Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP I.třídy
1. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Spartak Sezemice, z.s. 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnek Michal 2:0, Hemerka Jiří 1:2, Valenta Petr 1:2, Špaňůr Josef 2:0, WO 6:1, body hostů: Rudzinski Radek 2:1, Pitaš Jiří ml. 2:1, Hořeňovský David 0:4, WO 1:6), TJ Tesla Pardubice E - TJ Sokol Přelouč A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Firich Ladislav 3:1, Nadrchal Ladislav 2:2, Karcol Jaroslav 2:2, Tvrdík Jan 2:2, body hostů: Havrda Martin 2:2, Floner Václav 4:0, Haas Jan 0:4, Šebánek Josef 1:3), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Dubišar Jindřich 0:3, Baloušek Miroslav 0:4, Salavec Luboš 0:4, Karabec Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Valenta Petr 3:1, Frolík Tomáš 2:1, Žďárek Milan 4:0, Hloušek Robert 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Jiskra Holice C 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Michal 4:0, Nešetřil Jaroslav 2:2, Sůra Jiří 3:1, Maroši Vojtěch 3:1, body hostů: Murdych Tomáš 2:2, Kněžour Roman 1:3, Andrlík Tomáš 0:4, Theodor Jiří 1:3), USK Pardubice A - TJ Tesla Pardubice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prusek Ondřej 2:2, Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 1:3, Chvojka Jan 0:4, body hostů: Makalouš Vladimír 2:2, Kolísek Miroslav 2:2, Kalhous Vlastimil 2:2, Miřejovský Jan 3:1),
2. kolo:
TJ Tesla Pardubice D - TJ Loko Pardubice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makalouš Vladimír 1:3, Kolísek Miroslav 0:4, Miřejovský Jan 2:1, Kalhous Vlastimil 0:4, WO 1:0, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Václavek Michal 3:1, Kolář Michal 3:1, Suchánek Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Jiskra Holice C - USK Pardubice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Theodor Jiří 1:3, Krejčík Libor 1:3, Andrlík Tomáš 4:0, Kněžour Roman 0:4, body hostů: Sedláček Michal 3:1, Prusek Ondřej 3:1, Heřmánková Andrea 3:1, Nečas Ondřej 1:3), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 3:1, Frolík Tomáš 4:0, Hloušek Robert 2:2, Žďárek Milan 2:2, body hostů: Sůra Jiří 1:3, Nešetřil Jaroslav 0:4, Kurka Michal 1:3, Maroši Vojtěch 3:1), TJ Sokol Přelouč A - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Floner Václav 3:1, Špaček Pavel 4:0, Haas Jan 2:2, Kasal Ondřej 3:1, body hostů: Karabec Pavel 3:1, Salavec Luboš 1:3, Baloušek Miroslav 0:4, Dubišar Jindřich 0:4), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Tesla Pardubice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Ondřej 4:0, Rudzinski Radek 4:0, Pitaš Jiří ml. 3:0, Hořeňovský David 0:4, WO 0:1, body hostů: Nadrchal Ladislav 1:3, Weber Jan 1:3, Korcová Eva 1:3, Vitvar Ondřej 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Tesla Pardubice E - TJ Loko Pardubice D 8:10 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Korcová Eva 1:3, Vitvar Ondřej 3:1, Nadrchal Ladislav 1:3, Tvrdík Jan 1:3, body hostů: Špaňůr Josef 4:0, Mandys Ota 3:1, Hošek Petr 0:4, Valenta Petr 3:1), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Spartak Sezemice, z.s. 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Baloušek Miroslav 1:3, Hanusová Bohumila 1:1, Salavec Luboš 2:1, Karabec Pavel 4:0, Ruprechtová Ivana 0:2, WO 0:1, body hostů: Pitaš Jiří ml. 2:2, Hořeňovský David 1:3, Kouba Ondřej 2:2, Rudzinski Radek 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Sokol Přelouč A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skutil Michal 0:4, Kurka Michal 1:3, Maroši Vojtěch 3:1, Sůra Jiří 1:3, body hostů: Kasal Ondřej 4:0, Floner Václav 3:1, Havrda Martin 3:1, Šebánek Josef 1:3), USK Pardubice A - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmánková Andrea 4:0, Sedláček Michal 4:0, Návesník Jakub 3:1, Vlček Miroslav 0:4, body hostů: Frolík Tomáš 1:3, Valenta Petr 2:2, Žďárek Milan 1:3, Hloušek Robert 1:3), TJ Loko Pardubice C - TJ Jiskra Holice C 12:6 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 1:3, Suchánek Zdeněk 1:2, Pytlík Jiří 4:0, Novák Karel 0:1, body hostů: Zajíček Miroslav 2:2, Murdych Tomáš 2:2, Andrlík Tomáš 0:4, Theodor Jiří 2:2),
4. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Tesla Pardubice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Michal 0:4, Valenta Petr 1:3, Hemerka Jiří 2:2, Špaňůr Josef 4:0, body hostů: Novák Milan 1:3, Vojtěch Petr 3:1, Kolísek Miroslav 2:2, Miřejovský Jan 3:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Loko Pardubice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Radek 0:4, Valenta Petr 3:1, Hloušek Robert 2:2, Frolík Tomáš 3:1, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Václavek Michal 1:3, Novák Karel 1:3, Kolář Michal 2:2), TJ Sokol Přelouč A - USK Pardubice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floner Václav 2:2, Špaček Pavel 4:0, Kasal Ondřej 3:1, Havrda Martin 2:2, body hostů: Prusek Ondřej 2:2, Sedláček Michal 2:2, Heřmánková Andrea 1:3, Nečas Ondřej 0:4), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Ondřej 2:1, Rudzinski Radek 2:0, Pitaš Jiří ml. 0:4, Hořeňovský David 0:4, WO 1:2, body hostů: Sůra Jiří 2:2, Kurka Michal 2:1, Maroši Vojtěch 3:0, Nešetřil Jaroslav 2:1, WO 2:1), TJ Tesla Pardubice E - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Karcol Jaroslav 3:1, Firich Ladislav 3:1, Nadrchal Ladislav 1:3, Korcová Eva 1:3, body hostů: Karabec Pavel 4:0, Hanusová Bohumila 2:2, Salavec Luboš 1:3, Baloušek Miroslav 1:3),
5. kolo:
SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Loko Pardubice D 0:18wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruprechtová Ivana 2:1, Hanusová Bohumila 2:2, Salavec Luboš 3:1, Karabec Pavel 3:0, Dubišar Jindřich 0:1, WO 1:0, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Mandys Ota 1:3, Hemerka Jiří 1:3, Valenta Petr 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Tesla Pardubice E 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Nešetřil Jaroslav 3:1, Kurka Michal 2:2, Sůra Jiří 3:1, Maroši Vojtěch 4:0, body hostů: Weber Jan 0:4, Nadrchal Ladislav 0:4, Tvrdík Jan 1:3, Vitvar Ondřej 3:1), USK Pardubice A - TJ Spartak Sezemice, z.s. 16:2 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Prusek Ondřej 2:1, Sedláček Michal 3:0, Heřmánková Andrea 3:0, Návesník Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Levai Vojtěch 2:2, Pitaš Jiří ml. 0:4, Hořeňovský David 0:4, WO 0:5), TJ Loko Pardubice C - TJ Sokol Přelouč A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 4:0, Novák Karel 4:0, WO 0:5, body hostů: Havrda Vladimír 0:3, Šebánek Josef 0:3, Haas Jan 0:3, Kasal Ondřej 0:3, WO 5:0), TJ Tesla Pardubice D - TJ Jiskra Holice C 8:10 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Makalouš Vladimír 1:3, Kolísek Miroslav 0:4, Miřejovský Jan 4:0, Kalhous Vlastimil 1:3, body hostů: Murdych Tomáš 1:3, Andrlík Tomáš 3:1, Theodor Jiří 3:1, Theodor Daniel 3:1),
6. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Jiskra Holice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hemerka Jiří 2:2, Mandys Ota 2:2, Šimůnek Michal 3:1, Špaňůr Josef 2:2, body hostů: Theodor Jiří 2:2, Andrlík Tomáš 0:4, Murdych Tomáš 2:2, Kněžour Roman 3:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Tesla Pardubice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 4:0, Hloušek Robert 4:0, Žďárek Milan 3:1, Frolík Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Nadrchal Jaroslav 0:3, Makalouš Vladimír 1:3, Kalhous Vlastimil 0:4, Miřejovský Jan 2:2, WO 1:0), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Loko Pardubice C 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouba Ondřej 0:2, Pitaš Jiří ml. 0:3, Hořeňovský David 0:3, WO 3:4, body hostů: Pytlík Jiří 3:0, Václavek Michal 2:0, Kolář Michal 3:0, WO 4:3), TJ Tesla Pardubice E - USK Pardubice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Ondřej 1:3, Firich Ladislav 0:4, Bayerová Anežka ml. 0:3, Weber Jan 0:4, Nadrchal Ladislav 0:1, body hostů: Prusek Ondřej 4:0, Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 4:0, Vlček Miroslav 3:1), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanusová Bohumila 2:2, Ruprechtová Ivana 3:1, Salavec Luboš 1:3, Karabec Pavel 3:1, body hostů: Kurka Michal 2:2, Nešetřil Jaroslav 1:3, Maroši Vojtěch 4:0, Sůra Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Loko Pardubice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sůra Jiří 3:0, Kurka Michal 3:0, Nešetřil Jaroslav 3:1, Maroši Vojtěch 3:0, WO 3:0, body hostů: Špaňůr Josef 0:3, Hemerka Jiří 1:2, Hošek Petr 0:3, Valenta Petr 0:4, WO 0:3), USK Pardubice A - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvojka Jan 0:4, Návesník Jakub 4:0, Heřmánková Andrea 4:0, Sedláček Michal 4:0, body hostů: Karabec Pavel 1:3, Hanusová Bohumila 1:3, Ruprechtová Ivana 1:3, Salavec Luboš 1:1, Baloušek Miroslav 0:2), TJ Loko Pardubice C - TJ Tesla Pardubice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Karel 3:1, Suchánek Zdeněk 1:1, Kolář Michal 4:0, Pytlík Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Nadrchal Ladislav 1:3, Beránková Romana 0:4, Weber Jan 0:3, Tvrdík Jan 1:2, WO 2:0), TJ Tesla Pardubice D - TJ Sokol Přelouč A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makalouš Vladimír 2:2, Kalhous Vlastimil 2:2, Miřejovský Jan 4:0, Novák Milan 2:2, body hostů: Havrda Martin 3:1, Floner Václav 3:1, Haas Jan 0:4, Šebánek Josef 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrlík Tomáš 2:2, Theodor Daniel 1:3, Murdych Tomáš 2:2, Kněžour Roman 0:4, body hostů: Frolík Tomáš 4:0, Valenta Petr 3:1, Žďárek Milan 2:2, Hloušek Robert 2:2),
8. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hemerka Jiří 1:3, Valenta Petr 1:3, Mandys Ota 1:3, Špaňůr Josef 4:0, body hostů: Frolík Tomáš 3:1, Valenta Petr 3:1, Hloušek Robert 3:1, Žďárek Milan 0:4), TJ Sokol Přelouč A - TJ Jiskra Holice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floner Václav 2:2, Haas Jan 0:4, Šebánek Josef 0:4, Havrda Vladimír 0:4, body hostů: Theodor Daniel 3:1, Murdych Tomáš 4:0, Andrlík Tomáš 4:0, Theodor Jiří 3:1), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Tesla Pardubice D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pitaš Jiří ml. 1:3, Hořeňovský David 0:4, Kouba Ondřej 2:1, WO 0:6, body hostů: Makalouš Vladimír 1:2, Kalhous Vlastimil 2:1, Miřejovský Jan 3:0, Vojtěch Petr 2:0, WO 6:0), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Loko Pardubice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruprechtová Ivana 3:1, Hanusová Bohumila 1:3, Baloušek Miroslav 0:4, Karabec Pavel 2:2, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Kolář Michal 3:1, Suchánek Zdeněk 1:2, Novák Karel 1:3, Václavek Michal 1:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - USK Pardubice A 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Sůra Jiří 1:3, Pech Lubomír 0:4, Nešetřil Jaroslav 1:3, Maroši Vojtěch 3:1, body hostů: Prusek Ondřej 3:1, Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 3:1, Návesník Jakub 1:3),
9. kolo:
USK Pardubice A - TJ Loko Pardubice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návesník Jakub 2:2, Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 3:1, Vlček Miroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Špaňůr Josef 2:1, Hošek Petr 0:4, Šimůnek Michal 2:2, Valenta Petr 0:4, WO 0:1), TJ Loko Pardubice C - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Michal 4:0, Suchánek Zdeněk 2:1, Václavek Michal 3:1, Pytlík Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Nešetřil Jaroslav 0:4, Kurka Michal 0:4, Maroši Vojtěch 0:3, Sůra Jiří 2:2, WO 1:0), TJ Tesla Pardubice D - TJ Tesla Pardubice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makalouš Vladimír 2:2, Kalhous Vlastimil 3:1, Miřejovský Jan 4:0, Nadrchal Jaroslav 0:4, body hostů: Vitvar Ondřej 2:2, Herudek Miroslav 2:2, Zajíček Martin 2:2, Loudil Jan 1:3), TJ Jiskra Holice C - TJ Spartak Sezemice, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Murdych Tomáš 2:1, Andrlík Tomáš 1:2, Theodor Jiří 1:2, Theodor Daniel 2:1, WO 5:0, body hostů: Rudzinski Radek 3:1, Pitaš Jiří ml. 3:1, Hořeňovský David 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Sokol Přelouč A 13:5 (předehráno, čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 3:1, Frolík Tomáš 4:0, Matyáš Radek 1:3, Hloušek Robert 3:1, body hostů: Havrda Martin 3:1, Floner Václav 1:3, Haas Jan 1:3, Šebánek Josef 0:4),
10. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Sokol Přelouč A 10:8 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Hemerka Jiří 2:2, Valenta Petr 1:3, Špaňůr Josef 4:0, Šimůnek Michal 2:2, body hostů: Kasal Ondřej 3:1, Floner Václav 3:1, Havrda Vladimír 1:3, Šebánek Josef 0:4), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:1, body domácích: Rudzinski Radek 4:0, Pitaš Jiří ml. 1:3, Hořeňovský David 0:4, WO 0:5, body hostů: Valenta Petr 2:1, Žďárek Milan 1:2, Matyáš Radek 2:1, Hloušek Robert 2:1, WO 5:0), TJ Tesla Pardubice E - TJ Jiskra Holice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přiklopil Aleš 1:3, Bayerová Anežka ml. 2:2, Herudek Miroslav 3:1, Tvrdík Jan 1:3, body hostů: Andrlík Tomáš 3:1, Theodor Jiří 3:1, Murdych Tomáš 0:4, Kněžour Roman 3:1), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Tesla Pardubice D 0:18wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruprechtová Ivana 0:4, Salavec Luboš 1:1, Hanusová Bohumila 1:3, Karabec Pavel 2:2, Baloušek Miroslav 0:2, body hostů: Makalouš Vladimír 3:1, Kalhous Vlastimil 1:3, Miřejovský Jan 4:0, Vojtěch Petr 4:0), USK Pardubice A - TJ Loko Pardubice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prusek Ondřej 2:2, Sedláček Michal 3:1, Heřmánková Andrea 3:1, Návesník Jakub 2:2, body hostů: Pytlík Jiří 3:1, Suchánek Zdeněk 0:2, Václavek Michal 3:1, Kolář Michal 0:4, Novák Karel 0:2),
11. kolo:
TJ Loko Pardubice C - TJ Loko Pardubice D 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Michal 2:1, Pytlík Jiří 3:0, Václavek Michal 2:1, WO 3:3, body hostů: Špaňůr Josef 2:1, Šimůnek Michal 0:3, Valenta Petr 0:3, WO 3:3), TJ Tesla Pardubice D - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 13:5 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Makalouš Vladimír 1:2, Kalhous Vlastimil 1:3, Miřejovský Jan 4:0, Vojtěch Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Kurka Michal 1:3, Ashfield David 0:3, Maroši Vojtěch 2:2, Sůra Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Holice C - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 7:11 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Andrlík Tomáš 2:2, Theodor Jiří 2:2, Málek Jiří nejml. 0:4, Kněžour Roman 1:3, body hostů: Karabec Pavel 3:1, Hanusová Bohumila 3:1, Baloušek Miroslav 1:3, Ruprechtová Ivana 4:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Tesla Pardubice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 4:0, Žďárek Milan 4:0, Matyáš Radek 0:4, Hloušek Robert 4:0, body hostů: Vitvar Ondřej 1:3, Weber Jan 1:3, Nadrchal Ladislav 1:3, Sedláček Ivo 1:3), TJ Sokol Přelouč A - TJ Spartak Sezemice, z.s. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floner Václav 3:1, Havrda Martin 3:1, Haas Jan 1:3, Šebánek Josef 1:3, body hostů: Kouba Ondřej 2:2, Rudzinski Radek 3:1, Pitaš Jiří ml. 2:2, Hořeňovský David 1:3),
12. kolo:
TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Loko Pardubice D 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Hořeňovský David 2:2, Rudzinski Radek 4:0, Pitaš Jiří ml. 2:2, WO 0:5, body hostů: Mandys Ota 0:3, Šimůnek Michal 2:1, Valenta Petr 2:1, Hošek Petr 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Přelouč A - TJ Tesla Pardubice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Floner Václav 4:0, Kasal Ondřej 3:1, Marek Otakar 2:2, Havrda Martin 4:0, body hostů: Weber Jan 1:3, Nadrchal Ladislav 0:4, Tvrdík Jan 0:4, Bayerová Anežka ml. 2:2), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Žďárek Milan 3:1, Frolík Tomáš 2:2, Valenta Petr 3:1, Hloušek Robert 3:1, body hostů: Karabec Pavel 2:2, Hanusová Bohumila 3:1, Salavec Luboš 0:4, Baloušek Miroslav 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Tomáš 2:2, Theodor Jiří 1:3, Kněžour Roman 1:3, Theodor Daniel 2:2, body hostů: Kurka Michal 2:2, Nešetřil Jaroslav 1:3, Maroši Vojtěch 3:1, Sůra Jiří 4:0), TJ Tesla Pardubice D - USK Pardubice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makalouš Vladimír 0:4, Kalhous Vlastimil 1:3, Miřejovský Jan 3:1, Vojtěch Petr 4:0, body hostů: Sedláček Michal 3:1, Heřmánková Andrea 2:2, Návesník Jakub 1:3, Prusek Ondřej 2:2),
13. kolo:
TJ Loko Pardubice C - TJ Tesla Pardubice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 3:1, Suchánek Zdeněk 1:1, Václavek Michal 3:1, Pytlík Jiří 4:0, Novák Karel 0:2, body hostů: Makalouš Vladimír 0:4, Kalhous Vlastimil 1:3, Vojtěch Petr 2:2, Miřejovský Jan 2:2), USK Pardubice A - TJ Jiskra Holice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Ondřej 0:4, Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 3:1, Návesník Jakub 1:3, body hostů: Andrlík Tomáš 2:2, Theodor Jiří 2:2, Murdych Tomáš 3:1, Kněžour Roman 1:3), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 8:10 (předehráno, čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Michal 2:2, Nešetřil Jaroslav 1:3, Sůra Jiří 1:3, Maroši Vojtěch 3:1, body hostů: Valenta Petr 4:0, Frolík Tomáš 3:1, Hloušek Robert 2:2, Čapek František 0:4), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Sokol Přelouč A 0:18wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Baloušek Miroslav 2:2, Hanusová Bohumila 3:1, Salavec Luboš 2:2, Karabec Pavel 4:0, body hostů: Kasal Ondřej 3:1, Floner Václav 2:2, Šebánek Josef 0:4, Kočárník Bohuslav 0:4), TJ Tesla Pardubice E - TJ Spartak Sezemice, z.s. 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 2:1, Weber Jan 1:2, Vitvar Ondřej 2:1, Herudek Miroslav 1:1, WO 6:0, body hostů: Kouba Ondřej 2:1, Hořeňovský David 0:4, Rudzinski Radek 3:1, WO 0:6),
14. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Tesla Pardubice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Petr 1:3, Hošek Petr 0:4, Šimůnek Michal 2:2, Špaňůr Josef 4:0, body hostů: Loudil Jan 3:1, Herudek Miroslav 2:2, Nadrchal Ladislav 1:3, Tvrdík Jan 3:1), TJ Spartak Sezemice, z.s. - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Rudzinski Radek 4:0, Hořeňovský David 1:3, Pitaš Jiří ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Karabec Pavel 2:1, Hanusová Bohumila 2:1, Salavec Luboš 0:3, Baloušek Miroslav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Přelouč A - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 10:8 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Havrda Martin 4:0, Šebánek Josef 1:3, Kasal Ondřej 4:0, Havrda Vladimír 1:3, body hostů: Kurka Michal 2:2, Sůra Jiří 2:2, Maroši Vojtěch 2:2, Skutil Michal 0:4), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - USK Pardubice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 4:0, Hloušek Robert 2:2, Frolík Tomáš 2:2, Žďárek Milan 1:3, body hostů: Prusek Ondřej 1:3, Sedláček Michal 3:1, Heřmánková Andrea 3:1, Nečas Ondřej 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Loko Pardubice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Murdych Tomáš 2:2, Andrlík Tomáš 2:2, Theodor Jiří 3:1, Theodor Daniel 2:2, body hostů: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 3:1, Novák Karel 0:4, Suchánek Zdeněk 0:4),
15. kolo:
TJ Tesla Pardubice D - TJ Loko Pardubice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makalouš Vladimír 1:2, Vojtěch Petr 3:0, Miřejovský Jan 3:0, Kalhous Vlastimil 2:1, WO 5:0, body hostů: Špaňůr Josef 2:2, Valenta Petr 1:3, Hošek Petr 0:4, WO 0:5), TJ Loko Pardubice C - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Zdeněk 1:2, Novák Karel 1:3, Kolář Michal 2:2, Pytlík Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Valenta Petr 3:1, Frolík Tomáš 2:2, Žďárek Milan 1:3, Hloušek Robert 1:2, WO 1:0), USK Pardubice A - TJ Sokol Přelouč A 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Prusek Ondřej 3:1, Sedláček Michal 3:1, Vlček Miroslav 1:3, Návesník Jakub 1:3, body hostů: Havrda Martin 2:2, Brunclík Jan 2:2, Kočárník Bohuslav 0:4, Kasal Ondřej 4:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Spartak Sezemice, z.s. 14:4 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Kurka Michal 2:1, Nešetřil Jaroslav 2:1, Sůra Jiří 2:1, Maroši Vojtěch 1:1, WO 6:0, body hostů: Kouba Ondřej 0:3, Hořeňovský David 0:4, Rudzinski Radek 4:0, WO 0:6), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Tesla Pardubice E 0:18wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanusová Bohumila 2:2, Baloušek Miroslav 1:3, Salavec Luboš 0:4, Karabec Pavel 4:0, body hostů: Loudil Jan 3:1, Vitvar Ondřej 1:3, Tvrdík Jan 2:2, Firich Ladislav 3:1),
16. kolo:
TJ Loko Pardubice D - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 18:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandys Ota 0:4, Šimůnek Michal 1:2, Hemerka Jiří 2:2, Valenta Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Karabec Pavel 4:0, Hanusová Bohumila 3:1, Ruprechtová Ivana 2:1, Salavec Luboš 3:1, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice E - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Ondřej 2:2, Tvrdík Jan 1:3, Weber Jan 1:3, Herudek Miroslav 4:0, body hostů: Kurka Michal 3:1, Skutil Michal 0:4, Maroši Vojtěch 3:1, Nešetřil Jaroslav 2:2), TJ Spartak Sezemice, z.s. - USK Pardubice A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:2, Pitaš Jiří ml. 0:4, Hořeňovský David 0:4, WO 0:5, body hostů: Návesník Jakub 3:0, Sedláček Michal 2:1, Prusek Ondřej 2:1, Heřmánková Andrea 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Přelouč A - TJ Loko Pardubice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Floner Václav 2:1, Špaček Pavel 2:0, Kasal Ondřej 2:1, Havrda Martin 3:0, WO 5:1, body hostů: Václavek Michal 0:4, Kolář Michal 2:2, Novák Karel 0:3, WO 1:5), TJ Jiskra Holice C - TJ Tesla Pardubice D 8:10 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Murdych Tomáš 1:3, Andrlík Tomáš 1:3, Theodor Jiří 3:1, Kněžour Roman 2:2, body hostů: Makalouš Vladimír 2:2, Kalhous Vlastimil 0:4, Miřejovský Jan 3:1, Vojtěch Petr 4:0),
17. kolo:
TJ Jiskra Holice C - TJ Loko Pardubice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Murdych Tomáš 2:1, Theodor Jiří 3:0, Theodor Daniel 3:0, Andrlík Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Hemerka Jiří 0:4, Šimůnek Michal 1:3, Valenta Petr 2:2, WO 0:5), TJ Tesla Pardubice D - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makalouš Vladimír 1:3, Kalhous Vlastimil 1:3, Miřejovský Jan 4:0, Vojtěch Petr 3:1, body hostů: Valenta Petr 3:1, Frolík Tomáš 2:2, Žďárek Milan 1:3, Hloušek Robert 1:3), TJ Loko Pardubice C - TJ Spartak Sezemice, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Karel 1:2, Suchánek Zdeněk 0:3, Kolář Michal 2:1, Václavek Michal 2:0, WO 6:0, body hostů: Kouba Ondřej 1:2, Rudzinski Radek 3:1, Hořeňovský David 2:2, WO 0:6), USK Pardubice A - TJ Tesla Pardubice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Ondřej 2:2, Prusek Ondřej 1:3, Heřmánková Andrea 4:0, Sedláček Michal 4:0, body hostů: Weber Jan 1:3, Nadrchal Ladislav 0:4, Tvrdík Jan 2:2, Vitvar Ondřej 2:2), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skutil Michal 0:4, Nešetřil Jaroslav 4:0, Kurka Michal 3:1, Maroši Vojtěch 3:1, body hostů: Karabec Pavel 2:2, Hanusová Bohumila 1:3, Ruprechtová Ivana 2:2, Baloušek Miroslav 1:3),
18. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 1:3, Mandys Ota 2:2, Hemerka Jiří 4:0, Šimůnek Michal 1:3, body hostů: Ashfield David 1:3, Nešetřil Jaroslav 2:2, Kurka Michal 3:1, Sůra Jiří 2:2), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - USK Pardubice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ruprechtová Ivana 1:2, Baloušek Miroslav 1:3, Dostál Zdeněk 0:2, Karabec Pavel 2:2, Dubišar Jindřich 0:2, WO 0:1, body hostů: Návesník Jakub 3:1, Sedláček Michal 3:0, Nečas Ondřej 1:3, Heřmánková Andrea 4:0, WO 1:0), TJ Tesla Pardubice E - TJ Loko Pardubice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Ondřej 2:2, Tvrdík Jan 2:2, Nadrchal Ladislav 1:2, Weber Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 4:0, Novák Karel 1:3, Suchánek Zdeněk 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Přelouč A - TJ Tesla Pardubice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floner Václav 1:3, Špaček Pavel 2:0, Brunclík Jan 0:4, Kasal Ondřej 3:1, Šebánek Josef 0:2, body hostů: Makalouš Vladimír 1:3, Kalhous Vlastimil 2:2, Miřejovský Jan 3:1, Vojtěch Petr 4:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Jiskra Holice C 12:6 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Hloušek Robert 3:1, Valenta Petr 4:0, Žďárek Milan 1:3, Frolík Tomáš 2:2, body hostů: Andrlík Tomáš 3:1, Theodor Jiří 1:3, Murdych Tomáš 2:2, Krejčík Libor 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Loko Pardubice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Petr 4:0, Žďárek Milan 2:2, Hloušek Robert 4:0, Frolík Tomáš 3:1, body hostů: Mandys Ota 1:3, Hemerka Jiří 2:2, Šimůnek Michal 0:4, Valenta Petr 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Přelouč A 13:5 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Murdych Tomáš 2:1, Theodor Daniel 3:1, Theodor Jiří 3:1, Andrlík Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Kasal Ondřej 3:1, Floner Václav 1:2, Haas Jan 0:4, Šebánek Josef 0:4, WO 1:0), TJ Tesla Pardubice D - TJ Spartak Sezemice, z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makalouš Vladimír 2:2, Kolísek Miroslav 1:3, Miřejovský Jan 3:1, Vojtěch Petr 4:0, body hostů: Kouba Ondřej 2:2, Rudzinski Radek 3:1, Hořeňovský David 1:3, Pitaš Jiří ml. 0:4), TJ Loko Pardubice C - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Zdeněk 1:1, Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 4:0, Pytlík Jiří 4:0, Novák Karel 1:1, body hostů: Karabec Pavel 1:3, Hanusová Bohumila 1:3, Ruprechtová Ivana 0:2, Baloušek Miroslav 0:4, Dostál Zdeněk 0:2), USK Pardubice A - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Michal 4:0, Heřmánková Andrea 4:0, Nečas Ondřej 0:4, Návesník Jakub 3:1, body hostů: Skutil Michal 1:3, Sůra Jiří 1:3, Maroši Vojtěch 1:3, Kurka Michal 2:2),
20. kolo:
TJ Loko Pardubice D - USK Pardubice A 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hemerka Jiří 0:3, Mandys Ota 0:3, Valenta Petr 0:3, WO 3:3, body hostů: Prusek Ondřej 3:0, Sedláček Michal 3:0, Heřmánková Andrea 3:0, WO 3:3), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Loko Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Michal 2:2, Nešetřil Jaroslav 3:1, Skutil Michal 1:3, Maroši Vojtěch 2:2, body hostů: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 3:1, Novák Karel 1:3, Suchánek Zdeněk 0:4), TJ Tesla Pardubice E - TJ Tesla Pardubice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Ondřej 4:0, Tvrdík Jan 1:3, Weber Jan 1:3, Herudek Miroslav 2:2, body hostů: Makalouš Vladimír 2:2, Novák Milan 1:3, Miřejovský Jan 2:2, Vojtěch Petr 3:1), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Jiskra Holice C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pitaš Jiří ml. 1:3, Hořeňovský David 1:3, Rudzinski Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Theodor Daniel 2:1, Andrlík Tomáš 2:1, Theodor Jiří 3:0, Murdych Tomáš 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Přelouč A - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 15:3 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Floner Václav 2:2, Špaček Pavel 2:0, Kasal Ondřej 4:0, Havrda Martin 4:0, Haas Jan 1:1, body hostů: Žďárek Milan 0:4, Frolík Tomáš 1:3, Hloušek Robert 0:4, Valenta Petr 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Přelouč A - TJ Loko Pardubice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Ondřej 3:1, Špaček Pavel 2:0, Havrda Vladimír 0:4, Havrda Martin 4:0, Šebánek Josef 0:2, body hostů: Mandys Ota 1:3, Šimůnek Michal 2:2, Hemerka Jiří 2:2, Valenta Petr 2:2), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A - TJ Spartak Sezemice, z.s. 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Petr 2:1, Žďárek Milan 2:1, Hloušek Robert 3:0, Frolík Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Rudzinski Radek 1:3, Pitaš Jiří ml. 1:3, Hořeňovský David 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Holice C - TJ Tesla Pardubice E 11:7 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Murdych Tomáš 3:1, Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 4:0, Andrlík Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Weber Jan 1:3, Korcová Eva 2:2, Nadrchal Ladislav 0:3, Vitvar Ondřej 2:2, WO 1:0), TJ Tesla Pardubice D - SK TTC Slovan Pardubice, z.s. 15:3 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Makalouš Vladimír 2:1, Kolísek Miroslav 2:2, Miřejovský Jan 3:0, Vojtěch Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Karabec Pavel 2:2, Hanusová Bohumila 0:3, Baloušek Miroslav 0:4, Dostál Zdeněk 1:2, WO 0:2), TJ Loko Pardubice C - USK Pardubice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 2:2, Suchánek Zdeněk 0:2, Václavek Michal 4:0, Pytlík Jiří 4:0, Novák Karel 0:2, body hostů: Návesník Jakub 1:3, Sedláček Michal 2:2, Prusek Ondřej 1:3, Heřmánková Andrea 2:2),
22. kolo:
TJ Loko Pardubice D - TJ Loko Pardubice C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valenta Petr 1:2, Šimůnek Michal 0:3, Hemerka Jiří 1:2, Mandys Ota 1:2, WO 5:0, body hostů: Václavek Michal 4:0, Kolář Michal 4:0, Novák Karel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. B - TJ Tesla Pardubice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skutil Michal 0:4, Nešetřil Jaroslav 1:3, Kurka Michal 2:2, Drahošová Lucie 0:4, body hostů: Makalouš Vladimír 3:1, Kolísek Miroslav 2:2, Miřejovský Jan 4:0, Vojtěch Petr 4:0), SK TTC Slovan Pardubice, z.s. - TJ Jiskra Holice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruprechtová Ivana 2:2, Hanusová Bohumila 2:2, Baloušek Miroslav 0:2, Karabec Pavel 2:2, Dostál Zdeněk 0:2, body hostů: Theodor Daniel 1:3, Andrlík Tomáš 4:0, Murdych Tomáš 1:3, Theodor Jiří 4:0), TJ Tesla Pardubice E - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Ondřej 3:1, Weber Jan 1:3, Firich Ladislav 0:4, Herudek Miroslav 3:1, body hostů: Frolík Tomáš 3:1, Žďárek Milan 1:3, Hloušek Robert 2:2, Valenta Petr 3:1), TJ Spartak Sezemice, z.s. - TJ Sokol Přelouč A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:1, Kouba Ondřej 1:2, Pitaš Jiří ml. 0:3, Hořeňovský David 1:2, WO 5:0, body hostů: Floner Václav 2:2, Havrda Martin 4:0, Kasal Ondřej 2:2, WO 0:5),
RP II.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rosice nad Labem - Sokol Ostřetín z.s. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vladimír 4:0, Suchý David 4:0, Michalovích Petr 1:3, Kára Petr 4:0, body hostů: Toušek Petr 0:4, Hejl Milan 1:3, Kopka Oldřich 1:3, Novotný Petr 1:3), TJ Tesla Pardubice G - TJ Tesla Pardubice H 10:8 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Vykoukal Tomáš 3:1, Přiklopil Aleš 3:1, Kadleček Vojtěch 1:3, Jirout Lukáš 1:3, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Nadrchal Jaroslav 3:1, Vojtěch Jaroslav 2:2, Ryšavý Václav 0:4), TJ Jiskra Holice D - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Jaroslav 2:0, Moravec Miroslav 4:0, Pečinka Vítězslav 4:0, Kněžour Roman 4:0, Hendrych Jakub 1:1, body hostů: Čermák Zdeněk 0:4, Pešina Martin 0:4, Bahník Aleš 1:3, Svoboda Tomáš 0:4), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychtařík Roman 0:4, Čapek František 0:4, Matyáš Radek 2:2, Matyáš Jakub 0:4, body hostů: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 3:1, Vich Rudolf 4:0, Novák Petr 3:1), TJ Sokol Přelouč B - TJ Tesla Pardubice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrda Vladimír 1:2, Marek Otakar 0:2, Šebánek Josef 1:3, Haas Jan 1:3, WO 1:2, body hostů: Firich Ladislav 4:0, Firich Luděk 1:2, Nadrchal Ladislav 2:1, Novák Milan 3:0, WO 2:1),
2. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Tesla Pardubice F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopka Oldřich 1:3, Hejl Milan 0:4, Novotný Petr 0:4, Toušek Petr 3:1, body hostů: Firich Ladislav 3:1, Novák Milan 4:0, Nadrchal Ladislav 3:1, Bogapov Martin 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Sokol Přelouč B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Lukáš 3:1, Pulkrábek Václav 0:3, Vich Rudolf 4:0, Novák Petr 0:4, Hořenovský Radek 1:0, body hostů: Haas Jan 2:2, Marek Otakar 3:1, Šebánek Josef 1:3, Havrda Vladimír 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Brojír Vlastislav 0:4, Pešina Martin 2:2, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Matyáš Radek 3:1, Skutil Michal 1:3, Čapek František 1:3, Rychtařík Roman 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Jiskra Holice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Milan 4:0, Nadrchal Jaroslav 3:1, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 0:3, Stano Jan 1:0, body hostů: Klouček Jan 0:3, Pečinka Vítězslav 2:2, Kyncl František 1:3, Hendrych Jakub 3:1, Klouček Jaroslav 0:1), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Tesla Pardubice G 9:9 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Koudela Karel 0:4, Michalovích Petr 2:2, Zámečník Čestmír 2:2, Kadlec Vladimír 3:1, body hostů: Korcová Eva 2:2, Rubeš Přemysl 1:3, Karcol Jaroslav 3:1, Tvrdík Jan 3:1),
3. kolo:
TJ Tesla Pardubice G - Sokol Ostřetín z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Tomáš 1:3, Přiklopil Aleš 4:0, Korcová Eva 2:2, Bubeník Martin 3:1, body hostů: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 1:3, Kopka Oldřich 2:2, Teplý Jiří 1:3), TJ Jiskra Holice D - TJ Sokol Rosice nad Labem 7:11 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Vítězslav 2:2, Kněžour Roman 3:1, Hendrych Jakub 1:3, Kyncl František 0:4, body hostů: Kadlec Vladimír 3:1, Kára Petr 2:2, Zámečník Čestmír 2:2, Michalovích Petr 3:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Tesla Pardubice H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skutil Michal 1:3, Matyáš Radek 3:1, Čapek František 1:3, Rychtařík Roman 2:2, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Nadrchal Jaroslav 2:2, Sedláček Ivo 3:1, Stano Jan 1:3), TJ Sokol Přelouč B - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Vladimír 2:2, Marek Otakar 3:1, Šebánek Josef 2:2, Haas Jan 4:0, body hostů: Šrajer Martin 3:1, Čermák Zdeněk 1:3, Brojír Vlastislav 0:4, Pešina Martin 1:3), TJ Tesla Pardubice F - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nadrchal Ladislav 2:2, Bogapov Martin 2:2, Novák Milan 3:1, Weber Jan 3:1, body hostů: Čapek Lukáš 1:3, Hořenovský Radek 1:3, Pulkrábek Václav 0:4, Vich Rudolf 4:0),
4. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejl Milan 0:4, Toušek Petr 3:1, Kopka Oldřich 3:1, Novotný Petr 1:3, body hostů: Čapek Lukáš 2:2, Hořenovský Radek 2:2, Novák Petr 1:3, Vich Rudolf 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Tesla Pardubice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Zdeněk 4:0, Brojír Vlastislav 0:4, Svoboda Tomáš 0:4, Šrajer Martin 4:0, body hostů: Firich Ladislav 2:2, Firich Luděk 2:2, Novák Milan 2:2, Nadrchal Ladislav 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Přelouč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:2, Stano Jan 1:3, Vojtěch Jaroslav 3:1, body hostů: Brunclík Jan 4:0, Havrda Vladimír 2:2, Chvojka Jiří 1:3, Kočárník Bohuslav 1:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vladimír 4:0, Kára Petr 3:1, Michalovích Petr 2:2, Suchý David 3:1, body hostů: Čapek František 0:4, Rychtařík Roman 1:3, Matyáš Radek 2:2, Skutil Michal 1:3), TJ Tesla Pardubice G - TJ Jiskra Holice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přiklopil Aleš 1:3, Kadleček Vojtěch 1:3, Rubeš Přemysl 1:3, Korcová Eva 1:3, body hostů: Kněžour Roman 4:0, Hendrych Jakub 2:2, Pečinka Vítězslav 4:0, Klouček Jaroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Holice D - Sokol Ostřetín z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jakub 2:2, Klouček Jaroslav 1:3, Pečinka Vítězslav 4:0, Kněžour Roman 4:0, body hostů: Toušek Petr 0:2, Hejl Milan 2:2, Kopka Oldřich 1:3, Novotný Petr 2:2, Pulpit Martin 0:2), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Tesla Pardubice G 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychtařík Roman 2:2, Matyáš Radek 2:2, Matyáš Jakub 0:4, Sůra Jiří 4:0, body hostů: Beránková Romana 1:3, Korcová Eva 1:3, Bubeník Martin 3:1, Tvrdík Jan 3:1), TJ Sokol Přelouč B - TJ Sokol Rosice nad Labem 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebánek Josef 1:3, Sobotka Tomáš 4:0, Marek Otakar 3:1, Haas Jan 4:0, body hostů: Kadlec Vladimír 2:2, Kára Petr 1:3, Zámečník Čestmír 1:3, Michalovích Petr 0:4), TJ Tesla Pardubice F - TJ Tesla Pardubice H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Firich Luděk 3:1, Nadrchal Ladislav 3:1, Firich Ladislav 4:0, Kobera Michal 2:2, body hostů: Stano Jan 2:2, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 0:4, Kužel Tomáš 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 3:1, Vich Rudolf 3:1, Pulkrábek Václav 0:4, body hostů: Šrajer Martin 2:2, Čermák Zdeněk 2:2, Bahník Aleš 1:3, Pešina Martin 1:3),
6. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 2:2, Novotný Petr 2:2, Kopka Oldřich 3:1, body hostů: Šrajer Martin 3:1, Čermák Zdeněk 4:0, Brojír Vlastislav 0:4, Pešina Martin 0:4), TJ Tesla Pardubice H - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Jan 1:3, Nadrchal Jaroslav 1:3, Sedláček Ivo 0:4, Kužel Tomáš 3:1, body hostů: Čapek Lukáš 2:2, Hořenovský Radek 4:0, Vich Rudolf 3:1, Novák Petr 2:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Tesla Pardubice F 4:14 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vladimír 1:3, Suchý David 1:3, Michalovích Petr 0:2, Zámečník Čestmír 0:4, Kira Michal 0:2, body hostů: Firich Ladislav 4:0, Bogapov Martin 2:2, Nadrchal Ladislav 4:0, Weber Jan 4:0), TJ Tesla Pardubice G - TJ Sokol Přelouč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránková Romana 1:3, Korcová Eva 1:3, Rubeš Přemysl 2:2, Přiklopil Aleš 3:1, body hostů: Brunclík Jan 2:2, Haas Jan 2:2, Havrda Vladimír 3:1, Kočárník Bohuslav 2:2), TJ Jiskra Holice D - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Vítězslav 3:1, Klouček Jan 1:3, Klouček Jaroslav 0:2, Kněžour Roman 3:1, Moravec Miroslav 0:2, body hostů: Matyáš Radek 4:0, Matyáš Jakub 1:3, Čapek František 2:2, Skutil Michal 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - Sokol Ostřetín z.s. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matyáš Radek 3:1, Čapek František 0:4, Skutil Michal 2:2, Matyáš Jakub 2:2, body hostů: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 3:1, Kopka Oldřich 1:3, Novotný Petr 3:1), TJ Sokol Přelouč B - TJ Jiskra Holice D 16:2 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Otakar 3:1, Šebánek Josef 4:0, Brunclík Jan 4:0, Haas Jan 3:1, body hostů: Kyncl František 1:3, Hendrych Jakub 1:3, Klouček Jaroslav 0:4, Klouček Jan 0:4), TJ Tesla Pardubice F - TJ Tesla Pardubice G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nadrchal Ladislav 3:1, Firich Ladislav 3:1, Novák Milan 4:0, Weber Jan 2:2, body hostů: Bubeník Martin 0:4, Rubeš Přemysl 1:3, Přiklopil Aleš 3:1, Jirout Lukáš 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Sokol Rosice nad Labem 15:3 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 4:0, Vich Rudolf 4:0, Novák Petr 2:2, body hostů: Michalovích Petr 0:4, Koudela Karel 1:3, Zámečník Čestmír 1:3, Kira Michal 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Tesla Pardubice H 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bahník Aleš 1:3, Brojír Vlastislav 0:4, Svoboda Tomáš 0:4, Šrajer Martin 2:2, body hostů: Jelínek Milan 4:0, Kužel Tomáš 3:1, Nadrchal Jaroslav 3:1, Vojtěch Jaroslav 3:1),
8. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Tesla Pardubice H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:4, Kopka Oldřich 2:2, Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 4:0, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Stano Jan 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:2, Vojtěch Jaroslav 1:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vladimír 4:0, Koudela Karel 2:2, Michalovích Petr 3:1, Zámečník Čestmír 3:1, body hostů: Čermák Zdeněk 3:1, Pešina Martin 0:4, Bahník Aleš 1:3, Svoboda Tomáš 0:4), TJ Tesla Pardubice G - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 5:13 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Beránková Romana 1:3, Korcová Eva 1:3, Tvrdík Jan 3:1, Bubeník Martin 0:4, body hostů: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 3:1, Vich Rudolf 3:1, Novák Petr 1:3), TJ Jiskra Holice D - TJ Tesla Pardubice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečinka Vítězslav 1:3, Moravec Miroslav 0:4, Klouček Jaroslav 0:4, Kněžour Roman 4:0, body hostů: Firich Ladislav 3:1, Firich Luděk 2:2, Nadrchal Ladislav 3:1, Bogapov Martin 3:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Sokol Přelouč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Radek 2:2, Sůra Jiří 4:0, Skutil Michal 0:4, Matyáš Jakub 0:4, body hostů: Brunclík Jan 3:1, Haas Jan 3:1, Marek Otakar 2:2, Havrda Vladimír 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Přelouč B - Sokol Ostřetín z.s. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrda Vladimír 3:1, Brunclík Jan 4:0, Šebánek Josef 4:0, Haas Jan 3:1, body hostů: Toušek Petr 0:4, Hejl Milan 0:4, Novotný Petr 1:3, Kopka Oldřich 1:3), TJ Tesla Pardubice F - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 17:1 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Bogapov Martin 4:0, Firich Ladislav 4:0, Nadrchal Ladislav 3:1, Weber Jan 4:0, body hostů: Matyáš Jakub 0:4, Matyáš Radek 1:3, Čapek František 0:4, Rychtařík Roman 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Jiskra Holice D 16:2 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 4:0, Vich Rudolf 4:0, Novák Petr 2:2, body hostů: Klouček Jan 0:4, Klouček Jaroslav 0:4, Kyncl František 1:3, Pečinka Vítězslav 1:0, Krejza Josef 0:3), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Tesla Pardubice G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Zdeněk 3:1, Pešina Martin 0:4, Bahník Aleš 0:4, Šrajer Martin 3:1, body hostů: Korcová Eva 2:2, Tvrdík Jan 4:0, Vykoukal Tomáš 2:2, Přiklopil Aleš 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Rosice nad Labem 12:6 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Kužel Tomáš 4:0, Jelínek Milan 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:1, Sedláček Ivo 2:2, Vojtěch Jaroslav 1:0, body hostů: Kadlec Vladimír 3:1, Koudela Karel 1:3, Šumpich Marek 0:4, Michalovích Petr 1:1, Kira Michal 0:2),
10. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Sokol Rosice nad Labem 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulpit Martin 1:1, Toušek Petr 2:2, Kopka Oldřich 1:3, Novotný Petr 1:3, Hejl Milan 1:1, body hostů: Kadlec Vladimír 2:2, Suchý David 3:1, Michalovích Petr 3:1, Koudela Karel 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Tesla Pardubice G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužel Tomáš 0:4, Sedláček Ivo 2:2, Nadrchal Jaroslav 3:1, Vojtěch Jaroslav 0:4, body hostů: Přiklopil Aleš 2:2, Kadleček Vojtěch 2:2, Korcová Eva 3:1, Jirout Lukáš 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Jiskra Holice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Zdeněk 3:1, Bahník Aleš 1:3, Pešina Martin 2:2, Svoboda Tomáš 0:4, body hostů: Klouček Jaroslav 1:3, Kněžour Roman 4:0, Pečinka Vítězslav 3:1, Kyncl František 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 1:0, Vich Rudolf 4:0, Votruba Lukáš 4:0, Novák Petr 2:1, body hostů: Matyáš Radek 1:3, Matyáš Jakub 0:4, Rychtařík Roman 0:4, Skutil Michal 0:4), TJ Tesla Pardubice F - TJ Sokol Přelouč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firich Luděk 0:4, Nadrchal Ladislav 2:2, Firich Ladislav 3:1, Weber Jan 2:2, body hostů: Brunclík Jan 2:2, Kočárník Bohuslav 2:2, Haas Jan 4:0, Šebánek Josef 1:3),
11. kolo:
TJ Tesla Pardubice F - Sokol Ostřetín z.s. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bogapov Martin 1:3, Kobera Michal 0:2, Firich Ladislav 4:0, Weber Jan 4:0, Nadrchal Ladislav 1:1, body hostů: Novotný Petr 2:2, Kopka Oldřich 2:2, Toušek Petr 0:4, Hejl Milan 2:2), TJ Sokol Přelouč B - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočárník Bohuslav 2:2, Šebánek Josef 3:1, Marek Otakar 1:3, Havrda Vladimír 3:1, body hostů: Votruba Vojtěch 0:4, Novák Petr 3:1, Votruba Lukáš 1:3, Hořenovský Radek 3:1), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Radek 3:1, Čapek František 1:3, Rychtařík Roman 2:2, Matyáš Jakub 1:3, body hostů: Šrajer Martin 4:0, Čermák Zdeněk 3:1, Pešina Martin 2:2, Brojír Vlastislav 0:4), TJ Jiskra Holice D - TJ Tesla Pardubice H 8:10 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Vítězslav 2:2, Klouček Jaroslav 0:4, Hendrych Jakub 0:4, Kněžour Roman 4:0, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Kužel Tomáš 3:1, Sedláček Ivo 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:2), TJ Tesla Pardubice G - TJ Sokol Rosice nad Labem 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přiklopil Aleš 4:0, Tvrdík Jan 3:1, Korcová Eva 0:4, Jirout Lukáš 3:1, body hostů: Kadlec Vladimír 2:2, Suchý David 2:2, Michalovích Petr 1:3, Koudela Karel 1:3),
12. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Tesla Pardubice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopka Oldřich 2:2, Hejl Milan 3:1, Novotný Petr 2:2, Toušek Petr 1:3, body hostů: Rubeš Přemysl 1:3, Tvrdík Jan 3:1, Bubeník Martin 2:2, Kadleček Vojtěch 2:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Jiskra Holice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vladimír 4:0, Koudela Karel 0:4, Kira Michal 0:4, Zámečník Čestmír 2:2, body hostů: Kněžour Roman 3:1, Klouček Jaroslav 2:2, Pečinka Vítězslav 3:1, Hendrych Jakub 2:2), TJ Tesla Pardubice H - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Milan 4:0, Kužel Tomáš 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:0, Sedláček Ivo 4:0, Vojtěch Jaroslav 1:1, body hostů: Pech Lubomír 0:4, Matyáš Radek 1:3, Matyáš Jakub 0:4, Rychtařík Roman 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Sokol Přelouč B 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Bahník Aleš 3:1, Svoboda Tomáš 1:3, Pešina Martin 3:1, Brojír Vlastislav 1:3, body hostů: Haas Jan 4:0, Šebánek Josef 2:2, Chvojka Jiří 0:4, Kočárník Bohuslav 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Tesla Pardubice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 1:3, Vich Rudolf 3:1, Novák Petr 0:4, body hostů: Novák Milan 3:1, Firich Ladislav 2:2, Nadrchal Ladislav 2:2, Weber Jan 1:3),
13. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - Sokol Ostřetín z.s. 13:5 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Lukáš 3:1, Votruba Vojtěch 1:3, Vich Rudolf 4:0, Votruba Lukáš 3:1, body hostů: Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 2:2, Pulpit Martin 1:3, Kopka Oldřich 1:3), TJ Tesla Pardubice F - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 14:4 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Nadrchal Ladislav 3:1, Firich Luděk 3:1, Novák Milan 3:1, Weber Jan 3:1, body hostů: Čermák Zdeněk 4:0, Pešina Martin 0:4, Svoboda Tomáš 0:4, Brojír Vlastislav 0:4), TJ Sokol Přelouč B - TJ Tesla Pardubice H 9:9 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Vladimír 2:2, Šebánek Josef 2:2, Kočárník Bohuslav 1:3, Haas Jan 3:1, body hostů: Kužel Tomáš 2:2, Stano Jan 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:1, Sedláček Ivo 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Sokol Rosice nad Labem 7:11 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek František 0:4, Rychtařík Roman 2:2, Ashfield David 2:2, Matyáš Radek 2:2, body hostů: Kadlec Vladimír 4:0, Kára Petr 2:2, Michalovích Petr 1:3, Koudela Karel 3:1), TJ Jiskra Holice D - TJ Tesla Pardubice G 8:10 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Jaroslav 2:2, Pečinka Vítězslav 1:1, Hendrych Jakub 2:2, Kněžour Roman 3:1, Moravec Miroslav 0:2, body hostů: Korcová Eva 4:0, Kadleček Vojtěch 1:3, Karcol Jaroslav 1:3, Tvrdík Jan 2:2),
14. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Jiskra Holice D 9:9 (Odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Toušek Petr 2:2, Hejl Milan 4:0, Novotný Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Klouček Jaroslav 1:1, Klouček Jan 1:2, Kněžour Roman 2:1, Pečinka Vítězslav 0:3, Kyncl František 0:1, WO 5:0), TJ Tesla Pardubice G - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 12:6 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeník Martin 1:3, Přiklopil Aleš 4:0, Karcol Jaroslav 2:2, Jirout Lukáš 3:1, body hostů: Matyáš Jakub 0:4, Matyáš Radek 2:2, Rychtařík Roman 2:2, Ashfield David 2:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Přelouč B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vladimír 3:1, Koudela Karel 1:1, Koblížek Matyáš 0:4, Kira Michal 0:4, Michalovích Petr 1:1, body hostů: Brunclík Jan 4:0, Havrda Vladimír 2:2, Kočárník Bohuslav 2:2, Šebánek Josef 3:1), TJ Tesla Pardubice H - TJ Tesla Pardubice F 3:15 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Jan 0:4, Sedláček Ivo 1:2, Nadrchal Jaroslav 0:4, Vojtěch Jaroslav 0:4, Jelínek Milan 1:0, body hostů: Kobera Michal 3:1, Weber Jan 4:0, Nadrchal Ladislav 3:1, Firich Ladislav 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 1:17 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Pešina Martin 0:4, Bahník Aleš 0:4, Svoboda Tomáš 0:3, Brojír Vlastislav 0:4, Šrajer Martin 1:0, body hostů: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 4:0, Votruba Lukáš 4:0, Votruba Vojtěch 3:1),
15. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - Sokol Ostřetín z.s. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Tomáš 0:4, Bahník Aleš 0:4, Čermák Zdeněk 3:0, Brojír Vlastislav 0:3, WO 2:0, body hostů: Kopka Oldřich 2:0, Novotný Petr 3:1, Toušek Petr 3:1, Hejl Milan 3:1, WO 0:2), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Tesla Pardubice H 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Novák Petr 3:1, Vich Rudolf 3:1, Votruba Lukáš 1:3, body hostů: Kužel Tomáš 2:2, Stano Jan 1:3, Sedláček Ivo 1:3, Nadrchal Jaroslav 1:3), TJ Tesla Pardubice F - TJ Sokol Rosice nad Labem 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nadrchal Ladislav 3:1, Firich Ladislav 4:0, Bogapov Martin 2:2, Kobera Michal 2:2, body hostů: Kadlec Vladimír 3:1, Michalovích Petr 0:4, Zámečník Čestmír 1:3, Koudela Karel 1:3), TJ Sokol Přelouč B - TJ Tesla Pardubice G 9:9 (odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Haas Jan 3:1, Šebánek Josef 1:3, Havrda Vladimír 2:2, Kočárník Bohuslav 1:3, body hostů: Korcová Eva 2:2, Kadleček Vojtěch 1:3, Karcol Jaroslav 2:2, Tvrdík Jan 4:0), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Jiskra Holice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skutil Michal 2:2, Čapek František 1:3, Rychtařík Roman 4:0, Matyáš Radek 3:1, body hostů: Krejza Josef 0:4, Pečinka Vítězslav 3:1, Klouček Jaroslav 1:3, Klouček Jan 2:2),
16. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 10:8 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Petr 2:2, Hejl Milan 3:1, Toušek Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Matyáš Radek 1:2, Matyáš Jakub 0:3, Čapek František 1:2, Skutil Michal 1:2, WO 5:0), TJ Jiskra Holice D - TJ Sokol Přelouč B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Jaroslav 1:3, Klouček Jan 0:4, Pečinka Vítězslav 3:1, Kyncl František 0:4, body hostů: Brunclík Jan 4:0, Havrda Vladimír 2:2, Haas Jan 3:1, Šebánek Josef 3:1), TJ Tesla Pardubice G - TJ Tesla Pardubice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirout Lukáš 2:2, Přiklopil Aleš 3:1, Bubeník Martin 0:4, Korcová Eva 1:3, body hostů: Kobera Michal 2:2, Weber Jan 2:2, Firich Luděk 2:2, Firich Ladislav 4:0), TJ Sokol Rosice nad Labem - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vladimír 2:2, Suchý David 2:2, Zámečník Čestmír 1:3, Michalovích Petr 3:1, body hostů: Hořenovský Radek 1:3, Čapek Lukáš 3:1, Novák Petr 0:4, Vich Rudolf 4:0), TJ Tesla Pardubice H - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 3:1, Kužel Tomáš 1:3, Sedláček Ivo 2:2, Nadrchal Jaroslav 2:1, Vojtěch Jaroslav 0:1, body hostů: Čermák Zdeněk 4:0, Šrajer Martin 3:1, Pešina Martin 1:3, Bahník Aleš 0:4),
17. kolo:
TJ Tesla Pardubice H - Sokol Ostřetín z.s. 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Milan 1:2, Kužel Tomáš 2:1, Stano Jan 2:1, Sedláček Ivo 1:2, WO 5:0, body hostů: Toušek Petr 1:3, Hejl Milan 4:0, Novotný Petr 1:3, WO 0:5), Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení - TJ Sokol Rosice nad Labem 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Tomáš 0:4, Bahník Aleš 0:4, Pešina Martin 1:3, Šrajer Martin 2:2, body hostů: Kára Petr 4:0, Michalovích Petr 3:1, Koudela Karel 2:2, Šumpich Marek 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice - TJ Tesla Pardubice G 8:10 (odloženo, čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Lukáš 4:0, Hořenovský Radek 2:2, Votruba Lukáš 1:3, Novák Petr 0:4, body hostů: Kadleček Vojtěch 2:2, Přiklopil Aleš 3:1, Karcol Jaroslav 3:1, Rubeš Přemysl 1:3), TJ Tesla Pardubice F - TJ Jiskra Holice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Firich Luděk 2:2, Bogapov Martin 2:2, Nadrchal Ladislav 2:2, Kobera Michal 3:1, body hostů: Klouček Jaroslav 0:4, Klouček Jan 0:4, Kněžour Roman 4:0, Pečinka Vítězslav 3:1), TJ Sokol Přelouč B - TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrda Vladimír 1:3, Kočárník Bohuslav 2:2, Šebánek Josef 3:1, Haas Jan 3:1, body hostů: Matyáš Radek 3:1, Matyáš Jakub 1:3, Rychtařík Roman 1:3, Skutil Michal 2:2),
18. kolo:
Sokol Ostřetín z.s. - TJ Sokol Přelouč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:3, Teplý Jiří 0:4, Hejl Milan 1:3, Toušek Petr 4:0, body hostů: Haas Jan 3:1, Šebánek Josef 3:1, Havrda Vladimír 2:2, Kočárník Bohuslav 2:2), TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C - TJ Tesla Pardubice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ashfield David 3:1, Matyáš Radek 3:1, Rychtařík Roman 0:4, Skutil Michal 0:4, body hostů: Firich Ladislav 4:0, Firich Luděk 2:2, Nadrchal Ladislav 2:2, Weber Jan 2:2), TJ Jiskra Holice D - Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Jaroslav 0:4, Klouček Jan 0:4, Pečinka Vítězslav 0:4, Kněžour Roman 3:1, body hostů: Čapek Lukáš 3:1, Votruba Vojtěch 3:1, Vich Rudolf 4:0, Votruba Lukáš 3:1), TJ Tesla Pardubice G - Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirout Lukáš 3:1, Přiklopil Aleš 4:0, Kadleček Vojtěch 4:0, Korcová Eva 4:0, body hostů: Pešina Martin 0:4, Svoboda Tomáš 0:4, Brojír Vlastislav 0:4, Bahník Aleš 1:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Tesla Pardubice H 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vladimír 4:0, Kára Petr 3:1, Koudela Karel 1:2, Michalovích Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Jelínek Milan 1:3, Kužel Tomáš 1:3, Vojtěch Jaroslav 1:3, Nadrchal Jaroslav 1:2, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy