4, Hiršl Alois 2:2, WO 0:5, body hostů: Drnec Jiří 1:2, Matuška Ivo 1:2, Pachner Jaroslav 3:0, Kratochvílová Alena 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Plzeň V. F - SKUŘ Plzeň G 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Miškovič Filip 1:2, Jaramillo Julie 1:2, Cíglerová Nela 3:0, Cíglerová Lena 1:2, WO 5:0, body hostů: Puchta Tomáš 3:1, Loskot Jan 3:1, Loužil Vojtěch 0:4, WO 0:5),
16. kolo:
SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Puchta Tomáš 3:0, Naxera Jan 1:2, Loskot Jan 0:3, Loužil Vojtěch 0:3, WO 5:0, body hostů: Hiršl Alois 3:1, Naxera Jan 3:1, Janoušek Tomáš 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. F 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 1:2, Hoang Viet Cuong 1:2, Nguyen Viet Huy 0:3, Le Thanh Tung 2:1, WO 5:0, body hostů: Šlemendová Eva 4:0, Klimeš Daniel 3:1, Lang David 1:3, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - SKUŘ Plzeň G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Nguyen Viet Huy 3:1, Le Thanh Tung 4:0, body hostů: Puchta Tomáš 1:3, Naxera Jan 0:4, Loskotová Barbora 0:4, Loskot Jan 0:4), TJ Sokol Plzeň V. F - Union Plzeň H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzová Viktorie 1:3, Klimeš Daniel 3:1, Jaramillo Julie 0:4, Klimeš Jakub 3:1, body hostů: Drnec Jiří 2:2, Matuška Ivo 1:3, Kratochvílová Alena 4:0, Pachner Jaroslav 2:2),
18. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň V. E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Alena 1:3, Břetenářová Vlastimila 0:4, Pachner Jaroslav 1:3, Matuška Ivo 1:3, body hostů: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 4:0, Le Thanh Tung 3:1, Nguyen Viet Huy 2:2), TJ Sokol Plzeň III - Bory B - TJ Sokol Plzeň V. F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hiršl mladší Alois 0:3, Bergl Petr 2:1, Hiršl Alois 2:1, Naxera Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Klimeš Daniel 4:0, Jůzová Viktorie 2:2, Vyletová Helena 1:3, WO 0:5),
19. kolo:
TJ Sokol Plzeň III - Bory B - TJ Sokol Plzeň V. E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bergl Petr 2:2, Janoušek Tomáš 0:4, Hiršl Alois 1:3, Naxera Jan 1:3, body hostů: Nguyen Anh Hai 4:0, Hoang Viet Cuong 3:1, Nguyen Viet Huy 2:2, Le Thanh Tung 3:1), SKUŘ Plzeň G - Union Plzeň H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Naxera Jan 0:4, Loskot Jan 0:4, Mach Jan 0:4, Puchta Tomáš 1:3, body hostů: Pachner Jaroslav 4:0, Matuška Ivo 4:0, Drnec Jiří 3:1, Kratochvílová Alena 4:0),
20. kolo:
Union Plzeň H - TJ Sokol Plzeň III - Bory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Ivo 4:0, Kratochvílová Alena 3:1, Pachner Jaroslav 3:1, Drnec Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Janoušek Tomáš 0:3, Hiršl Alois 0:3, Naxera Jan 1:3, Bergl Petr 3:1, WO 2:0), SKUŘ Plzeň G - TJ Sokol Plzeň V. F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loskot Jan 4:0, Loužil Vojtěch 2:2, Mach Jan 0:4, Soukup Lukáš 0:4, body hostů: Cíglerová Nela 3:1, Jaramillo Julie 3:1, Cíglerová Lena 2:2, Dobrovská Kateřina 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy