Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1 muži
1. kolo:
Ledeč A - Chotěboř D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trýb Vladislav 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Pejchal Vlastimil 0:4, Egart Josef 0:4, body hostů: Pokorný Radim 3:1, Voldán Jiří 2:2, Veselý Jiří st. 2:2, Málek Miroslav 3:1), H.Brod C - H.Brod B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřička Richard 3:1, Sedláček Václav 1:3, Jirásek Martin 3:1, Trtík Zdeněk 3:1, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Zelenka Milan 1:3, Parkán Michal 1:3, Vrbata Josef 2:2), H. Studenec A - HB Ostrov G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culek Lukáš 0:4, Fiedler Roman 0:4, Lupoměský Tomáš 0:4, Novotný Daniel 0:4, body hostů: Sáblík Petr ml. 4:0, Jinek Matyáš 4:0, Hitzger Marek 4:0, Staněk Štěpán 4:0), Jitkov A - Chotěboř E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láznička Roman 3:1, Kytlička Tomáš 3:1, Hiblbauer Jiří 3:1, Janáček Jiří 4:0, body hostů: Sobotka Martin 2:2, Kučera Jiří 1:3, Veselý Stanislav 0:4, Joksch David 0:4), Přibyslav B - TJ Šmolovy A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benc Ota 1:3, Kamarád Prokop 4:0, Kamarád Martin 2:0, Bednář Marek 2:2, Pertl Josef 1:1, body hostů: Kocman Jan 0:4, Fejt Josef 1:3, Kříž Michal 2:2, Hocke Ondřej 3:1),
2. kolo:
Chotěboř D - Přibyslav B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Miroslav 3:1, Veselý Jiří st. 2:2, Pokorný Radim 3:1, Voldán Jiří 3:1, body hostů: Benc Ota 0:4, Kerbr Zdeněk 1:3, Kamarád Štěpán 1:3, Bednář Marek 3:1), Chotěboř E - TJ Šmolovy A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rojka Matyáš 0:4, Sobotka Martin 2:2, Mužátko Tomáš 0:2, Veselý Stanislav 2:2, Joksch David 0:2, body hostů: Kocman Jan 3:1, Fejt Josef 3:1, Kříž Michal 4:0, Wasserbauer Jaroslav 2:2), HB Ostrov G - Jitkov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sáblík Petr ml. 4:0, Jinek Matyáš 3:1, Staněk Štěpán 3:1, Hitzger Marek 0:4, body hostů: Janáček Jiří 1:3, Kytlička Tomáš 1:3, Hiblbauer Jiří 1:3, Láznička Roman 3:1), H.Brod B - H. Studenec A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbata Josef 3:1, Zelenka Milan 4:0, Mátl Bohumil 4:0, Parkán Michal 4:0, body hostů: Lupoměský Tomáš 0:4, Fiedler Roman 1:3, Novotný Daniel 0:4, Pelda Petr 0:4), Ledeč A - H.Brod C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trýb Vladislav 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Egart Josef 1:3, Nechvátal Josef 2:2, body hostů: Vavřička Richard 3:1, Jirásek Martin 1:3, Trtík Zdeněk 2:2, Sedláček Václav 1:3),
3. kolo:
H.Brod C - Chotěboř D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřička Richard 3:1, Jirásek Martin 3:1, Trtík Zdeněk 1:3, Sedláček Václav 3:1, body hostů: Pokorný Radim 2:2, Voldán Jiří 1:3, Veselý Jiří st. 2:2, Málek Miroslav 1:3), H. Studenec A - Ledeč A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelda Petr 0:4, Fiedler Roman 0:4, Lupoměský Tomáš 1:3, Novotný Daniel 2:2, body hostů: Trýb Vladislav 4:0, Nechvátal Josef 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Egart Josef 3:1), Jitkov A - H.Brod B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láznička Roman 3:1, Kytlička Tomáš 3:1, Janáček Jiří 3:1, Hiblbauer Jiří 2:2, body hostů: Mátl Bohumil 3:1, Zelenka Milan 0:4, Vrbata Josef 1:3, Parkán Michal 1:3), TJ Šmolovy A - HB Ostrov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Jan 1:3, Fejt Josef 0:4, Kříž Michal 3:1, Hocke Ondřej 2:2, body hostů: Růžička Jakub 3:1, Sáblík Petr ml. 4:0, Hitzger Marek 2:2, Peštálová Klára 1:3), Přibyslav B - Chotěboř E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kerbr Zdeněk 4:0, Benc Ota 1:1, Kamarád Martin 4:0, Bednář Marek 4:0, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Rojka Matyáš 0:4, Mužátko Tomáš 1:3, Veselý Stanislav 0:4, Joksch David 0:4),
4. kolo:
Chotěboř D - Chotěboř E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Miroslav 4:0, Pokorný Radim 4:0, Veselý Jiří st. 2:0, Voldán Jiří 4:0, Živný Libor 0:2, body hostů: Sobotka Martin 1:3, Mužátko Tomáš 0:4, Rojka Matyáš 0:4, Joksch David 1:3), HB Ostrov G - Přibyslav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštálová Klára 3:1, Staněk Štěpán 1:3, Hitzger Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 2:2, body hostů: Kerbr Zdeněk 2:2, Kamarád Prokop 1:3, Benc Ota 1:3, Bednář Marek 3:1), H.Brod B - TJ Šmolovy A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mátl Bohumil 2:2, Parkán Michal 1:3, Vrbata Josef 4:0, Jakeš Petr 0:3, Zelenka Milan 1:0, body hostů: Kocman Jan 0:4, Fejt Josef 3:1, Kříž Michal 2:2, Hocke Ondřej 3:1), Ledeč A - Jitkov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Josef 3:1, Trýb Vladislav 4:0, Pejchal Vlastimil 4:0, Smejkal Miroslav 0:4, body hostů: Hiblbauer Jiří 1:3, Láznička Roman 1:3, Kytlička Tomáš 1:3, Janáček Jiří 2:2), H.Brod C - H. Studenec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 4:0, Trtík Zdeněk 4:0, Staněk Vladimír 2:2, body hostů: Culek Martin 1:3, Pelda Petr 0:4, Lupoměský Tomáš 0:4, Novotný Daniel 1:3),
5. kolo:
H. Studenec A - Chotěboř D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiedler Roman 1:3, Pelda Petr 1:3, Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 1:3, body hostů: Pokorný Radim 3:1, Voldán Jiří 4:0, Málek Miroslav 3:1, Živný Libor 1:3), H.Brod C - Jitkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřička Richard 3:1, Jirásek Martin 4:0, Sedláček Václav 0:4, Staněk Vladimír 1:3, body hostů: Kytlička Tomáš 2:2, Hiblbauer Jiří 2:2, Janáček Jiří 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 1:3), TJ Šmolovy A - Ledeč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocman Jan 1:3, Fejt Josef 1:3, Kříž Michal 2:2, Hocke Ondřej 4:0, body hostů: Nechvátal Josef 3:1, Pejchal Vlastimil 1:3, Veselý Jakub 2:2, Smejkal Miroslav 2:2), Přibyslav B - H.Brod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Martin 1:3, Kamarád Prokop 3:1, Bednář Marek 3:1, Benc Ota 1:1, Kerbr Zdeněk 0:2, body hostů: Parkán Michal 3:1, Vrbata Josef 3:1, Jakeš Petr 0:4, Mátl Bohumil 2:2), Chotěboř E - HB Ostrov G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Jiří 1:3, Joksch David 0:4, Mužátko Tomáš 0:4, Veselý Stanislav 2:2, body hostů: Sáblík Petr ml. 4:0, Hitzger Marek 4:0, Muška Dominik 3:1, Hitzger Petr ml. 2:2),
6. kolo:
HB Ostrov G - Chotěboř D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hitzger Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 3:1, Staněk Štěpán 3:0, Švec Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Pokorný Radim 0:2, Málek Miroslav 3:1, Voldán Jiří 0:4, Živný Libor 0:4, WO 0:2), H.Brod B - Chotěboř E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenka Milan 4:0, Vrbata Josef 4:0, Mátl Bohumil 4:0, Parkán Michal 3:1, body hostů: Mužátko Tomáš 1:3, Joksch David 0:4, Veselý Stanislav 0:4, Zvolánek Tomáš 0:4), Ledeč A - Přibyslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trýb Vladislav 4:0, Veselý Jakub 1:3, Smejkal Miroslav 1:3, Nechvátal Josef 4:0, body hostů: Filip Jakub 1:3, Kerbr Zdeněk 2:2, Bednář Marek 1:3, Benc Ota 2:2), TJ Šmolovy A - H.Brod C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Jan 1:3, Fejt Josef 2:2, Kříž Michal 3:1, Hocke Ondřej 3:1, body hostů: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 2:2, Trtík Zdeněk 1:3, Sedláček Václav 0:4), Jitkov A - H. Studenec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hiblbauer Jiří 4:0, Kytlička Tomáš 3:1, Janáček Jiří 2:2, Kubát Petr 3:1, body hostů: Fiedler Roman 0:4, Lupoměský Tomáš 1:3, Novotný Daniel 2:2, Culek Lukáš 1:3),
7. kolo:
Jitkov A - Chotěboř D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láznička Roman 3:1, Kytlička Tomáš 4:0, Janáček Jiří 4:0, Hiblbauer Jiří 2:2, body hostů: Pokorný Radim 2:2, Voldán Jiří 1:3, Málek Miroslav 0:4, Živný Libor 0:4), H. Studenec A - TJ Šmolovy A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelda Petr 0:4, Lupoměský Tomáš 1:3, Novotný Daniel 0:4, Culek Martin 0:2, Culek Lukáš 0:2, body hostů: Kocman Jan 4:0, Fejt Josef 3:1, Kříž Michal 4:0, Hocke Ondřej 4:0), H.Brod C - Přibyslav B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřička Richard 3:0, Jirásek Martin 4:0, Trtík Zdeněk 4:0, Beránek Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Kamarád Prokop 1:3, Pertl Josef 0:3, Benc Ota 0:4, Bednář Marek 0:4, WO 0:1), Chotěboř E - Ledeč A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužátko Tomáš 1:3, Sobotka Martin 2:2, Joksch David 1:3, Veselý Stanislav 2:1, Zvolánek Tomáš 0:1, body hostů: Trýb Vladislav 4:0, Nechvátal Josef 4:0, Smejkal Miroslav 1:3, Veselý Jakub 1:3), H.Brod B - HB Ostrov G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 3:1, Zelenka Milan 1:3, Parkán Michal 3:1, Vrbata Josef 4:0, body hostů: Švec Petr 1:3, Hitzger Marek 2:2, Staněk Štěpán 0:4, Hitzger Petr ml. 2:2),
8. kolo:
Chotěboř D - H.Brod B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 1:2, Voldán Jiří 1:3, Živný Libor 1:3, Pokorný Radim 1:3, WO 1:0, body hostů: Mátl Bohumil 4:0, Zelenka Milan 1:2, Duben Bohumil 2:2, Vrbata Josef 4:0, WO 0:1), Ledeč A - HB Ostrov G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Josef 4:0, Veselý Jakub 1:3, Pejchal Vlastimil 1:3, Trýb Vladislav 4:0, body hostů: Růžička Jakub 2:2, Hitzger Marek 1:3, Staněk Štěpán 2:2, Muška Dominik 1:3), H.Brod C - Chotěboř E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin 4:0, Vavřička Richard 4:0, Sedláček Václav 4:0, Beránek Petr 3:1, body hostů: Joksch David 0:4, Mužátko Tomáš 1:3, Kučera Jiří 0:4, Veselý Stanislav 0:2, Zvolánek Tomáš 0:2), H. Studenec A - Přibyslav B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Martin 0:4, Pelda Petr 3:1, Culek Lukáš 1:3, Novotný Daniel 2:2, body hostů: Kerbr Zdeněk 1:3, Benc Ota 4:0, Bednář Marek 3:1, Kamarád Martin 2:2), Jitkov A - TJ Šmolovy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kytlička Tomáš 2:2, Láznička Roman 2:2, Janáček Jiří 3:1, Hiblbauer Jiří 2:2, body hostů: Kocman Jan 1:3, Fejt Josef 2:2, Wasserbauer Jaroslav 1:3, Hocke Ondřej 3:1),
9. kolo:
TJ Šmolovy A - Chotěboř D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Jan 3:1, Fejt Josef 3:1, Kříž Michal 4:0, Hocke Ondřej 2:2, body hostů: Pokorný Radim 0:4, Voldán Jiří 2:2, Málek Miroslav 2:2, Živný Libor 0:4), Přibyslav B - Jitkov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kerbr Zdeněk 1:3, Benc Ota 0:3, Bednář Marek 2:2, Kamarád Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Láznička Roman 4:0, Kytlička Tomáš 4:0, Janáček Jiří 1:2, Hiblbauer Jiří 1:3, WO 0:1), Chotěboř E - H. Studenec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Martin 3:1, Mužátko Tomáš 1:3, Zvolánek Tomáš 4:0, Veselý Stanislav 1:3, body hostů: Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 2:2, Culek Lukáš 2:2, Pelda Petr 1:2, Culek Martin 0:1), H.Brod C - HB Ostrov G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirásek Martin 2:2, Vavřička Richard 3:1, Sedláček Václav 2:2, Trtík Zdeněk 0:4, body hostů: Růžička Jakub 4:0, Hitzger Marek 2:2, Staněk Štěpán 1:3, Muška Dominik 2:2), H.Brod B - Ledeč A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mátl Bohumil 3:1, Jakeš Petr 1:3, Vrbata Josef 4:0, Duben Bohumil 1:3, body hostů: Trýb Vladislav 2:2, Nechvátal Josef 3:1, Veselý Jakub 1:3, Egart Josef 1:3),
10. kolo:
Chotěboř D - Ledeč A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Málek Miroslav 1:3, Veselý Jiří st. 1:3, Nejedlý Miroslav 1:3, Pokorný Radim 2:2, body hostů: Trýb Vladislav 4:0, Nechvátal Josef 4:0, Veselý Jakub 2:2, Smejkal Miroslav 1:3), H.Brod B - H.Brod C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mátl Bohumil 3:1, Bukač Jiří 0:4, Parkán Michal 1:3, Vrbata Josef 2:2, body hostů: Jirásek Martin 2:2, Vavřička Richard 1:3, Sedláček Václav 4:0, Beránek Petr 3:1), HB Ostrov G - H. Studenec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hitzger Petr ml. 4:0, Staněk Štěpán 3:1, Jinek Matyáš 2:1, Feitová Nikola 1:3, Švec Petr 1:0, body hostů: Culek Lukáš 2:2, Culek Martin 1:3, Fiedler Roman 0:4, Novotný Daniel 2:2), Chotěboř E - Jitkov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joksch David 0:4, Sobotka Martin 0:3, Mužátko Tomáš 0:4, Zvolánek Tomáš 1:3, Veselý Stanislav 0:1, body hostů: Hiblbauer Jiří 3:1, Janáček Jiří 4:0, Kytlička Tomáš 4:0, Láznička Roman 4:0), TJ Šmolovy A - Přibyslav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocman Jan 3:1, Fejt Josef 2:2, Kříž Michal 4:0, Hocke Ondřej 4:0, body hostů: Kamarád Prokop 2:2, Benc Ota 0:4, Kamarád Martin 0:4, Filip Jakub 1:3),
11. kolo:
Přibyslav B - Chotěboř D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarád Štěpán 1:3, Kamarád Prokop 4:0, Bednář Marek 3:1, Benc Ota 0:2, Kamarád Martin 0:2, body hostů: Pokorný Radim 3:1, Veselý Jiří st. 2:2, Málek Miroslav 2:2, Nejedlý Miroslav 1:3), TJ Šmolovy A - Chotěboř E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocman Jan 4:0, Fejt Josef 4:0, Kříž Michal 4:0, Hocke Ondřej 4:0, body hostů: Ledvinka Bohumil 0:4, Mužátko Tomáš 0:4, Sobotka Martin 0:4, Zvolánek Tomáš 0:4), Jitkov A - HB Ostrov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láznička Roman 1:3, Kytlička Tomáš 2:2, Janáček Jiří 2:2, Hiblbauer Jiří 1:3, body hostů: Hitzger Marek 1:3, Sáblík Petr ml. 4:0, Peštálová Klára 1:3, Muška Dominik 4:0), H. Studenec A - H.Brod B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelda Petr 2:2, Lupoměský Tomáš 0:4, Fiedler Roman 1:3, Novotný Daniel 3:1, body hostů: Parkán Michal 3:1, Zelenka Milan 1:3, Vrbata Josef 4:0, Jakeš Petr 2:2), H.Brod C - Ledeč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřička Richard 3:1, Sedláček Václav 3:1, Jirásek Martin 3:1, Beránek Petr 0:4, body hostů: Trýb Vladislav 2:2, Nechvátal Josef 3:1, Veselý Jakub 1:3, Egart Josef 1:3),
12. kolo:
Chotěboř D - H.Brod C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Radim 2:2, Málek Miroslav 2:2, Veselý Jiří st. 1:3, Nejedlý Miroslav 2:2, body hostů: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 3:1, Trtík Zdeněk 1:3, Sedláček Václav 1:3), Ledeč A - H. Studenec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Josef 4:0, Veselý Jakub 3:1, Pejchal Vlastimil 2:2, Trýb Vladislav 4:0, body hostů: Culek Martin 0:4, Pelda Petr 0:4, Novotný Daniel 1:3, Culek Lukáš 2:2), H.Brod B - Jitkov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl Bohumil 2:2, Jakeš Petr 0:4, Vrbata Josef 3:1, Parkán Michal 1:3, body hostů: Kytlička Tomáš 2:2, Hiblbauer Jiří 2:2, Láznička Roman 3:1, Janáček Jiří 3:1), HB Ostrov G - TJ Šmolovy A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Petr ml. 2:2, Staněk Štěpán 2:2, Muška Dominik 4:0, Hitzger Marek 3:1, body hostů: Kocman Jan 1:3, Milichovský Jakub 0:3, Kříž Michal 2:2, Hocke Ondřej 2:2, Fejt Josef 0:1), Chotěboř E - Přibyslav B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Martin 1:3, Mužátko Tomáš 1:3, Zvolánek Tomáš 1:3, Veselý Stanislav 2:2, body hostů: Kamarád Prokop 4:0, Kerbr Zdeněk 2:2, Benc Ota 2:2, Bednář Marek 3:1),
13. kolo:
Chotěboř E - Chotěboř D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ledvinka Bohumil 2:2, Sobotka Martin 2:2, Mužátko Tomáš 2:2, Veselý Stanislav 1:1, Zvolánek Tomáš 1:1, body hostů: Málek Miroslav 4:0, Živný Libor 1:3, Pokorný Radim 3:1, Maštera Petr 0:4), Přibyslav B - HB Ostrov G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Martin 0:4, Kamarád Prokop 3:1, Bednář Marek 1:3, Benc Ota 1:3, body hostů: Hitzger Marek 1:3, Sáblík Petr ml. 3:1, Jinek Matyáš 4:0, Muška Dominik 3:1), TJ Šmolovy A - H.Brod B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 2:2, Fejt Josef 3:1, Kříž Michal 2:2, Kocman Jan 2:2, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Jakeš Petr 0:4, Vrbata Josef 4:0, Parkán Michal 1:3), Jitkov A - Ledeč A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Láznička Roman 1:3, Kytlička Tomáš 3:1, Janáček Jiří 4:0, Hiblbauer Jiří 2:2, body hostů: Trýb Vladislav 3:1, Nechvátal Josef 2:2, Veselý Jakub 0:4, Smejkal Miroslav 1:3), H. Studenec A - H.Brod C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 1:3, Fiedler Roman 1:3, Culek Martin 1:1, Culek Lukáš 0:2, body hostů: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 4:0, Sedláček Václav 3:1, Trtík Tomáš 0:4),
14. kolo:
Chotěboř D - H. Studenec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 4:0, Veselý Jiří st. 3:1, Nejedlý Miroslav 0:4, Pokorný Radim 4:0, body hostů: Culek Martin 1:1, Fiedler Roman 1:3, Pelda Petr 1:3, Novotný Daniel 1:3, Culek Lukáš 1:1), Jitkov A - H.Brod C 13:5 (C-19, čtyřhry 2:0, body domácích: Kytlička Tomáš 4:0, Láznička Roman 2:2, Janáček Jiří 4:0, Hiblbauer Jiří 1:3, body hostů: Vavřička Richard 2:2, Jirásek Martin 2:2, Trtík Zdeněk 1:3, Trtík Tomáš 0:4), Ledeč A - TJ Šmolovy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Josef 2:2, Smejkal Miroslav 2:2, Egart Josef 1:3, Trýb Vladislav 4:0, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 1:3, Fejt Josef 1:3, Kříž Michal 2:2, Kocman Jan 3:1), H.Brod B - Přibyslav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbata Josef 4:0, Zelenka Milan 2:2, Parkán Michal 2:2, Mátl Bohumil 2:2, body hostů: Kamarád Prokop 2:2, Kerbr Zdeněk 1:3, Bednář Marek 3:1, Benc Ota 0:4), HB Ostrov G - Chotěboř E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hitzger Petr ml. 3:1, Staněk Štěpán 2:2, Muška Dominik 3:1, Hitzger Marek 4:0, body hostů: Ledvinka Bohumil 1:3, Joksch David 0:4, Sobotka Martin 2:2, Zvolánek Tomáš 1:3),
15. kolo:
Chotěboř D - HB Ostrov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 2:2, Veselý Jiří st. 1:3, Nejedlý Miroslav 1:3, Pokorný Radim 2:2, body hostů: Sáblík Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 2:2, Staněk Štěpán 1:3, Muška Dominik 4:0), Chotěboř E - H.Brod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Martin 2:2, Mužátko Tomáš 1:3, Zvolánek Tomáš 3:1, Veselý Stanislav 2:2, body hostů: Mátl Bohumil 2:2, Zelenka Milan 1:3, Parkán Michal 1:3, Vrbata Josef 4:0), Přibyslav B - Ledeč A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Prokop 3:1, Kamarád Martin 0:4, Kerbr Zdeněk 2:2, Bednář Marek 0:3, WO 0:1, body hostů: Nechvátal Josef 2:1, Veselý Jakub 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Egart Josef 2:2, WO 1:0), H.Brod C - TJ Šmolovy A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 2:2, Sedláček Václav 3:1, Staněk Vladimír 0:4, body hostů: Milichovský Jakub 1:3, Kocman Jan 2:2, Kříž Michal 1:3, Hocke Ondřej 3:1), H. Studenec A - Jitkov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Lukáš 0:2, Pelda Petr 1:3, Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 2:2, Culek Martin 0:2, body hostů: Láznička Roman 1:3, Hiblbauer Jiří 2:2, Kytlička Tomáš 4:0, Janáček Jiří 4:0),
16. kolo:
Chotěboř D - Jitkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Miroslav 2:2, Veselý Jiří st. 1:3, Nejedlý Miroslav 1:3, Pokorný Radim 4:0, body hostů: Kytlička Tomáš 3:1, Láznička Roman 3:1, Hiblbauer Jiří 0:4, Janáček Jiří 2:2), TJ Šmolovy A - H. Studenec A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocman Jan 3:1, Fejt Josef 4:0, Kříž Michal 4:0, Hocke Ondřej 4:0, body hostů: Lupoměský Tomáš 0:4, Fiedler Roman 0:4, Novotný Daniel 1:3, Culek Lukáš 0:4), Přibyslav B - H.Brod C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarád Prokop 3:1, Filip Jakub 1:3, Bednář Marek 2:1, Benc Ota 3:1, WO 1:0, body hostů: Vavřička Richard 4:0, Trtík Zdeněk 1:3, Jirásek Martin 1:3, Sedláček Václav 0:3, WO 0:1), Ledeč A - Chotěboř E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Josef 4:0, Veselý Jakub 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Trýb Vladislav 4:0, body hostů: Sobotka Martin 1:3, Ledvinka Bohumil 0:4, Kučera Jiří 0:4, Zvolánek Tomáš 1:3), HB Ostrov G - H.Brod B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hitzger Petr ml. 2:2, Sáblík Petr ml. 4:0, Staněk Štěpán 2:2, Hitzger Marek 2:2, body hostů: Zelenka Milan 0:4, Mátl Bohumil 3:1, Vrbata Josef 3:1, Parkán Michal 0:4),
17. kolo:
H.Brod B - Chotěboř D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mátl Bohumil 4:0, Zelenka Milan 3:1, Parkán Michal 3:1, Vrbata Josef 4:0, body hostů: Veselý Jiří st. 2:2, Maštera Petr 0:4, Nejedlý Miroslav 0:4, Živný Libor 0:4), HB Ostrov G - Ledeč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jinek Matyáš 3:1, Muška Dominik 2:2, Sáblík Petr ml. 3:1, Hitzger Marek 1:3, body hostů: Trýb Vladislav 4:0, Nechvátal Josef 1:3, Veselý Jakub 1:3, Smejkal Miroslav 1:3), Chotěboř E - H.Brod C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joksch David 0:4, Sobotka Martin 2:2, Zvolánek Tomáš 0:4, Veselý Stanislav 0:4, body hostů: Vavřička Richard 4:0, Jirásek Martin 4:0, Sedláček Václav 3:1, Trtík Zdeněk 3:1), Přibyslav B - H. Studenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehno Vladislav 1:3, Kerbr Zdeněk 2:2, Benc Ota 1:1, Bednář Marek 3:1, Kamarád Prokop 2:0, body hostů: Fiedler Roman 0:4, Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 4:0, Pelda Petr 1:3), TJ Šmolovy A - Jitkov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Jan 2:2, Fejt Josef 2:2, Kříž Michal 3:1, Hocke Ondřej 4:0, body hostů: Láznička Roman 2:2, Hiblbauer Jiří 0:4, Janáček Jiří 2:2, Kytlička Tomáš 1:3),
18. kolo:
Chotěboř D - TJ Šmolovy A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Málek Miroslav 3:1, Veselý Jiří st. 1:3, Pokorný Radim 4:0, Nejedlý Miroslav 1:3, body hostů: Kocman Jan 2:2, Fejt Josef 0:4, Kříž Michal 2:2, Hocke Ondřej 3:1), Jitkov A - Přibyslav B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láznička Roman 4:0, Kytlička Tomáš 3:1, Janáček Jiří 3:1, Hiblbauer Jiří 2:2, body hostů: Stehno Vladislav 0:4, Kamarád Prokop 1:3, Benc Ota 1:3, Bednář Marek 2:2), H. Studenec A - Chotěboř E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupoměský Tomáš 2:2, Novotný Daniel 3:1, Culek Lukáš 1:3, Pelda Petr 2:1, Culek Martin 1:0, body hostů: Rojka Matyáš 2:2, Sobotka Martin 3:1, Veselý Stanislav 0:3, Zvolánek Tomáš 2:2, Joksch David 0:1), HB Ostrov G - H.Brod C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peštálová Klára 1:3, Feitová Nikola 0:4, Staněk Štěpán 4:0, Hitzger Marek 1:3, body hostů: Vavřička Richard 3:1, Jirásek Martin 2:2, Trtík Zdeněk 2:2, Sedláček Václav 3:1), Ledeč A - H.Brod B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Vlastimil 2:2, Veselý Jakub 2:2, Nechvátal Josef 3:1, Trýb Vladislav 3:1, body hostů: Mátl Bohumil 1:3, Duben Bohumil 0:4, Parkán Michal 1:3, Vrbata Josef 4:0),
Regionální soutěž 2 muži
1. kolo:
Maleč A - H.Brod D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Karel 3:1, Novotný Pavel 3:1, Kalvoda Martin 2:2, Myška Roman 4:0, body hostů: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Ruč Tomáš 0:4, Havlíčková Aneta 1:3), Jitkov B - HB Ostrov H 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venc František 3:1, Žižka Martin 2:2, Wasserbauer Jaroslav st. 4:0, Kubát Petr 1:3, body hostů: Staněk Štěpán 3:1, Feitová Nikola 0:4, Muška Dominik 2:2, Vožická Eliška 1:3), Ledeč B - TJ ZOD Kámen 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egart Josef 4:0, Veselý Jakub 4:0, Kosprd Antonín 4:0, Jindra Leoš 2:2, body hostů: Špitálník Luboš 0:4, Güldner Lukáš 0:4, Kruntorád Zdeněk 1:3, Röhrich Karel 1:3), Přibyslav C - Jitkov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thomayer Jan 2:2, Höfer Tomáš 1:3, Šrámek Matěj 2:2, Kamarád Štěpán 0:4, body hostů: Paušíma Čeněk 1:3, Štukhejl Pavel 4:0, Kryštofek Jiří 2:2, Paušíma Milan 4:0), SK Stříbrné Hory A - H.Brod E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Tomáš 3:1, Kotil Miloslav 2:2, Pešek Karel 3:1, Dvořák Miloslav 4:0, body hostů: Bukač Jiří 0:4, Staněk Vladimír 0:4, Trtík Tomáš 1:3, Duben Bohumil 3:1), Chotěboř F - TJ Šmolovy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Martin 4:0, Pokorný Radim 3:1, Nejedlý Miroslav 1:3, Kučera Jiří 1:0, Živný Libor 2:1, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 1:3, Milichovský Jakub 1:3, Kučera Václav ml. 2:2, Hlaváč Bohumír 1:3),
2. kolo:
H.Brod D - Chotěboř F 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránek Petr 2:2, Kocman Erik 1:3, Ruč Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Sobotka Martin 2:1, Pokorný Radim 3:0, Nejedlý Miroslav 0:3, Kučera Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Šmolovy B - SK Stříbrné Hory A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 2:2, Milichovský Jakub 3:1, Kučera Václav ml. 3:1, Hlaváč Bohumír 1:3, body hostů: Kotil Miloslav 1:3, Pešek Karel 2:2, Major Petr 0:4, Dvořák Miloslav 4:0), Přibyslav C - H.Brod E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarád Prokop 4:0, Filip Jakub 3:1, Thomayer Jan 2:2, Höfer Tomáš 4:0, body hostů: Bukač Jiří 0:4, Duben Bohumil 1:3, Trtík Tomáš 0:4, Fikar Petr 2:2), Jitkov C - Ledeč B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paušíma Milan 3:1, Paušíma Čeněk 2:2, Kryštofek Jiří 1:3, Štukhejl Pavel 3:1, body hostů: Egart Josef 2:2, Veselý Jakub 3:1, Kosprd Antonín 1:3, Jindra Leoš 1:3), TJ ZOD Kámen - HB Ostrov H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špitálník Luboš 0:4, Güldner Lukáš 0:4, Röhrich Karel 1:3, Kruntorád Zdeněk 1:3, body hostů: Hitzger Marek 3:1, Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Švec Petr 3:1), Maleč A - Jitkov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 0:4, Chalupa Karel 1:1, Mejstřík Jiří 1:3, Myška Roman 3:1, Čapek Milan 1:1, body hostů: Venc František 2:2, Žižka Martin 2:2, Wasserbauer Jaroslav st. 3:1, Kubát Petr 3:1),
3. kolo:
Jitkov B - H.Brod D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venc František 3:1, Žižka Martin 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 3:1, Kubát Petr 3:1, body hostů: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 2:2, Bauer Jan 2:2, Kocman Miroslav 0:4), TJ ZOD Kámen - Maleč A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruntorád Zdeněk 3:1, Špitálník Luboš 0:4, Röhrich Karel 0:4, Holub Petr 0:4, body hostů: Chalupa Karel 3:1, Novotný Pavel 3:1, Mejstřík Jiří 3:1, Myška Roman 4:0), HB Ostrov H - Jitkov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 2:2, body hostů: Kryštofek Jiří 1:3, Štukhejl Pavel 1:3, Paušíma Čeněk 0:4, Paušíma Milan 1:3), H.Brod E - Ledeč B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukač Jiří 0:4, Trtík Tomáš 0:4, Staněk Vladimír 2:2, Duben Bohumil 2:2, body hostů: Egart Josef 4:0, Kosprd Antonín 3:1, Veselý Jakub 3:1, Krajíček Vojtěch 2:2), TJ Šmolovy B - Přibyslav C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 3:1, Milichovský Jakub 4:0, Polák Richard ml. 2:2, Kučera Václav ml. 2:2, body hostů: Šrámek Matěj 0:4, Melichar Zbyněk 0:4, Höfer Tomáš 2:2, Filip Jakub 3:1), Chotěboř F - SK Stříbrné Hory A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radim 4:0, Nejedlý Miroslav 2:2, Kučera Jiří 2:2, Sobotka Martin 4:0, body hostů: Mokrý Tomáš 0:4, Kotil Miloslav 0:4, Pešek Karel 2:2, Dvořák Miloslav 2:2),
4. kolo:
SK Stříbrné Hory A - H.Brod D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Karel 2:2, Daniel Václav 0:2, Dvořák Miloslav 3:1, Kotil Miloslav 1:3, Major Petr 1:1, body hostů: Beránek Petr 4:0, Bauer Jan 3:1, Ruč Tomáš 2:2, Kocman Erik 0:4), Přibyslav C - Chotěboř F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kerbr Zdeněk 4:0, Kamarád Prokop 2:2, Filip Jakub 2:2, Höfer Tomáš 1:3, body hostů: Živný Libor 2:2, Nejedlý Miroslav 2:2, Kučera Jiří 0:4, Sobotka Martin 3:1), Ledeč B - TJ Šmolovy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egart Josef 3:1, Šilhan Stanislav st. 0:2, Veselý Jakub 4:0, Smejkal Miroslav 4:0, Kosprd Antonín 1:1, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 2:2, Milichovský Jakub 1:3, Hlaváč Bohumír 0:4, Polák Richard ml. 1:3), HB Ostrov H - H.Brod E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Dominik 4:0, Feitová Nikola 4:0, Švec Petr 4:0, Hejkal Filip ml. 0:4, body hostů: Trtík Tomáš 1:3, Kučírek Petr 1:3, Duben Bohumil 1:3, Staněk Vladimír 1:3), Jitkov C - Maleč A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kryštofek Jiří 1:3, Jeřábek Nikolas 0:4, Štukhejl Pavel 4:0, Diviš Pavel 0:4, body hostů: Chalupa Karel 3:1, Kalvoda Martin 2:2, Mejstřík Jiří 3:1, Myška Roman 3:1), Jitkov B - TJ ZOD Kámen 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venc František 2:2, Žižka Martin 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 4:0, Kubát Petr 3:1, body hostů: Kruntorád Zdeněk 1:3, Špitálník Luboš 0:4, Güldner Lukáš 0:4, Röhrich Karel 3:1),
5. kolo:
H.Brod D - TJ ZOD Kámen 6:11 (body domácích: Beránek Petr 1:2, Kocman Erik 0:3, Bauer Jan 1:2, WO 4:4, body hostů: Kruntorád Zdeněk 3:0, Röhrich Karel 3:0, Špitálník Luboš 1:2, WO 4:4), Jitkov C - Jitkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kryštofek Jiří 2:2, Paušíma Čeněk 1:3, Paušíma Milan 1:3, Diviš Pavel 0:4, body hostů: Venc František 3:1, Kubát Petr 3:1, Žižka Martin 2:2, Wasserbauer Jaroslav st. 4:0), Maleč A - H.Brod E 18:0wo (VS,STK, body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Šmolovy B - HB Ostrov H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Václav ml. 3:1, Milichovský Jakub 3:1, Hlaváč Bohumír 1:3, Zezulák Adam 0:4, body hostů: Staněk Štěpán 3:1, Feitová Nikola 2:2, Vožická Eliška 3:1, Mušková Agáta 1:3), Chotěboř F - Ledeč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Miroslav 2:2, Kučera Jiří 2:2, Sobotka Martin 2:2, Pokorný Radim 3:1, body hostů: Veselý Jakub 3:1, Egart Josef 3:1, Šilhan Stanislav st. 1:3, Krajíček Vojtěch 0:4), SK Stříbrné Hory A - Přibyslav C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Tomáš 3:1, Sláma Zdeněk 1:3, Dvořák Miloslav 4:0, Kotil Miloslav 2:2, body hostů: Filip Jakub 2:2, Höfer Tomáš 2:2, Melichar Zbyněk 1:3, Thomayer Jan 1:3),
6. kolo:
Přibyslav C - H.Brod D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thomayer Jan 1:3, Kamarád Štěpán 1:3, Filip Jakub 2:2, Höfer Tomáš 1:3, body hostů: Bauer Jan 4:0, Zelenka Milan 3:1, Beránek Petr 4:0, Ruč Tomáš 0:4), Ledeč B - SK Stříbrné Hory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jakub 3:1, Egart Josef 1:3, Krajíček Vojtěch 1:3, Smejkal Miroslav 4:0, body hostů: Mokrý Tomáš 2:2, Sláma Zdeněk 0:4, Dvořák Miloslav 3:1, Kotil Miloslav 2:2), HB Ostrov H - Chotěboř F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mušková Agáta 0:4, Feitová Nikola 2:2, Vožická Eliška 3:1, Muška Dominik 3:1, body hostů: Sobotka Martin 4:0, Janovský Zdeněk 2:2, Rojka Matyáš 1:3, Nejedlý Miroslav 1:3), Maleč A - TJ Šmolovy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Josef 2:2, Chalupa Karel 1:3, Mejstřík Jiří 2:2, Myška Roman 2:2, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Kučera Václav ml. 3:1, Polák Richard ml. 2:2, Hlaváč Bohumír 0:4), Jitkov B - H.Brod E 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Venc František 2:1, Žižka Martin 2:1, Šumpich Jan 2:1, Kubát Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Duben Bohumil 1:3, Staněk Vladimír 2:2, Trtík Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ ZOD Kámen - Jitkov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Roman 1:3, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 1:3, Kruntorád Zdeněk 3:1, body hostů: Kryštofek Jiří 2:2, Paušíma Čeněk 2:2, Paušíma Milan 4:0, Štukhejl Pavel 2:2),
7. kolo:
Jitkov C - H.Brod D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kryštofek Jiří 2:2, Paušíma Čeněk 1:3, Paušíma Milan 3:1, Štukhejl Pavel 3:1, body hostů: Bauer Jan 1:3, Beránek Petr 4:0, Ruč Tomáš 1:3, Pánek Martin 1:3), H.Brod E - TJ ZOD Kámen 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vladimír 2:2, Trtík Tomáš 2:2, Duben Bohumil 2:2, Kučírek Petr 3:1, body hostů: Kruntorád Zdeněk 4:0, Nováček Roman 1:3, Špitálník Luboš 0:4, Röhrich Karel 2:2), TJ Šmolovy B - Jitkov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 4:0, Hlaváč Bohumír 1:3, body hostů: Žižka Martin 1:3, Venc František 1:3, Šumpich Jan 0:4, Kubát Petr 1:3), Chotěboř F - Maleč A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živný Libor 3:1, Sobotka Martin 3:0, Pokorný Radim 3:0, Nejedlý Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Chalupa Karel 1:3, Novotný Pavel 0:4, Kalvoda Martin 0:4, Čapek Milan 1:1, WO 0:2), HB Ostrov H - SK Stříbrné Hory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Štěpán 3:1, Muška Dominik 4:0, Švec Petr 2:1, Feitová Nikola 0:4, Hejkal Filip ml. 0:1, body hostů: Kotil Miloslav 1:3, Dvořák Miloslav 3:1, Mokrý Tomáš 1:3, Pešek Karel 2:2), Přibyslav C - Ledeč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Roman 0:4, Kerbr Zdeněk 3:1, Melichar Zbyněk 1:3, Kamarád Štěpán 3:1, body hostů: Smejkal Miroslav 2:2, Egart Josef 3:1, Šilhan Stanislav st. 2:2, Krajíček Vojtěch 2:2),
8. kolo:
Ledeč B - H.Brod D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egart Josef 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Veselý Jakub 4:0, Krajíček Vojtěch 4:0, body hostů: Bauer Jan 1:3, Beránek Petr 1:3, Ruč Tomáš 0:4, Kocman Erik 0:4), Přibyslav C - HB Ostrov H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarád Štěpán 1:3, Thomayer Jan 0:4, Höfer Tomáš 1:3, Filip Jakub 2:2, body hostů: Muška Dominik 4:0, Staněk Štěpán 2:2, Feitová Nikola 2:2, Švec Petr 4:0), SK Stříbrné Hory A - Maleč A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Karel 3:1, Mokrý Tomáš 4:0, Dvořák Miloslav 4:0, Kotil Miloslav 2:1, Tomas Milan 0:1, body hostů: Culka Ladislav 0:2, Chalupa Karel 0:4, Novotný Pavel 1:3, Myška Roman 1:3, Čapek Milan 1:1), Jitkov B - Chotěboř F 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žižka Martin 2:2, Venc František 0:4, Wasserbauer Jaroslav st. 0:4, Kubát Petr 2:2, body hostů: Sobotka Martin 4:0, Pokorný Radim 4:0, Kučera Jiří 2:2, Nejedlý Miroslav 2:2), TJ ZOD Kámen - TJ Šmolovy B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Roman 0:4, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 2:2, Kruntorád Zdeněk 1:3, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 3:1, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 4:0, Hlaváč Bohumír 1:3), H.Brod E - Jitkov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vladimír 3:1, Fikar Petr 1:3, Kučírek Petr 3:1, Duben Bohumil 3:1, body hostů: Paušíma Milan 2:2, Štukhejl Pavel 3:1, Paušíma Čeněk 0:4, Kryštofek Jiří 1:3),
9. kolo:
H.Brod E - H.Brod D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fikar Petr 3:1, Trtík Tomáš 2:2, Staněk Vladimír 3:1, Duben Bohumil 4:0, body hostů: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Ruč Tomáš 1:3, Pazourová Karolína 0:4), Jitkov C - TJ Šmolovy B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paušíma Milan 3:1, Paušíma Čeněk 1:3, Štukhejl Pavel 1:3, Benc Zdeněk 1:1, Diviš Pavel 0:2, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Milichovský Jakub 3:1, Kučera Václav ml. 3:1, Wasserbauer Max 0:4), Chotěboř F - TJ ZOD Kámen 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Martin 3:1, Pokorný Radim 4:0, Kučera Jiří 2:2, Nejedlý Miroslav 4:0, body hostů: Kruntorád Zdeněk 1:3, Nováček Roman 0:4, Špitálník Luboš 0:4, Röhrich Karel 2:2), Jitkov B - SK Stříbrné Hory A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venc František 1:3, Žižka Martin 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 1:3, Kubát Petr 2:2, body hostů: Kotil Miloslav 1:3, Dvořák Miloslav 4:0, Mokrý Tomáš 3:1, Pešek Karel 1:3), Maleč A - Přibyslav C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culka Ladislav 1:3, Chalupa Karel 3:1, Novotný Pavel 2:2, Myška Roman 3:1, body hostů: Melichar Zbyněk 1:3, Thomayer Jan 1:3, Filip Jakub 3:1, Höfer Tomáš 2:2), HB Ostrov H - Ledeč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Švec Petr 3:1, Feitová Nikola 2:2, body hostů: Egart Josef 2:2, Veselý Jakub 1:3, Šilhan Stanislav st. 0:2, Krajíček Vojtěch 0:4, Kosprd Antonín 0:2),
10. kolo:
H.Brod D - HB Ostrov H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 2:2, Bauer Jan 2:2, Ruč Tomáš 1:3, body hostů: Staněk Štěpán 3:1, Muška Dominik 3:1, Feitová Nikola 2:2, Švec Petr 2:0, Vožická Eliška 1:1), Maleč A - Ledeč B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Chalupa Karel 1:3, Mejstřík Jiří 0:4, Myška Roman 2:2, Čapek Milan 2:0, body hostů: Egart Josef 4:0, Smejkal Miroslav 2:2, Veselý Jakub 3:1, Jindra Leoš 2:2), Jitkov B - Přibyslav C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venc František 3:1, Žižka Martin 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 1:2, Kubát Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Kamarád Prokop 4:0, Filip Jakub 2:2, Kamarád Štěpán 0:4, Melichar Zbyněk 0:3, WO 0:1), SK Stříbrné Hory A - TJ ZOD Kámen 13:5 (C-19, čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrý Tomáš 4:0, Dvořák Miloslav 2:0, Kotil Miloslav 2:2, Sláma Zdeněk 3:1, Daniel Václav 0:2, body hostů: Kruntorád Zdeněk 1:3, Nováček Roman 0:4, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 3:1), Jitkov C - Chotěboř F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paušíma Milan 2:2, Paušíma Čeněk 2:2, Štukhejl Pavel 1:3, Kryštofek Jiří 1:3, body hostů: Kučera Jiří 2:2, Sobotka Martin 4:0, Živný Libor 2:2, Nejedlý Miroslav 2:2), TJ Šmolovy B - H.Brod E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Milichovský Jakub 4:0, Polák Richard ml. 3:0, Kučera Václav ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Staněk Vladimír 0:4, Kučírek Petr 0:4, Fikar Petr 0:4, Duben Bohumil 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Šmolovy B - H.Brod D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 2:2, Milichovský Jakub 3:1, Polák Richard ml. 2:2, Kučera Václav ml. 2:2, body hostů: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Bauer Jan 3:1, Ruč Tomáš 1:3), Chotěboř F - H.Brod E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Martin 3:1, Živný Libor 3:1, Kučera Jiří 2:2, Nejedlý Miroslav 2:2, body hostů: Kučírek Petr 1:3, Ranecký Tomáš 1:3, Staněk Vladimír 1:3, Duben Bohumil 3:1), Jitkov C - SK Stříbrné Hory A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paušíma Milan 2:2, Paušíma Čeněk 0:4, Štukhejl Pavel 2:2, Benc Zdeněk 0:4, body hostů: Mokrý Tomáš 3:1, Sláma Zdeněk 3:1, Kotil Miloslav 2:2, Dvořák Miloslav 4:0), Přibyslav C - TJ ZOD Kámen 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benc Ota 4:0, Kamarád Prokop 4:0, Filip Jakub 3:1, Kamarád Štěpán 3:1, body hostů: Špitálník Luboš 0:4, Nováček Roman 1:3, Kruntorád Zdeněk 1:3, Röhrich Karel 0:4), Ledeč B - Jitkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egart Josef 1:3, Veselý Jakub 3:0, Kosprd Antonín 2:2, Smejkal Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Žižka Martin 1:3, Venc František 1:3, Wasserbauer Jaroslav st. 1:2, Kubát Petr 2:2, WO 0:1), Maleč A - HB Ostrov H 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Miroslav 0:4, Chalupa Karel 1:3, Mejstřík Jiří 0:4, Myška Roman 2:2, body hostů: Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 2:2),
12. kolo:
H.Brod D - Maleč A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocman Erik 1:3, Beránek Petr 3:1, Kos Radim 0:4, Ruč Tomáš 2:2, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Chalupa Karel 4:0, Mejstřík Jiří 2:2, Myška Roman 3:1), HB Ostrov H - Jitkov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Dominik 4:0, Staněk Štěpán 4:0, Vožická Eliška 3:1, Švec Petr 2:0, Feitová Nikola 0:2, body hostů: Venc František 1:3, Žižka Martin 1:3, Kubát Petr 0:4, Wasserbauer Jaroslav st. 1:3), TJ ZOD Kámen - Ledeč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Roman 2:2, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 3:1, Kruntorád Zdeněk 3:1, body hostů: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 2:2, Šilhan Stanislav st. 0:2, Krajíček Vojtěch 0:4, Kosprd Antonín 1:1), Jitkov C - Přibyslav C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štukhejl Pavel 0:4, Paušíma Čeněk 0:4, Paušíma Milan 3:1, Kryštofek Jiří 2:2, body hostů: Pertl Josef 2:0, Höfer Tomáš 2:2, Kamarád Štěpán 3:1, Filip Jakub 4:0, Melichar Zbyněk 0:2), H.Brod E - SK Stříbrné Hory A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Bohumil 2:2, Kučírek Petr 1:3, Staněk Vladimír 2:2, Trtík Tomáš 2:2, body hostů: Mokrý Tomáš 3:1, Pešek Karel 3:1, Dvořák Miloslav 3:1, Kotil Miloslav 0:4), TJ Šmolovy B - Chotěboř F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 1:3, Zezulák Adam 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Kučera Václav ml. 3:1, body hostů: Živný Libor 3:1, Janovský Zdeněk 2:2, Kučera Jiří 3:1, Rojka Matyáš 4:0),
13. kolo:
Chotěboř F - H.Brod D 18:0wo (VS,STK), SK Stříbrné Hory A - TJ Šmolovy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrý Tomáš 4:0, Kotil Miloslav 0:4, Dvořák Miloslav 3:1, Sláma Zdeněk 2:2, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 1:3, Milichovský Jakub 2:2, Kučera Václav ml. 2:2, Polák Richard ml. 2:2), H.Brod E - Přibyslav C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučírek Petr 2:2, Staněk Vladimír 4:0, Ranecký Tomáš 2:2, Duben Bohumil 1:3, body hostů: Filip Jakub 2:2, Höfer Tomáš 2:2, Melichar Zbyněk 2:2, Pertl Josef 1:3), Ledeč B - Jitkov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 3:1, Kosprd Antonín 0:1, Smejkal Miroslav 3:1, Jindra Leoš 2:1, body hostů: Paušíma Milan 2:2, Štukhejl Pavel 1:3, Paušíma Čeněk 1:3, Diviš Pavel 0:4), HB Ostrov H - TJ ZOD Kámen 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 3:1, body hostů: Kruntorád Zdeněk 1:3, Nováček Roman 0:4, Špitálník Luboš 0:4, Röhrich Karel 1:3), Jitkov B - Maleč A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žižka Martin 1:3, Venc František 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 1:2, Kubát Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Chalupa Karel 3:1, Culka Ladislav 0:4, Myška Roman 2:2, Mejstřík Jiří 1:2, WO 1:0),
14. kolo:
H.Brod D - Jitkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Ruč Tomáš 1:3, Bauer Jan 3:1, body hostů: Venc František 1:3, Žižka Martin 3:1, Kubát Petr 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2), Maleč A - TJ ZOD Kámen 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Miroslav 0:4, Chalupa Karel 3:1, Mejstřík Jiří 1:3, Myška Roman 4:0, body hostů: Nováček Roman 2:2, Kruntorád Zdeněk 1:3, Špitálník Luboš 2:2, Röhrich Karel 3:1), Jitkov C - HB Ostrov H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paušíma Čeněk 0:4, Paušíma Milan 3:1, Štukhejl Pavel 0:4, Kryštofek Jiří 1:3, body hostů: Muška Dominik 4:0, Švec Petr 2:2, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 3:1), Ledeč B - H.Brod E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 4:0, Krajíček Vojtěch 1:3, Smejkal Miroslav 3:1, body hostů: Kučírek Petr 1:3, Ranecký Tomáš 2:2, Staněk Vladimír 1:3, Duben Bohumil 0:4), Přibyslav C - TJ Šmolovy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kerbr Zdeněk 2:2, Filip Jakub 2:2, Thomayer Jan 2:2, Höfer Tomáš 0:4, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 3:1, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 2:2, Polák Richard ml. 1:3), SK Stříbrné Hory A - Chotěboř F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrý Tomáš 4:0, Sláma Zdeněk 4:0, Dvořák Miloslav 2:2, Kotil Miloslav 2:2, body hostů: Živný Libor 1:3, Rojka Matyáš 1:3, Janovský Zdeněk 0:4, Joksch David 2:2),
15. kolo:
H.Brod D - SK Stříbrné Hory A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Erik 0:4, Ruč Tomáš 1:3, Beránek Petr 2:2, Bauer Jan 3:1, body hostů: Pešek Karel 2:2, Mokrý Tomáš 2:2, Kotil Miloslav 2:2, Dvořák Miloslav 4:0), Chotěboř F - Přibyslav C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Jiří 2:2, Živný Libor 1:3, Maštera Petr 0:4, Joksch David 1:3, body hostů: Šrámek Matěj 4:0, Filip Jakub 3:1, Höfer Tomáš 2:2, Thomayer Jan 3:1), TJ Šmolovy B - Ledeč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 3:1, Kučera Václav ml. 2:2, Hlaváč Bohumír 2:2, Milichovský Jakub 3:1, body hostů: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 2:2, Krajíček Vojtěch 0:4, Kosprd Antonín 0:4), H.Brod E - HB Ostrov H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vladimír 0:4, Trtík Tomáš 0:4, Duben Bohumil 0:4, Kučírek Petr 1:3, body hostů: Muška Dominik 4:0, Švec Petr 4:0, Vožická Eliška 4:0, Feitová Nikola 3:1), Maleč A - Jitkov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Milan 2:0, Chalupa Karel 1:3, Mejstřík Jiří 3:1, Myška Roman 3:1, Culka Ladislav 1:1, body hostů: Kryštofek Jiří 1:3, Paušíma Čeněk 1:3, Paušíma Milan 2:2, Štukhejl Pavel 2:2), TJ ZOD Kámen - Jitkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Roman 1:3, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 3:1, Kruntorád Zdeněk 3:1, body hostů: Žižka Martin 2:2, Venc František 1:3, Kubát Petr 3:1, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2),
16. kolo:
TJ ZOD Kámen - H.Brod D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Roman 2:2, Špitálník Luboš 2:2, Röhrich Karel 2:2, Kruntorád Zdeněk 4:0, body hostů: Kocman Erik 0:4, Bauer Jan 3:1, Pánek Martin 0:4, Beránek Petr 3:1), Jitkov B - Jitkov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venc František 3:1, Žižka Martin 0:4, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2, Kubát Petr 2:2, body hostů: Paušíma Milan 3:1, Paušíma Čeněk 1:3, Štukhejl Pavel 2:2, Kryštofek Jiří 3:1), H.Brod E - Maleč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Vladimír 2:2, Kučírek Petr 1:3, Ranecký Tomáš 4:0, Duben Bohumil 2:2, body hostů: Chalupa Karel 2:2, Novotný Pavel 0:4, Mejstřík Jiří 3:1, Myška Roman 2:2), HB Ostrov H - TJ Šmolovy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feitová Nikola 3:1, Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 3:1, Hejkal Filip ml. 2:2, body hostů: Kučera Václav ml. 3:1, Hlaváč Bohumír 1:3, Kučera Filip 0:4, Zezulák Adam 0:4), Ledeč B - Chotěboř F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jakub 4:0, Kosprd Antonín 2:2, Krajíček Vojtěch 1:3, Egart Josef 4:0, body hostů: Kučera Jiří 1:3, Janovský Zdeněk 2:2, Rojka Matyáš 2:2, Štolfa Ondřej 0:4), Přibyslav C - SK Stříbrné Hory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Höfer Tomáš 2:2, Kamarád Štěpán 2:2, Filip Jakub 3:1, Melichar Zbyněk 1:3, body hostů: Mokrý Tomáš 4:0, Sláma Zdeněk 0:1, Dvořák Miloslav 3:1, Kotil Miloslav 0:4, Pešek Karel 1:2),
17. kolo:
H.Brod D - Přibyslav C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Ruč Tomáš 4:0, Pánek Martin 1:3, body hostů: Šrámek Matěj 2:2, Kamarád Štěpán 3:1, Melichar Zbyněk 1:3, Thomayer Jan 2:2), SK Stříbrné Hory A - Ledeč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Zdeněk 3:1, Mokrý Tomáš 2:2, Dvořák Miloslav 3:1, Kotil Miloslav 0:4, body hostů: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 2:2, Kosprd Antonín 1:3, Krajíček Vojtěch 1:3), Chotěboř F - HB Ostrov H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Jiří 1:3, Janovský Zdeněk 0:4, Rojka Matyáš 0:4, Joksch David 0:4, body hostů: Staněk Štěpán 4:0, Muška Dominik 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 4:0), TJ Šmolovy B - Maleč A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Hlaváč Bohumír 1:3, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 3:1, body hostů: Chalupa Karel 1:3, Lesák Josef 1:3, Novotný Pavel 0:4, Mejstřík Jiří 2:2), H.Brod E - Jitkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duben Bohumil 0:4, Staněk Vladimír 0:4, Ranecký Tomáš 2:2, Kučírek Petr 2:2, body hostů: Venc František 2:2, Žižka Martin 4:0, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2, Kubát Petr 4:0), Jitkov C - TJ ZOD Kámen 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paušíma Milan 3:1, Paušíma Čeněk 3:1, Štukhejl Pavel 1:3, Kryštofek Jiří 2:2, body hostů: Kruntorád Zdeněk 2:2, Nováček Roman 1:3, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 3:1),
18. kolo:
H.Brod D - Jitkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruč Tomáš 0:4, Beránek Petr 4:0, Bauer Jan 3:1, Kocman Erik 1:3, body hostů: Štukhejl Pavel 1:3, Paušíma Čeněk 2:2, Benc Zdeněk 2:2, Paušíma Milan 3:1), TJ ZOD Kámen - H.Brod E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špitálník Luboš 1:3, Güldner Lukáš 0:4, Röhrich Karel 3:1, Kruntorád Zdeněk 4:0, body hostů: Staněk Vladimír 3:1, Kučírek Petr 2:2, Duben Bohumil 2:2, Fikar Milan 1:3), Jitkov B - TJ Šmolovy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žižka Martin 1:3, Venc František 1:3, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2, Kubát Petr 3:1, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 3:1, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 2:2, Wasserbauer Max 0:4), Maleč A - Chotěboř F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Milan 2:0, Chalupa Karel 3:1, Mejstřík Jiří 2:2, Myška Roman 3:1, Novotný Pavel 1:1, body hostů: Janovský Zdeněk 0:4, Živný Libor 2:2, Kučera Jiří 2:2, Maštera Petr 1:3), SK Stříbrné Hory A - HB Ostrov H 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Zdeněk 2:2, Kotil Miloslav 0:4, Dvořák Miloslav 3:1, Mokrý Tomáš 2:2, body hostů: Muška Dominik 4:0, Staněk Štěpán 3:1, Vožická Eliška 1:3, Feitová Nikola 1:3), Ledeč B - Přibyslav C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egart Josef 4:0, Veselý Jakub 4:0, Kosprd Antonín 2:2, Pelúch Roman 1:3, body hostů: Šrámek Matěj 2:2, Kamarád Štěpán 2:2, Melichar Zbyněk 0:4, Šrámek Roman 1:3),
19. kolo:
H.Brod D - Ledeč B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 3:1, Bauer Jan 2:2, Pánek Martin 0:4, body hostů: Veselý Jakub 4:0, Egart Josef 3:1, Kosprd Antonín 2:2, Jindra Leoš 2:2), HB Ostrov H - Přibyslav C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Štěpán 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 1:3, Muška Dominik 4:0, body hostů: Filip Jakub 1:3, Thomayer Jan 0:4, Kamarád Štěpán 1:3, Šrámek Matěj 2:2), Maleč A - SK Stříbrné Hory A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Culka Ladislav 0:4, Lesák Josef 0:4, Mejstřík Jiří 1:3, Myška Roman 2:2, body hostů: Mokrý Tomáš 4:0, Sláma Zdeněk 3:1, Dvořák Miloslav 4:0, Pešek Karel 2:2), Chotěboř F - Jitkov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janovský Zdeněk 2:2, Živný Libor 2:2, Kučera Jiří 2:2, Maštera Petr 0:4, body hostů: Žižka Martin 3:1, Venc František 2:2, Wasserbauer Jaroslav st. 2:2, Kubát Petr 3:1), TJ Šmolovy B - TJ ZOD Kámen 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 2:2, Kučera Václav ml. 3:1, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Filip 0:4, body hostů: Kruntorád Zdeněk 2:2, Güldner Lukáš 1:3, Špitálník Luboš 1:3, Röhrich Karel 3:1), Jitkov C - H.Brod E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Pavel 0:4, Paušíma Milan 4:0, Paušíma Čeněk 1:3, Štukhejl Pavel 3:1, body hostů: Duben Bohumil 2:2, Ranecký Tomáš 2:2, Kučírek Petr 2:2, Staněk Vladimír 2:2),
20. kolo:
H.Brod D - H.Brod E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Petr 2:2, Kocman Erik 0:4, Bauer Jan 1:3, Ruč Tomáš 1:3, body hostů: Duben Bohumil 3:1, Staněk Vladimír 3:1, Kučírek Petr 3:1, Ranecký Tomáš 3:1), TJ Šmolovy B - Jitkov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Hlaváč Bohumír 2:2, Milichovský Jakub 4:0, Kučera Václav ml. 3:1, body hostů: Paušíma Milan 2:2, Diviš Pavel 0:4, Paušíma Čeněk 0:4, Štukhejl Pavel 1:3), TJ ZOD Kámen - Chotěboř F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruntorád Zdeněk 1:0, Špitálník Luboš 2:2, Röhrich Karel 3:1, Nováček Roman 1:3, Güldner Lukáš 0:3, body hostů: Živný Libor 3:1, Janovský Zdeněk 1:3, Kučera Jiří 3:1, Maštera Petr 2:2), SK Stříbrné Hory A - Jitkov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotil Miloslav 1:2, Sláma Zdeněk 2:1, Dvořák Miloslav 4:0, Mokrý Tomáš 4:0, WO 2:0, body hostů: Venc František 0:4, Žižka Martin 0:3, Wasserbauer Jaroslav st. 1:2, Kubát Petr 2:2, WO 0:2), Přibyslav C - Maleč A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Jakub 3:1, Kamarád Štěpán 2:2, Höfer Tomáš 2:2, Šrámek Matěj 2:2, body hostů: Chalupa Karel 2:2, Lesák Josef 1:3, Mejstřík Jiří 2:2, Myška Roman 2:2), Ledeč B - HB Ostrov H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jakub 2:2, Kosprd Antonín 1:3, Jindra Leoš 0:4, Egart Josef 1:3, body hostů: Muška Dominik 4:0, Hitzger Marek 3:1, Staněk Štěpán 4:0, Feitová Nikola 1:3),
21. kolo:
HB Ostrov H - H.Brod D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muška Dominik 1:0, Vožická Eliška 3:1, Staněk Štěpán 3:1, Feitová Nikola 4:0, Hejkal Filip ml. 3:0, body hostů: Beránek Petr 2:2, Kocman Erik 0:4, Bauer Jan 0:4, Ruč Tomáš 0:4), Ledeč B - Maleč A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jakub 4:0, Kosprd Antonín 1:3, Jindra Leoš 2:2, Egart Josef 3:1, body hostů: Chalupa Karel 2:2, Lesák Josef 1:3, Novotný Pavel 0:4, Myška Roman 3:1), Přibyslav C - Jitkov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Höfer Tomáš 3:1, Šrámek Matěj 3:1, Thomayer Jan 4:0, Šrámek Roman 0:2, WO 0:3, body hostů: Šumpich Jan 0:3, Wasserbauer Jaroslav st. 1:3, Kubát Petr 2:2, Žižka Martin 1:2, WO 3:0), TJ ZOD Kámen - SK Stříbrné Hory A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruntorád Zdeněk 1:1, Nováček Roman 0:4, Röhrich Karel 2:1, Špitálník Luboš 2:2, WO 1:2, body hostů: Kotil Miloslav 1:3, Dvořák Miloslav 3:0, Sláma Zdeněk 1:2, Mokrý Tomáš 3:0, WO 2:1), Chotěboř F - Jitkov C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janovský Zdeněk 1:2, Živný Libor 2:1, Kučera Jiří 3:0, Joksch David 2:1, WO 5:0, body hostů: Paušíma Čeněk 0:4, Paušíma Milan 3:1, Štukhejl Pavel 1:3, WO 0:5), H.Brod E - TJ Šmolovy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučírek Petr 3:1, Duben Bohumil 2:2, Staněk Vladimír 2:2, Ranecký Tomáš 2:2, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 4:0, Wasserbauer Max 0:4, Kučera Václav ml. 3:1, Kučera Filip 0:4),
22. kolo:
H.Brod D - TJ Šmolovy B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocman Erik 0:4, Beránek Petr 4:0, Ruč Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Wasserbauer Jaroslav 2:1, Milichovský Jakub 2:1, Kučera Václav ml. 2:1, Hlaváč Bohumír 2:1, WO 5:0), H.Brod E - Chotěboř F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Bohumil 3:1, Ranecký Tomáš 3:1, Staněk Vladimír 3:1, Kučírek Petr 3:1, body hostů: Janovský Zdeněk 0:4, Živný Libor 3:1, Joksch David 0:4, Kučera Jiří 1:3), SK Stříbrné Hory A - Jitkov C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Zdeněk 3:1, Pešek Karel 3:1, Dvořák Miloslav 4:0, Kotil Miloslav 0:4, body hostů: Kryštofek Jiří 1:3, Paušíma Milan 3:1, Štukhejl Pavel 1:3, Paušíma Čeněk 1:3), TJ ZOD Kámen - Přibyslav C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špitálník Luboš 1:3, Kruntorád Zdeněk 1:2, Röhrich Karel 3:1, WO 1:5, body hostů: Melichar Zbyněk 1:2, Thomayer Jan 2:1, Höfer Tomáš 0:2, Filip Jakub 3:0, WO 5:1), Jitkov B - Ledeč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venc František 3:1, Žižka Martin 1:3, Wasserbauer Jaroslav st. 1:0, Kubát Petr 2:2, Šumpich Jan 0:3, body hostů: Egart Josef 1:3, Veselý Jakub 4:0, Kosprd Antonín 1:3, Jindra Leoš 3:1), HB Ostrov H - Maleč A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Štěpán 4:0, Vožická Eliška 3:1, Feitová Nikola 2:2, Švec Petr 4:0, body hostů: Lesák Josef 0:4, Chalupa Karel 0:1, Mejstřík Jiří 0:4, Myška Roman 2:2, Čapek Milan 1:2),
Regionální soutěž 3 muži
1. kolo:
Ledeč C - HB Ostrov I 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jakub 4:0, Zajíček Rostislav 3:1, Krajíček Vojtěch 4:0, Pelúch Roman 4:0, body hostů: Vožický Šimon 0:4, Hejkal Filip ml. 0:4, Machovec Jan 0:4, Mušková Agáta 1:3), TJ Šmolovy C - H.Studenec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Filip 0:4, Wasserbauer Max 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Zezulák Adam 0:4, body hostů: Culek Martin 4:0, Culek Lukáš 2:0, Lupoměský Martin ml. 4:0, Bičík Milan 4:0, Bajowský Miroslav 2:0), H.Brod F - Ledeč D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Radim 0:2, Havlíčková Aneta 3:1, Ruč Tomáš 3:1, Pazourová Karolína 3:1, Sommerová Natalie 0:2, body hostů: Ouřada Jonáš 2:2, Machyán Jiří 1:3, Cihlář Jan 2:2, Komárek Vladimír 2:2), Mírovka - Jitkov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chroustovský Antonín 4:0, Havel Ladislav 2:2, Prchal Petr 2:2, Výboch Jaromír 2:2, body hostů: Benc Zdeněk 3:1, Jeřábek Nikolas 0:4, Šumpich Jan 3:1, Diviš Pavel 0:4), Přibyslav D - SK Stříbrné Hory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehno Lukáš 1:3, Šrámek Matěj 2:2, Flekal Jakub 0:4, Šrámek Roman 3:1, body hostů: Tomas Milan 1:3, Daniel Václav 3:1, Sláma Zdeněk 4:0, Major Petr 2:2),
2. kolo:
Jitkov D - Přibyslav D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Pavel 2:2, Šumpich Jan 3:1, Ehrlerová Markéta 0:4, Čejka Martin 0:4, body hostů: Šrámek Roman 4:0, Moštěk Josef 2:2, Stehno Lukáš 3:1, Flekal Jakub 2:2), Ledeč D - Mírovka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišta Ondřej 3:1, Ouřada Jonáš 1:3, Komárek Vladimír 1:3, Cihlář Jan 0:4, body hostů: Výboch Jaromír 3:1, Prchal Petr 2:2, Chroustovský Antonín 4:0, Havel Ladislav 2:2), H.Studenec B - H.Brod F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bičík Milan 2:2, Culek Lukáš 4:0, Culek Martin 4:0, Lupoměský Martin ml. 2:0, Bajowský Miroslav 2:0, body hostů: Žáček Michal 0:4, Blažek Filip 1:3, Pazourová Karolína 0:4, Ruč Tomáš 1:3), HB Ostrov I - TJ Šmolovy C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machovec Jan 3:1, Hejkal Filip ml. 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Vožická Eliška 2:0, Feitová Nikola 2:0, body hostů: Hlaváč Bohumír 3:1, Jablonský Ondřej 0:4, Wasserbauer Max 0:4, Zezulák Adam 0:4), Chotěboř G - Ledeč C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maštera Petr 1:3, Joksch David 1:3, Nedbal Patrik 0:4, Rojka Matyáš 2:2, body hostů: Jindra Leoš 3:1, Pelúch Roman 1:3, Veselý Jakub 4:0, Krajíček Vojtěch 4:0),
3. kolo:
TJ Šmolovy C - Chotěboř G 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Bohumír 2:2, Wasserbauer Max 0:4, Zezulák Adam 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, body hostů: Rojka Matyáš 4:0, Janovský Zdeněk 4:0, Štolfa Ondřej 3:1, Jun Rudolf 3:1), H.Brod F - HB Ostrov I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíčková Aneta 2:2, Ruč Tomáš 3:1, Pazourová Karolína 3:1, Sommerová Natalie 0:4, body hostů: Mušková Agáta 1:3, Muška Dominik 4:0, Machovec Jan 1:3, Hejkal Filip ml. 2:2), Mírovka - H.Studenec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chroustovský Antonín 3:1, Havel Ladislav 1:3, Kafka Pavel 1:3, Bernas Daniel 1:2, Výboch Jaromír 1:0, body hostů: Lupoměský Martin ml. 1:3, Culek Martin 3:1, Bajowský Miroslav 2:2, Culek Lukáš 3:1), Přibyslav D - Ledeč D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Matěj 4:0, Šrámek Roman 4:0, Moštěk Josef 2:2, Kamarád Štěpán 4:0, body hostů: Ouřada Jonáš 1:3, Machyán Martin 0:4, Komárek Vladimír 0:4, Cihlář Jan 1:3), SK Stříbrné Hory B - Jitkov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muhlfait Antonín 3:1, Jadrná Kateřina 0:2, Major Petr 3:1, Sláma Zdeněk 4:0, Daniel Václav 1:1, body hostů: Jeřábek Nikolas 1:3, Ehrlerová Markéta 1:3, Diviš Pavel 0:4, Šumpich Jan 3:1),
4. kolo:
Ledeč D - SK Stříbrné Hory B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouřada Jonáš 1:3, Cihlář Jan 0:4, Mišta Ondřej 1:3, Machyán Jiří 0:4, body hostů: Tomas Milan 2:2, Daniel Václav 2:0, Sláma Zdeněk 4:0, Major Petr 4:0, Muhlfait Antonín 2:0), H.Studenec B - Přibyslav D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Culek Lukáš 3:1, Bajowský Miroslav 3:1, Lupoměský Martin ml. 2:2, Bičík Milan 1:3, body hostů: Kamarád Štěpán 3:1, Stehno Lukáš 0:4, Moštěk Josef 1:3, Thomayer Jan 3:1), HB Ostrov I - Mírovka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejkal Filip ml. 2:2, Slavík Ondřej 0:4, Muška Dominik 3:1, Feitová Nikola 4:0, body hostů: Bernas Jiří 1:3, Havel Ladislav 1:3, Chroustovský Antonín 1:1, Kafka Pavel 2:2, Svoboda Josef 2:0), Chotěboř G - H.Brod F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Zdeněk 4:0, Rojka Matyáš 3:1, Štolfa Ondřej 2:2, Maštera Petr 3:1, body hostů: Trtík Tomáš 3:1, Kocman Erik 0:4, Havlíčková Aneta 0:4, Pazourová Karolína 1:3), Ledeč C - TJ Šmolovy C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajíček Vojtěch 4:0, Pelúch Roman 4:0, Zajíček Rostislav 3:1, Jindra Leoš 4:0, body hostů: Wasserbauer Max 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Prchal Vojtěch 0:4, Zezulák Adam 1:3),
5. kolo:
H.Brod F - Ledeč C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žáček Michal 1:0, Havlíčková Aneta 1:2, Pazourová Karolína 1:2, Blažek Filip 1:2, Sommerová Natalie 0:2, WO 5:0, body hostů: Laudát Václav 0:4, Krajíček Vojtěch 4:0, Pelúch Roman 4:0, WO 0:5), Mírovka - Chotěboř G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chroustovský Antonín 4:0, Havel Ladislav 0:4, Prchal Petr 0:4, Staněk Vladimír 1:3, body hostů: Janovský Zdeněk 3:1, Rojka Matyáš 3:1, Joksch David 3:1, Štolfa Ondřej 2:2), Přibyslav D - HB Ostrov I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Matěj 3:1, Kamarád Štěpán 3:1, Moštěk Josef 3:1, Šrámek Roman 4:0, body hostů: Machovec Jan 0:4, Slavík Filip 0:4, Mušková Agáta 0:2, Hejkal Filip ml. 1:3, Muška Dominik 2:0), SK Stříbrné Hory B - H.Studenec B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomas Milan 1:3, Daniel Václav 0:4, Major Petr 0:4, Pešek Karel 2:2, body hostů: Lupoměský Martin ml. 3:1, Bajowský Miroslav 2:0, Culek Martin 4:0, Culek Lukáš 4:0, Bičík Milan 0:2), Jitkov D - Ledeč D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumpich Jan 3:1, Diviš Pavel 1:3, Čejka Martin 1:3, Jeřábek Nikolas 0:2, Ehrlerová Markéta 0:2, body hostů: Komárek Vladimír 3:1, Cihlář Jan 3:1, Mišta Ondřej 4:0, Nekola Jaroslav 1:3),
6. kolo:
H.Studenec B - Jitkov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lupoměský Martin ml. 4:0, Bičík Milan 1:3, Culek Martin 4:0, Bajowský Miroslav 4:0, body hostů: Benc Zdeněk 1:3, Jeřábek Nikolas 0:4, Diviš Pavel 1:3, Šumpich Jan 1:3), HB Ostrov I - SK Stříbrné Hory B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pintar Adam 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Machovec Jan 2:2, Hejkal Filip ml. 2:2, body hostů: Pešek Karel 4:0, Major Petr 2:2, Tomas Milan 3:1, Daniel Václav 3:1), Chotěboř G - Přibyslav D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joksch David 2:2, Rojka Matyáš 2:2, Štolfa Ondřej 2:2, Janovský Zdeněk 3:1, body hostů: Kamarád Štěpán 4:0, Šrámek Matěj 3:1, Moštěk Josef 0:4, Šrámek Roman 0:4), Ledeč C - Mírovka 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajíček Vojtěch 3:1, Jindra Leoš 1:3, Zajíček Rostislav 1:3, Kosprd Antonín 1:3, body hostů: Výboch Jaromír 3:1, Hušek Jiří 1:3, Kafka Pavel 2:2, Chroustovský Antonín 4:0), TJ Šmolovy C - H.Brod F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zezulák Adam 0:3, Jablonský Ondřej 0:3, Hlaváč Jan 3:0, Prchal Vojtěch 1:2, WO 5:0, body hostů: Žáček Michal 3:1, Pazourová Karolína 3:1, Sommerová Natalie 2:2, WO 0:5),
7. kolo:
Mírovka - TJ Šmolovy C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Josef 3:1, Prchal Petr 3:1, Kafka Pavel 4:0, Bernas Jiří 4:0, body hostů: Wasserbauer Max 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Prchal Vojtěch 0:4, Hlaváč Jan 2:2), Přibyslav D - Ledeč C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarád Štěpán 1:3, Šrámek Matěj 2:2, Šrámek Roman 1:3, Moštěk Josef 0:4, body hostů: Kosprd Antonín 4:0, Jindra Leoš 2:2, Zajíček Rostislav 3:0, Krajíček Vojtěch 3:1, Laudát Václav 0:1), SK Stříbrné Hory B - Chotěboř G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomas Milan 1:3, Daniel Václav 1:3, Major Petr 0:4, Pešek Karel 3:1, body hostů: Janovský Zdeněk 3:1, Rojka Matyáš 4:0, Štolfa Ondřej 1:3, Joksch David 3:1), Jitkov D - HB Ostrov I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Nikolas 0:2, Šumpich Jan 4:0, Benc Zdeněk 3:1, Diviš Pavel 3:1, Ehrlerová Markéta 0:2, body hostů: Feitová Nikola 3:1, Mušková Agáta 1:3, Hejkal Filip ml. 1:3, Slavík Ondřej 1:3), Ledeč D - H.Studenec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišta Ondřej 1:3, Cihlář Jan 1:1, Nekola Jaroslav 1:3, Machyán Jiří 1:3, Komárek Vladimír 0:2, body hostů: Culek Lukáš 4:0, Bičík Milan 0:4, Culek Martin 4:0, Bajowský Miroslav 4:0),
8. kolo:
HB Ostrov I - Ledeč D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mušková Agáta 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Machovec Jan 4:0, Hejkal Filip ml. 3:1, body hostů: Machyán Jiří 2:2, Nekola Jaroslav 1:3, Komárek Vladimír 1:3, Cihlář Jan 3:1), Chotěboř G - Jitkov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maštera Petr 3:1, Štolfa Ondřej 2:2, Joksch David 4:0, Janovský Zdeněk 4:0, body hostů: Benc Zdeněk 1:3, Čejka Martin 0:4, Šumpich Jan 2:2, Diviš Pavel 0:4), Ledeč C - SK Stříbrné Hory B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Leoš 4:0, Krajíček Vojtěch 3:1, Kosprd Antonín 4:0, Zajíček Rostislav 4:0, body hostů: Daniel Václav 0:4, Muhlfait Antonín 0:4, Pešek Karel 1:3, Major Petr 0:4), TJ Šmolovy C - Přibyslav D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prchal Vojtěch 0:4, Zezulák Adam 0:4, Wasserbauer Max 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, body hostů: Moštěk Josef 4:0, Kamáradová Helena 4:0, Stehno Lukáš 4:0, Flekal Jakub 4:0), H.Brod F - Mírovka 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Michal 0:4, Kocman Erik 0:4, Trtík Tomáš 1:3, Pazourová Karolína 0:4, body hostů: Havel Ladislav 2:0, Chroustovský Antonín 3:1, Výboch Jaromír 4:0, Kafka Pavel 4:0, Matějovský Roman 2:0),
9. kolo:
Přibyslav D - H.Brod F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamáradová Helena 3:1, Flekal Jakub 1:3, Moštěk Josef 3:1, Šrámek Roman 3:1, body hostů: Sommerová Natalie 0:2, Havlíčková Aneta 1:3, Trtík Tomáš 4:0, Kocman Erik 1:3, Žáček Michal 0:2), SK Stříbrné Hory B - TJ Šmolovy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomas Milan 3:1, Musilová Veronika 1:3, Roubínek Lukáš 3:1, Pivoňka Stanislav 3:1, body hostů: Kučera Filip 1:3, Hlaváč Bohumír 4:0, Prchal Vojtěch 1:3, Wasserbauer Max 0:4), Jitkov D - Ledeč C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benc Zdeněk 2:2, Jeřábek Nikolas 0:4, Šumpich Jan 1:3, Diviš Pavel 0:4, body hostů: Jindra Leoš 4:0, Kosprd Antonín 4:0, Pelúch Roman 2:2, Laudát Václav 3:1), Ledeč D - Chotěboř G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Vladimír 0:4, Cihlář Jan 1:3, Mišta Ondřej 2:2, Nekola Jaroslav 0:4, body hostů: Janovský Zdeněk 3:1, Štolfa Ondřej 2:2, Joksch David 4:0, Maštera Petr 4:0), H.Studenec B - HB Ostrov I 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Martin 4:0, Bureš David 1:3, Culek Lukáš 2:0, Bajowský Miroslav 3:1, Bičík Milan 0:2, body hostů: Feitová Nikola 3:1, Hejkal Filip ml. 1:3, Mušková Agáta 0:4, Machovec Jan 2:2),
10. kolo:
Chotěboř G - H.Studenec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rojka Matyáš 2:2, Štolfa Ondřej 0:4, Joksch David 1:3, Živný Libor 4:0, body hostů: Lupoměský Martin ml. 2:2, Culek Martin 3:1, Culek Lukáš 3:1, Bičík Milan 0:1, Bajowský Miroslav 1:2), Ledeč C - Ledeč D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelúch Roman 3:1, Veselý Jakub 4:0, Zajíček Rostislav 3:1, Jindra Leoš 3:1, body hostů: Machyán Jiří 0:4, Ouřada Jonáš 0:4, Mišta Ondřej 2:2, Komárek Vladimír 1:3), TJ Šmolovy C - Jitkov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zezulák Adam 1:3, Jablonský Ondřej 1:3, Prchal Vojtěch 1:3, Hlaváč Bohumír 4:0, body hostů: Šumpich Jan 3:1, Čejka Martin 3:1, Jeřábek Nikolas 0:4, Diviš Pavel 3:1), SK Stříbrné Hory B - H.Brod F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Major Petr 4:0, Muhlfait Antonín 3:0, Roubínek Lukáš 1:3, Musilová Veronika 0:4, Tomas Milan 1:0, body hostů: Havlíčková Aneta 2:2, Sommerová Natalie 1:3, Pazourová Karolína 2:2, Žáček Michal 2:2), Mírovka - Přibyslav D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výboch Jaromír 2:2, Chroustovský Antonín 4:0, Hušek Jiří 2:2, Kafka Pavel 2:2, body hostů: Kamarád Štěpán 3:1, Šrámek Matěj 1:3, Moštěk Josef 0:4, Šrámek Roman 2:2),
11. kolo:
Mírovka - SK Stříbrné Hory B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Pavel 3:1, Chroustovský Antonín 4:0, Výboch Jaromír 3:1, Havel Ladislav 4:0, body hostů: Major Petr 0:4, Pešek Karel 2:2, Tomas Milan 0:4, Daniel Václav 0:4), Jitkov D - H.Brod F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Pavel 3:1, Šumpich Jan 3:1, Jeřábek Nikolas 0:4, Škaryd Miroslav 0:1, Benc Zdeněk 2:1, body hostů: Trtík Tomáš 4:0, Pazourová Karolína 1:3, Žáček Michal 1:3, Blažek Filip 2:2), Ledeč D - TJ Šmolovy C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mišta Ondřej 4:0, Cihlář Jan 2:2, Komárek Vladimír 2:2, WO 0:5, body hostů: Hlaváč Bohumír 2:1, Hlaváč Jan 2:1, Prchal Vojtěch 0:3, Zezulák Adam 0:3, WO 5:0), H.Studenec B - Ledeč C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupoměský Martin ml. 2:2, Culek Lukáš 3:1, Culek Martin 4:0, Bajowský Miroslav 1:2, Bičík Milan 0:1, body hostů: Kosprd Antonín 2:2, Zajíček Rostislav 3:1, Pelúch Roman 0:4, Jindra Leoš 1:1, Laudát Václav 0:2), HB Ostrov I - Chotěboř G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Machovec Jan 0:4, Hejkal Filip ml. 3:1, Muška Dominik 4:0, body hostů: Joksch David 2:2, Rojka Matyáš 2:2, Štolfa Ondřej 2:2, Janovský Zdeněk 3:1),
12. kolo:
HB Ostrov I - Ledeč C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vladimír 0:4, Machovec Jan 2:2, Hejkal Filip ml. 2:2, Slavík Ondřej 0:4, body hostů: Pelúch Roman 2:2, Jindra Leoš 3:1, Kosprd Antonín 4:0, Zajíček Rostislav 3:1), H.Studenec B - TJ Šmolovy C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lupoměský Martin ml. 4:0, Bičík Milan 2:2, Culek Lukáš 4:0, Bajowský Miroslav 2:0, Culek Martin 2:0, body hostů: Prchal Vojtěch 0:4, Wasserbauer Max 0:4, Hlaváč Bohumír 1:3, Hlaváč Jan 1:3), Ledeč D - H.Brod F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cihlář Jan 4:0, Ouřada Jonáš 3:1, Komárek Vladimír 2:2, Pelúch Roman 4:0, body hostů: Žáček Michal 2:2, Doležal Antonin 1:3, Pazourová Karolína 0:4, Sommerová Natalie 0:4), Jitkov D - Mírovka 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benc Zdeněk 2:2, Čejka Martin 0:4, Diviš Pavel 1:3, Šumpich Jan 0:4, body hostů: Chroustovský Antonín 4:0, Výboch Jaromír 3:1, Kafka Pavel 4:0, Havel Ladislav 2:2), SK Stříbrné Hory B - Přibyslav D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Major Petr 1:3, Pešek Karel 4:0, Tomas Milan 2:2, Daniel Václav 2:2, body hostů: Moštěk Josef 2:2, Kamáradová Helena 0:4, Šrámek Roman 2:2, Thomayer Jan 3:1),
13. kolo:
Přibyslav D - Jitkov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehno Lukáš 3:1, Flekal Jakub 1:3, Moštěk Josef 3:1, Šrámek Roman 4:0, body hostů: Diviš Pavel 2:2, Šumpich Jan 2:2, Čejka Martin 1:3, Jeřábek Nikolas 0:4), Mírovka - Ledeč D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chroustovský Antonín 4:0, Hušek Jiří 4:0, Výboch Jaromír 4:0, Havel Ladislav 3:1, body hostů: Panský Patrik 0:4, Nekola Jaroslav 0:4, Pelúch Roman 0:4, Cihlář Jan 1:3), H.Brod F - H.Studenec B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Michal 1:3, Doležal Antonin 0:4, Sommerová Natalie 0:4, Havlíčková Aneta 1:3, body hostů: Lupoměský Martin ml. 4:0, Bičík Milan 2:2, Culek Lukáš 4:0, Culek Martin 4:0), TJ Šmolovy C - HB Ostrov I 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zezulák Adam 1:3, Wasserbauer Max 0:4, Hlaváč Bohumír 3:1, Prchal Vojtěch 2:2, body hostů: Pintar Adam 1:3, Machovec Jan 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Hejkal Filip ml. 4:0), Ledeč C - Chotěboř G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Leoš 1:3, Mišta Ondřej 1:2, Kosprd Antonín 2:2, Zajíček Rostislav 4:0, Laudát Václav 0:1, body hostů: Rojka Matyáš 3:1, Joksch David 3:1, Štolfa Ondřej 1:3, Bouchner Josef 1:3),
14. kolo:
Chotěboř G - TJ Šmolovy C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rojka Matyáš 4:0, Joksch David 4:0, Štolfa Ondřej 3:1, Bouchner Josef 3:1, body hostů: Hlaváč Bohumír 2:2, Kučera Filip 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Zezulák Adam 0:4), HB Ostrov I - H.Brod F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 1:3, Machovec Jan 4:0, Mušková Agáta 2:2, Hejkal Filip ml. 3:1, body hostů: Žáček Michal 2:2, Doležal Antonin 1:3, Novák Petr 0:4, Trtík Tomáš 3:1), H.Studenec B - Mírovka 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lupoměský Martin ml. 1:3, Culek Martin 1:3, Culek Lukáš 3:1, Bajowský Miroslav 1:3, body hostů: Výboch Jaromír 3:1, Chroustovský Antonín 3:1, Kafka Pavel 1:3, Matějovský Roman 3:0, Havel Ladislav 0:1), Ledeč D - Přibyslav D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Jan 2:2, Komárek Vladimír 0:4, Pelúch Roman 3:1, Nekola Jaroslav 1:3, body hostů: Moštěk Josef 2:2, Šrámek Matěj 4:0, Šrámek Roman 3:1, Flekal Jakub 1:3), Jitkov D - SK Stříbrné Hory B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škaryd Miroslav 0:4, Čejka Martin 1:3, Benc Zdeněk 4:0, Diviš Pavel 3:1, body hostů: Musilová Veronika 1:3, Daniel Václav 3:1, Tomas Milan 2:2, Major Petr 2:2),
15. kolo:
SK Stříbrné Hory B - Ledeč D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomas Milan 2:2, Major Petr 2:2, Muhlfait Antonín 2:2, Daniel Václav 2:2, body hostů: Cihlář Jan 4:0, Pelúch Roman 4:0, Machyán Jiří 0:4, Komárek Vladimír 0:4), Přibyslav D - H.Studenec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Matěj 1:3, Stehno Lukáš 1:1, Moštěk Josef 1:3, Šrámek Roman 1:3, Flekal Jakub 0:2, body hostů: Bičík Milan 1:3, Lupoměský Martin ml. 3:1, Culek Lukáš 4:0, Culek Martin 4:0), Mírovka - HB Ostrov I 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výboch Jaromír 3:1, Bernas Jiří 3:1, Havel Ladislav 3:1, Kafka Pavel 3:1, body hostů: Pintar Adam 0:4, Staněk Vladimír 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Hejkal Filip ml. 4:0), H.Brod F - Chotěboř G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trtík Tomáš 4:0, Pazourová Karolína 3:1, Havlíčková Aneta 0:4, Doležal Antonin 2:2, body hostů: Štolfa Ondřej 2:2, Bouchner Josef 3:1, Krejčík Josef 1:3, Nedbal Patrik 1:3), TJ Šmolovy C - Ledeč C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváč Jan 0:3, Prchal Vojtěch 0:2, Hlaváč Bohumír 0:3, Jablonský Ondřej 0:3, Zezulák Adam 0:1, WO 5:0, body hostů: Mišta Ondřej 4:0, Krajíček Vojtěch 4:0, Kosprd Antonín 4:0, WO 0:5),
16. kolo:
Ledeč C - H.Brod F 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jindra Leoš 3:0, Laudát Václav 2:1, Zajíček Rostislav 2:1, WO 3:3, body hostů: Trtík Tomáš 2:1, Novák Petr 0:3, Pazourová Karolína 0:3, WO 3:3), Chotěboř G - Mírovka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouchner Josef 0:4, Rojka Matyáš 3:1, Joksch David 4:0, Štolfa Ondřej 1:3, body hostů: Havel Ladislav 1:3, Výboch Jaromír 2:2, Chroustovský Antonín 2:2, Matějovský Roman 3:1), HB Ostrov I - Přibyslav D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mušková Agáta 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Hejkal Filip ml. 2:2, Staněk Vladimír 0:4, body hostů: Thomayer Jan 3:1, Moštěk Josef 3:1, Melichar Zbyněk 4:0, Šrámek Matěj 4:0), H.Studenec B - SK Stříbrné Hory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lupoměský Martin ml. 4:0, Culek Lukáš 4:0, Culek Martin 4:0, Bajowský Miroslav 2:0, Bičík Milan 0:2, body hostů: Tomas Milan 1:3, Pešek Karel 1:3, Major Petr 0:4, Musil Daniel 0:4), Ledeč D - Jitkov D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelúch Roman 3:1, Panský Patrik 1:3, Cihlář Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Benc Zdeněk 1:2, Šumpich Jan 3:0, Čejka Martin 1:2, Jeřábek Nikolas 0:3, WO 5:0),
17. kolo:
Jitkov D - H.Studenec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Martin 1:3, Diviš Pavel 1:1, Šumpich Jan 1:3, Škaryd Miroslav 0:4, Jeřábek Nikolas 1:1, body hostů: Culek Martin 4:0, Bičík Milan 1:3, Culek Lukáš 3:1, Bajowský Miroslav 4:0), SK Stříbrné Hory B - HB Ostrov I 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Major Petr 1:3, Daniel Václav 1:3, Musilová Veronika 0:4, Tomas Milan 0:2, Muhlfait Antonín 1:1, body hostů: Hejkal Filip ml. 4:0, Mušková Agáta 1:3, Vožická Eliška 4:0, Muška Dominik 4:0), Přibyslav D - Chotěboř G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Matěj 4:0, Stehno Lukáš 2:2, Šrámek Roman 2:2, Moštěk Josef 1:3, body hostů: Bouchner Josef 2:2, Rojka Matyáš 2:2, Joksch David 3:1, Krejčík Josef 0:4), Mírovka - Ledeč C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výboch Jaromír 2:1, Matějovský Roman 3:0, Kafka Pavel 1:1, Chroustovský Antonín 3:0, Havel Ladislav 1:0, WO 5:0, body hostů: Jindra Leoš 0:4, Krajíček Vojtěch 2:2, Zajíček Rostislav 0:4, WO 0:5), H.Brod F - TJ Šmolovy C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Aneta 4:0, Žáček Michal 3:1, Doležal Antonin 4:0, Kocourerk Stanislav 3:1, body hostů: Wasserbauer Max 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Zezulák Adam 0:4, Prchal Vojtěch 2:2),
18. kolo:
TJ Šmolovy C - Mírovka 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Jan 2:2, Prchal Vojtěch 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Zezulák Adam 0:4, body hostů: Prchal Petr 3:1, Hušek Jiří 4:0, Kafka Pavel 4:0, Havel Ladislav 3:1), Ledeč C - Přibyslav D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajíček Vojtěch 4:0, Jindra Leoš 4:0, Laudát Václav 0:4, Zajíček Rostislav 3:1, body hostů: Moštěk Josef 2:2, Šrámek Roman 1:3, Melichar Zbyněk 1:3, Flekal Jakub 1:3), Chotěboř G - SK Stříbrné Hory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joksch David 4:0, Rojka Matyáš 4:0, Bouchner Josef 4:0, Krejčík Josef 2:2, body hostů: Tomas Milan 1:3, Musilová Veronika 0:4, Daniel Tomáš 0:4, Muhlfait Antonín 1:3), HB Ostrov I - Jitkov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machovec Jan 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Hejkal Filip ml. 4:0, Mušková Agáta 0:4, body hostů: Benc Zdeněk 3:1, Čejka Martin 1:3, Diviš Pavel 3:1, Šumpich Jan 3:1), H.Studenec B - Ledeč D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bičík Milan 1:3, Culek Martin 4:0, Bajowský Miroslav 4:0, Lupoměský Martin ml. 4:0, body hostů: Cihlář Jan 1:3, Pelúch Roman 1:3, Mišta Ondřej 1:3, Machyán Jiří 0:4),
19. kolo:
Ledeč D - HB Ostrov I 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelúch Roman 3:1, Machyán Jiří 1:3, Komárek Vladimír 1:3, Cihlář Jan 3:1, body hostů: Hejkal Filip ml. 4:0, Machovec Jan 2:2, Slavík Ondřej 1:3, Staněk Vladimír 1:3), Jitkov D - Chotěboř G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benc Zdeněk 0:4, Šumpich Jan 1:3, Čejka Martin 0:4, Diviš Pavel 2:2, body hostů: Joksch David 4:0, Rojka Matyáš 4:0, Štolfa Ondřej 2:2, Bouchner Josef 3:1), SK Stříbrné Hory B - Ledeč C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Muhlfait Antonín 0:3, Tomas Milan 0:2, Major Petr 0:3, Musilová Veronika 0:3, WO 6:0, body hostů: Jindra Leoš 4:0, Zajíček Rostislav 4:0, Laudát Václav 3:0, WO 0:6), Přibyslav D - TJ Šmolovy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moštěk Josef 3:1, Flekal Jakub 2:2, Šrámek Roman 3:1, Kamáradová Helena 2:2, body hostů: Hlaváč Bohumír 2:2, Hlaváč Jan 4:0, Kučera Filip 0:4, Jablonský Ondřej 0:4), Mírovka - H.Brod F 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Ladislav 3:0, Kafka Pavel 3:0, Chroustovský Antonín 3:0, Hušek Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Žáček Michal 0:4, Doležal Antonin 0:4, Novák Petr 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
H.Brod F - Přibyslav D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Antonin 1:3, Král Ondřej 0:4, Kocourek Stanislav 0:4, Novák Petr 0:4, body hostů: Kamarád Štěpán 4:0, Šrámek Matěj 4:0, Flekal Jakub 3:1, Šrámek Roman 4:0), TJ Šmolovy C - SK Stříbrné Hory B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Filip 1:3, Zezulák Adam 1:3, Prchal Vojtěch 0:4, Wasserbauer Max 0:4, body hostů: Pešek Karel 4:0, Tomas Milan 4:0, Musil Daniel 4:0, Musilová Veronika 2:2), Ledeč C - Jitkov D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajíček Vojtěch 4:0, Jindra Leoš 3:1, Zajíček Rostislav 4:0, WO 0:5, body hostů: Diviš Pavel 0:3, Šumpich Jan 0:3, Benc Zdeněk 1:2, Čejka Martin 0:3, WO 5:0), Chotěboř G - Ledeč D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rojka Matyáš 4:0, Štolfa Ondřej 3:1, Joksch David 4:0, Bouchner Josef 3:1, body hostů: Mišta Ondřej 2:2, Panský Patrik 0:4, Komárek Vladimír 0:4, Cihlář Jan 0:4), HB Ostrov I - H.Studenec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Dominik 4:0, Slavík Ondřej 0:4, Hejkal Filip ml. 2:2, Mušková Agáta 0:4, body hostů: Lupoměský Martin ml. 2:2, Bajowský Miroslav 2:2, Culek Martin 3:1, Culek Lukáš 3:1),
21. kolo:
H.Studenec B - Chotěboř G 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Culek Lukáš 2:1, Culek Martin 1:1, Bajowský Miroslav 2:1, Lupoměský Martin ml. 1:2, Bičík Milan 0:1, WO 5:0, body hostů: Joksch David 1:3, Rojka Matyáš 4:0, Bouchner Josef 1:3, WO 0:5), Ledeč D - Ledeč C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mišta Ondřej 1:2, Panský Patrik 0:3, Komárek Vladimír 0:3, Machyán Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kosprd Antonín 4:0, Jindra Leoš 3:1, Laudát Václav 4:0, WO 0:5), Jitkov D - TJ Šmolovy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Martin 1:3, Šumpich Jan 2:2, Benc Zdeněk 3:1, Diviš Pavel 3:1, body hostů: Kučera Václav 0:4, Prchal Vojtěch 1:3, Hlaváč Bohumír 4:0, Hlaváč Jan 2:2), H.Brod F - SK Stříbrné Hory B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trtík Tomáš 4:0, Doležal Antonin 1:3, Novák Petr 1:3, WO 0:4, body hostů: Muhlfait Antonín 2:1, Pešek Karel 2:1, Musilová Veronika 0:3, Musil Daniel 2:1, WO 4:0), Přibyslav D - Mírovka 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Zbyněk 1:3, Moštěk Josef 0:4, Šrámek Roman 1:3, WO 0:5, body hostů: Matějovský Roman 3:0, Havel Ladislav 1:2, Hušek Jiří 3:0, Kafka Pavel 3:0, WO 5:0),
22. kolo:
SK Stříbrné Hory B - Mírovka 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomas Milan 0:4, Daniel Václav 1:2, Pešek Karel 1:2, Major Petr 0:4, Muhlfait Antonín 0:1, WO 1:0, body hostů: Chroustovský Antonín 4:0, Výboch Jaromír 3:1, Havel Ladislav 3:1, Matějovský Roman 3:0, WO 0:1), H.Brod F - Jitkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trtík Tomáš 4:0, Žáček Michal 2:2, Kocourek Stanislav 1:3, Doležal Antonin 1:3, body hostů: Šumpich Jan 3:1, Diviš Pavel 3:1, Čejka Martin 2:2, Škaryd Miroslav 0:4), TJ Šmolovy C - Ledeč D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prchal Vojtěch 0:4, Zezulák Adam 0:4, Jablonský Ondřej 0:4, Wasserbauer Max 0:4, body hostů: Mišta Ondřej 4:0, Pelúch Roman 4:0, Cihlář Jan 4:0, Komárek Vladimír 4:0), Ledeč C - H.Studenec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Leoš 2:2, Krajíček Vojtěch 1:3, Zajíček Rostislav 4:0, Laudát Václav 0:1, WO 0:3, body hostů: Lupoměský Martin ml. 0:3, Culek Martin 2:1, Culek Lukáš 2:1, Bajowský Miroslav 2:2, WO 3:0), Chotěboř G - HB Ostrov I 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rojka Matyáš 3:1, Bouchner Josef 0:4, Štolfa Ondřej 2:2, Krejčík Josef 1:3, body hostů: Muška Dominik 4:0, Vožická Eliška 3:1, Mušková Agáta 1:3, Hejkal Filip ml. 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy