Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor muži I.
12. kolo:
SK Miletín A - So Libáň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychtera Daniel 3:1, Hladký Karel 3:1, Fof Ladislav 0:4, Balihar Jan 1:3, body hostů: Vaníček Jiří 2:2, Horák Vlastimil 3:1, Verner Pavel 2:2, Horák Robert 2:2), TJ L. Bělohrad B - TJ Nová Paka C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Milan 2:2, Fejfar Zdeněk 3:1, Ordáň Martin 1:3, Zívr Pavel 1:3, body hostů: Růžek Roman 2:2, Virag Miroslav 4:0, Stoklas Horst 0:4, Kadavý Šimon 3:1), So Rovensko A - TJ Jičín B -:-, Ji Hořice A - So Radim A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Petr 1:3, Štěpánek Zdeněk 2:2, Kvapil Antonín 3:0, Vzorek Rudolf 4:0, WO 1:0, body hostů: Breuer Jan 1:3, Stříbrný Karel 2:2, Myšík Tomáš 2:2, Míka Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Jičín C - So Chomutice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohut Jan 4:0, Novotný Milan 4:0, Novotný Zdeněk 3:1, Harcuba Petr 3:1, body hostů: Dürschmied Jan st. 2:2, Scháňko Jiří 0:2, Dürschmied Jan ml. 0:4, Jón Miloš 0:4, Petráček Vratislav 0:2),
13. kolo:
TJ Butoves A - Ji Hořice A -:-, So Radim A - So Rovensko A -:-, TJ Jičín B - TJ Jičín C -:-, So Libáň A - TJ Nová Paka C -:-, So Chomutice B - TJ L. Bělohrad B -:-,
14. kolo:
SK Miletín A - TJ Nová Paka C -:-, TJ L. Bělohrad B - TJ Jičín B -:-, TJ Jičín C - So Radim A -:-, So Rovensko A - TJ Butoves A -:-, So Libáň A - So Chomutice B -:-,
Regionální přebor muži II.
12. kolo:
So Lány A - Ji Hořice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokrouhlecký Jiří 2:2, Stuchlík Petr 2:2, Vokrouhlecký David 1:3, Vokrouhlecký Zdeněk 1:3, body hostů: Zelený Martin 4:0, Zemánek Vladimír 1:3, Zelený Jiří ml. 3:1, Vyskočil Petr 2:2), TJ Jičín D - So Nemyčeves B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Michal 0:4, Forgáč Adam 0:4, Wágner Radim 0:4, Suk David 0:4, body hostů: Stránský Michal 4:0, Trč Roman st. 4:0, Macek David 4:0, Olejarčík Stanislav 4:0), So Kopidlno A - TK Žlunice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masák Radek 3:1, Dvořák Pavel 3:1, Procházka Petr 3:1, Novák Lukáš 3:1, body hostů: Němeček Ladislav 0:2, Jansta Josef 0:4, Haken Jiří 2:2, Smutný Přemysl 2:2, Nechanický Pavel 0:2), TJ Nová Paka D - TJ L. Bělohrad C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecháčová Pavlína 3:1, Stuchlik Jiří 2:2, Morávek Jiří ml. 2:2, Morávek Jiří st. 2:2, body hostů: Šulc Jan 4:0, Šulc Jiří 2:2, Petřivý Milan 1:3, Vít Jiří 0:4), So Libáň B - So Chlumec C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Robert 3:1, Valnoha Milan 3:1, Jakoubek Václav 2:2, Horák David 2:2, body hostů: Kubánek Josef 4:0, Veselý Zdeněk 0:4, Havlín Jan 2:2, Koníček Jan 0:4),
13. kolo:
So Chlumec C - TJ Nová Paka D -:-, TJ L. Bělohrad C - So Kopidlno A -:-, TK Žlunice A - TJ Jičín D -:-, So Nemyčeves B - So Lány A -:-, Ji Hořice B - So Železnice A -:-,
14. kolo:
So Železnice A - So Nemyčeves B -:-, So Lány A - TK Žlunice A -:-, TJ Jičín D - TJ L. Bělohrad C -:-, So Kopidlno A - So Chlumec C -:-, TJ Nová Paka D - So Libáň B -:-,
Regionální přebor muži III.
12. kolo:
TJ L. Bělohrad D - Ji Hořice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Josef 2:2, Hoza Roman 2:2, Stehlík Emil 3:1, Jüngling Pavel 3:1, body hostů: Krejčí Vojtěch 2:2, Táborský Karel 0:4, Hovad David 3:1, Hovad Martin 1:3), So Stará Paka C - So Rovensko B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Pavel 4:0, Handschug Jan 3:1, Krutský Jiří ml. 2:0, Hruška Ladislav 2:2, Havelka Martin 0:2, body hostů: Ježek Josef 3:1, Šteffan Jan 0:4, Mráz Luboš 0:4, Tyrychtr Milan 2:2), So Roškopov A - PINGO Chyjice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafář Jaromír 0:4, Rajm Matyáš 0:4, Krejčí Petr ml. 2:2, Stuchlík Jiří 1:3, body hostů: Douša Luboš 2:1, Kašpar Petr 4:0, Douša Jiří 4:0, Šolc Jiří 2:2, Mádlo Josef 1:0), So Železnice B - SK Miletín C -:-,
13. kolo:
So Železnice B - SK Miletín B -:-, SK Miletín C - So Roškopov A -:-, PINGO Chyjice A - So Nemyčeves C -:-, So Rovensko B - TJ L. Bělohrad D -:-,
14. kolo:
SK Miletín B - Ji Hořice C -:-, So Stará Paka C - PINGO Chyjice A -:-, So Nemyčeves C - SK Miletín C -:-, So Roškopov A - So Železnice B -:-,
Regionální přebor muži IV.
12. kolo:
TJ Butoves B - So Železnice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhouf Václav 4:0, Konůpek Ladislav st. 4:0, Konůpek Ladislav ml. 2:2, Volek Jan 2:2, body hostů: Skřivánek Ondřej 1:3, Machula Jiří 1:3, Tominec Ivan 0:4, Hrabala Jan 2:2), Ji N.Bydžov C - So Nemyčeves D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Ondřej 4:0, Šmidrkal Dobroslav 4:0, Štefan Martin 1:3, Panocha Jan 1:3, body hostů: Homola Ondřej 1:3, Hrdý Bohuslav 1:3, Hendrych Lukáš 2:2, Rössler Leoš 1:1, Blažek Jakub 1:1), So Rovensko C - So Kopidlno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Tomáš 2:2, Borovička Zdeněk 2:2, Kopecký Jiří 4:0, Petrásek Václav 2:2, body hostů: Adamec Marek 0:4, Petr Alexandr 0:4, Pelant Petr 3:1, Masák Radek 3:1), TJ Nová Paka E - TJ L. Bělohrad E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišar Tomáš 4:0, Erlebach Jaromír 3:1, Knap Jan 1:2, Albrecht Roman 3:1, Milický Tomáš 1:0, body hostů: Knězáček Jiří 1:3, Klejch Karel 0:4, Jína Vojtěch 2:2, Vajdl Tomáš 1:3), So Valdice B - So Popovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlava Martin 1:3, Imlauf Martin 1:3, Bilanský Přemysl 2:2, Bukartyk Jiří 1:0, Balcar Adam 0:3, body hostů: Kazda Petr 4:0, Voldán Michal 4:0, Prochazka Jan 1:3, Kazda Václav ml. 2:2),
13. kolo:
So Valdice B - TJ Butoves B -:-, So Popovice A - TJ Nová Paka E -:-, TJ L. Bělohrad E - So Rovensko C -:-, So Kopidlno B - Ji N.Bydžov C -:-, So Nemyčeves D - PINGO Chyjice B -:-,
14. kolo:
So Železnice C - So Nemyčeves D -:-, PINGO Chyjice B - So Kopidlno B -:-, Ji N.Bydžov C - TJ L. Bělohrad E -:-, So Rovensko C - So Popovice A -:-, TJ Nová Paka E - So Valdice B -:-,
Regionální přebor muži V.
12. kolo:
So Popovice B - TTC Slatiny A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valeš Daniel 4:0, Novotný Jiří 4:0, Farkaš Jiří 4:0, Kazda Václav st. 1:1, Valeš Václav 1:1, body hostů: Martínek Jiří 1:3, Bílek Zdeněk 0:4, Svobodová Šárka 1:3, Hampl Jindřich 0:4), TJ L. Bělohrad F - So Roškopov B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brykner Antonín 1:1, Matouš Nick 1:3, Krausová Michaela 1:3, Čížek Jaroslav 2:2, Vítová Daniela st. 0:2, body hostů: Zuzánek Karel 2:2, Rajm Pavel 4:0, Krejčí Petr nejml. 2:2, Sochor Luděk 3:1), TK Žlunice B - So Rovensko D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mázor Petr 1:3, Nechanický Pavel 1:3, Karpaš Pavel 0:4, Horák Roman 0:4, body hostů: Soukup David 4:0, Borovička Zdeněk 4:0, Brožek Tomáš 4:0, Tichý Jakub 2:2), So Nemyčeves E - So Úbislavice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Luděk 1:3, Homola Ondřej 3:1, Hrdý Bohuslav 3:1, Blažek Jakub 2:2, body hostů: Samler Milan 0:4, Brendl Lukáš 3:1, Brendl Filip 1:3, Brendl Jiří st. 3:1), ST Sobotka A - SK Miletín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Václav 1:3, Hofman Zdeněk 0:4, Fejfar Milan 4:0, Kozák Vratislav 2:2, body hostů: Řehák Michal 3:1, Hátle Jan 3:1, Šotola Petr 2:2, Kněžourek Vladimír 1:3),
13. kolo:
ST Sobotka A - So Popovice B -:-, PINGO Chyjice C - So Nemyčeves E -:-, So Úbislavice A - TK Žlunice B -:-, So Rovensko D - TJ L. Bělohrad F -:-, So Roškopov B - TTC Slatiny A -:-,
14. kolo:
So Popovice B - So Roškopov B -:-, TTC Slatiny A - So Rovensko D -:-, TJ L. Bělohrad F - So Úbislavice A -:-, TK Žlunice B - PINGO Chyjice C -:-, So Nemyčeves E - SK Miletín D -:-,
Regionální přebor dorost
4. kolo:
Ji N.Bydžov A - So Roškopov B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Jiří 1:1, Sixta Jakub 1:1, body hostů: Krejčí Petr nejml. 2:0, Kříž Matěj 0:2), So Valdice A - TK Žlunice A 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirásek Tomáš 1:1, Dlesk Filip 2:0, body hostů: Mázor Mikuláš 1:1, Nechanický Vojtěch 0:2), Ji N.Bydžov A - So Valdice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sixta Jakub 2:0, Procházka Jiří 2:0, body hostů: Jirásek Tomáš 0:2, Dlesk Filip 0:2), So Roškopov B - TK Žlunice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Petr nejml. 2:0, Kříž Matěj 2:0, body hostů: Mázor Mikuláš 0:2, Nechanický Vojtěch 0:2), Ji N.Bydžov A - TK Žlunice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Jiří 2:0, Sixta Jakub 2:0, body hostů: Mázor Mikuláš 0:2, Nechanický Vojtěch 0:2), So Roškopov B - So Valdice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Petr nejml. 2:0, Kříž Matěj 2:0, body hostů: Jirásek Tomáš 0:2, Dlesk Filip 0:2), TJ L. Bělohrad A - So Popovice A 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Jakub 2:0, Kout Filip 1:1, body hostů: Valeš Daniel 1:1, Kazda Jakub 0:2), So Roškopov A - So Železnice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rajm Matyáš 2:0, Křížová Eliška 1:0, Sochorová Klára 1:0, body hostů: Brožíček Tomáš 0:2, Veselý Adam 0:2), TJ L. Bělohrad A - So Roškopov A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bičiště Martin 2:0, Šulc Jakub 2:0, body hostů: Rajm Matyáš 0:2, Křížová Eliška 0:2), So Popovice A - So Železnice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kazda Jakub 2:0, Kazda Vojtěch 2:0, body hostů: Brožíček Tomáš 0:2, Veselý Adam 0:2), TJ L. Bělohrad A - So Železnice A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šulc Jakub 2:0, Kout Filip 2:0, body hostů: Brožíček Tomáš 0:2, Veselý Adam 0:2), So Popovice A - So Roškopov A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valeš Daniel 0:1, Kazda Vojtěch 1:1, Kazda Jakub 1:0, body hostů: Rajm Matyáš 2:0, Křížová Eliška 0:1, Sochorová Klára 0:1), PINGO Chyjice A - So Chomutice A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šolc Dominik 0:2, Havířová Tereza 0:2, body hostů: Veselý Radek 1:0, Petráček Vratislav 2:0, Schanilec Denis 1:0), So Chomutice A - So Lány A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petráček Vratislav 2:0, Veselý Radek 2:0, body hostů: Vokrouhlecký Jiří nejml. 0:2, Fajfr Radek 0:2), PINGO Chyjice A - So Lány A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šolc Dominik 2:0, Havířová Tereza 2:0, body hostů: Fajfr Radek 0:2, Vokrouhlecký Jiří nejml. 0:2), So Nemyčeves A - TJ Jičín A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Agh Tibor 0:2, Bílek Jan 0:2, body hostů: Kuba Vojtěch 2:0, Karták Kryštof 2:0), TJ Jičín A - SK Miletín.A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuba Vojtěch 2:0, Karták Kryštof 2:0, body hostů: Kozák Filip 0:2, Jenčovská Aneta 0:2), So Nemyčeves A - SK Miletín.A 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bílek Jan 1:1, Agh Tibor 2:0, body hostů: Kozák Filip 1:1, Jenčovská Aneta 0:2),
Regionální přebor žáci
4. kolo:
TJ Nová Paka A - Ji Hořice A -:-, So Rovensko A - So Libáň A -:-, TJ Nová Paka A - So Rovensko A -:-, Ji Hořice A - So Libáň A -:-, TJ Nová Paka A - So Libáň A -:-, Ji Hořice A - So Rovensko A -:-, TJ L. Bělohrad A - So Stará Paka A -:-, So Stará Paka A - Ji N.Bydžov B -:-, TJ L. Bělohrad A - Ji N.Bydžov B -:-, So Radim A - So Roškopov A -:-, So Roškopov A - So Chlumec n.C. A -:-, So Radim A - So Chlumec n.C. A -:-, TJ Butoves A - So Kopidlno A -:-, So Kopidlno A - Ji N.Bydžov A -:-, TJ Butoves A - Ji N.Bydžov A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy