Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1
1. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TJ Zálší A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka Vít 0:4, Šmajzr Martin 4:0, Hubálek Petr 3:0, Procházka Adam 3:1, body hostů: Vachalík Lubor 1:3, Stříteský Radek 1:3, Záruba Pavel 1:3, Sisr František 2:1), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Libchavy A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Radek 1:0, Bureš Lukáš 2:0, Kovář Dušan 3:0, Kovářová Jana nejml. 0:1, WO 3:0, body hostů: Videnský Daniel 0:3, Pešek Radek 0:2, Horníček Martin 1:1, WO 0:3), TJ Lanškroun C - TJ Jiskra Králíky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dymák Jan 1:1, Suchý Jaroslav 0:2, Stejskal Adam 0:3, Kuběnka Radek 1:2, body hostů: Dostál Luděk 3:0, Dostál Martin 3:0, Kubíček Milan 2:0, Pospíšil Tomáš st. 0:2), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Žamberk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Jakub 2:0, Krejčí Tomáš st. 1:1, Baláš Zbyněk 3:0, Krejčí Robin 2:0, body hostů: Richtr Michal 1:2, Šafář Jiří 0:2, Bělský Jiří 0:2, Kladivo Josef 0:2), TTC Sedlec A - KST SK US Steinerová Choceň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 0:3, Janků Jaroslav 1:1, Hrubeš Ladislav 0:3, Táborský Jiří 1:2, body hostů: Příhoda Tomáš 2:1, Trkal Jaroslav 3:0, Beneš Václav 3:0, Oliva Vladimír 1:1), Orel Vysoké Mýto C - TTC Ústí nad Orlicí E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Libor 1:3, Novák Jan 1:2, Stejskal Jan 1:2, Herel Miroslav 2:2, body hostů: Krupa Michal 3:1, Svojanovský Jakub 4:0, Krupová Soňa 2:1, Vencl Filip 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TJ Sokol Libchavy A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aliger Vladislav 0:1, Hubálek Petr 2:0, Šmajzr Martin 2:0, Procházka Adam 2:0, Červinka Vít 0:1, WO 3:0, body hostů: Videnský Daniel 2:1, Pešek Radek 0:3, Horníček Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Řetová A - TJ Zálší A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Radek 2:1, Bureš Lukáš 2:1, Kovářová Jana nejml. 1:2, Kovář Dušan 3:0, body hostů: Vachalík Lubor 2:1, Stříteský Radek 0:3, Záruba Pavel 1:2, Sisr František 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Žamberk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Roman 2:0, Suchý Jaroslav 2:0, Stejskal Adam 2:0, Kuběnka Radek 2:0, body hostů: Richtr Michal 0:2, Bělský Jiří 0:2, Šafář Jiří 0:2, Kladivo Josef 0:2), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Jiskra Králíky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Jakub 2:2, Krejčí Tomáš st. 1:3, Baláš Zbyněk 1:2, Krejčí Robin 2:2, body hostů: Dostál Luděk 4:0, Dostál Martin 3:1, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:3), TTC Sedlec A - TTC Ústí nad Orlicí E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jiří 2:0, Janků Jaroslav 1:1, Novotný Jiří 3:0, Schejbal Petr 2:0, body hostů: Svojanovský Jakub 1:2, Krupová Soňa 0:2, Vencl Filip 0:2, Novák Vladimír 0:2), Orel Vysoké Mýto C - KST SK US Steinerová Choceň B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 2:2, Novák Jan 0:4, Stejskal Jan 2:2, Herel Miroslav 2:2, body hostů: Flídr Adam 2:2, Trkal Jaroslav 3:1, Beneš Václav 3:1, Oliva Vladimír 0:2, Příhoda Tomáš 2:0),
3. kolo:
TTC Sedlec A - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jiří 3:0, Janků Jaroslav 1:2, Hrubeš Ladislav 2:1, Schejbal Petr 3:0, body hostů: Šimek Libor 1:2, Herel Miroslav 1:2, Stejskal Jan 1:2, Novák Jan 0:3), KST SK US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 2:2, Flídr Adam 2:2, Trkal Jaroslav 2:2, Oliva Vladimír 2:2, body hostů: Svojanovský Jakub 4:0, Krupa Michal 4:0, Novák Vladimír 0:4, Kulda David 0:4), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Žamberk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Pospíšil Tomáš st. 0:2, Kubíček Milan 3:0, Dostál Martin 3:0, body hostů: Richtr Michal 1:2, Bělský Jiří 1:2, Šafář Jiří 0:2, Vencl Josef ml. 0:2), TJ Zálší A - TJ Sokol Libchavy A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sisr František 2:1, Stříteský Radek 0:3, Záruba Pavel 1:2, Vachalík Lubor 2:2, body hostů: Horníček Martin 4:0, Videnský Daniel 3:0, Pešek Radek 0:3, Depeš Jaroslav 1:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Mistrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběnka Radek 2:2, Suchý Jaroslav 3:1, Dymák Jan 2:2, Vybíral Roman 2:2, body hostů: Krejčí Robin 3:1, Valenta Jakub 4:0, Krejčí Tomáš st. 0:4, Kapalčík Šimon 0:4), TJ Sokol Hnátnice A - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 3:1, Aliger Vladislav 0:4, Šmajzr Martin 2:2, Procházka Adam 4:0, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Bureš Lukáš 2:2, Kovář Dušan 1:3, Fangl Jiří 1:3),
4. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Hnátnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 2:1, Trkal Jaroslav 1:1, Oliva Vladimír 1:2, WO 3:0, body hostů: Procházka Adam 4:0, Šmajzr Martin 0:1, Babák Jan 0:3, Hubálek Petr 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovský Jakub 2:2, Vencl Filip 0:4, Šeda Václav 3:1, Krupa Michal 4:0, WO 1:0, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Bureš Lukáš 2:2, Kovář Dušan 1:3, Fangl Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Jiskra Králíky A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 1:3, Dostál Martin 2:2, body hostů: Pohl Pavel st. 4:0, Táborský Jiří 3:1, Pohl Pavel ml. 1:3, Novotný Jiří 1:3), TJ Sokol Žamberk B - Orel Vysoké Mýto C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duben Josef 1:2, Kladivo Josef 1:2, Šafář Jiří 0:3, Richtr Michal 1:2, body hostů: Herel Miroslav 2:1, Stejskal Jan 2:1, Novák Jan 2:1, Šimek Libor 3:0), TJ Lanškroun C - TJ Zálší A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Roman 3:0, Suchý Jaroslav 2:0, Dymák Jan 2:1, Kuběnka Radek 2:1, body hostů: Sisr František 0:3, Záruba Pavel 2:1, Stříteský Radek 0:3, Lásko Jiří ml. 0:2), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Libchavy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Jakub 3:0, Baláš Zbyněk 2:0, Novotný Jan 1:2, Krejčí Robin 3:0, body hostů: Videnský Daniel 1:2, Horníček Martin 1:2, Depeš Jaroslav 0:3, Pešek Radek 0:2),
5. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Řetová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Václav 2:2, Flídr Adam 1:3, Trkal Jaroslav 3:1, Oliva Vladimír 0:1, Příhoda Tomáš 2:1, body hostů: Hrubý Radek 4:0, Kovář Dušan 1:3, Bureš Lukáš 2:2, Fangl Jiří 1:3), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Sokol Hnátnice A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vencl Filip 1:1, Svojanovský Jakub 1:1, Šeda Václav 2:1, Krupa Michal 2:0, WO 4:0, body hostů: Procházka Adam 3:0, Hubálek Petr 0:3, Babák Jan 0:3, WO 0:4), TJ Jiskra Králíky A - Orel Vysoké Mýto C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Kubíček Milan 3:0, Pospíšil Tomáš st. 1:2, Dostál Martin 3:0, body hostů: Šimek Libor 1:2, Stejskal Jan 0:3, Novák Jan 2:1, Herel Miroslav 0:3), TJ Sokol Žamberk B - TTC Sedlec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richtr Michal 0:2, Kladivo Josef 0:2, Šafář Jiří 0:2, Duben Josef 0:2, body hostů: Pohl Pavel st. 2:0, Táborský Jiří 2:0, Pohl Pavel ml. 2:0, Novotný Jiří 2:0), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Zálší A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Jakub 4:0, Baláš Zbyněk 0:2, Novotný Jan 1:3, Krejčí Robin 3:1, Kapalčík Šimon 0:2, body hostů: Sisr František 2:2, Záruba Pavel 2:2, Stříteský Radek 3:1, Lásko Jiří ml. 1:3), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Libchavy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Roman 2:2, Suchý Jaroslav 1:2, Dymák Jan 1:2, Kuběnka Radek 2:2, body hostů: Videnský Daniel 4:0, Horníček Martin 4:0, Depeš Jaroslav 0:3, Pešek Radek 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TJ Lanškroun C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 4:0, Aliger Vladislav 0:4, Červinka Vít 0:4, Procházka Adam 4:0, body hostů: Suchý Jaroslav 2:2, Kuběnka Radek 2:2, Stejskal Adam 2:2, Dymák Jan 2:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Mistrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Radek 2:2, Bureš Lukáš 3:1, Fangl Jiří 1:3, Kovář Dušan 2:2, body hostů: Valenta Jakub 3:1, Krejčí Filip 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:2, Baláš Zbyněk 1:3), TTC Sedlec A - TJ Zálší A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel ml. 2:2, Novotný Jiří 0:4, Pohl Pavel st. 3:1, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Vachalík Lubor 2:2, Stříteský Radek 2:2, Sisr František 2:2, Hanuš Petr 2:2), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Libchavy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 3:0, Stejskal Jan 1:1, Novák Jan 1:2, Herel Miroslav 3:0, body hostů: Videnský Daniel 2:1, Horníček Martin 1:2, Chládek Zdeněk 0:3, Pešek Radek 0:2), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 1:2, Oliva Vladimír 1:3, Flídr Adam 3:1, Trkal Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 2:2, Kubíček Milan 1:2, Pospíšil Tomáš st. 1:3, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Sokol Žamberk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:0, Krupová Soňa 2:0, Šeda Václav 2:0, Krupa Michal 2:0, body hostů: Richtr Michal 0:2, Duben Josef 0:2, Šafář Jiří 0:2, Šafářová Amálie 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TJ Sokol Mistrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Petr 3:1, Aliger Vladislav 0:4, Červinka Vít 0:4, Procházka Adam 4:0, body hostů: Valenta Jakub 3:1, Krejčí Filip 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:2, Baláš Zbyněk 2:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Lanškroun C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Radek 2:2, Bureš Lukáš 3:1, Fangl Jiří 0:4, Kovář Dušan 2:2, body hostů: Suchý Jaroslav 0:2, Kuběnka Radek 4:0, Stejskal Adam 2:2, Vybíral Roman 2:2, Dymák Jan 1:1), TTC Sedlec A - TJ Sokol Libchavy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel ml. 2:2, Novotný Jiří 2:1, Pohl Pavel st. 3:0, Táborský Jiří 2:2, body hostů: Videnský Daniel 3:1, Horníček Martin 1:3, Chládek Zdeněk 0:3, Pešek Radek 1:2), Orel Vysoké Mýto C - TJ Zálší A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Jan 1:1, Šimek Libor 1:1, Herel Miroslav 3:0, Novák Jan 3:0, body hostů: Vachalík Lubor 1:2, Stříteský Radek 1:2, Sisr František 0:2, Hanuš Petr 0:2), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Žamberk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příhoda Tomáš 2:0, Oliva Vladimír 1:1, Flídr Adam 2:1, Trkal Jaroslav 3:0, body hostů: Richtr Michal 1:2, Duben Josef 1:2, Šafář Jiří 0:2, Šafářová Amálie 0:2), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Jiskra Králíky A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupová Soňa 0:2, Kubíček Tomáš 0:2, Šeda Václav 2:0, Svojanovský Jakub 2:0, WO 5:0, body hostů: Dostál Luděk 2:0, Dostál Martin 1:2, Pospíšil Tomáš st. 1:2, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Hnátnice A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Luděk 2:0, Pospíšil Tomáš st. 1:1, Dostál Martin 2:0, Vyšohlíd Antonín 1:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Adam 2:1, Babák Jan 0:3, Hubálek Petr 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Řetová A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richtr Michal 2:2, Duben Josef 2:1, Bělský Jiří 2:1, Šafář Jiří 0:4, body hostů: Hrubý Radek 3:1, Kovář Dušan 2:2, Fangl Jiří 2:1, Kovářová Jana nejml. 1:2), TJ Zálší A - KST SK US Steinerová Choceň B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vachalík Lubor 0:2, Stříteský Radek 1:1, Sisr František 0:3, Záruba Pavel 0:2, body hostů: Flídr Adam 2:1, Beneš Václav 2:0, Příhoda Tomáš 2:0, Oliva Vladimír 2:0), TJ Sokol Libchavy A - TTC Ústí nad Orlicí E 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Radek 1:2, Depeš Jaroslav 1:2, Videnský Daniel 1:2, WO 0:4, body hostů: Kubíček Tomáš 0:1, Svojanovský Jakub 2:0, Krupa Michal 2:0, Vencl Filip 0:2, Krupová Soňa 2:0, WO 4:0), TTC Sedlec A - TJ Lanškroun C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 1:3, Novotný Jiří 2:2, Pohl Pavel ml. 0:1, Táborský Jiří 3:1, Pohl Pavel st. 2:1, body hostů: Suchý Jaroslav 2:2, Kuběnka Radek 2:2, Vybíral Roman 1:3, Dymák Jan 3:1), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Mistrovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemek Jiří 0:3, Stejskal Jan 0:2, Dian Marian 0:3, Herel Miroslav 2:1, body hostů: Valenta Jakub 3:0, Krejčí Robin 2:1, Krejčí Filip 3:0, Baláš Zbyněk 1:1),
9. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Řetová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Pospíšil Tomáš st. 1:2, Vyšohlíd Antonín 0:3, Dostál Martin 2:2, body hostů: Hrubý Radek 4:0, Kovář Dušan 3:0, Kovářová Jana nejml. 1:2, Fangl Jiří 0:3), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Hnátnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 3:1, Bělský Jiří 1:2, Šafář Jiří 0:3, Duben Josef 1:3, body hostů: Procházka Adam 3:1, Hubálek Petr 4:0, Aliger Vladislav 2:1, Babák Jan 0:3), TJ Zálší A - TTC Ústí nad Orlicí E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba Pavel 2:2, Stříteský Radek 1:3, Sisr František 2:2, Vachalík Lubor 3:1, body hostů: Krupa Michal 3:1, Vencl Filip 0:4, Kubíček Tomáš 1:3, Svojanovský Jakub 4:0), TJ Sokol Libchavy A - KST SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Videnský Daniel 1:2, Depeš Jaroslav 0:3, Pešek Radek 0:3, Horníček Martin 2:1, body hostů: Trkal Jaroslav 3:0, Flídr Adam 2:1, Oliva Vladimír 1:2, Příhoda Tomáš 3:0), Orel Vysoké Mýto C - TJ Lanškroun C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herel Miroslav 3:1, Zemek Jiří 2:1, Novák Jan 0:3, Stejskal Jan 3:1, body hostů: Suchý Jaroslav 1:3, Kuběnka Radek 1:3, Dymák Jan 2:1, Vybíral Roman 2:1), TTC Sedlec A - TJ Sokol Mistrovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel ml. 1:3, Hrubeš Ladislav 0:1, Pohl Pavel st. 2:1, Táborský Jiří 2:2, Novotný Jiří 0:2, body hostů: Krejčí Robin 2:2, Krejčí Filip 4:0, Baláš Zbyněk 0:3, Valenta Jakub 3:0),
10. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Sokol Hnátnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohl Pavel ml. 2:2, Vavroušek Michal 1:2, Pohl Pavel st. 2:2, Táborský Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 1:0, body hostů: Procházka Adam 4:0, Hubálek Petr 4:0, Červinka Vít 0:4, Aliger Vladislav 0:4), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Řetová A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Jan 2:2, Šimek Libor 4:0, Novák Jan 2:2, Kopecký Pavel 1:0, Herel Miroslav 0:3, body hostů: Bureš Lukáš 3:1, Hrubý Radek 3:1, Kovář Dušan 1:3, Fangl Jiří 0:4), TJ Lanškroun C - KST SK US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Jan 4:0, Vybíral Roman 0:2, Kuběnka Radek 2:2, Suchý Jaroslav 1:3, Jančar Oliver 1:1, body hostů: Příhoda Tomáš 3:1, Trkal Jaroslav 3:1, Flídr Adam 1:3, Oliva Vladimír 1:3), TJ Sokol Mistrovice B - TTC Ústí nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Filip 3:1, Krejčí Robin 2:2, Krejčí Tomáš st. 1:3, Valenta Jakub 2:2, body hostů: Svojanovský Jakub 3:1, Krupa Michal 4:0, Kubíček Tomáš 1:3, Kulda David 0:4), TJ Jiskra Králíky A - TJ Zálší A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Hlava Karel 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:4, Dostál Martin 3:1, body hostů: Vachalík Lubor 3:1, Sisr František 2:2, Stříteský Radek 1:3, Záruba Pavel 3:1), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Libchavy A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richtr Michal 1:2, Duben Josef 0:3, Kladivo Josef 1:2, Suchomel Michael 2:1, WO 5:0, body hostů: Videnský Daniel 4:0, Depeš Jaroslav 2:2, Pešek Radek 2:2, WO 0:5),
11. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 0:4, Hrubeš Ladislav 1:2, Pohl Pavel ml. 3:1, Táborský Jiří 3:1, Pohl Pavel st. 1:0, body hostů: Hrubý Radek 2:2, Bureš Lukáš 2:2, Kovář Dušan 3:1, Fangl Jiří 1:3), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Hnátnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herel Miroslav 2:0, Stejskal Jan 2:0, Novák Jan 2:0, Šimek Libor 2:0, body hostů: Procházka Adam 0:2, Hubálek Petr 0:2, Aliger Vladislav 0:2, Červinka Vít 0:2), TJ Sokol Mistrovice B - KST SK US Steinerová Choceň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Filip 3:1, Krejčí Robin 4:0, Krejčí Tomáš st. 1:2, Valenta Jakub 1:3, body hostů: Příhoda Tomáš 3:1, Trkal Jaroslav 1:3, Flídr Adam 1:3, Oliva Vladimír 1:2), TJ Lanškroun C - TTC Ústí nad Orlicí E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Jan 1:3, Kuběnka Radek 1:2, Suchý Jaroslav 0:3, Jančar Oliver 3:1, body hostů: Svojanovský Jakub 4:0, Krupa Michal 3:1, Krupová Soňa 2:1, Kubíček Tomáš 0:2, Kulda David 0:1), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Libchavy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Luděk 1:0, Hlava Karel 2:0, Dostál Martin 2:0, Kubíček Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Pešek Radek 0:2, Pešek Jaroslav 0:2, Videnský Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Žamberk B - TJ Zálší A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Michael 1:2, Duben Josef 1:2, Kladivo Josef 1:2, Richtr Michal 0:3, body hostů: Vachalík Lubor 1:2, Sisr František 2:1, Záruba Pavel 3:0, Stříteský Radek 3:0),
12. kolo:
Orel Vysoké Mýto C - TTC Sedlec A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Libor 1:3, Herel Miroslav 3:1, Novák Jan 1:2, Stejskal Jan 2:2, body hostů: Pohl Pavel st. 3:1, Táborský Jiří 2:2, Pohl Pavel ml. 0:2, Schejbal Petr 2:1, Novotný Jiří 1:1), TTC Ústí nad Orlicí E - KST SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupová Soňa 0:3, Šeda Václav 1:2, Krupa Michal 1:2, Svojanovský Jakub 1:2, body hostů: Příhoda Tomáš 3:0, Trkal Jaroslav 2:1, Oliva Vladimír 1:2, Beneš Václav 3:0), TJ Sokol Žamberk B - TJ Jiskra Králíky A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richtr Michal 2:2, Duben Josef 1:3, Bělský Jiří 1:2, Suchomel Michael 3:1, body hostů: Dostál Martin 3:1, Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:3), TJ Sokol Libchavy A - TJ Zálší A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Zdeněk 1:3, Videnský Daniel 3:1, Pešek Radek 1:2, Horníček Martin 4:0, body hostů: Vachalík Lubor 2:2, Záruba Pavel 1:3, Sisr František 2:2, Stříteský Radek 1:2), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Lanškroun C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Jakub 2:0, Krejčí Filip 2:0, Krejčí Tomáš st. 1:2, Kolomý Tomáš 3:0, body hostů: Suchý Jaroslav 0:3, Kuběnka Radek 1:2, Vybíral Roman 1:1, Dymák Jan 0:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Hnátnice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Lukáš 3:1, Kovářová Jana nejml. 1:2, Fangl Jiří 0:3, Hrubý Radek 2:2, body hostů: Procházka Adam 3:1, Hubálek Petr 4:0, Šmajzr Martin 1:2, Aliger Vladislav 0:3),
13. kolo:
TJ Zálší A - TJ Sokol Hnátnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba Pavel 1:3, Sisr František 2:2, Stříteský Radek 3:1, Vachalík Lubor 2:2, body hostů: Procházka Adam 3:1, Šmajzr Martin 2:2, Hubálek Petr 3:1, Aliger Vladislav 0:4), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Řetová A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Depeš Jaroslav 1:2, Videnský Daniel 3:0, Pešek Radek 0:3, Horníček Martin 4:0, body hostů: Hrubý Radek 2:2, Bureš Lukáš 1:2, Kovářová Jana nejml. 1:2, Kovář Dušan 1:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Lanškroun C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Lohynský Lukáš 1:1, Kubíček Milan 2:1, Dostál Martin 3:0, body hostů: Jančar Oliver 2:1, Kuběnka Radek 1:2, Suchý Jaroslav 0:3, Vybíral Roman 0:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Sokol Mistrovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 1:1, Duben Josef 0:2, Bělský Jiří 0:3, Havel Břetislav 0:3, body hostů: Kolomý Tomáš 3:0, Krejčí Filip 3:0, Krejčí Robin 2:0, Novotný Jan 1:1), KST SK US Steinerová Choceň B - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Václav 2:2, Příhoda Tomáš 2:2, Oliva Vladimír 2:2, Trkal Jaroslav 2:2, body hostů: Novotný Jiří 0:4, Táborský Jiří 0:4, Pohl Pavel st. 4:0, Schejbal Petr 4:0), TTC Ústí nad Orlicí E - Orel Vysoké Mýto C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupová Soňa 3:1, Svojanovský Jakub 3:0, Krupa Michal 3:0, Kubíček Tomáš 0:4, body hostů: Šimek Libor 1:3, Herel Miroslav 1:3, Stejskal Jan 2:1, Novák David 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Hnátnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Depeš Jaroslav 2:2, Videnský Daniel 2:2, Pešek Radek 0:4, Horníček Martin 3:1, body hostů: Procházka Adam 4:0, Šmajzr Martin 2:2, Hubálek Petr 2:2, Aliger Vladislav 1:3), TJ Zálší A - TJ Sokol Řetová A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Radek 1:2, Sisr František 1:2, Záruba Pavel 0:3, Vachalík Lubor 2:2, body hostů: Hrubý Radek 4:0, Bureš Lukáš 3:0, Kovář Dušan 1:2, Kovářová Jana nejml. 1:2), TJ Sokol Žamberk B - TJ Lanškroun C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 2:1, Duben Josef 1:2, Bělský Jiří 0:3, Havel Břetislav 0:3, body hostů: Jančar Oliver 3:0, Kuběnka Radek 2:1, Suchý Jaroslav 2:1, Vybíral Roman 2:1), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Mistrovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Lohynský Lukáš 2:2, Kubíček Milan 1:3, Dostál Martin 1:3, body hostů: Kolomý Tomáš 3:1, Krejčí Filip 3:1, Krejčí Robin 3:1, Novotný Jan 0:4), TTC Ústí nad Orlicí E - TTC Sedlec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Vladimír 0:2, Vencl Filip 0:2, Krupa Michal 2:1, Kubíček Tomáš 0:3, body hostů: Pohl Pavel st. 2:1, Schejbal Petr 3:0, Novotný Jiří 1:1, Hrubeš Ladislav 2:0), KST SK US Steinerová Choceň B - Orel Vysoké Mýto C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Václav 2:0, Oliva Vladimír 2:0, Trkal Jaroslav 2:1, Příhoda Tomáš 3:0, body hostů: Šimek Libor 0:3, Herel Miroslav 0:3, Stejskal Jan 1:1, Novák David 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - KST SK US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Jan 0:4, Hubálek Petr 2:2, Šmajzr Martin 1:3, Procházka Adam 4:0, body hostů: Beneš Václav 3:1, Trkal Jaroslav 1:3, Příhoda Tomáš 3:1, Oliva Vladimír 2:2), TJ Sokol Řetová A - TTC Ústí nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 1:3, Bureš Lukáš 3:1, Fangl Jiří 1:3, Hrubý Radek 3:1, body hostů: Svojanovský Jakub 2:2, Krupa Michal 4:0, Novák Vladimír 2:2, Vencl Filip 0:4), TTC Sedlec A - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schejbal Petr 4:0, Novotný Jiří 0:2, Táborský Jiří 2:2, Pohl Pavel st. 3:1, Pohl Pavel ml. 0:2, body hostů: Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 1:3, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 1:3), Orel Vysoké Mýto C - TJ Sokol Žamberk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 3:0, Stejskal Jan 2:0, Novák Jan 0:3, Herel Miroslav 3:0, body hostů: Suchomel Michael 1:2, Richtr Michal 1:2, Duben Josef 1:2, Kladivo Josef 0:2), TJ Zálší A - TJ Lanškroun C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Radek 0:4, Záruba Pavel 3:1, Sisr František 1:2, Vachalík Lubor 2:2, body hostů: Jančar Oliver 2:2, Kuběnka Radek 2:2, Stejskal Adam 4:0, Vybíral Roman 1:2), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Mistrovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Radek 0:2, Videnský Daniel 0:2, Depeš Jaroslav 0:3, Horníček Martin 1:2, body hostů: Krejčí Filip 3:0, Valenta Jakub 3:0, Krejčí Robin 2:0, Baláš Zbyněk 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Řetová A - KST SK US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 3:1, Bureš Lukáš 4:0, Fangl Jiří 0:4, Hrubý Radek 0:4, body hostů: Beneš Václav 2:2, Trkal Jaroslav 2:2, Příhoda Tomáš 3:1, Oliva Vladimír 2:2), TJ Sokol Hnátnice A - TTC Ústí nad Orlicí E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmajzr Martin 2:2, Aliger Vladislav 2:2, Hubálek Petr 2:1, Procházka Adam 3:1, body hostů: Svojanovský Jakub 3:1, Krupa Michal 3:1, Novák Vladimír 0:4, Vencl Filip 0:3), Orel Vysoké Mýto C - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herel Miroslav 3:1, Novák Jan 1:3, Šimek Libor 1:3, Stejskal Jan 3:1, body hostů: Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 3:1, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:4), TTC Sedlec A - TJ Sokol Žamberk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:0, Novotný Jiří 2:0, Táborský Jiří 2:1, Pohl Pavel ml. 2:0, body hostů: Suchomel Michael 0:3, Richtr Michal 1:1, Duben Josef 0:2, Kladivo Josef 0:2), TJ Zálší A - TJ Sokol Mistrovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba Pavel 0:2, Stříteský Radek 0:2, Sisr František 1:2, Vachalík Lubor 1:2, body hostů: Krejčí Filip 3:0, Valenta Jakub 3:0, Baláš Zbyněk 0:2, Krejčí Robin 2:0), TJ Sokol Libchavy A - TJ Lanškroun C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siegl Petr 0:4, Videnský Daniel 2:2, Pešek Radek 2:2, Horníček Martin 4:0, body hostů: Jančar Oliver 2:2, Kuběnka Radek 2:2, Suchý Jaroslav 1:3, Vybíral Roman 1:1, Dymák Jan 2:0),
17. kolo:
TJ Lanškroun C - TJ Sokol Hnátnice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Roman 2:1, Kuběnka Radek 0:1, Stejskal Adam 0:3, Suchý Jaroslav 2:2, Dymák Jan 1:1, body hostů: Procházka Adam 3:1, Šmajzr Martin 3:0, Hubálek Petr 2:1, Babák Jan 0:3), TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Řetová A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Filip 2:0, Valenta Jakub 1:1, Krejčí Robin 2:1, Kolomý Tomáš 3:0, body hostů: Bureš Lukáš 1:2, Hrubý Radek 1:2, Kovář Dušan 0:2, Fangl Jiří 0:2), TJ Zálší A - TTC Sedlec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba Pavel 0:3, Lásko Jiří ml. 1:2, Sisr František 0:3, Vachalík Lubor 2:1, body hostů: Táborský Jiří 2:1, Pohl Pavel ml. 2:1, Pohl Pavel st. 3:0, Hrubeš Ladislav 2:1), TJ Sokol Libchavy A - Orel Vysoké Mýto C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Depeš Jaroslav 1:2, Videnský Daniel 1:1, Pešek Radek 2:1, Horníček Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Herel Miroslav 2:2, Šimek Libor 0:3, Novák Jan 2:1, Novák David 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Králíky A - KST SK US Steinerová Choceň B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:4, Dostál Martin 3:1, body hostů: Trkal Jaroslav 1:3, Beneš Václav 2:2, Příhoda Tomáš 3:1, Oliva Vladimír 2:2), TJ Sokol Žamberk B - TTC Ústí nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richtr Michal 2:2, Havel Břetislav 0:2, Duben Josef 2:2, Suchomel Michael 2:2, Provazník Pavel 2:0, body hostů: Svojanovský Jakub 4:0, Krupa Michal 4:0, Vencl Filip 0:4, Kulda David 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Mistrovice B - TJ Sokol Hnátnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Filip 1:1, Valenta Jakub 2:0, Krejčí Robin 2:1, Kolomý Tomáš 3:0, body hostů: Procházka Adam 2:1, Šmajzr Martin 0:3, Babák Jan 0:2, Hubálek Petr 0:2), TJ Lanškroun C - TJ Sokol Řetová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dymák Jan 2:1, Kuběnka Radek 1:2, Stejskal Adam 1:2, Suchý Jaroslav 1:3, body hostů: Hrubý Radek 2:2, Kovář Dušan 3:0, Bureš Lukáš 3:0, Fangl Jiří 0:3), TJ Sokol Libchavy A - TTC Sedlec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Depeš Jaroslav 1:2, Horníček Martin 1:1, Pešek Radek 0:3, Videnský Daniel 1:2, body hostů: Táborský Jiří 2:1, Pohl Pavel ml. 3:0, Pohl Pavel st. 2:0, Novotný Jiří 0:2, Hrubeš Ladislav 1:0), TJ Zálší A - Orel Vysoké Mýto C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táfl Petr 2:0, Lásko Jiří ml. 0:2, Sisr František 3:0, Vachalík Lubor 3:0, body hostů: Herel Miroslav 1:2, Šimek Libor 1:2, Novák Jan 0:2, Dian Marian 0:2), TJ Sokol Žamberk B - KST SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richtr Michal 2:1, Provazník Pavel 0:3, Duben Josef 0:3, Suchomel Michael 2:1, body hostů: Trkal Jaroslav 2:1, Beneš Václav 2:1, Příhoda Tomáš 3:0, Oliva Vladimír 1:2), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 1:2, Dostál Martin 4:0, body hostů: Svojanovský Jakub 3:1, Krupa Michal 3:1, Vencl Filip 0:4, Kulda David 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TJ Jiskra Králíky A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmajzr Martin 2:2, Červinka Vít 1:3, Hubálek Petr 3:1, Procházka Adam 4:0, body hostů: Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 3:1, Kubíček Milan 2:2, Pospíšil Tomáš st. 0:4), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Žamberk B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Lukáš 3:0, Hrubý Radek 2:0, Kovářová Jana nejml. 1:2, Kovář Dušan 3:0, body hostů: Duben Josef 1:2, Provazník Pavel 0:3, Bělský Jiří 1:2, Šafář Jiří 0:2), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Zálší A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trkal Jaroslav 2:0, Příhoda Tomáš 2:0, Oliva Vladimír 2:0, Beneš Václav 2:0, body hostů: Stříteský Radek 0:2, Sisr František 0:2, Nekvinda Josef 0:2, Lásko Jiří ml. 0:2), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Sokol Libchavy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulda David 1:3, Krupa Michal 4:0, Vencl Filip 0:4, Krupová Soňa 2:2, body hostů: Videnský Daniel 3:1, Pešek Radek 1:3, Depeš Jaroslav 2:2, Horníček Martin 3:1), TJ Lanškroun C - TTC Sedlec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Jan 2:2, Stejskal Adam 1:3, Kuběnka Radek 2:2, Suchý Jaroslav 2:2, body hostů: Schejbal Petr 4:0, Táborský Jiří 3:1, Pohl Pavel ml. 0:4, Novotný Jiří 1:2, Pohl Pavel st. 1:0), TJ Sokol Mistrovice B - Orel Vysoké Mýto C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Filip 2:1, Valenta Jakub 2:0, Krejčí Robin 3:0, Kolomý Tomáš 1:2, body hostů: Šimek Libor 0:3, Herel Miroslav 1:2, Stejskal Jan 1:2, Novák Jan 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Řetová A - TJ Jiskra Králíky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Lukáš 3:0, Hrubý Radek 2:0, Kovářová Jana nejml. 1:2, Kovář Dušan 3:0, body hostů: Dostál Martin 1:2, Dostál Luděk 1:2, Kubíček Milan 0:3, Pospíšil Tomáš st. 0:2), TJ Sokol Hnátnice A - TJ Sokol Žamberk B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmajzr Martin 2:1, Hubálek Petr 3:0, Babák Jan 0:3, Procházka Adam 3:0, body hostů: Provazník Pavel 1:2, Duben Josef 1:2, Bělský Jiří 2:1, Šafář Jiří 0:3), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Zálší A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Vladimír 3:0, Vencl Filip 1:1, Krupa Michal 2:1, Šeda Václav 3:0, body hostů: Stříteský Radek 0:3, Sisr František 1:2, Nekvinda Josef 1:2, Lásko Jiří ml. 0:2), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Libchavy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trkal Jaroslav 2:0, Příhoda Tomáš 1:1, Oliva Vladimír 2:1, Beneš Václav 3:0, body hostů: Videnský Daniel 2:1, Pešek Radek 0:3, Depeš Jaroslav 0:2, Horníček Martin 0:2), TJ Lanškroun C - Orel Vysoké Mýto C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Jan 1:3, Vybíral Roman 2:1, Kuběnka Radek 0:3, Suchý Jaroslav 0:1, Stejskal Adam 2:1, body hostů: Šimek Libor 1:3, Herel Miroslav 3:1, Stejskal Jan 3:0, Novák Jan 2:1), TJ Sokol Mistrovice B - TTC Sedlec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Jakub 4:0, Krejčí Filip 1:1, Krejčí Robin 4:0, Kolomý Tomáš 1:3, Kapalčík Šimon 0:2, body hostů: Schejbal Petr 2:2, Pohl Pavel st. 1:3, Táborský Jiří 2:2, Pohl Pavel ml. 0:2, Novotný Jiří 1:1),
21. kolo:
TJ Sokol Hnátnice A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sysr Jan 0:4, Hubálek Petr 4:0, Kubelka Jan 0:4, Procházka Adam 4:0, body hostů: Táborský Jiří 2:2, Novotný Jiří 2:2, Janků Jaroslav 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2), TJ Sokol Řetová A - Orel Vysoké Mýto C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Radek 2:1, Bureš Lukáš 3:0, Kovářová Jana nejml. 0:3, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Stejskal Jan 1:3, Herel Miroslav 1:2, Šimek Libor 3:0, Novák Jan 0:3), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Lanškroun C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trkal Jaroslav 3:0, Oliva Vladimír 2:1, Beneš Václav 4:0, WO 0:4, body hostů: Stejskal Adam 0:3, Kuběnka Radek 1:1, Vybíral Roman 0:3, Suchý Jaroslav 0:2, WO 4:0), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Sokol Mistrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Jakub 3:1, Krupa Michal 3:1, Kulda David 0:4, Krupová Soňa 2:2, body hostů: Krejčí Filip 0:1, Valenta Jakub 2:2, Krejčí Robin 2:2, Kolomý Tomáš 2:2, Baláš Zbyněk 2:1), TJ Zálší A - TJ Jiskra Králíky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sisr František 1:2, Táfl Petr 1:1, Stříteský Radek 1:2, Hanuš Petr 0:3, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 0:3, Kubíček Milan 3:0, Dostál Martin 3:0, Dostál Luděk 2:0), TJ Sokol Libchavy A - TJ Sokol Žamberk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Depeš Jaroslav 2:2, Videnský Daniel 2:2, Pešek Radek 1:3, Horníček Martin 4:0, body hostů: Suchomel Michael 3:1, Richtr Michal 0:4, Duben Josef 2:2, Bělský Jiří 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Řetová A - TTC Sedlec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Lukáš 0:3, Hrubý Radek 2:1, Kovářová Jana nejml. 0:3, Kovář Dušan 2:1, Fangl Jiří 0:1, body hostů: Táborský Jiří 4:0, Novotný Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 2:1, Janků Jaroslav 1:2), TJ Sokol Hnátnice A - Orel Vysoké Mýto C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubelka Jan 0:4, Hubálek Petr 4:0, Procházka Adam 4:0, WO 0:5, body hostů: Herel Miroslav 1:2, Stejskal Jan 1:2, Novák Jan 1:2, Šimek Libor 1:2, WO 5:0), KST SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Mistrovice B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 1:1, Beneš Václav 2:1, WO 0:4, body hostů: Krejčí Filip 2:0, Valenta Jakub 0:2, Kolomý Tomáš 1:1, Krejčí Robin 2:0, WO 4:0), TTC Ústí nad Orlicí E - TJ Lanškroun C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojanovský Jakub 4:0, Krupa Michal 4:0, Vencl Filip 0:3, Krupová Soňa 1:3, body hostů: Stejskal Adam 2:2, Kuběnka Radek 2:2, Suchý Jaroslav 1:3, Vybíral Roman 1:2), TJ Sokol Libchavy A - TJ Jiskra Králíky A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Depeš Jaroslav 0:2, Horníček Martin 0:2, Videnský Daniel 0:2, Pešek Radek 0:2, body hostů: Dostál Martin 2:0, Dostál Luděk 2:0, Pospíšil Tomáš st. 2:0, Kubíček Milan 2:0), TJ Zálší A - TJ Sokol Žamberk B 10:0 (body domácích: body hostů),
Regionální přebor 2
1. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Nekoř 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Martin 3:0, Valach Josef 2:0, Marešová Marie 2:1, Harapátová Stanislava 1:2, body hostů: Schauer Lukáš 1:2, Kaplan Jakub 1:2, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jan 0:2), TTC Sedlec B - TJ Zálší B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:0, Janků Jaroslav 2:0, Novotný Jiří 3:0, Pohl Pavel ml. 1:1, body hostů: Nekvinda Josef 0:3, Novák Ondřej 0:2, Lásko Jiří 0:2, Lásko Jiří ml. 1:1), SK Skořenice - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Miloš st. 1:2, Bělohlávek Luboš 3:0, Ulrych Miloš 1:2, Ulrych Milan 3:0, body hostů: Šimek Roman 0:3, Záloha Jan 1:2, Šeda Ondřej 2:1, Sládek Libor 1:2), Orel Orlice B - TJ Sokol Těchonín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 2:1, Beneš Jindřich 0:2, Liebich František 0:3, Adamec Karel st. 0:3, body hostů: Krejčová Lucie 2:1, Kobulej Vasilij 3:0, Kosek Miroslav 3:0, Marek Jan 1:1), Sokol Mostek A - TJ Sokol Lukavice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marhold Petr 3:0, Slavík Tomáš 1:2, Macháček Jiří 1:2, Frydrych Miroslav 4:0, body hostů: Dostálek Vojtěch 1:3, Kos Jiří 2:1, Dostálek Petr 1:2, Severa Vlastimil 0:3),
2. kolo:
Sokol Mostek A - Orel Orlice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marhold Petr 3:0, Slavík Tomáš 0:3, Macháček Jiří 0:3, Frydrych Miroslav 0:3, body hostů: Doskočil Martin 2:1, Adamec Karel st. 3:0, Skalický Jiří 2:1, Beneš Jindřich 2:1), TJ Sokol Lukavice B - TJ Sokol Těchonín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:2, Dostálek Petr 3:1, Kos Jiří 2:1, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Krejsa Daniel 3:1, Kobulej Vasilij 3:1, Krejčová Lucie 0:4, Kosek Miroslav 0:3), TJ Sokol Sudslava B - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valach Josef 1:3, Marešová Marie 4:0, Dostálek Martin 4:0, Harapátová Stanislava 0:4, body hostů: Janků Jaroslav 1:3, Pohl Pavel st. 2:2, Pohl Pavel ml. 2:2, Hýbl Josef 2:2), TJ Sokol Nekoř - TJ Zálší B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Lukáš 4:0, Kaplan Jakub 2:2, Ježek Jakub 1:3, Beneš Jan 0:1, Marek Vojtěch 0:3, body hostů: Nekvinda Josef 2:2, Novák Ondřej 3:1, Hanuš Petr 3:1, Lásko Jiří ml. 1:3),
3. kolo:
Sokol Mostek A - TJ Sokol Těchonín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marhold Petr 1:3, Slavík Tomáš 2:2, Macháček Jiří 3:1, Frydrych Miroslav 2:2, body hostů: Krejsa Daniel 4:0, Kobulej Vasilij 1:3, Krejčová Lucie 0:4, Kosek Miroslav 3:1), TJ Sokol Lukavice B - Orel Orlice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostálek Vojtěch 0:2, Dostálek Petr 0:2, Kos Jiří 1:0, Suchomel Petr 1:2, Severa Vlastimil 0:2, body hostů: Doskočil Martin 3:0, Adamec Karel st. 3:0, Skalický Jiří 0:2, Beneš Jindřich 2:0), TJ Sokol Sudslava B - TJ Zálší B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Dominik 3:0, Marešová Marie 2:1, Dostálek Martin 3:0, Harapátová Stanislava 1:2, body hostů: Novák Ondřej 1:2, Hanuš Petr 0:3, Nekvinda Josef 1:2, Lásko Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Nekoř - TTC Sedlec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 2:0, Kaplan Jakub 0:1, Ježek Jakub 0:3, Beneš Jan 0:3, Marek Vojtěch 0:1, body hostů: Pohl Pavel ml. 2:1, Pohl Pavel st. 3:0, Hýbl Josef 2:0, Janků Jaroslav 1:1),
4. kolo:
Sokol Mostek A - TTC Sedlec B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marhold Petr 1:1, Slavík Tomáš 0:2, Macháček Jiří 0:3, Frydrych Miroslav 0:3, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Hrubeš Ladislav 3:0, Pohl Pavel st. 2:0, Janďourek Pavel 1:1), TJ Sokol Lukavice B - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:1, Dostálek Petr 2:1, Kos Jiří 2:1, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Hanuš Petr 1:3, Novák Ondřej 3:0, Lásko Jiří 1:2, Lásko Jiří ml. 0:3), SK Skořenice - TJ Sokol Sudslava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Miloš 0:4, Bělohlávek Luboš 1:2, Viktorín Jaroslav 0:3, Ulrych Miloš st. 4:0, body hostů: Slezáková Blanka 3:1, Pavelka Dominik 2:2, Marešová Marie 2:1, Harapátová Stanislava 2:1), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Nekoř 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:0, Sládek Libor 2:0, Záloha Jan 2:1, Šeda Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Kaplan Jakub 0:3, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jan 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Lukavice B - TTC Sedlec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:2, Dostálek Petr 1:3, Kos Jiří 1:1, Suchomel Petr 3:1, Severa Vlastimil 0:2, body hostů: Pohl Pavel st. 4:0, Novotný Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Janďourek Pavel 1:3), Sokol Mostek A - TJ Zálší B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marhold Petr 2:1, Slavík Tomáš 2:1, Macháček Jiří 3:0, Frydrych Miroslav 1:2, body hostů: Novák Ondřej 2:1, Hanuš Petr 1:2, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 1:2), SK Skořenice - TJ Sokol Nekoř 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulrych Miloš 1:1, Bělohlávek Luboš 1:1, Viktorín Jaroslav 1:2, Ulrych Miloš st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Kaplan Jakub 3:0, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Sudslava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 2:2, Sládek Libor 3:1, Novotný Petr 0:4, Šeda Ondřej 2:2, body hostů: Slezáková Blanka 1:3, Pavelka Dominik 3:1, Marešová Marie 4:0, Harapátová Stanislava 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - Orel Orlice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valach Josef 3:1, Slezáková Blanka 1:2, Dostálek Martin 3:0, Marešová Marie 1:3, body hostů: Doskočil Martin 3:1, Adamec Karel st. 2:2, Beneš Jindřich 1:2, Adamec Marek 0:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Těchonín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 2:2, Kaplan Jakub 3:1, Ježek Jakub 1:2, Marek Vojtěch 0:2, Beneš Jan 0:2, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Kosek Miroslav 1:3, Kobulej Vasilij 4:0, Horníček Lubomír 1:2), TTC Sedlec B - SK Skořenice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Jaroslav 1:2, Novotný Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 2:1, Pohl Pavel st. 3:0, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 0:3, Ulrych Miloš 0:3, Bělohlávek Luboš 1:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Hanuš Petr 4:0, Lásko Jiří 1:3, Lásko Jiří ml. 1:3, body hostů: Šeda Ondřej 2:2, Sládek Libor 2:2, Šimek Roman 2:2, Záloha Jan 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Těchonín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marešová Marie 2:1, Valach Josef 1:0, Slezáková Blanka 1:2, Dostálek Martin 4:0, Pavelka Dominik 1:1, body hostů: Krejsa Daniel 3:1, Kobulej Vasilij 1:2, Krejčová Lucie 0:3, Kosek Miroslav 0:3), TJ Sokol Nekoř - Orel Orlice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 3:0, Kaplan Jakub 3:0, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jan 2:0, Marek Vojtěch 0:1, body hostů: Adamec Karel st. 1:2, Beneš Jindřich 2:1, Liebich František 0:3, Adamec Marek 0:3), TTC Sedlec B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Pohl Pavel st. 2:0, Janků Jaroslav 2:1, Pohl Pavel ml. 2:1, body hostů: Šeda Ondřej 1:2, Sládek Libor 1:2, Šimek Roman 0:3, Záloha Jan 0:2), TJ Zálší B - SK Skořenice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ondřej 0:2, Hanuš Petr 0:2, Lásko Jiří 2:1, Lásko Jiří ml. 0:3, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 2:1, Ulrych Miloš 1:1, Bělohlávek Luboš 2:0),
8. kolo:
SK Skořenice - Sokol Mostek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 1:3, Ulrych Miloš st. 1:3, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Marhold Petr 2:2, Slavík Tomáš 3:1, Macháček Jiří 3:1, Frydrych Miroslav 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Lukavice B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Martin 0:1, Sládek Libor 2:0, Šimek Roman 3:0, Šeda Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Kos Jiří 1:2, Severa Vlastimil 0:3, Štrunc Jaroslav 0:2, WO 0:3), Orel Orlice B - TTC Sedlec B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doskočil Martin 1:0, Adamec Karel st. 2:0, Beneš Jindřich 1:2, Skalický Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Novotný Jiří 1:2, Nežádal Karel 0:3, Janků Jaroslav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Těchonín - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan 1:2, Kobulej Vasilij 2:1, Kosek Miroslav 1:2, Krejčová Lucie 4:0, body hostů: Novák Ondřej 0:4, Nekvinda Josef 2:1, Hanuš Petr 2:1, Lásko Jiří ml. 1:2),
9. kolo:
SK Skořenice - TJ Sokol Lukavice B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorín Jaroslav 1:0, Bělohlávek Luboš 2:0, Ulrych Miloš st. 2:1, Ulrych Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Štrunc Jaroslav 0:3, Severa Vlastimil 0:3, Kos Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Plchovice Sršně A - Sokol Mostek A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záloha Jan 2:2, Sládek Libor 2:1, Šimek Roman 3:0, Šeda Ondřej 3:1, body hostů: Marhold Petr 2:2, Slavík Tomáš 0:4, Macháček Jiří 2:1, Frydrych Miroslav 0:3), Orel Orlice B - TJ Zálší B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Karel st. 1:2, Skalický Jiří 3:0, Beneš Jindřich 3:0, Doskočil Martin 3:1, body hostů: Novák Ondřej 1:3, Nekvinda Josef 1:2, Hanuš Petr 0:3, Lásko Jiří ml. 1:2), TJ Sokol Těchonín - TTC Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Jan 0:2, Kobulej Vasilij 1:1, Kosek Miroslav 2:1, Krejčová Lucie 2:0, WO 4:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Janků Jaroslav 1:2, Nežádal Karel 1:2, WO 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - Sokol Mostek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Martin 4:0, Slezáková Blanka 2:2, Valach Josef 0:4, Marešová Marie 2:2, body hostů: Marhold Petr 3:1, Slavík Tomáš 2:2, Macháček Jiří 2:2, Frydrych Miroslav 1:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Lukavice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schauer Lukáš 1:1, Kaplan Jakub 0:2, Ježek Jakub 0:3, Beneš Jan 0:2, body hostů: Suchomel Petr 3:0, Dostálek Vojtěch 2:0, Kos Jiří 2:0, Severa Vlastimil 1:1), SK Skořenice - Orel Orlice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 0:4, Ulrych Miloš st. 0:3, Ulrych Milan 4:0, body hostů: Doskočil Martin 2:2, Adamec Karel st. 3:1, Skalický Jiří 2:2, Beneš Jindřich 2:1), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Sokol Těchonín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 0:4, Sládek Libor 2:1, Šimek Roman 1:2, Šeda Ondřej 2:2, body hostů: Krejčová Lucie 1:3, Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 3:0, Marek Jan 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Lukavice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Martin 3:0, Slezáková Blanka 1:1, Valach Josef 2:1, Marešová Marie 2:1, body hostů: Suchomel Petr 1:2, Dostálek Vojtěch 2:1, Dostálek Petr 0:3, Severa Vlastimil 0:2), TJ Sokol Nekoř - Sokol Mostek A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 1:2, Kaplan Jakub 2:1, Ježek Jakub 1:2, Beneš Jan 0:4, body hostů: Marhold Petr 4:0, Slavík Tomáš 1:2, Macháček Jiří 3:0, Frydrych Miroslav 1:2), SK Skořenice - TJ Sokol Těchonín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorín Jaroslav 0:3, Ulrych Miloš st. 3:0, Bělohlávek Luboš 3:0, Ulrych Milan 3:0, body hostů: Kobulej Vasilij 1:2, Krejčová Lucie 0:3, Kosek Miroslav 1:2, Marek Jan 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně A - Orel Orlice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záloha Jan 1:2, Sládek Libor 2:0, Šimek Roman 0:3, Šeda Ondřej 0:3, body hostů: Doskočil Martin 2:1, Adamec Karel st. 2:1, Skalický Jiří 3:0, Beneš Jindřich 1:1),
12. kolo:
Orel Orlice B - Sokol Mostek A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalický Jiří 2:1, Krejčí Tomáš st. 1:2, Beneš Jindřich 2:1, Adamec Karel st. 3:0, body hostů: Marhold Petr 2:1, Macháček Jiří 2:1, Frydrych Miroslav 0:3, Bartoň Vladimír 0:3), TJ Sokol Těchonín - TJ Sokol Lukavice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobulej Vasilij 1:2, Marek Jan 1:2, Kosek Miroslav 1:2, Krejčová Lucie 0:3, body hostů: Suchomel Petr 3:0, Dostálek Vojtěch 1:2, Dostálek Petr 3:0, Kos Jiří 2:1), TTC Sedlec B - TJ Sokol Sudslava B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Janků Jaroslav 2:2, Nežádal Karel 2:1, Hrubeš Ladislav 3:1, body hostů: Dostálek Martin 4:0, Marešová Marie 1:3, Harapátová Stanislava 0:4, Valach Josef 1:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Nekoř 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekvinda Josef 1:1, Hanuš Petr 1:1, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 0:3, body hostů: Schauer Lukáš 2:1, Kaplan Jakub 3:0, Ježek Jakub 2:0, Beneš Jan 1:1),
13. kolo:
TJ Sokol Těchonín - Sokol Mostek A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Miroslav 2:1, Kobulej Vasilij 0:3, Marek Jan 0:3, Krejčová Lucie 2:2, body hostů: Marhold Petr 4:0, Macháček Jiří 3:0, Frydrych Miroslav 1:2, Doubrava Zdeněk 1:2), Orel Orlice B - TJ Sokol Lukavice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 4:0, Beneš Jindřich 4:0, Liebich František 0:4, Adamec Karel st. 0:4, body hostů: Suchomel Petr 2:2, Dostálek Vojtěch 2:2, Kos Jiří 2:2, Severa Vlastimil 2:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Sudslava B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lásko Jiří 0:3, Nekvinda Josef 0:2, Hanuš Petr 1:2, Lásko Jiří ml. 1:2, body hostů: Dostálek Martin 3:0, Marešová Marie 2:1, Valach Josef 3:0, Harapátová Stanislava 1:1), TTC Sedlec B - TJ Sokol Nekoř 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Janků Jaroslav 1:2, Nežádal Karel 1:2, Hrubeš Ladislav 3:0, body hostů: Schauer Lukáš 2:1, Kaplan Jakub 2:1, Ježek Jakub 0:3, Beneš Jan 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Sudslava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Lukáš 2:1, Kaplan Jakub 2:1, Ježek Jakub 3:0, Beneš Jan 2:1, body hostů: Marešová Marie 1:2, Slezáková Blanka 1:2, Valach Josef 0:3, Harapátová Stanislava 1:2), TJ Zálší B - TTC Sedlec B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Petr 0:2, Táfl Petr 0:2, Lásko Jiří 0:2, Lásko Jiří ml. 0:2, body hostů: Novotný Jiří 2:0, Janků Jaroslav 2:0, Pohl Pavel ml. 2:0, Hrubeš Ladislav 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - SK Skořenice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:3, Sládek Libor 1:3, Kalousek Petr 2:1, Šeda Ondřej 2:2, body hostů: Ulrych Milan 4:0, Bělohlávek Luboš 3:1, Ulrych Miloš st. 2:2, Viktorín Jaroslav 0:3), TJ Sokol Těchonín - Orel Orlice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobulej Vasilij 3:1, Kosek Miroslav 1:3, Marek Jan 0:4, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Adamec Karel st. 2:2, Krejčí Tomáš st. 2:2, Beneš Jindřich 3:1, Skalický Jiří 2:2), TJ Sokol Lukavice B - Sokol Mostek A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Petr 1:2, Severa Vlastimil 1:2, Dostálek Vojtěch 0:3, Kos Jiří 1:2, body hostů: Marhold Petr 2:1, Slavík Tomáš 2:1, Macháček Jiří 3:0, Frydrych Miroslav 2:1),
15. kolo:
TTC Sedlec B - Sokol Mostek A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Janků Jaroslav 1:1, Nežádal Karel 2:1, Hrubeš Ladislav 3:0, body hostů: Marhold Petr 0:3, Slavík Tomáš 1:2, Macháček Jiří 1:2, Frydrych Miroslav 0:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Lukavice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekvinda Josef 0:2, Hanuš Petr 1:1, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 0:3, body hostů: Suchomel Petr 3:0, Dostálek Vojtěch 2:1, Kos Jiří 2:0, Severa Vlastimil 2:0), TJ Sokol Sudslava B - SK Skořenice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Dominik 1:1, Dostálek Martin 2:0, Harapátová Stanislava 2:1, Marešová Marie 3:0, body hostů: Ulrych Milan 2:1, Ulrych Miloš st. 0:3, Bělohlávek Luboš 0:2, Viktorín Jaroslav 0:2), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schauer Lukáš 3:1, Kaplan Jakub 3:1, Ježek Jakub 4:0, WO 0:5, body hostů: Šeda Ondřej 0:3, Sládek Libor 1:2, Šimek Roman 1:2, Záloha Jan 0:3, WO 5:0),
16. kolo:
TTC Sedlec B - TJ Sokol Lukavice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Ladislav 1:3, Janků Jaroslav 2:2, Nežádal Karel 2:2, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Suchomel Petr 3:1, Dostálek Vojtěch 3:1, Dostálek Petr 0:4, Severa Vlastimil 1:3), TJ Zálší B - Sokol Mostek A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekvinda Josef 2:1, Hanuš Petr 0:2, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 0:3, body hostů: Marhold Petr 2:1, Macháček Jiří 3:0, Slavík Tomáš 3:0, Frydrych Miroslav 1:1), TJ Sokol Nekoř - SK Skořenice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schauer Lukáš 2:1, Kaplan Jakub 2:1, Ježek Jakub 1:2, WO 0:5, body hostů: Ulrych Milan 3:0, Ulrych Miloš st. 0:2, Bělohlávek Luboš 1:1, Viktorín Jaroslav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Sudslava B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Dominik 2:0, Harapátová Stanislava 1:1, Dostálek Martin 3:0, Marešová Marie 3:0, body hostů: Šeda Ondřej 0:3, Sládek Libor 1:2, Šimek Roman 0:2, Záloha Jan 0:2),
17. kolo:
Orel Orlice B - TJ Sokol Sudslava B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skalický Jiří 1:3, Krejčí Tomáš st. 3:1, Adamec Karel st. 3:1, WO 0:5, body hostů: Dostálek Martin 3:0, Marešová Marie 1:2, Harapátová Stanislava 1:2, Pavelka Dominik 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Těchonín - TJ Sokol Nekoř 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan 1:2, Kobulej Vasilij 3:0, Kosek Miroslav 2:1, Krejčová Lucie 2:1, body hostů: Lehký Jiří 0:3, Schauer Lukáš 1:2, Beneš Jan 1:2, Ježek Jakub 2:1), SK Skořenice - TTC Sedlec B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Viktorín Jaroslav 0:3, Ulrych Miloš st. 0:3, Ulrych Miloš 1:2, Ulrych Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Hrubeš Ladislav 3:1, Nežádal Karel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TJ Zálší B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záloha Jan 1:3, Sládek Libor 3:1, Šimek Roman 3:1, Kalousek Petr 2:2, body hostů: Nekvinda Josef 3:1, Hanuš Petr 1:3, Lásko Jiří 2:2, Lásko Jiří ml. 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Těchonín - TJ Sokol Sudslava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan 0:4, Kobulej Vasilij 2:2, Kosek Miroslav 2:1, Krejčová Lucie 2:2, body hostů: Dostálek Martin 4:0, Marešová Marie 2:2, Pavelka Dominik 2:2, Harapátová Stanislava 1:2), Orel Orlice B - TJ Sokol Nekoř 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skalický Jiří 3:0, Krejčí Tomáš st. 3:0, Adamec Karel st. 3:0, Pokorný Matouš 0:2, WO 0:2, body hostů: Schauer Lukáš 1:2, Lehký Jiří 1:2, Ježek Jakub 0:3, Beneš Jan 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně A - TTC Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záloha Jan 0:3, Sládek Libor 3:0, Šimek Roman 0:3, Novotný Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Hrubeš Ladislav 3:1, Nežádal Karel 3:1, WO 0:5), SK Skořenice - TJ Zálší B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viktorín Jaroslav 1:2, Ulrych Miloš st. 3:0, Ulrych Miloš 1:2, Ulrych Milan 3:0, body hostů: Nekvinda Josef 2:1, Hanuš Petr 1:2, Lásko Jiří 0:3, Lásko Jiří ml. 1:2),
19. kolo:
Sokol Mostek A - SK Skořenice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 0:3, Doubrava Zdeněk 1:2, Marhold Petr 2:1, Frydrych Miroslav 1:3, body hostů: Ulrych Milan 4:0, Ulrych Miloš st. 2:1, Bělohlávek Luboš 2:1, Viktorín Jaroslav 1:2), TJ Sokol Lukavice B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:0, Dostálek Petr 2:0, Kos Jiří 1:1, Suchomel Petr 3:0, Severa Vlastimil 0:1, body hostů: Kalousek Petr 1:2, Šeda Ondřej 0:3, Šimek Roman 1:1, Záloha Jan 0:2), TTC Sedlec B - Orel Orlice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Ladislav 4:0, Janků Jaroslav 1:2, Nežádal Karel 0:3, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Adamec Karel st. 1:3, Skalický Jiří 2:2, Krejčí Tomáš st. 1:2, Beneš Jindřich 1:2), TJ Zálší B - TJ Sokol Těchonín 0:10 (body domácích: body hostů),
20. kolo:
TJ Sokol Lukavice B - SK Skořenice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:2, Dostálek Petr 3:1, Kos Jiří 1:2, Suchomel Petr 2:2, body hostů: Ulrych Milan 4:0, Ulrych Miloš st. 1:3, Bělohlávek Luboš 2:2, Viktorín Jaroslav 0:3), Sokol Mostek A - TJ Sokol Plchovice Sršně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 0:3, Doubrava Zdeněk 0:3, Marhold Petr 2:1, Frydrych Miroslav 1:2, body hostů: Sládek Libor 3:0, Kalousek Petr 2:1, Šeda Ondřej 2:1, Šimek Roman 2:1), TJ Zálší B - Orel Orlice B 0:10 (body domácích: body hostů), TTC Sedlec B - TJ Sokol Těchonín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Ladislav 1:3, Janků Jaroslav 2:1, Nežádal Karel 0:3, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Krejčová Lucie 2:2, Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 2:1, Marek Jan 0:3),
21. kolo:
Sokol Mostek A - TJ Sokol Sudslava B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 0:3, Bartoň Vladimír 0:3, Marhold Petr 2:1, Frydrych Miroslav 1:2, body hostů: Dostálek Martin 3:0, Marešová Marie 2:1, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 3:0), TJ Sokol Lukavice B - TJ Sokol Nekoř 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostálek Vojtěch 2:0, Dostálek Petr 1:1, Kos Jiří 2:0, Suchomel Petr 3:0, Severa Vlastimil 0:1, body hostů: Kaplan Jakub 2:1, Schauer Lukáš 0:3, Beneš Jan 0:2, Marek Vojtěch 0:2), Orel Orlice B - SK Skořenice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 2:2, Krejčí Tomáš st. 3:1, Beneš Jindřich 1:2, Adamec Karel st. 3:1, body hostů: Ulrych Milan 4:0, Ulrych Miloš st. 1:3, Bělohlávek Luboš 1:3, Viktorín Jaroslav 0:3), TJ Sokol Těchonín - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobulej Vasilij 3:1, Kosek Miroslav 3:1, Marek Jan 1:3, Krejčová Lucie 3:1, body hostů: Kalousek Petr 1:3, Sládek Libor 1:3, Šeda Ondřej 4:0, Záloha Jan 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Lukavice B - TJ Sokol Sudslava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Petr 3:1, Dostálek Petr 1:2, Kos Jiří 2:1, Dostálek Vojtěch 2:2, body hostů: Dostálek Martin 4:0, Marešová Marie 0:4, Slezáková Blanka 1:2, Harapátová Stanislava 1:2), Sokol Mostek A - TJ Sokol Nekoř 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubrava Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 2:2, Marhold Petr 3:0, Frydrych Miroslav 3:1, body hostů: Kaplan Jakub 1:3, Schauer Lukáš 3:1, Marek Vojtěch 1:3, Beneš Jan 1:2), TJ Sokol Těchonín - SK Skořenice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobulej Vasilij 4:0, Kosek Miroslav 2:2, Horníček Lubomír 1:0, Krejčová Lucie 2:2, Marek Jan 1:2, body hostů: Ulrych Milan 3:1, Ulrych Miloš st. 2:2, Bělohlávek Luboš 1:3, Viktorín Jaroslav 0:4), Orel Orlice B - TJ Sokol Plchovice Sršně A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jiří 3:1, Krejčí Tomáš st. 2:1, Beneš Jindřich 2:1, Adamec Karel st. 2:2, body hostů: Kalousek Petr 1:3, Sládek Libor 3:1, Šeda Ondřej 1:2, Záloha Jan 0:3),
Regionální přebor 3
1. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - Orel Vysoké Mýto D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láryš Jaromír 1:2, Habivský Karel 2:1, Mlčuch Jiří 2:1, Hlava Karel 4:0, body hostů: Zemek Jiří 3:1, Chadima Lubomír 0:3, Škoda Michal 1:2, Škoda Jakub 0:3), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Sportovní Klub Džbánov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Felgr Pavel 0:3, Kubíček Pavel ml. 1:2, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Duchoslav Pavel 2:2, Shejbal Martin 4:0, Drahoš Radek 0:3, Stříteský Vít 2:1), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Zdeněk 3:1, Richter Pavel 2:2, Martinec Václav 0:4, Siegl Petr 2:2, body hostů: Zídek Josef 2:2, Záloha Jan 2:2, Vojtíšek Jindřich 3:1, Novotný Petr 2:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Sudslava C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Šimon 1:3, Vašina Václav 1:3, Geldner Josef 4:0, Skalický Josef 2:2, body hostů: Pavelka Dominik 3:1, Harapátová Stanislava 3:1, Šimek Josef 1:3, Fajfrová Michaela 1:3),
2. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - Sportovní Klub Džbánov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láryš Jaromír 0:4, Habivský Karel 2:2, Mlčuch Jiří 1:2, Hlava Karel 3:1, body hostů: Stříteský Vít 2:2, Shejbal Martin 1:3, Drahoš Radek 4:0, Duchoslav Pavel 2:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - Orel Vysoké Mýto D 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 3:0, Felgr Pavel 2:1, Kubíček Pavel ml. 2:1, Strnad Stanislav 3:0, body hostů: Škoda Michal 1:2, Chadima Lubomír 1:2, Zemek Jiří 0:3, Škoda Jakub 0:3), TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Sudslava C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek Zdeněk 2:2, Richter Pavel 2:2, Siegl Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Pavelka Dominik 1:2, Harapátová Stanislava 3:0, Drábek Vladimír 0:3, Fajfrová Michaela 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáček Šimon 1:2, Vašina Václav 2:1, Skalický Josef 2:1, Rybka Tomáš ml. 3:0, body hostů: Záloha Jan 3:0, Vojtíšek Jindřich 0:3, Zídek Josef 1:2, Novotný Petr 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Česká Třebová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Zdeněk 0:2, Richter Pavel 1:1, Šprindrich Karel 0:3, Siegl Petr 1:2, body hostů: Vašina Václav 3:0, Horáček Šimon 2:1, Skalický Josef 1:1, Geldner Josef 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Sudslava C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štastná Božena 0:3, Vojtíšek Jindřich 1:1, Zídek Josef 0:3, Záloha Jan 2:1, body hostů: Pavelka Dominik 3:0, Drábek Jiří 1:2, Fajfrová Michaela 2:1, Šimek Josef 2:0), Orel Vysoké Mýto D - Sportovní Klub Džbánov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadima Lubomír 1:1, Zemek Jiří 1:1, Škoda Michal 0:3, Škoda Jakub 0:3, body hostů: Shejbal Martin 3:0, Drahoš Radek 2:1, Říha Josef 2:0, Duchoslav Pavel 1:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Jiskra Králíky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 1:2, Felgr Pavel 2:1, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 2:2, body hostů: Lohynský Milan 3:1, Habivský Karel 2:1, Vyšohlíd Antonín 1:2, Mlčuch Jiří 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Jiskra Králíky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Lubomír 1:2, Záloha Jan 1:1, Novotný Petr 1:2, Vojtíšek Jindřich 0:3, body hostů: Lohynský Milan 0:3, Habivský Karel 3:0, Mlčuch Jiří 3:0, Vyšohlíd Antonín 2:0), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Jiří 0:4, Pavelka Dominik 4:0, Harapátová Lucie 2:2, Syrový Tomáš 2:2, body hostů: Strnad Stanislav 2:2, Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel 3:1, Kubíček Pavel ml. 1:3), SK Ledříček Bartošovice - TJ Sokol Libchavy B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drahorád Radek 0:2, Kňážek Jan 0:2, Mackowiak Marek 0:2, WO 0:3, body hostů: Chládek Zdeněk 2:0, Richter Pavel 2:0, Siegl Petr 1:0, Špaček Jaroslav 1:0, WO 3:0),
5. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Jindřich 1:2, Novotný Lubomír 1:2, Novotný Petr 0:3, Záloha Jan 1:2, body hostů: Strnad Stanislav 2:1, Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 2:1, Kubíček Pavel ml. 3:0), TJ Sokol Sudslava C - TJ Jiskra Králíky B 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peňáz Tomáš 0:2, Peňáz David 0:2, Zemanová Olga 0:3, Zemanová Pavlína 0:3, body hostů: Vyšohlíd Antonín 3:0, Mlčuch Jiří 3:0, Lohynský Milan 2:0, Habivský Karel 2:0), SK Ledříček Bartošovice - TJ Sokol Česká Třebová B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kňážek Jan 0:2, Mackowiak Marek 0:2, Drahorád Radek 0:2, WO 0:3, body hostů: Skalický Josef 2:0, Rybka Tomáš ml. 2:0, Vašina Václav 1:0, Horáček Šimon 1:0, WO 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - Orel Vysoké Mýto D 0:10 (body domácích: body hostů), TJ Sokol Česká Třebová B - Sportovní Klub Džbánov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geldner Josef 3:0, Řeháček Martin 2:0, Vašina Václav 2:1, Horáček Šimon 2:1, body hostů: Stříteský Vít 0:3, Shejbal Martin 1:2, Drahoš Radek 0:3, Duchoslav Pavel 1:1), TJ Sokol Plchovice Sršně B - SK Ledříček Bartošovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zídek Josef 1:3, Novotný Petr 1:3, Vojtíšek Jindřich 4:0, Záloha Jan 2:2, body hostů: Mackowiak Marek 3:1, Drahorád Radek 2:2, Bečička Lubomír 3:1, Mackowiakova Markéta 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - Sportovní Klub Džbánov 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šprindrich Karel 0:2, Richter Pavel 2:1, Siegl Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Shejbal Martin 3:0, Drahoš Radek 1:1, Duchoslav Pavel 0:1, Stříteský Vít 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Vysoké Mýto D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geldner Josef 3:0, Skalický Josef 0:2, Vašina Václav 3:0, Horáček Šimon 2:1, body hostů: Zemek Jiří 1:2, Novák David 2:1, Chadima Lubomír 0:1, Škoda Jakub 0:2, Škoda Michal 0:2), TJ Sokol Sudslava C - SK Ledříček Bartošovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fajfrová Michaela 2:2, Harapátová Stanislava 3:1, Syrový Tomáš 2:2, Pavelka Dominik 3:1, body hostů: Mackowiak Marek 2:2, Drahorád Radek 1:3, Bečička Lubomír 3:1, Mackowiakova Markéta 0:4),
8. kolo:
SK Ledříček Bartošovice - TJ Jiskra Králíky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mackowiakova Markéta 0:1, Bečička Lubomír 3:1, Drahorád Radek 3:1, Mackowiak Marek 2:2, Kňážek Jan 0:3, body hostů: Mlčuch Jiří 1:3, Vyšohlíd Antonín 2:2, Lohynský Milan 3:1, Habivský Karel 2:2), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Plchovice Sršně B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 2:2, Škoda Michal 0:4, Chadima Stanislav 1:3, Zemek Jiří 4:0, body hostů: Novotný Dalimil 2:2, Novotný Petr 1:3, Vojtíšek Jindřich 3:1, Záloha Jan 3:1), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Sudslava C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stříteský Vít 2:1, Drahoš Radek 2:1, Říha Josef 1:2, Shejbal Martin 3:0, body hostů: Pavelka Dominik 2:1, Harapátová Stanislava 2:1, Syrový Tomáš 0:3, Fajfrová Michaela 0:3),
9. kolo:
SK Ledříček Bartošovice - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 1:3, Bečička Lubomír 2:1, Drahorád Radek 2:1, Mackowiak Marek 4:0, body hostů: Strnad Stanislav 1:3, Kubíček Pavel 2:2, Felgr Pavel 1:2, Kubíček Pavel ml. 1:2), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Sudslava C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 1:2, Škoda Michal 0:3, Mrkos Ladislav 0:3, Zemek Jiří 3:1, body hostů: Pavelka Dominik 4:0, Harapátová Stanislava 2:1, Syrový Tomáš 1:2, Fajfrová Michaela 2:1), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stříteský Vít 2:0, Drahoš Radek 2:0, Duchoslav Pavel 1:0, Shejbal Martin 3:0, Říha Josef 0:2, body hostů: Záloha Jan 1:2, Vojtíšek Jindřich 1:2, Novotný Dalimil 0:2, Novotný Petr 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Jiskra Králíky B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Jaroslav 0:2, Richter Pavel 0:3, Siegl Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Lohynský Milan 3:0, Mlčuch Jiří 1:1, Vyšohlíd Antonín 0:1, Habivský Karel 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 3:0, Geldner Josef 2:1, Skalický Josef 1:2, Horáček Šimon 2:1, body hostů: Strnad Stanislav 2:1, Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 0:3, Kubíček Pavel ml. 0:3), SK Ledříček Bartošovice - Orel Vysoké Mýto D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 3:1, Bečička Lubomír 2:1, Drahorád Radek 2:1, Mackowiak Marek 2:2, body hostů: Zemek Jiří 4:0, Novák David 1:3, Škoda Michal 0:3, Chadima Stanislav 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Jaroslav 0:3, Richter Pavel 3:0, Siegl Petr 1:2, WO 0:4, body hostů: Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 0:2, Kubíček Pavel ml. 2:0, Strnad Stanislav 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Jiskra Králíky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašina Václav 3:1, Horáček Šimon 1:2, Rybka Tomáš ml. 1:2, Skalický Josef 0:4, body hostů: Pospíšil Tomáš st. 3:1, Lohynský Milan 3:1, Habivský Karel 2:1, Mlčuch Jiří 1:2), SK Ledříček Bartošovice - Sportovní Klub Džbánov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kňážek Jan 1:2, Bečička Lubomír 3:0, Drahorád Radek 2:1, Mackowiak Marek 3:0, body hostů: Stříteský Vít 2:1, Shejbal Martin 0:3, Drahoš Radek 1:2, Říha Josef 0:2, Duchoslav Pavel 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Libchavy B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybka Robert 2:1, Rybka Tomáš ml. 2:0, Horáček Šimon 2:1, Geldner Josef 1:0, Vašina Václav 2:0, body hostů: Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 1:2, Špaček Jaroslav 0:3, Šprindrich Karel 0:2), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Plchovice Sršně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 2:2, Harapátová Stanislava 3:1, Buben Petr 0:4, Pavelka Dominik 3:1, body hostů: Novotný Dalimil 1:3, Kalousek Petr 4:0, Vojtíšek Jindřich 2:2, Zídek Josef 1:3), Sportovní Klub Džbánov - Orel Vysoké Mýto D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Josef 2:1, Drahoš Radek 2:1, Shejbal Martin 2:1, Duchoslav Pavel 1:1, Stříteský Vít 2:0, body hostů: Zemek Jiří 1:3, Novák David 2:1, Škoda Michal 1:2, Mrkos Ladislav 0:3), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lohynský Milan 2:0, Habivský Karel 2:0, Mlčuch Jiří 2:1, Hlava Karel 2:0, body hostů: Kubíček Pavel 0:3, Strnad Stanislav 1:1, Felgr Pavel 0:2, Kubíček Pavel ml. 0:2),
13. kolo:
Orel Vysoké Mýto D - TJ Jiskra Králíky B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák David 1:1, Škoda Michal 0:2, Mrkos Ladislav 0:3, Chadima Stanislav 0:2, body hostů: Lohynský Milan 2:1, Mlčuch Jiří 2:0, Habivský Karel 2:0, Hlava Karel 2:0), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stříteský Vít 3:0, Shejbal Martin 2:0, Duchoslav Pavel 0:1, Drahoš Radek 3:0, WO 0:2, body hostů: Strnad Stanislav 0:2, Felgr Pavel 0:2, Felgr Lukáš 1:2, Fišer Radim 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Libchavy B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Jindřich 2:2, Novotný Dalimil 3:1, Záloha Jan 1:2, Kalousek Petr 2:2, body hostů: Richter Pavel 3:1, Siegl Petr 3:1, Špaček Jaroslav 1:3, Šprindrich Karel 0:3), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Česká Třebová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Stanislava 1:2, Syrový Tomáš 0:2, Buben Petr 0:3, Šimek Josef 2:1, body hostů: Rybka Tomáš ml. 2:1, Horáček Šimon 3:0, Skalický Josef 2:1, Řeháček Martin 1:1),
14. kolo:
Sportovní Klub Džbánov - TJ Jiskra Králíky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahoš Radek 3:1, Stříteský Vít 2:2, Shejbal Martin 2:2, Říha Josef 1:3, body hostů: Hlava Karel 3:1, Habivský Karel 2:2, Lohynský Milan 2:2, Vyšohlíd Antonín 1:3), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Dolní Dobrouč A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadima Stanislav 1:2, Mrkos Ladislav 0:3, Novák David 2:1, Škoda Michal 1:2, body hostů: Strnad Stanislav 1:2, Kubíček Pavel 2:1, Felgr Pavel 2:1, Kubíček Pavel ml. 3:0), TJ Sokol Sudslava C - TJ Sokol Libchavy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harapátová Stanislava 3:1, Syrový Tomáš 2:2, Buben Petr 1:3, Šimek Josef 2:2, body hostů: Siegl Petr 3:1, Richter Pavel 4:0, Šprindrich Karel 0:4, Špaček Jaroslav 1:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Dalimil 1:3, Vojtíšek Jindřich 2:2, Záloha Jan 3:1, Kalousek Petr 3:1, body hostů: Řeháček Martin 4:0, Horáček Šimon 1:3, Skalický Josef 1:3, Rybka Tomáš ml. 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habivský Karel 2:0, Mlčuch Jiří 1:1, Lohynský Milan 3:0, Hlava Karel 2:0, body hostů: Záloha Jan 1:2, Novotný Dalimil 0:2, Vojtíšek Jindřich 0:2, Zídek Josef 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Sudslava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Felgr Pavel 3:1, Kubíček Pavel ml. 1:3, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Pavelka Dominik 4:0, Šimek Josef 2:2, Fajfrová Michaela 1:3, Syrový Tomáš 2:2), TJ Sokol Libchavy B - SK Ledříček Bartošovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprindrich Karel 0:2, Siegl Petr 0:2, Špaček Jaroslav 0:3, Chládek Zdeněk 2:1, body hostů: Mackowiak Marek 3:0, Bečička Lubomír 3:0, Drahorád Radek 1:1, Kňážek Jan 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Felgr Pavel 2:2, Kubíček Pavel ml. 1:2, Strnad Stanislav 3:1, body hostů: Kalousek Petr 3:1, Záloha Jan 2:2, Novotný Dalimil 1:3, Zídek Josef 0:3), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Sudslava C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habivský Karel 2:1, Mlčuch Jiří 1:1, Lohynský Milan 2:1, Hlava Karel 3:0, body hostů: Pavelka Dominik 2:1, Šimek Josef 1:2, Fajfrová Michaela 0:3, Syrový Tomáš 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - SK Ledříček Bartošovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybka Robert 2:2, Rybka Tomáš ml. 2:2, Geldner Josef 1:0, Vašina Václav 3:1, Skalický Josef 0:2, body hostů: Bečička Lubomír 3:1, Mackowiak Marek 2:2, Drahorád Radek 0:4, Kňážek Jan 2:1),
17. kolo:
Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Libchavy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Michal 2:1, Chadima Stanislav 1:2, Novák David 2:1, Mrkos Ladislav 0:4, body hostů: Chládek Zdeněk 3:1, Richter Pavel 2:1, Siegl Petr 2:1, Špaček Jaroslav 1:2), Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Vít 0:2, Drahoš Radek 0:2, Shejbal Martin 0:3, Duchoslav Pavel 0:2, body hostů: Rybka Tomáš ml. 3:0, Geldner Josef 2:0, Vašina Václav 2:0, Horáček Šimon 2:0), SK Ledříček Bartošovice - TJ Sokol Plchovice Sršně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňážek Jan 2:0, Bečička Lubomír 2:0, Drahorád Radek 2:1, Mackowiak Marek 2:0, body hostů: Novotný Petr 0:3, Záloha Jan 1:1, Novotný Dalimil 0:2, Vojtíšek Jindřich 0:2),
18. kolo:
Sportovní Klub Džbánov - TJ Sokol Libchavy B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stříteský Vít 2:0, Drahoš Radek 1:1, Shejbal Martin 2:0, Duchoslav Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Chládek Zdeněk 0:2, Richter Pavel 1:2, Siegl Petr 0:2, Špaček Jaroslav 1:1, WO 0:1), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Česká Třebová B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Michal 0:2, Chadima Stanislav 0:2, Novák David 0:2, Škoda Jakub 0:2, body hostů: Geldner Josef 2:0, Vašina Václav 2:0, Rybka Tomáš ml. 2:0, Horáček Šimon 2:0), SK Ledříček Bartošovice - TJ Sokol Sudslava C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kňážek Jan 1:2, Mackowiak Marek 3:0, Drahorád Radek 2:1, Bečička Lubomír 2:1, body hostů: Pavelka Dominik 0:3, Syrový Tomáš 0:3, Harapátová Stanislava 3:0, Fajfrová Michaela 1:2),
19. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - SK Ledříček Bartošovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lohynský Milan 1:2, Habivský Karel 2:1, Mlčuch Jiří 2:1, Hlava Karel 4:0, body hostů: Bečička Lubomír 3:1, Mackowiak Marek 0:3, Drahorád Radek 1:2, Kňážek Jan 0:3), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Orel Vysoké Mýto D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Petr 2:0, Záloha Jan 2:0, Vojtíšek Jindřich 2:1, Novotný Dalimil 3:0, body hostů: Novák David 1:2, Škoda Michal 0:3, Mrkos Ladislav 0:2, Zeman Daniel 0:2), TJ Sokol Sudslava C - Sportovní Klub Džbánov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jakub 2:1, Harapátová Stanislava 3:0, Šimek Josef 2:1, Pavelka Dominik 3:0, body hostů: Říha Josef 0:3, Drahoš Radek 1:2, Stříteský Vít 0:3, Shejbal Martin 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - SK Ledříček Bartošovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 1:2, Felgr Pavel 0:2, Kubíček Pavel ml. 0:3, Strnad Stanislav 1:2, body hostů: Bečička Lubomír 3:0, Mackowiak Marek 3:0, Drahorád Radek 3:0, Kňážek Jan 0:2), TJ Sokol Sudslava C - Orel Vysoké Mýto D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jakub 1:2, Harapátová Stanislava 1:2, Šimek Josef 2:1, Pavelka Dominik 4:0, body hostů: Novák David 2:2, Škoda Michal 2:1, Zeman Daniel 0:3, Mrkos Ladislav 1:2), TJ Sokol Plchovice Sršně B - Sportovní Klub Džbánov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Petr 4:0, Záloha Jan 1:3, Vojtíšek Jindřich 1:3, Novotný Petr 0:4, body hostů: Duchoslav Pavel 0:2, Říha Josef 2:2, Drahoš Radek 3:1, Shejbal Martin 3:1, Stříteský Vít 2:0),
21. kolo:
TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Libchavy B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlava Karel 3:0, Lohynský Milan 0:2, Habivský Karel 3:0, Lohynský Lukáš 2:1, body hostů: Chládek Zdeněk 1:2, Richter Pavel 2:1, Siegl Petr 0:3, Šprindrich Karel 0:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Česká Třebová B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel 0:2, Felgr Pavel 0:2, Felgr Lukáš 0:2, Strnad Stanislav 0:2, body hostů: Malina Milan 2:0, Řeháček Martin 2:0, Rybka Tomáš ml. 2:0, Horáček Šimon 2:0), Orel Vysoké Mýto D - SK Ledříček Bartošovice 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chadima Stanislav 0:2, Škoda Michal 0:3, Novák David 2:1, WO 0:3, body hostů: Mackowiak Marek 3:0, Drahorád Radek 1:1, Kňážek Jan 0:1, Bečička Lubomír 2:0, WO 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč A - TJ Sokol Libchavy B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 3:1, Felgr Pavel 1:3, Felgr Lukáš 1:2, Strnad Stanislav 1:3, body hostů: Chládek Zdeněk 3:1, Richter Pavel 4:0, Siegl Petr 2:2, Šprindrich Karel 0:3), TJ Jiskra Králíky B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlava Karel 3:1, Lohynský Milan 3:1, Habivský Karel 0:3, Lohynský Lukáš 3:1, body hostů: Malina Milan 3:1, Řeháček Martin 2:2, Horáček Šimon 1:3, Rybka Tomáš ml. 0:3), Sportovní Klub Džbánov - SK Ledříček Bartošovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Vít 3:0, Říha Josef 0:2, Drahoš Radek 3:0, Shejbal Martin 3:0, body hostů: Bečička Lubomír 1:2, Mackowiak Marek 1:2, Drahorád Radek 0:3, Kňážek Jan 0:2),
Regionální přebor 4 S
1. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Jablonné nad Orlicí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chum Jiří 1:3, Kudryavtsev Oleksiy 2:2, Láryš Jaromír 1:3, Habivský Karel 4:0, body hostů: Vacek Ondřej 2:2, Lička Leoš 3:1, Kosek Miroslav 0:4, Černohous Petr 3:1), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Tatenice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Jan 1:3, Červinka Vít 1:3, Kroul Jiří 0:4, Sysr Jan 2:2, body hostů: Knápek Jaroslav 2:2, Kristek Josef 4:0, Totušek Josef 3:1, Pasler Dietmar 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Líšnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel ml. 1:3, Kapoun Petr 1:3, Havlíček Vlastimil 1:3, Kolman Radek 1:3, body hostů: Bečka Jan 4:0, Stejskal Jan 4:0, Kaška Zdeněk 0:2, Diblík Martin 4:0, Vencl Jiří 0:2), SK Verměřovice - TJ Sokol Žamberk C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grim David 1:3, Kulhavý Daniel 0:4, Sklenář Jan 0:4, Vágner Daniel 1:3, body hostů: Šafář Jiří 4:0, Kladivo Josef 4:0, Hylmar Zdeněk 2:2, Havel Břetislav 4:0), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Lanškroun D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 3:1, Rybka Tomáš ml. 1:3, Skalický Josef 2:2, Studený Pavel 1:3, body hostů: Novák Václav 2:2, Jančar Oliver 4:0, Hřebíček Ota 0:4, Dařílek Pavel 3:1),
2. kolo:
TJ Lanškroun D - TJ Jiskra Králíky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřebíček Ota 4:0, Šilarová Lucie 4:0, Jančar Oliver 4:0, Novák Václav 4:0, body hostů: Feranec Karel st. 0:4, Láryš Jaromír 0:4, Chum Jiří 0:4, Kudryavtsev Oleksiy 0:4), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Česká Třebová C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Břetislav 1:3, Kladivo Josef 3:1, Šindelář Josef 1:3, Hylmar Zdeněk 0:4, body hostů: Vašina Václav 3:1, Horáček Šimon 3:1, Skalický Josef 2:2, Rybka Tomáš ml. 3:1), TJ Sokol Líšnice A - SK Verměřovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečka Jan 4:0, Kaška Zdeněk 3:1, Diblík Martin 4:0, Vencl Jiří 4:0, body hostů: Hofman Josef 0:4, Sklenář Jan 0:4, Grim David 0:4, Vágner Daniel 1:3), TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Josef 4:0, Škaroupka Petr 2:2, Pasler Dietmar 3:1, Knápek Jaroslav 4:0, body hostů: Kapoun Petr 0:4, Fišer Radim 1:3, Havlíček Vlastimil 0:4, Kubíček Pavel ml. 2:2), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Hnátnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Miroslav 3:1, Lička Leoš 4:0, Vacek Ondřej 3:1, Černohous Petr 2:2, body hostů: Babák Jan 1:3, Sysr Jan 1:3, Kroul Jiří 0:4, Červinka Vít 2:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Hnátnice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kudryavtsev Oleksiy 3:0, Feranec Karel st. 1:2, Láryš Jaromír 0:3, Habivský Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Babák Jan 1:3, Sysr Jan 2:2, Červinka Vít 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Jablonné nad Orlicí 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felgr Lukáš 3:1, Kapoun Petr 3:1, Fišer Radim 2:2, Kubíček Pavel ml. 4:0, body hostů: Filip František 0:4, Lička Leoš 0:4, Černohous Petr 3:1, Brožek Radovan 1:3), SK Verměřovice - TJ Sokol Tatenice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Grim David 1:3, Vágner Daniel 1:3, body hostů: Knápek Jaroslav 4:0, Totušek Josef 4:0, Pasler Dietmar 2:2, Škaroupka Petr 2:0, Kristek Josef 2:0), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Líšnice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 4:0, Skalický Josef 3:1, Rybka Tomáš ml. 3:1, Studený Pavel 3:1, body hostů: Diblík Martin 1:3, Bečka Jan 2:2, Mareš Miroslav 0:4, Kaška Zdeněk 0:4), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Žamberk C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najmanová Markéta 4:0, Hřebíček Ota 1:1, Dařílek Pavel 4:0, Novák Václav 4:0, Šilarová Lucie 1:1, body hostů: Kladivo Josef 1:3, Šafář Jiří 0:4, Havel Břetislav 1:3, Hylmar Zdeněk 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Žamberk C - TJ Jiskra Králíky C 18:0 (body domácích: body hostů), TJ Sokol Líšnice A - TJ Lanškroun D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vencl Jiří 0:4, Diblík Milan 2:2, Kaška Zdeněk 0:4, Diblík Martin 1:3, body hostů: Osladilová Eliška 4:0, Kuncová Lucie 3:1, Hřebíček Ota 3:1, Šilarová Lucie 3:1), TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Česká Třebová C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Josef 3:1, Škaroupka Petr 0:2, Pasler Dietmar 0:4, Totušek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 0:2, body hostů: Horáček Šimon 2:2, Skalický Josef 2:2, Rybka Tomáš ml. 4:0, Studený Pavel 2:2), TJ Jablonné nad Orlicí - SK Verměřovice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černohous Petr 3:0, Lička Leoš 2:1, Kosek Miroslav 2:1, Vacek Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Vágner Daniel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Jan 3:1, Červinka Vít 3:1, Kroul Jiří 3:1, Sysr Jan 4:0, body hostů: Fišer Radim 1:3, Kapoun Petr 1:3, Dostál Vašek 1:3, Kolman Radek 0:4),
5. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chum Jiří 1:2, Kudryavtsev Oleksiy 2:1, Láryš Jaromír 2:1, Habivský Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Kapoun Petr 2:2, Fišer Radim 2:2, Havlíček Vlastimil 0:4, WO 0:5), SK Verměřovice - TJ Sokol Hnátnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokopec Ladislav 0:4, Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Vágner Daniel 1:3, body hostů: Babák Jan 4:0, Sysr Jan 4:0, Kroul Jiří 3:1, Červinka Vít 4:0), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Jablonné nad Orlicí 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 4:0, Horáček Šimon 3:1, Skalický Josef 4:0, Studený Pavel 4:0, body hostů: Lička Leoš 0:4, Skalický Stanislav 0:4, Vacek Ondřej 0:4, Černohous Petr 1:3), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Tatenice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančar Oliver 3:1, Hřebíček Ota 2:2, Kuncová Lucie 3:1, Najmanová Markéta 4:0, body hostů: Knápek Jaroslav 2:2, Totušek Josef 2:2, Pasler Dietmar 0:4, Glocar Michal 0:4), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Líšnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kladivo Josef 3:1, Šafář Jiří 2:2, Jankovič Libor 0:4, Žák Jakub 2:2, body hostů: Stejskal Jan 2:2, Bečka Jan 4:0, Diblík Martin 2:2, Kaška Zdeněk 0:2, Mareš Miroslav 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Líšnice A - TJ Jiskra Králíky C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečka Jan 4:0, Stejskal Jan 4:0, Diblík Martin 4:0, Mareš Miroslav 0:2, Kaška Zdeněk 0:2, body hostů: Chum Jiří 1:3, Kudryavtsev Oleksiy 1:3, Feranec Karel st. 1:3, Láryš Jaromír 1:3), TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knápek Jaroslav 3:1, Pasler Dietmar 1:3, Glocar Michal 1:3, Stejskal Ladislav 1:1, Škaroupka Petr 0:2, body hostů: Kladivo Josef 3:1, Žák Jakub 4:0, Šafář Jiří 3:1, Hylmar Zdeněk 0:4), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Lanškroun D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosek Miroslav 2:2, Lička Leoš 0:4, Černohous Petr 1:3, Vacek Ondřej 1:3, body hostů: Dařílek Pavel 4:0, Hřebíček Ota 3:1, Kuncová Lucie 1:3, Šilarová Lucie 4:0), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Česká Třebová C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babák Jan 0:4, Červinka Vít 2:2, Kroul Jiří 0:4, Sysr Jan 0:4, body hostů: Skalický Josef 3:1, Vašina Václav 4:0, Horáček Šimon 4:0, Studený Pavel 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - SK Verměřovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Radim 4:0, Kapoun Petr 3:1, Havlíček Vlastimil 3:1, Kolman Radek 3:1, body hostů: Prokopec Ladislav 0:4, Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Vágner Daniel 3:1),
7. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - SK Verměřovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feranec Karel st. 4:0, Láryš Jaromír 2:2, Chum Jiří 4:0, Kudryavtsev Oleksiy 3:1, body hostů: Sklenář Jan 0:4, Nastoupil Roman 0:4, Vágner Daniel 2:2, Grim David 1:3), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 3:1, Skalický Josef 3:1, Rybka Tomáš ml. 4:0, Horáček Šimon 4:0, body hostů: Fišer Radim 0:4, Kapoun Petr 0:4, Havlíček Vlastimil 0:4, Kubíček Pavel ml. 2:2), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Hnátnice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Václav 3:0, Hřebíček Ota 3:0, Šilarová Lucie 3:0, Dařílek Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Babák Jan 0:4, Červinka Vít 0:4, Sysr Jan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Žamberk C - TJ Jablonné nad Orlicí 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Břetislav 2:2, Šafář Jiří 3:1, Kladivo Josef 4:0, Žák Jakub 4:0, body hostů: Kosek Miroslav 0:4, Lička Leoš 0:4, Černohous Petr 2:2, Vacek Ondřej 1:3), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Tatenice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaška Zdeněk 0:2, Diblík Milan 1:3, Bečka Jan 4:0, Stejskal Jan 3:1, Mareš Miroslav 0:2, body hostů: Knápek Jaroslav 2:2, Totušek Josef 3:1, Kristek Josef 1:3, Škaroupka Petr 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Tatenice - TJ Jiskra Králíky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Josef 2:0, Totušek Josef 4:0, Pasler Dietmar 4:0, Knápek Jaroslav 4:0, Škaroupka Petr 2:0, body hostů: Chum Jiří 0:4, Feranec Karel st. 0:4, Láryš Jaromír 0:4, Kudryavtsev Oleksiy 0:4), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Líšnice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohous Petr 2:2, Lička Leoš 2:2, Vacek Ondřej 1:3, Leicht Jan 1:3, body hostů: Bečka Jan 3:1, Diblík Martin 2:2, Stejskal Jan 4:0, Mareš Miroslav 0:2, Vencl Jiří 1:1), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Žamberk C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babák Jan 0:4, Červinka Vít 0:4, Sysr Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Havel Břetislav 3:0, Kladivo Josef 3:0, Šafář Jiří 3:0, Šafářová Amálie 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Lanškroun D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Radim 1:3, Kapoun Petr 1:3, Kubíček Pavel ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Najmanová Markéta 3:0, Hřebíček Ota 0:3, Dařílek Pavel 2:1, Šilarová Lucie 2:1, WO 5:0), SK Verměřovice - TJ Sokol Česká Třebová C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vágner Daniel 1:3, Prokopec Ladislav 0:4, Grim David 0:4, Hofman Josef 0:4, body hostů: Skalický Josef 3:1, Vašina Václav 4:0, Rybka Tomáš ml. 4:0, Horáček Šimon 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Jiskra Králíky C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašina Václav 4:0, Skalický Josef 3:1, Rybka Tomáš ml. 4:0, Studený Pavel 4:0, body hostů: Láryš Jaromír 0:4, Chum Jiří 0:4, Feranec Karel st. 0:4, Kudryavtsev Oleksiy 1:3), SK Verměřovice - TJ Lanškroun D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nastoupil Roman 0:4, Hofman Josef 0:4, Prokopec Ladislav 0:4, Vágner Daniel 1:3, body hostů: Dařílek Pavel 4:0, Hřebíček Ota 3:1, Šilarová Lucie 4:0, Najmanová Markéta 4:0), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Břetislav 4:0, Šindelář Josef 3:1, Kladivo Josef 4:0, Žák Jakub 4:0, body hostů: Kubíček Pavel ml. 1:3, Fišer Radim 0:4, Kolman Radek 0:4, Havlíček Vlastimil 0:4), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Líšnice A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Jan 0:4, Červinka Vít 2:2, Kroul Jiří 1:3, Kubelka Jan 0:4, body hostů: Bečka Jan 4:0, Diblík Martin 3:1, Stejskal Jan 4:0, Vencl Jiří 2:0, Kaška Zdeněk 0:2), TJ Sokol Tatenice - TJ Jablonné nad Orlicí 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaroupka Petr 2:2, Knápek Jaroslav 4:0, Pasler Dietmar 1:2, Totušek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 1:0, body hostů: Černohous Petr 0:4, Vacek Ondřej 2:2, Lička Leoš 2:2, Kosek Miroslav 1:3),
10. kolo:
TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Jiskra Králíky C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Ondřej 3:1, Lička Leoš 3:1, Kosek Miroslav 1:3, Černohous Petr 2:2, body hostů: Láryš Jaromír 0:4, Hlava Karel 4:0, Chum Jiří 1:3, Kudryavtsev Oleksiy 2:2), TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Hnátnice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Jaroslav 3:1, Stejskal Ladislav 4:0, Totušek Josef 4:0, Pasler Dietmar 3:1, body hostů: Babák Jan 0:4, Kubelka Jan 0:4, Sysr Jan 1:3, Červinka Vít 1:3), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečka Jan 4:0, Kaška Zdeněk 2:2, Mareš Miroslav 1:1, Diblík Martin 4:0, Mareš Jan 0:2, body hostů: Fišer Radim 2:2, Kapoun Petr 2:2, Havlíček Vlastimil 0:4, Kolman Radek 1:3), TJ Sokol Žamberk C - SK Verměřovice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Jakub 1:0, Šafářová Amálie 4:0, Kladivo Josef 4:0, Šafář Jiří 4:0, Havel Břetislav 3:0, body hostů: Hofman Josef 0:4, Macan Václav 0:4, Vágner Daniel 0:4, Grim David 0:4), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Česká Třebová C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najmanová Markéta 2:2, Hřebíček Ota 1:1, Novák Václav 2:2, Dařílek Pavel 3:1, Kuncová Lucie 1:1, body hostů: Vašina Václav 3:1, Skalický Josef 0:4, Mikeš Pavel 3:1, Studený Pavel 1:3),
11. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Lanškroun D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlava Karel 3:1, Chum Jiří 1:3, Láryš Jaromír 0:4, Kudryavtsev Oleksiy 1:3, body hostů: Hřebíček Ota 2:2, Jančar Oliver 4:0, Kuncová Lucie 2:2, Šilarová Lucie 3:1), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Žamberk C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Pavel 4:0, Kadlečík Michal 1:3, Skalický Josef 0:3, Vašina Václav 1:3, Studený Pavel 0:1, body hostů: Havel Břetislav 2:2, Kladivo Josef 2:2, Šafář Jiří 3:1, Žák Jakub 3:1), SK Verměřovice - TJ Sokol Líšnice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grim David 2:2, Hofman Josef 0:4, Sklenář Jan 0:4, Nastoupil Roman 0:4, body hostů: Bečka Jan 4:0, Diblík Martin 4:0, Kaška Zdeněk 2:0, Mareš Jan 3:1, Mareš Miroslav 1:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Tatenice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 0:1, Kapoun Petr 2:2, Havlíček Vlastimil 0:4, Kolman Radek 0:4, Fišer Radim 0:3, body hostů: Knápek Jaroslav 4:0, Pasler Dietmar 3:1, Stejskal Ladislav 4:0, Glocar Michal 3:1), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Jablonné nad Orlicí 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babák Jan 2:2, Červinka Vít 3:1, Sysr Jan 4:0, Kubelka Jan 1:3, body hostů: Vacek Ondřej 2:2, Černohous Petr 2:2, Lička Leoš 1:3, Leicht Jan 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Hnátnice B - TJ Jiskra Králíky C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Jan 2:2, Kubelka Jan 2:2, Sysr Jan 4:0, Kroul Jiří 2:2, body hostů: Chum Jiří 1:3, Kudryavtsev Oleksiy 3:1, Láryš Jaromír 2:2, Feranec Karel st. 0:4), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohous Petr 4:0, Lička Leoš 4:0, Leicht Jan 2:2, Kosek Miroslav 3:1, body hostů: Felgr Lukáš 1:3, Kapoun Petr 0:4, Fišer Radim 1:3, Kolman Radek 1:3), TJ Sokol Tatenice - SK Verměřovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Ladislav 3:1, Škaroupka Petr 4:0, Pasler Dietmar 4:0, Totušek Josef 2:0, Martínek Ladislav 0:2, body hostů: Grim David 2:2, Hofman Josef 1:3, Nastoupil Roman 0:4, Sklenář Jan 0:4), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Česká Třebová C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 0:4, Kaška Zdeněk 1:3, Mareš Miroslav 0:4, Bečka Jan 4:0, body hostů: Studený Pavel 3:1, Vašina Václav 3:1, Mikeš Pavel 3:1, Skalický Josef 2:2), TJ Sokol Žamberk C - TJ Lanškroun D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Břetislav 2:2, Žák Jakub 4:0, Kladivo Josef 3:1, Šafářová Amálie 3:1, body hostů: Novák Václav 2:2, Kuncová Lucie 0:4, Šilarová Lucie 1:3, Hřebíček Ota 1:3),
13. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Žamberk C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudryavtsev Oleksiy 0:4, Chum Jiří 1:3, Láryš Jaromír 0:4, Průšek Martin 0:4, body hostů: Havel Břetislav 4:0, Kladivo Josef 4:0, Žák Jakub 4:0, Šindelář Josef 3:1), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Líšnice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančar Oliver 4:0, Dařílek Pavel 4:0, Najmanová Markéta 4:0, Kuncová Lucie 3:1, body hostů: Bečka Jan 1:3, Diblík Martin 0:4, Kaška Zdeněk 0:4, Mareš Miroslav 0:4), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Tatenice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlečík Michal 3:1, Vašina Václav 4:0, Skalický Josef 1:3, Studený Pavel 3:1, body hostů: Knápek Jaroslav 3:1, Kristek Josef 1:3, Pasler Dietmar 0:4, Škaroupka Petr 1:3), SK Verměřovice - TJ Jablonné nad Orlicí 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Josef 0:4, Nastoupil Roman 0:4, Grim David 1:3, Vágner Daniel 2:2, body hostů: Černohous Petr 4:0, Kosek Miroslav 3:1, Filip František 3:1, Lička Leoš 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Hnátnice B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kapoun Petr 2:2, Fišer Radim 2:2, Havlíček Vlastimil 0:4, WO 0:5, body hostů: Babák Jan 3:0, Červinka Vít 1:2, Kroul Jiří 1:2, Sysr Jan 3:0, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Jiskra Králíky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 3:1, Kapoun Petr 2:2, Kolman Radek 1:3, Fišer Radim 0:4, body hostů: Kudryavtsev Oleksiy 2:2, Feranec Karel st. 3:1, Průšek Martin 1:3, Láryš Jaromír 4:0), TJ Sokol Hnátnice B - SK Verměřovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Jan 4:0, Červinka Vít 4:0, Kroul Jiří 3:1, Sysr Jan 4:0, body hostů: Sklenář Jan 0:4, Nastoupil Roman 0:4, Vágner Daniel 1:3, Grim David 0:4), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Česká Třebová C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohous Petr 1:3, Lička Leoš 1:3, Kosek Miroslav 0:4, Filip František 1:3, body hostů: Studený Pavel 4:0, Skalický Josef 1:3, Mikeš Pavel 4:0, Kadlečík Michal 4:0), TJ Sokol Tatenice - TJ Lanškroun D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Josef 1:1, Knápek Jaroslav 1:3, Pasler Dietmar 0:4, Totušek Josef 2:2, Škaroupka Petr 1:1, body hostů: Šilarová Lucie 2:2, Kuncová Lucie 1:3, Jančar Oliver 4:0, Vybíral Roman 4:0), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Žamberk C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečka Jan 4:0, Kaška Zdeněk 0:2, Stejskal Jan 3:1, Diblík Martin 1:3, Mareš Miroslav 0:2, body hostů: Šafář Jiří 2:2, Kladivo Josef 1:3, Žák Jakub 3:1, Havel Břetislav 2:2),
15. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Líšnice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudryavtsev Oleksiy 1:3, Feranec Karel st. 1:3, Láryš Jaromír 1:3, Průšek Martin 0:4, body hostů: Diblík Martin 4:0, Bečka Jan 4:0, Stejskal Jan 4:0, Mareš Jan 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Tatenice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Břetislav 3:1, Kladivo Josef 2:2, Šafář Jiří 1:3, Šindelář Josef 1:3, body hostů: Knápek Jaroslav 3:1, Totušek Josef 3:1, Kristek Josef 3:1, Pasler Dietmar 0:4), TJ Lanškroun D - TJ Jablonné nad Orlicí 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuncová Lucie 2:2, Šilarová Lucie 4:0, Dařílek Pavel 4:0, Novák Václav 4:0, body hostů: Kosek Miroslav 0:4, Vacek Ondřej 1:3, Černohous Petr 1:3, Lička Leoš 0:4), TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Hnátnice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studený Pavel 3:0, Skalický Josef 3:0, Vašina Václav 3:0, Kadlečík Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Sysr Jan 0:4, Babák Jan 0:4, Kroul Jiří 0:4, WO 0:5), SK Verměřovice - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vágner Daniel 3:1, Hofman Josef 0:4, Grim David 2:2, Prokopec Ladislav 0:4, body hostů: Felgr Lukáš 3:1, Kapoun Petr 4:0, Fišer Radim 2:2, Havlíček Vlastimil 2:2),
16. kolo:
SK Verměřovice - TJ Jiskra Králíky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vágner Daniel 4:0, Grim David 2:2, Hofman Josef 0:4, Nastoupil Roman 1:3, body hostů: Kudryavtsev Oleksiy 3:1, Feranec Karel st. 1:3, Průšek Martin 3:1, Láryš Jaromír 2:2), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Česká Třebová C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felgr Lukáš 1:3, Kapoun Petr 1:3, Fišer Radim 0:4, Havlíček Vlastimil 0:4, body hostů: Kadlečík Michal 3:1, Skalický Josef 3:1, Vašina Václav 4:0, Studený Pavel 4:0), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Lanškroun D 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babák Jan 0:4, Sysr Jan 1:3, Kroul Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Novák Václav 3:0, Hřebíček Ota 0:1, Kuncová Lucie 3:0, Šilarová Lucie 3:0, Dařílek Pavel 2:0, WO 5:0), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Žamberk C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohous Petr 1:3, Lička Leoš 2:2, Vacek Ondřej 0:4, Filip František 0:4, body hostů: Havel Břetislav 4:0, Kladivo Josef 3:1, Šafář Jiří 3:1, Šindelář Josef 3:1), TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Líšnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Josef 3:1, Škaroupka Petr 2:2, Pasler Dietmar 2:2, Knápek Jaroslav 3:1, body hostů: Bečka Jan 2:2, Diblík Martin 1:3, Stejskal Jan 3:1, Kaška Zdeněk 0:4),
17. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Tatenice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feranec Karel st. 0:4, Chum Jiří 0:4, Průšek Martin 0:4, Láryš Jaromír 2:2, body hostů: Pasler Dietmar 3:1, Škaroupka Petr 3:1, Totušek Josef 4:0, Knápek Jaroslav 4:0), TJ Sokol Líšnice A - TJ Jablonné nad Orlicí 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečka Jan 4:0, Mareš Jan 0:2, Stejskal Jan 4:0, Diblík Martin 2:2, Mareš Miroslav 0:2, body hostů: Černohous Petr 2:2, Kosek Miroslav 1:3, Lička Leoš 2:2, Filip František 1:3), TJ Sokol Žamberk C - TJ Sokol Hnátnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Břetislav 4:0, Žák Jakub 4:0, Kladivo Josef 3:1, Šafář Jiří 2:2, body hostů: Babák Jan 1:3, Kubelka Jan 0:4, Červinka Vít 1:3, Sysr Jan 1:3), TJ Lanškroun D - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najmanová Markéta 4:0, Kuncová Lucie 4:0, Šilarová Lucie 3:1, Kylarová Lucie 3:1, body hostů: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 0:4, Kolman Radek 0:4, Dostál Vašek 0:4), TJ Sokol Česká Třebová C - SK Verměřovice 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikeš Pavel 3:0, Skalický Josef 3:0, Studený Pavel 3:0, Vašina Václav 3:0, WO 5:0, body hostů: Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Prokopec Ladislav 0:4, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Česká Třebová C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chum Jiří 0:4, Kudryavtsev Oleksiy 0:4, Průšek Martin 0:4, Feranec Karel st. 1:3, body hostů: Vašina Václav 4:0, Mikeš Pavel 4:0, Studený Pavel 4:0, Skalický Josef 3:1), TJ Lanškroun D - SK Verměřovice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Martin 4:0, Kuncová Lucie 4:0, Šilarová Lucie 4:0, Jančar Oliver 4:0, body hostů: Vágner Daniel 0:4, Sklenář Jan 0:4, Prokopec Ladislav 0:4, Grim David 0:4), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Žamberk C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 1:3, Kolman Radek 0:4, Havlíček Vlastimil 0:4, body hostů: Kladivo Josef 4:0, Žák Jakub 3:1, Šafářová Amálie 3:1, Šafář Jiří 3:1), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Hnátnice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečka Jan 3:1, Diblík Martin 2:2, Stejskal Jan 4:0, Kaška Zdeněk 0:2, Mareš Miroslav 0:2, body hostů: Babák Jan 1:3, Kubelka Jan 3:1, Sysr Jan 2:2, Kroul Jiří 1:0, Červinka Vít 0:3), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Tatenice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohous Petr 1:3, Lička Leoš 1:3, Vacek Ondřej 3:1, Kosek Miroslav 0:4, body hostů: Knápek Jaroslav 4:0, Totušek Josef 2:2, Kristek Josef 3:1, Stejskal Ladislav 2:2),
Regionální přebor 4 J
1. kolo:
TJ Zálší C - Orel Vysoké Mýto E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Břeň Martin 1:2, Táfl Petr 2:1, Lásko Jiří 2:1, Lenoch Radim 1:2, WO 5:0, body hostů: Zeman Daniel 0:4, Chadima Stanislav 4:0, Mrkos Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Libchavy C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 3:1, Zídek Josef 3:1, Novotný Miloš 0:4, Melkus Emil 0:4, body hostů: Rejman Vladimír 3:1, Martinec Václav 2:2, Šprindrich Karel 3:1, Pešek Jaroslav 2:2), Sokol Tisová - Sokol Mostek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 4:0, Lipenský Vladimír 2:2, Černín Vladimír 1:3, body hostů: Bartoň Vladimír 0:4, Král Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Sudslava D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 1:3, Kazda Kryštof 1:3, Kovářová Pavla 2:2, Sychrová Hana 1:3, body hostů: Syrový Tomáš 4:0, Fajfrová Michaela 4:0, Buben Petr 3:1, Zemanová Olga 0:4), TTC Sedlec C - TTC Ústí nad Orlicí F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Ladislav 4:0, Vopařil Rudolf 1:3, Janďourek Pavel 2:2, Smrček Petr 2:2, body hostů: Novák Vladimír 3:1, Vencl Filip 2:2, Kubíček Tomáš 1:3, Kulda David 1:3),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Zálší C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vencl Filip 1:0, Novák Vladimír 4:0, Kubíček Tomáš 4:0, John Jiří 2:1, Kulda David 1:1, WO 2:0, body hostů: Staněk Jan 0:4, Táfl Petr 0:2, Lenoch Radim 0:4, Lásko Jiří 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Sudslava D - TTC Sedlec C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Tomáš 1:3, Šimek Josef 1:3, Zemanová Olga 0:4, Fajfrová Michaela 2:2, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Hrubeš Ladislav 4:0, Vopařil Rudolf 1:3, Janďourek Pavel 3:1), Sokol Mostek B - TJ Sokol Řetová B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 2:2, Vaniš Marek 4:0, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Mužík Samuel 1:3, Kovářová Jana nejml. 3:1, Sychrová Hana 1:3, Kazda Kryštof 1:3), TJ Sokol Libchavy C - Sokol Tisová 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rejman Vladimír 2:2, Šprindrich Karel 1:3, Šmétka Robert 3:1, Pešek Jaroslav 1:3, body hostů: Král Lumír 3:1, Černín Vladimír 0:4, Lipenský Vladimír 2:2, Ďurač Michal 4:0), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Plchovice Sršně C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadima Stanislav 3:1, Zeman Daniel 3:1, Dian Marian 4:0, Mrkos Ladislav 3:1, body hostů: Zídek Josef 3:1, Štastná Božena 0:4, Melkus Emil 0:4, Coufal Ladislav 0:4),
3. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Plchovice Sršně C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Jan 0:4, Lenoch Radim 0:4, Lásko Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Zídek Josef 2:1, Novotný Petr 3:0, Štastná Božena 2:1, Coufal Ladislav 2:1, WO 5:0), Sokol Tisová - Orel Vysoké Mýto E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 4:0, Ďurač Michal 3:1, Černín Vladimír 1:3, Krejčík Jiří 0:4, body hostů: Zeman Daniel 1:3, Dian Marian 3:1, Chadima Stanislav 2:2, Mrkos Ladislav 2:2), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Libchavy C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Petr 0:4, Kovářová Pavla 2:2, Kovářová Jana nejml. 2:2, Kazda Kryštof 0:2, Sychrová Hana 1:1, body hostů: Rejman Vladimír 4:0, Martinec Václav 1:3, Pešek Jaroslav 3:1, Šprindrich Karel 3:1), TTC Sedlec C - Sokol Mostek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohl Pavel ml. 4:0, Janďourek Pavel 1:3, Smrček Petr 3:1, Hrubeš Ladislav 4:0, body hostů: Bartoň Vladimír 0:4, Král Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 2:2, Doubrava Zdeněk 1:3), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Sudslava D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vencl Filip 4:0, Novák Vladimír 4:0, Kubíček Tomáš 2:1, Kulda David 3:1, WO 0:1, body hostů: Syrový Tomáš 2:2, Buben Petr 0:4, Zemanová Olga 0:4, Drábková Veronika 0:3, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Sokol Sudslava D - TJ Zálší C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buben Petr 2:0, Šimek Josef 2:0, Zemanová Olga 1:2, Syrový Tomáš 3:0, WO 7:0, body hostů: Staněk Jan 1:3, Lenoch Radim 0:4, Lásko Jiří 1:1, WO 0:7), TTC Ústí nad Orlicí F - Sokol Mostek B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulda David 2:2, Kubíček Tomáš 3:1, Vencl Filip 3:1, Novák Vladimír 4:0, body hostů: Král Zdeněk 0:4, Bartoň Vladimír 0:4, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 1:3), TJ Sokol Libchavy C - TTC Sedlec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprindrich Karel 0:4, Martinec Václav 0:4, Šmétka Robert 1:3, Rejman Vladimír 2:2, body hostů: Pohl Pavel ml. 4:0, Hrubeš Ladislav 4:0, Smrček Petr 2:2, Vopařil Rudolf 3:1), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Řetová B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Stanislav 3:1, Zeman Daniel 0:4, Dian Marian 4:0, Mrkos Ladislav 3:1, body hostů: Mužík Samuel 1:3, Kovářová Pavla 1:3, Kovářová Jana nejml. 3:1, Beneš Petr 1:2, Fangl Jiří 0:1), TJ Sokol Plchovice Sršně C - Sokol Tisová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Novotný Lubomír 3:1, Štastná Božena 2:2, Coufal Ladislav 2:2, body hostů: Král Lumír 4:0, Ďurač Michal 3:1, šereda martin 0:4, Černín Vladimír 0:4),
5. kolo:
TJ Zálší C - Sokol Tisová 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lenoch Radim 0:4, Staněk Jan 0:4, Lásko Jiří 1:1, WO 0:7, body hostů: Král Lumír 2:0, Lipenský Vladimír 2:1, Ďurač Michal 3:0, Černín Vladimír 2:0, WO 7:0), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Plchovice Sršně C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychrová Hana 3:1, Beneš Petr 3:1, Kazda Kryštof 2:2, Kovářová Pavla 2:2, body hostů: Zídek Josef 4:0, Štastná Božena 1:3, Coufal Ladislav 1:3, Dušek Jiří ml. 0:4), TTC Sedlec C - Orel Vysoké Mýto E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 4:0, Vopařil Rudolf 3:1, Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 2:0, Volena Rudolf 0:2, body hostů: Zeman Daniel 1:3, Novák David 3:1, Stratílek Vojtěch 0:4, Chadima Stanislav 0:4), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Libchavy C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: John Jiří 3:0, Kubíček Tomáš 3:0, Kulda David 0:3, Vencl Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Šprindrich Karel 1:3, Šmétka Robert 1:3, Pešek Jaroslav 2:2, WO 0:5), Sokol Mostek B - TJ Sokol Sudslava D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaniš Marek 4:0, Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 2:2, WO 0:5, body hostů: Syrový Tomáš 2:1, Fajfrová Michaela 1:2, Šimek Josef 2:1, Zemanová Pavlína 0:3, WO 5:0),
6. kolo:
TJ Zálší C - Sokol Mostek B 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lenoch Radim 1:2, Lásko Jiří 2:1, Táfl Petr 2:1, WO 3:3, body hostů: Král Zdeněk 0:3, Vaniš Marek 1:2, Doubrava Zdeněk 3:0, WO 3:3), TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Sudslava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmétka Robert 4:0, Šprindrich Karel 2:2, Martinec Václav 3:1, Rejman Vladimír 3:1, body hostů: Šimek Josef 3:1, Syrový Tomáš 1:3, Drábková Veronika 0:4, Zemanová Olga 0:4), Orel Vysoké Mýto E - TTC Ústí nad Orlicí F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkos Ladislav 1:3, Stratílek Vojtěch 0:4, Dian Marian 1:3, Novák David 2:2, body hostů: Novák Vladimír 4:0, Kulda David 2:2, Kubíček Tomáš 3:1, Vencl Filip 3:1), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TTC Sedlec C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:3, Zídek Josef 2:2, Štastná Božena 1:3, Melkus Emil 0:4, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Janďourek Pavel 3:1, Vopařil Rudolf 3:1, Volena Rudolf 2:2), Sokol Tisová - TJ Sokol Řetová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 4:0, Černín Vladimír 2:2, Lipenský Vladimír 0:4, Ďurač Michal 3:1, body hostů: Sychrová Hana 1:3, Fangl Jiří 3:1, Kovářová Jana nejml. 2:2, Kazda Kryštof 1:3),
7. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Řetová B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břeň Martin 4:0, Staněk Jan 0:4, Lásko Jiří 2:0, Lenoch Radim 0:4, WO 0:2, body hostů: Kovářová Pavla 2:1, Mužík Samuel 2:2, Beneš Petr 2:2, Kazda Kryštof 2:1, WO 2:0), TTC Sedlec C - Sokol Tisová 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janďourek Pavel 3:1, Pohl Pavel ml. 4:0, Janků Jaroslav 3:1, Hrubeš Ladislav 4:0, body hostů: Král Lumír 2:2, Černín Vladimír 0:4, Ďurač Michal 0:4, šereda martin 0:4), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Plchovice Sršně C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: John Jiří 3:1, Kulda David 2:2, Vencl Filip 3:1, Kubíček Tomáš 4:0, body hostů: Coufal Ladislav 0:4, Štastná Božena 2:2, Melkus Emil 0:4, Dušek Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Sudslava D - Orel Vysoké Mýto E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buben Petr 0:4, Syrový Tomáš 2:2, Zemanová Olga 0:4, Zemanová Pavlína 0:4, body hostů: Chadima Stanislav 3:1, Novák David 4:0, Dian Marian 4:0, Mrkos Ladislav 3:1), Sokol Mostek B - TJ Sokol Libchavy C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Vladimír 1:3, Král Zdeněk 2:2, Vaniš Marek 2:2, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Šmétka Robert 4:0, Martinec Václav 1:3, Rejman Vladimír 4:0, Šprindrich Karel 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Libchavy C - TJ Zálší C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmétka Robert 3:0, Šprindrich Karel 3:0, Pešek Jaroslav 2:2, Rejman Vladimír 3:0, WO 3:0, body hostů: Staněk Jan 0:4, Lenoch Radim 0:4, Lásko Jiří 1:0, Břeň Martin 1:3, WO 0:3), Orel Vysoké Mýto E - Sokol Mostek B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkos Ladislav 2:2, Novák David 4:0, Chadima Stanislav 3:1, Dian Marian 3:1, body hostů: Bartoň Vladimír 0:4, Král Zdeněk 0:4, Doubrava Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 3:1), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Sudslava D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melkus Emil 2:2, Štastná Božena 1:3, Coufal Ladislav 1:3, Novotný Petr 0:4, body hostů: Syrový Tomáš 4:0, Fajfrová Michaela 4:0, Šimek Josef 3:1, Buben Petr 1:3), Sokol Tisová - TTC Ústí nad Orlicí F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 2:2, Ďurač Michal 2:2, Černín Vladimír 0:4, šereda martin 0:4, body hostů: Kulda David 2:2, Novák Vladimír 3:1, Kubíček Tomáš 4:0, Vencl Filip 3:1), TJ Sokol Řetová B - TTC Sedlec C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sychrová Hana 0:4, Kovářová Pavla 0:4, Beneš Petr 1:3, Mužík Samuel 0:2, Kazda Kryštof 0:2, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Hrubeš Ladislav 1:0, Janďourek Pavel 4:0, Vopařil Rudolf 4:0, Volena Rudolf 2:1),
9. kolo:
TTC Sedlec C - TJ Zálší C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volena Rudolf 3:1, Vopařil Rudolf 4:0, Janďourek Pavel 3:1, Janků Jaroslav 3:1, body hostů: Břeň Martin 0:4, Staněk Jan 0:4, Lásko Jiří 1:0, Lenoch Radim 0:4, Táfl Petr 2:1), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Řetová B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: John Jiří 4:0, Kubíček Tomáš 3:1, Kulda David 2:2, Novák Vladimír 4:0, body hostů: Kovářová Jana nejml. 2:2, Kovářová Pavla 0:4, Mužík Samuel 1:3, Kazda Kryštof 0:4), TJ Sokol Sudslava D - Sokol Tisová 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fajfrová Michaela 2:2, Buben Petr 2:2, Zemanová Olga 0:4, Syrový Tomáš 2:2, body hostů: Král Lumír 4:0, Ďurač Michal 4:0, Lipenský Vladimír 1:3, Černín Vladimír 1:3), Sokol Mostek B - TJ Sokol Plchovice Sršně C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Vladimír 4:0, Král Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Coufal Ladislav 1:3, Melkus Emil 1:3, Novotný Petr 1:3, Novotný Dalimil 3:1), TJ Sokol Libchavy C - Orel Vysoké Mýto E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmétka Robert 4:0, Šprindrich Karel 2:2, Martinec Václav 3:1, Rejman Vladimír 3:1, body hostů: Chadima Stanislav 2:2, Stratílek Vojtěch 0:4, Dian Marian 2:2, Zeman Daniel 0:4),
10. kolo:
Orel Vysoké Mýto E - TJ Zálší C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkos Ladislav 3:0, Chadima Stanislav 3:0, Novák David 4:0, Dian Marian 3:0, WO 3:0, body hostů: Lenoch Radim 0:4, Staněk Jan 0:4, Lásko Jiří 0:1, Břeň Martin 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Plchovice Sršně C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprindrich Karel 1:3, Martinec Václav 2:2, Pešek Jaroslav 2:2, Rejman Vladimír 3:1, body hostů: Zídek Josef 3:1, Dušek Jiří ml. 0:4, Kalousek Petr 4:0, Coufal Ladislav 1:3), Sokol Mostek B - Sokol Tisová 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 1:3, Vaniš Marek 4:0, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 3:1, Lipenský Vladimír 1:3, Černín Vladimír 1:3), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Řetová B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fajfrová Michaela 4:0, Buben Petr 1:3, Zemanová Olga 0:4, Syrový Tomáš 4:0, body hostů: Kovářová Jana nejml. 2:2, Sychrová Hana 2:2, Mužík Samuel 1:3, Kazda Kryštof 2:2), TTC Ústí nad Orlicí F - TTC Sedlec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencl Filip 2:2, Kubíček Tomáš 1:3, Novák Vladimír 0:3, John Jiří 2:2, Kulda David 0:1, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Smrček Petr 2:2, Pohl Pavel ml. 4:0, Janďourek Pavel 1:3),
11. kolo:
TJ Zálší C - TTC Ústí nad Orlicí F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lenoch Radim 0:4, Staněk Jan 0:4, Lásko Jiří 1:1, Břeň Martin 1:3, Táfl Petr 1:1, body hostů: Kulda David 3:1, Novák Vladimír 2:2, Kubíček Tomáš 4:0, Vencl Filip 4:0), TTC Sedlec C - TJ Sokol Sudslava D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Jaroslav 4:0, Vopařil Rudolf 4:0, Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 4:0, body hostů: Peňáz David 0:4, Syrový Tomáš 0:4, Fajfrová Michaela 1:3, Buben Petr 0:4), TJ Sokol Řetová B - Sokol Mostek B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Petr 0:4, Mužík Samuel 1:3, Kazda Kryštof 2:2, Kovářová Lucie 0:4, body hostů: Bartoň Vladimír 2:2, Král Zdeněk 3:1, Vaniš Marek 4:0, Doubrava Zdeněk 4:0), Sokol Tisová - TJ Sokol Libchavy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 4:0, Lipenský Vladimír 2:2, Černín Vladimír 1:3, body hostů: Rejman Vladimír 3:1, Martinec Václav 2:2, Šprindrich Karel 1:3, Pešek Jaroslav 0:4), TJ Sokol Plchovice Sršně C - Orel Vysoké Mýto E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalousek Petr 4:0, Zídek Josef 2:2, Štastná Božena 1:3, Coufal Ladislav 0:4, body hostů: Zeman Daniel 1:3, Novák David 3:1, Chadima Stanislav 2:2, Dian Marian 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Zálší C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Petr 3:1, Zídek Josef 3:1, Štastná Božena 2:2, Coufal Ladislav 1:3, body hostů: Břeň Martin 1:3, Lenoch Radim 0:4, Lásko Jiří 2:2, Táfl Petr 4:0), Orel Vysoké Mýto E - Sokol Tisová 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkos Ladislav 2:2, Chadima Stanislav 2:2, Novák David 3:1, Dian Marian 4:0, body hostů: Král Lumír 2:2, Ďurač Michal 3:1, Lipenský Vladimír 0:4, Černín Vladimír 0:4), TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Řetová B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmétka Robert 4:0, Šprindrich Karel 4:0, Pešek Jaroslav 2:2, Rejman Vladimír 4:0, body hostů: Kovářová Pavla 0:4, Kovářová Jana nejml. 1:3, Kazda Kryštof 1:3, Kovářová Lucie 0:4), Sokol Mostek B - TTC Sedlec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 2:2, Bartoň Vladimír 1:3, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Janďourek Pavel 1:3, Volena Rudolf 0:4, Vopařil Rudolf 3:1), TJ Sokol Sudslava D - TTC Ústí nad Orlicí F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Tomáš 3:1, Buben Petr 0:4, Zemanová Olga 0:4, Zemanová Pavlína 0:4, body hostů: John Jiří 3:1, Kubíček Tomáš 3:1, Novák Vladimír 4:0, Vencl Filip 3:1),
13. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Sudslava D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stříteský Martin 3:1, Staněk Jan 0:2, Lásko Jiří 2:2, Břeň Martin 1:3, Lenoch Radim 1:1, body hostů: Syrový Tomáš 3:1, Šimek Josef 4:0, Buben Petr 2:2, Zemanová Olga 0:4), Sokol Mostek B - TTC Ústí nad Orlicí F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 0:4, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Novák Vladimír 4:0, Vencl Filip 2:2, Neťuka Pavel 2:2, Kulda David 1:3), TTC Sedlec C - TJ Sokol Libchavy C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Jaroslav 4:0, Pohl Pavel ml. 4:0, Vopařil Rudolf 4:0, Smrček Petr 2:2, body hostů: Pešek Jaroslav 1:3, Šprindrich Karel 0:4, Rejman Vladimír 1:3, Martinec Václav 0:4), TJ Sokol Řetová B - Orel Vysoké Mýto E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Petr 0:4, Kovářová Pavla 0:4, Sychrová Hana 0:4, Kazda Kryštof 0:4, body hostů: Mrkos Ladislav 4:0, Chadima Stanislav 4:0, Novák David 4:0, Dian Marian 4:0), Sokol Tisová - TJ Sokol Plchovice Sršně C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 3:1, Lipenský Vladimír 2:2, Černín Vladimír 3:1, body hostů: Kalousek Petr 4:0, Štastná Božena 1:3, Coufal Ladislav 0:4, Dušek Jiří ml. 0:4),
14. kolo:
Sokol Tisová - TJ Zálší C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurač Michal 3:0, Král Lumír 3:0, Flídr Zdeněk 0:3, Lipenský Vladimír 1:1, WO 6:0, body hostů: Břeň Martin 2:2, Staněk Jan 1:3, Lásko Jiří 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Řetová B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zídek Josef 2:2, Novotný Petr 2:2, Štastná Božena 4:0, Dušek Jiří ml. 0:4, body hostů: Mužík Samuel 3:1, Beneš Petr 1:3, Kovářová Pavla 3:1, Kovářová Lucie 1:3), Orel Vysoké Mýto E - TTC Sedlec C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadima Stanislav 0:4, Dian Marian 3:1, Novák David 3:1, Zeman Daniel 0:4, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Vopařil Rudolf 2:2, Janďourek Pavel 2:2, Smrček Petr 2:2), TJ Sokol Libchavy C - TTC Ústí nad Orlicí F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmétka Robert 3:1, Pešek Jaroslav 0:4, Šprindrich Karel 1:3, Rejman Vladimír 3:1, body hostů: Vencl Filip 2:2, Novák Vladimír 1:3, Kubíček Tomáš 4:0, Šedová Natálie 2:2), TJ Sokol Sudslava D - Sokol Mostek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buben Petr 0:4, Fajfrová Michaela 3:1, Šimek Josef 4:0, Syrový Tomáš 2:2, body hostů: Bartoň Vladimír 1:3, Král Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2),
15. kolo:
Sokol Mostek B - TJ Zálší C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Vladimír 4:0, Král Zdeněk 3:1, Vaniš Marek 4:0, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Břeň Martin 1:3, Stříteský Martin 1:3, Staněk Jan 0:4, Lenoch Radim 0:4), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Libchavy C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 3:1, Fajfrová Michaela 4:0, Marek Jakub 4:0, Syrový Tomáš 4:0, body hostů: Rejman Vladimír 0:4, Martinec Václav 0:4, Šprindrich Karel 1:3, Pešek Jaroslav 0:4), TTC Ústí nad Orlicí F - Orel Vysoké Mýto E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vencl Filip 2:2, Kulda David 1:3, Novák Vladimír 3:1, John Jiří 3:1, body hostů: Mrkos Ladislav 1:3, Chadima Stanislav 0:4, Novák David 4:0, Dian Marian 2:2), TTC Sedlec C - TJ Sokol Plchovice Sršně C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janďourek Pavel 4:0, Vopařil Rudolf 3:1, Volena Rudolf 0:4, Smrček Petr 4:0, body hostů: Zídek Josef 1:3, Marhold Stanislav 1:3, Novotný Petr 1:3, Štastná Božena 2:2), TJ Sokol Řetová B - Sokol Tisová 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Petr 0:4, Mužík Samuel 0:4, Kovářová Lucie 0:3, Sychrová Hana 1:3, Beneš Ondřej 0:1, body hostů: Ďurač Michal 4:0, Král Lumír 4:0, Černín Vladimír 4:0, Lipenský Vladimír 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Řetová B - TJ Zálší C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Kryštof 3:1, Beneš Petr 2:2, Sychrová Hana 2:2, Kovářová Jana nejml. 3:1, body hostů: Táfl Petr 4:0, Břeň Martin 2:2, Staněk Jan 0:4, Lenoch Radim 0:4), Sokol Tisová - TTC Sedlec C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lumír 2:2, Ďurač Michal 1:3, Černín Vladimír 1:3, Lipenský Vladimír 0:4, body hostů: Janků Jaroslav 4:0, Vopařil Rudolf 2:2, Janďourek Pavel 2:2, Smrček Petr 4:0), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TTC Ústí nad Orlicí F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zídek Josef 1:3, Coufal Ladislav 0:4, Štastná Božena 1:3, Novotný Petr 0:4, body hostů: John Jiří 4:0, Kulda David 2:2, Novák Vladimír 4:0, Vencl Filip 4:0), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Sudslava D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Stanislav 2:2, Dian Marian 4:0, Novák David 2:2, Zeman Daniel 0:4, body hostů: Buben Petr 1:3, Marek Jakub 3:1, Fajfrová Michaela 1:3, Syrový Tomáš 3:1), TJ Sokol Libchavy C - Sokol Mostek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmétka Robert 3:1, Rejman Vladimír 3:1, Šprindrich Karel 1:3, Martinec Václav 2:2, body hostů: Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 1:3, Vaniš Marek 4:0, Doubrava Zdeněk 1:3),
17. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Libchavy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břeň Martin 1:3, Lenoch Radim 0:2, Lásko Jiří 3:1, Táfl Petr 4:0, Staněk Jan 0:2, body hostů: Pešek Jaroslav 1:3, Šmétka Robert 3:1, Šprindrich Karel 2:2, Rejman Vladimír 2:2), Sokol Mostek B - Orel Vysoké Mýto E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 1:3, Bartoň Vladimír 1:3, Vaniš Marek 2:2, Doubrava Zdeněk 3:1, body hostů: Chadima Stanislav 3:1, Dian Marian 2:2, Novák David 4:0, Zeman Daniel 0:4), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Plchovice Sršně C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fajfrová Michaela 3:1, Marek Jakub 2:0, Buben Petr 2:2, Syrový Tomáš 4:0, Zemanová Olga 0:2, body hostů: Zídek Josef 0:4, Marhold Stanislav 1:3, Novotný Petr 2:2, Štastná Božena 2:2), TTC Ústí nad Orlicí F - Sokol Tisová 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: John Jiří 3:1, Vencl Filip 3:1, Kulda David 2:2, Novák Vladimír 4:0, body hostů: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 1:3, Lipenský Vladimír 0:4, Černín Vladimír 0:4), TTC Sedlec C - TJ Sokol Řetová B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Jaroslav 4:0, Vopařil Rudolf 4:0, Janďourek Pavel 4:0, Volena Rudolf 0:4, body hostů: Sychrová Hana 1:3, Kovářová Lucie 1:3, Kazda Kryštof 1:3, Mužík Samuel 1:3),
18. kolo:
TJ Zálší C - TTC Sedlec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táfl Petr 1:1, Břeň Martin 1:3, Lásko Jiří 3:1, Lenoch Radim 1:3, Staněk Jan 0:2, body hostů: Janků Jaroslav 2:2, Janďourek Pavel 3:1, Volena Rudolf 1:3, Smrček Petr 4:0), TJ Sokol Řetová B - TTC Ústí nad Orlicí F 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Lukáš 0:4, Kovářová Lucie 0:4, Mužík Samuel 0:4, Kazda Kryštof 0:4, body hostů: Vencl Filip 4:0, Novák Vladimír 4:0, John Jiří 4:0, Kulda David 4:0), Sokol Tisová - TJ Sokol Sudslava D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Lumír 3:1, Ďurač Michal 2:2, Lipenský Vladimír 0:4, Černín Vladimír 0:4, body hostů: Šimek Josef 3:1, Marek Jakub 3:1, Fajfrová Michaela 3:1, Syrový Tomáš 2:2), TJ Sokol Plchovice Sršně C - Sokol Mostek B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štastná Božena 0:3, Novotný Petr 1:3, Kalousek Petr 4:0, Zídek Josef 1:3, Marhold Stanislav 0:1, body hostů: Bartoň Vladimír 3:1, Král Zdeněk 2:2, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Libchavy C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkos Ladislav 2:2, Dian Marian 4:0, Novák David 4:0, Zeman Daniel 0:4, body hostů: Rejman Vladimír 2:2, Šprindrich Karel 2:2, Martinec Václav 1:3, Pešek Jaroslav 1:3),
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ Sokol Řetová - KST SK US Steinerová Choceň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Ondřej 1:2, Sychrová Hana 2:1, Kovářová Lucie 1:2, body hostů: Mrkosová Kateřina 2:1, Hynek Lukáš 3:0, Vašek Štěpán 0:3), KST SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Žamberk 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrkosová Kateřina 3:0, Hynek Lukáš 3:0, Vašek Štěpán 1:2, body hostů: Hubka David 0:2, Havlíček Matěj 0:3, Tomáš Jakub 1:2, Hubka Filip 1:0), TJ Sokol Řetová - TJ Sokol Žamberk 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Ondřej 3:0, Sychrová Hana 3:0, Kovářová Lucie 3:0, body hostů: Hubka David 0:3, Havlíček Matěj 0:2, Hubka Filip 0:3, Tomáš Jakub 0:1),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Žamberk 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Natálie 3:0, Mackowiakova Markéta 2:1, Mackowiak Matyáš 0:3, body hostů: Faltus Vojtěch 2:1, Dostálek Zdeněk 1:2, Hubka Filip 1:2), TJ Sokol Žamberk - KST SK US Steinerová Choceň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faltus Vojtěch 1:2, Dostálek Zdeněk 0:2, Hubka David 0:3, Hubka Filip 1:0, body hostů: Mrkosová Kateřina 3:0, Hynek Lukáš 3:0, Vašek Štěpán 1:1, Čipera Antonín 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - KST SK US Steinerová Choceň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Natálie 3:0, Mackowiakova Markéta 1:2, Mackowiak Matyáš 0:3, body hostů: Hynek Lukáš 2:1, Mrkosová Kateřina 2:1, Vašek Štěpán 1:0, Čipera Antonín 0:2),
3. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Řetová 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pohl Pavel ml. 3:0, Mrkosová Kateřina 2:1, Marhold Jan 0:3, body hostů: Sychrová Hana 1:2, Beneš Ondřej 2:1, Kovářová Lucie 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Řetová 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Natálie 2:1, Mackowiakova Markéta 1:2, Mackowiak Matyáš 0:3, body hostů: Sychrová Hana 2:1, Beneš Ondřej 1:2, Kovářová Lucie 3:0), KST SK US Steinerová Choceň - TTC Ústí nad Orlicí 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marhold Jan 1:2, Pohl Pavel ml. 3:0, Mrkosová Kateřina 2:1, body hostů: Šedová Natálie 2:1, Mackowiakova Markéta 1:2, Mackowiak Matyáš 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Žamberk - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubka David 1:1, Hubka Filip 1:1, Dostálek Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Mackowiakova Markéta 2:1, Mackowiak Matyáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Řetová - TTC Ústí nad Orlicí 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovářová Lucie 1:1, Beneš Ondřej 2:0, WO 2:2, body hostů: Mackowiakova Markéta 1:1, Mackowiak Matyáš 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Žamberk - TJ Sokol Řetová 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubka David 1:1, Hubka Filip 0:2, Dostálek Zdeněk 0:2, WO 3:0, body hostů: Kovářová Lucie 3:0, Beneš Ondřej 2:1, WO 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy