Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
11. kolo:
TJ Nýřany D - TJ Sokol Vysoká Libyně 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stenglová Kristýna 1:3, Pánek Ladislav 1:3, Lepič Jakub 1:3, Alexa Vlastimil 2:2, body hostů: Hájek Pavel ml. 3:1, Ježek Václav ml. 4:0, Hájek Petr ml. 0:4, Hájek Petr 4:0), TJ Sokol Horní Bělá D - TJ Sokol Vejprnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Jan 0:4, Nový David 1:3, Šulda David 3:1, Dobrý Oldřich 2:0, Šírerová Anežka 0:2, body hostů: Horský Robin 4:0, Zoubek Martin 3:1, Heidler Miroslav 2:2, Opatrný Vít 1:3), TJ Sokol Vysoká Libyně - TJ Kožlany A -:-, TJ Trnová A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Vejprnice A - TJ SHM Heřmanova Huť 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opatrný Vít 0:3, Heidler Miroslav 2:1, Horský Robin 3:1, Zoubek Martin 0:4, Strejc Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Fehnl Josef 3:1, Platz Pavel 2:2, Bouzek Pavel 2:1, Karafiát Vlastimil ml. 3:1, WO 0:1), SVČ Kaznějov A - TJ Nýřany D -:-, TJ Trnová A - TJ Sokol Horní Bělá D -:-, SVČ Kaznějov A - TJ Sokol Vysoká Libyně -:-,
13. kolo:
TJ SHM Heřmanova Huť - TJ Trnová A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Kožlany A -:-, TJ Nýřany D - TJ Sokol Vejprnice A -:-, TJ Sokol Horní Bělá D - TJ Kožlany A -:-,
Regionální přebor II. třídy
8. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá E - TJ Sokol Vejprnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírerová Anežka 0:4, Kupka Jiří 2:2, Nový Jan 1:3, Kučera Matyáš 3:1, body hostů: Zoubek Lukáš 1:3, Abraham David st. 2:2, Opatrný Martin 4:0, Heidler Tomáš 3:1), TJ Kožlany B - TJ Trnová B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Jan 1:3, Sebránek Jaroslav 4:0, Kubát Jiří 1:1, Sixta Jan 4:0, Mudra Oldřich 0:2, body hostů: Lopata Václav 2:2, Fránová Kateřina 0:4, Vachovcová Simona 2:2, Kriegerbeck Karel 2:2), KST Úherce - TJ Sokol Kralovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Blažek Vlastimil 1:3, Dušek Petr 3:1, Kozák Karel 2:0, Bauer Ladislav 0:2, body hostů: Kolena Jakub 3:1, Malčikov Pavel 3:1, Kříž Petr 0:4, Popel Mikuláš 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Kralovice B - TJ Kožlany B -:-, TJ Trnová B - TJ Sokol Horní Bělá E -:-, SVČ Kaznějov B - KST Úherce -:-,
10. kolo:
SVČ Kaznějov B - TJ Sokol Kralovice B -:-, TJ Sokol Horní Bělá E - TJ Kožlany B -:-, TJ Sokol Vejprnice B - KST Úherce -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy