Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
11. kolo:
TJ Sokol Těně C - TJ Sokol Břasy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Pavel 1:3, Tomášek Pavel st. 2:2, Krajdlová Naďa 3:1, Hájek Dušan 4:0, body hostů: Boháček Václav 3:1, Sedlecký Josef 1:3, Loukota Ondřej 0:4, Somolík Miloš 2:2), SK Rokycany - TJ SPARTAK STRAŠICE "B" 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voříšek Jiří st. 0:4, Nímanský Jaroslav 0:4, Bistřický Bohumír 0:3, Valenta Miroslav 0:3, WO 0:2, body hostů: Šlapák Jaroslav 3:0, Páv Jan 4:0, Marek Libor 4:0, Marek Jakub 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Mirošov B - SK Mostiště 2003 A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Martin 4:0, Lev Marek 3:1, Dostál Ondřej 4:0, Judl Rostislav 1:3, body hostů: Simler Jan 2:2, Turek Václav 1:3, Mudra Antonín 1:3, Simler Josef 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan B - SK Kornatice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bůcha Petr 0:4, Havlíček Zdeněk 1:1, Mikuta Stanislav 1:2, Dudl Šimon 0:4, WO 0:3, body hostů: Meier Jiří 2:2, Podsedník Jan 4:0, Šustr Michal 3:0, Šula Milan 2:0, WO 3:0), SK Nevid "B" - TJ Sokol Radnice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Petr 2:2, Pezlar Roman 0:4, Pezlar Tomáš 0:4, Čada Jan 3:1, body hostů: Přibil Jiří 4:0, Krchov Josef 2:2, Kotva Jan 3:1, Milfait Václav 0:2, Loukota Petr 2:0), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Klabava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baron Eduard 0:4, Pour Jiří 3:1, Pour Jan 4:0, Zuska Jan 0:4, body hostů: Bradna Zdeněk 2:2, Škarda Milan 2:2, Čech Jiří 3:1, Bednář Radomír 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Klabava C 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedlecký Josef 0:4, Somolík Miloš 0:4, Boháček Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Bradna Zdeněk 3:0, Škarda Milan 3:0, Čech Jiří 3:0, Bednář Radomír 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Radnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 2:2, Pour Jiří 2:1, Baron Eduard 1:3, Pour Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Přibil Jiří 2:2, Krchov Josef 3:1, Kotva Jan 0:3, Loukota Petr 2:2, WO 0:1), SK Nevid "B" - SK Kornatice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pezlar Roman 2:2, Šmolík Vojtěch 1:3, Říha Petr 1:3, Pezlar Tomáš 0:4, body hostů: Meier Jiří 2:2, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 4:0, Šula Milan 4:0), TJ Sokol Osek u Rokycan B - SK Mostiště 2003 A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bůcha Petr 3:1, Havlíček Zdeněk 2:1, Mikuta Stanislav 1:3, Dudl Šimon 4:0, WO 0:1, body hostů: Simler Josef 0:4, Turek Václav 1:3, Mudra Antonín 1:2, Simler Jan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Mirošov B - TJ SPARTAK STRAŠICE "B" -:- (Odloženo), SK Rokycany - TJ Sokol Těně C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voříšek Jiří st. 1:3, Nímanský Jaroslav 1:3, Bistřický Bohumír 1:3, Valenta Miroslav 3:1, body hostů: Hájek Dušan 3:1, Krajdlová Naďa 3:1, Tomášek Pavel 2:2, Tomášek Pavel st. 2:2),
13. kolo:
SK Rokycany - TJ Sokol Břasy B -:-, TJ Sokol Těně C - TJ Sokol Mirošov B -:-, TJ SPARTAK STRAŠICE "B" - TJ Sokol Osek u Rokycan B -:-, SK Mostiště 2003 A - SK Nevid "B" -:-, SK Kornatice A - TJ Sokol Podmokly -:-, TJ Sokol Radnice A - TJ Sokol Klabava C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Radnice A -:-, TJ Sokol Klabava C - SK Kornatice A -:-, TJ Sokol Podmokly - SK Mostiště 2003 A -:-, SK Nevid "B" - TJ SPARTAK STRAŠICE "B" -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Sokol Těně C -:-, TJ Sokol Mirošov B - SK Rokycany -:-,
Okresní soutěž 1. třídy
11. kolo:
SK Líšná - TJ Sokol Osek u Rokycan C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boubín Vladimír st. 3:1, Chrz Josef 3:0, Boubín Vladimír 4:0, WO 0:6, body hostů: Lepešková Irena 1:2, Dudl Jan 0:3, Dudl Tomáš 0:2, Bůcha Adam 0:3, WO 6:0), TJ Volduchy - TJ Sokol Dobřív 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Radim 1:3, Svoboda František 2:2, Čech Zdeněk 0:4, Danko Jakub 3:1, body hostů: Tengler Miroslav 1:2, Matoušová Jana 2:2, Dvořák Petr 4:0, Bělohlávek Eduard 3:1, Břinda Karel 0:1), TJ Sokol Skomelno C - TJ MĚSTO ZBIROH B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nový Josef 2:2, Kahovec Ladislav 4:0, Cipra Petr 1:0, Oliverius Josef 4:0, Oliveriusová Hana 0:3, body hostů: Drábek Tomáš 2:2, Laubr Václav 2:2, Jančík Pavel 0:4, Vácha Karel 1:3), TJ SPARTAK STRAŠICE "C" - TJ Sokol Holoubkov B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velek František 4:0, Velek Jiří 2:2, Bergmann Vladimír st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Štorkán Jaroslav 2:1, Pavlovič Pavel 2:1, Praum Jiří 1:2, Kořínek Jiří 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Těně D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muška Michal 3:1, Fictum Josef 4:0, Šilpoch Václav 2:2, Plaček Martin 3:1, body hostů: Ježek Otakar 1:3, Rydrych Pavel 2:2, Kořán Miloslav 0:4, Pour Ondřej 1:3), TJ Sokol Mirošov C - TJ Baník Kříše 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraidl Milan 3:1, Sýkora Luboš 1:2, Kotas Pavel 2:1, Vyskočil Martin 4:0, WO 2:0, body hostů: Kratochvíl Rudolf 3:1, Potůček Pavel 1:3, Krhounek Ladislav 0:3, Cajthaml Vladimír 0:3, WO 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan C - TJ Baník Kříše 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dudl Šimon 3:0, Dudl Jan 1:2, Bůcha Adam 1:2, Krejčí Michal 0:1, WO 5:2, body hostů: Krhounek Ladislav 3:1, Potůček Pavel 2:1, Cajthaml Vladimír 0:3, WO 2:5), TJ Sokol Mirošov C - TJ Sokol Holoubkov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotas Pavel 1:3, Ludín Jiří 0:2, Hubáček Jan 0:4, Kraidl Milan 3:1, Mudra Jakub 0:2, body hostů: Plaček Martin 3:1, Fictum Josef 2:2, Váňa Martin 4:0, Šilpoch Václav 3:1), TJ Sokol Těně D - TJ Sokol Holoubkov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Otakar 2:1, Poch Václav 4:0, Rydrych Pavel 3:0, Pour Ondřej 4:0, WO 1:1, body hostů: Pavlovič Pavel 0:4, Praum Jiří 0:3, Kořínek Jiří 0:2, Štorkán Jaroslav 1:2, Mandová Lenka 0:2, WO 1:1), TJ SPARTAK STRAŠICE "C" - TJ MĚSTO ZBIROH B -:- (Odloženo), TJ Sokol Skomelno C - TJ Sokol Dobřív 7:11, TJ Volduchy - SK Líšná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Radim 2:2, Svoboda František 2:2, Danko Jakub 1:3, Straka Michal 4:0, body hostů: Boubín Vladimír st. 1:3, Chrz Josef 3:1, Boubín Vladimír 2:2, Lukáš Zdeněk 1:3),
13. kolo:
TJ Volduchy - TJ Sokol Osek u Rokycan C -:- (Odlozejo), SK Líšná - TJ Sokol Skomelno C -:- (Odloženo), TJ Sokol Dobřív - TJ SPARTAK STRAŠICE "C" -:-, TJ MĚSTO ZBIROH B - TJ Sokol Těně D -:- (Odloženo), TJ Sokol Holoubkov B - TJ Sokol Mirošov C -:-, TJ Sokol Holoubkov A - TJ Baník Kříše -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan C - TJ Sokol Holoubkov A -:-, TJ Baník Kříše - TJ Sokol Holoubkov B -:-, TJ Sokol Mirošov C - TJ MĚSTO ZBIROH B -:-, TJ Sokol Dobřív - TJ Sokol Těně D -:-, TJ SPARTAK STRAŠICE "C" - SK Líšná -:-, TJ Sokol Skomelno C - TJ Volduchy -:-,
Okresní soutěž 2. třídy
11. kolo:
TJ MĚSTO ZBIROH C - SK Kornatice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Tomáš 0:4, Kovanda Jakub 0:4, Vácha Karel 3:1, Kocna Dan 1:3, body hostů: Tuček Aleš 2:2, Pihrt Karel 3:1, Sýkora Václav 4:0, Žabka František 3:1), VÚ Terešov - TJ Sokol Hůrky "A" -:- (Odloženo), SK Mostiště 2003 B - TJ SPARTAK STRAŠICE "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karel Petr 3:1, Jaroš Ivo 3:1, Kadeřábek Miroslav 3:1, 0:4, body hostů: Svobodová Dagmar 1:3, Šlapák Karel 1:3, Havel Jakub 1:3, Janda Ondřej 4:0), TJ Sokol Skomelno E - TJ Sokol Radnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Tomáš 2:2, Blecha Adam 2:2, Gärtner Filip 3:1, Oliveriusová Hana 4:0, body hostů: Mudra Tomáš 1:3, Oliveriusová Eliška 0:4, Dítě Lukáš 1:3, Dienstbier Bohuslav 3:1), TJ Sokol Skomelno D - TJ Sokol Holoubkov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tolar Pavel 4:0, Faflík Miloslav 4:0, Oliverius Josef 4:0, Vyčichlo Jiří 3:1, body hostů: Manda Marcel 0:4, Mandová Lenka 1:3, Veselka Petr 0:4, Brada Tomáš 0:4),
12. kolo:
SK Kornatice B - TJ Sokol Holoubkov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuček Aleš 2:2, Sýkora Václav 4:0, Žabka František 4:0, Pihrt Karel 4:0, body hostů: Manda Marcel 0:4, Mandová Lenka 1:3, Veselka Petr 1:3, Slebodnik Luboš 0:4), TJ Sokol Skomelno D - TJ Sokol Radnice B -:- (Odloženo), TJ Sokol Skomelno E - TJ SPARTAK STRAŠICE "D" -:- (Odloženo), SK Mostiště 2003 B - TJ Sokol Hůrky "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvalinka Aleš 2:2, Karel Petr 4:0, Kadeřábek Miroslav 2:2, 0:4, body hostů: Papež Oldřich 1:3, Mošna Karel 3:1, Růčka Antonín 3:1, Praum Jindřich 1:3), VÚ Terešov - TJ Sokol Hůrky "B" -:-,
13. kolo:
TJ MĚSTO ZBIROH C - VÚ Terešov -:-, TJ Sokol Hůrky "B" - SK Mostiště 2003 B -:-, TJ Sokol Hůrky "A" - TJ Sokol Skomelno E -:-, TJ SPARTAK STRAŠICE "D" - TJ Sokol Skomelno D -:-, TJ Sokol Radnice B - TJ Sokol Holoubkov C -:-,
14. kolo:
SK Kornatice B - TJ Sokol Radnice B -:-, TJ Sokol Holoubkov C - TJ SPARTAK STRAŠICE "D" -:-, TJ Sokol Skomelno D - TJ Sokol Hůrky "A" -:-, TJ Sokol Skomelno E - TJ Sokol Hůrky "B" -:-, SK Mostiště 2003 B - TJ MĚSTO ZBIROH C -:-,
15. kolo:
VÚ Terešov - SK Kornatice B -:-, TJ MĚSTO ZBIROH C - TJ Sokol Skomelno E -:-, TJ Sokol Hůrky "B" - TJ Sokol Skomelno D -:-, TJ Sokol Hůrky "A" - TJ Sokol Holoubkov C -:-, TJ SPARTAK STRAŠICE "D" - TJ Sokol Radnice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy