Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
12. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Sokol Koberovy 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádle Luděk 4:0, Reczai Jiří 3:1, Sudek Petr 4:0, Molitoris Dušan 4:0, body hostů: Brožek Jan st. 0:4, Kobrle Stanislav 1:3, Radoch Jiří 0:4, Černý Jiří 0:4), TJ Spartak Smržovka A - TJ Sokol Bratříkov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Vítek 1:3, Burdych Tomáš ml. 1:3, Kodejš Jaroslav 3:1, Medlík Zdeněk 1:3, body hostů: Mastník Radek 3:1, Šeda Libor 3:1, Paldus Martin 3:1, Abraham Zdeněk 1:3), TJ Sokol Bratříkov C - TJ Jiskra Tanvald A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Václav 1:3, Ottis Michal 0:4, Kotyza Rostislav 1:3, Chlum Lukáš 2:2, body hostů: Holec Jaroslav st. 4:0, Ulvr Otakar 1:1, Vojtíšek Ondřej 2:2, Harcuba Jaroslav 3:1, Směšný Milan 2:0), Spartak Rychnov A - TJ Sokol Mukařov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Arnošt Tomáš 4:0, Geisler Jan 1:3, Šerák Petr 4:0, Baňas Rudolf 2:2, body hostů: Bartůněk Radek 2:2, Sysel David 1:3, Bína Zdeněk 1:3, Hujer František 1:3), Sokol Železný Brod B - TTC Jablonec n.N. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šonský Jaroslav 1:3, Bachůrek Jaroslav 3:1, Vynokurov Viktor 0:4, Štěpánek František 2:2, body hostů: Čejchan Tomáš 4:0, Abraham Miroslav 3:1, Kulhánek Pavel 2:2, Havrda Leoš 1:3),
13. kolo:
Sokol Železný Brod B - TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 0:18wo, TTC Jablonec n.N. A - Spartak Rychnov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abraham Miroslav 3:1, Čejchan Tomáš 4:0, Havrda Leoš 1:3, Kulhánek Pavel 4:0, body hostů: Šerák Petr 1:3, Arnošt Tomáš 1:3, Geisler Petr 2:2, Daníček Petr 0:4), TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Bratříkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk Radek 4:0, Hujer František 0:4, Bureš Pavel 4:0, Bína Zdeněk 0:4, body hostů: Chlum Lukáš 2:2, Ottis Michal 2:2, Černý Václav 2:2, Kotyza Rostislav 2:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Smržovka A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holec Jaroslav st. 4:0, Harcuba Jaroslav 3:1, Vojtíšek Ondřej 0:4, Směšný Milan 2:2, body hostů: Burdych Tomáš ml. 1:3, Bradáč Vítek 1:3, Medlík Zdeněk 2:2, Kodejš Jaroslav 3:1), TJ Sokol Hamrska A - TJ Sokol Koberovy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 1:3, Šimek Daniel 1:3, Borčický Michal 2:2, Havel Jan 2:2, body hostů: Brožek Jan st. 2:0, Novák Tomáš 4:0, Kobrle Stanislav 4:0, Radoch Jiří 0:4, Černý Jiří 0:2),
14. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Sokol Hamrska A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Spartak Smržovka A - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TTC Jablonec n.N. A -:-, Spartak Rychnov A - Sokol Železný Brod B -:-,
15. kolo:
Spartak Rychnov A - TJ Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Sokol Železný Brod B - TJ Sokol Bratříkov C -:-, TTC Jablonec n.N. A - TJ Spartak Smržovka A -:-, TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Koberovy -:-, TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Hamrska A -:-,
16. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Sokol Bratříkov B -:-, TJ Sokol Hamrska A - TJ Jiskra Tanvald A -:-, TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Mukařov -:-, TJ Spartak Smržovka A - Sokol Železný Brod B -:-, TJ Sokol Bratříkov C - Spartak Rychnov A -:-,
Okresní přebor 2. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Bratříkov D - TJ Sokol Hamrska B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějček Ivan 3:1, Sunek Pavel 4:0, Havel Petr 2:2, Pavlata Lukáš 3:1, body hostů: Borčická Karolína 1:3, Habová Aneta 0:4, Svoboda Jan 0:4, Rychtárech Jan 3:1), TJ Jiskra Tanvald B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlavatý Ivo 1:2, Lála Marek 1:2, Marousek Vladimír 2:1, Michal Stanislav 1:2, WO 4:0, body hostů: Kouba Petr 4:0, Nypl Martin 3:1, Smrček Leoš 0:4, WO 0:4), TTC Jablonec n.N. C - TJ Spartak Smržovka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Leoš 4:0, Sklenář Josef 2:2, Pustai Josef 1:3, Havrda Šimon Lukáš 1:3, body hostů: Vyhlídko Jan 3:1, Medlík Marek 0:4, Svatý Marek 3:1, Röhrich Matyáš 2:2), TJ Jiskra Tanvald C - TJ Sokol Loužnice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anderová Dita 0:2, Hás Vítek 2:2, Vorlíček Michal 2:2, Seibt Roman 1:3, Ander Ota 1:1, body hostů: Bursa Zdeněk 2:0, Tilerová Monika 0:4, Tiler Martin 4:0, Rathouský Bedřich 2:2, Pavlata Bořivoj 2:0), Spartak Rychnov B - TJ Bižuterie Jablonec n.N. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baňas Rudolf 1:3, Daníček Petr 3:1, Novotný Libor 3:1, Karpíšek Roman 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Sudek Karel 1:3, Horváth Patrik 0:4, Nypl Patrik 3:1),
13. kolo:
Spartak Rychnov B - TTC Jablonec n.N. B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karpíšek Roman 2:2, Hons Jaroslav 3:1, Novotný Libor 3:1, Daníček Petr 2:2, body hostů: Kočárník Milan 0:4, Kutil Ladislav 3:1, Syroha Michal 2:2, Hozda Vladimír 1:3), TJ Bižuterie Jablonec n.N. C - TJ Jiskra Tanvald C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sudek Karel 4:0, Horváth Patrik 3:1, Nypl Patrik 4:0, Košták Matěj 4:0, body hostů: Hás Vítek 0:4, Vavřínek Pavel 1:3, Ander Ota 0:4, Anderová Dita 0:4), TJ Sokol Loužnice - TTC Jablonec n.N. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tiler Martin 2:2, Pavlata Bořivoj 3:1, Tilerová Monika 0:4, Bursa Zdeněk 4:0, body hostů: Pustai Josef 2:2, Sklenář Josef 1:3, Havrda Leoš 3:1, Havrda Šimon Lukáš 1:3), TJ Spartak Smržovka B - TJ Jiskra Tanvald B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhlídko Jan 2:2, Brunclík Jan 3:1, Röhrich Matyáš 1:3, Svatý Marek 3:1, body hostů: Hlavatý Ivo 3:1, Lála Marek 0:4, Marousek Vladimír 3:1, Michal Stanislav 1:3), TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Sokol Bratříkov D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nypl Martin 2:2, Mühl Roman 2:2, Smrček Leoš 1:3, Bráza Marek 3:1, body hostů: Abraham Zdeněk 3:1, Chlum Jaroslav 2:2, Matějček Ivan 1:3, Havel Petr 2:2),
14. kolo:
TTC Jablonec n.N. B - TJ Sokol Hamrska B -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Jiskra Tanvald B - TJ Sokol Loužnice -:-, TTC Jablonec n.N. C - TJ Bižuterie Jablonec n.N. C -:-, TJ Jiskra Tanvald C - Spartak Rychnov B -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Tanvald C - TTC Jablonec n.N. B -:-, Spartak Rychnov B - TTC Jablonec n.N. C -:-, TJ Bižuterie Jablonec n.N. C - TJ Jiskra Tanvald B -:-, TJ Sokol Loužnice - TJ Sokol Bratříkov D -:-, TJ Autobrzdy Jablonec n.N. - TJ Sokol Hamrska B -:-,
16. kolo:
TTC Jablonec n.N. B - TJ Autobrzdy Jablonec n.N. -:-, TJ Sokol Hamrska B - TJ Spartak Smržovka B -:-, TJ Sokol Bratříkov D - TJ Bižuterie Jablonec n.N. C -:-, TJ Jiskra Tanvald B - Spartak Rychnov B -:-, TTC Jablonec n.N. C - TJ Jiskra Tanvald C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy