Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž 1.třídy
9. kolo:
TJ Sokol Bor D - TJ SOKOL Černošín A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák František 0:1, Kasl Jakub 0:4, Krivda Daniel 1:3, Pour Pavel 1:3, Učík Rudolf 1:2, body hostů: Myška Václav 3:1, Kříž Petr 3:1, Horvát Tomáš 3:1, Myška Václav ml. 4:0), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sparta Dlouhý Újezd 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nič Jaroslav 1:3, Dresler Miroslav 1:3, Císař Rudolf 1:3, Mikulášek Pavel 3:1, body hostů: Chejnovský Radek 2:2, Zajíček Petr 2:2, Doskočil Lukáš 3:1, Bystroň Ondřej 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá B - ST DDM Stříbro B -:-, TJ Sokol Planá - TJ Čechie Halže, z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirák Jiří 3:0, Skalík Karel 3:1, Kovárník Jindřich 2:2, Hýsek Jiří 2:0, Kňourek Vít 0:2, WO 0:1, body hostů: Švagr Bohuslav 3:1, Kirinovič Martin 2:1, Rubášová Marie 0:4, Brichta René 0:4, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol Planá - TJ SOKOL Černošín A -:-, TJ Čechie Halže, z.s. - TJ Slavoj Chodová Planá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirinovič Martin 4:0, Švagr Bohuslav 3:1, Rubášová Marie 1:3, Brichta René 2:2, body hostů: Wágner František 2:2, Vasilečko Michal 3:1, Rolko Zdeněk 0:4, Alexa Marcel 1:3), ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Tachov A -:-, TJ Sparta Dlouhý Újezd - TJ Sokol Bor D -:-,
11. kolo:
TJ Sparta Dlouhý Újezd - TJ SOKOL Černošín A -:-, TJ Sokol Bor D - ST DDM Stříbro B -:-, TJ Slavoj Tachov A - TJ Čechie Halže, z.s. -:-, TJ Slavoj Chodová Planá B - TJ Sokol Planá -:-,
12. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá B - TJ SOKOL Černošín A -:-, TJ Sokol Planá - TJ Slavoj Tachov A -:-, TJ Čechie Halže, z.s. - TJ Sokol Bor D -:-, ST DDM Stříbro B - TJ Sparta Dlouhý Újezd -:-,
Okresní soutěž 2. třídy
7. kolo:
TJ Slavoj Tachov B - TJ Sokol Milíře A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žalud Pavel 3:1, Hohl Jan 3:1, Novotný Samuel 3:1, Němec Tomáš 0:4, body hostů: Cikán Jiří 1:3, Toman Michal ml. 1:3, Mareš Michal 4:0, Mikuláš Marek 1:3), TJ Slavoj Chodová Planá D - TJ SOKOL Černošín B -:-, TJ Slavoj Chodová Planá C - TJ Hraničář Částkov B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Milíře A - TJ Slavoj Chodová Planá C -:-, TJ Hraničář Částkov B - TJ Slavoj Chodová Planá D -:-, TJ Slavoj Tachov B - TJ SOKOL Černošín B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Milíře A - TJ SOKOL Černošín B -:-, TJ Slavoj Tachov B - TJ Hraničář Částkov B -:-, TJ Slavoj Chodová Planá D - TJ Slavoj Chodová Planá C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Milíře A - TJ Slavoj Chodová Planá D -:-, TJ Slavoj Chodová Planá C - TJ Slavoj Tachov B -:-, TJ Hraničář Částkov B - TJ SOKOL Černošín B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy