Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Sokol Jasenná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček David 0:4, Vávra Pavel 3:1, Šorm Luboš st. 0:4, Vítková Hana 4:0, body hostů: Šuták Pavel ml. 2:2, Duben Milan 3:1, Roleček Patrik 2:2, Kučerová Markéta 2:2), TJ Knauf Lipí A - TJ Slovan Broumov C 16:2 (3x scr., čtyřhry 1:0, body domácích: Janko Lukáš 4:0, Kozák Zdeněk 4:0, Zelený Petr 3:0, Dyntar Petr 2:1, WO 2:1, body hostů: Gombarčík Karel st. 0:2, Holeček Petr 0:4, Hornych Josef 0:4, Černý Miroslav 1:3, WO 1:2), TJ Náchod B - TTC Nové Město nad Metují B 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cvetanov Krasimir 2:1, Trudičová Ludmila 2:1, Trejtnar Ladislav 2:1, WO 3:3, body hostů: Koukola Jaromír 3:0, Truchlík František 0:3, Zelený Milan 0:3, WO 3:3), TJ Sokol Libchyně A - TJ Sokol Česká Skalice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mach Milan st. 4:0, Kárník Milan 2:2, Stejskal Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Marinica Kamil 1:2, Měšťanová Petra 0:3, Dvořáček Jiří 2:1, Pham Ngoc Binh 1:2, WO 5:0), TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Petráško Milan 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Stein Martin 2:2, body hostů: Pábl Josef 3:1, Hrobský Josef 3:1, Pilař Matěj 0:4, Hrycík Ladislav 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Lokomotiva Meziměstí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Martin 3:1, Pohner Pavel 3:1, Bernard Miloš 1:3, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Brzecki Piotr 2:2, Krejčí Jan 0:4, Vlach Tomáš 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehobr Josef 1:3, Pohner Pavel 2:2, Krtička Jan 2:2, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Vítková Hana 3:1, Vávra Pavel 1:3, Šumpík Jiří 3:1, Holeček David 0:4), TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Jiskra Jaroměř D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 2:2, Brzecki Piotr 1:3, Krejčí Jan 1:3, Vlach Tomáš 2:2, body hostů: Stein Martin 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Petráško Milan 2:2, Bouček Stanislav 4:0), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Libchyně A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 2:2, Hrobský Petr 0:4, Pábl Josef 3:1, body hostů: Mach Milan st. 2:2, Matouš Pavel 3:1, Stejskal Jiří 2:2, Kárník Milan 2:2), TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Náchod B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:1, Ducháč Milan 1:3, Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 4:0, Dvořáček Jiří 2:0, body hostů: Solovic Martin 2:2, Trudičová Ludmila 1:3, Hoferka Dušan 1:3, Ptáček Petr 2:2), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Knauf Lipí A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Truchlík František 2:2, Zelený Milan 0:4, Koukola Jaromír 4:0, WO 0:5, body hostů: Janko Lukáš 2:1, Kozák Zdeněk 2:1, Andrejsová Markéta 1:2, Šilar Karel 1:2, WO 5:0), TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Jasenná A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hornych Josef 3:1, Černý Miroslav 1:3, Holeček Petr 1:3, Gombarčík Karel st. 4:0, body hostů: Kučerová Markéta 2:2, Duben Milan 2:2, Šuták Pavel ml. 2:2, Roleček Patrik 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TJ Slovan Broumov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumpík Jiří 2:2, Vrabec Vítězslav 0:4, Němeček Miroslav 1:3, Vávra Pavel 3:1, body hostů: Rýgl Petr ml. 2:2, Gombarčík Karel st. 4:0, Hornych Josef 2:2, Černý Miroslav 2:2), TJ Sokol Jasenná A - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Sokol Libchyně A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Bukovice A -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D -:-, TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Libchyně A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí B - TJ Náchod B -:-, TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Knauf Lipí A -:-, TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Sokol Jasenná A -:-, TTC Nové Město nad Metují B - TJ Slovan Broumov C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D - TTC Nové Město nad Metují B -:-, TJ Slovan Broumov C - TJ Sokol Česká Skalice A -:-, TJ Sokol Jasenná A - TJ Jiskra Jaroměř C -:-, TJ Knauf Lipí A - TJ Lokomotiva Meziměstí B -:-, TJ Náchod B - TJ Sokol Bukovice A -:-, TJ Sokol Libchyně A - TJ Jiskra Jaroměř D -:-,
Regionální přebor II. třídy
12. kolo:
Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Velká Jesenice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakl Petr 2:1, Krupička Vladimír 3:1, Petera Milan 2:0, Svoboda Vít 4:0, Kubant Miroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Dvořáček Aleš 0:4, Ježek Pavel 1:2, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Jasenná B - TJ Horní Kostelec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Karel 0:4, Šuták Pavel 2:2, Kučera Vratislav 3:1, Duben Tomáš 3:1, body hostů: Dobiáš Lubomír 3:1, Liška Jiří 2:2, Rosa Zdeněk 2:2, Škoda Jiří 1:3), T.J. Sokol Zbečník A - TJ Sokol Bukovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurová Denisa 3:1, Macurová Andrea 4:0, Macura Miloslav 2:1, Ječmínek Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Kollert Václav 1:3, Krtička Jan 2:2, Bernard Miloš 1:3, Trojtl Josef 0:3, WO 1:0), TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ladislav 2:2, Galina Michal 3:0, Fiala Josef 2:0, Bláha Petr 4:0, Zítko Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Marek Lukáš 1:3, Šorm Luboš st. 1:3, Kreuzig Robert 0:3, Vrabec Vítězslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Žďárky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perutek Josef 3:1, Ošťádal Jaroslav 3:0, Hamza Daniel 4:0, Kolátor Vladimír 4:0, Hrubeš Jaroslav 1:0, body hostů: Jerman Vojtěch 0:4, Špaček Václav 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Souček Tomáš 1:3), TJ Náchod C - TJ Jiskra Jaroměř E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 3:1, Trudičová Ludmila 4:0, Kuře Otakar 1:3, Hoferka Dušan 4:0, body hostů: Doubek Ondřej 2:2, Jirásek Petr 1:3, Stein Filip 0:4, Hejzlar Jaromír 1:3),
13. kolo:
TJ Náchod C - Orel jednota Bohuslavice A 5:13 (3 skr., čtyřhry 0:2, body domácích: Hoferka Dušan 0:3, Trudičová Ludmila 1:2, Kuře Otakar 0:3, Ptáček Petr 1:2, WO 3:1, body hostů: Kubant Miroslav 2:1, Jakl Petr 3:1, Petera Milan 2:0, Svoboda Vít 3:0, WO 1:3), TJ Jiskra Jaroměř E - TJ Sokol Česká Skalice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stein Filip 4:0, Jirásek Petr 2:2, Pilař Jiří 1:3, Doubek Ondřej 4:0, body hostů: Kolátor Vladimír 2:2, Hamza Daniel 0:4, Ošťádal Jaroslav 2:2, Perutek Josef 1:3), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol České Meziříčí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerman Vladimír 0:4, Jerman Vojtěch 0:4, Špaček Václav 1:3, Kanozsay Martin 0:4, body hostů: Fiala Josef 4:0, Galina Michal 4:0, Bláha Petr 4:0, Dacho Mikuláš 3:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - T.J. Sokol Zbečník A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Lukáš 3:1, Vrabec Vítězslav 2:2, Šorm Luboš st. 2:2, Němeček Miroslav 0:4, body hostů: Kleprlík Štěpán 1:3, Ječmínek Miroslav 1:3, Macura Miloslav 3:1, Macurová Andrea 4:0), TJ Sokol Bukovice B - TJ Sokol Jasenná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollert Václav 3:1, Krtička Jan 4:0, Bernard Miloš 1:3, Trojtl Josef 2:2, body hostů: Duben Tomáš 3:1, Šuták Pavel 2:2, Dvořák Karel 0:4, Kučera Vratislav 1:3), TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Velká Jesenice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Lubomír 2:2, Mýl Karel 3:1, Škoda Jiří 2:2, Rosa Zdeněk 4:0, body hostů: Dvořáček Aleš 2:2, Ježek Pavel 3:1, Hofman Václav 0:4, Hofman Lukáš 0:4),
14. kolo:
Orel jednota Bohuslavice A - TJ Horní Kostelec A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Bukovice B -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Tomáš 3:1, Dvořák Karel 2:2, Kučera Vratislav 4:0, Šuták Pavel 3:1, body hostů: Kreuzig Robert 1:3, Košťál Petr 2:2, Holeček David 1:3, Joneš Miloslav 0:4), T.J. Sokol Zbečník A - TJ Sokol Žďárky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macurová Andrea 4:0, Ječmínek Miroslav 4:0, Macura Miloslav 3:1, Kleprlík Štěpán 4:0, body hostů: Jerman Vojtěch 0:4, Špaček Václav 0:4, Kanozsay Martin 0:4, Souček Tomáš 0:2, Jerman Vladimír 1:1), TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - Orel jednota Bohuslavice A -:-, TJ Náchod C - TJ Sokol České Meziříčí B -:-, TJ Jiskra Jaroměř E - T.J. Sokol Zbečník A -:-, TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E - TJ Sokol Velká Jesenice A -:-, TJ Sokol Bukovice B - TJ Horní Kostelec A -:-,
16. kolo:
Orel jednota Bohuslavice A - TJ Sokol Bukovice B -:-, TJ Horní Kostelec A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E -:-, TJ Sokol Velká Jesenice A - TJ Sokol Žďárky A -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Jiskra Jaroměř E -:-, T.J. Sokol Zbečník A - TJ Náchod C -:-, TJ Sokol České Meziříčí B - TJ Sokol Česká Skalice B -:-,
Regionální přebor III. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Náchod D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Michal 3:1, Beran Pavel 0:4, Bartoš Jan 0:4, Šubrt Arne 0:4, body hostů: Zetek Libor 3:1, Madarász Štefan 3:1, Ptáček Petr 3:1, Majdiak Jan 4:0), TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Vysoká Srbská A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fidra Stanislav 4:0, Le Tiu 1:3, Kyška Jiří 1:1, Osladil Václav 4:0, Kyška Jiří ml. 1:1, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Belák Kamil 1:3, Thér Milan 1:3, Svatoš Radek 1:3), TJ Sokol Česká Skalice C - Orel jednota Bohuslavice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ošťádal Jaroslav ml. 3:1, Postupa Jan 2:2, Bekr Milan 2:2, Kubový Zbyněk 3:1, body hostů: Ungrád Jiří 2:2, Krupička Vladimír 3:1, Prušinovský Jiří 1:3, Němeček Vítězslav 0:4), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Stěžery E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javornický Aleš 1:3, Nováček Jiří 2:2, Plachta Jiří 4:0, Dacho Mikuláš 3:1, body hostů: Šimek Karel 2:2, Suchánek Filip 1:3, Rákosník Josef 0:4, Vykysalý Miroslav 3:1), TJ Horní Kostelec B - TJ Knauf Lipí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřátko Miloš 2:2, Brát Petr 3:1, Semerák Pavel 1:3, Tichý Jan 1:3, body hostů: Andrejsová Markéta 1:3, Šilar Karel 1:3, Horák David 3:1, Zelený Petr 4:0), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Petr 0:4, Bek Miroslav 1:3, Krejčí Jan 4:0, Radwaňski Kazimierz 3:1, body hostů: Joneš Miloslav 1:3, Kuhajdíková Pavlína 2:2, Košťál Petr 3:1, Holeček David 2:2),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Velký Dřevíč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Petr 0:4, Bek Miroslav 3:1, Krejčí Jan 2:2, Radwaňski Kazimierz 2:2, body hostů: Vaníček Michal 4:0, Míšek Petr 1:3, Beran Pavel 3:1, Bartoš Jan 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Horní Kostelec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joneš Miloslav 1:3, Holeček David 3:1, Košťál Petr 3:1, Kreuzig Robert 2:2, body hostů: Mýl Karel 4:0, Brát Petr 1:3, Semerák Pavel 1:3, Tichý Jan 1:3), TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol České Meziříčí C 7:11 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Šilar Karel 1:3, Andrejsová Markéta 1:3, Zelený Petr 4:0, Sokol Zdeněk 1:3, body hostů: Dacho Mikuláš 3:1, Javornický Aleš 0:4, Borůvka Petr 3:1, Plachta Jiří 3:1), TJ Sokol Stěžery E - TJ Sokol Česká Skalice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Jakub 4:0, Suchánek Filip 2:2, Kvasnička Tomáš 3:1, Vykysalý Miroslav 4:0, body hostů: Bekr Milan 0:4, Postupa Jan 0:4, Kubový Zbyněk 1:3, Hamzová Klárka 2:2), Orel jednota Bohuslavice B - TJ Jiskra Jaroměř F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungrád Jiří 3:1, Krupička Vladimír 3:1, Kubant Miroslav 4:0, Prušinovský Jiří 3:1, body hostů: Fidra Stanislav 0:4, Munzar Jiří 2:2, Osladil Václav 1:3, Kyška Jiří 0:2, Le Tiu 0:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháčková Blanka 2:2, Svatoš Radek 2:2, Sedláček Radek 0:4, Thér Milan 0:4, body hostů: Zetek Libor 3:1, Madarász Štefan 3:1, Ptáček Petr 3:1, Majdiak Jan 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - Orel jednota Bohuslavice B -:- (odloženo), TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Stěžery E -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
15. kolo:
TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Knauf Lipí B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Stěžery E - TJ Náchod D -:-, Orel jednota Bohuslavice B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - Orel jednota Bohuslavice B -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Stěžery E -:-, TJ Náchod D - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Horní Kostelec B -:-,
Regionální přebor IV. třídy
12. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Česká Skalice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Le Tiu 4:0, Zapletal Jan 0:4, Hardubejová Anna 3:1, Divecký Václav 3:0, Kuneš Jan 0:1, body hostů: Čáp Petr 3:1, Závoďančík Martin 1:3, Špetla Jaromír 0:2, Kuťák Vladimír 1:3, Horsák Pavel 1:1), TJ Horní Kostelec C - TJ Nahořany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ligač Jozef 1:0, Tichý Jan 2:2, Hrstka Milan 2:2, Tichý Karel 1:3, Šimůnek Josef 0:3, body hostů: Vlášek Kamil 0:4, Hlávková Andrea 4:0, Smola Jan 2:2, Jakl Pavel 4:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Libchyně B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 3:1, Košťál Petr 4:0, Kadaník Richard 1:3, Nápravník Ondřej 4:0, body hostů: Vacek Vladimír 1:3, Hubka Tomáš 1:3, Kovalčík Josef 1:3, Kulhavý Petr 1:3), SKP SKIPINEX Dolní Radechová A - T.J. Sokol Zbečník B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nývlt Petr 4:0, Marek Pavel 2:0, Nýč Bohuslav 4:0, Tichý Dragutin 4:0, Gebrt Miloň 0:2, body hostů: Štencl Josef ml. 0:4, Herzog Antonín 0:4, Štencl Josef 1:3, Friede Norbert 1:3), TJ Nahořany B - TJ Sokol Jasenná C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flek Vladimír 3:1, Vlášek Aleš 2:1, Kárník Vladimír 2:2, Voborník Petr 2:2, Pavlát Radek 0:1, body hostů: Holeček Martin 0:4, Samek David 2:2, Karel Jiří 2:2, Sedláček Petr 3:1), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ START Náchod A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Miloš 4:0, Vojtas Miloš 4:0, Vohralík Pavel 1:3, Hofman Václav 3:1, body hostů: Nováková Štěpánka 1:3, Tlapák Vratislav 2:2, Slavík Stanislav 1:3, Špejra Zdeněk 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Jiskra Jaroměř G 5:13 (hlášení?, čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Miloš 2:2, Zelený Lukáš 0:2, Cohorna Petr st. 1:3, Vojtas Miloš 0:4, Vohralík Pavel 1:1, body hostů: Munzar Jiří 3:1, Hardubejová Anna 4:0, Le Tiu 1:2, Divecký Václav 4:0, Kuneš Jan 0:1), TJ START Náchod A - TJ Nahořany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováková Štěpánka 3:1, Tlapák Vratislav 2:2, Slavík Stanislav 0:4, Špejra Zdeněk 0:4, body hostů: Vlášek Aleš 2:2, Flek Vladimír 4:0, Voborník Petr 2:0, Kárník Vladimír 3:1, Pavlát Radek 0:2), TJ Sokol Jasenná C - SKP SKIPINEX Dolní Radechová A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dubnová Alena 4:0, Holeček Martin 0:1, Karel Jiří 1:3, Coufal Pavel 1:3, Samek David 1:2, body hostů: Nýč Bohuslav 1:3, Vlček Miroslav 2:0, Marek Pavel 3:1, Tichý Dragutin 3:1, Rais Tomáš 0:2), T.J. Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herzog Antonín 0:4, Štencl Josef 3:1, Friede Norbert 2:2, Sadílek Jan 1:3, body hostů: Nápravník Ondřej 4:0, Gorol Adam 3:1, Čenovský Martin 1:3, Kadaník Richard 2:2), TJ Sokol Libchyně B - TJ Horní Kostelec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubka Tomáš 4:0, Kovalčík Josef 1:1, Kulhavý Petr 2:2, Stejskal Jiří 4:0, Vacek Vladimír 1:1, body hostů: Hrstka Milan 2:2, Šimůnek Josef 1:3, Koblása Lubomír 0:4, Tichý Karel 1:3), TJ Nahořany A - TJ Sokol Česká Skalice D -:- (odloženo),
14. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Nahořany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Munzar Jiří 2:2, Le Tiu 1:3, Hardubejová Anna 4:0, Divecký Václav 2:1, Kuneš Jan 0:1, body hostů: Vlášek Kamil 3:1, Hlávková Andrea 3:1, Smola Jan 1:3, Emmer Jakub 0:4), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Libchyně B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimburek Jaroslav 4:0, Horsák Pavel 3:1, Kuťák Vladimír 1:1, Čáp Petr 3:1, Špetla Jaromír 1:1, body hostů: Kovalčík Josef 0:4, Hubka Tomáš 3:1, Vacek Vladimír 0:4, Kulhavý Petr 1:3), TJ Horní Kostelec C - T.J. Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Jasenná C -:-, SKP SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ START Náchod A -:-, TJ Nahořany B - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-,
15. kolo:
TJ Nahořany B - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - SKP SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Horní Kostelec C -:-, T.J. Sokol Zbečník B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Nahořany A -:-,
16. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Nahořany A - T.J. Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, SKP SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Nahořany B -:-,
Regionální přebor mládeže
4. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice A - TJ Jiskra Jaroměř A. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dřízal Tomáš 1:2, Ducháč Jan 1:1, Honzů Viktor 1:2, Řehák Štěpán 0:1, body hostů: Zapletal Jan 3:0, Vejrochová Kristýna 0:3, Vejroch Jiří 3:0), TTC Nové Město nad Metují A - TJ Slovan Broumov A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčíř Šimon 3:0, Smrco Adam 3:0, Fröde David 1:2, body hostů: Lux Jan 1:2, Doubravová Eliška 0:3, Frydrychová Leona 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy