Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Spartak Polička B - TJ Spartak Polička C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartman Luboš 1:2, Trnka Jakub 2:1, Kössler Pavel 2:1, body hostů: Ulrich Zdeněk 2:1, Sršeň David 0:2, Uttendorfský Karel 2:1, Šutera Josef 0:1), TJ Spartak Polička D - TJ Sokol Borová-Korouhev D 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 2:1, Andrlík Jindřich 1:2, body hostů: Navrátil Jan 2:1, Trnka Pavel 3:0, Roušar František 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Martin 1:2, Palatka Edward 3:0, Grepl Luboš 3:0, body hostů: Dokoupil Radek 1:2, Paterna Jiří 0:3, Haškovec Karel 1:2), TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Morašice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:1, Famfulík Vladislav ml. 3:0, WO 0:3, body hostů: Rompotl Martin 1:1, Berky Radek 0:2, Říha Milan 0:2, WO 3:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Vidlatá Seč B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Miroslav 1:2, Plch Miroslav 3:0, Syrová Vlasta 0:3, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Josef 2:1),
2. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šutera Josef 3:0, Sršeň David 3:0, Pavlíček František 3:0, body hostů: Zvára Martian 0:3, Procházka Petr 0:3, Šprojcar Milan 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubinka Jiří 3:0, Kábrt Martin 2:1, Famfulík Petr st. 3:0, body hostů: Andrlík Jindřich 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 1:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Borová-Korouhev D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Syrová Vlasta 3:0, Plch Miroslav 3:0, Štarman Karel 3:0, body hostů: Navrátil Jan 0:3, Roušar František 0:3, Nosál Petr 0:1, Trnka Pavel 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Vidlatá Seč A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Martin 1:2, Smetana Jaroslav 3:0, Palatka Edward 0:3, body hostů: Vomočil Jaroslav 1:2, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Sokol Morašice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Radek 1:2, Mazal Petr 1:2, Haškovec Karel 2:1, body hostů: Kalousek Petr 1:2, Říha Milan 2:1, Hořínek Jan 2:1),
3. kolo:
TJ Spartak Polička B - TJ Svitavy B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartman Luboš 2:1, Dostál Ondřej 2:1, Fendrych Jiří 1:0, Trnka Jakub 2:0, body hostů: Sleaman Gordon 0:3, Šprojcar Milan 2:1, Zvára Martian 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Syrová Vlasta 3:0, Plch Miroslav 2:1, Štarman Karel 3:0, body hostů: Andrlík Miloš 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:1, Štofila Miroslav 1:2, Andrlík Jindřich 0:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Borová-Korouhev D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubinka Jiří 3:0, Kábrt Martin 2:1, Famfulík Petr st. 3:0, body hostů: Navrátil Jan 1:2, Roušar František 0:3, Nosál Petr 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Morašice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Martin 2:1, Smetana Jaroslav 3:0, Palatka Edward 2:1, body hostů: Hořínek Jan 2:1, Kalousek Petr 0:3, Říha Milan 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Vidlatá Seč A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Radek 1:2, Mazal Petr 1:2, Haškovec Karel 1:2, body hostů: Vomočil Jaroslav 2:1, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr ml. 1:2),
4. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Vidlatá Seč A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Milan 3:0, Šprojcar Milan 2:1, Sleaman Gordon 1:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 0:3, Vomočil Jaroslav 2:1, Hubinka Jan 1:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Slovan Moravská Třebová B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osecký Lukáš 3:0, Kábrt Martin 2:1, Famfulík Petr st. 3:0, body hostů: Grepl Luboš 1:2, Šimek Martin 0:3, Němečková Eva 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Syrová Vlasta 1:2, Štarman Karel 3:0, Svatoš Petr 3:0, body hostů: Mazal Petr 1:2, Haškovec Karel 1:2, Paterna Jiří 0:3), TJ Spartak Polička C - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 3:0, Pavlíček František 2:0, Uttendorfský Karel 3:0, WO 0:1, body hostů: Štofila Miroslav 0:3, Andrlík Jindřich 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:2, WO 1:0), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Borová-Korouhev D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartman Luboš 2:1, Trnka Jakub 3:0, Dostál Ondřej 0:3, body hostů: Navrátil Jan 2:1, Roušar František 1:2, Nosál Petr 1:2),
5. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Sokol Morašice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šprojcar Milan 3:0, Zvára Martian 0:3, Hallák Mahmud 0:3, body hostů: Novotný Pavel 2:1, Hořínek Jan 2:1, Říha Milan 2:1), TJ Vidlatá Seč B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Petr st. 3:0, Osecký Lukáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Haškovec Karel 0:2, Mazal Petr 0:2, Paterna Jiří 0:2, WO 3:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoš Petr 2:1, Plch Miroslav 3:0, Štarman Karel 3:0, body hostů: Grepl Lubomír 1:2, Šimek Martin 0:3, Němečková Eva 0:3), TJ Spartak Polička C - TJ Sokol Borová-Korouhev D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 3:0, Uttendorfský Karel 3:0, Pavlíček František 3:0, body hostů: Navrátil Jan 0:3, Roušar František 0:3, Nosál Petr 0:3), TJ Spartak Polička B - TJ Spartak Polička D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hartman Luboš 2:1, Kössler Pavel 3:0, Dostál Ondřej 0:3, body hostů: Štofila Miroslav 2:1, Andrlík Jindřich 1:2, Andrlík Jindřich ml. 1:2),
6. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Petr 1:2, Šprojcar Milan 3:0, Hallák Mahmud 1:2, body hostů: Štofila Miroslav 2:1, Andrlík Jindřich ml. 1:2, Andrlík Jindřich 1:2), TJ Spartak Polička C - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 3:0, Uttendorfský Karel 3:0, Pavlíček František 3:0, body hostů: Grepl Lubomír 0:3, Šimek Martin 0:3, Němečková Eva 0:3), TJ Spartak Polička B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartman Luboš 3:0, Trnka Jakub 3:0, Fendrych Jiří 2:1, body hostů: Haškovec Karel 1:2, Mazal Petr 0:3, Halačka Jaromír 0:3), TJ Vidlatá Seč A - TJ Vidlatá Seč B 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 0:3, Vomočil Jaroslav 0:2, Famfulík Petr ml. 0:3, Hubinka Jan 0:1, body hostů: Famfulík Petr st. 3:0, Hubinka Jiří 3:0, Osecký Lukáš 3:0), TJ Sokol Morašice A - TJ Jiskra Litomyšl C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rompotl Martin 2:1, Hořínek Jan 2:1, Říha Milan 2:1, body hostů: Němec Miroslav 1:2, Holomková Ilona 0:3, Syrová Vlasta 2:1),
7. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Sokol Borová-Korouhev D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hallák Mahmud 0:3, Šprojcar Milan 2:1, Procházka Petr 0:3, body hostů: Navrátil Jan 2:1, Trnka Pavel 2:1, Schwedler Josef 3:0), TJ Spartak Polička B - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartman Luboš 3:0, Trnka Jakub 3:0, Fendrych Jiří 3:0, body hostů: Šimek Martin 0:3, Grepl Lubomír 0:3, Němečková Eva 0:3), TJ Spartak Polička C - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček František 3:0, Uttendorfský Karel 3:0, Sršeň David 2:1, body hostů: Haškovec Karel 0:3, Mazal Petr 0:3, Halačka Jaromír 1:2), TJ Vidlatá Seč A - TJ Jiskra Litomyšl C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 1:1, Famfulík Petr ml. 1:2, Vomočil Jaroslav 2:1, Hubinka Jan 0:1, body hostů: Němec Miroslav 0:3, Štarman Karel 2:1, Plch Miroslav 3:0), TJ Sokol Morašice A - TJ Vidlatá Seč B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Famfulík Jiří 0:2, Říha Milan 0:2, Hořínek Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Osecký Josef 2:1, Famfulík Petr st. 3:0, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Vidlatá Seč B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Milan 2:1, Šprojcar Milan 0:3, Hallák Mahmud 0:3, body hostů: Osecký Lukáš 3:0, Hubinka Jiří 2:1, Famfulík Petr st. 2:1), TJ Vidlatá Seč A - TJ Spartak Polička C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 2:1, Hubinka Jan 3:0, Famfulík Petr ml. 0:3, body hostů: Ulrich Zdeněk 1:2, Sršeň David 2:1, Šutera Josef 1:2), TJ Sokol Morašice A - TJ Spartak Polička B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hořínek Jan 2:1, Říha Milan 0:3, WO 0:3, body hostů: Hartman Luboš 2:0, Dostál Ondřej 1:1, Fendrych Jiří 1:1, WO 3:0), TJ Spartak Polička D - TJ Slovan Moravská Třebová B 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 0:3, Andrlík Jindřich 0:3, body hostů: Smetana Jaroslav 3:0, Durák Lubomír 3:0, Grepl Luboš 3:0), TJ Sokol Borová-Korouhev D - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jan 2:1, Trnka Pavel 3:0, Roušar František 3:0, body hostů: Haškovec Karel 1:2, Fadrný Aleš 0:3, Paterna Jiří 0:3),
9. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Jiskra Litomyšl C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Milan 3:0, Šprojcar Milan 3:0, Hallák Mahmud 0:3, body hostů: Svatoš Petr 1:2, Syrová Vlasta 1:2, Štarman Karel 1:2), TJ Sokol Morašice A - TJ Spartak Polička C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořínek Jan 2:1, Říha Milan 1:2, WO 0:3, body hostů: Sršeň David 2:0, Šutera Josef 0:2, Ulrich Zdeněk 1:1, WO 3:0), TJ Vidlatá Seč A - TJ Spartak Polička B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Petr ml. 1:2, Hubinka Jan 1:2, Vomočil Jaroslav 1:2, body hostů: Fendrych Jiří 3:0, Dostál Ondřej 1:2, Hartman Luboš 2:1), TJ Spartak Polička D - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 1:2, Štofila Miroslav 3:0, Andrlík Jindřich 1:2, body hostů: Haškovec Karel 2:1, Fadrný Aleš 0:3, Paterna Jiří 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Slovan Moravská Třebová B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jan 1:2, Trnka Pavel 0:3, Roušar František 0:3, body hostů: Smetana Jaroslav 3:0, Durák Lubomír 3:0, Grepl Luboš 2:1),
10. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetana Jaroslav 3:0, Skácelík Jiří 3:0, Grepl Luboš 3:0, body hostů: Šprojcar Milan 0:3, Zvára Martian 0:3, Hallák Mahmud 0:3), TJ Spartak Polička D - TJ Vidlatá Seč A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štofila Miroslav 0:3, Andrlík Jindřich 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:3, body hostů: Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr ml. 3:0), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Sokol Morašice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Pavel 2:1, Roušar František 0:3, Navrátil Jan 2:1, body hostů: Říha Milan 1:2, Hořínek Jan 3:0, Novotný Pavel 1:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kábrt Martin 1:2, Famfulík Petr st. 2:1, Hubinka Jiří 3:0, body hostů: Pavlíček František 2:1, Uttendorfský Karel 1:2, Šutera Josef 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šváb Adam 0:3, Pokorný Lukáš 0:3, Ševčík Miroslav 0:3, body hostů: Kössler Pavel 3:0, Trnka Jakub 3:0, Fendrych Jiří 3:0),
11. kolo:
SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Svitavy B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dokoupil Radek 2:1, Haškovec Karel 2:1, Mazal Petr 2:1, body hostů: Šprojcar Milan 3:0, Sleaman Gordon 0:3, Hallák Mahmud 0:3), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Vidlatá Seč A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Pavel 0:3, Navrátil Jan 0:3, Roušar František 0:3, body hostů: Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr ml. 3:0), TJ Spartak Polička D - TJ Sokol Morašice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 3:0, Andrlík Jindřich 0:3, body hostů: Říha Milan 2:1, Hořínek Jan 2:1, Novotný Pavel 2:1), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kábrt Martin 1:2, Famfulík Petr st. 2:1, Hubinka Jiří 2:1, body hostů: Kössler Pavel 1:2, Hartman Luboš 0:3, Trnka Jakub 3:0), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Miroslav 0:3, Plch Miroslav 2:1, Štarman Karel 3:0, body hostů: Pavlíček František 1:2, Ulrich Zdeněk 1:2, Uttendorfský Karel 2:1),
12. kolo:
TJ Spartak Polička C - TJ Spartak Polička B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlíček František 1:2, Šutera Josef 0:3, Uttendorfský Karel 1:2, body hostů: Trnka Jakub 3:0, Hartman Luboš 1:1, Dostál Ondřej 2:1, Fendrych Jiří 1:0), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jan 2:1, Roušar Michal 3:0, Trnka Pavel 3:0, body hostů: Andrlík Jindřich 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 1:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Slovan Moravská Třebová B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haškovec Karel 3:0, Mazal Petr 1:2, Dokoupil Radek 2:1, body hostů: Palatka Edward 1:2, Grepl Luboš 1:2, Konečný Pavel 1:2), TJ Sokol Morašice A - TJ Vidlatá Seč A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořínek Jan 1:1, Říha Milan 1:2, Famfulík Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Famfulík Petr ml. 2:1, Hubinka Jan 1:1, Vomočil Jaroslav 3:0, WO 0:1), TJ Vidlatá Seč B - TJ Jiskra Litomyšl C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kábrt Martin 0:3, Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 1:2, body hostů: Němec Miroslav 1:2, Svatoš Petr 2:1, Plch Miroslav 3:0),
13. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hallák Mahmud 0:3, Šprojcar Milan 2:1, Jansa Milan 3:0, body hostů: Ulrich Zdeněk 1:2, Sršeň David 2:1, Šutera Josef 1:2), TJ Spartak Polička D - TJ Vidlatá Seč B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich 0:3, Štofila Miroslav 2:1, Andrlík Jindřich ml. 0:3, body hostů: Kopecký Pavel 2:1, Osecký Lukáš 3:0, Kábrt Martin 2:1), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Jiskra Litomyšl C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jan 3:0, Trnka Pavel 3:0, Roušar František 3:0, body hostů: Holomková Ilona 0:3, Mikulecký Martin 0:3, Pulkrábková Barbora 0:3), TJ Vidlatá Seč A - TJ Slovan Moravská Třebová B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 1:2, Vomočil Jaroslav 2:1, Hubinka Jan 1:2, body hostů: Durák Lubomír 2:1, Šimek Martin 0:3, Skácelík Jiří 3:0), TJ Sokol Morašice A - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říha Milan 1:2, Hořínek Jan 2:1, Rompotl Martin 1:2, body hostů: Dokoupil Radek 2:1, Haškovec Karel 2:1, Paterna Jiří 1:2),
14. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zvára Martian 0:3, Šprojcar Milan 1:2, Kembitzký Tomáš 0:3, body hostů: Dostál Ondřej 3:0, Hartman Luboš 2:1, Fendrych Jiří 2:0, Trnka Jakub 1:0), TJ Spartak Polička D - TJ Jiskra Litomyšl C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 1:2, Štofila Miroslav 3:0, Andrlík Jindřich 1:2, body hostů: Štarman Karel 2:1, Syrová Vlasta 2:1, Mikulecký Martin 0:3), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Vidlatá Seč B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jan 1:2, Trnka Pavel 2:1, Roušar František 0:3, body hostů: Kábrt Martin 2:1, Osecký Lukáš 3:0, Kopecký Pavel 1:2), TJ Sokol Morašice A - TJ Slovan Moravská Třebová B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říha Milan 1:2, Hořínek Jan 2:1, Rompotl Martin 0:3, body hostů: Durák Lubomír 2:1, Šimek Martin 1:2, Skácelík Jiří 3:0), TJ Vidlatá Seč A - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 3:0, Vomočil Jaroslav 3:0, Hubinka Jan 2:1, body hostů: Dokoupil Radek 1:2, Haškovec Karel 0:3, Paterna Jiří 0:3),
15. kolo:
TJ Vidlatá Seč A - TJ Svitavy B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 3:0, body hostů: Jansa Milan 1:2, Šprojcar Milan 0:3, Hallák Mahmud 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Vidlatá Seč B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 2:0, Durák Lubomír 2:0, Smetana Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Hubinka Jiří 0:3, Famfulík Petr st. 1:2, WO 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Jiskra Litomyšl C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Radek 0:3, Haškovec Karel 2:1, Paterna Jiří 0:3, body hostů: Syrová Vlasta 2:1, Štarman Karel 3:0, Plch Miroslav 2:1), TJ Spartak Polička D - TJ Spartak Polička C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 2:1, Andrlík Jindřich 2:1, body hostů: Šutera Josef 1:2, Uttendorfský Karel 3:0, Sršeň David 0:1, Ulrich Zdeněk 1:1), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Spartak Polička B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jan 0:3, Trnka Pavel 0:3, Roušar František 0:3, body hostů: Dostál Ondřej 3:0, Hartman Luboš 3:0, Fendrych Jiří 3:0),
16. kolo:
TJ Sokol Morašice A - TJ Svitavy B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říha Milan 2:1, Famfulík Jiří 1:2, Hořínek Jan 1:2, body hostů: Jansa Milan 3:0, Šprojcar Milan 2:1, Hallák Mahmud 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Vidlatá Seč B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Radek 0:2, Haškovec Karel 1:1, Paterna Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Hubinka Jiří 3:0, Famfulík Petr st. 2:1, WO 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 2:1, Durák Lubomír 1:2, Smetana Jaroslav 2:1, body hostů: Syrová Vlasta 0:3, Štarman Karel 1:2, Plch Miroslav 3:0), TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Spartak Polička C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jan 0:3, Roušar Michal 1:2, Roušar František 0:3, body hostů: Uttendorfský Karel 3:0, Sršeň David 2:1, Ulrich Zdeněk 3:0), TJ Spartak Polička D - TJ Spartak Polička B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 1:2, Andrlík Jindřich 0:3, body hostů: Kössler Pavel 3:0, Hartman Luboš 2:0, Dostál Ondřej 2:1, Fendrych Jiří 1:0),
17. kolo:
TJ Spartak Polička D - TJ Svitavy B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich 2:1, Štofila Miroslav 3:0, Andrlík Jindřich ml. 2:1, body hostů: Hallák Mahmud 0:3, Šprojcar Milan 2:1, Zvára Martian 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 3:0, Smetana Jaroslav 1:2, Durák Lubomír 3:0, body hostů: Sršeň David 1:2, Ulrich Zdeněk 0:3, Uttendorfský Karel 1:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Spartak Polička B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dokoupil Radek 0:2, Haškovec Karel 0:2, Mazal Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Fendrych Jiří 3:0, Hartman Luboš 2:1, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Vidlatá Seč A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubinka Jiří 2:0, Famfulík Petr st. 0:2, Říha Michal 0:2, WO 3:0, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1, WO 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Morašice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Syrová Vlasta 3:0, Štarman Karel 3:0, Plch Miroslav 2:1, body hostů: Novotný Pavel 0:3, Říha Milan 1:2, Berky Radek 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Borová-Korouhev D - TJ Svitavy B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Pavel 2:1, Roušar František 2:1, Jílek Marek 0:3, body hostů: Šprojcar Milan 3:0, Zvára Martian 1:2, Hallák Mahmud 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 2:0, Grepl Luboš 2:1, Němečková Eva 0:3, Konečný Pavel 0:1, body hostů: Dostál Ondřej 1:2, Fendrych Jiří 3:0, Hartman Luboš 1:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Spartak Polička C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paterna Jiří 0:3, Mazal Petr 0:3, Haškovec Karel 1:1, WO 1:0, body hostů: Uttendorfský Karel 2:0, Ulrich Zdeněk 3:0, Sršeň David 2:1, WO 0:1), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Vidlatá Seč A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulecký Martin 0:3, Štarman Karel 2:1, Syrová Vlasta 1:2, body hostů: Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 1:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Morašice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Petr st. 3:0, Říha Michal 2:1, Hubinka Jiří 3:0, body hostů: Říha Milan 1:2, Berky Radek 0:3, Marek Rudolf 0:3),
19. kolo:
TJ Vidlatá Seč B - TJ Svitavy B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kábrt Martin 2:1, Famfulík Petr st. 3:0, Kopecký Pavel 2:1, body hostů: Šprojcar Milan 2:1, Zvára Martian 0:3, Procházka Petr 0:3), TJ Spartak Polička C - TJ Vidlatá Seč A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šutera Josef 0:3, Ulrich Zdeněk 0:3, Pavlíček František 1:2, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:0, Famfulík Petr ml. 3:0, Vomočil Jaroslav 3:0, Hubinka Jan 0:1), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Morašice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fendrych Jiří 2:1, Kössler Pavel 3:0, Dostál Ondřej 0:1, Trnka Jakub 1:1, body hostů: Říha Milan 1:2, Hořínek Jan 1:2, Rompotl Martin 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 3:0, Smetana Jaroslav 3:0, Grepl Luboš 2:1, body hostů: Andrlík Jindřich 0:3, Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 1:2), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Sokol Borová-Korouhev D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dokoupil Radek 3:0, Mazal Petr 2:1, Haškovec Karel 3:0, body hostů: Navrátil Jan 0:3, Trnka Pavel 1:2, Roušar František 0:3),
20. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Miroslav 3:0, Štarman Karel 3:0, Svatoš Petr 3:0, body hostů: Hallák Mahmud 0:3, Zvára Martian 0:3, Kembitzký Tomáš 0:3), TJ Spartak Polička C - TJ Sokol Morašice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrich Zdeněk 2:1, Pavlíček František 3:0, Sršeň David 2:1, body hostů: Říha Milan 0:3, Hořínek Jan 1:2, Rompotl Martin 1:2), TJ Spartak Polička B - TJ Vidlatá Seč A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fendrych Jiří 2:0, Trnka Jakub 3:0, Kössler Pavel 3:0, Dostál Ondřej 0:1, body hostů: Vomočil Jaroslav 0:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Petr ml. 0:3), SK Rychnov na Moravě - Mladějov A - TJ Spartak Polička D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haškovec Karel 3:0, Halačka Jaromír 2:1, Paterna Jiří 1:2, body hostů: Andrlík Jindřich 1:2, Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Borová-Korouhev D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácelík Jiří 3:0, Smetana Jaroslav 3:0, Grepl Luboš 3:0, body hostů: Navrátil Jan 0:3, Trnka Pavel 0:3, Roušar František 0:3),
21. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Milan 2:1, Hallák Mahmud 0:3, Šprojcar Milan 0:3, body hostů: Durák Lubomír 2:1, Grepl Luboš 3:0, Skácelík Jiří 2:1), TJ Vidlatá Seč A - TJ Spartak Polička D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 3:0, body hostů: Andrlík Jindřich ml. 0:3, Andrlík Jindřich 0:3, Štofila Miroslav 1:2), TJ Sokol Morašice A - TJ Sokol Borová-Korouhev D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říha Milan 1:2, Hořínek Jan 0:3, Famfulík Jiří 1:2, body hostů: Navrátil Jan 3:0, Schwedler Josef 3:0, Trnka Pavel 1:2), TJ Spartak Polička C - TJ Vidlatá Seč B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček František 2:0, Uttendorfský Karel 1:2, Sršeň David 1:2, Šutera Josef 0:1, body hostů: Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 3:0, Kopecký Pavel 0:3), TJ Spartak Polička B - TJ Jiskra Litomyšl C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Ondřej 2:1, Trnka Jakub 2:1, Kössler Pavel 3:0, body hostů: Štarman Karel 0:3, Syrová Vlasta 0:3, Syrová Lucie 2:1),
22. kolo:
TJ Svitavy B - SK Rychnov na Moravě - Mladějov A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Milan 3:0, Zvára Martian 0:3, Šprojcar Milan 3:0, body hostů: Haškovec Karel 1:2, Paterna Jiří 1:2, Dokoupil Radek 1:2), TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Borová-Korouhev D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 2:1, Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Petr ml. 2:1, body hostů: Navrátil Jan 1:2, Schwedler Josef 1:2, Trnka Pavel 0:3), TJ Sokol Morašice A - TJ Spartak Polička D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říha Milan 2:1, Hořínek Jan 2:1, Famfulík Jiří 2:1, body hostů: Andrlík Jindřich 2:1, Andrlík Jindřich ml. 0:3, Štofila Miroslav 1:2), TJ Spartak Polička B - TJ Vidlatá Seč B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hartman Luboš 2:1, Kössler Pavel 2:1, Dostál Ondřej 0:2, Fendrych Jiří 1:0, body hostů: Kopecký Pavel 0:3, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 2:1), TJ Spartak Polička C - TJ Jiskra Litomyšl C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček František 2:1, Sršeň David 1:2, Uttendorfský Karel 0:3, body hostů: Štarman Karel 3:0, Syrová Vlasta 1:2, Syrová Lucie 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy