Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž 1. třídy
11. kolo:
TTC Litoměřice F - T.J. Sokol Terezín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupka Martin 3:1, Červenka Zdeněk 2:2, Vytlačil Václav 2:2, Jančička Petr 1:3, body hostů: Slavík Petr 4:0, Futera Vratislav 2:2, Pospíšil Petr 2:2, Hojda Miloš 0:4), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloub Lukáš 2:1, Kloub Petr 0:3, Kloub Pavel 2:1, Keltner František 2:1, WO 5:0, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Horejsek Jakub 4:0, Kozel Bohumil 1:3, WO 0:5), Stolní tenis Baroni Třebívlice A - SK Štětí E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutský Jaroslav 4:0, Maxa Zdeněk 2:2, Hřebačka Daniel 1:3, Koutská Marie 4:0, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Plšek Richard 2:2, Šmejkal Michal 2:2, Pilař Jan 1:3), SK Štětí D - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barcal Pavel 4:0, Pilař Libor 4:0, Novotný Petr 4:0, Burda Petr 0:4, body hostů: Borecký Vlastimil 1:3, Sekyra Jiří 1:3, Friedl Rudolf 1:3, Kohlert Jiří 1:3), Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. C - TTC Bohušovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Marušinec Zdeněk 2:2, body hostů: Ruška Drahoš 1:3, Kirchner Petr 2:2, Krejčí Miloslav 1:3, Krejčí Tomáš 4:0),
12. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - TTC Bohušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Futera Vratislav 3:1, Hojda Miloš 1:3, Pospíšil Petr 2:2, Stranka Pavel 1:3, body hostů: Ruška Drahoš 1:3, Krejčí Miloslav 2:2, Kirchner Petr 2:2, Krejčí Tomáš 4:0), Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. C - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Marušinec Zdeněk 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, Svatoš Leoš 1:3, body hostů: Borecký Vlastimil 2:2, Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 2:2), SK Štětí D - SK Štětí E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Libor 1:3, Novotný Petr 2:2, Burda Petr 0:4, Havran Michal 1:3, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Balogová Andrea 3:1, Šmejkal Michal 3:1, Pilař Jan 4:0), TTC Roudnice C - TTC Roudnice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nguyen Hai Van 0:3, Plicka František 2:0, Čada Jaroslav 3:0, Bláha František 3:0, Dufek Jaroslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Jaroš Václav 1:3, Horejsek Jakub 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Litoměřice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Kloub Petr 1:2, Kloub Pavel 4:0, Keltner František 4:0, WO 1:0, body hostů: Krupka Martin 1:3, Červenka Zdeněk 0:4, Vytlačil Václav 0:3, Jančička Petr 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Sokol Mnetěš A - T.J. Sokol Terezín B -:-, TTC Litoměřice F - TTC Roudnice C -:-, TTC Roudnice D - Stolní tenis Baroni Třebívlice A -:-, SK Štětí E - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. C -:-, Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. B - TTC Bohušovice -:-,
14. kolo:
T.J. Sokol Terezín B - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. B -:-, TTC Bohušovice - SK Štětí E -:-, SK Štětí D - TTC Roudnice D -:-, Stolní tenis Baroni Třebívlice A - TTC Litoměřice F -:-, TTC Roudnice C - TJ Sokol Mnetěš A -:-,
15. kolo:
TTC Roudnice C - T.J. Sokol Terezín B -:-, TJ Sokol Mnetěš A - Stolní tenis Baroni Třebívlice A -:-, TTC Litoměřice F - SK Štětí D -:-, TTC Roudnice D - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. C -:-, SK Štětí E - Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s. B -:-,
Okresní soutěž 2. třídy
10. kolo:
TTC Roudnice E - TTC Roudnice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 2:2, Kozel Bohumil 2:1, Chalupa Roman 0:4, Jaroš Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Mitro Erik 1:3, Bláha František ml. 1:3, Dufek Jaroslav 2:1, Masár Martin 3:1, WO 1:0), TTC Litoměřice G - Asociace sportovních klubů Lovosice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roděj Vladimír 0:4, Studihrad Jiří 0:4, Ponocný Lubomír 1:3, Košovský Ladislav 1:3, body hostů: Santo Petr 4:0, Skopec Petr 4:0, Lehký Milan 4:0, Mego Pavel 2:2), SK Štětí F - T.J. Sokol Terezín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barcal Pavel 4:0, Havran Michal 1:3, Pilař Jan 4:0, Balogová Andrea 4:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 0:4, Martínek Karel 1:3, Stranka Pavel 1:3, Zdvořák Jaroslav 1:3), Sport team Brozany, z.s. B - TJ Sokol Mnetěš B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaněk Michal 3:1, Šteker Radek 2:2, Zach Ivan 2:2, body hostů: Mareš Václav 2:2, Král Pavel 1:3, Maťák Jiří 3:1, Řezáč Jiří 0:4),
11. kolo:
Sport team Brozany, z.s. B - TTC Roudnice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Pavel ml. 3:1, Zach Ivan 3:1, Vaněk Michal 2:2, Horký Vladimír 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Jaroš Václav 2:2, Kozel Bohumil 3:1, Chalupa Roman 0:4), TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Václav 4:0, Král Jaroslav 4:0, Král Pavel 1:2, Maťák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Klímová Kristýna 1:3, Balogová Andrea 2:2, Dostálek Jiří 0:4, Pilař Jan 0:3, WO 1:0), T.J. Sokol Terezín C - TTC Litoměřice G 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 3:1, Šindelář Miloslav st. 2:0, Skokan Jaroslav 3:1, Martínek Karel 4:0, Friedrich Bohuslav 2:0, body hostů: Váša Ladislav 0:4, Košovský Ladislav 0:4, Ponocný Lubomír 2:2, Studihrad Jiří 0:4), Asociace sportovních klubů Lovosice - TTC Roudnice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Santo Petr 3:1, Lehký Milan 4:0, Mego Pavel 0:4, Hýř Lukáš 0:4, body hostů: Medáček Jaroslav 2:2, Masár Martin 3:1, Dufek Jaroslav 2:2, Bláha František ml. 2:2),
12. kolo:
TTC Roudnice E - Asociace sportovních klubů Lovosice -:-, TTC Roudnice F - T.J. Sokol Terezín C -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Litoměřice G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maťák Jiří 4:0, Král Jaroslav 4:0, Mareš Václav 4:0, Vavro Miloš 3:1, body hostů: Váša Ladislav 0:4, Petržílek Michal 0:4, Košovský Ladislav 0:4, Studihrad Jiří 1:3), SK Štětí F - Sport team Brozany, z.s. B -:-,
13. kolo:
SK Štětí F - TTC Roudnice E -:-, Sport team Brozany, z.s. B - TTC Litoměřice G -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice F -:-, T.J. Sokol Terezín C - Asociace sportovních klubů Lovosice -:-,
14. kolo:
TTC Roudnice E - T.J. Sokol Terezín C -:-, Asociace sportovních klubů Lovosice - TJ Sokol Mnetěš B -:-, TTC Roudnice F - Sport team Brozany, z.s. B -:-, TTC Litoměřice G - SK Štětí F -:-,
Okresní soutěž 3. třídy
11. kolo:
TTC Roudnice G - TJ Žitenice z.s. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Petr 0:4, Chalupa Roman 3:1, Nguyen Binh Thanh 1:3, Čada Jakub 2:2, body hostů: Šnajdr Jiří st. 3:1, Šnajdr Jiří 1:3, Landa Josef 4:0, Bolech Aleš 2:2), SK Hrobce - T.J. Sokol Terezín D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Daniel 3:1, Barvínek Václav 0:2, Lacza Pavel 1:3, Hála Tomáš 2:2, Lukáš Miroslav 2:0, body hostů: Pěnka Zbyněk 1:3, Zdvořák Jaroslav 4:0, Marousek Jaroslav 2:2, Martínek Karel 1:3), SK Štětí H - SK Štětí G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Lukáš 2:2, Králík Sebastian 0:2, Spilka Jaroslav 2:2, Sirůček Petr 0:4, Novotný Pavel ml. 1:1, body hostů: Husáková Věra 3:1, Havran Michal 4:0, Krauskopf Milan 1:3, Drtil Roman 3:1),
12. kolo:
TJ Žitenice z.s. - SK Štětí G -:-, T.J. Sokol Terezín D - SK Štětí H -:-, TTC Roudnice G - SK Hrobce -:-,
13. kolo:
SK Hrobce - TJ Žitenice z.s. -:-, SK Štětí H - TTC Roudnice G -:-, SK Štětí G - T.J. Sokol Terezín D -:-,
14. kolo:
TJ Žitenice z.s. - T.J. Sokol Terezín D -:-, TTC Roudnice G - SK Štětí G -:-, SK Hrobce - SK Štětí H -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy