Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
11. kolo:
TJ Sokol Bílina - SK TTC Duchcov C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Stanislav 0:4, Vrzák Milan 1:3, Vaník Jiří st. 2:2, Krausam Martin 2:2, body hostů: Mrha Zdeněk 3:1, Janečka Josef 3:1, Kropáček Ladislav 2:2, Fürst Jiří 3:1), SK Dubí B - Sokol Bořislav C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlbauer Tomáš 0:4, Günther Emil 1:3, Matas Jakub 0:4, Sochor Karel 3:1, body hostů: Hissen Martin 4:0, Štajger Viliam 2:2, Brož Miroslav 3:1, Slíva Petr 3:1), Sokol Bořislav B - SKST Teplice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Martin 1:3, Knížek Josef 2:2, Roth Vilém 3:1, Dvořák Václav 0:4, body hostů: Boehm Přemysl 3:1, Pospíšil Ondřej 4:0, Berky Josef 2:2, Jiroušek Martin 1:3), Sokol Verneřice A - TJ Krupka D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýsek Stanislav 3:1, Eckert František 1:3, Borovička Karel 0:4, Endršt Josef 2:2, body hostů: Šnajdr Antonín 2:2, Brožek Miroslav ml. 3:1, Kozej Martin 2:2, Švarc Vojtěch 3:1),
16. kolo:
Sokol Bořislav B - TJ Sokol Bílina 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Václav 3:1, Beneš Martin 3:1, Roth Vilém 4:0, Knížek Josef 2:2, body hostů: Vrzák Milan 2:2, Mejzlík Stanislav 1:3, Krausam Martin 0:4, Vaník Jiří st. 1:3), Sokol Verneřice A - SKST Sokol Trnovany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 4:0, Hýsek Stanislav 3:1, Eckert František 3:1, Endršt Josef 3:1, body hostů: Vácha Zdeněk 2:2, Semerád František 0:2, Shejbal Jindřich 1:3, Láník Karel 0:4, Dražan Zdeněk 0:2), TJ Krupka D - SK TTC Duchcov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokriš Jakub 4:0, Brožek Miroslav ml. 1:3, Mach Dalibor 2:2, Švarc Vojtěch 4:0, body hostů: Mrha Zdeněk 2:2, Fürst Jiří 2:2, Janečka Josef 1:3, Kropáček Ladislav 0:4), SKST Teplice D - Sokol Bořislav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Jiří 4:0, Žejdlík Martin 4:0, Berky Josef 2:2, Boehm Přemysl 3:1, body hostů: Hissen Martin 2:2, Hybášek Roman 0:4, Pelc Jiří 0:4, Slíva Petr 1:3),
17. kolo:
Sokol Bořislav C - TJ Krupka D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slíva Petr 1:3, Hissen Martin 1:3, Pelc Jiří 1:3, Brož Miroslav 3:1, body hostů: Švarc Vojtěch 4:0, Šnajdr Antonín 2:2, Brožek Miroslav ml. 2:2, Mach Dalibor 2:2), SK TTC Duchcov C - Sokol Verneřice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrha Zdeněk 2:2, Jonáš Josef 2:2, Kropáček Ladislav 2:2, Jelonek Vladimír 2:2, body hostů: Hýsek Stanislav 1:3, Eckert František 1:3, Borovička Karel 2:2, Endršt Josef 4:0), SKST Sokol Trnovany B - Sokol Bořislav B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerád František 0:4, Shejbal Jindřich 0:4, Jelínek Vlastimil 0:4, Vácha Zdeněk 2:2, body hostů: Beneš Martin 4:0, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 3:1, Roth Vilém 4:0), TJ Sokol Bílina - SK Dubí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzák Milan 3:1, Zvolánek Pavel 2:1, Vaník Jiří st. 2:2, Mejzlík Stanislav 3:1, Krausam Martin 0:1, body hostů: Matas Jakub 1:3, Mühlbauer Tomáš 2:2, Sochor Karel 3:1, Günther Emil 0:1, Maier Vilém 0:3),
18. kolo:
SK Dubí B - SKST Sokol Trnovany B -:-, Sokol Bořislav B - SK TTC Duchcov C -:-, Sokol Verneřice A - Sokol Bořislav C -:-, TJ Krupka D - SKST Teplice D -:-,
Regionální přebor 2. třídy
16. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Baník Osek, z.s. 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohos Štěpán 2:2, Zajíček Miroslav 2:2, Pecina Jan 0:4, Novák Martin 0:4, body hostů: Kusý Marian 2:2, Schmidt Jiří 2:2, Husák Ondřej 4:0, Novák Pavel 4:0), SKST Sokol Trnovany E - SKST Teplice E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolinský Tadeáš 1:3, Necid Pavel 0:4, Řebíček Tadeáš 0:4, Řebíček Adam 0:4, body hostů: Mašek Jiří 4:0, Freimann Karel 4:0, Port Jan 4:0, Freimannová Helena 3:1), SKST Sokol Trnovany C - Sokol Verneřice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerád František 3:1, Krausová Martina 3:1, Shejbal Jindřich 3:1, Láník Karel 3:1, body hostů: Sukdolák Jiří 0:2, Endršt Josef 4:0, Rada Miroslav 0:4, Pudil Jaroslav 0:4, Fišer Josef 0:2), Sokol Verneřice C - SK Dubí C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sanitrik Milan 0:4, Sanitrik Martin 0:4, Sanitrik Rastislav 0:4, Turek Milan 2:2, body hostů: Bechyně Bohuslav 3:1, Hoffmann František 4:0, Sailer Jiří 3:1, Tarnóczi Jan 4:0), SKST Teplice F - SKST Sokol Trnovany D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubáček Jan 0:3, Spousta Tomáš 0:3, Kulíšková Liliana 0:3, Navarová Jana 0:3, WO 5:0, body hostů: Jančárek Tomáš 4:0, Novák Petr 4:0, Chyský Tomáš 4:0, WO 0:5), ST Srbice - Sokol Bořislav D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Walter Tomáš 4:0, Golovko Pavel 3:1, Zlatohlávek Pavel 3:1, Golovko Alexander 2:2, body hostů: Beneš Marek 2:2, Kabourek Jiří 0:4, Feit Petr 2:2, Beran Ladislav 0:4),
17. kolo:
ST Srbice - TJ Lokomotiva Teplice B -:- (přeloženo), Sokol Bořislav D - SKST Teplice F -:- (odloženo), SKST Sokol Trnovany D - Sokol Verneřice C -:-, SK Dubí C - SKST Sokol Trnovany C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sailer Jiří 0:4, Hoffmann František 0:4, Bechyně Bohuslav 1:3, Maier Vilém 1:3, body hostů: Semerád František 3:1, Krausová Martina 4:0, Láník Karel 3:1, Shejbal Jindřich 4:0), Sokol Verneřice B - SKST Sokol Trnovany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sukdolák Jiří 4:0, Pudil Jaroslav 3:1, Fišer Josef 4:0, Pech Jiří 4:0, body hostů: Kolinský Tadeáš 0:4, Řebíček Tadeáš 1:3, Řebíček Adam 0:4, Necid Pavel 0:4), SKST Teplice E - TJ Baník Osek, z.s. -:- (odloženo),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice B - SKST Teplice E -:-, TJ Baník Osek, z.s. - Sokol Verneřice B -:-, SKST Sokol Trnovany E - SK Dubí C -:-, SKST Sokol Trnovany C - SKST Sokol Trnovany D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láník Karel 4:0, Semerád František 4:0, Shejbal Jindřich 4:0, Dražan Zdeněk 3:1, body hostů: Tuček Vojtěch 0:4, Kaliba Jaroslav 0:4, Novák Petr 0:4, Nipl Jan 1:3), Sokol Verneřice C - Sokol Bořislav D -:-, SKST Teplice F - ST Srbice -:-,
19. kolo:
SKST Teplice F - TJ Lokomotiva Teplice B -:-, ST Srbice - Sokol Verneřice C -:-, Sokol Bořislav D - SKST Sokol Trnovany C -:-, SKST Sokol Trnovany D - SKST Sokol Trnovany E 18:0, SK Dubí C - TJ Baník Osek, z.s. -:-, Sokol Verneřice B - SKST Teplice E -:-,
RP 1. třídy o 1. - 5. místo
1. kolo:
Sokol Bořislav B - Sokol Bořislav C -:-, SKST Teplice D - Sokol Verneřice A -:-,
2. kolo:
TJ Krupka D - Sokol Verneřice A -:-, Sokol Bořislav C - SKST Teplice D -:-,
3. kolo:
Sokol Bořislav B - TJ Krupka D -:-, Sokol Verneřice A - Sokol Bořislav C -:-,
4. kolo:
TJ Krupka D - Sokol Bořislav C -:-, Sokol Bořislav B - SKST Teplice D -:-,
5. kolo:
SKST Teplice D - TJ Krupka D -:-, Sokol Verneřice A - Sokol Bořislav B -:-,
6. kolo:
Sokol Bořislav C - Sokol Bořislav B -:-, Sokol Verneřice A - SKST Teplice D -:-,
7. kolo:
Sokol Verneřice A - TJ Krupka D -:-, SKST Teplice D - Sokol Bořislav C -:-,
8. kolo:
TJ Krupka D - Sokol Bořislav B -:-, Sokol Bořislav C - Sokol Verneřice A -:-,
9. kolo:
Sokol Bořislav C - TJ Krupka D -:-, SKST Teplice D - Sokol Bořislav B -:-,
10. kolo:
TJ Krupka D - SKST Teplice D -:-, Sokol Bořislav B - Sokol Verneřice A -:-,
RP 1. třídy o 6. - 9. místo
1. kolo:
SK TTC Duchcov C - SKST Sokol Trnovany B -:-, TJ Sokol Bílina - SK Dubí B -:-,
2. kolo:
SKST Sokol Trnovany B - SK Dubí B -:-, SK TTC Duchcov C - TJ Sokol Bílina -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Bílina - SKST Sokol Trnovany B -:-, SK Dubí B - SK TTC Duchcov C -:-,
4. kolo:
SKST Sokol Trnovany B - SK TTC Duchcov C -:-, SK Dubí B - TJ Sokol Bílina -:-,
5. kolo:
SK Dubí B - SKST Sokol Trnovany B -:-, TJ Sokol Bílina - SK TTC Duchcov C -:-,
6. kolo:
SKST Sokol Trnovany B - TJ Sokol Bílina -:-, SK TTC Duchcov C - SK Dubí B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy