Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
9. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A" - TTC koberce Brázda Vrchlabí B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kult Vladimír 1:3, Vavřena Luboš 0:4, Bradáč Ladislav 1:3, Landsmann Ivo 0:4, body hostů: Brázda Martin 4:0, Horák Jaroslav 4:0, Tomeš Petr 3:1, Svoboda Bohumil 3:1), Sportovní klub Janské Lázně z.s.A - TJ Trutnov - Poříčí B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Josef 3:1, Holub Petr 3:1, Nývlt Ladislav 4:0, Toth Vlastimil 4:0, body hostů: Mareš Adam 0:4, Golík Ondřej 0:4, Falta Martin 0:4, Benko Jakub 2:2), TJ Tatran Hostinné F - TJ Bernartice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buchar Petr 2:2, Antoš Michal 0:3, Petružálková Anna 1:3, Kalvach Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Tylš Adolf 4:0, Nikl Antonín 2:2, Król Krzysztof 2:2, Voplatek Karel 1:2, WO 0:1), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Tomáš 4:0, Čurda Zdeněk 4:0, Doubek Václav 3:1, Koroliak Bohdan 3:1, body hostů: Žďárský Jaroslav 2:2, Šolc Adolf 0:4, Cvrkal Mikuláš 0:4, Kábrt Jiří 0:4), TJ Rudník A, z.s. - Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Richard 1:3, Voňka Martin 3:1, Matěásko Jiří 1:3, Steklý Pavel 2:2, body hostů: Všetečka Martin 1:3, Havrda Luboš 2:2, Hronešová Jana 3:1, Novotný Adam 3:1),
10. kolo:
TTC koberce Brázda Vrchlabí B - Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohumil 1:3, Tomeš Petr 2:2, Horák Jaroslav 1:2, Brázda Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Všetečka Martin 3:1, Labíková Miluše 2:1, Havrda Luboš 1:3, Hronešová Jana 2:2, WO 1:0), TJ Rudník A, z.s. - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Richard 2:2, Steklý Pavel 4:0, Matěásko Jiří 4:0, Toman Luboš 4:0, body hostů: Koblížek Ondřej 1:3, Žďárský Jaroslav 0:4, Cvrkal Mikuláš 0:4, Hlávka Jiří 1:3), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A - TJ Bernartice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Tomáš 0:3, Polák Martin 1:3, Doubek Václav 1:3, Koroliak Bohdan 0:4, WO 1:0, body hostů: Tylš Adolf 4:0, Nikl Antonín 4:0, Król Krzysztof 3:1, Voplatek Karel 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Hostinné F - TJ Trutnov - Poříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružálková Anna 0:4, Kalvach Petr 3:1, Buchar Petr 3:1, Antoš Michal 3:1, body hostů: Nostitz Katrin 1:3, Falta Martin 1:3, Libnar Radek 2:2, Břeň Tomáš 3:1), Sportovní klub Janské Lázně z.s.A - TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holub Petr 2:1, Soukup Josef 2:1, Nývlt Ladislav 3:0, Toth Vlastimil 3:0, WO 5:0, body hostů: Kult Vladimír 1:3, Landsmann Ivo 0:4, Kuťák Petr 1:3, WO 0:5),
11. kolo:
Sportovní klub Janské Lázně z.s.A - TTC koberce Brázda Vrchlabí B -:-, TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A" - TJ Tatran Hostinné F -:-, TJ Trutnov - Poříčí B - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A -:-, TJ Bernartice "B" - TJ Rudník A, z.s. -:-, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C - Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C" -:-,
12. kolo:
TTC koberce Brázda Vrchlabí B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C -:-, Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C" - TJ Bernartice "B" -:-, TJ Rudník A, z.s. - TJ Trutnov - Poříčí B -:-, TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A - TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A" -:-, TJ Tatran Hostinné F - Sportovní klub Janské Lázně z.s.A -:-,
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
10. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B" - Spolek přátel stolního tenisu Trutnov A 14:4, TJ Baník Žacléř, z.s.B - TJ Lánov, z.s. A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mentl Jan 4:0, Vlasák Miroslav 4:0, Demuth Roman 4:0, Gajdoš Martin 1:3, body hostů: Čivrný Vladimír 1:3, Pištora Josef 1:3, Kalenský Josef 0:4, Goll Jan 1:3), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B -:- (odloženo), TJ Tatran Hostinné G - TJ Sparta Úpice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Etrich Petr 0:4, Bošelová Anna 0:4, Mádle Martin 0:4, Sixta Petr 0:4, body hostů: Berger Martin st. 4:0, Hofman Jan 4:0, Novotný Milan 4:0, Glemba Adam 4:0),
11. kolo:
Spolek přátel stolního tenisu Trutnov B - TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B" -:-, TJ Sparta Úpice C - TJ Trutnov - Poříčí C -:-, TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B - TJ Baník Žacléř, z.s.B -:-, TJ Lánov, z.s. A - Spolek přátel stolního tenisu Trutnov A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B" - TJ Lánov, z.s. A -:-, Spolek přátel stolního tenisu Trutnov A - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B -:-, TJ Baník Žacléř, z.s.B - TJ Sparta Úpice C -:-, TJ Tatran Hostinné G - Spolek přátel stolního tenisu Trutnov B -:-,
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
10. kolo:
TTC koberce Brázda Vrchlabí C - Sportovní klub Janské Lázně z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Jaromír 0:4, Tomeš Petr 4:0, Erlebach Josef 4:0, Kocián Jiří 1:3, body hostů: Siddall Ronald 2:2, Soukup Josef 2:2, Kábrt Milan st. 2:2, Maksymov Milan 1:3), TJ Rudník, z.s. B - TJ Lánov, z.s. B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernášek Miroslav 4:0, Voňka Martin 4:0, Černý Vladimír 3:1, Steklý Pavel 4:0, body hostů: Talášek Vlastimil 0:4, Matěják Stanislav 1:3, Hlava Jan 0:4, Kapeš Roman 0:4), TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C" - Tělocvičná jednota Sokol Žireč 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalhous Matěj 0:3, Krišťák Milan 4:0, Bradáč Ladislav ml. 0:4, Havlas Petr 3:1, body hostů: Šévl Daniel 2:2, Kábrt Jan 2:1, Šévl Vladimír 2:2, Rezek Radek 2:2),
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D" - TTC koberce Brázda Vrchlabí C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Žireč - TJ Rudník, z.s. B -:-, TJ Lánov, z.s. B - Sportovní klub Janské Lázně z.s. B -:-,
12. kolo:
TTC koberce Brázda Vrchlabí C - TJ Lánov, z.s. B -:-, Sportovní klub Janské Lázně z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Žireč -:-,
REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŽACTVA
5. kolo:
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A" - TJ Sokol Stěžery -:-, TJ Tatran Hostinné - TJ Baník Žacléř, z.s. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gazárek Radim 3:0, Cerman Jakub 3:0, Puš Jan 3:0, body hostů: Zahradecký Matyáš 0:3, Demuth Matyáš 0:3, Zahradecký Adam 0:3), TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. - Sportovní klub Janské Lázně z.s. -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Stěžery - Sportovní klub Janské Lázně z.s. -:-, TJ Baník Žacléř, z.s. - TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. -:-, TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s. - TJ Tatran Hostinné 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Marek 0:3, Koblížek Ondřej 3:0, Kábrt Jiří 0:3, body hostů: Puš Jan 2:1, Gazárek Radim 2:1, Cerman Jakub 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy